Diskuze k článku

Firmy přestaly propouštět, bez práce jsou už všichni Češi

Příspěvků 37

16.5.2009 2:16

A to celé vzniklo

Striga 85.?.?.?

proto, že Dařbuján a Pandrhola vstali z mrtvých asi jako blaničtí rytíři, zavřeli Kalouska ještě před pádem vlády do chlívku a proto se ztratily peníze. Nebyly úvěry, nebylo na výplaty, nešlo odeslat platby za faktury, peníze prostě nebyly.

Proto začalo mizet i zboží, nikdo nevyráběl, nikdo nespotřebovával.

Řešení je jasné. Pusťte Kalouska zpátky na ministerstvo financí.

191261

16.5.2009 2:24

Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

kozoroh 59.?.?.?

Co, si český národ a český, jakoby světový politici mysleli, že jim budou do huby bez práce padat pečení holuby do huby. Když se patolízalsky lížete k mocným tohoto světa,kteří s vámi vždy jen vytřou podlahu a Vy ,politici, ještě tu podlahu vytírate se svými vlastními spoluobčany,chtěli jste se stát světoobčany,tak budete světootroky, jestli Vám za vaší zradu někdo nepřeláme ruce a nohy,tak, můžete mluvit o velkém štěstí. Kde jsou ty chytré hlavy, tak zvaných průmyslových kapitanů, ti odborníci na všechno a na nic a výsledek je,že jste se vytunelovali navzájem,jeden mín,druhý víc, ale výsledek je velká nula.
Co, jste si mysleli,že Vás zachrání Blaničtí rytíři, budete čelit reálnému životu,že dříve a nebo později přijdete i o své osobní majetky,žádné chaty a chalupy, budete sedět doma a dělat si bramborové placky, abzste vůbec zůstali na živu, komunisté se učili,jak je kapitalismus špatný,ale,jak je vidět, nic si z toho nezapamatovali a to se po Sametu tvrdilo,že jsou pro stát svoji odborností nepostradatelní, takže ,abzste pomalu začali s novou revolucí,ale ,tentokráte proti lidské blbosti, bez ohledu na politickou příslušnost, vzít to pěkně od podalhy a začít od shora dolů, né opačně.
Národ,jež nebojuje za svou svobodu,si svobody nezaslouží.

191262

16.5.2009 2:51

RE: Kdo, prožrere vlastní i cizí hnízda, tak je u mne vůl.

Pasant-x 79.?.?.?

Reakce na 191262

Díky za dokonalý rozbor současného stavu v USA.

191263

16.5.2009 7:10

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Fred 84.?.?.?

Reakce na 191262

Velmi výstižné a tedy pravdivé. Je třeba nových Husitů.

191266

16.5.2009 10:34

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 92.?.?.?

Reakce na 191266

Husitů? A k čemu? Aby povraždili intelektuální elitu národa tak jako kdysi a uvrhli zemi ekonomicky i duchovně o pár století zpět? A rozdělili si velké církevní majetky mezi sebe a své kamarádíčky (tak jak to udělali tenkrát a jak to udělali jejich bolševičtí následníci)? Vlastně pardon, většinu ukradeného majetku církev nedostala zpět (na rozdíl od Židovské obce a jí podobným organizacím, které dostali majetkové vyrovnání už v roce 91 speciálním zákonem) takže by asi jen zůstalo u toho boření kostelů, ukrást církvi by nebylo co.

191280

16.5.2009 11:42

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Fred 84.?.?.?

Reakce na 191280

To je pravda. Tak si řežeme větev na které sedíme. Nu až Češi vše rozprodají tak už nebudou mít ani vlastní zem. Vše budou vlastnit cizinci a pak snad Češi budou moci alespoň sedět na stromech, což jím noví vlastníci jejich země snad dovolí. Pak aspoň budou vlastníci nové České země Čechy na větvích ukazovat jako zvláštní raritu a to specielně turistům. A průvodci budou říkat, tam na té nejvyší větvi sedí bývalý Český prezident Klaus, pod ním premier a jiní ministři.
Škoda že si Češi nevzali příklad ze Švýcarské demokracie. Byl tam i humanistní bombardeur a kulič sudů Vašek. Mohl se od Švýcarů poučit, ale asi nechtěl.

191284

16.5.2009 12:06

RE: Aby povraždili intelektuální elitu národa

Oli63 88.?.?.?

