Diskuze k článku

Západní slabikář pro volby v rozvojových zemích

Příspěvků 17

25.6.2009 0:24

Irán je daleko více demokratickou zemí než Saudská Arábie , ale první neleze do řitě USA ,proto jsou tam volby špatné!

Montaznik 88.?.?.?

Irán je především teokracií, kde rozhodují "duchovní" , ale je vidět veliký posun ke skutečné svobodě v této tradičně islámské zemi, kde především mládež už nechce nadvládu "duchovních" a to je příčina protestů. Volby jsou pouze zástupný problém!
Je vidět naprosto farizejský a prolhaný přístup USA, kdy jsou velicí kamarádi se Saudskou Arábií, kde vládne monarchie, bez jakékoliv známky demokracie / kde se bičuje, kamenuje, sekají za trest údy!/ a to USA nevadí, ale propagandisticky se opře do Iránu , kde volby probíhají, ale ne tak, jak si přejí USA a proto jsou předmětem kritiky ze strany "západu"! Je to naprosto průhledné a hloupé jednání ze strany USA a takhle si prezident Obama žádné další přátele v arabském světě nezíská!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

193960

25.6.2009 0:49

Pravda a láska nakonec zvítězí nad Havlem a jedo partou.

wilonix 213.?.?.?

Co k tomu dodat.
Snad jedině nechat to vytesat do kamene.
Velký bílý (teď vlastně ne ale ono je to celkem jedno) otec ve Wašingtónu pozvedne prapor svobody a demokracie (rozuměj Hjezd a pvuhů), psíci s novinářskou akreditací hezky na povel zaštěkaj a milému ovčanovi je hned jasné že onen kandidát co chce "vymazat" Izrael z povrchu naší planety uspěl jen díky tomu že nečestně a nesportovně podváděl (na což mají privilegium pouze ti na opačné straně). Prostě hnus [bliji]

193962

25.6.2009 5:55

RE: Pravda a láska nakonec zvítězí nad Havlem a jedo partou.

steve 97.?.?.?

Reakce na 193962

..Snad jedině nechat to vytesat do kamene.
mejte s tim kamenem soucit, vzdyt nikomu nic neudelal, Vy to na nej vytesate, Fisherovi zazvoni telefon z zidovske obce, ten posle na kamen ceske kuklove brokovnice a kamen bude plakat jako to sestilete mimino. A zavrou ho na osm let do kamenolomu. To je tvrde i na kamen !! A znate nase brokovnice, pri predbeznem pohovoru napumpovali do kamene z Ripu tolik vody, ze se jim rozpliznul na podlaze a priznal spolupraci Blanickych rytiru s Hamasem. Jedne brokovnici se navlhcil i prukaz KSC z r. 1986, takze byla povysena na kanon ..
.. A HJEZDY a PVUHY narodu nejsou cizi. HJEZDY na knizkach KSC tech, kteri ze sve dnesni moci maluji PVUHY na prdeli naroda pendrekem .... hlavne svobodne volby !!!
---------
PS: - clanek dobry, presny. Ale je tam pravda - a to je spatne ..
.. aby nemela PVUHY na zadnici..

193971

25.6.2009 8:05

Moldavii bych v souvislosti s iranem, ani volbami tam, nezminoval

cheorchess 195.?.?.?

voronin (prezident moldavie) si "revoluci" zcela prokazatelne spustil sam [smích]... protoze chtel mit zaminku se (jako prorusky zamereny) primknout blize k rusku... a samozrejme za sebou potreboval citit "lid"... ktery jej nasledne podporil... jako nepritele pred kterym je treba se chranit pouzil rumunsko - a jeho udajne snahy o znovu-sjednoceni rumunska a moldavie...

193976

25.6.2009 11:41

OT příspěvek

SPECZ 81.?.?.?

