Diskuze k článku

Umění lhát pro svou zem

Příspěvků 15

9.12.2010 5:47

V prime reportazi z ulic Londyna povazuje vetsina lide sexualni zalobu za politicky trik.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Lide se vyjadruji,ze , Julian nikoho nezabil, na rozdil od "Americke vlady" a jeho spojencu, navic ,lide vidi,jak byl Julian odstaven od svych financnich uspor spolecnostma VISA, MASTER CARD PAYPAL, ktere si osvojili predbezne byt soudcem a dle svych zakonu mu pozastavit fiannace,tim ,tedy si nemuze ani dovolit pravnika,ktery neni jijak levny,jak vime,vsichni,ze nemame na to ,abychom se domohli prava, pravo,je jen ajen pro bohate, mislim ,ze krokem VISA ,MASTRCARD a PAYPAL straci duveru verejnosti a bude dost lidi,kteri je daji k "ledu", nebot nejde jen o JULIANA ,ale o kde koho,kdo se jim znelibi,prakticky ,je to stat ve state.Nakonec,Julian nam dal moznost nahlednout do "Diplomaticke kuchyne" a tak i v depesi z Prahy ,09PRAGUE589 muzem cist o prubehu o tak zvany ochranny stit nad Evropou se dozvime jednani s Ivo Sramek a rovnez ve Washingtonu, Cesky vyslanec "FM Kohout,"ze ano, tohle jmeno zname "Pavka Kohout" bolsevicky-zidovsky stalinista s basnickami opevujici velkeho marsala Stalina,vraha milionu, takze,se ptam je Kohout ve Washingntonu spriznen s P.Kohout?
Jestli je, tak si rikam,ze to bolsevici maji snadne v tom "Sametu", je o ne dobre postarano a prakticky jim nic neschazi,spise naopak.
Vratme se vsak k wikiLeaks ,jez funguje na strane wikileaks.ch
a nebo v clancich o Afganistanu-War Diary(War Logs)
http://213.251.145.96/iraq/diarydig/
Iraq Diary---http://213.251.145.96/iraq/diarydig/
Dalshttp://www.collateralmurder.com/i linka ukazuje videa----Video: Collateral Murder
Celkovy prehled:http://wikileaks.ch/index.html
Nakonec zprava,ze australsky ministr zahranici Kevin Rudd se vyjadril ,ze unik dokumentu z velvyslanectvi je zalezitost USA a nikoho jineho,ze je na nich,udelat takova opatreni,aby dokumety nepadly do cizich rukou.V dnesnich novinach NOVINKY .cz si prectet ,jak "Clintonova vlada zvazovala obetovani pilota ,aby mohla napadnout Irak"no a mame zpravu k premysleni i bez spionaze na kabelech z vyslanectvi.
Jedno je jiste ,ze tak zvani diplomati,jsou mnozi valecni zlocinci, jez podle Nurimberskych zakonu dane mezinarodnim tribunalem,akce proti miru,vyvolavani valek a jine.

233943

9.12.2010 8:39

Svobodná vule

fohat 88.?.?.?

lidí se ve třetí dimenzi po staletí vydatně zneužívá,ovšem díky omezenosti živočišného ega.Takže se začíná požehnané VMĚŠOVÁNÍ do všelidské blbosti.Která bytost by si zaneřádila moře z duvodu zisku a upevnění moci? To zvládá jen lidský predátor...http://www.exopolitika.cz/news/rada-8/ [oči v sloup] [oči v sloup]

