Diskuze k článku

Spojení sionistických teček

Příspěvků 13

29.6.2010 1:18

To už tu bylo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

"nastínil „tři způsoby, jak být vlivným v americké politice… poskytujte dary politickým stranám, zakládejte mozkové trusty a kontrolujte média"

Přesně tohle prý podle Rudého práva dělaly imperialistické složky, které dopomohly ke zvolení Ronaldu Reaganovi [velký smích]

222980

29.6.2010 4:11

blablabla

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 67.?.?.?

Tahle ta autorova "uvaha" je totalni blbost z pera "miroveho aktivisty". Do britskeho parlamentu se osazuji lide na zaklade STRANICKE PRISLUSNOSTI a ne na zaklade rasy, nabozenstvi a nebo jinych veci. Srovnanvani a prepocitavani podle populace a srovnavani s muslimskou je zcela irelavantni.
Az se budou muslimove v Britanii zapojovat do politiky a ne jenom zatezovat socialni system, tak budou mit kresel treba 200!!
Autor si zjevne preje aby sedelo v parlamentu vice muslimu [bliji]
Tihle ti liberalni "mirove aktiviste" a zastanci multikulty jednou dovedou Evropu do zahuby!

222983

30.6.2010 2:45

RE: blablabla

KILLROY 84.?.?.?

Reakce na 222983

"stranicke prislusnosti" [velký smích] pre Britaniu Vasa uvaha neplati od polky 19.stor:

"Již roku 1847 byl Lionel, podle tehdejších listů nesmírnou korupcí, zvolen do dolní sněmovny. Avšak křesťanská přísaha znemožnila mu zaujmout místo a vykonávat úřad. Pokus o povolení přísahy bez závěrečných slov skončil dvakrát neúspěchem. Po debatách o tomto židovském původu, trvajících po celé roky, dosáhla dolní sněmovna, kde většina ve prospěch připuštění Židů rostla, v roce 1858 konečně souhlasu horní sněmovny ke změně přísahy. Přes zásadní výhrady horní sněmovny umožnila tím připuštění Židů do parlamentu. Těchto debat se Disraeli úplně zúčastnil. Ve své řeči pro Rothschilda prohlásil roku 1847 v dolní sněmovně: "Právě jako křesťan nemohu na sebe vzít těžkou odpovědnost a vylučovat ze zákonodárného shromáždění lidi, kteří se přiznávají k náboženství, v němž se narodil můj Spasitel."

"Do horní sněmovny se dostal roku 1885 jako první nepokřtěný Žid Nathaniel Rothschild, syn Lionelův, který za egyptské války půjčil vládě peníze a za tuto zásluhu byl královnou jmenován lordem. Rothschildův dům při svém triumfu nad zákonem a tradicí měl svého arijského anglického ochránce právě tak, jako ho měl Montefiore při svém boji za Palestinu. V případě Rothschildově byl to lord Russel, který bojoval za připuštění Židů a svými návrhy a útoky proti horní sněmovně umožnil Disraelimu jeho práci. Rothschildovým vstupem do dolní sněmovny stala se tato sněmovna též Parlamentem Židovstva, a Židé ji používali, aby informovali veřejné mínění o židovské otázce. Jak veliký význam připisovali Židé každému kroku na cestě do horních anglických vrstev, ukazuje "Anglo-židovská chronologie", kterou v dřívějších letech končila každá židovská ročenka. Tak nacházíme tam zaznamenáno každé povýšení Žida do šlechtického stavu, propůjčení úřadů atd. "

Anglo-zidovska aliance, 1942. Volne stiahnutelne na nete. Atzmon nehovori v prospech moslimov, ale to Vam asi uplne unikol point jeho (brilantneho a velmi edukacneho!!!) clanku. Konecne ta kniha Ester dava zmysel ked odporuca na to hladiet ako bajku ktorou chvalia samych seba [oči v sloup]

223031

29.6.2010 8:59

Moc vlivných a moc jejich sluhů

Střelec 77.?.?.?

Citace z článku : "Stejně tak jako jsou naši vůdci zcela přitroublí, Sabanové, lordi Levy a Wolfowitzové vědí přesně, co dělat. Židovské náboženství, kultura a ideologie poskytují svým stoupencům historku, která nás zachrání před demokratickým vězením. Sabanové tohoto světa nejsou zdaleka žádní amatéři nebo přitroublíci; vědí přesně, co dělat. Dělali to po tři tisíce let. Jsou to následovníci Mordechaie a Esther. Sabanové světa vědí, jak přeměnit poučení z purim na britskou a americkou praxi."

