Diskuze k článku

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

Příspěvků 146

7.2.2009 7:08

Čeští politici

Jarmila 83.?.?.?

Marně přemýšlím, zda se našel v Česku alespoň jeden, jediný politik, který se odvážil odsoudit řádění Izraele. Nevím o nikom. Humanitární bombarďák zarytě mlčí, nepronese jediné slovo o tom, že házet fosforové bomby na civilní obyvatelstvo je válečný zločin. Ani nenavrhuje úžasná řešení, že by se měl Izrael za své zločiny příště preventivně humanitárně zbombardovat. Mlčí i Klaus, Topolánek, Paroubek, mlčí úplně všichni. Jak je to možné?

Také čeští novináři se velmi vyznamenali. Jednostranné masakrování bezbranných civilistů, obehnaných vysokou zdí, takže neměli ani kam utéct, tvrdošíjně nazývali válkou nebo ofenzivou. V tom případě bychom mohli zrevidovat historii a události ve Varšavském ghetu interpretovat podobným způsobem, jako to teď dělali oni: že totiž tam nešlo o žádný masakr, ale pouze o regulérní válčení.

No a co dělá soud v Haagu? Také velké mlčení? Prý ho Izrael neuznává a tudíž prý nemohou nijak zasahovat. Mimochodem, kolem Karadžiče je rovněž nějaké velké mlčení. Nebo se o něm dozvíme až teprve tehdy, až jim tam ve vězení umře bez soudu?

183275

7.2.2009 11:04

RE: Čeští politici

Saša 74.?.?.?

Reakce na 183275

Žádný politik (nikde na světě) nechce být nařčen z antisemitizmu, celosvětové židovstvo totiž okamžitě začne kampaň k jeho zničení a obvykle to znamená politickou sebevraždu. Vyřčení prosté pravdy a neoddiskutovatelné skutečnosti židovské organizace považují za antisemitismus a všemi prostředky bojují proti politikům, jež ji vysloví. Na příklad jihoafrická zástupkyně ministra zahraničí Fatima Hajaig si prý dovolila říci, že „židé vládnou Amerikou a je stejné, jestli jsou zvoleni republikáni nebo demokraté a moc ve většině západních zemí je v rukách židovských peněz“. South African Jewish Board of Deputies okamžitě podala stížnost k organizaci lidských práv, obviňující ji z antisemitismu. (Cituji z článku na Chicago Sun-Times http://www.suntimes.com/news/world/1404294,w-jewis...) Kdybych totéž mohl říci o Češích nebo jiné skupině ke které bych snad mohl náležet, byl bych jistě polichocen.

Ovšem paní Fatima Hajaig kritizuje rovněž nacistické chování Izraele vůči Gaze, což již článek neříká, dozvíme se to však z dalšího článku nadepsaného Jihoafrická ministryně se „omlouvá“ za antisemitizmus (v originále) South Africa minister "apologizes" for anti-semitism http://www.suntimes.com/news/blogentries/index.ht... podrobněji na Haaretz.

Americký profesor mezinárodního práva a vyšetřovatel pro lidská práva Richard Falk při OSN je také žid a proto jen těžko může být nařčen z antisemitismu.

Pochopitelně z důvodů pocitu příslušnosti drtivá většina politiků židovského původu fandí Izraeli (nebo přivírá oči) – stejně jako fandím Čechům v hokeji ač od dětství žiji mimo ČR. Jsou ovšem i čestní židé, kteří nepřivírají oči nebo nefandí. Zpět k českým politikům, pokud je považujeme za čestné nezbývá, než aby přestoupili k judaismu a nechat je hromadně obřezat. [zahanbení]

Není to snadné a lehké paní Jarmilo! Není nic zlého nebo špatného na tom narodit se jako žid, ale ideologie sionizmu poškozuje všechny židy a dává jim špatné jméno. Nikdo nic nenamítá proti žádnému světoobčanovi, pokud si nemyslí, že je Übermensch/nadčlověk nebo, že sežral všechnu moudrost a vládne světu.

183282

7.2.2009 14:10

RE: Čeští politici

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 183282

to je nesmysl, je cela rada Zidu a Semitu obecne, kteri byli pro sve antisionisticke nazory oznaceni za antisemity. Vyraz "antisemitismus" je proste jejich zbran proti jakemukoli etniku.