233948

10.12.2010 8:31

Jsme na pocatku Cybernetove valky-elektronicke valky,Elita proti ovladani.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Julian Assange rozjel nevidanou aktivitu,svet plny tajemstvi proti tem,jez chteji vedet ta tajemstvi a tak Visa, Mastercard a PayPal jsou v problemu,"hakeri" se na ne vrhli a rovnez vzali v potaz svedske linky,ackoliv dle svedskych zakonu Julian nemuze byt trestan za zverejneni nejakych dokumentu i kdyz jsou to velmi citlive amozna i dulezite dokumenty,na druhou stranu ukazuje svetu tu cast do ktere jsme nemeli pravo nahlednout i kdyz je to za nase penize.Svedsko je zeme ,kde z doby Studene Valky maji bunkry jez uchovavaji semen avsech rostlin celeho sveta,ale dle dailymail.co.uk-Just like out of a Bond film;Inside the astonishing subterranean WikiLeaks bunker, zde jsou ulozeny v bezpeci mnohe dokumeny ,jez bezpecne preckaji i atomonou valku.
Kevin Rudd Blames US For Release Of Dplomatic Cables
Inside 'Bond Film' Subterranean WikiLeaks Bunker
Hackers Bring Down Swedish Government Site
Visa, MasterCard Attack Disrupts Christmas Shopping
Who Are The Hackers Behind Operation Payback?
WikiLeaks vs The Machine
WikiLeaks Battle - A New Amateur Face Of Cyber War?
WikiLeaks cyberwar: hackers target Paypal
The 'Anonymous' hackers who claim they are defending Wikileaks said that they are targeting Paypal, the internet payments company. Zda se ,ze budou i "Vesele Vanoce";
Targets on the Anonymous hit list 09 Dec 2010
The 'Anonymous' hackers behind WikiLeaks defence 09 Dec 2010
What is a distributed denial of service attack? 09 Dec 2010
WikiLeaks cyberwar disrupts Christmas shopping 09 Dec 2010
WikiLeaks: Shell 'knows everything' 09 WikiLeaks: US 'surprised' by Gordon Brown's Trident suggestion 09 Dec 2010

Jmeno Julian se stane svetovym pojmem, a i projevem odporu ke stavajicim vladam vseho druhu.
www.dailymail.co.uk/.../WikiLeaks-bunker-Julian-Assanges-subterranean- Bond-villain-den.html
Vložený obrázek
These pictures show the Pionen data centre, 100ft below ground in a former Cold War nuclear bunker, where all the WikiLeaks files are being kept.
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/12/09/article-1337014-0C6694E8000005DC-883_634x523.jpg

233987

11.12.2010 9:49

RE: Jsme na pocatku Cybernetove valky-elektronicke valky,Elita proti ovladani.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 233987

http://www.guardian.co.uk/media/2010/dec/09/julian-assange-nobel-peace-prize/print
Julian Assange should be awarded Nobel peace prize, suggests Russia
Russia urges Assange nomination in calculated dig at the US over WikiLeaks founder's detention
Jak, muzete cist,tak Julian, na navrch mnoha lidi by si zaslouzil Nobelovu cenu miru. Zatim cirkus pokracuje ,australska ministerska predsedkyne shodou okolnostI se jmenem Julie , jez nemilosrdne Juliana odsoudila, byla odsouzena Julianovou maminkou, s tim,ze by jako predsedkyne australie, mela predevisim hajit pravni zajmy a provadet ochranu australskych obcanu,nez,vynaset rozsudek-svuj nazor, daleko pred vysetrujicim soudem a samozrejme to delaji zrovna tak i nektera media. Svedsti pravnici pomalu ztraci zajem s manipulaci obzaloby , sice pravne oznacenou,jako prekvapujici sex,necekany sex a podobne,ale pravde receno,vse je pruzracne ze je to vse delano z pozadi na prani USA, jen proste najit vhodnou formu,jak dotat Juliana za mrize.
As this arrest of Julian Assange story unfolds some interesting things are surfacing. To wit, both of the females bragged on their websites, Tweets (and cell phone SMS) of sleeping with Julian Assange and neither said anything about being raped.
That is probably why Mr. Assange left the UK court yesterday with a wry smile on his face.
"Swedish prosecutors told AOL News last week that Assange was not wanted for rape as has been reported, but for something called "sex by surprise" or "unexpected sex."
http://www.countercurrents.org/rudling081210.htm
Anna Ardin jeho docasna milenka, musi zmenit sva prohlaseni, jez byla na internetu, kdyz seznala,ze I jine zany maji zajem o Juliana, evidenci neviny proste vymazala. Mezitim,TV udelane zabery z demonstrace v Julianuv prospech, mely velmi kratke zabery, takze,nebylo mozno precist,co bylo na transparentech demonstrujicich, proste,vyjadreni ulice,media nezajima.
If one were to read between the lines of Wikileak documents, there is only one disturbing conclusion: At the end of the day, all that matters in the contemporary world is brute force.
Mnoho lidi tento vyvoj ovsem sleduje a tak dostanou lekci,jak ze sveta pravniku, tak medii a samotnych vlad,jak jsou na tom s tou tak vytrubovanou demokracii, kdyz se zakony vhodne upravi,tak Vas z loznice odvedou za nejaky pravnicky podezreli sex rovnou do vezeni, ale,"precin" lezi uplne nekde jinde.

