Diskuze k článku

U Václava Klause se dnes mihla jedna parodie na prezidenta z EU

Příspěvků 34

1.2.2010 2:37

Mihla

sxg 78.?.?.?

Vložený obrázek

211130

1.2.2010 9:10

Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...

Henteres 90.?.?.?

Nadpisek příspěvku berte prosím s nadsázkou...
Popíšu vám osobní poznatek. Evoluce ze strany mocných je nezadržitelná, to je vidět. O to hůř, když si uvědomím, že dnešní medializované informace jsou už jen pouhým konstatováním hotového a ne včasnou informací před, což bych mimojiné od spravodajství očekával. Nicméně je znát, že již všechno jede v plném proudu "o nás bez nás".
Proč píšu, že letos? Pohybuji se převážně mezi nižší, tedy chudou třídou (dělnictvo) a jako řemeslník jsem se kouknul i do provozů jinde v Evropě. Povím vám, že po letech pozoruji mezi lidmi docela radikální změnu myšlení, začínají se informovat a začíná docházet k tomu obraznému "prozření". Logicky spousta z nich díky tomu cítí silný odpor proti lidem ve vládě a to takřka bez rozdílu jména nebo příslušného vyznání strany, protože pochopili, že je to jen hra.
Monetarní složky, které jsme všichni do jednoho povinni dodržovat se nám nějak vymykají kontrole, nemyslíte?
Udržitelnost takového tlaku na výdaje z našich kapes jaksi přestává jít ruku v ruce s principem a smyslem koloběhu peněz a to ve velkém. Musím se přiznat, že jsem docela nervózní z toho, co může přijít, protože ta masa, která už má skoro pěnu u úst a pěsti nachystané k úderu, docela vysokým tempem roste. Přibývají zejména ti, kteří ještě před rokem nad vším mávli nevšímavě rukou a dnes se to dotklo i jejich rodinných rozpočtů a začínají se ptát, co se to vlastně děje...
Pro obraznost vám nabídnu osobní poohlédnutí za poslední cca 3-4 roky.
Před čtyřmi lety jsem měl skoro problém někoho kolem sebe oslovit a seznámit ho s tím, co se chystá, skoro nikdo nechtěl vědět, protože výplata zatím jakš takš OK, tak proč se stresovat.
Postupně rok za rokem jsem sem tam někoho potkal, kdo už i věděl, kam se to asi řítíme. V létě minulý rok už jsem objevil i celé skupinky (komunity) převážně mladých lidí (25 - 35 let), kteří se snaží najít cestu z tohoto cíleného bankrotu, protože vidí, že za pár let nebudou mít ani na to, aby založili rodinu. Samozřejmě to berou po svém, takže faktické konstruktivní řešení zatím nemají, ale to je otázka času. A v průběhu letošního ledna dokonce začali naslouchat i ti, co mě ještě před léty poslali do onných míst, ať si tu svoji propagandu o NWO strčím někam. Jenže dnes už to vnímám tak, že je skoro pozdě, protože jak projedeme tyhle volby a lidi zase nepůjdou volit, tak nevim nevim... Děláme si to sami...

Děkuji za pozornost. RG.

211136

1.2.2010 10:02

RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...

Ivanek lobak (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 211136

Dobrý den
Myslite si opravdu, ze volby (pokud budou) mohou neco zmenit? Vzdyt ti lide na kandidatkach jsou stale ti samí. Uz nam zde "vladnou" 20 let. Co na tom, ze se preskupi?? Jsou to lide, kteri delaji politiku kvuli pocitu moci a osobnim vyhodam. Ve svych zivotech neuspesni, moralne slabi, v podstate odpad bez zabran.
Mate pravdu, ze si za to muzeme sami. Predevsim proto, ze vetsina lidi je v jadru stejna, jako nasi politici. System urvi pro sebe co muzes a po nas potopa je v nas hluboce zakorenen. Cast lidi si vsak lidstvi pestuje a snazi se kultivovat na uroven vedome jednajici bytosti (prozatim nepodstatna mensina). Ti ostatni zustavaji nevedomi, podle toho jednaji a podle toho to ted na Zemi vypada (podstatna vetsina). Jiste si uvedomujete nasledky tohoto pomeru sil. Verim, ze vas to stve a nebavi. Mejte alespon utechu v tom, ze tezka doba plodi silne jedince.
Preji vam klidnou mysl
Ivanek

