Diskuze k článku

Výkonný ředitel WTO: Globální vláda založená na modelu EU

Příspěvků 15

2.12.2009 16:53

Překlad

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Herman van Rompuy-Heřman Rumpál..??

206149

2.12.2009 22:16

Coze?

xml 85.?.?.?

Aky odpor prosim Vas? Lisabonska zmluva bola podpisana vsetkymi clenskymi krajinami EU? ANO! Bude podpisana kodanska zmluva vsetkymi krajinami, kt. zabezpeci buduce celosvetove zdanovanie emisii CO2 nevyhnutne pre zostrojenie NWO? Bezpochyby ANO!

Preto nejake vyplachovanie mysle o tom, ze nejaky efektivny odpor proti snaham elity existuje si nechajte pre deti a ovcanov. Kazdy sudny clovek vidi, ze anti-globalisticke snahy okrem duchaplnych vykrikov nikdy ziadne konkretne a dlhodobe vysledky nepriniesli!

206172

2.12.2009 23:10

RE: Coze?

otaznicek 195.?.?.?

Reakce na 206172

presne tak [zmaten]

206175

3.12.2009 11:27

Rumpelstilskin & Co.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 206172

Súhlas.
ALE, chlapci z NWO urobili niekoľko zásadných prehmatov, môžeme povedať že zaviedli systémové chyby:
1) Urobili selekciu, pričom vyberali najviac servilné politické svine, ktoré sú len tak inteligentné aby vedeli že kto píska a ako majú tancovať keď chcú udržať svoju zdanlivú moc.
2) Neschopnosť týchto politických "elít" (správnejšie by bolo nímandov) je priamo úmerná ich servilnosťou.
3) Odtrhnutie týchto ľudí od reálneho života tiež nepridalo ich inteligencií, ktorá tiež klesá tak rýchlo ako rastie ich servilnosť.
4) Zrýchlili svet, sociálne zmeny sa uskutočňujú aspoň 100x rýchlejšie ako pred 200 rokmi, to vypovedá o nestabilite spoločnosti, ktorá spolu s imigráciou z 3. sveta a so systémovou krízou ekonomiky tvorí dosť výbušnú zmes. A výbuch sa môže nastať v podobe globálnej občianskej vojny.
5) Zrýchlení svet znamená i to že terajší systém plánovania (aspoň 3 roky dopredu) a riadenia (cez politické "elity" ) sa zlyháva, proste nebol na to dimenzovaní.

Čo z týchto skutočností vyplýva?
Jednoducho mocní tohoto sveta budú musieť vystúpiť z pre nich príjemného tieňa (z tohoto pohľadu sa podobajú švábom) a budú musieť niekoho zvoliť z vnútorného kruhu, aby sa im tento cirkus nerozpadlo. Pre nás našťastie pre nich bohužiaľ systém tak či onak rozpadne vďaka idiotizmu, čo stvorili a preniklo do ich systému moci tak zhora ako aj zdola. Veď priznajme si rozmýšľania schopný jedinec je skôr znakom zlyhania školského systému, ako jeho dobrej práce. [oči v sloup]

Takže síce momentálne anti-globalistické snahy sú len duchaplné výkriky, ale môžu byť cenným prínosom pre budúcnosť ako usporiadať svet po rozpade systému.

206211

3.12.2009 23:09

RE: Coze?

Regamon 92.?.?.?

Reakce na 206172

Je na kazdeho osobnom zhodnoteni, ci je globalne oteplovanie sposobene ludmi alebo je to normalny prirodzeny proces, kazdopadne globalne oteplovanie tu je a je to bez debaty dokazana vec, nevidi ju len slepy, alebo len ten co cerpa vsetky fakty len z internetu a nevidi ako sa meni okolity svet. Konferencia v Kodani ma za ulohu toto riesit. Je otazne na com sa tam svetovi lidri dohodnu a je tazko predpovedat, ci sa vobec na niecom dohodnu. Udajne hacknute emaily nedokazuju, ze oteplovanie neexistuje, defacto vzate nedokazuju vobec nic. Nikde som nevidel jedinu zmienku, jediny citat z mailov, ktory by nieco dokazoval. Takze s tymto by som bol opatrny a takisto s tvrdenim, ze je to vymysel buducej globalnej vlady. Ta, ak tak, moze tuto agendu vyuzivat. KAZDY politik a KAZDA politicka strana bola ziva odnepamati vdaka nejakej politickej agende. NWO ju musi mat tiez. Zakonite. Inak mi cely clanok vyznieva ako manipulativny, prave preto, ze vlastne nam odkazuje, ze akakolvek snaha riesit problemy celoplosne je zla. Zial problemy environmentalne musi mat nejaky celoplosny ramec, ked uz to je ovcanom v jednotlivych krajinach jedno, pretoze klima je "zivy" organizmus, ktory nie je viazany politicky a ani geograficky - tym myslim jej dynamicke zlozky. Jedine co tu vidim a vnimam ako fakt je, ze niekto zasekol klin medzi odporcov NWO tvrdenim, ze globalne oteplovanie je mytus. Mne osobne pride cudne, ze tzv. loz dokazujuce maily sa vynorili len par dni pred konferenciou. To znamena len jedno, ze to bolo dlhodobo a zamerne naplanovane. Nebolo to par fanusikov co sa dostali k spominanym mailom, nech uz to vyzera akokolvek. Dnes treba byt ostrazity ovela viac ako kedykolvek predtym a veru v kazdom smere.

