Diskuze k článku

Talibanský teror

Příspěvků 28

8.5.2009 8:55

Tak paštunské kmeny

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

jdou do povstání? Američané si to už hůř zavařit nemohli, nabili Talibanu takovou měrou, že se, v závislosti na dalších informacích domnívám, že za několik málo let budou z Afgánistánu i Pákistánu hnáni svinským krokem.

Rusové jim škodolibě umožní zásobování z vlastního území jen proto, aby krváceli o něco déle.

190656

8.5.2009 9:25

RE: Tak paštunské kmeny

sxgo 78.?.?.?

Reakce na 190656

Rusové jim škodolibě umožní zásobování z vlastního území jen proto, aby krváceli o něco déle. [velký smích]
http://www.tvina.sk/index.php?zobraz=videoarchiv&a...

190659

8.5.2009 12:55

RE: Tak paštunské kmeny

Jirka R. 88.?.?.?

Reakce na 190656

G.W.Bush svého času měl velmi ambiciozní cíl instalovat další "Bondsteel" na území Iráku, z kterého hodlal vytvořit "vzor demokraticky řízeného státu" pro ostatní muslimské země. Podařilo se mu akorát to, že nasral všechny státy okolo a upevnil Islámský vliv i v zemích, které by se za normálního vývoje zřejmě přiklonili k "monarcho-demokracii" typu Spojené Arabské Emiráty, které reprezentují maximum co lze silou petrodolarů v tomto regionu získat. Klid zbraní výměnou za nevměšování se a vládu "dosazených pro západních ropných monarchů".

Pokud do toho budou USA ještě pár let "kérovat" dosáhnou akorát toho, že inteligentní a velmi ambiciózní vládci typu Iránského tandemu Chomejdí - Ahmadínežád najdou cestu, jak pod vizí společného nepřítele sjednotit i vzájemné historicky dané neshody mezi Śííty a Sunnity a ustanovit společný stát. Hranice tohoto státu jsou jasné, Irán, Irák, Avghanistán, Pakistán + pár nevýrazných, které se přidají typu Libanon a Sýrie. Vzniklý kalifát by byl rázem hráčem číslo 1 v regionu Přední Ásie - jaderná velmoc ovládající většinu ropných a plynových polí + US spotřební plodiny číslo jedna - máku setého.

Přirozený spojenec v této lokalitě představuje Rusko - od doby, co USA trvale Rusko ohrožují sérií instalovaných loutkových pro washingtonských režimů v ex-Sovětských satelitech se Rusko soustředilo na "nové trhy", které jí v mezinárodní geopolitice mohou pomoci k znovunabytí ztracené pozice neotřesitelné supervelmoci. Vzniklý partnerský program by ZCELA zablokoval obchod s ropou a zemním plynem - vzniknul by MONOPOL, který by oběma členům aliance mohl pomoci rychle obnovit ztracené pozice. Pokud by se v rámci Shanghajské inciativy = ASIJSKE NATO přidala i Čína, pak vytvoří obchodní svět sám pro sebe, a USA závislé na mezinárodním obchodu s ropou a plynem realizovaném v DOLARECH, která tvoří od roku 1971 páteř jejich ekonomiky už nespasí nic.

Čeho se obávám já, je že existuje "druhá cesta" - USA bude na oko hrát svoji deadly game na demokracii do chvíle, než "povstalci" zaručeně získají A.bomby. Poté do konfliktu musí zavléci svého jediného "neutrálního" spojence v regionu = INDII,které připadne role černého petra místo Izraele. Indie za podpory USA a Izraele "vyhlásí" obrannou válku proti Pakinstánu, který jí leží spolu s Kašmírem v žaludku už od 1947 a kulisy pro VW III. jsou dokončené. Jakoby "náhodou" vyletí z Pakistánu (jediné země prokazatelně vlastnící technologii A.bomby) osamělá střela kamkoliv (podle úrovně technologii)= Evropa, příp. jiné US protekcionistické teritorium a USA zažijí svoje další 9/11 trauma, které tento poměrně tupý a snadno zmanipulovatelný národ donutí jít opět někam "bránit svoji demokracii".

