Diskuze k článku

Jak si Wall Street zaplatil vlastní pohřeb

Příspěvků 22

5.3.2009 6:12

Neviděl bych to jako pohřeb ,spíše trik, vyklidit bojiště s plnými kapsami.

kozoroh 59.?.?.?

Jestliže, IMF nabízí ,že dá do prodeje 403 tun zlata, tak ,asi chudobou netrpí, ačkoliv se o této bance říká,že byla ustavena na "pomoc ,zemím třetího světa", že by při té pomoci ,tolik zlata nahrabala , je mi trochu divné, ted je ještě otazka ,kdo v této ,tak neblahé situaci,skoro ,všichni bez peněz,těch 403 tun zlata koupí, z toho množství chudáků,bank,které žebrají o podporu z kapes danových poplatníků.
Ještě k tomu,že by IMF prodala zlato za dolary,co se tisknou ve dne v noci ,bez přestávky, jež se drží podvodem na uměle tvořené hodnotě, při tom dolary už nechtějí ani od turistů v Indii a jinde.Takže na jevišti se žebrá, ale , v zákulisí se vesele kšeftuje o čemž nám noviny,jinak, všude přítomné nenapíší jedinou kloudnou zprávu a přitom jde o triliony dolarů.
V jednom čase ,senzační zprávou o úpadku finančnictví, nám řekli,že se náhle "ztratilo" z elektronického finančního systému na 550 billionů dolarů, kdo věří na pálení bankovek na hromadě,tak ,může věřit i této zprávě, na druhé straně ,žena v bance zjistila,že jí někdo přidal na její bankovní konto 130 milionů dolarů, takže si udělejte přestavu,co se asi děje v zákulisí,co nemůžem vidět , v tom "bazaru peněz",kde se musi kševtařit,krást,podvádět ,že ani svátky nemají čas držet.Vláda ,dá peníze bankám a banky dají peníze ve volbách na zvolení těch politiků,co zase dají peníze bankám a tak to jde stále dokola, peníze se neztrácejí ,jen jdou z jedné kapsi do druhé.Vláda uloží daně lidem a lidé platí banku za služby.Banka obdrží"pomoc od vlády" a bankéř si vyplatí sám sobě na 30 milionů dolarů a svým podřízeným po milionu a společně to za
600 000 dolarů v luxusním hotelu oslaví,pana bankéře ještě navíc odmění darem luxusního soukromého "letadélka" a ještě se může banka ozvat,že podpora od vlády na jejich úpadku byla nedostatečná, občas ,myslím na francouskou revoluci a gilotínu.

185638

5.3.2009 15:53

RE: Neviděl bych to jako pohřeb ,spíše trik, vyklidit bojiště s plnými kapsami.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 185638

Jako vždy jste trefil hřebíček na hlavičku, Kozorohu!

185726

5.3.2009 23:40

RE: Neviděl bych to jako pohřeb ,spíše trik, vyklidit bojiště s plnými kapsami.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 185638

Muze byt, ale zakon zachovani energie nepujde ojebat ani pomoci ekonomickych klicek. A nova rovnovaha bude ustavena, at se to libi ci nelibi.
http://www.blisty.cz/art/45667.html

185773

6.3.2009 7:43

RE: Neviděl bych to jako pohřeb ,spíše trik, vyklidit bojiště s plnými kapsami.

opr 95.?.?.?

Reakce na 185773

tak to potom ámen z ázijskou ekonomikou, keď sa im tam idú nasáčkovať takéto pijavice, použijú všetky svoje staré triky, aby rozložili spoločnosť hostiteľa.

185788

7.3.2009 0:16

RE: Neviděl bych to jako pohřeb ,spíše trik, vyklidit bojiště s plnými kapsami.

