Diskuze k článku

Jedenáct znamení, že se americká vláda stala přerostlou obludou

Příspěvků 13

26.5.2010 3:36

V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.

kozoroh 59.?.?.?

Budou muset znova uazakonit narodni konstituci,ktera je zakladnim kamenem USA a americkych statu, jako takovych.
1. Judges must interpret the Constitution of the United States as written and not attempt to modify it, either by inventing new rights or by ignoring or diluting rights already there. The Constitution already provides an amendment process that gives that power to the people and their elected officials.
Judges must not use their positions to replace the text of the law and Constitution of the United States with their own personal feelings or agenda or "life experiences." Nor should they allow empathy, political favour, or political identification to affect their legal decisions. To do so is to engage in judicial activism.
2. Judges must understand that the Federal government has no power if the Constitution does not explicitly provide it. The Founders did this to maximize personal and economic liberty. The Constitution reserves all other rights to the states and to the people.
3. Judges must respect the delicate checks and balances and the separation of powers among the branches of government, refusing to become a tool of either the Legislative or Executive branches, and they must be prepared to invalidate efforts of either branch to overstep its constitutionally delegated powers.
The Constitution is an American document, and declares that it shall be "the supreme Law of the Land." Foreign law has no place as precedent or authority in the interpretation of the Constitution.

Svobodu obcanu a jejich prava nad mamon mensiny.Nadnarodni koncerny zmenit v narodni, dostat pod kontrolu tvoreni penez,z rukou soukromniku do rukou statu.Odstranit vsechny ,kdoz pracuji pro zajmy jinych statu.Vysetrit udalosti 11 Septembra,co by zaklad toho,ze se moc a pravo vratilo do rukou obcanu.Odstranit z vladniho aparatu a vedoucich pozic vsechny,kdoz maji dvoji obcanstvi.Ukoncit valky, jez nejsou v zajmu americkych obcanu a na vic porusuji Zenevske dohody a ohrozuji stabilitu ostatniho sveta.

220138

26.5.2010 5:22

RE: V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.

blablabla 67.?.?.?

Reakce na 220138

>Svobodu obcanu a jejich prava nad mamon mensiny.Nadnarodni
>koncerny zmenit v narodni, dostat pod kontrolu tvoreni penez,z
>rukou soukromniku do rukou statu.Odstranit vsechny ,kdoz pracuji
>pro zajmy jinych statu.Vysetrit udalosti 11 Septembra,co by
>zaklad toho,ze se moc a pravo vratilo do rukou obcanu.Odstranit z
>vladniho aparatu a vedoucich pozic vsechny,kdoz maji dvoji
>obcanstvi.Ukoncit valky, jez nejsou v zajmu americkych obcanu a
>na vic porusuji Zenevske dohody a ohrozuji stabilitu ostatniho
>sveta.


Kozoroh opet boduje, napadne to pripomina jak opsano z narodne socialistickeho programu [vyplazený jazyk]

Klasicke socialisticke zvasty:nadnarodni koncerny zmenit v narodni, dostat pod kontrolu tvoreni penez z rukou sukromniku do rukou statu ???
Proste znarodnovani (kradeni) podle marxisticke prirucky.

jak uz rekl jednou Churchill: „Socialismus je filosofie neúspěchu, krédo nevědomosti a evangelium závisti." [chechtot]

Kozoroh reprezentuje vsechny tyto vyse uvedene socialisticke nesvary [vyplazený jazyk] [bliji] [bliji]

220145

26.5.2010 9:23

RE: V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.

Libcin 85.?.?.?

Reakce na 220145

Tvorbou peněz myslel Kozoroh tisknutí peněz, to nemá ze socialismem nic společného. Vždyť pár gaunerů drží dnes celý svět za ....!

220165

26.5.2010 10:10

RE: V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 220145

..opět tě jméno prozradilo, milý blablablo.

