Diskuze k článku

Hromadný odchod židovských poradců z Obamova Bílého domu pravděpodobně není předzvěstí dobrých věcí v budoucnu

Příspěvků 27

8.10.2010 6:40

Taky jsem úprk jistých poradců neoslavoval.

Rene Bartosek 76.?.?.?

K tomu bych přidal slova Brzezinskeho k AIPAC a americkým zájmům. Je tady podstatný rozdíl oproti zavraždění JFK. Tech 300 klanů mocných v USA a několik stovek v Evropě a Asii, které jsou svázány se západem si bude muset položit otázku, zda finanční systém fiat money je schopen existence do budoucna ? Navíc expanzivní sytém je neslučitelný s existencí komlexní civilizace do budoucna.

Je tlak na Čínu, aby posílala svou měnu. To Peking v posledních letech udělal o 20%, aby to fungovalo musel by směrem ven přestat používat dolary. Chtít však po těch, kdo přistoupili více či méně na pax americana něco takového je absurdní. Dolar či petrodolar jako světová měna nemůže být používán selektivně k zahraničnímu obchodu podle toho, jak se to hodí v USA nebo v Evropě. Euro je s dolarem úzce svázáno.

Čína zcela jistě nemá zájem sundat své hlavní ekonomické odběratele, ale nemůže i kdyby Peking někdo dokázal přinutit jako, že to není možné. Nemůže dlouhodobě fungovat proti trendům daným skutečnými ekonomickými poměry. Když příjmá neustale padající dolar, nelze jeho přebytky přestat používat, jakmile by se to stalo čínská ekonomika by zkolabovala a to rychle. Takovy vypadek výroby by nešlo nahradit, takže ke dnu by šla ekonomika globálně. Nemluvě o cenách, za kterou by se realizovala výroba na západě. Nejde rychle zvednout ani masově cenovou hladinu cen zboží, bez toho aby ekonomika nešla do kolapsu.

Pokud dojde k útoku na Irán civilizace zkolabuje. Ať Čína podnikne nějakou odvetu nebo neudělá nic, zhroutí se globálně systém fiat money, zahraniční obchod a jako třešnička na dortu pravděpodbně vypukne globální konflikt. Rychly kolaps s rizikem války není dobré znamení pro nikoho, včetně skutečné mocenské elity. Transformace je daleko méně zabíjačková varianta. Ti co mají pěnu u huby a nedokážou přijmout skutečnost, půjdou tak jako tak z kola ven. Otázka je za jakých okolností. Můj názor je podobný Brzezinskemu.

Pokud to někdo potřebuje dovysvětlit mělo by se mu to zabalit do diplomatických keců a nechat sežrat i s jeho vlastními ritualními výhružkami zaslanými ve vší diplomatické zdvořilosti nazpět. Nebo podle hesla hrubý pytel hrubá záplata bez diplomacie sdělit, že sice je možné infiltrovat ochranu i amerického presidenta, ale nelze jako celek odstranit elitu pouze na základě infiltrace. A jisté akce by se neobešli bez jistých důsledků. Sionisté jsou podle všeho ochotni za udržení své moci vyvolat i globální konflikt, ale svět by se do toho neměl nechat zatáhnout.

229553

9.10.2010 16:32

RE: Taky jsem úprk jistých poradců neoslavoval.

Postulamus 24.?.?.?

Reakce na 229553

http://www.aljazeerah.info/Opinion%20Editorials/20...

229713

8.10.2010 8:55

Mozny kolaps,kdo vi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

vcera jsem dostal info,ze jeden pravnik-soucast me vzdalenejsi rodiny odjel do Rakouska vybrat vsechny uspory.Nebylo by to az tak neobvykle,kdyby to nebylo narychlo a na podklade tel hovoru jeho bratra ktery v Rakousku dlouhodobe zije a pracuje v bankovnim sektoru.Neco tady pekne zapacha.

229566

9.10.2010 0:06

RE: Mozny kolaps,kdo vi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 229566

mam podobne informace ale ne jen z Rakouska. stale vice investoru se ztahuje ze Eura a ma to svoje duvody:
- umele vyvolana financni krize znejistila cely financni sektor a skoro veskere staty s vyjimkou ameriky (proc asi?)
- evropsky vlady a regulatori reagovali na krizi dalsimy a novymi predpisi (Basel 3), ktere v principu znemoznuji evropskym bankam vykonavat jejich cinnost v ramci ekonomickych moznosti (v americe nebyly zavedeny predpisy z basel 2 ani z basel 3- proc ne???)
- tato situace nevydrzi dlouho- dle mych informaci drive nebo pozdeji evropske banky zkolabuji a nimy padne i euro
- evropske banky se tim padem stanou lehkou koristi/objeti pro ostatni "investory" z ciziny (amerika? israel?)

tim padem je pochopitelne, ze lide s uspory a s jmenim se ztahuji z eura. je to jedina moznost pro zachraneni jmeni. scenario je predpovedene na pristi 2-3 roky...

