Diskuze k článku

Multikulturalizmus prospieva len jedinému etniku

Příspěvků 9

7.10.2010 6:15

RABBI RABINOVICH'S SPEECH OF JANUARY 12TH, 1952

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

We will openly reveal our identity with the races of Asia and Africa. I can state with assurance that the last generation of white children is now being born. Our Control Commissions will, in the interests of peace and wiping out inter- racial tensions.
Forbid the Whites to mate with Whites. The White Women must cohabit with members of the dark races, the White Men with black women. Thus the White Race will disappear, for the mixing of the dark with the White means the end of the White Man, and our most dangerous enemy will become only a memory. We shall embark upon an era of ten thousand years of peace and plenty, the Pax Judaica, and our race will rule undisputed over the world. Our superior intelligence will easily enable us to retain mastery over a world of dark peoples.
Tady je jenom cast jeho reci,kterou verejne pronesl pro zidovske studenty, problem je ten ,ze z rad krestanu nikdo tomu nevenuje za cela desetileti zadnou pozornost,za to zidovsti studenti vnimaji kazde jeho slovo, nakonec ,proc ne ,kdyz nase krestanske vlady plati zidovske skoly z prijmu krestanskych danovych poplatniku. tak,jak Gotwald rekl,ze jezdi do Moskvy,aby se naucil,jak je jednoho dne vsechny povesi,tak ,oni se uci za nase penize, co udelaji nam a bez zadneho anti-krestanstvi,nebot talmud je jejich nejsvatejsi knihou,ktera se netaji,jak zkonci vsichni goyimove.
http://abbc.com/quotes/q001-050.htm
Zde je dukaz:Sincerely,
Rose Rabbinovich
rabbinovich@bluemail.ch
Former Zionist
Melbourne, Victoria,
Australia
Takze ,to musi byt zid ,aby nam rekl ,co nas ceka a co nemineme, krestan by si to nedovolil,byl by okamzite napadeny vsemi kolaboranty.

--------------------------------------------------------------------------------

Gitta Sereny, one of Britain's most famous Jewish journalists and a recognized holocaust researcher, wrote a new book: The German Trauma: Experiences and Reflections 1938-2001, (Penguin Books). The Times reviewed the book and interviewed Mrs. Sereny. Mrs. Sereny said in the Interview (Times of Aug 29. 2001) the following:
"Why on earth have all these people who made Auschwitz into a sacred cow ... A terrible place -- but it was not an extermination camp."

Zde, rovnez mame priklad,ze tak zvany multikulturarismus je zidovstvem zamitnut ,jak Isi Lieber prohlasil verejne ,ze multikulturarismus neni pro Israel,ze Israel je jenom pro Israelce,cili,zidovsky stat jenom pro zidy, ovsem,nemecky stat jen pro nemce ,je trestny cin, tak i pro jine staty,nebot tam by plany rabbina Rabinovice nepracovaly,ze pracuje ten plan vidime na skladbe obyvatelstva Evropy,tak,jak i jinde, v samotnem Israelu se zide netaji,Vystehovat Palestince ven!
Nakonec sledujte holywoodskou TV ,kde vzdy je tym,blondynka a cerny spolupracovnik, povsimnete si toho.

229501

7.10.2010 7:58

Asi to nepochopil

omega 217.?.?.?

Pan Kevin MacDonald zřejmě nepochopil o čem Barbara vlastně hovořila. Pochopit výrok ".. bez tej premeny, Európa neprežije" jako snahu o zachránění evropské civilizace je stejný omyl jako vykládat si výrok "v Rusku(popř. kdekoliv jinde) jsou porušována lidská práva" tak, že tam jsou porušována práva o(b-v)čanů.
Pojem "lidská práva" primárně zahrnuje LIDI (ano , ony význačné lidi), ale z praktických důvodů je používán tak, jako by se týkal ovčanů. Ne, právo LIDÍ je kdykoliv okrást ovčana, vzít ovčanovi půdu po pěti (nebo kolika) letech od prodeje zpět, ovčana lze i beztrestně zabít, pokud to nenaštve mnoho jiných ovčanů.
Stejně tak pojem "Európa neprežije" nezahrnuje euroovčany a jejich šťastnou existenci (jen je to formulováno tak, aby to tak vypadalo, ovčané budou chvíli klidnější). "Európa neprežije" znamená "Když euroovčanům nepřivedeme do chlivku nějakou zástupnou oběť, tak by mohli zlobit, protože by pochopili, že za jejich bídu můžou LIDÉ".
Se divím, že tak význačný profesor to nechápe. Pošlete mu někdo link na zvedavce [velký smích]