206249

3.12.2009 0:09

Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...

abc 89.?.?.?

zaujímavé video ako funguje európska zjednotená demokracia vzor pre tzv. globálnu vládu...až dokedy?
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9849
Dokiaľ nezasiahne Božie kráľovstvo, ktoré odstráni existujúce vlády odporujúce Božej zvrchovanosti. Koľko času ešte zostáva ?http://www.watchtower.org/b/20080801/article_01.htm

206181

3.12.2009 21:11

RE: Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 206181

at mi boží království políbí prdel já ho tady nechci [mrknutí jedním okem]

206240

4.12.2009 10:42

RE: Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...

abc 89.?.?.?

Reakce na 206240

[smích] Zo svojich slov budeš súdený alebo ospravedlnený... [smích] Každý výrok proti Bohu a Kristovi bude ospravedlnený, ale výrok proti svätému duchu nebude ospravedlnený ani v tomto ani v budúcom veku... [pláč] Takže pozor,pozor,pozor, dopredu odsúdiť niečo čo som nezažil, nepoznal a ani neviem čo je to, je dosť opovážlivé... Máte proste smolu aristokrat, že vám isté informácie nedochádzajú...[zmaten] potom čo Boh dovolil všetkým skupinám ľudí si vyskúšať vládnuť /vrátane aristokratov/, musí nakoniec zobrať vládu do svojich rúk a napraviť všetko, čo pokazili, zničili a zneužili. Nebude sa vás pýtať, či mu to dovolíte. Takisto mu v tom nezabránite. Svojim nerozumným postoj sa proste sám odsúdite. Nebojte sa, nebude vás nútiť žiť na rajskej zemi. Chce to urobiť v prospech tých, ktorí si cenia Božie večné predsavzatie s Kráľovstvom. [smích] Je to hierarchii hodnôt a vďačnosti za to čo sme dostali od nášho Stvoriteľa. Je to o našej slobodnej vôli a láske k pravde, právu a spravodlivosti [mrknutí jedním okem]

206286

6.12.2009 12:30

RE: Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...

mtk 88.?.?.?

Reakce na 206286

> potom čo Boh
>dovolil všetkým skupinám ľudí si vyskúšať vládnuť
>/vrátane aristokratov/, musí nakoniec zobrať vládu do
>svojich rúk a napraviť všetko, čo pokazili, zničili a
>zneužili. Nebude sa vás pýtať, či mu to dovolíte. Takisto
>mu v tom nezabránite. Svojim nerozumným postoj sa proste sám
>odsúdite. Nebojte sa, nebude vás nútiť žiť na rajskej zemi.
>Chce to urobiť v prospech tých, ktorí si cenia Božie večné
>predsavzatie s Kráľovstvom. [smích]
Aha, tady si někdo dal dostaveníčko s Bohem, že to všechno tak dobře víte? Ale už vás slyším, jak jste to všechno vyinterpretoval z písma svatého, žejo ... A jestli výrok proti svatému duchu nebude omilostněn ani v tomto ani v budoucím věku, tak jsem rád, že vím na čem jsem, a budu to mít za sebou. Nuže, nyní přistoupím k onomu osudovému okamžiku mého života: tři, dva jedna, teď!! ...Omlouvám se, ale ať mi svatý duch a proletáři všech zemí políbí prdel!!
P.S. Uf, to je úleva, už se nemusím obávat neznámé budoucnosti .....
[oči v sloup]
Škoda, že to zde nemůžu podškrábnout svou krví ...

206393

6.12.2009 17:51

RE: Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...

abc 89.?.?.?

