Diskuze k článku

Rothschild je nová síla stojící za Jukosem

Příspěvků 8

15.4.2010 9:35

Jak to všechno pěkně zapadá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Zkusme si vliv loupeživého barona R. vysvětlit i na některých reáliích v ČR.
Např. Bakala či Kellner. Oba zastupují u nás jeho zájmy. A ty sahají sakra vysoko. Bakala s OKD pracující přímo pro NWO, ehmm NWR /New World Resources/. Přímo se podílí na lobbismu a dalo by se říci, že má prsty i na pádech vlád či odsunu voleb z ekonomických důvodů /viz napr. http://hn.ihned.cz/2-36555580-500000_d-80/

Kellner - další pacholek loupeživého barona. Jen malý příklad za všechny, jak se dělá "byznys" v duchu baronových pravidel:
Kellner se zná dobře např. se současným ředitelem Raifky Praha /mimochodem Raifka celá také patří baronovi/ . Nu a tento ředitel aby dostal kdysi funkci, musel ukázat svůj plán,jak navýšit podíl této banky na trhu. A byl dopředu jasným vítězem, neboť využil pohunka Kellnera. Koupil od něj díky dobrým vztahům Ebanku /ztrátovou/. Tím splnil navýšení podílu banky na trhu, pomohl finančně Kellnerovi a vlastně nijak neoslabil pozici Raifky. Všichni jsou spokojeni. Ovlivnili tím tisíce zaměstnanců a jejich životy a přitom se díky společnému golfu a kamaradksým vztahům stačilo u piva domluvit. Tak se dělají kšefty nejen v ČR. Užiteční idioti Bakala, Kellner a spol. si navíc /nejen díky svému košer původu/ ještě přijdou na pěkné peníze. Chobotnice šahá všude, ne všem právníkům je umožněno mluvit v našem Senátu. Jen těm z "OKD" . Samozřejmě že banka by ráda našla nový multimiliardový segment o obchodování, tzv. "emisní povolenky". Prezident Klaus jediný pochopil a veřejně promluvil, o čem je v této souvislosti tzv. "globální oteplování" Bez něj by povolenky byly jen ztěží zdůvodnitelné. A divili byste se, kolik se v bankách najde dalších užitečných idiotů, kteří se již těší, jak budou v této oblasti dělat "byznys". Neustále musí vymýšlet nové "produkty", jde přeci o pyramidu
[pláč]
Je dobré začít se zajímat o souvislosti v reáliích naší politiky, mnohé se tak krásně hledajícímu objasní.

217198

15.4.2010 10:34

RE: Jak to všechno pěkně zapadá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 217198

http://www.newworldresources.eu/nwr/cz/aboutuscz/b...

http://www.newworldresources.eu/nwr/cz/aboutuscz/b...

Vše do sebe zapadá. Věci na české polit. scéně se pomalu vyjasňují [pláč]

217204

15.4.2010 13:39

RE: Jak to všechno pěkně zapadá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 217198

A co že se to nyní děje na Burze v Praze s akciema NWR? Kde se vzalo - tu se vzalo jakesi doporučení - a přislo právěš včas - od podivné firmy French broker Chevreux . Tato firma má však penvé vztahy s JP Morgan a tedy i jeho majiteli - opět baron Rothschild. Tedy chcete-li hýbat trhem a vytvářet si zisky " z ničeho", stačí oznámit přes jednu ze svých firme jakési očekávaní, pohnout tak celým trhem a díky včasné připravě k tomuto kroku pak jen inkasovat zisky. Jak jednoduché. Tak snadno se lidé dají okrádat a ještě si myslí, jak "rozumí obchodování" Přitom se tak maximálně občas svezou na této vlně. Hráči jsou však vždy jinde /viz. zisky inkasované z opcí po 11.září 2001.
On Putin dobře věděl, proč kopnout do prrdele baronova pohunka Chodrkovskeho. Rusove si totiz sve surovinove zdroje váží nade vše - na rozdíl od nás. A jeste nez šel sedět, musel povinně vrátit baronem svěřené prostředky na tento podovod - "upozornil na dříve neznámou dohodu, která umožnila, aby byla hlasovací práva přenesena na nejmenovaného cizince – Rothschilda – pokud by Chodorkovský nebyl schopen „jednat jako příjemce dávek“ z podílu. Panuje názor, že Chodorkovský, 40 let, učinil toto opatření, když pochopil, že mu hrozí zatčení. Akcie jsou drženy prostřednictvím v Gibraltaru sídlící Menatep Group."
Pane Bakala, abyste nedopadl stejně!!