211137

1.2.2010 11:14

RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 211137

Myslite si opravdu, ze volby (pokud budou) mohou neco zmenit?
"Kdyby volby mohly neco zmenit, davno by je zakazali." pravi jedna irska lidova moudrost.
Ne vazne, politici jsou tu predevsim proto aby veci zustaly v nejlepsim pripade stejne.

211144

1.2.2010 11:37

RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 211144

Mkadleci, pokud budou všichni jako vy, tak zůstane vše, jak si mocní přejí. Proč posilujete jejich pozici podobnými "hláškami"?
Připadáte mi jako Svěrák, když prodával v nějakém filmu auto a nabízel další slevy, aby náhodou kupec auto nepřeplatil.
To vám stále nedochází, co děláte touhle "ovčí kulturou" nemohoucnosti, bezvýchodnosti atd...
Kolik lidí pozitivně oslovujete ve svém okolí? To na každého nahrnete to samé bláto jako sem? Ten fór o volbách má také tu funkci, aby se konečně někdo vzepřel.

Třeba někdo udělá server, kam se budou pod občanským jménem zapisovat ti, kdo odmítají jít volit zkorumpované strany a ty strany, co si mocní upečou bez voleb do vlády (TOPáci). Když tam bude pár milionů internetových lidí, jako na Fejsdrbně, tak si toho snad media všimnou a něco s tím udělají.

211149

1.2.2010 15:25

RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 211149

Vzeprit se? Jasne. Volbami? Ani nahodou. To proste nejde. V podstate vam vsechny strany nabizeji totez jen zabalene do jineho papiru. Nikdo vam nenabidne vyrovnany nebo nedejboze ziskovy rozpocet. Nikdo vam nenabidne ukonceni misi v koloniich. Nikdo nenabidne zruseni pozitivni diskriminace. Protoze to neni "politicky korektni". A i kdyby nakrasne nabidl, nesplni.
A kdyz nahodou mate v umyslu nejit k volbam tak desi hlaskami "tim ze nevolite,volite kounisty".
Je z toho cesta ven? Myslim, ze ano. Povazovat programy politickych stran za verejny prislib. Pro zacatek.

211160

1.2.2010 19:30

RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...

Guess 78.?.?.?

Reakce na 211160

Existují pouze dvě politické strany: Okrádající a okrádaní. Volby jsou jen iluze, že se podílíme na chodu věcí. Divadlo pro lůzu.

211170

1.2.2010 20:24

RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 211160

..díky za tip na veřejný příslib, zkusíme se s tím poprat.

211173

2.2.2010 11:09

RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...

Choronzon 85.?.?.?

Reakce na 211160

Zajimal by mne váš názor na Stranu Svobodných Občanů.

211222

3.2.2010 10:27

RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 211222

zbezne jsem proletl program a musim rict ze zajimave. zvlast ta cast o navrhu zakona o rozpoctove kazni se mi moc libila. pak jsem se podival na stem na preference a zjistil jsem ze ani nemaji pridelenou barvu natoz viditelny prouzek. skoda. ale moji podporu maji, i kdyz asi nic nezmeni.

211347

1.2.2010 11:24

RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 211137

jo, chleba má dvě kůrky, souběžně s tím, jak budou mocipáni své úsilí stupňovat (jde jim o čas, mají ho málo, protože ho vyplýtvali stavbou byrokratického aparátu, který je ale nakonec sám zahubí).
Je to naštěstí už přírodou dáno, že každý největší informační celek se rozpadá zevnitř, od těch, kdo v něm (na samém vrcholu) včas rozeznají neúnosnost a hledají spojence dole.
Ty pak vyzdvihnou a "jedou další kolo" s novou ovcí.
Takhle asi ulovili Havla, dnes profláknutou figuru.