190666

8.5.2009 12:59

RE: Tak paštunské kmeny

Jirka R. 88.?.?.?

Reakce na 190656

... dokončení:

Jediná cesta k stabilitě regionu spočívá v rychlém spojenectví klíčových států (Irán, příp. Pakistán) s váhajícím Ruskem, kterému současný "status quo" nahrává více, než-li otevřené spojenectví s politicky nestabilními Arabskými zeměmi.

Pak uz by USA nezbyla jiná možnost, než-li stáhnout ocas, nebo proaktivně zaútočit v Rusku ve snaze neutralizovat jedinou hrozbu komplexní jaderné odvety, pak by po případné porážce Ruska USA byly jedinou zbylou jadernou supervelmocí, které by stačilo ukázat prstem na to, co zbylo z Ruska a říct "ty ty ty, neser nás, nebo skončíš jako ONI". Jen budoucnost ukáže, která stránka US mince zvítězí, zda svým vzrůstajícím tlakem na tento region je donutí k spojenectví, nebo ponechají věci jejich přirozenému vývoji. To, že Rusko i USA si rádi hrají na válku s cizími vojáčky je od Koreje, Vietnamu a dalších válek známý fakt.

190667

8.5.2009 18:36

RE: Tak paštunské kmeny

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 190667

Vyborna analyza mozneho vyvoje. Pouze se zamerim na nektera uskali detailu. Hlavni faktor vseho deni ve fazi systemoveho kolapsu, ve kterem se nachazime je cas!! Z toho duvodu vsechny velmoce zbroji jako o zivot. Velmi dobre si uvedomuji, ze ostatni veci se daji resit pozdeji za predpokladu, ze si uchovaji svou suvernitu a to nejde bez dostatecneho vojenskeho odstraseni.

ISI a pakistanska armada byly dotlaceny USA k razantni akci proti Pastunum. Jedna se o 40 milionu lidi s velkou zahranicni komunitou v Britanii ( 200 000 ), navic velmi dobre vyzbrojenych, s dlouholetymi valecnymi zkusenostmi a vysoku moralkou stojici na ideovem zaklade. Nemluvim o vnitrni integrite tohoto naroda, kteru je pevne svazan pokrevnimi svazky v kmenovem spolecenstvi. Ja bych se na miste ISI zeptal americkych politiku, zda by byli ciste teoreticky silou schopni efektivne s dosazenim pozadovanych vysledku zakrocit uvnitr USA? Kde je zhruba stejny pomer ozbrojeneho obyvatelstva vuci velikosti armady. A tuto otazku by se mela predevsim polozit ISI a pakistanska armada. V jeji odpovedi se skryva sice vysoka, ale obetovana figura na mocenske sachovnici.

Jedna se o velmi nebezpecnou hru, kdy konecnym cilem muze byt kdokoliv mimo Ruska, ktere ma dostatecny odstrasujici vojensky potencial a vse nasvedcuje tomu, ze ho bude schopno udrzet. Vypada to na Brzezinskeho strategii, kdy se maji navzajem znicit Cina a Indie. Pokud budou natolik hloupi, ze to udelaji, pak obrovske ztraty USA budou kompenzovany vice nez bohate. Pokud zachovaji tyto vychodni velmoci chladnou hlavu, tak zustane volba mezi ekonomickym kolapsem nerealneho a dlouhodobe neudrzitelneho vojenskeho rozpoctu USA anebo zoufalou hrou vabank.

V pripade vabank by primarni masivni uder musel smerovat proti Rusku, aby byl znicen vojensky odstrasujici potencial. Tohle samozrejme je obrovske riziko, kde se neda nikdy zajistit, ze to vyjde. A nepochybuju, ze by Moskva v odvete sla tvrde i po tech, co dali prikaz. A nepochybuju o tom, ze v Kremlu vedi, kdo skutecne na Zapade drzi moc. Prestoze Brzezinski je strateg mimoradne kvalit, tak jeho pozice na sachovnici je spatna a partii muze vyhrat jenom diky hrubym chybam soupere. Obcanska valka v Pakistanu je prvni nezbytny tah, aby partie mohla pokracovat v teto variante dale.
http://en.wikipedia.org/wiki/Pashtun

190685

8.5.2009 22:35

RE: Tak paštunské kmeny

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 190685

"navic velmi dobre vyzbrojenych, s dlouholetymi valecnymi zkusenostmi a vysoku moralkou stojici na ideovem zaklade"

plně souhlasím. Jen si lámu hlavu, kde berou Američané tak úžasný talent na průsery olbřímích rozměrů... Vstupují do úplně jiného světa, který funguje podle diametrálně odlišných principů. Takhle v Afgánistánu produktovod z kaspické pánve nikdy nepostaví.