234050

11.12.2010 2:13

Diplomacie a idiocie.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Není podstatné zda někdo hezký jako Palinová zjistil, že existuje První dodatek, když mu přestala fungovat kreditka. Znepokojující, že s dalším mysletelem volajícím po hlavě Assange je kandidátem republikánů na presidenta USA. Dvojí metr funguje všude, to bylo obsahem toho tajemného výroku o kravách od Vladimíra Putina. Přehánět to s diplomacií se někdy nevyplací, premiér Ruska měl raději rovnou mluvit o volech. [velký smích] [velký smích]

Jestliže takový intelektualní výkvět je považovaný za seriózní kandidáty do presidentské kampaně, pak nemůže být překvapující, že američtí diplomaté na lepších postech mimo zmiňovaný Ulan bátar mají dost zdravého rozumu, aby se drželi stranické linie. Víceméně analytici mohou diplomatickou korespondenci spláchnout do hajzlu, protože vypovídací hodnota o skutečnosti není nula, ale vede k závádějícím závěrům, tudíž je záporná.

Třešničkou na dortu byla hrozba vlády, že kdo se podívá na wikileaks nemůže v budoucnu počítat s prací v govermentu. Mno, diplomté, kteří potřebují z ustředí pokyn, zda svůj ztracený zadek hledat o chlebíčku nebo jednohubek s kaviárem bude vždy dost, ale obávám se že kvalitní diplomatická služba bude něco bez čeho se USA v budoucnu obejdou stěží. Diplomacie velkého klacku skončila. SSSR zkolaboval a jeho rezavějící nuklearní arsenál nikoho nepřinutil skládat tribut. O skutečných nákladech na válku se v Moskvě poučili v Afganistánu. Holt, když si někdo nemůže vytisknout z řídkého vzduch světovou obchodní měnu, tak se mu válka prodraží. Mnoo, na to v Pentagonu brzo přijdou taky.

K válce v kyberprostoru. Jsem sice dinosaurus [velký smích] [velký smích] a před chvíli jsem měl hromadu problému se dostat na některé servery, kupodivu to bylo selektivně politicky vybráno. Pokud mi to někdo zprovoznil, tak děkuju. [smích] Ale přesto si dovolím několik poznámek. Jak už jsem uvedl dříve nejde o Assange, ale někdo by rád restrikce na síti. Gramotnost v IT prudce roste procentuálně v mladé populaci, že v Holandsku chytli "kyberteroristu" ve věku 16 let není náhoda.

V reálu lze získat pomocí vojenských hraček slušnou převahou a vést izolovaný konflikt třeba v Afganistánu. Na netu na to každý může zapomenout. Dosah guerilly na netu je globální a počet potencionálních bojovníku přesahuje mnohonásobně všechny guerrilové jednotky světa v celé znamé historii. Hlavní zbraní je mozek a zručnost v IT, žádná zdrcující převaha se nebude konat a dosah "internetových ZHN" je globální. Čistě demograficky mladí také vítězí.

Pokud by blbost kvetla, tak kdo má v plánu zavřít do basy mladou generaci za odpor proti restrikci na síti by hravě trumfnul tropický prales plný orchideí. Za prvé basa nahrne hromadu mozků v IT do podsvětí a až prachy nepůjdou dělat z ničeho, tak securita bude drahá věcička. Za druhé všichni v base budou zatvrzeni proti cenzuře, budou mít sympatizanty venku a tihle vši...Automaticky kráceno

234039

11.12.2010 2:14

RE: Diplomacie a idiocie.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 234039

Pokud by blbost kvetla, tak kdo má v plánu zavřít do basy mladou generaci za odpor proti restrikci na síti by hravě trumfnul tropický prales plný orchideí. Za prvé basa nahrne hromadu mozků v IT do podsvětí a až prachy nepůjdou dělat z ničeho, tak securita bude drahá věcička. Za druhé všichni v base budou zatvrzeni proti cenzuře, budou mít sympatizanty venku a tihle všichni jednou budou mít děti mnohem gramotnější v IT. Za třetí lidé se umí poučit z chyb nový guerilový útok na síti bude sofistikovanější a ničivější.

