Diskuze k článku

Bush, Bůh, Irák a Góg

Příspěvků 33

4.6.2009 1:04

smutny Dikobraz ..

steve 70.?.?.?

.. cerny Dikobraz pro vsechny nevinne obeti a nejhumornejsi serial pro stiny v pozadi. S takovym "materialem" je hrich nejit do valky. [smích]
.. a tento "bozi syn" dnes vypravi detem ve skolach v Dallasu o svych prochazkach se svym psem. Vypravi jim, ze s sebou nosi plastikovy pytlik na zbirani hoven po Barnym. Aby to take tak delali, protoze je to dobre pro Ameriku a svobodu.
A deti jeci nadsenim. A jsou nadsene a vlastenectvi z nich sala !! Dalsi material pro valky. [smích]
A "stiny" se chechtaji jeste vice. Co budeme s tolika idioty delat ? Tolik jich ani nepotrebujeme ...
.. ty nepotrebne nechame zpergillovat temi jinymi idioty ...
Hlavni je aby si KoserHospodin namastil kapsu. Cim je narod tupejsi, tim je PanBuh lepsi kseft.

192599

4.6.2009 22:36

RE: smutny Dikobraz ..

INSIDER 78.?.?.?

Reakce na 192599

http://www.youtube.com/watch?v=jNBNqUdqm1E elita nám ukáže, koho v česku volit do EU PARLAMENTU. [chechtot] [chechtot]

192664

4.6.2009 2:12

Slovy p.Potashe

Datel 99.?.?.?

"Když fanatici překročí hranici, je nezbytné, aby měli strážci zákona a soudy po ruce nástroje efektivně zakročit." - Tyto slova by mely platit pro kazdeho .

192603

4.6.2009 4:16

RE: Slovy p.Potashe

steve 70.?.?.?

Reakce na 192603

Datel, a ted jsi to naklofnul ! Jenomze ti strazci zakona a soudy - jsou co? Jsou taky fanatici. Jinak by je v nejlepsim pripade vyhodili. Ale spise zavreli. Protoze, kdo neni nas fanatik - je co? Je terorista. A navic antisemita.
.. a ted babo rad !!

192605

4.6.2009 9:49

Smysl dějin existuje !

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Mnozí lidé jsou náchylni chápat vývoj jako serii náhod a omylů. Jiní pak vidí v pozadí nějaké tajné organizace, že to řídí - ovšem zase svým způsobem formou směsice serie náhod a omylů.

Chtěl bych upozornit na to, že smysl je vyšší. Že to, co vypadá jako směsice serie náhod a omylů, že to skutečně je směsice náhod a omylů, jenže tato směsice náhod a omylů má jeden pevný směr !!

Čili, někdo to skutečně řídí, ale netřeba si to představovat tak, že řídí každičkou částečku toho pohybu. Uvedl bych příklad, který to ozřejmí - přece, když potřebujeme dovést vodu na pole, abychom jej zavlažovali, tak vykopeme strouhy a tu vodu do takto vzniklého systému vpustíme.

Ta voda tam řízeně doteče a zavlaží pole ! Ale nemusíme přitom složitě řídit každičkou jednotlivou molekulu vody - stačilo vykopáním zavlažovacích kanálů tomu globálně určit směr !

Velice bych každému doporučoval, aby se nedíval, co dělá "tadyhle tato molekula vody a kdo jí říká, kam má dospět". Všímejte si, kde a hlavně kým jsou "vykopány zavlažovací kanály" !

Bible se dá použít a zneužít na nekonečný počet způsobů. Dá se však taky pochopit... každému to není dáno. Avšak každý by mohl pochopit, kdyby hodně chtěl.

192623

4.6.2009 11:47

RE: Smysl dějin existuje !

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 192623

Kudy a jak kopat kanály neurčuje někdo někdo tam nahoře nad vesmírem, ale zcela konkrétní skupina kýmsi(?) či samo vyvolených a nikomu neodpovědných nadlidí, kteří to kopání kanálů financují.

