Diskuze k článku

Debakl Demokratů

Příspěvků 13

4.11.2010 3:47

Myslim,ze dlouholeti ctenari neveri,ze by se neco v USA zmenilo.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Problem lezi ve financich a na to zadna vlada,ac je jakekoliv politicke strany nic nemuze zmenit. Trilionove dluhy jsou zakladnim problemem, je to hra "U snedeneho kramu", Amerika je zadluzena, kazda vlada zvysila dluhy a doslova se odvalila od "koryta", aby, jina dluhy jeste zvysila, politici, at, uz jsou jakekoliv politicke strany, si mysli,ze nenesou zadnou zotpovednost pred obcany,jejich imunita od zotpovednosti se stala vzorem pro mnoho vlad v celem svete.Financne, nikdo presne nevi,kolik vlastne obnasi dluh,ale, vsichni vedi,ze kazdou minutou,hodinou roste do neuveritelnych castek, jen v procentech.Majetkove, vlada uz nevi,co by prodala a tak vznika jen jedna trida, chudi a bohati,stredni trida vlivem vselijakych poplatku-dani pozvolna mizi.Vznika ,neresitelna situace, prikladem je i, kdysi zvana "Velka britanie".
lucky peasant, where 52% of the land is owned by 1% of the population, england, ruined by tory spivs and their spineless sidekicks,we need a revolution, 1/11/2010 19:12
V Americe je to 300 rodin,jez vlastni vice jak 75% veskerych prirodnich zdroju, Zmena ve vlade,je jen a jen stridani osob s nimiz prumerny American nema nic spolecneho, mnozi tvrdi,ze Amerika je okupovana zeme.
Federal Reserve – The Jews Bernanke, Kohn, Warsh, and Kroszner are still heading the Board of Governors of the Federal Reserve (the main group which oversees all of the other regional Federal Reserve branches), while the Jew Fred Mishkin recently resigned from the Board yet still remains very influential there; Daniel Tarullo, a recent Obama appointee to the Board and your typical shadowy figure who is so often installed to run the Fed, is pending confirmation (he is possibly Jewish – Jews often chang(ed) their too Jewish surnames to Italian surnames in order to blend in to America and elsewhere more easily); there are more vacancies of the Federal Reserve Board of Governors which will likely be filled by Obama fairly soon, and they are likely to be Jews even though they already hold the majority of the seats overseeing the 12 separate Fed branches; also, Paul Volcker (who is the Chair of Obama’s Economic Recovery Advisory Board [and former Chairman of the Fed]) is said to be partially Jewish according to some sources [ECONOMICS]
Takze, zde neni zadny debakl,jestlize je,tak jedine Americkych obcanu.
Vložený obrázek

Cervene: My zastrelime vice policistu v Arizone,dokud my nedostanem svobodu.*

Mam dojem,ze demokracie je mrtva a ze nastoupi k vlade nad lidmi, anarchie

231900

4.11.2010 10:11

RE: Myslim,ze dlouholeti ctenari neveri,ze by se neco v USA zmenilo.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 231900

Naprosto spravne: Bismark, pokusy o nastoleni socialniho statu a socialni soudrznosti, komunistiky blok a snaha o zachovani principu socialniho statu,

jen na cas odlozily a prodlouzily agonii, anarchii a kolaps, ke kteremu se blizil svet popisovany Marxem. Bohati se stavaji jeste bohatsimi a chudi jeste chudsimi.

Ceske pravicujici oVce radostne buci nad dnes zverejnenou zpravou, ze je nutne zvysit budouci duchody prijmovych skupin nad 40.000,-CZK/měsíčně a snizit je prijmovym skupinam mezi 12 a 40kCZK. Pravicujici oVce radostne buci a zvestuji nasehopanaknizepana jako neobdivovanejsiho politikahttp://www.mediafax.cz/domaci/3121192-CVVM-Cesi-nejvice-obdivuji-sefa-TOP-09-Schwarzenberg.

Zejmena diky pravicujicim planum a deformam jeho TOP09 pro vice novych rodinnych Orliku a vice a vice Toskanskych Spidlu: a http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/ln-vetsinu-lidi-nad-50-let-ceka-nizsi-duchod/551654

231913

4.11.2010 13:42

RE: Myslim,ze dlouholeti ctenari neveri,ze by se neco v USA zmenilo.

