Diskuze k článku

Íránská jaderná hrozba za účelem odvedení pozornosti

Příspěvků 23

2.10.2009 8:53

........

gloriola 195.?.?.?

...keby niečo podobné neflákli do ksichtu sveta! A dokonca im to aj dosť dlho trvalo. Obyčajne sú vo svojich frontálnych útokových odpovediach ďaľeko operatívnejší. Asi to bude len tým, že ich nová administratíva ešte nie je celkom flexibilne vyzretá. No tu by bolo treba podotknúť, že celá sioagenda je nastavená rovnako radikálne bez ohľadu na vola, ktorý to vedie. Nepatrný rozdiel je len v tom, kto je viac... A tu pozerám, že si celkom dobre v pár vetách odporujem. Nech použijem akýkoľvek eufemizmus, stále mi to nesedí. Prečo asi...? [zmaten]

201510

3.10.2009 20:54

RE: ........

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 201510

http://www.johnpilger.com/page.asp?partid=549

201560

2.10.2009 9:42

S trochu humbuku, lží a vydíráním oblbnou svět

Saša 74.?.?.?

Mr Goldstone said he was "shocked, as a Jew", to be invited to head the mission. Je také členem rady guvernérů na Hebrew University v Jeruzalémě. Vyložená lež by poškodila nejen OSN, ale hlavně samotný Izrael, světu je známo jak vypadala akce „lité olovo“. Téměř zcela otevřeně a slovy své dcery Nicole radí Izraelské vládě, vyšetřujte chvíli své zločiny a nejhorší po letech „potrestáte“ nějakým tím napomenutím, podobně jak to dělá USA.

Jemně je to podáno v článku Izrael odmítá Goldstoneovu zprávu o vojenské operaci v Gaze
Ve včerejším článku Izrael vyžaduje po Palestinské Správě upustit od žaloby z válečných zločinů jinak nedovolí druhého poskytovatele mobilních telefonů ve West Bank a Palestinská Správa bude musit uhradit mnohamilionové výdaje. Israel demands PA drop war crimes suit at The Hague a teď se dočítám Prý pod tlakem USA přestala Palestinská samospráva podporovat rezoluci Rady OSN pro lidská práva o akci lité olovo v pásmu Gazy.
Izrael chce přesvědčit svět, že ho vždy dovede oblbnout.
O íránském nebezpečí nemůže být ani řeči, Irán vydává na zbrojení méně než Řecko, smlouvu o nešíření jaderných zbraní podepsal dobrovolně a jako jeden z prvních, zatím neexistuje jediný doklad, že by po nich toužil.

201513

2.10.2009 13:28

RE: S trochu humbuku, lží a vydíráním oblbnou svět

HHBB 88.?.?.?

Reakce na 201513

Proč by vůbec nějakou jadernou bombu vyráběl, to postrádá smysl. Použil by jí stejně jen jednou (a naposled), a kdyby jí přece jen "nutně potřeboval", tak mu jí určitě někdo ochotně zapůjčí. Ono přeci nakonec stačí místo toho pekelného stroje vyrobit jen jeho iluzi. Ta poslouží stejně a je levnější.
Stejně jako stačí vyrobit iluzi letu na měsíc, nebo iluzi protijaderného deštníku.
Pak ještě zbývá spolknout iluzi nepřítele, iluzi spojenců, demokracie, spravedlnosti, peněz, boha, no a pak se nejspíš ocitneme v realitě. [mrknutí jedním okem]

201526

2.10.2009 11:55

Netanyahu’s UN Speech = The Pathology of Evil

sxg 91.?.?.?

http://www.informationclearinghouse.info/article23...

201523

2.10.2009 12:03

"Anyone who desires peace must stop this report right now." (Netanjahu)

sxg 91.?.?.?

http://www.haaretz.com/hasen/spages/1117893.html

201524

2.10.2009 12:51

komu vlastně lze ve světě věřit, a koho se máme bát...

abc 89.?.?.?

Odpoveď hľadajte v Žalmoch 146 a 2.

201525

2.10.2009 14:19

No jistě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 158.?.?.?