Konstatování považuji za zásadní. Zatímco Sabanové a spol. pustí nepodstatný kousek svého jmění, ubožáci, kteří jej přijímají, slouží poslušně, aniž by hleděli na prospěch společnosti. Jsou to sice ubohé figuky, ale mají dost moci na to, aby přizpůsobovali společnost sionistickým cílům.

222987

29.6.2010 9:04

Zacneme od sebe, v dobe Sametovky si Havel vybral poradce-vsichni zide..

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

US has sent over $1.4 TRILLION dollars in aid to Israel in the last few decades. This means every US tax payer has paid almost $24,000 to each Israeli citizen.
--------------------------
V zadnem pripade nechci byt jasnovidec, ale, take nechci se stat obeti vlastnich preludu, sazim na material, ktery nam dopreje videt Internet a hlavne, beru ten material, ktery pochazi ze samotnych, tak zvanych, zidovskych rukou. A, zde nachazim fascinujici zkutecnost, ze, tak zvani zide se pred nami nicim netaji, netaji se, ze nas znici, tak, jak popsano je to Rosenthal report a nebo Budapessky projev z roku 1952, to nemusi byt Talmud, to nemusi byt Zionske Protokoli a vsechno ostatni, vse vlastne zapada do sebe a vychazi, tak, jak bylo predpovedeno. Cela desetileti to jde stupinek za stupinkem, jen v mem zivote, co jsem prozil, jsou veci, ktere s tim vsim maji souvislost, ackoliv jsem si to z pocatku neuvedomoval, ale i navsteva Leninova musea, pozdeji davala smysl nesmyslnemu v souvislosti s ostatnim materialem, jez je,tak zvanymi zidy zverejnovan.Takovy Haarez uverejnil prohlaseni, co by si ani sto, tak zvanych antisemitistu si to nedovolilo, clanek mel nazev "The greatest Mass Murderers in History of man were Jews". Nejvetsi vrazi v cele lidske historii byli zide.Takze, oni, sami vedi, co muzou ocekavat zpet a o to vic se budou snazit nicit, vse a nezapomenme, ze svet pripustil, aby Israel mel cele stovky atomovych pum a nejen atomovych.
Zůstane-li Izrael osamocen, nebude mít jinou možnost než sáhnout po riskantní obraně, která ohrozí jeho i celý svět… Aby se mohl vzdát závislosti na jaderných zbraních, potřebuje ročně dvě až tři miliardy dolarů.“(poradce izraelského premiéra Šamira, 1987)
K pochopeni podstaty veci pro normalniho cloveka, je otazkou mnoha roku, ale i tak z pocatku ke studii doporucuji dve knihy, ktere daji moznost prvnich kroku k poznani pravdive historie a da velke mnozstvi otazek do dalsiho studia, samovzdelavani Vas vyjme z manipulovaneho davu, falesne historie a propagandy, vlivu vlady. V podstate, se methody jejich vladnuti se nezmenili ani za tisice roku, Evropa se trasla pred mongolsko-tureckymi hordami, jez po pozidovsteni, presli z chazarske rise do celeho sveta, co by tak zvani zide, tedy i do Israelu. Doporucuji Arthur Koestler the Thirteenth Tribe ISBN 0-394-40284-7 a dalsi knizku od Jindra Viezelova, Posledni Chazari z Podkarpatske Rusi. ISBN 80-86207-45-5
Historie nas uci: Walther Rathenau, the Jewish banker behind the Kaiser, writing in the German Weiner Frei Presse, December 24th, 1912, said: "Three hundred men, each of whom knows all the other, govern the fate of the European continent, and they elect their successors from their entourage."
Historie zaznamenava i zmeny: V dobe, roku 1912 se jeste nepocitalo s "islamizaci "Evropy, tento pozdejsi "zidovsky " prehmat , v ramci propagandy emigrace a multikulturarismu, se

222988

29.6.2010 18:16

RE: Zacneme od sebe, v dobe Sametovky si Havel vybral poradce-vsichni zide..

steve 174.?.?.?

Reakce na 222988

.. nebude mít jinou možnost než sáhnout ... !!!!!
---
.. nebudu rozvadet / v teto chvili /, urcite se k tomu vratime - pane Nohejl .., techto nekolik slov je VELICE dulezitych ..
.. preji pevne Zdravi !!

223009

29.6.2010 12:01

V našem parlamentě

Karel z Čech 85.?.?.?

a v senátu je těch mojžíšků ještě víc, než v britském. Dr. Farmisal Subotka je dokonce přímo "President of the Czech Senate".
O dalším mojžíškovi Šášovi Vondrovi je dnešní další článek. Mojžíšek Jan Vidím zase desítky let obsazuje nejdůležitější parlamentní výbory. A tak by se dalo pokračovat.

