Diskuze k článku

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

Příspěvků 109

7.8.2009 0:42

jen bych doplnil zdroj informaci

Oldis 88.?.?.?

nedavno se objevil preklad prednasky anity dimmer
http://www.mustwatch.cz/film/anita-petek-dimmer-ockovani-impflugen
v nemz je uvedeno jak to s tim Pasteurem bylo.

197377

7.8.2009 20:23

RE: jen bych doplnil zdroj informaci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 197377

naprosto aktualne ted sehnat partu schopnych spravedlivych,kteri budou mit spolehliveho informatora,ktery zmetek na ministerstvu podepise miliardovej kseft na ty virtualni vakciny pro ctvrtinu ovcanu.A pak po svycarskem vzoru mu zatim jen vypalit suburbii.K dvacatemu vyroci plysaku by to v podstate byl jen prolog s dalsimi takovymi ve snemovni ulici. [bliji]

197436

7.8.2009 0:44

Souhlasím,

kontra-kastrol 158.?.?.?

je třeba pátrat. Dosti často je jako důsledek úmrtí na chřipku zmiňován efekt cytokininové bouře, také bychom neměli zapomínat, že smrtnost není jediným kritériem nebezpečnosti nemoci, ale je třeba hodnotit i zdravotní komplikace po takovéto infekci, které mohou být i nejasného původu (viz například různé hypothalamické syndromy vyskytující se u pacientů po prodělání Španělské chřipky nebo revmatická horečka jako důsledek streptokokové infekce). Nakazit se očkováním je možné v případě, že je podán živý mikrob (např. orální vakcína proti poliomyelitidě, kde se podává oslabený kmen viru, kterým se mohou nakazit i přibuzní očkovaného, ale onemocní pouze výjimečně). Ohledně toho acylpyrinu - pokud vím, tak horečka přímo mikrobi nezabíjí, snad urychluje imunitní odpověď, ale říká se, že vysoká horečka je nežádoucí, případně i nebezpečný jev. Myslím, že acylpyrin sice snižuje horečku, ale ostatní funkce imunitního systému nepostihne a proto by měl být relativně neškodný. Co mě fascinuje na očkování je, že lékaři obecně zastávají různé názory o různých lékařských výkonech (řídíce se klinickými zkušenostmi), ale nezažil jsem lékaře, který by nedoporučoval svým pacientům očkování (myslíte, že by takového doktora vyloučili z Komory?)

197378

7.8.2009 20:50

RE: Souhlasím,

Aro 78.?.?.?

Reakce na 197378

"nezažil jsem lékaře, který by nedoporučoval svým pacientům očkování"
- položte si otázku kdo provádí očkování, obvodní doktoři - žádní specialisté, dále si položte otázku co takový doktor studoval, třeba o lécích měl jediný semestr farmakologie, dále si položte otázku jakým způsobem se šprtá medicína (ano, šprtá se nazpaměť), dále si položte otázku co si z nějakého semestr trvajícího předmětu na VŠ pamatujete Vy, dále si položte otázku co se stane když máte komplikace po očkování, může za to lékař nebo výrobce vakcíny? ... a co se stane když Vám lékař doporučí neočkovat a vy máte třeba i fatální následky ... na koho padne vina? Výsledkem je, že žádný lékař nedoporučí neočkovat (přijde o peníze a odpovědnost nese on namísto farmaceutické firmy, kde případně odpovědnost nenese zřejmě nikdo), odpověď na otázku zdali se lékaři řídí osobním prospěchem, předpisy (zde spadá lobby farmaceutických firem a různá zvláštní rozhodnutí vlády) nebo složenou přísahou asi taky nepotěší (stačí si vzpomenout jak lékař kvapně předepíše antibiotika, a že se většinou nejedná o levné léky typu penicilin)

197437

7.8.2009 22:59

RE: Souhlasím,

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 197437

Perefektni analyza jak funguje system, jak obtizne je vybocit z rady!!

197439

8.8.2009 1:01

RE: Souhlasím,

Mates 201.?.?.?

Reakce na 197437

Tak tady si dovolim dost nesouhlasit, jednak je farmakologie dvousemestralni, jednak se ockovani neprobira zdaleka jenom tam, navic zdaleka ne vsichni lekari doporucuji vsechny ockovani vsem - treba deti s tezsimi neurologickymi onemocnenimi se neockuji vubec, prikladu je ale vic, i kdyz je pravda, ze zdaleka ne vsichni lekari jsou v tomto ohledu tak erudovani, jak by meli byt.
Pokud jde o vakciny proti chripce - aspon u te klasicke se dnes pouzivaji splitove nebo subjednotkove vakciny, ktere zivy virus neobsahuji, pouze cast jeho povrchovych antigenu, nemohou tedy nemoc zpusobit. Pokud jde o vyhodnost ockovani proti chripce, to uz je na zvazeni kazdeho, povinne se ockuji lide v domovech duchodcu a socialnich ustavech, vcetne zamestnancu, tak je to ale opravnene, protoze nejvic obeti ma chripka prave mezi starymi lidmi.
A co se tyka epidemie spanelske chripky - nenapadlo nekoho, ze na mnozstvi obeti mohlo mit vliv treba to, ze zrovna skoncila 1. svetova valka a evropa byla v dosti dezolatnim stavu? Navic to je i obdobi, kdy doslo k vyznamnemu rozvoji osobni dopravy a zaroven velkym presunum lidi ve svete, takze chripka se pak mohla daleko rychleji a snadneji sirit.

197442

20.8.2009 6:05

RE: Souhlasím,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 197378

Očkovanie má dva efekty - jeden priamo na pacienta, u ktorého sa zvýši odolnosť voči chorobe. Druhý efekt je na celú populáciu - v dostatočne preočkovanej populácii sa šírenie epidemickej choroby spomalí až zastaví. Riziká očkovania nesie viacmenej len pacient.

Z hľadiska jednotlivca je "výhodné" byť neočkovaný, pokiaľ je zvyšok populácie výrazne preočkovaný - štatistika hrá v jeho prospech, rovnako ako v prípade čiernych pasažierov. Lenže ak počet očkovaných klesne pod istú hranicu, karta sa obráti - medzi neočkovanými sa epidémia bude šíriť bez problémov a je výhodné byť zaočkovaný.

A k lekárom - "praktický" majú obvykle príjem od hlavy, nie priamo od výkonov, takže je pre nich "výhodné" mať pacientov poriadne preočkovaných, je s nimi o čosi menej práce.

198227

7.2.2011 15:36

RE: Souhlasím,

Tomáš T 85.?.?.?

Reakce na 197378

Flu : The Story Of The Great Influenza Pandemic

Gina Kolata (See book keywords and concepts)

Píše, že vynálezci vakcíny se vyvarovali počínání doktorů z námořnictva, kteří infikovali zdravé vojáky výtěry z nemocných...

Andrewes, and Sir P. P. laidlaw were working on the mystery of human flu, trying to isolate a virus that caused the human illness. A flu epidemic was in progress at the time— nothing like the 1918 flu in its deadliness, of course, but flu nonetheless. Theirs was the usual strategy—to look for the infectious agent by taking liquid washed from the throats of people ill with influenza and filtering it in search of the putative influenza virus. These investigators eschewed the strategy of the Navy doctors during the 1918 flu, who tried to infect healthy men with secre-tions taken from the sick.

237753

21.8.2012 14:34

RE: Souhlasím,

marta 94.?.?.?

Reakce na 197378

Tak to já takové doktory znám, Myslím, že Ti nezkorumpovaní farmaceutickými firmami o úmrtnosti a poškození pacientů očkováním vědí své. Ti ostatní to možná vědí také, ale ty provize jsou tak lákavé!

273657

7.8.2009 4:08

Zajimave

Moxastin 80.?.?.?

Problem v tomto je ze by nekto musel prejst archivy. A vec preskumat. POdle mne to bude nejaka kachna a nekto sa tearz smeje ako sa mu jeho clanok podarilo rozsirit.

Ja spravu neumim vyvratit, ale sprava nepodava ani jeden dokaz ze by to bola pravda. Az na aspirin, pravdou je ze omezuje imunit. reakci. Ale spise by som to prisuzoval tomu ze sa citili lepe a sirili nemoc dal.

Ale myslim ze som sa velice priblizil ku zdroju informace.

http://www.homeopathy.com/clinic/newsletters/whole...

Tam sa to zacne odkazovat na nejaku Eleanora McBean. Je to nejaka prirodna lecitelka...
Celkovo za zdroj spravy by sa dalo predpokladat toto
http://www.whale.to/a/mcbean2.html

Nema to ale nicim podlozene. Zadny odkaz. Zadny dokument. Zadne zdroje. (U textov tohto typu sa dokumentace a zdroje ocakavaju.)

197381

7.8.2009 5:26

Spanelska chripaka

vermont 67.?.?.?

Co tady clovek cte na Zvedavci je opravdu az k nevire. Co se tyce te Spanelske chripky, tak nejpodrobnejsi studii a historii te osudove chripky popsal v knize The Great Influenza , John M. Barry. To, ze to bylo zpusobeno ockovanim je totalni blbost. Nedavno exhumovali par obeti na Aljasce a zjistli, ze ta Spanelska chripka byla kombinaci ptaci chripky a jeste ruznych zmutovanych typu chripek. A to vysvetleni nazvu Spanelske chripky nema nic spolecneho, ze tam byli Americti vojaci a ze se nakazili, ale uplne jde o neco jineho. Spanelska chripka se to nazyva z toho duvodu, ze o te chripce zacali psat poprve pouze spanelske noviny, protoze vsechny valecne strany tuhle nemoc popirali i kdyz v zakopech bylo tisice nemocnych vojaku na vsech stranach, dokonce na nekolik dni kvuli tomu ustali utoky. tahle ta chripka zabijela miliony lidi po celem svete a dokonce i tam, kde zadne ockovani nikdy proti chripce nemeli. A k tomu ze chripka nezabiji jen chci pripomenout jak vetsina obeti umirala. Mely rty tmavomodre az cerne, z usi, oci a ust jim tekla krev. Byli desitky pripadu (hlavne u sestricek a lekaru) kdy virus totalne prevalcoval imunitni system a bez jakkykoliv priznaku se proste sklatili na zem mrtvy!

197383

7.8.2009 7:34

RE: Spanelska chripaka

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 197383

To že viry způsobují nemoci a smrt je nezpochybnitelné. Je otázkou zda-li léčba nebo prevence očkováním nevyvolá další komplikace, které mohou být ve výsledku fatálnější než samotný průběh nemoci.

Je to podobné jako s antibiotiky. Nesprávné použití funguje jako očkování "pro viry" samotné. Ty se přizpůsobí, zmutují a antibiotikum na ně již nezabírá.

Osobně myslím, že vakcinace jako taková není v principu škodlivá. Vezmu-li to selským rozumem tak organismus se vždy bránil tak, že :
1. Musel se s nemocí (typem viru) setkat
2. Vytvořil si obranu a vyléčil se
3. Virus si "nějak" zapamatoval a příště se s ním vypořádal mnohem lépe

Vakcinace jen seznamuje organismus s virem (v oslabené podobě) a dává mu šanci se s ním vypořádat. Pak si jej jednoduše "zapamatuje" a vypěstuje si vůči němu rezistenci do té doby než sám virus "nějakým způsobem" zmutuje.

Je otázkou jak kombinace různých vakcinací a léčby (např aspirin) ovlivní procesy v organismu. Úvahy zmíněné v článku bych rozhodně neodmítal.

Obecně vakcinacím věřím ale mám jisté pochybnosti. Jaké metody se použivají k oslabení viru. Jaký efekt má vakcinace na mutace virů .. atp.

Včera jsem si koupil v lékárně vectavir na léčení oparu, který se mi rozlezl po spodním rtu. Při čtení příbalové informace mě upoutal nápis NOVARTIS (farm.firma, která je (má být ?)dodavatelem vakcíny proti pracečí chřipce). Trochu jsem se zalekl ale ... Opar je opar. Po aplikaci masti Vectavir zafungoval. No bude to s tím Novartisem asi jen taková bublina. Doufám jen, že v budoucnu nenastanou nějaké komplikace .. třeba že mi vypadají všechny vlasy či naroste prasečí rypák a ptačí peří.

[zmaten] [chechtot]

197387

7.8.2009 10:32

RE: Spanelska chripaka

blok 83.?.?.?

Reakce na 197387

to jean.laroux:
Nejsem si zcela jistý, jestli viry opravdu způsobují nemoci a smrt. Setkal jsem se s informacemi, že přítomnost virů je spíše projevem než příčinou nemoci. Tedy že je to tělo nemocného, které právě v důsledku nemoci viry vytváří. U některé nemoci je přítomnost virů v těle prokazatelná až několik dnů po jejím zjevném propuknutí.

To co píšete o vakcinaci, je teoreticky pravda, jenže praxe je trochu jiná. Jen z toho, co vím ze školy (vystudoval jsem farmacii), naprostá většina vakcím obsahuje konzervační látky na bázi rtuti. Její "prospěšnost" lidskému zdraví, obzvlášť po injekčním podání, je většině lidí vcelku známa. Pro oslabení a konzervaci virů či bakterií bývá často přidán formaldehyd. Ano, ten stejný formaldehyd, jehož použití je např. při výrobě nábytku pro jeho velkou škodlivost zakázáno, pokud vím.
Typická vakcína dále obsahuje celou řadu dalších pomocných látek, které údajně výrobce vakcíny nemusí sdělovat ani státnímu úřadu, který používání vakcíny schvaluje.

Doporučuji ke shlédnutí velmi zajímavou přednášku (video):
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9308

Některé informace mi tam přišly poněkud zavádějící či přehnané, ale i kdyby jen polovina z toho byla pravda, stojí to myslím přinejmenším za zamyšlení...

197399

7.8.2009 11:47

RE: Spanelska chripaka

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 197399

To je zajímavý pohled. Je mnoho nemocí, které jsou vlastně důsledkem přemnožení virových kmenů (bakterií) apod. v organismu běžně přítomných. Příkladem může být candida albicans. Ono přemnožení je způsobeno jiným zásahem do organismu. Ve zmiňovaném případě může jít o likvidaci acidofilů a bifidobakterií, tvořících střevní mikroflóru, která výskyt candidy trvale reguluje pod určitou mez. K likvidaci přirozených regulátorů candidy dochází podáním antibiotik. Nejspíš je tomu podobně i v mnoha jiných případech. Nejsem lékař ani farmakolog a proto nechám tyto úvahy na povolanějších.

Ohledně vakcinace je to ještě složitější téma. Uvedl jsem jen sedlácký pohled. Vakcinci dělíme na aktivní (dodávají se tělu oslabené mikroby(atenuované vakcíny), popřípadě jen protekční antigeny (chemické struktury na které reagují naše lymfocyty)
a pasivní kdy dodáváme protilátky, které především slouží jako opsoniny (mikroba označí aby ho mohli naše bunky zlikvidovat). Tohle jsem pochopitelně odněkud opsal [smích] Problematika formaldehydu je právě jedním z faktorů, které mě nutí pochybovat a ne jen slepě důvěřovat. Jak je v něčem kšeft tak jdou morálka, etika a jiné principy stranou. To se týká kvality potravinových produktů nebo třeba léčiv.

S ohledem na předešlé souhlasím, že tato tématika rozhodně za zamýšlení se stojí.

197406

7.8.2009 13:19

RE: Spanelska chripaka

Moxastin 80.?.?.?