Vaše zklamání asi pramení z toho, že jste možná doufali, že OSN a podobné instituce budou skuteřně plnit úlohu, kterou mají v popisu práce - taková situace by možná mohla nastat v případě, že by existovalo na světě několik velmocí a tudíž určitá rovnováha sil. Ovšem v případě existence jediné supervelmoci, která je tělem volně přetékajícího mozku (slyšel jsem o knize, která se jmenovala Tekutá modernita) se tyto a podobné instituce stávají vykonavateli přání nejmocnějšího, a je lhostejno, jaké loutky vystupují jeho jménem...
Podobně při volbách - pokud jsou nominováni pouze dva kandidáti, je pravděpodobné, že se z voleb stane fraška - otevírá se prostor pro korupci, spekulace a zastrašování (viz presidentské volby v ČR), uvítal bych, kdyby se volilo tak řekněme z deseti kandidátů, aby byl výsledek těžko předvídatelný a ovlivnitelný.
Mimochodem nedávno zvolili J.M.Barrosa (za mlada byl rudý anarchista, teď je prý šedá úřednická myš, ale někde jsem četl, že brzy zezelená) opět předsedou evropské komise (byl jediným navrženým), a R.Falbr v ČRo na dotaz novináře, proč se pouze zdržel hlasování, přestože nepovažuje Barrosa za vhodného kandidáta, odpověděl něco ve smyslu - Víte, my bychom s ním v budoucnu ještě chtěli jednat. Měli jsme strach, že když budeme hlasovat proti, tak se k nám potom obrátí zády (není doslovně). Vítejte v Evropské Unii!

201529

2.10.2009 14:47

Hmmm

6205 78.?.?.?

Neviem co si mam v poslednej dobe o Izraeli mysliet, ale pripadaju mi uz pomaly ako najvacsie zlo v poslednom obdobi. To ich nikdo ich nepotresta, nezastavi alebo im neda nejaku lekciu?

201532

2.10.2009 16:44

RE: Hmmm

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 201532

Poviem Vám 2 veci:
1) Buď máte dlhé vedenie, alebo ste sem prišli dosť neskoro, pretože až na totálnych hlupákov -rozumej provokatér- každému je jasné čo je Izrael-Izrahell zač.
2) Pýtate irelevantné veci, otázka nie je kto ale kedy? Myslím si že keď "Veľký satan"-USA, USSA, SSA-padne tak každý arab s nimi veľmi rád zatočí, škoda že nato ako vždy doplatia Palestínci.

201535

2.10.2009 20:27

Co začne jednou jako útok na Židy, vždy nakonec postihne všechny.

arid 88.?.?.?

Tato věta by měla být vyvážená zlatem. Kolik opravdové pravdy se v ní skrývá. Dalo by se tady vykonstruhovat mnoho scénářů a každý by byl velmi pravděpodobný.

201538

2.10.2009 20:59

RE: Co začne jednou jako útok na Židy, vždy nakonec postihne všechny.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 201538

Mna velmi zaujalo, prekvapilo, aspon z medii to tak vyznelo, ako keby vsetci az na valnom zhromazdeni OSN prvykrat poculi o druhej iranskej jadrovej "fabrike". Ved to je smiesne!!!! Pri vsetkej tej US spehovacej-druzicovej masinerii!!!!

201539

3.10.2009 19:43

RE: Co začne jednou jako útok na Židy, vždy nakonec postihne všechny.

Ludolf 89.?.?.?

Reakce na 201539

prave,ze o tom vsem Usa vi a mozna to byla i jedna z pricin odstraneni Kenedyho jez chtel odstranit jejich jaderny arsenal.
tak se to od jeho administrativy drzi pod poklickou a obchazi se to a Izrael se nebere jako potencialni hrozba pro svet pouze je stale napadan Palestinou nebo co ze to [chechtot]

201559

2.10.2009 21:08

RE: Co začne jednou jako útok na Židy, vždy nakonec postihne všechny.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 201538

mily bratu, tato veta plati aj keby si na miesto zidov dosadil napriklad eskimakov, nasilie je uz raz take. Tato veta len dokzuje obludnu fabulu o supermacii zidovskeho naroda, tak radi sa o tom sami seba a okolity svet presviedcaju, ze az tomu aj uveria. Moj kamos mal vzdy taku -hlasku-, ked sme posedavali v knajpe a pozorovali opiteho stamgasta ako skenuje z blizka tabulu stola, ta hlaska mala takuto podobu -Nesmejte sa mu, pretoze co vidis na inom cajkaj aj na sebe...- a veru bola pravdiva... [chechtot]
cize vysie spomenutu vetu by om naozaj vyvazil zlatom, ale nie preto, ze su tam spomenuti zidia, ale preto, ze odkryva nebezpecia nasilia v jeho nahote....zidia v tomto pripade vobec nie su doleziti [velký smích]

201540

3.10.2009 19:35

Fandim Izareli

Izak 213.?.?.?

