Diskuze k článku

Zabíjení pro zábavu

Příspěvků 36

1.10.2010 3:52

Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

ktere ve vetsine pripadech ,ani v krestanskych rukach nebyly.

"We've been fighting a war for the past 18 months, which is the harbinger of World War III. The world is going to fight, whether they like it or not, I'm sure. Sept. 11 was a watershed event, and things will never be the same. The battle lines have been drawn.'' Ra'anan Gissin, a senior adviser to Israeli Prime Minister Ariel Sharon Arizona Daily Star (April 27, 2002)

Sveho casu,jsem mel moznost cist clanek,kde si obchodnik se zbranemi pochvaloval svetovy terrorismus,nebot na nem vydelaval miliony dolaru,po obetech, terroru, se nijak nezamyslel, nakonec,cely Pentagon privital neomezeny ucet k vedeni "obrany" USA.
“Every gun that is made, every warship launched, every rocket fired, signifies in the final sense a theft from those who hunger and are not fed, those who are cold and are not clothed.”
Dwight D. Eisenhower.
V dobe druhe svetove valky, americti vojaci vyvarovali uriznute hlavy japoncu a vyvarovaly je,co by suvenyr ,ktery odeslali do USA,az tyto praktiky musela generalita zarazit, nebot se tento "obchod"plne rozvinul v celem tichomori.
V Korejske valce popravili vsechny ,kdoz podle nich simpatisoval s komunisty a je znam masakr,kde se strilelo do prchajicich lidi v opodstatneni,ze by mezi nimi mohl byt severokorejsky vojak.
War & Genocide, is based on a massacre of Korean civilians by US forces at No Gun Ri from 26-29 July 1950, which has remained controversial to this day.
Dalsi kapitolou je vietnamska valka, My-lai masakr,kde mlady porucik shodpou okolnosti "vyvoleny",naridil vsechny i mrzaka na pojiznem vozejcku postrilet.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/asia-pacific/64344.stm
Vložený obrázek
Some lucky villagers, like these two children, survived the massacre

Nasilne praktiky ve jmenu krestanstvi se dely ve vsech valkach, nikdy vitezne staty nedodrzovali "pravidla valky", ztracejici, prohravajici vetsinou doplatil na sva vlastni pravidla morality a zakonu.
Slova Iranskeho presidenta ,nemuzou padnout na urodnou pudu,kdyz na teto planete je dzungle zakonem!
Ladies and Gentlemen, I announce clearly that the occupation of other
countries under the pretext of freedom and democracy is an unforgivable
crime.Jak, vidime ,clovek,jako takovy neni schopen se vyhnout valkam, naopak rezimy statu potiraji ty ,jez jsou pro mirove urovnani sporu.V USA byla provedena razie domu,rodiny,ktera je zapojen av mirovem hnuti s tim,ze by mohli byt terroristi,takze,prani miru,je zlocinem, byl to soud v Nurimbergu,kde soudili nacisticke dustojniky za narudeni miru,spiknuti proti miru, neni divu,ze USA neuznava mezinaridni soud pro valecne zlociny,tak,jak jej neuznal Stalin-tou dobou Zenevske dohody.Od konce druhe svetove valky nebyl jediny den miru na teto zemi a dnesni hry v Indii,jsou hry hrane se strachem o svou bezpecnost, tech,jez sami nedodrzuji etiku sportu a mnozi sidi,jsou na dragach,coz je jeden skandal za druhym na nasich TV.
Na celem svete stoupa radiace , v dusledku DU munice

229081

1.10.2010 6:28

RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...

jejda 71.?.?.?

Reakce na 229081

Samozrejme mate pravdu, Americani zabijeli jak "utrzeni" z retezu.
Nikdo jiny se takhle nikdy nechoval, napr:

Nejvetsi masakr civilistu ve Vietnamu zpusobil Vietcong a Severovietnamska armada - tkzv. Hue masakr pri kterem bylo umuceno, zabito a do hromadnych hrobu zahrabano vice jak 3000 civilistu. Obeti byli nalezeny svazany, muceny a nektere byli dokonce pohrbeny zaziva. Tohle se pochopitelne v mediich nerozmazavalo.
Nebo takovy masakr v Dak Son, kde asi 600 prislusniku Vietcongu prepadlo tuto osadu a pomoc plamenometu srovnali osadu se zemi a zavrazdili 250 civilistu.

http://en.wikipedia.org/wiki/File[velký smích]akSonMassacre2.jpg

Co se tyce My-Lai tak obeti by bylo jeste vice, kdyby se jim americky pilot pruzkumeho vrtulniku - Hugh Thompson- nepostavil do cesty a naridil svemu strelci aby vystrelil nad hlavy svych americkych vojavku varovnou palbu aby zastavili vrazdeni.
Takove stesti obeti komunistickeho Vietcongu nemeli, protoze ti ucelove vrazdili civilisty.

Co se tyce ruske armady:

Cesky dokument rezisera Vladislava Kvasnicky: KRVAVÝ CHOMOUT - Dokument byl natočen v dubnu 1995 v okupovaném Čečensku a zobrazuje nevídané utrpení nevinných civilistů. Snímek začíná připomínkou protirežimních rebelií v Novočerkassu (Chruščovův masakr v 60. letech) a končí záběry ze současného Ingušska a Dagestánu, potenciálních cílů ruské agrese. Nejotřesnější záběry natočil štáb ve vesnici Samaški, kde ruská armáda trestala za údajný odpor znásilňováním, rabováním a upalováním. Pokusy o kontakt se samotnými ruskými vojáky vesměs selhaly, na kameru nechtěli vypovídat. Dokument rovněž zpochybňuje mýtus prezidenta Džochara Dudajeva, o kterém jsou všichni přesvědčeni, že svůj národ zradil. Tato přímá reportáž z místa genocidy koriguje oficiální propagandu ruských médií.

Masakry co rusove provadeli v Cecensku na civilsitech bylo svetem prehlizeno a ruska statni propaganda delala skvelou praci jak masakry ruske armady ututlat.
Napriklad ruska novinarka Anna Politkovksa pro Novaja gazeta napsala : "To nejsou důstojníci, ale banda mentálně narušených jedinců." - o důstojnících ruských vojenských jednotek. A jak Politkovska za svoje komentare k Cecenske valce dopadla, vime vsichni. Byla zavrazdena jako dalsich 20 nepohodlnych novinaru.