Reakce na 191280

Neviem ako u Vás ale u nás je to samý žid a poturčenec.
Takže ak začnú s tou ELITOU u Vás, mohli by pokračovať u nás.
[velký smích]

191286

16.5.2009 12:14

RE: Aby povraždili intelektuální elitu národa

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 191286

přivedl jste mě nepřímo na jeden nápad: až se tyto umělé elity vyeliminují, budem si ty vlastní poskytovat navzájem:
Češi se stanou elitami na Slovensku, a Slováci elitami v Česku. Odpadne tak věčný problém rivality a nepřiznaných frustrací, a navíc se tím vyřeší důsledek jevu, že si sami vládnout neumíme. [cool] [mrknutí jedním okem] [velký smích]

191287

16.5.2009 12:25

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

8-P 88.?.?.?

Reakce na 191280

Nechci vám kazit iluze, ale intelektuální elitu národa povraždili a z Čech během třicetileté války vyhnali katolíci. Husité nejdřív protestovali proti vraždě mistra Jana Husa, potom se bránili proti pěti katolickým křížovým výpravám. A kostely ničili protože jedno z Božích přikázání praví "Neuděláš si sobě modlu v podobě čehokoliv na nebi, na zemi, anebo ve vodách pod zemí". Katolíci toto přikázání nedodržují, a tak to husité museli napravit.

191288

16.5.2009 18:05

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

ELCID 90.?.?.?

Reakce na 191280

No, pokud bych měl hodnotit tvé znalosti dějin, jako učitel, dostal bys kuli. Pokud jako Čech, dal bych ti přes hubu.

191298

17.5.2009 3:26

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 191262

Má to být humorná stránka,ale není,je to šibeniční humor, můžete si vzpomenout ,která z mnoha bank je vlastně česká, když jsem si přečetl , že devadesát procent všech bank jsou v cizím vlatsnictví, rovněž tak , jsem si poslechl nářky,že naše media prakticky jsou na tom ,jako ty banky,v cizích rukách, nebude trvat dlouho a česká měna přestane fungovat, to znamená ,že stát jež nemá svou měnu přestal existovat, to je ta cesta ,co si Český národ vybral? Noviny,radia, magazíny a jiné, krok za krokem směřuje vše do cízích rukou.
Ted, ten průmysl, samozřejmě rovněž ve všelijakém společenství ,tedy, rovněž né český v mnoha případech,ale , uvažujte,mladoboleslavská automobilka, co se stane,při takové situaci jako ted v Německu,kde OPEL je na mizině a ostatní firmy jsou na kolenou a uvažuje se ,že je "koupí" FIAT.Co, potom,myslíte zavřou německé automobilky a nebo odbočku v Čechách?
Tak, to dopadne se všim ,co jsme prodali někomu,kdo je odněkud ,ale né z Čech.
Kde ,je české sklo, BOHEMIA křištál, kde je karlovarský porcelán a mnoho jiných podniků, co ten tanec kolem brněnské zbrojovky a jiné.
Nebude to nakonec ,jako v té Tylově hře Švanda dudák, že budeme bloudit světem , jako chudák Dorotka v hledání svého milého, vězte ,že v tom světě jej určitě nalezneme, vemte na to Prognostický Ůstav,tam jsou na to odborníci, každopádně se moc v budoucnu humoru nezasmějem ,s prázdným žalůdkem,budeme si šetřit poslední silu,co ještě nám bude zbývat, věřte mi.
==============
Poznámku k Vašim příspěvkům , týkající se katolického náboženství a vším ,co s tím souvisí, shlédl jsem film o otevření části Vatikanských Archívů a řeknu Vám, tolik krve a vraždění s inkvisicí v čele snad nemá obdoby v žádné jiné cíkvi, Vatikán se omlouvá, ovšem, ale utrpení lidí a jejich smrt nemůže žádná omluva zachránit, taková zvěrstva se totíž nedají omluvit, tam za obět padli lidé kteří měli inteligenci a technickou znalost, za spolčením s dáblem ,je za živa vařili v kotlích a nebo upalovali. Vůbec se divím,že to uveřejnili,když to taková staletí bylo pod zamkem, možná ,že stejně to není vše. A, tak si říkám,bible je jedna z nekrvavějších knih světa,stále se tam mordují jedni na straně boha a v jeho jménu vrždí ty jež údajně nejsou bohu milé, ve zkutečnosti, inkvisice teorii,prováděla prakticky,dnes se světem opět šíří nazor třetí mocnosti,že budoucí náboženská valka bude mezi křestany a muslimy, jakoby tato planeta neměla své normální katastrofy.
================
"Full Responsibility for the First world War, lies squarely on the shoulders of the International Jewish Bankers. They are responsible for millions of dead and dying". -- U.S. Congress - Record 67th Congress, 4. Sitting, Senate Document nr. 346)