Samozřejmě, není Mojzes jako Mojzes. Někteří izraelské a sionistické zájmy v naší republice prosazují nezakrytě a tvrdě, jiným jde naopak především (no možná ne především) o zájmy občanů naší republiky.

222993

29.6.2010 13:14

Židovská konspirace...

Biikupp 77.?.?.?

Židovská konspirace přirozeně existuje. Zasedání špiček židovského
zednářského řádu B´nai B´rith neprobíhá před televizními obrazovkami - tam už jsou jenom loutky které příjímají pokyny od
neznámé vrchnosti. Řádu B´nai B´rith jsou podřízeny všechny
zednářské lóže. Řeknu zde údaj který vyslovil v roce 1999 znalec
světové politiky a autor Analýzy 17. listopadu 1989 (kde odkryl
pozadí převratu) Miroslav Dolejší: "v českém parlamentu (v r. 1999)
je cca 11% Židů a 23% zednářů. V senátu je 18% Židů a cca 22% zednářů. Ostatní jsou bezvýznamní a bezcenní lidé, které uvedené
počty dokáží ovládnout a řídit"!

223000

29.6.2010 13:32

Ve vládě byli tito Židé...

Biikupp 77.?.?.?

Ještě dodatek k mému příspévku: v té době (v roce 1999) byli ve
vládě ČR tito Židé: Špidla, Vetchý, Mertlík, Grulich, Dostál
(spola Žid, spola Cikán), Lánský (jediný který byl v tehdejší
vládě členem B´nai B´rith), atd. Samozřejmě všichni byli členy
zednářských lóží. Ostatně jako ministři ve všech vládách!

A dnes se na nás z médií řízených Židy smějí "zvolení" Židé:
Kalousek, Parkanová, John a spol.

223001

30.6.2010 3:07

RE: Ve vládě byli tito Židé...

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 223001

S prehledem po mnoha internetovych stranek, mam dojem,ze krestani si nechteji sve narody ridit sami o sobe, uz jenom ten fakt,ze zidovstvo se neasimilovalo a nebude asimilovat, nebot ,jak mnohy rabin oznacil asimilaci,co by nejhorsi holocaust, to znamena mame vsude ,vladu ve vlade.
Nakonec,neni to blbost, co nas ucili v nabozenstvi, ze: "Kdyz dostanes policek z leve strany nastav stranu pravou" a nebo, "miluj sve nepratele "atd........nema kostel, nabozenstvi take svuj dil viny na tom , co se deje ted s krestanskym svetem a krestany?
Tak, zvani zide ,maji naopak heslo heslo pro ty jez jim "ublizili,""Nikdy nezapomen!"(kdo ublizuji jsou vsichni, kdoz nejsou zide)
Nakonec vezmeme svou pamet zpet do doby "Sametove revoluce",president Havel si vybral poradce, kdo vlastne byli ,Ti "poradci,"jen si vzpomente.
*--Tato taktika vedla k přesunutí V. Komárka do rezervy pro dobu, kdy po zhroucení bude následovat druhá varianta reformy. Dojde k ní asi po dvou letech, kdy z transferu Židů z Ruska zůstane asi 17 až 37 tisíc Židů v Československu. Těmto lidem bude pak svěřen zahraniční (židovský) kapitál a konexe, které mají jejich banky a společenství k dispozici a které zaručují úspěch. S jejich pomocí (v součinnosti s ostatními Židy, rozptýlenými stejným způsobem ve státech východní Evropy rovněž z Ruska) bude pak provedeno hospodářské vyrovnání (spádové, směrem k Balkánu) a ostatní Evropou.----------Tato skupina osob byla vytvořena několika rodinami, navzájem spoutanými rodinnými, příbuzenskými a podobnými svazky. Jsou to především rodiny: Havlových, Dientsbierových (Jiří Dientsbier je manželem první ženy Ivana Havla. Věra Čáslavská je sestřenicí Olgy Havlové), Šabatových (dcera J. Šabaty Anna je manželkou Petra Uhla), Němcových (jedna z dcer je provdána za Martina Palouše, syna Radima Palouše, rektora UK), Paloušových, Hromádkových a Šternových. Všechny tyto rozvětvené rodiny (nebyly jmenovány všechny), jsou potomky svobodných zednářů, židů a bývalých komunistů a jejich členové zaujali nyní nejvyšší státní funkce. Tato skupina byla pro své dnešní poslání schválena KGB (prostřednictvím StB) a americké CIA. Souhlas vyslovovali také zednářské lóže, židovské mezinárodní organizace a tajná služba Izraele (v některých případech).
Z nich ke kontaktům se zahraničím je určeno 16 a z nich je 9 Židů (Kohout, oba Pelikánové, Tigrid, atd.). Zahraniční politiku svěřil třem Židům - Jiřímu Dientsbierovi - ministerstvo zahraničí, Rudolfu Slánskému - velvyslanectví v Moskvě a Ritě Klímové - velvyslanectví v USA, všichni tři bývali komunisty. Kontrolu nad parlamentem a nově přijímanými zákony svěřil Židu Zdeňku Jičínskému, rovněž bývalému komunistovi a zkušeným komunistickým manipulátorům Ladislavu Lisovi, Jaroslavu Šabatovi, Alexandru Dubčekovi, atd. K pomoci jim přisoudil svobodné zednáře: Miloše Zemana, Petra Kučeru, Stanka atd. Stale k mani na Internetu.

