Diskuze k článku

Jsi exkomunista - jsi náš

Příspěvků 56

17.4.2009 7:46

Přísné kádrování

Jarmila 83.?.?.?

Komunisté mívali dokonale propracovaný pyramidový systém moci, kde na každou větší funkci bývalo mnoho zájemců, ale vybrána byla ta nejposlušnější servilní fugurka, ochotná na slovo poslouchat své nadřízené. Čím vyšší komunistická funkce, tím bylo větší kádrování a prověřování daného soudruha. Říkalo se, že od okresních tajemníků výš, dokonce tito pečlivě vybraní servilní soudruzi museli být schváleni moskevskými soudruhy. Pokud se moskevským soudruhům ten člověk z nějakého důvodu nezdál, tak do funkce dosan nebyl.

Situace se za těch dvacet let od pseudorevoluce zcela zkonsolidovala a tak tu máme opět přísné kádrování. To kádrování je vidět úplně všude. V novinách smějí sedět jako šéfredaktoři výhradně jen přísně prověřené figurky (pokud možno s komunistickou minulostí, nebo alespoň z komunistických nebo estébáckých rodin). V televizi smějí rovněž vystupovat jen lidé, kteří mají buď komunistickou minulost, nebo patří mezi tzv. vyvolené. Ta samá situace existuje i v rádiu. No a o politice už vůbec ani nemluvím, tam je to přímo tragické. Prostě o nějaké demokracii se u nás nedá vůbec hovořit, jenom dřívější vedoucí komunistickou stranu nahradili domluvení organizovaní zločinci, dají se nazvat přímo mafiáni, kteří naši zem všemi směry plundrují a okrádají.

188564

17.4.2009 7:48

RE: Přísné kádrování

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 188564

oprava: tak do funkce dosazen nebyl.

188565

17.4.2009 21:17

RE: Přísné kádrování - A BYL !

steve 70.?.?.?

Reakce na 188565

JARMILO - A BYL !! Venousek Hauluu byl ve funkci "nejvrchnejsi humanitarni nacelnik pro opozici a lasku a vsechno kolem". A kdyby ho tam Moskva opravdu nechtela, tak ten metal za NATO by mohli pripichnout akorat tak na "futra", a ne na Vasika. Proto ho mame vsichni radi, taky ten metal a jeho vsechno co dela pro nas ... a nakonec i proti nam - prauda!

188623

18.4.2009 7:09

RE: Přísné kádrování - A BYL !

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 188623

Jo, jo, Vašíka pašíka si jako kádrovou rezervu hezky dopředu pěstili soudruzi z Moskvy (a snad i z Washingtonu) na budoucí, svobodné zářné zítřky. A nejen jeho, ale všechny ty vypečené disidenty, kteří se pak náhle „ po revoluci“ zázračně vyhoupli do nejvyšších míst politiky. Kdo si chce znovu připomenout dobu komunismu, nechť nahlédne na tento web:
http://nezapomente.cz/zobraz/jizak
Tohle tedy konkrétně je fotka mého muže, [smích] ale jsou tam k vidění fotky Plastik people na Havlově Hrádečku, nebo fotky ze spartakiády a tak podobně.

188672

17.4.2009 8:03

Každý má máslo na hlavě.

Baki 89.?.?.?

Nikdy jsem nebyl komunistou, pohyboval jsem se ve stranách "napravo od středu politického spektra", jak se dnes tento termín s oblibou používá. Ale s tímto výkladem v článku nesouhlasím. Vidím to jinak.
Základním poznatkem je skutečnost, že jsme byli velmocemi "dáni" Stalinovi k "volnému použití". To nakonec i dokumentuje skutečnost, že naše komunistické vedení bylo uznáváno všemi demokratickými státy světa. Rozdělení do sfér vlivu bylo dohodnuto na Jaltě a nakonec v Postupimi (nechci to již blíže rozpitvávat). I když to mnoha "antikomunistům" není pochuti. V případě, že by tu nevznikla "prosovětská vláda" sama od sebe, asi by nás čekal osud Polska, Maďarska atd., pobaltské republiky nevyjímaje.
A tak vznikl směr, který ani Dubček v roce 1968 nedokázal odklonit.
Ti, co vstupovali do KSČ byli motivováni jednak vírou ve správnost věci, jednak strachem z následků (hlavně komfidenti gestapa), jednak kariérizmem atd. Nakonec kadý člen ROH, kterékoliv organizace NF měl ve stanovách úkol "uznávat vedoucí úlohu KSČ ve společnosti". (tedy i Topolánek, Klaus, ... ) Těch, kteří nebyli nikde organizováni bylo hodně málo.
A tak - vyloučíme-li všechny občany uznávající v období totality vedoucí úlohu KSČ - kdo vám zbude??? A budou mít dostatečnou úroveň k vedení státu??
A tak nezbývá brát z čeho je.

188567

17.4.2009 15:56

RE: Každý má máslo na hlavě.

Vanguard 195.?.?.?

Reakce na 188567

Legenda o tom, jak nás prodali v Jaltě patří k těm, v nichž si Češi zdůvodňují své národní porážky zaviněním jiných. Bohužel, skutečnost je taková, že za pád do bolševické diktatury si nejvíc můžeme sami.

Je pravda, že v Jaltě se jednalo o poválečném rozdělení světa a velmoci si určovaly podíly vlivu v jednotlivých PORAŽENÝCH státech. Není ovšem pravda, že že by se jednalo o Československu a že by západní Spojenci souhlasili s tím, že spadne do Stalinovy sféry vlivu. Osvobozeným státům nikdo neurčoval, jakou vládu si zvolí. Češi si bohužel v prvních poválečných volbách zvolili více než 40% komunisty a dali jim tak šanci, které se už nepustili. Nešťastný byl zejména Benešův krok, který své mnichovské selhání odčiňoval mj. zákazem agrární strany, čímž přispěl k tomu, že venkovské obyvatelstvo volilo místo agrárníků komunisty. Ja samozřejmě možné, že i kdyby komunisté ve lbách v roce 1946 nevyhrály, dopadly by dějinys +/- stejně, ale to už je takové co by kdyby...taky jsme třeba mohli dopadnout jako Finsko, stát sice pod vlivem CCCP, ale svobodný a demokratický, bez koncentráků a politických vražd.

Že situace nemusela být ztracená dokazuje příklad Rakouska anebo právě Finska-v obou státech byl po válce velmi silný sovětský vliv, včetně okupačních jednotek, ale ani Rakousko ani Finsko si komunisty dobrovolně nezvolili a dokázali se jim ubránit.

188598

17.4.2009 22:45

RE: Každý má máslo na hlavě.

baki 89.?.?.?