229680

8.10.2010 12:16

Vsechny ty ,tak zvane pogromy maji jeden spolecny puvod;vydridusstvi.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Since the 1930s according to Forbes business magazine, 25%-30% of the
wealthiest families in America have been Jewish.

In Canada the sixth biggest economy in the world, Jewish-Canadian billionaires represent 49% of the Canadian stock market. And Jewish-Canadians of wealth are notorious heavyweights for political donations in U.S. politics, in effect helping the cause for the Zionist entity, through the military might of the U.S.

The U.S. Jewish population is only 1.8%, less than 2%. BUT who REALLY knows? The Jewish lobby is so powerful, that they are the only group to have successfully petitioned the U.S. Census Bureau not to be counted in their compilation!
Vložený obrázek
Norman Finkelstein has just published an important new book on the Gaza conflict of 2008-2009, 'This Time We Went Too Far.' Go to orbooks.com to get it.
Mnoho,tak zvanych zidu,vedi,co zionisti dokazou, vedi,co dokazali behem druhe svetove valky a jake jsou jejich zlociny, na tak zvanych zidech samotnych,proto existuje organisace, jez zajistuje utek z USA v dobe potreby a organisuje vcasne vystehovani,nez lide vyjdou do ulic a kolaborantni politici nezvladnou situaci a pravo vezme do ruky soudce Linch.Takze s napakovanyma kuframa za vcas s letenkou do Israelu rychle vypadnout, dokud je cas.Rovnez 11 September tak snadno mnozi obcane uSA "nespolkli", jak se ocekavalo, nezotpovezene otazky jsou zde a Americane zadaji odpoved.
http://www.shuva.net/
American Jews

Can a Holocaust Happen

Vložený obrázek

In the UNITED STATES?
WARNING:
The U.S. Dollar is Teetering on the Brink of Collapse
Financially-desperate politicians and central bankers have secretly declared war on the value of our currency, your purchasing power, and your standard of living...
Obama Signs Martial
Law Executive Order

Posted by The European Union Times on Jan 14, 2010



SHUVA (The Israel Emergency Aliyah Movement)

website: www.shuva.net

is calling upon American Jews to "pick up,pack up, and COME HOME

TO ISRAEL BEFORE ITS TOO LATE!

" The detention camps are an ominous sign

that what happened in the HOLOCAUST ...

CAN HAPPEN AGAIN,... EVEN IN America!!!
Nic na svete se nedeje nahodou,vse je odnekud,nekym organisovano, clovek informovany,zasadne neveri na nahodu, jako ten,ktery ma za pritele zlodeje koni, tak dobre vi,ze muze byt povesen take.
1913: While treasonous politicians conspire to relinquish control of the U.S. economy over to European central banks; Congressman Charles Lindbergh, Sr. warns:
“ This Act [the Federal Reserve Act, Dec. 23rd 1913] establishes the most gigantic trust on earth. When the President [Woodrow Wilson] signs the Bill; the invisible government of the Monetary Power will be legalized. The people may not know it immediately, but the day of reckoning is only a few years removed. The worst legislative crime of the ages is perpetrated by this banki...Automaticky kráceno

229594

8.10.2010 14:58

Baba Vanga - bude III. světová válka v roce 2010?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Pôjde o klasickú vojnu, v ktorej budú neskôr použité chemické aj jadrové zbrane.




Predpovede známej macedónskej jasnovidky Baby Vangy na rok 2010 sú veľmi neradostné. Podľa jej proroctva vypukne v tomto roku III. svetová vojna.

"Vojna sa začne v novembri 2010 a skončí sa v októbri 2014. Pôjde o klasickú vojnu, v ktorej budú neskôr použité chemické aj jadrové zbrane," napísala vo svojom proroctve Vanga. - Pozrite sa, čo všetko ešte Vanga predpovedala a čo jej z toho vyšlo TU!

Vangelina Oandeva Dimitrova (* 3. október 1911 Strumica, Macedónsko – † 11. august 1996 Petrich, Bulharsko) vraj predpovedala smrť princezny Diany, ale aj teroristický útok na Svetové obchodné centrum 11. septembra či potopenie ponorky Kursk.

229610

8.10.2010 16:49

RE: Baba Vanga - bude III. světová válka v roce 2010?

Libcin 78.?.?.?

Reakce na 229610

Nepředpověděla náhodou i smrt amerického prezidenta?

