Diskuze k článku

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

Příspěvků 127

14.7.2010 2:42

Nový pan ministr vnitra by si jistě rád početl,když tak propaguje novou cestu práva a spravedlnosti!

Laskavý 88.?.?.?

Jsou zde úplně trapné souvislosti s minulým předlistopadovým režimem, který se také vyznačoval tím, že překrucoval a nedržoval vlastní zákony a tím se choval ostře totalitně!
STB si také dělala, co se jí zachtělo! Jak krásná souvislost se nachází v článku, kdy si zřejmně orgány činné v trestním řízení dělají co chtějí, vůbec nedbají nějakého trestního řádu a předpisů souvisejících. STB také "držela" delikventa 48 hodin a potom ho jako propustila a hned na chodníku před "barťákem" ho znovu zajistila a pokračovalo dalších 48 hodin nezákonného zadržování a týrání! Podobnost čistě náhodná. A fakt mně nejde o Národní odpor - jsem přesvědčen, že jde o celkem úplně zanedbatelnou skupinu "pitomců", kteří si honí triko řvaním, když mohou dělat něco zakázaného a vzývat Hitlera, dnes naprosto politicky "prázdnou", nepodstatnou a spíše "veselou" figurku, která je se svým knírkem dobrým terčem vtipů všeho druhu a ještě dlouho bude! Chtěl bych v této souvislosti upozornit na soudní verdikt, kde byl nakladatel " Mého boje" Adolfa Hitlera osvobozen, policie mu musela několik desítek tisíc zabavených výtisků vrátit, aby si je mohl se značným ziskem prodat, protože "soud" zařídil vysokou publicitu a zájem o knihu, jinak by o ní byl pramalý zájem,snad nějaký historik a pár pomatenců a pošahanců z Národního odporu!
Tak mně v této souvislosti také napadá zdali nejde vlastně o vybuzení zájmu o problematiku antisemitismu a holokaustu a dalších věcí, protože by jinak již upadla v zapomenutí.
Nejde snad o výrobu protivníka za každou cenu. Komu vadí, když se cca 150 podivných existencí sejde někde v hospodě, tam se zavřou a "propagují" nacismus! Snad by měla mít policie, státní zastupitelsví a soudy jinou práci, když objasněnost obecné kriminality / krádeže,přepadání,kapsářství a další trestná činnost/ klesla pod 20% a to je dnes trend, ani třeba vykradené auto nehlásit, protože je to ztráta času, policie stejně nic nezjistí! Za to se "vyřádí" na Národním odporu,kdy "zločince",co prodávají "výšivky" na rukávy, zatýká zásahová jednotka a převáží vrtulník! Český "Kocourkov" v praxi. Z toho si už člověk může dělat jenom "smutnou" legraci!

224012

14.7.2010 5:22

RE: Nový pan ministr vnitra by si jistě rád početl,když tak propaguje novou cestu práva a spravedlnosti!

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 224012

Me taky ty uctivaci Davidovi hvezdy rikaji, ze s mym nazorem na veci jsem nacista, neonacista, fasista a antisemita a ja jim na to rikam ze kdyz to rikaji oni tak jsem a dokonce telem i dusi abych je co nejvic nasral! Jednou to uz je hodne dlouho jsem pred biografem kde stala fronta lidi ktery si chteli nechat vymejvat mozky a jeste za to zidum z Hollywood platit (zrovna davali Shindleruv list) zvedl uplne legalne do vyse pravou ruku tak jak Nemci za dob A.Hitlera nebo tak jak ji zvedal pri svych projevech G.W.Bush abych na sebe upozornil Nemeckyho kamarada na kteryho jsem rval Halt a hned jsem byl narknuty drzym jarmulkarem a dvouma klobouckovejma ze provokuju a ze jsem fasista a neonacista. To fakt nasere od takovejch kretenu a tak abych jim nezustal nic dluzen jsem jim rek at me nezdrzujou a cpou se do dveri toho biografu nebo zmeskaj film kde psi i oni budou skakat takhle vysoko.... [chechtot]

224014

14.7.2010 9:13

RE: Nový pan ministr vnitra by si jistě rád početl,když tak propaguje novou cestu práva a spravedlnosti!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 224014

No nacista, fašista, antisemita jsem taky, hi. K tomu taky rasista a nepochybně i komunista a sionista! Jo a ještě taky ten,, jak se to honem jmenuje...co je proti feministkám... a též
kašlu na ekologii!

Sice nevím, jak to jde všechno dohromady, ale my začínáme být země neomezených možností, kde jde všechno! Skoro jak kdysi v Sovětským svazu, hi!

Stačí na to ostatně málo: propaguju nacizmus tím, že jsem řekl, že i za Hitlera měly ženský volno i 5 dní když měly "krámy" a že co vyrobili za Hitlera je kvalitou lepší než to co vozíme z Číny. Též proto, že jsem v Blídlu nahlas říkal, že po číským česneku a hruškách je hovno. Tím jsem i rasista. Taky proto, že si v Kaufhladu nebo na poště držím peněženku když vidím 10 cigánek s dvaceti děckama (každá...). Jsem antisemita, protože mi leze krkem MOSSAD. A zasraný sionista od doby co jsem jednou něco reklamoval prodejci původem ze Syrie. Proti ekologii jsem od doby co jsem řekl jednomu kam mají jít s mícháním "biopaliv" do benzínu a nafty, a že na poli se má pěstovat obilí a ne sračky. Buzeranti mě nemají rádi od doby, co jsem se nechal slyšet, že "na růžový Babettě bych teda nejezdil"! Feministky od doby co jsem jednu sepsul za povídku v jednom scifi časopise už před léty. No a komunista jsem jasnej, neb mám v mobilu "Sojuz něrušímyj" a znám se s poslankyní za KSČM a nemám rád USA.

Asi by mě už měli zavřít, nebo co.... všichni ostatní, hlavně "menšiny" jsou přece tak strašně tolerantní, akorát já jsem ten fašista, komunista, nacista, ..... a vůbec nechápu že oni přece mají právo na všechno a můžou říkat všechno, zatím co já na nic a měl bych držet hubu!

Krysa

224025

14.7.2010 7:45

Nevím dohromady o co jde,

qwe 88.?.?.?

ale že režim se bude snažit zastrašovat všemi prostředky všechny , kteří by mohli překážet vládnoucí třídě, je bez debaty. Totéž bylo s tou komunistickou prokurátorkou. Časem asi dospějeme ke skutečným procesům, toto jsou jen nesmělé začátky. I když, pokud by se lidé proti tomu sjednotili... ale to považuji za málo pravděpodobné. Jak by to ovlivnila mezinárodní situace v tuto chvíli neumím odhadnout.
Také je tu Štrasburk a právo na spravedlivý proces; stálo by za to proces v ČR cíleně vést tak, aby byl dobře bylo možno dokázat jeho nesptavedlivost, a pak to tam podat.

224018

14.7.2010 7:56

NO

HempValley 78.?.?.?

Ahoj Vladimire, ver ze Narodni odpor opravdu existuje.
My, co sme o neco vic barevnejsi nez ostatni (a to nemyslim barvu kuze, tu mam v poradku (ach, jak strasne to zni)), s nima mame celkem dost zkusenosti :-/
Vetsinou to ale sou decka kolem 20ti co si vyholi palicu a dou chlastat a delat bordel, pricemz si u toho zarvou "Narodni odpor!" tesne predtim nez nekoho napadnou (podobne jako Antifa).. Takovejch je ale mezi deckama vsech skupin dycky urcity procento, a troufam si tvrdit, ze takovy byli aj mezi hipikama, prestoze nejmiromiluvnejsi to bylo hnuti.
S "vyssima stupnama" "organizace N.O." zkusenosti nemam. Nevim jestli existuji, ale jejich "protistatni cinnost" je nicotna a smesna(mnohem zavaznejsi protistatni cinnost generuji urednici a samotni predstavitele statu). Rezim si proste musi najit nepritele, a kdyz u nas nemame dostatek muslimskejch terroristu, musi se vytvorit z nekoho jinyho..
Bohuzel tyto kluci ventiluji svuj vztek velmi nevhodnym zpusobem a casto i zcela nesmyslnym smerem, pritom vetsinou, kdyz s nima clovek mluvi, nejsou uplne vypatlany.. (coz se o mnoha sporadanych ovcanech rict neda)

224019

15.7.2010 10:00

RE: NO

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 224019

ad: Bohuzel tyto kluci ventiluji svuj vztek velmi nevhodnym zpusobem a casto i zcela nesmyslnym smerem, pritom vetsinou, kdyz s nima clovek mluvi, nejsou uplne vypatlany.. (coz se o mnoha sporadanych ovcanech rict neda)

Tak tohle ovšem platí pro všechny od Národního odporu přes Antifa až po komunisty. Aspoň dlemý osobní zkušenosti. Divíte se, že jsou nasraní, když okolo vidí to co vidí??? Já ne!

Otázkou je, jakým "vhodným způsobem a směrem" se dá ventilovat vztek nad tím bordelem?? CO je teda ten "vhodný způsob"? Docházet k volbám to jistě není, neb jak známo, kdyby volby k něčemu byly, dávno by je zakázali!

Krysa

224113

14.7.2010 8:00

Doplnění

Erik Sedláček 86.?.?.?

Původní glosa „Obžaloba jako za Husáka“ je zde. Je tam obžaloba v pdf a stáhnout mi jde bez problémů. Může se to eventuelně doplnit do článku.

Pokud jde o rozsah spisu, je tak velký patrně proto, že dali dohromady několik vzájemně vůbec nesouvisejících kauz (nejspíš kvůli mediální propagandě, kde se zdůrazní, že někdo je obžalován za tvorbu „nacistických“ stránek a divák/čtenář už se samozřejmě nedozví, že dalších 5 lidí je obžalováno za věci jako půjčení bubnu) a celkem je tam cca 10 obžalovaných.

224020

14.7.2010 8:57

RE: Doplnění

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 224020

Aha, díky za odkaz. Tak jen doplňuji, že obžalobu si můžete prohlédnout zde (pdf).

224023

14.7.2010 8:30

Změny?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

ad: „ohrožením demokracie je i stav, kdy strana (stoupenci) jsou schopni třeba i na lokální úrovni účinně destabilizovat stávající institucionální a právní systém."

Zajímalo by mne, jak jinak by asi šlo u nás ale i kdekoli jinde dosáhnout jakýchkoliv změn než uvedeným postupem a proč by to mělo ohrožovat demokracii, kterou tu ostatně stejně nemáme?

Samozřejmě že je nutný "destabilizovat systém" a nejen na "lokální úrovni" aby se něco změnilo, jinak se totiž nezmění vůbec nic! Což je patrně to o co to jde: jen nic neměnit!

Tady vůbec nejde o nějaký Národní odpor, rasisty nebo cigány, tohle totiž půjde napasovat na kohokoliv nepohodlnýho! No a jak se zdá, posléze nás začnou zavírat i za myšlení nebo za to, že někomu kdo se vládě nelíbí něco půjčíte. Např. chlapovi co bydlí ve stejné ulici půjčíte vozejk, a pak budete tři týdny "podávat vysvětlení" neb on ho použil na "podrývání demokracie" ...
no a to jste měli vědět, a nebo jste se dopustili aspoň činu z nedbalosti, neb jste se neptali na co ho potřebuje a v který je straně, a na jeho názory na cigány, homosexuály, vládu, USA, Židy, Izrael, katolíky, Schwarzenberka, etc... VY jste spoluviníci, protože VON si dovezl na VAŠEM vozejku domů uniformu Wehrmachtu!

A ostatně vy jste taky nepřítel demokracie, protože u vám v mobilu našli zvonění co hraje "Sojúz něrušímyj", nepoužíváte Windows a ke všemu váš antivir je výrobkem bývalého agenta KGB ze SSSR!! No a každý policajt vám vysvětlí, že dostanete za to aspoň 4 roky, a že kdybyste nebyli blbci, raděj se budete věnovat vykrádání chat nebo znásilněním, protože z toho vás advokát vyseká s podmínkou!!

Krysa

224021

14.7.2010 8:55

RE: Změny?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 224021

Super příspěvek ..

jen nevím jakýho sem vrazit smajla. Smích, pláč nebo zvratky ???

224022

14.7.2010 11:10

Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

V ceskem Kocourkove, ve kterem se komuniste kvuli svemu duslednemu antinemectvi tesi pravni ochrane, tento vyvoj vubec neprekvapuje.

224034

14.7.2010 11:30

RE: Neni divu

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 224034

Přestaňte se laskavě starat o český Kocourkov. Že jej tady dnes máme, za to můžeme poděkovat především zrádcům z řad SN a němcům všeobecně. Kdyby nevyprovokovali 2SV, tak by v Evropě nic podobného nevzniklo. Komunismus byl uměle živen Německým ministerstvem financí, i Lenin byl záměrně z těchto důvodů propašován do tehdejšího Ruska za účelem rozvratu a oslabení východní fronty, aby si němci uvolnili ruce a síly pro válčení na jiných bojištích. Že se Vám vymkl z rukou a vzniklo, to co vzniklo, dnes vůbec nekritizujte. Brežněv by Vám řekl "Éto Vaše dielo" - tak si nestěžujte, můžete za to Vy a Vaši soukmenovci!
Jen plivete neopodstatněné a jedovaté sliny. Nic jiného neumíte, a ani v minulosti jste nic jiného nedělali, než vyvolání rozbrojů a nepokojů. Potom se nemůžete divit, že Vás nemá nikdo v oblibě.

224037

14.7.2010 14:34

RE: Neni divu

tmo 89.?.?.?

Reakce na 224037

Přání otcem myšlenky, že?
>Kocourkov. Že jej tady dnes máme, za to můžeme poděkovat především zrádcům z řad SN a němcům všeobecně
Doložte svou domněnku fakty prokazujícími, že SN zavinili český kocourkov.
>Kdyby nevyprovokovali 2SV
Druhou světovou válku nezačali v žádném případě SN (ostatně nešlo o sudetské němce, ale o domácí, obyvatelstvo území zahrnutého do ČSR, které jen mluvilo specifickým německým dialektem), nýbrž vyprovokoval ji (kromě krize -kým asi spuštěné?) někdo úplně jiný na západ od Německa a také na východě - chazarskými židy založený bolševický Sovětský svaz. Chtělo by to alespoň průměrný rozhled a znalosti historie.
Přestaňte laskavě s tou vaší fanatickou vírou, že češi jsou skvělí a za vše mohli a mohou Němci. Je to příliš zjednodušené a pro vás trapné... výmluva za vše. Volili snad odsunutí sudeťáci v osmařtyřicátém roce Gottwaldovu zločineckou KSČ? Ne - byli to ti "čistí" češi, a titíž tu stranu zbaběle drželi po 40 let.
A rovněž tak přestaňte s trapným kolektivním (dokonce ne přesně definovaným) obviňováním typu:
>se vám vymkl z rukou
a
>Brežněv by vám řekl
, je to opravdu velice trapné a ukazuje to na míru inteligence diskutéra... a na o to větší potřebu nahrazovat fakta manipulacemi. Pokud něco konkrétního víte o osobě protidiskutéra, pak konkrétně a argumenty reagujte na to, co víte, a ne na to, co se bez podkladů domníváte nebo co se zlovolně snažíte jiným podsunout.
A mluvte laskavě vždy za sebe a ne za domnělé skupiny zde nebo kdekoliv:
>Potom se nemůžete divit, že Vás nemá nikdo v oblibě
, zvláště pokud ani toto (jako prakticky vše) nemůžete vědět. Jen rozpoutáváte vášně a lžete, přičemž později se nikdy neomluvíte a neopravíte svůj názor, a to ani kdyby se dotyčný ohradil s uvedením správných faktů (jako že vámi zahrnovaní "dobří" se v této manipulované debatě raději ani neozývají).
Každopádně způsob vaší diskuse je nenormální, zvrácený až psychotický. Zajímalo by mě, jestli a kdo za ty hloupé a fanatické manipulace platí, a zda je to v zájmu tohoto serveru, pokud je to dlouhodobý jev a není to korigováno. Takovými diskutéry (a nejste v tom bohužel sám, je vás tu více) diskuse klesá na úroveň stoky, kde si lidé nadávají a podle si zpoza barikád fanatiků vyčítají nenávistné smyšlenky.