Ruske jednotky srovnali mesto Groznyj temer se zemi - v roce 2003 OSN vyhlasilo Groznyj jako nejznicenejsimesto na svete!

Ale tohle se ovsem do medii take moc nedosta valo. Nebyl o to zajem. Daleko lukrativnjesi je zverejnovat masakry a bombardovani americke armady.

229085

1.10.2010 15:58

Současné USA - zloději a vrazi !!!!

64 88.?.?.?

Reakce na 229085

US army je celému světu prezentována jako "mírová" armáda,roznášející demokracii a všude, kde je , nezištně pomáhá místnímu obyvatelstvu , dětem rozdává před kamerami bonbóny,
ale když kamery zhasnou,tyto děti znásilňuje a vraždí, vraždí úplně nevinné nahodilé civilisty pro zábavu a z jejich těl si odebírá suvenýry!
K ruské armádě lze mít jistě také výhrady, ale v Čečensku bych to neviděl tak horké, protože tam na straně Čečenců také působili najaté žoldácké síly z arabských zemí, kteří podřezávali ruské vojáky,vydloubávali jim oči za živa a podobné "chuťovky"!
Potom se nelze divit, že ruští vojáci / jejich kamarádi / jim opláceli stejnou mincí!
Už celý počátek USA je jeden velký masakr, vyvraždění indiánů je dostatečně známé,doba otrokářská je také velmi temnou minulostí USA, takže bude dobře, když budou především USA držet hubu a především si zametou před vlastním prahem, když chtějí vytrubovat do světa, že jsou světovým "pilířem" demokracie a cností!
Zatím to tak vůbec nevypadá! Naopak, světovou finanční krizi zavinila a způsobila právě nenažraná, prolhaná a vrahounská bankovní mafie USA!!
Bývala doba,ještě tak před cca 30 lety, kdy světové mínění, hlavně mladí lidé , vzhlíželi ke Spojeným státům severoamerickým,jako k modle všeho , kultury a podobně!
Ta doba je dnes nenávratně pryč! Dnes převážná část obyvatel a hlavně mládeže Evropy, pohlíží na USA, jako na stát, kde se začíná rodit fašismus,stát, který podporuje mučení!, jako na stát světového zloděje a vraha a světového kazisvěta a ďábla!
Hlavně válka v Iráku,Afganistánu, podpora Izraele v jeho vraždění v Gaze, to všechno jsou příčiny!
Když ještě existoval SSSR, bylo možné svést americké vraždění a krádeže na boj proti komunismu, ale takový nepřítel už cca 20 let není a teprve teď lidem na světě dochází, co jsou "Američané" za svině, ale abych byl korektní, 90% Američanů je v pořádku, jenom mají zločinnou vládu, zrovna jako v Izraeli, kde také není možné vystupovat proti běžným občanům Izraele, ale proti sionistické menšině! Vždy je nutné pečlivě odlišit a neubližovat lidem, kteří mají svých problémů dost a nekradou a nevraždí!! Proto také nejsem zastáncem nějakého antiamerikanismu
a také nejsem přívržencem komunistů, jak bývá často současným kritikům USA podsouváno, že jsou označeni za "sockomouše", když protivníkům v diskuzi dojdou argumenty!
Jenom si myslím, že současnému mafiánskému kapitalismu dochází rychle dech a musí se v něco rychle přerodit, bohužel netroufnu si říci, jaký by měl být model společnosti, který přijde potom!
Bude to společnost "bez peněz", jak prognózují někteří renomovaní ekonomové? Nezaměňovat s komunismem! Peníze v podobě, jak je užíváme, jsou počátkem všeho zla a destrukce společnosti a proto budou muset skončit!

229103

1.10.2010 18:23

RE: Současné USA - zloději a vrazi !!!!

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 229103

Dobrá odpověď jejdovi. [smích]

Nejdůležitější na ni ale JE, že nezapomíná upozornit na ošidnost a pokrytectví ZEVŠEOBECŇOVÁNÍ (generalizace), viz. cituji: "ale abych byl korektní, 90% Američanů je v pořádku, jenom mají zločinnou vládu, zrovna jako v Izraeli, kde také není možné vystupovat proti běžným občanům Izraele, ale proti sionistické menšině!".


Je skvělé, že si stále více lidí na této planetě uvědomuje, že generalizace slouží E/elitam a jejich lokajům přímo nebo podprahově (pro MOC a peníze) k manipulaci ovcí a že se o ní začíná mluvit je i díky lidem, kteří na tento farizejský fenomen opakovaně (a trpělivě) upozorňují.


jansmith[smích]

229115

1.10.2010 17:12

RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...

jejda 64.?.?.?

Reakce na 229085

..(pokracovani)...V Čečensku měli vždycky hlavní slovo staršinové, a ti chtěli na začátku válek s Rusy vyjednávat, hledat kompromis, čímž se absolutně zdiskreditovali před mladou generací. V Čečně byl tradičně rozšířený súfismus, mystická forma islámu. Pak se tam dostal wahabismus, který tam zavlekli Saúdští Arabové.
Někteří Čečenci říkali, že jsou obětí dvojí kolonizace: politické ze strany Ruska a náboženské ze strany Saúdské Arábie. Čečenští bojovníci byli na začátku venkovští kluci, kteří islám ani pořádně neznali. To, že křičeli „Alláh Akbar", to byl takový pozdrav, za kterým nebyl fanatismus. Radikální islám se tam dostal, až když tam Rusové všechno zničili, mezi troskami hořela nafta a do té zničené země přišli Saúdové s čistým islámem. Na začátku bojovali na straně Čečenců i třeba Ukrajinci. Bylo to velké protiruské povstání. Zahraniční novináři, kteří tam byli na začátku válek, stáli na straně Čečenců. Změnilo se to až později, právě v souvislosti s útoky Čečenců na civilisty.

