Diskuze k článku

Vondro, Schwarzenbergu, jste nepřátelé míru a nepřátelé státu! Odstupte!

Příspěvků 29

13.10.2010 2:31

Demonstrace - proč?

Abstrakt 78.?.?.?

Demonstrace a podobné divadelní výstupy jsou SKORO neřešící. Pokud tedy není jediným kritériem rekrutace nových členů a dokazování si své (ne)schopnosti stávajících. Pojďte radši dělat něco už o "ne-viditelnou" úroveň jinde - např. http://forum.6f.sk/vip Pokud to tedy není na závadu vašim "vůdcům"(-a tím spíš pokud je).

229909

13.10.2010 6:47

Demonstrace?

Jéňa 85.?.?.?

Já si účasti na takovéto demonstraci vážím a myslím si,že je to svým způsobem hrdinství.Článek?Naplno řečeno,klobouk dolů,v ČR se s něčím podobným setkávám jen ojediněle.

229912

13.10.2010 9:14

propaganda

kedu 78.?.?.?

problém veřejného vystoupení má několik rovin a ani D. Solis nemůže dosáhnout vyváženého informování o podstatě problému na tak malém prostoru navíc zasyceném celou řadou hesel, výkřiku a podobně. Argumentace použitá v projevu se jeví jako racionální, ale jaksi postrádá iniciační prostředek, kterým je pojmenování spouštěcího mechanismu. Zde D.S. zvolil mediálně vděčnou taktiku a označil za původce jednu židovskou rodinu a jednu židovskou banku. Já si ale myslím, že nebezpečí podobných zjednodušujících pohledů se může šiřitelům různých pravd šeredně vymstít. Důvodem je pouhá skutečnost, že nic není úplně černobílé a úplně jednoduché.
V současnosti vyšla kniha Petra Havlíka, zakladatele ODS s názvem České obludy. Podobných knih mnoho není a proto si myslím, že je vhodné si ji přečíst. Zde najdete to, co vytýkám Solisovi. Snahu o reflektování reality. Kniha se nečte moc jednoduše, protože jde o většinou ryze osobní pohled autora. pokud ho nemáte rádi, buduete mít o to větší problém se tím prokousat. Ale i tehdy to stojí za to. Věřte mi.
Osobně si myslím, že není možné burcovat bez snahy dovzdělat publikum a seznámit ho z větší částí pravdy, než jen tou, mediálně vděčnou. Vím, že riziko ztráty posluchače a sympatizanta se tím exponenciálně zvětšuje, ale ti co zbudou, mohou vytvořit mnohem silnější základnu pro tvorbu politické práce a podobně.

229918

13.10.2010 11:01

RE: propaganda

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 229918

Ano to máte pravdu. Samotná demonstrace se obvykle musí zákonitě zredukovat na verbální zjednodušení a pár hesel. Hesel, která lze napsat na plakáty a projevů, do kterých lze v krátkosti shrnout základní podstatu myšlenky. Takováto zjednodušení, která lze lehce v médiích vytrhnout z kontextu celkové myšlenky, lze také nakonec postavit proti demonstrujícím. Vyhrají tedy média (a moc za nimi) a ne demonstranti. Jak to "pořešit" ?

Média asi nepřinutíte k rozvinutí myšlenky demonstrantů .. i když ... může se objevit nějaká debata přímo s panem Solisem ale ta bude tak zastrčená ve vysílacím schématu, že se k většině lidí stejně nakonec nedostane. Spoléhat se na podporu médií tedy asi nelze.

Asi bude potřeba rozšířit myšlenky mezi veřejnost jinak. Diskuze, osobní setkání, iniciativy, blogy atd. atd. Tak aby veřejnost věděla, že demonstrace není jen o těch pár plakátech ale je za ní mnohem více.