Všechno mají v časovém předstihu připravené. Právě díky byrokratickým aparátům = nástrojům JEJICH moci. Pan Rumpál ale patří do sorty, která tuhle taškařici pomocí zlata a peněz táhnou už od doby, kdy se z křesťanství oddělili muslimové. Tím, že odmítli systém "nepřetržitého růstu pomocí překlápění skutečnosti" (pomocí úroku a jeho zneužití).

Každou "skutečnost" vždy představovala nějaká ideologie, vpodstatě nějaké slovo, kterému byl při překlopení vždy naimplementován nový obsah, dnes už přímo opačný k původnímu slovu "demokracie".

A protože totalita, schovaná pod slovem demokracie je už zjevná nadkritické části populace, dochází ve sféře "globálního lidského podvědomí" k přestavbě pilířů, na kterých stojí společnost.
Souběžně, jak budou nuceni mocní "tlačit na pilu", tak bude růst i připravenost mnohých "dole" ke komunikaci a k vytváření alternativních modelů k žití.

Media vždy následují moc - podobně jako čin následuje myšlenku. Proto se v mediích dočkáme stále ostřejších konfrontací toho, co nefunguje - a mocí "shora" to nelze vyřešit.
A když zavřou internet, bude to pro ně jen zdlouhavější cesta k degeneraci jejich vlastního stylu myšlení. K vybydlení další planety.
A to si zas nepřejí ti, co dění na Zemi sledují z jiných soustav. Letos patrně dojde k dalším "ukázkám".

Zatím si asi málo lidí dovede propojit souvislost dvou podobných zemětřesení - jedno s velikými škodami s následným obsazením Haiti USA vojskem - a druhým, ve Venezuele, s velmi podobnými parametry "třesení", ale bez škod a tím i mediálního ruchu.
Tento druhý signál byl patrně určený oběma mocím na planetě, té západní i té na východě. Je už méně podstatné, jestli za výbuchem ve Venezuele stojí vnitřní frakce mezi mocnými, stranící udržitelné formě vývoje - anebo jde o zásah do "planetárních vztahů" z vnějšího kosmického prostoru.
Je-li "UFO nad Moskvou" holografickou projekcí - tak by mohlo být varováním pro ty na západě, aby s "hlasem božím" a zvukovými zbraněmi raději nenastoupili.

Konspirace možností bystří naše mozky - ale hlavně ukazuje potřebným (na obou stranách moci), jaké informační celky v prostoru lze myšlením propojit.

211146

1.2.2010 15:00

RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 211146

Ahoj, jenom jedna poznámka: Internet nelze úplně vypnout,pouze zpomalit. Byl takto ostatně pro Pentagon kdysi navržen.

211158

1.2.2010 11:30

RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...

olfess 78.?.?.?

Reakce na 211137

Přesně tak, ale o tom už se mezi lidmi mluví a uvažuje nahlas.
Zatím, pokud jsem tak zaslechl, tak pár info , které jsou sice netradiční, ale uskutečnitelné (netvrdím že jednoduše) bylo něco v tomto smyslu

1) PETICE, DEMONSTRACE vykašlat se na petice, demonstrace [mrknutí jedním okem] - vážně to není k ničemu

2) VOLBY ať ve volbách vyhraje kdokoliv, neřeší to náš problém, protože loutkář zůstává stejný, nicméně je vhodné tam umístit nové strany, jelikož ještě nemají s loutkáři pevné vazby. Ještě jedna, možná opravdu paranoidní poznámka, kdo ty výsledky přepočítává [velký smích], narážim na to, jak v minulých volbách tušim do EP se muselo čekat 1,5 dne, než se mohlo začít se sčítáním a přitom v jiných státech se sčítalo hned po skončení .. ale to je spekulace!!!