Reakce na 188598

Mnichov, Jalta, Postupim, - tam všude se jednalo o nás bez nás. Či byl tam někdo z naší republiky jednání přítomen nebo připuštěn??
Pokud se týče Rakouska - bylo rozděleno na "sektory" - byly tam okupační jednotky všech velmocí až do dohody o neutralitě Rakouska. Pokud se týče Finska, tam příměří bylo uzavřeno ještě před ukončením II. sv. války.
Okolnost, že komunisté spolu se sociálními demokraty po volbách v roce 1946 měli v parlamentu většinu určuje další průběh velmi rozdílný od postupů použitých Stalinem v Polsku či Maďarsku. Stalin nebyl takový lidumil, který by nás nechal jen tak "neutrální". Na rozdíl od Finska jsme měli důležitou strategickou polohu ve středu Evropy.

188630

18.4.2009 18:49

RE: Každý má máslo na hlavě.

Vanguard 94.?.?.?

Reakce na 188630

Pokud to mělo být tajné, jak to, že se ví o dělení sfér vlivu v Bulharsku, Rumunsku atd.?

Jinak, já jsem přece taky napsal, že není vyloučeno, že by si Stalin ČSR vzít nenechal tak jako tak, ale smutná pravda je, že výsledky voleb v roce 1946 (které se mimochodem konaly nejpozději v celé Evropě) mu to maximálně usnadnily a dodaly komunistickému převratu zdání legitimity.

188702

19.4.2009 9:59

RE: Každý má máslo na hlavě.

baki 89.?.?.?

Reakce na 188702

O dělení sfér vlivu se přece ví, není to považováno za žádné tajemství. Jenže dělení trvalo až do poloviny 50-tých let. Posledními bylo Rakousko a Řecko (kde dokonce vznikla jako důsledek "zatímní nedohody velmocí" ), i občanská válka. Naše republika se "dohadovala" již ve 44-tém roce v Moskvě (kde vedl delegaci Beneš) a v Londýně. Proto se o ní v Jaltě jmenovitě ani nejednalo. V Postupimi se o ní mluvilo jen jako o vyřízené věci.
Jenom pro zajímavost:
- Není to tak, že "osvobozené" státy mohly rozhodnout o své politické orientaci. Na př.: Polská zatímní vláda v Londýně se ani nesměla do Polska vrátit. Stalin tam ustanovil svou prosovětskou vládu.
- Beneš byl v únoru 1948 informován západními velmocemi, že v případě zákroku SSSR u nás, nemůže s jejich podporou počítat. - atd.
Dohody o rozdělení světa mezi velmocemi (Teherán, Jalta, Postupim) byly učiněny z důvodů zabránění možného vzniku další III. světové války. A ta také nevznikla. O tom si můžeme myslit co chceme, ale je to tak.

188766

18.10.2011 9:33

RE: Každý má máslo na hlavě.

J.K.Motejlek motkveta (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

Reakce na 188766

Jmenuji se Květoslav Motejlek,42 let ve Francii od roku 1949,UTEKL JSEM JAKO VOJÁK.Tento úvod jen proto, že kdzž jsem obdržel FR.občanství a pracovaljako cestovní průvodce.je to paradox. ale létal jezdil jsem s francozkýmj turisty do všech zemí" Sovětského bloku",mimo Československa a tudiž i SSSR A měl jsem příležitost sesetkat s jedním z tlumočníků přítomných na Yaltě a ten mě zdělil co Stalin odpověděl když přišla řeč o pová lečně rozdělení Europy,doslovně:"Tchechoslovakia i Praga,eto moje dielo!"Tím dle mě ,je řečeno vše a nebýt této úmluvy ,5 května 1945 by byli Amerčani v Praze.Nyní už žádné Českoslvencko neexistuje díky" vlastizrádci a miláčkovi bývalého režimu" a já mám obavy o budoucí generace. Nazdar [zmaten]

255386

18.10.2011 10:04

RE: Každý má máslo na hlavě.

Jiří Koubek 140.?.?.?

Reakce na 188702

Obvykle s vašimi názory souhlasím, ale tady musím oponovat (a berte to i jako reakci na váš předchozí příspěvek v tomto vlákně).

Myslím, že se těžko rozdělují příspěvky jednotlivých faktorů na výsledeky voleb v roce 1946.
Mohla v tom být deziluze z předválečné Mnichovské zrady, kdy se za nás tehdejší západní spojenci nepostavili a jediný, kdo nabízel "bratrskou" pomoc byl právě Sovětský svaz (a mám své tušení, že by to mohlabýt podobná pomoc, jakou dostalo Polsko v září 1939). Stejně tak svůj podíl mohlo sehrát to, že to byli právě Sověti, kdo osvobodili většinu ČSSR a tak byli i na většině území vnímaní, nehledě na zkazky, které jsem zaslechl o tom, jak to osvobozování vypadalo. A vliv na to nesporně mělo i zakázání Agrární strany, která byla dominatní v předválečném Československu a ostatně to, že mohly kandidovat pouze strany Národní fronty, takže o skutečné demokracii už nemůže být řeč. A komunisté byli vnímáni jako někdo, kdo tady za války od nacistů trpěl jako jedna z nejvíce pronásledovaných skupin a informace z předválečného období už byly vybledlé.
Výsledky voleb sice mohou budit nějaké zdání legitimity, ale stačí se podívat na poválečné Řecko - to zůstalo v západní sféře vlivu jenom díky tomu, že Stalin nijak nezasahoval a naopak západní spojenci intervenovali ve prospěch vládních sil. Však se Jan Masaryk sám vrátil z cesty z Moskvy s tím, že odletěl jako ministr zahraničí suverénního státu, ale vrátil se jako loutka vazalského státu.

255387

18.4.2009 5:40

ROH = klub angazovanych nestraniku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Reakce na 188567

v zasade s vami souhlasim,ale odsuzovat nekoho z clenstvi v ROH by mne ani ve snu nenapadlo,pokavad si clovek za bolsevika chtel udrzet i tu obycejnejsi delnickou pracovni pozici,tak proste clenem byt musel, jinak opravdu skoncil nekde "u lopaty" jak se rika

byvale cleny ROH v zadnem pripade nelze povazovat za kolaboranty,cleny KSC ovsem odsuzuji a smutne je jen to,co se tech potvor rudych bezcharakternich v tom malem ceskem narodu najde,ale nejsou to jen Cesi,vzpomenme si na ubozaky z DDR,snad tretina naroda spolupracovala s jejich tajnou vyzvednou sluzbou STASI,to byla spolecnost udavacu,ktera snad nema v evropske historii praskacstvi rivala

neni lepsi zajimat se o jahody a vlastvoky? politikareni hrozne protivne smrdi a mne osobne jeste ke vsemu nebezpecne zveda krevni tlak

188665

18.4.2009 8:15

RE: ROH = klub angazovanych nestraniku

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 188665

Konecne tady nekdo napsal, tak jak to opravdu bylo [smích]
Neznal jsem mnoho lidi, kteri by v ROH nebyli. Prispevky kazdemu ztrhavali hned z vejplaty, takze tak nejak.
Jednou za rok nabadali lidi, aby si kupovali znamku solidarity
a rikali ze je to na chude staty, jako Vietnam, Kuba atd...
Pamatuju si, ze jednou jsem si tu znamku koupit nechtel a mistr ve vyrobe se hrozne nasral. Rikal, jestli na ni nemas, tak ja ti ji koupim. Ne rikal jsem, ja nebudu prispivat na nejake papalase.
Pak meli komunisti schuzy a rikali vsem, ze kazim cely kolektiv, protoze jsem ani nechtel podepsat rozmisteni Ruskych raket na nasem uzemi. [bliji]

188674

18.4.2009 13:31

RE: ROH = klub angazovanych nestraniku

baki 89.?.?.?

