Diskuze k článku

Cesta ke třetí světové válce – Globálnímu bankovnímu kartelu zbývá do hry jedna karta

Příspěvků 10

12.10.2010 6:53

Zauvazujme ,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

http://www.marketoracle.co.uk/Article5160.html
America is gearing for total war, feeding its military machine and may starve people unaligned with the Pentagon, if necessary, as it does other nations. The people have no political candidates and options remaining to stop the bloodbath they are conducting in the Middle East , not to mention the worldwide dislocations produced from their hegemonic megalomania and lawless rogues on Wall Street. The Beast grows in destructive capacity when sensing death approaching. But this bloodbath and these actions may return to America in the forms of Marshall Law, mass hunger, crushed revolts and civil war - as they are returning now in forms of economic disintegration.
Valka ma vzdy konekce do svetovych bank, vetsinu velkych vydelku jsou vzdy z valky, ale posudte samy, proc by banky v tomto stadiu hospodarstvi mela zajem na celosvetovem konfliktu,jez by mohl zkoncit nuklearni valkou,kdyz domaci, lokalni valky jsou rovnez vydelecne a navic, nasi zkorumplovani politici nas ,co by narod,uvedli do velkych hospodarskych dluhu,kde nase dedi ,deti a jejich deti budou stale zadluzeny a prakticky jsou diky politikum,financnimi otroky svetovych bank,kteri budou delat pro banky od rana do vecera za par mizernych sestaku a budou bankama manipulovany pres zdravotnictvi,az k osobnimu vlastnictvi.Nakonec,prikladem ,noveho otrokarstvi je vojenska ucast mnoha zemi byvale Varsavske smlouvy v boji, proti, cemukoliv,ted tedy v boji proti Iraku,Afganistanu,v Jugoslavii a tak se muzete sami sobe zeptat, pokud mi neverite ,co Vam osobne udelal Afganistan?
Byli jste bombardovany afganskym,irackym a priste,iranskym letectvem?
Takze i Vas zivotni standart plati zoldnere-najemne vojaky za zold k vrazdam ,kdekoliv ve svete a kdyz "neuposlechnete" tak,jini zoldneri z jine zeme budou poslany k Vam,proc jinak byste neposilali sve zoldnere do valky do ktere Vam absolutne nic neni a Vy ji musite platit, kdyz vydelek z ni,jde do banky.
Vice, jak 80% afganskeho heroinu jde do Evropy a tak se znova zeptejte ,kde jsou ulozeny ty billiony dolaru z tohoto opioveho obchodu?
Jestlize, hospodarstvi trpi,zemedelci nemohou prezit, roste celkova nezamestnanost,lide jsou vyhaneni ze svych zadluzenych domovu,stat je stale v minusovem hospodareni, ale, podporuje tak zvane "padle " banky, tak,jaky zpusob elita sveta pouzije ke kontrolovani mass?
Uz,ted se mluvi, jako jedeno z mnoha opatreni,snizeni porodnosti,omezeni poctu v rodinach,sterilisace zen, dokonce i sodomisace dospivajici mladeze,sex se zviraty a jina opatreni, jedno z nich,zbavovani se neuzitecnych jedliku- rebelu, revolucionaru a jinych a navic nove zakony,dobrovolna smrt, legalisovani potratu a mnoho jineho.Lokalni valky a valku uvnitr ruznych zemi a i samotnych Spojenych Statech Americkych.
Attack on children's cartoon sex guide | 100777.com
29 Sep 2003 ... Child sex book given out at U.N. summit A UNICEF-funded book being passed out ... in sexual activities with other minors and with homosexuals and animals. ... Sex advice agency gives 11-year-olds free condom Children as y...Automaticky kráceno

229851

12.10.2010 14:09

RE: Zauvazujme ,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 229851

Dobrá úvaha pane Nohejle, ti, kdo žijí z výroby zbraní - ti se je musí snažit aspoň prodat - a to se daří. Také proto se nejspíš ty zbraně stanou muzeální památkou v těch zemích.
Cílem moci, která vlastní media je zcela jiná válka, válka o naše vědomí a hlavně o naše podvědomí. Technologie zvukových a dálkově silových zbraní je také připravena "pro strejčka příhodu", snad už také jen marně.
Mocným patrně nezbude než svými zbraněmi chránit místa, kde se zakopou, abychom je nenapadali - což nás samozřejmě ani nenapadne. Ať si dožijí v chladu svého bohatství, pokud včas nepřijdou na to, jak své miliony zas rozdat lidem okolo.

