Diskuze k článku

WikiLeaks: Velký nebezpečný podvod americké vlády

Příspěvků 33

13.12.2010 3:30

Rejp

Mrkva 94.?.?.?

Dovolím si malý rýpanec...
Vypadá to jako že ve chvíli, kdy WL nepotvrdili žádnou "konspirační teorii" - únosy UFO počínaje, přes 9/11 a chemtrails konče, stali se sami obětí těchto teorií. Zkrátka proto, že nám bourali bábovičku. Ach jo.

234131

13.12.2010 6:09

RE: Rejp

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 116.?.?.?

Reakce na 234131

Je zajimave ze mu pomahal na poradnim panelu vysoce kvalifikovany Australsky komunista Philip Adams

234135

13.12.2010 6:38

RE: Rejp

Avari 90.?.?.?

Reakce na 234131

Rejpes spatne. Problem je v tom, ze je to az prilis okate, jak se vsechny media predhaneji o informacich z WL a predevsim ji delaji ukazkovou reklamu. Zaroven WL dostava oceneni od casopisu jako je The Economist patrici Rothchildovi. Dalsi reklama prisla primo od Clintonove, ktera varovala uz tydny dopredu. Proste je to fraska.

234137

13.12.2010 13:29

RE: Rejp

Ursus 78.?.?.?

Reakce na 234131

Je to zajimave, jindy zvedave obhajuje kde jakou kravinu, kolikrat naleti na Hoax, ale zrovna u tehle akce je nejak proti. Ono se to asi nehodi ani sponzorum zvedavce ( tohle je z dalsi konspiracni teorie, kde je zvedavec placen ze zdroju KGB )

234156

14.12.2010 15:30

RE: Rejp

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 234156

Ursus,člověče,mám pro tebe obrovské překvapení.Uplnou bombu!
Raději se někde posaď ,ať ta "novina" s tebou nesekne o zem.
KGB i CCCP už nějakých dvacet let NEEXISTUJÍ!!!
K čertu,to musí bejt pořádná smůla,když jako na potvoru medvěd sežere pošťáka,který k vám na ten Jůkon jednou za dvacet let vozí na saních poštu. A zrovna s takovouto novinou!

234234

14.12.2010 16:05

RE: Rejp

Rejpal 96.?.?.?

Reakce na 234234

Tak to se tedy hodne pletes, kdyz si myslis, ze KGB uplne zaniklo [vyplazený jazyk]
Koukam, ze moc nectes zpravy z Ruska [mrknutí jedním okem]

234237

14.12.2010 19:00

RE: Rejp

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 234237

Tak, ako aj v CIA, Mossade, MI6, MI5, MSS,"Globálnych službách",.. aj v FSB sú rôzne myšlienkové prúdy.
Áno, mnohé pohľady do FSB priniesli ľudia z býv. KGB, rozhodne však nie všetky. Najradšej by samozrejme boli, keby celý svet bolo jedno veľké Rusko. Tak isto Izraelci a Američania, ktorí majú pocit, že to v podstate realizovali. Obdobné pohľady na "zvyšok" sveta majú aj Číňania a niektoré ďalšie krajiny. Jednotlivé "h-is-tórické" úlohy príslušných národov, či ideológii majú mnohé podobné črty. Často to aj otvorene priznávajú. Pôvod tejto myšlienky tkvie tiež v ich intuitívnom, či vedomom vnímaní objektivity globálneho dejinného procesu koncentrácie moci. To treba mať pri jednaní s nimi vždy na zreteli [smích]

Môžeme sa ale aj hodne naučiť. Ak chcú naše malé národy a ich kultúra prežiť, je nevyhnutné, aby sme sa snažili mať neustále vyššiu mieru chápania všeobecného chodu vecí, ako väčšie národy, kultúry a ideológie. Inak budeme mať problém zvlášť v dnešnej dobe zrýchľovania sociálneho času. Nebudeme mať reálne predikcie, ciele a budeme riadení možno nie úplne v prospech nás a našich potomkov..

234244

14.12.2010 22:18

RE:udo

Akronym 89.?.?.?

Reakce na 234244

>Tak, ako aj v CIA, Mossade, MI6, MI5, MSS,"Globálnych
>službách",.. aj v FSB sú rôzne myšlienkové prúdy.

To je číra domnienka , alebo už aj poznanie ?


V priebehu dneška som čítal aj Vašu reakciu na môj nejaký výplod, ale nemohol som naň reagovať okamžite, a teraz sa tam už nenachádza... Žeby nejaká z tých vyššie menovaných služieb , ktoré slúžia pre blaho ľudstva ?

