Diskuze k článku

Skrytá vojna medzi bohatými elitami

Příspěvků 30

1.7.2009 2:25

ZASE LEZ ..- clanek ma prichut antisemitismu, nalezl jsem v nem 261 lzi.

steve 97.?.?.?

.. v Pentagonu se stourali kontrolori v dokumentech - a BUM. Priletelo letadlo (?), nejsou kontrolori ani dokumenty ..
.. FED mel dokumenty ve WTO a neco chybelo. A BUM. a uz nic nechybi ...
.. k tomu ta splatnost o den drive. A BUM.
.. chudaci panelaci - to nemohli ustat ani bez termitu. A BUM.
.. "sedmicce" se zzelelo panelaku. A BUM. Dalsi archiv v prdeli.
----
.. zaplatpanbuh - ze holokaust nepotrebuje archivy, je v nasich srdcich hluboce vryt na veky . I kdyby lidstvo ztratilo vsechny archivy i s panelakama - vesmirne zakony vedene holokaustem povedou nasi planetu bezpecne na ceste vesmirem !
No neni to krasa? - kurva ? ..hosi guten tag ?? [smích]

194583

1.7.2009 15:34

RE: ZASE LEZ ..- clanek ma prichut antisemitismu, nalezl jsem v nem 261 lzi.

mtk 80.?.?.?

Reakce na 194583

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

194638

1.7.2009 19:53

VAROVÁNÍ !

Guru 78.?.?.?

Reakce na 194638

(Příspěvek není k článku! Obsahoval ostrou kritiku nebo pomluvy stránek pana Benjamina. Neznám jeho stránky, stížnost není dost konkrétní a doložitelná a hlavně pokud budeme pomlouvat jeho, on bude zas pomlouvat nás. Zdržte se prosím vzájemných hádek, Díky –moderátor)

Jeho "news" prosím berte s velkou rezervou.

194664

3.7.2009 8:44

RE: VAROVÁNÍ !

Guru 78.?.?.?

Reakce na 194664

nuže zdvořile:

můj příspěvek JE k článku.

Autor článku se jakožto na zdroj odvolává na článek p. Benjamina Fulforda.

Jak operuje pan Fulford prosím posuďte sami:

před cca 3 týdny jsem na diskuzním fóru a webu p. Fulforda
http://benjaminfulford.typepad.com

s maximální zdvořilostí vyrozuměl pana Fulforda o důležité věci. Uvedl jsem přesné detaily a přesné dny. Jednalo se o vícenásobně ověřené info.

Pan Fulford za půl hodiny smazal mé 2 příspěvky (zdůrazňuji byly velmi zdvořilé) a hned ráno příštího dne sám uveřejnil článek na mnou zmíněné téma, pod který se sám podepsal a v článku uvedl, že tyto info získal od jakuzy, členů britské královské rodiny a illuminátů (nevím zdali uvedl i Marťanské ještěrky).

Takové jednání nepřísluší profesionálnímu reportérovi, který x roků byl ve Forbes Asia business redakci.

Závěr o modus operandi pana Fulforda si nyní může každý udělat sám.

Nejde mi o urážky, jde o to, že zde uvedený článek se tváří seriózně a odvolává se na Fulforda jakožto zdroj.

194806

3.7.2009 9:00

RE: VAROVÁNÍ !

Guru 78.?.?.?

Reakce na 194664

Původním zdrojem článku je uveden pan Fulford.

Zde pan Rockefeller vlevo a pan Fulford vpravo

snímek pořízen při velmi naléhavé letecké návštěvě pana Rockefellera v Japonsku těsně před vypuknutím globální finanční krize - chápete, jaké důvody přimějí 73 letého pána, aby se nepohodlným bizjetem štráchal přes půl světa s prosíkem do Japonska?

Vložený obrázek


a prostá úvaha: pan Fulford vypadá, jako kdyby zrovna potkal Santa Klause nebo jako někdo kdo právě provedl interview s osobou, kteréžto veřejně vyhrožoval ve svém slavném projevu o 2 miliónech profi vrahů připravených vraždit illumináty?

http://www.savethemales.ca/002056.html

http://www.thetruthseeker.co.uk/article.asp?ID=749...

194807

2.7.2009 0:13

RE: ZASE LEZ ..- clanek ma prichut antisemitismu, nalezl jsem v nem 261 lzi.

in-ocean 80.?.?.?

Reakce na 194583

2 steve: Koukam, ze uz taky vubec nepochybujes a tve srdce je naveky presvedceno. [chechtot] [chechtot]
Mam rad tvuj styl. [smích]

194711

1.7.2009 10:11

Ještě v tom spiknutí chybí UFO a Elvis Presley

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Opravdu musí tohle Zvědavec tisknout?

194606

1.7.2009 11:43

RE: Ještě v tom spiknutí chybí UFO a Elvis Presley

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 194606

>Opravdu musí tohle Zvědavec tisknout?