Reakce na 197406

1. Musel se s nemocí (typem viru) setkat
2. Vytvořil si obranu a vyléčil se
3. Virus si "nějak" zapamatoval a příště se s ním vypořádal mnohem lépe

Takto to laicky funguje. Preto je spise otazne u chripkovych vakcinaci jedna vec.
Normal chripka sa vakcinuje dle cinskeho fenotypu. Cize vakcina sa udela dle ich chripky a ocakava sa ze ak u nas prepukne chripka, tak bude mat ten samy fenotyp.

Prasacia chripka. Podumajme. Sama o sebe je benignejsia nez normalna. Na tuto benignu formu udelaju vakcinu.
Nebezpeci mutace to ale neresi. A vsetci sa prave obavaju mutace viru jenz teraz nese znamky nebezpecnych mutaci... Cize predpoklad je ze staci malo.

Preto si myslim ze vakcinace na praseci chripku je velice sporna. Samotny fakt ze vakcina je delana tak jak je delana. T.j. nosice a pod. uz oslabuje viry. Taky teploty a "drzeni v skle" jej nedelaju dobre. Dalsia vec. Picha sa prisne intradermalne. Nakazeni sa chripkou je v tomto pripade vysece nepravdepodobne. Otazka spise zni.. JE TO NUTNE???

197413

7.8.2009 15:15

RE: Spanelska chripaka

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 197413

Shodujeme se v bodě, že chřipka je nebezpečná pokud mutuje. Aby mutovala, potřebuje se virus setkat s jiným. Očkování dodává do těla virus který je pravděpodobně jiný než ten co Vás nakazí. Jinými slovy očkování znásobuje pravděpodobnost že virus mutovat bude. Experti co se starali o naše peníze nás připravili o úspory. Je vyloučené že experti starající se o naše zdraví nás o něj připravují? Kdybycho byli všichni zdraví, kde by byl pak jejich zisk? Důvěřovat ale prověřovat, jako za Stalina! Teď jsem náhodou přišel na další podivuhosdnost, vypustíte-li ze jména Stalin omylem l, co Vám vznikne?

197420

7.8.2009 15:43

RE: Spanelska chripaka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 197420

Vypustěním L ve slově Stalin vznikne přeci Džugašvili /benoli Džuga - židovky švili - syn/. To jste opravdu nevěděl?? [překvapení]

197422

8.8.2009 1:28

RE: Spanelska chripaka

Moxastin 80.?.?.?

Reakce na 197420

Mal by byt stejny. Spise by mal byt omezen len na glykoproteinovu slozku (purifikace formaldehydom a pod.). Spise dostanes oslabeny, respe mrtvy virus. Jesna sa spise o takovy rozmixovavy doniceny vir.

Ale uvaha je to dobra. Urcita moznost by tam bola...

197443

7.8.2009 14:48

RE: Spanelska chripaka

ski 195.?.?.?

Reakce na 197383

To s těmi výtoky krve a modrým až černým zabarvením slyším teď prvně. Rozhodně to nikdo zvlášť nikde nijak nepopisoval. Skoro se dá říci, že to bylo jako mor. Pravděpodobně úmrtí způsobilo vyčerpání organizmu na přemnožení viru, který si s tělem dělal co chtěl. Silné poškození sliznic, dehydratace, potíže s dýcháním či střevní a oběhové potíže. Zkrátka organizmus - tady tělo bylo fatálně napadeno. Horečka mohla být obranným stimulem, ale acylpirin pomáhal později. Vakcína slouží zásadně k ochraně, stimuluje obranným systém tak, aby byl připraven na úder zvenčí. Nesmí mít zhoubný potenciál pro potencionální organizmus /hostitele/ a musí být účinná pak tento organizmus /hostitele/ ochránit po aplikaci /po prodělání vakcinace - "kůry" jež připraví protilátky/ před potencionálním patogenem. Smrt nakonec způsobí vždy nedostatek kyslíku či vykrvácení. A v tom mohou viry mít prim, protože oba systémy už v počátku citelně poškozují. Je možné že pak dojde ke "spolupráci" či přiživení jiných patogenů a celkové neschopnosti zabezpečit tyto podmínky tělu i třeba z důvodů jeho neschopnosti je přijímat : Krev, kyslík, oběh dalších živin a na předním místě vody, a ! hlavně ! odvod odpadu po spotřebě těchto "látek" i a odvod i dalšího odpadu - jež jsou dalším odpadním produktem nově plynoucí z napadení těla nebezpečným virem.

197418

7.8.2009 23:53

RE: Spanelska chripaka

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 197383

Skvele. A pisou v te knize, ze slo o povalecne obdobi, kdy byl nedostatek potravin, lide byly pod obrovskym psychickym stresem trvajicim nekolik let, byly naruseny podminky pro udrzovani hygieny....Pokud to pisou v knize, tak proc jste to zapomel uvest ve svem prispevku?

Dale kamos jel treba na OH do Ciny, hromada povinych ockovani, nabuseny rizek z fitaku tvrde fyzicky pracujici ( oproti nekolikamesicnimu batoleti rozhodne mnohem odolnejsi imunitni system ) chodil nekoli tydnu ( minimalne mesic ) jako matoha. Na jak dlouhou dobu zamestna imunitni system vakcina proti viru chripky? Co se stane, kdyz behem doby kdy imunitni system bojuje s oslabemou verzi ve vakcine dojde k infekci zvenci neoslabenym virem?

Virus chripky je velmi rychle mutujici, uz na dalsi sezonu ma vakcina velmi nizkou ucinost a musi se opakovat ockovani novym typem. U obrny jedna vakcina na zivot ma svuj smysl, ale ockovat se kazdy rok proti rychle se menicimu viru, ktery na rozdil od obrny nezpusobuje paralyzu. Umrtnost na virus chripky je sporna, protoze je rec o druhotnych infekcich, ale i tak je velmi nizka. O tom jak rychle se virus chripky meni svedci i toto prohlaseni:
"Vakcíny se nedodají najednou, ale postupně tak, jak to umožní výrobní technologie a růstové charakteristiky virového kmene A(H1N1)," uvedla Čechová.
http://www.novinky.cz/domaci/175396-cechy-nebudou-...


Na jizni polokouli probehl podzim, a prestoze ohnisko nakazy bylo udajne v Mexiku a latinsko-americke zeme si nemohly dovolit masove ockovani, tak chripkova sezona probehla zhruba stejne jako ty pridesle. To nevypada jako alarm pro podzimni chripkovou sezonu na severni polokouli. Pokud pominu snahu vyvolat pomoci medii hysterickou reakci verejnosti ci reakce lobystu ve WHO. Kazdorocni ockovani proti chripce je urcite skvely kseft, ale na rozdil od obrny nekolikatydenni zatez imunitniho systemu, pri rychle se menicim viru chripky nedava skoro zadnou zaruku, ze pozitivni vliv prevysi negativa.

197441

8.8.2009 10:09

RE: Spanelska chripaka

vermont 67.?.?.?

Reakce na 197441

>Skvele. A pisou v te knize, ze slo o povalecne obdobi, kdy byl
>nedostatek potravin, lide byly pod obrovskym psychickym stresem
>trvajicim nekolik let, byly naruseny podminky pro udrzovani
>hygieny....Pokud to pisou v knize, tak proc jste to zapomel uvest
>ve svem prispevku?


Parada, vy me rozesmivate jeste vice. Zrejme jste objevil Ameriku [smích]) Samozrejme ,ze tam o tom pise.
"Pokud to pisou v knize, tak proc jste to zapomel uvest ve svem prispevku?


Ta knizka ma 530 stranek, to ti to sem mam prepisovat nebo co? [smích]))

[překvapení] [překvapení] [chechtot]

197453

8.8.2009 15:53

RE: Spanelska chripaka

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 197453

To ne, ale je dobre. Kdyz mate schopnost rozeznat, zda nektere shluky pismenek jsou vice ci mene dulezite. Pokud jde o hodne stranek, tak tech ma treba report z testovaciho programu Sandra. Tam bych doporucoval cetbu v elektronicke forme v ramci uspory papiru. Vicemene pro laika je to dost nesrozumitelne na rozdil od treba od slabikare, ale v nekterych pripadech pokud jde o pochopeni textu, stejne zadny rozeznatelny rozdil nejde pozorovat. [velký smích] [vyplazený jazyk]

197465

11.8.2009 0:31

RE: Spanelska chripaka

stibot 88.?.?.?

Reakce na 197383

"Nedavno exhumovali par obeti na Aljasce a zjistli, ze ta Spanelska chripka byla kombinaci ptaci chripky a jeste ruznych zmutovanych typu chripek."

Zkuste se zajímat o to, jak se vakcíny vyrábějí a bude vám jasnější, jak by se mohla potkat ptačí, prasečí a lidská chřipka.

Virová pandemie v r. 1918 byla přímý výsledek OČKOVÁNÍ PROTI TYFU, která prodělaly milióny vojáků během První světové války. Laboratoře a továrny Johna D. Rockefellera v Číně vyráběly tyto vakcíny sbíráním hnisu z infikovaných lidí, injektováním infekčního materiálu do prasat, smícháním sesbíraného kontaminantu do vaječného bílku, aby se injektovali člověku jako "vakcína". [vaječný bílek se při výrobě vakcín používá i dnes]

197607

11.8.2009 6:52

RE: Spanelska chripaka

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 197607

No a...?
Náš známej Jirka povídal, že maj no...ty...nobelovky. Proto si to nechám bodnout, i kdyby mi měla na fleku uhnít ...

197613

7.8.2009 7:16

Z vlastní zkušenosti.

zero zreo (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Chřipku léčím výhradně bez "moderních" léčiv.
1)Pořádně se najím,to aby tělo mělo dostatek energie na zvýšení teploty.
2)Vypiju hodně sladkého černého čaje s citronem. To aby dostatek tekutin zajistil svým odpařováním,lidově pocením,udržení teploty těla v přijatelné normě.
Do 48 hodin teplota spadne na běžnou a tělo se začíná uzdravovat.
Před půl rokem jsem při zjištění prvních příznaků chřipky použil zapper a čaj. Kůra zapperem s vypitím čaje trvala půlhoďku,pak mi bylo 2 hodiny blbě a najednou během 5 minut se situace zcela otočila a cítil jsem se naprosto zdráv.Po 20 hodinách se příznaky opět vrátily,použil jsem to samé s tím samým výsledkem. Pak se nemoc už vůbec nevrátila. Léčba tedy trvala celkem 5 hodin,tu dobu jsem byl v klidu a teple. Hned nato jsem mohl jít do vymrzlé dílny,aniž bych se klepal zimou.
Před 5 lety mne obvoďák přesvědčil o nutnosti obnovení očkování proti tetanu. Měl jsem dostat postupně 3 injekce. Po první jsem měl teploty 38,5-39,5 po dobu pěti dnů,po druhé ty samé teploty po dobu 7 dnů. Spal jsem jak mimino,denně jsem vypil kolem 7-8 litrů čaje a absolutní většinu jsem vypotil. Po opadnutí teplot jsem byl slabý jak moucha a měsíc mi trvalo než jsem byl jakž takž funkční. Po této zkušenosti jsem se zařekl,že radši chcípnu,než bych se nechal dobrovolně zabít tímto sajrajtem.
Má čiperná babička se nechala naočkovat proti chřipce ve věku 84 let,před 30 lety. Po vakcíně ulehla a po pěti dnech podlehla.

197386

7.8.2009 8:43

RE: Z vlastní zkušenosti.

maxi 91.?.?.?

Reakce na 197386

prominte ale co je to zapper.

197390

7.8.2009 10:44

RE: Z vlastní zkušenosti.

ôlô l0 (tečka) 0l (zavináč) volny (tečka) cz 88.?.?.?

Reakce na 197390

To je taková blbůstka, kterou šarlatáni označují za šarlatánství.
Každý organismus má svou biofrekvenci kterou vysílá do okolí. Pokud obdrží pozitivní elektrické šoky ve své biofrekvenci tak, no, zajde.
Parazitické organismy žijí v symbióze s jinými, a postupně si tvoří své prostředí v organismech další. Stačí, když je zasažen jeden, pak pokape postupně i to další, když je to nuceno opouštět své prostředí hostitele, tedy (nemoc se jakoby vrací). Vtip té věcičky spočívá ve frekvenci vysílané v podobě nízkého pozitivního napětí do těla. Zasahuje tak vše, co se toulá, tam kde nemá. Viry obvykle doprovází bakterie a ty zase větší parazity. Týká se to i plísní. Nemoc je vlastně kombinace „zamoření a znečištění“ Zajímavé…
Potíž je s těmi potvorami co se zakuklí v cystách nebo místech, kde je účinek odstíněn (kořeny zubů apod.). Tam musí, zasáhnou kombinace bylinné kůry či jiné násilnější akce (až po tu mechanickou).
Zkráceně, je to takový „radar“.
(Navíc to tropí z medicíny šoufky)

197400

7.8.2009 14:57

RE: Z vlastní zkušenosti.

Kneibolo kneibolo (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 197400

Já doporučuji alkohol. Čistý, minimálně 40% alkohol. Horký čaj s medem, čtvrt litru vodky (nejlépe ve dvou po sobě jdoucích dávkách), pořádná peřina a zaspat.Je třeba, začít s konzumací při prvních příznacích. Jdu se napít...mám pocit, že na mě něco leze [velký smích] Ne, vážně mám s alkoholem při chřipce dobou zkušenost a budu to tak řešit.

197419

7.8.2009 17:54

RE: Z vlastní zkušenosti.

VL 90.?.?.?

Reakce na 197419

Doporučuji "Valašský čaj" - čaj s medem, citrónem a dolít stejným dílem 60 % slivovice.
Podobně pomáhá horká medovina - 18 % ohřát a vypít. Vypít je lepší přímo v posteli, člověk rychle ztrácí schopnost chodit.

197427

7.8.2009 10:55

RE: Z vlastní zkušenosti.

ôlô l0 (tečka) 0l (zavináč) volny (tečka) cz 88.?.?.?

Reakce na 197390

Prostě si to dělá z medicíny blázny.
(Chvátám a vypadávají mi slova a i to, co jsem chtěl ještě dodat - stačí zadat "Hulda Clark" a hledat.)

197402

8.8.2009 12:27

RE: Z vlastní zkušenosti.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 197390

http://www.zapper.cz/index.php?option=com_content&...

Není to samozřejmě všespásný zázrak techniky,ale za vhodné kombinace s jinými alternativnimi léčebnými postupy funguje bezvadně. Proto je užitečné si přečíst i knihu od dr.Clark a třeba nějaké texty od dědka dořenáře.

197459

8.8.2009 20:59

RE: Z vlastní zkušenosti.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 197459

Zapper jsem netestoval, ale Synchrometr podle Dr.Clarkové nefunguje. Přijde mi, že ve svých knihách spojila vlastnosti přístroje vyvinutého R.Rifem ve 30.letech (= její zapper) a fungující EAV (=její synchrometr), a vytvořila materiál, kde je přání otcem myšlenky. Zajímavé, že v "Manuálu" sychrometru velmi detailně popisuje způsob fungování ve více než stovce experimentů, které vycházejí z prostého rozlišení rezonance a reakce sondy na impedanci kůže při různém přítlaku apod. Rezonance znamená, že tón prudce vylítne do nekonečna, což je jednoznačně odlišitelné od reakce na takový či onaký tlak hrotu na kůži (kdy se rovněž zvýší, ale s jiným průběhem), jenže v případech které popisuje (testoval jsem všechny zákl.experimenty) k žádné rezonanci nedojde. Pokud jde o zapper -zaujalo mne, že jako důkaz fungování zapperu jsou někdy používány filmové záznamy natočené přes mikroskop R.Rifem při použití jeho paprskometu, nikoliv výsledky zapperu..