Za čtvrté vypadá to, že restrikce stejně nebude fungovat. Ti co to pochopí rychle jako třeba v Brazílii přílakjí příliv IT mozků. Internet nezná hranic, že ano? Pro Brazílii bude minimálně výhodou, že hackeři apod. vysoce pravděpobně budou v brazilském netu minimalizovat svou destruktivní aktivitu. Brainwashing prostě na netu nefunguje, komu se to nelíbí, tak si to měl pořádně promyslet před 50-ti lety. Pravda takový tyranosaurus by kralíka slupl jako malinu, za předpokladu, že by ho chytil. Jeden dva by šli chytit, ale několik tun svalů by to stálo hodně energie, z toho důvodu ty přerostlé myši dokázali vegetovat i ve stínu dinosaurů. Holt velký predátor by na myší dietě brzo chípnul hlady. [mrknutí jedním okem]

234040

11.12.2010 7:53

RE: Diplomacie a idiocie.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 234040

Hmm, prohlášení hackerů. Kdzbzch já byl hacker, tak v nějakém elektronickém magázínu by o mě pasl maximálně někdo z druhé ruky. [velký smích] [velký smích] O nezávislosti organizací typu Greenpeace si po havárii BP myslím svoje. Ale skutečný střet o svobodu internetu nebude přes nějaké kontrolované komunity nebo uzly. Momentálně se vcelku technicky jednudeché aktivity domlouvají na profízlovaných sítích typu FB. Jistě by nebyl problém provést zákrok, ale co dál? Mladí lidé byly vždy laděni s revoltou vůči tomu starému, každé nová generace má tuto revoltu v sobě a každá nová generace se orijentuje lépe v technických novotách.

Teď londýnská policie mlatí po hlavách budoucí příslušníky intelektualní elity a vytváří záměrně stresové situace. S takovým přístupem brzo policajti ztratí respekt veřejnosti. V horším případě ztratí veřejnost respekt inteligenci a to znamená průser. Provoz policejního státu, který sáhne k represi z důvodu každé blbosti mimo ideologickou lajnu je velmi neefektivní, potřebuje prostě mnoho policajtů a špiclů a ke všemu ideologie braní projevům racionální kritiky. Totalitní systémy v mírnější formě poslali intelektualní elitu mimo správnou ideologickou lajnu k lopatě a část emigrovala. Země jako USA, Kanada v těchto emigračních vlnách vyzobávali rozinky a země ty ČR za to zaplatili tvrdou cenu.
http://www.blisty.cz/2010/12/10/art56006.html

234044

12.12.2010 23:23

RE: Diplomacie a idiocie.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 234040

Tohle vypadá na diplomatickou depeši, kterou psal skutečný diplomat s kladnou informační hodnotou. Pravděpodbně v ústředí by raději slyšeli něco jiného a silně pochybuju, že normální člověk by se v tomto konkrétním případě zabýval detalním popisem, jaké to je, když se někdo vaří za živa. Lakovat situaci na růžovo nebo ignorovat důležité skutečnosti na základě autocenzuru mi přijde jako když letadlu upadly motory, ale senzory hlasí, že všechno je v cajku. Akorát obsluha nechápe proč to letí jako cihla k zemi. Velmoci nemají trvale přátele nebo nepřátele, velmoci mají zájmy. Nic nového pod sluncem v diplomatické branži to skuteční diplomaté vědí, možná i někteří karieristé. Akorát propaganda přesvědčila lidi na nějaký čas o něčem jiném, ale časy se nám nezadržitelně mění.
http://www.blisty.cz/2010/12/10/art56039.html

234110

11.12.2010 8:31

Securita versus provoz sítě.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Zvýší se zabezpečení, ovlivní to provoz. Pokud někdo chce být v suchu, ať se na síť nepřipojuje. Ve Vatikánu nepíšou ani e-maily, špatná zpráva pro výzvědné služby, technologická převaha jim je na dvě věci, nezbývá než ke korepondenci dostat člověka a to v uzavřených organizacích je problém. V případě agenta vysoko ve Vatikánu to je projekty na desítky let, stát se vysoce postaveným duchovním v katolické církvi není jenom tak.

Cyberprostor samozřejmě existuje, pravidelné i nepravidelné aktivity lidí vytváří spolu s interkaci na matičce Zemi nějakou skutečnost. Stejně činost síti vytvaří jistý typ skutečností provázaný s tím běžným fyzickým bytím. Bez sítě nemůže civilizace v současné komlexní podobě existovat. Jestliže tedy kzberprostor neexistu¨je, ať zruší na jeden finační transakce a uviíme, zda to bude mít reálný dopad.