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 185638

Kdo, má zbohatnout,čili,kdo na krisi vzdělá obrovskou sumu peněz a kdo má zchudnout,který ,už pomalu ,tak nic nemá?
Odpověd najdeme ,pokud pozorně čteme a sledujeme z mnoha zdrojů.jak je vlastně tato hra hrána a kde je jí konec,ze zkušenosti z předešlých krisí,to zkončilo válkou,když mocní viděli,že proletariat začíná reptat a vyustilo by to v revoluci,tak se našlo řešení,uniforma a odchod na "jatka",kdo ,přežil,tak posloužil co by "hrdina" pro další kanonfutr na tu další válku,nakonec ,denním koukáním na naší TV nic jiného nevidíte, než "hrdiny".Situace je o to horší,že na každého 31 Američana , je jeden,co je za mřížemi,kriminalita stoupá,tedy, u těch ,co moc peněznemají,pro ně není domácí vězeni a kosher jídlo.
Takže,dnes Washington oznámil,že USA má na kuponech pro potraviny na 32.8 milionů občanů,zatímco ,ti, "nahoře" se horem ,dolem ,odměnují za "úpadek ,jejich banky,pojištovny a jiné".V Britanii ,už se dali ,rovněž na tisknutí peněz,což USA dělají ve třech tiskárnach ,bez přestávky po sedm měsíců a namlouvají světu,že je to tak v pořádku,ačkoliv,kdokoliv jiný, kdo by tisknul peníze ,bez záruky ve zlatě a nebo jiném,tak by jeho měna rapidně devalvovala, ale ,jak je vidět zde ,tak i proti , přírodním zákonům finančnictví,jaksi , devalvace "zamrzla", což bz se dalo nazvat ,celosvětovým finančním podvodem.Igor Panarin ,v Rusku , věří, že to dolar nevydrží a rupne v tomto roce, takže zase ,možná uvidíme obrázek z let třicátých ,kde , německá žena ,rozdělávala ohen v kamnech bezcennýma markama.
Můžem tedy skolovat ,ve všech pádech,kradem,krademe, atd...
ted odhalil v Británii,že i tak zvaná podvodná aristokracie ,málem vykradla elektronicky banku o 229 milionů, takže ,"krise" má i blahý účinek,nebot ukáže občanovi,že se vlastně krade všude ,kam se jen podívá,jen rozdíl je v tom,že jedna ,krádež je business,obchod a je legální a druhá krádež,nevím ,proč, je nelegalní,proč takové rozdíly,kdyžmáme tu demokracii a všichni,údajně jsme si rovni.
============
Nakonec ,předpověd pro kozoroha.
Horoskop na pátek 6. 3. 2009
Kdyby vás někdo pořád k něčemu nenutil, byl by den idylický. Naneštěstí pro vás se najde pár odvážných, kteří mají dojem, že vás po chvíli přemlouvání přetáhnou na svou stranu a učiní si z vás mocného spojence. Večer sice poznají, jak se mýlili, ale to už budete mít pusu skoro vymluvenou.

185866

8.3.2009 4:57

RE: Neviděl bych to jako pohřeb ,spíše trik, vyklidit bojiště s plnými kapsami.

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 185866

Jak, vůbec může fingovat hospodářský a finanční systém naroda,tedy 98 procent všeho obyvatelstva ,když všudech na klíčových a životně důležitých místech sedí lidé,kterí vesměs podporují jiný stát, než Ameriku.Nakonec ten ,tak zvíhodnovaný stát a jeho představitele se sami nechají dobře slýšet do těch hluchých uší Američanů.
====================
Israeli Spokesman Says We Control Stupid Americans PDF Print E-mail
Written by www.daily.pk
Sunday, 01 February 2009 01:09
"Another Israeli spokeswoman, Tzipora Menache, stated that she was not worried about negative ramifications the Israeli onslaught on Gaza might have on the way the Obama administration would view Israel. She said 'You know very well, and the stupid Americans know equally well, that we control their government, irrespective of who sits in the White House. You see, I know it and you know it that no American president can be in a position to challenge us even if we do the unthinkable. What can they (Americans) do to us? We control congress, we control the media, we control show biz, and we control everything in America. In America you can criticize God, but you can't criticize Israel.
=============
Nakonec i bývalý premier Israelu ,prohlásil to samé.Nakonec,vše je v souladu s Talmudem,takže i příští politici Israelu, nezmění svůj postoj.
================
"Economic crises have been produced by us for the goyim by no other means than the withdrawal of money from circulation." - Protocols of Zion - 20