Reakce na 188665

Z mého příspěvku není patrno, že bych členy ROH nějak odsuzoval. Naopak uvádím, že VŠECHNY ORGANIZACE NÁRODNÍ FRONTY měly ve stanovách "uznání vedoucí úlohy KSČ". Myslím, že jmenovat ostatní organizace (zahrádkáře, filatelisty, chovatele.... apod.) by bylo nezáživné a zbytečně by příspěvek prodlužovalo. Točit se na členech ROH zde nemá smysl. Stejně tak by se dalo hovořit i o zahrádkářích (na příklad!!!). Ani ty nelze nijak odsuzovat.

188689

18.4.2009 18:33

RE: ROH = klub angazovanych nestraniku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Reakce na 188689

"tech,kteri nebyli nikde organizovani bylo hodne malo", z teto vety prameni,ze jen ti neorganizovani maji cistou dusi,takto tuhle vasi vetu aspon chapu ja,ale i cleny ROH povazuji za normalni poctive lidi,kteri bohuzel nemeli na vyber pokavad nechteli skoncit v kotelne nebo u michacky,o sancich jejich deti na solidnejsi vzdelani uz ani nemluvim

v zadnem pripade nemam nejakych vyraznejsich namitek vuci vasemu prispevku,vim,ze to myslite dobre

188699

17.4.2009 9:24

Máme co si zasloužíme....

Fernet 213.?.?.?

Bohužel nejen Fisher ale už tam je i Jan Kohout a jeho náměstek Štefan Fülle, oba navíc studenti Moskevského státního institutu mezinárodních vztahů....

Proč ? Protože v zemi, kde může skoro vyhrát volby strana, které vládne náměstek pražskejch pinglů a fašistickej převlíkač kabátů si lidé nic lepšího nezasloužej.....bohužel
[bliji]

188569

20.4.2009 1:35

Je možné nevidět?

Esmate 90.?.?.?

Reakce na 188569

Jak je možné nevidět, že tato židovská mafie, která se za "totality" soustředila v KSČ se pilně přeorientovala na "demokraty"? Že "nejen Fisher ale i Jan Kohout a jeho náměstek Štefan Fülle" mají klasická židovská příjmení? Že tento "statistický ústav" ze kterého vznikla polistopadová vláda a všechny politické stran byla bašta židovské mafie?
To žádní "převlíkačí kabátů" nejsou! Ti vždycky byli, jsou a budou členy neskutečně silné české židovské mafie. A ta to měla v rukou od založení republiky až do teď. Od "tatíčka Masaryka" až po tu dnešní sebranku. Tu, která má v rukou veškerý tisk, radio a televizi. Tu která před sebe strká štít "diskriminace romské menšiny", protože ví, že po jmenování "romského" parasitismu, by nutně přišlo jmenování parasitismu této židovské mafie. Podívejte se kolem sebe a uvidíte.

188852

20.4.2009 5:04

RE: Je možné nevidět?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 188852

>Jak je možné nevidět, že tato židovská mafie, která se za "totality" soustředila v KSČ se pilně přeorientovala na "demokraty"?
-------
S tím se dá souhlasit, ale stále ještě mi chybí pár kamínků do mozaiky skutečného obrazu. Možná opravdu něco nevidím? Jak se zdá, máte o tom přehled a proto, pokud možno, žádám o doplnění. Napsal jste:

>To žádní "převlíkačí kabátů" nejsou! Ti vždycky byli, jsou a budou členy neskutečně silné české židovské mafie. A ta to měla v rukou od založení republiky až do teď. Od "tatíčka Masaryka" až po tu dnešní sebranku.
--------
Já jsem v tom žil a tak si moc dobře pamatuji, že to tehdy nebylo to samé jak se to vykristalizovalo až po Velké sametové revoluci. Co si pamatuji, tak tehdy se žádný židovský element ve straně a vládě i na vysokých funkcích v průmyslu neprojevoval. Slova jako "antisemitismus" a uzákoněný holocaust pod ochrannou značkou chyběla ve slovnících a v učebnicích.

Jak si to vysvětluji já? V KSČ musely být dvě, na sobě nezávislé složky. Jedna byla pod dohledem Moskvy (Gustáv Husák, Vasil Biľak, Miloš Jakeš a jiní) a ta druhá, v té době zatím ještě bez vlivu na politický směr strany, to byli agenti CFR infiltrováni do KSČ a pravděpodobně - jak tvrdíte - většina z nich byla ta židovská mafie. U Lubomíra Štrougala nemám doposud jasno kam ho zařadit, zda-li ke "tvrďákům" ovládaných Moskvou a nebo k té CFR mafii? Ta první skupina "tvrďáků" každopádně neměla nejmenšího tušení o záměrech té skupiny druhé. Navzájem spolu sice spolupracovali, ale v souladu se stranickými principy. Nikdo z nich nevybočil. Až teprve v roce 1968 při přípravě politického převratu, který se vyhrotil v invazi vojsk Varšavské smlouvy.

Například taková Charta 77(?) Charta musela být pouze mafiánskou záležitostí na tajnou přípravu kádrových záloh fingovaných disidentů. "Tvrďáci" byli naopak v přesvědčení, že je to sice léčka, ale na vychytání skutečné opozice. Zálohy pro "převrat", jako např. fingovaný disident V.Havel, byl mafií připravován k pozdějšímu použití a to bez vědomí "tvrďáků", ale se značnou mediální propagandou v převlečení skutečného disidenta. O prognostickém úřadu pro výrobu budoucích kádrů pochybnosti mít nemusíme, ale o jeho pravé podstatě neměli tehdy "tvrďáci" nejmenšího tušení. O této skutečnosti mám důvěryhodné informace přímo od pramene (z rodiny) a proto nemám žádné pochybnosti, že v samotné vládě KSČ existovala tajná opozice, ale samotná vláda u moci o ní nevěděla.

Tohle by ovšem vyvracelo vaše tvrzení, že to ta žido-mafiánská vláda měla celé pod kontrolou od založení republiky až po teď. Očekávám reakci k doplnění od kohokoliv. Nejedná se mi o prosazování názorů, ale o zjištění skutečných okolností.

188861

20.4.2009 7:28

RE: Je možné nevidět?

