Diskuze k článku

Jedinečná moc izraelské lobby

Příspěvků 16

15.7.2010 3:37

Kde je vlastne jadro problému?

udo udo321123zavinacazetbodkask 89.?.?.?

Je to hlboká fašistická podstata judaistickej ideológie?
Fašizmus v podstate ani nie je ideológia. Zaujímavé je to spojenie. Judaistická ideológia (nie je to "náboženstvo" a takisto ani národ v pravom slova zmysle) je v podstate ideológia najstaršej mafie. Tá potrebuje nepriateľa, aby mohla, mala aspoň fiktívny dôvod prežiť. Parazituje a spĺňa svoje funkcie. Na tom je založená. Kombinácia jednoduchých ľudí (tlupy) a ich vodcov, vodcu v zväzku s ozajstnou ideológiou nadradenosti a jednoduchými metódami vládnutia(doktrína 2. Izaiášovho zákona - úročenie)je svojim spôsobom jedinečná.
Je to asi jeden z prvých takýchto komplexných modelov, možno prototyp.
Hmm.. Kto je autorom?

224092

15.7.2010 8:28

Zvláštní

Sam Ting Wong 213.?.?.?

"Před osmnácti hodinami jsem procházel výkazy cestujících u čtyř unesených letadel, které jasně ukazovaly, že za útoky je Al-Kajda."

Za útoky byla jasně Al-Kajda? Tahle kniha má něco odhalit nebo spíš zamlžit?

224104

15.7.2010 12:30

RE: Zvláštní

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 224104

to mě taky zarazilo, výkazy jsem viděl a nic jasně neukazovali. Ovšem je třeba si uvědomit prostý fakt že asi jediný rozdíl je v tom, že Izrael chtěl za to napadnout Irán a CIA chtěla za to napadnout Afganistán. Prostě někdo si to odnést musí.

224134

15.7.2010 14:56

RE: Zvláštní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 224104

Zaujala mě ještě jedna věc (v souvislosti s oběťmi)
Při pohledu sem se zdá, že v útrobách „ground zero“ s oběťmi zmizely i jejich fotografie (nebo se dochovaly černobílé, asi z doby voj. služby ve Vietnamu…).
A u těch dochovaných mnohdy utrpěla i kvalita
Vložený obrázek
(to asi tím strašným žárem),
nebo musely být vytvořeny jakési klony pro obdobné memoriály…
Vložený obrázek
(jako hasič... ...a jako broukr)

A nejen to, také to vypadá, že i s jejich fotografiemi muselo zmizet i cca 30 000 nejbližších, protože ty příspěvky na fóru napsalo asi posledních pět unuděných pozůstalých...

(... nějaké vysvětlení mě k tomu napadá, ale skoro se mi to ani nechce domýšlet...)

hhbb

224147

4.8.2010 0:20

RE: Zvláštní

steve 67.?.?.?

Reakce na 224147

.. a velbloudi v ZOO jsou teroristi, opice a lvi take !! A proto vojaci IDF postrileli celou ZOO v Gaze, .. popirali holokaust ..
--
http://www.youtube.com/watch?v=Fl5VIwkQ1ZU

225574

15.7.2010 18:57

Ano, tato moc je skutečně jedinečná!

Biikupp 77.?.?.?