224044

14.7.2010 16:21

RE: Neni divu

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 224044

Projděte si diskuzi "61. sjezd odsunutých Němců z Československa", zde na Zvědavci, a budou Vám některé odpovědi jasnější. Také si dohledejte v odkazech "nassmer.cz" s jakými argumenty chtějí operovat. Poté Vám budou i tyto odpovědi dávat smysl, takto je to odtržené a málo pochopitelné, nebo zavádějící.

>rozpoutáváte vášně

Pokud jste objektivní, a pročtete si předešlou diskuzi, včetně položených argumentů od bezejmeného 62....
a jste schopen vnímat nepokroucené skutečností, které se k této době váží, včetně období od přelomu minulého století, tak si myslím, že to nejsem já, kdo chce vyvolávat nedorozumění a jitřit vášně. A poválečné uspořádání bylo výsledkem, ať se to komu líbí, nebo ne.
Dnešní doba je opět jen pokračováním téhož, a nevidím momentálně jinou cestu, než aby to vykvasilo, k něčemu lepšímu. (to je snad přání všech)
A řeči o čekém kocourkově ???
Ano, není všechno jak by mělo být, o tom si iluze nedělám, ale kafrat si do toho od diskutujícího 62..., by už bylo asi přespříliš, obzvlášť s jeho názory.

224054

14.7.2010 18:34

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 224054

Dobře, takže jste nic doložit nebyl schopen, a odkazujete jen na jiná místa a na jakousi jinou objektivitu, samozřejmě podle vašeho gusta... takovou byste mi rád implantoval, v zoufalé snaze získat dalšího člena stáda a obhájce neobhajitelného. Znovu prokazujete jakési své alergie k jiným diskutujícím, intoleranci k jiným názorům, chuť napadat i pro pouhé číslo 62... přitom není nikde napsáno, že váš názor není silně zkreslený, a možná právě 62 má pohled na tehdejší dobu i na sudetské spoluobčany mnohem vyváženější a lidštější postoje... na rozdíl od fanatismu vašeho, a přisluhovačů každé hádky a zloby, typu hestroy. Vy jen nekriticky nadržujete čechům, i přes vědomí, co je to za národ a čeho se opravdu dopustil (možná právě proto tolik vůle maskovat to -nebo jde jen o obrovskou neinformovanost?). A stejně jako tento nehrdý národ ani vy nezvládáte sebereflexi, a raději než si přiznat pravdu a čestně se k tomu postavit, se vám líbí relativizující výmluvy typu "doba byla taková, poválečné uspořádání je jaké je, ať se to líbí či nikoliv).
Takže ve vás zvítězil zvířecí pud a rozhodl jste se, že aby tady diskutoval člověk s jiným pohledem,
>by už bylo asi přespříliš, obzvlášť s jeho názory.
Ovšem uniká mi, jakým právem chcete právě vy určovat, kdo zde může bez vašeho šikanování diskutovat, a kdo má být vyloučen či posmíván, jak je tady tak častým zvykem té méně inteligentní skupiny sebejistých. A samozřejmě že tihle řvouni bývají nejvíc slyšet... ke škodě všech normálních i tohoto webu.

224063

14.7.2010 19:54

RE: Neni divu

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 224063

Nevím, co bych Vám asi tak měl doložit, abyste byl spokojen.
Každý občan by měl alespoň zhruba znát svou historii. To Vám tady mám opisovat učebnice dějepisu, historické dokumenty, včetně zákonů tehdejší doby?, abyste stejně rozporoval fakta.
V otázce SN byly učiněny kroky, jakož i v celé Evropě, na základě Postupimské dohody. Z tohoto dokumentu vyplývá, že partnerem v této otázce je Německá republika. Nikdo jiný. S touto republikou byly učiněny dohody a smluvy, řešící mj. i odškodnění SN v protiváze s válečnými reparacemi. Benešovy dekrety pouze překlenovaly absenci některých zákonů, a platily prakticky do doby vzniku zákonů vyjadřujících se k těmto bodům, nebo této problematice. Pro mnohé je tato otázka vyřešena, ale bohužel, pořád někdo chce něco vytahovat, aniž by bylo co.
Jaké bylo předválečné dění, není problém si jak dohledat v literatuře, tak v dobových archivech, nebo u pamětníků, i když těch není dnes již mnoho.
Co se týče zmíněného Lenina, myslím že i na internetu najdete zmínku, kdo jej financoval a kdo a jak jej propašoval do Ruska, ostatně to není věc nová a ani neznámá. Tak jaképak chcete ještě doklady?

224067

15.7.2010 2:03

RE: Neni divu

tmo 89.?.?.?

Reakce na 224067

Co jsem chtěl doložit, je v jediné jasné a česky psané větě v úvodu příspěvku 224044. SN nic jako český kocourkov nezavinili (to tvrdím já, a na vás je prokázat své opačné, domnívám se že lživé, tvrzení).
Na učebnice dějepisu nejsem zvědavý, skutečné vzdělání jde o dost dál, než komunistický dějepis základní školy a jednostranné pořady ČT nebo TV Nova. Ale shodnout se dokonce nemusíme, ani když se doučíte a předložíme konkrétní důkazy. Problém byl ve vaší víře v jedinou pravdu a to vaši, podávanou poněkud fanaticky pročesky, a v ostrakizaci jiných diskutérů s opačným názorem.
>V otázce SN byly učiněny kroky
Jasně... pasivně, a těch kroků se my rádi chytneme, bez ohledu na právo. A na těch krocích vůči SN nemají dle vás češi samozřejmě ani stín viny, že? To tak nějak samo, ani jsme to nechtěli. Jen se to tehdy hodilo, a i teď se to naší zbabělosti hodí jako omluvenka, jako křivý argument proč si nemusíme nic přiznat a napravit.

224085

15.7.2010 3:50

RE: Neni divu

p. 125.?.?.?

Reakce na 224067

pane Anonymus85 myslim ze nemusite nic dokazovat protoze pravda sama je dostatecny dukaz a kdo ji nezna tak litost je zde na miste....Vyskytuji se zde dva druhy diskutujicich mimo jinych, jedni kteri si potrebuji odlehcit./tak jako kdyz jdete na zachod a vrhaji jejich verbalni sracky zde na nas/druzi to delaji zamerne pro jakesi zajmy,ze to vynasi,nebo se chteji zalibit,kompensace atd. oba druhy tezi z nedostatecne schopnosti myslet ciste a tezi perversne z nasi dlouholete poroby kdy jsme se octli pod velkym tlakem zili v zoufale nadeji jak prezit do zitrka jen proto ze jsme byli cesi a ti druzi rasiste,chamtivci a zakerni moci chtivi psychopati /myslim tim Nemcei rakouske.bolseviky a nacisty/vcetne velkeho mnozstvi95%sudetskych fasistu/ Muzeme pozorovat kolem nas jednu skutecnost nebo jev,ktery je dost casty.Kdyz nekoho spinite,delate na nem nasili verbalni i fyzicke,dale zastrasujete a vyhrozujete 24hodin denne,psychicky slabsi nebo nevyzrali se casto otoci logicky sami pod timto velkym utlakem proti sobe./Kdyz to vrchnost rika a podruhove opakuji denne po nich bude na tom neco pravda/ a zacnou hledat /a najdou /pochopitelne nejake zavady na sobe/nikdo neni perfektni/ a diktatori a jejich pohunci nepratelsti cechum zacnou jasat a zvelicovat"vidite ze je pravda co jsme rikali"a za jejich jasotem vycnivaji vzdy nekale umysly...Ve srovnani nasich "zlocinu" a zlocinu Maovych,Stalinovych,nacistickych a nemeckych za prvni svet.valky sudetonenmeckych a dalsich je nase provineni velke asi tak jako provineni te mouchy co posrala obraz cisare pana.....diky za pozornost.

224093

15.7.2010 12:35

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 224093

>pane Anonymus85 myslim ze nemusite nic dokazovat
Pane, vy jste tady určen k tomu, abyste lezl jiným do debaty a určoval, co kdo má či nemusí dokazovat? Nebo se ta debata týkala vás, že dokazování lživé vypuštěné věty pokládáte za svou věc?
Domnívám se, že u slušných lidí, když někdo vypustí velkohubou a osočující větu, mělo by se to zakládat na realitě a měl by být schopen to doložit. Zde to dotyčný ani napodruhé nezvládl... prostě neví:
>Kocourkov. Že jej tady dnes máme, za to můžeme poděkovat především zrádcům z řad SN a němcům všeobecně
Doložte svou domněnku fakty prokazujícími, že SN zavinili český kocourkov.
To samozřejmě doložit nepůjde, nebo jen velmi krkolomně, lživě. Sudetští němci byli bez své vůle, aniž se kamkoliv pohnuli, vytrženi ze svazku Rakousko-Uhersko a zahrnuti do ČSR jako ne zcela svéprávní (byla jim odepřena i místní samospráva, přístup k účasti v úřadech a konány snahy odepřít jim jejich jazyk a školství, a to po mnoha staletích, kdy tu jejich rodiny žily v pokoji a přátelství vedle čechů). Mezitím v dalekém Sovětském svazu vznikl komunismus. Následně byli SN českou sběří vyhnáni a okradeni, tudíž jako nepřítomní či jako oběti zločinu nemohli mít podíl na české malosti a morálních excesech (to je známá lest židů a jiných prolhaných propagandistů, obvinit ze svých zločinů své oběti). A už vůbec nemohli mít takto nepřítomní vliv na volbu čechů v roce 1948, kdy si zvolili komunisty. Na budování a udržování totalitního režimu, toho našeho kocourkova, neměli taktéž žádný vliv. A dodnes jej nemají.
>nemusite nic dokazovat protoze pravda sama je dostatecny dukaz
To je nesmysl. Podle tohoto vzoru bych zde mohl prohlásit, že jste postižený syn žumpaře, a když byste mě vybídl k důkazu, odpověděl bych snadno vaším "pravda sama je dostatecny dukaz". -Stačí vám takové dokazování? Připadá vám tento snadný způsob vypouštění smyšlených názorů v pořádku?
>Ve srovnani nasich "zlocinu" ... je nase provineni velke asi tak jako provineni te mouchy
Aha, takže všichni jsou vinni zločinem v uvozovkách, ale češi z neznámého důvodu nejméně. Zlo je podle mě zlo. A nemá cenu se jako nesvéprávné dítě ve školce srovnávat s jinými, prolhaně zapírat, sám sebe obelhávat, zkreslovat a zbaběle prohlašovat: "však oni taky", a že za vše mohou ti jiní, a že já za své činy mohu jen docela nepatrně, nejméně. To svědčí o nezralosti duševní a o odmítání morální odpovědnosti za sebe, což je nedospělé.
>diky za pozornost
Věru je za co děkovat... číst to bylo odporné, těžké.

224135

16.7.2010 2:13

RE: Neni divu

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 224135

Tady je debata, kdy se kazdy muze zapojit, kdykoliv a kdekoliv do debaty. Komu se to nelibi, muze stezovat treba u "ceskeho nezavisleho soudu" . Pokud jde o SN, tak vy jste se prece aktivne zucastnil debaty o SN. Jenomze jediny partner pro Prahu o SN je vlada v Berline.
http://www.zvedavec.org/nazory_3856.htm#ptr223658
http://www.zvedavec.org/nazory_3856.htm#ptr223564
http://www.zvedavec.org/nazory_3856.htm#ptr223592
http://www.zvedavec.org/nazory_3856.htm#ptr223640
Nemam chut projet komlet vasi aktivitu. Skoda casu, tak jsem to zabalil po zhruba tretine diskusnich prispevku. Nemejte strach nemam pristup k IP adresam, pouze me divne svrbel nos, tak jsem to strelil od oka. [vyplazený jazyk] [velký smích]

Pokud jde o Odpor, tak ten mu je vcelku ukradeny, ale co neni ukradene je jakym zpusobem funguje justice v CR. A to ma s demokracii spolecneho asi jako Gusta Husak. 8 hodin na 2 500 starenk spisu? To ma byt spatny vtip? Ja ctu nadprumerne rychle a dam stranku za minutu, ale v beletrii. Ne v pravnickem odbornem textu. Jinak receno v beletrii, kdybych vydrzel cist 18 hodin bych stihl 1 000 stran. Pouze precist, promyslet a prostudovat vezme daleko voce casu. O tom by nam mohli rict ustavni soudci

Argument typu, ze by obvineny zdrzoval? Dyt je 9 mesicu ve vazbe, takze co vadi statnimu zastupci na nekolika dnech? Nemluvim o tom, ze ucelove tesne okolo lhuty 3 mesice, je prilepeno dalso obvineni, aby byla prodlouzena vazba. A ze to soud prijme jako v poradku.

Cemu se divit? Kauza Berka, statni zastupci se navzajem soudi o "justicni mafii". Tohle uz neni bordel, tohle je pseudodemokracie a pseudopravni stat. Az budou menit tu Ustavu, tam at tam misto Ceska republika daji Bordel u Kocourkova, ponevadz v Kocourkove byli zastupitele pouze zpitomělí a na neco jako monstrproces by se nevzmohli. Kdyz si vezmu nacisty pri procesu s Dimitrovem, tak to byli taky bridilove prilis nakazeni setrvacnosti pravniho systemu vymarske republiky. Ceska justice by zapaleni Risskeho snemu prokazala Dimitrovovi i s pritezijucimi ideozlociny, ktere pri sve rafinovasti nevykonal, jak by rekl statni zastupce!! [bliji] [zahanbení]

224195

16.7.2010 3:18

RE: Neni divu

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 224135

Jste schopen uznat, že první republika - ČSR 1918-1938,
byla demokratický a právní stát s rozvinutou a efektivní ekonomikou?

224196

16.7.2010 22:41

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 224196

Prvni republika byla demokraticka pouze pro cechacky.A ze mela rozvinutou efektivni ekonomiku?Asi jako tu dnesni, zadluzenou a zkorumpovanou, jaka jina by asi mohla byt?

224253

16.7.2010 7:42

RE: Neni divu

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 224135

Pokusím se Vám odpovědět včetně odkazů. Odpovědi budou zhruba stejné, pouze trochu šířeji rozvedené.

Důkaz o destabilizaci Ruska, odstoupení Ruska z války a uvolnění německých sil z východní fronty pro ostatní bojiště 1SV, čerpám z americké encyklopedie, abych nebyl napadán z komunistického překrucování faktů. Konkrétně je o tom tenhle úryvek, který záměrně ponechávám v originále, abych se nedopustil žádných manipulací s textem.:
"During most of world war i, Lenin stayed in Switzerland. When revolution broke out in Russia in March 1917, Lenin returned with the aid of Germany, which hoped he would gain power and agree to a peace treaty. Accused of being a German agent by the provisional government, Lenin fled to Finland. He returned to Russia secretly in October 1917 and led the October Revolution, which toppled the provisional government and placed the Bolsheviks in charge."
Kde je zmíněna německá podpora Leninovi, včetně jeho poslání, aby zkomplikoval spojencům situaci uvolněním východní fronty. Podrobnosti najdete v odkaze na stránku. Obdobný text můžete najít, při troše chtění hledat na
wikipedii.
Takže tímto považuji odpověď na vývoj v Rusku a jeho další osudy za podložené a myslím, že nemůžete namítat, že tyhle informace jsou zkreslené, nebo opsané z "komunistického dějepisu" - o kterém jsem se nezmiňoval!
Z tohoto pramene, bez dalších důkazů je třeba odvozovat vznik SSSR se všemi jeho negativy a vlivy, včetně zmíněné Katyně. Protože i NKVD byla produktem, který vykrystalizoval z tohoto, německem aktivovaného podrazu na ruském národu.