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 188861

>Například taková Charta 77(?) Charta musela být pouze
>mafiánskou záležitostí na tajnou přípravu kádrových
>záloh fingovaných disidentů. "Tvrďáci" byli naopak v
>přesvědčení, že je to sice léčka, ale na vychytání
>skutečné opozice. Zálohy pro "převrat", jako např.
>fingovaný disident V.Havel, byl mafií připravován k
>pozdějšímu použití a to bez vědomí "tvrďáků", ale se
>značnou mediální propagandou v převlečení skutečného
>disidenta. O prognostickém úřadu pro výrobu budoucích
>kádrů pochybnosti mít nemusíme, ale o jeho pravé podstatě
>neměli tehdy "tvrďáci" nejmenšího tušení. O této
>skutečnosti mám důvěryhodné informace přímo od pramene (z
>rodiny) a proto nemám žádné pochybnosti, že v samotné
>vládě KSČ existovala tajná opozice, ale samotná vláda u
>moci o ní nevěděla.

Ta situace se zdá složitá a zamotaná pane Mirdo, ale myslím si, že ten rébus se dá rozluštit v tom případě, když přijmeme myšlenku, že celý komunistický blok byl ve skutečnosti po celou tu dobu čtyřiceti let jako experiment zavedení NWO tajně řízen americkou (či spíš jinou) oligarchií z Washingtonu.[smích]

Dá se to vysvětlit na příkladu Havla i na příkladu Prognostického ústavu. Havel byl opečovávaný a pěstěný disident, kterému se nesměl zkřivit ani vlásek na hlavě. To později pochopil i podivín, ale jinak skutečný disident Cibulka, když na Havla zklamaně zvolal, že je prase a hovado. Lidé, kteří nepatřili k chráněným disidentům, jako třeba Pavel Wonka, byli kdykoliv nemilosrdně smeteni ze scény a tvrdě za svou „drzost“ zaplatili- třeba i životem. Havel však byl evidentně chráněn jak Západem, tak i Východem. Moskevským soudruhům nevadil, a když přijel Kocáb „po revoluci“ vyjednávat do Moskvy, kdo se má stát v Česku prezientem, tak moskevská oligarchie Havla ihned schválila. A v Americe, jak známo, byl také Havel jako „velký hrdina a spisovatel“ hned pečený, vařený.

A Prognostický ústav? Ten byl už za komunistů řízen přímo z Moskvy, byli tam zaměstnáni ti nejprověřenější kádři, z nejprověřenějších. Ale až po létech mi došlo, jaká to byla všechno na nás normální občany ušitá habaďůra. Jak jsme my bláhoví obdivovali ing. Zemana jako velkého hrdinu, když v Technickém magazínu zveřejňoval své odvážné články proti komunistickému režimu. To jsme nemohli tušit, že se již jen připravuje na svou budoucí porevoluční premiérskou funkci. Dodnes máme schované různé fotky z demonstrací, kde se zničehožnic objevily transparenty: Prognostický ústav na hrad! A kdože se pak dostal z prognosťáku do nejvyšších funkcí všech nejdůležitějších vzniklých politických stran? Tito soudruzi: Zeman, Dlouhý, Randsdorf, Valtr Komárek, Klaus, a další známí protagonisté, teď si momentálně nevzpomínám kteří.

188866

20.4.2009 7:52

RE: Je možné nevidět?

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 188866

Ten svet se sere vsude.
Obama je ted velkej kamarad s Kubancema a komunistama z jizni Ameriky [oči v sloup] [zmaten]
Clovek uz nevi komu by mel verit [pláč]

188867

20.4.2009 8:27

RE: Je možné nevidět?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 188867

>Clovek uz nevi komu by mel verit...
--------
Rejpale nevěř nikomu a ničemu [chechtot] [velký smích] Ale teď vážně. Znáš to přísloví: "Udržuj si kamarády nablízku, ale nepřítele ještě blíže". Je to osvědčená strategie. Takhle máš možnost pozorovat, co se vaří k večeři u protivníka. Proto Putin navrhl amíkům spolupráci na výstavbě a provozu radaru v ČR. Rothschild tohle provádí přes svoje agenty financováním obou stran konfliktu. Čím déle se válka protáhne, tím více peněz. Plus úroky navíc.

188873

20.4.2009 8:13

RE: Je možné nevidět?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 188866

>...ten rébus se dá rozluštit v tom případě, když přijmeme myšlenku, že celý komunistický blok byl ve skutečnosti po celou tu dobu čtyřiceti let jako experiment zavedení NWO tajně řízen americkou (či spíš jinou) oligarchií z Washingtonu...
------------
Tuhle myšlenku mohu samozřejmě příjmout, až na několik výhrad.
Jinak díky za reakci, paní Jarmilo. S tím Havlem to je pochopitelné. Židozednář a člen Pen-Klubu V.Havel byl vypěstován jako náhradník k převzetí funkce prezidenta a další židozednář Gorbačev alias Kohen ho schválil. Ale stále mi ještě nesedí myšlenka, že celá vláda tehdejšího Československa v tom tajném plánu zavedení NWO jela celou tu dobu společně jako jeden muž. Právě naopak. Mám přesvědčivé informace, že nikoliv. Z mnoha různých zdrojů jsem se dočetl, že se komunismus východního bloku postavil proti plánům Washingtonu, potažmo klanu mezinárodních bankéřů na vytvoření jedné světové vlády a to už od vlády Stalina. Další důvěryhodné informace mám o tom, že ne všichni členové vlády byli zainteresováni do skutečné podstaty Charty 77, tzn., že neměli tušení o pěstování V.Havla pro budoucí plány s rošádou. To jsou ti "tvrďáci", jak jsem je nazval v mém předchozím příspěvku. Zatím tedy ještě tápu a počkám si na případné další reakce.

188870

20.4.2009 21:06

RE: Je možné nevidět?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 188866

>...Ta situace se zdá složitá a zamotaná pane Mirdo...
----------
Kdo hledá najde. Už jsem přečetl na stovky článků popisujících historické události, ale všechno od zahraničních autorů a v angličtině. Něco bylo i z odtajněných i neodtajněných archivů KGB a CIA, což stále ještě čtu na pokračování. Vše se téměř shodovalo a navzájem prolíná a podporuje. Moje životní zkušenosti, selský rozum plus přečtené informace mi pomohly k vytvoření mého názoru, který tady čas od času prezentuji.

Našel jsem tady v diskuzi ODKAZ a teď to nechám na vás, paní Jarmilo. Dejte vědět, co si o tom myslíte a jak to tehdy vlastně bylo?

188925

21.4.2009 7:37

RE: Je možné nevidět?

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 188925

Já bych celou tu situaci zhodnotila tak pane Mirdo, že o tajném plánu zavedení NWO skutečně věděla jen velmi úzká skupina těch nejvyvolenějších lidí světa. Jak známo, svobodní zednáři mají různé stupně zasvěcení. Takže někteří zednáři na tom nejnižším stupni sice poslušně plní zadané úkoly, ale nikdy se nedozví skutečný účel svých činů. Tito nejnižší funkcionáři se prostě spokojí s tím, že mají určitý díl moci, že jsou slavní a bohatí, že jsou tajnou společností i chráněni, a nic jiného je nezajímá. Vědí, že bez té podmínky být členem zednářů, by se k té funkci( třeba na prezidentský post jako v případě Masaryka či Beneše) nikdy sami od sebe nedostali.