Omlovám se za totálně OT příspevek , ale chci reagovat na příspěvky čtenáře/ky Wilonix pod článkem "Nejprve si přišli pro nacisty", ale kdybych odpověď vložil pod tento článek totálně by zapadla. Wilonix se tam zmiňuje o velmi zajímavé knize (http://zvedavec.org/nazory_3203.htm#ptr193034) ale z důvodu obav o bezpečnost autora nechce udávat název knihy ani jméno autora. Jelikož však autor tuto knihu prodává na internetu a provozuje webové stránky www.specnaz.cz můžu s klidným svědomým prozradit že autorem je pan Marek Chlíbek a popisované knihy se jmenují
1. Záškodník - příručka jednotek SPECNAZ/ techniky skrytého přežití v týlu nepřítele
2.Vlkodlak

Ještě k článku nad touto diskusí: je tak přesný že prostě není co dodávat.

193984

25.6.2009 21:03

RE: OT příspěvek

wilonix 213.?.?.?

Reakce na 193984

Ani ne tak obava o bezpečnost (věřím že tento člověk se o sebe postarat umí) ale spíše o to aby neměl zbytečné problémy. Pokud totiž kdokoliv z výše postavených členů "lóže pravdy a lásky" označí tento web jako nacistický, fašistický, komunistický nebo dokonce teroristy podporující a začala by to vyšetřovat policie pak by se mohlo jeho jméno objevit na seznamu policie za to že prodává literaturu podle které se školí extremisté a tento "důkaz" by mohl být použit pro nátlak na něj. Možná jsem paranoidní ale lepší prevence než pak hledat nějaká neúčinná řešení. Myslím že už jen tím že podobné knihy v ČR (jak sám uvádí v USA by mu je nikdy vydat nepovolili) vydal příliš na oblíbenosti u orgánů státní moci nezískal.

194008

25.6.2009 11:58

Souhlasím s článkem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

tak nějak to vypadalo pod vládou komunismu a stalinistů po válce,dokud nezotročili východní Evropu.Nyní nás otročí západní demokracie,dokud nás nedostane do kolapsu svobody.Ale tohle by se stejně stalo,kdyby se ČSR hned po válce přiřadila k západu. S demokraty nebo komunisty to vyjde téměř na stejno.Vítězem je BILDERBERK. [překvapení] [zmaten] [bliji]

193985

25.6.2009 12:20

A další pravidlo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Ještě by tam mělo být jedno pravidlo - když se vítěz líbí komunistům a jiným levičákům, může to být klidně náboženský magor usilující o atomovou bombu a může si být jist, že ho z toho levičáci celého světa pomocí svého rádobymírohumanismu vysekají a dají tím CIA na zadek [smích].

193986

25.6.2009 12:36

Zakopaný pes je v tom, že se směšuje stará a nová morálka.

Karel z Čech 82.?.?.?

Obyčejní lidé jsou pak z toho celí nesví, zmatení, nevědí, zda hlasatel používá staré pojmy v jejich původním tradičním obsahu (demokracie, svoboda, právo, nezávislost, suverenita, agrese aj.) nebo s novým obsahem pro nové americké století. Zřejmě to bude chtít nějaký čas, než se obecně ujme nový obsah těch starých pojmů. Mainstreamoví novináři jsou na úrovni doby, zásadně používají staré pojmy jednoznačně moderně.

Bohužel někteří blogeři a pisálkové do nekonformních (nežidovských) e-zinů snahu o modernizaci morálky o její nové pojetí při zachování tradičních pojmů, závažným způsobem narušují soustavným připomínám zastaralého obsahu pojmů.

Vysvětlení, které přináší tento slabikář, je třeba uvítat jako první vlaštovku. Tento slabikář a mnohé další, které jistě budou následovat, by se měly rozeslat do všech škol, aby již od mládí se děti učili nové moderní morálce 21. století.