Nemusí. Ale ne vždy jsou k dispozici kvalitní analýzy nebo rozbory, před kterými sedáte na zadek.

194619

1.7.2009 14:16

RE: Ještě v tom spiknutí chybí UFO a Elvis Presley

insider 78.?.?.?

Reakce na 194619

rračte si vybrat...http://www.paralela.ic.cz/ [chechtot] [chechtot]

194633

1.7.2009 22:58

RE: Ještě v tom spiknutí chybí UFO a Elvis Presley

Moxastin 80.?.?.?

Reakce na 194619

Tak ked zacinaju okurky, tak by sa mohlo hodit do hlavne temy tot...

http://www.sophia.sk/casopis/ekonomika.html

Myslim si ze clanok dovolia publikovat... to by nemal byt problem.. na dolezite.sk ho publikovali pred par dnami

je to sice stare, ale az prilis aktualne. Pochopitelne a da sa pod tym rozviest zajimava diskuse [smích]

BTW: dakujem P. Stworovi za stazeni tej reklamy. Pak som si este pozrel co dela ta firma a oni sa ani netaja tou chloridaci vody... No hroza.

194699

4.7.2009 20:16

RE: vždy jsou k dispozici kvalitní analýzy nebo rozbory

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 194619

Kdyby spolu vsichni souhlasili, nebylo by treba diskusi. Chybny nazor vyvola komentare, z kterych se mnozi pouci. Nedavna diskuse o pristani NASA na Mesici problem nevyresila a stale jsou dva tabory vericich a nevericich.
Pouceni o tom, ze prapor vlaje setrvacnosti i ve vacuu a ze nelze fotografovat hvezdy v prave poledne snad nepochopi jen ti nejzabednejsi.
Potom mame konspiraci o tom, ze nam NASA lhala o misi Apolla 20.

V politice mame stejnou situaci. Lide se handrkuji kdo je lepsi, ci horsi. Republikani hazi spinu na Demokraty a obracene. [překvapení]
Ze svetovym divadlem mavaji mocni bankeri, je takove tajemstvi, o kterem kazdy vi. [pláč]

194911

2.7.2009 10:55

RE: Ještě v tom spiknutí chybí UFO a Elvis Presley

svoboda jirisvoboda (zavináč) bigstring (tečka) com 74.?.?.?

Reakce na 194606

Ten článek je opravdu nesmysl. Čínské císařství skončilo v roce 1911, od té doby je Čína republikou, takže v roce 1931 bývalý císař o ničem nerozhodoval, byl svržen už dvacet let předtím. Kromě toho Čína v roce 1931 byla zničená dvacet let trvající občanskou válkou a pochybuji že by měla ještě nějaký státní poklad

194730

1.7.2009 14:07

sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Faktem je, že na světě existují i jiné významné mocenské struktury, než ty sionisticko-zednářské. Nejde jen o královské rodiny a šlechtice (ti jsou mnohdy poskoky sionistů, viz Scharzenberg, knížecí rodina v Monaku, ...) ale také o velké průmyslníky a majitele půdy po celém světě (mimo USA, kde si antisionista prostě neškrtne). Potom různé mafie od Triád přes Yakuzu až po Cosa nostru. Jsou to lidé a skupiny s velkou mocí a finančními zdroji kterým na nějakých chudácích nesejde, ale na rozdíl od sionistických šílenců jim lidé nijak zvlášť nevadí a nechtějí lidstvo zredukovat o 90procent.
V zemích kde neproběhly sionistické revoluce v režii CIA drží tyto skupiny moc. Jedná se např. o Rusko, Čínu, Indii, Irán, Kubu, Venezuelu, Bolívii, Peru (do nedávna to byli i Irák a Afghanistán). Evropa je prakticky kompletně sionizovaná, jen pár států ještě není zcela ovládnutých. Jde o Irsko, Slovensko, Španělsko a Itálii. To jsou země se silnou kuturní tradicí založenou na křesťanských hodnotách a silné rodině, díky čemuž jsou odolné iluminátsko-zednářskému rozkladu. Proto jsou ničeny ekonomickými nástroji (Slovensko) a masivní imigrací z východní evropy, afriky a muslimských zemí. V Itálii drží moc typický představitel nesionistických oligarchů -Berlusconi.Taky mu sionistická media dávají co proto v kampani obdobné té naší, protiparoubkovské. Berlusconi je ale mazanější a ne tak naivní jako Paroubek, protože z velké části ovládá italská média (mj. vlastní italskou obdobu naší Novy), zatímco Paroubek je médii ovládán a šikanován a nemá tušení o sionistickém spiknutí.