Jak známo, Bilderberg grup existuje již pěkně dlouhou dobu, poprvé se snad setkali v Holandsku v roce 1953. A tento Bilderberg mohl rozhodovat o poměrech v komunistickém táboře i v tom roce 1968. Jeden generál v TV vyprávěl, že bylo vedení československé armády znepokojeno tím, že se na hranicích prováděly vojenské manévry Varšavské smlouvy v době, kdy o žádném Pražském jaru neměl nikdo ještě ani tušení. Čili celé to slavné Pražské jaro bylo vymyšleno za tím účelem, aby zde moskevští soudruzi měli záminku upevnit svou moc s pomocí trvale dosazených vojsk, protože v té době zde byla již příliš rozmělněná komunistická morálka, lidi byli až příliš svobodní a příliš si svobodně vyskakovali. Bylo zkrátka potřeba utužit zpátky komunistickou disciplinu a totalitu.

Ke svým cílům si vybrali jako nejvhodnější figurku osobu pana Dubčeka, který ale nikdy nebyl do jejich skutečných plánů zasvěcen. Proto usměvavý pan Dubček vždy působil velmi seriozně a autenticky- protože on takový skutečně byl, neboť k svobodným zednářům patrně nikdy nepatřil. Proto taky neměl tušení o tom, že slouží k tomu, aby se tu zpátky utužila totalita, nikoliv socialismus s lidskou tváří, který od počátku neměl nejmenší šanci se uskutečnit.

188968

21.4.2009 9:31

RE: Je možné nevidět?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 188968

S tou první kapitolou hýbat nemusím, ta sedí. Mně se spíše jednalo o potvrzení toho skrytého antisemitismu, což uvedený článek bezesporu dokazuje. Takže, přestože byl Brežněv židovského původu, sám se snažil o vyloučení židovského vlivu ve vedení strany a vlády. Alexander Dubček nebyl žid a rozhodně tedy nebyl ani svobodný zednář, alespoň to tvrdí jeho syn MUDr.Pavol Dubček v dalších odkazech v uvedeném článku. Celá rodina byla katolicko-evangelického naboženství (křesťané). Brežněv si dal podmínky, že se Dubček musí zbavit Smrkovského a Kriegla, takže Dubček byl definitivně zneužit k připravovanému převratu roku 1968 a neměl o tom nejmenší potuchy a jelikož byl mezi lidmi stále velice populární a docela jistě by ho lidé volili za prezidenta, proto musel zemřít při té fingované autonehodě. V tomto se také shodneme. Jenom drobná oprava. První schůzka skupiny Bilderberg byla v roce 1954. Teď ale nastane menší změna.

Zdalipak víte, paní Jarmilo, která skupinka lidí byla nejvíce zainteresovaná na tom Pražském jaru? Nebudu se zabývat úvahou, co by bylo lepší a nebo horší, kdyby se to podařilo? Jedná se mi jenom o potvrzení pravdivých historických událostí. To, co pan generál v televizi vyprávěl o cvičení vojsk Varšavské smlouvy, je sice pravda, ale to jeho znepokojení mi tam už nesedí. My jsme totiž byli rovněž součástí Varšavské smlouvy a to cvičení bylo společné, včetně Československé lidové armády. Navíc bylo svoláno jako reakce na podobné cvičení vojska NATO v pohraničních oblastech NSR. Tohle by mi zase mohlo potvrdit doměnku, že Východ a Západ si spolu nehráli jen tak na vojáčky, jako taková iluze pro lidi (jak tady kdysi tvrdil Deek), ale situace byla natolik vážná a napjatá, že stačil jeden chybný krok a vypukla na našem území válka a pravděpodobně třetí světová. Velitelé armády NATO čekali na nepatrný vnitřní odboj, ve smyslu, že se vojensky bráníme a byly šupem ve vnitrozemí. To měl být povel k zásahu, jinak si to nemohli dovolit z důvodů tehdejších mezinárodních zákonů, týkajících se vojenské intervence. Takže tak to bylo a bylo namále. A na základě tohoto stavu si Sověti potřebovali upevnit svoje pozice ve své sféře vlivu, proto nastala ta trvalá okupace až do roku 1989. Kterým směrem se ubírá další vývoj, nechám na osobní úvaze.

188976

22.4.2009 7:11

RE: Je možné nevidět?

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 188976

Pane Mirdo vzdejte se![smích] Smiřte se s myšlenkou, že ONI hýbou lidmi jako s figurkami na šachovnici- jak se jim to zrovna hodí. Úzká skupina vládců světa tam někde nahoře si vytvoří scénář na mnoho let dopředu- dejme tomu třeba až na 20 let, a potom ten svůj naplánovaný scénář uskutečňují pomocí pečlivě vybraných vhodných figurek. Která figurka se jim do scénáře nehodí, tak ji prostě odstraní, která figurka pro ně pracuje dobře, tak se má z toho celý život dobře. A dnes už je situace taková, že mají ve svých pařátech celý svět a to i včetně Ruska.

Dnes už víme, co je NATO zač. Západ pro nás nikdy nehnul ani prstem a dokonce jimi nepohnula ani revoluce v Maďarsku roku 1956. Pan jansmith mi na mém webu zanechal velmi zajímavé video, kde má velmi vtipnou přednášku člověk, který do toho všeho už taky moc dobře vidí. Na konci té přednášky otevřeně hovoří o tom, že ONI vlastnili Západ i Východ a uměle ho rozdělili, aby mohli lépe provádět se světem své dobře promyšlené rejdy:

http://video.google.com/videoplay?docid=3719610459...

189094

22.4.2009 15:45

RE: Je možné nevidět?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 189094

>Pane Mirdo vzdejte se! Smiřte se s myšlenkou, že ONI hýbou lidmi jako s figurkami na šachovnici- jak se jim to zrovna hodí. Úzká skupina vládců světa tam někde nahoře si vytvoří scénář na mnoho let dopředu....
------
My si asi nerozumíme, paní Jarmilo? Vždyť já tvrdím to samé [velký smích]
a nakonec jsem to i uvedl v mém příspěvku. Plány jsou jedna věc, realita a jejich provedení věc druhá. Na plánu se tedy oba shodnem, ale já jsem především upozorňoval na "překážky", které vznikly proti předem připravenému scénáři a to tehdy, kdy se Stalin a později i Brežněv postavili proti plánům mezinárodního komunismu, čili proti plánům vytvoření NWO. Zavedli si ten svůj vlastní - národní komunismus - který se samozřejmě promítal i do do ostatních zemí východní sféry vlivu, včetně Československa. A myslím si, že právě o tomhle začala naše diskuze?