Za ty roky, co se tito vyvolení scházejí ke kunzultování a koordinování svých záměrů, dostalo se této skupině označení podle hotelu v holandském městě, kde se poprvé v r. 1954 sešla. Tedy rozhodně žádná tajná organizace, spíš jen tak trochu tajuplná. Činnost tohoto spolku také není nijak tajná. Realizuje dávný plán jistých Protokolů jistých tzv. mudrců, a to spolu s jinými skupinami jistých vyvolených a jejich pohůnků, které v průběhu doby za stejným účelem byly zainteresovanými vyvolenými zřízeny.

Označení kanálníci (podle zmíněných kanálů) by těmto lidem sedělo mnohem líp, než dnes používané označení sionisti či starší věcně nesprávné označení semité jako protiklad antisemitů.

192628

4.6.2009 11:58

RE: Smysl dějin existuje !

hestroy 90.?.?.?

Reakce na 192628

Tak, tak, souhlasím s oběma příspěvky. Myslím, že v tom je jádro pudla.

192630

4.6.2009 12:47

RE: Smysl dějin existuje !

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 192630

Čili - máme alespoň náznakem i prostředek odporu proti tomu ! Ta voda v kanále musí téci s kopce, tedy doteče podle plánovačů těch kanálu správně tam, kde chtěli.

Ty "naše kanály" naštěstí nejsou "s kopce" - jsou dány jen naší hmotářskou hrabivostí. V tom je možnost klást odpor. Možná je pozdě, neb většína již "teče tou správnou cestou" a možná zbytek odolavších lidí bude už prostě fyzicky doražen jinak.

Ale třebas ještě ne.

192636

4.6.2009 14:28

RE: Smysl dějin existuje !

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 192636

Ze nejsou z kopce? Ty nase kanaly stoji na lidskych predsudcich a proti tomu jsou Himalaje jako krtince. Nejobtizneji se deji jakekoliv zmeny tam "uvnitr". Kdyz dojde ke zmenam, tam "uvnitr", tak pak nabira deni velmi rychle na dynamice. [smích] [mrknutí jedním okem]

192641

4.6.2009 12:10

RE: Smysl dějin existuje !

baki 89.?.?.?

Reakce na 192628

Není přece tajemstvím, že "dějiny" se utvářejí na základě nějakého náboženství či víry. I marxismus - leninismus je určité náboženství, neexistence Boží je víra, jako řada dalších. A každý stát se snaží, aby dějiny "kráčely" ve smyslu toho "jedině správného náboženství", který v něm převažuje, Náš stát přeci není žádnou výjimkou. Tak proč se podivujeme systému myšlení vedoucích činitelů USA??

192633

5.6.2009 7:32

RE: Smysl dějin existuje !

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 192633

Až na to, že ti vedoucí činitelé USA se sice ohánějí pořád bohem a Biblí, ale ve skutečnosti se řídí zcela evidentně ďáblem. Svědčí o tom i ty jejich tajemné pozdravy, kdy z prstů vytvoří rohy a vzájemně se tak spiklenecky zdraví.

192689

4.6.2009 12:58

RE: Smysl dějin existuje !

Oli63 88.?.?.?

Reakce na 192628

V tomto momente v Egypte jeden čierny chlap kope kanál. Kope a po súhlasnom potlesku obecenstva ho hneď aj rozširuje.
Toľko egoizmu a spupnosti som už dávno nepočul.
(B.Obama-prejav, online www.ta3.com)

192637

4.6.2009 17:17

RE: Smysl dějin existuje !

steve 70.?.?.?

Reakce na 192637

.. to jeste nic neni, on brzy vytahne mnohem silnejsi polivku. Tenhle chlapec je mnohem nebezpecnejsi nez bozi syn Bush .. ted se vice aktivizuje Izrael, US bude zametat.
Ten projev je skutecne ke zvraceni. Ale co dnes neni ke zvraceni ze spolecne dilny "Izrausa". Statni terorismus povyseny na Zakon ...
--
.. 2 roky pred 9/11 rekl Bush novinarum: " Udelam invazi do Iraku" [smích]
http://www.politicalaffairs.net/article/articlevie...
---
.. a potom nahodou spadly "panelaky", tomu veri uz jenom Bushuv cokl Barney .., a Obama se brzy predstavi take. Jak stale opakuje, "sve pratele vzdy podpori" ...

192644

4.6.2009 21:05

RE: Smysl dějin existuje !

Oli63 88.?.?.?