197468

9.8.2009 9:02

RE: Z vlastní zkušenosti.

zero zreo (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 197468

Zapper je dobrý,pokud ho použijete hned po prvních příznacích nemoci,dokud nejsou bakterie či viry příliš rozmnoženy. S tím mám fakt dobré zkušenosti. Ostatně,podobný aparát používá i klasická medicína - elektroléčba při bolestech páteře. Kombinuji ho s asijskou medicínou,moudry dědka kořenáře,koloidním stříbrem aj. a dohromady to funguje skutečně skvěle. Podmínkou je ovšem osvojení si logiky fungování těla,která je na hony vzdálena klasické medicíně.

197481

9.8.2009 12:24

RE: Z vlastní zkušenosti.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 197481

Jaký zapper používáte? Jednoduchý (jen zapnete/vypnete) nebo programovatelný (kde navíc nastavíte několik kmitočtů, které jsou pak jeden po druhém na krátkou dobu spuštěné)? Jednoduchý popisuje třeba H.Clark, programovatelný je např český Ravo Zapper.

197485

9.8.2009 16:31

RE: Z vlastní zkušenosti.

zero zreo (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 197485

Programovatelný Ravo Zapper. Nejde na něm nastavit více kmitočtů naráz,ale jeden plynule se zvyšující od nejnižšího po nejvyšší.

197492

7.8.2009 9:17

RE: Z vlastní zkušenosti.

Pavel -Čert- Němec 195.?.?.?

Reakce na 197386

Chripku lecim dost podobne. Hodne jim, piju caj s medem a maximalne slupnu dva paraleny, k lekari nechodim a ockovat se nehodlam, i kdyz bych mohl zadarmo.

197395

7.8.2009 16:41

RE: Z vlastní zkušenosti.

Stan 90.?.?.?

Reakce na 197386

Podobná zkušenost. Po protitetanové injekci akutní zánět ledvin, vysoké horečky, malátnost, následovala RZS a hospitalizace.

197424

8.8.2009 14:20

RE: Z vlastní zkušenosti.

zero zreo (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 197424

Mně se po ní oslabila funkce jater,která se projevila flíčkem na pravém spodním víčku - podle orientální diagnostiky a cestujícím atopickým ekzémem. Taky počáteční fáze lupénky,srdeční arytmie,vypadávání levé paže z ramenního kloubu,bolest zad a kloubů,růst malých kožních tukových cyst ve kterých jsou toxiny které játra nedokáží odbourat.
Od začátku letošního roku jsem proto provedl 3 jaterní kůry s pomocí hořké soli a olivového oleje,změnu PH těla pomocí javorového sirupu a sody. Dále detoxikaci podle dědka kořenáře za pomoci jeho ostropestřecové kaše a lihových bylinných výluhů. Těmito metodami se mi podařilo zprovoznit lymfatický systém,který vytlačil jedy (podle tmavého zbarvení kůže i těžké kovy) pod kůži v oblasti prsou. Okamžitě přestaly bolesti zad a kloubů. Narůstaly pigmentové skvrny,vytvořil se horký otok o velikosti dvou velkých dlaní. Hnisalo to 5 týdnů a svinstva lezly formou velkých uhrů ven. Na těchto místech se rovněž jedy uložily do kůže,která jejich vinou zestárla - stala se pergamenovou a šupinatou. Zvětšené pigmentové skvrny se hnisáním úplně rozmočily a zmizely.Loupala se a dosud se loupe. Otoky už zmizely,zůstalo 5 velkých horkých uhrů kde to ještě vře. Na to jsem si objednal měsíčkový olej,který by měl pomoct tělu vytlačit tato svistva z těla definitivně. Odhaduju to ještě na měsíc a pak ještě rok užívání ostropestřce na posílení jater. Stalo se to co jsem tušil,že tělo si pomůže samo,pokud mu nehází lékař klacky pod nohy a pokud mu nájemník těla trošku pomůže. Injekci nechci už ani vidět.

197460

7.8.2009 9:06

Drahí veriaci

felix10 147.?.?.?

Uvádzam iba ako úvahu: Aký vplyv na šírenie chrípky a veľkú úmrtnosť mala skutočnosť, že ľudia boli vyčerpaní z vojnových útrap ??

197394

7.8.2009 9:44

RE: Drahí veriaci

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 197394

No mohlo to být např. oslabení imunity organismu vlivem nedostatku potravin či jejich nutričního složení v době války. Mohlo jít o absenci prevence či absenci léčiv. Rovněž psychický stav má na imunitu vliv.

197396

7.8.2009 13:50

RE: Drahí veriaci

Moxastin 80.?.?.?

Reakce na 197394

1) Presne. Ta valka a podminky v krajinach mali na tom by sa dalo povedat hlavny podiel
2) Hygienicke a absencia karantennych opatreni taky
3) Nemali antibiotika na infekce, na ktere sa povacsinou umira (jedna sa o superinfekce u chripky. Kde patogen, klidne aj oportunni je schopny vysoke infekciozity v podmienkach ktere vytvori chripka)
4) V tej dobe sa presne ani nevedelo co to sposobuje. POchybujem ze sa ockovalo priamo na chriku. Spise na nejake streptokoky, alebo hemofily. (To len tipujem)

Ale umelo vyvolana varianta v tej dobe je vysoce, ale fakt vysoce nepravdepodobna.

197416

7.8.2009 10:31

aspirin

Jan msn 195.?.?.?

Aspirín bol v tej dobe velmi módny liek, potlačoval prakticky všetky nepríjemné prejavy, ako bolesť hlavy, zubov, horúčka... Práve znižovaním horúčky mohol zabrzdiť hlavný nástroj imunitného systému na likvidáciu víru a sekundárnych infekcií. Pri teplote > 40 °C začína dochádzať k rozkladu bielkovín, čo umožňuje likvidovať infekčné zárodky. Je preto možné, že pomohol do hrobu mnohým ľuďom (aspoň ich pri tom nebolela hlava). Navyše podporuje krvácanie, najmä v tráviacom trakte...

197398

7.8.2009 11:48

Chcete skutečně fakta?

Jiří Koubek 88.?.?.?

Nebo pouze hledáte potvrzení své teorie?
Imunizace rozhodně nebyla příčinou Španělské chřipky, už jen např. kvůli tomu, že se nevědělo vůbec nic o skutečných principech, nehledě na to, co si myslíte podle wikipedie. V roce 1918 nebyl stále znám původce této nemoci, ačkoliv si dost lidí myslelo, že byl (tehdy se věřilo, že se jedná o tzv. Bacillus influenzae, tedy bakterii, což byl ve skutečnosti pouze přidružený parazit). Po propuknutí nemoci byly dělány zoufalé pokusy o vytvoření vakcíny, žádná neměla viditelný efekt, kromě transfuze séra vyléčeného pacienta (což je pochopitelné, vzhledem k protilátkám přítomným v tomto séru. A už jsem tady jednou psal, původce nemoci se podařilo izolovat až o 10 let později. Takže, pokud docházelo k nějakému očkování, rozhodně se neočkovalo ničím, co by v sobě mělo někdy virus chřipky.
Na co se umíralo? Opět je chybou tvrdit, že to bylo na přidružené infekce, to je příčinou smrtí u "běžné" chřipky, kde umírají staří lidé, malé děti a lidé s oslabeným imunitním systémem. Ovšem u Španělské chřipky umírali lidé mladí, tedy při plné síle těla. Ve skutečnosti zabíjel virus, resp. přehnaná imunitní reakce na něj. Imunitní systém jako takový není ve skutečnosti tak přátelský - aby nás ubránil vůči vnějšímu vlivu, musí pracovat na hraně, vypouští látky které jsou toxické jak proti cílovémmu patogenu, tak proti vlastnímu tělu. A pokud přijde přehnaná reakce, snadno to může člověka zabít (viz anafylaktický šok v reakci navčelí bodnutí). Takže většina lidí umřela díky přehnanému zánětu plic, jež byl způsoben přhnanou odpovědí těla na infekci. Tudíž aspirin (což není kyselika salicylová, ale kyselina acetylsalicylová), který nepatrně snižuje imunitní odpověď, jako takový spíše pomáhal, než aby zabíjel.

197407

7.8.2009 18:13

RE: Chcete skutečně fakta?

vermont 65.?.?.?

Reakce na 197407

Spravne pane Koubek, tohle coj ste nepsal presne popsal John M. Barry v te knizce. To ze to bylo zpusobeno vakcinou je proste vymysl ruznych teoretiku. To ze tady pisou,ze se umiralo na nfekce je take blbost. V tomhle pripade byla iminitni reakce arganismu prehnana a imunitni system efektne likvidoval chripkovu virus, ktery zahynul zaroven i s krvinakmi. Tento odpad se pak hromadil v plicich, ketere nebyli schopny okyslicovat krev a proto meli obeti modre az cerne rty. Pri pitvach nalezali uplne poskozene plice.

197429

9.8.2009 18:39

RE: Chcete skutečně fakta?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 197429

Tedy pánové, vy jste sice sečtělí, ale číst ta vaše moudra, to je přímo zážitek. Nejspíš umíte jen psát (a i to je nepravděpodobné s přihlédnutím na chybějící diakritiku a gramatické chyby), ale již ne číst, když si po sobě nepřečtete a neopravíte co jste zplodili (přitom stačí používat jazykový korektor). Nebo se toho svého výplodu štítíte jako lejna?

Co má například říci čtenáři věta: "...imunitni system efektne likvidoval chripkovu virus..."? Nehledě na překlepy; to se přitom konal ohňostroj? Nebo zněly fanfáry, či to zmizení virů bylo v podání eskamotéra?... Věta pana Koubka z předchozího příspěvku je pak přímo skvostem: "Takže většina lidí umřela díky přehnanému zánětu plic, jež byl způsoben přhnanou odpovědí těla na infekci.". Nevím jak vy, ale já v tom zánětu plic s úmrtím nic k poděkování nenalézám. Nebylo by češtější místo toho idiotského amerikanizmu - díky - převracejícího většinou logiku věcí naruby, použít zdejší výraz "vlivem", nebo pouze "na" s patřičnou úpravou následujících slov?

Mám vážné obavy, že ta na fórech šířící se lhostejnost k psanému projevu myšlenek skončí zmatením podobným, jako tomu bylo v pověstném biblickém Babylonu, byť se zde jedná o jazyk jediný. Její odraz lze zřejmě nalézt i v té neschopnosti vypráskat od politických koryt kujóny všecho druhu, neboť jak známo veliké věci jsou poskládány z věcí drobných a kde není těch drobných, nelze očekávat výskyt věcí velkých.

197500

10.8.2009 18:40

RE: Chcete skutečně fakta?

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 197500

Vážený pane anonyme, děkuji vám, že se tak nezštně staráte o úroveň češtiny v mých příspěvcích, a slibuji, že se do příště polepším a více se zamyslím nad významem slov, jež napíši.
Já zároveň doufám, že se ve vašem dalším příspěvku objeví něco, co se týká daného článku a zároveň vaše slova nebudou důkazem, že o dané problematice nevíte zhola nic.
Těším se na vaši odpověď,

J.K.

197592

10.8.2009 19:26

RE: Chcete skutečně fakta?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 197592

Já zase doufám, že příspěvky z oblastí o nichž nic nevím, mě budou srozumitelné bez nutnosti být vyuměným luštitelem rébusů typu "co tím chtěl básník říci?". To polepšení Vám určitě neuškodí, ale ten druhý odstavec mě silně připomíná jednoho z mých někdejších šéfů - prof. Eliáš -, který měl zásadu, že "i při ústupu lze protivníka bolestivě kopnout do břicha". Neříká Vám to něco?

197597

7.8.2009 12:43

Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

kozoroh 59.?.?.?

Ti,jež čtou anglicky,tak doporučuji přečíst na rense.com příspěvek RETIRED VAX SCIENTIST WOULD NEVER VACCINATE HIS KIDS.
Prakticky je tam o zmínka o létech 70 tých, co by období očkování a tak se oběvil na veřejnosti AIDS.Rovněž je tu zmínka o moderním způsobu odlidnění této planety,avšak o tom nechci dopodrobna psát, mám na mysli,něco,co jsem četl dávno, před roky.
============
Byl to zajímavý článek,který někde mám schovaný a pojednával o období španělské chřipky a dvou ženách ,jež se nenechali očkovat proti chřipce, popisovaly ve své paměti,jak doktoři a zdarovtní sestry v plném období propuknutí nákazy se nechali očkovat a pár dnů na to měli chřipku také.Obě ženy pomáhali umírajícím a těžce nemocným a za celé období chřipku sami nedostaly a tak se sami sebe ptaly,jak je to možné, že všichni oočkovaní chřipku dostali.Mám dojem,že příběh techto dvou žen je někde na internetu a já se ponořím do krabice,kam schovávám zajímavé historky,jedno je jisté,že braní vzorků z mrtvých těl spilberských horníků v ledu a to samé na Aljašce, jen dosvětčuje,na jakém principu pracuje vědecká populace v ramci bakteriologických zbraní.Už v letech 40 tých FBI s obavami pozorovali vývoj v nacistickém Německu ve vývoji bakteriologických zbraní s obavou,že by je Hitler mohl použít, FBI dobře věděla nakolik destruktívní účinost biologické zbraně dokázala vyhubit celé národy.
Z dnešních dnů stojí za to si dodatečně zpět přečíst článek o připravovaném soudu proti doktorům a zdravotním sestrám v Polsku,kde po očkování zemřelo několik bezdomovců.
HOMELESS PEOPLE DIE AFTER BIRD FLU VACCINE TRIAL IN POLAND.
pŘEDNOST BIOLOGICKÉ ZBRANĚ SPOČÍVÁ V TOM,ŽE TAJNĚ ROŠÍŘÍTE NÁKAZU MEZI LIDI A NIKDO VÁM NIC NEMŮŽE DOKÁZAT A TAK MÁTE "ČISTÉ RUCE", TO JE DNES PŘICHÁZEJÍCI SVĚTOVÝ PROBLÉM,NĚCO SE PRONESLO O RAKOUSKÉ FARMATICKÉ AKCI SE ZASLÁNÍM ŽIVÉ BAKTERIE DO NĚKOLIKA ZEMÍ SVĚTA.
Jan Stephens=View of the World, v Listopadu,roku 1988, NAPSAL V ČLÁNKU "THE KILLING FIELDS" o očkování,jako "SHOT TO HELL", dnes se mi vrací vše,co kdysi napsal,jako realná možnost.Nakonec,článek penzionovaného vědce, který by své děti nenechal očkovat je dostatečným důkazem,že ano?¨
Co,ale budem dělat,když to politici nařídí povinně?

197409

7.8.2009 17:49

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 197409

Již v minulé diskuzi na toto téma jsem někde zmiňoval, že osobně znám lidi, kteří nevěděli co je to chřipka, než podstoupili očkování. To je moje zkušenost, tedy vím.
Pokud mi někdo nařídí očkování, pošlu ho do prdele (samosebou slušně). Nebudu-li sám, bude pravděpodobné, že nebudu muset použít násilí a to za přítomnosti kamer TV, která ze mě udělá dalšího Ládina, přestože jsem Jóžin.
Předem děkuji za spolupráci. [mrknutí jedním okem]

197426

7.8.2009 20:18

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 197426

Nedá mi to, abych se také nepřipojil... Mám podobnou zkušenost jako HHBB. Už možná víc jak deset let jsem neměl chřipku, respirační a podobnou nemoc a podotýkám, že sem v tom období ani žádný druh vakcinace proti chřipce neabsolvoval. Podotýkám, že sem se mezi "chrchlaly" paradoxně docela často pohyboval. To říkám bez legrace a osobně tuto bilanci přičítám rozumné životosprávě a mentální hygieně.