My sice nemáme takové štěstí jako Rusové, které zachránil oligarcha Putin (vyhnal sionistické oligarchy ze země), nebo Venezuelci, kterým Chavez vrátil zpět jejich rozkrádané nerostné bohatství. Ale není potřeba házet flintu do žita kvůli tomu, že v naší zemi vládne sionistická mafie, když několik miliard lidí není pod kontrolou sionistů a udělají všechno pro to, aby se pod jejich kontrolu nedostali.

194632

1.7.2009 18:05

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

ocejchovaný 80.?.?.?

Reakce na 194632

Je to složitá otázka, na kterou patrně nikdo z nás nenajde odpověď. Jediné co můžeme udělat je definovat hypotézy. Verifikace zde není možná, neb nemáme dostatek podkladových dat a víme, že na historii se jen těžko můžeme spolehnout. Už Honoré de Balzac hovořil o dvojích dějinách, jedny předkládané, druhé skutečné - opravdu hanebné dějiny, které jsou tvořeny za kulisami světového dění. Připouštím, že existuje mnoho indicíí (tak jako v mnoha jiných případech), které poukazují na určitou skupinu, která chce ovládnout svět či ho již ovládá. Moc by mě zajímalo, jak se identifikuje sionistická vláda. Zatím jsem slyšel/četl obrovské množství informací, které toho či onoho člověka označují jako součást spiknutí (je jedno, zda je sionistické či jiné), ale nepamatuju si na jediný přímý důkaz. Vše je postaveno na dohadech, bohužel. Podobné je to s holokaustem, terorismem aj. oblastmi současného světového dění. Co třeba Federálním reservním systémem (FED). Je opravdu soukromý? Prý je na zvědavci článek, kde se vysvětluje, jak jsou jednotlivé národní banky ovládány (bohužel jsem ani po dlouhém hledání neuspěl), sám si to nedokážu představit, ale považuji se za otevřeného člověka, který rád vyslechne názor a až posléze hloubá nad souvislostmi. Na co nejčastěji narážím (a považuji to za chybu), je fakt, že až příliš mnoho lidí analyzuje důsledky a nikoli příčinami či motivy, které k tomu či onomu vedou a syntéza pak následně může vyznít jako zavádějící - konspirující. Svět chce být klamán a já jsem ještě příliš mladý na porozumění těmto složitým otázkám. Jediné na co jsem doposud přišel je to, že výsledkem mého bádání budou patrně pouze subjektivní názory. A vlastně ještě jedna věc a to, že konspirační teorie a vlastně i propaganda obsahuje vždy větší či menší podíl pravdy, která je ohnutá, jak se komu hodí. Jsme tupé stádo, ze kterého občas vyběhne ovce, která je posléze ocejchována a je jedno, zda je na cejchu antisemita, terorista či revisionista. Je to cejch!

194652

1.7.2009 20:17

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 194652

Napríklad jedným z vlastníkov FED bola/je US Steel či tá skrachovaná banka Bernard(?)-dačo.
No a vlastníci sú vlastne (cez rôzne banky a súkromné spoločnosti) pokrvne spriaznený Rotschieldovci, Wartburgovci či Rokefellerovci.
A keďže vedia sa dohodnúť, majú spoločný cieľ a sú vlastníci, tak môžu prakticky urobiť čo chcú, tak nerozumiem ako nerozumiete.
No a čo sa tíka tlačenia/vydávania peňazí tak o to ústavné právo zriekol Americký kongres/senát- a nielen USA- v prospech spoločnosti súkromných bánk (FED).

194669

1.7.2009 21:20

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

ocejchovaný 80.?.?.?

Reakce na 194669

Našel jsem toto "Strukturu Fed tvoří sedm částí: (1) rada guvernérů ve Washingtonu D.C., (2) 12 Federálních rezervních bank a jejich 25 poboček po celé zemi, (3) Federální výbor pro volný obchod, (4) Federální rada poradců, (5) Klientská poradní rada, (6) Poradní výbor spořitelen a (7) komerční finanční instituce (banky, spořitelny, atd.).".

http://www.businessinfo.cz/cz/sti/spojene-staty-am...

Abyste pochopil, co nechápu, tak to je fakt, že si prostě nedokážu představit, že má např. Vámi zmíněny US Steel v aktivech určité množství cenných papíru FEDu. Ani nevím, že by FED někdy vydal emisi akcií. Vím pouze o emisích dluhopisů, což je u cedulové banky standard, ale ty mají s vlastnictvím pramálo společného.

"cez rôzne banky a súkromné spoločnosti"
Zajímavé vyjádření. Asi jsem ještě blbější, ale můžete být více exaktní a dát nějaký odkaz na seznam bankovních domů, které mají podíl ve FEDu, ideálně i s velikostí vlastnického podílu. Stejně tak firmy, které vlastní „nějaký“ podíl? US Steel už máme.

Sám sebe se po Vašem příspěvku ptám, proč se to nepokusí jeden ovládnout, tím rozumějte, proč nezíská kontrolní podíl? Nebo ho snad někdo má? To by bylo v těchto kruzích přirozené.