Možná někdy rozeznáš rozdíl mezi povrchem a vnitřkem sdělení, zatím teda nic moc.....
Když operuješ Churchilem, musíš zařadit jeho věty do kontextu jeho doby.
Podobně jako hesla komunizmu nelze realizovat když je nedostatek zboží - tak i růst sociálního cítění těch, kdo byli nástrojem pro blahobyt jiných - postupně dozrál. Nerovnováha počtu bohatých k počtu chudých je produktem "rychlosti myšlení", nezatížené etikou u těch, kdo dnes vládnou.
A ta "potřeba etiky" !! se koncentruje v množině chudnoucích. Jakmile dosahuje potřeba etiky nadkritické velikosti v odpovídající skupině populace - vzniká tlak na rovnováhu. Tlak na jiný přerozdělovací systém ve společnosti.
Píšu o vrstvě malých a středních podnikatelů, ti představují motor i palivo, kde je nutné volit míru sounáležitosti s těmi, které zaměstnávají.
Proto je nějaký typ sociální (společné) vazby nezbytný.

Zboží je dnes nadbytek, vadný je jen přerozdělovací systém, ten přetrvává z doby, kdy bylo nutné ten přebytek zboží vytvořit.

Že máš v palici jen šablonu pro různé -izmy, za to může škola a dnešní media. A také míra tvé tuposti či inteligence.

..takže se těším na lepší příspěvek do diskuze....

220170

26.5.2010 11:32

RE: V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 220170

"Když operuješ Churchilem, musíš zařadit jeho věty do kontextu jeho doby. "

Pod toto se podepisuji!

220178

26.5.2010 21:34

RE: V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.

steve 97.?.?.?

Reakce na 220145

Kozoroh, priteli - reprezentuje neco zcela jineho. Tezce by se Vam to alespon v zakladech objasnovalo - vzhledem k "obsaznosti" vaseho prispevku ..
.. prilis jste nevenoval pozornost vykladu skolni latky, behal jste asi po tride a viril korektni prach ...
.. nekterym se vsak vase nadseni i jistota argumentu bude libit - a oba vime, kdo to je ...
.. Shalom

220239

26.5.2010 16:45

RE: V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.

lesan lesanekusa (zavináč) yahoo (tečka) com 75.?.?.?

Reakce na 220138

Jestli pises to co myslym ze pises .To znamena ;REVOLUCE!!!!!
Souhlasim .

220211

26.5.2010 16:50

RE: V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 220211

Už začala...a asi skončila

220213

26.5.2010 21:24

RE: V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.

steve 97.?.?.?

Reakce na 220138

Kozorohu - ten posledni odstavec je "krucinalsky teroristicky, antizidovsky a popira holokaust". Zni to jako soupnuti teto planety - do jasneho svetla vesmiru lidskosti, coz ovsem nejdrive predpoklada vybiti one soucasne nelidskosti. Pomerne hluboka apokalypticka vize. Jeste jsem nevidel "ajzika" se kat ..., takze jediny mozny scenar se nabizi .....

220238

26.5.2010 15:35

co mi v článku chybí

Střelec 77.?.?.?

Autor článku vypočítává faktory, které ovlivňují vztah amerických obyvatel k USA. Mezi jiným konstatuje, že státní sociální dávky a mandatorní výdaje ruinují USA a mohou způsobit zničení financí amerického státu. Zdá se mi, že ale zapomíná na největší finanční zátěž USA a tou jsou výdaje na zbrojení a války. Nebo jsou to podle něho výdaje natolik důležité a přirozené, které slouží blahu Američanů, že o nich není vůbec třeba mluvit ? Pokud zprávy z USA neklamou, tak potom jsou to největší výdaje jaké USA platí. A pokud další zprávy z USA neklamou, potom zdravotní a sociální pojištění je v USA zcela nevyhovující. Tak nevím, jestli článek nebyl napsán proto, aby upozornil Američany, že se musejí uskrovnit, protože jsou stejně nenasytní jako Řekové, které se o tom snaží mocní světa v poslední době přesvědčit.

220205

26.5.2010 17:00

RE: co mi v článku chybí

Datel 75.?.?.?

Reakce na 220205

Socialni davky vzadnem pripade neruniuji USA. Jsou okamzite utracene a drzi spoustu malych remeslniku a obchodniku nad vodou. Dokud se vyroba nevrati z Asije zpatky na Americky a Evropsky kontinent, bude treba vice socialnich davek, neb kde se nevyrabi musi , musi byt umela podpora. Pokud se chce z neceho certat musi byt zdroj.

220215

27.5.2010 9:03

RE: co mi v článku chybí

Filip S 217.?.?.?