Martin300 68.?.?.?

Reakce na 231913

http://www.blisty.cz/2010/11/4/art55315.html

Neverim,ze v USA prijde nejaka zmena k lepsimu,naopak.A muzou si za to sami americane,kdyz nedokazou rozpoznat prave priciny problemu.
Zavladlo opet republikanske nadseni,a tak se zase objevuji vysinuti jedinci,jako Pallinova a spol.Vcera jsem zaslechl na radiu,ze zminena Pallinova ma svuj porad na nejakem vzdelavacim kanalu.Pro takovem vdelavani se nelze divit,kam ze se US dnes ubira.

http://www.blisty.cz/2010/11/4/art55314.html

231931

4.11.2010 11:37

RE: Myslim,ze dlouholeti ctenari neveri,ze by se neco v USA zmenilo.

abc 188.?.?.?

Reakce na 231900

Majetkove, vlada uz nevi,co by prodala a tak vznika jen jedna trida, chudi a bohati,stredni trida vlivem vselijakych poplatku-dani pozvolna mizi.Vznika ,neresitelna situace, prikladem je i, kdysi zvana "Velka britanie".

Nezdá sa vám, že je za tým jeden a ten istý rukopis? Teraz Amerika, predtým Británia, predtým Uhorsko, predtým Rusko, všade kadiaľ prešla noha chazara "pšenička" pre pôvodných obyvateľov prestalá rásť...všetci sa zadĺžili a stratili hmotnú nezávislosť...hra na demokraciu je len divadielko pre naivných...Po odhalení títo výpalníci vždy s narabovaným majetkom utiekli. V 8. storočí z Ruska do Uhorska, v 13. storočí z Uhorska do Británie, V 18. storočí z Británie do Ameriky. V 21. storočí sa ich hra na "pánov sveta" skončí. Nemajú kam by ušli s narabovaným majetkom. Napriek tomu, že si vytvorili nezákonným spôsobom azylový štát..., nemajú kam utiecť. Preto to prekotné NWO, ale ani tam sa neskryjú....Určite nie očiam Stvoriteľa, ktorý si ponechal jediné správne riešenie prijateľné pre všetkých na koniec ľudských dejín...po vyčerpaní všetkých ľudských pokusov a omylov vládnuť si tzv. nezávisle. Jednoducho sme neboli tak stvorení...V Americe je to 300 rodin,jez vlastni vice jak 75% veskerych prirodnich zdroju, Zmena ve vlade,je jen a jen stridani osob s nimiz prumerny American nema nic spolecneho, mnozi tvrdi,ze Amerika je okupovana zeme.

Nezdá sa vám, že je za tým jeden a ten istý rukopis? Teraz vládnu v Amerike, predtým Británii,predtým Uhorsku, Rusku, a vždy to boli chazari, ktorí nakoniec ovládli svojich dobromyseľných hostiteľov, tým že ich dokázali obrať úskokmi o ich vlastný majetok. Vždy sa predstavovali ako dobrodinci, čím dokázali okradnúť ľudí o ich majetok finančným zadĺžením. Táto hra je ich srdcu najmilšia, ale takisto ako v politike i v obchode ich zábava dosiahla vrchol, z ktorého jeden chybný krok ich odsúdi do prepadliska dejín... Stane sa ním krok zriadenia NWO. Tam Stvoriteľ hru Satana na Boha skončí a nastolí kráľovstvo Syna svojej lásky k ľudstvu. Všetci úprimní sa predsa o príchod Božieho kráľovstva modlíme v Otčenáši. Alebo si myslíte, že táto nádherná zem nepatrí jej Stvoriteľovi a ja svojim príspevkom len zabíjam diskusiu?

231919

5.11.2010 1:19

RE: Myslim,ze dlouholeti ctenari neveri,ze by se neco v USA zmenilo.

dodo 90.?.?.?

Reakce na 231919

...Jednoducho sme neboli tak stvorení...

