Diskuze k článku

Výsledky testů dlouhodobých efektů GM potravin na lidi musí být před zveřejněním schváleny korporacemi

Příspěvků 25

15.8.2009 0:01

abc 89.?.?.?

Film zobrazuje historický vývoj společností a institucí... poukazuje na nebezpečný vliv a postavení těchto kolosů, které ovládají skoro všechno...
http://dolezite.sk/The_Corporation_video_ceske_tit...

A prečo sa píše v Zjavení o udalostiach, ktoré sa nás všetkých bytostne dotýkajú a ktoré prežívame vďaka uvedeným spoločnostiam v minulom čase? Pretože Všemohúci ich predvídal a chcel nás uistiť,že dovod prečo tak urobí je taký istý,ako by sa ich konec už stal!

S pozdravom "Dovidenia v lepších časoch!"

197942

15.8.2009 1:15

RE: My nejsme osoby.

in-ocean 79.?.?.?

Reakce na 197942

V tomto filmu jde krasne videt, ze my - lidske bytosti - nejsme osoby. Ani fyzicke, ani pravnicke. My muzeme osobu vlastnit, ale nejsme osoba.
Lide drive vedeli moc dobre, pro nechteji korporace (pravnicke osoby) a kdyz uz tak s pevne stanovenou dobou a ucelem. Korporace nemuze mit stejna nebo vetsi prava jako lide. Lide je stvorily, tak korporace nemuze stat nad lidma. Tak jako se zakony ci staty. Maji zde byt pro lidi a slouzit. Preci clovek nemuze slouzit tomu co stvoril.
Navic pravnicka ci fyzicka osoba je fikce. Fikce stvorena pravniky. Fikce, ktera ma jmeno, adresu a datum vzniku. To je ta osoba. My nejsme osoby. Samozrejme spousta lidi si mysli, ze ano a velmi casto se lidska bytost s osobou ztotoznuje.

Pokud umite anglicky, podivejte se na toto video.

http://www.tpuc.org/node/558

Nebo hledejte:
Freeman on the land nebo
John Harris nebo
Robert Menard

Mejte se hezky
Mira

197946

15.8.2009 1:31

RE:

in-ocean 79.?.?.?

Reakce na 197942

Jinak pekny film. Diky za odkaz.

197948

15.8.2009 4:05

RE:

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 197942

Existuji omezeni, ktere nemohou obejit ani korporace. Odpovedi jsou v nekolika otazkach. V jakem prostredi muze fungovat civilizace? Zda muze korporace fungovat mimo civilizaci?

Velmi pozoruhodny dokument, dal jsem odkaz na forum. Paradoxne zabavne me osobne prijde, kdyz se nekdo, kdo se podili na nejmasivnejsich deformacich trhu, ktere se nahromadily do obrovskym rozmeru zaklina trznimi mechanismy. De facto propjeni s tajnymi sluzbami, utajeny vyzkum vojenskeho charakteru ( vice jak polovina projektu je vojenskych ), o absurdnostech jako prevest na soukrome vlastnictvi i destovou vodu nemluve , kontrola medii....

To vsechno vyradilo trh na makrourovni prakticky z cinosti. Nepochybne maji pravdu, ze trh to srovna. Bohuzel deformace za desitky let vytvoril pnuti trznich sil s obrovskym nicivym potencialem. Otazka zni, zda jako civilizace jsme schopni transformovat system, ktere ve forme civilizace neni schopen pokracovat.

Vyvstava jako vynorujici se ledovec jeden neprijemny fakt. Korporace jsou schopny znicit civilizaci, prestoze tim zaroven znici sami sebe!!! Nejsou schopny vyjet ze starych koleji systemu!! Jedine decentralizace a vyuziti lidske kreativity a invence na mikroekonomicke urovni, ktera se opre o slnou regionalni vazbu a primou fyzickou zodpovednost za dusledky sveho jednani davaji sance na uspech. Toto vsak neni mozne, bez politickeho tlaku, ktery by pro tuto mikroiniciativu lidi vytvoril vhodne podminky.