191314

17.5.2009 5:34

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 191314

a v roce 2011 se má začít rozprodávat zemědělská půda. Čeští zemědělci na ni mít nebudou, takže nám tu nebude patřit zhola nic.

191315

17.5.2009 7:15

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 191314

Máte v mnohém pravdu pane kozorohu,jenom bych chtěla poznamenat, že ty uměle vyvolané náboženské války nebudou jenom mezi křesťany a muslimy. Nedávno jsem v reálu na vlastní oči viděla v Jerusalémě krásný muslimský chrám, zvaný the Dome of the Rock. Tento chrám má jednu vadu na kráse: stojí na místě, kde prý stával Šalamounův chrám. Judaisti na tom místě potřebují postavit svůj třetí chrám. A mě zajímá, jakou fintu si v budoucnu vymyslí, aby ten muslimský chrám celý zbořili? Nu, necháme se překvapit.

191317

17.5.2009 7:46

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 191317

tyto tendence už mezi nimi jsou. Prý se už řešil pokus propašovat raketu typu kaťuša ultraortodoxními židy k odpálení mešity.

toto je také výživné čtení: Preparations for a Third Jewish Temple

191318

18.5.2009 7:25

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 191318

Nepochybuji o tom pane MéďoBéďo, že je to výživné čtení. Až na to, že neumím anglicky. Já vím, je to ostuda. [oči v sloup]

191358

18.5.2009 7:57

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191358

>...Až na to, že neumím anglicky. Já vím, je to ostuda.
-----
A pořádná. Stačí chtít a pevnou vůli. Vždyť jste ještě mladá ženská, paní Jarmilo. Odhaduji z vašich progresivních názorů. [velký smích]
Navíc vám to pomůže při cestování. Díky za reakci dole. Zase jsme u té angličtiny. Nejen ty pěkné obrázky, ale i velmi zajímavé čtivo tam lze najít. [velký smích]

191363

18.5.2009 15:11

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 191363

Ale no tak pane Mirdo, zas taková ostuda to není. Jsou horší věci. Kdybych běhala nahá ulicemi, tak by to byla větší ostuda.[smích] Právě z toho důvodu se držím Zvědavce- že tu jsou Češi z celého světa, takže mi semtam nějaký ten důležitý článek přeloží, takže až zas tak moc tu angličtinu nepotřebuji.

Vy máte stejně progresivní názory jako já, takže z toho odhaduji, že jsme my dva tak přibližně stejně staří. [mrknutí jedním okem]

191391

18.5.2009 16:20

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191391

>Vy máte stejně progresivní názory jako já, takže z toho odhaduji, že jsme my dva tak přibližně stejně staří.
------
Ono to tak asi bude? [mrknutí jedním okem] S tímhle ovšem nesouhlasím:
>...Kdybych běhala nahá ulicemi, tak by to byla větší ostuda.[smích]
-------
Tady bude záležet na mnoha nepředvídaných, ale i očekávaných okolnostech [velký smích] Sama dobře víte, jak to kdysi v lidských tlupách fungovalo. Historie lidských společenství se začíná opakovat a člověk nikdy neví, jak dalece zajdeme zpět? Navrhuji udělat si takový malý testík, jaká bude reakce veřejnosti. [chechtot]

191399

19.5.2009 7:06

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 191399

Já bych ten testík absolvovala jedině tehdy pane Mirdo, kdybyste se ho zúčastnil spolu se mnou.[vyplazený jazyk] To znamená, že bysme se spolu chytli za ruce a běželi nazí proti větru. Takhle podobně jednají lidé, kteří si jak donkichoti myslí, že by mohli svým avartgantním jednáním třeba případně a eventuálně změnit svět. Jiní zase zkoušejí čurat proti větru.[smích]