229503

7.10.2010 14:03

RE: Asi to nepochopil

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 229503

..ono je toho víc, co se nedaří chápat. To, co dělají potomci chazarů, to je stále vnímáno ve směru, ve kterém je ten program plánován.
Ale víme, že rovnováha je vždy záležitostí "dvojice". A protože cílem tohoto období je přeměna chápání úlohy člověka v širokém prostoru vesmíru - a proto je třeba nejdřív změnit formát našeho myšlení.
Naučit se vnímat směřování "LIDÍ k ovčanům" pohledem "globálního ovčana" ne tradičně, ve stopách "LIDÍ", které tito razí - ale z pohledu hlíny (práce s materiálem), která člověka i "LIDI" udělala.
Pak bude možné připustit, že virtuální hodnotu "boha", nemusí mít jen ti, kdo svým umem a špínami získali kontrolu nad populací - můžeme připustit, že "buch" může udělat každý, kdo umí nějaké řemeslo či odbornost. Zkrátka tím, že vstoupí do konfliktu tam, kde sám může nabídnou lepší řešení v úrovni, pro kterou má znalosti a schopnosti.
Multikultura je dobrá v tom, že se naučíme vnímat priority jiných národů. Jen je třeba zajistit, kdo je ve které zemi jen hostem - a musí se tak přizpůsobit.
Třeba v Emirátech v tom mají jasno. Když dostaneš práci, musíš dodržovat jejich normy. Když ji ztratíš - do měsíce musíš z jejich země. Je to drsné a spravedlivé. Práci tam dostaneš jen tehdy, když umíš něco, co oni dělat nechtějí nebo neumějí. Jinak se ani do té země nedostaneš.
..a přesto se i tady často nadává i na muslimské země. ne všechno je tam špatně....

229522

7.10.2010 8:16

e-knihy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

doporucuji si stahnout a zalohovat nektere knihy driv nez je ideopolicie smaze.
http://simonides2000.webovastranka.cz/wiki/1827/607_Soubory

229505

7.10.2010 9:34

judaismus a globalizace

vaclaus 93.?.?.?

Kdyz byla zakladnim ekonomickym prostredkem puda, vedouci sila spolecnosti v Evrope byla katolicka cirkev, ktere patrila tretina Evropy (centralizovana moc, minimum demokratickych svobod, nevolnictvi).

S prichodem prumyslu se vedouci silou stalo protestantsvi. Prumyslove podniky vyprodukuji se zlomkem pudy nasobky toho co muze vyprodukovat zemedelstvi. Protestantismus poskytl decentralizaci moci a demokraticke svobody, potrebne pro rozvoj hospodarstvi (zruseni nevolnictvi, volny pohyb obyvatelstva atp.).

Nyni (od osumdesatych let) zijeme v obdobi judaismu. Zakladem ekonomiky je financni sektor, domena zidu, ktery na prvni misto stavi penize, ktere vydelava zpusobem pro absolutni vetsinu lidi i odborne vzdelanych nepochopitelnym a na ktery nemaji zadny vliv. Podminkou je absolutni svoboda pohybu penez po globusu (globalizace). Vysledkem je globalni zbidaceni mas, ktere se zoufale snazi najit misto na svete, kde by neumreli hlady. Tomu se rika mutikulturalismus.