197952

15.8.2009 9:16

RE:

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 197952

Jen dodám Rene, že ty korporace jsou KONKRÉTNÍ lidé, mocenské skupiny se jmény a adresami a vazby, které lze rozkrýt.

Říct "korporace" mohou za to a ono je stejné jako říct, že Rusové mohou za invazi do ČSSR nebo Židi za genocidu v Gaze.


Vždy je dobré být adresnější jak to jenom jde a připomenout to, aby zevšeobecňování nepřekrylo podstatu sdělení. Jinak plný souhlas s příspěvkem.


jansmith[smích]

197957

15.8.2009 10:39

RE:

in-ocean 79.?.?.?

Reakce na 197957

Jane, ono se to tvari, ze korporace jsou konkretni lide, ale nejsou. Korporace je korporace a konkretni lide jsou do funkci a pozic korporace voleni (nejakym rozhodnutim , casto podle pravidel korporace). Lide se stavaji defacto loutkou te korporace.

Korporace jak rikate nemuze byt odpovedna, odpovedne nemuze byt to jmeno na papire (ani pravnicke ani fyzicke osoby). Odpovednost muze prevzit pouze clovek z masa a kosti, ktere jsou nuceni se ridit pravidly korporace. Je to postavene na hlavu. To co je hodnotne je snizovano a to co je pouze fikci, vymyslem pravniku je nadrazovano nad zivot.

Korporaci se tak navic stavaji i "verejne" organizace jako jsou policie, soudy, urady a i stat samotny. Treba United Kingdom je korporace, lze to najit v rejstriku firem, tak jako policii. I zde jsou v podstate lide voleni jako sefove firem, ktere maji vytvaret zisk. Proto ze nic nemeni,kdy prijde novy politik. Jede podle podle pravidel firmy.
Proto stale vice a vice vznikaji "zakony" (ale v podstate to jsou pravidla firmy), ktere jsou vymahany a vytvareji vetsi tlat na lidi formou vymahani penez a udrzovani pravidel vyhodnych pro korporaci nazvanou stat. Ten kdo nedodrzuje tyto "zakony", tak je pozvan na disciplinarni rizeni k soudu.
Je mi z toho na [bliji] v jake podvodu a masinerii zijeme.

197959

15.8.2009 17:33

RE:

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 197959

Ano, je to tak, ale za vznik a chod těch korporací mohou konkrétní lidé a konkrétní zájmy a v jejich správních radách zase působí konkrétní lidé.

Korporace podle mne nevznikne evolučně, na genetickém základě jako nějaký živočišný druh, ale je to cílený konstrukt vytvořený lidským mozkem (skupinou mozků) za účelem dosahování stanovených záměrů a jak nás učí zkušenosti, velmi často nikoli košér záměrů...[smích]

Pokud jsou lidé stojící za jejím vznikem deprivanti nebo jednoduše nad ostatní povýšení chamtivci, chovají se tak (jako jejich odraz) i ty korporace.

Říct např. že Mosanto může historicky i v současnosti za to či ono a nepojmenovat konkrétní lidi, kteří tuto korporaci založili a rozhodují v ní je podle mne pouhé plácání veslem do vody a v jistém smyslu zevšeobecňování. I když díky panu bohu za ty dary, protože nemusí pršet, jen když kape...[smích]


Prvotním záměrem ovčáků je podle mne zmizet za oponou nepřehledných, ale mocných korporací či mocenských skupin a jen jejich rozkrytí a pojmenování může jejich snahy destabilizovat.

Příkladem je Bilderberg group, kterážto organizace vyvolených byla roky anonymní, ale od jisté doby, díky investigativcům, jak této skupině tak jejim exponentům, začíná být vidět stále více pod prsty. Už nejsou anonymní a špágatky, za které tahají se vybarvují.

jansmith[smích]

197965

15.8.2009 0:41

GM

in-ocean 79.?.?.?

Autorska prava. Uplne stejna prasarna jako s leky.