"Every time we do something you tell me America will do this and will do that . . . I want to tell you something very clear: Don't worry about American pressure on Israel. We, the Jewish people, control America, and the Americans know it." - Israeli Prime Minister, Ariel Sharon, October 3, 2001
====================
Jestli si někdo z Vás myslí,že to je na Američany moc,tak, bych jim připomenul právě začinající jednaní pana Bernie Madoff,židovského kriminálníka jež je v domácím vězení, za ,jen dokázaných 50 billionů dollarů co zašantročil, jeho ,dva synové pokračují v " obchodě". Kolik , takových,jakoameričanů dokáže zcela zničit finanční systém Ameriky, ale i ostatní země světa,to ,ovšem nemyslím Israel.
================
THE ROLE OF THE HOUSE AND SENATE IN SERVING ISRAEL NOT AMERICA
89 SENATORS URGE PRESIDENT BUSH NOT TO HAMPER ISRAEL
November 16, 2001
-----Sec. of State John Foster Dulles quoted on p.99 of Fallen Pillars by Donald Neff

The long history of bipartisan Congressional support for Israel led former Secretary of State James Baker to call the Congress "The Little Knesset" after Israel's Knesset (parliament) in Jerusalem. Congress's embarrassing and unpatriotic display of allegiance to a foreign country that is dependent on American largesse and support is the unknown scandal to the American people

"The Israelis control the policy in the congress and the senate."

-- Senator Fullbright, Chair of Senate Foreign Relations Committee: 10...Automaticky kráceno

185992

5.3.2009 8:30

.

cyp 195.?.?.?

USA je nejzkorumpovanější diktatura v dějinách. Sice to zasáhne celý svět, ale doufám, že se brzy rozpadnou podle předpovědí. Bohužel si je půlka světa, včetně ČR, brala za vzor. Uslintaný hypochondrický pisálek nesmyslných blábolů (ano, je to on, Venca I.) by se tam měl odstěhovat, podle toho, jak celá devadesátá léta onanoval nad jejich vlajkou.

185648

5.3.2009 10:56

RE: .

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 185648

On se tam mít špatně nebude, stejně jako mnoho dalších pohůnků Systému.

185660

5.3.2009 13:54

RE: .

20 years old 81.?.?.?

Reakce na 185648

Jestli se USA rozpadnou, padneme s nimi.

185696

5.3.2009 15:46

RE: .

Čaušesku 88.?.?.?

Reakce na 185696

Mate pravdu, ale dovedete si představit, co bude na světě za šrumec, až četník zůstane zničen doma...To řádění na celém světě bez ideálů nebo právě naopak a loutkové vlády k ničemu...Někdy si říkám, že to tak chtějí!? To bude něco...

185723

6.3.2009 1:36

RE: .

p 125.?.?.?

Reakce na 185723

...nejdrive nam "cetnik ukazal jak se prcha,v Koreji prchal pred cinskym dobrovolnikem,ve Vietnamu,ted v Iraku a brzy z Afganistanu.Take nam predvedl nejednou jak znicit svetovou ekonomiku ...protoze zid nemuze zit bez pujcovani na urok a bez financnich podvodu...navrhoval bych/tak jako kazdy US obcan muze vzit k soudu kohokoliv na svete/ aby vsichni lide i s rodinami podali hromadne zaloby na USA a pozadovali nahradu/za znicene zivoty propoustenim z prace,okradani bankstery atd...jestlize je dost penez pro chamtive zidobolsevicke bohace tak se take najdou penize na pomoc temto postizenym tak jako se pomaha lidem postizenym prirodnimi katastrofami...nebojte jeste jim zbyde... meli jsme takove porekadlo "Kdo nejvice beduje tomu jeste vzit"!