183294

8.2.2009 4:25

RE: Čeští politici

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 183282

Nejenom čeští politici,ale, američtí také a důsledek je všeobecně známí a projevuje se v tak zvané "židovské drzosti", jež nemá hranic a zde je důkaz,jak mluvčí Israelu smýšlí o "superpower"všemocné Americe, stádo volů, by řekl politik,který by nebyl znečištěn v kalhotách.
"Another Israeli spokeswoman, Tzipora Menache, stated that she was not worried about negative ramifications the Israeli onslaught on Gaza might have on the way the Obama administration would view Israel. She said 'You know very well, and the stupid Americans know equally well, that we control their government, irrespective of who sits in the White House. You see, I know it and you know it that no American president can be in a position to challenge us even if we do the unthinkable. What can they (Americans) do to us? We control congress, we control the media, we control show biz, and we control everything in America. In America you can criticize God, but you can't criticize Israel."
[zmaten]
Oni,se ničeho nebojí,nebot vládnou i Spojeným Národům,jehož klauzuli napsali tři židé, socha Svobody je podle modelu Golden Mayerove, takže i básen na jejím podstvci je od židovky rovněž a všichni ,kdož nejsou židé jsou skrytě nazývani goyimové a nebo Amálkové a co s nimi udělají ,při jejich blbosti a patolízalství, je zde ,oni,se ničím netají, proč by, když řeknou hlavu na špalek,tak se křestané postaví do fronty."All of the Palestinians must be killed; men, women, infants, and even their beasts" cries the religious opinion of Rabbi Yisrael Rosen, the director of the long-established Tsomet Religious Institute. He wrote that Palestinians are like the nation of Amalekites, who attacked the Israelite tribes led by Moses on their way to Jerusalem. He stated that the Lord sent down in the Torah a ruling that allowed the Jews to kill the Amalekites, and that this ruling is known in Jewish jurisprudence. [oči v sloup]
Antisemitismus je zástěrkou na antikřestanství.
Israeli educators, scholars, and politicians, openly, advocate the annihilation of all Palestinians. Dr. Nachum Rakover, a legal scholar, opined "They voted for killers and sent them to kill us
http://rense.com/general84/spokes.htm
Israeli Spokeswoman Brags
About Controlling America

183326

9.2.2009 0:40

RE: Čeští politici

p 125.?.?.?

Reakce na 183326

..pod palcem maji take EU.Svedci o tom darek na rozloucenou pro vyvolence Michelsona /1 mil.euro/kdyz se rozhodl prastit s funkci komisare pro ekonomiku/tusim/..vypada to ze prohloubit nadvladu vyvolencu v EU bude vyuzito predsednictvi Cechu ,ktere bude kritizivano jako pasivni,malo efektivni atd....najednou se zjisti ze nejlepsi vudce EU je Sarkozy/az napumpuje dostatecne narkozy do frantiku bude odvelen narkotizovat ve velkem/vsimnete si jak je propagovan,popularizovan,porad v mediich atd...

183377

9.2.2009 10:24

RE: Čeští politici

Pavel -Čert- Němec 195.?.?.?

Reakce na 183326

Jste si jisty, ze Tzipora Menache vubec existuje a neni to jen hoax? Ja sem trochu zagoogloval a na me to takto pusobi.

183398

10.2.2009 2:47

RE: Čeští politici

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 183398

Existuje, můžetese sám přesvědčit na israelských novinách, zde Vám dám linku,kde to vše najdete,jsem si jist, že židé, jako v mnoha jiných případech nic před námi, křestany netají i to ,že ,nam jednou "zakroutí krkem".
sraeli Spokesperson: We control stupid Americans - PS3Forums
I did a quick google search and as far as I can tell there is no Israeli Spokesperson named Tzipora Menache. It appears that this was entirely fabricated by the site linked by ...

www.ps3forums.com/showthread.php?p=3807082#post3807082 ·

Jinými slovy,křestanská společnost přijala význam a tím i tresty za antisemitismus ,ale ,zcela selhala přijmout výraz antikřestanství.Možná ,že se to přime až "in memorium", když už bude po všem.
=====
Israeli Spokesman Says 'We Control Stupid Americans' | Wake Up From ...
From the Pakistan Daily "Another Israeli spokeswoman, Tzipora Menache, stated that she was not worried about negative ramifications the Israeli onslaught on Gaza might have on the ...

www.wakeupfromyourslumber.com/node/10553 ·
Když je pro ně Amerika blbá, tak ,jsou blbý,také země ,jež nasledují její politiku,tedý,její,ale ve zkutečnosti israelskou, takže všichni křestané válčíci pro Ameriku= Israel,jsou blbci a hlavně jejich politici,co je tam poslali.
Prostě je to ,jak v té říkance, VŠICHNI SBOREM, ZA TÍM PRVNÍM VOLEM.Evropské společenství a NATO by mělo trochu přemýšlet,co si asi o nich myslejí jinde, možná Americani si říkají,jsme blbci,ale , máme větší blbce ,co nás následují.