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

"Vypada to na Brzezinskeho strategii, kdy se maji navzajem znicit Cina a Indie."

Čína na tom pracuje, jako spojenec Pákistánu. Jednou z rozhodujících sil mohou být maoističtí naxalité (monarchie v Nepálu už díky maoistům padla), pravděpodobně sponzorovaní Pekingem.

Vložený obrázek

Navíc se čínská vlna valí zejména do Kazachstánu [1], což může být klín mezi Rusko a Indii. [2][3][4][5]

[1]Nearly 100,000 Chinese entered Kazakhstan in 2006
[2]Rusko-indické námluvy
[3]Rusko-indický letoun 5. generace na obzoru
[4]Indie a Rusko vyvíjejí Glonass nové generace
[5]"25. ledna 2007 byly Ruskem a Indií podepsány dvě dohody o spolupráci na vývoji a provozování globálního navigačního systému Glonass. Další jednání proběhly s Kazachstánem a Ukrajinou. Ruský ministr obrany Sergej Ivanov řekl, že Indie a Rusko se dohodli na vypouštění družic Glonass-M pomocí indických raket a na spolupráci při vývoji družic nové generace Uragan-K."zdroj

"Obcanska valka v Pakistanu je prvni nezbytny tah, aby partie mohla pokracovat v teto variante dale."

určitý etnický předpoklad by tu byl, (snad) jediným pojítkem je islám. (ovšem u Paštunů je dominantní spíše paštunvali, zvykové právo tvrdší než islám- snad trochu podobné mojžíšovskému judaismu, což by mohlo přidat argument teorii izraelského původu Paštunů)

etnika v Pákistánu:
http://jumbleberryjam.files.wordpress.com/2009/01/...

Když Británie opouštěla Indii, věděla velmi dobře, že divide et impera platí v každé době.

190692

8.5.2009 23:10

OFFTOPIC

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

V sobotu 9. května 2009 na Rudém náměstí v Moskvě opět budou oslavy Dne vítězství nad nacistickým Německem.

Ruská vláda za přehlídku utratí 205,4 miliónu rublů- bude nasazeno rekordní množství personálu (9.000) i techniky.zdroj

Na přehlídce se ukážou rovněž protiletecké systémy S-400.
Russia to Show S-400 air defense systems at Victory Day parade

Ve Vladivostoku se oslav zúčastní i americký křižník Cowpens.
U.S. warship to visit Russia for Victory Day celebrations

fotky z loňského ročníku

190694

9.5.2009 11:52

RE: OFFTOPIC

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 190694

MedoBedo, až mě mrazí, jak to tu dneska s dalšími "rozbalujete". Ano, myšlenky řídí dění v tomto světě. Jen se neví, které jsou zrovna "u vesla"...

190710

9.5.2009 13:53

RE: OFFTOPIC

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 190710

"až mě mrazí, jak to tu dneska s dalšími "rozbalujete""

to víš Janku, občas mám slabou chvilku a přijde to na mě [mrknutí jedním okem][velký smích][velký smích]

190721

11.5.2009 18:33

RE: OFFTOPIC

steve 70.?.?.?

Reakce na 190710

BALICEK
http://www.takeourworldback.com/itwasntmuslims.htm

190892

11.5.2009 22:37

RE: OFFTOPIC

steve 70.?.?.?

Reakce na 190710

[chechtot] [zmaten] [překvapení]
http://www.ptinews.com/pti%5Cptisite.nsf/0/8227CE5...
------.. vidite jak je to jednoduche ?

