Diskuze k článku

Lidé, bděte!

Příspěvků 23

3.12.2010 0:58

Nebude to tak horky.

Danisa 195.?.?.?

Tohle jsem si vychutnal: "Bernays - vynalezce PR - byl synovcem zakladatele psychoanalyzy Sigmunda Freuda". Klik. To zapadlo!

Jeste k tajnym superzbranim - proc ksakru nefunguji na Talibance a Al-Kajdaky? Zeby nemeli mozek? Anebo jejich turbany ztlumi mikrovlny?

Nebude to asi tak horky.

233685

3.12.2010 14:01

RE: Nebude to tak horky.

kurvas kurvas (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 233685

žeby proto že talibanci pro usáky pěstujou opium(tak to na ně nemířej) a alkaidá je databáze mudžahedínů pro boj proti rusům z osmdesátých let a ta mozek určitě nemá, když běží na servrech cia

233710

3.12.2010 17:55

RE: Nebude to tak horky.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 233685

Tyhle pokusy s duchovném na technologické bázy budou mít jeden nepřekročitelný problém. A to je zákon karmy. Dostaňte doprovolníka či jakéhohokliv jedince do stavu řekněme mimo pevné spojení s fyzickým těle na úroveň vyššího vědomí a doprovolníkovi se "zvedne kufr" nad tím čeho se účastní a navíc má možnost okamžitého úniku a podle toho co provedl má šanci zkusit nápravu. Tělo jaksi je v takovém případě hodně nezajímavé.

Propaganda ovlivňuje veřejné mínění. Hitler to s tou jednoduchostí a opakováním do zblbnití vystihl naprosto přesně. Ovlivnit selektivně myšlení i masově na úrovni jednoduchých emocí strach, deprese, bolest, euforie... to by šlo. Za předpokladu, že vybrané lidi třeba demonstranty máte na omezeném prostoru a důležitá bude i geometrie z důvodu různých odrazů, pohlcení zeslebení, změny frekvence... nejlépe mimo horský terén na náměstí. [velký smích]

Potřebujete mít nějaký výkon vlnění a lokaci, kde to směrovat. Ozařovat 1 000 000 km2 v na hranici AF-Pak, je jaksi mimo technologické možnosti a navíc by "bolení hlavy" měli úplně všichni. Nemluvě o zpětných dopadech na tu ionosféru.

Převzít kontrolu nad jedincem by čistě teoreticky znamenalo problém. Za prvé by mohlo dojít k porůchám věciček, které děláme podvědomě dýchání, srdeční činost, banality jako chůze, držení rovnováhy... Ale budu optimista a řeknu, že někdo tenhle automatizovaný režim zvládne. Pak by bylo nutné vypnout myšlení cíle a to znamená překonat odpor a paniku lidského ega, víceméně se dotyčný raději rozhodne v takovém připadě zemřít. A nakonec to nahradit myšlením zvenku. A myslet on-line za sebe a někoho jiného.... [velký smích]

Chybí na to všechno jedna věcička. Celé to vždycky shoří na časovém faktoru. Jediný čas, který máme k dispozici pro vlastní konaní v tom našem životě je přítomnost. Víceméně zákon o právu se pokojně shromažďovat při protestech, by měl změněn na povinost se pokojně shromažďovat při protestech. Na vyvolaání strachu a vzteku davu stačí bohatě držet demontstranty policejním kordónem na nějakém uzavřeném prostoru. Velitel-blbec takového zásahu použije slzný pln, vodní děla, masově pendreky... Stačí držet lidi několi hodin na ulici, a počasí tělesné potřeby, a stres udělají svoje.

Držet svévolně několik hodin masu protestujícíh lidí na veřejném prostranství silou policejního kordonu by mělo ze zákona zakázáno, aspoň v civilizovaných zemích, kde elita nepřišla o zbytky zadravého rozumu. Užití proti mase lidí mikrovlné zbraně povede ke zraněným a mrtvým v důsledku paniky, to už je o žalobě za nepřiměřený zásah ze strany policie. Stát užije vůči lidem represi na ulici vyvolá to rekci a změnu strategie. Někdo se cití na válku s ulicí? Měl by si prostudovat dopady blokády rafineriíí ve Francii a to bylo takové neviné laškování. Potkan v koutě je nebezpezpeč...Automaticky kráceno

233718

3.12.2010 17:56

RE: Nebude to tak horky.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 233718