ČSR po roce 1918 až do září 1938 byla demokratickým a právním státem, ať už si chcete o tom myslet cokoliv. Byl to stát z rozvinutým průmyslem i s dobrou ekonomikou. K tomu snad není třeba důkazů, to vědí i malé děcka.

V září 1938 vešla v platnost Mnichovská smlouva, čímž jsme se dostali pod německý diktát. To znamená, že i zákony z této doby byly uváděny v platnost pod politickým nátlakem. Proto jsem zpochybnil zákon 300/1938sb. Z důvodu podobných zákonů a říšských nařízení byly po válce uvedeny v platnost Benešovy dekrety, které překlenovaly a zároveň rušily takto nedemokraticky přijaté zákonné normy.
Mnichovská smlouva měla ještě další negativní vliv na celé dění v ČSR. Na jejím základě bylo prakticky území SN přiřazeno k říši. Henlainovci v dobře 90% se přidali na německou stranu. Tyto skutečnosti prakticky vyřadili obranu země.
Zde je úryvek dobového tisku: http://img689.imageshack.us/img689/7666/cs1938.jpg
Ponechávám v odkaze, abyste nemusel rolovat prohlížeč, a zmenšovat nechci, aby to bylo čitelné. Doufám, že tenhle obrázek z r. 1938 nebude posuzován jako komunistický, nebo zkreslený ...Automaticky kráceno

224207

17.7.2010 9:07

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 224207

Co to tu člověče melete?Lenina i s celým židovským osazenstvem jeho legendárního vlaku vyslali židovští bankéři a obchodníci, vždyť pobýval ve Švýcarsku!Píše o tom Solženicyn.To za prvé.A za druhé, NKVD byla od samého počátku židovská ozbrojená organizace, navazující na tradice Bundu.A za třetí, Německo s Ruskem bylo ve válečném stavu, víte co to znamená?

224282

17.7.2010 17:33

RE: Neni divu

smoke 89.?.?.?

Reakce na 224282

Jestli těmi Židy myslíte berlínskou vládu, tak máte zcela jistě pravdu[smích]

...the Swiss Communist Fritz Platten obtained Imperial German permission allowing Lenin (and cohort) to traverse Germany in a diplomatically sealed train. Geopolitically, the Germans expected his return to politically disrupt Imperial Russia — in aid of ending the Eastern front war (17 August 1914 – 3 March 1918), so that Germany could concentrate upon defeating the Western allies.

224318

17.7.2010 18:11

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 224282

...myslím, že za vlak byl přímo odpovědný tento pán
...počítá se také mezi "světové židovstvo"?

hhbb

224325

16.7.2010 7:44

RE: Neni divu -pokračování

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 224135

nebo zkreslený a zmanipulovaný.
Další detaily přeskočím, a začnu se věnovat až období konce 2SV, protože prakticky nemají v tomto žádnou váhu a situaci ovlivňovali ve vztahu k ČSR jen negativně.
Konec Války přinesl Postupimskou dohodu a z ní vzešlá rozšiřující dohoda Pařížská z r. 1946, které řeší poválečné hranice států a hlavně řeší odsun z Polska, Československa a z Maďarska. Také řeší majetkové vyrovnání a válečné reparace.
Originální texty lze získat dotazem u mvcr.cz. Já je mám k soukromému použití, ale nemám oprávnění je zveřejňovat. Takže si je můžete také na ministerstvu vnitra pro vlastní potřebu vyžádat. Já jsem si je vyžádal, abych věděl o čem zmíněné dokumenty pojednávají, a byl jsem ochotně těmito dokumenty obdarován, včetně rady, kde si vyžádat další dokumenty, o které jsem měl zájem.
Na základě Postupimské dohody byla učiněna dohoda mezi Německem a Československem o vyrovnání následně: Hodnota majetku sudetských němců byla asi o 15% menší, než činil nárok Československa na válečné reparace a přesto byla učiněna dohoda o vypořádání jako vyrovnaná a německá vláda se zavázala na tomto základě všechny SN vyplatit. K tomuto existují mezinárodní smlouvy zhruba do r. 1957 - zřejmě byste pohrdl jakýmkoliv textem, proto si prosím požádejte ministerstvo zahraničních věcí o platné znění těchto smluv.
Navíc Česko-německá deklarace z roku 1997 pojednává o tom, že obě strany prohlašují, že nebudou zatěžovat své vztahy politickými a právními otázkami pocházejícími z minulosti. Dále se zavázala zachovávat výsledky předešlých smluv o majetkovém vypořádání a odškodnění obětí nacistické perzekuce.
Vypořádání majetku rakouských občanů bylo ukončeno v r. 1974, kdy Československo vyplatilo jednu miliardu šilinků, čímž se ukončilo konečné vypořádání.
Na základě těchto mezinárodních smluv byly určeny jako partneři vlády jednotlivých států a na těchto úrovních bylo vypořádání provedeno. Proto, jestli se dnes někdo cítí poškozen, musí se obrátit na příslušné státní orgány, ale ne na fórum na Zvědavci. Tady jak zřejmě uznáte není ta správná adresa.
A kolektivní vina?
Nevím do jaké míry byla uplatňována, ale vím, že byli lidé z řad SN, těmi proklínanými komunisty vyjmuty z odsunu a bylo jim umožněno zde dále pobývat, a jsou zde dodnes - některé osobně znám. Ale podmínkou bylo, že se nijak proti Československému státu neprovinili.

Takže i zde, i pokud Vy uznáte, nebo neuznáte první republiku, lze předpokládat, že by prvorepublikový vývoj šel dále, jako třeba v Rakousku a nedostali by se k moci komunisté. Ale podmínkou tohoto vývoje by musela být neexistence 2SV, která tento vývoj ukončila a směřování Československa se po válce odvíjelo jiným směrem. Kdo je asi příčinou tohoto vývoje? Jak v prvé řadě v Rusku, tak následně i v Česk...Automaticky kráceno

224208

16.7.2010 7:46

RE: Neni divu - pokračování 2

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 224135

Kdo je asi příčinou tohoto vývoje? Jak v prvé řadě v Rusku, tak následně i v Československu, kdy jsme po 2SV spadli pod jejich vliv? A jestliže kritizujete poválečnou ekonomiku v Československu, pak je třeba se zamyslet, poděkovat za upozornění, a začít si pokládat otázky: PROČ? KDO ZA TO MŮŽE? JAK ASI VELKÉ ŠKODY BYLY ZPŮSOBENÉ? NEMĚL BY PŮVODCE TOHOTO STAVU VYPLATIT VYROVNÁNÍ TĚCHTO ŠKOD? A myslím, že by se tyto sumy daly dopočítat velmi snadno - vzít za základ prvorepublikové výsledky, vzít průměr ekonomického růstu a vynásobit to zhruba 50 roky totality včetně okupace.

224209

16.7.2010 11:11

RE: Neni divu - pokračování 2

Karel z Čech 85.?.?.?

Reakce na 224209

Promiňte, že vám do debaty s fanatickým skopčákem skáču, ale připadá mi úsměvné dnes uvažovat o škodách, které v naší zemi způsobil komunistický režim. Ten za 40 let dosáhl výsledku 2 biliony plus. Současný neokapitalistický režim za pouhých dalších 20 let má hospodářský výsledek 3 biliony mínus.
Kdopak nám ty současné škody uhradí??? [pláč] [naštvaný]
Teď k tomu všemu ta krize = převod majetku z chudších na bohaté ...... s náhradou nějaké škody-újmy dnes mohou počítat pouze ti největší zloději a spekulanti. Dokonce už i církev svatá katolická upustila od požadavku na stamiliardové náhrady za ztráty zisků z nemovitého majetku za dobu vlády komunistů = ti darebáci komunisti katolíkům znemožnili soukromé podnikání a zaměstnávání nevolníků.

V diskuzi se skopčákem jen těžko uspějete, protože on nemůže připustit argument, že naši sudeťáci byli oprávněně potrestáni za zradu republiky, za násilné vyhánění Čechů z území, podle mnichovské dohody okupovaného Německem, za vyvolání Mnichovské dohody. Bez řádění skopčáků v našem pohraničí by Hitler neměl důvod značnou část území naší republiky požadovat a k Mnichovu by nikdy nedošlo.
Skopčáci chtěli do rajchu a tak jim po válce bylo jejich přání splněno.
Němce mám docela rád - když jsou v Německu. [velký smích]

224223

16.7.2010 14:19

RE: Neni divu - pokračování 2

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 224223

Karle, výsledky které uvádíš, s tím souhlasím a nemám k tomu připomínek.
Ale pokud se mu zdá, že jsme byli za komunistů v ekonomickém propadu, tak teda byli, ať je po jeho. Protože ke konci první republiky, když se začalo zbrojit, se opravdu nastartovala ekonomika a výsledky byly příznivé. Opravdu, kdyby se tyto výsledky promítly graficky do budoucnosti, tak by ten graf měl stoupající trend. A že se tento trend přetnul 2SV je také prokazatelné.
Mně osobně jsou tyhle otázky celkem volné, nějak se to vyřešilo a je to minulost, se kterou se musíme smířit, ať se nám to líbí, nebo nelíbí.
Jediné, co mně není lhostejné, je že pořád někdo vytahuje staré kostlivce, a poukazuje, jak je ukřivděný a ublížený a používá pseudoargumenty na svou obhajobu. Když se jej snažíš upozornit, tak Tě obviňuje z komunistických manipulací a lží. Všimni si, jak fňuká, jak je z Ruska, Rusové hnali.
To je asi taková logika, jako když děcko si spálí na plotně ruce a pak začne řvát, že jej rozžhavená plotna spálila. Normálnímu je to pochopitelné, ale jak vidíš, někomu ne.

224234

16.7.2010 16:17

RE: Neni divu - pokračování 2

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 224234

Dobrá debata pánové.

Mě na ní ovšem zaujal jeden legrační fakt, že oponenti, kteří zde v diskuzi stále šermují nespravedlnostmi (které se po WW2 děly od zlých Čechů sudeťákům "přestěhovaným" na základě rozhodnutí vítězných mocností z Československa do Německa) se chovají a přemýšlejí podobně ublíženě jako siožidé.

Není to zajímavý jev? Obě skupiny (jak posseltovi sudeťáci, tak "židovyvolení" ) mají pocit nekonečné nespravedlnosti a obě skupiny by rády protistranu (za přispění generalizace a té správné politické a jiné korektnosti) nějak dotlačili k pocitu viny a ve finále je košér materiálně či finančně "vysály". Siožidé to vůči Němcům úspěšně praktikují již více jak 60 let a jejich sudetští bratři by se podle všeho ve vztahu k Čechům nyní rádi přidali.

Nejsou to tak nějak podobné (judaismem, o penězích, které přeci nesmrdí[smích], podporované) přístupy? A Peace s nimi.

jansmith[smích]

224237

16.7.2010 17:08

RE: Neni divu - pokračování 2

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 224237

Jene, jediné co nemůžu pochopit, jsou ty veletoče, jakoby ani žádná historie neexistovala. Vložený obrázek

224239

16.7.2010 17:39

RE: Neni divu - pokračování 2

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 224239

K tomu obrázku: Samozřejmě, že by někdo mohl namítnout, že je to komunistická propaganda, zmanipulované atd. Proto přikládám i kousek textu, jak se vytvářejí legendy a následně společné průsečíky zájmů.

224240

16.7.2010 20:38

RE: Neni divu - pokračování 2

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 224240

Přesně tak. Dobrý odkaz. Oskar Schindler, jak to tak vypadá, přesně zapadá do skupiny pokrytců, kteří pro kariéru a dobré bydlo udělají v každé době a režimu cokoli.

Dokonce tento zachránce židů dal podnět k natočení hollywoodského dojáku, který podle všeho zobrazuje všechno jenom ne pravdivé motivy.

Hezká je věta, cituji: "Jak by to bylo krásné, zbohatnout poctivě, nejlépe jako šikovný podnikatel! Oskar Schindler se o to zpočátku pokouší, bohužel neúspěšně. Což by nebylo až tak tragické, kdyby dokázal žít skromně. Ovšem náš lev salónů nejenže nemá obchodní nadání, navíc by rád žil jako král! Neřešitelná situace? Kdepak! Schindler v roce 1935 vstupuje do Sudetendeutsche Partei – politické strany, jež žádá připojení našeho pohraničí k hitlerovské třetí říši! Teď už přichází k penězům lehce. Dostává je, když německé vojenské rozvědce Abwehr pomáhá rozvrátit Československo."


Co na to zdejší debatní posseltovci se svými košér pokryteckými nároky? No, není ten náš svět jedná velká bžunda?


jansmith[smích]

224247

16.7.2010 22:47

RE: Neni divu - pokračování 2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 224234

A co takhle si soudruzi zazpivat tu vasi Internacionalu ve fronte na hajzlpapir?

224254

16.7.2010 23:02

RE: Neni divu - pokračování 2

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 224254

Když se tak zamýšlím nad tím obrázkem, tak ten Váš návrh není vůbec od věci. To je snad jediné co utoho chybí [chechtot]

224256

29.7.2010 8:49

RE: Neni divu - pokračování 2

p. 125.?.?.?

Reakce na 224223

..skopcak je taky velice odvaznej ted kdyz se o tom smi mluvit...drive drzel hubu a krok...

225095

16.7.2010 11:46

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 224067

Kniha Viktor Farkas "Kdo ovládá svět" říká, že ho tam vyexpedovali Němci asi i s balíkem lovů... Trockýho financovali pro změnu z Ameriky.

Krysa

224227

14.7.2010 20:10

RE: Neni divu

Lin 85.?.?.?

Reakce na 224063

Děláte totéž, co panu Anonymovi vyčítáte. Podsouváte jakési zvířecí pudy, nekritičnost, nenávist, neinformovanost atd. Nenapadá vás, že i váš "protidiskutér" může mít oprávněné důvody tento svůj postoj hájit? Stejně, jako ten svůj hájíte vy?
O jaké objektivitě a " nekritickém nadržování Čechům" (vy tam máte malé písmenot, takže...) to mluvíte? Můžu tvrdit, že nekriticky nadržujete Němcům. A když už jsme u toho - žádná národnost "sudetský Němec" neexistuje. Používání tohoto termínu pochází z Henleinova slovníku. Jsou jen Němci, žádní "sudetští". Navíc Sudety (snad z keltštiny) zahrnují JEN oblast Severních Čech (a dokonce snad jen Krkonošsko)a ne všech pohraničních oblastí, kde německé obyvatelstvo žilo. Takže pokud bychom přijali termín "sudetský Němec", zákonitě mluvíme pouze o obyvatelích SČ.
Není nikde napsané ani to, že ten váš názor je jediný, pravý a pravdivý. A posuzovat události poplatně době, ve které se staly, není žádnou výmluvou, ale jediným objektivním měřítkem posouzení.
Pane, jestli chcete být skutečně objektivní, bylo by záhodno mít i trochu tolerance k jinému než vašemu názoru. Těch tragických příběhů totiž bylo na obou stranách víc než dost. Blbý ale je - a to mluví v neprospěch Němců - že nedali pokoj ani po válce (kterou prohráli)a dost drsně se chovali k těm, kteří se tenkrát vraceli domů (tj. - do Sudet, protože tam byli doma už před válkou). Oni totiž Němci dost těžce nesli změnu svého společenského postavení a byli novou situací dost pobouření. Nikdy neuznali, že by mohli mít na situaci nějakou vinu. Své nižší potravinové příděly brali jako diskriminaci (za války jim to u Čechů nebo Židů vůbec nevadilo) a nošení bílé pásky brali jako neodpustitelnou potupu, žádající krevní mstu (a přitom nošení žluté hvězdy za války vymysleli právě oni). Stanné právo, které vyžadovalo vrácení všech zbraní civilistů, Němci prostě ignorovali. V pohraničí nebyl klid ani po válce a to ještě k žádnému vysídlení nedošlo. Tady jsou některé příběhy z "druhé strany". Ona ta doba nebyla tak černobílá a jednoznačná.