A Bush by si zaslouzil nejaky waterborging, vzdyz neni mezi nim a "teroristy" zadny rozdil, tak jak mezi temi semeny. [bliji]

197944

15.8.2009 9:08

RE: GM

Soudce Lynch 88.?.?.?

Reakce na 197944

Bohužel tam "rozdíl" je. Vše se dělalo s požehnáním OSN, proto si ho také vytvořili... Takže Bush zůstane suchý.

197956

15.8.2009 20:18

Monsanto=Agent Orange

BuG_ToM 213.?.?.?

Trosku humoru zo stranky Monsanta, ale je to skor na zaplakanie, kolko klamstva dokazu napisat:
Poslanie, vízia a záväzok
Dostatok potravín a zdravé životné prostredie. Monsanto zaisťuje produkty a integrované riešenia, ktoré trvale uspokoja rastúcu svetovú potrebu potravín, s cieľom šetriť prírodné zdroje, zlepšovať životné prostredie a redukovať náklady v poľnohospodárstve.
Poľnohospodárstvo hraje vo svete elementárnu rolu. Spoločnosť Monsanto, ktorá je v tomto obore lídrom, deklaruje v piatich bodoch svoj záväzok, ktorý formuluje korporatívne hodnoty a v ktorom sa odrážajú základné princípy správania sa v globálnom prostredí:
Dialóg: Budeme pozorne načúvať rôznym názorom a zapojíme sa do konštruktívneho dialógu, aby sme rozšírili naše porozumenie problémom a boli tak schopní lepšie uspokojiť potreby a záujmy celej spoločnosti.
Rešpektovanie: Budeme rešpektovať náboženské, kultúrne a etické hľadiská ľudí na celom svete. Budeme jednať čestne, odhodlane, s rešpektom, úprimne, poctivo, skromne a zásadovo. Našou najväčšou prioritou bude bezpečnosť našich zamestnancov, komunít, kde pôsobíme, našich zákazníkov, spotrebiteľov a životného prostredia.
Transparentnosť: Zaistíme dostupnosť, prístupnosť a zrozumiteľnosť informácií.
Zdieľanie: Budeme zdieľať vedomosti a technológie, aby sme podporili rozvoj vedeckého poznania, zlepšili poľnohospodárstvo a životné prostredie, zvýšili úrodu a pomohli poľnohospodárom na celom svete.
Prínosy: Budeme dodávať produkty vysokej kvality, ktoré budú prínosom pre našich zákazníkov a pre životné prostredie, so solídnou a novátorskou aplikáciou vedy, prístupom ohľaduplného a efektívneho správcu statkov, majúc na zreteli zásady bezpečnosti a zdravia vo všetkom, čo robíme.

197968

16.8.2009 18:43

Pokud bezduše neodklepáváte "Next" "Next" "Next"

A.S. Pergill 89.?.?.?

tak asi znáte text licencí k mnoha programům (včetně OS Windows) a musí vám být jasné, že se zase tak moc neliší.
Jinak GMO potraviny byly mnohokrát zkoumány v univerzitních a jiných nezávislých laboratořích, a pokud to nebyly testy falšované odpůrci GMO, tak se tam nic nenašlo, což je v podstatě jasné. Vnesené geny většinou nijak nemění složení požívané části rostliny, takže se na zdraví spotřebitele nijak nemohou projevit. Jedinou do produkční fáze dotaženou výjimkou je zlatá rýže s obsahem karotenů, kde dodaná látka ovlivňuje zdraví spotřebitele pozitivně (ochrana před oslepnutím z nedostatku vitamínu A). I další, dosud neprodukované, GMO, které se projeví změnami v poživatelné části rostliny, mají pozitivní efekt: např. změna poměru aminokyselin v bílkovinách (aby měly vyšší výživovou hodnotu) nebo zvýšení vstřebatelnosti některých minerálních látek.
Jediná problematická věc na GMO je jejich patentovatelnost. Optimální by bylo jejich patentovatelnost zcela zrušit, nebo alespoň drasticky omezit platnost patentů (3 - 5 let), a rozhodně v případě sporu mezi zemědělcem, na jehož poli vyrostly rostliny s pozměněnými geny, a producentem GMO by měla být tíže prokázání zlého úmyslu zemědělce výlučně na straně producenta.