183437

10.2.2009 9:34

RE: Čeští politici

Pavel -Čert- Němec 195.?.?.?

Reakce na 183437

>Existuje, můžetese sám přesvědčit na israelských
>novinách, zde Vám dám linku,kde to vše najdete,jsem si jist,
>že židé, jako v mnoha jiných případech nic před námi,
>křestany netají i to ,že ,nam jednou "zakroutí krkem".

>sraeli Spokesperson: We control stupid Americans - PS3Forums
>I did a quick google search and as far as I can tell there is no
>Israeli Spokesperson named Tzipora Menache. It appears that this
>was entirely fabricated by the site linked by ...
>
>www.ps3forums.com/showthread.php?p=3807082#post3807082 ·
>

Rozumite vubec anglicky? Vase citace rika, ze tento vyrok byl vyfabrikovany a zadna takova mluvci neexistuje. O tom je i diskuze na foru, na ktere ste mi dal link.

183452

11.2.2009 4:27

RE: Čeští politici

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 183452

Tady máte tu manipulaci se zprávami,ale , pravdou je, že Arial Sharon š October 2001 přesně řekl to samé, že Israel plně kontroluje Spojené Státy,takže si udělejte úsudek, takže ,jestli paní Tzipora Menache je a nebo není, o tom se mužem tahat celé hodiny, v podstatě výroky Israelu a různých rabínů a jiných říkají otevřeně,"jak , nás mají rádi".Ale ,přesto na Haaretz udajně je zmínka o této paní=Found 18 results for search Tzipora Menache speech
http://www.haaretz.com/hasen/pages/SearchEn.jhtml
Takže ,dotyčná osoba existuje!
Co si dovolil Arian Sharon, proč by to neřekla paní Tzipora Menache,že ano?
==========
Ariel Sharon - Wikiquote
Ariel Sharon. “Arabs may have the oil, but we have the matches.” .... don't worry about American pressure on Israel, we, the Jewish people control America, ...
sv.wikiquote.org/wiki/en:Ariel_Sharon
========
Human animal mentioned by Abramovic refers to the Judaic religious belief that Jews are Gods chosen people; the elite and the pure-blooded, while all others (non-Jews, Goyims, gentiles) are animal souls incarnated into human bodies to serve the Jews.
============
It seemed that Jewry led the Pope into the Vatican’s forum like a performing circus horse

Triumphant Jewry, quoted by Reuters: "Jews tell Vatican: Holocaust denial is a crime." WJC President Ronald Lauder made the pontifex understood that he better take care in future: "We now believe that our message has been understood." Lauder gloated about the power of the Jewish controlled world media by cynically adding: "The controversial debate of the past three weeks has had a positive impact." (Reuters.com, 09.02.09)
Jak se zdá ,tak kontrolují pomalu vše,tak,proč by paní Tzipora Menache se nemohla pochlubit,jak vše mají pod kontrolou, každopadně se podívám na israelské linky, zda tam nebude doslovný text, který v základě nic nemůže na věci změnit.

183498

11.2.2009 13:04

RE: Čeští politici

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183498

Pozor(!) Varování...
Nezkoušejte googlovat info o Tzipora Menache. Kliknutím na odkazy v googlu lze chytit vir do vašeho počítače s trojským koněm. Údajně tento vir pošle info z vašeho počítače jinam. Něco podobného se dělo v kibernetové válce na internetu již dříve. Tento kousek se prý objevil na odvedení pozornosti genocidy v Pasmu Gaza a současně získat informace vašich zájmů surfování na netu. Více na Rense.com Odkaz je v angličtině a nezpomeňte si přečíst celý článek.

183517

11.2.2009 13:23

RE: Čeští politici

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183517

Oprava: Kibernetová válka...správné má být: Kybernetová válka. Nejsem si jistý, ale takhle to vypadá lépe. Původ slova je: "cyberwar"...takže to necháme s tvrdým.

183518

11.2.2009 16:48

RE: Čeští politici

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 183518

Ano, správné je to s tvrdým.

183533

11.2.2009 18:18

RE: Čeští politici

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183533

>Ano, správné je to s tvrdým.
------
A tak by to mělo i zůstat. [velký smích]
Uvědomil jsem si také, že jsem nadělal kopance s výrazem "shrnovat". Pan google napsal zhrnovať a tak jsem se opičil po něm. Později jsem si všiml vaše "shrnovat", takže jak je vidět, slovenština se s češtinou neshodují. Myslím si, že už je načase ty pravidla trochu zjednodušit. Kdo se toho ujme? [mrknutí jedním okem]

183542

12.2.2009 0:02

RE: Čeští politici

google 82.?.?.?