3) TAK CO DĚLAT - NÁVRHY - vybráno z diskuzí na internetu
- místo petice, založit něco jako sdružení občanů za záchranu ČR a pod, tedy místo podpisu petice, se dotyčný přihlásí, sdružení je přístupné všem

- projít ústavu a zákony ČR a vždy je tam něco, co občany chrání, tedy najít tu pojistku. (Např. jestliže vláda nejedná ve prospěch ...XY, mohou občané ..toto a toto), a na to se odvolat a postupovat dle zákona

- sdružení si podle vzdělání, zájmu či znalostí rozebere jednotlivá odvětví ( zdravotnictví, školství, finance ...atd)

- viz. kroky z ústavy, sdružení nastavuje systém "nouzové" kontroly vlády, tedy každý politik či veřejný představitel bude mít za zády 2 zástupce sdružení každý den, přístup k veškerým materiálům, odnáší si kopie do svého občaského výboru zdravotnictví a pod. a bude s politikem celý den absolvovat vše [mrknutí jedním okem])) Zástupci se losují z lidí ve sdružení a pravidelně obměňují, tedy, asi každý zástupce by měl během svého života strávit den či týden ve vládě a pod. ( USA - systém poroty, trošinku podobné)

- pokud se to politikovi nebude líbit, ať odejde, na to se čeká [mrknutí jedním okem]

- jestliže si občané hradí veřejnoprávní vysílání TV a rozhlasu, měli by mít právo na 1 hodinu vysílání každý den dle svého, samozřejmě v souladu se zákonem ČR, žádné porno, reklamy a pod. ale nezávislé zpravodajství a nechtěné dokumenty by se byli dobré, zase přes sdružení občanů?

- je opravdu důležité znát rozdíl mezi republikou a demokracií, viz. video 10 min. s cz titulky
http://www.youtube.com/watch?v=p2jel7l6VWk

- anebo nechme si dnešní demokracii, ale odstupňujme si hodnotu váhy jednoho hlasu při volbách (viz. nápad Josefa Staňka a Jany Brzobohaté ve svých knihách). Tam padl návrh, udělujme tituly, za beztrestnost a další zásady a PODMÍNKY, titul je uvedený v dokladech a dá se odebrat; tedy člověk bez problémů, žádný záznam nikde - plus další, ve 30 letech - titul "vážený" - hodnota hlasu 10x větší, v 50 letech titul třeba " kníže " hodnota 100x - 500x větší .. atd.. (beztrestná švadlena má vyšší volební h...Automaticky kráceno

211147

1.2.2010 11:31

RE: Letos DOKONČENÍ

olfess 78.?.?.?

Reakce na 211147

- anebo nechme si dnešní demokracii, ale odstupňujme si hodnotu váhy jednoho hlasu při volbách (viz. nápad Josefa Staňka a Jany Brzobohaté ve svých knihách). Tam padl návrh, udělujme tituly, za beztrestnost a další zásady a PODMÍNKY, titul je uvedený v dokladech a dá se odebrat; tedy člověk bez problémů, žádný záznam nikde - plus další, ve 30 letech - titul "vážený" - hodnota hlasu 10x větší, v 50 letech titul třeba " kníže " hodnota 100x - 500x větší .. atd.. (beztrestná švadlena má vyšší volební hodnotu, než zkorumpovanej právník a naopak) prostě propracovat tento systém. Zkusme se zamyslet, kam by to vedlo, rozhodně by to eliminovalo útok na nízké masy před volbama.

Atd., to bylo posbíraných pár návrhů, co kdo kdy vymyslel a co by bylo TEORETICKY možné..

211148

1.2.2010 11:53

RE: Letos DOKONČENÍ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 211148

ja mam jen jedno reseni-nahazet je vsechny do Vltavy a na urovni kraju je veset na sloupy verejneho osvetleni.Je nutne dodelat zanedbane z 89.

211151

1.2.2010 11:58

RE: Letos DOKONČENÍ

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 211148

hmmm, to jsou zajímavé návrhy. problém vidím v obdobě "plzeňské školy" - totiž jak zamezit, aby se s "kreditem váženosti" nešvindlovalo.
Také sledovací psíci u politiků asi nebudou připouštěni na obchodní jednání - a za tuhle floskuli se může schovat leccos.
V každém případě by ten systém kredibility občana požadoval cosi jako jeho "finanční nahotu". A tu má zatím jen berňák a jen o těch, co pod něj spadají a ne těch, co mu připravují zákony k dodržování.
Myslím, že se na "vlka" musí jít z větší šířky i hloubky. A jak na to - to postupně poznáváme z toho, co pod nimi praská. A prosakuje.....