190911

12.5.2009 17:25

RE: OFFTOPIC

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 190911

naprosto! [cool] Čím to, že mě ta zpráva nepřekvapuje? [velký smích]

190966

10.5.2009 16:11

a bude se davat zadarmo zmrzlina?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Reakce na 190694

Jak slysim neco o prehlidkach a oslavach v Moskve,tak si okamzite vzpomenu na ten vtip, ktery tak paradne vypravi pan Landovsky [ja vim,nekteri z vas toho pana nemuzou z jistych duvodu vystat].Jedna se o jisty report z radia Jerevan.Hlasalo se v nem ,ze v Moskve na Rudem namesti behem oslav 1. Maje se rozdavala zadarmo zmrzlina.

Skutecnost vsak byla trosku jina.Nejednalo se o Moskvu,ale o Leningrad a nebylo to zadnem namesti,ale na Nevskim propektu.Ani se to neudalo 1. Maje, ale behem oslav VRSR a uz vubec se nerozdavala zadna zmrzlina,ale kradli se tu jizdni kola.

190791

9.5.2009 3:22

Otukávání se navzájem, které může zkončit třetí světovou válkou

kozoroh 59.?.?.?

Jak,jistě víte ,pan Břežinský svou politikou s Kissingerem hrají už dlouhá léta celosvětové šachy, co všechno si Amerika může dovolit ,aniž by jim v tom někdo zabránil, tedy vždy určí, podle hesla ,kdo není s námi,je proti nám a najdou si takto obět pro svůj válečný průmysl.Jenže ,ted je tady jiný hráč,ještě ,zatím né dostatečně technicky silný,což nemůže trvat dlouho a navíc počtem obyvatel není k nepřehlédnutí,jen,svobodných mládenců nemajících možnost najít partnera, tak těch tam je 33 milionů.Mám na mysli Čínu, jak kdysi psali,"obra na hliněných nohách", ze kterého dnes ,jde strach a to takový,že i v senátě projednávali"příští valku" a rovněž bývalý ministr obrany musel odstoupit,když doslova řekl,že "ČÍNA JE NA VÁLKU S USA PŘIPRAVENA."
Za poslední dva měsíce došlo ke střetu mezi Američany a Čínany v Činském moři už pětkrát,provokace na provokaci,až jednoho dne,někdo vystřelí a bude to hotové.
Rusko nezapomělo na své vojáky,jež mnozí přišli mečem o hlavu, rovněž nezapoměli posádky vrtulníků sestřelené raketami dodané CIA a také CIA výcvik, partsánům,ted ,však terroristů.Změnu pocitují i v Australii a kladou si otazku,kam až dojde čínský vliv, když se Amerika finančně a následovně ekonomicky, vojensky, jako unie, položí.V Americe ,už ted proskakují zprávy, že některé státy chtějí ven z unie, mají "plné zuby"Washingtonského hospodaření a jejich velkohubou politikou k ostatnímu světu.Americký občan, už nemá moc na výběr ,kde by bezpečně strávil svou dovolenou, samozřejmě né tam ,kde pod bombami zahyne na 100 lidí, kteří nemají elektřinu,tekoucí vodu a žijí za min, než dva dolary denně.
==Potom všem porozumíte tomuto materialu " Ben Gurion on Pakistan, published in the Jewish Chronicle, 1967:
"The world Zionist movement should not be neglectful of the dangers of Pakistan to it. And Pakistan now should be its first target, for this ideological State is a threat to our existence. And Pakistan, the whole of it, hates the Jews and loves the Arabs."This lover of the Arabs is more dangerous to us than the Arabs themselves. For that matter, it is most essential for the world Zionism that it should now take immediate steps against Pakistan."==========

190698

9.5.2009 16:10

Hodně zásadní zprávu, která je více než vypovídající o situaci v Afganistanu jsem našel na webu jako poznámku

Montaznik 88.?.?.?