A nezastaví se dokud nebude mít totální univerzální světovládu!
Všechno je už bezmála hotovo. Všechno je už nejen v praxi, ale i psychologicky připraveno pro One World: Židozednářskými funkcionáři doslova prošpikovaná Organizace spojených národů je připravena jako světový vládní aparát. Funkce vměšovací „mírové“ policie, kterou si OSN osobuje, bude mnoha lidmi nadšeně přijata. Přeměna národních armád v celosvětově použitelné policejní jednotky OSN rychle pokračuje. – Etnické a náboženské promísení křesťanských národů Evropy a Ameriky dělá skvělé pokroky díky multikultuře a ekumenismu světového náboženství. – Pod přísnou celosvětovou židozednářskou kontrolou jsou masová sdělovací média a mnohá z nich se dokonce nacházejí v přímém židovském vlastnictví. – Odpad od (skutečného) křesťanství je už téměř úplný. – Ochota nových i starých pohanů, stejně jako zdánlivých křesťanů, holdovat divotvornému falešnému Kristu z milosti ďábla, tedy Antikristovi, je také mimo jakoukoli pochybnost. – Dozírací a kontrolní technika pro plánovaný světový policejní stát už dozrála a je plně k dispozici. – Průmyslový a další nemovitý světový kapitál se také z největší části nachází přímo či nepřímo v židovských rukou. – Veškeré světové finančnictví je rovněž nepochybnou židovskou doménou, a tak dále a tak dál.
Je tedy třeba už jen udělat úplně poslední organizační opatření před velkým úderem; One World a jeho satanský vládce, Antikrist, musejí veřejně vystoupit na veřejnost jedním jediným překvapivým úderem, protože 99 procent světového obyvatelstva až do dnešního vůbec neví (nebo jen velice málo) o tajemných rejdech Satanovy synagogy, nebo dokonce o nich nechce nic vědět. Všichni jsou nepřetržitými zamlčovacími, dezinformačními, rozkladnými a propagandistickými kampaněmi masmédií připravováni na One World s protikřesťanským předznamenáním, protože je jim prezentován jako výsledek více méně normálního politického, hospodářského, kulturního a náboženského „vývoje“. Přímou výzvu, aby se podrobili jedné jediné židovsko-protikřesťanské světové vládě, by lidé jistě rozhořčeně odmítli, kdyby jim byla předložena otevřeně. V důsledku toho je na samém konci dlouhé podvratné cesty Satanovy synagogy nezbytné ještě bleskové zaskočení těch, kteří byli tak dlouho voděni za nos.
Toto zaskočení bude mít podle všeho očekávání místo původně plánované třetí světové války nejspíš podobu uměle vyvolaného celosvětového finančního zhroucení. Přes Židy vynalezené a jimi téměř beze zbytku ovládané burzy může být zinscenováno doslova v každém okamžiku, a to navíc na sto a jeden způsob. Volba okamžiku v podstatě závisí na tom, kdy to pro dům Rothschildů a kolem něho seskupené vodiče loutek bude nejvýhodnější, tj. kdy jim budou naplánovan...Automaticky kráceno

224160

15.7.2010 22:59

**!! 114 BILIONU !!**

steve 67.?.?.?

.. USA - kolonie izraele ..
.. vysledkem izraelske lobby je 114 BILIONU USD (spodni hranice ODHADU - protoze mnohe vypomocne balicky jsou nepruhledne !!)..
Uvedene tabulky, vysvetleni, dodatky apod.
-----
http://wrmea.org/component/content/article/245-200...

224175

16.7.2010 5:02

Veci kolem nas jsou mnohem horsi nez si samy myslime.

kozoroh 59.?.?.?