229621

11.12.2010 2:21

RE: Baba Vanga - bude III. světová válka v roce 2010?

asdf 213.?.?.?

Reakce na 229610

moc ji to teda nevyslo..

234041

8.10.2010 15:09

zpravodajská hra

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Článek je napsaný ve stylu, kdy odchod šijonistů je vnímán jako opuštění potápějící se lodi, popř jako vyhrůžka.
Ale existuje i jiný scénář, snad i možný. Víme, že hodně technologií nám mocní utajují, komunikace s rozvinutějšími civilizacemi se obecně považuje za scifi, přestože důkazů (i historických) je hafo.
Už na počátku třetího tisíciletí bylo těm, kdo řídili komunikaci ze strany Země, zřejmě oznámeno, že předchozí aktivity civilizací využívajících potenci člověka k revitalizaci vlastní populace - končí. A pokud naši mocní(samozřejmě ti, jejichž historickým jazykem byla hebrejština) chtěli opanovat Zemi, museli si vystačit bez pomoci "greys".
A tak se stalo, že připravené převzetí moci na planetě začalo "nestíhat" - že rozvoj informovanosti díky internetu šel rychleji než se plánovalo. Průnik "nevhodných informací" mezi běžnou populaci tak urychluje komunikaci mnoha těch, kdo "odspodu" sledují činnost systému, postaveného na "zlatém teleti" - řízení světa pomocí virtuální formy peněz (kreditů).
A protože síly vně naší planety nejspíš zamezily i fungování urychlovače, který mohl lidem patrně změnit základní mentální frekvence - začalo svítat na lepší časy.
Obama postupně svými ústupky musel se sionisty sice "držet basu", ale v jeho životním plánu, ´(čitelném rozvinutějšími formami lidské existence) byla a je zřejmě možnost jiného vývoje a řízení USA.

Netuším, jaká forma spojenectví s rozvinutější civilizací mohla vzniknout, ale když si uvědomíme, že mnoho informací dostáváme "prdelí napřed"- tedy vysvětlované ve směru dění (= strašení) - tak mi přijde zcela logické, že vládci ze Sionu zkrátka "byli odejiti" (podobně jako byla ukončena spolupráce s greys) těmi, se kterými tato skupina spolupracovala už velmi dlouho.

Situace "globálního podvědomí" je také sledovatelná "zvenčí", zřejmě konečně převážila hodnotu globálního vědomí. Což česky znamená, že vnitřní nasranost populace překročila hranici, kdy síla keců (výkladu událostí) ještě odpovídala realitě.

...uvidíme, jak se situace vyvine. Vedle této zpravodajské hříčky může mít jejich odchod i prozaičtější pozadí - jiné země se domluvily na jiné rezervní měně, tak k čemu dolar a lidi v zemi, která jej vlastně už ani nemá......

229611

11.10.2010 21:09

RE: zpravodajská hra

omega13 85.?.?.?

Reakce na 229611

Na tohle asi nemám mozek ...

229832

8.10.2010 16:59

Mimochodem, čínské dolarové rezervy

qwe 88.?.?.?

- ví se vůbec, kolik vlastně jsou? Já si neurčitě pamatuji, že asi před 5, 6-ti lety Čína přijala rozhodnutí diverzifikace, půl v dolarech, půl v jiné měně. Co já vím, tak asi 2 roky Čína skupuje ve světě kde co, a vím-li to já 2 roky, tak experti to vědí 3 roky a Čína to provozuje 4 roky. Za co by to asi kupovala, než za ty dolary. Stále se říká - Čína nemůže nechat dolar padnout, má jich mnoho v rezervě. Takže otázka zní - ví vůbec někdo, kromě čínské vlády, kolik těch dolarů skutečně ještě má?

229626

8.10.2010 21:33

RE: Mimochodem, čínské dolarové rezervy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 229626

> Takže otázka zní - ví vůbec někdo, kromě čínské vlády, kolik těch dolarů skutečně ještě má?

ehm... asi viac než by si Čína želala, ale menej, než dúfa americká vláda a FED [vyplazený jazyk]
Nedávno sa mihlo v správach, že Čína kúpila časť gréckeho dlhu - údajne 40%, kúpila tiež poriadny balík brazílskych ropných akcií (tuším od portugalcov), skupuje v Afrike a južnej Amerike náleziská a koncesie na ťažbu takmer "čohokoľvek", čínske firmy skupujú celé územia, pod ktorými by mohli byť zaujímavé surovinové zdroje vrátane prednostné práva na prípadnú budúcu ťažbu (napríklad v Austrálii), doma i v zahraničí(hlavne v Afrike, ale napríklad aj v Iráne) buduje infraštruktúru strategického významu - diaľnice, železnice, telekomunikácie, plynovody, ropovody, zariadenia na ťažbu a úpravu rúd, ale napríkad i nemocnice (vrátane personálu), financuje štúdium svojich ľudí v cudzine, sama poskytuje v "treťom svete" veľmi výhodné pôžičky bez politických požiadaviek...
Proste míňa doláre ako sa dá, kým majú ešte nejakú hodnotu a protistrana ich je ochotná prímať.
A údajne sa dôsledne stará o to, aby zmluvy, ktoré s jej aktivitami v cudzine súvisia, boli právne čisté, aby ich nebolo možné v budúcnosti napadnúť napríklad obvinením z korupcie...