Ozaj udo, hrávate šachy ?

234253

14.12.2010 11:38

RE: Rejp

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 234131

Pokusov o utopenie v mori dez-informácii, kamufláží bude už iba exponenciálne pribúdať. Wikileaks je iba začiatok. Je veľmi dôležité, aby sa ľudia naučili hodnotiť informácie..
Vnímať ich vždy neosobne z pohľadu záujmu "elity"
a porovnať čo korešponduje s mojimi záujmami(podporiť) a čo nie(vedome ignorovať, zosmiešniť).
Samozrejme v závislosti od vlastnej miery chápania chodu vecí a postoja k životu..

234215

13.12.2010 6:56

trapné

jnx 62.?.?.?

Tohle je pouze další trapný pokus americké vlády, jak z této situace vybruslit.

Ve skutečnosti je to přesně naopak. Wikileaks ukazují, že je třeba na politiky více dohližet. Pokud to neuděláme, vyhrajeme globální Darwinovu cenu - mocenský boj povede ke konci lidí na zemi. Zajímavá přednáška o tomto tématu - Koukolík: Mocenská posedlost je stav, při němž se mocenská pýcha a / nebo mocenská závislost kombinují se stupiditou

234138

13.12.2010 8:12

no já tedy nevím

djb 90.?.?.?

abych se vyjádřil k první třetině obsahu.

- je známo, že k těmto "tajným" informacím měly přístup nejméně 2 miliony US státních zaměstnanců.

- proč by se jeden nemohl naštvat ?

- co je divného na tom, že neobsahují žádné skutečné špeky. To bude obsahem podstatně lépe chráněné korespondence pro méně lidí.

- je pro vás opravdu šok, že korespondence americké diplomacie je v souladu s americkou zahraniční politikou ?

- ano, média tomu dávají velkou pozornost. Na druhou stranu tohle se nedá moc přehlédnout a třeba je pro "mocné" lepší když si lidé přečtou zprávy vybrané od The Economist, než aby se v hrabali sami v originále wikileaks a ještě tam něco omylem našli.

Neříkám tak ani tak. I mě se to nepozdává, ale jsou to jen spekulace, to je dobré mít na paměti.

234139

13.12.2010 13:24

RE: no já tedy nevím

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 234139

Otvírají se další stránky, jak říkám Assange už je dávno nedůležitý, jestli mirror dělalo několik stovek serverů, pak... Samozřejmě pokud masivní desinformační kampaň použije někdo, pak to samé může udělat v budoucnu kdokoliv a ani nemusí cpát do projektu prachy a angažovat lidi. Servery, které to pustí dál vznikají právě teď spontánně. Měli by se poučit u objevu knihtisku, tam kde je dnes rozšířený alfabetismus to i podle toho vypadá, a tam kde není musí nastoupit masivní propagnda, a když se režim příliš zdiskredituje lidi začnou číst mezi řádky. Existuje prostě i hranice pro brainwashing, a to dynamická hranice. Čím blbější koncepce moci opírající se o represi, tím větší diskreditace režimu, a... [velký smích] [velký smích]

A jak to vypnout selektivně mě nejelo několik přístupu na net, a už jsem byl znechucený a to jsem dinosaurus. Hodně znechucení lide prostě začnou odcházet měli by se poučit od soudruhů nejprve dokončit plot s ostnatými dráty a pak teprve utáhnout šrouby, samozřejmě hromada talentovaných lidí v takovém systému, kteří nezdrhnou skončí, buď u lopaty nebo svůj talent nerozvinou. Plus vytvaří to silný tlak na gramotnost nejlepší hackeři pokud nejsou budou brzo v zemích s represemi na netu nebo v zemích typu Nigérie, kde taková dovednost znamená obrovskou šanci pro ekonomické zabezpečení života, oproti tragické situaci většiny populace.

234154

15.12.2010 2:58

RE: no já tedy nevím

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 234154

KD na BL se domnívá, že lidi všeobecně vědí většinu materiálu na wikileaks. Ze svého úhlu pohledu má pravdu, člověk jako on se určitě nic extra nového nedověděl. Ale dovolím se tvrdit, že pro 90% obyčjných lidiček jsou to novinky. Můžu mu z osobní zkušenosti říct, že na pár výjimek stejné věci, když na to přišlo jsem opakoval po čase stejným lidem desetkrát za rok. A to lidem , kteří mě respektují jako člověka s přehledem o dění.

Některým detailům se od srdce zasměju. Diplomati referují o řeznících - bohudík za to, že to v těch depeších je a objevují se i nové kamínky do mozaiky. A to já se dost zajímám o dění a nemohl jsem samozřejmě vědět postoj diplomatů a zda to referují vejš.