Ten ,kdo uz cte anglicky muze posoudit tento vynatek o mysleni a chovani Ameriky a Americanu v rukou zidovskych medii a administrativy.
http://wrmea.org/component/content/article/245-2008-november/5291-publishers-page.html
We’d like to believe that Sen. Hillary Rodham Clinton dropped out of a Sept. 22 “Bomb Iran Now” U.N. rally (sponsored by the code-named National Coalition to Stop Iran Now) because she didn’t support yet another war for Israel. Sadly, it’s more likely the former Democratic presidential candidate didn’t want to share the podium with Alaska Gov. Sarah Palin, who was more eager to show up. John McCain’s running mate believes the war in Iraq is God’s plan, and that there are signs that the end of the world, or Rapture, is coming. Will Palin challenge her perceived foes to “Bring ‘em on!” and help fulfill perceived biblical prophecies by ratcheting up conflicts in the Middle East, Russia and Iran? No doubt Sen. Joe Lieberman and the AIPAC leaders he took Palin to meet on Sept. 2, during the Republican national convention in Minneapolis, hope she’ll put her Christian religious beliefs at the…
Jak, jednoduche,"Bozi plan" je valka,tak jak Bush rekl, ze dostal"Bozi vnuknuti" napadnout Irak, takze to vsechno zabijeni je Bozi prani,"oni,nic,oni musikant",jak se u nas rikavalo,odpovednost za vrazdy je na Bohu, zide ,hlasaji,ze i Rabin v rozhovoru s Bohem jej presvedcil,ze on ma pravdu.
V Nurimberskem procesu,kam narychlo v cerstvych a vyzehlenych uniformach se dostavilo 1200 zidu ve vselijakych funkcich dokazovali Nemcum, nacistum,ze oni zahajili valku a tudiz jsou za to zotpovedni a jine "zidovske pravdy", jejich konec byl na sibenici. Dnes, jak vyse cteme,ze si zide ve Washingtonu ve jmenu Boha ospravedlnuji vedeni valky, "ala USA" politika, proti kmukoliv a se zarukou,ze jsou vzdy v pravu, tedy,podle jejich prava, ovsem. Takze,neni prekvapenim ,kdyz se docteme,ze uSA muzou zasahnout protikomukoliv,kdekoliv na svete, bez jakehokoliv vysvetlovani a bez soudu byt zabit a to jakymkoliv zpusobem,to je ukazka pokroku dvacatehoprveho stoleti,nove TEMNO, prace inkvisice, politicke-nabozenske, Buh vi?
Nakonec historie s likvidaci WACO, je klasickou ukazkou,kam az "demokracie " pokrocila a nebo lepe,vystizneji, nepokrocola.
*Benjamin H. Freedman, Jewish Historian – Researcher – Scholar.
From “Common Sense”, p. 2-1-53 and 5-1-59
“Christians have been duped by the unholiest hoax in all history, by so-called Jews. This is considered their most effective weapon.”
“This ‘big lie’ technique is brainwashing United States Christians into believing that Jesus Christ was “King of the Jews”, in the sense that so-called ‘Jews’ today call themselves ‘Jews’. This reference was first made in English translations of the Old and New Testaments, centuries before the so-called Jews highjacked the word ‘Jew’ in the 18th century A.D. to palm themselves off on the Christian world as having a kinship with Jesus Christ. This alleged kinship comes from the myth of their common ancestry ...Automaticky kráceno

224199

17.7.2010 6:21

Dlouhodobi plan,jehoz vysledek se tahne dnesnimi dny,Evropa a USA.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Lobby , z nehoz tece krev a nema konce.
Pokud chceme rozumet dnesnim dnum a mnohym politikum, volajicich uz z jakekoliv priciny po valce, tak musime vzit kriticky hlas casu z obou stran problemu.Prvnim prikladem je osobnost z doby druhe svetove valky,jez i tak ma co rici k dnesku.
Proroctvi leteckeho Risskeho marsala letectva Herman Georinga v dopise Ghurchilovi, jen par hodin pred jeho smrti.