Podobně nemám v úmyslu se nechat očkovat proti jakékoli chřipce ani tentokrát.

A nyní naopak trochu legrace...[smích] Napadá mne, jestli nemám silnější imunitu proti těmto chorobám díky pozitivním účinkům pasivního kouření (osobně nekouřím), když jednou za čas zavítám s přátely do nějakého kuřáckého pubu. I vitamínu D potřebuje organismus pokud se nemýlím v zásadě symbolické množství aby zdárně fungoval, a tak těch několik návštěv zakouřených hospod ročně k posílení imunity pravděpodobně stačí (aspoň zde v diskuzi někteří kolegové o pozitivním působení kouření na lidský organismus tak nějak referovali). Podotýkám, že silní kuřáci cigaret na tom musí být z hlediska posilování imunity proti chřipkám apod. pravděpodobně ještě lépe než slabí nebo pasivní. Byl by zde někdo tak laskav a mohl to potvrdit?


jansmith[smích]

197435

8.8.2009 8:45

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 197435

Nemám tušení, jestli pasivní kouření zvyšuje imunitu, jisté je, že rovněž několikrát do roka se zúčastňuji kuřáckých orgií, kde příští den smrdím cigaretovým dýmem jako tchoř a jsem prouzená od hlavy až k patě.[smích]

Máme s mužem ale zkušenost s očkováním proti chřipce. Nechali jsme se asi třikrát v životě očkovat a je fakt, že jsme pak chřipku nedostali. Bratr se nechal očkovat jednou a bylo mu z toho tak špatně, že víckrát už to nezkoušel. Poslední asi tři roky jsme se očkovat nenechali a chřipku jsme taky nedostali. Tělo má patrně dlouhodobou paměť a vyrobilo si proti různým koktejlům naočkovaných chřipkových virů dlouhodobě obranu. Když na nás něco lezlo, používali jsme pouze acylpyrin. Jeho účinek je dobrý v tom, že tělo člověka se na samém počátku nemoci prohřeje. Nemoc se totiž ohlašuje tím, že je člověku hrozná zima a nemůže se pořádně zahřát. Vezme si acylpyrin- a tělo se konečně prohřeje. K tomu popíjíme samozřejmě hodně tekutin, jíme hodně vitamínů a ovážeme si na noc krk teplou bavlněnou látkou.

Poslední dobou ale nejsem s acylpyrinem nějak spokojena. Zjistila jsem, že se tělo po něm přestalo zahřívat. To je divné, v minulosti to vždycky fungovalo. Napadlo mne: že by byly farmaceutické firmy tak drzé a místo acylpyrinu nám drze servírovali jen placebo? Existuje vůbec nějaká kontrola, která v lécích kontroluje, zda v nich je to, co v nich být má? Máme zde sice SÚKL (Ústav pro kontrolu léčiv), ale znáte to: v dnešní době, kdy jsou všichni odshora až dolů zkorumpovaní,tak nemáme jistotu v ničem.

197451

8.8.2009 10:21

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 197451

Asi takhle. Mně stačí, když cítím, že na mě něco leze, dát si dva dny odpočinek a je to. Pokud jsem to neudělal, tak mám odpozorováno, že riziko propuknutí se zvětšilo. Ale i pak se to dá ještě přechodit, což když jsem udělal, tak jsem se později třeba týden nezvedl z postele.

Jinak si za svá kuřácká léta opravdu nemohu vzpomenout, že bych nějakou chřipku měl. To skutečně až po. Ale vždy v důsledku vyčerpání. To je taky odpověď na španělskou chřipku. Vyčerpaná a špatně živená populace, přesuny lidí, to vše je naprosté vykolejení rovnováhy, a jen zázrakem by se něco takového lidem vyhnulo. Pokud se ještě někdo snažil tento stav „vylepšit“ očkováním, tak to byla totální naivita, stejně jako použití aspirinu či acylpyrinu. Jenže tonoucí se…

Největším rizikem je únava, či jiné vykolejení, jako je masivní přesun populace. Snažit se viry „vymýtit“ očkováním je, dle mého, buď naivita, nebo kšeft, ale proč by to vlastně ten kšeftař dělal, že… Prostě ty tu jsou a budou, dokud tu budeme my. Jsou v nás a mezi námi trvale. Otužilému a silnému organismu prostě nevadí (organismem myslím i společenství).
Vakcinaci proděláváme dnes a denně přirozeným způsobem, který je asi ten nejúčinnější, jelikož proběhne tou cestou jak má a spustí reakce, které má spustit. Snažit se to obejít je prostě přinejmenším hazardování, že spustím přesně to, co nemám, nebo v pořadí prdelí napřed.

Sem tam si prodělat nemoc, je prostě zdravé.

(Nemá cenu srážet teplotu v době nástupu. Pocit zimy je právě dán narůstáním teploty, tělo je suché a horké. Pokud teplota příliš kulminuje, nebo nebezpečně dlouho setrvává, teprve pak bych něčím pomohl, to je známka, že ještě něco nehraje, lepší je to nechat spadnout samo, pak nastoupí pocit horka a pocení, právě v době nástupu prášky špatně zabírají, naopak po kulminaci daleko lépe, to mám odpozorováno, proto je prakticky nikdy neberu)

197455

8.8.2009 23:15

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Ylt 195.?.?.?

Reakce na 197455

S liečebnými metódami na chrípku by som aj súhlasil, ale zabúdate na jeden podstatný detail - v tom článku je totiž /hoci by bol celý blud/ jedna veľká pravda - spolu s chrípkou nastupujú prakticky okamžite BAKTERIÁLNE infekcie, t.j. také, ktoré je potrebné liečiť antibiotikom, inak Vás zabijú.
Dá sa im predísť prírodnými antibiotikami (ideálne cesnak) resp. dopovaním sa vitamínmy, ale toto zahrávanie môže byť smrteľné.

Mne osobne sa osvedčilo Doxybene. Tetracyklínové antibiotikum, riadny dryák, širokospektrálny shit za bývalých 51,60 SKK. Spoľahlivo zabíje snáď aj mozgové bunky... [velký smích] Samozrejme, nesmú ho jesť tehotné ženy, nesmie sa užívať bez predpisu a príliš často, ale inak zaberá naozaj 100 %.

Teplo, ticho, tekutiny + prisun vitaminov za normalnych okolnosti na chrípku naozaj stačia. Ak som to správne pochopil dokonca aj na "novú chrípku". [velký smích] [velký smích] [velký smích] len to akosi nikto nechce priznať, potrebujeme business + pandémiu

197473

9.8.2009 12:11

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 197473

Asi jsem to nezmínil příliš jasně, ale já to již beru jako samozřejmost. Organismy vždy tvoří provázaný a na sobě závislý systém. Stejně i ty pontenciálně parazitické, jako jsou viry, tak potřebují své bakterie a ty zase své další hostitele. Vytváří to úžasné řetězce a koloběhy, proto chtít to „odhalit“ jako jednotlivosti je předem marné. Jeden otvírá dveře druhému, zároveň produkují látky, které jsou vhodné pro ně, ale naopak toxické pro nás, což zase otvírá v těle pro ně nové příležitosti. Jsem odpůrcem antibiotik jako univerzální „zbraně hromadného ničení“, použil bych je jen v krajním případě úplné nouze, což je ale situace, kdy jsem zcela jistě zkazil už něco před tím.
Nejlépe je takové situaci předcházet svou vlastní odolností, tedy schopností eliminovat nepřítele ještě než se stane nepřítelem.

197484

9.8.2009 3:14

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

lesov 89.?.?.?

Reakce na 197435

Spíš to vypadá, že kuřáci obecně mají díky genetické výbavě lepší imunitní systém a jsou celkově odolnější. Kouření jim tedy "chutná" a nepůsobí zdravotní potíže. Na škole byl např. kluk (15 let), který chlastal i kouřil jak fabrika a pravidelně vyhrával závody v běhu na 100, 400m atd. Obdobně tuto odolnost vidím dnes na lidech kolem sebe, kteří kouří od školních let nebo od "vojny". Jeden z nich se mi dokonce přiznal, že od základní školy nebyl u doktora! Tedy jako pacient. Na kontroly samo chodí. Imunita se dá samozřejmě posilovat ale že by se tak dělo vystavováním organismu jedovatému prostředí... [zmaten] A v dnešní době, kdo z nás nějak smysluplně otužuje organismus, cvičí pravidelně, spí při otevřeném okně, sprchuje se studenou vodou, dodržuje nějakou duševní hygienu?! Stres Vás, jak známo, může zabít, oslabit imunitu a způsobit další potíže zcela určitě.

197476

8.8.2009 7:51

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 197409

. Baxter International filed a patent for the H1N1 vaccine on August 28th 2008. Click here to read ...

Baxter Vaccine Patent Application US 2009/0060950 A1 says:

'... In particular preferred embodiments the composition or vaccine comprises more than one antigen ... such as influenza A and influenza B in particular selected from of one or more of the human H1N1, H2N2, H3N2, H5N1, H7N7, H1N2, H9N2, H7N2, H7N3, H10N7 subtypes, of the pig flu H1N1, H1N2, H3N1 and H3N2 subtypes, of the dog or horse flu H7N7, H3N8 subtypes or of the avian H5N1, H7N2, H1N7, H7N3, H13N6, H5N9, H11N6, H3N8, H9N2, H5N2, H4N8, H10N7, H2N2, H8N4, H14N5, H6N5, H12N5 subtypes.'
-------
Jacques Cousteau, the late oceanographer and environmentalist, wasn’t present on that occasion, but the November, 1991 UNESCO Courier quotes him as saying, "One American burdens the earth much more than twenty Bangladesh. . . . In order to stabilize world populations, we must eliminate 350,000 people per day. . . .”
-----------
The Austrian journalist, Jane Bürgermeister, has filed criminal charges with the FBI against the World Health Organization (WHO), United Nations, Barack Obama, a Rockefeller, a Rothschild, and others, over a plot she uncovered to cull the population with a deadly swine flu vaccine.
Vložený obrázek
-----
"The 1918 has gone: a year momentous as the termination of the most cruel war in the annals of the human race; a year which marked, the end at least for a time, of man's destruction of man; unfortunately a year in which developed a most fatal infectious disease causing the death of hundreds of thousands of human beings.
Co,k tomu dodatečně říci, když se dnes šíří černý obchod s lidskými vnitřnosti na kanibalistickém základě ve prospěch bohatých,na úkor chudých,tak ,co můžem očekávat od tohoto světa?
Vložený obrázek
Dr. Henry Niman - Swine Flu Evolution, Predictions

Ron Paul - Putting Swine Flu In Perspective

Horowitz- Swine Flu Is Genocide For Profit

New Swine Flu Is A Manmade Spliced Virus

197450

8.8.2009 10:52

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 197450

>co můžem očekávat od tohoto světa
Kozorohu, já, ti rozumím, ale ber to tak… Pokud budeme jen očekávat, tak k nám může dorazit cokoliv. Tady to je svým způsobem hra, aby se splnila tvá očekávání.
Svět není ani dobrý a ani zlý. Je takový, jaký si ho uděláme. Pokud budeme očekávat to „zlé“, buďme si jisti, že to k nám dorazí. Je dobré vědět, že se něco chystá, ale prožívejme jen to, co chceme, aby se nás drželo teď, nebo v budoucnu. Ať si chystá, bez mého přičinění zůstane jen u chystání.
Internet může být pomocník, ale i zrádná věc. Začíná být zamořen apokalyptickými vizemi a podobnými „předzvěstmi“. Nic se však nestane, než dojde k davovému prožívání takové vize.

197457

9.8.2009 5:01

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 197457

Jak,řekl umírajíci starý rabín svému synu,jeho poslední rad radu,"Milý synu,vše je jiné,než jak mýslíš".
Mám, po ruce vícero zpráv,tak,jen tak pro zajímavost,jak Vás Byrokrati,vláda donutí přijmout injekci,aby zlomili odpor obyvatelstva na povinné očkování. V Australii,už to udělali tak,že mladym maminkám řekli, že jim prodné, peníze od státu,danových poplatníků, vyplatí, jedině,když do určité doby dítě bude náležitě oočkováno, a je to?
Odoláte mamonu a je zde vláda,která Vám řekne,že neočkované dítě,ze zdravotních důvodů,nepřijme do jeslí,mateřské školky,protože není očkované proti nemocím,vládou ustanovené, povinné opatření. DŮVOD? Údajně,takové neočkované dítě ohrožuej zdraví,očkovaných dětí a úřední šiml řechtá.Jak, může neočkované dítě ohrozit ty očkované ,jež pro to byli očkovaní, aby nic takového nedostali? Ta logika.Pokud rodiče nejsou takto "zlomeni" nastane,další tlak od státních orgánů, v Americe,je to i odebrání dítěte od rodičů.Pokud,rodiče budou chtít dát dítě do domácího vyučování, tak,opět určené orgány zakročí proti nezákonnému vyučování, první,kdo budou na řadě v konfliktu s vládou=byrokraty, budou asi jehovisté, rozdíl zákroku bude u bohem samovybraných, tam se nikdo z řad vlády neodváží porušit "náboženské přesvědčení", takže,tento svět nám dělají mamonářské zajmy koncernů ,jež navazují na politiky,kterým platí znovuzvolení,kde je normální občan ve vstahu ke své rodině,která dnes je vice vedena feministickou cestou, tudiž ke vstahu k vládě, mnohem slapším oponentem,než vzdorem tatínků o zdraví svých dětí.
Stačí se zeptat žen,nakolik věří správnosti očkování a budete překvapeni důvěrou žen,k tomuto povinnému a masivními procesu státu=koncernů k obyvatelstvu.Z mé zkušenosti,z mého okruhu známých,takto rodiče přisli o jedinou dceru, doktor, stát, nikdy nepřipustil jedinou zmínkou o své zotpovědnosti za svá totalitní nařízení.
Být,či, nebít, je jen a jen risiko rodičů,jež nemají únikové cesty od tohoto násilného procesu.Nadnárodní koncerny ovládají vlády a i mezinárodní orgány,jako je Spojených Národů Zdravotní Organisace.
Je dokázáno, že jen v Australii, na špatnou diagnosu, umírá více jak 2000 lidí ročně, pokud by byl systém spravedlivý, tak by prakticky všichni doktoři byli za své omyly na životě lidí,za mřížemi, jak je to v USA a nebo, v ČECHÁCH,KOLIK DOKTORŮ MÁME VE VĚZENÍ, za jejich přehmaty ?
Svého času byla ve správách perlička z USA ,kde po amputaci nohy, pacient zjistil,že mu tu špatnou nechali a tu zdravou uřízli? Ale, vratme se k očkování, nenechat dítě očkovat je vlastně vzdor proti vládě,že ano, a to se musí trestat, dřív, než ostatní jej stačí nasledovat, neočkovat,je otazka nedůvěry k politikům a úředním orgánům a z našich životních zkušeností dobře víme, jak takové věci končí,...Automaticky kráceno

197477

9.8.2009 13:12

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 197477

> prodné, peníze od státu,danových poplatníků, vyplatí, jedině,když do určité doby dítě bude náležitě oočkováno, a je to?
Ano, o důvod víc pochopit, že sociální systém blbokracie je zhoubná věc. Brzo na to přijde více lidí…
>Odoláte mamonu a je zde vláda,která Vám řekne,že neočkované dítě,ze zdravotních důvodů,nepřijme do jeslí
Zase o důvod více zamyslet se nad tím, co původně rodina znamenala v širším kontextu, než její funkci nahradila „autorita”, a začala do toho kecat třeba církev, nebo stát.
>Pokud rodiče nejsou takto "zlomeni" nastane,další tlak od státních orgánů, v Americe,je to i odebrání dítěte od rodičů.
Ano, předpoklad je „být zlomen“, nikdo si to však netroufne proti obecnému mínění, ví, že by musel sáhnout i na sebe. Nezlomení tak vždy vytvoří celou vrstvu nezlomených.
>Pokud,rodiče budou chtít dát dítě do domácího vyučování, tak,opět určené orgány zakročí proti nezákonnému vyučování,
Opět, je dobré se začít již zamýšlet nad podstatou a smyslem „vzdělávacího“ systému. A určitě dojde i na něj, čím více se stát bude chovat arogantněji.
>tam se nikdo z řad vlády neodváží porušit "náboženské přesvědčení",
Výborně. Tady budeme již hodně u jádra. Proč zrovna sekty a náboženské skupiny a jiné ideologicky postavené organizace zůstávají jakousi „oázou bezpečí“. To považuji za klíčové a odsud ve skutečnosti povstává státně-korporativní zvůle. Totiž podstatné pro systém je dostat všechny pod duchovní kontrolu. Něco jako „zmocnit se duše“. Tady si každý musí začít sahat do svědomí úplně sám, aby došlo k obratu.
>Stačí se zeptat žen,nakolik věří správnosti očkování a budete překvapeni důvěrou žen,
Ano, ženy obecně inklinují k podřízení se „vyšší moci“, to je zneužíváno. Je ale potíž v nás, chlapech, že jsme si tuto roli nechali ukrást, jako přirozenou roli ochranáře. Jestli ji získáme zpět, ony se nám odmění, mají jiné schopnosti, které jsou zase daleko nad těmi mužskými.
>Být,či, nebít, je jen a jen risiko rodičů,jež nemají únikové cesty od tohoto násilného procesu.
Ano, proto k čertu se všemi, kdo to s námi „myslí dobře“ (dobře nebo špatně, vždy to musím mít já ve své moci).
>Je dokázáno, že jen v Australii, na špatnou diagnosu, umírá více jak 2000 lidí ročně,
Můj odhad je, že 20% medicínského rozhodování je s jistotou, že ví, co opravdu dělá. Celých 80% je šarlatánství zahalené do vědeckého hávu. Dala by se napadnout téměř každá „léčebná“ metoda, jako pokusy na lidech, či jen „děláme to, protože se to prostě tak dělá“.