Je sice pravda, že masový přechod na novou morálku zahájil již GWB, ale scházelo tomu podrobné polopatické vysvětlení o co kráčí pro obyčejné lidi. Rozuměli tomu jen diplomaté a politici na vyšších stupních. Proto úsilí GWB přicházelo občas nazmar, když (nepoučení a záměrně i poučení) nechápavci na jeho slova o šíření míru, svobody, demokracie a blahobytu kontrovali tvrzením o agresi, genocidě, mučením nevinných lidí a pod.

Moderní doba si prostě žádá své. Smiřme se proto s tím, že s vývojem společnosti se mení i morálka - v globální společnosti globální morálka.
Svoboda v novém pojetí je stav, kdy nikdo nebrání sionistické elitě dělat cokoliv uzná za vhodné.
Demokracie značí, že co chce sionistická elita, to každý podpoří.
Svobodný obchod představuje situaci, kdy sionistická elita dostane kdekoliv na světě vše, co si zamane, za příslib, že někdy v daleké budoucnosti možná svitne naděje, na nějakou částečnou úhradu za dodané suroviny, zboží, služby a jiné výhody.
Zajistění světové bezpečnosti vyžaduje stav, kdy americká armáda si zřídí své základny kdelikov na světě, kde to bude považovat za pro sebe vhodné a potřebné.
A všeobecný blahobyt je samozřejmě taková situace, kdy já (tedy finanční elita v Londýně a v NY a bohatší část američanů) se budu topit v penězích a v majetku a otroci v jiných částech světa na mě budou bez odmluv pracovat.
Protože dobré a morální je pouze to, co prospívá mě - sionistickému nadčlověku.

193988

25.6.2009 14:52

RE: Zakopaný pes je v tom, že se směšuje stará a nová morálka.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 193988

Souhlasím s vámi, Karle!

Proto zde uveřejňuji seznam několika pravidel, které jsem přeložil ze serveru monabaker.com:

Pravidlo č. 1: Na Středním východě Arabové vždy útočí jako první a je to Izrael, kdo se vždy brání. Říká se tomu "odplata".

Pravidlo č. 2: Arabům, ať už Palestincům nebo Libanoncům není povoleno zabíjet Izraelce. Je to "terorismus".

Pravidlo č. 3: Izrael má právo zabíjet arabské civilisty, je to nazýváno "sebeobrana", v dnešních dnech i "vedlejší škody".

Pravidlo č. 4: Když Izrael zabije příliš mnoho civilistů, západní svět volá po zdrženlivosti. To se nazývá "reakce mezinárodní komunity".

Pravidlo č. 5: Palestinci nemají právo zajmout izraelského vojáka, dokonce ani jednoho či dva.

Pravidlo č. 6: Izrael má právo zajmout tolik Palestinců, kolik chtějí (cca 10000 Palestinců, 300 z nich dětí a 1000 Libanonců, držených bez soudu). Není zde omezení, není třeba prokazovat vinu, či soudit. Všechno, co je potřeba, je magické slovo "terorismus".

Pravidlo č. 7: Když řeknete Hizballáh, vždy dodejte "podporován Sýrií a Íránem".

Pravidlo č. 8: Když řeknete Izrael, nikdy nedodávejte "podporován USA, UK a dalšími evropskými zeměmi", protože by si lidé (Bože chraň) mohli myslet, že to není vyrovnaný koflikt.

Pravidlo č. 9: Když přijedete do Izraele, nezmiňujte slova "okupovaná území", "rezoluce OSN", "ženevské konvence". Mohlo by to zarmoutit diváky TV FOX.

Pravidlo č. 10: Izraelci mluví anglicky lépe, než Arabové. Proto je také necháváme mluvit co nejvíce, aby mohli vysvětlit pravidla 1 až 10. Tomu se říká "neutrální novinařina".

Pravidlo č. 10: Pokud nesouhlasíte s výše uvedenými pravidly, nebo když stojíte na straně Arabů, musíte být velmi nebezpečný antisemita. Ale můžete dokonce učinit veřejnou omluvu, pokud vyjádříte svůj upřímný názor. Není ta demokracie nádherná?