191440

19.5.2009 7:19

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191440

Vidím, že z toho asi nic nebude. Já jsem totiž hrozně stydlivej kluk a zvláště ve společnosti dámy [velký smích] a jelikož jsme OT, tak z této diskuze opatrně vybruslím. [smích]

191443

20.5.2009 8:38

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191440

>Já bych ten testík absolvovala jedině tehdy pane Mirdo, kdybyste se ho zúčastnil spolu se mnou.
----------------
Já jsem si to rozmyslel, paní Jarmilo. Už trénuji v místních parcích a další stupeň bobříka odvahy bude procházka v obchodním centru nákupního střediska. Věřím, že i to lze zvládnout bez úhony a záludného obtěžování přihlížejících dívčin. Takže teď už budete vědět, jak mne poznáte na letišti. [chechtot] [velký smích]

191521

20.5.2009 17:13

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 191521

No toto! Já zírám pane Mirdo. Nejen že jste OT, ale náhle přiznáváte, že byste klidně lítal nahý v obchodním centru. To se hned tak nevídí takový obrat o 180 stupňů.

Snad by Vás omluvilo, kdybyste tvrdil, že tam běháte nahý na protest proti bezduchému konzumu nebo na protest proti zabíjení kožešinových zvířat kvůli kožichům. Možná by bylo dobré přidat k tomu běh za světový mír nebo na podporu pracovních míst (abychom se vyjadřovali k článku). Se vsadím, že by se k Vám hned přidalo spousta mladých naivních děvčat, které by svou nahotou podporovaly zejména ta zvířátka. Lítaly by nahé s Vámi, ale jestli by Vám to vadilo či ne, nemám tušení.

PS: jak to tak vypadá, po letištích budeme zanedlouho běhat nazí všichni bez rozdílu. To víte, teroristi nikdy nespí, takže nás všechny prosvítí pro jistotu skrz naskrz.

191560

20.5.2009 17:43

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191560

Tenhle způsob rebélie nahotou už zde byl na protest proti válce ve Vietnamu, ale stejně to nepomohlo. Na závěr jeden vtip z období totality.
Africký kamarád, na dotaz, co celé dny dělá, píše svému příteli z Prahy. "Jím celé dny banány a chodím nahý". Pražák mu odpovídá: "kdybych jedl celé dny banány, tak chodím také nahý". [chechtot] [chechtot]

191566

18.5.2009 19:40

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 191358

umíte tedy rusky, paní Jarmilo? to bych se zase rád naučil já, ale začít chci polštinou [mrknutí jedním okem]

191411

19.5.2009 7:08

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 191411

No, rusky jsem se povinně učila celých 9 let, ale dnes už umím to samé co můj muž. Pamatujeme si jedinou ruskou větu: My pojďom s čemodanom na vakzal.

191442

19.5.2009 10:28

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

translate.google.com 85.?.?.?

Reakce na 191358

výsledek je sice kostrbatý, ale už je to použitelné: můžete si články na webu překládat pomocí této služby:
http://translate.google.com/translate_t#

stačí mít jenom základy angličtiny a trochu vědět o stavbě věty.

191454

17.5.2009 16:10

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191317

>...Nedávno jsem v reálu na vlastní oči viděla v Jerusalémě krásný muslimský chrám, zvaný the Dome of the Rock. Tento chrám má jednu vadu na kráse: stojí na místě, kde prý stával Šalamounův chrám.
--------------------
Kdo ví, jak to vlastně všechno bylo? Je více než pravděpodobné, že původní obyvatelé Plestiny jsou skuteční židé, kteří houfně přestoupili na víru islámu a křesťanství, kdy v téže době chazarské kmeny přijaly judaismus. Z toho vyplývá, že Palestinci jsou v Palestině doma a chazaři - pod záminkou naplnění božího proroctví - je z jejich domovů...(však to všichni víte). Následující odkazy jsou bohužel všechny v angličtině. Jsou tam však i zajímavé obrázky, což by Vám, paní Jarmilo, mohlo přepomenout Vaši nádhernou dovolenou.

The Temple of Solomon
History of Islamic shrine
Gihon Spring
Story of Muhammad
Myth of Masada
When and how the Jewish people was invented profesor a historik Tel Avivské university, Dr.Shlomo Sand, náležitě rozčeřil vodu. Vnesl konečně jasno do mythologie židovské historie. Jedněm nasadil brouka do hlavy a těm druhým dokázal, že sionistické cíle jsou postaveny na vylhaných základech.