Ano v tom to je. Stačí se podívat do zrcadla a je jasné, že jsme uzpůsobeni ze zvířecího vzoru pro podmínky panující v Ráji. Tedy ve stabilním bezpečném prostředí s dostatkem rostlinné potravy, což nevyvolávalo potřebu konfliktů. Ať již byl důvod jakýkoliv, po vyhnání z Ráje tak musel sám Stvořitel ty první odít a připravit pro podmínky života na planetě Zemi, z čehož plyne, že Ráj byl možný jedině na Venuši, s její pomalou protisměrnou rotací. Na Zemi, s jejím proměnným a tím i konfliktním prostředím, jsou na život kladeny zcela jiné požadavky a VŠECHNY organismy, mimo člověka, jsou jim přizpůsobeny. Máme tedy v genech po svých zvířecích předcích částečně ještě jejich vlastnosti, ale ty se mísí s nutností nahradit tu chybějící výbavu rozumem. A to je smrtelná kombinace, vyžadující strukturovanou organizaci s nutností práce. Bohužel bez naděje na změnu, pokud nenastane situace motivující k vědomému podřízení se být JEHO obrazem. Vyznačuje-li se ovšem Vesmír protikladnou dualitou, pak je to vlastní i jeho Tvůrci a Satan je pak jen odvrácená tvář JEHO(vy).

231977

5.11.2010 8:46

RE: Myslim,ze dlouholeti ctenari neveri,ze by se neco v USA zmenilo.

quido2 81.?.?.?

Reakce na 231919

Pane abc, skutečně, jak píšete,je za tým istý rukopis. Pokud civilizace přežije bez globální války, bude tento rukopis analyticky popsán, a tato pravdivá historie bude zcela opačná k současné.

Kupř.:bývalé Československo. Placení válečných reparací za 1.sv., Nastolení utopie komunizmu a znárodnění majetku po roce 1948, plus měnová reforma. Následně dvě velké emigrace obyvatel, které odčerpaly mozky a schopné profesionály ve všech oborech, plus okupace armádami Varšavské smlouvy 1968. Poté opět velká iluze 1989,opětné rozdělení společného státu na dva malé samostatné celky, vycucání národního bohatství zahraničními nabyvateli což podrobně popsal ve svých příspěvcích pan Nohejl. Přes tyto silně destruktivní útoky na suverenitu státu a životní úroveň občanů, jakž takž žijeme. Ne proto, že by k nám byli zahraniční nabyvatelé milosrdní, ale proto, že náš národ je bezpochyby pracovitý a inteligentní. Není třeba dodávat, že pokud by nám byla poskytnuta příležitost se samostatně vyvíjet, jako kupř. Švýcarsku, troufám si tvrdit, že bychom byli mnohem dál než oni.

231987

4.11.2010 15:18

Imperium se hroutí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 216.?.?.?

Imperium se hroutí, o tom není pochyb.I kdyby byl američany zvolen za prezidenta Pán Bůh, tak to k lepšímu nepůjde.

231935

4.11.2010 17:29

Malá lekcia z demokracie Made in USA

abc 188.?.?.?

http://www.tvina.sk/index.php?zobraz=videoarchiv&a...

231942

5.11.2010 9:06

HydePark

Luxor 195.?.?.?

Včera byl na CT24 zajímavý rozhovor s panem Erikem Bestem (komentátor, Fleet Sheet). V současné korektní době se nebál mluvit lehce nekorektně. Byl jsem mile překvapen.
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10252839638-hyde-park/210411058081104/

231989

5.11.2010 9:41

Docházelo k volebním podvodům ? I když to kdemohkradtům moc nepomohlo ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Volit měli i nelegální imigranti, elektronický přesun hlasů a tak ...

231992

5.11.2010 11:09

rabbi Josef Ovadia

fohat 88.?.?.?

zapomněl na to,že existuje scénař příčiny a následku.Jiný rabbi zase řekl větu vět-- VŠECHNO JE JINAK.---/k článku bez diskuze/

232002

7.11.2010 3:47

Z rad vladnich kruhu se moc nezmenilo,ale, zmenilo se mysleni Americanu.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

George, I'm asking you to bomb the compound," Mr Olmert told Bush, according to the book, a copy of which was obtained by Reuters.
Mr Bush says he discussed options with his national security team. A bombing mission was considered "but bombing a sovereign country with no warning or announced justification would create severe blowback," he writes.