193990

27.7.2009 0:30

RE: Zakopaný pes je v tom, že se směšuje stará a nová morálka.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 193990

Souhlasím z oběma pány (Karel z Čech, hestroy) a dovolil bych si zde na doplnění připomenout něco, co zde na Zvědavci možná již v minulosti zaznělo, ale co je dobré si pro oživení připomínat...


Tedy:

„Newspeak nebyl vytvořen pouze k vyjadřování světonázorových myšlenkových postupů vlastních oddaným stoupencům Angsocu, nýbrž proto, aby znemožnil všechny jiné způsoby myšlení. Záměr byl ten, že až si newspeak všichni jednou provždy osvojí a oldspeak bude zapomenut, stane se kacířské myšlení – to jest myšlení, které se odchyluje od zásad Angsocu – doslova nemyslitelné, aspoň v té míře, v níž je myšlení závislé na slovech.“

Georg Orwell (Nineteen Eighty-Four)jansmith[smích]

196411

25.6.2009 14:36

Drobná změna

Pavel Bočan 94.?.?.?

Navrhuji výraz poctivé v bodě 1 nahradit slovem demokratické. Poctivost je příliš archaická, navíc totálně zprofanovaná, záležitost a v demokratuře usraelského typu nemá co pohledávat. [cool]

193989

25.6.2009 23:29

Další krátký "slabikář", poněkud obecnější.

SPECZ 81.?.?.?

# Al-Kajda je všude. Jejími jedinými zadrženými a identifikovanými příslušníky však dosud vždy byli pouze agenti CIA, Mossadu, MI5 a podobně.
# Největší teroristické útoky poslední doby byly pečlivě naplánované a připravené. A to jako bezpečnostní cvičení tajných služeb v zemích, kde k nim došlo.
# Prakticky veškeré existující peníze jsou ve skutečnosti dluh. Na úrok.
# Existuje skupina Bilderberg. Neexistuje však žádné tajné spiknutí.
# Máme právo na svobodu slova. Za pokus o jeho dovolání však hrozí trestní postih.
# Máme právo volit. Nemáme právo zvolit.
# Žijeme ve stavu zvýšených bezpečnostních opatření. Stát se jimi chrání před slušnými občany.
# Nikdo dnes přece nestaví koncentrační tábory. Ty už totiž dávno stojí.
# Existuje jedna pravda. V pochybných případech je pak jedinečnost její verze zaručena trestním právem.
# Média nezávisle a přesně informují o aktuálním světovém dění. Často i v předstihu před událostmi samými.
# Naše myšlenky nám nepatří.

převzato z článku www.freeppies.org

194016

26.6.2009 4:12

.. a jsme vsichni v prdeli, sionisti taky ....

steve 97.?.?.?

Umrel nam Michal. Ne Kocab (ale kbyby sel vcera, tak je pozde), .. Jackson !!
Civilizace je v pytli !! Sibyla rikala - az se jeden Michal nastehuje k ciganum a druhy umre - planeta zahyne.
[chechtot] Uz se tesim na tu medialni kampan - to bude zase srandy. Nez nam Michalka strci do futralu, probehnou nejake "bombardovky" a nikdo si toho ani nevsimne!!
Je pravda, ze to je k problematice voleb prispevek nemistny .., ale je to silnejsi nez ja a cenzura .. Pojdme truchlit ...
http://www.tmz.com/2009/06/25/michael-jackson-dies...

194025

26.6.2009 13:14

RE: když už jsme O.T.,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 194025

pak jistě stojí za zmínku, jak stylově bude zakončeno "naše" přesednictví EU.
Inu, kdysi by se třeba odehrála slavná mše, dnes máme jiné kulty...
V ČT zrovna vysílají x-tý díl národně sebemrskačské série "Ta naše povaha česká" na téma "Probíhá v naší zemi vzpoura euroskeptiků ?" - moc euroskeptiků tam není, zato se jim neustále spílá a dozvídáme se, že "se tisíc let cpeme na Západ", suverenitu jsme vlastně nikdy neměli nebo jen krátce (a tudíž jí není škoda) - hlavní slovo mají experti jako Černý nebo Just...
Ale 135,- Kč svědomitě žádají i od euroskeptiků... [bliji]

194048

26.7.2009 21:37

RE: když už jsme O.T.,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 158.?.?.?