217220

15.4.2010 14:06

Víte kdo je nejbohatší prodavač na světě?

z netu 77.?.?.?

Víte kdo je nejbohatší prodavač na světě? Asi to bude náš slavný Péťa Kellner, který to po revoluci zkoušel jako prodavač kopírek. Jak se ale z prodavače kopírek za 12 tisíc hrubého stane nejbohatší prodavač na světě, to už je fakt zajímavá story. Nejdřív si musíte sehnat idiota, na jehož zádech se svezete. Toho mu udělal teplický hochštapler Milan Vinkler, který s ním založil slavný První Privatizační Fond (PPF), a který mu profinancoval, jak rozjezdy pro hvězdy, tak především náklady na reklamu pro obě privatizační vlny, včetně ruské bokovky nesoucí hrdé jméno Petra Velikého. Vinklera se Péťa celkem pohodlně zbavil za dojemné pomoci ministra Rumla, který ho nechal zavřít. V době, kdy byl Vinkler v base mu slavný Péťa nechal ukrást trezor ve kterém bylo 53 % akcií PPF patřící Vinklerovo firmě WIKA. Protože to byly akcie na jméno, a falešný rubopis na zadní straně akcií by snadno prokázal vo co gou, tak Péťa radši nechal akcie zmizet. To udělal s přátelskou pomocí jiného kamaráda, našeho starého známého z předchozího dílu, nomenklaturního boxera Štěpána Popoviče, který v současné době vládne Teplicím a přilehlému okolí. Společně a nerozdílně nechali v roce 1994 na tzv. valné hromadě PPF organizované JUDr. Brušákovou, t. č. notářkou v Teplicích Vinklerovo akcie PPF zrušit a vydali si svoje nové akcie PPF na kterých už byl podepsaný jenom Péťa se Štěpánem. A to už měl Štěpán se svým nomenklaturním kamarádem Ivanem Kočárníkem t.č. ve funkci ministra financí připravenej pro Péťu další. Tím byly akcie České pojišťovny. Jenomže velká smůla byla, že ty si už rozdělily jiné banky. Ale kamarád Ivan Kočárníků, přece nenechá Štěpánova kamaráda Péťu ve štychu a tak přitlačil jednu z nejmenovaných bank ke zdi. Hold to padlo na ČSOB, která to díky exportním úvěrům do Sajuzu měla nahnutý a tak žádala vládu o dotaci ve výši 17 mld. Kč na svoji záchranu. To byla pro Ivana Kočárníka maličkost, ale něco za něco. A tak ČSOB musela pustit svoje akcie České pojišťovny. Sice se z toho musel udělat trochu guláš, aby to nebylo tak nápadný, a akcie se prohnali třeba přes Interbanku dalšího nomenklaturního kámoše Čalfy, ale ve finále měl Péťa k dispozici 21% akcií České pojišťovny.
To už svět vypadal růžověji, a tak si Péťa našel novýho kamaráda Libora Procházků, který v té době shodou okolností spolušéfoval Investiční a poštovní bance (IPB). Začli spolu chodit na obědy, a při jednom nedělním vymysleli plán, jak vyšachovat stát z České pojišťovny (ČP). Hlavním bodem tohoto plánu byl pamflet o jednání ve společné shodě. Spojili tak 21 % akcií České pojišťovny v držení PPF s 36 % akcií v držení IPB a stát byl s kola venku. Díky takto vzniklé majoritě dosadili na Českou pojišťovnu své lidi.