Napadlo mne .. možná jde o blbost .. rozjet pro začátek takovou akci. Každou středu např. v 17 hod. nebo třeba někdy v sobotu by lidé vyšli od svých televizních beden, počítačů a ledniček ven. Sešli by se na náměstí a jen by se zastavili. Nic by ani nemuseli říkat. Jen by přišli na náměstí a tam by se na několik minut ve stanovený čas zastavili. Byla by to forma prezentace přítomnosti lidí v ulicích a prezentace jejich nespokojenosti se systémem. Někdo by (dle stupně nasranosti) vydržel stát 5 minut a někdo třeba celý večer. Někteří by jen tak stáli a dýchali vzduch a jiní by debatovali s jinými (se známými i neznámými). Kdo by měl co říct a chtěl by to říct by prostě vzal připravený mikrofon a řekl by to. Ti spokojení se systémem by raději utekli z náměstí nebo by se nezastavovali, aby je náhodou někdo nemohl podezřívat z nespokojenosti [smích]

Dnes jsme spoutáni obrazovkami a připoutáni doma k židlím a křeslům. To není dobré. Jsme tam, kde nás chce systém mít. Naše přítomnost venku chybí. Je třeba už konečně zvednout zadky a něco začít dělat.

229928

14.10.2010 0:19

RE: propaganda

kedu 78.?.?.?

Reakce na 229928

nevím, ale pasívní forma rezistence mne nikdy nelákala. Připadal bych si jako mlčící většina a mlčet mohu kdykoli a kdekoli. Navíc vysoce pravděpodobně by nad mlčícím davem na veřejném prostranství rychle někdo převzal starostlivý patronát a pak budete zase ve "hře". D. Solis má vznešené cíle a celá řada lidí by jej i podpořila, ale společnost nemůžete zastavit a říci, nyní jdeme bourat, přidejte se k nám. Takto to funguje pouze ve filmu a dobrodružné literatuře.
Všechna významná opoziční seskupení projdou nejprve stádiem hledání motivu, pak prostředků a pak se teprve pokusí vystoupit. Teprve, když je cíl v hledáčku dobře viditelný, náboj je v komoře a prst na spoušti, teprve tehdy můžete něco udělat - revoluce v Rusku, různé pokusy o státní převraty na celém světě a podobně. Nikdy jinak. Proto vždy opoziční seskupení byla silně konspirativní a proto mocné elity vždy proti této konspiraci tvrdě bojovali a vystupovali. V Evropě je tato tradice prakticky vymýcená. Poslední torza militaristicky zaměřených skupin, jako byli například RAF jsou definitivně historií. A reálná politická síla opírající se o humanitní poselství zde není nebo je prakticky neviditelná a nerespektovaná společností, protože nemá žádného mučedníka, nikoho se silným příběhem, žádný vzor a ni ideál hodný následování. Všichni ostatní se snaží pouze přežít a jelikož mají co ztratit (domov, práci, úspory, perspektivu, své blízké a podobně) nevystoupí veřejně aby podpořili zásadnější změnu.
Politickým elitám se u nás navíc podařil husarský kousek. Politiku a její představitele natolik obecně znevěrohodnotili, že ani slušný člověk nyní nemá šanci. Ostatně hledejte dospělého jedince, dostatečně vzdělaného, hmotně zajištěného, vzdělaného, politicky a státnicky uvažujícího a schopného nějaké formy vůdcovství. Vezměte si z období po roce 89 koho si dobře pamatujete. Moc jich není - Klaus, Zeman. Bavíme se o osobnostech nikoli z úhlu morálního, ale z úhlu definice člověka schopného vést ostatní. Českým problémem je, že jsme vedení temným tunelem boje za pravdolásku směrem k bojištím celého světa. Asi to, měl mimo jiné na mysli DS. Hm, koukám, že jsem se nějak rozgrafomanil.
Váš návrh myslím nemohu přijmout. Na náměstí nepůjdu a mlčet rozhodně nechci. Musím dělat něco konkrétního a smysluplného s Vámi nebo bez Vás.

hodně štěstí a dobrou noc[smích]

229956

14.10.2010 10:01

RE: propaganda

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 229956

Je to právě o tom, že Vás nikdo k ničemu nenutí. Nikdo Vám necpe do ruky transparent ani Vám nehustí do hlavy nějaká moudra. Primárně tu jde o to ZVEDNOUT SE a jít ven. A když už jste venku tak se třeba sejít s lidmi, kteří udělají totéž. Ten jednotný termín schůzek je tu proto aby se lidé sešli. Internet a TV nás uzavřely do místností a izolovaly nás. Na jednu stranu zde můžeme sice neomezeně komunikovat což je dobré ale na straně druhé "REALITA SE MĚNÍ VENKU". Ne ze židlí ve virtuálním světě. Takže tu je návrh se ZVEDNOUT a jít si ven pokecat. JEN POKUD CHCETE. NEMUSÍTE. Nic Vás nezavazuje. Běžme ven a navazujme osobní kontakty. Myslím, že i mnozí uživatelé různých Facebooků atp. za nějakou dobu poznají, že virtuální komunita nikdy nemůže nahradit osobní kontakt.

