Diskuze k článku

Amerika píchá v Pákistánu do vosího hnízda

Příspěvků 14

19.5.2009 1:42

.. takze, asi tak nejak ..

steve 70.?.?.?

k doplneni Editora neni co dodat ...
Jeden piska na fletnicku, druhy boucha do bubinku, - a sasek tanci. V porcelanu. A dirigent se radosti placa po pupku ..
Ale tady to jenom nejakym ubohym jeden a ctvrt milionkem "zivych stitu" neskonci. 5 - 8 milionku by se dirigentovi libilo, a cim vice, tim vice "Demokracie". Takova "Cerna Oda na radost".

191427

19.5.2009 10:48

RE: .. takze, asi tak nejak ..

hestroy 90.?.?.?

Reakce na 191427

Souhlasím s vámi, Steve. Myslím, že jste to vystihl přesně. Musím si nad těmi sráči nahoře, bezcitnými vrahy horšími než byli ti v Norimberku, trochu ublinknout [bliji]

Mimochodem, včera dávali na ČT2 Norimberský proces. Když jsem to viděl, tak jsem koukal jak tele. Sice snad nemluvili o lampičkách a mýdle, nicméně tam ukazovali nějaké těžítko, co měl údajně nějaký německý oficír na stole, prý to byl vysušený kus lebky s mozkem.

Panebože, to byla fraška. Zajímavé je, že ti "velikáni", kteří rozšiřovali britské impérium, byli "hrdinové", ti, co rozšiřovali německé impérium, byly zrůdy. Tozdíl mezi nimi? Žádný. Jen ti Britové pozabíjeli víc civilistů.

Hned vzápětí byl dokument o Afghánistánu, kde nějaký velitel nemocnice, nebo co, vyprávěl o tom, jaká hrůza jsou ti sebevražední atentátníci. Bohužel se zapomněl zmínit o tom, jaký rozdíl je mezi tím, když tunová americká bomba rozprskne celou svatbu, třeba 40 lidí a tím, když se odpálí nějaký chudák, co přišel o celou rodinu před policejní stanicí. Také samozřejmě neřekl nic o tom, kdo těmhle lidem dává ty výbušniny a školí je.

Divák tedy dostal včera dobrou lekci. Pokud nechcete další Norimberk a těžítka z vysušených hlav, musíte podpořit své vojáky, aby bojovali tam, kde ty hlavy suší. Je vidět, kdo ovládá českou státní televizi. Propaganda horší jak za bolševika, to vám povidám!

191455

19.5.2009 14:11

RE: .. takze, asi tak nejak ..

Anaxagoras 195.?.?.?

Reakce na 191455

Je to mimo téma ale...
...včera ve večerních zprávách na ČT byla v jedné reportáži, bohužel už nevím o čem, na konci zprávička o navrhovaném zákonu o lichvě(ČSSD+KDU). Zákon se prý nebude projednávat, protože to "má řešit chystaná směrnice EU". Možná je to jen můj dojem, ale reportáž byla v závěru trochu ostřeji střihnutá, reportér pomalu ani nedořekl "unie". Nemám teď čas dávat link, na stránkách ČT si snad najdete sami.

191463

19.5.2009 22:06

RE: .. takze, asi tak nejak ..

evina 89.?.?.?

Reakce na 191455

kdyby to nebyla pravda,člověk by se i zasmál,myslím tomu poslednímu odstavci. [mrknutí jedním okem]

191495

19.5.2009 2:36

Hmm,

Rene Bartosek 68.?.?.?

Co muze Indie ziskat na pripadnem porcovani Pakistanu? A co muze riskovat? Konflikt s Cinou? Rozpad Sanaghajske spoluprace? Korist se nejlepe lovi izolovana od celku. Jaky je zisk pokud zachovaji vychodni mocnosti chladnou hlavu? Koho tlaci cas?