O další důvody více, vzít své zdraví do svých rukou. Co jiného, vždyť téměř vše ostatní je proti tomu vedlejší prkotina, přesto těm prkotinám věnujeme daleko více úsilí.
Vysrat (pardon) se na úředníka!

197486

9.8.2009 15:30

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 197477

Je zbytečné pane kozorohu dělat blbce jenom z žen. Na straně mužů je jich úplně stejný počet jako na straně žen.[smích] A tak je tomu i v případě očkování. Není to tak, že by se ženy do očkování nadšeně vrhaly, zatímco prozíraví muži chrání své děti před očkováním.

Vzpomínám si, jak dcera v pěti letech začala trpět alergií. Prošly jsme všechny druhy vyšetření až jí nakonec na alergologii připravili vakcínu, kterou měla užívat asi dva měsíce.Když jsem si u té vakcíny přečetla, co všechno se jejím užíváním může v těle poničit- od jater až po ledviny, tak jsem milou vakcínu chytla a švihla s ní do koše s tím, ať má tedy dcera radši tu alergii. Dcera se z alergie vyléčila úplně sama od sebe a je dodnes zdravá. Zato druhá dcera dostala alergii až někdy v pětadvaceti letech a trpí jí dodnes. Je to všechno dost nevyzpytatelné. Ale jak říkám- muži jsou stejní blbci jako ženy, takže nenasazujte psí hlavu jen ženám.

197489

10.8.2009 7:48

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 197489

Na straně mužů je jich úplně stejný počet jako na straně žen Časy se mění, za mých mladých let ženy strávili více času než muži,také ženy k dětem jsou více opatrnejší a starostlivější a další věc,"za mých časů" se většinou ženy nestaraly o politiku, jejich náplní života byla rodina, věci mimo rodinu,jí v celku nezajímaly, to jen ,tak,jak jsem to mínil.
Ale,mám pro Vás něco na zamyšlenou,ohledně alergie.Před mnoha roky v Australii mladá žena se svou dcerou měla ošklivou alergii a někdy to vypadalo,že to nevzdrží,zrácela dech,srdce se zcela unavovalo záchvaty, doktoři byli bezradní, obě byli víc na smrt ,než k životu. Nakonec, jakousi náhodou, jeden z doktorů navrhnul této rodině řešení,odejít do lesa, buše, jak říkají tady, postavit dům z jílu a slamy,nemít elektriku, odstranit veškeré chemikálie z domu,dělat vlastní mýdlo, zbavit se všech kosmetických věci a vonavek,nechat za sebou vše co je z plastické hmoty, prostě, žít,jak lidé dříve "primitívně" žili, zcela přírodně a tak rodina se zbavila i umělých látek, prostě všeho ,co nám dvacáté století dalo a stal se zázrak,alergie zmizela u obou žen ,začli žít zcela normální život,později dcera porodila naprosto zdravé dítě, ačkoliv před několika měsíci , to byla věc v jejim zdravotním stavu zcela nepřípustná, prostě oni ze svého života odstranili moderní a mnohem pohodlnější způsob života, vařily na ohni, vodu měli z přehrady a deštovou z nádrže,zahrada jim dala to ,co kdysi museli kupovat ze supermárketu a bez chemikálií, zní to jako pohádka, ale , nakonec,obě navšívili město na krátký čas své známe a to s obavami a naprosto nic se nedělo,"záchvat" se nedostavil, obě i tak rozhodliy i nadále žít ve svém "hliněném domě", který jim vrátil zdraví.Mnozí lidé trpí a nebo mají následky,co by nemoc , z moderního života plného chemikálií, vemte si jen prášky na praní, dům je plný plastických věcí,koberce, elektrické věci,od radia az po video a lahve a hrníčky, to vše může mít na určitý druh citlivějších lidí nežádoucí vliv.
Naše pitná voda,je chemický kokteil a ještě nám chtěj do ní přidat fluorid, jakobychom neměli dost těch všech chemikálií.

197524

10.8.2009 13:50

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 197524

Já myslím pane kozorohu, že je to dobře, když se ženy zajímají o politiku, ne? Podívejte se na mě, já politikou žiju, a přesto nezanedbávám rodinu. Nezlobte se, ale připadáte mi poněkud zkostnatěle konzervativní.

To víte, že by bylo lepší se vším praštit a odstěhovat se do čisté přírody. Jenže tady v Česku je to prostě nereálné. [oči v sloup]

197560

10.8.2009 7:55

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 197489

>Je zbytečné pane kozorohu dělat blbce jenom z žen. Na straně mužů je jich úplně stejný počet jako na straně žen.[smích] A tak je tomu i v případě očkování. Není to tak, že by se ženy do očkování nadšeně vrhaly, zatímco prozíraví muži chrání své děti před očkováním.
-------------------
Ať to čtu, jak to čtu, tak tam v tom kozorohově příspěvku nic o urážení něžného pohlaví nevidím. Natož, že by z žen kozoroh dělal blbce. Každý z nás má určitou důvěru k lékaři, až se něco tragického v rodině a nebo sobě samému přihodí. A kozoroh nám zde uvedl několik příkladů z jeho vlastních zkušeností. Vyhledávejme fakta, ale nikoliv ta, která nám tady někteří diskutující, ať už záměrně a nebo nevědoucně jako fakta předkládají. Pár poznatků k tématu přiložím i já. Byla tady debata o protitetanovém očkování s neočekávanými a nepříjemnými následky.

Eugenika a snižování populace. První video v článku (deset minut) je dokumentární snímek popisující založení Organizace spojených národů. OSN byla založena za zančného finančního přispění Johna Davida Rockefellera, jehož poslání nespočívá pouze v trvalém udržení světového míru, jak veřejnost neustále ujišťuje, ale především v něčem mnohem humanitárnějším. Podle jeho vize nás naše planeta už všechny nemůže uživit.

K tomuto účelu Rockefeller založil American Eugenics Society - AES (americkou společnost eugeniky), finančně se podílel na založení "New York Academy of Medicine" a přitom samozřejmě nezapomněl nechat sestavit osnovy výuky s důrazem na jeho vizi - udržení životaschopnosti naší planety. Nemusím snad ani připomínat, že farmaceutický průmysl je řízen stejnými lidmi a motivován se stejnými úmysly - s cílem snižování lidské populace. Více v článku.

Rockefellerovy humanitární akce v praxi znázorňuje spodní video v článku. Příběh se odehrává v Thajsku, kde těhotné ženy kmene Akha se musí podrobit protitetanovému očkování a to naprosto bezdůvodně a jenom proto, aby mohly získat ID průkaz pro budoucí dítko (pravděpodobně rodný list). Téměř ve všech případech - krátce po očkování - následuje bolestivý potrat. Ženy, které jsou v pokročilém stupni těhotenství rodí mrtvé děti. Více v článku.

P.S. Přátelé, mnohým z vás dlužím odpovědi z předchozích diskuzí. Omlouvám se za hraní mrtvého brouka. Nemám patřičné podmínky k tomu, abych v diskuzích setrval. Zvláště v tomto hektickém období. [mrknutí jedním okem]

197525

10.8.2009 13:53

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 197525

Nelíbila se mi tahle věta pane Mirdo: Stačí se zeptat žen,nakolik věří správnosti očkování a budete překvapeni důvěrou žen,k tomuto povinnému a masivními procesu státu=koncernů k obyvatelstvu.

Jak jsme měli možnost vidět přednášku paní Anity Petekové, tak snad je z ní vidět, že maminky se zajímají o zdraví svých dětí stejně intenzivně jako tatínkové. Nejsou to jen takové nemyslící pipiny u sporáku, které slepě věří všem koncernům a veškerému povinnému očkování, takže potřebují nad sebou dozor svých moudrých mužů.[smích]

197562

10.8.2009 16:48

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 197562

>...maminky se zajímají o zdraví svých dětí stejně intenzivně jako tatínkové.
-------------------
Jako děcko jsem trpěl častými záněty středního ucha a byla to vždy moje máma, kdo se mnou mašíroval k lékaři. Nemám tušení, jak to měli naši zorganizované a teď už je pozdě se zeptat. Vydrželi spolu celý život, jako ty dvě labutě. Pochybuji, že by si rodiče hodili mincí a "hlava" jde s dítkem k lékaři a "lev" do práce? Někdo tomu říká "panna" a "orel"...záleží asi s jakou mincí se háže? Vyrůstali jsme holt v poněkud konzervativní společnosti, ale nikdo tady netvrdí tady tohle:

>Nejsou to jen takové nemyslící pipiny u sporáku, které slepě věří všem koncernům a veškerému povinnému očkování, takže potřebují nad sebou dozor svých moudrých mužů.[smích]
---
A nikdo to zde ani nenapsal. Ještě jednu perličku. Asi tomu nebudete věřit, paní Jarmilo, ale představte si, že se v dnešní době (kdy má každý možnost juknout na internet), stále ještě najdou lidi, kteří bezmyšlenkovitě zakoupí tablety "Tamiflu", s bláhovou nadějí, že jim to pomůže proti chřipce. Já vím...neuvěřitelné, ale pravdivé [velký smích]
[mrknutí jedním okem]

197578

10.8.2009 17:15

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 197578

Nezlobte se pane Mirdo, ale to jsou všechno jen takové řečičky, že to někdo nemyslel, tak jako to napsal- ve skutečnosti by si mnoho mužů přálo mít doma Stepfordské paničky. Ve dvaceti letech jsem získala trauma, které snad už budu mít nadosmrti. To mi jeden chlap řekl: Nech si svá moudra, vem si vařečku a jdi radši vařit. A od té doby stále pozoruji, že dost velké procento mužů složité ženské duševno nezajímá, oni chtějí vidět jen tělo a teplé večeře.

Jak jsem již zde psala, já jsem si to tamiflu před třemi lety na popud svého bratra zakoupila taky. Ale bylo to naposled, kdy jsem měla důvěru v lékařský systém. Ovšem vyhráno nemá z nás nikdo. Víme, že ti co nám vládnou jsou zákeřní hadi a deprivanti, kteří se skutečnými lidmi nemají nic společného. Protože normální lidi jsou od přírody mírumilovní, kdežto tito vládnoucí tvorové jsou zmutovaní netvoři.

197579

10.8.2009 18:11

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 197579

No vidíte, paní Jarmilo...a já jsem psal o zdejší kanadské společnosti, že lidé dokonce volají do rádia a snaží se informovat ostatní posluchače, kde lze ještě zakoupit Tamiflu a přitom to jsou převážně chlapi, kdo se o to zajímají.

Jinak si ale musíme uvědomit, jakou máme my kliku teď v době internetu. A taky, že tady máme Zvědavce a můžeme si o různých věcech poklábosit. Varovat ostatní. A jak to tady už několikrát "jansmith" výstižně napsal: "Diskutujeme zde převážně proto, abychom se jeden od druhého naučili". Tohle se mi tak líbí, že bychom měli založit na fórum Zvědavce větev citátů slavných lidí a tohle tam šoupnout. [velký smích] Pokud to tam už samozřejmě někdo nedal?....dlouho jsem na fórum nebyl. Zase si dám na chvíli pauzu. Chytl mne pracovní zápal. [chechtot] [chechtot] [velký smích]

197589

10.8.2009 8:55

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 197450

Něco,na osvěžení paměti,jen malá část z mého blogu, historie injekční stříkačky,co by zbran.

Zda se Vam to prehnane,tak se podivejte i do Americkych archivu a najdete clanek;Pasadena-29 Brezna-od roku 1907 bylo statem USA provedeno na 23.092 sterilisaci.Jenom ve state Virginia a California se jednalo o 1 444 mladych lidi prosli rukama doktoru.Zde a to bych chtel pripomenout se nejedna o nacisticke Nemecko,ale o USA v dobe zacinajici rokem 1907,kde se specialni statni komise slozene z “odborniku”zabyvali ocistou Americke rasy od deti alkoholiku,deti bez domova,deti dedicne postizenych a deti z velmi chudych rodin s mnoha detmi.Je znamo,ze nektere deti na nasledky techto “operaci”nevydrzely a zemrely. Eugenicky program nebyl zadnym tajemstvim a tak najdeme dokumenty konference z roku 1933,kdy to byla prave Amerika,ktera varovala svet pred sebeznicenim.Prvni konference nebyla nikde jinde, nez v kolebce demokracie v Londyne roku 1912 a pan Wilston Churchill byl oficialnim sponsorem-cili organisatorem Avsak historie obratne manipulovana,ma takovych pripadu vice.Lepe receno historici nam zapomeli rici ,ze i slavny a vsemi uznavany Winston Churchill mel takovy plan pro Britanii take.Churchill chtel celkem 100 000-” Morally degenerate Britons” vzit na sterilizacni program,ale jeho plany sly mnohem dal a jak muzeme cist ze starych vydani novin ,tak mel v planu i utvoreni koncentracnich taboru ,kde budou postizeni zcela isovovani od vnejsiho sveta ,za ucelem zabraneni sireni dedicnich vad a jinych socialne neunosnych problenu do zdrave populace.Dostat celkovy pohled na dobu,kdy sterilisace byla prijata,jako vedecky zaver mnoha roku badani na zdikonaleni vlastniho naroda a tedy i lepe receno rasy,byla tato akce prijata mnoha narody. V roce 1930 to bylo jiz 28 americkych statu a hned nasledovala prikladu jedna provincie v Kanade a tak cisla statistiky nam rikaji,ze celkem bylo do roku 1930 sterilisovano na 15 000 lidi a do roku 1939 v USA s poctem 29 statu na sterilisaci proslo 30 000 v ramci higieny naroda.


