Diskuze k článku

Středisko pro vyhodnocování hrozeb

Příspěvků 17

23.5.2009 23:19

To je vazne.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Nekde jsem cetl, ze jakekoliv dusevni rozpolozeni cloveka ,kdyz se chce muze byt prohlaseno za patalogicke. Napr. impulzivnost lze vydavat za projev agresevniho maniaka, klid vyrovnanost lze oznacit za depresi. Vetsi individualita s "nedostatecnym" smyslem pro kolektiv bude diagnozovana jako depravace.... Behem mesice lze podavanim ruznych sracek, ktery by kazdy narkoman uvital jako zadouci zpestreni, tak behem zhruba mesice lze degradivat lidskou bytost na travu, trvale poskodit vyznamna mozkova centra i bez rezniciny jako lobotomie. Pokud takto ma vypadat ten NWO, pak ti co si rikaji mocenska elita zasluhuji nejhlubsi pohrdani, protoze posledni nacelnik pygmeju dokazal vladnout lepe a efektivneji.

191798

23.5.2009 23:40

Tak tohle smrdí...

ELCID 90.?.?.?

Pokud je pravda, co se v článku popisuje, tak občanům, zatím GB, nezbývá, než se ozbrojit a sdružovat se do ochranných spolků. Tohle je velké svinstvo, které může být řešeno, jen změnou zákonů, znemožnujícíh tento způsob likvidace nepohodlných lidí . Ale to jsem asi velký optimista. Lidé už bychom se měli rychle starat o svou bezpečnost. Neohrožuje nás žádný terorismus, ale vlády zemí, ve kterých žijeme a jejich podivné organizace.

191800

24.5.2009 0:10

RE: Tak tohle smrdí...

Cerw 82.?.?.?

Reakce na 191800

statni terorismus je take formou terorismu proto na nej nezapominejte a je to ta forma nejnebezpecnejsi - nejvetsi mnozsti lidi v historii zahynulo prave z rukou "vlastnich" vlád - mluvim o zidovskem komunismu (ono jich vic neni, ale jen pro upresneni) a jeho obetech v oblastech vlivu byvaleho SSSR, Ciny, Korey, Vietnamu a Kambodzi, Africe a Kube.

definice viz zde:
státní teror - dopouští se ho určitý stát, například vyvražďováním vlastního nebo i cizího obyvatelstva, likvidací odpůrců, potíráním základních lidskách práv a svobod, zakazováním politických stran atd. (např. komunistický teror, bývalá Jugoslávie, Rudí Khmerové ...).
zdroj:
http://www.vojsko.net/index.php?clanek=terorismus/terorismus


GEGEN NWO
GEGEN ZIONISM

191802

25.5.2009 0:16

RE: Tak tohle smrdí...

korutan 81.?.?.?

Reakce na 191802

Státní terorismus je nejhorší forma teroru vůbec! Je totiž proti němu minimální prostor pro individuální odpor. Jediná šance boje proti státnímu terorismu je masový projev odporu! A to je v televizí a ledničkou degenerovaný společnosti dneška velký problém!
Teror z moci úřední je strašák, která by měl rušit spaní každého občana každého státu na světě! Bohužel většinu našich spoluobčanů nechává naprosto klidnými!
„A třeba to tak vůbec není! To si někdo vymyslel, aby nás strašil! Aby pomlouval úředníky…“ Tak nějak asi mluvila velká část německého obyvatelstva a letech nástupu a moci fašismu. Tak nějak mluvila valná většina obyvatel „socialistických“ států v 50 a 70 letech 20. století. A tak mluví a věci chápe valná většina lidí dnešní doby! Zase jsou ochotni na perzekuované státní mocí nahlížet jako na zločince, rasisty, teroristy a extrémisty! A to všechno pro svoji plnou lednici a imbecilní televizní programy!
Jsme jako chlap, kterému ve sklepě hoří a on, sedíc před televizí u fotbalového zápasu, se sklenicí piva a flaškou utopenců, volá do kuchyně na manželku, co dobrého griluje, že to nějak exoticky voní! A zadnici nezvedne, i když mu začínají doutnat bačkory!
On nakonec z toho baráku uteče. S holou zadnicí a bez televize a lednice! V globálním světě zítřka (dneška?) nemáme kam utéct! Nám možná obé zůstane, ale nebudeme pány svého života!