211152

1.2.2010 12:19

RE: Letos DOKONČENÍ

olfess 78.?.?.?

Reakce na 211152

No na ta obchodní jednání by se samozřejmě chodilo, protože ta nemohou být soukromá, pokud jde o ČR, a kdyby se stejně udělali za zády, tak cokoliv by podepsali, by museli předložit, v tom problém nevidím. Finanční nahota? To bych do toho vcelku teď netahal..

Já netvrdím, že je tento systém dokonalý [mrknutí jedním okem] a nepotřebuje práci, ale pozor na to jednoduché odsuzování "to nejde!". [mrknutí jedním okem] Pojďme se bavit o tom, JAK BY TO ŠLO!!! ONI totiž z toho už asi 200 let těží a spolehají na to, že se ten jejich "gojim" nebo jak říkají lidem mezi sebou nikdy nedohodne... [oči v sloup]

211154

1.2.2010 14:55

RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ

Protiproud 94.?.?.?

Reakce na 211154

Systém nepotřebuje práci,ale základní příjem pro každého daný ústavou. Hodně se už o tom mluví v Německu,Rakousku a Švýcarsku. Bankovním sionistům se to líbit nebude,ale pokud lidi na planetě nevyhubí na pro ně ideální počet otroků,tak toto je jedna z mála možností evoluce lidské společnosti:

http://mustwatch.hztz.cz/film/zakladni-prijem-grun...

211157

1.2.2010 20:56

RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ

olfess 78.?.?.?

Reakce na 211157

Děkuju za odkaz, na film se podívám, jenom ne dnes večer, ale později. Zatím jsem četl jenom textové info a napadlo mě jedno :
Projekt Venus? (jestli se to tak jmenuje, ale tohle se bude asi trochu lišit)

211176

1.2.2010 21:44

RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ

Protiproud 94.?.?.?

Reakce na 211176

Venus je blbost,je to obskurní floridská sekta. Což trochu kazí dojem z toho filmu Z.

211180

1.2.2010 22:12

RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ

olfess 78.?.?.?

Reakce na 211180

V čem jsou sekta? To jsem nepochopil, jinak mě k srdci nijak zvlášť nepřirostli ani mě neodpudili, byl to pro mě námět na přemýšlení. Takže v čem jsou sekta?

211181

1.2.2010 23:06

RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ

Protiproud 94.?.?.?

Reakce na 211181

No jeden známej z ameriky říkal,že fungujou vpodstatě na tomdle principu. Tím ale nechci tvrdit,že nemají dobrý nápady.

211185

1.2.2010 21:17

RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 211157

...základní příjem bez nastavení vztahu, za co jej kdo dostane - je na nic. Koláče bez práce? Kdo vytvoří koláče = základní příjem?

211177

1.2.2010 21:42

RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ

Protiproud 94.?.?.?

Reakce na 211177

Nejsem levičák,ale ten vztah je snad jasný: každý kdo se narodí,má právo na důstojný život,minimálně v Evropě v 21.století. Systém práce-peníze-koláče nastavil Rothschild a spol. před 200 lety a za tu dobu nakradl už dost pro základnní příjem pro miliardy lidí na několik let-z jejich kapitálu se stane fond zákl. příjmu pro rozvojvový svět. V EU to může fungovat v podstatě okamžitě a není to žádná novinka,jde v podstatě jen o zjednodušení všech daní na jednu jedinou,základní. Víc je v tom filmu,nejsem ekonom.

211179

1.2.2010 22:16

RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ

olfess 78.?.?.?

Reakce na 211179

Tak takhle jak si to napsal, to zní hůř než Venus, ale počkám na film. [smích]
Měj se

211182

1.2.2010 23:02

RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ

Protiproud 94.?.?.?

Reakce na 211182

Jsem trochu radikálnější,sorry. Mrkni na ten film. Každej si musí udělat svůj názor+možné řešení na dnešní situlaci sám.