198003

16.8.2009 22:26

RE: Pokud bezduše neodklepáváte

abc 89.?.?.?

Reakce na 198003

pak určitě doklepete...
http://dolezite.sk/Cesi_maji_tak_radi_GM_kukurici.html
http://dolezite.sk/Nove_varovani_proti_GM_potravinam.html
http://www.greenpeace.org/slovakia/campaigns/geneticky-modifikovane-organiz
http://www.badatel.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=58&Itemid=32

198011

16.8.2009 23:27

RE: Pokud bezduše neodklepáváte

Saša 74.?.?.?

Reakce na 198003

Pane Pergill, smím se zeptat, jestli jste četl článek, na který reagujete? V žádném váženém vědeckém časopise nikdy nebyla uveřejněna nezávislá vědecká studie neb je explicitně stanoveno, že výrobky nesmějí být podrobeny žádným vědeckým testům v nezávislých laboratořích, vědci nesmějí zkoumat, zda GM semena nevedou k nechtěným vedlejším efektům třeba na životním prostředí nebo na zvířatech či lidech, mohou být publikovány jedině ty výzkumy, které projdou schválením Monsanto a dalšími GM firmami...
Jdou o krok dál, než licence programů, které používáte vědomě a můžete porovnat. O „pozitivním“ efektu jsme slyšeli mnohokrát, ale o možných negativních efektech ani zmínka. Pokud GMO plodinu nežerou její přirození škůdci, mělo by mně být důkladně vysvětleno nejen proč, ale měl bych snad ještě podepsat revers. Často přicházejí převratné vynálezy, které se zdají „záchranou lidstva“ a až po letech přicházíme na to, že je tomu naopak. Vzpomeňte DDT, Thalidomide a na konec i HRT (hormonal replacement therapy), kde positivní vliv je stále statisticky převažující, ale pro „zanedbatelné“ procento žen smrtelná. V posledním příkladě, žena má volbu, vzít malé smrtelně vážné riziko nebo nevzít. Původně HRT byla vřele doporučována a dnes nikdo nemá odvahu ani vychvalovat skutečné positivní důsledky.

198017

17.8.2009 0:38

RE: Pokud bezduše neodklepáváte

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 198017

Pergill v diskuzích na Zvědavci rád obhajuje ovčáky, lokaje Systému a korporace Sašo a asi by se jednalo z jeho strany o nějakou anomálii, pokud by tomu v tomto případě bylo jinak...[smích]

Dobře si mu vyjmenoval některá fakta, která on nevidí nebo z nějakého důvodu nechce vidět a to je příkladem toho, jak je (řeklo by se paradoxně) užitečné, že se zde angažují i diskutéři jako on Pergill, Joseph, Van Guld, Pražák, Vanguard atd., protože umožňují svým sane oponentům, aby se ještě více rozepsali o věcech, které v mainstreamu nejsou ovečkám předkládány vůbec nebo lokaji Systému zkresleně a na nezávislých webzinech se zmiňují jen do určité míry.


Nedá mi, abych nezmínil i "superanonymní" ajpiny (viz. 85ky a debata o nich na jiném vlákně), které by se také rády zapojily a byly také rády brány v debatách ostatními vážně, ale svou úsměvnou neochotou nést nějaký nick (byť také anonymní a proč ne) se spíše řadí k nevěrohodným Pergillům a stejně jako jemu se i jim, vzhledem k jejich tendenci "kalit vodu", nedostává podle mne rovného postoje.

jansmith[smích]