Reakce na 183542

pan Mirda, aby som to tak povediac zhrnul, som rad, ze este niekoho
dokazem zviest na lave chodniky, aj ked sa jedna len o jazyk. [vyplazený jazyk]

aby nedoslo k omylu, o jazyk sa jednalo pri zvadzani, nie pri zhrnovani. [chechtot]
a ze sa slovencina s cestinou nezhoduju to je v poriadku, inac by to neboli
dva jedinecne jazyky s vlastnou minulostou, znenim a charakterom.
hlavna vec, ze sa rozumieme a ze sa pri tom porozumeni vzajomne obohacujeme.
teda samozrejme, len ak sa nesnazime komunikovat s patronmi typu Sid-zid
alebo HoloVojtos.
tam sa o obohacovani neda hovorit, tam ide skor o bobrika tolerancie a viery
v nekonecnu boziu milost voci takymto ludskym hoviadkam.

>Ano, správné je to s tvrdým.

tu vam musim dat za pravdu.
s tvrdym je to najspravnejsie. [velký smích]

183565

12.2.2009 7:16

RE: Čeští politici

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 183542

Hodil jste udičku a byl by hřích na to nereagovat. Kdybych za tu svou větu ale dala smajlík, tak bych se prozradila, jaká jsem nestyda. Tak jsem si řekla, že si hezky počkám, který zvědavec (neodvážila bych se napsat nemrava) zareaguje. A hned dva. [chechtot]

No, já už jsem ty pravidla češtiny zjednodušila dávno. Zhrnula jsem to ve své kapitole pod názvem Reforma češtiny. Potíž je v tom, že to nikoho nezajímá.[smích]

183579

11.2.2009 15:06

RE: Čeští politici

Pavel -Čert- Němec 195.?.?.?

Reakce na 183498

>Ale ,přesto na Haaretz udajně je zmínka o této
>paní=Found 18 results for search Tzipora Menache speech

>http://www.haaretz.com/hasen/pages/SearchEn.jhtml
>Takže ,dotyčná osoba existuje!

Ale kdeze, tech 18 vysledku obsahuje maximalne slovo "speech". Pokud se zada jen jmeno, je vysledek nasledujici: Found 0 results for search Tzipora Menache. Stejne tak na Jerusalem Post nebo Ynetnews. Tato udajna mluvci(ceho?) dle internetu neexistuje, vsechny dostupne zdroje se odkazuji na sebe navzajem a konci nekde u Pakistan Daily, kde je jen jako "Another Israeli spokeswoman"...

183524

7.2.2009 12:01

RE: Čeští politici

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 183275

Paní Jarmilo, bohužel máte pravdu. Nikdo z českých politiků se jasně a konkrétně neozval, mimo KSČM a komunistických europoslanců v Evropském parlamentu. Musím konstatovat, že jde v ČR o jedinou politickou stranu, která dlouhodobě a konzistentně podniká různé akce (petice, výzvy, interpelace, apod.) k zastavení izraelských zvěrstev v Palestině. Ostatní drží „Bobříka mlčení“.

{“Stanovisko VV ÚV KSČM k izraelské agresi proti Gaze
(16.1.2009)


Přes výzvu Rady bezpečnosti OSN k zastavení palby brutální izraelské bombardování Gazy nejen pokračuje, ale dokonce mu bylo dodáno větší účinnosti použitím fosforových bomb, a mezinárodní společenství nyní musí podniknout konkrétní akci k ukončení naprosto bestiální a svévolné agrese Izraele.

Od zahájení izraelského leteckého bombardování dne 27. prosince 2008 bylo již zabito na 1000 Palestinců a více než 4 500 bylo raněno. Tato agrese na zbídačené a bezbranné civilní obyvatelstvo musí být odsouzena jako nezákonná a představující porušení mezinárodního humanitárního práva.

Situace je pro palestinské obyvatelstvo žijící v Gaze katastrofální a Rada bezpečnosti musí podniknout akci, která válku a agresi Izraele zastaví a donutí jej ke stažení okupačních jednotek. Převážná většina zabitých byli civilisté, ženy a děti. Jenom jedno izraelské bombardování zabilo 42 civilních osob ve škole OSN v uprchlickém táboře Džabalíja. Takové masakry představují závažné porušení Čtvrté ženevské konvence jako válečné zločiny.