Držet svévolně několik hodin masu protestujícíh lidí na veřejném prostranství silou policejního kordonu by mělo ze zákona zakázáno, aspoň v civilizovaných zemích, kde elita nepřišla o zbytky zdravého rozumu. Užití proti mase lidí mikrovlné zbraně povede ke zraněným a mrtvým v důsledku paniky, to už je o žalobě za nepřiměřený zásah ze strany policie. Stát užije vůči lidem represi na ulici vyvolá to rekci a změnu strategie. Někdo se cití na válku s ulicí? Měl by si prostudovat dopady blokády rafineriíí ve Francii a to bylo takové neviné laškování. Potkan v koutě je nebezpezpečný, zažeňte do kouta hromadu potkanů a sežerou vás. Lidé jsou mnohem chytřejší než nějaká přerostlá myš.

Samozřejmě čistý materialista musí překonat pouze problémy s časem, přesným zaměřením energetického výkonu a případnými zpětnými dopady na ionosféru a jiné věcičky na planetě Zemi reahující s nějakým vlněním, to pouze v případě zaměrení na masu lidí. Nemůzu si pomoct propaganda vyjde laciněji a navíc skutečně funguje masově a nehrozí rozhašení ionosféry a jiných sil na planetarní úrovni. Karma, ego a nějaká nematerialní podstata nemusí materialistu znepokojovat. Koneckonců, když člověk vypadne z okna mrakodrapu, tak negativní důsledky gravitace na zdraví se projeví až při dopadu, že ano?

233719

3.12.2010 2:19

Možnosti kontroly jsou ještě větší a rozsáhlejší !

64 88.?.?.?

Chtěl jsem pouze dodat, že by měla být na světě již také "technologie", která umožňuje "přečíst" , co si člověk myslí,i když zatím jenom v hrubých obrysech, ale vývoj směřuje k absolutní detekci obsahu lidského myšlení a v tom případě by mohla být kontrola lidí také absolutní! To ani Orwel nemohl vymyslet, protože skutečnost překonává fantazii! Verne by se také dnes hodně divil, kdyby se mohl projet v jaderné taktické ponorce!
Společnost se ale bude na základě těchto převratných objevů prudce měnit, zrovna tak, jako je naprosto drastický rozdíl mezi
člověkem třeba z roku 1910 a z roku 2010 a rozdíl je pouze 100 let, což může být pouze jeden lidský život!
Převratné technologie, které budou naprosto zásadním důvodem k ucelené změně paradigmatu světa, už nemají jako monopol pouze USA, i když jsou v jejich aplikacích nejdále!

233687

5.12.2010 13:22

RE: Možnosti kontroly jsou ještě větší a rozsáhlejší !

smutnyklaun 84.?.?.?

Reakce na 233687

Takové vynálezy již nejsou potřeba, stačí sledovat poštu a příspěvky na Internetu, popř. mobilní hovory a zprávy a to je dnes možné zcela běžně.Pokud dotyčný ještě používá internetové bankovnictví, kreditní karty a čipy už nezbývá mnoho, co tajit.

233753

3.12.2010 3:56

V historii USA najdeme mnoha varovani a predpovedi,ale,zde je to ale?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Americky obcan se stal,cim je dnes, produkt materialismu, bylibychom spatni prispevatele Zvedavce,kdybychom byli naprosto jdenostranni a tak musime priznat,ze Marx mel pravdu,ze materialismus znici krestanstvi, Ema Goldmanova,ze feminismus zcela znici krestanske rodiny, oba museli dobre znat psychologii krestanskeho obcana. Jan Masaryk rikal, ze "Mysleni boli!"a mel pravdu, takze jdeme do mnohem drivejsich varovani, co takovy Benjamin Freedman, co rekl na rovinu americkemu narodu,co jej ceka a co nemine,bohuzel mluvil do "voskem zalitych usi."
Zkutecnou predstavu veci,jak opravdu jsou ve zkutecnosti je napsana zprava presidenta Roosevelta- Claes Martenzsen von Rosenvelt ,kteremu to v urcitem okamziku, tak rikajic "ujelo", to co rekl,ale,plne vystihnul pravy stav veci,posudte samy.

The President's car stopped in front of the verandah, and before we could exchange greetings, Roosevelt remarked: "How interesting! Sam Rosenman, Stephen Wise and Nahum Goldmann are sitting there discussing what order they should give to the President of the United States. Just imagine what amount of money the Nazis would pay to obtain a photo of this scene."
‘We began to stammer to the effect that there was an urgent message from Europe to be discussed by us, which Rosenman would submit to him on Monday. Roosevelt dismissed him with the words: "This is quite all right. On Monday I shall hear from Sam(Roseman) what I have to do," and he drove on.’