Nebyt jadernych zbrani, uz by davno nebyl, nebot by byli zniceni.

Izarel ma spravnou politiku, je to prosty boj o preziti, ziji na uzemi, kde je obklopuje arabsky svet a ten ma za cil jedinou vec, znicit Izrael, ale neradujte se, kdyby se mu to povedlo, pak znici nas ... mimochodem ted se nas uz snazi znicit.

Muslimove jsou totiz nenavistne svine, ktere se jen snazi ovladnout uzemi, na kterem zjiji. Jsou to vlci v rouse berancim, dokud nemaji prevahu, tvari se mirne az tajemne, nic ovsem necti, nedodrzuji smlouvy a hlavne obsadit uzemi, postavit mesitu, hodne se rozmnozit a nastolit pravo SHARIA ... nevim ja vi, ale ja az to nastane, se pripojim od obcanske valky a hodlam vyhnat kazdeho, kdo me hodla utiskovat a slova jako genocida budu povazovat za svoji povinnost, protoze genocida bude tak jako tak, jenom zalezi, kdo ji bude delat na kom.

Staci zhlednout film, ukradene kosovo, kde je jasne videt, co jsou muslimove zac ... a mrska EU spolu s OSN tam zakryvaji relaitu a pravdu, vse za ucelem obchodu s ropou a plynem, nebot je to vhodne uzemi k vedeni plynovodu z Kazachstanu a okolnich zemi.

201558

4.10.2009 2:45

Tak a co ted po takove svetove zprave,Mahmoud je prejmenovany zid.

kozoroh 59.?.?.?

Mahmoud Ahmadinejad revealed to have Jewish past
Mahmoud Ahmadinejad's vitriolic attacks on the Jewish world hide an astonishing secret, evidence uncovered by The Daily Telegraph shows.


Vložený obrázek

Ahmadinejad showing papers during election. It shows that his family's previous name was Jewish
A photograph of the Iranian president holding up his identity card during elections in March 2008 clearly shows his family has Jewish roots.
A close-up of the document reveals he was previously known as Sabourjian – a Jewish name meaning cloth weaver.
Tak a co ted,co myslite,budou ted z venku Iranu organisovane demonstrace proti jeho presidenstvi?
Bude oznacen za sebe nenavideneho,co to udela s Americkym presidentem a tema ostatnima,co jej slepe nasleduji, co nas svetove orientovany tisk, pro ne to musi byt poprask.
Jak,ted budou hodnotit jeho projevy,uz jenom tim,ze nikdy nerekl o Israelu,ze musi byt vygumovan z povrchu sveta,co ted, to jim nemel delat,zejmena,co by zid,ze jim,jako profesor Finkelstein rekl pravdu do oci, co vlastne cely ten humbuk je zalozeny na hrabani penez z kazde strany, co ted ?
The Sabourjians traditionally hail from Aradan, Mr Ahmadinejad's birthplace, and the name derives from "weaver of the Sabour", the name for the Jewish Tallit shawl in Persia. The name is even on the list of reserved names for Iranian Jews compiled by Iran's Ministry of the Interior.
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/iran/6256173/Mahmoud-Ahmadinejad-revealed-to-have-Jewish-past.html
Benjamin Netanyahu made an impassioned denunciation of the Iranian leader at the same UN summit. "Yesterday, the man who calls the Holocaust a lie spoke from this podium," he said. "A mere six decades after the Holocaust, you give legitimacy to a man who denies the murder of six million Jews while promising to wipe out the State of Israel, the State of the Jews. What a disgrace. What a mockery of the charter of the United Nations."
At se to vezme z jakekoliv strany,tak tohle radoby svetopanum ,nemel delat,svym zpusobem jim vzal "vitr z plachet", ze ano?
Dalsi vyvoj bude obzvlaste zajimavy,"uvidime,rekl slepi".

201565

4.10.2009 23:56

Kocourkov v České televizi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Laskavý 88.?.?.?

Reakce na 201565

Asi už někomu hrabe, nebo oni hrabou s posledního!!!
Dnes v České televizi v hlavní zpravodajské relaci od 19 hodin
"Události" jsem se dozvěděl , že Iránský prezident a Hitler jsou
sebenenávidějící židé!!!!! U Ahmanedinejada byly právě ukazovány
jeho doklady , kde se měl do 4 let jmenovat jinak a má být židovského původu, tak ale bomba!!! - prosím nekecám , je možné najít na záznamu na internetu - Hitlerova babička se spustila
s nějakým židem a tím pádem je Áda také žid, podle ČT 1 !!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

201700

7.10.2009 12:28

RE: Kocourkov v České televizi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 201700

Už i Eretz píše Ahmadinedžád nebyl Židem – senzační bublina splaskla, sotva se nafoukla

ČT je v rychlosti informování poněkud zpozdilá, protože ta dezinformace o Ahmadinedžádově židovském původu pochází již z doby prezidentských voleb v Íránu počátkem letošního roku.