198018

19.8.2009 23:40

RE: Pokud bezduše neodklepáváte

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 198017

Jestliže je něco chráněné patentem, tak součástí licenční smlouvy může být i ustanovení, zakazující koncovému zákazníkovi bez zvláštního svolení producenta provádět zkoumání, jak to vlastně funguje. U počítačových programů je zpravidla explicitně zakázán rozbor jejich kódu. Já osobně jsem pro omezování patentovatelnosti organismů (viz příspěvek výše), což by podobná ustanovení značně omezilo.
Nezávislý vědecký výzkum prakticky zlikvidovali "ochránci zvířat". Tato skupina je téměř totožná se skupinou bojovníků proti GMO. V podstatě každá slušněji vybavení laboratoř vám udělá porovnání chemického složení GMO a ne-GMO potraviny téhož druhu, bude to šíleně drahé (pokud to má být hodně podrobné), a výsledek bude více-méně předem dán - nenajde se tam naprosto žádný rozdíl - takže se do toho nikdo nehrne. Protože práci, že - například - GMO a ne-GMO kukuřice mají obsah několika set látek rozdílný výlučně v mezích chyby použitých analytických metod, asi těžko někde "upíchnete" a těžko na ni budete shánět grant. Solidně provedené krmné pokusy by asi byly atraktivnější, ale na ně většina nezávislých pracovišť nemá - zásahy "ochránců zvířat" jejich ceny vyhnaly do naprosto absurdních hodnot (např. některé firmy začaly z toho důvodu dělat pokusy na dobrovolnících v zemích 3. světa, kteří jsou dostupnější a levnější)
DDT - z hlediska lidského zdraví ohromné plus, desítky milionů lidí ročně zachrání před malárií a dalšími infekcemi přenášenými hmyzem. Jedovatost pro člověka je malá. Specificky poškozuje skořápky vajec, ale ty se u člověka nevyskytují.
Thalidomid - ohrožuje ženy v první třetině těhotenství (resp. zárodek v nich). Neexistuje nejmenší důvod, proč by se nemohl dávat dětem, mužům a nebo i ženám po klimakteriu.
Ta kausa s HRT je dvojznačná, jak sám uvádíte. Pacientka by měla mít právo se rozhodnout, zda podstoupí riziko spojené s pozitivním vlivem, nebo ne.

198205

20.8.2009 22:20

RE: Pokud bezduše neodklepáváte

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 198205

Firmy nedovoľujú robiť NEZÁVISLÉ testy na GMO plodinách. Zvýraznil som to aby bolo jasné že o čom je článok. [cool]
Ad DDT- podľa jednej tuším Britských štúdie sa u samcov čajok vyskytol homosexuálne správanie kvôli tomu že boli vystavené DDT ako mlaďatá (dá sa vysledovať priama úmera medzi správaním a expozíciou). Nehovoriac o tom že mačky domáce reagovali dosť negatívne na prášky proti blchám obsahujúce DDT. Prinajmenšom to naznačuje negatívny vplyv na endokrinný systém všetkých stavovcov.
Máte pravdu bolo naozaj prínosom to že pri hubení komárov sa zabili a zmrzačili tie živočíchy, ktoré ich držali ako tak na uzde nehovoriac o tom že popri tom si komáre vyvinuli na DDT imunitu. [oči v sloup]
Ad Thalidomid- pokiaľ viem nezmetabolizované lieky sa vylučujú močom tak ako antidepresíva a hormóny z antikocepčných piluliek. Určite je príjemné vypiť s pohárom vody hore uvedený chemický a zjesť usmievavého hermafrodického kapra. [oči v sloup]
Nič to že sme vypustili do biosféry všelijaký sajrajt, však tých 50(biologický polčas rozpadu DDT)-1000(chemický polčas rozpadu hexafluoro etánu) vydržiíme, nie? [velký smích]

Prosím vás nehnevajte sa n mňa že rozbíjam vaše logické konštrukcie. [mrknutí jedním okem]
PS: Pán Stwora, viem môj štýl je dosť provokačný, ale s takými sa inak nedá.