Jistěže příprava na rozklad komunistických režimů východní Evropy a Sovětského svazu probíhala od sedmdesátých let minulého století, ale právě tahle skutečnost nám potvrzuje, že to asi tak pod úplnou kontrolou neměli, když jim to vzalo téměř dvacet let. Ale i tohle jsem tady už někde uvedl. Vybral jsem výňatek z analýzy Miroslava Dolejšího, kde je to uvedeno a současně i potvrzeno těmito slovy:

Vznik Velkého Izraele předpokládá nejen udržení a osídlení dosud Izraelem okupovaných zemí Jordánska, Sýrie a Egypta, ale okupaci dalších (Libanon, Lybie, atd.). Aby tato koncepce byla proveditelná, byl odstraněn protižidovský režim Brežněvův (předtím Stalinův), který podporoval vojensky a hospodářsky arabské země, a garantoval je proti USA v mezinárodní politice svými strategickými zbraněmi. Existovala hrozba sjednocení arabských zemí v jedinou protižidovskou ligu, jejíž vojenské či politické vystoupení by mohlo ohrozit jednak Izrael jako stát a celý Západ jako odběratele nafty. Toto nebezpečí bylo nyní odstraněno částečně politickým převratem v Rusku po nástupu Gorbačova a odmítnutím všech pomocí a podpor evropských komunistických států OOP. Kontrolou celoevropské vlády bude zabráněno, aby Arabové mohli získat vojenskou a hospodářskou (i politickou) podporu této sjednocené Evropy. Učinit Araby bezmocnými, je nutné především proto, aby bylo možné bez velikého rizika okupovat všechna arabská území, která mají být podle biblické představy židů součástí Velkého Izraele (od Eufratu až po Lybii). Tuto politiku sledují rovněž USA, které jsou od roku 1948 vazalem státu Izrael. Proto bylo především nutné uskutečnit tak nesmírně rozsáhlé politické změny v celém světě.

K tomu snad není co dodávat? Chtěl jsem jen upozornit na skutečnost, že se komunismus východní Evropy musel rozložit, aby se mohlo dál pokračovat v budování nového světového pořádku, pod rouškou globalizace pod jednou světovou vládou. Souhlas?

189140

22.4.2009 16:38

RE: Je možné nevidět?

Van Guld 213.?.?.?

Reakce na 189094

Ano paní Jarmilo vzdejte se. Proč vlastně bojujete?? Všichni jsou ovládaní našimi lidmi, včetně Iránu i Ruska. Jste dokonce na seznamu nebezpečných superinteligentních jedincu, kterým se podařilo proniknout závojem všech těch našich lží.
Pani Jarmilo vzdejte to... Tady na ustředí Mossadu si vás pak vyškrtnem z onoho seznamu. Nebo tam chcete snad zůstat???

Jarmilo. Možná vás chci přesvědčit, že jste paranoidní, jen proto, aby jste sama o sobě s svých názorech pochybovala. Možná strašáka paranoie vynalezli přímo židé. Aby mohli zakrývat svuj plán na ovladnutí světa.

Kdo ví, Jarmilko...jak to ve skutečnosti je. [velký smích]

189147

10.5.2009 14:56

RE: Je možné nevidět?

Felix 85.?.?.?

Reakce na 189147

[chechtot] .... pane Van Gulde, copak si myslíte, že tyhle paranoidní lidi (jako je Jarmila) přesvědčíte nějakým logickým argumentem či jízlivou poznámkou? .. Je to bez šancí!!!. Bylo by to obdobné, jako udělat z Jehovisty ateistu! ... Jen je nechte. Sranda je, že se se svými antisemitskými konspirativními bláboly museli uchýlit pod americké (tj. židomilné) servery. .. Ale že to je nádherné počteníčko, co ?! ... [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

190788

22.4.2009 22:45

RE: Je možné nevidět?

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 188861

Mirdo, nechci do tebe rejt [mrknutí jedním okem] , tak jak to tedy je?

Ja jsem velky pesimista, ale dneska jsem na netu nasel tohle:

Optimiste jsou ti nezkuseni [zmaten]

189189

17.4.2009 9:35

pěstírna

insider 78.?.?.?

Kluci z bankovních elit si po staletí pěstují politickou, rasovou a jinou nevraživost a je jim naprosto jedno, jaké lidské materiály k tomu použijí.Současná pěstírna se etabluje na pěstování strachu z terorismu,jakmile to usne, hned se zavrtí nějakým zátahem.FISHER je figura, hozena do areny, aby se opět vyhrabalo staré tema, kdo s kým atd.A ustřední problemy hezky usnou.Chudák Konrád ADENAUER by nemohl vubec na této pěstované řevnivosti vytvořit spolkový stát, neb se to hemžilo tehdejšímí hnědými bolševiky. [oči v sloup]

188570

17.4.2009 10:00

cudná a skromná kocábka

insider 78.?.?.?

http://en.wikipedia.org/wiki/Freedom_Ship Sem vrtichvosti z BILDERBERGU NEMOHOU, to je pro nejvyšší hiearchii,je to mimo dostupnost ovčanu, kromě cenzurovaných satelitu. TADY SE TO GLOBÁLNÉ PEČE. [bliji]

188572

17.4.2009 11:53

Alexi,...

pje 193.?.?.?

...zkuste se zbavit dojmů, jimiž rámujete své postoje. Fischer je jedním z tisíců těch, kteří tak jako nyní berou to, co činí, jako službu veřejnosti. Nechci tento občas zastírací eufemismus nijak hájit, zůstává však faktem, že jediným proviněním oněch tisíců inteligenci nepostrádajících služebníků je, že se ve snaze pomáhat lidem rozhodly podepsat čertu. Nepatřím mezi ně, rudou knížku jsem nikdy neměl a úkladům rudého ďábla jsem celkem bez potíží odolal, neb jsem netoužil po moci a prebendách toho bolševického exkluzivionismu ne nepodobnému dnešnímu oligarchismu. jen nemohu pochopit slepotu některých alergiků na rudé pěticípé stigma mých spoluobčanů, že to s tím komunismem u nich bylo stejně jako s libertariánstvím GWB. Mraky lidí si tu z komunismu vzalo maximálně tak etos prosté lidské slušnosti, ohleduplnosti a kooperativnosti, což ostatně konvenovalo s Masarykem i s Plojharem. Faktem je, že Fischer nikomu neublížil a pro tehdejší systém-nesystém představoval podporu zcela virtuální - inu, to víte, statistika... Pravdou je, že asi jen pan Fischer ví, zda a jak jeho tehdejší rozhodnutí souviselo s rodinnou tradicí slavící místo Vánoc Chanuku... Think!

188581

17.4.2009 15:58

RE: Alexi,...

Vanguard 195.?.?.?

Reakce na 188581

Tedy, vzpomínat prostou lidskou slušnost, ohleduplnost a kooperativnost a komunisty a Plojhara jako příklady těchto vlastností...fakt divné.

188599

18.4.2009 2:59

Fulle

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Ten Štefan Fulle, bývalý člen KSČ a dnešní velvyslanec ĆR při NATO - tahle kombinace mně nějak vadí nejvíce.

188655

18.4.2009 23:05

Mám řešení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Tak se mi zdá, že už jsem našel řešení, na základě kterého lze historickým přeběhlíkům od jedné ideologie ke druhé odpustit. Rok 1989 neznamenal porážku jednoho ze dvou znesvářených politických systémů nad druhým, nýbrž znamenal jejich usmíření a následné splynutí a fůzi. V takovém případě lze snad ideologické přeběhlictví tolerovat.