President Roosevelt, sam zidovskeho puvodu, tedy zcela pravdiv epriznal,ze sam o sobe je jen nastrcena figurka, jakozto i jini "Americti" prasidenti poznali,kolik prava a zakonu je v jejich rukach doopravdy.
Takze,pravy mistr tohoto sveta, jez taha za provazky jednotlivcu a celych narodu se nemusi nijak tajit se svymi plany, nebot krestane ve sve pohodlnosti se nijak nevzrusi,proste ,oni tomu ani neveri, tedy normalni obcane, na rozdil od "krestanskych politiku",ti , lezou po kolenou spravnym smerem.American Dissident Voices Broadcast of January 1, 2000
And of course, the Jews are quite confident that Clinton will do
whatever he is told in this matter. They believe that before Clinton leaves office they can get their $100 billion from the American taxpayers

"Our race is the Master Race. We Jews are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattlce at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves." - Menachem Begin, Israeli Prime Minister to New Statesman magazine on June 25, 1982
Takze,otazkou je, k cemu je urcen stat Israel, ktery vznikl na zaklade vymeny dopisu o utvoreni statu Israel, tedy dvou zidovskych osob,lord Balford, tajny zid a Rotschild.

233688

4.12.2010 2:54

RE: V historii USA najdeme mnoha varovani a predpovedi,ale,zde je to ale?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 233688

Amerika a Americane dostali mnoha varovani,napriklad od Benjamin Freedman, nebo Berstein,ale,kdo by se namahal,ze ano?
Nakonec lhostejnost neni jen vysadou Americanu,ze ano?
V dob eustanoveni Spojenych Narodu,jez vystridaly udajne zkorumplovanou Organisaci Spojenych Narodu, ucasti 50 statu,jez schvalili 111 clanku v navrhu 25 dubn a1945,kdy se jeste bojovalo,tak byl spech dostat pod kontrolu cast sveta,nez se rozkoukaji z hruz valky,tak rychle 24 October doslo k ratifikaci zakladnich zakonu Spojenych Narodu a odpor se nasel v USA a dosel az pred senat. kde pani Somersova hajila prava americkych obcanu pred totalitou teto staronove utvorenou spolecnost.
* 11. Cervna ,roku 1945 , odvazna pani Helen V. Somers vypovidala pred komisi Americkeho senatu pro zahranici o prave ustanovene organisaci Spojenych Narodu a jeji ustave.

Predseda senatu; Rekni mi sve jmeno,tvoje bydliste a koho zastupujes v tomto prohlaseni?
Pani Somers; Moje jmeno je Helen V. Somers a moje bydliste je 2914 Celer St.-ulice ve Filadelphia , a ja, zastupuji sama sebe, organisace ve Spojenych Statech, v teto vlade, obcany Spojenych Statu Americkych.
Predseda- To je dobre zastoupeni. Tak, muzete pokracovat, pani Somers.
Pani Somers- Pane predsedo, ja si preji zanest do zaznamu, ze jsem americka zena, matka, ze jsem pro Ameriku, pro mir, proti nicemu, ale ,ja , odmitam propagandu jakychkoliv cizich vlivu, jez zasahuji do nasich vnitrnich zalezitosti; "Panove, clenove teto komise pro zahranicni zalezitosti, ja jsem nyni pred Vami, dne, 11 Cervna 1945 a pozvedam svuj hlas v tomto prohlaseni ; Muj hlas nazoru ke Spojenym Narodum,ktere zrazuji nasi republikanskou konstituci a ja zde predstavuji tisice se mnou souhlasicich Americanu, kteri v tento okamzik nemuzou byt zde , ackoliv by to jen privitali."
" Ja, rozhodne odmitam Spojenych Narodu svetovou ustavu, protoze to bude menit v zaklade nasi vladu k ustanoveni svetove vlady a svetoveho soudu."
" V clanku 1,casti 8, v odstavci 9 z jejich ustavy urcuje specialne,ze : Kongres ma tu moc,utvorit jenom vnitrni komisi.
Jestlize si nasi obcane preji zmenu v sestave nasi vlady, tak to muze byt jenom uskutecneno hlasovanim obcanu v obcanskych volbach. Je zcela zrejme,ze jakekoliv jine vyhlaseni je ilegalni. "
"Spojenych Narodu Ustava ustanovy superstat,protoze, ty nemuzes mit svetovy soud bez svetove vlady a svetoveho diktatora!!"
Zde,nebude zadna svoboda, zde bude jen a jen otroctvi, George Washington varoval pred zasahem do nasi cesty, ze strany, jakehokoliv jineho statu.
" Jak, ja, mohu vedet o tom , ze se ma udelat svetovy stat?"
Dobra ,ja mam moznost se ucit od Britsko-Israelskeho svetoveho federativniho hnuti, jejiz symbol, nedokoncena pyramida v Gaze, kouka na nas z jedno dolarove bankovky, dana sem uz v roce 1935.
V roce 1893 Andrew Carnagie napsal knihu nazvanou,
" TRIUNFALNI DEMOKRACIE" a v posledni kapitola-"Divej se pred sebe", toto ,rika; Cas mozna zmeni ruzne iluse, znici mnoho krasnych snu, ale ja chtel bych mit nazor,