Reakce na 192644

Takže oni tú vojnu asi fakt začnú. Kua zmrdi posraní. A stádo jasá.
Je mi z toho na grcanie.
Asi som nemal mať deti, lebo tých my je fakt ľúto.
Krásnu budúcnosť sme im pripravili..... [bliji]

192660

5.6.2009 3:06

RE: Smysl dějin existuje !

steve 70.?.?.?

Reakce na 192660

Oli63 - Takže oni tú vojnu asi fakt začnú ..
[smích] Samozrejme - je nemozne a nelogicke ji nezacit !!
Pred koncem prvniho volebniho obdobi Bushe uz vladla znacna nespokojenost s jeho administrativou. Bylo vsak jasne receno, ze "kun se v polovine dostihu vymenovat nebude". Dostih porad pokracuje, pouze prvni kun predal stafetu. Myslis si snad, ze nekdo dovoli Obamovi zahodit stafetovy kolik ?? To snad ne !! Obama cekal ve staji aby bezel, a on pobezi - vice nez Bush. [smích]Je to pouze dalsi dostihovy kun, ktereho pustili na drahu. Nic vice a nic mene !!
Uvidis sam.
Samozrejme, ze mu nikdo v arabskem svete neveri ani slovo. Bushovi verilo 92% nez prepadl Irak. Obama musi porodit situaci, aby mohl utocit, respektive "branit". Proto nastoupi Izrael se svoji "mini" akci. Jakakoliv reakce na tuto provokaci ze strany Izraele bude zaminkou pro Obamu vstoupit do hry.
.. Divadlo s restartovanim vztahu bude pokracovat "zapalenim izraelskeho Reichstagu" !? (treba)a naslednou reakci USA s pomoci pratelum, ktere nikdy neopusti. A snaha o restartovani vztahu s araby poslouzi v budoucnu jako argument, ze to je pres vsechnu snahu nemozne.
Dnes nazval Izrael Obamu ANTISEMITOU (viz odkaz) ..
http://www.presstv.ir/detail.aspx?id=96942&ion...
Stary, mnohokrate pouzity scenar se opet vratil. Hra na Hodneho a Spatneho.
Pro araby ma byt ten Hodny nyni Obama, protoze restartuje a kritizuje mirne Izrael ( 2 staty, zastavit vystavbu na okupovanem uzemi, No more "blank check" pro Izrael ..). Zdanlive "neshody" mezi USA a Izraelem vytvareji zdanlivou atmosferu verohodnosti politickych snah. Zdanlive posilovani arabskych pozic zmanipulovat ( coz delaji porad po celem svete), tak aby mohlo byt charakterizovano jako vazne ohrozeni Izraele a mohlo se nekompromisne zakrocit ..
Obama musi valcit, to je jeho jediny ukol, musi podrobit Asii za JAKOUKOLIV CENU(vcetne lokalni jadernych uderu).
.. v Iraku prohraje, v Afghanistanu uz prohral, Pakistan ? - nemusim komentovat, Iran ? - mel by na sobe Cinu a Rusy
Pres toto vsechno bude valcit. Strategie valek vedenych v Iraku a Afghanistanu je neuspesna. Musi nastoupit druha varianta. Absolutni likvidace nekolika udery. Rozhodnout ve "svuj" prospech.
A onen "restart" je spise objizdeni v budoucnu pripadne zucastnenych akteru na "radikalnim Asijskem cisarskem rezu"
---
Jednoduse: USA musi zacit dalsi valku ! Musi se stale snazit byt v ofenzive. Jestlize se zastavi, stat Izrael prestane existovat. USA slouzi Izraeli. Prohra USA je hrobem Izraele
----
.. mnozi lide si v predstave moznych hruz zakryji vlastni tvar dlanemi. Svedomi, humanita, bolest, deti ..
O co jednudussi nahled ma na to sionista; "Budeme vladnout MY, nebo NIKDO".
.. vsechno kolem je rozdavani "tureckeho medu" verejnosti na pouti poradane masovymi vrahy.
--
PS: .. kolik mas deti? .. a jak stare?
.. vela stastia - Ocko !! [smích]

192674

5.6.2009 7:48

RE: Smysl dějin existuje !

Oli63 88.?.?.?