Mimochodom, v roku 2009 rozfofrovali čínsky "pološtátny" nákupcovia viac ako 40 miliárd dolárov za nákup technicky a technologicky zaujímavých firiem - platili na drevo a firmu si v niektorých prípadoch odviezli doslova a do písmena "aj s výrobnou halou a kancelárskou budovou", občas aj s niektorými "hlavami".
Počul som o prípade, kedy nemcovi v "rokoch", inžinierovi, trochu čudákovi, zabezpečili pri podpise zmluvy na desať rokov práce v Číne ešte aj mladú peknú manželku... Tvrdil to chlap, čo v tej firme na vzduchotechniku robil.

229668

8.10.2010 22:16

RE: Mimochodem, čínské dolarové rezervy

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 229668

Taky patenty, když jsme u té pravní čistoty. Koupí se nějaký z ekonomického hlediska ne příliš zajimavý podnik tedy za rozumnou cenu, ale ten může mít velmi zajimavou sbírku patentů. Ještě pár let a Peking bude patřit k velkým zastáncům tvrdé patentové legislativy.

229671

8.10.2010 22:43

RE: Mimochodem, čínské dolarové rezervy

Ľubomír XXL 89.?.?.?

Reakce na 229671

Zdravím René,

kde Vy na tie múdrosti chodíte...A to nie sú len roury, alebo rovnice...To je len prachobyčejná sračka...

Pozrite,ja som tu dnes napísal ( lebo som dnes v časovej forme, asi ďalších 5 príspevkov, ktoré sa tu nezobrazili...). Vaše, tých niekoľko tisíc, sú uverejňované bez problémov...

Tak, kde je problém do čerta, aneb je problém, jenom v čertovi ?

Aneb je tento web ...jen čertovský ?

Čo vy na to príspevkári...Kľudne sa môžu vyjadriť aj tí, s niekoľkými desiatkami alebo stovkami IP adries...

Zdraví

Ľubomír ( keďže mi príspevky neprechádzali na Ľubomír 77, tak som ho zmenil na Ľubomír XXL, ale nikomu to nenapíšte ...tie mi prešli )...

229675

9.10.2010 0:22

RE: Mimochodem, čínské dolarové rezervy

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 229675

Vážený,

máte sklon k tlachavosti. Je 8. a vy tu máte 22 příspěvků víceméně o ničem. Další vám pouštět nebudu, ledaže byste měl co říct.

229682

9.10.2010 0:59

RE: Mimochodem, čínské dolarové rezervy

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 229675

Nevím už dlouho jsem finančně nepřispěl na chod, i když teď něco pošlu. Bude i ten soud. S Vladímírem se známe několik let v něčem se shodujeme v něčem se diametrálně neshodujume to je normální stav mezi lidmi. Vladimírův hlas znám pouze z TV, vyměnili jsme si pár e-mailů, za ty roky tak 20, ale je pravda, že se to dá nazvat přátelstvím na síti ze své strany bych to považoval za přátelství. Ano mé diskuzní příspěvky nepodléhají zasáhům moderátora, to jsem zjistil, když jsem požádal o smazaní nějaké té sračky a byl jsem v e-mailu dotazován, zda na tom skutečně trvám. Možná když o tom přemýšlím, existuje takové vnitřní spojení na někoho se podíváte pár vteřin a víte, že jste na společné vlně, funguje to i v písemném projevu. Tak nějak bych to viděl jako společnou vlnu.

Pokud jde o váš styl psaní, tak si s ním moc přátel nenaděláte. Což asi není účelem, ale ani se nikdy nedostanete blízko. Lidi na tom něco odpuzuje, chybí tomu upřímnost, často se obrazně cpete do dveří, které vám nikdo neotevřel. Víte, když mě takový sergant nebo Hurvajz pošlou do prdele, tak v tom přes obsah i způsob jakým to je napsáno cítíte srdce, které do toho vložili. U vás mám pocit něco jako bych držel chcíplou rybu. Rouru na to nemám do matematických rovnic to nenacpete. Berte to jako intuicí škrabala, který napsal několik tisíc diskuzních příspěvků a daleko více jich musel přečíst. Pravda kdybych to po sobě znovu četl, tak hromada těch příspěvků jsou skutečně o ničem, ale některé stály za to. [mrknutí jedním okem]

229686

12.10.2010 18:39

RE: Mimochodem, čínské dolarové rezervy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 229686

Zdravím René,

chápem úplne spoločnú vlnu...tá je totiž veľmi dôležitá...