"Tento den jiste prijde,drive a nebo pozdeji a bude takovy,ze potece krev pres Britska uzemi.
Vy,sam dostanete odpoved na tuto minulou krvavou valku,kdyz bude nasledovat ta pristi,jez se nebude odehravat u Volhy,ale v Pyrenejskych horach."
Konec dopisu konci slovy: "Mozna,ze jsem presto neporazen,stale je zde moznost casu,povolat Vas pred tribunal historie a rovnou prohlasit Vam, protoze dobre vite,ze jednoho dne budete stat pred nim,jako muz,jez svou ctizadost,inteligenci a energii,uvrhl osud Evropskych narodu na kolena pred cizou svetovou silou."
(Nakonec ,Francie uz zazila horici ulice a auta v rasovych bourich, tak,jak uz i Britanie.)
Druhym prikladem ve vztahu k dnesku, je varovani,predpoved casu pristich od Henry H.Klein, jez je mnohymi nazyvan zidovskou obeti pro americkou svobodu,ktery v roce 1955 udajne spachal "sebevrazdu".
Nakonec, posudte samy:"Zionism is a political program for the conquest of the world...Zionismus destroyed Russia by violence as a warning to others nation.It is destroying the United States through bankruptcy, as Lenin advised.Zionism wants another world war if necessery to enslave the people.Our manpower is scattered over the world.Will we be destroyed from within or will we wake up in time to prevent it?
(Pamphlet"Zionism Rules the WWorld"[mrknutí jedním okem]
http://www.thetruthseecker.co..
Tak,co tomu rikas ctenari,kdyz se rozhlednes ,jaka je situace USA v dnesnich dnech,kde banky se pakuji, "horem,spodem" a obcane konci na ulici, stat je zbankrotovany, ve valce a pod vlivem israelitu-zidu,zionistu a jinych.
Citát z díla prof. teol. J. Rothkranze; Nadcházející diktatura
humanity aneb Panství Antikrista (II. díl, Světovládci temnot
v akci):
“Původem rumunský Žid, Marcus Eli Revici, který se v Americe nazýval Ravage, oslovil ve svém článku v newyorském „Century Magazine“ z 28. ledna 1928 přímo nežidovské národy: „Nejste ještě ani na samém počátku k rozpoznání skutečné velikosti naší viny. Jsme vetřelci a okupanti. Jsme ničitelé. Jsme buřiči a revolucionáři. Zmocnili jsme se vašeho přirozeného světa, vašich ideálů, vašich osudů a udělali jsme z nich zdechliny. To my jsme byli pravou příčinou nejen poslední války, ale téměř všech vašich válek. Byli jsme původci nejen ruské, nýbrž vůbec všech větších revolucí vašich dějin. Zanesli jsme nejednotu a zmatky do vašeho osobního i veřejného života a děláme to dodnes. Nikdo nemůže říci, jak dlouho to ještě bude pokračovat“
Israel ma pravidla pro cely svet a svet nema zadne pravidlo pro Israel.

224273

17.7.2010 7:51

RE: Dlouhodobi plan,jehoz vysledek se tahne dnesnimi dny,Evropa a USA.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 224273

Nasi a svetovy politici, delaji,jako kdyz neumeji cist,jakoby nepouzivali Internet a s nimi armada historiku dela,jakoby materialy o Talmud neexistovali a nebo delaji,ze jsou nadmiru zamestnani nekde jinde, na dulezitejsich vecech,nevim,zda otazka preziti krestanu,nebo bilych lidi neni pro ne dulezita.Nakonec ctenari posud sam,co nam samotni zide nijak neskryvane davaji najevo.
http://globalfire.tv/nj/10en/jews/the_talmud.htm
From the content of this article regarding the teachings of The Talmud: Non-Jews are Not Human
Jews are Divine
O.K. to Cheat Non-Jews
Jews Have Superior Legal Status
Jews May Steal from Non-Jews
Jews May Rob and Kill Non-Jews
Jews May Lie to Non-Jews
Non-Jewish Children Sub-Human
Insults Against Blessed Mary
Gloats over Christ Dying Young
Says Jesus was a Sorcerer
Horrible Blasphemy of Our Lord
Attacks Christians and their Books
Sick and Insane Teachings
Tall Tales of a Roman Holocaust
A Revealing Admission
Pharisaic Rituals
Great Rabbi Deceives A Woman
Genocide Advocated by Talmud
Judeo-Christian Response to Talmud
Maimonides, Mishnah Torah, (Moznaim Publishing Corporation, Brooklyn,
New York, 1990, Chapter 10, English Translation), p. 184: "Accordingly, if we
see an idolater (gentile) being swept away or drowning in the river, we should
not help him. If we see that his life is in danger, we should not save him." The
Hebrew text of the Feldheim 1981 edition of Mishnah Torah states this as well.