Reakce na 192674

Ďakujem za reakciu.
Mám 2 komplet kusy 15,16. [smích] v ťažkom veku kde je všetko jasné.

Konflikt je nevyhnutný ale nádej zomiera posledná.
Lenže ono to asi nie je tak jednoduché spustiť vojnu so ZHN.
Aj napriek antagonizmu susedov v tom regióne je tam Čína, India a kurefsky blízko Rusko. Ako by reagovali v prípade konfliktu ktorý by už nebol len lokálny ?

Myslým že kľúčové na počiatku bude postavenie Indie voči Pakistánu. Nie je možné, že po týchto USzraelských tančekoch sa dokonca tieto krajiny dohodnú ?
Aj Čína by do toho mohla vstúpiť. Nie vojensky, ale ekonomicky. Mám na mysli likvidáciu dolárových rezerv prechodom na inú menu. No bolo by to pre ňu bolestivé ale istým spôsobom by dala svetu druhú šancu. Možno by ju v tom podporilo aj Rusko (nemyslím že by sa len nečinne prizeralo ako mu tí skurvenci ničia dŕžavy).

Pekne som si to napísal, že ?

Ak sa však opýtam Quid pro quo ? je Vaša analýza podstatne reálnejšia.

Impotentný politický komentár na záver :
my veríme, my zdôrazňujeme, my odmietame, my nemôžeme, my máme záväzky ....

192691

5.6.2009 8:16

RE: Smysl dějin existuje !

steve 70.?.?.?

Reakce na 192691

Mám 2 komplet kusy 15,16. v ťažkom veku kde je všetko jasné.
[smích] mi je to take jasne ..
---
.. samotnym valkam predchazi dulezitejsi faze nez je vlastni valceni. Diplomaticka priprava, kde se dopredu domluvi kde kdo pujde a kam az kdo nepujde. Valky se domlouvaly na prochazce v parku (1. svetova), pri golfu, popripade v posteli se spolecnymi kurvami .. Ona zdanliva slozitost pro nas je velice jednoducha pro ty, kteri to chteji zpustit. Kdo chce dnes zacit valku, musi se domluvit. Kompromisem chce kazdy neceho dosahnout. Kompromisem se rozdeli teritoria. Alespon na cas. Do dalsi valky.
Avsak moznost onoho: "nepritel nas zradil" je vzdy otevrena. A hraci to vedi .. [oči v sloup]

192697

5.6.2009 9:34

RE: Smysl dějin existuje !

Oli63 88.?.?.?

Reakce na 192697

Je ťažké pochopiť, že pre naše životy nie je dôležitý kalendár ale čas medzi životom v ohrade a občasným pretriedením stáda.
Ešte ťažšie je sa s tým zmieriť. Pred rokom som si myslel, že je možné niečo zmeniť. Dnes som vyliečený a temer istý, že pozitívna zmena je nemožná. Rakovina je v poslednom štádiu.
Ale istý som si aj tým, že pôjdu aj ONI. Zdochnú na následky vyliečenj rakoviny, na rozvrat vnútorného prostredia.

Prečo myslenie ľudí tak veľmi bolí ? [pláč]

192701

5.6.2009 11:14

RE: Smysl dějin existuje !

mtk 80.?.?.?

Reakce na 192701

[překvapení] [pláč]

192705

4.6.2009 12:43

RE: Smysl dějin existuje !

Silencer 78.?.?.?

Reakce na 192623

Rozumím vašim slovům, mám však otázky.

Jaký je tedy smysl dějin v podání tajných organizací v pyramidě moci s velkým okem?

Co je jejich konečným cílem, úspěchem, splněným projektem, odškrtnutím to-do listu či poslední metou? Totální světová nadvláda? - Ale tu přeci mají již mnoho let po několik generací křivých nosů ne?

Můžeme se bavit zde na Zvědavci nebo na pár podobných periodicích, stáda ovcí zase na Novinkách, iDnesech a dalších "portálech", všichni nějak žijeme a snažíme se vyhnout kolům systému, které by nás semlely. Světová vláda existuje již dlouho a myšlenky na zastavení nástupu NWO jsou tak trošku opožděné nemyslíte? Co je tedy konečným cílem těchto schopných organizovatelů ? Našel jste na to odpověď v bibli? Našel jste smysl života? A pokud ano, jaký si myslíte že si našla Rothschild family?