Reakce na 206393

"Prach si a na prach sa obrátiš" tak ukončil Boh vzburu našich prarodičov Adama a Evy. Netrápil ich v pekle ale dostali sa do stavu neexistencie, v ktorej boli aj pred tým ako ich Boh stvoril. Napriek vzbure ich potomkom,teda aj nám žijúcim dal nádej na život v raji. Boh chce aby sme zažili tú najlepšiu existenciu, ktorú pre nás pripravil. Prečo danú nádej nepreskúmať, ale v svojej nevedomosti sa rúhať? Je to múdre? Písal som o budúcnosti, ktorá nám bola Bohom predložená ale odložená, aby sa ukázalo, že ľudia nie sú schopní raj na zemi bez Stvoriteľa vytvoriť. Nemajte obavy, zem dokáže z mŕtvych tu ich hlúposť alebo nevedomosť dôkladne vytiahnúť. Ale čo spraví so živými, ktorí sa svojim postojom odsudzujú do stavu duchovne mŕtvych?

Mne sa jedná o " duchovne mŕtvych" hoci si myslia, že žijú. Aj tí môžu prežiť do raja pod Božou vládou, ak zmenia svoj postoj. Asi ste ma nepochopili. Budúcnosť je známa už od počiatku sveta, len bola odložená kvôli takým hrdinom ako ste vy, lebo Boh im dal príležitosť, aby dokázali, či sú lepší ako On. Ak nedokážete zmeniť seba, nedokážete zmeniť ani svet. Prečo sa potom rúhate?

P.S. Viete prečo chazari vymysleli heslo, ktoré ste parafrázovali? "Proletári všetkých krajín spojte sa!?" Pretože kapitál sa už spojil. S kým ste spojený vy, keď sa chcete podpísať pod vašu vzburu vlastnou krvou? [chechtot]

206405

7.12.2009 10:56

RE: Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...

mtk 88.?.?.?

Reakce na 206405

>Budúcnosť je známa už od počiatku sveta, len bola odložená kvôli takým hrdinom ako ste vy, lebo Boh im dal príležitosť, aby dokázali, či sú lepší ako On.
Takovou přízeň si snad ani nezasloužím .... [vyplazený jazyk]
>Ak nedokážete zmeniť seba, nedokážete zmeniť ani svet.
Souhlas. A předpokládám, že změnit bych se měl podle vašich představ, a očekávat Boží Království. Tůdle!
>S kým ste spojený vy, keď sa chcete podpísať pod vašu vzburu vlastnou krvou?
To byste rád věděl, co? Budete čučet! Ale vše ve správný okamžik, třeba se toho i dožijete ....

206450

6.12.2009 12:42

RE: Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 206286

já budu souzený a ty ospravedlnený na základě příslušnosti k satanistické sektě [chechtot]

206394

6.12.2009 17:58

RE: Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...

abc 89.?.?.?

Reakce na 206394

Biblia píše, že Satan má v moci celý svet okrem Božej organizácie kresťanských Jehovových svedkov. Ty poznáš ešte nejakú inú organizáciu, ktorá koná v súlade s Božou vôľou? Napíš mi. Rád sa poučím. Určite to pomôže aj ostatným zvedavcom sa zorientovať. Vopred ti ďakujem.

206406

7.12.2009 0:18

RE: Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 206406

svědci jehovovy jsou satanistická sekta a já ti to klidně jehovovsky dosvědčím [velký smích]

206430

7.12.2009 11:02

RE: Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...

mtk 88.?.?.?

Reakce na 206406

>Biblia píše, že Satan má v moci celý svet okrem Božej organizácie kresťanských Jehovových svedkov. [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [oči v sloup] [oči v sloup]
Ale když vtipy, tak si taky přisadím. Víte proč žena, co jest právě soužene těmi "ženskými věcmi", vaří večeři v pěti hrnci? ...Proč? .... [naštvaný] NO PROSTĚ PROTO!!!!!!!! [naštvaný]
[chechtot] [vyplazený jazyk]

206451

Příspěvků: 15

02.12. 16:53  Překlad
02.12. 22:16 xml  Coze?
02.12. 23:10 otaznicek  RE: Coze?
03.12. 11:27 Oracle  Rumpelstilskin & Co.
03.12. 23:09 Regamon  RE: Coze?
03.12. 00:09 abc  Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...
03.12. 21:11 aristokrat  RE: Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...
04.12. 10:42 abc  RE: Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...
06.12. 12:30 mtk  RE: Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...
06.12. 17:51 abc  RE: Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...
07.12. 10:56 mtk  RE: Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...
06.12. 12:42 aristokrat  RE: Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...
06.12. 17:58 abc  RE: Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...
07.12. 00:18 aristokrat  RE: Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...
07.12. 11:02 mtk  RE: Európska post-demokracia vzor vecí budúcich...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 52 čtenářů částkou 12 058 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 0

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 0

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 7

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,12 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,63 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
23,29 Kč
100 japonských jenů
19,27 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 539,87 Kč
1 unce stříbra
569,60 Kč
Bitcoin
1 053 675,06 Kč

Poslední aktualizace: 13.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 647