Bylo by zajimave dat nekolika politikum precist neco z te "zidovske " zionisticke filosofie, kde se jedna ,jak s nami ostatnimi nezidy bude zachazeno.
Par dalsich prikladu,jez politiky a representanty krestanskeho lidu-obcanstva nezajimaji.
Shabbath 41a. The law regulating the rule for how to urinate in a holy way is given.

Yebamoth 63a. States that Adam had sexual intercourse with all the animals in the Garden of Eden.

Yebamoth 63a. Declares that agriculture is the lowest of occupations.

Sanhedrin 55b. A Jew may marry a three year old girl (specifically, three years "and a day" old).

Sanhedrin 54b. A Jew may have sex with a child as long as the child is less than nine years old.
To,co se deje v Palestine,to muze byt zitra v jine "goyimske zemi."
http://www.gilad.co.uk/writings/gilad-atzmon-british-jews-support-israeli-war-crimes.html
Jinymi slovy se zde dozvite,ze v krestanske-goyimske zemi Britanii, zide ,podporuji vrazdeni v jine goyimske zemi-Palestine.
Vložený obrázek
At the time we were devastated to find out that 94% of the Israelis supported the IDF's murderous tactics at the time of Operation Cast Lead

224275

17.7.2010 15:00

RE: Dlouhodobi plan,jehoz vysledek se tahne dnesnimi dny,Evropa a USA.

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 224275

Pane Nohejle, je sice pravda, že židovství ovládlo dění na této planetě. Ale málokdo si možná uvědomuje, že židovství je především způsob života, schopnost nakládat s informacemi ve SVŮJ PROSPĚCH.

A Chazaři, nebo která etnická banda, zkrátka tuto schopnost měli nejrozvinutější. A když se jim podařilo zmocnit se poznatků, obsažených v "programu" křestu - neváhali a navázali se skrze katolickou církev do nástroje, s jehož pomocí začali po světě sbírat majetek těm, kdo se zprotivil jejich vůli.
Tím nástrojem bylo a stále je UDRŽOVÁNÍ TAJEMSTVÍ. Na různých úrovních společenského zařazení. Dnes díky tzv. "obchodnímu tajemství" už si málokdo dovede představit možnost žít s půjčkami bez úroku apod. Přesto ta možnost tu je. Čeká na nás. Buď necháme tu finanční bublinu prásknout - anebo se naučíme brát si ze své práce jen tolik, nakolik je užitečná pro toho, kdo ji potřeboval.

Sklapnout nůžky mezi chudými a bohatými se povedlo už kdysi dávno, když v neolitu tehdejší "písaři" vytvořili princip slabičného písma. Ten spočívá v tom, že "druhá slabika" (skrytý význam téhož symbolu/písmene) měl přesně opačný význam pro vládce anebo pro komunitu těch, ze kterých byli písaři vybíráni. Z chudých, ale šikovných lidí.
Dnes se situace zdánlivě obrátila, tajemství "výroby peněz"(téže "druhé slabiky žití" si mocní nechávají pro sebe a své pohůnky, utajování špíny a špíniček je stále dražší a dražší. Ale lidi už začínají sledovat, komu co prospívá - a snad začnou hledat i jinou cestu než další podfuk na těch, kdo nemají šanci se bránit, protože se nenaučili včas podvádět....