V tom návrhu nehledejte ani nějakou politickou agitaci a ani pasivní resistenci. Když se lidé začnou scházet pak začnou i mluvit a domlouvat se .. zde se resistence stává aktivní. Ale jak říkám, volte své metody resistence. Máte-li metody lepší je to jen dobře. Tento nápad je pak pro jiné [smích]

Hezký den

229976

15.10.2010 0:03

RE: propaganda

kedu 78.?.?.?

Reakce na 229976

Nejsem doma zavřený a nemám problém s komunikací. Náměstí je bez urážky prosím pro jiné.

230010

16.10.2010 14:35

RE: propaganda

Maurikius 195.?.?.?

Reakce na 229956

Zdravím Vás,
chápu, že Vám podobný přístup připadá jako "málo aktivní", ale co se nad tou myšlenkou trochu více zamyslet. Mlčet sice můžete kdykoli a kdekoli, ale někdy a někde může být mlčení mnohem "výmluvnější", než tisíce proslovů. Tato forma rezistence není pasivní - je potřeba se domluvit a někam přijít.
Právě onen "pasivní" (a nenásilný) způsob odporu odlišuje Gádhího od levicových (či pravicových) revolucionářů. Tím samozřejmě nemyslím, že byste se měl do něčeho nutit, pokud si myslíte, že Vám to "nesedí". Ale na druhou stranu mi přijde smysluplnější něco nejprve vyzkoušet, a pak teprve hodnotit...
Buď jak buď přeji Vám mnoho štěstí do jakékoliv činnosti [smích]

J.L.: Velmi zajímavý nápad - bylo by třeba jej vyzkoušet v praxi.

230109

13.10.2010 9:28

Solis

Libcin 78.?.?.?

Stručně řečeno, Daniel se s tím nepáře! [chechtot]

229924

13.10.2010 9:37

Moc hezky řečeno

kalik 193.?.?.?

Moc hezky řečeno, krátké a všeshrnující. Konečně se tato slova dostávají z virtuality do reality.

229925

13.10.2010 11:21

RE: Moc hezky řečeno

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 229925

Ano. Teď už jen zbývá abychom se z té virtuality do té reality dostali i my lidé. Pojďme ven .. viz. námět výše [mrknutí jedním okem]

229930

14.10.2010 9:25

RE: Moc hezky řečeno

kalik 193.?.?.?

Reakce na 229930

Mně se ten nápad se srocováním na náměstí líbí. Chtělo by to zpočátku přemluvit alespoň 10 lidí a každý den řekněme na 10 minut se na náměstí sejít. Rovněž kdyby byly nějaké vysvětlující letáčky s možností náboru, aby to mělo šanci růst. Skupina by se nazvala třeba jako NĚMÝ PROTEST [smích]

229972

14.10.2010 13:27

RE: Moc hezky řečeno

Bořivoj Nakopl 188.?.?.?