188723

20.4.2009 6:11

Komunisti jen hladce převedli politicko-policejní moc na ekonomicko-policejní moc.

Mejla 83.?.?.?

Ten přechod pod vedením Klause a Havla byl neobyčejně hladký a klidný, a především dobře připravený.

188862

20.4.2009 14:41

Prof. Ing. Václav Klaus, CSc., Dr. h. c.

éěréáf 195.?.?.?

Reakce na 188862

Co jste možná opravdu, ale opravdu nevěděli....
http://profesor-klaus.osoba.cz

188898

20.4.2009 13:22

Univerzita Karlova a KSČ a StB

bolševik 195.?.?.?

Jak dostat dítě na školu? Dopisem ZO KSČ, odkryl archiv
http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=635161

KSČ na FF UK
http://www.proverenafakulta.cz

Univerzita Karlova a StB
http://www.jirihradec.com/pravo/kordac/kord_uk.htm

Právnická fakulta UK - bašta neobolševismu
http://www.jirihradec.com/pravo/kordac/kriz/kriz.htm

188894

20.4.2009 17:53

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 188894

Diky za odkazy [smích]
To se bude hodne lidi divit, jak se veci meli za komunistu [naštvaný]

Hlavne me zaujalo tohle:

Bojím se toho, čím budeme muset všichni zaplatit to drastické potlačení
dějin, to kruté a zbytečné zahnání života kamsi do podzemí
společnosti i lidské duše, ten nový a násilný „odklad“ všech
možností aspoň trochu přirozeně – jako společnost – žít.

Václav Havel Gustávu Husákovi, 1975

188910

20.4.2009 20:43

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 188910

>Hlavne me zaujalo tohle: Bojím se toho, čím budeme muset všichni zaplatit to drastické potlačení dějin, to kruté a zbytečné zahnání života kamsi do podzemí společnosti i lidské duše, ten nový a násilný „odklad“ všech možností aspoň trochu přirozeně – jako společnost – žít. Václav Havel Gustávu Husákovi, 1975
------------------------
Rejpale, a teď svými slovy...čím tě to zaujalo?

188922

20.4.2009 23:51

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 188922

Mirdo, to si snad delas prdel, ne? [mrknutí jedním okem]

To ze jsem odesel do emigrace me az tak nemrzi.
Mrzi me jen to, jak se komunisti 'zbavili' svych koryt, aby se dostali k novym [naštvaný]
Nevadilo jim ale ze v byvalym Ceskoslovensku zkurvili co se dalo.
Lide aby v tom nemuseli zit utikali, jejich rodiny pak byli "pronasledovani" a nemohli delat skoro nic.
Rodiny se "roztristili", rodice byli nestasni, ze jejich synove, ci dcery odesli do emigrace.
Nevideli se s nima treba 30 let.
Ja vim byla to nase vec, ze jsme odesli. Ja jsem si to uz "zchytal" od lidi, kteri v Cech zustali hodnekrat a nechci tady o tom porad psat.
At ale potom nekecaj, ze v tom komunismu museli zustat
[mrknutí jedním okem]

Kazdej desatej clovek byl v Cechach udavacskej domovni duvernik.
Za pivo a panaka, by udal i vlasniho brachu [bliji]

A ted po Sametovce se k tomu nikdo nechce hlasit. Kazdy rika, ja jsem to musel udelat, protoze by se jinak moje deti nedostali na skolu, nepodival bych se ani do Jugosky adt...

No to jsem se zase rozcilil a nema to vubec cenu. Stejne s tim nic neudelam.
Tak a ted si dam plzensky pivo [mrknutí jedním okem]
a pak si prectu, jak me ukamenujete [chechtot]

188941

21.4.2009 10:17

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 188941

Já jsem se jenom zeptal, co tě tolik zaujalo na tom Havlovém prhlášení a ty mlčíš. Myslel jsem si, že ty už víš, že Havel je bezpáteřní darebák a že už s ním téměř nikdo nemluví. Ani Dáša Veškrnová ho už nemůže vystát. Naše dějiny se sestávají ze dvou omylů. Založení Československa (1918) židozednářem Masarykem na příkaz Woodrow Wilsona (Rothschildova loutka) a na jeho zrušení roku 1989 a to podvodem a za spolupráce Havla. Bolševismus komunistické totality vystřídal židobolševismus totality NWO. Tady to máš a na to pivo si spolu stejně jednou zajdem. A když mi jedno nekoupiš, tak dostaneš po té papuli, jak si o to říkáš o příspěvek níže. [chechtot] [chechtot] [velký smích]

Málem jsem zapomněl. Ještě ti dlužím odpověď, co dělá Obama na Kubě? Jistě víš, že Amerika uvalila na Kubu ekonomické embargo a to už trvá několik desetiletí. Žádnou revoluci vedoucí ke změně režimu to nevyvolalo, ani Fidela se jim nepodařilo sejmout (devět neúspěšných pokusů). Američané se tedy rozhodli to embargo ukončit a začít s Kubou obchodovat. Potřebují si zajistit odbytiště krámů "Made in USA", levnou pracovní sílu a nabídnou kubáncům "výhodné" půjčky Světové banky na rozvoj průmyslu. Takhle se jim alespoň jiným ekonomickým způsobem podaří Kubu zničit.

188978

21.4.2009 12:00

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

WWW racek 194.?.?.?

Reakce na 188978

Pravý důvod je v tom, že Kuba doslova plave na ropě. Očekávané zásoby v šelfu jsou mezi 20 až 40 miliardami barelů.

188984

21.4.2009 20:50

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 188984

>Pravý důvod je v tom, že Kuba doslova plave na ropě.
----------
Pravda, zapomněl jsem to uvést. Stejná situace je s Venezuelou, ale ten politický převrat - za usilovné pomoci CIA v roce 2002 - jim nevyšel a tak hledají jinou strategii.

Jindro: díky za kompliment.
Relpale: kde jsi byl celou tu dobu?

189030

21.4.2009 21:32

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 189030

Mirdo, ptas se me REJPALA?

Jestli jo, tak jsem byl celych 5 let pracovne velice zaneprazdnen. Ted jsem dostal vypoved(z nedostatku prace) a tak mam na psani vice casu [mrknutí jedním okem]

189036

22.4.2009 4:05

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 189036

>Mirdo, ptas se me REJPALA?
----------
Ano, byl to překlep a nevšiml jsem si toho. Proč se ptám? Bylo tady na Zvědavci množství článků o Havlovi a tak jsem si myslel, že jsi obeznámen. Proto jsi mne překvapil, že se Havlovi obdivuješ.
>dostal jsem vypoved(z nedostatku prace) a tak mam na psani vice casu [mrknutí jedním okem]
-----------
Snad se poštěstí a něco se najde? Ať ti to výjde.