191322

18.5.2009 7:34

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 191322

Díky za hezké obrázky pane Mirdo. Ta návštěva Jeruzaléma opravdu stála za to, je tam taková starověká náboženská atmosféra. Prostě tam dýchá starověk. Všechny tři monoteistické náboženství jsou tam pěkně pohromadě. Taková zajímavost: To jsem netušila, že Zeď nářků je rozdělena na mužskou a ženskou část. Takže když se vždycky v TV klaní u té zdi nějací ti světoví potentáti, tak ukazují vždy jen tu mužskou část. Když jsem odcházela z té ženské části, tak mě napadlo, že těch modlících zbožných muslimek je mnohem víc, než těch zbožných chlapů. Hned jsem se opravila: Ech! Jaképak muslimky, vždyť jsou to zbožné židovky. Ten omyl byl způsoben tím, že ony jsou podobně všechny zahalené jako ty muslimky. Prostě v tom oblečení není kdovíjaký rozdíl. Také mají šaty až na zem a na hlavách jakési umné barety, které rovněž pečlivě zakrývají vlasy.

191360

17.5.2009 17:20

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

juniper 76.?.?.?

Reakce na 191317

Tam nikdy zadnej Salamounuv chram nestal.
Faraon Siamun tam ve stejnem case a miste jak udava bible
postavil chram zasveceny bohu Amonovi.
Je skutecne zajimavy, jak tvrde oni propaguji bibli jako fakt
a jak jim to 90% lidi veri. Kdyz jsou gojimove blbi, tak
si to zaslouzi. Mesita bude samozrejme zborena, je to jen otazka
casu. Postaveni tzv. 3 chramu ma byt znakem konecneho vitezstvi.
Ach jo.

191324

17.5.2009 17:53

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 191324

zdroj???? to mě silně zajímá!!! [překvapení]

191326

17.5.2009 17:57

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Reakce na 191324

Ten chrám se dá zbořit jakkoli - umělé zemětřesení nebo do něj vletí Al-Mossajda s Čmelákem.

191327

18.5.2009 2:07

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 191327

Jewish Nation, Diaspora Are Myths
Even Jews are used by the Zionist Jew's dont forget there are two types (Zionist Khazar) and (real Jew's) and Remember Ben Gurion Israels first prime minister a ccepted that the Palistinians are the real Jews who converted to Islam even DNA is now proving this case.
Kdo to nejlépe ví ,jsou tak zvaní židé samotní,proto v Israelu zkouška DNA zkončila obrovským fiaskem, už jsem jednou psal, jak "židovka" chtěla dokázat příštímu manželovi na kolik je židovská a nechala si udělat DNA a výsledek byl na mrtvici,měla turecko, mongolské geny, takže kdyby všichni tak zvaní židé šli na zkoušku,tak by byl Israel skorem prazdný.Proto jejich nenávist k Palestíncům,původnímu obyvatelstvu nemá hranic, nebot vědí,že jsou mnohem židovštejší než nějaký israelský rabín a může to bít Cohen jako poleno, což je jméno pro jejich nejčistější sektu a svět by měl konečně klid.Prakticky je to válka Chazárů, proti Palestínským židům, což kaftany, pejzi, čepičky a jiné nemůže zastřít pravdu,tak ,jak to napsal
pan, Plevris, ten napsal knihu, která není podle jejich předlohy "politické správnosti"," Jews-The whole truth" a to je kámen úrazu, pravda , to je zlý sen každého, tak zvaného žida, pravda, to je zlé slovo, za pravdu v prvním soudním jednání si pan Plevris odseděl v žaláři na 14 měsíců vězení, podle, tak zvanou "rasovou urážku", ačkoliv, židé nejsou naprosto žádná rasa ani národ, ale bratrstvo sehnané ze všech možných končin světa, což je tištěno i v těch semitických=židovských linkách na internetu, kde sami přiznávají, že i biblické příběhy nejsou pravdivé, natož, aby byly přisouzeni, těmto Chazárům.( vis, práci pana Kosnera, židovského historika. )
Když byste cestovali Israelem ,tak v pohoří najdete egypské znaky na skále, což dokazuje, kam ,až sahala faraonova říše.
Svět si ještě musí chvilku počkat,až se najdou, tak zvaní židé, kteří veřejně přiznají a svou prací dokáží, že mnozí před nima měli historickou pravdu, jak to potom dopadne politicky, je hádankou, každopadně přestanou pověsti o králi Davidovi a jiných.
Jeden z nejlepších historických pohledů, dávající velmi dobrou možnost porozumět tomuto "židovstvu" je od židů, samotných a já jsem s eseznámil s jednou takovou, pamětihodnou, historickou prací pana Naeim Giladi, jež všem čtenářům Z vědavce vřele doporučuji. Pan Giladi je iracký žid, jehož rodina sídlila v Iraku daleko před Kristem, přesně šestset roků před křestanstvím, v Haroom, potomci Babylonců, ve svém ranném věku byl zapáleným zionistou o to jeho paměti jsou důležitější. Pan Giladi napsal "The Jews of Iraq", jež podrobně popisuje pozadí mnoha akcí zionistů, kteří později, jej donutili emigrovat do USA.
http;//www.inminds.com/jews-of-iraq.html