224068

14.7.2010 22:44

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 224068

to jako cist Rude Pravo[smích]Ten cesky Kocourkov vam opravdu preji.A obzvlaste vam preji, abyste si zase prozili 40 let komunismu, kdyz jste se s nim nikdy nedokazali vyrovnat.Nemce vyhnat, to vam slo, ale komunistum dat pres hubu, to ne, to by asi bolelo.

224075

15.7.2010 0:18

RE: Neni divu

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 224075

jen houšť do vlastních řad...Rudé právo je v německých rukou [chechtot]

224079

15.7.2010 10:18

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 224079

Jiste, jako Lidove noviny, Mlada fronta dnes, Blesk atd.Pan Sedlacek vam jasne pise, ze ceska kocourkovska justice je porad pod vlivem komunistu, co jeste chcete jako dukaz, ze za to muzou Sudetsti Nemci vyhnani z Koocourkova pred petasedasati lety?Ten ryze cesky "smysl pro spravedlnost" je opravdu uchvatny, jak rikal soudruh exbolsevik Milos Zeman, padni komu padni[smích]

224118

15.7.2010 10:38

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 224118

Jiste pan Sedlacek ma pravdu, ale necchapu , proc vinit komunisty za nacisticke zverstva.

224122

15.7.2010 10:58

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 224122

u ceskych kocourkovskych soudu jeste slouzi nejaky byvaly nacista?Pokud vidim dobre tak v clanku je uvedena byvala clenka KSC, tedy byvala prislusnice zlocineceke strany, v zakone postavene na roven nacisticke.Jak proboha muze vubec pusobit v justici?

224127

15.7.2010 0:27

RE: Neni divu

steve 67.?.?.?

Reakce na 224075

.. jezismarja !!, ze te to chlape porad bavi !?, bez treba k vode, nebo zacni plest karabace na Velikonoce .., ale dej uz tem zmasakrovanym na obou stranach pokoj !! Vzdyt uz jsi jednou nohou v hrobe - tak bys mel mit rozum .. !

224081

15.7.2010 1:46

RE: Neni divu

steve 67.?.?.?

Reakce na 224075

.. tohle zase chces ??, ..to ti udela radost ??, .. budes spokojeny ?, .. tak si toho uzij !!!
---
http://www.youtube.com/watch?v=7WEcWNc3DQw

224084

15.7.2010 10:04

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 224075

Co to do pr.... všichni máte s tím komunismem??? Kolikrát mám opakovat, že ten nikdy nikde nebyl??? Byl tu i jinde pokud vím jen socialismus a ještě ve zprasené verzi!

No a ted tu máme leda zprasenou verzi demokracie kombinovanou s kapitalismem řízeným mafiemi!

Krysa

224115

16.7.2010 11:31

RE: Neni divu

Karel z Čech 85.?.?.?

Reakce na 224075

>to jako cist Rude Pravo[smích]Ten cesky Kocourkov vam opravdu preji.A
>obzvlaste vam preji, abyste si zase prozili 40 let komunismu,
>kdyz jste se s nim nikdy nedokazali vyrovnat.Nemce vyhnat, to vam
>slo, ale komunistum dat pres hubu, to ne, to by asi bolelo.

Ale vždyť my jsme se s Němci vyrovnali docela dobře - za zradu a rozvracení republiky jsme je odsunuli a tím to pro nás skončilo. Jaképak další vyrovnávání? Po 60 letech je teď ještě nebudeme osobně trestat za to, co který z nich dělal proti nám před válkou a za války. Benešovým dekretem o potrestání zrádců a kolaboranců byla nastolena dostatečná spravedlnost, v té době možná.

Jistě se po válce stalo, že někdo sbouchal nějakého Němce nespravedlivě. Němci to našim lidem dělali během války průběžně, nejen je bili, mučili ale i stříleli a za živa upalovali. Dnes však nás nějaká omluva vnuků bývalých esesáků a jejich příručích nemůže vytrhnout. Ti vnuci nám nic nedělali a proto se nemají za co omlouvat. To jen ublížení vyvolení (resp. potomci jejich potomků) trvají na průběžném omlouvání v dolarech a eurech.

224225

15.7.2010 2:24

RE: Neni divu

tmo 89.?.?.?

Reakce na 224068

Ale nedělám...
Zvířecími pudy jsem mínil (a asi všichni mimo vás pochopili) strach z jiného živlu a instinktivní obranu tím, že češi znásilnili, zmrzačili, zabili, okradli a vyhnali své staleté spoluobčany, kteří mluvili jinak... a z nichž měli strach. Nebo kterých se chtěli zbavit, protože se jim nehodili a také ze zištných důvodů majetkových. Dnes je tím zvířecím pudem stádnost, s níž si někteří češi hájí své teritorium a svou pokřivenou historii... pro obranu svých "historických práv a pravd".
Nekritičnost je prostě nekritičnost, a z jeho příspěvků to čiší na 100 honů.
Nenávist k SN a k Němcům je z jeho textů taktéž evidentní, a projevuje se odporem i posměchem.
Neinformovanost tam objektivně je, a zakládá právě ty jednostranné soudy.
Jistě, každý může hájit to své, ale před autoritativním výrokem by si měl nejdříve zjistit informace z obou stran, a to nejlépe vícenásobně. Dokud to neudělá, neměl by se lidem s opačným názorem vysmívat, posměšně je nazývat a vylučovat z diskuse. O to šlo. A to já určitě nedělám, na rozdíl od jiných expertů zde.
Až se budete chtít zase zbytečně hádat, zase něco napište... ale příště se zkuste zamyslet, jestli motivace k psaní není pouhou potřebou zastat se jiného kusu ze svého stáda, resp. snahou nepravdivě diskreditovat někoho jiného. Prostě zkuste důsledné myšlení na jemnějších úrovních.
P.S.: a češi píšu s malým č proto, že jimi míním souhrnně obyvatele ČR, což nejsou jen Češi, ale i Slezané a Moravané (mluvící víceméně česky). Ale pokud chcete, můžete to chápat i jako výraz neúcty k národu, který se choval a chová křivě a zbaběle. Bohužel jde i o můj národ.

224086

14.7.2010 20:34

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 224063

Kolik lidi jste vyvrazdili, hlavne na vychode. Polsko, Ukrajina, Belorusko, Rusko a pod. Znicili mesta, vypalili vesnice a to pocitate s tim ze lide vam odpusti? Byt vama jsem rad ze to dopadlo, jak to dopadlo. Vy se divite ze vas lide po vojne nenavideli? I kdyz jste byli treba nuceni rozpoutat vojnu, nebyli jste nuceni vrazdit nevinne lidi.

224069

15.7.2010 2:35

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 224069

>Kolik lidi jste vyvrazdili, hlavne na vychode.
Kdo "vy"? O té trapně nepodložené paušalizaci a podsouvání jsem něco psal výše... patrně vám nejde čtení. Mimochodem nikoho jsem nezavraždil, a jsem bohužel příslušník českého národa, o němž si můžete přečíst, koho na Ukrajině, Bělorusku i Rusku a jinde vraždili a okrádali... kdosi to tu odkazoval. Není to dlouhé, jen slabých 36 stran textu, to byste mohl zvládnout:
Čeští legionáři na Sibiři
Jo jo, takhle uboze se získávaly ostruhy, kradlo státní zlato a získávaly zásluhy u západních mocipánů, aby mohlo vzniknout to údajně suverénní Československo.

224088

15.7.2010 10:02

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 224088

Ne ja ,Nemci.Bohuzel jste prislusnik Ceskeho naroda- smula pro Cechy.Navic placate druhe pres devate. To ze vrazdili komunisti je nezpochybnitelne, tak samo ze vrazdili Nemci a mnohdy hur. Co maji Cesti legionari spolecne z fasisty? Spis se vyjadrete k vrazdam fasistu. Muj deda a bratr me babky bojovali pro Wermacht.Celou dobu byli klamani. Misto proti komunismu bojovali proti Slovanum.Byl v zajeti a chovali se k nemu mnohem lip nez fasisti k Ruskym zajatcum. Vase placani je prazdne.

224114

15.7.2010 10:41

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 224114

Na vychode pred postupujicimi Nemci vypalovali vesnice predevsim rudi bolsevici, kteri tuto taktiku odkoukali uz od Kutuzova z doby Napoleonova tezeni do Ruska.Pokud to nevite, tak Moskvu vyrabovali a pak vypalili Rusove, aby se Velka Napoleonova armada nemohla kde najist a ubytovat.A jestli chcete kecat neco o tom, jak mili byli bolsevici k Slovanskym zajatcum, tak si zajedte do Katynskeho lesa, tam to uvidite v realu.Vsadim se, ze vam deda tvrdil, ze to urcite spachali Nemci.Vase vedomosti tomu odpovidaji.

224123

15.7.2010 12:09

RE: Neni divu

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 224123

A to Vás asi velmi prudí, že Vás Rusové nevítali ve své zemi, že?
Jak si to jen mohli dovolit, vypálit území, aby se agresor neměl kde najíst. Běžte si stěžovat do Hágu nebo rovnou na lampárnu.
A jinak za všechny příspěvky - Vy jako němec a obhájce německého - Vy jste přímo povolán a předurčen k tomu, abyste moralizoval všechny ostatní.

Uvědomte si, že i ta Katyň byla následkem, když chcete - tak "německé mírové politiky". Vašeho vzorného chování a dodržování mezinárodních smluv a dohod.
V tu dobu jste vzorově dodržovali mezistátní dohodu - Ribentrop-Molotov a nikdy jste na SSSR nezaútočili.
Zrovna tak jako v Čechách byli henlainovci napadáni při bohoslužbách. Češi za ně pořádali pochodňové pochody. Češi a Židé by Vám vlastně ještě měli být vděčni za pohoštění a noclehy, které jste jim zařídili v lágrech... Spokojen?
A ještě znám o Červené karkulce - v příštím příspěvku ji můžu odvyprávět.

224132

15.7.2010 12:50

RE: Neni divu

tmo 89.?.?.?

Reakce na 224132

>A to vás asi velmi prudí, že vás Rusové nevítali ve své zemi, že?
Opět nejste schopen psát věcně a pravdivě? Kdo je to "vy"? Snad víte, že on je Němec (nebo ve skupině více Němců), který napadl Sovětský svaz??? Probůh! Vždyť je to evidentně vaše lež a zlovolné podsouvání. Jako obvykle.
>ta Katyň byla následkem, když chcete - tak "německé mírové politiky"
Aha, takže podle vás nejen SN mohou za český kocourkov, ale už i Nemci mohou za zločiny sovětských komunistů, proti nimž bojovali...? Vždy někdo jiný může za čísi zločiny. Absurdita větší než od vás snad nemůže existovat. Obávám se, že tady došlo k nějakému vážnému defektu osobnosti, a bylo by vhodné, aby se tím odborník zabýval, protože se to stále opakuje a problém prohlubuje.
Zkuste se trošku uklidnit, úplně si vás představuji, jak s vysokým tlakem, naběhnutou žílou a třesoucíma se rukama pokládáte za nutné odpovědí zničit někoho s jiným názorem, s nehodící se informací. A pro ten účel uděláte klidně i stojku, když nebude stačit zvrhlé házení viny z viníků na oběti.

224136

15.7.2010 18:22

RE: Neni divu

Lin 85.?.?.?

Reakce na 224136

Budu reagovat až tady... snad to neva, že spojím č.224086 s tímhle. Napsal jste mi, že to chce "důsledné myšlení na jemnější úrovni", takže jsem si přečetla vaše příspěvky, abych věděla, co si pod tím vlastně představujete. A vida, nemůžu si pomoct, ale to vaše "jemno" mi příjde jako docela slušná provokace, ze které máte prču. Jinak byste se řídil svým vlastním tvrzením, že: "... neměl by se lidem s opačným názorem vysmívat, posměšně je nazývat a vylučovat z diskuse." Ale to je vlastně jedno, co mi jak příjde. Vy jste zapojil své "jemno" a zdarma, nezištně a tak jemně, vypracoval dokonce psychologické profily s léčebným doporučením. Dík za něj...teď už konečně vím, co jsem to vlastně zač. [smích] Nedodal jste sice žádné argumnety ani k článku, ani k odsunu Němců, zato jste nám ušetřil nejméně třicet kaček za doktora a úplně zadara nám objasnil, jak je to s námi vážné. [smích]

224157

15.7.2010 18:31

RE: Neni divu

steve 67.?.?.?

Reakce na 224157

BUM-BAC !!! [chechtot] [chechtot]
.. hezke pocteni .., +++

224158

15.7.2010 18:38

RE: Neni divu

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 224157

Děkuji za reakci, jsem rád za podporu, i jiným, Méďovi za obrázky, Laskavému, Insiderovi a dalším.
Ale zajisté sami doznáte, že tady nejde o fakta, ale vyloženou provokaci. Proto se ani nesnažím marnit čas a dohledávat nějaké další informace - stejně by doznaly známých nálepek.
Na tyhle invektivy pouze reaguji podle starého známého: "Na hrubý pytel, hrubá záplata."
Tyto fakta jsou tak dostečně známé, že jen omezený člověk o nich nemůže vědět, ale ten by pravděpodobně nepsal na Zvědavce (nebo se mýlím?). Takže zbývá poslední alternativa, a tou je provokace, jiné vysvětlení nevidím...

Děkuji.

224159

15.7.2010 20:53

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 224157

A kde konkrétně jste vy od tmo dostala nějaký psychologický profil a doporučení k léčení? Pokud mi oči slouží, jednalo se o někoho jiného, a bylo to tam dobře zdůvodněné. Vylučování z diskuse jsem od něj nezaznamenal žádné, ale invektiv od lidí typu anonymus, hestroy a zbylá parta jsem tu pár viděl.
tmo nemusel argumentovat k článku. on pouze upozornil na nepravdivou větu a žádal si doklad, že anonymus jen tak nekecá, že své výpady má něčím podložené. A logického důkazu se samozřejmě nedočkal, protože to byl od anonymuse totální žvást. Zato vytáček a opakovaných jednostranných soudů byla spousta. A když nevěděl kudy kam, přispěchal nějaký podobný týpek a podpořil jej... i vy... za což je anonymus v argumentační nouzi pochopitelně rád a děkuje (níže).
Takže jste jen dokázali, že jste soudržné stádo, a že vám vůbec nevadí, že chybí podklad pro nějaký plivanec nebo jinou křivárnu. Důležité, že se ve finále podržíte, ujistíte se navzájem o "pravdě" a o tom, že ten s jiným názorem je "jaksi divnej" a určitě provokatér.
Až ovce začnou myslet a nejen unisono bečet, to bude krásně na světě!

224166

16.7.2010 23:43

RE: Neni divu

Lin 85.?.?.?