VV ÚV KSČM dále upozorňuje na dřívější kolektivní trestání, kterého se proti lidu Gazy dopouštěl Izrael. Pásmo Gazy představovalo největší koncentrační tábor na světě. Nikdo nemohl Gazu opustit nebo do ní vstoupit. To vedlo ke katastrofálnímu nedostatku základních životních potřeb – potravy, léčiv, pohonných hmot, vody a elektřiny – i služeb; nemocnice a záchranné služby již bojují o vlastní přežití, nejen o ošetření velkého počtu obětí.

VV ÚV KSČM vyzývá mezinárodní mírové hnutí, pokrokové a demokratické síly, aby podpořily výzvu k okamžitému zastavení palby a k stažení izraelské armády z Gazy a odvolání izraelské blokády a hledání dlouhodobého mírového řešení;

vyzývá Radu bezpečnosti OSN, aby
přijala novou rezoluci podle Kapitoly VII, která považuje útoky Izraele proti Gaze za hrozbu míru a bezpečnosti v regionu;
přijala proti Izraeli mezinárodní sankce;
podle Charty OSN, mezinárodního práva a Ženevských konvencí označila Izrael odpovědným za válečné zločiny proti lidskosti spáchané v Gaze;

vyzývá Evropský parlament, aby odmítl podepsat jakékoliv rozšíření existujících dohod s Izraelem a použil svého vlivu k tomu, aby zabránil navyšování výhod EU pro Izrael, dokud se nepodřídí mezinárodním právním a humanitárním závazkům.

183287

7.2.2009 16:01

RE: Čeští politici

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 183287

Pravda, na komunisty jsem zcela zapomněla. Asi to bude tím, že jakékoliv jejich jednání považuji jen za pózu. Kdyby se oficiálně dostali k moci (neoficiálně mají moc skrytě, protože vládnou tak jako tak ze všech ostatních parlamentních stran,) tak by nám zase předvedli v plné parádě, co jsou zač. Ale oni nám to vlastně předvádějí. Teď zas poslanci odsouhlasili další zákon proti svobodě slova- jsou to všichni bolševici.

Změnila bych o oficiálních komunistech své mínění, kdyby třeba uspořádali humanitární sbírku, vybrali třeba 100 milonů korun a poslali humanitární pomoc do Gazy. KSČM je totiž nejbohatší strana v Česku, dodnes jim zůstalo v majetku 62 budov. Kdyby jednu prodali a výtěžek na humanitární pomoc poslali, trochu bych jim snad začala i věřit. Ale mlácení prázdné slámy mě fakt nezajímá.

183296

7.2.2009 16:43

RE: Čeští politici

Dale Coper 84.?.?.?

Reakce na 183296

>Teď zas poslanci odsouhlasili další zákon proti svobodě slova- jsou to všichni bolševici.
<

Poslanci ya KSČM a ty dvě zelené "rebelky" Jakubková a Zubová pro ten zákon nehlasovali. Navíc to není tak jednoduché jak se na první pohled může zdát.

http://www.blisty.cz/2009/2/6/art45198.html

183297

7.2.2009 21:04

RE: Čeští politici

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 183297

http://www.blisty.cz/2009/2/6/art45205.html

183306

7.2.2009 23:52

RE: Čeští politici

Dale Coper 84.?.?.?

Reakce na 183306

Nemám právnické vzdělání ale Kotrbovy argumenty mi připadají rozumné. Když čeští novináři začnou mluvit o ohrožení svobody slova jsem poněkud podezíravý od dob vánoční televizní krize která byla údajně taky bojem za svobodu slova.

183312

8.2.2009 7:29

RE: Čeští politici

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 183297

V blistech se píše tohle: Jan Čulík má pravdu. JDE o pracovní metody. Ty poctivé, prováděné opravdu v závažných případech a ve veřejném zájmu, ohroženy nejsou. Vyžadují specializované novináře, vlastně detektivy s publicistickými schopnostmi. Tyto metody jsou ale desetkrát dražší a desetkrát náročnější na vybavení i znalosti, než prachsprosté policajtoreportérství. Novinářské prostitutky mají odteď utrum. A to je dobře.

A já k tomu říkám tohle: Novináři by měli zamezen nejen přístup k policejním odposlechům, ale sami by nesměli zveřejnit svá vlastní pátrání na vlastní pěst. To znamená, když by někoho tajně natočili na kameru a zveřejnili to, jako už mnohokrát, když tímto způsobem nachytali někoho na hruškách, tak by za to mohli jít až na 5 let do kriminálu.

A tohle už je omezení svobody slova jako hrom. Byly doby, kdy jsem se domnívala, že Marek Benda je slušný člověk. Nikoliv, je to hajzl první třídy. A spolu s ním všichni bolševičtí poslanci, kteří proti svobodě slova hlasovali.