Johnu Stockwellovi doporučili po hlášení z Vietnamu, že pokud nemá na některé věci žaludek, pak ho stáhnou bylo mu naznačeno, že to znamená konec kariéry. John Stockwell je, ale člověk s charakterem. Zatnul zuby místního řezníka, tak nepostardatelného pro ustředí si do latě srovnal sám, svolal své lidi, řekl jim, že se mu to taky zatraceně nelíbí a mučení už nebude pokračovat.

Zatím se to o řezničině ještě vyskytuje v hlášení a to já osobně vnímám jako přiznivou a významnou skutečnost. Těžko říct do jaké míry je autocenzura problém. Hloupý kariérista bude na tuti autocenzurovat, samozřejmě na kariéře dělané na základě expertní schopnosti nevidím nic špatného. Horší když nadporučík Hamáček je připravený řídit fabriku.

Pokud o neschopných blbcích bylo řečeno, že jsou neschopní blbci, tak diplomat bude muset změnit působiště. Pak jsou tady političtí hlavouni různým způsobem postiženi narcismem nebo jim chybí smyls pro humor. Pokud to proběhlo hromadně, tak škatule hejbejte se nebudou fungovat a bude to chtít nějaký čas než to odezní. Blbci totiž bývají vztahováční a mají selektivně výbornou paměť. Někdo jako Berlusconi se tomu směje. Uvidíme, jak se s tím srovnají v pupku světa. Myslím, že pan Marčák to vystihl naprosto přesně a doplnil to o ta světová česká specifika. [velký smích] [velký smích]

Asange ať je osamělý střelec nebo jenom součást nějaké zpravodajské hry, ať už aktivní nebo použitý, aniž to tuší, tak se zapsal do historie. Někdo otestoval jaká bude odezva a zajímal se ucela jitě o názor mladé generace, teď ví na čem je. Pravda stáhnout si nějaký prográmek může kdekdo. Zajímavější jsou týpci, co tu tisícovku řídí, ale že se ty tísíce mladých naivních troubů najde bez ohledu na motivaci, považuju za zatraceně důležité. Sice mě semtam mladí naserou, jakou s tím Kauflandem nebo kecama typu makaj socky budu celebrita, ale semtam mi udělají radost jako třeba študáci v Londýně, že si nenechají dělat na hlavu. Jako dinosaurus vám mladí troubové povětšinou fandím. [mrknutí jedním okem] [smích]
http://www.blisty.cz/img/26498.jpg?id=26498

234265

13.12.2010 11:14

A kruci.......

fohat 88.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=Bp906FlOyLk [oči v sloup] [oči v sloup]

234145

13.12.2010 12:28

Konspirace bezmozků :)

Jiří Kadeřávek 84.?.?.?

Záminka je vždy jen záminka, a stejně jako Glivice nebyly příčinou WW2, tak Wikileaks nebudou příčinou "zavření" netu, maximálně záminkou. Mocným by bylo pochuti dělat vše potichu, stejně jako s těmi doménami, takže ten povyk okolo WL mi zde nesedí. Má-li dojít ke střetu mezi kulturou Netu a elitami, ať k němu dojde ASAP, dokud si lidé pamatují jak chutná svoboda. Konspiracím o WL nevěřím, protože tímto způsobem, aby to nasralo miliony uživatelů a všichni uviděli, že císař je nahý, by konsiroval leda tak bezmozek. Někteří prostě bez konspirací nedají ani ránu [smích]

234149

13.12.2010 15:52

RE: Konspirace bezmozků :)

dub 62.?.?.?

Reakce na 234149

zkusil jste se zamyslet co "uniklo" a koho se to týká?
celá věc s wiki měla zasmradit diplomatické ovzduší a rozhádat "konkurenci". což se naštěstí u velkých hráčů nepovedlo, ti vědí, že je to podfuk a dlěají si z toho srandu, ale pár menších se kvůli tomu už hádat začalo.
takže opět heslo "rozděl a panuj".
protože přesně toto a nic jiného se zatím nestalo.

takže oni těmi bezmozky asi budou ti, kteří jsou přesvědčeni, že jsou mozky[smích]

234168

14.12.2010 0:20

RE: Konspirace bezmozků :)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 234168