233727

4.12.2010 2:57

RE: V historii USA najdeme mnoha varovani a predpovedi,ale,zde je to ale?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 233727

ze jednou provedene odlouceni- odtrzeni ,ditete ( Ameriky ) od jeho matky (Britanie ) nebude krvacenim na veky.
At mohu rici, co oni chteji, Ja rikam jistotne, jako slunce v nebi ozaruje Britanii a spojenou Ameriku, tak je jistota , ze jednoho rana ozari opetne spojeni Spojenych Statu v Britsko-Americke spojenectvi.
*PSo- On zanechal veskere sve bohatstvi k uskutecneni tohoto sveho napadu.
Tento svetovy pohyb ze strany Britsko-Israelitu , je oznacen, jak Andrew Carnagie -Cecil Rhodes,-Theodore Hertzel, planu, vratit Spojene Staty (Americke ) zpet do Britske rise. Britsko-Israelska literatura podporuje Britske sny, jez mozna budou ridit svet!!
Co, se stane s nasimi milovanymi Spojenymi Staty ?
Kde, oni budou ? Vy , to nevidite ? Jit s vetrem-Ne !
Jestlize , zeny teto zeme budou mit moznost se vyjadrit o tom.
Nikdy, My nebudem zrazovat nasi zemi , zadne zahranicni sile.
General Patton v reci v Londyne , v dustojnickem klubu rekl ; "To je nas osud, Britanie a Amerika bude vladnout svetu".
V Britskem-Israelu, ty ,se muzes poucit ze Edvard Duke of Winsor bude tim mesiasem-poslem, kolem sveta.
(Vynato , kdysi davno z clanku"Pravdive Povidky",)
Je dobre ,ze uz pani Somersova nevidi dnesni Ameriku, to je mozna jedina spravedliva odmena, za jeji vlastenectvi, nakonec i mnozi jini zmenili nazor a dokonce je to stalo zivot,jako byl general Paton ,pred nim a po nem ,mnoho jinych, zaplatili dan nejvyssi,svymi zivoty.

233728

3.12.2010 5:38

Titulek článku ???

Anonymus 109.?.?.?

Lidé bděte!
Zní to tak nějak fučíkovsky, ale každé heslo může mít platnost pouze v případě, že jej někdo vnímá.
Tady by spíše mělo být uvedeno "Lidé procitněte!"
Vložený obrázek

233690

3.12.2010 6:23

RE: Titulek článku ???

Satanist 207.?.?.?

Reakce na 233690

V democracii tak jak ji vidi US Government citizens i turisti asi uz brzy budou muset chodit misto do hajzlu aby nebyla velka spotreba vody a stat usetril srat do igelitovyho pytliku kde jim kamera pri tlaceni bude koukat i do prdele. Tu hnedou hmotu co z nich vylezlo budou muset zavazat, donest stryckovi Samovi do Office aby to prozkoumal, prevazil a posoudil jestli nezerou nad pomery a pripadne, ze hovno vazi vic nez ma jim mohl naparit pokutu! A beda aby si pri srani v USA vubec nekdo dovolil vyvalovat oci ....... [velký smích]

233692

3.12.2010 6:36

RE: Titulek článku ???

Anonymus 109.?.?.?

Reakce na 233692

Máš to dobře vykoumaný, přesto vidím jeden nedostatek.
Co když donesu Strýčkovi jenom každý X-tý pytlík?