192635

4.6.2009 20:51

RE: Smysl dějin existuje !

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 192635

Pane Silencer ! To, co dále napíši, může být i pochopeno, pravděpodobněji však může vzbuzovat úsměvy ne-li úsměšky - tedy nechť ...

Všechno ukazuje na to, že zde na Zemi jsou dvě ET entity, které již jednou spolů vedly válku o planetu Země. Ta válka byla pod tlakem třetí, nadřazené entity, přechodně utlumena. Lidstvu byl dán čas a jakási morální a částečně i technická podpora - to vše na určitou dobu. Smyslem celé akce bylo či je, aby lidstvo samo prokázalo svou schopnost zařadit se mezi kosmické inteligence.

Jedna z těch ET entit jsou naši Tvůrci - Anunaki. Tito mají zájem lidstvu pomáhat, aby přežilo a zapojilo se do jakési kosmické konfederace civilizací, neboť s náma by bez války vyhráli, respektíve jako naší patroni částečně zdědili i Zemi.

Druhá ET entita je s největší pravděpodobností reptilní a tato entita na našem přežití nemá zájem - chce jen planetu Zemi. Do sporu se postupně - ať pasívně nevědomky, nebo aktívně a vědomě - zapojily i určité skupiny lidí. V současné době zcela evidentně vítězí strana reptilní.

Podle proroctví tomu tak skutečně bude, ale zvítězit nakonec podle těchže proroctví by měli naši Tvůrci - Anunaki. Naprostá většina lidí o tom má minimální ponětí. Lidské zájmové skupiny na obou stranách nehrají významnou roli.

Nostradamus si toho byl evidentně vědom ! Napsal totiž (citace z hlavy):

Dlouho skrytý se vrátí,
zatne krvavou čepel do Měsíce.
...
Bohové lidem zjeví,
toto je jejich válka.
Nebesa budou plná zbraní,
největší škody utrpí levice.


Ta levice není asi míněna politická levice, ale možné je vše.

Tedy smyslem pohybu dějin je velká kosmická válka o planetu Země a samozřejmě příprava na ni, přičemž ať zvítězí libovolná strana, bude lidstvo vyhubeno buď zcela, nebo částečně - prakticky ale skoro taky zcela.

Všechna proroctví ukazují na vítězství našich Tvůrců a tedy zdecimované lidstvo přežije - ovšem v modifikované podobě. Planeta bude velmi poničena a lidstvo zde nadlouho nebude moci žít. Sám Nostradamus sice prorokuje "jedna báseň" dál a dál až kamsi do roku skoro 4000, ovšem po roce 2012 (2011 alternatívně) v tom má podivné zmatky a protimluvy. Ostatní proroci vcelku "jednohlasně končí" po roce 2012 (2011 alternatívně).

Začne nová "zlatá doba". Nutno ale opatrně dodat - nebude moc zlatá pro hrabivé materialisty... [chechtot]

192658

8.6.2009 23:01

RE: Smysl dějin existuje !

evina evaones (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 192623

nemohl byste být méně tajemný a radši trochu konkrétnější?Výklad bible je velmi složitý i pro opravdové znalce.Myslím,že pochopit,i kdyby hodně chtěl nemůže bez zasvěceného vykladu žádný ne-teolog.A ten to studuje 6 let intenzivně a zabývá se tím prakticky celý profesní život.Takže to,co jste tu sesmolil je dost velký blábol. [bliji]

192870

4.6.2009 11:46

Satan byl vypuštěn.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Ano,podle Zjevení má Bush pravdu.Ale jaksi zapomněl,že je tam řečeno i to,že satan bude za pomoci falešných proroků označovat za Satana někoho jiného.Zvláště svaté proroky.Tak kdo je tady potom Satan?

192627

5.6.2009 13:56

RE: Satan byl vypuštěn.

Jakub Roth 81.?.?.?

Reakce na 192627

Ten, kdo za Satana označuje Bilderberg a jiné? [velký smích] [velký smích] [velký smích]

192713

4.6.2009 15:39

Jako by na tom zalezelo

Petr Řehák 194.?.?.?