Osobně se domnívám, že FED není v rukách soukromé osoby, tím rozumějte po vlastnické stránce. Domnívám se, že pes je zakopaný nikoli ve vlastnictví, ale ve schopnosti uchopit či uchvátit moc. Onehdy jsem studoval seznam prezidentů FEDu a je pravdou, že mne zarazil vysoký podíl jisté národnosti. Ostatně podobně tomu bylo u WB, IMF, OSN, aj. K čemu to vlastnit a starat se o to, když je možné to použít jako cizí nástroj, na jeho vlastní odpovědnost při akceptaci rizika. Tam bych viděl nějaký efekt, ale ve vlastnictví nikoli. Přeci jen, pánům, které jste jmenoval nejde o peníze. Jistě jich mají tolik, že již nepotřebují další, ani x dalších generací.

194680

2.7.2009 16:33

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 194680

>K čemu ......... Jistě jich mají >tolik, že již nepotřebují další, ani x dalších generací.
Odpověď? Jde o MOC (vládnout, ovládat, hýbat paňácama)!!!
Moc je afodiziakum!
Moc uspokojuje jisté osoby více než sex!
Vnitřně vyspělý jedinec se snaží ovládnout sebe - a po určité době snahy si vládnout se začnou podsouvat "líbivá" pozlátka ve formě získání moci nad druhými (dobrý příklad je kupř. v bojových uměních, žák nadaný a pilný atd atd se vypracuje v mistra...áá hop! Jako magnet začne přitahovat "žáky" neboli má moc, ovládá...) - tento princip funguje od jedinců, po regiony (města, kraje, oblasti), státy až superstáty a ve všech oblastech života.
Ti "pánové nahoře" jsou (ne úplně přesně napsáno-nechci možná popudit mnohem přesnějším, ale už taky hodně zprofanovaným výrazem) hrou osudu již narozeni do "proudu moci" a tak se vezou - navíc jsou i nástrojem, který naplní osud těch, jimž "souběhem energií" vládnou.
Kdybychom mi všichni ukládali stovky a tisíce let do oblasti přání, myšlení a jednání, chování k sobě i druhým jiné kvality (horší, či lepší), pak bychom v odpovídajících kvalitách (horších nebo lepších) nyní žili a vládnoucí třída by byla vykonavatelem "proudu moci" právě těch jiných, ALE PŘÍSNĚ SPRAVEDLIVĚ ODPOVÍDAJÍCH kvalit.
Pro mě osobně je zajímavé, jak málo se věnuje v úvahách ( i zde na Zvědavci) popř. naříkání nad stavem světa tomuto fenoménu - zákonu zachování energie. A myšlenky, přání, skutky to vše je pouze energie, která se projevuje po JISTÉ DOBĚ UZRÁNÍ jako žitá, ehm, "skutečnost".
Mám přímé zkušenosti s tím, jak "zasít" i krátkodobě (natož dlouhodobě) lepší budoucí sklizeň (zasil jsem a sklidil) - tak proč se toho nechopit i dlouhodobě, navíc, když je to i tak zajímavé a poučné a zdarma (neplatí se penězi) A VŠECHNY NÁSTROJE MÁME NEUSTÁLE K DISPOZICI!?
A opět je smutné (ale spravedlivé) - tuto zkušenost různě odstupňovanou máme všichni - jen tomu nevěříme v převážné většině a svoji tvůrčí sílu strkáme kvůli hromadnému klamu materialismu a nevědomosti o zákoně příčiny a následku do rukou svým tyranům - no, a ti pak vybavení tímto neviditelným (ale účinným) mandátem... např. ustaví FED a zákon o rezervách a stále rostoucím dluhu...nebo schválí humanitární bombardování.
Východisko? Krátkodobé i dlouhodobé - ovládnout sebe a vnucovat sobě i světu lepší kvality života (nálady, duševní stavy)... bez ohledu na to, kdy a jak se tato idea naplní. Pak i mocní tohoto světa se začnou vynořovat v jiném "proudu moci"....a možná, že zrovna nějaký náš přímý potomek se stane živým nosičem a vykonavatelem těchto našich snah, stejně jako my nyní jsme nosiči a vykonavatelé přání, tužeb a snah naší linie...
Prostě stálý úsměv i v pekle! [velký smích]

194752

1.7.2009 21:23

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

ocejchovaný 80.?.?.?

Reakce na 194669

Našel jsem toto "Strukturu Fed tvoří sedm částí: (1) rada guvernérů ve Washingtonu D.C., (2) 12 Federálních rezervních bank a jejich 25 poboček po celé zemi, (3) Federální výbor pro volný obchod, (4) Federální rada poradců, (5) Klientská poradní rada, (6) Poradní výbor spořitelen a (7) komerční finanční instituce (banky, spořitelny, atd.).".

http://www.businessinfo.cz/cz/sti/spojene-staty-am...