Minulý týden vybídl bývalý příslušník námořnictva Spojených států členy amerického Kongresu, aby se postavili proti snaze prezidenta Baracka Obamy stupňovat intenzitu války v Afghánistánu. Veterán Rick Reyes prohlásil: „V jistém smyslu se celá tahle okupace stala kontraproduktivní. Posílat více jednotek, aby vyřešily něco, co je v podstatě politický problém, není ta správná odpověď. Vyslání dalších jednotek nezajistí bezpečnost Spojených států. Vytvoří to pouze další opozici proti nám. Naším úkolem bylo zadržet podezřelé tálibánce, ale protože jsme neměli žádnou úspěšnou metodu, jak je rozpoznat, neměli jsme jinou volbu než podezírat veškeré civilní obyvatelstvo, vinné i nevinné. Téměř ve sto procentech případů se ukázalo, že podezřelí teroristé byli nevinní civilisté. Připadali jsme si, jako bychom honili duchy.“ Ve stejném slyšení před Výborem pro zahraniční záležitosti amerického Senátu uvedl penzionovaný armádní plukovník Andrew Bacevich, že zvyšování počtu jednotek povede ke zhoršení situace v Afghánistánu: „Možná věříme tomu, že nepřepadáme a neokupujeme jiné země, ale lidé tam vidí sami sebe jako přepadené a okupované. Takže na místech, jako je Afghánistán, povede posílení americké přítomnosti pouze k posílení problému.“

190728

10.5.2009 10:14

RE: Hodně zásadní zprávu, která je více než vypovídající o situaci v Afganistanu jsem našel na webu jako poznámku

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 190728

Já myslím, že to Obama ví. Totiž cílem není nějaká vyšší bezpečnost USA, ale naopak. Chtějí vyvolat válku, zatáhnout do toho Pákistán a případně i Rusko.

190776

10.5.2009 2:20

žádnej svatoušek

Čechomil 69.?.?.?

Autor tohoto článku není žádný svatoušek a v době kdy Afghánistán okupovali ještě Rusové tak tam novinařil a střílel do ruských vojáků jak ze samopalu tak z pancéřovky a ještě se pak v televizi chvástal jak s čistým svědomím zabíjel ruské vojáky, protože to byli okupanti. Dělal to asi takovým způsobem jako se v Kanadě loví medvědi, kdy je lovec na nějakém místě krmí a pak je z bezpečí odstřelí. Takovéto situace mu tenkrát připravovali Afghánci jako spřátelenému novináři.

190763

12.5.2009 22:19

Karel Dolejsi skutecne povetsinou pise nebo preklada zajimave veci.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Tady mas Mirdo cerstvy matros. [mrknutí jedním okem]
http://www.blisty.cz/2009/5/12/art46789.html
http://www.blisty.cz/2009/5/12/art46792.html

Nejvetsi chybou ISI a pakistanske armady je, ze nenechali pakistanskou frakci Talibanu rabovat dostatecne dlouho, aby ztratil tvar. Do toho je vsak natlacili "strategove" Pentagonu a pri ministerstvu zahranici USA. Pri vnitrni cenzure to neni nijak prekvapive. Otevrena vymena nazoru mimo jine umoznuje eliminovat chyby. Na druhou stranu za souhlasneho osliho hykani jsou ve vladnim kresle lepsi pocity s vykonanou praci. [velký smích] [velký smích]

190992

13.5.2009 4:42

RE: Karel Dolejsi skutecne povetsinou pise nebo preklada zajimave veci.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 190992

Osobně se mi články Karla Dolejšího líbí, což jsem už napsal v mojí minulé reakci na tebe, René. Tehdy mne však zarazilo, proč se K.D. ohání bezduchou a bezpředmětnou kritikou Davida Duka s jeho anticky zastaralým členstvím v KKK, které rovněž v článku vztahuje na historické události, které s KKK neměly vůbec nic společného. Jinými slovy kopíroval mainstream a já bych to nazval ubohost na zdiskreditování D.D. Myslím si, že ten článek tehdy byl překlad, ale proč to K.D. dělal? To stále nepochopím, jelikož se vším ostatním se K.D. řadí ke zdravému informačnímu jádru a takových lidí je málo. Tehdy jsem to za "vynikající analýzu" rozhodně nepovažoval.