229110

1.10.2010 18:46

RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 229110

Prvni vec, Cecna je soucasti Ruska. Druha vec, pokud Rusove spolehaji pouze na teror dlouhodobe splacou nad dusledky, ale co si budeme povidat cecenska mafie byla obavana i za SSSR, a vim, ze i za SSSR napr. pro turisty platila specialne neoficialni pravidla ohledne respektovani kulturnich zvyklosti v republikach, kde prevladajici kultura stala na islamu, i soudruzi melo dost zdraveho rozumu, aby toto respektovali. Nabehli si pouze jednou v Afganistanu.

Valka je vzdycky svinstvo a vzdycky se najdou svine, ktere na valecne vlne budou delat sve osobni prasarny. Neni podstane, zda to bude Rus, American, Nemec, ideovul jakehokliv extremniho nazoru nebo Cech. Faktem je, ze zdaleka na nejvestim poctu svinstev se podili velmi zamestnana armada USA. Je to logicke, protoze ve vetsine aktivnich valkach se nachazi americke jednotky. Momentalni situace je takova, ze US Army je, co se tyce pechoty pretizena a dalsi velky konflikt si bez branne povinosti nemuze dovolit. Tento psychicky tlak ma nesporne take vliv na upadek moralky vojaku.

Treti vec Rusko o sobe netvrdi, ze je vzorem svobody pro zbytek sveta a nevyvazi tuhle svobodu na laufech kanonu, tam kde je napr. ropa a jine zajmy, nepovazuje se za svetoveho policajta v ramci neceho jako PNAC. Jeho spojenci nejsou presvedcovani, aby vytvareli mezinarodni vojenske koalice, nemusi vydavat aspon 2% HDP ci kolik to je na zbrojeni, i kdyz Britanie uvazuje o snizeni vojenskeho rozpoctu o 20% a nektere polozky typu modernizace raket Tritend za 20 milard liber ma jit na ucet ministerstva obrany.

Vrazdit novinare je mimo moralni rozmer veci navic hloupe, lepsi je jim poskytnout privilegovany spolecensky status a nechat je zit na vysoke noze na dluh. V pripade nutnosti lze i zavrit do basy nebo zaridit nejakou nehodu, ale vetsinu pripadu lze resit civilizovanejsimi metodami. A taky vmnichat tam sve lidi neni od veci, CIA ma s infiltraci medii bohate zkusenosti od 50-tych let. Nemluve o tom, ze na zapadnim medialnim trhu existuje ideologicky monopol na media, narusit se ho snazi na mezinarodni urovni Al Jazeara nebo rusky satelitni kanal vysilany v anglictine. Neni problem mit pod palcem propagandu doma, ale ovlivnovat verejne mineni v zahranici uz chce uziti sofostikovanejsim metod.

Treba medialni operace behem neuspesneho tazeni pozirace kravat, ukazali v plne nahote jaka je situace v masmedich v mezinarodni arene. Vybudovat si dlouhodbe povest znamena snazit se o mene propagandy a vice i o zpravodajstvi. Prestoze se Moskva striktne zamerila na vojenske cile, tak kratkodobe vypadala diky zapadnim mediim jako agresor, ale dlouhodobe to byla dobra investice, ktera Saakasviliho ucinila velice nepohodlnuym spojencem. Neni nic neprijemnejsiho, nez hloupy a nepopularni spojenec.

Po potocich krve prejit na neco takoveho v Cecne neni mozne, ale pokud budou usilovat skutecne o mir, meli by se inspirovat vztahy Londyn-Severni Irsko. Krvava nedele k miru urcite nevedla. A samostatny Dagestan nebo Cecna na tom budou hure nez v ramci Ruska pod rozumnou spravou. Nutno vzit v uvahu, ze po rozpadu SSSR celilo Ru...Automaticky kráceno

229119

1.10.2010 18:47

RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 229119

Po potocich krve prejit na neco takoveho v Cecne neni mozne, ale pokud budou usilovat skutecne o mir, meli by se inspirovat vztahy Londyn-Severni Irsko. Krvava nedele k miru urcite nevedla. A samostatny Dagestan nebo Cecna na tom budou hure nez v ramci Ruska pod rozumnou spravou. Nutno vzit v uvahu, ze po rozpadu SSSR celilo Rusko desintegraci a nekde bylo nutne pokud mela Moskva pud sebezachovy ten proces zastavit. A vypado, ze Rusove maji dost rozumu, kdyz se odmitli anagazovat vojensky v Kyrgizstanu. Cas ukaze, zda Kreml skutecne usiluje o zpetnou dlouhodobou integraci na Kavkaze a dokaze pouzivat funkcni dlouhodobou strategii. Samozrejme destabilizace na Kavkaze by nefungovala bez geopolitickych zajmu o kaspicky bazen ze strany zapadu.

Tohle se neda rict o Iraku, ani Srbsku nebo Afganistanu. Byla odstranena diktatura, ale destabilizaci Iraku, milion mrtvych pri odchodu americkych jednotek hrozi vypuknuti obcanske valky. Balkan je taky neuralgickym bodem v Evrope. Afganistan, respektive Afpak nema smysl komentovat. Americane se v techto oblastech stali dlouhodobe neprijatelnymi, jejich pritomnost stoji pouze na kananonech. Ma to tu vyhodu, ze neni problem, aby tyto oblasti opustili, plynou z toho samozrejme dusledky, ale to uz bude "predevsim lokalni problem dlouhodobeho charakteru".

229120

1.10.2010 20:12

RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...

jejda 64.?.?.?

Reakce na 229119

Faktem je, ze zdaleka na nejvestim poctu
>svinstev se podili velmi zamestnana armada USA. Je to logicke,
>protoze ve vetsine aktivnich valkach se nachazi americke
>jednotky.


Tohle samzorejme neni pravda. V Iraku a Afganistanu maji na civilnich vrazdach z 80% nejvetsi zasluhu mistni islamiste nebo jak je nazyvate - partizani za osvobozeni.


>Treti vec Rusko o sobe netvrdi, ze je vzorem svobody pro zbytek
>sveta a nevyvazi tuhle svobodu na laufech kanonu, tam kde je
>napr.


USA nikdy netvrdila o sobe,ze je vzorem svobody pro zbytek sveta. Vkladate USA do ust tvrzeni, ktere nikdy nerekla.