Ono je prece uplne jedno v jakem jmenu jsou zverstva pachana. At uz to byl buvod ekonomicky, politicky nebo pro nas trochu zvlastni duvod nabozensky. Na tom jaky vnitrni duvod agresor na pachani toho co pacha vubec nezalezi jestli budou jeho ciny o trochu lepsi, horsi, nebo kurioznejsi.
Tem kdoz v bolestech v bolestech umirali zasazeni bombou a tem kdoz byli muceni ve veznicich by asi moc nepomlo ale ani nepritizilo kdyby vedeli co za vnitrni pochod agresora zpusobilo jejich utrpeni. Protoze kdyz vam bomba utrhne koncetinu nebo udela diru do bricha tak budete asi tezko v tu chvili premyslet na co ze asi myslel ten kdo 'stiskl tlacitko' a nebo ten kdo k tomu vydal rozkaz.
Nasili ze strany agresora je vzdy stejne bolestive a proto by se ani nemelo moc prihlizet k pochodum uvnitr jeho hlavy ktere jej vyvolaly. Jediny rozdil mezi dvema nasilimi je utok vs obrana. utocnik vs obrance, zlodej ci vrah s pitoli vs obrance s pistoli, utocna armada vs o zivot souperici domobrana.
Ackoliv v prvnim pripade je nasili neprijatelne v druhem by melo byt casto pochopitelne.
Ja vim ze sice muze nekdo namitnout ze to 'arabaci' jsou agresor a USA se brani, ale to at si uz kazdy posoudi sam zda jsou ci nejsou ty role obracene nebo dokonce nejde o pripad 2 zlodeju a vrahu radicich v jednom rajonu (jako to bylo nejspis za dob studene valky)

192643

4.6.2009 19:03

zlatej Vatikán...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Vatikán je zlatej, proti těmhle talmudizovaným americkým církvím, které věří ve vítězství Izraele nad zlem. Pokud rovnou nepodporují sionacizmus. Těm nevysvětlíte, že Izrael (a jeho US přisluhovači)je doupě satanovo, které se snaží rozpoutat 3. světovou válku všech proti všem. Pro tento účel používají právě zfanatizované talmudizované křesťany a zfanatizované muslimy. Rozděl -nechej je vzájemně vyvraždit- a panuj.

192648

4.6.2009 19:11

hihi

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

a to nám média stále tvrdí, že je pro nás hrozbou militantní islamismus

o militantním křesťanském sionismu známém především z USA se převážně mlčí. A to mají USA stovky jaderných hlavic. Muslimové s výjimkou několika desítek v Pákistánu žádné.

o islámském sionismu se raději nepíše skoro vůbec

Fundamentalismus má mnoho podob.

192650

4.6.2009 19:43

RE: hihi a BUBUBU ..

steve 70.?.?.?

Reakce na 192650

Pane Medo - to co je nam kazdodenne servirovano je ta nejsprostsi, spinava, krvava fasisticka propaganda. Momentalne "restartovana" nove napudrovanym sioksichtem. Takze pochopitelne vime co muzeme od "restartu" ocekavat ..
..nebo, ze bych se snad mylil ? Rad bych, ale jsem si jisty, ze by to byl jenom sen ..
--
.. Obama v Kairu - "stejne lzi, stejna retorika" ..
http://kennysideshow.blogspot.com/2009/06/obama-in...
---
.. Obama velice rad propaguje reseni dvou statu .. [oči v sloup]
.. a ve Vychodnim Jerusalemu ?
http://www.imemc.org/article/60662
----
.. kolik milionu lidi bude zase zmasakrovano pro tohoto "restartovaneho slizkeho hezouna" ?

192654

4.6.2009 19:14

Pár viet k zmyslu života a dejín.

abc 85.?.?.?

Chcelo by to nepliesť si dojmy s pojmamy.Zmyslom života je konať Božiu volu. Ten kto ju nekoná, koná satanovu volu. A to nemusí byť nutne zapojený v politickom, náboženskom a obchodnom systéme sveta, ktorý satan vytvoril a ovláda. Stačí byť nezávislí... Zmyslom ludskej existencie je hladať a nájsť Boha a jeho spravodlivú vládu Božie královstvo. Ježiš Kristus sa na zemi bol predstaviť ako kráľ nebeskej vlády, ktorá za všetky zločiny proti ľudom satana onedlho odstráni. Satanov cieľ ovládnuť ľudstvo, alebo ho zničiť, sa preto blíži k svojmu vyvrcholeniu.