Ještě k té cenzuře uváděné v tom prvním odkazu. Je až s podivem, kolik odkazů se mi poslední dobou nedaří otevřít se zdůvodněním, že stránka nebyla nalezena. Co se nehodí do krámu, to zablokují. Snad z dvaceti odkazů z mojí denní pošty každý čtvrtý nemohu otevřít. Všechno politika. Srandičky jsou O.K., tam je propustnost neomezená. Dostali jsme se do období, kdy kritika vlády je označena za projev terorismu a ADL (novodobé Gestapo) si už takové lidi pohlídá.

191016

13.5.2009 4:57

RE: Karel Dolejsi skutecne povetsinou pise nebo preklada zajimave veci.

steve 70.?.?.?

Reakce na 191016

kolik odkazů se mi poslední dobou nedaří otevřít se zdůvodněním,..
TREFA !!, tohle nabira na obratkach !! Internet je pro ne setsakra nebezpecny !!
----------------
"FREE SPEECH" banned !!
http://www.prisonplanet.com/you-tube-free-speech-p...

191017

13.5.2009 14:45

RE: Karel Dolejsi skutecne povetsinou pise nebo preklada zajimave veci.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191017

A bude ještě hůř (!!!!!) Nasávat informace, dokud to jde. Jakmile nastane stanné právo, tak nepojede nic.

191050

13.5.2009 15:10

RE: Karel Dolejsi skutecne povetsinou pise nebo preklada zajimave veci.

steve 70.?.?.?

Reakce na 191016

toto je link na "smiraka, fizla, udavace, krivaka - obecne: "na zida". Tihle se staraji o to, aby pravdive informace o zidovskych lzich, vrazdeni a loupeni, byly zablokovany, smazany ..
----------------------
KOSER IDEOFIZL zde:
http://www.thejidf.org/2008/02/problematic-youtube...
---------------------
... v prubehu pristiho tydne budou ustanoveny "internetove popravci cety". Dle disposic, kterymi se ridi Izraelska armada v Gaze se kazda internetova osoba starsi 12 let musi samozastrelit, osoba mladsi 12 let je povinna se samoukopat. Vykonani internetove samopopravy musi neboztik ohlasit mailem na vyse uvedeny link.
Neboztici budou pro vystrahu odpojeni na 2 mesice od internetu a jsou po dobu 3 tydny povinni provadet "verejne prospesnou cinnost". (natirat plot u synagogy, sprejovat v noci sprostarny na zdi kostelu, s kastrolem u ucha poslouchat o cem si povidaji ve vedlejsi rakvi, stat s atrapou piksle smrticiho plynu na namesti a volat: "Remember a plat !!"
.. pozustali po samopopravenem jsou povinni kryt provozni naklady mistni zidovske obce po dobu 58 let, 9 mesicu a 6 dni ..

191054

13.5.2009 18:41

RE: Židovské internetové popravčí čety....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191054

Ta jejich drzozst nezná mezí. V rámci boje za spravedlivější společnost se všichni musí podrobit prověrkám, kdo spravedlnost porušuje a kdo ne. A jelikož jsme to my, ti nejvíce spravedliví, budeme to muset udělat za vás. Říkej si co chceš, máme přece svobodu projevu(!!!) Kritika však není přípustná. Kritika naší komunity v nás vyvolává pocity nenávisti a proto se musí taková kritika zarazit. Jenom my máme právo rozhodovat, co se smí a co ne. A znovu opakuji: Ta jejich drzost nezná mezí.

191063

13.5.2009 21:19

RE: Židovské internetové popravčí čety....

steve 70.?.?.?

Reakce na 191063

A ti sami jeste jednou !! Tvar sioninismus.
http://www.thejidf.org/2003/07/jidf-guide-to-hosti...

191073

14.5.2009 4:51

RE: Židovské internetové popravčí čety....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191073

Uf, to jsem si oddechl. Teď už můžeme klidně spát. Máme tady samozvané internetové policajty a ti nám tu naší svobodu projevu už pohlídají.

Vložený obrázek

191102

13.5.2009 21:52

RE: Židovské internetové popravčí čety....

steve 70.?.?.?

Reakce na 191063

POZOR - ted to naskocilo ..
Takze STEJNA SKUPINA, KTERA CENZURUJE YOUTUBE CENZURUJE TAKE FACEBOOK !!
http://www.thejidf.org/2003/07/jidf-guide-to-hosti...
------------------------------------
.. a Hlavni inspektor Federani Reservy neni schopen odpovedet na zakladni otazku: KDE SE ZTRATIL 1 TRILION dolaru ??

http://www.youtube.com/watch?v=PXlxBeAvsB8&fe...