>
>Vrazdit novinare je mimo moralni rozmer veci navic hloupe, lepsi
>je jim poskytnout privilegovany spolecensky status a nechat je
>zit na vysoke noze na dluh. V pripade nutnosti lze i zavrit do
>basy nebo zaridit nejakou nehodu, ale vetsinu pripadu lze resit
>civilizovanejsimi metodami. A taky vmnichat tam sve lidi neni od
>veci, CIA ma s infiltraci medii bohate zkusenosti od 50-tych let.
>Nemluve o tom, ze na zapadnim medialnim trhu existuje ideologicky
>monopol na media, narusit se ho snazi na mezinarodni urovni Al
>Jazeara nebo rusky satelitni kanal vysilany v anglictine. Neni
>problem mit pod palcem propagandu doma, ale ovlivnovat verejne
>mineni v zahranici uz chce uziti sofostikovanejsim metod.


Dojemne je ten rusky staeltini kanal RT [smích])) RT je vlastena statem (Rusko) a je rizena z Kremlu. Jeji anglicke vysilani je platformou pro konspiracni teorie a nejcastejsim "politickym komentatorem" je ulhany a blaznivy Alex Jones a dalsi ruzni ekonomicti odbornici slozeni prevazne z Libertarianu.
V roce 2008 v konfliktu v Jizni Oseti musel rezignovat RT korenspondent Bill Dunbar a pri odchodu uvedl na adresu RT: "skutecne zpravy, skutecna fakta o konfliktu neodpovidalo tomu co RT vysilala a proto me nenechali reportovat"
Moskevsky korenspondent pro The Indenpendent Ian Burrell se vyjadril: ze reportaz RT o osetske valce byla obscenni a RT dala reporterum instrukce aby nedelali reportaze z gruzinskych vesnic v Jizni Osetii kde probihali etnicke cistky gruzinskych obyvatel.
Human Rights Watch tvrdi,ze RT reportaz o 2000 obeti je prehnana a nezaklada se podle setreni HRW na pravde.
RT je pouze vylepsena klasika z drivejsi SSSR. Anti-americke zpravodajstvi je tam na dennim poradku. Straseni Rusu a dalsich Amerikou je na dennim programu. Naposled Daniel Estulin tvrdil divakum,ze USA v Afganistanu buduje 13 tajnych vojenskych zakladen a budou vyuziti na utok proti Rusku.

A to asi bude jeden z duvodu proc je u ctenaru zvedavce RT tak popularni.

229124

1.10.2010 22:09

RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 229124

A kteri jsou to ti islamiste ti dobri a nebo ti zli? A maji ti islamiste pristup k rizeni dronu, ten probiha tusim z Nevady nebo maji moznost zaridit treba nalet ci "pratelskou" palbu z tezkych zbrani? To jsem netusil, ze uz jsme v krizove vyprave proti islamu natolik v prdeli. Zatim jsem si povsimnul, ze asi ti spatni islamoste pri vycviku strili instruktory, ale pri "uletech" jako sbirani lidskych trofeji me to neprekvapuje. Ponekud se nam to vitezstvi vlece.
http://www.czechfreepress.cz/index.php?option=com_...
http://www.czechfreepress.cz/index.php?option=com_...

Jak treba islamiste prepravuji do Afpak 12 000 tun specifickych chemickych sloucenin nutnych pro vyronu heroinu, mluvil o tom jeden asi z tech dobrych islamistu nedavno v Londyne. Pocty mrtvych v Mexiku pri valce s drogovymi kartely jdou do desitek tisic za rok. Jinak receno jiste aktivity v dlouhodbem meritku dostali spojence do existencnich problemu v otazce udrzeni moci. Otazka je do jake miry legalizace i tvrdych drog umozni socialni stabilitu nutnou pro aspon zakaldni existenci centralni moci.
http://www.czechfreepress.cz/index.php?option=com_...
http://www.czechfreepress.cz/index.php?option=com_...

Pravda je, ze pakistansky president verejne rekl, ze s kolateralnimi ztraty, coz je orwelovstina pro mrtve civilisty, takze on s timto problem nema, ze to je problem zapadu. A ma pravdu jakakoliv okupacni sila si musi davat bacha na civilni obeti. O existenci statni i privatni propagandy se na Zvedavci vi, dulezite je naucit se nebo neztratit schopnost cist mezi radky, coz pro lidi na Zvedavci mimo ideologicke voli a propagandisty patri k tzv. druhe gramotnosti. Kdyz jsem u oraganizace HRW.
http://www.czechfreepress.cz/index.php?option=com_...

At je Taliban jaky chce pomohla mu vzniknout primo i nepimo CIA v 80-tych letech, tak Taliban jako jediny dokazal nastolit centralne respektovanou moc v Afganistanu. Zapad nevi, co vladne srdcim Afgancu, z toho duvodu nedokaze dosadit zadnou vladu v Afganistanu, ktera by byla schopna se udrzet bez stovek tisic prislusniku okupacnich jednotek. Jinak receno Zapad muze dosahnout pouze docasnych taktickcyh vitezstvi, ale strategicky je odsouzen k porazce. Karzai to vi, a pokud ma pud sebezachovy, tak musi jednat bez ohledu na zapad s Talibanem, a jak vidno, tak pud sebezachovy funguje velmi universalne.
[url]http://www.czechfreepress.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=2278:negramotni-zkorumpovani-a-radi-stileji&catid=111:...Automaticky kráceno

229137

1.10.2010 22:09

RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 229137

At je Taliban jaky chce pomohla mu vzniknout primo i nepimo CIA v 80-tych letech, tak Taliban jako jediny dokazal nastolit centralne respektovanou moc v Afganistanu. Zapad nevi, co vladne srdcim Afgancu, z toho duvodu nedokaze dosadit zadnou vladu v Afganistanu, ktera by byla schopna se udrzet bez stovek tisic prislusniku okupacnich jednotek. Jinak receno Zapad muze dosahnout pouze docasnych taktickcyh vitezstvi, ale strategicky je odsouzen k porazce. Karzai to vi, a pokud ma pud sebezachovy, tak musi jednat bez ohledu na zapad s Talibanem, a jak vidno, tak pud sebezachovy funguje velmi universalne.
http://www.czechfreepress.cz/index.php?option=com_...
http://www.czechfreepress.cz/index.php?option=com_...