>Pokud jde o váš styl psaní, tak si s ním moc přátel
>nenaděláte. Což asi není účelem, ale ani se nikdy
>nedostanete blízko. Lidi na tom něco odpuzuje, chybí tomu
>upřímnost, často se obrazně cpete do dveří, které vám
>nikdo neotevřel.

Tu milý René vyvstáva otázka, koho chcete mať za priateľa... Tak,
mňa osobne tí vritipchajkovia neoslovujú...Je úplne jedno na akej vlne sa vezú...Možno patríte medzi nich, možno nie...
Pozrite sa .Ja svoje príspevky myslím absolútne úprimne...Ja chápem, že lož, faloš, pretvárka je už v mnohých životoch tak zakorenená, že hráte niekoľko divadelných hier vo svojom osobnom
živote ( to sa samozrejme týka aj postojov na nete,v rodinnom ,či pracovnom živote , v diskusiách ...atď ). Kuknite sa do zrkadla...žiadna sláva, aj mne to zrkadlo to isté hovorí...

Víte, když mě takový sergant nebo Hurvajz
>pošlou do prdele, tak v tom přes obsah i způsob jakým to je
>napsáno cítíte srdce, které do toho vložili. U vás mám
>pocit něco jako bych držel chcíplou rybu.

Asi by ste bol veľmi prekvapený, keby som tu Vašu rybu v realite stlačil...Ale taktiež sa môžem mýliť.... Člověk nikdy neví...Nepredpokládam to ...takže nechávam to úplne otvorené...


Pravda
>kdybych to po sobě znovu četl, tak hromada těch příspěvků
>jsou skutečně o ničem, ale některé stály za to. [mrknutí jedním okem]

Určite súhlasím, za každým človekom ostáva jasná stopa...

S pozdravom

Ľubomír

P.S. Bohužiaľ, nenarodil som sa ako vritipchajko...,takže nemám veľa kamarátov.Ale tých čo mám ...to sú tí praví ľudia.Takých je vo svete veľmi málo.Skutočne.
Ak MENSA uvažuje, že tí in , ktorých je 2 % svetovej populácie , sú tí praví, ktorých treba všade preferovať a ešte keď majú správny rodokmeň...tých treba všade pchať...
Vlastne dôsledok vidíte VY všetci všade, kde sa len pozriete...

229885

12.10.2010 19:26

Upozorňoval jsem vás už dříve, že máte sklon tlachat

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 229885

Máte tady 54 příspěvků tento měsíc. Informační hodnota nula. Takže další až příští měsíc.

229887

8.10.2010 23:03

RE: Mimochodem, čínské dolarové rezervy

quido2 81.?.?.?

Reakce na 229668

Ta nepsaná spolupráce v oblasti světové měny US dolaru, mezi Čínou a USA,je přinejmenším podezřelá.

V roce 1939 byl propuštěn z koncentračního tábora doktor medicíny Jakob Rosenfeld a odchází do Číny, kde si otvírá lékařskou praxi v luxusní čtvrti a stává se Maovým přítelem. Poté je povýšen na generála a později se stává ministrem Lidové armády Číny a členem užšího vedení politického byra Čínské komunistické strany.

229677

9.10.2010 0:19

Loď se potápí ?

smutnyklaun 84.?.?.?

Odchod mnohých Obamových poradců je signálem o tom, že ozdravění ekonomiky a většiny bank se nedaří a ještě nedávno prosperující ekonomika padá do hluboké krize.Pokud praskne bublina komerčních nemovitostí, bude krize daleko hlubší a rozsáhlejší než v letech 2007- 2010. Je zřejmé, že následky pocítí téměř všechny vyspělé a rozvíjející se ekonomiky, zejména ty, které jsou závislé na exportu výrobků. Zda se mocní uchýlí k válce jakožto řešení současné krize, dosud není jisté, ale ani vyloučené.