-------------------------------------------------
. a kolem 12 BILIONU dolaru bylo prelito z kont MADOFA pred jeho zatcenim !!
http://www.cnbc.com/id/30717098

.. TOHLE JE TA NEJDESIVEJSI MASINERIE V DEJINACH LIDSKEHO RODU ..

191075

14.5.2009 5:00

RE: Židovské internetové popravčí čety....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191075

Jenom by mne zajímalo, jak mu prodluží život, aby si těch 150 roků poctivě odseděl? [velký smích] [mrknutí jedním okem]

191103

14.5.2009 5:12

RE: Židovské internetové popravčí čety....

steve 70.?.?.?

Reakce na 191103

MIRDO, jeho sekretarka rekla pred nekolika dny, ze jeho mlceni ja vymena za "servis" pro majetek a bezpecnost jeho rodiny, rekla, ze v tom jedou vsichni ( kde je 1 Trilion ??). Davam mu 2-3 mesice a ... infarkt. On uz je nula, ale bude jistejsi kdyz bude tuhy, aby nahodou nezacal sepisovat nejake rozumy ... znas to o te chcipajici kobyle a kopani ..

191106

Příspěvků: 28

08.05. 08:55 MedaBeda  Tak paštunské kmeny
08.05. 09:25 sxgo  RE: Tak paštunské kmeny
08.05. 12:55 Jirka R.  RE: Tak paštunské kmeny
08.05. 12:59 Jirka R.  RE: Tak paštunské kmeny
08.05. 18:36 Rene Bartosek  RE: Tak paštunské kmeny
08.05. 22:35 MedaBeda  RE: Tak paštunské kmeny
08.05. 23:10 MedaBeda  OFFTOPIC
09.05. 11:52 janko  RE: OFFTOPIC
09.05. 13:53 MedaBeda  RE: OFFTOPIC
11.05. 18:33 steve  RE: OFFTOPIC
11.05. 22:37 steve  RE: OFFTOPIC
12.05. 17:25 MedaBeda  RE: OFFTOPIC
10.05. 16:11  a bude se davat zadarmo zmrzlina?
09.05. 03:22 kozoroh  Otukávání se navzájem, které může zkončit třetí světovou válkou
09.05. 16:10 Montaznik  Hodně zásadní zprávu, která je více než vypovídající o situaci v Afganistanu jsem našel na webu jako poznámku
10.05. 10:14 Vladimír Stwora  RE: Hodně zásadní zprávu, která je více než vypovídající o situaci v Afganistanu jsem našel na webu jako poznámku
10.05. 02:20 Čechomil  žádnej svatoušek
12.05. 22:19 Rene Bartosek  Karel Dolejsi skutecne povetsinou pise nebo preklada zajimave veci.
13.05. 04:42 Mirda  RE: Karel Dolejsi skutecne povetsinou pise nebo preklada zajimave veci.
13.05. 04:57 steve  RE: Karel Dolejsi skutecne povetsinou pise nebo preklada zajimave veci.
13.05. 14:45 Mirda  RE: Karel Dolejsi skutecne povetsinou pise nebo preklada zajimave veci.
13.05. 15:10 steve  RE: Karel Dolejsi skutecne povetsinou pise nebo preklada zajimave veci.
13.05. 18:41 Mirda  RE: Židovské internetové popravčí čety....
13.05. 21:19 steve  RE: Židovské internetové popravčí čety....
14.05. 04:51 Mirda  RE: Židovské internetové popravčí čety....
13.05. 21:52 steve  RE: Židovské internetové popravčí čety....
14.05. 05:00 Mirda  RE: Židovské internetové popravčí čety....
14.05. 05:12 steve  RE: Židovské internetové popravčí čety....

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 1

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Měnové kurzy

USD
21,66 Kč
Euro
26,16 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
16,65 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,90 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,28 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,29 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 822,05 Kč
1 unce stříbra
541,57 Kč
Bitcoin
786 034,04 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 540