191431

19.5.2009 9:50

RE: Hmm,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 191431

Hmmm. Podľa mňa autor analyzoval situáciu v Pakistane aká reálne je, ako aj to, aké potenciálne nebezpečie z nej vyplýva. Zrejme mu nešlo o nič viac, preto sa nezamýšľal nad tým, či to je v réžii "loutkařú", alebo je to spôsobené výlučne nekompetentnosťou Obamovej vlády v USA, či kombináciou obidvoch variant. Nepovažujem preto v tomto prípade autora za úbohého ako mieni editor. Mimochodom, pokiaľ by európske národy mali len desatinu vlastností Paštúnov, tak by im nehrozilo vymretie a ideológia multikulturalizmu, ako najvačší zdroj degenerácie Európanov by nemala šancu na realizáciu a bezpochyby by skočila v kolónke filozofických kuriozít. Jej tvorcovia a prívrženci by mali taký spoločenský vplyv ako majú v súčasnosti u Paštúnov a prakticky vo všetkých kultúrach mimo európsky kultúrny okruh, čiže prakticky nulový. Je vysoko pravdepodobné, že tvorcovia a prívrženci ideológie multikulturalizmu by boli prehlásení za duševne chorých, alebo zločincov, minimálne v EÚ a USA permanentne dokazujú, že naozaj patria do uvedených kategórií osôb. Preto sa nečudujme, že USA konajú v mene "slobody a demokracie" tak, ako konajú nielen v Pakistane a Afganistane, ale aj na celom svete.

191449

20.5.2009 9:43

RE: Hmm,

mt-svk 91.?.?.?

Reakce na 191449

Ani mne nie je jasné prečo by mala India napadnúť Pakistan, minimálne preto, lebo ďalších moslimov skutočne nepotrebuje.

191526

20.5.2009 15:00

RE: Hmm,

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 191526

Skutecne vybicovany extremni nacionalismus nema logiku, ale v pripade neuspechu se za nej plati tvrde. A nejtvrdeji plati obycejni lide, kteri maji malo co spolecneho s vetsinou zverstev, ktere se behem valek dely, deji a budou dit. Byl jsem s jinymi sokovan, jak se kulturni narod jako Nemci mohl nechar zfanitizovat s tak neuveritelnou rychlosti.

Akty msty viteznych spojencu zrejme zaostavaly, pokud vubec, tak pramalo. Co vim od byvaleho vezne z lagru ( nesmirne hodny clovek se skutecnou virou v Boha ), tak v Chomutove pri odsunu dav vypichoval oci. Oba povazujeme tuto dobu za temnou hanebnou stranku ceske historie. Neni treba mi rikat, co predchazelo ja mam o tomhle obdobi dost silne povedomi. Kdyz narod, ktery dal svetu jmena jako Goethe, Kant, Schiller neprokazal dostatecnou odolnost masove hysterizaci spolecnosti, tak jak jsou na tom jine narody?

Velkou rezistenci vykazuji anglosaske spolecnosti plus Svycarsko se silnym prvkem individualismu v obcanske spolecnosti. A naopak skandidavske zeme s Francii, ktere jsou spise ladene ke kolektivnimu pojeti obcanske spolecnosti. V obou pripadech vsak platilo, obcanska spolecnost se silnou svobodou projevu. Po LS krome Britanie s narazenosti Kralovskych soudu Jejiho velicenstva nad LS uz nebude platit nic nez imperialni ambice, hlupaku ,kteri se v Evrope omylem povazuji za elitu. Mimochodem, me napadlo. Kdyby chteli vsichni signtari z Lisabonu nadrazenost domaci jurisdikce, co by vlastne zustalo z LS? [velký smích] [velký smích]
http://www.prop.sk/maj09.html#poo
http://na-severu.blogspot.com/2008/04/hysterizace-...
http://na-severu.blogspot.com/2008/02/faismus-je-t...
http://na-severu.blogspot.com/2007/10/ponerologie-...

191551

19.5.2009 11:57

lidská mysl

insider 78.?.?.?

JAMES to na www.chramyudalosti.cz říká jasně. Po tisíce let zakodováný kod STRACH ZE SMRTI,TOUHA PO MOCI, TOUHA PO PENĚZÍCH.Kdo to překoná, osvobodí se a s udivem sleduje tisíce drobných každodenních zázraku,které lidi v matrixu nikdy nepoznají. [cool]

191460

19.5.2009 18:00

Izrael?

mt-svk 91.?.?.?