(dolaď to k dokonalosti, protože mezi turisty můžou být i češi) [velký smích]

233693

3.12.2010 6:53

RE: Titulek článku ???

Satanist 207.?.?.?

Reakce na 233693

Von si te strejda Sam vocipuje aby jsi nesidil ...... [velký smích]

233694

3.12.2010 7:39

RE: Titulek článku ???

Anonymus 109.?.?.?

Reakce na 233694

já mám hroší kůži [chechtot]

233695

3.12.2010 15:13

RE: Titulek článku ???

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 233693

>Máš to dobře vykoumaný, přesto vidím jeden nedostatek.
>Co když donesu Strýčkovi jenom každý X-tý pytlík?
na to mame organ, prudce inteligentnich lidi, zvany TSA, ten bude dbat nad kontrolou pytliku, by zadny neutekl kontrole! [chechtot]

233712

3.12.2010 17:50

RE: Titulek článku ???

Alex323 62.?.?.?

Reakce na 233693

Je to jednoduche. Po uspesnom prejdeni letistnymi skenermi kazdy turista vyfasuje urcity pocet "pytliku". Budu prisne evidovane a budu mat unikatne QR kody. Vo verejnych budovach, na uliciach a mozno aj v parkoch budu specialne nadoby so snimacmi a pripojenim do TSA. V lajstrach pri vstupe na uzemie Zeme Zaslubenej kazdy uvedie cas pravidelnej rannej velkej potreby. Ti, ktori zvyknu trpiet cestovatelskou zapchou, dolozia o tomto jave potvrdenie od osetrujuceho lekara. Ak do 30 minut od nahlaseneho casu system TSA nezaregistruje novy pouzity "pytlik" v zberaci, dojde k vydaniu pokynu specialnemu agentovi, ktory osobne preveri tento bezpecnostny incident. Nepouzite pytliky sa spolu s dovodovou spravou odovzdaju proti podpisu pri odchode zo Zeme Zasnubenej.
...
Pre rypalov: "Pytliky" budu mat specialny system uzatvarania umoznujuce viacnasobne otvorenie/zatvorenie. Nebude teda problem ich v pripade zdravotnych problemov pouzit v priebehu dna viackrat. Vyskyt tohoto javu bude nutne nahlasit rano na centralu, aby zbytocne nedochadzalo k vyjazdom specialnych agentov.

233716

4.12.2010 6:08

RE: Titulek článku ???

Anonymus 109.?.?.?

Reakce na 233716

Bylo by to jednoduché kdyby...
Totkaj sem četl tajmsy, že si Starej Jan Pistol stěžoval, že i když tůristi nosí pytlíky, tak sejou mimo, a tůristky kálej i na pytlíky.
A k tomu ještě fousáči všechno sabotují, protože pasažérům nabízejí za letu Gutalax, čímž se všechno vymyká kontrole, jelikož pytlíky mají malou kapacitu a v mnohých případech lze dohledat stopu letu i pozemním personálem.

Jo, pánové, kdyby Vám tak šlo i něco užitečnějšího jako debata o houně [chechtot] [chechtot]

233730

3.12.2010 10:35

Lidé bděte, měl sem vás rád...

abc 188.?.?.?

Úplný nie je len názov článku ale aj jeho obsah.Pre úplnosť by sme museli začať od Adama. Ale ľudia to neradi robia, aby neboli vnímaní ako fanatici. Preto tiež všetky analýzy zlýhavajú. Základným článkom reťaze, keby sme chceli ísť až k počiatku ovládnutia ľudstva je prvý PR spot, ktorý Satan vytvoril špeciálne pre Evu v záhrade Eden. Predstavte si krásnu záhradu Eden a Evu ako v živom vysielaní komunikuje s "Ocom lží" skrytým za hadom:

1. Mojžíšova 3:1–6) A had se prokázal být nejobezřetnější ze všech divokých polních zvířat, která Jehova Bůh udělal. Začal tedy ženě říkat: „Skutečně Bůh řekl, že nesmíte jíst z každého stromu zahrady?“ 2 Na to žena hadovi řekla: „Z ovoce stromů zahrady smíme jíst. 3 Ale o [jedení] z ovoce stromu, který je uprostřed zahrady, Bůh řekl: ‚Nebudete z něho jíst, ani se ho nedotknete, abyste nezemřeli.‘“ 4 Na to had řekl ženě: „Určitě nezemřete. 5 Bůh totiž ví, že v ten den, kdy z něho pojíte, se vám zcela jistě otevřou oči a zcela jistě budete jako Bůh a budete znát dobré a špatné.“ 6 Žena tedy viděla, že strom je dobrý k jídlu a že je něčím toužebným pro oči, ano, strom byl žádoucí na pohled. Tak si začala brát z jeho ovoce a jedla je. Potom nějaké dala i svému manželovi, když [byl] s ní, a on je začal jíst.