...naštěstí se mnohá tajemství už odtajnila - a hladina moci těch, kdo ji pomocí utajování získávali - ta se postupně rozpadá. I když to ještě není tak moc vidět.
..a k židovství obecně :židem je každý, kdo si nesrovná ve svém svědomí poměr mezi hodnotou své práce a požadovanou odměnou za ni. Sladkým "tajemstvím" je, že nejvážnější konkurencí pro "systémové židovství" západního světa je malý nárůdek v srdci Evropy, který zatím vždy přišel na to, jak každý systém "očůrat".
...ale uklidit si tady, mezi sebou, to musíme holt sami, Příští rok se zrno od plev oddělí i v širší populaci. Zatím se jen volbami uřízla jedna dračí hlava, papa Roubku, tohle jsi prokaučoval. Ve vládě zůstali jen ti, co s penězi umí. Tak uvidíme, s čím přijdou a v jakém "kabátku"....

224305

21.7.2010 0:22

RE: Dlouhodobi plan,jehoz vysledek se tahne dnesnimi dny,Evropa a USA.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 224275

We've Had Enough Lyrics

Love was taken from a young life
And no one told her why
Her direction has a dimlight
From one more violent crime

She innocently questioned why(About a Palestinian Child questioning Israel's violence in Palestine)
Why her father had to die(pussy IDF soldiers killing Palestinian's father)
She asked the men in blue(She questions the "peacekeepers" ineffectiveness)
How is it that you get to choose
Who will live and who will die
Did god say that you could decide?
You saw he didn't run(He was an innocent bystander)
And that my daddy had no gun(The Palestinian was unarmed)

In the middle of a village
Way in a distant land
Lies a poor boy with his broken toy
Too young to understand

He's awaken, ground is shakin
His father grabs his hand
Screaming, crying, his wife's dying
Now he's left to explain

He innocently questioned why(About a Palestinian Child questioning Israel's violence in Palestine)
Why his mother had to die(pussy IDF soldiers killing Palestinian's mother)
What did these soldiers come here for ?(IDF soldiers in Palestine)
If they're for peace, why is there war ?(regarding Israel's politics)

Did God say that they could decide
Who will live and who will die ?
All my mama ever did
Was try to take care of her kids

We're innocently standing by
Watching people lose their lives
It seems as if we have no voice
It's time for us to make a choice

Only god could decide
Who will live and who will die
There's nothing that can't be done
If we raise our voice as one

They've gotta hear it from me
They've gotta hear it from you
They've gotta hear it from us
We can't take it
We've already had enough

They've gotta hear it from me
They've gotta hear it from you
They've gotta hear it from us

We can't take it
We've already had enough

They've gotta hear it from me
They've gotta hear it from you
They've gotta hear it from you baby

We can't take it
We've already had enough

Deep in my soul baby

Deep in your soul and let God decide

Deep in my soul

It's up to me and i'm still alive

They've gotta hear it from us

We can't take it
We've already had enough

It's going down baby
Just let God decide,

It's going on baby
Just let God decide

Deep in my soul baby

We've already had enough

They've gotta hear it from me
They've gotta hear it from you
They've gotta hear it from us

We can't, we can't
We've already had enough


Michael Jackson

http://www.youtube.com/watch?v=9X3mbuVHyPg&eur...