229138

1.10.2010 22:23

RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 229124

Pokud jde o Gruzii, tak pozice Saakasviliho mluvi za vse. Prave to, ze Rusove se zamerili na vojenske cile, rozlozili behem valky v roce 2008 gruzinksou armadu dezercemi. Elitni slozka s vysoce kvalitnim vycvikem asi 2000 muzu( Americane, Izraelci )byla znicena v pocatecni fazi konfliktu a zbytek vojaku ztratil duvod bojovat.

Muzu si myslet, ze mam vedouciho politika prvotridniho kokota, ale pokud i po provokaci bude moje zeme celit odvete, ktera miri na muj narod, tak bude bez ohledu na vedouciho pablba bojovat. Jenomze to se nestalo, pri strategicky chytrem zpusobu valceni je ve velkem konfliktu kapesni vysoce profesializovana armada k hovnu, stejne tak je k nicemu pokud jde o kontrolu vojensky porazene zeme.

Mezinarodne lze verejne mineni zblbnout propagandou, ale mistni lide vedi, ze vlada treba v Uzbekistanu vari cleny opozice zaziva v kotli, a vedi kdo finance, odbornymi instruktury, dodavkami zbarni a materialu... takovou vladu podporuje. Jsou narody, ktere se pred okupacni moci stanou velkou bandou kolaborantu lizajicich horlive prdele a jsou narody, ktere radeji budou bojovat, krvacet a umirat nez by se snizili k lizani tech riti. Geopoliticti strategove by se tedy meli uvedomit, s kym ze maji tu cest a podle to zvolit strategii.

229140

1.10.2010 21:48

RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...

steve 97.?.?.?

Reakce na 229110

pane "jejdo" .., a nasi izraelsti vojaci - osvoboditele strileji deti a papaji pri tom "cikuladu" - hec !?
http://www.youtube.com/watch?v=dHUWu9T1ti8
---
.. taky rad slapete na hlavicky ??, .. po pudinku ??
---
..a jinak "jejdo": - v minulem stoleti jsem zacal byt mirne unaveny z demokracie s americkym ksichtem. V tomto stoleti moje unava silne vzrusta takovou intenzitou, ze stoleti pristi proziji ve stavu totalni demokraticke nasranosti. Pomyslete jenom - kolik zkurvenych vikendu me ceka ..., a bezte laskave do hajzlu.
Dekuji za vstricnost, .. a zustante tam ..

229133

1.10.2010 22:12

RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...

jejda 64.?.?.?

Reakce na 229133

>pane "jejdo" .., a nasi izraelsti vojaci - osvoboditele strileji
>deti a papaji pri tom "cikuladu" - hec !?

>http://www.youtube.com/watch?v=dHUWu9T1ti8
>---
>.. taky rad slapete na hlavicky ??, .. po pudinku ??
>---
>..a jinak "jejdo": - v minulem stoleti jsem zacal byt mirne
>unaveny z demokracie s americkym ksichtem. V tomto stoleti moje
>unava silne vzrusta takovou intenzitou, ze stoleti pristi proziji
>ve stavu totalni demokraticke nasranosti. Pomyslete jenom - kolik
>zkurvenych vikendu me ceka ..., a bezte laskave do hajzlu.

> Dekuji za vstricnost, .. a zustante tam ..


Steve, nevim co s tim maji israelsti vojaci spolecneho,ale jen se klidne vybrecte [chechtot] To je asi jedine co s tim udelate.
Slapani na hlavicky????? Ale ne, Stevecku, takove nanavistne chovani nemam. Ale vy jste nenavisti cely posedly. Zrejme jste clovek bez budoucnosti a prosperity. Zcela jiste opustenym a zklamanym vasi lenosti a hlouposti. To ze jste v zivote nic nedokozal a bohuzel nic uz nedokazete, nemuzete obvinovat jine. Za vasi neschopnost opravdu nemuzou zide,zednari, ci NWO a nebo za co vsechno tu svoji neschopnost schovavate. [velký smích]

Ale klidne si ulevte..... a take bezte klidne do hajlzu a nezapomen se splachnout [velký smích]

229139

1.10.2010 23:19

RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...

Václav Zezdisral 121.?.?.?

Reakce na 229139

Jejda "jejdo", kam jsi to zabloudil?
Řekni mamince ať Ti přečte pohádku a spát,
nezapomeň umýt haksny

229145

2.10.2010 0:27

RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...

steve 174.?.?.?

Reakce na 229139

.. doplnim, ze jsem rovnez dlouhodobe nezamestnany (vlastne porad ), chcipla mi Mata Hari ( akvarijni rybicka ) a v dece mi posledne jedna izraelska turistka zanechala 6 kusu zvirectva jmenem "ves munka" - cesky "filcka" ..., vsechny byly koser. Uz se mi do te Cesny ani nechce. Vzhledem k Vasi oblibene argumentaci i znamemu slovosledu Vam preji zarivou "uvedomelou karieru" a cestne clenstvi na svetoznamem webu ... [mrknutí jedním okem] , .. hadejte kde ??

229153

1.10.2010 18:30

Američané neměli ve Vietnamu,Iráku a Afganistánu co dělat, jsou to sprostí a vraždící okupanti!!!!

64 88.?.?.?

Reakce na 229085

Nemám zájem omlouvat ruské či vietnamské válečné zločiny, ale to je přeci diametrální rozdíl!!!
USA a její armáda ,světová nositelka "demokracie" a "svobody" a najednou vraždí, mučí, krade a okupuje !!!!
Nebo snad chcete někdo srovnávat slovutnou a opěvovanou
US army s Rudou armádou, nebo armádou Vietkongu !!!
To už jste tedy poklesli hodně nízko.
Ale jak je vidět, ona se v globále vojenská hovada mezi sebou příliš neliší!!! Je to jedna vrahounská smečka. Proto je nutné US army eliminovat z Evropy a nikoliv jim lézt do řitě, jak to dělají naši velezrádci křivá huba a kníže!!!!