Nepochybně. Naprosto souhlasím, ale má to své důsledky. Americká diplomacie není momentálně ochromena z důvodu vyzrazení nějakých personálních informací o diplomatech, jak tvrdí šef diplomacie H. Clinton. Prostě čistě neformálně si zbytek světa bude s Američany, tak maximálně vyprávět o počasí. Ono, když se něco řekne mezi kaviárem a sklenkou šampaňského, tak dotyčný počítá s tím, že to půjde na ústředí. Neočekává, že to s detaily skončí v novinách nebo na síti. Všude existuje nějaká nepsaná profesní etika, koneckonců premiér Putin to řekl diplomaticky, ale velmi jasně. Tyká se to i amerických diplomatů, ono myslet se něco o politicích země, kde diplomat pracuje, poslat to do Washingtonu, to je v pořádku, ale když to jde ven? Pak nezbývá než užít škatule škatule hejbejte, ale pokud se to stane hromadně, tak mám pocit, že výměna nebude zdaleka stačit. Příliš časté užívání pendreku vede zřejmě k postupnému zgumovatění mozku. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

234202

13.12.2010 13:04

USA jsou prakticky v konkursu a kopou kolem sebe!

64 88.?.?.?

USA mají nějakou historii, kterou nechci soudit, ale jejich "historie" za posledních dvacet let je jeden veliký mezinárodní zločin!
Po skončení studené války a pádu SSSR přestala mít Amerika protihráče, k moci se dostali lidé, kteří si myslí, že si mohou se světem dělat co chtějí a celý svět je jedno hřiště jenom pro USA a ostatní jsou jejich nevolníci!
Rozpoutání válek na základě lží, vraždění, mučení nevinných lidí,to je vizitka demokracie posledních 20 let USA! Amerika byla kdysi zemí, ke které se v naději upírali oči mnoha lidí světa, kteří věřili, že právě ta Amerika je ten správný idol svobody, práva a demokracie!
Bohužel za posledních cca 20 let stačili zločinci typu Busche a dalších pitomých grázlů naprosto tento americký ideál zničit
a z USA se stala ekonomická a morální troska, která světu svojí hrabivostí způsobuje ekonomické krize, rozpoutává nesmyslné války, vraždí a mučí lidi, které si dokonce potajmu k mučení vozí do jiných států, aby si doma náhodou "nezasvinili" koberce!
Současné "uvolněné" informace pouze dokreslují naprosto pokleslou a zbankrotělou skutečnost USA!

234152

13.12.2010 13:23

Amerika se za posledních 20 let stala rakovinou světa a musí být co nejdříve vyoperována!

64 88.?.?.?

Reakce na 234152

Militantní a zbankrotělý zhoubný nádor, který se nazývá USA, je dnes krajně nebezpečný nejenom samotným spojeným státům, ale i celému světu! Tato rakovina lží,podvodů,militantního imperialismu a všeobecného morálního úpadku, prorůstá do celého světa a destabilizuje světovou komunitu!!!
Co se dnes na světě děje špatného, tak za tím v povzdálí hledejte hrabivé a vražedné prstíčky USA a vždy je tam najdete!
Amerika klesá ke dnu a hodlá do bahna války a všeobecného zmaru také zatáhnout celý svět!

234153

13.12.2010 13:27

Tohle je spis trapny pokus to hazet na USA

Ursus 78.?.?.?

Je mi jasne, ze ani Vasim financnim sponzorum, se informace z WikiLeaks nehodi [smích] Tak to radsi hodime na to zlotrile USA

234155

13.12.2010 16:28

RE: Tohle je spis trapny pokus to hazet na USA

64 88.?.?.?

Reakce na 234155

Můžeme být zcela adresní a nemusíme se dohadovat o "zlotřilých" USA! Pokud bude na svobodě chodit mezinárodní zločinec a vrah Busch a celá jeho kamarila, která rozpoutala na základě lží dvě války, kde byli povražděni a umučeni statisíce nevinných lidí, není možné USA zahrnout mezi právní státy!
A tenhle vrahounský hajzl Busch dostal od Obamy vyznamenání!
Takže USA jsou rakovinou světa a musí být co nejdříve vyoperovány a spacifikovány!Žádný stát na světě v současné době neubližuje tolik celé planetě, jako USA! Máme celosvětovou ekonomickou krizi, kterou způsobila a rozpoutala prolhaná a zlodějská bankovní mafie z USA!
Dnes je velká móda nadávat komunistům a Rusku, ale ty nám nijak neubližují, ale musíme lézt do řitě USA v Afganistánu a tam utrácet těžké miliardy úplně k ničemu a doma Nečas spoří, když odírá invalidy a jinak sociálně potřebné, na zbytečné války je peněz dost!Válka v Afganistánu je prohraná a samotné USA vyjednávají s Talibanem, ale potřebují několik ochotných lokajských států, které jim na jejich zbrojní dobrodružství jako blbci příplácejí! Holanďané už odešli, ale mnoho dalších lokajů a řiťolezců, včetně ČR zůstalo a po boku "chrabré" US army dobudou skvělých vítězství! USA jsou prolhané a proradné svině,které sledují jenom vlastní zájem a řiťolezci budou platit!