224597

18.7.2010 5:16

Bernanke Admits Printing $1.3 Trillion Out Of Thin Air

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Thomas Jefferson’s PREDICTION made in 1802 is NOW occurring
Red Dawn wrote:“The first misconception that most people have is that the Federal Reserve Bank is a branch of the US government. IT IS NOT. THE FEDERAL RESERVE BANK IS A PRIVATE COMPANY”…
“I will close with Thomas Jefferson’s Warning To America :”
“I believe that banking institutions are more dangerous to our liberties than standing armies. If the American people ever allow private banks to control the issue of their currency, first by inflation, then by deflation, the banks and corporations that will grow up around [the banks] will deprive the people of all property until their children wake-up homeless on the continent their fathers conquered. The issuing power should be taken from the banks and restored to the people, to whom it properly belongs.”
My,obycejni lide si mnohe uvedomujeme,ale,co je nam to platne ,kdyz nemame zadnou ochranu proti prizivnicke elite,tedy i bankerum,kteri si svoj ezlodejstvi ospravedlnili v ramci zakonu statu a politiku.
Proc, produktivni obcan vyrobkem, mejetkem, vsim ostatnim ma platit zpet bankam za potisteny kus papiru, jez je stoji jen inkoust,papir a plat tiskare?
Oni, nam bezcenny papir a my jim zpet hodnotu i v penezich ziskane praci,produktem vseho druhu.
Vložený obrázek
V podstate se banky staly vladci sveta a vlady jsou jen loutkovym systemem k oblbovani lidi, kteri maji mit falesny pocit,ze neco ridi, ve zkutecnosti je jen rozdil mezi min placenym otrokem a vic,placenym otrokem.
ANU News.net Bernanke Must Print 40 Trillions Now, 100 Trillion ...
Bernanke Must Print 40 Trillions Now, 100 Trillion Next Year, 200, 500, 1000. . . Game is over. In 2009 US-debt (55 Trillion Dollars) matched with GWP ...
www.anunews.net/blog/?p=9029
Game is over. In 2009 US-debt (55 Trillion Dollars) matched with GWP (Gross World Product, 58 Trillion). It is incomprehensible but true: America’s total money supply (M3) is around $15 trillion while the US national and private debt total around $55 trillion. How is America paying an existing $55 trillion in debt with a total of $15 trillion money supply? The US is short $40 trillion only this year. Where will that money come from?
Vložený obrázek
Velmi mnoho se mluvi o inteligenci lidstva,ale,ja vidim jen dve vrstvy inteligence, jenom ty nahore a ty co jsou dole v domeni,ze maji nejakou inteligenci, pritom, jsou vsude okradani,kam se jen pohnou a jeste k tomu ve falesnem presvedceni,ze si zijou dobre.
*“I will close with Thomas Jefferson’s Warning To America :”
“I believe that banking institutions are more dangerous to our liberties than standing armies. If the American people ever allow private banks to control the issue of their currency, first by inflation, then by deflation, the banks and corporations that will grow up around [the banks] will deprive the people of all property u...Automaticky kráceno

224354

18.7.2010 19:53

RE: Bernanke Admits Printing $1.3 Trillion Out Of Thin Air

steve 67.?.?.?

Reakce na 224354

!!!AAA+++!!!, Thanks ..

224397

18.7.2010 23:06

demokracie " po izraelsku " ..

steve 67.?.?.?

http://alethonews.wordpress.com/2010/07/17/israeli...

224410

19.7.2010 5:36

Dnesni problem sveta je prakticky zpusoben neexistujicimi penezi.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Kdyz, nahlidnem,jak se dela cely ten financni problem ,tak prikladne zjistime,ze banky, vetsinou v zidovskych rukach,tak,jak tak zvana Americka reservni banka, praktikovaly zpusob obohacovani se z dluhu a neexistujicich penez, prikladem muze byt Bankovni trast New Yorku Corp-korporace,z roku 1994 kdy banky meli zaklad na podnikani 97 billionu, ale,tak zvanych "Derivatives",jez se projevoval na uctovani a vsech ostatnich aktivitach banky byl 1,982 billionu, takze,zpetne ziskane penize ,jdou kam ?
Kam,jdou Ti co udelaji obchod-podvod?
Do Israelu.
A, Israel je nikdy nevida, Israel je ochranna zakladna vsech techto podvodniku, kteri svuj lup premisti do Israelu,pred tim,nez sami se tam odstehuji,coz muzete zkontrolovat z mnoha financnich afer,kde doopravdy zkoncily.Samozrejme,ozvena techto "transakci" na ucel krestanskeho sveta se nijak nedotyka nasich politiku,ale obycejni lide poznavaji,jak jsou vsemozne okradani a jak v danich musi platit financni uniky techto zmizelych obchodniku.Kdo se dohleda Madoff zmizelych billionu,jsou tyto billiony v Israelu? Na to Vam zadny politik neodpovi,ale,dobre vi,jak se veci ve zkutecnosti maji.Jen v samotnem Pentagonu pred nekolika roky za vedeni financi ve spravnych rukach zmizelo na billion dolaru.
Major Government, Military Corruption
Trillions Missing at Defense Department