Odvtedy je svet chytený a manipulovaný lžami, a nám nezostáva iné než "bdít"...Čo v praxi znamená si denno denne uvedomovať, že Satan má v moci tento svet i jeho prostriedky na šírenie informácií. K bdeniu nám pomáha poznanie posolstva Biblie a pomoc Božieho svätého ducha, ktorého dáva Stvoriteľ každému, kto ho uznáva za zvrchovaného vládcu a odmieta Satanovu konkurenčnú vládu.

233705

4.12.2010 0:23

RE: Lidé bděte, měl sem vás rád...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 233705

Bylo by zajisté fajn mít nějakého kapesního průvodce životem. Takový osobní manuál "Jak na to". V případě Bible se ale potkáváme s dilematem mezi vírou a věděním. Bible, byvše ona nepřesnými překlady nepřesných kopií neexistujících originálů a jsa ona ve své předkřesťanské části určena jen pro rodovou linii jednoho etnika, jehož určuje být vládcem ostatních etnik co jich po širém světě je a to i za cenu genocid jich samých i jejich živoucího majetku zvoucího se zvířata, jeví se těm ostatním etnikům zvoucími se gojímy zavrženíhodně účelovou a tedy nepřijatelnou. Ve své druhé části sice vykoupením bere i pokřtěné gojímy na milost, ale její výklad je tak mnohoznačný, že musí být provázena výkladovým materiálem expertů v šíři mnohonásobně ji samu přesahující a sám tento materiál přednášen vyškolenými specialisty, jinak je nezasvěcenému v mnohém nesrozumitelná.

Máme ale i jiné metody jak se dopátrávat pravdy a jednou z nich je dovozování příčin z jejich následků, přičemž za zcela nepochybné lze pokládat empirické zjištění mnohých z nás, že ve světě platí zákon duality. Ten ostatně vyplývá i z toho "dobrého a zlého" proneseného ústy obou z citovaných entit. Boha i Satana. Není proto ničím novým dát si poznání, že 1+1=2, do souladu s dvěma stranami jedné mince a pokládat i tu entitu našeho Stvůrce za duální, kdy ta druhá strana se jala svůj poslední materiální výtvor, obdařený jako dosud první a jediný svobodnou vůlí, otestovat neposlušností ke své první straně zakazující mu v symbolickém pojezení jablka ze stromu, tedy v poznání duality dobrého a zlého. Tedy vlastně v poznání duality toho JHWH. Že přitom nešlo o doslovný zákaz hryznutí do jablka, když v 1. knize Mojžíšově se o něco dále uvádí v 3:22 - I řekl Hospodin Bůh: "Teď je člověk jako jeden z nás, zná dobré i zlé....", nýbrž o symboliku představující poznání, je z toho "otevření očí" naprosto zjevné.

I z uvedených následků tak vyplývá, že dualitě je podřízena i ta entita s jednou stranou jakoby tvůrčí-implosivní a druhou jí opačnou-explosivní, což ty strany činí nikoliv schizofrenními a od sebe se odtrživšími, ale naopak v nekonečnu Vesmíru=prostoročasu se vzájemně doplňujícími. No a my jsme přece uplácáni "k obrazu jeho", tedy správněji jejich obou a tak jako to JHWH je "jsem co jsem", tedy dobro i zlo, tak i my jsme každý tímtéž a je jen na nás, jak si s tím v naší materiální situací po vyhoštění z Ráje poradíme. Ta inteligence by se nám k tomu mohla hodit... i když... při té duchovní dualitě nám prostě pro materiální existenci chybí arbitr. [chechtot]

233724

4.12.2010 6:50

RE: Lidé bděte, měl sem vás rád...

abc 188.?.?.?