Asi je obtížně přijatelná informace, že vývoj na Zemi, kdy po rozpadu smluv s mimozemskými civilizacemi si museli mocní tohoto světa vystačit jen s válečnými prostředky, které netajili světu (také z příkazu entit, které zde i jinde v populaci vlastně "neexistují"[mrknutí jedním okem]. A tento příkaz od rozvinutějších inteligencí následně patrně spustil vnitřní rozpad moci těch, kdo takovou informaci měli. Že ji nesdělili řídícím vrstvám pod sebou to je vcelku pochopitelné, každá informace má cenu pro toho, kdo ji dovede využít.
Proto v nižších informačních vrstvách probíhají světové události v původním směru, ale s rostoucím množstvím chyb. A na tyto chyby pak přicházejí ti, kterým klíčová informace nebyla sdělena. A ti se přidají k informovaným - a zákonitě pak musí odepsat tu vrstvu řízení, která je nejníže v jejich kompetenci. Na ni se přenese zodpovědnost za chytře zvolený (zbabratelný) a následně zbabraný příkaz.
..nám tady dole zbývá starat se o živobytí a počkat, až se prosákne další a další a další informační vrstva, protože ti, co to mají odnést - ti vyzradí vždycky špínu na své nadřízené. Tak to už mezi lumpy chodí.....(pokud likvidace spodní ((ukecané?))vrstvy není dostatečně důkladná). A vede to až k nám symým, až dovnitř, tam kde máme (mít) svědomí. kdo si vyčístí svůj chlívek dřív, ten má výhodu, budou mu chodit lepší informace. Nevím jak to ta příroda dělá, ale funguje to. (také jsem kdysi film "The Secret" považoval za blbou nalejvárnu - no, spletl jsem se. Filmu i tvůrcům se tímto omlouvám.

229872

16.10.2010 11:59

RE: Zauvazujme ,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 229872

Prectete si toto:This is extremely important INTEL because there have been reports that U.S. Secretary Napolitano had previously requested 3 to 4 brigades of troops from the Russian government to specifically assist in the quelling of domestic civil unrest by U.S. Citizens. This was done by the Obama Administration
Vypada to jako novinarska "kachna", ale,kdo vi.Kazdopadne ,jini,uz predem tuto moznost predvidali.
Vložený obrázek
N a,teto lince se doctete podrobnosti,jinymi slovy,jak prohlasil kdysi premier Anglie, Disisrali,ze svet je rizen zcela jinymi lidmi,nez ty ,co denne vidime.
http://www.freerepublic.com/focus/f-bloggers/2521114/posts
Every now and then, friendly foreign troops come to the US to use some of our training facilities, like NTC. We also move foreign vehicles used by US OPFOR troops around once in a while as well. When either of these happens, the so-called “patriot community” goes nuts, yelling about the balloon going up, imminent UN control and “marshall law”; we also get blurry photos of so-called internment camps and the occasional reports where someone claims to have seen long lines of white boxcars with wrist shackles bolted to the walls.
Vložený obrázek
V minulych dnech byly kanadsko-americke rozhovory ,kde se projednavala otazka vzajemne pomoci,kdyby oddily USA nestacili v boji proti "vzbourencum", zda by Kanada napomohla k "udrzeni poradku", jak je videt, bezpecnost USA v ramci dolaroveho hospodarstvi se muze dostat do velkych obcansko-armadnich problemu a tak i UN by mohlo byt zapojeno v ramci jedne svetove vlady.
The More disturbing INTEL that has hit the wire in the past couple of days is the report of large numbers of foreign troops arriving at a large naval base in San Diego, California. This report came at dusk on Wednesday May 19, 2010.