Šiřitelem těchto dezinformací je Ahmanidedžádův zapřísáhlý nepřítel Mahdí Chazalí, kterého poté, co začal tyto lživé výroky šířit, bojkotoval i jeho vlastní otec ajatolláh Abulkasem Chazalí, který prohlásil, že se od činů svého syna distancuje.

201923

6.10.2009 21:29

Kdfyby Izrael chtěl,

A.S. Pergill 89.?.?.?

tak nebylo problém pásmo Gazy devitalizovat dvěma až třemi jadernými náložemi (má jich mít kolem stovky). To, že tak neučinil, je vcelku jasným důkazem, že tyhle zbraně použije jen v případě, když nebude jiná alternativa možná.
Zato Írán neustále haraší zbraněmi, jedná se o krajně nedemokratický stát (rozhodně méně demokratický než Izrael, byť ten žádná sláva v porovnání se standardními evropskými demokraciemi). Izrael nás také neohrožuje, zatímco Írán vyvíjí útočné rakety, jimiž by mohl zasáhnout území Evropy (zatím dostřelí na Balkán). Írán také podporuje šíření zločinné totalitní ideologie - islámu, zatímco izraelci nám judaismus nevnucují (nebo jsem si toho alespoň nevšiml).

201879

7.10.2009 1:02

RE: Kdfyby Izrael chtěl,

serpico 77.?.?.?

Reakce na 201879

původně jsem chtěl reagovat na celý článek ale první dvě věty mě odradily natolik,abych vám odpověděl na cokoliv... [bliji]

201901

7.10.2009 10:14

RE: Kdfyby Izrael chtěl,

vlak motorák 77.?.?.?

Reakce na 201901

ale proč ne? Vždyť pan P. je takový vzdělanec a humanista. To se hned pozná,jiný by házel atomovky ,ale on prosím ne,on pěkně devitalizuje.Dvěma, třemi .
Co však při vší moudrousti nedomyslel je,že ty dvě,tři atomovky devitalizující pásmo Gazy by mohly devitalizovat i jeho okolí. [velký smích]
Dále nám ta mrška fikaná opoměla jaksi zdělit, že náboženství judaismu nám sice opravdu nikdo nevnucuje,ale to není přeci náboženství pro nás. To se týká pouze vyvolených nadlidí. Pro nás je náboženství jiné , dennodenně ve všech zdělovacích prostředcích nám ordinované.A zkuste o něm byť náznakem zapochybovat. [velký smích] Cela po Irvingovi je stále k dispozici!

201919

7.10.2009 14:22

RE: Kdfyby Izrael chtěl,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

Reakce na 201919

>Pro nás je náboženství jiné ,
>dennodenně ve všech zdělovacích prostředcích nám
>ordinované.A zkuste o něm byť náznakem zapochybovat. [velký smích] Cela
>po Irvingovi je stále k dispozici!

Ja nevim jak vy, ale ja pochybuji o tomto nabozenstvi nahlas dnes a denne uz hodne let, a nic se mi nestalo. Co mate vlastne na mysli?

201930

7.10.2009 14:38

RE: Kdfyby Izrael chtěl,/Výborne "vtáku motoráku" a istý Pergil

Gibi z Wilsonova 195.?.?.?

Reakce na 201919

je dôkazom toho, že sionistická propaganda sa akosi prežila a "není
to nejšťastnější sůsob prožití léta, či propagandy", akosi stratila čaro. Preto už iba zahafkajú kyberžoldnieri sionistického rítu ako Vojta49, Pregil, Xman etc. Ba aj tá Tydlitátová akosi stíchla. Nemyslím si, že je to definitívne a že "nevstanou noví sionističtí bojovníci".
Ale zatiaľ im tečie do topánok a ich virtuálne IQ120 akosi nepomáha. Sú to hlupáci. Ale vážim si Einsteina, Mandelbrota, Landaua a iných ozaj geniálnych Chazarov. Problém je v tom, že ich nie je dostatok na udelovanie Nobelových cien. Je ich zrovna toľko ako iných reprezentantov bielej a žltej rasy. Samozrejme, že bielu a žltú neberiem vážne. Mnohý Číňan či Japonka sú belší ako my "Běloši" [velký smích]