211184

2.2.2010 0:19

RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 211179

Ano Protiproude, máš pravdu. Reagoval jsem dřív, než jsem film zkoukl.
Je to zdá se reálné, DPH jako regulátor i spořitelna pro stát. Musím si to projít znovu, přechodná doba si vynutí řešit i míru nepřizpůsobivosti, asi jsem si nevšiml, jak tohle chtějí řešit.
Setrvačnost myšlení je sakra zátěž..

Díky za tip, ten film by měli dávat ve školách. Aspoň pošlu link dalším.

211187

2.2.2010 0:47

RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 211177

Než se pouštět do diskuse je dobrý ten film vidět, aby se vědělo jak a co se tím myslí. Není to až tak pitomý nápad. Otázka není za co, ale proč.

211188

1.2.2010 15:01

RE: Letos DOKONČENÍ

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 211154

Ano Olfessi, souhlasím. mně se ten nápad líbí, jen jsem zapomněl, že jde o zakázky státu pro občany, tudíž přítomnost občana je žádoucí. Včetně jeho případné neznalosti problematiky!?. Protože on poslouží pouze k iniciaci případné diskuze odborníků,když se mu něco nebude pozdávat.
Vítám vás v týmu lidí, co něco dělají a nebojí se to prezentovat.

Ale jsem přesvědčen, že existují lidé na správných místech, kteří už připravují změny, potřebné pro odstavení tohoto nevyváženého systému distribuce moci skrze peníze.
Diskuze budou patrně dlouhé, ale nezbytné. A jen zájem lidí bude řídit, jak se co dohodne.
Politika se dělá pomocí veřejného mínění a to se "dělá" vysvětlováním nebo manipulací bez vysvětlování.
Ono řídit národní stát asi také není procházka rozkvetlým sadem...., dneska spíš zvadlým, až opadaným sadem...

211159

1.2.2010 12:27

RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 211147

"Ještě jedna, možná opravdu paranoidní poznámka, kdo ty výsledky přepočítává"

Ve volební komisi jsem už párkrát seděl. Přepočítávání není nijak manipulováno, ba naopak úzkostlivě se hledí na přesnost. První podezření bych posunul na toho, kdo data schraňuje (obce s rozšířenou působností), magistráty, a pak hlavní centrála celorepublikového sčítání, není-li mechanismus obsazování kontrolních míst podobný jako u uren.

Druhý, zásadnější poznatek: lidé skutečně volí tak jak volí. Děláme si to sami - výsledek médiokracie (zejména TV a noviny vlastněné zahraničním kapitálem, u ČT pak klientelismus vůči politickým špičkám), chamtivosti (důchodci za 1000 korun k důchodu a sociálně potřební nás opět ochotně zaprodají "socialistům", podnikatelé ve vidině nižších daní pro změnu "pravici"[mrknutí jedním okem] a hlouposti (volení těch, kteří nás už podvedli).

211155

1.2.2010 14:17

Nádej

sxgo 95.?.?.?

Nádej stále máme, preto zmrdi vyšilujú.
Vozia bezpiloťáky z Avganistanu nad naše ulice.
Očkujú a nútia povinne.
Pre mňa boj Palestíncov symbolizuje aj odpor k NWO:
I am the resistance
http://www.youtube.com/watch?v=sGG6yFsYvfg

211156

1.2.2010 19:46

F.Matějka?!

Bývalý člen Svobodných 78.?.?.?

František Matějka má úžasné osobní stránky i životopis. Nic není takové, jak vypadá.
(Kráceno, můžete napadnout myšlenky článku, ale pomluvy autorů z legálních a etických důvodů nelze otiskovat. – Moderátor)

211171

2.2.2010 18:43

Klaus dělá pouze to, co mu lóže nakáže

Benefix 213.?.?.?

Shalom Matějka, proč neuvedou, že ctihodný tatíček Klaus - Pružinskij je členem elitní zednářské lóže B´nai B´rith, jejíž členové jsou židovské víry a původu a že právě v ní vybral generalissima-premiéra Fischera? [překvapení] jsou snad taky z lóže?

211257

3.2.2010 9:11

RE: Klaus dělá pouze to, co mu lóže nakáže

smoke 194.?.?.?

Reakce na 211257

Zdroj?