229116

1.10.2010 18:56

RE: Američané neměli ve Vietnamu,Iráku a Afganistánu co dělat, jsou to sprostí a vraždící okupanti!!!!

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 229116

RA, Vietkong a jakakoliv regulerni armada v lidskych dejinach se dopustela zverstvet a valecnych zlocinu. Faktem je, ze Vietnam se lisi od rezimu v KLDR nebo Salvadoru. Situace je daleko horsi o ilegalnich jednotek typu Eskader smrti, tam to je s "disciplinou a moralkou" jeste o nekoli stupnu horsi, ale Taliban ma zrejme natolik robustni strukturu, ktera se opira o nabozenske pravo a kmenovou strukturu, ze s dodrzovanim disicpliny nema problem, a pokud mistni lide vyuzivaji jurisdikce nacelniku Talibanu v regionech, pak to znamena, ze problem ma zkorumpovany rezim nekoho jineho.

229121

2.10.2010 3:03

RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 229081

Podle prispevku soudim, ze jsou zde lide majici zajem o vec, podstatu veci, ackoliv muj prispevek je k tomu, aby ukazal lidem, jak snadno jsme obelhavani, jak mediema, tak nasimi i cizimi politiky a to nemluve o pseudohistoricich, kde lzi jsou soucasti jejich povolani. Myslim, ze Zvedavec plni svuj vzdelavaci ucel a tim i zmensuje ten dopad ,kdy jsme manipulovatelni a stavame se obeti "rozdel a panuj" programu pro tento svet, jez zkonci sloucenim vseho v jednu svetovou vladu.
Samozrejme, ze kazda valka ma sve krutosti, ale,kdyz vezmem znalosti puvody valky, prubeh valky ajine ,tak zjistime ,ze i slova americkeho dustojnika,velitele tankove jednotky na dotaz ,co Nemci, odpovedel, nemohu si stezovat ,bojuji disciplovane, jako chlap proti chlapovi, general Paton si takto ublizil.
Nejvetsi nebezpeci sveta, ted spociva v bakteriologickych zbrani a ovsem ve vsech druzich atomovych zbrani, takze slova israelskeho generala dosvedcuji, kam az valka techto dnu muze lidstvo zavest, doslova, vymkne se z rukou lidstva a zkonci tato planeta jednou velkou Hirosimou, pricinou z pocatku, jsou lzi, to je prvni ukazatel katastrofy.
Lez, jako vez, ale mnozi veri."Gas chambers again. The Jewish weekly "The Jewish Press" (New York) reveals on Feb. 15, 1991 that Saddam Hussein had gas chambers for all Jews. "Iraqis have gas chambers for all Jews".Za touto lzi je milion mrtvych Iracanu a smrt Saddam Husejna a byla pocatkem dalsich mnohem vetsich lzi ,vedouci k valce.
Na lzi stoji cela propaganda kolem Israelu; Jewish Nation, Diaspora Are Myths
Even Jews are used by the Zionist Jew's dont forget there are two types (Zionist Khazar) and (real Jew's) and Remember Ben Gurion Israels first prime minister a ccepted that the Palistinians are the real Jews who converted to Islam even DNA is now proving this case.8
"When I open the police files I find detailed reports about Jewish criminals. The archives have enough material for 100 historians and for 100 years, and even then they won't finish." -- Haartez News. Jerusalem, Tuesday, November 2, 2004
Mnohé věci by se měli brát vážně, uvědomte si, že jsme v nukleárním století.
Dnes, je svět opětně na pokraji války, připomínam slova generála israelské armády, Sulchan Aruchu, poradce Ariel Sherona, který řekl doslova, at dělají křestani, co chtějí
tak se třetí světové valce nevyhnou.
http;//www.rense.com/general24WWIIIiscoming.htm
Neni divu, ze v Evrope na dotaz ,co si lide mysli o Israelu, byla odpoved, ze Israel je zkutecne nebezpeci a odpoved ,jez to potvrdila dal Israel sam;

to, už bylo řečeno v ovzduší ukončené války s tím, že, když se nepodvolíte, tak, vás zničíme společně s námi.
( …We have the capability to take the world down with us,)
Ale, vratme se k USA a jejich prestupkum, jez se z minulosti tahnou az do dnesnich dnu, zde je dnesni, nejcertvejsi zprava;
US apologises for Guatemala STD experiments
Posted 6 hours 56 minutes ago | Updated 1 hour 54 minutes ago
The US government has apologised to Guatemala for experiments done 60 y...Automaticky kráceno

229165

1.10.2010 5:58

Hlavním problémem Zvědavce je tzv. patologický negativismus, který je dnes v módě mezi všemi levicovými sdělovacími

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

prostředky. Zvědavec stejně jako další tzv. mainstream včetně České televize apod. nás informuje zásadně tak, že v Iráku probíhá jen vraždění hodných obyvatel zlými Američany, podobně jako např. české sdělovací prostředky informují o USA zásadně jen v souvislosti se střelbou na školách či jiný tragédiemi, pokud možno vraždami. V Iráku tedy nebyla obnovena či postavena jediná škola, jediný vodovod atd. Stejně tak život v USA se skládá dle českých pisálků jen ze střelby ve školách a braní drog.

229084

1.10.2010 16:08

RE: Hlavním problémem Zvědavce je tzv. patologický negativismus, který je dnes v módě mezi všemi levicovými sdělovacími

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 229084

Najprv zničili, teraz stavajú.
Aj na ničení aj na stavaní zarábajú.
Milión Iračanov zahynulo do týchto čias, zavraždených okupačnými vojskami NATO.
Boli použité zakázané zbrane.
Ak sa Iračania bránia,a na to hádam majú vo vlastnej krajine právo, sú teroristi. Prečo nie vlastenci?
Čo sú potom vojaci cudzích mocností, ktorí im priniesli tú tzv. trvalú slobodu? O ktorú sa Irak, len tak mimochodom, neprosil.
Čo vôbec hľadajú v cudzej krajine, kde ich nenávidia a boja sa ich vyčíňania viac, než čert svätenej vody.
Nech by ste irackú vojnu otočili z ktorejkoľvek strany, počnúc vymyslenou zámienkou, končiac totálne rozloženou, až atomizovanou spoločnosťou, je to debakel, nehodný mocnosti, akou sa tvária byť USA.