Reakce na 233724

Vždy keď chcú odporcovia pravdy napadnúť Bibliu odvolávajú sa na vyššiu kritiku textu. Nikdy sa nepozerajú na obsah posolstva, ale na detaily a preto im ako vždy zmysel textu uniká. Nestačí im Božie uistenie , že ON bude strážiť jej text a každému kto do nej niečo pridá, pridá rán a každému kto z nej ubere, ubere z podielu na živote, ktorý pripravuje celé dejiny ľudstva, ktoré sú mimochodom len pre poučenie nepoučiteľných...

Pokiaľ sleduje Biblia nejaký rodokmeň, tak je to jedine rodokmeň Mesiáša, aby bolo každému jasné, že aj prvý človek Adam a aj posledný človek Ježiš boli Boží synovia. Prví svojou neposlušnosťou voči Božím zákonom stratil právo žiť večne na zemi pre seba aj svojich potomkov , posledný ho svojou poslušnosťou pre bohabojné a poslušné ľudstvo vrátil. Tento výklad je právne dokonalý, lebo ukazuje, že aj Boh sa drží svojich zákonov. Napodiv Gojimi to pochopili, židia nie a preto ich Jehova zavrhol.Biblia nepripúšťa iné výklady len jeden, tým že sa vysvetľuje sama.Všetci jej prekladatelia túžili len po jednom, aby jej posolstvo mohol pochopiť aj chlapec za pluhom...

A už vonkoncom nie je pravda, že Boh je duálny. Boh a Satan sú dve odlišné postavy, osobnosti so svojim zámerom. To je možné poznať z obsahu celej Biblie. Pokiaľ vám robí problém jediný text z 1. Mojžišovej 3:22 "Teď je člověk jako jeden z nás" potom vedzte, že to hovoril Jehova minimálne Ježišovi v jeho predľudskej existencii, tak isto ako keď mu povedal podľa 1. Mojžišovej 1:28 "Urobme človeka na svoj obraz podľa našej podoby"...

Pokiaľ si myslíte, že sa z "duality" "vycancáme sami", tak ste na omyle, alebo v "hlubokém nedorozumění" s realitou, ktorú prežívama všetci. Len jedni ju chápu tak ako majú, a vy ste si vymysleli cestu, "která nikam nevede". Porovnajte prosím preto Božiu cestu s vašou cestou v kontexte 5. Mojžišovej 32:4,5 a vytriezvejte, česky "vystřízlivějte". Jedine tak se staneme "bdělími" lidé božskí...

5 Mojžíšova 32 : 4 Skála, dokonalá je jeho činnost, neboť všechny jeho cesty jsou právo. Bůh věrnosti, u něhož není bezpráví; je spravedlivý a přímý.  5 Jednali zhoubně ze své strany; nejsou jeho dětmi, je [to] jejich vlastní vada. Generace pokřivená a převrácená!

233731

5.12.2010 2:21

Lide bdete,ale ,neblbnete!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Nenechavejte mavat svym majestatem od politiku, staci pohled zpatky,trochu historie a hned vite na cem jste,neni divu,ze mnozi politici se snazi dostat ze skol dejiny naroda, nebo svetovou historii i tu upravenou,takze,nekdy nejakym omylem i ta se stane stipava, tak,jak se mnohdy stalo i komunistum a tak je celosvetovy tlak dostat historii ven,ze skol,kdyz je to dosti nepohodlny svedek. Mnohy "marxista" byl otresen,kdyz mu nekdo dobre znaly komunisticke historie , nastavil zrcadlo, kde zjistil,ze je prachobycejny blb ,ktery sebou necha orat a nuti jine ,jeho nasledovani.V techto dnech,7 prosince si Amerika a ostatni svet pripomene udalosti v Pearl Harbor,tak, zvaneho, "prekvapiveho " prepadeni USA od Japonska, proto nechme trochu casu pred prepadenim stranou a porovnejme ,ten moment"prekvapeni.Presne,The Honolulu Advetiser psal zcela otevrene uz v 30-tem listopadu 1941, ze dojde asi k utoku ze strany Japoncu,ktery se stal az 7 prosince 1941 v clanku"Japanese May Strike Over Weekend!" Takze,jakepak prekvapeni o tyden dopredu varovani v mistnich novinach,samozrejme ,ze tyto noviny se neukazuji detem v USA, jen se ukazuje skoda napachana v pristavu,ze ktereho pred utokem odjely vsechny letadlova lodi a posadka radaru byla odvolana ze svych stanovist a jine ,nesrovnalosti,takze obeti americkych namorniku byli zcela zbytecne.Samozrejme,ze Holywood ma svou versi udalosti, jako na mnoho jineho,co potrebuje historicky ucesat pro lepsi straveni verejnosti.
To achieve that goal, Roosevelt relied on his secretary of war, Henry Stimson, to propose three of the commission's five members. Stimson was the pre-eminent war hawk who recorded in his diary on November 25, 1941, that "the question [of the United States dealing with the Japanese] was how we should maneuver them into the position of firing the first shot without allowing too much danger to ourselves."
Vložený obrázek