Reakce na 224166

Pravda, od TMO jsem nedostala takový celistvý psychoposudek, ovšem doporučení ano. K dalším otázkám = přečtěte si souvislosti a pak pochopíte i tu větu o "vylučování", která byla citací.
O zbytku nemá cenu polemizovat. Nepodporuju "stádo", ale myšlenky, které mě osloví. Takže příště to můžou být třeba ty vaše.

224260

15.7.2010 20:04

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 224132

Jestli chcete Sudetskym Nemcum vycitat pakt Molotov-Ribbentrop, cha cha cha, tak pak je mi zahodno, proc nevycitate Cechum v cele se soudruhem Benesem jejich smlouvu se sovetskymi bolseviky z roku 1935.Jste klasicky cechackovsky prekrucovac vseho, co se vam nehodi do vasich prolhanych ust.Ja si stezovat do Haagu nehodlam, protoze ty vase kocourkovske bachorky o lasce chazarskych bolseviku ke Slovanum by vzbudily vseobecne veseli.

224162

16.7.2010 7:49

RE: Neni divu

p. 125.?.?.?

Reakce na 224132

..v 1921 polaci zavrazdili okolo 30tisic ruskych zajatcu a to babrbarsky...hned v 1940 okolo pul milionu polaku obleklo nemecke uniformy a zanedlouhu po vycviku odjeli bojovat proti rusum....fakta mluvi ale musi byt uplna.

224210

15.7.2010 19:08

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 224123

Jdete se podivat jak vypadal napr. Dombas po dobyti Nemcama a v jakym stavu ho opousteli. Je spousta dokumentu jak vypadala mesta po dobyti a po opusteni Nemci. Nemci mohli celkem rychle vyhrat vojnu, stacilo se chovat k civilistum dobre- lide meli plnou prdel komunistu. Proto ze se chovali mnohem hur nez komunisti, tak se mineni proti nim otocilo. Muzou podekovat a byt vdecni Rusum ze je nevymydlili do jednoho.

224161

15.7.2010 20:19

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 224161

a vite jak se k civilum, kteri nechteli pred postupujicimi Nemci uteci, chovali rudi bolsevici?Zpravidla je do jednoho postrileli!Totez delali i s nemeckymi zajatci, vite vubec kolik se jich z bolsevickeho zajeti vubec nevratilo?A to nemluvim o tom, jak bolsevici zachazeli se svymi vojaky, kteri upadli do zajeti.Gulag byl ten nejmirnejsi trest.

224164

16.7.2010 3:46

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 224164

To znamena podle vas ze lide v okupovanych uzemich byli vystrileni Rusama? A co ze se nevratili, byli to okupanti, tak co snima? Ja se komunistu nezastavam. Vy zde prechazite na zverstva zido- komunistu, ale zde je rec o Nemcich. A ja rikam ze Nemci byli vrazi, ated breci za Sudetama ktere si prosrali sami. Dedek se vratil z ruskeho zajeti, celkem brzy.Mel stesti.

224197

16.7.2010 6:48

RE: Neni divu

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 224164

A co jste asi tak očekával?
Že tam jde někdo vraždit a když se mu to nezdaří, tak že je z tama povezou ve zlatém kočáře a s fanfárami?
Bláhové a naivní očekávání!

224204

15.7.2010 11:28

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 224069

Jen tak pro zajímavost: vy osobně se necháte zastřelit za neuposlechnutí rozkazu ve jménu většího dobra?

A za druhý: Kolik nevinných onehdy povraždili ve jménu zavádění demokracie etc. v Srbsku, Iráku a Afghanistánu?

Válka nerozeznává vinný a nevinný! A ostatně revoluce taky né.
Vinní sou ti, co prohráli, že.

Navíc: teroristé jsou vždycky ti, co bojují proti vaší vládě.
Když bojují s ní, jde o osvobozenecký boj. A na zřízení nezáleží.
Častoto bývají ti samí lidi, jen v různé době a za různé vlády.

Krysa

224131

14.7.2010 16:54

RE: Neni divu

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 224044

Koukám, že se zde začínají Sudeťáci (obvykle silně protižidovští a s velkým obdivem pro Adolfa a jeho Mein Kampf) nějak srocovat.

Musím vás opravit, to vy, němečtí katolíci jste k diskusi naprosto nezpůsobilí. Vaše trapné argumenty týkající se tvrzení, že vy, Němci, jste tu byli před námi Slovany, jsou naprosto směšné.

Takže klid, dejte si dobré německé pivo, zahajlujte si před zrcadlem, pak deset zrdávasů, odplivněte si nad tou českou lůzou a jděte raději na nějaký váš (nacistický) server. Tam najdete "způsobilé" k "diskusi".

A pokud nevíte o čem píši, přečtěte si styl "diskuse" vaší party - německých katolíků - a porovnejte ho s kultivovaným projevem pana Anonymuse. Pak tu možná nebudete tvrdit úplné nesmysly, na hlavu postavené...

Opravdu, pokud toho nenecháte, nebudeme vás mít rádi...

> Volili snad odsunutí sudeťáci v osmařtyřicátém roce Gottwaldovu zločineckou KSČ? Ne - byli to ti "čistí" češi, a titíž tu stranu zbaběle drželi po 40 let.

A kdo volil komunisty v NDR? Češi? Člověče, dejte se do kupy, mluvíte úplně z cesty. Raději si jděte číst Mein Kampf. To vám udělá moc dobře. Diskutovat o naprostých nesmyslech, které tu prezentujete, opravdu nemá cenu...

224060

14.7.2010 22:54

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 224060

Muzete mi nejak vysvetlit, proc mate v Cesku zakon proti propagaci hnuti jako je nacismus nebo komunismus, a presto si mohou komunisti poradat svoje chvilky tridni nenavisti?Kdepak je ten povestny cesky metr, kterym pry merite vsem stejne[smích]

224076

15.7.2010 0:21

RE: Neni divu

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 224076

Pokud o tomto chcet mít nějaké informace, musíte číst trochu jinou literaturu, než jen Titanic a Eulenspiegel, anebo pokládat inteligentní otázky [bliji]

224080

15.7.2010 20:26

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 224080

OK, misto hloupych rad mi prosim napiste jmeno nejakeho komunisty, ktereho po listopadu skoncil v bani za propagaci komunismu.Krom te stareny Brozove-Polednove.Predem dekuji za ten predlouhy seznam.[smích]

224165

15.7.2010 9:54

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 224076

Tak to nevím, ale mohu vám říct, že ač nejsem komunista, když si přečtu takhle po ránu pár článků o přístupu bank k občanům co nejsou zrovna milionáři, nebo o postupu firmy Foxconn k zaměstnancům, moje záchvaty "třídní nenávisti" vůči majitelům jsou velice silné!

Nakopal bych jim držky všem a to i bez mého členství v KSĆM nebo v Národním odporu!!! Některý je prostě zabít málo!!!!

Krysa

224111

15.7.2010 11:16

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 224076

Sorry já na to zapomněl v minulý odpovědi, ale ten "metr" si představujete tak, že mne zakastlují na Jihlavskou do vazby když si vezmu tričko s Che Guevarrou, rudou hvězdou nebo budu mít v mobilu "Sojůz něrušímyj"???

Né že bych z toho něco měl,chodím v tričku s krysou, sojuz tam má kamoš a rudou hvězdu mám akorát na modelu letadla...

Ale podobný perzekuce mne serou, takže je možný, že si posléze pořídím tričko s krysou držící rudou hvězdu a nápisem "Sojúz něrušímyj" nebo ještě lépe pro nějakou prokurátorku co pak bude argumentovat, že jsem se dopustil trestnýho činu tím, že jsem se ho záměrně nedopustil neb jsem vychytralej, si pořídím tričko s krysou co drží šesticípou rudou hvězdu a nápis Krysy všech zemí, spojte se!

To bude nepochybně extra zavrženíhodný! Za to bych měl dostat aspoň pět let!

Krysa

224130

19.7.2010 20:13

RE: Neni divu

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 224130

si pořídím tričko s krysou co drží šesticípou rudou hvězdu a nápis Krysy všech zemí, spojte se!

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

224461

29.7.2010 9:37

RE: Neni divu

p. 125.?.?.?

Reakce na 224076

...jako kazdej nemam rad cenzuru ale primlouval bych se za nejaky psycho inteligencni testy pro nektere jedince,kteri zde diskutuji nekonecne,s nastenkove propagandistickymi hesly ,jez otloukaji o hlavy jinych s udernickym nadsenim, radi a casto a zda se ze za kazdou cenu /ani ne tak radi jako za kazdou cenu.../mnoho lidi asi ztraci pak zajem a cas a my vsichni casto dobrej a kvalitni prispevek...kterej se vytvori a navazuje na kvalitni stimulujici skladbu promyslenych vet v poklidnem atmosfere vlaheho podvecera...kdy tak rusi z poklidneho premitani pach neceho nevabneho ....

225098

15.7.2010 13:02

RE: Neni divu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 224060

Pro srandu: v roce tuším 1986 jsem byl na dovolené v Ostsee bad Baabe nebo jak se to jmenovalo. Potkali jsme tam pár Poláků, a jednou jsem s nima šel na pivo (tedy nejednou, ale to už je jedno). Chytla nás nádherná průtrž takže jsme byli mokří durch.
Vlezli jsme do jakýsi hospody a začala na nás ječet nějaká uklízečka ale tak, jak kdyby dělala v koncentráku! Poláky to dost vytočilo, místní hosti drželi hubu.
Jeden ten Polák se zdravě nasral, a jak měla pauzu na nadechnutí,
srazil podpatky a zdvihl pracku a na celou hospodu zařval "Heil Hitler!!!" Rázem bylo hrobový ticho a já se viděl někde na cetrále Stasi...

Chvílu se nic nedělo, pak doběhl vedoucí, našel nám hned volný stůl a nesl piva... čuměl jsem jak debil,Poláci mi pak vysvětlili, že to neudělali poprvé, a že mám být klidnej, žádná Stasi nebude a že na ně jako Poláky si netroufnou ani omylem.... a taky nebyla, ale obsluha byla náhle dokonalá, hi!
Podotýkám, že tím nemysleli propagandu nacismu, spíš opak.

Ostatně když byly v Brně závody, hajlovali tu zásadně VYCHODNI Němci, né někdo třeba z Mnichova.

Krysa

224137

16.7.2010 9:08

RE: Neni divu

karel2 212.?.?.?

Reakce na 224044

Muzete dat odkaz na nejake clanek, knihu, kde je popsano, ze valku rozpoutal sovetsky svaz?

Jako o historii se zajimam hodne, a krome sudetaku a nekolika americanu(co vi ze americke hovno nesmrdi, ale ostatni ani). Nikde nebylo psano, ze by soveti valku rozpoutali?

P.S. Jak si myslim, ze vlada KSC byla spatna, tak podle znalosti historie se Gotwaldovi musi priznat, ze diky nemu sme nemeli nasrane vojska SSSR u nas, az diky dubcekovi a spol. sme se jich dockali.... Ja mam pocit, ze mate silne slova o historii, ale znalosti krome par peclive vybranych knizek zadne namate....

224214

14.7.2010 16:14

Komunisté dnes ve společnosti nepředstavují žádné nebezpečí

Laskavý 88.?.?.?

Reakce na 224034

A to ani ve světovém kontextu - již není ani u nás, ani na světě nějaká mocnost, která by hlásala třídní boj a podobné nesmysly!
Čína je sice vedena Komunistickou stranou, ale její působení na společnost je velice osvícené a pod jejím vedením se Čína stává ekonomicky nejúspěšnější zemí na světě.To je prostě obecně přijímaný fakt. Poslední skanzen stalinismu KLDR, je vyjímka,která potvrzuje pravidlo a KLDR ve své podobě také brzo skončí.
Nevím, kde se bere názor, že by v Česku bylo nějaké antiněmectví a zrovna mezi komunisty!
To není pravda - běžným Čechům jsou Němci zcela lhostejní, zrovna jako jiní cizinci a běžný Čech má dnes jiné problémy,než se zaobírat nějakými "sudeťáky" s blbečkem Posseltem v čele, který si není schopen uvědomit, že nejdříve byl Mnichov, zrada západu,potom násilné obsazení zbytku Čech a Moravy tehdejším fašistickým Německem,potom následovaly Lidice, Ležáky a 360 000 obětí války v Česku včetně 78 000 povražděných českých židů a mohl bych pokračovat!A potom teprve můžeme začít foukat "bebíčka",které utrpěli Němci po válce při divokých odsunech! Právní odsun Němců ze Sudet rozhodli spojenci v Postupimi a nikoliv nějaký Beneš v Československu.Přeci Beneš nemohl rozhodnout o odsunu 3,5 milionů Němců v poválečné Evropě! Takové krávoviny může trousit idiot Posselt a pan "62"! Vinu za válečné zločiny ze sebe Němci nesmyjí ani za 200 let a teprve milosrdná historie jim dá klid!
A pan 62 je zjevně provokatér!

224053

15.7.2010 13:31

RE: Neni divu

MedaBeda 62.?.?.?

Reakce na 224034

A tím chcete říci co?!!!

Že „...přijde den, kdy Vůdce to tak nenechá a osvobodí všechny Němce od Šumavy až do Karpat,“ ?!!!
Vložený obrázek

Vložený obrázek

také jste od těch hodných pánů? nebo snad sloužil tatíček?
Sudetoněmecký Freikorps
také

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b5...

Nebo snad od těchto "loajálních" zběhů?
Zelené kádry

Zde Vám milý revanšisto, pšenka nepokvete. Jako prodloužená ruka staronové politiky- římské Divide et impera, katolické In hoc signo vinces a německé Drang nach Osten
Vložený obrázek

jste zde nežádoucím elementem. V Německu mi po Vás nic není, ale zde máte smůlu!

Dostatečně jsme se poučili z osudu polabských a korutanských Slovanů, včetně podílu německého přistěhovaleckého obyvatelstva Košic na masakru slovenské šlechty (Omodejovci) spojené s bitvou u Rozhanovec (1312) a z plíživé likvidace nynějších Lužických Srbů jejich germanizací rušením škol v nativním jazyce. [oči v sloup] [bliji]

Dnes je 600. výročí bitvy u Grunwaldu, a říkám Vám: zkuste si něco proti české územní celistvosti, a dopadnete stejně jako tenkrát! Bez ohledu na to, že německé koncerny mají v rukách většinu českého tisku! Lhát v něm můžete do alejuja, ale pritivní říšskou propagandu tu nikdo soudný nežere! [naštvaný]

224139

14.7.2010 12:58

Nepresnost

Jaromir jary55 (zavináč) seznam (tečka) cz 192.?.?.?

Jsem s vami za jedno v tom, ze stihat nekoho za lepeni samolepek a zapujceni bubnu je zavrzenihodne. Potud nemuze byt sporu.

Druhou strankou veci je ovsem vas text (patrne zamerne zamlcuje) nektera dulezita fakta:

Dotycni nejsou stihani zdaleka jen za lepeni samolepek a pujceni bubnu, to je jen absurdni stripek v tom, z ceho vseho muze stat nepohodlnou osobu vinit a je spravne, ze na to upozornujete. Jsou ale stihani za mnohem vetsi skalu naplneni skutkovych podstat.

Pan Vondrak byl v dobe uvaleni vazby v podmince za to, ze spolu s nekolika dalsimi zbil zenu stredniho veku.

Nikoli nepodstatna cast vsech stihanych bylo v minulosti odsouzeno nejen za podporu a propagaci fasimu, ale rada z nich i za nasilne utoky. To vse velice ovlivni nazor soudu, nehlede na politickou objednavku.