"'According to some estimates we cannot track $2.3 trillion in transactions,' Rumsfeld admitted. $2.3 trillion — that's $8,000 for every man, woman and child in America."
-- CBS News, 1/29/02, U.S. Secretary of Defense raises evidence of government, military corruption

Takze,za americke penize,darovane a nebo jinak ziskane israel provozuje sve nasilnosti na palestinskem lidu,ale i jeho cinnost se odrazi v zivotni urovni mnoha krestanskych zemi,jez musi nahradit financni ztraty, proto mnoho lidi se zacina ozyvat na kriminalitu a nebo "obchodni podnikani" israelitu,zionistu a vyhlasuji mimo svych politiku bojkot proti Israelu,jako odpoved na jejich zlociny.V Australii se otevrela prvni muslimska banka,jez nepocita uroky a disponuje jen tim,co ma, jinymi slovy,nedela nafouknutou bublinu-"derivatives".Jinym prikladem byla akce DR.Mahathir v Malaysii v dobe,tak zvane "Asijske krise", kdy nevydal svoji narodni menu k manipulaci svetovych bank a Malaysie neztratila naprosto nic, coz mu svetovy sejdiri nadosmrti neodpusti, co ziv bude.Lekem proti okradani je mit vlastni narodni menu ve svych narodnich bankach.
Slova zida, Federalni Banky predsedy Alan Greenspan..." an infectious greed"
V ,tak zvanem Dusseldorfskem Dokumentu v 5 bode se rika:By encouraging government extravagance,destroy its credit, produce fear of inflation with rising prices and general discontent -uz v roce 1919.

Vložený obrázek

224421

Příspěvků: 16

15.07. 03:37 udo  Kde je vlastne jadro problému?
15.07. 08:28 Sam Ting Wong  Zvláštní
15.07. 12:30 Antiseptik  RE: Zvláštní
15.07. 14:56  RE: Zvláštní
04.08. 00:20 steve  RE: Zvláštní
15.07. 18:57 Biikupp  Ano, tato moc je skutečně jedinečná!
15.07. 22:59 steve  **!! 114 BILIONU !!**
16.07. 05:02 kozoroh  Veci kolem nas jsou mnohem horsi nez si samy myslime.
17.07. 06:21 Robert Nohejl  Dlouhodobi plan,jehoz vysledek se tahne dnesnimi dny,Evropa a USA.
17.07. 07:51 Robert Nohejl  RE: Dlouhodobi plan,jehoz vysledek se tahne dnesnimi dny,Evropa a USA.
17.07. 15:00 janko  RE: Dlouhodobi plan,jehoz vysledek se tahne dnesnimi dny,Evropa a USA.
21.07. 00:22  RE: Dlouhodobi plan,jehoz vysledek se tahne dnesnimi dny,Evropa a USA.
18.07. 05:16 Robert Nohejl  Bernanke Admits Printing $1.3 Trillion Out Of Thin Air
18.07. 19:53 steve  RE: Bernanke Admits Printing $1.3 Trillion Out Of Thin Air
18.07. 23:06 steve  demokracie " po izraelsku " ..
19.07. 05:36 Robert Nohejl  Dnesni problem sveta je prakticky zpusoben neexistujicimi penezi.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 954 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 0

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 2

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 4

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,95 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,76 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 698,43 Kč
1 unce stříbra
544,55 Kč
Bitcoin
806 111,77 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 807