234173

14.12.2010 9:14

RE: Tohle je spis trapny pokus to hazet na USA

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 234173

64 88
Zdieľam úplne váš názor.
Myslím, že každý, kto sa díva otvorenými očami, musí vidieť, že je to tak, ako píšete.
Svet je viac, než kedykoľvek predtým ohrozený konfliktom nebývalých rozmerov.
Kulisy sa pripravujú, zámienka sa nájde. Mnohí to odobria, ako odobrili vojnu proti Juhoslávii, Afganistanu, Iraku...
Niektorí z presvedčenia, iní zo strachu, ďalší pre svoj osobný prospech...
Všetci, ktorí chcú mier na svete sú bezmocní, a tiež podozriví.
Až tak sa podarilo zmanipulovať názory ľudí, že sa budú zatvárať mieroví aktivisti a vojnoví zločinci dostávajú ceny mieru.
Som vďačná za každého, kto vníma svet reálne, bez na ruby prevrátených a podstrčených ideálov h u m a n i z m u.
"Humanizmu", ktorý schvaľuje preventívne vojny, bombardovanie označuje za humanitárnu záležitosť a bombe dokáže dať meno Matka bômb.

234211

13.12.2010 13:41

To je obraz dnešních USA! Možná by se měla jít oběsit Amerika celá a byl by na světě konečně klid!!!!

64 88.?.?.?

Tragédie nekončí, Madoff jr. se oběsil pro podvody otce

New York - Mark Madoff, starší syn usvědčeného podvodníka Bernarda Madoffa, byl o víkendu nalezen oběšen ve svém newyorském bytě. Podle všeho spáchal sebevraždu přesně v den druhého výročí zatčení svého otce. V sobotu to oznámila policie a Madoffův právník.

Alespoň někdo zhodnotil, co jako rodina způsobili za kurestva a kolika lidem svojí hrabivostí ublížili!
Zrovna tak na celém světě, kde již dávno není zlo komunismu a lidé by chtěli docela normálně a spokojeně žít, ty svoje "malé" životy, jsou militantní a hrabivé USA hrozbou pro celou planetu!
Amerika rozeštvává celý svět a je nebezpečná, protože může vyvolat celosvětový válečný požár, ke kterému máme již dobře nakročeno!
Jak by se celému světu lépe dýchalo, kdyby na jeho prsou neležel balvan v podobě USA!

234159

13.12.2010 14:20

V Afganistánu se bojuje za co? Ale Uzbekistán, protože jde USA na ruku je v pořádku!

64 88.?.?.?

Wikileaks: USA: Uzbekistán je mučírna, ale musíme s ním udržovat dobré styky
Stát, kde se vaří lidi zaživa, Spojené státy potřebují jako vojenského spojence
Post-sovětský stát Uzbekistán je děsivým světem neomezené korupce, organizovaného zločinu, nucených prací na polích s bavlnou a mučení, praví se v amerických diplomatických depeších, prozrazených Wikileaks.
Avšak z amerických depeší vyplývá, že se Spojené státy snaží dělat uzbeckému prezidentu Islamu Karimovovi, co mu na očích vidí, protože dovoluje americkým vojskům dodávat ze severu vojenské zásoby do Afghánistánu.

V Afganistánu je provozována okupace, střílí se lidi jako koroptve , ve jménu nastolení demokracie a svobody!
V Uzbekistánu jsou poměry o mnoho horší, ale to USA nevadí, protože Uzbekistán je poslušný a spolupracuje!
Rakovina světa v podobě USA musí zmizet a být vyoperována, jinak dopadne špatně celý svět!

234160

14.12.2010 14:25

RE: V Afganistánu se bojuje za co? Ale Uzbekistán, protože jde USA na ruku je v pořádku!

kubci. 178.?.?.?

Reakce na 234160

omyl. vsetko je tak ako ma byt.tak ako ludia rozhodli. kto si ty ze chces byt chirurg ktory by urcoval co treba operovat a co nie?
to je ten isty pristup ako ma USA, oni tiez len "operuju nadory"...
svet dopadne tak ako sa jeho obyvatelia rozhodnu. keby mali ludia ciste optiky nenechali by sa klamat. je moje pravo pokusit sa ta oklamat, ale to ci sa oklamat nechas alebo nie je TVOJA volba. co je dobre a co je spatne pre cely svet? vyries si otazky co mas vo vnutri a nebude ta trapit ziadna! propaganda.