Poznamka:
SSSR byl nejuspesnejsi zemi nejen dvacateho stoleti, soucasne i nejabsurdnejsi zemi, kdyz se rozpadl. Duvodem byla "vedouci uloha strany", t.j. diktatura proletariatu, kterou se Stalinovi nepodarilo potlacit. Naopak, po jeho nasilne smrti v r. 1953 se moc stranicke nomenklatury znasobila. Rok 1968 v CSSR byl dalsi marny pokus zbavit se vedouci ulohy KSC.

229509

7.10.2010 13:16

Multikulturní ideologie

elis77 80.?.?.?

Možná, že multikulturní plán na zničení naší civilizace začíná dostávat trhliny např. vyhoštění cikánů z Francie, zákaz minaretů ve Švýcarsku, Wildersovo varování: „Jsme teď svědky hlubokých proměn, které navždy změní osud Evropy a odešlou celý kontinent do, tisíciletého temna“, Sarrazinova aféra a jeho kniha "Německo se likviduje samo", vysoká zločinost imigrantů, atd. Do dnešní doby bylo heslo multikulturalistů, že se imigranti integrují a budou integrovat, ale nyní už i sami vidí, že se nikdo neintegruje, že vytvářejí gheta a no go zones, jen se množí jako kobylky, neučí se jazyk a naopak chtějí, aby se jim přizpůsobila společnost do které přišli a snaží se převzít moc. Nárůst počtu antisemitských incidentů, ke kterým v poslední době dochází po celé Evropě, má na svědomí muslimská mládež útočící na Židy, ne bílí neonacisté. Nevím jak si multikulturalisté představují budoucnost, asi že přestoupí na islám a budou vládnout z opevněných měst dál, ale to se mýlí! Islám smete i je!
Obávám se, že to skončí občanskou válkou v roce 2029:
http://www.youtube.com/watch?v=Kw9ME-ThvVY&fea...

229518

8.10.2010 6:13

RE: Multikulturní ideologie

Satanist 207.?.?.?

Reakce na 229518

Neco bych sem pravdive napsal a odkazal Te na fakta jak to je doopravdy s propagaci masovy emigrace i masovou emigraci podporovanou Tvymi Israelity a to stylem ze by ses z tech kazdymu dostupnych faktu posral ale on pan Stwora protoze by se to mohlo v ceskym krateru u soudu klasifikovat jako super antisemitismus a vysvetlovat jako super rasismus by me to asi nezverejnil!