185782

5.3.2009 15:53

RE: .

cyp 195.?.?.?

Reakce na 185696

Když se dívám na úroveň nejenom této země, ale celého "civilizovaného" světa, ta si říkám, už aby to bylo. Lidstvo potřebuje zase začít od začátku a teprve by se vidělo, kdo vlastně má schopnosti k přežití. Někdo, komu inteligentní domácí systémy za statisíce dolarů utírají i prdel, to zřejmě nebude.

185725

5.3.2009 11:50

Zadne kompromisy.

inn-ocean 80.?.?.?

Rikam to celou dobu, ze veskera cinnost musi byt predevsim zalozena na lidskosti, etice, moralce a cestnosti k sobe, ke svym zivotum a svym funkcim v nich. Pokud pripustime kompromisy, nase poctive zamery se rozplynou ve zmatku a chamtivosti. [smích] [překvapení] Navic ten kdo nebude delat kompromisy, ale bude nepoctivy atd... - bude mnohem snaze a rychleji odhalen. Huh. [cool]

185671

5.3.2009 11:59

Nerozumíte tomu...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Ti pánové(ředitelé, manageři, lobbisté,....) jsou spíše chudáci! Musí pít staré víno, starou whisku, jíst plesnivé sýry, rybí jikry a okusovat žabám nohy, auta mají bez střech... Občané by jim měli přidat, ať nedělají ostudu a mají na pořádné věci! [mrknutí jedním okem]

185674

5.3.2009 15:37

RE: Nerozumíte tomu...

seti 192.?.?.?

Reakce na 185674

Tak toto je super - uz som sa dlho tak nepobavil [chechtot]
Niekedy to treba zobrat s humorom - inak by ma roztrhlo [smích]

185720

5.3.2009 15:44

Jedna veta

Michal_335 62.?.?.?

Babylon will fall

185721

5.3.2009 21:46

RE: Jedna veta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 185721

>Babylon will fall
Nezapomente na to, jak a cim je ta zeme vyzbrojena a ze svoje zakladny po svete taky nema jen pro srandu. Myslite, ze kdyz se bude opravdu potapet, ze ten veskery arsenal nepouziji?

185765

6.3.2009 12:50

deregulacia

michalk0 15.?.?.?

ja by som za sucasnu krizu nevinil kapitalizmus a deregulaciu, ale prilisnu regulaciu schovanu za statny monopol na peniaza (centralne banky + fed) a za nicim nekryte peniaze, umelo znizovane urokove sadzby (statnymi instituciami), ktore sposobili, ze sa investovalo doslova do picovin, ktore neskor vybuchnu, ked sa pride na to, ze investovane peniaze nie su kryte realnymi usporami ale su vytvorene zo vzduchu cez credit expansion.

185810

7.3.2009 0:39

RE: deregulacia

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 185810

Takže ještě víc deregulace a víc podvodů by to nakonec zachránilo? Dobrej plán, možná ještě lepší než ten Obamův, tisknout peníze a dávat je těm co o ně všechny připravili. Je to v rámci bytí efficient, což je dnes v kursu. Nač dávat peníze těm co je potřebují nebo o ně přišli? Stejně je zase okradou, dáme to rovnou zlodějům a ušetříme jim s tím práci. To bysme dopadli, doufám že nejste z banky nebo od vlády. [smích]

185868

7.3.2009 16:22

RE: deregulacia

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 185810

V tom pripade je to s neviditelnou rukou trhu jako s jinymi vznesenymi ideami. V praxi je proste neuskutecnitelna. Zadna mocenska elita se nevzda sveho privilegia mocenske kontroly! Volny trh je vynikajici prirozeny regulator, ale fungovat muze pouze na nizkem ekonomickem levlu, kde se ucastnici trhu nejsou schopni domluvit na nicem. Chaoticke prostredi je zarukou nedeformovanych ekonomickych vztahu a nezbytnym prostredim pro svobodnou spolecnost s vysokym stupnem mikroekonomicke invence a kreativity.