Jeste jednou zduraznim, ze by podle meho nazoru mala panovat svoboda slova dle americkeho vzoru a vy a vasi pratele byste meli mit moznost pochodovat pod symboly dle vasi libosti. Zaroven nicmene neni vhodne manipulovat ucelovymi fakty vytrzenymi z kontextu.

224039

14.7.2010 16:24

RE: Nepresnost

tonyny 94.?.?.?

Reakce na 224039

Co to píšete za lži? Patrik Vondrák nikdy nic takového neudělal...zřejmě si ho pletete s jiným Vondrákem...takže bych prosil omluvu !

224055

15.7.2010 1:03

RE: Nepresnost

steve 67.?.?.?

Reakce na 224055

.. ten pan se samozrejme neomluvi .. [smích] , protoze to co uvadi - je ZAMER. Mel by jsi to znat .., jde opet o system jak: pospinit, urazit, kamuflovat, ovlivnit ctenare, prekrucovat, osocit atd., atd., zkratka - lzi, polopravdy, spinavosti, zakernost, bezcharakternost a opet atd., atd. Zkratka - nase mila Demokracie v podani vlastencu "ala Havel&spol".

224082

14.7.2010 16:42

RE: Nepresnost

Dale Coper 84.?.?.?

Reakce na 224039

Naprosto souhlasím. Stíhat někoho za lepení samolepek a to i tehdy kdyby skutečně propagovaly nacismus je nesmysl. Srovnávat ale tenhle případ s komunistickým terorem 50 let mi přijde přehnané. V padesátých letech by Vondrák vyfasoval minimálně takových 20 roků natvrdo v Leopoldově nebo Jáchymově. Pokud by ho rovnou nepověsili.

224056

15.7.2010 16:54

RE: Nepresnost

Erik Sedláček 84.?.?.?

Reakce na 224039

Stručná reakce v bodech pro Jaromíra:

1) „Dotycni nejsou stihani zdaleka jen za lepeni samolepek...“ – Konkrétně Vondrák je stíhán za to, co jsem napsal, o ostatních obžalovaných tento článek nebyl.
2) „Pan Vondrak byl v dobe uvaleni vazby v podmince za to, ze spolu s nekolika dalsimi zbil zenu stredniho veku.“ – Pan Vondrák byl v podmínce za výtržnictví, k čemuž došlo tak, že při odchodu z baru (nebo hospody) se skupinou přátel jednoho z nich napadla jakási ožralá dáma (tedy podle vaší verze „zbitá“), která po příjezdu policie nadýchala přes 2 promile (uvedeno i v soudním spise). Strhla se tam potyčka mezi více lidmi a výsledkem byly podmínky pro skupinu, která útok nevyprovokovala, ale bránila se mu, jak je u našich soudů typické. Mimochodem, klíčový svědek obžaloby, další z „napadených“ ochlastů, přišel ožralý i k soudu a přelíčení se kvůli tomu muselo odročit. To jen k upřesnění.
3) „Nikoli nepodstatna cast vsech stihanych bylo v minulosti odsouzeno nejen za podporu a propagaci fasimu, ale rada z nich i za nasilne utoky“. Za prvé neznám trestní minulost obžalovaných (a vzhledem k tomu, že nejde o veřejně přístupné informace, je zajímavé, že vy jí znáte [smích] ), za druhé jsem nepsal o „všech stíhaných“, ale Vondrákovi, a za třetí to pro praktiky v současném řízení (o kterých byl článek) hraje asi stejnou roli, jako to, kolik pokut dostali za parkování – tedy žádnou.
4) „Vas text (patrne zamerne zamlcuje) nektera dulezita fakta“ – Ano, evidentně jsem podle vás zamlčel věci, které v rámci článku vůbec nebyly podstatné, nebo jsem je ani nemohl vědět (údajná trestní minulost obžalovaných). Možná by bylo na místě hodit mě za to taky na vazbu [smích]
5) „Zaroven nicmene neni vhodne manipulovat ucelovymi fakty vytrzenymi z kontextu.“ – Tak mi napište, kterými fakty přesně jsem manipuloval a vytrhl je z kontextu. Pak se o tom můžeme bavit.

Dale Coper: 50. léta jsou určitá nadsázka, ale z hlediska metod, jakými se postupuje, tam není příliš rozdíl (samozřejmě je rozdíl ve výši trestů a zacházení s obžalovanými). Nicméně bolševici se aspoň stokrát denně neoháněli kecama o demokracii. Pokrytectví tohohle systému mi vadí mnohem víc, než kdyby se choval stejně, ale aspoň se pořád neschovával za „dodržování zákona“, „lidská práva“ a „demokracii“, když tu není ani jedno.

224150

14.7.2010 13:03

dalsi politicky vezen

Frantisek Hucek 83.?.?.?

Rozhovor s Ing. Jirim Fialou (K213) po 69 dnech nezakonne vazby zde:
http://www.youtube.com/watch?v=MblDU3nhpjw&feature=related

224040

14.7.2010 15:48

nevím, které mainstreamové médium to bylo, ale skutečně

kačena kamio (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

prezentovalo kauzu jako potrestání za vylepování nálepek, aniž by ovškm jakkoliv zmínilo, o jakou sazbu by se mělo jednat. Ano, jsme v 50. letech a já vidím do budoucna jako naprosto nezbytné, aby dosud rasisticky vystupující organizace daly ruce úplně od rasismu pryč, ba se veřejně, rituálně a fakticky od rasismu oprostily - aby vůbec mohly vylézt z podzemí. Nad zemí jim bude o něco bezpečněji, mašinérie by měla podstatně těžší práci....resp. patrně by vůbec nedokázala objednávku splnit.

224050

14.7.2010 18:45

.. kavarna *"Orwell & Horakova" *..

steve 67.?.?.?

.. otevreno 7 dni v tydnu, 24 hodin denne ..
Spolumajitel Orwell oznamil, ze uz ho DAVNO nebavi se v hrobe obracet, pani Horakova oznamila, ze uz ji to otaceni v hrobe ZACINA NEBAVIT !! ..
.. vzacna shoda na problematiku "rotaci demokracie" ...
---
.. dobry clanek Eriku.

224064

15.7.2010 5:02

Nalepky .....

Satanist 207.?.?.?

Podobne obzaloby nicim nepodlozeny existovali v 50 letech a podle toho co ctu tak s ceskou democracii podle chazaru dojdete leda tak do prdele! Pamatujete se na napisy na hajzlech kde bylo psany pro zidobolseviky - Jen tady to drzite pevne v ruce !? Chce to info kde se sezenou ty nalepky a dalsi relikvie Narodniho odporu a lepit ty stickers Narodniho odporu vsem co narodu skodi na dvere. Jeste lepsi je lepit ty nalepky Narodniho odporu vsude po cely republice a Europe , na vykladni skrine a lepit je i na vrata, soudu, synagog, na zidovsky hrbitovy, lepit je i ve sbernych taborech na vrata s napisy Arbeit Macht Frei a Jedem Das Seine aby kazdy turista vedel ze ceskou justici za jejich snusky lzi ma kazdej rad jak pazdero v prdeli! Ja bych ty nalepky nalepil i na Prazskej Hrad a na Snemovnu . Se vsadim ze krome sondercomanda na odstranovani tech stickers by se z toho dosrali i v Bruselu kdyz by nasli misto jednoho obtisku kterej odstranili dalsi tri ........

224094

16.7.2010 0:54

RE: Nalepky .....

Andrew Siddur 85.?.?.?

Reakce na 224094

Přesně! Výtečné myšlenky.
Připomnělo mi to proces s panem Stworou, kdy tady v diskusi někdo navrhl, aby tisíce lidí nosily trička s nápisem „Popírám holokaust“ (což samo o sobě není nic nezdravého a může se to přihodit docela lehce - třeba pokud jste přesvědčeni o jiném počtu, než zahrnuje aktuálně směroplatná verze 6.0),
ale pak ten nápad ještě někdo další dovedl k méně provokativní, ale o to více přesné a absurdní dokonalosti - sice, že by na těch tisících triček stálo Nepopírám holokaust. Jen si to představte. Tisíce, desetitisíce trik, lidí v ulicích. [chechtot]

Zkrátka takový malý happening, který by vyjádřil, jak se to v té naší sametokracii má s tou „naší“ Demo-GRU-turou, když se občané ze samé rezignace utíkají do světa absurdity. [smích]

224187

16.7.2010 5:17

RE: Nalepky .....

Satanist 207.?.?.?

Reakce na 224187

Mate recht, ale Holocoust zidu (ja to sledoval) pan Stwora nepopiral! To ze lidi jako ja neveri 6 milionovymu cislu je ciste jejich osobni vec a ze jsou na to 6 milionovy numero protoze jim ho nekdo chce vsugerovat alergicky jeste neni trestny! [chechtot] Se staci podivat napriklad k sousedum do Polska ktery vubec nic nepopirali a ze dne na den u pomniku Holocoustu zidu uplne legalne a spravne par milionu tech zidovskych obeti Holocoustu odmazli ..... [chechtot]

224200

15.7.2010 20:13

vONDRÁK je JEN začáTEK

KRONEOS 89.?.?.?

Mám pro vás dárek nacisti!
Jsem připraven na vás vyzkoušet ryzí nacismus, v té podobě jak fungoval za Hitlera.
Jsem připraven do posledního písmene vás nemilosrdně vyvraždit!
Jsem připraven zahájit válku, kde budete pokořeni, a kde budete trpět!
To je moje idea, a všichni kdo hlásají a opěvují Hitlera a jeho filozofii, zakusí kolik se v ní skrývá věcí o kterých nemají ani páru, toho co nevidí, poznají, až jim oči budou vylejzat z důlků,a budete trpět a volat o pomoc, žádná nepřijde- jen pekelná muka!

224163

16.7.2010 1:07

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

steve 67.?.?.?

Reakce na 224163

Pohov !! .. odchod na Nezvedavce povolen ..

224190

16.7.2010 1:21

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

Andrew Siddur 85.?.?.?

Reakce na 224163

Tedy – fuj. Na podobné výlevy se dá reagovat jen a) mávnutím rukou, nebo b) úsměvem.
Mávnout nemůžu, protože jednou rukou právě hajluji a druhou lepím samolepku někde na ulici. Takže nezbývá než ten úsměv:

- Proč mají židé tak velké uši? Protože holokaust nebyl.

Nicméně s tím vyvražďováním, pokořováním a utrpením jste si spletl místo.
Pane, tady nejste na turecké lodi. To nesmíte. Tak to prosím pochopte. Ale nezlobte se, já vím, jak vám je. [smích]

224193

16.7.2010 6:22

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

Satanist 207.?.?.?

Reakce na 224163

(Příspěvek zrušen. Vytržen ze souvislosti, neodpovídá daným zákonům. – Moderátor)

224202

17.7.2010 2:13

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

Satanist 207.?.?.?

Reakce na 224202

Tak to reknu jinymi slovy, zatim jsem ani v tech nejzkurvenejsich zakonech vsech zkurvencu nenasel, aby prispevek kdejakyho zkurvenyho zkurvence kterej kazdyho tady na Zvedavci ujistuje mucenim a dokonce i smrti diky jeste zkurvenejsim zakonum tech nejzkurvenejsich zkurvencu muze tem co Zvedavce ctou a kteri na Zvedavce pisi vyhrozovat! By jste me neveril jak me mrzi, ze me takovej nakej zkurvenec plnej hoven kterej je vsech zkurvencu futral neprijde osobne vyhrozovat smrti aby dostal na zkurvenou tlamu tak, ze by z toho mel voba zkurveny slechy na jedny strane dokurvenyho rypaku tak aby si prestal uz konecne srat do zkurvenyho krku. [velký smích]

224264

17.7.2010 3:33

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

Jiri. 74.?.?.?

Reakce na 224264

Satanist 207.?.?.?

>Tak to reknu jinymi slovy, zatim jsem ani v tech nejzkurvenejsich zakonech vsech zkurvencu nenasel, aby prispevek kdejakyho zkurvenyho zkurvence kterej kazdyho tady na Zvedavci ujistuje mucenim a dokonce i smrti diky jeste zkurvenejsim zakonum tech nejzkurvenejsich zkurvencu muze tem co Zvedavce ctou a kteri na Zvedavce pisi vyhrozovat! By jste me neveril jak me mrzi, ze me takovej nakej zkurvenec plnej hoven kterej je vsech zkurvencu futral neprijde osobne vyhrozovat smrti aby dostal na zkurvenou tlamu tak, ze by z toho mel voba zkurveny slechy na jedny strane dokurvenyho rypaku tak aby si prestal uz konecne srat do zkurvenyho krku.

Moderatore, nebylo by lepsi zverejnit ten prvni Satanistuv prispevek a zrusit tenhle. To je opravdu perla.

224268

17.7.2010 10:32

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

Saša 74.?.?.?

Reakce na 224268

>nebylo by lepsi zverejnit ten prvni Satanistuv
>prispevek a zrusit tenhle.

Problém je zřejmě v tom, že v prvém příspěvku Satanist napadá „náboženskou“ skupinu, jejíž část předstírá, že víra je národnost což opět té části umožňuje být až nacisticky nacionalistickou. Národnostní hrdost je chvályhodná do té doby pokud se nepovažuje za jedinou nadřazenou a neosvojuje si jediné právo na „pravdu“.

Již počáteční příspěvek pana KRONEOS je na hraně přípustnosti; on však hovoří k nějakým nacistům, vyhrožuje jim. Ke kterým extrémním „nacionalistům” vlastně mluví?

Ani jeden se nenamáhá zabývat článkem, ten je o něčem jiném, za Hitlera sbírali za nošení Davidovi hvězdy, dnes snad za sběratelskou vášeň jiných nacionalistických symbolů? Nebo za nemravné myšlenky? Dnes není kriminální jen souhlasit s „vůdci“ a bučet.

224288

17.7.2010 21:39

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 224288

Já bych jen poznamenal, že osoba za přezdívkou Kroneos samozřejmě porušila nejen zásady pro uveřejňování příspěvků zde, ale snad by to bylo i žalovatelné jako přímé výhrůžky. Schválně jsem to nechal. Oni se tím totiž nádherně odkopávají. [velký smích] Alespoň víme, co od nich můžeme čekat. Takový Kroneos udělá tomu jejich hnutí více škod, než desítky článků v novinách o uctívání holocaustu. Nechte ho být, ať jen vyhrožuje dál. Uvidíme, co se ještě dozvíme.

224342

19.7.2010 10:55

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

KRONEOS 89.?.?.?

Reakce na 224342

Kdo jámu kope (p.Stwora)sám do ní padá-váš server není obhajobou demokracie,ale její pokřivování ve prospěch hnědého šuntu!
Kdo se zastává nazi(a to evidentně odpor.org jsou), sám je nazi.
Já volím jen slovosled, který nepodkopává, ale bude inspirovat jiné k odporu proti narůstajícímu nacismu v Čechách.
Nenávisti vůči náckům zdar, jiné cesty není, už i Chamberlain nebo Daladier, nebo Truman by dnes jednali jinak.
Já jen dnes již jednám tak, jak by se měla většinová společnost k nacismu a jeho následovníkům chovat před 80 lety- proto to není moje vina, ale vaše-jestli jednou přijdete o život(všichni, kteří následují Hitlera nebo jen přitakávají), nebude to nakonec moje vina, ale vaše, protože jste nepochopili v čem spočívá svoboda-svobodu jste zradili!
Pane Stvwora- kdo podkopává hnutí proti nacismu(nepatřím k AFA,ani k jiným organizacím)- jen ti, kteří budou tiše čekat, až nacismus se díky takovým stranám jako DSSS nebo Odpor.org, apod.,včetně vás vrátí a vytvoří peklo na Zemi!
Nezapomeňte, že já nejsem příčina nenávisti,ale následek(tedy reaguji, a budu reagovat i fyzicky) na všechny hlasatele nenávisti, pouze nenávisti-UMÍRAT BUDOU JEN VINI(a to jsou všichni členové nazi organizací,a jejich obhájci, jako vy)!
Vemte si to tak, demokracie není dokonalá,ale nazismus je hrůza hrůzoucí
PROTO ŽALUJTE TY, KTEŘÍ BOJUJÍ PROTI HRŮZÁM, A CHRAŇTE TY, KTEŘÍ JE VYTVÁŘEJÍ.
Aspoň vím, že vaše strana je na straně hrůz- a to stačí i podle práva, všem kteří to budou posuzovat.
V práva je pravá obrana
Vaše právo je pouze čelit této obraně, nebo ji podlehnout, včera podlehli z odpor.org, zítra ti ostatní, a nic na tom nezměníte.
Mrzí mě, že vám vyhovuje hnědá p.Stwora-mě rezolutně ne!