U.S. Navy vessels were spotted unloading extremely large numbers of UN and Russian troops and Equipment. They disembarked the vessels as it was still light out in plain sight. Mostly Russian troops.
Nakolik muzem takove zprave verit i kdyz je v mnoha internetovych strankach?
Confirmed: Russian & Foreign Troops Ordered Into U.S. :
24 May 2010 ... Confirmed: Russian & Foreign Troops Ordered Into U.S. | USAHM News | The Media Hitman Has Arrived. Classified Information, and a Conspiracy? ...
theintelhub.com/2010/05/24/russian-un-troops-confirmed/

230098

16.10.2010 13:58

RE: Zauvazujme ,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 230098

Americké vládě nevěřím ani nos mezi očima ale že by Rusové chtěli spáchat takovou pitomost a vystavit svoje vojáky do takovéto situace tomu nevěřím. Zvláště proto že by z toho Rusko nic nemělo. Rusko může v klidu čekat na kolaps USA a ne se vměšovat do jejich interní situace. Podle mne tedy kachna jako slon.

230105

16.10.2010 18:19

RE: Zauvazujme ,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 230098

...škoda, že nepřekládáte to, co kopírujete do reakcí. Anglicky se už asi nenaučím a radši bych od vás četl to, jak takový text sám chápete...
No nic, je to moje chyba, že jsem byl lenoch na angličtinu.

230127

17.10.2010 4:14

RE: Zauvazujme,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 230127

To mate tezke s temi preklady,ja s tim mam zkusenosti,volny preklad mne zavedl k tomu,ze okamzite na mne skocila skupina ctenaru,kteri se do mne pustili,ze preklad neni spravny,nebot, ja jsem sledoval dat ctenari celkovou myslenku clanku i s tim ,co je mezi radky, takze,ted i jako dukazu davam,vkladam anglicke texty, tohle bohuzel neodstranime.Jasne je to,ze v dnesnich vterinovych medii-zdelovacich prostredku, schytame par dobrych zprav a ovsem i propagandu a "kachny", ale,nakonec,dlouhodobou znalosti a vlastni studii se pozvolna stanem imunni proti propagande, mne jenom zarazi,ze mnoho ctenaru poslalo na toto tema sve pripominky do jejich internetovych novin, coz mn etrochu mate a jsem vazne na rozpacich verit a nebo ne,nebot jednim casem jsem obdrzel fotografie depa- parku, kde bylo na stovky aut,autobusu,sanitek a jineho, vse bile natrene a s velkym oznacenim UN,co by, pripravu k akci.Takze,vsichni nasi ctenari Zvedavce ,pokud narazi na podobne informace, at je zverejni,at mame prehled a dostanem znalost,co je na veci pravda, to je ted v tech elektronickych zdelovacich prostredcich opravdu vzacne "koreni".
Nakonec mala poznamka,coz ,opet v anglictine,asi moc ctenaru nevi.
*The deal signed by Russian President Vladimir Putin and the leaders of 19 Nato countries, establishes a new Nato-Russia council giving Moscow an equal voice on a range of issues such as counter-terrorism, peacekeeping and arms control.
Now, I know foreign troops come to the USA all the time for training, exercises etc. I don't like the idea that it is the Russians we are letting in for such things, but I doubt anything dubious is going on.
Je znama vec,ze pred par roky skupina americkych vojaku byla na spolecnych manevrech v Rusku,kde proti nim protestovali mistni lide, kteri v tom videli ohrozeni Ruska. Anglicka cast rika zhruba,ze NATO poskytlo presidentovi Putinovi pravo se zucastnit s natem v boji proti terrorismu,udrzovani miru, a kontroli zbrojeni.Navic, zde rikaji,ze maji oboustrane konekce v urcitych vecech.Takze,cekejme,jak se udalosti vyvinou a budeli neco noveho,"kachna " a nebo pravda, tak ji tady zverejnime pro zajem a prehled veci a o to tu prave jde, byt informovan!

230144

17.10.2010 9:46

RE: Zauvazujme,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.

quido2 81.?.?.?

Reakce na 230144

Now,I know foreign troops come to the USA all the time for training, exercises etc.