Novým důvodem k likvidování mass, je oteplování planety a přelidněnost, ale, podstata likvidace lidí je stejná, nemocí společnosti je chudoba i když někteří na rozloučenou do penze berou 100 milionů,kolik jiných by dobře žilo za ty peníze jednoho "nepostradtelného", zatím,co ostatní jsou "zbyteční".Historie sterilisace, je poučením, k dnešním dnům,pokud, se poučit chceme.Jednou přijde doba, v to doufám, že lidsvo přepíše historii,doposavad se politici brání učit ve škole i tu historickou propagandu, nebot i taková dává mnoho nezotpovězených otazek.

197531

10.8.2009 19:41

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 197531

My jsme si nejspíš příliš nerozuměli.
Když mám na mysli očekávání toho nejhoršího, je to stav, kdy zvěř kouká do hlavně lovce strnulá úžasem a strachem…
Nepopírám ani hlaveň a ani lovce. Jen říkám, že čekat a zabývat se v ten moment zbraní a lovcem, není řešení.

Je mi jasné, že když jsou lidé schopni na sebe střílet, tak jsou schopni i jiných věcí. Nic z uvedených příspěvků nevyvracím a ani nepopírám, naopak, jsem přesvědčen, že se chystají formy exterminace o nichž málokdo má vůbec ponětí, či si je dovede vůbec představit.
Ano, majetným vadí přelidnění. Sami majetní se příliš nemnoží. Naopak. Počty obvykle vzrůstají s chudobou. Zase u majetných klesá ochota otročit. Tedy je tu skupina mocných, která chce mít otroky. To je jasné. Musí je mít chudé aby otročili, ale nepotřebuje jich miliardy. No to nějakou logiku má…
Ani neříkám, že takové plánování je zlé a příspěvky zde dobré. Je to jedno. Nikdo totiž nezmění své chování na základě takového hodnocení. Ani malé dítě a ani politik a už vůbec ne hráč zasvěcený do vysoké hry. Tak to prostě nefunguje. Já vím, že, Churchill byl zednář 33º a také vím, že jejich uvažování se odvíjí od jiných pravidel a principů než u většinové populace. Také je mi jasné, že i on byl řízen a rozhodoval se na základě pravidel ještě vyšší hry. Nebo jinak. Kdyby prase stokrát kvičelo „jsi zlý“, stejně ho řezník podřízne.
A také vím, že se lidé postřílí sami navzájem stejně, jako se sami navzájem vyhubí třeba „vakcinací“. Nerozhodují se na základě toho co je dobré a špatné, ale podle momentální potřeby, která se řídí zcela jinými pravidly. Kdekdo je schopen svinstva, ačkoliv vypadá jako spořádaný tatík. Také o tom se může přesvědčit každý. A dětem nejvíce ubližují jejich matky, a je to naprosto běžná a obvyklá věc.

O co jde. Lidé se rozhodují skrze autority, které jako autority přijmou. Vždy. A obvykle přijímají jakékoliv. Je to stádovitost, která se nedá kvalifikovat ani jako šílenství. Pouze jen 5 až 2 jedinci z tisíce se takto nechovají. Proto říkám, je nutné toto číslo změnit, jinak stádo opět půjde na porážku a co víc, porazí se samo.
Prostě musíme se stát sami sobě autoritou a přebírat zodpovědnost za své jednání. Čím víc lidí to pochopí, tím menší riziko a napětí pro ně, a více úlevy i pro ty otatní, přičemž strach je faktor, který toto nijak neusnadňuje.

197598

11.8.2009 8:25

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 197531

Očkování celé společnosti, národa,má své kořeny v jednání,jak elity světa ,tak v administratívním aparátu Spojených Národů a její Zdravotní Komisi.Stačí připomenout,tak zvanou "Depopulační "konferenci, v roce 1994 v Cairu, v Egyptě, jež zasedala od 5 Řijna, do 13 Řijna.' jinak, zvaná, ICPD, kde mnozí nazvali generálního tajemníka Boutros=Ghali "Hnědý Brit=s kůží Hitlera.EIR, June 10,1994, International 47 str. Prostě, když dva dělají jedno a totěž, tak, to tak není v konečném rozsudku, že ano?
Ukázkou je situace, odlidnění v Africe, jak zdravotně, tak hospodářsky, tak politicky, AIDS, Ebola a jiné. Program Afriky se může stát návodem na celosvětový program, jak tvrdí experti, billion lidí, je pro tuto planetu i tak moc.
Nakonec, před Hitlerem, najdeme v Srpnovém čísle NY, seznam lidí v USA , co byli členy Eugenického hnutí, jen, pár jmen pro svoji znalost podstaty věci. Pozadí je Anglo=americká finanční společnost," rasový učenci", "pro čistotu rasy",
v roce 1930, se jmény,jako, Henry Morgenthau,syn, W.A.Averell Harriman,J.P. Morgan, syn,Thomas.W.Lamont,John D Rockefeler,jeho syn,John D..., synovec Percy Rockefeler, Otto H.Kahn, Bernard,M. Baruch, Robert a Murray Guggenheim a tak dále, zvučná jména americké společnosti od které se Němečtí Nacionalisti poučili o čistotě rasy, vše začalo zpět ,už od roku 1919.
Banka Averill Harriman,Percy Rockefeler a George Herbert Walker, pradědeček prasidenta George Bush byli v plném obchodním styku s nacistickým Německem, od samého prvopočátku " hnědého nebezpečí".
V dnešních dnech ,máme na mysli datum 25. Května 1995 kdy v Severním Teritoriu Australie, neprošel zákon,na legalisování dobrovolné smrti=euthanasia , pod , hlavičkou ""Rights of the Terminally ILL Bill"". Otazkou , tedy zůstává, proč byli popraveni doktoři = nacisté, když to samé provádí dnešní společnost.Proč, šli na popravu, co by váleční zločinci, když jiný program se stejnou myšlenkou odlidnění této planety, tak, jak učí profesor Piankas v USA a otevřeně mluví o likvidaci billionů lidí, "za záchranu této planety". Daleko před ním,jiná chytrá hlava Tom Ellis je řídícím členem pro=eugenic pionýrský program od roku 1973=77 ve výzkumu, kde, na dnešní den, hlásali revoluční theorii, ""Purporting to prove that black are genetically inferior to whites in intelligence""", karta se obrátila, Obama je presidentem,ale myšlenka na depopulaci planety trvá.
Pan Harry Laughlin byl ve stálem spojení s redaktorem EUGENICAL NEWS a později spolupracoval ve vytvoření modelu "Eugenics Sterilization Law=Zákona",EIR 23 Února 1996=National str 69, jak je dobré číst staré zprávy, jen, tak pro přehled, o co jde v dnešním světě ve vstahu k minulosti.
Copak, asi tito vědci dělají pro dobro lidsva v dnešních dnech?
Možná, že i Hitler by byl pro ně, elitu světa, užitečný, jako v dnešních dnech Wermacht-Bundesver, Němec...Automaticky kráceno

197615

11.8.2009 8:50

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 197531

Dokončení.
kterou zapojují do války v Afganistánu a v Iráku, potom, ovšem mluvíme o " hodných Němcích", proto není divu, že Německá armáda chce zavést , jako vyznamenání za statečnost, opětně ŽELEZNÝ KŘÍŽ,
http;//www.spiegel.de/international/germany/0,1518,druck-540502,00.html
vůbec , bych se nedivil, kdyby oznámili, třeba opět z Nurimbergu, že Německo vlastní svoji atomovou bombu, kdyby ji použili proti správnému nepříteli, na správném místě, tak, by to ani válečný zločin nebyl.
Uniforma se změnila a ditě je iracké a nebo afgánské,vadí to někomu dnes?
Vložený obrázek
----------
Jinak,paní Jarmilo,musel jsem se smát své zkosnatělosti, to co je pro Vás Zkosnatělost,to byl náš normální život,jako dnes máte Vy.Za dalších dvacet roků, jiní lidé budou tvrdit, že Vy jste zkosnatělá.My jsme se museli v rámci pokroku,odnaučit podržet dveřě dámě, vstát ze židle v restauraci,než si sedla ona, smeknout klobouk ve vítahu a oslovovat dámi paní,slečno, pustit je v elektrice na sedadlo a když se potápěl Titanik, tak, muži pustili ženy a děti dřív do záchranných člunů,jak, by to dopadlo ted, když by se Titanik potápěl v období rovnoprávnosti? Viděl jsem obličej bojovnice z Iraku,jen půl tváře,bez oka ,po výbuchu miny, raději vidím svou ženu v kuchyni,než, aby se mi vrátilo monstrum,alá Gvazimodo, jež by doživotně strašilo mé děti a nebo jsou potom už v kuchyni,ale, bez nohou,ty nechali,tam,kam šly za peníze vraždit jiné ženy a děti.
Mezi námi, já jsem se svou zkostnatělostí docela spokojen i když Gentlmeni vymřou po nemoci feminismu, budu pochován,jako "poslední Mohikán", ale,ještě jako chlap a né bačkora.

197616

11.8.2009 16:39

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 197616

Nebudeme to dále rozmazávat pane kozorohu, to je zbytečné. Mě prostě vadila ta jedna věta, kde jste plošně ženy odsoudil, udělal z nich slepice, které jsou celé říčné se nechat kdykoliv kýmkoliv očkovat, aniž by o tom jakkoliv přemýšlely. Ve skutečnosti je to tak, že obě pohlaví, muži i ženy jsou oběti Systému. Měli by si to stále uvědomovat a držet při sobě, ne se spolu hádat. Tohle ONI přesně potřebují: rozděl a panuj.

197648

11.8.2009 20:30

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 197648

Přesně tak. Rozděl a panuj. A generalizuj - to je také velmi účinná metoda jak lidem podprahově podsouvat názory, emoce a pocity, které nemají zvěstovat pravdu a opravdovou realitu (nikoli tedy tu virtuální), ale manipulovat.

Dokud si člověk na této naučené (podvědomé) deformaci nevypěstuje rezistenci, dotud se musí stále pozorně kontrolovat a v zárodku každý takový náznak useknout.


V jiné zdejší diskuzi (Putin nařídil vyplatit zbytek dluhu SSSR) se v souladu s touto deformací někteří tzv. diskuzní "bezduchové" opět notoricky navážejí do Rusů za invazi a okupaci ČSSR jakoby nevěděli, že invaze se za SSSR nezúčastnili pouze Rusové, ale i všechny ostatní tehdejší sovětské národy a co je důležité, společně s národy dalších zpřátelených států Varšavské smlouvy (snad kromě Titovy Jugoslávie, který odmítl), kdy obyčejní vojáci samozřejmě pořádně nevěděli vo co go.

Možná proto "češka" Madlenka Korbelů společně s Vašíkem Havlů nechala Srby (jako poděkování) o pár let později humanitárně zbombardovat bez toho, aby vyslechla jejich námitky o pokrytectví, které z nich vytváří jediné původce a agresory balkánského konfliktu.


Dokonce i fakt, že hlavní exponent invaze do ČSSR Brežněv nebyl Rus ale Ukrajinec diskuzním "Josephům" v souladu s propagandou zevšeobecňování tak nějak nevadí. Stejně jako jim nevadí, že k Hitlerovi přirovnávaný Stalin také nebyl Rus, ale Gruzinec - a dalo by se pokračovat.

Ano, postavit tzv. obyčejné lidi proti sobě, aby zapomněli na ovčáka a už to jede.

jansmith[smích]

197657

12.8.2009 7:17

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 197657

Ano, já vždycky žasnu nad tím, kolik lží je schopna MFD vyprodukovat dnes a denně, jen aby vzájemně rozeštvávali mezi sebou muže a ženy. Naposled článek nazvaný Proč jsou ženy čím dál krásnější, který vyšel dne 8.srpna. Chtěla jsem o tom napsat do Zvědavce, ale pak jsem si to rozmyslela. To by se člověk musel pořád jen rozčilovat. A to mi za to Mladá fronta skutečně nestojí.

197676

12.8.2009 7:48

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

djb 90.?.?.?

Reakce na 197676

>mezi sebou muže a ženy. Naposled článek nazvaný Proč jsou
>ženy čím dál krásnější, který vyšel dne 8.srpna.

ano ano, když jsem ten článek četl vzpomínal jsem právě na Vás. [mrknutí jedním okem]


Co se týč generalizace je vtipný hlavně boj proti ní

Romové (všichni) jsou zloději - generalizace, rasismus
Češi (všichni) jsou rasisti - vše je ok [chechtot]

197679

12.8.2009 13:12

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 197679

Ano, ano, je vidět, že mě už máte dokonale přečtenou.[smích]
Já myslím, že z takových „vědeckých“ článků, které produkuje MFD už musí mít trauma všichni muži bez rozdílu. Ti bohatí mají trauma z pomyšlení, že si je hezké ženy berou jen kvůli majetku a nikoliv kvůli nim samotným a těch 90 procent obyčejných, nemajetných mužů má zase trauma z toho, že se už dnes ani radši nepokoušejí sbalit hezkou dívku, protože se obávají, že ona je kvůli jejich nemajetosti odkopne. To už ale mají mozky vymyté právě tou mainstreamovou odpornou propagandou.
Boháč není totéž co altruista. O ženu v těhotenství a o děti se může postarat především ohleduplný inteligentní muž tisíckrát lépe než nějaký rozmazlený boháč, který si chce jen užívat a střídá ženy jako ponožky. Takže nevím z jakého důvodu MFD vyzdvihuje pořád jen kvality bohatství u mužů? Asi už dnes všichni tušíme proč.

Dále: ženy jsou krásné, jen když se namalují a oblečou se do sexy šatů. Když se odlíčí a oblečou do tepláků, tak nad nimi muži svou přirozenou krásou jasně převažují.

A poslední: Nevím z jakého evolučního důvodu by měli krásné ženy rodit víc děvčat než chlapců. Tohle je do očí bijící pitomost, ale zdá se, že Mladé frontě to vůbec nevadí, jen když může nepřetržitě svýmí lživými články tahat lidi za nos a vydávat vše za vědu.

Je to všechno ale OT, takže nečekám djb od Vás již odpověď. Ale věřím tomu, že by se na tohle téma opět rozhořela velká debata. [mrknutí jedním okem]

197705

7.8.2009 13:46

Spanelska chripka a "re-engineering" jejiho virusu

Outofjacket 121.?.?.?

Doporucuji podivat se na clanek "Epidemic Influenza And Vitamin D" ktery vysel na teto strance:
http://www.medicalnewstoday.com/articles/51913.php
Jsou tam uvedeny i jine lekarske zdroje pod clankem. Je to v Anglictine, ale preklad vysel v Cestine take na Osud.cz.
Autor se v uvodni casti zminuje take o Spanelske chripce.
Lze najit mnoho odkazu o tom, ze se uspesne podarilo opetovne vytvorit virus Spanelske chripky v laboratorich, procesem zvanym "re-engineering", ctete napr. zde:
http://unspy.wordpress.com/2009/04/28/conspiracy-theorists-were-right/

Zdravim,

Outofjacket

197415

7.8.2009 18:22

Vakcína a její distribuce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

http://www.rozhlas.cz/izurnal/zahranici/_zprava/617183 [bliji]

197430

7.8.2009 20:15

Praktické info a nepraktické otázky

Jemijen20 81.?.?.?