224429

19.7.2010 13:09

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

KRONEOS 89.?.?.?

Reakce na 224429

NĚCO K OSVĚŽENÍ MÉHO DŮVODU NENÁVISTI-PŘEMÝŠLEJTE!!!!
1.
CITACE Z ODPOR.ORG- NACISTICKÝ BOJ ZA PRÁVO A SPRAVEDLNOST>
24.7.2010: Svobodu pro nacionalisty,svobodu pro Pechance - Svitavy
19. 7. 2010 | přečteno: 83x
Zveme všechny spoluobčany se smyslem pro spravedlnost na V. Ročník veřejného protestu spojeného s pochodem proti bezpráví a nespravedlivému věznění Vlastimila Pechance a Politickým procesům současnosti, který se koná při příležitosti připomenutí si více jak 9 let jeho uvěznění (21. 7. 2001).
Sraz v sobotu 24. 7. 2010 od 13 do 14 hodin na vlakovém nádraží ve Svitavách.
Nebojte se vyjádřit svůj nesouhlas se znaky bezpráví a špatného stavu soudnictví a systému. Porušování svobody projevu, věznění nevinných a politických vězňů. Bezpráví je znakem duchovní nemoci národa a jeho
systému.
Protest je řádně nahlášen dle zákonů ČR (Právo pokojně se shromaždovat je zaručeno každému dle čl. 19 Listiny základních práv a svobod).
Účastníci shromáždění:

- dbají pokynů svolavatele a pořadatelů
- zdrží se všeho, co by narušilo pokojný průběh shromáždění
- po ukončení shromáždění se pokojně rozejdou
- nesmějí mít u sebe střelné zbraně nebo výbušniny jakož i předměty, kterými lze ublížit na zdraví (nesplnění této povinnosti je důvodem pro rozpuštění shromáždění)
- nesmějí mít obličej zakrytý způsobem ztěžujícím nebo znemožňujícím jejich identifikaci (nesplnění této povinnosti je důvodem pro rozpuštění shromáždění)
Informace:
mail: v.pechanec@yahoo.com
Motto protestu:
"Tam, kde vládne bezpráví, je veřejný odpor povinností!"
2.
NACISTICKÝ BOJ ZA ZNOVUNASTOLENÍ ŘÁDU VEDOUCÍHO KE HRŮZÁM>
Pravda nebo hypotéza? (Život, vývoj a lidé)
30. 3. 2007 | přečteno: 5041x

Měl jsem to „potěšení“ chodit do škol (všech stupňů) v padesátých letech minulého století, tedy za dob nejtvrdšího komunismu. Profesoři a učitelé dle tehdy platných osnov vštěpovali žákům kromě komunistického světového názoru i nauky jiného druhu. Týkaly se (mimo jiné) vzniku života, evoluční (vývojové) teorie, názorů na jednotný původ člověka a spousty jiných věcí. Ale již několik let mám dojem, že stará dogmata mají velmi tuhý život a zdaleka nejsou závislá na existenci nějakého starého režimu. Hlásají se totiž a jsou publikována všemi mediálními prvky na celém světě. Jsou tak propagována a mají takovou publicitu, že člověk nutně musí mít dojem, že snad ani jiné názory a teorie neexistují.

Vůbec nechci snižovat vědu (právě naopak!) – jen se mi příčí způsoby některých jejích vykladačů. Ti vám přesně a do detailů popíší události a fakta „jako by byli při tom“ – velmi často jsou tvrzení nejen nehorázná, ale i směšná. Třeba jen to, že život jako takový vznikl „samovolně“ z neživé hmoty. Nejjednodušší forma nám známého života (některé primitivní ...Automaticky kráceno

224436

19.7.2010 17:19

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

KRONEOS 89.?.?.?

Reakce na 224436

dodplňují o zbytek textu jednoho nacionálního socialisty:
.......Pro každého z nás, nacionálních socialistů, není těžké věřit v ŘÁD, SYSTÉM, PRINCIP a existenci jistých hodnot. Chaos, náhoda, bezcílnost – to není náš program a naše víra. A VÍRA jako taková zdaleka neznamená religiozitu či dokonce nějakou konfesi. Pokud by se setkali nejmoudřejší představitelé všech světových náboženství, velice brzo by se dohodli, že vlastně všichni mají na mysli jen jednoho Boha a že na jeho pojmenování vůbec nezáleží. My mu obyčejně říkáme Prozřetelnost.

A víra v ní, přesvědčení o správnosti našeho úsilí a naše pevné odhodlání nám ukazuje cestu jako kompas. Na konci této cesty je jen jediný cíl: NAŠE VÍTĚZSTVÍ!

TAK TO JE TO VÍTĚZSTVÍ?Zřejmě to je ta prozřetelnost, která stála za dobyvačnou válkou Hitlera, zkorumpovanosti a zvrhlosti a úchylnosti SS aj. členů nacistické strany, která se spojila v jeden cíl zabít muže, ženy a děti tím nejodpornějším způsobem-zdůrazňuji- i kdyby to nebylo 6 000 000+50 000 000, ale jen 1 000 000, pořád došlo k vyhlazení nevinných,a k přihlížení většiny německého národa odporné primitivní zvrhlosti, která by nacismus i za 1000 000 měla postavit mimo politickou účast-TO VŠAK NACISTÉ,kteří se vrací k slátaninám a pověrám 3 říše, v domnění, že je to pravda si vůbec neuvědomuji.
JE TO NEVĚDOMOST NEBO ÚCHYLNOST
To však náš milý Stwora nějak neřeší, jeho celý život jaksi zajímá SIONISMUS, KAPITALISMUS, a vlastně všechno, co zčásti stojí nikoli za spiknutím,ale za pouhou lidskou sobeckostí několika málo jedinců, kteří zapoměli stavět pro sebe hodnotový žebříček,a staví si spíše pomníky z peněz.
Nezapomeňte, že nacismus je výplodem chorých egoistů, jak co nejlépe znásilnit lidskou mysl pro nebohulibé cíle-mnozí naivci si však myslí, že je to nejdokonalejší idea,ano,ale idea pokoření normálnosti a přirozenosti člověka pro cíle určité skupiny!
Ti co, to nechápou-mohou být velkým nebezpečím, jako před 80 lety, a proto je potřeba včas se s těmito teroristy vypořádat, nebo to zde v Evropě začne vypadat jako dnes v Iráku při řádění teroristů strany BAS-až začnou být odpalovány nálože nacisty na veřejných prostranstvím,a začnou umírat stovky lidí, jsem zvědav, co bude Stvwora psát-že by opěvné písně?

224452

19.7.2010 20:06

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

steve 67.?.?.?

Reakce na 224452

..veta c.1: že nacismus je výplodem chorých egoistů, jak co nejlépe znásilnit lidskou mysl ..
---
..veta c.2: víra v ní, přesvědčení o správnosti našeho úsilí a naše pevné odhodlání nám ukazuje cestu jako kompas. Na konci této cesty je jen jediný cíl: NAŠE VÍTĚZSTVÍ!
.....................

.. a jeste nam, prosim povypravejte tu jak: "zlata rybko, slys ma slova - vylez z vody !!, ..zjev se znova !!

224459

20.7.2010 7:02

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

Erwin 91.?.?.?

Reakce na 224452

Pan Kroneos ukazuje, řekl bych, takovou tu pěknou až zdravou nenávist. Nasměrovanou správným směrem.
Měli jsme za bolševika ve fabrice jednoho blba, který kudy chodil, tam dštil nenávist na americké imperialisty a sliboval, jak je revoluce sfoukne z povrchu zemského. Bylo to prozíravé a sbíral politické body.
Něco podobného předvádí pan Kroneos. Je to pohodlné, co se může stát ? Jeho terčem nenávisti je přece náš společný nebezpečný nepřítel. Naši páni by Vám jistě tleskali ze všech sil. Nebo má pán vysoké politické ambice. Toto je ten nejlepší způsob, jak začít.
Podobně začínal Kocáb ...Já rasisty nikdy neměl rád... a kam to chlapec dotáhl.
Ono je pěkné, laciné a nic to nestojí, mít v nenávisti to, co je terčem pronásledování ze strany státní moci.

224510

18.7.2010 4:20

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

Satanist 207.?.?.?

Reakce na 224268

Vzdyt jsem zas az tak nic spatnyho jako odpoved na to vyhrozovani nam vsem nenapsal....., ono jak se do lesa vola tak se z nej i ozyva! Ten kahan zidu vyhrozujicimu kterej to s mucenim a vrazdenim lidi jen pro jejich nazor na vec myslel vazne (mozna ze mu vymejvali kedlubnu na S-eretz) by mu fakt bylo potreba vrazit do prdele i se svickama aby procitl a oci z dulku lezli jemu ..... [velký smích] Jsou jiste osoby v celym svete, samozrejme i v Israeli ktere by za takovou sluzbicku tomuto vyhrozovateli byli vdecni. Furt je to lepsi nez bejt pozdeji nucen mu v sebeobrane zapichnout vidle mezi zebirka jak do hnoje. [velký smích] A ze nemam pravdu? Mam!

224353

16.7.2010 9:16

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

karel2 212.?.?.?

Reakce na 224163

Pane kroneos necetl jste jine clanek? Podle vasi rekce bud vyvolavate flame nebo mate problem s pochopenim psaneho textu?

Jestli je pravda, ze byl obvinen z toho, ze chtel jit na zakazanou demonstraci, ale vychytrale nani nesel tak co si mam myslet o nasem soudnictvi? Jeste kdyz ktomu pripocitam vas prispevek?

Ja myslim, ze lide jako vy a pani soudkyne aspol. ukazuj, ze tato zem ma problem a preste ten same co melo nemecko za narodnich socialistu a to, ze kazatele moralky zacali vladnout.....

P.S. Az budete reagovat na obsah clanku a ne primitivne vyvolavat flame uverim, ze jste i normalni clovek, zatim vas mam za ubozaka.

224215

16.7.2010 10:31

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 224163

Hele kroneos, neděláte vy bokem pro Mossad nebo Shin Bet???

Krysa

224220

16.7.2010 15:21

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

KRONEOS 89.?.?.?

Reakce na 224220

Jde vidět náckovské svině, že jste z těch vražd, který máte na svých rukou už otrlý-jenže já taky.
Nepochybuji, že Mosad aj. tajné služby tyhle diskuse bedlivě sledují, monitorují.
On ten problém, jak se vypořádat s lidmi jako jste vy, kteří mají v hlavě jen Hitlera(vymaštěnci), nemá už jen Mosad, nebo CIA, nebo BIS.
MOHU-LI TO ŘÍCI NÁSLEDOVNĚ- JSTE OPRAVDU SPOLEČENSKÝ PROBLÉM, který pokud se nezastaví, tak spláchne nejen vás, proto můj slib, že vás chci vyvraždit, je oprávněný, a lidský, a pro lidskou pouť na této Zemi nezbytný...

Vondrák, Vandas, aj. nacistická očka musí být vyhlazeny, jako nakažený králíci, také za nic než zkažené maso tyto nacisty a jejich hlasatele považuji.
Musíte být vyhlazeni, neberte to osobně, lépe vyhladit nějaké procento obyvatel hlásící se k Hitlerovi, než aby ohrozilo existenci lidstva.
Potom budou spokojeně spát milióny bytostí na této planetě-bez vás se Čechům bude dařit lépe. VŠICHNÍ VÍME, KOLIK TOHO ZNÍČIL HITLER, nezůstal kámen na kameni, převrátil do té doby normální společnost, zníčil hodnoty, které fungovaly po tisíce let.
Byla vyhlášena druhá válka proti nacismu- nový boj, nové Stalingrady, a nove Kurska pro poražení nově vzedmutého nacismu.
Bez boje a bez obětí,a hlavně bez vyhlazené určité části populace hlásící se k nacismu to nepůjde.
Každýho kdo se hlásí k nacismu si najdeme a popravíme!I bez Mosadu, KGB, CIA nebo BIS.
Všechny vás popravíme!!!!!

224235

16.7.2010 16:33

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

Andrew Siddur 85.?.?.?

Reakce na 224235

Všechny vás popravíme !x5

... a kolik „vás“, nacistických soukromých oček, vlastně je?
A kde teď jste? Nezajdeme na jedno?
Klidně si dám i černé pivo, bojujme společně proti pivnímu rasismu! [smích]

224238

16.7.2010 18:08

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

steve 67.?.?.?

Reakce na 224235

Pane KRONEOS, - ja budu s vami take delat nove Stalikgrady, .. a patrat, .. a vyhlazovat. Taky by sem este chtel s vami hledat a potom popravovat, abychme jako u Kurska ty Vandase a jine vlny vzedmute dovzedmuli, protoze kazda vlna je spolecny problem, protoze je potom voda na zahradce a fasisticky krtek zakerne splyva se snorchlem smerem tam co ty jine cerne potvory fasounske a komousske a taky luza - a to vsecko jak jste to napsal a ... No vsak vite, co rikam, sak tomu nejlepsi rozumite a ja taky .. A taky budu v tom boji VELITEL !!, - protoze mam vetsiho pindoura !!

224241

16.7.2010 22:08

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

KRONEOS 89.?.?.?

Reakce na 224241

Chtěl bych vidět tvoji držku s..., jestli stejně čumí jako ta Vandasova(předobraz nácka).Podle vašich očí jste nepřehlednutelní, jasné poznávací znamení- čím to je-že by působením Dolfa H?
U toho soudu zase získáváte body, co , vy méněcenné zrůdy, už zatápíte v krematoriích náckové, co[smích]

224251

16.7.2010 22:32

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

steve 67.?.?.?

Reakce na 224251

pane KRONEOS - ja vam chtel udelat radost, ze mate dalsiho demobojovnika s pindourem .. A nahrivam troubu, je mala - moc se tam nevleze, jenom dva plechy tvarohovych bochanku .., ja vam necham, .. a dam vam jeste cinoveho vojacka - "hulan" to je - ten se vam bude libit .. ale hlavne aby jsme uz sli na ty komofasouny !! Ja jdu nabalit bochanky a vase "benhurky" co nam zustali od minule, jak jsme odhalovali a .. no vsak vite ..
.. sejdeme se na Vlachovce, nezapomente na sveho pindoura .., mensiho .., vzit si s sebou !!

224252

16.7.2010 22:59

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

KRONEOS 89.?.?.?

Reakce na 224252

Jste mimo mísu steve
Každopádně, to, co jsem napsal předtím, humorem nezmenšíte...
Běžte žertovat do hospody, mě to nevykolejí, s takovými vymaštěnci, kteří si myslí, že humorem odpor snížíte, si můžete poklábosit...
Mé výhružky jednou budou naplněny,nenávist vůči nacismu vzrůstá, a každý kdo to nechápe, jako vy, se jednou bude divit!!!!
Chci válku s dnešními nacisty- přece se chtějí podobat svým vzorům, a nosit svastiky, apod.[smích]
Vím, že bude opět krvavá, ale co se dá dělat, když už je to venku(pardon, ne ten váš malý pinďour, nebo velký?)[smích]

224255

16.7.2010 23:05

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

steve 67.?.?.?