192651

5.6.2009 23:45

Invaze Chazaru prisla ze severu

Latinec 201.?.?.?

>Podle Genesis a Ezechiela jsou Góg a Magóg apokalyptické síly, jež mají přijít ze severu a zničit Izrael.

Podle historickych pramenu se Chazari v dobe nez prijali kult babylonskeho talmudismu (znamy tez coby judaismus) hlasili k puvodu z Goga a Magoga.
http://www.apfn.org/THEWINDS/library/khazars.html
http://www.youtube.com/watch?v=VB7kPPzqYBs
Tudiz, biblicka proroctvi se JIZ naplnila. A pokud Bush mluvil o jejich exterminaci, tak by mel byt predveden pred mezinarodni soud a obvinen z propagace holohoaxu!
Pura vida.

192738

6.6.2009 20:35

RE: Invaze Chazaru prisla ze severu

abc 85.?.?.?

Reakce na 192738

Správne, ale nezabudnime,že Ezechiel 38:18-23 má aj druhé celosvetové splnenie. Chazari ako priami uctievači Diabla sa dokázali vteliť a riadia prostredníctvom mediokracie svetový chod dejín k Armagedonu. V Zjavení 20:7-10 po miléniu,dokonca uvidíme ich tretí útok v mene Satana na Božiu zvrchovanosť. Ich symbolické označenie je preto vhodné. Buďme radi,že sa nám odhalili, aspoň vieme s kým máme dočinenia a nechajme ich dohrať ich smutnú hru.

192758

7.6.2009 23:00

Kosmické zamyšlení

rataj 85.?.?.?

Vskutku chápou jen nemnozí,
Že vše je pouze z jedné Podstaty,
Byť odlišného složení,
By rozmanitost Života se projevila
V celé úplnosti a kráse.
Vše ve vesmíru pochází
Z kosmického prachu,
Do něhož se pak zase rozpadá,
Aby nové tvary mohly vzniknout.
Každý z nás ať chce, či nechce,
Do sebe přijímá povětřím, vodou, potravou,
Atomy hmoty, jež byly součástí
Živých i neživých tvorů a věcí,
Třeba i našich nepřátel, i dálných hvězd.
Všichni jsme takto propojeni,
Boháči s nuznými,
Křesťané se Židy, muslimy,
Silní s bezmocnými,
Zvědavci s nezvědavci,
I svými myšlenkami
A jinými vazbami,
které ani nevnímáme,
Se všemi bytostmi i věcmi na zemi,
A paprsky kosmickými,
Které námi procházejí,
I s celým vesmírem.
Aniž si to uvědomujeme,
neustále někam plujeme,
plujeme?, co dím?, řítíme se
přezávratnou rychlostí*)
na kosmické lodi
námi zvané Země
v končiny dosud neznámé.
Ať se nám to líbí, nebo nelíbí,
všichni jsme osádkou
tohoto plavidla,
a jenom na nás záleží,
jak s ním zacházíme,
jak spolu vycházíme,
jak Zemi ošetřujem a chráníme
před porušením a nadměrnou zátěží,
zda se konečně domluvíme na správném kurzu,
a budeme se snažit směřovat
k nějakému blaženému ostrovu,
nebo se ztratíme v jakési černé díře
ze své vlastní obecné zvůle.
Zatím to s námi valně nevyhlíží,
posádka je stále více rozhádaná,
podléhá mámivým svodům a moci
nemnohých, co snaží se
vše kormidlovat podle vlastních
sobeckých přání
bez ohledu na mínění ostatních,
a to i za cenu násilí, mučení,
vražd i pustošivých válek,
v nichž zmírají miliony
mužů, ba i žen a dětí nevinných.
Plujeme, ba řítíme se
přezávratnou rychlostí
a přitom na hřbetě oře tak klidného,
Že mylně zdá se nám,
Že není nic pevnějšího.
Čím je to asi způsobeno,
Jakou obrovskou silou,
Že planety se neustále točí kolem své osy,
obíhají v precisních drahách kolem svých sluncí
šílenou rychlostí
A navíc s nevídanou přesností.
Jak vysvětlit si ta titánská
Perpentua mobile,
Ten pohyb gigantických hmot?
Zde Vojta nám snad odpoví,
Že příroda to sama tak za miliardy let učinila
Cestou nekonečných pokusů
A vylučováním omylů.
Mnozí si však myslí něco zcela jiného,
Věří v božskou, člověku nepochopitelnou Sílu,
která z Chaosu vytváří Řád, která do hmoty neživé
věčně nový vnáší Život.
Tato Síla nikdy dlouho nesnáší nadutost lidskou,
Časem nemilosrdně trestá,
když smrtelník si osobuje božská práva,
když ze své vzpupnosti ničí boží tvory,
když Řád chce změnit v Chaos.
Kde lidská síla zdá se bezmocná
Proti obrovským silám Zla,
Tam často zasahuje božská Síla,
By mocnosti Zla zkrotila.
Tajemná planetaNibiru
je prý už téměř na obzoru.