Reakce na 229972

Co to ten Solis vůbec píše?
>Kolaps systému z důvodu jeho bankrotu může vézt jenom k revoluci a převzetí moci lidmi, kteří zřídí malé soběstačné komuny a budou si vládnout sami, bez bankéřů a jejich politiků
Na to ale žádní tajtrdlíci na náměstích nejsou potřeba, systém evidentně již nějaký pátek kolabuje i bez nich a zdá se, že to navíc všude všechny děsí, možná i mrzí…
Velmi úsměvné je to převzetí moci a zřízení soběstačných komunit… to jako tady bude „soběstačnit“ tonda s pepíkem a onde zase franta s honzíkem? Když evidentně velká porce lidí již ani neví, že by se mrkev neměla vyrábět, ale pěstovat?
>Poté co tato vláda definitivně zruší střední třídu zbudou lidem zase jenom ty příslovečné okovy
Jo tak vláda ruší střední třídu? A co to má ta „střední třída“ vůbec být? Ta armáda systémových chovanců a chovanců na nich závislých? A oni ji ruší? Vždyť oni se modlí a plazí se se sepnutýma rukama, aby to nějak přepřežilo aspoň do doby, než je definitivně skolí alzhajmr.
A to tu má proti sobě stát „zlá koroporace“ a „hodný lid“? I kdyby tomu tak mohlo být (což je tedy „objev“ starý pěkných pár generací), tak to celé je zase pouze jen produkt lidí – tedy „lidu“, který po věky nezvládá jakékoliv jiné myšlení, než konfrontaci a obviňování a sám se chytá za vocas. Pokud to má být nějaký pohled na „realitu“, tak i kdyby se tu chtěl někdo konfrontovat jako „lid“ versus „nelidové“, tak realita je spíš taková, že lid, jak se zde vyprofiloval, tak má v ruce akorát hlučný slovník, fiktivního nepřítele a nanejvýš dlažební kostku v ruce. Nevypadá to, že by se tu vydiskutovalo něco navíc, i při relativně skromném počtu diskutérů, co navíc již odhadují své názory, hovoří stejným jazykem a jsou ze srovnatelného kulturního prostředí…
Nic proti procházce, ale je tam něco navíc? Nějaká demonstace? Další vata do telecívize jako výplň mezi reklamou? [mrknutí jedním okem]

229984

15.10.2010 10:24

RE: Moc hezky řečeno

kalik 193.?.?.?

Reakce na 229984

Jak to nazvat? Něco je se společností (s lidmi) v nepořádku, jsou tu jedinci, co si to uvědomují a chtějí to vyjádřit i v reálu než jen na netu na jakýchsi stránkách pro konspirativce. Možná těch lidí, co si to uvědomují není tak málo, ale nemají spojení s ostatními (stejnými) lidmi v reálu. Srocování je tohoto pohledu cesta jak ukázat, že jsou tu tihle lidé stejně smýšlející, chtějící vyjádřit stejný názor. Lidi potřebují poznat pospolitost, propojení. Ano, celá společnost je tvořena právě lidmi, co buď tvoří tento nelidský svět, nebo se "jen" vezou tím, že neřeknou svůj názor a takových asi bude většina. Co chybí je ta komunikace a uvědomění si. Zatím se scházejí jen odboráři státních zaměstnanců, ale je třeba ukázat, že problém tu není jen u jedné skupiny obyvatelstva, je to celospolečenský problém.

230030

15.10.2010 11:10

RE: Moc hezky řečeno

Bořivoj Nakopl 217.?.?.?

Reakce na 230030

A to se těm na ulici zviditelněným pak splní nějaké kolektivní přání? Třeba odstoupení těch dvou zloduchů, co tu Solis s konečnou platností odhalil? A to oni na to konto odstoupí, pak sejdou mezi lid a nechají se za trest vláčet za nohu? Pak prásknou další korporátní spiklence, ti samosebou pod tlakem Solisem rozhorlených zvědavců odstoupí, sejdou mezi bouřící lid a nechají se spravedlivě odměnit… aha… a to pak bude zase dobře… [mrknutí jedním okem]
Nebo se při tom korzování lid dohodne, co pádného napíše na transparenty?
Jestli byste chtěl něčeho dosáhnout z ulice, musí mít aspoň jeden uličník v hlavě jasno, který spunktuje skupinu odhodlaných, která pak může vůbec provést jasně naplánované kroky, které povedou přímo ke zřejmé vizi, která by měla vůbec reálnou šanci se stát vizí všeobecně přijímanou. Pak ano. A na to stačí skutečně jen hrstka lidí. Jenže je tu problém, vy chcete tu změnu poměrů vydiskutovat. Vy chcete tu vizi vydiskutovat. Vy spoléháte na sílu masy. Ale jakákoliv síla je mi k ničemu, pokud si s ní nevím rady. Pak stačí provokatér a z pokojných korzujících diskutérů se vyloupnou zakuklení, ruskou rozvědkou ovládaní, antisemitičtí, ba co hůře, heterosexuální teroristé. [velký smích]

230033

16.10.2010 10:19

RE: Moc hezky řečeno

kalik 84.?.?.?