198287

20.8.2009 5:19

RE: Pokud bezduše neodklepáváte

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 198017

>Pane Pergill, smím se zeptat, jestli jste četl článek, na který reagujete?
--------------
Trevor mi oznámil, že Pergill s ovčákem navzájem spolupracují.
[chechtot] [chechtot] [chechtot] Tolik už toho na toto téma bylo napsáno, tolik informací lítá po internetu a Pergill slepě, bláhově a houževnatě bude obhajovat MONSANTO a opakovat nám tady na Zvědavci mainstream. Je to nevědomost a nebo záměr? Může to být i nedostatek vitamínu ß-carotene a Pergilský už ani nevidí, co říká? [chechtot] [velký smích]

MONSANTO používá k prosazování svých zákeřných cílů stejné mafiánské metody, jako FED a ropné společnosti pana Rockefellera. Vydělat za každou cenu i cestou přes mrtvoly. Bývalý právní zástupce firmy MONSANTO, Michael Taylor, byl jmenován do funkce zástupce šéfa FDA (Food and Drug Administration). Do této funkce ho jmenoval sám ilegální prezident Spojených států Barack Hussein Obama. To tady v historii lidstva ještě nebylo, aby se do funkce hlavy státu dostal cizinec. Nakonec proč ne? Funkci premiéra ČR taky dělá cizinec. Otázkou však zůstává: "Pro koho vlastně pracují"?

Udělali si kozla zahradníkem. MONSANTO si pomocí svého červa v FDA podpisuje schválení protokolů k prodeji GM potravin na americkém kontinentě a současně se tlačí i na evropské trhy. Stalo se proti očekávání, že Evropa nemá o GM produkty zájem. Co na to MONSANTO? Evropská komise pro mezinárodní obchod porušuje mezinárodní smlouvy výměnného obchodu a WTO - World Trade Organization se rozhodla podat žalobu. Kam jsme se to dopracovali, když bude zákazník souzen, že nemá zájem o naše zboží. Není tohle naposrání?????? Není tohle úplně postaveno nahlavu?????

World according to Monsanto (pět dílů v angličtině)
Mafiánské metody Monsanta
Napravo najdete pokračování i další videa. Když tak zkuste i tohle:http://www.healthtalkhawaii.com/Health_Talk_Hawaii...

198224

20.8.2009 19:26

RE: Pokud bezduše neodklepáváte

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 198224

> Kam jsme se to dopracovali, když bude zákazník souzen, že nemá zájem o naše zboží.

Zákazník o zboží zájem má, ale kupci (EU) vytvořili kartel, který mu k tomu zboží blokuje přístup. O tom, jestli si koncoví zákazníci budou tohle zboží kupovat, by měl rozhodnout jejich zájem, a ne nátlakové akce bezcenných fanatiků typu Greenpeace. Bude-li kupecký kartel souzen a odsouzen, budu to pociťovat jako zadostiučinění.
Už tak je značná nerovnováha informací v médiích, kdy kdejaký blábol o "škodlivosti" GMO přebírají média jako písmo svaté, byť obsahuje hrubé chyby na úrovni učební látky pro základní školu, zatímco fundovanému vědeckému rozboru problému (tzv. "Bílá kniha" o GMO, vytvořená předními odborníky) dávají publicitu jenom naprosto minimální.

198278

21.8.2009 18:56

RE: Pokud bezduše neodklepáváte

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 198278

Vy jste fakt srandista. Pukám smíchy. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

198358

21.8.2009 21:18

RE: Pokud bezduše neodklepáváte

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 198358

>Vy jste fakt srandista. Pukám smíchy.
-------------------
On si Pergillskej pořád neúnavně mele to samé. Ještěže tady nepropaguje masové vyvražďování muslimů. On nemá zájem o diskuzi, jinak by mi odpověděl na ty odkazy (videa), které jsem v mém příspěvku uvedl a místo toho, jako to Rudé Právo za totality - prozpěvuje si pořád stejnou ohranou písničku. Ale sranda s ním je, s tím souhlasím paní Jarmilo. Taky pukám smíchy. [chechtot] [chechtot] [velký smích]

198366

17.8.2009 14:12

cudne je to

rayoflight 85.?.?.?