Odpovídám tímto i na váš předchozí příspěvek 230098 a také panu Antiseptikovi-230105

O pobytu a výcviku cizích vojsk v USA psal již v roce 2000 Martin Herzán v knize Totalitní světovláda toto:
Celý boj o světovládu se odehrává zpravidla na půdě USA,neboť právě tento státní kolos řídí /bohužel/celý svět. Kdo ovládne
USA, je diktátorem světa.Americká vláda dává od 90.let možnost cizím vojskům budovat své vojenské základny v USA.Obrovské množství vojáků z Ruska a dalších zemí,které,zdánlivě na oko,USA považuje za extrémní,dnes načvičují na půdě USA operace "REX 84".. Ve Fort Polku v Louisianě je nyní 19 000 cizích vojáků, v Napě u Kalifornského Barstow je 50 000 cizích vojáků,kteří jsou vysloveně udržováni jako pohotovost pro případné nepokoje v oblasti Los Angeles. U Sacramenta v Kalifornii je 40 000 cizích vojáků. V San Diegu a okolí je dalších 40 000 vojáků. Jižně od Los Angeles je 22 000 vojáků, neustále připravených k útoku. V Nevadě jsou umístěna mnohatisícová ruská vojska.Speciálně pro ruské vojáky byla vydána zvláštní výuková brožura,která učí,jak provádět domovní prohlídky a jak správně zabavovat zbraně. Atd...
Tyto údaje jsou dle Herzána z roku 1993,kdy působilo na území USA cca. 500 000 cizích vojáků.

První cizí vojska pozval.2.září 1992 už prezident George Bush. Už tehdy bylo jasné proč.Není důstojné,aby americká armáda šla proti svému lidu,budou pozváni jiní a armáda USA bude provádět pouze "zákonná",represivní opatření, zatýkání aj.

Je tedy jisté,že moc třímají lidé za oponou. Můžeme pouze spekulovat ale do kuchyně jim nevidíme. Takže nám opravdu nezbývá než čekat, jak se události vyvinou.

230147

18.10.2010 2:49

RE: Zauvazujme,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 230147

Kazdy pise o nejake revoluci v Americe. Nesmysl, ti jsou tak mozkove mrtvi, ze si nemuzou ani uvedomit ze muze existovat neco lepsiho nez prozivaji. I v pripade revoluce se dostanou k moci kriminalnici. Je reseni-ucit nase decke poctivosti, ale ne naivnosti.Ucme nase decka byt samostatne a nezavisle. Ucme je utracet z toho co maji a ne z toho co, jim nabizeji.

230186

18.10.2010 4:20

RE: Zauvazujme,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 230147

Dnes ,ma americka armada pres 800 zakladen a vlastne ,uzemim je vetsi nez bylo rimske imperium.
Lessons From Rome
Roman bases at empire's peak (AD 117): 37
British bases at empire's peak (1898): 36
US military sites overseas (2007): 761

In Germany: 268
In Japan: 124
In South Korea: 87
Number that the Pentagon defines as "medium" or "large" (worth at least $888 million): 30
Number of foreign countries/territories that host US bases: 39
Total US sites, foreign and domestic: 5,429

Military Architecture
Total Pentagon "facilities": 545,714
Percentage of total on foreign soil: 19
Number on foreign soil: 102,376
Buildings: 52,962
Roads, bridges, weapons ranges, etc.: 39,648
Overseas facilities' "replacement cost": $119 billion

Priorities, Priorities
Estimated worldwide defense spending: $1.2 trillion
US share of the total: 49 percent
Federal defense spending (FY '08): $587 billion
Federal education spending (FY '08): $62 billion
Federal Social Security spending (FY '08): $5 billion
Bush budget request to train and equip foreign militaries (FY '08): $4.5 billion
Overall US spending for tsunami relief: $656 million

Figures don't include bases in Iraq and Afghanistan; "facilities" include buildings, structures, roads, bridges, ranges, and plants; "sites" may include bases, hospitals, schools, and depots.
The Pentagon does not acknowledge all of its bases.
http://search.conduit.com/?SearchSource=10&ctid=CT2642709
Dalsi ukazka je mapa postupneho budovani zakladem po celem svete.
http://motherjones.com/military-maps