Abyste pochopil, co nechápu, tak to je fakt, že si prostě nedokážu představit, že má např. Vámi zmíněny US Steel v aktivech určité množství cenných papíru FEDu. Ani nevím, že by FED někdy vydal emisi akcií. Vím pouze o emisích dluhopisů, což je u cedulové banky standard, ale ty mají s vlastnictvím pramálo společného.

"cez rôzne banky a súkromné spoločnosti"
Zajímavé vyjádření. Asi jsem ještě blbější, ale můžete být více exaktní a dát nějaký odkaz na seznam bankovních domů, které mají podíl ve FEDu, ideálně i s velikostí vlastnického podílu. Stejně tak firmy, které vlastní „nějaký“ podíl? US Steel už máme.

Sám sebe se po Vašem příspěvku ptám, proč se to nepokusí jeden ovládnout, tím rozumějte, proč nezíská kontrolní podíl? Nebo ho snad někdo má? To by bylo v těchto kruzích přirozené.

Osobně se domnívám, že FED není v rukách soukromé osoby, tím rozumějte po vlastnické stránce. Domnívám se, že pes je zakopaný nikoli ve vlastnictví, ale ve schopnosti uchopit či uchvátit moc. Onehdy jsem studoval seznam prezidentů FEDu a je pravdou, že mne zarazil vysoký podíl jisté národnosti. Ostatně podobně tomu bylo u WB, IMF, OSN, aj. K čemu to vlastnit a starat se o to, když je možné to použít jako cizí nástroj, na jeho vlastní odpovědnost při akceptaci rizika. Tam bych viděl nějaký efekt, ale ve vlastnictví nikoli. Přeci jen, pánům, které jste jmenoval nejde o peníze. Jistě jich mají tolik, že již nepotřebují další, ani x dalších generací.

194682

1.7.2009 22:16

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 194652

Asi neumíte číst "mezi řádky". Ono je často důležitější vědět, co nám dotyčný neřekl, než to co nám řekl. I z toho, čemu se dotyčný v komunikaci vyhne, lze udělat zajímavé závěry. A že nemáme přímé důkazy? No to by museli být opravu bandou ignorantů aby nám ty svoje konspirační cíle předložili přímo pod nos. I u soudu můžete dostat 20let na tvrdo na základě více nepřímých důkazů. Takže nepřímé důkazy nejsou k zahození. Pokud získáte určitou indícii ze tří na sobě nezávislých zdrojů, tak ji už můžete brát vážně.
Jinak souhlasím s tím, že je třeba se dostat "k jádru pudla" a nespokojit se s povrchními informacemi tak jako většina lidí. Čím hlouběji, tím líp.
A taky trénovat intuici! Ta je k nezaplacení. Časem dokážete rozlišit i voldemortího agenta od slušného člověka během chvíle a chazařina vám bude smrdět na sto metrů [smích] Tuhle instinktivní schopnost měli ještě naše babičky a dědové. Díky osvícenskému zednářskému "racionalizmu" ji ale v nás školství potlačuje od dětství. Stačí si jen vzpomenout na to co jsme jednou uměli.

194689

1.7.2009 23:49

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

ocejchovaný 80.?.?.?

Reakce na 194689

Cist mezi radky je jiste přinosme, konec koncu selsky rozum je pro Cechy charakteristicky. Bohužel mají mnozi bujnou představivost a výsledek jejich cetby je pouha fantazie. Cteni mezi radky je komplementem objektivního zkoumani, nikoli substitutem. Taktez schopnost odsubjektivizovat se od objektu zkoumani pomaha presnejsimu vysledku. Zaujatost je zradna.

194707

2.7.2009 8:57

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

ôlô l0 (tečka) 0l (zavináč) volny (tečka) cz 88.?.?.?

Reakce na 194632

>Faktem je, že na světě existují i jiné významné mocenské struktury, než ty sionisticko-zednářské.
Každý může být taková struktura. Jde o uchopení moci sám nad sebou. Jednoduchý, ale hůře proveditelný princip.

Uvěřím-li na spiknutí proti mně, proti světu, jsem už jedním krokem v průseru. Součástí spiknuti je i teze o spiknutí, která tvoří za viditelnou scénou clonu kouře. Snažit se to osvítit je stejně zoufalé jako svítit baterkou v mlze.

Je tedy nějaké spiknuti?
Jistě že je, pokud tu clonu vnímám. Někde se vzít musela. Fascinující na tom je, že aktivní účastník spiknutí je vždy i jeho oběť a oběť se často nevědomky podílí právě na vytvoření té clony, kdy je téměř nemožné se ze sítě vycukat, aniž by se oběť ještě víc nezamotala. Prostě systém.