217221

15.4.2010 14:07

Víte kdo je nejbohatší prodavač na světě? - pokračování

z netu 77.?.?.?

S jejich pomocí nejdřív Českou pojišťovnu vytunelovali (například tzv. účetní ztráta ČP ve výši 5 mld. v roce 1996, převod technických rezerv ČP do zahraničí, nebo tunelování Pragobanky i s penězi Fondu národního majetku), aby ji pak za státní garance vystavené v miliardových objemech kamarádem Kočárníkem zase zachraňovali. To bylo docela dobrý, jenomže IPB začala nabírat vodu. Aby Péťa s Liborem nepřišli náhodou o dobrej kšeft, prosadil Libor na IPB, že prodá akcie Český pojišťovny kamarádu Péťovi. Při této transakci zapomněl kamarád Libor převést akcie ČP na Péťu v pátek, a převedl je až v pondělí, za což mu kamarád Péťa vypálil smluvní penále ve výši 2 mld. Kč, které kamarád Libor do týdne zaplatil, čímž odlehčil potápějící se IPB, aby šla rychleji ke dnu. Za inkasované drobné Péťa vyplatil ostatní menšinové akcionáře včetně státu tak, že jak je jeho dobrým zvykem je přitlačil trochu ke zdi, a najednou mu patří Česká pojišťovna se vším všudy. To byl fofr, že jo. A tak se z Péti Kellnera stal nejbohatší prodavač kopírek na světě. Tak to prostě chodí. P.S. Nevíte někdo náhodou, proč někdo přerazil kamarádovi Liborovi na chalupě páteř?

Přítel Ivan Kočárník, jinak ministr financí v té době, ještě za tu námahu s Českou pojišťovnou přidal Péťovi Kellnerovi na cestu ze státního rozpočtu "odměnu" 1,3 miliardy Kč a za to si vysloužil po odchodu z funkce teplé místečko. Hádejte kde, no přece v České pojišťovně. Ještě by tu byla otázka vytunelovaných tzv. litoměřických fondů. Chytrý Péťa okradl v této zemi skoro každého. Podel mne mu nepatří ani smrad z výfuku toho jeho(?), z krádeží pořízeného, tryskáče.

217222

15.4.2010 20:26

:(

Tsignotschka 90.?.?.?

kurnik jsem se překlik v hodnocení

217240

15.4.2010 22:13

tunel jako vzdy

valda 212.?.?.?

Rothschildove tunelovali Rusko jeste za vlady Lenina a jejich bilym konem byl Trocky.Nejen politicka odlisnost ale i tahle skutecnost byla duvodem snahy Stalina Trockeho vyradit.V 90 letech to byl pocatecno kapital Rothschildu co umoznil za babku skupovat do te doby statni majetek byvaleho SSSR.Berezovsky,Chodorkovsky to byly jedni s tech novodobych "trockistu". To co se pise v clanku neni nic noveho.V Rusku se o tom vi od sameho pocatku.Proto proti temto a jinym oligarchum existuje prizozena neprizen.Tunelovani neni cesky vynalez ,jak si mnozi tady mysli.

217249

22.8.2011 10:18

Kuponova privatizace

privatizace 77.?.?.?

Kuponova privatizace
http://nr1a.com/privatizace.htm

251577

Příspěvků: 8

15.04. 09:35  Jak to všechno pěkně zapadá
15.04. 10:34  RE: Jak to všechno pěkně zapadá
15.04. 13:39  RE: Jak to všechno pěkně zapadá
15.04. 14:06 z netu  Víte kdo je nejbohatší prodavač na světě?
15.04. 14:07 z netu  Víte kdo je nejbohatší prodavač na světě? - pokračování
15.04. 20:26 Tsignotschka  :(
15.04. 22:13 valda  tunel jako vzdy
22.08. 10:18 privatizace  Kuponova privatizace

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 419,12 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 944