HOREČKA
- Horečka není nemoc, nýbrž pouze projev (příznak) nemoci či jiného chorobného stavu. Je léčebným procesem: zvyšuje rychlost a sílu imunitní odpovědi a omezuje účinnost množení některých patogenů.
-Pokud tělesná teplota překročí určitou hranici, začíná mít silně destruktivní účinky na organismus.

Takže můžeme pouze polemizovat o tom, jak vysokou horečku měli lidé v periodě Španělské chřipky. Pokud byla střední = do 39 C, tak byl Aspirin ne zrovna prospěšný. Pokud byla vysoká, Aspirin mohl pomáhat.

ŠPANĚLSKÁ CHŘIPKA
-Dnešní výzkum řadí mezi příčiny vysoké úmrtnosti a neobvyklého věkového profilu obětí efekt „cytokinové bouře“ - virus způsobil přehnanou reakci imunitního systému, který zhoršil příznaky a zvýšil úmrtnost, především u dospělých mezi 20 a 40 lety, kteří jsou proti běžným chřipkám nejodolnější.

"Vyhledat tyto informace mi trvalo asi 30s."

Otázkou je, proč způsobila chřipka takhle přehnaný útok imunitního systému? Je to složité. Nejlogičtější důvod je mutace viru, ale pokud vir zmutoval, tak i přesto s ním tělo bojovalo a bojovalo velmi urputně. Tím pádem by stačilo omezovat imunitní systém tak, aby se tělo nezraňovalo, ale stačilo na boj proti chřipce? Nejsem žádný expert, ale tyhle otázky prostě vyvstávají sami od sebe.

VAKCÍNA - Vakcína (též očkovací látka nebo imunizační agens) je látka, jejíž vpravení do organismu má zajistit navození jeho imunity proti specifické chorobě.

Zde opět vyvstává otázka: Nebyla tedy vakcína (pokud nějaká byla) právě tím důvodem přehnané rekace imunitního systému?

Doufám, že společně na tyto otáky přijdeme.)

zdroje: wikipedia

197434

8.8.2009 1:39

otázka

nevim 89.?.?.?

Jak chcete pátrat takhle do minulosti? Vzdyt informace nemusi a troufnu si tvrdit, ani nebudou spolehlivy. Historie se prekresluje, jak je potreba.

197444

8.8.2009 10:47

RE: otázka

Kar 90.?.?.?

Reakce na 197444

Chtělo by to někde zapátrat v archivu nebo knihovně po starých novinách. Tam se odpovědi na ta otázky dozvíme.
Jinak všechny příspěvky zhora až dolů nejsou nic jiného než dohady a absolutně všechny můžou být ale i nemusí být pravda.

Například myšlenka že očkování nemohlo být protože v té době neznali původce viru je sice logicky dobrá, ale de vyvrátit tím že mohli sérum připravit bez toho aby původce znali (a možná to vedlo k tomu že to byl spíše zabiják než pomocník)

197456

8.8.2009 11:26

RE: otázka

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 197456

Vycházel jsem z dobových článků, napsaných v roce 1918.
Vzhledem k postupům, které v těch článcích uvedli, nemohli separovat skutečného původce nemoci, jak jsem už uvedl, mysleli si, že se jedná o bakterii, u níž jsou kultivační postupy zcela jiné než u virů.

197458

8.8.2009 16:09

trochu viacej svetla

kri 213.?.?.?

http://www.prop.sk/bola_epidemia_spanielskej_chripky.html

197466

9.8.2009 15:44

RE: trochu viacej svetla

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 197466

Jak jsem si ten článek přečetla, tak jsem nakonec přece jen došla k názoru, že ta španělská chřipka vznikla někde v laboratoři.

Divné na celé věci je totiž i to, že se o té chřipce dochovalo tak strašně málo dobových dokumentů. Zatímco o první světové válce je dokumentů nakupeno neuvěřitelné množství, od románů až po archívní fakta, tak o španělské chřipce všude jako vymeteno. Není to zvláštní a podezřelé? Vždyť na ní umřelo 50 milionů lidí- tak proč o tom nejsou napsány alespoň nějaké dobové romány? Nebo je to tak, že celých 90 let někdo uklízel po té chřipce stopy, aby se o ní co nejméně vědělo? Vždyť my jsme se o té chřipce neučili ani na základní, ani na střední škole- jako by vůbec nebyla.

197490

9.8.2009 17:22

RE: trochu viacej svetla

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 197490

Třeba je to pro to, že na Španělské chřipce není zas tak nic moc spisovatelsky či historicky zajímavé, politická mapa světa se měnila díky WWI a ne díky chřipce. Jaké lze zaznamenat zvláštnosti a hrdinství na nemoci? Lidé onemocněli a umírali...
To, že jste nedávala ve škole pozor ještě neznamenalo, že se o Španělské chřipce nepovídalo.
Už jsem tady argumentoval mnohokrát, proč Španělská chřipka nevznikla v laboratoři, ovšem evidentně ne všichni jsou schopni logického uvažování...

197494

9.8.2009 20:09

RE: trochu viacej svetla

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 197494

Na španělské chřipce že není nic moc spisovatelsky či historicky zajímavého? Si děláte srandu ne? Na to by mělo existovat x románů o tom, jak jeho milovaná bytost chytla chřipku a jak při posledním tažení chrlila krev, rty měla zčernalé, nemohla popadnout dech, z uší ji rovněž tekla krev a jak on ji držel za ruku a šeptal, že ji nikdy neopustí a bude ji mít rád až do smrti.

60 milionů lidí v hajzlu a přitom nikdo nic o tom neví. Fakt mimořádně zvláštní.

197503

9.8.2009 21:08

RE: trochu viacej svetla

kri 213.?.?.?

Reakce na 197494

skuste logicky pouvazovat uz iba nad faktom, ze aj pomenovanie ako chripka je totalny nezmysel. pri tych priznakoch, ktore tu jarmila iba naznacila ta choroba nema s chripkou takmer nic spolocne. takze vase argumenty viac menej asi plavu, plavali na vode.

btw aj o HIV nam tvrdili, ze sa z opice dostal na cloveka tak, ze nejaky african prasil opicu. dakujem! taketo argumenty naozaj nemusim.

197506

10.8.2009 0:35

RE: trochu viacej svetla

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 197506

Nevím, jestli Jarmila patří mezi pamětníky Španělské chřipky, pokud ano, asi moje argumenty na vodě plavou, pokud ne, nejspíše se jedná o jakési vycucání příznaků z prstů. Každopádně, myslíte si, že se tehdy ty miliony lékařů spletly, když tvrdily, že se jedná o chřipku.
Nevím, co vám tvrdili na základní škole, ale dnes se zhruba uznává, že k prvním přenosům viru HIV na člověka došlo u lidí, co porcovali maso opic.
Tato debata se stává čím dál tím více směšnější, vždy přijde někdo s ještě nehoráznějším tvrzením...

197514

10.8.2009 6:46

RE: trochu viacej svetla

satai 94.?.?.?

Reakce na 197514

Prijde mi to relevantni, prestoze to samozrejme neni argument: http://www.youtube.com/watch?v=t1y8ESrmE0A [oči v sloup]

197519

10.8.2009 7:13

RE: trochu viacej svetla

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 197514

Tak u viru HIV jsem přesvědčena na 100 procent, že byl vynalezen někde v americké laboratoři. Nejprve si ho vyzkoušeli na amerických homosexuálech,kteří začali záhadně umírat na neznámou nemoc. Pak se v roce 1981 proslavil jeden homosexuální steward, který měl rád Afričany, ale roznesl ten virus nejen do Afriky, ale i po ostatních částech světa.Pak se to přeneslo i na heterosexuály.

Před několika lety mainstream přinesl zprávu, že nějaký doktor v Africe objevil, že pár afrických prostitutek získalo přirozenou imunitu vůči HIV a že je to velmi slibné. Po pár letech, teď nedávno, jsem se kdesi na internetu dočetla, že syn toho lékaře si stěžoval, že byl jeho otec zavražděn. A v mainstreamu již ani zmínka o tom, jak se slibně vyvíjí u některých lidí přirozená imunita. Místo toho farmaceutické firmy nabízejí na HIV nesmírně předražené léky, které si může dovolit jen málokdo- a jsme zase u byznysu.

197520

10.8.2009 8:15

RE: trochu viacej svetla

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 197520

>Tak u viru HIV jsem přesvědčena na 100 procent, že byl vynalezen někde v americké laboratoři.
----------------
Na toto téma mám nějaké dokumenty v pdf a odkazy na články napsané lékaři. Lékaři, kteří mají odvahu o tomhle hovořit. Potvrzuji váš příspěvek, paní Jarmilo. Je to malinko mimo téma (bavíme se o chřipce), ale alespoň tohle. Byl to tehdejší ministr obrany Robert McNamara, který v roce 1969 získal od kongresu deset milionů dolarů na výzkum a vývoj bakteriologických zbraní. Z těchto peněz později, už jako prezident Světové banky financoval vývoj viru AIDS. Byl zaveden zkušebně v San Francisku mezi homosexuály a také v Africe. Ostatní tak jak jste to napsala vy.

197527

10.8.2009 14:07

RE: trochu viacej svetla

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 197527

Tak to je nad slunce jasné pane Mirdo, že když již asi sto let vyvíjejí v tajných laboratořích biologické zbraně, že jich mají nashromážděných pěkné množství. A když si ty nové biologické zbraně potřebovali vyzkoušet, jistě to nedělali tak, že svolali dobrovolníky a řekli jim na rovinu: Pánové a dámy, potřebujeme si vyzkoušet nové viry, dobře vám zaplatíme, ale je možné, že po nich zhebnete. [chechtot]

Ne, dělali to zásadně potají a nejčastějšími obětmi byli vojáci a vězni. Jsem si vzpomněla, že i při válce v Koreji v roce 1953 zkoušeli i čeští lékaři biologické zbraně na amerických vojácích. Pak se to nějak profláklo a aby nezůstali žádní svědci, tak byli všichni ti, co byli u toho, zabiti. To se týkalo i českého lékaře a spisovatele sci-fi, teď si ale bohužel nemohu vzpomenout na jeho jméno, že jednoho dne náhle po kafi zemřel na údajný infarkt. Mezi českými lékaři se ale šeptalo (bylo to v dobách hlubokého socialismu), že byl ve skutečnosti zavražděn sovětskými agenty. Měl prý vpich na ruce po injekci.

197563

10.8.2009 14:11

RE: trochu viacej svetla

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 197563

Už jsem si na to jméno vzpomněla: Ludvík Souček.

197565

10.8.2009 15:40

RE: trochu viacej svetla

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 197563

>Tak to je nad slunce jasné pane Mirdo....
--------------
Zhruba tak před dvěma lety, když jsme tady v diskuzi prohodili pár slov na téma AIDS a HIV a někdo napsal, že to bylo uměle vytvořeno v laboratoři, tak jsem si říkal - co je to za blbost(!!!,????). Proč by to někdo dělal? Nejdříve tímto způsobem vyvraždit většinu černé populace v Africe a potom organizoval finanční sbírky a posílal tam lékaře na pomoc těm umírajícím nebožákům? To byla ta nadace Bushe staršího a Clintona na pomoc pacientům s AIDS v Africe. Tehdy jsem se přidal do táboru pana Koubka, že AIDS (HIV) musela přeskočit - jak on tvrdí - z opice na člověka.

Stále mi to však vrtalo v hlavě a tak jsem začal vyledávat a sbírat informace, jak to vlastně bylo? Teď už mne pan Koubek s těmi jeho omlouvajícími a "znaleckými" teoriemi nepřesvědčí. Naskýtá se tedy otázka: "Proč to asi dělá"?

197575

10.8.2009 17:17

RE: trochu viacej svetla

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 197575

To nevím proč to pan Koubek dělá. Že by byl za to placen? Jisté je, že mě děsně naštval, když zlehčoval utrpení vyvražďovaných Palestinců. Prý nevypadají dost zkormouceně nad svými mrtvými dětmi.

197580

11.8.2009 22:05

RE: trochu viacej svetla

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 92.?.?.?

Reakce na 197580

Co to máte furt s tím placením?Jiří je dobrý agent,jedná z přesvědčení,a to se mi líbí. [smích]

197660

10.8.2009 18:35

RE: trochu viacej svetla

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 197575

První zaznamenané a potvrzené případy viru HIV u lidí jsou na konci 50. a na začátku 60. let v Africe, v 80. letech prokazatelně zabíjel už ve spojených státech. Teď pár dat k zamyšlení:

1970 - první popis reverzní transkriptasy - do té doby se zpětná cesta RNA->DNA zdála nemožnou
1979 - objev CD4 receptoru (pro neznalé, CD4 receptor je to, na co se HIV váže)
2009 - rozluštění kompletního genomu HIV-1

Jen z těchto tří dat, jak mi vysvětlíte umělý vznik viru HIV? Někdo si schovával vědecké výsledky, za něž padaly Nobelovy ceny jen tak pro sebe? Představujete si to jako Hurvínek válku, možná ještě hůř. Vaše teorie plynou z neznalostí než ze znalostí.

197591

11.8.2009 3:04

RE: trochu viacej svetla

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 197591

>...jak mi vysvětlíte umělý vznik viru HIV?
-------------------------------------------
Zkusme to třeba tady: The History of the Development of AIDS. Současně si Jiří
všimněte údajů z roku 1918. Cituji:
"Chřipkový virus, který usmrtil miliony nic netušících lidí, byl ve skutečnosti geneticky vytvořený chřipkový virus modifikovaný ptačí mycoplasmou. Na takto vytvořený virus nemělo lidstvo doposud vytvořenou imunitu".
V podstatě s tímto ani nejsme mimo téma. Jinak si porovnejte údaje uvedené k roku 1969, které jsem uvedl v mém příspěvku shora.

Měl jsem několik dalších odkazů na články pojednávající o podrobnostech výše uvedeného téma, ale z nějakého záhadného důvodu už nejsou funkční. Alespoň tedy tohle:

žaloba na kriminálníky farmaceutického průmyslu
- velmi zajímavé. Jak ale chcete zastavit zločince, když si sami vytvářejí zákony. Tady je nový zákon ke schválení:
HPV vaccination a propaganda frčí na plné obrátky. Očkování se doporučuje i mladým mužům. Údajně mohou rakovinu děložního čípku chytnout od své partnerky. U mužů to vyvolá rakovinu penisu. Tož to je cosi, co za naších mladých let nebývalo. Firma Merck, která HPV vakcínu Gardasil vyrábí, popírá nebezpečné vedlejší účinky a propaganda frčí na plné obrátky dál... PodrobnostiTADY.
Zde jsou další prasárny.

Takže Jiří, jak lze pozorovat z vaších příspěvků, Vy ty zločince obhajujete a pochybuji, že to bude z nevědomosti? Omlouváte jejich úkladné zločiny. Před nedávnem nastala záměrná kontaminace protichřipkové vakcíny firmou Baxter a vy jste to v diskuzi pohotově nazval: "porušení pracovního procesu" a nebo nedodržení bezpečnostních předpisů. Otázka tedy zůstává:
Proč to děláte?

197610

11.8.2009 22:29

RE: trochu viacej svetla

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 197610

Niet väčšieho slepca nad tým, ktorý nechce vidieť. [pláč]

197661

11.8.2009 16:27

RE: trochu viacej svetla

kri 213.?.?.?

Reakce na 197514

"Najprekvapujúcejšou komplikáciou bolo krvácanie zo slizníc, zvlášť z nosa, z brucha a čriev. Takisto sa vyskytlo krvácanie z uší a podkožné krvácanie. ...Prekvapujúce bolo i to, že zomierali väčšinou mladí dospelí; 99 % úmrtí sa vyskytlo u ľudí pod 65 rokov a viac než polovica u ľudí vo veku 20 až 40 rokov. Toto je veľmi nezvyčajné, pretože chrípka je zvyčajne smrteľná u detí (do veku dvoch rokov) a u starších (vo veku nad 70 rokov)."

este nejaky dotaz?