Vložený obrázek

Podle teto mapy i kdyz par roku zpet muzem poznat,jak postupne,pod jakoukoliv propagandou dochazi obkliceni Ciny a Ruska,je to priprava k pristi valce s nejvyhodnejsimi posicemi,jak, rika byvaly president Bush, preventivnimu uderu, ktery sam se uchylil do Chile,kde ma vice jak 1000 akru pozemku, jen sam pro sebe a hlavne,ven z USA.
Na dolejni strane muzete posouvat ukazatel,ktery Vam ukaze postupne rozlezani "americkych"vojenskych sil po svete,zde je si treba uvedomit,kdo ma hlavni slovo v americke vlade.
"We've been fighting a war for the past 18 months, which is the harbinger of World War III. The world is going to fight, whether they like it or not, I'm sure. Sept. 11 was a watershed event, and things will never be the same. The battle lines have been drawn.'' Ra'anan Gissin, a senior adviser to Israeli Prime Minister Ariel Sharon Arizona Daily Star (April 27, 2002)

Vložený obrázek

230187

18.10.2010 10:37

RE: Zauvazujme,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.

quido2 81.?.?.?

Reakce na 230187

We´ve been fighting a war for the past 18 months,with is the harbinger of World War III.

Ta fakta, která uvádíte pane Nohejl, se nedají okecat. Je také vidět mezinárodní provázanost strategie.Kupř: Z počátku roku 2006 pochází "Prognóza vývoje příštích desetiletí",zpracovaná Střediskem bezpečnostní politiky Univerzity Karlovy. Byla zveřejněna v týdeníku Euro. Pod kotlem se stále topí. O tom vypovídají pravidelná setkání silových složek, počínaje Bilderbergem.

Pište dál a kašlete na kritiky. Přeji vám do budoucna zdraví a svěží mysl.

Quido

230195

Příspěvků: 10

12.10. 06:53 Robert Nohejl  Zauvazujme ,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.
12.10. 14:09 janko  RE: Zauvazujme ,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.
16.10. 11:59 Robert Nohejl  RE: Zauvazujme ,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.
16.10. 13:58 Antiseptik  RE: Zauvazujme ,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.
16.10. 18:19 janko  RE: Zauvazujme ,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.
17.10. 04:14 Robert Nohejl  RE: Zauvazujme,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.
17.10. 09:46 quido2  RE: Zauvazujme,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.
18.10. 02:49  RE: Zauvazujme,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.
18.10. 04:20 Robert Nohejl  RE: Zauvazujme,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.
18.10. 10:37 quido2  RE: Zauvazujme,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 62 čtenářů částkou 11 175 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 5

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 1

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 0

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 0

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

ČEZ a americká firma Westinghouse Electric podepsaly dohodu v hodnotě několika miliard korun o modernizaci Temelína15.09.21 09:49 Česká republika 2

Ázerbájdžán, podporovaný Tureckem a Pákistánem, připravuje eskalaci s Arménií15.09.21 09:26 Neurčeno 0

MUDr. Jan Hnízdil: Pandemie by se dala ukončit ze dne na den !15.09.21 08:46 Česká republika 0

Somálec ve Vídni ubodal dvě ženy14.09.21 09:34 Rakousko 0

Vládní sebranka ponechala střídání letního / zimního času na dalších 5 let13.09.21 21:19 Česká republika 2

Trochu matematiky do Covidového šílenství13.09.21 14:08 Neurčeno 0

Další trapný útok na Rusa a lísaní se k fašistické Ukrajině12.09.21 20:41 Česká republika 3

Skotsko - podle údajů veřejného zdravotnictví bylo v srpnu 80 % úmrtí na Covid-19 u osob, které byly očkovány.12.09.21 19:39 Británie 1

Panika v Austrálii. Regály jsou prázdné, nedostatek všeho!12.09.21 19:05 Austrálie 0

„To se nemělo stát. Ne teď.“ Dotační království předsedy ODS Fialy12.09.21 08:05 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
25,33 Kč
Libra
29,68 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
15,69 Kč
Švýcarský frank
23,27 Kč
100 japonských jenů
19,63 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,21 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 779,61 Kč
1 unce stříbra
491,11 Kč
Bitcoin
1 033 829,48 Kč

Poslední aktualizace: 16.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 561