Reakce na 224255

.. ja chci taky valku s temi fasouny !! Vymenime si pindoury !!!

224257

16.7.2010 23:10

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

KRONEOS 89.?.?.?

Reakce na 224257

50 LÉTA TY PIĎOURE[smích]

224258

16.7.2010 23:19

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

steve 67.?.?.?

Reakce na 224258

1876, ..kryci jmeno MH - TY "BOJOVNIKU" !!
---
http://www.google.com/images?rlz=1T4GFRE_enUS325US...

224259

16.7.2010 23:48

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

Lin 85.?.?.?

Reakce na 224257

Výměna pinďourů je povolena pouze v případě, pokud splňují parametry odznáčků v národních barvách. Jinak ne, mohlo by to být pokládané za pokus získání výhod. [cool]

224261

18.7.2010 21:15

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

Satanist 207.?.?.?

Reakce na 224255

Navstiv skiny kdyz chces valku a otevri si tam stejnym zpusobem na ne hubu, oni ti uz dokazou ze s Tvejma pastelkama hajzlovyho pavouka bys nebyl schopnej vyprstovat ani svou babicku podle navodu zida Freuda.... Jinymi slovy, Uz jdi ty antifasistickej futrale srandy s techto stranek nekam do pici protoze ti kterym pises bejt to na papire by si s tema tvejma zvastama nevytreli ani prdel! Mozna ze na S-eretz najdes vic pochopeni. [velký smích]

224405

17.7.2010 19:02

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

smoke 89.?.?.?

Reakce na 224251

Jen si nejsem jist, zda se tato distorze reality způsobená pokročilou nazi-paranoiou dá ještě léčit...? [oči v sloup]

Příště prosím nevysazovat neuroleptika předepsaná lékařem! [chechtot]

224328

17.7.2010 8:46

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 224235

No a právě takovýhle kydy vedou k tomu že nejen mne tak neuvěřitelně sere Mossad, CIA , NSA, izraelská a americká vláda a banda debilů vykřikujících kecy tom, že všichni kdo nejsou s nima jsou nacisti!
A je mi úplně u prdele, kdo to čte.
Jednou tim řvaním naserete někoho tak, že vám prostřelí hlavu z devítky a bude po vykřikování!
A nemusí to být žádný propagátor nacismu, kdybyste si takhle otvíral hubu u nás v hospodě, tak vás pak nepoznají ani na patologii!
Podle vašeho hulákání jste patrně buzerant, sionista a k tomu člen Antifa...

224278

18.7.2010 21:38

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

Satanist 207.?.?.?

Reakce na 224235

Blazen kterymu to v kotrbe preskocilo potrebuje od spolecnosti pomoc. Problem je, ze Vasi znami ze S-eretz Vam na yellow pages jeste nesehnali adresu felcara aby Vas oblekl do sveraci kazajky a v kleci na Vas strikal stridave teplou a studenou aby vas A.Hitler uz konecne prestal strasit. . [chechtot]

224407

18.7.2010 23:40

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

Satanist 207.?.?.?

Reakce na 224407

Sorry, moc se omlouvam, to mel byt pripisek na 224220 , jsem si blbe klikl, muzete to pekne prosim opravit! Chyba se nekdy vloudi.

224412

17.7.2010 12:42

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

MedaBeda 77.?.?.?

Reakce na 224163

To jste na špatné adrese.

Ale poradím Vám:

A. Hitlerovi pomohli se vyšvihnout Hohenzollernové.

B. Mussolini byl členem suverénního řádu maltézských rytířů, také umožnil lateránskými smlouvami vznik Vatikánu.

Kmotrem Heinricha Himmlera pak princ Heinrich Bavorský z královského domu Wittelsbachů.Takže, není-li Váš výrok pouhým machrováním, začněte, u kořene. S dorůstajícími chapadly byste válčil bezvýsledně celý život. Good luck! [cool]

224294

17.7.2010 19:35

Zpráva o činnosti ÚOOZ za rok 2009 - priprava na 50. leta

maru 213.?.?.?

I ja mam dojem, ze se vse pripravuje na navrat 50. let. Staci, kdyz budete obhajovat lidska prava a kritizovat globalizaci a sup-uz je z vas extremista - tentokrat ovsem z levicoveho spektra.Cituji ze Zpravy o cinnosti UOOZ za rok 2009 - extremisticka hnuti:
" Kritika současné společnosti anarchoautonomy je velice pestrá. Komplexně kritizují společensko – ekonomickou situaci v zemi, model ekonomiky volného trhu, který vede k vykořisťování pracujících a ke zvětšování příjmových rozdílů mezi lidmi. Nesouhlasí s rozvíjením nadnárodních hospodářsko – politických struktur (Evropská unie), vojenských aliancí (Severoatlantická aliance) či ekonomických institucí (Světová banka)." Anarchoautonomové se zapojují do protestů proti globalizaci světa. ....... Kritizují převážně vliv bohatých západních zemí v čele s USA. Část anarchistů působí v násilnickém antiglobalizačním uskupení Black Bloc (Černý blok). Mezi další sféry zájmu patří boj proti rasismu a xenofóbii, fašismu, boj za lidská práva, práva homosexuálů a ostatních menšin, ochrana zvířat a ekologické aktivity. Mezi tyto aktivity patří účast na akcích jako Qeer Parade, Protestfest, spoluúčast na protestakcích proti umístění protiraketové základny USA v Brdech (iniciativa NE základnám) anebo účast na pietních akcích svých zemřelých členů a dalších akcích pořádaných jinými hnutími z levicového spektra, a to včetně reakcí na akce pořádané levicovými příznivci v zahraničí."

http://www.policie.cz/clanek/zprava-o-cinnosti-uooz-zprava-o-cinnosti-uooz-za-rok-2009.aspx?q=Y2hudW09NQ%3D%3D

Specialne u popisu levicovych extremistu se zde duraz klade spise na politicke postoje, nez na porusovani zakona a nasilne akce - a to opravdu zavani diktaturou.
Neni to zadna legrace - v USA s tzv. extremisty jednaji jako s teroristy - tresty okolo 9-11 let nejsou vyjimecne.
Toto je, podle meho nazoru, pozvolna pripravovana budoucnost pro vsechny "extremisty", kteri se ve zprave UOOZ poznaji:

http://www.myspace.com/shacukprisonersupport

224330

17.7.2010 19:47

RE: Zpráva o činnosti ÚOOZ za rok 2009 - priprava na 50. leta

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 224330

>Toto je, podle meho nazoru, pozvolna pripravovana budoucnost pro vsechny "extremisty", kteri se ve zprave UOOZ poznaji:

I tohle bude omyl
Tohle bude budoucnost i těch, kteří se nepoznají a následně úpně všech, kteří si to ještě dnes neuvědomují. A i těch, kteří si dnes myslí, že do žádné z uvedených kategorií nepatří.
I to je pouze mylné, protože ruku na srdce, každý máme trochu jiný náhled na svět, než ten, který je nám diktován jako ten jediný správný, a to odlišné myšlení si najde i v těchto nastíněných bodech záchytný háček. Proto česky - v podstatě jsme úplně a bez vyjímky všichni extrémisté, teroristi, nebo levicové živly, aniž bychom si toho byli vědomi, nebo si to vůbec připouštěli.

224332

17.7.2010 21:18

RE: Zpráva o činnosti ÚOOZ za rok 2009 - priprava na 50. leta

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 224332

Presne o tom, kdo je extremista nebo terorista rozhodujeme MY "STRANA". A jestli to bude pod vlajkou pravdolaskovcu nebo vice do hneda ci do ruda to je pouze technicky detail.

224338

17.7.2010 21:27

RE: Zpráva o činnosti ÚOOZ za rok 2009 - priprava na 50. leta

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 224338

a jaké kouříš? také marlborky?

224340

19.7.2010 9:04

clanek o soudu od ucastnika

Frantisek Hucek 83.?.?.?

http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=2436

224426

Příspěvků: 127

14.07. 02:42 Laskavý  Nový pan ministr vnitra by si jistě rád početl,když tak propaguje novou cestu práva a spravedlnosti!
14.07. 05:22 Satanist  RE: Nový pan ministr vnitra by si jistě rád početl,když tak propaguje novou cestu práva a spravedlnosti!
14.07. 09:13  RE: Nový pan ministr vnitra by si jistě rád početl,když tak propaguje novou cestu práva a spravedlnosti!
14.07. 07:45 qwe  Nevím dohromady o co jde,
14.07. 07:56 HempValley  NO
15.07. 10:00  RE: NO
14.07. 08:00 Erik Sedláček  Doplnění
14.07. 08:57 Vladimír Stwora  RE: Doplnění
14.07. 08:30  Změny?
14.07. 08:55  RE: Změny?
14.07. 11:10  Neni divu
14.07. 11:30 Anonymus  RE: Neni divu
14.07. 14:34 tmo  RE: Neni divu
14.07. 16:21 Anonymus  RE: Neni divu
14.07. 18:34  RE: Neni divu
14.07. 19:54 Anonymus  RE: Neni divu
15.07. 02:03 tmo  RE: Neni divu
15.07. 03:50 p.  RE: Neni divu
15.07. 12:35  RE: Neni divu
16.07. 02:13 Rene Bartosek  RE: Neni divu
16.07. 03:18 Anonymus  RE: Neni divu
16.07. 22:41  RE: Neni divu
16.07. 07:42 Anonymus  RE: Neni divu
17.07. 09:07  RE: Neni divu
17.07. 17:33 smoke  RE: Neni divu
17.07. 18:11  RE: Neni divu
16.07. 07:44 Anonymus  RE: Neni divu -pokračování
16.07. 07:46 Anonymus  RE: Neni divu - pokračování 2
16.07. 11:11 Karel z Čech  RE: Neni divu - pokračování 2
16.07. 14:19 Anonymus  RE: Neni divu - pokračování 2
16.07. 16:17 jansmith1984  RE: Neni divu - pokračování 2
16.07. 17:08 Anonymus  RE: Neni divu - pokračování 2
16.07. 17:39 Anonymus  RE: Neni divu - pokračování 2
16.07. 20:38 jansmith1984  RE: Neni divu - pokračování 2
16.07. 22:47  RE: Neni divu - pokračování 2
16.07. 23:02 Anonymus  RE: Neni divu - pokračování 2
29.07. 08:49 p.  RE: Neni divu - pokračování 2
16.07. 11:46  RE: Neni divu
14.07. 20:10 Lin  RE: Neni divu
14.07. 22:44  RE: Neni divu
15.07. 00:18 Anonymus  RE: Neni divu
15.07. 10:18  RE: Neni divu
15.07. 10:38  RE: Neni divu
15.07. 10:58  RE: Neni divu
15.07. 00:27 steve  RE: Neni divu
15.07. 01:46 steve  RE: Neni divu
15.07. 10:04  RE: Neni divu
16.07. 11:31 Karel z Čech  RE: Neni divu
15.07. 02:24 tmo  RE: Neni divu
14.07. 20:34  RE: Neni divu
15.07. 02:35  RE: Neni divu
15.07. 10:02  RE: Neni divu
15.07. 10:41  RE: Neni divu
15.07. 12:09 Anonymus  RE: Neni divu
15.07. 12:50 tmo  RE: Neni divu
15.07. 18:22 Lin  RE: Neni divu
15.07. 18:31 steve  RE: Neni divu
15.07. 18:38 Anonymus  RE: Neni divu
15.07. 20:53  RE: Neni divu
16.07. 23:43 Lin  RE: Neni divu
15.07. 20:04  RE: Neni divu
16.07. 07:49 p.  RE: Neni divu
15.07. 19:08  RE: Neni divu
15.07. 20:19  RE: Neni divu
16.07. 03:46  RE: Neni divu
16.07. 06:48 Anonymus  RE: Neni divu
15.07. 11:28  RE: Neni divu
14.07. 16:54 hestroy  RE: Neni divu
14.07. 22:54  RE: Neni divu
15.07. 00:21 Anonymus  RE: Neni divu
15.07. 20:26  RE: Neni divu
15.07. 09:54  RE: Neni divu
15.07. 11:16  RE: Neni divu
19.07. 20:13 Jarmila  RE: Neni divu
29.07. 09:37 p.  RE: Neni divu
15.07. 13:02  RE: Neni divu
16.07. 09:08 karel2  RE: Neni divu
14.07. 16:14 Laskavý  Komunisté dnes ve společnosti nepředstavují žádné nebezpečí
15.07. 13:31 MedaBeda  RE: Neni divu
14.07. 12:58 Jaromir  Nepresnost
14.07. 16:24 tonyny  RE: Nepresnost
15.07. 01:03 steve  RE: Nepresnost
14.07. 16:42 Dale Coper  RE: Nepresnost
15.07. 16:54 Erik Sedláček  RE: Nepresnost
14.07. 13:03 Frantisek Hucek  dalsi politicky vezen
14.07. 15:48 kačena  nevím, které mainstreamové médium to bylo, ale skutečně
14.07. 18:45 steve  .. kavarna *"Orwell & Horakova" *..
15.07. 05:02 Satanist  Nalepky .....
16.07. 00:54 Andrew Siddur  RE: Nalepky .....
16.07. 05:17 Satanist  RE: Nalepky .....
15.07. 20:13 KRONEOS  vONDRÁK je JEN začáTEK
16.07. 01:07 steve  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
16.07. 01:21 Andrew Siddur  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
16.07. 06:22 Satanist  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
17.07. 02:13 Satanist  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
17.07. 03:33 Jiri.  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
17.07. 10:32 Saša  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
17.07. 21:39 Vladimír Stwora  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
19.07. 10:55 KRONEOS  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
19.07. 13:09 KRONEOS  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
19.07. 17:19 KRONEOS  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
19.07. 20:06 steve  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
20.07. 07:02 Erwin  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
18.07. 04:20 Satanist  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
16.07. 09:16 karel2  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
16.07. 10:31  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
16.07. 15:21 KRONEOS  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
16.07. 16:33 Andrew Siddur  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
16.07. 18:08 steve  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
16.07. 22:08 KRONEOS  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
16.07. 22:32 steve  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
16.07. 22:59 KRONEOS  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
16.07. 23:05 steve  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
16.07. 23:10 KRONEOS  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
16.07. 23:19 steve  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
16.07. 23:48 Lin  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
18.07. 21:15 Satanist  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
17.07. 19:02 smoke  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
17.07. 08:46  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
18.07. 21:38 Satanist  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
18.07. 23:40 Satanist  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
17.07. 12:42 MedaBeda  RE: vONDRÁK je JEN začáTEK
17.07. 19:35 maru  Zpráva o činnosti ÚOOZ za rok 2009 - priprava na 50. leta
17.07. 19:47 Anonymus  RE: Zpráva o činnosti ÚOOZ za rok 2009 - priprava na 50. leta
17.07. 21:18 Rene Bartosek  RE: Zpráva o činnosti ÚOOZ za rok 2009 - priprava na 50. leta
17.07. 21:27 Anonymus  RE: Zpráva o činnosti ÚOOZ za rok 2009 - priprava na 50. leta
19.07. 09:04 Frantisek Hucek  clanek o soudu od ucastnika

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 74 čtenářů částkou 16 946 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 1

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,29 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
18,82 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,82 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 004,55 Kč
1 unce stříbra
503,75 Kč
Bitcoin
899 231,48 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 033