197646

9.8.2009 17:46

RE: trochu viacej svetla

satai 94.?.?.?

Reakce na 197490

Pravdepodobne v laboratori v letajicim taliri, zeleni muzicci k tomu meli vhodnejsi technologii.

197496

8.8.2009 21:18

kniha

Frantisek Hucek 83.?.?.?

Doporucuji velmi zajimavou knihu o dannem tematu:
The Great Influenza: The Epic Story of the Deadliest Plague in History

197469

9.8.2009 9:50

Chripka chudobnych a chripka bohatych

kanvor 88.?.?.?

Dnes je zname,ze chripka je sezonna vec. Najskor sa NIEKDE objavi,vlna prebehne bohatsou castou sveta,vsade sa o tom pise,a kazdy ma k tomu nieco mudre.Par starsich ludi a odvazlivcov ktori to ignoruju a povazuju len za nachladenie kazdym rokom zomrie a zas je klud.Posledne roky mam taky pocit ze je nieco inak.Chripky prebiehaju v 2 etapach.Prva len prebehne s velkym BUBU.Druha vlna sa vacsinou vracia z nejakej chudobnej casti sveta,virus ktory prebehol svetom v konfiguracii podobnej viru z minuleho roku sa vracia totalne v zdeformovanej forme vacsinou v mutacii s zvieracou verziou,je to skoro uz kazdy rok nejaka nova vec.A az vtedy to zacina byt vazne.Niesom ziadny odbornik na viry,bakterie a pod. veci, ale nepovazujem mixovanie chorob medzi zivocisnymi druhmi za prirodzenu vec. Varianta 1 : Priroda sa zrazu rozhodla ze to zacne robit. Tu je namieste otazka preco nezomrelo na medzizivocisnodruhovu vtaciu chripku miliony vtakov nakazenych od ludi preco zomiera len nas zivocisny druh? Varianta 2 : Niekto caka na sezonnu vlnu kym prebehne ludstvom. Z nejakeho dovodu po 1 vlne zmontuje v labaku niekde v krajinach 3 sveta ludsky kmen s zvieracim a posle ho do sveta v 2 vlne. Minule s vtacou chripkou im to nevyslo, ludia akosi nechceli kapat po milionoch, tak tohto roku to niekto skusa s prasacou verziou, asi osipane maju blizsi genom nasemu. Osipane su kompatabilnejsie, dnes ludia mozu zit aj s prasacimi organmi v tele. Ak to tohto roku zas nevyjde buduci rok to bude mozno simpanzia chripka. Alebo simpanzioprasacovtacia. Velky potencial vidim napr. aj v bakterii zlateho stafylokoku, dnes uz existuju kmene odolne aj na antibiotika. Raz to musi vyjst.. Situacii neprospieva ani to, ze dnes si uz rozne lieky kupime ako cukriky v lekarni, najnovsie sa uz doma aj bradavice vypaluju,nurofeny,uboprufeny a ine -feny pchame do seba po vedrach, chodia na to farebne reklamy v TV.Lekar sa ma opyta co mi ma predpisat. Uzasne.
Pokrok. Doba span.chripky bola tiez v dobe krizy.Mozno sa len opakuje historia.

197482

10.8.2009 14:21

RE: Chripka chudobnych a chripka bohatych

Vanguard 195.?.?.?

Reakce na 197482

Ani já nejsem odborník na viry, bakterie & spol., ale pokud vím, tak mixování chorob mezi lidmi a zvířaty je staré jako lidstvo samo ... zřejmě nejvražednější pandemie v dějinách, morová nákaza v polovině 14. století, která během asi 3-4 let zahubila podle odhadů 30-60 % dobové evropské populace,vznikla zřejmě někde ve střední Asii a primárně ji šířily blechy a krysy, ze kterých se přenesla na lidi.

Mimochodem, z hlediska české historické paměti je velmi zajímavé, že českým zemím se z dodnes neznámých příčin morová rána v podstatě vyhnula, což byla zřejmě jedna z příčin rozkvětu za vlády Karla IV. Nebýt této historické náhody, možná bychom na druhou polovinu 14. století vzpomínali jinak.

PS: Jako alternativní pohled na historii nabízím variantu, že morová nákaza vznikla v tajných českých královských laboratořích na sklonku vlády Jana Lucemburského. Když potom tento král záhadně zemřel v bitvě u Kresčaku (údajně šel do bitvy, ačkoliv byl slepý), tak jeho bezskurupulózní syn Karel nechal tajně bakterie moru převézt do střední Asie a tam je rozšířil mezi lidi. Asi dvouleté pauzy mezi vznikem nákazy v Asii a jejím rozšířením v Evropě využil k naočkování obyvatelstva svých dědičných zemí protilátkami, aby je před nákazou ochránil, což se mu v podstatě podařilo, zatímco v Středomoří zahynulo místy až 80 % obyvatel a v Německu asi 20 %. této variantě nasvědčují všechny dochované dobové zprávy...
Je také zajímavé, že ve starověku se zřejmě podobné pandemie nevyskytovaly a přišly až ve středověku...že by taky nějaké spiknutí?

197567

11.8.2009 16:50

Je na každém šprochu pravdy trochu?

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 197567

Ve Wikipedii píšou, že ve středověku se lidé domnívali, že za mor byli odpovědní židé. Že by nenávist těchto náboženských fanatiků, domnívajících se, že jsou bohem vyvolení k vládnutí, šla proti normálním lidem až tak daleko?

Největším viníkem se ovšem v očích morem sužovaných lidí stali Židé. Židé se stávali snadným a do jisté míry pochopitelným terčem nenávisti, protože vyznávali jiné náboženství, jehož zvyky málokdo znal, často se živili jinou činností než jejich křesťanské okolí (z nábožensko - společenských důvodů byli vytlačováni z hospodářské oblasti výroby, aby nemohli konkurovat svým křesťanským spoluobčanům. Trpěna jim zůstala pouze oblast půjčování peněz a provádění různých finančních převodů, což bylo církví i šlechtou považováno za - pro křesťany - nedůstojnou, neetickou činnost) v mnoha částech Evropy na ně doléhala různá omezení, kvůli nimž museli například žít v oddělených a uzavřených prostorách. Podezření budilo i to, že během moru zemřelo méně Židů než křesťanů (což ovšem bylo dáno jednak lepšími hygienickými návyky (nábožensky motivovanými) jednak izolací židovských ghett. Někteří lidé v Evropě uvěřili, že Židé způsobili roznesení moru otravováním studen, v Savojsku na mučidlech vynutili od několika jedinců přiznání ke světovému židovskému spiknutí. Většina židovských osídlení pocítila hněv křesťanů, pro rok 1351 se počítá s 350 ozbrojenými útoky na Židy a 210 zcela zničenými židovskými sídly. Toto řádění se téměř nikdo nesnažil zastavit, mnozí vládci se naopak na něm snažili vydělat, jako basilejská městská rada, která dala na jednom rýnském ostrově dokonce postavit dřevěné domy k upalování Židů. Z evropských panovníků se jedině císař Karel IV. se snažil vraždění Židů zabránit a prohlašoval, že jsou nevinní, ale neměl příliš úspěch, stejně tak jako s podobnými prohlášeními papež Klement VI. Protižidovské pogromy postupně vedly k tomu, že se Židé hromadně přesídlili na východ (Polsko, Ukrajina, Rusko), kde vytvořili největší evropské židovské osídlení trvající až do 20. století. Židé se tak spolu s malomocnými stali hlavním obětním beránkem morové pohromy.

197650

12.8.2009 1:04

RE: Je na každém šprochu pravdy trochu?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 197650

Paní Jarmilo..máte v tom trošku zmatek .... Khazarové ..po porážce kolem roku .820? Byli rozprášeni a začali táhnout na západ !!!!!!!!!!!!!!!! ne na Východ ..odsud pomalu pocházejí...ze Střední Asie !!! [mrknutí jedním okem] Jo a semitského je v nich tolik,jako asi v nás Anglického [chechtot]

197668

12.8.2009 7:08

RE: Je na každém šprochu pravdy trochu?

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 197668

To jsme si nerozuměli, já jsem jenom přesně citovala Wikipedii. Chtěla jsem se jenom něco dozvědět o moru a tu máš čerte kropáč- zas i u moru figurovali židi:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Mor

197675

11.8.2009 21:47

ASPIRIN BYL ZNAMY jako kyselina...

Jakub Sika 200.?.?.?

acetylsalyciova! Aspirin je komercni znamka firmy Bayer a nevim presne od kdy funguje. U nas byl podavan jako ACYLPYRIN pokud se nepletu. Ode davna se ale podaval jako kyselina acetylsalyciova.

197659

Příspěvků: 109

07.08. 00:42 Oldis  jen bych doplnil zdroj informaci
07.08. 20:23  RE: jen bych doplnil zdroj informaci
07.08. 00:44 kontra-kastrol  Souhlasím,
07.08. 20:50 Aro  RE: Souhlasím,
07.08. 22:59 Rene Bartosek  RE: Souhlasím,
08.08. 01:01 Mates  RE: Souhlasím,
20.08. 06:05  RE: Souhlasím,
07.02. 15:36 Tomáš T  RE: Souhlasím,
21.08. 14:34 marta  RE: Souhlasím,
07.08. 04:08 Moxastin  Zajimave
07.08. 05:26 vermont  Spanelska chripaka
07.08. 07:34 jean.laroux  RE: Spanelska chripaka
07.08. 10:32 blok  RE: Spanelska chripaka
07.08. 11:47 jean.laroux  RE: Spanelska chripaka
07.08. 13:19 Moxastin  RE: Spanelska chripaka
07.08. 15:15 Antiseptik  RE: Spanelska chripaka
07.08. 15:43  RE: Spanelska chripaka
08.08. 01:28 Moxastin  RE: Spanelska chripaka
07.08. 14:48 ski  RE: Spanelska chripaka
07.08. 23:53 Rene Bartosek  RE: Spanelska chripaka
08.08. 10:09 vermont  RE: Spanelska chripaka
08.08. 15:53 Rene Bartosek  RE: Spanelska chripaka
11.08. 00:31 stibot  RE: Spanelska chripaka
11.08. 06:52 HHBB  RE: Spanelska chripaka
07.08. 07:16 zero  Z vlastní zkušenosti.
07.08. 08:43 maxi  RE: Z vlastní zkušenosti.
07.08. 10:44 ôlô  RE: Z vlastní zkušenosti.
07.08. 14:57 Kneibolo  RE: Z vlastní zkušenosti.
07.08. 17:54 VL  RE: Z vlastní zkušenosti.
07.08. 10:55 ôlô  RE: Z vlastní zkušenosti.
08.08. 12:27  RE: Z vlastní zkušenosti.
08.08. 20:59  RE: Z vlastní zkušenosti.
09.08. 09:02 zero  RE: Z vlastní zkušenosti.
09.08. 12:24  RE: Z vlastní zkušenosti.
09.08. 16:31 zero  RE: Z vlastní zkušenosti.
07.08. 09:17 Pavel -Čert- Němec  RE: Z vlastní zkušenosti.
07.08. 16:41 Stan  RE: Z vlastní zkušenosti.
08.08. 14:20 zero  RE: Z vlastní zkušenosti.
07.08. 09:06 felix10  Drahí veriaci
07.08. 09:44 jean.laroux  RE: Drahí veriaci
07.08. 13:50 Moxastin  RE: Drahí veriaci
07.08. 10:31 Jan msn  aspirin
07.08. 11:48 Jiří Koubek  Chcete skutečně fakta?
07.08. 18:13 vermont  RE: Chcete skutečně fakta?
09.08. 18:39  RE: Chcete skutečně fakta?
10.08. 18:40 Jiří Koubek  RE: Chcete skutečně fakta?
10.08. 19:26  RE: Chcete skutečně fakta?
07.08. 12:06 kontra-kastrol  H1N1 vakcinace u nás
07.08. 12:43 kozoroh  Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
07.08. 17:49 HHBB  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
07.08. 20:18 jansmith1984  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
08.08. 08:45 Jarmila  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
08.08. 10:21 HHBB  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
08.08. 23:15 Ylt  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
09.08. 12:11 HHBB  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
09.08. 03:14 lesov  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
08.08. 07:51 kozoroh  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
08.08. 10:52 HHBB  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
09.08. 05:01 kozoroh  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
09.08. 13:12 HHBB  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
09.08. 15:30 Jarmila  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
10.08. 07:48 kozoroh  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
10.08. 13:50 Jarmila  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
10.08. 07:55 Mirda  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
10.08. 13:53 Jarmila  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
10.08. 16:48 Mirda  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
10.08. 17:15 Jarmila  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
10.08. 18:11 Mirda  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
10.08. 08:55 kozoroh  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
10.08. 19:41 HHBB  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
11.08. 08:25 kozoroh  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
11.08. 08:50 kozoroh  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
11.08. 16:39 Jarmila  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
11.08. 20:30 jansmith1984  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
12.08. 07:17 Jarmila  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
12.08. 07:48 djb  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
12.08. 13:12 Jarmila  RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.
07.08. 13:46 Outofjacket  Spanelska chripka a "re-engineering" jejiho virusu
07.08. 18:22  Vakcína a její distribuce
07.08. 20:15 Jemijen20  Praktické info a nepraktické otázky
08.08. 01:39 nevim  otázka
08.08. 10:47 Kar  RE: otázka
08.08. 11:26 Jiří Koubek  RE: otázka
08.08. 16:09 kri  trochu viacej svetla
09.08. 15:44 Jarmila  RE: trochu viacej svetla
09.08. 17:22 Jiří Koubek  RE: trochu viacej svetla
09.08. 20:09 Jarmila  RE: trochu viacej svetla
09.08. 21:08 kri  RE: trochu viacej svetla
10.08. 00:35 Jiří Koubek  RE: trochu viacej svetla
10.08. 06:46 satai  RE: trochu viacej svetla
10.08. 07:13 Jarmila  RE: trochu viacej svetla
10.08. 08:15 Mirda  RE: trochu viacej svetla
10.08. 14:07 Jarmila  RE: trochu viacej svetla
10.08. 14:11 Jarmila  RE: trochu viacej svetla
10.08. 15:40 Mirda  RE: trochu viacej svetla
10.08. 17:17 Jarmila  RE: trochu viacej svetla
11.08. 22:05 micha  RE: trochu viacej svetla
10.08. 18:35 Jiří Koubek  RE: trochu viacej svetla
11.08. 03:04 Mirda  RE: trochu viacej svetla
11.08. 22:29 Oracle  RE: trochu viacej svetla
11.08. 16:27 kri  RE: trochu viacej svetla
09.08. 17:46 satai  RE: trochu viacej svetla
08.08. 21:18 Frantisek Hucek  kniha
09.08. 09:50 kanvor  Chripka chudobnych a chripka bohatych
10.08. 14:21 Vanguard  RE: Chripka chudobnych a chripka bohatych
11.08. 16:50 Jarmila  Je na každém šprochu pravdy trochu?
12.08. 01:04  RE: Je na každém šprochu pravdy trochu?
12.08. 07:08 Jarmila  RE: Je na každém šprochu pravdy trochu?
11.08. 21:47 Jakub Sika  ASPIRIN BYL ZNAMY jako kyselina...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 0

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 2

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 5

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 6

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,52 Kč
Euro
24,41 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
17,10 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,60 Kč
100 japonských jenů
18,92 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 471,82 Kč
1 unce stříbra
522,53 Kč
Bitcoin
782 117,75 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 14 435