183330

7.2.2009 16:47

RE: Čeští politici

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183296

>...Ale mlácení prázdné slámy mě fakt nezajímá.
---------------------
I to mlácení prázdné slámy může vyvolat kladnou odezvu. V této zapeklité době, když si kdokoliv dovolí kritizovat Izrahell, tak se vystavuje mafiánským sankcím Mossadu. Kolik máme případů zavražděných politiků, kteří si tohle dovolili? Přitom bylo vyšetřování rychle ukončeno se závěrem: "Byla to sebevažda" a už nikoho nezajímalo, jak je to možné se sám zastřelit dvěma výstřely do týlu?

Já si myslím, že i to mlácení oprázdné slámy může zahlodat jiným lidem do svědomí? Poukázat na zločiny sionismu o kterých masová média ani nešpitnou. O kterých žurnalistické prostitutky zarytě mlčí. A tak vyzývám všechny ostatní: "Začněmem všichni stejným způsobem mlátit tu prázdnou slámu". Možná to ostatním konečně otevře oči a svět se probudí a začne jednat!

183298

7.2.2009 19:45

RE: Čeští politici

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 183298

Také bych to tak viděl. Odmítat lék na rakovinu jen proto, že ho vynalezl komunista, není rozumné. Jejich postoj k Palestině je dlouhodobý a tím, že mám vlastně stejný pohled na věc, nikoho k ničemu osobně nezavazuje. Já to vidím tak, že pronesená slova, která se shodují s mnohými příspěvky zde, mají větší sílu, pokud je pronese mezinárodně uznaná organizace typu politické strany, AI, MČK, aj. K tomu přidejme své jednotlivé postoje, jejich rozšiřování a můžeme dohromady být viděni i slyšeni (BIS určitě). Velmi zajímavá a razantní byla i vystoupení europoslanců, Kohlíčka a Maštálky, v Evropském parlamentu. Ostatní europoslanci za ČR mlčeli.

183302

8.2.2009 3:26

RE: Čeští politici

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183302

>Také bych to tak viděl.
-----------------------
Průser je v tom, že si mládežníci zvolili název své strany, který - mírně řečeno - obrací oči v sloup. A není se čemu divit. Po čtyřiceti letech prožité totality se slovo "komunismus" moc dobře neujalo. Ale máme nějaký výběr? Když se informovaný člověk podívá směrem na západ, co vidí? Amerika se zmítá ve smrtelných křečích! Takže přece jenom měli ti komunisti v něčem pravdu, když nazvali svého "protivníka" : "Zahnívající kapitalismus"...a kupodivu, už to skutečně začíná být cítit.

V Německu jdou knihy Karla Marxe (komunistický manifest) na dračku. Poptávka převyšuje nabídku a dodatečný dotisk nestačil uspokojit zájem veřejnosti. Takže...vážení. Držte si klobouky. Řítíme se zpátky do diktatury proletariátu.

183324

8.2.2009 6:43

RE: Čeští politici

Kyklop 217.?.?.?

Reakce na 183324

>>Také bych to tak viděl.
>
>V Německu jdou knihy Karla Marxe (komunistický manifest) na
>dračku. Poptávka převyšuje nabídku a dodatečný dotisk
>nestačil uspokojit zájem veřejnosti. Takže...vážení.
>Držte si klobouky. Řítíme se zpátky do diktatury
>proletariátu.
To ako vážne? Hmm...
Dá sa to ale pochopiť, idú na nás fakt zlé časy.
A východiská sa rysujú tak dve: Diktatúra proletariátu alebo nevoľníctvo až otroctvo.
Nevylučujem tretiu možnosť, ale pre tú asi zatiaľ nemáme vhodné meno. Dejiny sa opakujú v špirále, nie v kruhu.

183328

8.2.2009 16:06

RE: Čeští politici

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183328

>To ako vážne? Hmm...Dá sa to ale pochopiť, idú na nás fakt zlé časy. A východiská sa rysujú tak dve: Diktatúra proletariátu alebo nevoľníctvo až otroctvo.
---------
Četl jsem o tom a měl jsem to takto do mojeho příspěvku napsat. Takže s určitostí nevím. Možná nám to náš google doplní až si udělá čas a přestane "zhrnovat". [velký smích]

>Nevylučujem tretiu možnosť, ale pre tú asi zatiaľ nemáme
>vhodné meno. Dejiny sa opakujú v špirále, nie v kruhu.
---------
Ta třetí možnost se nazývá NWO. Dostal jsem se na několik veřejných fórums a jsou toho plné diskuze. I v diskuzích pod článkama v internetových magazínech. Jméno Rothschild už zdaleka není tak utajené, jak to kdysi bývávalo. Čím více lidí otevře oči a budou vědět, co se chystá a kdo za tím stojí, tím větší máme nadějí, že se jim to nepodaří. Za JIM si dosaďte (Rothschild a jeho banda Bilderbergers). Vždyť to už na nás zkouší od roku 1917.