211336

Příspěvků: 34

01.02. 02:37 sxg  Mihla
01.02. 09:10 Henteres  Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...
01.02. 10:02 Ivanek  RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...
01.02. 11:14 mkadlec  RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...
01.02. 11:37 janko  RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...
01.02. 15:25 mkadlec  RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...
01.02. 19:30 Guess  RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...
01.02. 20:24 janko  RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...
02.02. 11:09 Choronzon  RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...
03.02. 10:27 mkadlec  RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...
01.02. 11:24 janko  RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...
01.02. 15:00  RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...
01.02. 11:30 olfess  RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...
01.02. 11:31 olfess  RE: Letos DOKONČENÍ
01.02. 11:53  RE: Letos DOKONČENÍ
01.02. 11:58 janko  RE: Letos DOKONČENÍ
01.02. 12:19 olfess  RE: Letos DOKONČENÍ
01.02. 14:55 Protiproud  RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ
01.02. 20:56 olfess  RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ
01.02. 21:44 Protiproud  RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ
01.02. 22:12 olfess  RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ
01.02. 23:06 Protiproud  RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ
01.02. 21:17 janko  RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ
01.02. 21:42 Protiproud  RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ
01.02. 22:16 olfess  RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ
01.02. 23:02 Protiproud  RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ
02.02. 00:19 janko  RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ
02.02. 00:47 Antiseptik  RE: Letos DOKONČENÍ a ŘEŠENÍ
01.02. 15:01 janko  RE: Letos DOKONČENÍ
01.02. 12:27 MedaBeda  RE: Letos to všechno vyleze ze zákrytů a začne mela...
01.02. 14:17 sxgo  Nádej
01.02. 19:46 Bývalý člen Svobodných  F.Matějka?!
02.02. 18:43 Benefix  Klaus dělá pouze to, co mu lóže nakáže
03.02. 09:11 smoke  RE: Klaus dělá pouze to, co mu lóže nakáže

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nadčasový Karel Kryl01.03.21 10:39 Česká republika 0

Vláda natolik nevěří vlastním lidem, že proti nim chce povolat armádu28.02.21 19:30 Česká republika 6

Klíčem k překonání pandemie může být očkování dětí, tvrdí odborníci27.02.21 20:22 Česká republika 3

Prof. Krčméry sa skoro zadusil v respirátore. Sú rúška a respirátory skutočne bezpečné?27.02.21 15:13 Slovensko 3

Policejní zásahovka v Rusku proti těm, kteří se nenechají očkovat27.02.21 10:49 Rusko 9

Už zase policie bije bezbranné 14 leté děti!26.02.21 17:12 Česká republika 10

Bidermanova tabulka donucování26.02.21 16:25 Neurčeno 0

Vo švédskom Halmstade zakázali nosiť rúška na školách26.02.21 14:31 Švédsko 0

Pandemický zákon přijat. Vyhlašte nouzový stav znovu, vyzvala vládu opozice26.02.21 13:56 Česká republika 2

Kolářovo stržení Koněva, Novotného urážky. To se nám vrací26.02.21 11:22 Česká republika 3

Biden jde ve šlépějích Trumpa, levice je z toho na mrtvici25.02.21 22:42 USA 0

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 8

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 2

Pozor! Zítra jednání o totalitním zákonu!17.02.21 20:49 Česká republika 4

Česká republika je v minusu 1 689 miliard korun za sedm let16.02.21 21:19 Česká republika 3

Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 202816.02.21 17:14 USA 1

Očkovanie učiteľov skomplikovalo otváranie škôl a škôlok. Niektorí pedagógovia po víkendovom očkovaní nie sú schopní prísť v pondelok do práce15.02.21 11:22 Slovensko 2

Covid bonus - potvrzení, že nemocnice mají větší vývar z covid pacientů 15.02.21 08:00 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,67 Kč
Euro
26,17 Kč
Libra
30,26 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,77 Kč
Švýcarský frank
23,84 Kč
100 japonských jenů
20,34 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,79 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 913,38 Kč
1 unce stříbra
582,44 Kč
Bitcoin
1 007 677,20 Kč

Poslední aktualizace: 1.3.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 234