Ani by som nepovedala, že za tým stojí Izrael. Dokonca aj tento štát by som zaradila medzi užitičných idiotov (podobne ako USA atď.). Skutočnú moc má niekto iný. Otázkou je, čo chcú bábkari dosiahnuť, či pád Pakistanu nie je len predohrou k niečomu inému. Ak sa začne trhať Pakistan, začne sa trhať India, Číňania budú mať problémy so svojou ujgurskou menšinou. Ak by sa Ujgurom podarilo odtrhnúť od Číny. Nemožno zabudnúť, źe časť Ujgurov žije v Kazachstane, Kirgizstane a Uzbekistane, ktoré sú dôležité štáty z hľadiska strategických surovín. Akonáhle by začal chaos v Číne, rýchlo by sa mohol rozšíriť do Ruska (Ďaleký východ). Nemožno zabúdať na Kaukaz a štáty ako Tatarstan (i keď ten má maličký problém v tom, že nehraničí so žiadnym iným štátom). Ak začne chaos na Ďalekom východe, ruská armáda nebude stíhať pacifikovať Kaukaz aj priamurskú (a nielen to).

191474

19.5.2009 22:21

RE: Izrael?

Maut 88.?.?.?

Reakce na 191474

No to záleží na tom, komu slouží Mossad. Že ten má namočené pracky v Bombayské provokaci až po ramena a že má výrazný vliv na indickou extrémní pravici se zdá být mimo jakoukoli pochybnost. Hypotéza, že by Indie využila situace a zaútočila na zbytkový Pakistán patří spíše do hollywoodského trháku. Indové jsou takoví Italové Asie. Kromě vždy kvalitního letectva, raketových a jaderných sil, je pozemní armáda spíše operetní záležitostí velkých gest a nízké bojeschopnosti, motivace, orientální discipliny, ochoty k obětem a žádné národní aspirace k teritoriální expanzi. I domácích islamistů mají plné kecky. Pro Indii mají Chazaři jiný recept - geneticky upravená osiva a hladomor. To druhé tak fungovalo i za Britů. Balkanizace Pakistánu nedává moc smysl, je-li hlavním cílem destabilizace bývalé sovětské střední Asie, západních provincií ČLR a vyvolání epicentra světové války s Ruskem kolem Turkmenských těžišť (viz Brzezinski). Kudy by pak vedli Rockefellerové plynovod do Karáčí (balkanizaci iránu si nedovedu představit!), když by se Afgánští Paštunové a Paštunové se Severních teritorií rozhodli ignorovat stávající jim Brity nadiktované hranice a začali svůj džihád? A Rusové si zopakovali Americký žertík s financováním a vyzbrojováním protiamerického paštunského odboje výměnou za to, že radikální islamismus a profesionální džihádisti zapomenou na ruský měkký podbřišek? Á propó, jak se jmenuje ruská obdoba Stingeru? To by pak byl hrob bílého muže !!!

191496

19.5.2009 21:16

Rozděl a znovu Sjednoť - aneb jak zneužít touhu po svobodě pro svůj prospěch

Jirka R. 82.?.?.?

Kdysi platilo "Rozděl a Panuj" - jak ukázal nově vznikající superstát uvnitř EU - pod záminkou osvobození od okupantů - přitom každý jen trochu vzdělaný člověk ví, že po tisíc let bylo toto území Srbské a okupanty jsou právě Albánci... dochází k plíživému sjednocení etnických Albánců - nová "VELKÁ ALBÁNIE roste za vydatné podpory EU = Albánie, Kosovo a nyní jen zbývá odtrhnout Albánskou menšinu žijící na území Makedonie, Černé Hory a Řecka. http://cs.wikipedia.org/wiki/Velká_Albánie