Reakce na 230033

Máte pravdu v tom, že při větším uskupení je možnost nechat se strhnout nějakým provokatérem. To bych teď ale neřešil v době, kdy se nesejdou ani dva odhodlanci. Nejdřív je potřeba začít dělat něco v reálu. Řekl bych, že je to ten nejtěžší krok. Pak se může debatovat o dalším směřování, pokud to hnutí bude úspěšné. Nikdo taky netvrdil, že by chtěl tímhle něco měnit. Nejdůležitější je asi ukázat, že tu existují lidi, co jsou schopní se scházet a tvořit jakousi společnost (pospolitost), ne jen individuality tlachajících na internetu. Oprostit se na chvíli od televize, od konzumu a vrátit se k podstatě lidství [smích]

230086

15.10.2010 13:53

RE: Moc hezky řečeno

Erwin 91.?.?.?

Reakce na 230030

Nápad je to dobrý, taková opožděná siesta. Namísto stupidního seriálu se i něco smysluplného od lidí na ulici dozvědět.
Pokud by u nás byl alespoň jeden opravdový (z masa a kostí) hlídač demokracie, sám by to v nějakém celorepublikovém plátku či tý vý navrhnul. Zvědavců je pár tisíc snad desítek tisíc,u tv diváků spousta.

230041

13.10.2010 11:29

RE: Moc hezky řečeno

kadlik 90.?.?.?

Reakce na 229925

Ja bych je jen nakonci neprosil aby odstoupily ale rovnou vyhrozoval pac pokud tak neucinej do doby nez se v narode probudi dostatecne vekla cast drimajiciho svatovaclavskeho vojska, tak pak uz bude pozde a skoncej presne podle nasich historickych tradic se zlamanejma hnatama v prikope pod oknem [cool]

229932

15.10.2010 7:29

RE: Moc hezky řečeno

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 229925

Otázkou je, jestli jste tam venku také dostatečně vidět. Pokud lidé nejsou venku dostatečně vidět je třeba se zamýšlet nad tím jak je tam dostat. Těch "jiných" je totiž DOST a bez nich to nepůjde [mrknutí jedním okem]

230017

13.10.2010 11:39

Pravidelná GO OUT party

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Každý může začít sám u sebe a zcela dobrovolně. Prostě se pravidelně sbalme v sobotu ve tři odpoledne a pojďme si stoupnout na náměstí. Prezentujme svou nespokojenost. Vyražme s rodinkou na vzduch. Žádné plakáty nebo proslovy nejsou nutné. Jen vyjít ven a a zastavit se na náměstí na pár minut. Vidět se tam se známými a pokecat na jakékoliv téma. Třeba o tom co nás štve nebo o tom jak bylo na dovolené. Já tam tuto sobotu budu. Nic mě to nestojí. Jen se protáhnu po obědě [smích]

Tuto sobotu budu na náměstí sám. Během týdne možná povykládám svým (také z nějakých důvodů naštvaným) známým co že to dělám za "pitomost" a možná se nás na náměstí příští sobotu sejde víc. Podrbat a pak třeba zajít na pivko. Pokud by se taková akce chytla a stala se pravidelnou nemusela by mít nikdy konec. Mohla by se stát tradicí. Vždy bude někdo nespokojený. Podle spokojenosti se tedy bude jen měnit počet lidí na náměstí. Třeba jednou přijde doba, kdy na těch náměstích budou stát miliardáři naštvaní proto, že museli svým zaměstnancům zvednout platy a vydělají tedy jen 80-ti milionů za měsíc namísto 90-ti [velký smích]

229933

13.10.2010 16:10

RE: Pravidelná GO OUT party

lesov 62.?.?.?