Další alternativa a snad jediný způsob zachování naší civilizace (kromě otroctví), by mohlo být sociálně demokratické zřízení. I o tom se vedou diskuze pod články se stejnou tématikou. Profesor Noam Chomský na svém webu "savethemales.com" tohle rozebírá (přestože nezhrnuje). Prof.Chomský je jedinečný člověk. Vysoce inteligentní a má obrovský přehled a životními zkušenostmi podložené názory. On je náš reflektor do budoucnosti a já mu fandím.

183344

9.2.2009 2:43

RE: Čeští politici

p 125.?.?.?

Reakce na 183344

..moznost je velmi pravdepodobna to nazvat NWB/novy svetovy bordel/predtim tez zvany socialismus/ktery se Bush snazil ozivit rad a casto.Kdyz teroristi zacali radit moc poradil nam ze je toproto ze nenavidi nasi svobodu a demokraci a hned oboji zacal velmi potlacovat,pridaval take bohatym a mocnym a zlodejum/coz je dnes to same/ a ejhle fousatej v jeskyni se uklidnil/verte mi ten nas vsechny prezije/a prestal radit jako kdyz utne...Soudruh Chomsky je fasada ktera nam rika,hledte tademokracie a svoboda slova a zasnete,podobne jako jisty Havel statecny to disident a obdivivany..ale nikdy jsem nemel odvahu spachat sebevrazdu byti disident bez prislusne ochrany komunistu a take kapitalistu....

183382

9.2.2009 1:34

RE: Čeští politici

p 125.?.?.?

Reakce na 183328

nebo v obojim,nejdrive nas terorizovali bohem,potom komunizmen/nacizmem a demokracii ale v soutezi iedologii zda se vyhraly Hitlerovi napady ktery dokazal ze kdyz terorizujes vsechny jeste ti lizou boty .Hitlera volili i vyvoleni/ovsem noviny Judische Rundschau vydavane v te dobe v Nemecku asi nebudou povoleny cist pro jejich antisemitismus....casy ktere hrozi zanikem nas obycejnych lidi jsou vzdy doprovazeny chaosem a zmatkem..napr.dlouho jsem veril ze neokons aRumsfeld/Bush jsou agenti Sadama a delaji co muzou aby znicili US.Pak ale zjistili ze uz uzitecny..neni,slavny admiral Yammamoto musel byt US/Roosewelt agent soude co udelal na Hawai.Nejenze se nevylodil tam a nepouzil velke zasoby pohonnych hmot ktere "zapomnel znicit .Hawai jako prechodna zakladna by poslouzila na potopeni tech dulezitych lodicek /nevi se kde bylu na tom "cviceni"soudim nedaleko/ktere bez tech poh.hmot byly snadnou obeti.

183378

9.2.2009 2:26

RE: Čeští politici

p 125.?.?.?

Reakce na 183328

..spise bych to nazval diktaturou sekretariatu/krouzek nad u/a kdyz vladnul vychodni sekretariay,zertovali jsme jak budeme pozvani na byro na koberecek/dostat se tam bylo ovsem hrdinstvim/.V potlacovani svobody a lidskych prav tyto sekretarity jsou bez konkurence.Ten zapadni to delal chytre od lesa.Zatimci zdrazovani,kradeze,podvody atd provokovali nenavist proti vychadnimu sekretariatu na zapadez byra rikali my za nic nemuzeme a udelame na ty zloduchy nejaky zakon....privatizuje se proto aby politici mohli rict: my za nic nemuzeme,coz je pravda do te miry,ze privatizaci provedli grazlove vlady predchozi....sami vsak pripraviji privatizace vody,vzduchu atd./doufam ze slysite bubnovani na navsi/V Peru a Argentine vyhnali tyto corporace zurivci ale v zemich kde se malo zuri proti panstvuto prijde.V Jizni Africe je voda soukroma a kdyz napriklad zmoknete muzete byt souzen za kradez vody/ktera vam skutecne nepatri./protze nasakla do vasich satu.Taktez piti zkaluzi je kradez....