Vložený obrázek

Volby a jeji "vysledky" nemaji vliv na mysleni prumernych Americanu, nebot pata kolona je zastoupena v obou volebnich tymec a mecenasi politickych stran jsou jedni a ti samy.Presto jsem nasel ,tak zvane "druhe opravneni"-second openion".
Joe Cortina,kdysi specialista ve sluzbe "Zelenych baretu", trener mnoha specialnich akci, take,antiteroristickych akci nakonec poznal,ze byl uzitecnym idiotem a ze je cas prevzit vladu USA opet do rukou Americanu a doslova rika:Byli jsme nastrojem kriminalnich cinu pro svetovou zionistickou elitu.Dale rika,ze velmi dobre organisovana zidovska klika ma zastani,zatimco pro Americany neexistuje pravo ze strany Bileho Domu a Nejvyssiho soudu a ze centrum neni v USA,ale v Tel Aviv.Prakticky shrnul,ze nepritel Ameriky aAmericanu je uvnitr USA, je to lokalni nepritel, jez zpociva ve dvojim obcanstvi USA, coz poznal general Smedley Butler,jez chtel uskutecnit prevrat v drivejsich dobach za "vlady" Frankfurter, Morgenhau a Baruch.Rika,ze v dnesnich dnech"americka armada" je rizena cizinci,neamericany, ze je cas prevzit vladu v USA opet do rukou domacich obyvatel, z rukou zidu,do rukou americkych obcanu.Ve spickovych funkcich americke armady silne sili oposice dale poslouchat veleni svetoveho zidovstva a jsou velmi kriticky do svych vlastnich rad."Though I agree with Admiral Fallon that General Petreus is nothing but an "ass kisser", he warned."
http://thingprogress.org/2007/09/12/webb-fallon/
Even throgh Petreus made this statement to advance his own ambitions and inno way is jealous for American interest, the Jewish-ownwd press gave it little coverage.
Zde je zajimavy poznatek,pokud s emluvi o valecnych zlocinech akdo je ve veleni,tudiz ,zotpovedny za tyto zlociny,tak, zide,jaksi "zmizi z obzoru" a ostuda je jen a jen na Americanech.
Joe Cortina:"Yes.After all, we`re talking about the recapturing of OUR OWN NATION-NOT SOME IMPERIALISTIC ENDEAVOR.
Vzit, vladu nad svou vlastni zemi ,do svych rukou!
Will A Military Coup Save America? rense.com......
http://www.realzionistnews.c....

Vložený obrázek

Israel has received $3 trillion in US subsidies since 1947.
Four. The Iraq and Afghan wars instigated by Jews for Israel, ‘not to protect America,’ will cost America $6 trillion, one-half of the US debt and the death of 7,000 US soldiers.

232089

Příspěvků: 13

04.11. 03:47 Robert Nohejl  Myslim,ze dlouholeti ctenari neveri,ze by se neco v USA zmenilo.
04.11. 10:11 MoUdrostrak  RE: Myslim,ze dlouholeti ctenari neveri,ze by se neco v USA zmenilo.
04.11. 13:42 Martin300  RE: Myslim,ze dlouholeti ctenari neveri,ze by se neco v USA zmenilo.
04.11. 11:37 abc  RE: Myslim,ze dlouholeti ctenari neveri,ze by se neco v USA zmenilo.
05.11. 01:19 dodo  RE: Myslim,ze dlouholeti ctenari neveri,ze by se neco v USA zmenilo.
05.11. 08:46 quido2  RE: Myslim,ze dlouholeti ctenari neveri,ze by se neco v USA zmenilo.
04.11. 15:18  Imperium se hroutí
04.11. 17:29 abc  Malá lekcia z demokracie Made in USA
04.11. 19:51 abc  RE: Malá lekcia z demokracie Made in USA - pokračovanie
05.11. 09:06 Luxor  HydePark
05.11. 09:41  Docházelo k volebním podvodům ? I když to kdemohkradtům moc nepomohlo ...
05.11. 11:09 fohat  rabbi Josef Ovadia
07.11. 03:47 Robert Nohejl  Z rad vladnich kruhu se moc nezmenilo,ale, zmenilo se mysleni Americanu.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Za výrok, že ženy mají vaginy, čelí studentka kárnému řízení a možná i vyhazovu17.05.21 17:28 Británie 0

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 13

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 2

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 15

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Měnové kurzy

USD
20,92 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,55 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,24 Kč
Švýcarský frank
23,20 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,25 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 046,60 Kč
1 unce stříbra
589,28 Kč
Bitcoin
907 681,69 Kč

Poslední aktualizace: 17.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 545