Reakce na 229933

"...v sobotu ve tři odpoledne a pojďme si stoupnout na náměstí."
Na to snad musí bejt povolení, ovčan nemůže jen tak stát, kde se mu zlíbí. Kromě toho, na pivo se pořád chodí žvanit o ničem a poznávací znamení, že něco není v pořádku, jsou ty nasrané xichty v ulicích. Nemůžete přece v dnešní době chtít, po lidech, nějakou osobní statečnost a oběti. Jedině snad..., kdyby chtěl někdo obětovat tchýni... [oči v sloup]

229945

13.10.2010 21:22

RE: Pravidelná GO OUT party

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 229945

Naopak, myslim, ze je to vyborny napad. Souhlasim, ze ne mnoho lidi je ochotno jit a otevrene individualne projevit svoji nespokojenost, ale kdyz se lidi podobneho nazoru sejde vic, je to hned o mnoho jednodussi. Navic, urcite to je lepsi, nez sedet u pocitace a cekat, ze se pricina moji nespokojenosti vyresi sama, nebo ze to udela nekdo za me... Kazdy sveho stesti strujcem... Nejak se zacit musi a tohle nikoho nic nestoji.
Co se povoleni tyce, neslo by o nic organizovaneho, kazdy by prisel sam za sebe - na to snad jeste dnes povoleni mit nemusi [mrknutí jedním okem]

229953

14.10.2010 1:19

RE: Pravidelná GO OUT party

Martin300 68.?.?.?

Reakce na 229953

Ja si taktez myslim,ze to neni spatny napad.Kdybych byl v CR,urcite bych prisel.
Da se zacit uz doma,tim ze prestane clovek cumet na TV,ktera neprinasi naprosto nic hodnotneho,naopak oblbuje a krade cas.Copak si nikdo nevsima,nakolik klesa uroven TV vysilani,vsechny ty serialy,reality show,superstars,apod.Ja jsem svoji TV odhlasil jiz pred 3 lety,a jsem naprosto spokojen.Ano mam sice jeste internet (jinak bych tezko hledal stejne uvazujici lidi),ale krome toho radeji se zenou a se psem vyrazime do prirody,nebo za prateli na pokec.V tydnu si radeji poctu knizku,nebo si se zenou zahrajem nejakou hru.Vecer jdu se psem a vidim za okny domu jak lidi sedi pred televizi a cumi.

Nechci vyznit jako nejaky zpatecnik,ale pripada mi,ze drive si lide meli co rict,vice se schazeli,debatovali spolu (na zivo).Proto se mi libi myslenka Jeana,protoze je nacase se odpoutat od tech mozek vyplachujicich medii,zacit se zase schazet ( na zivo,treba na namesti,to je jedno), debatovat,a treba i zacit neco resit.

229961

13.10.2010 15:06

??????

Biikupp 77.?.?.?

Jenom tito dva?!! A co ostatní Židé a zednáři?! Tyto hyeny jsou nejenom nepřátelé míru a státu ale všichni zednářskými lóžemi (a dalšími zločineckými organizacemi) propojeni - nepřátelé lidstva! V minulosti i dnes - především Židé: W. Wilson, F. D. Roosevelt (Rosenfeld), H. Truman (Salomon Treumann), N. Chruščov (Salomon Pearlmuter), L. Brežněv, J. Andropov (Lieberman), M. S. Gorbačov (Kohn), B. Jelcin (Elzmann), H. Kohl (Henoch Kohn), L. Walesa (Lejba Kohne), H. Kissinger (Abraham Ben Alazar), Z. Brzezinski, G. Sörös, V. Havel, V. Klaus, J. Dienstbier, P. Pithart, atd, atd... A nad nimi Rothschildové (Aškenážtí Židé), Rockefellerové (Sefardští Židé, pochází ze Španělska), Warburgové, Astorové, DuPontové, Onassisové, Russellové, Guggenheimové, Bauersové, a další... Všichni tito (a nekonečná řada dalších) pracovali a pracují na vybudování jediného světového státu (One World) pod jedinou ústřední židovskou vládou!

229941

13.10.2010 15:19

Nehas, co tě nepálí a když už něco hoří, tak uteč aby ses do něčeho nenamočil...

lesov 62.?.?.?

"Nenechme si to líbit a žádejme aby Alexandr Vondra a Karel Schwarzenberg okamžitě odstoupili z vládních funkcí. Tito dva lidé..."