191349

19.5.2009 12:18

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Horus 86.?.?.?

Reakce na 191262

Začíná to už dole.
Proto, aby se zabránilo vážným psychologickým problémům, člověk potřebuje cíle, jejichž dosažení vyžaduje úsilí, a on musí mít přiměřenou míru úspěšnosti při dosahování svých cílů. Pocit "naplnění" z práce je mnohem důležitější než peníze a prestiž. No a když se vám v práci daří, jste dobří, a baví vás to, vtom se jednoho dne, který byl zároveň posledním slunečným, zčista jasna objeví podivný shluk živé hmoty, něco podobného prasopsům, či čemu by se ta zelená bytost odchycená snad někde na okraji vozovky u lesa Řáholce dala připodobnit, coby váš nadřízený. Tito různí povrchově šarmantní Řáholečníkové s dvěma různými metry v kapse a používáním absurdního Hegelova principu ovládáni podřízených, systematicky přetvářejí pracovní prostředí k obrazu svému. Tak se postupně z pracoviště stává cirkusová manéž částic, kde v nastoleném chaosu šašek, krasojezdci překáží. Neplatí se za práci, ale za loajalitu. K budování své osobní mocichtivosti kdy jde pouze o ovládání, o šmírování, terorizování, manipulování obyčejných pracovníků ke svému vlastnímu prospěchu se často spojují s jinými podivnými bytostmi, například s Bistrozrakými mágy, českými Bin Ládiny, kteří ve svých pečlivě střežených doupatech nejen v horách, vyvolávají duchy už jednou mrtvých třeba i potravin a magií je navracejí opět mezi živé. Ti, co na tu hrůzu koukají jako právě spadlí z Marzu, se automaticky stávají oblíbenci a předáky, ostatní jsou předhozeni k okousávání cvičeným tasemnicím v manéži. Jedinci, kteří nezvládají složité číslo bandží jumping na vlastní tasemnici, propadají stresu, což má za důsledek to, že se snad ani při eakulaci nejsou schopni trefit z přílišného rozechvění nad stavem věcí, do té správné černé díry.
Tito Řáholníci se zaměřují na jedinou osobu a ostatní podvádí a jsou na ně jako míliusové. Tato jedna osoba je jími izolována od kolegů, stává se terčem veřejného zostuzování a je podrobována psychickému mučení, dokud nepodá výpověď anebo dokud u ní nedojde k nervovému kolapsu. Pak se násilníci zaměří svou šikanou na další oběti v pořadí. Jestliže tito násilníci zjistí, že se šíří informace o jejich špatném chování, vytvoří konflikt mezi těmi, kteří shromažďují o nich informace. Spolupracujte s nimi a buď začnetete nevědomky podporovat jejich násilnictví, anebo se stanete jejich obětí. Čím více totiž poznáte, že jsou psychopati, tím víc se na vás budou zaměřovat jako na oběť a budete muset čelit pronásledování na suchu ve vodě i ve vzduchu. Vytunelovali jsme si i mezilidskou důvěru.

191461

16.5.2009 10:06

stavebnictví

mark 88.?.?.?

Je pravda,že ve stavebnictví nastal určitý pokles,to můžu potvrdit z vlastní skušenosti(živnostník),obyčejní lidé nemají hotovost a hypotéky se bojí brát,protože nikdo neví co bude dál,nikdo nechce přijít o střechu nad hlavou,v mém městě,co se týče stavebnictví,tak velké zakázky vyhrávají dokola ty samé firmy,např. zakázka,která by se mohla zvládnout za 20 000 000,se udělá za 50 000 000 a všichni jsou po rozdání obálek spokojení.