Sionismus je výborná kouřová clona. Židé proti světu. Korupce jako nástroj destrukce. Peníze v hlavni roli. Žid a mamon - tak to krásně zapadá dohromady. Důkazy jsou tak jasné. Jak to, že jsem byl tak slepý…
Jenže.
Uvěřím-li v moc peněz, jsem již také slabý a korumpovatelný. Takže také oběť spiknutí. Možná i svého vlastního.
A co když je tu ještě vyšší hra…
Hra, která počítá s touto slabosti, hra, ve které už vůbec nejde o peníze. A do této hry již mamonící žid nějak nezapadá… (Má to snad logiku, ne?)
Žid, spoutaný zacykleným systémem regulí všeho druhu nemá již šanci na spředení sítě mimo své spoutané vnímání. Stejně je to s každým vědomím svázaným konstrukcí zákonů. Zvyk je železná košile, horší jak vězení. Zase ten systém.

Ach ti zednáři. Samá tajná gesta, tajné seance, záhadné obličeje… Zase systém. Od picmocha po samotného nejvyššího. Zná to nakonec každý. Je to jak na ouřadě. A ti dole si šuškaj‘, co to plichtí tam nahoře, a ti „šťastní“ se možná i jednou podívají do vyšších pater… A proč by to měla být zrovna židovská, nebo sionistická záležitost? Jen proto, že nejsou katolíci? No…

pokračování

194726

2.7.2009 9:01

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

ôlô l0 (tečka) 0l (zavináč) volny (tečka) cz 88.?.?.?

Reakce na 194632

pokračování

>Evropa je prakticky kompletně sionizovaná, jen pár států ještě není zcela ovládnutých. Jde o Irsko, Slovensko, Španělsko a Itálii
A proč ne Česko. Protože Klaus, co se chce kamarádit s Putinem, je vlastně kryptosionista? A Havel je siozednář? Hmm…
A proč ne rovnou celá „svatá říše“?

Takže to máme potvrzeno a sečteno! Ted už jen poslední krycí manévr a je to. Cituji:
9.5.1991 při udělení ceny Karla Velikého Václavu Havlovi v Cáchách, předcházela “na přání pana prezidenta slavnostní koncelebrovaná mše svatá v Cášské katedrále. Katedrála pochází z Karolínské doby a bývali v ní korunováni císařové Svaté říše římské, mezi nimi i český král a německý císař Karel IV. ... Čestným hostem byl i pražský arcibiskup Miloslav Vlk. ... Po mši svaté pak následovala v budově staré cášské radnice vlastní slavnost předání ceny Karla Velikého panu prezidentovi. Zúčastnily se významné osoby politického života Evropy: královský pár ze Španělska a Lucemburska, spolkový kancléř Kohl a prezident BRD von Weizsäker, francouzský prezident Mitterand, zástupce Severoatlantického společenství a další vážení hosté.” (Katolický týdeník č.22, 2.6.1991, str.1)
(Pozn. k citátu: No ještě že jsou dějiny fantasmagorická fikce, pak nás samozřejmě ani nemůže rozhodit, že mezi římské císaře je vpašován i císař…asi, ehm, ze slušnosti k hostiteli… „německý“ Karel, dokonce už čtvrtý.)

Hypnotické divadlo… A teď zpátky. Kde že jsme to skončili… aha, sionisté…

194727

2.7.2009 11:04

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 194727

Má to myšlenku. Klobouk dolů.

Na stranu druhou by se po Vaší filosofické lázni dalo říct, že vlastně žádná spiknutí neexistují. Vše jsou jen clony. Jsme obětí clon, které někdo záměrně vytváří.

Není to vlastně také spiknutí? Už sama ta existence clon ? Nedokazuje to, že tu skutečně někdo je, kdo vytváří clony ? Nějaký manipulátor, kterému podléháme ?

A jsme opět na začátku. Někdo manipuluje a vytváří clony. Svět je antagonistický a vždy byl. Vždy někdo manipuloval a tvořil clony a bylo by naivní si myslet, že dnes to je jiné.

Zbývá tedy určit, kdo ty clony vytváří. Určit a uvěřit tomu. Uvěřit čemu chceme uvěřit.

A jsme u víry. Někdo si vybere stranu jednu a někdo stranu druhou.

Clony mají svou výhodu. Jejich výsledkem je rozdělení lidí a pokud se situace vyostří - konflikt. Na konfliktu se dá vydělat. Možná je v zájmu někoho vytvářet na obou stranách fronty své clony.

No, ale i tato úvaha je vlastně také jen takovou clonou
[mrknutí jedním okem]

Nevím jak z toho ven. Vy víte, která víra je ta správná ? Osobně myslím, že je lepší se pohybovat v prostředí více clon než bezmyšlenkovitě podléhat té jedné cloně. A k tomu je potřeba plná informační svoboda. Zaručuje nám systém takovou PLNOU informační svobodu ? Možná by bylo dobré bojovat za systém, kde nebude tak snadné podléhat jedné cloně. Za systém, kde se budou moct názory střetávat naprosto otevřeně. Za systém bez ideové cenzury a trestní odpovědnosti za názor či pochybnost.