Tito dva "lidé", budou ihned nahrazeni jinými a "bdělý" lid už nemá ani na to aby vyšel do ulic a zvonil klíčema, natož aby něco riskoval... [pláč]
PS. Kdo by teď, když už lidi skoro všechno mají, riskoval, že o to málo, co má přijde?! Článek je to pěknej, akorát neznám nikoho, kdo by se pod něj podepsal nebo podle něj a v jeho duchu se choval nebo nedej bože jednal. [oči v sloup]
Válka musí bejt, to už dávno před námi, věděl Švejk.
A to nejsem nějakej skeptik ale jen doufající pesimista. [mrknutí jedním okem]

229942

14.10.2010 21:30

RE: Nehas, co tě nepálí a když už něco hoří, tak uteč aby ses do něčeho nenamočil...

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 92.?.?.?

Reakce na 229942

Doufej příteli,věř,a výsledky se dostaví. [smích]

230002

13.10.2010 17:40

Demonstrace čeho? Síly?

Abstrakt 78.?.?.?

Připomínám obezřetnost. I kdybychom se stavěli na náměstích na hlavy, co tím ZMŮŽEME? Nepřeceňujte ihned svoje "zbraně"(např. schopnosti). Odkryjeme se, vydáme za viditelně "nepřátelské"(/ať už většinovému Systému jsme a/nebo v předem prohraném boji východisko neshledávám). To, co bych uvítal.. jsou funkční vztahy. A prostě přestat točit kolečkem (práce na ničení reality) až budeme připravení roztočit svoje (zvláště ožehavé je téma PRÁVA).

229947

15.10.2010 10:22

Agenti!

staňa 93.?.?.?

Komu vadí asi obrana státu a jeho spojenců? V této zemi je nalezlá pátá kolona a ta má schopnost dát o sobě slyšet. Proto se nedivím tolika povyku k tomu co je pro stát nejdůležitější a to je jeho obrana! [překvapení]

230029

15.10.2010 21:22

U Vondry sice platí, že jaká huba, takový charakter, ovšem článek je komunistický blábol jak vystřižený z Rudého práva

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

70. let.

230066

Příspěvků: 29

13.10. 02:31 Abstrakt  Demonstrace - proč?
13.10. 06:47 Jéňa  Demonstrace?
13.10. 09:14 kedu  propaganda
13.10. 11:01 jean.laroux  RE: propaganda
14.10. 00:19 kedu  RE: propaganda
14.10. 10:01 jean.laroux  RE: propaganda
15.10. 00:03 kedu  RE: propaganda
16.10. 14:35 Maurikius  RE: propaganda
13.10. 09:28 Libcin  Solis
13.10. 09:37 kalik  Moc hezky řečeno
13.10. 11:21 jean.laroux  RE: Moc hezky řečeno
14.10. 09:25 kalik  RE: Moc hezky řečeno
14.10. 13:27 Bořivoj Nakopl  RE: Moc hezky řečeno
15.10. 10:24 kalik  RE: Moc hezky řečeno
15.10. 11:10 Bořivoj Nakopl  RE: Moc hezky řečeno
16.10. 10:19 kalik  RE: Moc hezky řečeno
15.10. 13:53 Erwin  RE: Moc hezky řečeno
13.10. 11:29 kadlik  RE: Moc hezky řečeno
15.10. 07:29 jean.laroux  RE: Moc hezky řečeno
13.10. 11:39 jean.laroux  Pravidelná GO OUT party
13.10. 16:10 lesov  RE: Pravidelná GO OUT party
13.10. 21:22  RE: Pravidelná GO OUT party
14.10. 01:19 Martin300  RE: Pravidelná GO OUT party
13.10. 15:06 Biikupp  ??????
13.10. 15:19 lesov  Nehas, co tě nepálí a když už něco hoří, tak uteč aby ses do něčeho nenamočil...
14.10. 21:30 micha  RE: Nehas, co tě nepálí a když už něco hoří, tak uteč aby ses do něčeho nenamočil...
13.10. 17:40 Abstrakt  Demonstrace čeho? Síly?
15.10. 10:22 staňa  Agenti!
15.10. 21:22  U Vondry sice platí, že jaká huba, takový charakter, ovšem článek je komunistický blábol jak vystřižený z Rudého práva

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,54 Kč
Euro
26,06 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 746,40 Kč
1 unce stříbra
543,75 Kč
Bitcoin
660 551,53 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 996