Od jisteho stupne se stava pocet vetsich subjektu operujici v ekonomice prilis maly a potencialne je kontrolovatelny. Tento potencial je samozrejme realizovan, nese to zisky, ale predevsim kontrolu na nezbytnymi technologickymi prvky fungovani komlexni slozite spolecnosti. Jednoducha vysoce sobestacna spolecnost se kontroluje velmi obtizne, protoze i male celky jsou zivotaschopne. Trh na vysokem levlu v komlexni spolecnosti jako je ta nase se jevi jako utopicka iluze.

Jedna z moznosti efektivniho fungovani, jak ukazuje priklad Svycarska je silna zpetna vazba na politickou elitu ze strany silne aktivni obcanske spolecnosti. Tato zpetna vazba muze vyrazne snizit korupci, lobismus a jine deformace, ktere souvisi se snahou o mocenskou kontrolu. Samozrejme, ze deformace trznich sil neni mozna na vecne casy. Zpocatku to probiha velmi lehce, ale jednotlive deformace, se postupne hromadi. Az se jednou dostaneme do situace, v jake se nachazime dnes. A pak se projevi trni sily i v nejvysich ekonomickych patrech. Projevi se vsak prakticky najednou a s nahromadenou nicivou silou.

185931

7.3.2009 16:49

RE: deregulacia

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 185931

To jste rozebral dobře. Dostali jsme se do absurdní situace, kdy nadnárodní firmy si doslova myslí že můžou všechno, protože jsou omnipotentní. Dnes v krachu stále trvají na tom, že musí existovat, že bez nich by civilizace zanikla. Já říkám rozdrobit, omezit, určit maximální velikost ekonomické jednotky a pak by mohla zase ta neviditelná ruka trhu fungovat. Uřídit to bez toho prostě nelze, dnes máme nadnárodní koncerny, co ovládají trh a přitom prodávají výrobky ne z mohutných továren ale z malých dílniček někde v Indii pod honosným jménem koncernu. Tím popírají důvod vlastní existence, kdo je sakra potřebuje? Chce to mít velkou drzost si říct o bailout když způsobím takovouhle krizi vlastní hamižností a blbostí. [oči v sloup]

185936

10.3.2009 1:24

RE: deregulacia

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 185936

Otazka zni, co jineho nez nahromadene trzni sily dokaze rozporcovat megakorporace? Sami se rozhodne nerozpusti na mensi celky, vzdyt i zachranne balicky pouzivaji k privatnim ucelum nebo dalsi expanzi a fuzovani. Nejvetsi sranda je, ze jsou schopni s volanim na zachranu pohltit velmi rychle jakoukoliv sumu tenciho se mnozstvi kreditu. Kapitalismus stoji na kapitalu. a dluhy stoji na duvere veritelu. A nic neni nekonecne, ani kapital, ani ta duvera.

Dalsi problem je slozeni vedeni. Ted zacina vyplouvat na povrch, ze managemnt, ktery varoval pred riziky pred par lety dostal padaka za "neschopnost". Zbytek lidi s pochybnostmi pochopil, ze musi drzet hubu a krok, takze ve vedeni nam zustali vsehoschopni idioti, jak vidime zrejme podle dosazenych ekonomickych vysledku. "Lidri" nazirajici na realitu optikou ctvrtleti.

A do tretice vseho zleho z kapes tech, co tak bezhlave neriskovali se ted vyplaci zlate padaky, stimulacni balicky.... Tyto kredity tedy drzi lidi zodpovedne za ekonomickou katastrofu ve vysokych pozicich. Samozrejme pouze docasne. Pokud se nestane zazrak, ze by vlady dostatecne rychle byli schopny vytvorit podminky pro pracovni mista na reseni velmi palcivych problemu nasi civilizace typu, ekologie, prechod na energeticky setrny zpusob existence bez hromadneho vyuzivani zakonzervovane energie, odklon od konzumu a radikalni zmena zivotnoho stylu... Tak spolu s temito neschopnymi sefy, trzni sily vycisti a poskodi znacnou cast ekonomickeho sektoru, ktery s tim ma malo spolecneho. Velmi tragicky by byl dopad na zemedelstvi.