Henry L. Stimson - Secretary of War -Skull and Bones
Franklin D. Roosevelt - Freemason
Henery A Wallace Vice President - Freemason
Henry C. Clausen- Freemason
General George C. Marshall- Freemason
General Douglas MacArthur - Freemason
Henery Morgenthau - Secretary of the Treasury - Freemason
Proc to pisi a pripominam minulost, protoze za nejaky cas i dokumenty a cela ta honba na wikiLeaks dostane upln ejinyvyznam, mozna ,mozna ,ze i ne ,kdo vi, ale prikladu je dost,ze veci se casem docela zmenily, jen obeti techto zmen ,zustavaji,tak,jak namornici ztratili sve zivoty na bitevnim krizniku Arizona,nebot prava bitva se provadela nekde jinde,tak ,jak bylo i s lodi Liberty a osudy namorniku na ni slouzici,ale,propagnda jeste dnes nedovolila rici pravdu,cose skutecne stalo,jak na lodi USS Liberty,tak na bitevnim krizniku USS Arizona, jejich osud byl urcen jinde,nez na mori.

233749

5.12.2010 17:01

RE: Lide bdete,ale ,neblbnete!

hc 90.?.?.?

Reakce na 233749

On i Churchill ve svojí Druhé světové válce píše, že se tehdy s Rooseveltem nejvíc báli, aby Japonci nakonec nezaútočili jen na nějakou britskou kolonii, protože pak by bylo pro Roosevelta obtížné prosadit vyhlášení války. Že White House japonský útok očekával a že si ho přál je jasná věc.

233755

Příspěvků: 23

03.12. 00:58 Danisa  Nebude to tak horky.
03.12. 14:01 kurvas  RE: Nebude to tak horky.
03.12. 17:55 Rene Bartosek  RE: Nebude to tak horky.
03.12. 17:56 Rene Bartosek  RE: Nebude to tak horky.
03.12. 02:19 64  Možnosti kontroly jsou ještě větší a rozsáhlejší !
05.12. 13:22 smutnyklaun  RE: Možnosti kontroly jsou ještě větší a rozsáhlejší !
03.12. 03:56 Robert Nohejl  V historii USA najdeme mnoha varovani a predpovedi,ale,zde je to ale?
04.12. 02:54 Robert Nohejl  RE: V historii USA najdeme mnoha varovani a predpovedi,ale,zde je to ale?
04.12. 02:57 Robert Nohejl  RE: V historii USA najdeme mnoha varovani a predpovedi,ale,zde je to ale?
03.12. 05:38 Anonymus  Titulek článku ???
03.12. 06:23 Satanist  RE: Titulek článku ???
03.12. 06:36 Anonymus  RE: Titulek článku ???
03.12. 06:53 Satanist  RE: Titulek článku ???
03.12. 07:39 Anonymus  RE: Titulek článku ???
03.12. 15:13 stefan  RE: Titulek článku ???
03.12. 17:50 Alex323  RE: Titulek článku ???
04.12. 06:08 Anonymus  RE: Titulek článku ???
03.12. 10:35 abc  Lidé bděte, měl sem vás rád...
04.12. 00:23  RE: Lidé bděte, měl sem vás rád...
04.12. 06:50 abc  RE: Lidé bděte, měl sem vás rád...
03.12. 12:07 sxg  Skončíme to?
05.12. 02:21 Robert Nohejl  Lide bdete,ale ,neblbnete!
05.12. 17:01 hc  RE: Lide bdete,ale ,neblbnete!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ivan Mládek 2008 - Očkování21.01.22 15:21 Česká republika 0

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 4

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 4

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,50 Kč
Euro
24,40 Kč
Libra
29,16 Kč
Kanadský dolar
17,15 Kč
Australský dolar
15,48 Kč
Švýcarský frank
23,58 Kč
100 japonských jenů
18,91 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,87 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 442,27 Kč
1 unce stříbra
522,91 Kč
Bitcoin
830 619,27 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 355