191840

24.5.2009 2:54

Když dva dělají totéž, není to vždy stejné...

Anonymous 85.?.?.?

Při přečtení tohoto článku se divím, kdepak je asi pani Rowlingová? Jak je možné, že o ni není v této souvislosti slyšet, když ji vadí dětské postýlky, jak je možné, že takový problém ji nechává v poklidu? Kde jsou naši páni ochránci lidských práv z Charty 77?
( Havel, Vondra, Dienstbier, Štětina a další). Nebo toto není porušení lidských svobod? Anebo páni ochránci lidských svobod mají dvojí metr? kde je vlastně pravda?
Před několika dny jsem shlédl volební šot dělnické strany, který byl ihned označen za rasistický a stažen z vysílání, což byl vlastně důvod, proč jsem si jej dohledal a prohlédl. Bohužel, našel jsem jen fotografie sestavené do videa, které před nějakým časem odvysílaly snad všechny naše televize. V tu dobu to nebyl rasistický snímek, a pokud jej použila DS už je?
Volební šot strany zelených, mě také přilákal. Už z toho hlediska, že si udělali volební šot, založený na vlastní blbosti. Při vyhledávání jsem našel i jiný, ten s kohoutem. Nechci opakovat duševní ubohost protagonistů tohoto klipu, ale k čemu vlastně nabádá tento klip? Není to náhodou skrytý návod k trestému činu?
Anebo nám Bursík chce názorně ukázat, že když jej nebudeme poslouchat a dělat to, co on nám chce přikazovat po dobrém, tak nám usekne hlavy?
Když tak nad tím přemýšlím, nevím, jestli nám nebude lépe na tom blázinci rovnou.

191809

24.5.2009 15:00

RE: Když dva dělají totéž, není to vždy stejné...

Moxastin 80.?.?.?

Reakce na 191809

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9067

Rowlingova... narazoňil som na tuto srandicku. O subliminaloch na reklamach som vedel... Diky velkemu plagatu som si aj jeden vsimol... Pokladane spise za nahodu [velký smích] Ocividne ne...

Ale tie anagramy... Moze to byt nahoda pri par anagramoch. ale cim ich date dokopy vice s podobnym sdelenim, tak pravdepodobnost nahody sa rovna 0...

mozno by nejaky supermozek dal dokopy iny vyznam. ale ne v takom pocte a nezachoval by nikdy suvislost s temou...

NWO a podobny bordel... [velký smích] Sranda ne? Aj ked sa najdu machri co budu tvrdit ze spravia z toho pohadku o karkulce, ale nech sa ukazu... Nech spravia z tych mien neco co dava dobry zmysel... Zednari a im podobna chamrad anagramy radi [velký smích]

191824

24.5.2009 16:17

RE: Když dva dělají totéž, není to vždy stejné...

Cerw 82.?.?.?

Reakce na 191809

nechci stourat ale DS zadny volebni klip, ktery by se vysilal v Ceske televizi ci jakekoliv jine celoplosne televizi nema ... a nemela (patrne narazite na klip "narodni strany" - ktera financovana systemem a bez clenske zakladny ma primarni ulohu a to zdiskreditovat cinnost jakychkoliv nacionalistickych ci pro bilych uskupeni)

mela 3 rozhlasove spoty na CRo z nichz 2 ji byly reditelem CRo soudruhem Vaclavem Kasikem zakazany ...

poslechnout si je lze na strankach zminovane strany a posoudit zda jde skutecne o zavadny material ci nikoliv

stejne tak je na nejvys poderzele ze policie pozatykala ucastniky demonstrace, ktera se konala prave kvuli nesouhlasu s postupem CRo

GEGEN NWO
GEGEN ZIONISM

191828

24.5.2009 3:04

hmm,

djobcek 86.?.?.?

samozrejme ze je to mozne a zrejme dobre premyslene,ale opytajme sa,ako su na tom kapacitne?