234227

14.12.2010 13:50

Objevil jsem na internetu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

nejakou stanici ze Saint Louis. Poslouchal jsem ji dnes skoro dvě hodiny, v Cesku od ctvrt na jedenact do dvanacti dopoledne. Jednalo se o tzv. Talk Show. Tema - oficialni nazev nevim, ale tak, jak tam hovorili o US vlade, ze bylo namireno na politickou situaci. Tvrdim, ze se takto narovinu nepise ani na Zvedavci. Reporter mel sveho hosta, asi nejakeho spisovatele, potoze se zminoval o nejakych svych knihách, a ten se vyjadroval k nazorum volajicich. Nevyskytl se tam jediny nazor, ktery by se US vlady zastal. Tercem byly vsudypritomne kamery, donaseni, ideologie, nespravedlive soudni rozsudky, prihravani bankeru vlade, mnozici se dane, ale taky hlasy narovinu upozornujici vladu, ze maji doma zbrane a budou svoji rodinu branit ostosest. No, nabyl jsem presvedceni, ze atmosfera u americkych obcanu dost prituhuje. To jsem skutecne necekal.

234226

14.12.2010 23:47

RE: Objevil jsem na internetu

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 234226

Takovych stanic v USA bylo, treba Hall Turner Show ktera byla trnem v oku i White House v USA . Operator byl pry White Natinalist a supremacist , pry neuznaval Israel jako stat a tim propagoval antisemitismus atd .....nakonec o co se sionistum jednalo uz kazdej zna. Zkratka a dobre protoze lidi v USA se dozvidali pravdu Turnera zacali honit po soudech ........Podobnych stanic ktere si muzete zjistit i na Monitoring Times je vice, mozna ze by se meli pro posluchace i v Europe zverejnit doba, misto a frequence kdy podobne radio stanice ke vzteku sionistu jeste vysilaji. V cestine i Anglictine jeden cas vysilala pojizdna piratska stanice Rarasek ktera pila v USA i v EU chazarum dost dlouho krev i na HAM radio ...... [chechtot]

234258

15.12.2010 6:02

Dokumenty ,jez maji svou cenu i kdyz si mnozi mysli,ze ne!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

In this New World Order the children of Israel will furnish all the leaders without encountering opposition. The Governments of the different peoples forming the world republic will fall without difficulty into the hands of the Jews. It will then be possible for the Jewish rulers to abolish private property and everywhere to make use of the resources of the state. Thus will the promise of the Talmud be fulfilled, in which is said that when the Messianic time is come, the Jews will have all the property of the whole world in their hands.”

— Baruch Levy, Letter to Karl Marx, ‘La Revue de Paris’, p.574, June 1, 1928

2010--Zionists and Talmudists control the U.S. Government! FCC Chairman Julius Genachowski*
Diplomaticke zpravy,pokud mate trochu prehled,tak zjistite pozadi,jez tak na prvni pohled neni znat,o co, vlastne jde.Francousky denni list Le Monde z techto wikileaks uverejnil castzakulisnich machinaci`Sarkozy the American`mulled for Iraq;WikiLeaks,co by tak zvane francousky president v roce 2007 nabizel ucast francouskych jednotek na pomoc "Americanum" v Iraku, tedy jinymi slovy Sakozy ,jez byl obvinen ,ze spolupracoval s Mossad,sam zid,posila, krestany do valky pro zidovsky-zionisticky vedeni USA, tak,jak jini zide na vedoucich mistech krestanskych vlad ,tedy i Fisher a jini,takto plni Talmud plan na likvidaci krestanu, ze svych politickych posic.
1880-We shall drive the Christians into war by exploting their national vanity and stupility.Theywill them massacre each other, this giving room for our own people.
Rabbi Reichorn in Le Contemporain,July 1.1880.
Takze,ctenari s trochou rozumu uvidis trochu jiny obrazek toho,co se deje nam -krestanum a jak jsme manipulovany "svymi politiky", jak nasi synove a dcery slouzi zidovskym zajmum proti zajmum vlastni zeme,protoze s vlastni blbosti volim eopatou kolonu israelcu do nasich nejprednejsich mist ve statnim aparatu,jestlipak si to uvedomuji Francouzove,jak s nimi Sarkozy naklada?
To,co se,tak v mediich, "93% c zidovskych rukach,"oznacuje ,jako pomoc "spojencum" ve jmenu demokracie a svobody je pusta lez,zde se bojuje za svetove zidovstvo.
Former Representative Mel Levine: Served on House Foreign Affairs Committee, Former Board Member of AIPAC Board, and John Kerry’s former Top Mideast Advisor. His Quote: “By every rating and criterion, [Senator] Kerry’s votes have shown 100 percent solid support for Israel. That’s well understood in his home state of Massachusetts, but not yet throughout the rest of the country.”
Proto,mnohe kabelogramy maji svou cenu a proto Julian bude pronasledovan,protoze odhalil,jak se veci ve zkutecnosti maji.
Confirmation of Rathenau's statement came twenty years later in 1931 when Jean Izoulet, a prominent member of the Jewish Alliance Israelite Universelle, wrote in his Paris la Capitale des Religions: "The meaning of the history of the last century is that today 300 Jewish financiers, all Masters of Lodges, rule the world."