223033

1.7.2010 2:13

RE: Ve vládě byli tito Židé...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 223033

zasluhou krestanstvi se uz dva tisice let lide udrzuji v blazene nevedomosti.Cas od casu, jakoby na povel, se nezidovske narody zacnou mezi sebou mlatit hlava nehlava a na obou stranach mrtve vypravuji titiz sluzebnici Pane.
Cely vymysleny svindl o Jezisi Nazaretskem je z dilny stejnych manipulatoru jako tech dnesnich.Je jasne, ze jejich cilem je destrukce lidske nezidovske pospolitosti prostrednictvim cilenych utoku na mnoha frontach: krestanstvi, liberalismus, celosvetova lichva, medialni manipulace, multikulturalismus, trestani popiracu Velke Pravdy atd atd...

223123

2.7.2010 0:36

RE: Ve vládě byli tito Židé...Katolická Církev

Biikupp 77.?.?.?

Reakce na 223123

Jediný protivník který po staletí držel Židy na uzdě a byl s ními
v permanentní válce byla katolická Církev!! Takže to máš trošku
pomotané hošane! No, ani není divu přes tu hromadu hnoje a lží a
protikřesťanské propagandě Židů a zednářů!

223212

30.6.2010 21:07

nic proti ale jsou to kecy

fist.of.heaven 213.?.?.?

i kdyby komukoliv vyprávěli cokoliv, tak dělat nemorální věci je věcí nedostatku charakteru.to, že mají jako vzory bezcharakterní lidi je věc jiná,ale i tak, je prokázáno, že už děti mají jakousi morálku.a i když třeba jednají někdy sobecky, poznají u dospělých a svých rodičů, když dělají špatné věci.na druhou stranu je třeba přiznat, že chování židů má prakticky všechny znaky chování členů sekty.to že se v článku píše, že už tak činí dnes otevřeně, to je jenom polopravda.jednak tak činí otevřeně, aby si činili alibi a stejně v zákulisí intrikovali.druhá a bohužel smutná pravda je, že jejich moc je taková, že odhazují zábrany a přestávají se kontrolovat.jsou si až moc jistí.bohudík, ale tento systém na konspiraci stojí a jakmile vyjdou plně na světlo, jestli toho vůbec budou kdy schopni, ztratí tím hodně ze své síly a hlavně to hodně z nich neustojí psychicky.jsou zvyklí schovávat se ve stádu a bojí se vyhlásit válku otevřeně.proto intrikují.nikdy nejsou ochotni jít do bitev, ve kterých jsou rovné podmínky.chtějí jenom bitvy předem vyhrané.jenomže tak to v životě nechodí...

223098

Příspěvků: 13

29.06. 01:18  To už tu bylo
29.06. 04:11  blablabla
30.06. 02:45 KILLROY  RE: blablabla
29.06. 08:59 Střelec  Moc vlivných a moc jejich sluhů
29.06. 09:04 Robert Nohejl  Zacneme od sebe, v dobe Sametovky si Havel vybral poradce-vsichni zide..
29.06. 18:16 steve  RE: Zacneme od sebe, v dobe Sametovky si Havel vybral poradce-vsichni zide..
29.06. 12:01 Karel z Čech  V našem parlamentě
29.06. 13:14 Biikupp  Židovská konspirace...
29.06. 13:32 Biikupp  Ve vládě byli tito Židé...
30.06. 03:07 Robert Nohejl  RE: Ve vládě byli tito Židé...
01.07. 02:13  RE: Ve vládě byli tito Židé...
02.07. 00:36 Biikupp  RE: Ve vládě byli tito Židé...Katolická Církev
30.06. 21:07 fist.of.heaven  nic proti ale jsou to kecy

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
807 548,38 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 368