Nebo je pocit nesvobody jen takovou další clonou, kterou se Vám snažím vnutit ?

[cool]

194733

2.7.2009 15:56

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

ôlô l0 (tečka) 0l (zavináč) volny (tečka) cz 88.?.?.?

Reakce na 194733

>Nevím jak z toho ven. Vy víte, která víra je ta správná?
Jasně, vždy jen ta má. Jiná vlastně ani není.
Pokud mi začne mou víru někdo nálepkovat, začne mi ji „upravovat“, je to sice stále má víra, ale již se na ní někdo začíná popásávat.
Jelikož víra je síla, je jasné co to tedy znamená…
>Svět je antagonistický a vždy byl
Pokud ho tak vidím. Svět je prostě takový, jak ho vidím. Dobro a zlo? Ále. Vždyť i pohádkový čertík vlastně slouží dobru. Jakej pak Devil
Mám prostě moc věci stavět tak, aby dávaly smysl, z antagonismů vytvářet nové celky opět sloužící vyššímu účelu. Jen se zbavit strachu a nějak to půjde.
Plus a mínus? Každé plus je také mínus pokud ho tam uvidím. Každým okamžikem tak mohu doslova měnit celý vesmír. A to se také děje. No a také čistý antagonismus mohu použít k rozkladu čehokoliv, má-li to význam.
>že vlastně žádná spiknutí neexistují. Vše jsou jen clony.
I tak je to možné. Nemusí to pro mě vůbec existovat. Mohu se ponořit do jiných světů, pro mne zcela průzračných. Ovšem ty clony, to mlžení, plácání se v nejasnostech, to právě může představovat má vlastní omezení. Nezáleží už ani na tom, jestli jsou vnucená. Prostě jsou, a to zase není bez příčiny.
A teď ten oříšek:
>Zaručuje nám systém takovou PLNOU informační svobodu ?
Systém a svoboda se prakticky vlastně vylučují. Jen systém, kterým vládnu, mi toto může zajistit. Když já a bůh bude totéž…(to je z pohledu svobodného – všemohoucího)
Svoboda může mít i čistě účelově pozemský (přízemní) rozměr. Pokud se vzájemně dohodneme ve smyslu oboustranné prospěšnosti (radosti), jistě nás to povznese a budeme se cítit svobodněji.

194751

4.7.2009 17:30

RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části

gumidek 84.?.?.?

Reakce na 194751

Z toho co píšete a v porovnání s tím co je ve filmu Esoteric Agenda, my vychází jediné. Pokud systém záměrně stimuluje naše myšlení směrem jemu vhodným a každý směr který dostáváme se nás snaži přesvědčit o tom, že právě jen "ten" systém/víra je správná je vlastně úplně jedno kde se v systému nacházíme. Sloužíme systému vždy jako "potrava", akorát jednou kopeme za červené a po druhé za zelené, ale předsedovi ČMFS je stejně jedno kdo vyhraje ligu, hlavně že chodí lidi. Svoboda by byla nemít systém, ale to předpokládá, že lidé by byli velice rozumní, kultivovaní, uvědomělí a především by neměli být egocentričtí.

Nemít systém neznamená nemít pravidla, pravidla by měla být jaksi morálně už v jedinci vrozená, není potřeba je vynucovat. Ve své podstatě by úplně stačilo "dodržovat desatero".

Jediný způsob jak toho dosáhnout je, aby uvědomělí lidé záměrně bojkotovali systém. Já přestávám kouřit, přestal jsem jíst maso, nemám řidičák a chodím většinou pěšky. Snažim se nekupovat nic v hypermarketech ani u vietnamců, máme tu 2 takové "rodinné obchůdky", ale většinou to stačí. Snažím se prostě jen bojkotovat systém.

Mám alespoň radost z toho, že nepodporuju stát ani jinou verbeš.

194902

1.7.2009 19:43

Je dost mozny

Satanist 75.?.?.?

ze tiskarny v USA uz tisknou velke mnozstvi bezcennych zelenych papirku aby US $ na ceste do prdele sel tou nejkratsi cestou a Japonci to vi.

194662

2.7.2009 14:50

Je to všechno pravda.. ..a zapadá to do skládačky...

Anglická královna 85.?.?.?

Koukněte se na http://www.zlo.cz - je tam dost materiálů k této problematice.. !! ....

194748

4.7.2009 19:02

Je hudba zbrani proti elitam ?

gumidek 84.?.?.?