Pokud Pentagon zvažuje válku na síti, pak hodně štěstí všem. Ukazuje, že nelze vyhrát guerilovou válku v realné podobě. Vyhrát guerilovou válku proti naprosto diferncované komunitě na síti, kde jednotlivec má globální dosah? Grovik to charakterizoval naprosto přesně anarchisté, zloději, piráti, blogeři... a taky dinosaři. [velký smích] [mrknutí jedním okem] Navzájem by se některé typy komunit "požrali za živa", ale není problém dát imulz, který je sjednotí. Odezní impulz vše se vrátí do původního chaotického stavu. Příliš bych se vyhlášením války internetu nechlubil, hromada lidí by mohla přijmout hozenou rukavici.
http://www.blisty.cz/2010/12/10/art55973.html

Jeden z mála hlasu rozumu, který chápe, že diplomatická depeše psaná s pocitem vnitřní autocenzury je na dvě věci. Ono veškerá zpětná vazba s aotocenzurou vede dlouhodbě k hořkým koncům. A ptá se i na jiné věci. Díky Bohu aspoň za jeden hlas na poušti jinak by se člověk musel zbláznit z šílenosti odcizeného světa těch nahoře.
http://www.blisty.cz/2010/12/10/art56007.html

234046

11.12.2010 8:52

Anonymous.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Zajímavé jméno, pokud se schází na FB tak má přímo sarkastický nádech. [velký smích] Ale lidé se učí rychle. Jaký zákon za připojení na nějaký server chce jakákoliv vláda použít? Lidi se hromadně domluvily? A co je na tom trestného? Ale dobře vláda si schvalí nebo s pracnou těžkopádnou konstrukcíi použije nějaký zákon. Co pak? Popravíte nebo zavřete převážně teenagers podle IP adresy? Lidi ve středním věku jako já to dělat nebudou, ale represi proti mladým budou vnímat. Hromada z nich bude mít děti okolo 16-ti.
http://www.blisty.cz/2010/12/10/art56002.html

234047

11.12.2010 9:30

Také jeden obrázek k tématu svoboda k nezaplacení... :-)

leo69 89.?.?.?

Vložený obrázek

m,[mrknutí jedním okem]

234049

11.12.2010 15:46

RE: Také jeden obrázek k tématu svoboda k nezaplacení... :-)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 234049

Pokud to vymyslel někdo jako operaci, tak gratulanti se už houfují do velké lajny. Prvděpodobně bude v budoucnu myslitelem někde na frekventované křižovatce na Aljašce a jeho nejvyšší šéf bude Sarah Palin. [velký smích] [velký smích]

Tady jsou velmi rozumné argumenty. Za prvé zajištění tajných dokumentů je vnitřní problém. Za druhé, když byly napadeny severy wikileaks nikdo nevřeštěl o banditismu na netu. Státní moc se bude muset a to rychle naučit, že s metodami státního terorismu si nelze ve velkém na síti zahrávat. Dovolím si malou analogii, aby to nebylo záhadné moudro na pravdolaskový způsob. Když někdo spustí bojový ryk v jeskyni sice všechno menší vezme krátkodobě nohy na ramena, ale někomu něco může spadnout na hlavu. Něco nepříliš velkého by dokonce mohlo být velmi napomocné. Ono stačí, když spadne větší kamínek blízko, aby kalhotky byly zralé na výměnu. A zkusit v jeskyni vystřelit z kanónu?....
http://www.blisty.cz/2010/12/10/art56013.html

K demonstracím v Londýně přijde mi, že tam je možná nezáměrná souvislost. Víceméně se píše, že školné žádnou velkou finanční úsporu nepřinese. Takže o co jde? Aby populace byla hloupější na základě majetku? Čína momentálně láka špičkové odborníky ze západních firem a dělá to právě teď. Pokud lidé zůstávají, tak hlavní faktor nejsou pro ně peníze, ale úroveň svobody ve společnosti!! A to prosím pěkně V Číně narostl intelektualní potenciál a tvrdě se tam šlape do výuky matematiky. Stačí se podivat na nárust publikací v prestižních vědeckých časpisech za posledních 10 let. Ono vysokorychlostní železnice už více jak 12 000 km, znamenají kvalitní industrialní výrobu a vysoký intelektualní potenciál v populaci. A nemusí to hlásit ambasador z Pekingu, aby to bylo jasné. Do humanitní sféry se to promítne později.