191278

16.5.2009 14:13

RE: stavebnictví

Novákneu 213.?.?.?

Reakce na 191278

To je moc hezky řečený. Všichni jsou spokojení. A tak to má být.

191290

18.5.2009 7:15

Kdy bude v Čechách dobře?

Václav Semerád vsemerad (zavináč) volny (tečka) cz 194.?.?.?

Až se Paroubkova vdova půjde do vězení zeptat Topolánka, jestli neví, kdo vlastně na Bursíkově pohřbu zastřelil Kalouska s Filipem... [chechtot]

191357

18.5.2009 9:18

Sme všetci hlupáci či Česi či Slováci.

Gibi z Wilsonova 195.?.?.?

Gorby to zariadil a blekotenie o "sametě" je smiešne. Bolo treba rýchlo, a to pekelne rýchlo, vyrobiť vrstvu buržoázie. To sa stalo v ČR a v SR. Vy od týchto ľudi, novovzniknutých zbohatlíkov, čakáte inteligenciu a ľudskosť? Och naiváci. Ale ono to bude v 5.generácii terajších tunelárov a idiotov. Potom áno. Takže dejiny sa iba smiešne opakujú. Pre bratov Čechov malý exkurs do histórie. Husitstvo=rozkradnutý cirkevný majetok panskou triedou. Ľudové masy boli iba nástroj a dokonca aj Jan Žižka, ktorého si veľmi vážim. V 17.storočí ďalší prevod majetku, akýsi pán Valdštejn. Ale dnes sme pokročili, vadštejnov majú naše národy
more. Prosto začali vládnuť plebejci. Hlavne tí drzí a bezohľadní. Morálka, ľudskosť PCHÁ. A tak si žijeme, načo máme frflať? Veď sme to v 1989 chceli! Ale keby sme aj nechceli bolo by to!!! Gorby s Bušíkom starším na vojnových lodiach pri Malte to zariadili! Iba "samet" by sa volal "damašek". Snáť stačí na vysvetlenie a Ty ovčane trp a mudruj [velký smích]

191370

Příspěvků: 37

16.05. 02:16 Striga  A to celé vzniklo
16.05. 02:24 kozoroh  Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
16.05. 02:51 Pasant-x  RE: Kdo, prožrere vlastní i cizí hnízda, tak je u mne vůl.
16.05. 07:10 Fred  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
16.05. 10:34  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
16.05. 11:42 Fred  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
16.05. 12:06 Oli63  RE: Aby povraždili intelektuální elitu národa
16.05. 12:14 MedaBeda  RE: Aby povraždili intelektuální elitu národa
16.05. 12:25 8-P  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
16.05. 18:05 ELCID  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
17.05. 03:26 kozoroh  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
17.05. 05:34  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
17.05. 07:15 Jarmila  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
17.05. 07:46 MedaBeda  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
18.05. 07:25 Jarmila  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
18.05. 07:57 Mirda  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
18.05. 15:11 Jarmila  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
18.05. 16:20 Mirda  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
19.05. 07:06 Jarmila  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
19.05. 07:19 Mirda  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
20.05. 08:38 Mirda  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
20.05. 17:13 Jarmila  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
20.05. 17:43 Mirda  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
18.05. 19:40 MedaBeda  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
19.05. 07:08 Jarmila  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
19.05. 10:28 translate.google.com  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
17.05. 16:10 Mirda  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
18.05. 07:34 Jarmila  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
17.05. 17:20 juniper  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
17.05. 17:53 MedaBeda  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
17.05. 17:57 Sam Ting Wong  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
18.05. 02:07 kozoroh  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
19.05. 12:18 Horus  RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.
16.05. 10:06 mark  stavebnictví
16.05. 14:13 Novákneu  RE: stavebnictví
18.05. 07:15 Václav Semerád  Kdy bude v Čechách dobře?
18.05. 09:18 Gibi z Wilsonova  Sme všetci hlupáci či Česi či Slováci.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 2

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 1

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 1

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 9

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,90 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 565,14 Kč
1 unce stříbra
520,85 Kč
Bitcoin
756 612,54 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 859