234268

16.12.2010 5:20

RE: Dokumenty ,jez maji svou cenu i kdyz si mnozi mysli,ze ne!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 234268

A Talmud Ace Tackles Thorny Issue of Net Neutrality
Read more: http://forward.com/articles/133806/#ixzz18FBr2UfL

Vložený obrázek
Media Czar: Julius Genachowski’s rise from a Long Island yeshiva to the chairman of the Federal Communications Commission puts him in command of regulating the Internet.
Read more: http://forward.com/articles/133806/#ixzz18F55ppxh
Julius Genechovsky,vyresi problem , "zidovskou cestou"-
Federal Communications Commission since June 2009, is seeking a solution in a very Jewish way: He issued a compromise in the pitched debate over the Internet’s openness, a concept often referred to as net neutrality.

Velmi dobrym prikladem je tak zvany "Zimmermann Telegram", jez mel za nasledek,ze byl pouzit Wilsonem-Wolfensonem, ke vstupu USA do prvni svetove valky a opet "krestane " bojovali proti Krestanum.

I found nothing but Iran-centric Wikileaks in the Jerusalem Post and other Israeli newspapers. They were reminiscent of the "Zimmermann Telegram" during World War I. The declassified documents of history tell us that in early 1917 the British cryptography unit ("Room 40" ) decoded a telegram from German Foreign Minister Arthur Zimmermann to his country's embassy in Mexico City proposing that the Mexicans launch a war against United States and retake Texas. The British showed the telegram to American diplomats. It prompted the Congress and U.S. President Woodrow Wilson to declare war on Germany which contributed to Germany's defeat at the end of 1918
Jinym prikladem "diplomacie je vstup Ruska a Nemecka do valky proti sobe, car byl rodinne zpribuznen ,jak s anglickou rodinou,tak,nemeckou, dal rozkaz ,aby zabranil valce,nemobilisovat dokud Nemci nemobilisuji a stal se "diplomaticky zazrak" NEKDO" poslal ruskemu velitelstvi ,ze Nemci mobilisuji,na to nasledovala odpoved Ruska,mobilisace i kdyz ve zkutecnosti Nemci nemobilisovali,po mobilisaci Ruska , Nemci ,ovsem mobilisovali take,kdo ,poslal telegram o mobilisaci,dodnes ,nikdo nevi.
Proste,mnohe kabelogrami maji historickou cenu v objasneni historicke zkutecnosti,ale i zaloba proti manipulatorum s lidstvem, jez je zenou na krvava jatka valky: Nigerijske dokumenty,zbrane hromadneho niceni, Saddam Hussein,rozbijeni inkubatoru v Kuwaitske porodnici, az po useknute ruce belgickych deti v dobe prvni svetove valky.

Israel | Transcript of Samuel Untermeyer Speech / New York Times ...
A transcript of Samuel Untermyer's speech made on WABC, declaring a 'holy war' by the Jews against Germany, and appealing to the masses of ... 1933) which was mentioned by Benjamin Freedman in his talk before a group of patriots. ...

Prvoradym cilem tak zvanych zidu v dnesnich dnech je zabranit nelichotivym zpravam dousi a mozku goyimu a tak, Internet je cilem ke zniceni za kazdou cenu,aby, "stado neprocitlo!"

234361

15.12.2010 13:23

Nebezpečný demonstrant na "obrněném invalidním transportéru".

Rene Bartosek 75.?.?.?

Mno, člověk může být ochrnutý a mít radikalní názory, to je pravda. I když bych rád věděl co je radikalního na faktu, že pásmo Gazy je velký koncentrační lágr nebo inteligence v příštích nejbližších letech má být selektována v přístupu k universitními vzdělání na základě majetku?