201935

Příspěvků: 23

02.10. 08:53 gloriola  ........
03.10. 20:54  RE: ........
02.10. 09:42 Saša  S trochu humbuku, lží a vydíráním oblbnou svět
02.10. 13:28 HHBB  RE: S trochu humbuku, lží a vydíráním oblbnou svět
02.10. 11:55 sxg  Netanyahu’s UN Speech = The Pathology of Evil
02.10. 12:03 sxg  "Anyone who desires peace must stop this report right now." (Netanjahu)
02.10. 12:51 abc  komu vlastně lze ve světě věřit, a koho se máme bát...
02.10. 14:19  No jistě
02.10. 14:47 6205  Hmmm
02.10. 16:44 Oracle  RE: Hmmm
02.10. 20:27 arid  Co začne jednou jako útok na Židy, vždy nakonec postihne všechny.
02.10. 20:59  RE: Co začne jednou jako útok na Židy, vždy nakonec postihne všechny.
03.10. 19:43 Ludolf  RE: Co začne jednou jako útok na Židy, vždy nakonec postihne všechny.
02.10. 21:08  RE: Co začne jednou jako útok na Židy, vždy nakonec postihne všechny.
03.10. 19:35 Izak  Fandim Izareli
04.10. 02:45 kozoroh  Tak a co ted po takove svetove zprave,Mahmoud je prejmenovany zid.
04.10. 23:56 Laskavý  Kocourkov v České televizi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07.10. 12:28 Karel z Čech  RE: Kocourkov v České televizi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06.10. 21:29 A.S. Pergill  Kdfyby Izrael chtěl,
07.10. 01:02 serpico  RE: Kdfyby Izrael chtěl,
07.10. 10:14 vlak motorák  RE: Kdfyby Izrael chtěl,
07.10. 14:22  RE: Kdfyby Izrael chtěl,
07.10. 14:38 Gibi z Wilsonova  RE: Kdfyby Izrael chtěl,/Výborne "vtáku motoráku" a istý Pergil

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

77

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 146 čtenářů částkou 26 939 korun, což je 77 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klíčem k překonání pandemie může být očkování dětí, tvrdí odborníci27.02.21 20:22 Česká republika 0

Prof. Krčméry sa skoro zadusil v respirátore. Sú rúška a respirátory skutočne bezpečné?27.02.21 15:13 Slovensko 2

Policejní zásahovka v Rusku proti těm, kteří se nenechají očkovat27.02.21 10:49 Rusko 9

Už zase policie bije bezbranné 14 leté děti!26.02.21 17:12 Česká republika 7

Bidermanova tabulka donucování26.02.21 16:25 Neurčeno 0

Vo švédskom Halmstade zakázali nosiť rúška na školách26.02.21 14:31 Švédsko 0

Pandemický zákon přijat. Vyhlašte nouzový stav znovu, vyzvala vládu opozice26.02.21 13:56 Česká republika 2

Kolářovo stržení Koněva, Novotného urážky. To se nám vrací26.02.21 11:22 Česká republika 3

Biden jde ve šlépějích Trumpa, levice je z toho na mrtvici25.02.21 22:42 USA 0

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 8

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 2

Pozor! Zítra jednání o totalitním zákonu!17.02.21 20:49 Česká republika 4

Česká republika je v minusu 1 689 miliard korun za sedm let16.02.21 21:19 Česká republika 3

Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 202816.02.21 17:14 USA 1

Očkovanie učiteľov skomplikovalo otváranie škôl a škôlok. Niektorí pedagógovia po víkendovom očkovaní nie sú schopní prísť v pondelok do práce15.02.21 11:22 Slovensko 2

Covid bonus - potvrzení, že nemocnice mají větší vývar z covid pacientů 15.02.21 08:00 Česká republika 1

Mystifikace s úmrtími za rok 202015.02.21 01:42 Česká republika 0

Už zase média rozjíždí prolhanou manipulační kampaň a přitom se usvědčují ze lží13.02.21 16:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,17 Kč
Libra
30,19 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,71 Kč
Švýcarský frank
23,87 Kč
100 japonských jenů
20,34 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,79 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,07 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 610,16 Kč
1 unce stříbra
578,39 Kč
Bitcoin
966 980,30 Kč

Poslední aktualizace: 28.2.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 654