189078

22.4.2009 6:30

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 189078

Mirdo, ja jsem nikde nepsal ze se mu obdivuju. Jen jsem se divil ze by se mohl paktovat s komunisty.
[zmaten]

189092

21.4.2009 13:08

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 188978

Lépe bych to nenapsal, Mirdo [smích]

188988

21.4.2009 18:14

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 188978

Mirdo, jak mlcim. Nenapsal jsem toho dost? [mrknutí jedním okem]
Ja vim nebylo to zrovna k tomu co jsi se me ptal, ale clanek byl o komunistech a proto jsem to napsal.

Jestli Havel spolupracoval s komunistama, tak je to teda bordel.
Ja jsem ale o tom nikde moc necetl. Jen na diskusich v Novinkach, ale ty kecy tam pisou jen debilove. [vyplazený jazyk]

Mas nejake stranky s dukazy, ze by byl spolcen s komunisty?
Sem s nimi...

189021

22.4.2009 0:15

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

google 94.?.?.?

Reakce na 189021

staci vam jeho "cestne" slovo.

189060

22.4.2009 0:55

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 189060

To neni zadnej dukaz, ze s komunistama zpolupracoval.
Ukaz me neco jinyho [mrknutí jedním okem]

189061

22.4.2009 9:13

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

google 89.?.?.?

Reakce na 189061

no Rypaku (nemyslene ako urazka, len prelozene do slovenciny), [velký smích]
ked uz ti nestaci jeho cestne slovo, alebo prisaha/slub ak chces,
tak ake este mocnejsie dokazy by som ti mal teda dodat?
mam ti ho snad posadit na detektor lzi?
co sa tam len pomylil? v takej dolezitej chvili?
alebo len to koktave hovädo nevedelo co rozprava?
v takom pripade by tiez nepatril na celo disidentu, alebo statu,
lebo je blby ako briketa. [chechtot]

189107

21.4.2009 1:37

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 188922

Proc se neobjevil muj prispevek, na ktery jsem ti odpovidal? [oči v sloup]
Nebo ze by se nekdo bal ze bych mu moch dat po papule [mrknutí jedním okem]

188948

20.4.2009 20:46

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 188894

Bolševickej, díky za odkazy. Našel jsem co jem hledal. Ozvu se s tím paní Jarmile.

188923

18.5.2009 5:17

Nesprávná úvaha

Mikolas 86.?.?.?

"Protože vidím, že i nekomunističtí politici jsou špatní, Schwarzeberg atd., nepovažuju to, že je komunista, za nic tragického, myslím, že to může být dobrý politik..." (samozřejmě jde o smysl toho výroku). Srovnání s těmi špatnými nedává smysl. Komunistický kariérista z období normalizace je podle mě od doby Gottwaldových poskoků člen nejhorší spodiny českého národa, člověk prověřený a navždy pro společnost morálně zdiskreditovaný. I kdyby všichni ostatní byli ještě horší, na hodnocení jeho osoby to nemá vliv. Židobolševismus asi není podstatný, ale je zajímavý, ukazuje až ke skupinám, kteří svět do komunismu uvrhly. P.S.: Zloduch je dost nejasný pojem, ale vlastně pro komunisty správný, dobře věděli, že se podílejí na zločinném systému, výjimky byly možné jen v úplných začátcích. Každý dnešní mladý idealistický komunista je ostatně zloduch taky. Není důvod věci zbytečně mlžit.

191353

Příspěvků: 56

17.04. 07:46 Jarmila  Přísné kádrování
17.04. 07:48 Jarmila  RE: Přísné kádrování
17.04. 21:17 steve  RE: Přísné kádrování - A BYL !
18.04. 07:09 Jarmila  RE: Přísné kádrování - A BYL !
17.04. 08:03 Baki  Každý má máslo na hlavě.
17.04. 15:56 Vanguard  RE: Každý má máslo na hlavě.
17.04. 22:45 baki  RE: Každý má máslo na hlavě.
18.04. 18:49 Vanguard  RE: Každý má máslo na hlavě.
19.04. 09:59 baki  RE: Každý má máslo na hlavě.
18.10. 09:33 J.K.Motejlek  RE: Každý má máslo na hlavě.
18.10. 10:04 Jiří Koubek  RE: Každý má máslo na hlavě.
18.04. 05:40  ROH = klub angazovanych nestraniku
18.04. 08:15 Rejpal  RE: ROH = klub angazovanych nestraniku
18.04. 13:31 baki  RE: ROH = klub angazovanych nestraniku
18.04. 18:33  RE: ROH = klub angazovanych nestraniku
17.04. 09:24 Fernet  Máme co si zasloužíme....
20.04. 01:35 Esmate  Je možné nevidět?
20.04. 05:04 Mirda  RE: Je možné nevidět?
20.04. 07:28 Jarmila  RE: Je možné nevidět?
20.04. 07:52 Rejpal  RE: Je možné nevidět?
20.04. 08:27 Mirda  RE: Je možné nevidět?
20.04. 08:13 Mirda  RE: Je možné nevidět?
20.04. 21:06 Mirda  RE: Je možné nevidět?
21.04. 07:37 Jarmila  RE: Je možné nevidět?
21.04. 09:31 Mirda  RE: Je možné nevidět?
22.04. 07:11 Jarmila  RE: Je možné nevidět?
22.04. 15:45 Mirda  RE: Je možné nevidět?
22.04. 16:38 Van Guld  RE: Je možné nevidět?
10.05. 14:56 Felix  RE: Je možné nevidět?
22.04. 22:45 Rejpal  RE: Je možné nevidět?
17.04. 09:35 insider  pěstírna
17.04. 10:00 insider  cudná a skromná kocábka
17.04. 11:53 pje  Alexi,...
17.04. 15:58 Vanguard  RE: Alexi,...
18.04. 02:59  Fulle
18.04. 23:05  Mám řešení
20.04. 06:11 Mejla  Komunisti jen hladce převedli politicko-policejní moc na ekonomicko-policejní moc.
20.04. 14:41 éěréáf  Prof. Ing. Václav Klaus, CSc., Dr. h. c.
20.04. 13:22 bolševik  Univerzita Karlova a KSČ a StB
20.04. 17:53 Rejpal  RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB
20.04. 20:43 Mirda  RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB
20.04. 23:51 Rejpal  RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB
21.04. 10:17 Mirda  RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB
21.04. 12:00 WWW racek  RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB
21.04. 20:50 Mirda  RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB
21.04. 21:32 Rejpal  RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB
22.04. 04:05 Mirda  RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB
22.04. 06:30 Rejpal  RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB
21.04. 13:08 hestroy  RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB
21.04. 18:14 Rejpal  RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB
22.04. 00:15 google  RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB
22.04. 00:55 Rejpal  RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB
22.04. 09:13 google  RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB
21.04. 01:37 Rejpal  RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB
20.04. 20:46 Mirda  RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB
18.05. 05:17 Mikolas  Nesprávná úvaha

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 2

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 0

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 0

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 1

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 9

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,90 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 565,14 Kč
1 unce stříbra
520,85 Kč
Bitcoin
756 612,54 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 694