229681

9.10.2010 3:31

Naucit se cist mezi radky,pozorne sledovat jak se chovaji vyvoleni.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

If you’ve been listening to Newt Gingrich recently, you might be fearful of Muslims turning the United States of America into the Islamic Republic of America. You might be under the impression that Islamic religion is nothing more than a political front. You might be under the impression that Christianity is also fast becoming a political tool.
Tak,tohle se ted zacina publikovat, strasak na Americany,krestany, vlivem prilivu vseho muslimskeho, ackoliv ve vlade mnoha zidy v zastoupeni,to byli oni,kteri delali vse pro multikulturarismus a dnes jej chteji pouzit,jako rozbusku nepokoju mezi krestany a muslimi,zatimco zide vytahnou zavcas ven z USA do Israelu a jinam, kdyz tohle zname z historie s Nemeckem, staci se jen kouknout do svetoveho almanachu.V nasi Ceske historii vzpomente Pecku,ktery vse prodal a prestehoval se do anglie driv,nez okolni lide videli nebezpeci fasismu, ktery tak vehemntne odsoudili vsechny zidy vlastnene komunikacni prostredky.
Dnes si to mnozi Americane uvedomuji, ze zpravodajstvi, kultura a jine jsou vlastne v rukach nepratel.
The cost of telling the truth in the United States
And Sanchez is right. The most prominent media conglomerates of the United States are being run by influential Jews. Turner Broadcasting System’s chairman and CEO Philip I. Kent is a Jew, TimeWarner’s CEO Jeffrey Bewkes is a Jew, FOX NewsCorp’s CEO Peter Chernin is a Jew, Chairman of the Board of the National Amusements theater chain Sumner Redstone is a Jew, Paramount CEO’s Brad Grey is a Jew, Walt Disney/ABC’s CEO Robert Iger is a Jew, CBS’s CEO Leslie Moonves is Jew and NBC Universal’s CEO Jeff Zucker is a Jew.
Mnozi ve svych prispevcich do internetovych linek se nijak netaji,ze vedi,ze Amerika je misto pristiho konfliktu.
“Jews control America” – as per Ariel Sharon – and YES, Jews indeed control EVERY aspect of America especially the media.
America today resembles Germany before Hitler – Jews controlled every aspect of Germany then as they control every aspect of America today – and NO – and I repeat NO – I do NOT condone Hitler nor his evil deeds.
Jak,muzem cist,tak mnoho lidi prehodnocuje historii o nacistickem Nemecku z posice,jez maji nyni v USA, nebot jsou v podobnem postaveni,jako Nemecko ve tricatych letech, kde vetsina majetku a rozhodovani v Nemecku bylo v zidovskych rukach.
Svet se diky internetu zmensil a informace lze ziskat volne,oproti rokum cenzury,propagandy,zdelovacich prostredku,takze, mnozi zmenili svuj nahled ke svetovemu zidovstvu.
West Bank rabbi: Jews can kill Gentiles who threaten Israel By Haaretz Service Tags: West Bank rabbi
Just weeks after the arrest of alleged Jewish terrorist, Yaakov Teitel, a West Bank rabbi on Monday released a book giving Jews permission to kill Gentiles who threaten Israel.

Rabbi Yitzhak Shapiro, who heads the Od Yosef Chai Yeshiva in the Yitzhar settlement, wrote in his book "The King's Torah" that even babies and children can be killed if they pose a threat to the nation.
Prihlednemeli k drivejsim prohlasenim,ze se krestansky sv...Automaticky kráceno

229690

10.10.2010 10:24

Krysy utikaji jako prvni

Ben Gurion 80.?.?.?

Je to jednoduche, uprk zidu z Obamovy administrativy znamena jen jedno, zbaveni se zodpovednosti.
Jejich TARP program byl obycejny tunel do penezenek obycejnych americanu ,kteri pri sve hlouposti dostatecne neprocitli a nyni sklizeji plody sve lhostejnosti a vymytosti svych mozku mainstreamovymi medii.(Vysoka nezamestanost, inflace)

Nejlepsim prikladem bylo nahle odstoupeni Greenspana z cela FEDu, nepochybuji, ze ten starik moc dobre vedel, ze je vse v "hajzlu" a tak nenapadne odesel a predal zezlo (na zida) velmi prihlouplemu Bernankemu.

Amerika se musi smirit s tim, ze uz neni nejvetsi mocnost. Tou se uz v roce 2008 pri zacatku krize stala Cina, sekunduje ji Rusko a dale se prou Indie, EU, Irak kazdy ve sve oblasti.

Tlusty narod, spatne vzdelanych lidi, ktery nic nevyrabi nemuze nyni uz nijak dominovat svetu.To je to, co dojde kazdemu prumerne vzdelanemu cloveku. Hodnota penez je dana praci, tvorbou produktu a jejich prodejem, ne spekulacemi na burze a prodejem vzdusnych zamku.

Odchod zidu znamena jedine,umyt si nad vsim ruce a ric:"podivejte my zato nemuzeme!"