191810

24.5.2009 10:07

Mejla

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Autor samozřejmě lže. Stalin apod. věznili a vraždili lidi bez soudů velmi často anebo tyto soudy byly fraškami, kde se obviněný dostal ke všemu. Článek je už proto velmi nedůvěryhodný a patří do Blesku a podobných tiskovin. Taktéž zavírali lidi do psychiatrických léčeben.

191813

24.5.2009 12:18

RE: Mejla

Občasný čtenář 24.?.?.?

Reakce na 191813

>Autor samozřejmě lže. Stalin apod. věznili a vraždili lidi
>bez soudů velmi často anebo tyto soudy byly fraškami, kde se
>obviněný dostal ke všemu. Článek je už proto velmi
>nedůvěryhodný a patří do Blesku a podobných tiskovin.
>Taktéž zavírali lidi do psychiatrických léčeben.


A vono jako to v tom článku vyznívá jinak než za Stalina??? Jo, je to trošičku humanitnější a rafinovanější, ale konečný důsledek je stejný, nemýlím-li se. Nevidím příliš veliký rozdíl v tom, jestli člověka zavraždí pro opačný názor rovnou, nebo bude hnít v blázinci do konce života za hrozných podmínek. Bez možnosti se bránit. Nazývat se ta která vláda může jak chce, vidím pouze důsledky takových vlád. Ať už totalitních, nebo tzv. demokratických. Napadat autora ze lži je irelevantní. [bliji]

191819

24.5.2009 18:15

RE: Mejla

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 191819

Ten člověk jen provokuje. Nemá smysl mu cokoliv vysvětlovat. Kdo chce, vidí a slyší...

191831

26.5.2009 10:39

RE: Mejla

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 191813

Nikoliv, doživotní věznění bez soudu neexistovalo ani za Stalina. I ve Stalinově SSSR se každý obžalovaný dostal k soudu a tam se dozvěděl svůj trest - od 5 let až po 25 let nebo trest smrti. To, že soudní procesy byly fraška, samozřejmě nikdo nepopírá. Jenže co si myslet například o procesu, kdy se terorista zatčený v roce 2003 přizná po čtyřech letech věznění na Guantanamu k přípravě teroristického útoku na budovu, která byla postavena až v roce 2005 - tudíž v době svého zatčení vůbec nemohl tušit, že v budoucnu bude tato budova existovat?

191943

24.5.2009 14:20

Špehování nezaměstnaných v Rakousku namísto práce

hera 86.?.?.?

jsou posledních několik let posíláni svými "poradci" na pracovním úřadě na psychologické a psychiatrické pohovory jako na běžícím pásu. V drtivé většině případů obdrží od psychologů a psychiatrů nálepku "porušená osobnost", rozuměj psychopat. Zdejší úřady si už neví s nezaměstnaností řadu let rady. Řešení přesouvají stále do vzdálenější budoucnosti. Řadu let se nezaměstnaných "zbavují" tak, že vytvářejí kolonky na úředních lejstrech a vykazují tak pokles nezaměstnanosti. Např. ten člověk je na tréninku a není tedy nezaměstnaný apod. Nezaměstnané psychology zaměstnávají tak, že jim jinak nezaměstnané předhazují na tzv. trénink, který sestává z toho, že jim tam člověk vypravuje životopis. To je všechno. Tím se také zaměstná státní aparát a kolečka se rozběhnou. Na ochranu "ohrožených" státních zaměstnanců před nebezpečnými nezaměstnanými zaměstnávají bodygárdi. V drtivé většině tlouštíci kolem 150 kg.
Na výcvik těchto lidí se pořádají školení od policie a armády. Ve všech větších městech se vytvářejí různé "soukromé" firmy s nejrůznějšími úkoly. Některé zkoumají tzv. motivaci nezaměstnaných. Např. celý rok jednou týdně dvě hodiny "tréninku". Existují skupiny lidí, kteří sledují nezaměstnané, zda se ucházejí o místo a co vůbec celý den dělají! Špehování doslova až do bytu. Z motivačního úřadu chodí děvčata až do místa bydliště a pod nejrůznějšími záminkami se vyptávají sousedů! O všech těchto informacích se vytvářejí zprávy, které se musí úředně zpracovat. "Nezaměstnanost" je pro vládnoucí výborný prostředek jak nás držet v šachu.
Na tuhle činnost stát v posledních 5 - 10ti letech vyškolil novou generaci úředníků. Na pracovních úřadech jsou mladí hošánci a děvčátka, která jim státem dodanou moc vůči starším lidem náležitě využívají. Doslechla jsem se již o několika příadech, kdy byl nezaměstnaný z bytu vytažen lékařem za asistence policie a odvezen neznámo kam. Policie se vloupává do bytů v nepřítomnosti lidí a prohledává jim byt! Jdou do takových podrobností, že vymontují např. i zámek uvnitř bytu. Z nedostatku času pak nezašroubují např. šroub, který normálně drží vložku v zámku. Člověk pak s překvapením při odemykání vystrčí celý zámek!
Děs! Dovolání nikde. Naopak. Pokud si člověk na tyto věci stěžuje, stane se duševně nemocným a zmizí ze statistik nezaměstnanosti. Od jednoho Itala jsem se dozvěděla, že když se začal hádat s jednou rakouskou úřednicí, tak s ním podle výše předepsaného vzoru zatočila. V Italii je běžné stěžovat si na ty pitomce policajty. Zkustě ale něco podobného v Rakousku. Každý úředník vás okamžitě pošle na vyšetření k psychiatrovi, který vás diagnostikuje jako psychopata a je vymalováno. Není nutné lidi zavírat do vězení apod. To je příliš nápadné.