K excidentu, kdy demonstranti napadli vůz s princem Charlesem. Netušil jsem, že někdo se dostal dovnitř vozu s tyčí. Pokud to byla provokace, tak můžeme děkovat Bohu, že policajti na místě měli tolik zdravého rozumu, že nezačali střílet. V každém případě, pokud já bych seděl uvnitř toho auta, tak by sám sobě kladl velmi závažné otázky Proč se velmi bezpečné velké město jako Londýn změnilo? A až bych si sehnal potřebné informace, tak bych tyto otázky kladl lidem, a vyžadoval bych odpovědi a hodně lidem by přitom do smíchu nebylo. Není rozumné v Británii používat proti demonstrantům metody policejního státu. Britům se to evidentmě nelíbí, veřejnost neodsoudila demonstrující studenty.
http://www.blisty.cz/2010/12/10/art56015.html

234056

11.12.2010 17:38

RE: Také jeden obrázek k tématu svoboda k nezaplacení... :-)

leo69 89.?.?.?

Reakce na 234056

Mě spíše přijde, že kdosi použil prince Charlese jako návnadu a předhodil ho davu. Copak je možné, aby ho vezli v takovém proskleném akváriu "běsnícími" ulicemi? (Vím, že v těch místech, kudy jel, měl být klid, ale pokud je tu jen nepatrný závan možného nebezpečí, tak není možné takto riskovat.) Copak nemá i auto s neprůhlednými skly...?

Britové jsou, zatím ještě stále, ve své konzervativnosti, na dění kolem královské rodiny dost citliví. Představte si to zděšení a volání po nejtvrdší odvetě, kdyby se mu snad jen zkřivil vlásek. Naštěstí (pro studenty atp.) měl jen auto od barvy.

Bude ještě horko v Evropě.

m,[mrknutí jedním okem]

234061

11.12.2010 22:17

RE: Také jeden obrázek k tématu svoboda k nezaplacení... :-)

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 234061

Divné, že ano? Asi zase shoda okolností, ale princ Charles nedá nic za to, když se důkladně přeptá. [mrknutí jedním okem]

234065

Příspěvků: 15

09.12. 05:47 Robert Nohejl  V prime reportazi z ulic Londyna povazuje vetsina lide sexualni zalobu za politicky trik.
09.12. 08:39 fohat  Svobodná vule
10.12. 00:42 Anonymous33  Hackeři brání Wikileaks a svobodu internetu
10.12. 08:31 Robert Nohejl  Jsme na pocatku Cybernetove valky-elektronicke valky,Elita proti ovladani.
11.12. 09:49 Robert Nohejl  RE: Jsme na pocatku Cybernetove valky-elektronicke valky,Elita proti ovladani.
11.12. 02:13 Rene Bartosek  Diplomacie a idiocie.
11.12. 02:14 Rene Bartosek  RE: Diplomacie a idiocie.
11.12. 07:53 Rene Bartosek  RE: Diplomacie a idiocie.
12.12. 23:23 Rene Bartosek  RE: Diplomacie a idiocie.
11.12. 08:31 Rene Bartosek  Securita versus provoz sítě.
11.12. 08:52 Rene Bartosek  Anonymous.
11.12. 09:30 leo69  Také jeden obrázek k tématu svoboda k nezaplacení... :-)
11.12. 15:46 Rene Bartosek  RE: Také jeden obrázek k tématu svoboda k nezaplacení... :-)
11.12. 17:38 leo69  RE: Také jeden obrázek k tématu svoboda k nezaplacení... :-)
11.12. 22:17 Rene Bartosek  RE: Také jeden obrázek k tématu svoboda k nezaplacení... :-)

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

81

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 114 čtenářů částkou 28 490 korun, což je 81 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Djokovič pomstěn!26.01.22 16:26 Srbsko 0

Muskova firma začne na lidech testovat implantování čipů do mozku26.01.22 16:23 USA 0

USA se dostaly do dluhu, který je nesplatitelný v normálních horizontech26.01.22 15:10 USA 0

Rusko tento týden rozhodne o rozmístění jaderných zbraní ve Venezuele25.01.22 21:08 Venezuela 0

Proč je česká elektřina pro Čechy tak drahá?25.01.22 18:06 Česká republika 2

Mluvčí ministerstva zahraničí Price: USA nebudou Rusku ustupovat v otázce bezpečnostních záruk25.01.22 07:41 USA 0

Jak Britové dodávají na Ukrajinu zbraně24.01.22 19:23 Británie 5

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 1

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 5

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 4

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 2

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
24,48 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,56 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,99 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,34 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,11 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 768,27 Kč
1 unce stříbra
516,11 Kč
Bitcoin
830 258,70 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 048