186159

Příspěvků: 22

05.03. 06:12 kozoroh  Neviděl bych to jako pohřeb ,spíše trik, vyklidit bojiště s plnými kapsami.
05.03. 15:53 hestroy  RE: Neviděl bych to jako pohřeb ,spíše trik, vyklidit bojiště s plnými kapsami.
05.03. 23:40 Rene Bartosek  RE: Neviděl bych to jako pohřeb ,spíše trik, vyklidit bojiště s plnými kapsami.
06.03. 07:43 opr  RE: Neviděl bych to jako pohřeb ,spíše trik, vyklidit bojiště s plnými kapsami.
07.03. 00:16 kozoroh  RE: Neviděl bych to jako pohřeb ,spíše trik, vyklidit bojiště s plnými kapsami.
08.03. 04:57 kozoroh  RE: Neviděl bych to jako pohřeb ,spíše trik, vyklidit bojiště s plnými kapsami.
05.03. 08:30 cyp  .
05.03. 10:56 hestroy  RE: .
05.03. 13:54 20 years old  RE: .
05.03. 15:46 Čaušesku  RE: .
06.03. 01:36 p  RE: .
05.03. 15:53 cyp  RE: .
05.03. 11:50 inn-ocean  Zadne kompromisy.
05.03. 11:59  Nerozumíte tomu...
05.03. 15:37 seti  RE: Nerozumíte tomu...
05.03. 15:44 Michal_335  Jedna veta
05.03. 21:46  RE: Jedna veta
06.03. 12:50 michalk0  deregulacia
07.03. 00:39  RE: deregulacia
07.03. 16:22 Rene Bartosek  RE: deregulacia
07.03. 16:49  RE: deregulacia
10.03. 01:24 Rene Bartosek  RE: deregulacia

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 113 čtenářů částkou 18 999 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Média stupňují hysterii strachu, opět šíří poplašné zprávy24.09.20 22:34 Česká republika 0

Dezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"22.09.20 18:59 Německo 8

Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci21.09.20 16:29 Česká republika 3

Janek Ledecký: Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!21.09.20 00:15 Česká republika 0

Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie20.09.20 23:33 Neurčeno 3

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 6

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 2

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 15

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 8

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Vládní pomoc firmám se ukazuje jako velká past15.09.20 09:55 Česká republika 1

Vládní semafor ukazuje nulové riziko - vláda nařídila plošně nosit náhubky12.09.20 12:45 Česká republika 4

Další důkaz funkčnosti švédského modelu při zvládání Covid12.09.20 12:22 Švédsko 7

Likvidace dopravy autem po Praze11.09.20 09:12 Česká republika 6

Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara09.09.20 12:14 USA 4

Vakcína proti Covid-19 firmy Astrazeneca se ukazuje jako riziková09.09.20 11:11 Rusko 3

Dr. Hariri - Nová data z CDC ukazují, že na COVID-19 zemřelo jen 6% z původních 160 tisíc08.09.20 23:41 USA 1

Magor Novotný si přeje, aby Zeman a Babiš zemřeli08.09.20 22:29 Česká republika 11

Britský COVID teror v metru07.09.20 23:45 Británie 12

Měnové kurzy

USD
23,25 Kč
Euro
27,12 Kč
Libra
29,64 Kč
Kanadský dolar
17,41 Kč
Australský dolar
16,41 Kč
Švýcarský frank
25,08 Kč
100 japonských jenů
22,06 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,18 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 460,77 Kč
1 unce stříbra
536,76 Kč
Bitcoin
248 176,31 Kč

Poslední aktualizace: 25.9.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 639