To je blbost, pri kupe GMO kukurice nikomu nic nepodpisujem a tak si mozem urobit nezavislych testov kolko chcem. Ta zmluva sa nemoze vztahovat na koncoveho zakaznika.

198058

18.8.2009 2:59

RE: cudne je to

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 198058

EU je proti, jen Španělsko a Česko pro. Prodej osiv zakázalo Německo a Francie. Rakousko, Polsko, Řecko, Maďarsko zakázalo GMO kukuřici ke krmným účelům.

http://www.ceskatelevize.cz/program/1095913550-05....

198088

17.8.2009 21:40

Ja nekupujem nič

Tak je to 88.?.?.?

čo je z geneticky modifikovaných plodín. Aspoň, pokiaľ sa to dá zistiť z balenia. To je jediná odpoveď na bezočivosť, ktorou sa vnucujú. Keby to urobil každý, Monsanto už nie je.

198076

17.8.2009 23:25

RE: Ja nekupujem nič

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 198076

Mám stejný přístup jako ty Tak je to a tím, že EU dokonce stopla dovoz GMO soji (nebo co to bylo za plodinu) z bašty Monsanta USA, tak to vypadá, že naše rozhodnutí nepodporovat jejich farizejské "řachtání s pokladničkou" nebude až tak mimo mísu.

jansmith[smích]

198081

19.8.2009 1:16

Nie je sa comu divit

nabhoth denabhoth (zavináč) yahoo (tečka) com 130.?.?.?

Je to to iste ak aj zo skodlivostou mobilnych telefonov. ak ste to niekto pozorovali, tak sa mozete pozret ze doteraz asi 90% testov skodlivosti mikrovlneho ziarenia na mozog bolo robene spolocnostami ako su Nokia, Samsung, etc.

Az nedavno nieco male vyslo na povrch ale myslim ze tak ci tak teraz je to uz jedno.

Tagze az ked bude neskoro, a polovica ludi bude priotravenych GMO, a priroda bude nakazena modifykovanymi genmi tak potom mozno niekto nieco urobi.

198134

Příspěvků: 25

15.08. 00:01 abc  
15.08. 01:15 in-ocean  RE: My nejsme osoby.
15.08. 01:31 in-ocean  RE:
15.08. 04:05 Rene Bartosek  RE:
15.08. 09:16 jansmith1984  RE:
15.08. 10:39 in-ocean  RE:
15.08. 17:33 jansmith1984  RE:
15.08. 00:41 in-ocean  GM
15.08. 09:08 Soudce Lynch  RE: GM
15.08. 20:18 BuG_ToM  Monsanto=Agent Orange
16.08. 18:43 A.S. Pergill  Pokud bezduše neodklepáváte "Next" "Next" "Next"
16.08. 22:26 abc  RE: Pokud bezduše neodklepáváte
16.08. 23:27 Saša  RE: Pokud bezduše neodklepáváte
17.08. 00:38 jansmith1984  RE: Pokud bezduše neodklepáváte
19.08. 23:40 A.S. Pergill  RE: Pokud bezduše neodklepáváte
20.08. 22:20 Oracle  RE: Pokud bezduše neodklepáváte
20.08. 05:19 Mirda  RE: Pokud bezduše neodklepáváte
20.08. 19:26 A.S. Pergill  RE: Pokud bezduše neodklepáváte
21.08. 18:56 Jarmila  RE: Pokud bezduše neodklepáváte
21.08. 21:18 Mirda  RE: Pokud bezduše neodklepáváte
17.08. 14:12 rayoflight  cudne je to
18.08. 02:59  RE: cudne je to
17.08. 21:40 Tak je to  Ja nekupujem nič
17.08. 23:25 jansmith1984  RE: Ja nekupujem nič
19.08. 01:16 nabhoth  Nie je sa comu divit

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 6

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,24 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 951,75 Kč
1 unce stříbra
546,32 Kč
Bitcoin
729 191,17 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 717