229740

10.10.2010 22:47

RE: Krysy utikaji jako prvni

smutnyklaun 84.?.?.?

Reakce na 229740

Trefa do černého!

229763

11.10.2010 2:00

RE: Krysy utikaji jako prvni

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 229740

>Odchod zidu znamena jedine,umyt si nad vsim ruce a ric:"podivejte
>my zato nemuzeme!"

V podstatě máte pravdu. Odchod židů znamená dvě věci:

- to, že nad Obamou vynesli soud a shledali ho vinným. Odmítá jim odklepnout ten Írán a pořád mele o nějakých mírových dohodách.

- budou padat hlavy. A stínat je budou nežidé nežidům. Až se to přežene, vrátí se zase zpátky stylem "my nic, my muzikanti". Přesně jak píšete "my za nic nemůžeme, nebyli jsme u toho, to on, Obama, všechno zk....il."

229769

11.10.2010 3:43

RE: Krysy utikaji jako prvni

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 229769

GREENSPAN REPUBKUC-http://www.bamboo-delight.com/download/killthebestgentiles2.pdf
“Welcome To Obama’s Jewish America.” Celebrating the first-ever Jewish America Heritage Month event at the White House on May 27, 2010, Obama let it be known that Jews have “immeasurably enriched our national culture” and that “Jewish Americans have maintained their own unique identity.”
For in their refusal to enter the great “American Melting Pot, ” (a v Evrope take, concept which Jews themselves advanced so as to dilute a Gentile racial face in America), American Jewry remains distinctly pitted against the only force that could ever oppose their “unique identity” agenda, a White Christian power bloc.
Zide se sami chlubi,jak maji Ameriku ve svych rukach,to neni jen prohlaseni Arian Sharon,to lze slyset z mnoha stran i v projevu rabina Rabinovice v Madarsku, v Budapesti 12 unora ,v roce 1952,kde se honosi,ze vlastne pres Ameriku ovladaji cely svet.
my commentary last week 'Our Race Will Rule Undisputed Over The World' http://rense.com/general45/race.htm , it seems that this article shocked many Jews around the world.
Kdyz ovladaji,tak ,nesou i za sve ovladani i zotpovednost a zde je kamen urazu,mnozi,tak zvani zide to vidi ,jako navod na celosvetovy pogrom a se svymi obavami se nijak netaji, ackoliv jsou oznaceni,jako sebe nenavideni zide.
Nakonec,posudte sami z dodaneho materialu samotnych zidu:
I feel that it is OUR responsibility as Jews to alert the world to the dangers of Zionism.
Sincerely,
Rose Rabbinovich
rabbinovich@bluemail.ch
Former Zionist
Melbourne, Victoria,
Australia

Full Speech Of Rabbi Rabbinovitch Found
I had to go myself to: http://churchoftrueisrael.com/protocols/; I printed it and made 100 copies, and distributed them to ALL my friends and ALL members of ...
www.rense.com/general45/full.htm
The goal for which we have striven so concertedly for three thousand years is at last within our reach, and because its fulfillment is so apparent, it behooves us to increase our efforts and our caution tenfold. I can safely promise you that before ten years have passed, our race will take its rightful place in the world, with every Jew a king and every Gentile a slave
Sjednocenim Evropy jsme na ceste jedne svetove vlady,v jine reci,nam znamym internacionalismem,kde ,socialismus vyhraje na celem svete,staci zmenit jmena a lide zase sednou n a"lep" samovyvolenym radoby svetovladcum.Zmenit jmena,ale rezie a reziseri jsou stejni, vzdit udelali Ligu Narodu a potom Spojene Narody,vsechny deklarce, napsali zide, Alger Hiss,Molotov a nam dobre znamy Zorin
-------
Exodus 12:35-36 (CEV)
"The Israelites had already done what Moses had told them to do. They had gone to their Egyptian neighbors and asked for gold and silver and for clothes. The LORD had made the Egyptians friendly toward the people of Israel, and they gave them whatever they asked for. In this way they carried away the wealth of the Egyptians when they left Egypt."

229772

12.10.2010 22:28

RE: Krysy utikaji jako prvni

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 229769

No jo plán to určitě je, jen si nejsem docela jistý zda jim to nakonec projde ve světě. Je to totiž příliš průhledný. Vidí skrz to každý kdo má hlavu na víc než aby mu nepršelo do krku.

229901

13.10.2010 12:07

RE: Krysy utikaji jako prvni

abc 89.?.?.?