192798

7.6.2009 23:04

Kosmické zamyšlení/ dokončení

rataj 85.?.?.?

Nu, snad vše ještě dobře dopadne,
Snad nás nakonec zachrání
V poslední vteřině
Některý z četných juesej- supermanů,
Jak to Hollywood předvádí.
Kdo z nás lidí to skutečně ví?
----------------------------------------------------------------
*) Rychlost rotace Země je 465 m/s na rovníku, oběhová rychlost kolem Slunce asi 30 km/s, samotné Slunce obíhá kolem středu Galaxie současnou rychlostí cca 230 km/s (podle Wikipédie). Jsou to, panečku, fofry, a jaksi to vůbec nepociťujeme.

192800

Příspěvků: 33

04.06. 01:04 steve  smutny Dikobraz ..
04.06. 22:36 INSIDER  RE: smutny Dikobraz ..
04.06. 02:12 Datel  Slovy p.Potashe
04.06. 04:16 steve  RE: Slovy p.Potashe
04.06. 09:49 Petr Gejdoš  Smysl dějin existuje !
04.06. 11:47 Karel z Čech  RE: Smysl dějin existuje !
04.06. 11:58 hestroy  RE: Smysl dějin existuje !
04.06. 12:47 Petr Gejdoš  RE: Smysl dějin existuje !
04.06. 14:28 Rene Bartosek  RE: Smysl dějin existuje !
04.06. 12:10 baki  RE: Smysl dějin existuje !
05.06. 07:32 Jarmila  RE: Smysl dějin existuje !
04.06. 12:58 Oli63  RE: Smysl dějin existuje !
04.06. 17:17 steve  RE: Smysl dějin existuje !
04.06. 21:05 Oli63  RE: Smysl dějin existuje !
05.06. 03:06 steve  RE: Smysl dějin existuje !
05.06. 07:48 Oli63  RE: Smysl dějin existuje !
05.06. 08:16 steve  RE: Smysl dějin existuje !
05.06. 09:34 Oli63  RE: Smysl dějin existuje !
05.06. 11:14 mtk  RE: Smysl dějin existuje !
04.06. 12:43 Silencer  RE: Smysl dějin existuje !
04.06. 20:51 Petr Gejdoš  RE: Smysl dějin existuje !
08.06. 23:01 evina  RE: Smysl dějin existuje !
04.06. 11:46  Satan byl vypuštěn.
05.06. 13:56 Jakub Roth  RE: Satan byl vypuštěn.
04.06. 15:39 Petr Řehák  Jako by na tom zalezelo
04.06. 19:03  zlatej Vatikán...
04.06. 19:11 MedaBeda  hihi
04.06. 19:43 steve  RE: hihi a BUBUBU ..
04.06. 19:14 abc  Pár viet k zmyslu života a dejín.
05.06. 23:45 Latinec  Invaze Chazaru prisla ze severu
06.06. 20:35 abc  RE: Invaze Chazaru prisla ze severu
07.06. 23:00 rataj  Kosmické zamyšlení
07.06. 23:04 rataj  Kosmické zamyšlení/ dokončení

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 4

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 106 030,80 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 477