US médii je Kosovo prezentováno jako "ostrov svobody a demokracie" - ve skutečnosti však totálního morálního rozkladu, pod vlajkami nacionalismu, kde se bude dát "protektorovi" prosadit vše, co v daném regionu potřebuje. Už nyní se z dříve neklidného regionu stala dálnice pašování opia a heroinu do Evropy, dále zde kvete díky obrovské nezaměstnanosti obchod s bílým masem a to vše za tiché podpory a logistického zastřešení USA pomocí CAMP BONDSTEEL http://cs.wikipedia.org/wiki/Camp_Bondsteel

Dalším učebnicovým příkladem jsou "nepokoje" v Gruzii - tady je Rusko vykresleno Západem coby agresor usilující o rozbití Gruzie. Přitom právě jedině Rusové respektují původní hranice státu z před Sovětské éry =(ikdyž jsou bezpochyb vedeni ambicí kromě obrany svých občanů hlavně zachovat strategickou rovnováhu sil v regionu). Tyto dvě "vzbouřenecké provincie" byly ve skutečnosti "darem" největšího Gruzince - Josifa Visarionoviče Džugašviliho rodné svazové republice.

Naštěstí nepovedený pokus G.W.Bushe o "sjednocení" nového státu pod vládou etnické menšiny Kurdů - tím i získání doživotního práva na novou "Bondsteel" a zřejmě i ropných polí na území nového státu za "barter price". Tady vše ztroskotalo zřejmě na odporu Turecka, které si nehodlá rozbít územní celistvost, ikdyž kdo ví, co udělá úplatek v podobě přijetí do EU a tranzitní ropovod NABUCCO. Ze "zbylým" osazenstvem tohoto státu by USA udělali to co praktikují již nyní - zavlečeni do krvavé náboženské války by se Šiíté i Sunnité vybili k všeobecné spokojenosti "nových vládců regionu".

Kurdové - etnikum "uvězněné" v hranicích Turecka, Iráku, Iránu a Sýrie - http://cs.wikipedia.org/wiki/Kurdistán

Stejná situace je v mnoha dalších místech Světa - nejblíže "Civilizované Evropě" Baskové, původní národ uvězněný mezi Francií a Španělskem, Belgie rozkližená spory mezi Vlámy a Valony, atd. to vše jsou pootevřená vrátka, kde Mocní tohoto světa rádi vstrčí své dva prstíčky a hned zase půjdou ...

191491

19.5.2009 21:27

NWO on HBO

Gösta z mosta 158.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=tfQf5Y545J4&feature=channel
[bliji]

191492

20.5.2009 12:57

Jenom pro zajímavost

petr sleder petr (tečka) sleder (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

abyste si udělali obrázek o hlavním večerním zpravodajství TV Prima. Nedávno jsem se tam dozvěděl v souvislosti s předpokládaným izraelským útokem na íránská jaderná zařízení, že jednou už na Írán (!!) takto izraelské letectvo zaútočilo a že to bylo na jaderný reaktor v Orisaku (!!!).

Mohlo mě z toho v tu chvíli trefit. [chechtot]

191543

Příspěvků: 14

19.05. 01:42 steve  .. takze, asi tak nejak ..
19.05. 10:48 hestroy  RE: .. takze, asi tak nejak ..
19.05. 14:11 Anaxagoras  RE: .. takze, asi tak nejak ..
19.05. 22:06 evina  RE: .. takze, asi tak nejak ..
19.05. 02:36 Rene Bartosek  Hmm,
19.05. 09:50  RE: Hmm,
20.05. 09:43 mt-svk  RE: Hmm,
20.05. 15:00 Rene Bartosek  RE: Hmm,
19.05. 11:57 insider  lidská mysl
19.05. 18:00 mt-svk  Izrael?
19.05. 22:21 Maut  RE: Izrael?
19.05. 21:16 Jirka R.  Rozděl a znovu Sjednoť - aneb jak zneužít touhu po svobodě pro svůj prospěch
19.05. 21:27 Gösta z mosta  NWO on HBO
20.05. 12:57 petr sleder  Jenom pro zajímavost

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 10

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 3

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,23 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 251 219,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 023