Ale reportéru BBC bych doporučil, aby si na pár hodin sedl na na židli na mráz nemohl si nikam odskočit jako by tam byli policajti, co mu to neumožní. A pak jako fyzicky zdraví člověk zkusil hodit v sedě šutr. Pak si zajít domů na hrnek horkého čaje a něco se přečíst ve slovníku o mozkové obrně. Ten demonstrant to vystihl přesně, šlo útokem na něj jako invalidu vyprovokovat zbytek lidí k násilnostem. I teď když mám 40 by se ve mě vařila krev, pokud bych byl svědkem takové zhovadilosti. Inteligence davu je dána nejnižší inteligencí příslušníků davu. Jsou policajti provokojucí těžko uvěřitelnými propstředky násilnosti dav nebo mají ještě zbytky organizované struktury?
http://www.blisty.cz/2010/12/15/art56098.html

234294

7.4.2011 14:48

Asi nelze

pp 94.?.?.?

Mám zato, že v dnešní době je konečná kontrola internetu a sdělovacích medií nemožná. Stačí pouze, aby se jeden schopnej hacker správně naboural do ovládání přenosových družic (což ovšem předpokládá znalosti i z jinýho oboru) a převzal jejich řízení. anebo jakýmkoli jiným způsobem destrukci. Tolik kosmickejch expedic na opravu by si ani relativně bohaté USA nemohly dovolit....
A totéž platí i pro pozemské přenosy. V dnešní době výkonných laserů a maserů to asi není problém. Inu to už je asi ona protiteroristická válka.
[zmaten] [zmaten] [zmaten]

241229

14.12.2011 18:19

test národů

sombrero 84.?.?.?

Tento Wiki mozek poněkud selhal-hodně nepovedený test. [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

258563

25.6.2013 4:21

Wikileaks - podvod

Roman Dkdkk (zavináč) gmail (tečka) com 92.?.?.?

Podporovatelia wikileaks slovensko

-Alena Krempaská
-Andrej Lúčny
-Michal Havran
-Róbert Mihály

To hovori za vsetko...

292132

Příspěvků: 33

13.12. 03:30 Mrkva  Rejp
13.12. 06:09  RE: Rejp
13.12. 06:38 Avari  RE: Rejp
13.12. 13:29 Ursus  RE: Rejp
14.12. 15:30 Takyjeden  RE: Rejp
14.12. 16:05 Rejpal  RE: Rejp
14.12. 19:00 udo1  RE: Rejp
14.12. 22:18 Akronym  RE:udo
14.12. 11:38 udo1  RE: Rejp
13.12. 06:56 jnx  trapné
13.12. 08:12 djb  no já tedy nevím
13.12. 13:24 Rene Bartosek  RE: no já tedy nevím
15.12. 02:58 Rene Bartosek  RE: no já tedy nevím
13.12. 11:14 fohat  A kruci.......
13.12. 12:28 Jiří Kadeřávek  Konspirace bezmozků :)
13.12. 15:52 dub  RE: Konspirace bezmozků :)
14.12. 00:20 Rene Bartosek  RE: Konspirace bezmozků :)
13.12. 13:04 64  USA jsou prakticky v konkursu a kopou kolem sebe!
13.12. 13:23 64  Amerika se za posledních 20 let stala rakovinou světa a musí být co nejdříve vyoperována!
13.12. 13:27 Ursus  Tohle je spis trapny pokus to hazet na USA
13.12. 16:28 64  RE: Tohle je spis trapny pokus to hazet na USA
14.12. 09:14 Erika 52  RE: Tohle je spis trapny pokus to hazet na USA
13.12. 13:41 64  To je obraz dnešních USA! Možná by se měla jít oběsit Amerika celá a byl by na světě konečně klid!!!!
13.12. 14:20 64  V Afganistánu se bojuje za co? Ale Uzbekistán, protože jde USA na ruku je v pořádku!
14.12. 14:25 kubci.  RE: V Afganistánu se bojuje za co? Ale Uzbekistán, protože jde USA na ruku je v pořádku!
14.12. 13:50  Objevil jsem na internetu
14.12. 23:47 Satanist  RE: Objevil jsem na internetu
15.12. 06:02 Robert Nohejl  Dokumenty ,jez maji svou cenu i kdyz si mnozi mysli,ze ne!
16.12. 05:20 Robert Nohejl  RE: Dokumenty ,jez maji svou cenu i kdyz si mnozi mysli,ze ne!
15.12. 13:23 Rene Bartosek  Nebezpečný demonstrant na "obrněném invalidním transportéru".
07.04. 14:48 pp  Asi nelze
14.12. 18:19 sombrero  test národů
25.06. 04:21 Roman  Wikileaks - podvod

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 2

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 0

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 1

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 9

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,90 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 565,14 Kč
1 unce stříbra
520,85 Kč
Bitcoin
756 612,54 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 093