Reakce na 229901

O povahe vecí za oponou už toho vieme pomerne dosť. Ale tento príspevok vás určite nenechá ľahostajnými.
http://www.youtube.com/watch?v=yjJXdcA2j3Q
Každý od duchovných ľudí okrem popisu udalostí, ktorými sa plnia do bodky biblické proroctvá, očakáva skôr počuť východisko, ktoré dáva Biblia. Prečo ho ľuďom nedávajú?
http://www.watchtower.org/b/200805a/article_01.htm
Kristus podrobne opísal stav vecí na zemi v "čase konca posledných dní" starého sveta, tesne pred príchodom Božieho kráľovstva. "Ľudia budú omdlievať od strachu z udalostí prichádzajúcich na celú obývanú zem", "po celom svete bude veľké súženie aké nikdy nebolo a ani sa už nikdy nebude opakovať"... Otázka preto znie: Ako je možné že väčšina tzv. kresťanov to tak nevníma a ďalej je ochotná porušovať desať Božích prikázaní, vedome? Ak by odmietli pretúpiť Desať prikázaní z dôvodu svedomia, či viery vo vyššie princípy , predsa by nikdy nemohla vzniknúť žiadna svetová vojna! Preto musí prísť Vojna, ktorá ukončí všetky vojny ! Táto vojna však bude selektívna. Ušetrí každého kto chce konať Božiu vôľu teraz aj v budúcnosti.
http://www.watchtower.org/b/20080401/article_01.ht... S tými, ktorí si zaumienili vytvoriť na troskách starého sveta, NWO to ani inak nejde urobiť. Satanovi slúžiace okultné elity, sa sami nevzdajú svojho plánu na zotročenie sveta. Preto budú musieť byť nakoniec odstránené spolu s tými, ktorí ich vedome alebo aj nevedome podporujú, lebo sú momentálne nepoužiteľní na naplnenie vyššieho plánu ako majú oni. Dni starého sveta "satanova synogóga" už svetu spočítala a odpísala Obamu ako frontového idiota, ktorý poslúži ich záujmom, ale bez nich. Ozaj spomínate si, kto a prečo si zobral dovolenku práve v deň útoku na svetové obchodné centrum? Niečo to o povahe vecí, ktoré sú pred nami vypovedá.

229935

Příspěvků: 27

08.10. 06:40 Rene Bartosek  Taky jsem úprk jistých poradců neoslavoval.
09.10. 16:32 Postulamus  RE: Taky jsem úprk jistých poradců neoslavoval.
08.10. 08:55  Mozny kolaps,kdo vi
09.10. 00:06  RE: Mozny kolaps,kdo vi
08.10. 12:16 Robert Nohejl  Vsechny ty ,tak zvane pogromy maji jeden spolecny puvod;vydridusstvi.
08.10. 14:58  Baba Vanga - bude III. světová válka v roce 2010?
08.10. 16:49 Libcin  RE: Baba Vanga - bude III. světová válka v roce 2010?
11.12. 02:21 asdf  RE: Baba Vanga - bude III. světová válka v roce 2010?
08.10. 15:09 janko  zpravodajská hra
11.10. 21:09 omega13  RE: zpravodajská hra
08.10. 16:59 qwe  Mimochodem, čínské dolarové rezervy
08.10. 21:33  RE: Mimochodem, čínské dolarové rezervy
08.10. 22:16 Rene Bartosek  RE: Mimochodem, čínské dolarové rezervy
08.10. 22:43 Ľubomír XXL  RE: Mimochodem, čínské dolarové rezervy
09.10. 00:22 Vladimír Stwora  RE: Mimochodem, čínské dolarové rezervy
09.10. 00:59 Rene Bartosek  RE: Mimochodem, čínské dolarové rezervy
12.10. 18:39  RE: Mimochodem, čínské dolarové rezervy
12.10. 19:26 Vladimír Stwora  Upozorňoval jsem vás už dříve, že máte sklon tlachat
08.10. 23:03 quido2  RE: Mimochodem, čínské dolarové rezervy
09.10. 00:19 smutnyklaun  Loď se potápí ?
09.10. 03:31 Robert Nohejl  Naucit se cist mezi radky,pozorne sledovat jak se chovaji vyvoleni.
10.10. 10:24 Ben Gurion  Krysy utikaji jako prvni
10.10. 22:47 smutnyklaun  RE: Krysy utikaji jako prvni
11.10. 02:00 Vladimír Stwora  RE: Krysy utikaji jako prvni
11.10. 03:43 Robert Nohejl  RE: Krysy utikaji jako prvni
12.10. 22:28 Antiseptik  RE: Krysy utikaji jako prvni
13.10. 12:07 abc  RE: Krysy utikaji jako prvni

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 74 čtenářů částkou 16 946 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 2

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,29 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
18,82 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,82 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 004,55 Kč
1 unce stříbra
503,75 Kč
Bitcoin
899 231,48 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 275