191822

24.5.2009 14:22

Špehování nezaměstnaných v Rakousku namísto práce - 2

hera 86.?.?.?

Dokončení
Mnohem lacinější a účinější je zavřít je do bytů, do různých institucí apod.

191823

24.5.2009 21:37

Jde to do pekel všude..

josef.maly 62.?.?.?

I v rozvodové mašinerii v ČR psychologové a psychiatři slouží k likvidaci, nebo omezení osob, které jsou zaběhlým praktikám systému nepohodlné. Chce-li rozvádějící se osoba svého partnera maximálně segregovat a nemá-li žádný důkaz v tradičním pojetí, tzn. modřiny od bití, alkohol, gambler, apod. - použije tzv. "domácí násilí" a označí svého partnera jako psychického tyrana. Ukažte mi jediného psychologa, nebo psychiatra, který by takto označenou osobu prohlásil za normální ! Jsem pro zákaz činnosti soudních znalců z těchto oborů, protože skutečně nebezpečné jedince neodhalí, ale skryjí je do davu jimi uměle vytvořených.
Příklad zneužití:
http://www.znamylekar.cz/lekar-26687-phdr-zuzana-l...

[bliji]

191836

Příspěvků: 17

23.05. 23:19 Rene Bartosek  To je vazne.
23.05. 23:40 ELCID  Tak tohle smrdí...
24.05. 00:10 Cerw  RE: Tak tohle smrdí...
25.05. 00:16 korutan  RE: Tak tohle smrdí...
24.05. 00:23 sxg  666
24.05. 02:54 Anonymous  Když dva dělají totéž, není to vždy stejné...
24.05. 15:00 Moxastin  RE: Když dva dělají totéž, není to vždy stejné...
24.05. 16:17 Cerw  RE: Když dva dělají totéž, není to vždy stejné...
24.05. 03:04 djobcek  hmm,
24.05. 10:07  Mejla
24.05. 12:18 Občasný čtenář  RE: Mejla
24.05. 18:15 hestroy  RE: Mejla
26.05. 10:39  RE: Mejla
24.05. 14:20 hera  Špehování nezaměstnaných v Rakousku namísto práce
24.05. 14:22 hera  Špehování nezaměstnaných v Rakousku namísto práce - 2
24.05. 15:09 mkadlec  Zkuste tohle
24.05. 21:37 josef.maly  Jde to do pekel všude..

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 1

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,64 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
17,03 Kč
Australský dolar
16,71 Kč
Švýcarský frank
24,33 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 640,66 Kč
1 unce stříbra
536,60 Kč
Bitcoin
781 737,57 Kč

Poslední aktualizace: 15.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 826