229106

2.10.2010 1:44

RE: Hlavním problémem Zvědavce je tzv. patologický negativismus, který je dnes v módě mezi všemi levicovými sdělovacími

steve 174.?.?.?

Reakce na 229084

.. a taky tam maji kozate zenske a kazda je majorka a maji tam motorky co moc zerou. Benzin, ne smazene bramburky ...
.. a proto se "Vasim negativistum" rika - socky, komousi, fasouni, .. a svoloc !! ale hlavne - popiraci !! Vsichni jsou popiraci !! Fasouni levicovi ..
.. je to tak dobre ??

229160

2.10.2010 3:11

RE: Hlavním problémem Zvědavce je tzv. patologický negativismus, který je dnes v módě mezi všemi levicovými sdělovacími

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 229084

Příteli, zda byla v Iráku postavena škola nevím ale vím určitě že rozbili mnohem více škol, vodovodů, elektráren a veřejných budov než postaví i kdyby tam stavěli ve dne v noci ještě roky, což určitě nedělají. Nepochybuji ale o tom že stačili Iráku mnoho těchto staveb, které ani nestojí naůčtovat oproti oleji, za ceny určené Haliburtonem, nikoliv Iráckými zedníky. A život v Americe se také skládá z okrádání investorů, zabavování domů, požírání hamburgerů a vyhlašování bankrotů, nejen střílením ve školách, toho je docela málo. [velký smích]

229166

2.10.2010 5:06

RE: Hlavním problémem Zvědavce je tzv. patologický negativismus, který je dnes v módě mezi všemi levicovými sdělovacími

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 229166

A vůbec hlavním problémem lidí jako Vy je zase patologický positivismus kdy i zbankrotování celého světa, napadání cizích států a bombardování civilistů vidíte positivně. Hlavně že postavili školu.

229169

3.10.2010 23:32

RE: Hlavním problémem Zvědavce je tzv. patologický negativismus, který je dnes v módě mezi všemi levicovými sdělovacími

Václav Semerád vsemerad (zavináč) volny (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 229169

Odlehčíme to tedy vtipem, ne?

Ještě že Československo v roce 1968 okupovali ti barbaři Rusáci! Být to civilizovaní Amíci, to by tady byla jatka!

[chechtot]

229272

3.10.2010 23:41

RE: Hlavním problémem Zvědavce je tzv. patologický negativismus, který je dnes v módě mezi všemi levicovými sdělovacími

Anonymus 109.?.?.?

Reakce na 229272

Díky [velký smích]
Ale po zkušenostech, které mám, tak mě z toho vtipu naskakuje husí kůže.
Ještě, že to bylo, jak bylo

229273

4.10.2010 0:01

RE: Hlavním problémem Zvědavce je tzv. patologický negativismus, který je dnes v módě mezi všemi levicovými sdělovacími

Anonymus 109.?.?.?

Reakce na 229273

Aby nedošlo k mýlce.
Ani ne tak z ftipu, jak z té představy, že byste měl pravdu, a byla nám demokratura doručena až do bytu na podnosu - třeba ála Jugoslavie apod.

229276

1.10.2010 9:17

zodpovědnost...

fohat 88.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=1DgPaoObetE [oči v sloup]

229088

1.10.2010 19:38

Cenzura na serveru Zvedavec

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Nevim jestli ma vubec smysl sem psat nake prispevky, protoze sem dnes napsal dva a byl vlozen pouze jeden.
Mel sem zato ,ze tohle je server, podle autora svobodny a necenzurovany. Ale bohuzel vidim,ze jsem se spletl a ze se tady tvrde propaguje zase jina "pravda".

229123

1.10.2010 20:13

RE: Cenzura na serveru Zvedavec

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 229123

Díval jsem se do vymazaných vět (každou vymazanou větu archivujeme pro případ reklamace jako je tato.) Poslední vymazaný příspěvek byl z 29. září. Takže jste nejspíše nic nevložil a teď si tady ventilujete frustraci a obviňujete mě z cenzury.

229125

1.10.2010 20:32

RE: Cenzura na serveru Zvedavec

jejda 64.?.?.?

Reakce na 229125

>Díval jsem se do vymazaných vět (každou vymazanou větu
>archivujeme pro případ reklamace jako je tato.) Poslední
>vymazaný příspěvek byl z 29. září. Takže jste nejspíše
>nic nevložil a teď si tady ventilujete frustraci a obviňujete
>mě z cenzury.Neni pravdou. Dnes jsem vlozil prispevek, ktery byl automaticky zkracen a proto sem do meho druheho prispevku na zacatek napsal..(pokracovani)... ten druhy prispevek jste uverejnil, ale ten prvni jiz ne!

229127

1.10.2010 20:47

RE: Cenzura na serveru Zvedavec

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 229127

Chcete říct, že lžu? Vy jste viděl preview příspěvku, jak by byl uveřejněn, pokud byste potvrdil vložení, ale nejspíš jste neklikl podruhé. Když, tak mi napište na email, pošlu vám důkaz. A pak budu žádat omluvu.

229128

1.10.2010 21:00

RE: Cenzura na serveru Zvedavec

jejda 64.?.?.?

Reakce na 229128

>Chcete říct, že lžu? Vy jste viděl preview příspěvku, jak
>by byl uveřejněn, pokud byste potvrdil vložení, ale
>nejspíš jste neklikl podruhé. Když, tak mi napište na
>email, pošlu vám důkaz. A pak budu žádat omluvu.


Netvrdim,ze lzete. Pokud nedoslo k vlozeni tak pravdepodobne zrejme tim kliknutim, ale sem presvedcen, ze sem na neho kliknul.

229129

1.10.2010 21:57

RE: Cenzura na serveru Zvedavec

steve 97.?.?.?