Tohle video stahli illuminazi z YT kdyz melo po 2 mesicich 80 000 views, prej violation content. Je to sice vsechno hip hop, ale proste to o cem mluvi se neda poprit.

http://www.youtube.com/watch?v=AdVfC3uTtOM

Dalsi skveli chrlici pravdy jsou napr.:

Lost Childeren of Babylon - http://www.youtube.com/watch?v=vHN4K2lnu7w ; http://www.youtube.com/watch?v=cTKyf6lnY5g
Immortal Technique - http://www.youtube.com/watch?v=j7Vl0peys90
KRS-One - http://www.youtube.com/watch?v=_BxBs4f4RIU


jinak od pana Beast1333 doporucuju jeste tohle Inconvenient truth - http://www.youtube.com/watch?v=XyxcMdqY7Ag

No a aby jste nerekli tak tady mate neco trochu vic kytarovyho a obama tam dokonce tancuje do rytmu ...

e.com/watch?v=tHRbY6bz4SE

Jinak jestli mate neco co za to stoji sem s tim [smích]

194905

5.7.2009 11:01

Elity sú

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 91.?.?.?

Bankárske elity sú tak trochu ako Sicílska Camorra/ mafia -občas bojujú za teritória s rôznymi prostriedkami, ale keď ich chce niekto ohroziť zvonka tak sa primknú k sebe a spoločne zlikvidujú zdroj ohrozenia.
Dúfam že som bol dosť výstižný. [cool]

194938

5.7.2009 13:19

spiknutí nespiknutí - zisk a moc táhnou

pje 193.?.?.?

Vždy mohu prasknout smíchy, když mi někdo předhazuje, že hlásám jakési paranoidní teze o spiknutích. Jakápak spiknutí - to si jen různí moci-a-penězochtivci budují svá novodobá maličká, větší i globální impéria, která zajistí na nějaký čas pohodlnou symbiozu moci a peněz. Dost z nich si uvědomuje, že tahle planeta poskytuje kromě tvrdé práce jediný a v mnoha ohledech neobnovitelný koláč, o který se právě vede boj, aby bylo na extraterestriální kolonizační projekty, až budou všechny neobydlené ostrovy s příjemným klimatem privatizovány. Proto také nemohou být všichni obyvatelé této planety trvale bohatší (pokud se dobrovolně oného schopným pánům nepodvážou chámovody). Ohledně článku je nicméně faktem, že popadaly domečky, v nichž byly cenné informace, které se díky 9/11 nemohou použít jako důkazy. Dalším celkem známým faktem je, že aristokracie po celém světě se baví na téma možných dědiců královských či císařských trůnů. Ten čínský klidně existovat může stejně jako jednání s kýmsi z čínské aristokracie v roce 1931 o čemkoli...

194950

Příspěvků: 30

01.07. 02:25 steve  ZASE LEZ ..- clanek ma prichut antisemitismu, nalezl jsem v nem 261 lzi.
01.07. 15:34 mtk  RE: ZASE LEZ ..- clanek ma prichut antisemitismu, nalezl jsem v nem 261 lzi.
01.07. 19:53 Guru  VAROVÁNÍ !
03.07. 08:44 Guru  RE: VAROVÁNÍ !
03.07. 09:00 Guru  RE: VAROVÁNÍ !
02.07. 00:13 in-ocean  RE: ZASE LEZ ..- clanek ma prichut antisemitismu, nalezl jsem v nem 261 lzi.
01.07. 10:11  Ještě v tom spiknutí chybí UFO a Elvis Presley
01.07. 11:43 Vladimír Stwora  RE: Ještě v tom spiknutí chybí UFO a Elvis Presley
01.07. 14:16 insider  RE: Ještě v tom spiknutí chybí UFO a Elvis Presley
01.07. 22:58 Moxastin  RE: Ještě v tom spiknutí chybí UFO a Elvis Presley
04.07. 20:16 vodnik007  RE: vždy jsou k dispozici kvalitní analýzy nebo rozbory
02.07. 10:55 svoboda  RE: Ještě v tom spiknutí chybí UFO a Elvis Presley
01.07. 14:07  sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části
01.07. 18:05 ocejchovaný  RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části
01.07. 20:17 Oracle  RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části
01.07. 21:20 ocejchovaný  RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části
02.07. 16:33  RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části
01.07. 21:23 ocejchovaný  RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části
01.07. 22:16  RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části
01.07. 23:49 ocejchovaný  RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části
02.07. 08:57 ôlô  RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části
02.07. 09:01 ôlô  RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části
02.07. 11:04 jean.laroux  RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části
02.07. 15:56 ôlô  RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části
04.07. 17:30 gumidek  RE: sionisté nevládnou světu, jen jeho menší části
01.07. 19:43 Satanist  Je dost mozny
02.07. 14:50 Anglická královna  Je to všechno pravda.. ..a zapadá to do skládačky...
04.07. 19:02 gumidek  Je hudba zbrani proti elitam ?
05.07. 11:01 Oracle  Elity sú
05.07. 13:19 pje  spiknutí nespiknutí - zisk a moc táhnou

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 954 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 4

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 6

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 557