Reakce na 194048

Jan Kraus taky provádí masivní propagandu, všimli jste si?

196407

27.7.2009 4:18

RE: když už jsme O.T.,

steve 97.?.?.?

Reakce na 196407

.. myslite soudruha Mosheho Jana Krause ?? To je masivni "osveta". "Propagandu" provadeji ti ZLI !! Soudruh Honzik je HODNY !!

196415

Příspěvků: 17

25.06. 00:24 Montaznik  Irán je daleko více demokratickou zemí než Saudská Arábie , ale první neleze do řitě USA ,proto jsou tam volby špatné!
25.06. 00:49 wilonix  Pravda a láska nakonec zvítězí nad Havlem a jedo partou.
25.06. 05:55 steve  RE: Pravda a láska nakonec zvítězí nad Havlem a jedo partou.
25.06. 08:05 cheorchess  Moldavii bych v souvislosti s iranem, ani volbami tam, nezminoval
25.06. 11:41 SPECZ  OT příspěvek
25.06. 21:03 wilonix  RE: OT příspěvek
25.06. 11:58  Souhlasím s článkem
25.06. 12:20  A další pravidlo
25.06. 12:36 Karel z Čech  Zakopaný pes je v tom, že se směšuje stará a nová morálka.
25.06. 14:52 hestroy  RE: Zakopaný pes je v tom, že se směšuje stará a nová morálka.
27.07. 00:30 jansmith1984  RE: Zakopaný pes je v tom, že se směšuje stará a nová morálka.
25.06. 14:36 Pavel Bočan  Drobná změna
25.06. 23:29 SPECZ  Další krátký "slabikář", poněkud obecnější.
26.06. 04:12 steve  .. a jsme vsichni v prdeli, sionisti taky ....
26.06. 13:14  RE: když už jsme O.T.,
26.07. 21:37  RE: když už jsme O.T.,
27.07. 04:18 steve  RE: když už jsme O.T.,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 62 čtenářů částkou 11 175 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 5

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 1

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 0

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 0

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

ČEZ a americká firma Westinghouse Electric podepsaly dohodu v hodnotě několika miliard korun o modernizaci Temelína15.09.21 09:49 Česká republika 2

Ázerbájdžán, podporovaný Tureckem a Pákistánem, připravuje eskalaci s Arménií15.09.21 09:26 Neurčeno 0

MUDr. Jan Hnízdil: Pandemie by se dala ukončit ze dne na den !15.09.21 08:46 Česká republika 0

Somálec ve Vídni ubodal dvě ženy14.09.21 09:34 Rakousko 0

Vládní sebranka ponechala střídání letního / zimního času na dalších 5 let13.09.21 21:19 Česká republika 2

Trochu matematiky do Covidového šílenství13.09.21 14:08 Neurčeno 0

Další trapný útok na Rusa a lísaní se k fašistické Ukrajině12.09.21 20:41 Česká republika 3

Skotsko - podle údajů veřejného zdravotnictví bylo v srpnu 80 % úmrtí na Covid-19 u osob, které byly očkovány.12.09.21 19:39 Británie 1

Panika v Austrálii. Regály jsou prázdné, nedostatek všeho!12.09.21 19:05 Austrálie 0

„To se nemělo stát. Ne teď.“ Dotační království předsedy ODS Fialy12.09.21 08:05 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
25,33 Kč
Libra
29,68 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
15,69 Kč
Švýcarský frank
23,27 Kč
100 japonských jenů
19,63 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,21 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 779,61 Kč
1 unce stříbra
491,11 Kč
Bitcoin
1 033 829,48 Kč

Poslední aktualizace: 16.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 752