229552

10.10.2010 5:16

Lide prestavaji verit mediim ,ktera jsou okupovana multikulturaristy.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Dnes,uz najdem plno lidi,jez se zasadne nekouka na filmy Hollywoodu, nebot dopredu vedi zcenar,jen,jak film zacne,detektivka,vrchni komisar cernoch a jemu podrizeny beloh,druhy film,z pracovniho prostredi, neco,jako kdysi rusky film "Rodina Dzubiru",problemy konci s urovnanim vztahu kolem problemu v posteli mezi cernym a atraktivni blondynkou,treti film pro mladez,ten samy scenar skupiny mladych lidi,kde kamaradstvi mezi cernym a bilyma,primo"kvete'.Nejhorsi na tom je,ze tyto filmy neodpovidaji pravde,cerni, sami o sobe tyto filmy nemaji sami radi, to vsak nevadi Hollywoodu, zrejme by jim vadilo,cernoch s blondatou zidovkou a promitat to v Israelu, to by byla jina situace a zejmena promitat film v odpolednich hodinach,kdyz deti jsou doma ze skoly.
Takze,od filmove tvroby az po denni zpravodajstvi,cas obyvatel se sama cini immunni teto lzive propagande a mnozi radeji poslouchaji radio.
Distrust in U.S. Media Edges Up to Record High
Vložený obrázek
WASHINGTON, D.C. -- For the fourth straight year, the majority of Americans say they have little or no trust in the mass media to report the news fully, accurately, and fairly. The 57% who now say this is a record high by one percentage point.
Do jiste miry,toto muzem prisoudit ,ze take internet ma svuj vliv,kde si lide vyberou,co chteji cist a co chteji videt, na internetu rodice zablokuji porady jez nejsou vhodne pro deti a tady tedy Hollywoodska sodomie je neskodna, lide se cim dal tim vice uchyluji ke starym klasickycm filmum,ktere dnes maji vetsi kulturni hodnotu,nez dnesni brak na obrazovkach TV.Takze, multikulturarismus ma sve meze.Nakonec i v Israelu nepestuji multikulturarismus,doslova rikaji,ze to neni pro Israel,tak, tedy pro koho je to namahani v koser Hollywoodu?
Nakonec, Americane zacinaji se probouzet z mlzne demokracie a vydobitku svobody.
US to be watchful-Israel is the worst enemy of its friends
The case against Doxer makes little sense considering the fact that Akamai Technologies was co-founded by Daniel Lewin, a member if the Israeli “deep insertion” commando special unit, the Sayeret Matkal, also known as the General Command Reconnaissance Unit. The unit usually gathers intelligence deep within enemy territory. Lewin was a passenger on American Airline flight 11 and allegedly died when hijackers crashed the plane into the North Tower of the World Trade Center on September 11, 2001. Lewin was born in Denver but raised in Jerusalem. He also worked for IBM’s research laboratory in Haifa and studied at Haifa Technion in Haifa, Israel and his official record includes four years of service with the Israeli Defense Force.
Jak, je videt otazky pribyvaji,aniz by casem ubyvali a nemohou byt vteleny do nejakeho multikulturarismu,jsou oddelene ,Amerika & Israel a cinnost Israelcu na uzemi Spojenych Statu Americkych a jejich vliv ve zdelovacich prostredcich,bankovnictvi a administrative US vlady a Americany zacina zajimat,jak je to v Bilem Dome s kosher kuchyni, ta...Automaticky kráceno

229735

10.10.2010 14:27

Předčasné sebeodhalení nebo je již pozdě ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Mnohdy si mocní zpití svým vlivem pustí jazyk na špacír a prozradí víc než by bylo záhodno ...
Každopádně tímto dává smysl urputná kolonizace Evropy zejména muslimy, podpora jejich států na Balkáně, snaha o přesun průmyslu do Indie (včetně našich sirek !) a Číny, filmová adorace barevných, indočínští kolonisté skandující u nás "Vietnam, Hočimin", omlouvání nepřizpůsobivých, drakonické tresty pro ty, co trendu odporují násilím ...
Jen zda ona podivná minirasa poněkud nepřecenila své síly, její vojáci mohou své zbraně obrátit i proti - barvu kůže má přece jen jinou ...

229750

Příspěvků: 9

07.10. 06:15 Robert Nohejl  RABBI RABINOVICH'S SPEECH OF JANUARY 12TH, 1952
07.10. 07:58 omega  Asi to nepochopil
07.10. 14:03 janko  RE: Asi to nepochopil
07.10. 08:16  e-knihy
07.10. 09:34 vaclaus  judaismus a globalizace
07.10. 13:16 elis77  Multikulturní ideologie
08.10. 06:13 Satanist  RE: Multikulturní ideologie
10.10. 05:16 Robert Nohejl  Lide prestavaji verit mediim ,ktera jsou okupovana multikulturaristy.
10.10. 14:27  Předčasné sebeodhalení nebo je již pozdě ?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

20

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 38 čtenářů částkou 6 856 korun, což je 20 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I mainstream začíná přiznávat, že očkovací utrejch COVID ZPUSOBUJE08.12.21 20:39 Británie 3

Vystrašiť mutací a napíchat! 08.12.21 13:38 Česká republika 0

Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů08.12.21 04:44 Česká republika 1

Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie08.12.21 04:22 Evropská unie 0

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 3

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 4

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
22,46 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,73 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
24,40 Kč
100 japonských jenů
19,77 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
6,97 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 116,80 Kč
1 unce stříbra
503,82 Kč
Bitcoin
1 118 346,31 Kč

Poslední aktualizace: 9.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 952