Reakce na 220215

Hmmmm. Já jsem radši pro žádné či minimální sociální dávky. Mnohem lepší než jsou nízké daně, protože k sociálním dávkám je třeba byrokratický aparát, obvykle rozsáhlý. Všimněte si, že čím jsou vyšší sociální dávky, tím jsou vyšší daně. Což je zcela logické... Existuje citát "Jednou z nejhorších genocid 21.století jsou vysoké daně." A zdanění je bohužel pořád vyšší a vyšší. [pláč] [pláč] [pláč] Jo a vysoké daně jsou významnou příčinou jevu outsorcingu, o kterém píšete.

220301

27.5.2010 4:27

Nebude to dlouho trvat a civilisace evropskych lidi a v Americe......

kozoroh 61.?.?.?

bude v bodu krise,o sve vlastni preziti,jez bude politicky a hospodarsky v pozadi,zatimco primy akt bude rassisticky, tak ,jak v Los Angeles pred roky, kdy narodni garga byla zcela nemozna resit situaci.Britove ,uz zacinaji mit sve zkusenosti a hledaji cesty ven, jednotlivci a rodiny emigruji,zatimco politici citi prichazejici katastrofu- nakonec to i Zvedavec komentuje"Britové chtějí zrušit zákony Velkého Bratra"
The last days of a white world Sunday September 3, 2000
The Observer We are near a global watershed - a time when white people will not be in the majority in the developed world, Britain included. Anthony Browne reports.Last week the US Census Bureau issued figures showing that non-hispanic whites made up 49.8 per cent of the population of California.Anglo-Saxon whites are already a minority in Hawaii and the District of Columbia.
Not every one likes the new face of America. White far-right extremists predict the break-up of the union. Thomas W. Chittum, a New Jersey-based Vietnam War veteran, declared in his book Civil War Two, that the US, like Yugoslavia, will shatter into new, ethnically-based nations. 'America was born in blood, America suckled on blood, America gorged on blood and grew into a giant, and America will drown in blood,' Chittum warned
The population of Europe is expected to drop from 25 per cent of the world total in 1900 to 7 per cent in the next 50 years.


Vložený obrázek

UN It calls for a "UN Arms register" of all small arms and light weapons, and "peace education" covering "all levels from pre-school through university." Peace meaning that if you resist U.N. efforts to enslave you--that is, you are not "peaceful"--they can blow your head off and your "demilitarized"
Tady se hraje opravdu internecionalni velka hra

V ramci sebevzdelani doporucuji tuto linku:5.U.S. Concentration Camps Exists! Don't Remain in Denial!-The ...
Nov. 17,m 2005. I had this dream a long time ago. I toyed with the ... http://gulagamerika.homestead.com/StateIndex.html. You will read about the RED/BLUE lists below: Somehow I ...

educate-yourself.org/cn/uscconcentrationcamps28jun01.shtml - 203k

Nakonec k poznamce ,ze vsechny staty jsou prakticky zadluzeny a tak mi jde na mysli otazka, u koho a kam vsechny ty penize jsou?

220276

Příspěvků: 13

26.05. 03:36 kozoroh  V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.
26.05. 05:22 blablabla  RE: V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.
26.05. 09:23 Libcin  RE: V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.
26.05. 10:10 janko  RE: V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.
26.05. 11:32 MedaBeda  RE: V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.
26.05. 21:34 steve  RE: V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.
26.05. 16:45 lesan  RE: V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.
26.05. 16:50 MedaBeda  RE: V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.
26.05. 21:24 steve  RE: V poctu prodanych zbrani a munice naznacuje,ze budou muset znova.od zacatku USA.
26.05. 15:35 Střelec  co mi v článku chybí
26.05. 17:00 Datel  RE: co mi v článku chybí
27.05. 09:03 Filip S  RE: co mi v článku chybí
27.05. 04:27 kozoroh  Nebude to dlouho trvat a civilisace evropskych lidi a v Americe......

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

45

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 92 čtenářů částkou 15 626 korun, což je 45 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 0

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 8

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 12

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Měnové kurzy

USD
23,06 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
30,14 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
16,41 Kč
Švýcarský frank
25,41 Kč
100 japonských jenů
22,02 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,08 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 969,77 Kč
1 unce stříbra
567,89 Kč
Bitcoin
299 368,92 Kč

Poslední aktualizace: 23.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 749