Reakce na 229129

ale sem presvedcen, ze sem na neho kliknul.
--
.. nekliknul. Nebo kliknul - ale blbe. Taky se mi to stalo .. Kdyby jste kliknul, a dobre kliknul - byl by tady !! Takze - by se sluselo se omluvit, .. jinak budete vypadat jako "trpici holokaust" ... [smích]

229134

1.10.2010 21:59

RE: Cenzura na serveru Zvedavec

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Reakce na 229134

>ale sem presvedcen, ze sem na neho kliknul.
>--
>.. nekliknul. Nebo kliknul - ale blbe. Taky se mi to stalo ..
>Kdyby jste kliknul, a dobre kliknul - byl by tady !! Takze - by
>se sluselo se omluvit, .. jinak budete vypadat jako "trpici
>holokaust" ... [smích]


A za co se omlouvat?? Ja ho lharem nenazval.

229135

2.10.2010 2:37

RE: Cenzura na serveru Zvedavec

steve 174.?.?.?

Reakce na 229135

A za co se omlouvat??
------------
.. za svoji bezohlednou ukvapenost a ....
..
Zrejme jste clovek bez budoucnosti a prosperity. Zcela jiste opustenym a zklamanym vasi lenosti a hlouposti. To ze jste v zivote nic nedokozal a bohuzel nic uz nedokazete, nemuzete obvinovat jine. Za vasi neschopnost opravdu nemuzou zide,zednari, ci NWO a nebo za co vsechno tu svoji neschopnost schovavate.
.. a dodam, ze jste dlouhodobe nezamestnany !! A kdyz neumite klikat, bezte do armady. Hodnost "neklikavy general" vas nemine ...

229164

2.10.2010 11:03

RE: Cenzura na serveru Zvedavec

mtk 88.?.?.?

Reakce na 229123

>Mel sem zato ,ze tohle je server, podle autora svobodny a necenzurovany. Ale bohuzel vidim,ze jsem se spletl a ze se tady tvrde propaguje zase jina "pravda".
Neumíte ani poslat příspěvek a troufáte si tvrdit výše uvedené. Typický štěk zpoza tmy zbabělého psa. A že se tu propaguje jiná pravda? A co jako čekáte? Vy se vymezujete, Zvědavec se vymezuje, každý se nějak vymezuje. To je pueci napuosto nomájní ne, Uďo? [velký smích] ... Že to nikam nevede, to je zas inačí věc. [oči v sloup] [smích]

229185

Příspěvků: 36

01.10. 03:52 Robert Nohejl  Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...
01.10. 06:28 jejda  RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...
01.10. 15:58 64  Současné USA - zloději a vrazi !!!!
01.10. 18:23 jansmith1984  RE: Současné USA - zloději a vrazi !!!!
01.10. 17:12 jejda  RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...
01.10. 18:46 Rene Bartosek  RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...
01.10. 18:47 Rene Bartosek  RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...
01.10. 20:12 jejda  RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...
01.10. 22:09 Rene Bartosek  RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...
01.10. 22:09 Rene Bartosek  RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...
01.10. 22:23 Rene Bartosek  RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...
01.10. 21:48 steve  RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...
01.10. 22:12 jejda  RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...
01.10. 23:19 Václav Zezdisral  RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...
02.10. 00:27 steve  RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...
01.10. 18:30 64  Američané neměli ve Vietnamu,Iráku a Afganistánu co dělat, jsou to sprostí a vraždící okupanti!!!!
01.10. 18:56 Rene Bartosek  RE: Američané neměli ve Vietnamu,Iráku a Afganistánu co dělat, jsou to sprostí a vraždící okupanti!!!!
02.10. 03:03 Robert Nohejl  RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...
01.10. 05:58  Hlavním problémem Zvědavce je tzv. patologický negativismus, který je dnes v módě mezi všemi levicovými sdělovacími
01.10. 16:08 Erika 52  RE: Hlavním problémem Zvědavce je tzv. patologický negativismus, který je dnes v módě mezi všemi levicovými sdělovacími
02.10. 01:44 steve  RE: Hlavním problémem Zvědavce je tzv. patologický negativismus, který je dnes v módě mezi všemi levicovými sdělovacími
02.10. 03:11 Antiseptik  RE: Hlavním problémem Zvědavce je tzv. patologický negativismus, který je dnes v módě mezi všemi levicovými sdělovacími
02.10. 05:06 Antiseptik  RE: Hlavním problémem Zvědavce je tzv. patologický negativismus, který je dnes v módě mezi všemi levicovými sdělovacími
03.10. 23:32 Václav Semerád  RE: Hlavním problémem Zvědavce je tzv. patologický negativismus, který je dnes v módě mezi všemi levicovými sdělovacími
03.10. 23:41 Anonymus  RE: Hlavním problémem Zvědavce je tzv. patologický negativismus, který je dnes v módě mezi všemi levicovými sdělovacími
04.10. 00:01 Anonymus  RE: Hlavním problémem Zvědavce je tzv. patologický negativismus, který je dnes v módě mezi všemi levicovými sdělovacími
01.10. 09:17 fohat  zodpovědnost...
01.10. 19:38  Cenzura na serveru Zvedavec
01.10. 20:13 Vladimír Stwora  RE: Cenzura na serveru Zvedavec
01.10. 20:32 jejda  RE: Cenzura na serveru Zvedavec
01.10. 20:47 Vladimír Stwora  RE: Cenzura na serveru Zvedavec
01.10. 21:00 jejda  RE: Cenzura na serveru Zvedavec
01.10. 21:57 steve  RE: Cenzura na serveru Zvedavec
01.10. 21:59  RE: Cenzura na serveru Zvedavec
02.10. 02:37 steve  RE: Cenzura na serveru Zvedavec
02.10. 11:03 mtk  RE: Cenzura na serveru Zvedavec

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

20

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 38 čtenářů částkou 6 856 korun, což je 20 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I mainstream začíná přiznávat, že očkovací utrejch COVID ZPUSOBUJE08.12.21 20:39 Británie 2

Vystrašiť mutací a napíchat! 08.12.21 13:38 Česká republika 0

Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů08.12.21 04:44 Česká republika 0

Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie08.12.21 04:22 Evropská unie 0

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 3

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 4

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
22,46 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,73 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
24,40 Kč
100 japonských jenů
19,77 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
6,97 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 116,80 Kč
1 unce stříbra
503,82 Kč
Bitcoin
1 118 346,31 Kč

Poslední aktualizace: 9.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 488