183381

8.2.2009 7:11

RE: Čeští politici

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 183324

Problém je v tom pane Mirdo, že pravdu má Nobody, když napsal, že bychom si měli neustále a pořád uvědomovat, že ke strategii vládců světa patří, že si řídí i svou opozici. ONI mají zkrátka v rukách veškerou vládu, řídí politiky v pozici i opozici. Pan Saša správně napsal, že nikdo nechce být nařčen z antisemitismu, takže všichni politici se jich bojí jak čert kříže, třesou se před jejich neomezenou mocí strachy jak ratlíci. Ale co to? Stateční komunisti se nebojí, ti se strachy netřesou?

Za těch 20 let, co bedlivě politiky pozoruji, mám vypozorováno toto: Oni se domlouvají na výsledcích hlasování už dávno předem, v zákulisí. Nedůležité věci se ve sněmovně rozhodují autenticky, ale ty důležité, kde mají od vládců poručeno, že musí něco bezpodmínečně odsouhlasit, tak ty výsledky hlasování jsou dohodnuté předem. Takže třeba v případě radaru se dohodnou tak, že ČSSD jako nebude souhlasit, kdežto ostatní souhlasit budou- takže zvítězí radar.

Proto to jejich protestování proti něčemu je vždycky takové vlažné a nanicovaté, proto je to vždy jen takové mlácení prázdné slámy, jak já to nazývám. Paroubek je proti radaru- ale všichni jasně vidí, že jen tak na oko, aby se neřeklo. To samé komunisti- jsou na straně Palestinců, ale jen tak vlažně a naoko, aby se neřeklo. Jen tak trošku a přiměřeně. Nejsou u moci, tak trošku protestu nezaškodí. Jen ať lidí vidí, že zde máme tu demogracii, kde si každý svobodně vyjadřuje svůj názor.

183329

8.2.2009 14:33

RE: Čeští politici

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 183329

Paní Jarmilo, také já sleduji počínání jednotlivých politických stran. Souhlasím, že se v zákulisí domlouvají na prohlasování kdečeho. Nejlepším měřítkem je odklon od volebních programů. O jiných stranách nemáme informace, neboť média nám vyselektují jen parlamentní strany, a to ještě jen něco. Ke komunistům mohu jen dodat, že jejich hlasování, uveřejňují je pravidelně, je v souladu s jejich programem. Nehodnotím program jako takový. Jak by potom zapadla tato výzva europoslance za KSČM (jako domluvená?):

Maštálka: KSČM se obrací na prezidenta republiky
(8.1.2009)

Prohlášení Jiřího Maštálky, místopředsedy ÚV KSČM pro zahraniční politiku a evropskou integraci, k situaci v pásmu Gazy a českému předsednictví EU.

Události posledních dnů dávají za pravdu stanovisku KSČM, že ČR převzala funkci předsedajícího státu EU nepřipravená.

Mise Evropské unie vedená ministrem zahraničí ČR Karlem Schwarzenbergerem, odjela na Střední Východ bez jasného plánu, pouze s obecnými deklaracemi. Navíc v předvečer této cesty zaznělo z Úřadu vlády zcela nevyvážené pobuřující stanovisko, které podkopalo jakékoliv možné hledání kompromisu.

Představitelé ČR ve vedení EU dnes už nejen nehájí české národní zájmy, ale nehájí ani zájmy Evropy. Odtržení od evropských a humanistických tradic, bez potřebných zkušeností a znalostí, dávají svou cynickou politikou najevo pohrdání stovkami mrtvých, které má izraelská agrese vůči Gaze na svědomí.

KSČM, právě tak jako celá evropská levice, od prvopočátku celého konfliktu důrazně požaduje okamžité zastavení vyvražďování lidí a dodržování mezinárodního práva, jak při ochraně životů obyvatel pásma Gazy, tak i Izraele. Mrzí nás, že hned v první dny českého předsednictví představitelé ČR zcela selhali. Zároveň vyzýváme českou veřejnost, parlamentní i neparlamentní strany a hnutí, aby zvýšeným tlakem na vládu zabránily další diskreditaci ČR, podkopávání zájmů Evropy a šíření nepravdivých informací a jednostranných a zavádějících postojů.

Ve dnech, kdy EU musí řešit problémy s tranzitem ruského plynu přes Ukrajinu, ale kdy se i chystá v Poslanecké sněmovně PČR projednávání česko-amerických smluv o umístění amerického radaru v ČR, potřebujeme více než kdy jindy zásadové a ideologickými předsudky nezatížené postoje vedení českého státu. Obracíme se na prezidenta ČR, aby důrazně vstupoval do naplňování role českého předsednictví EU.

autor: Jiří Maštálka, místopředseda ÚV KSČM

183340

9.2.2009 7:51

RE: Čeští politici

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 183340

Pane Nesredine, smiřte se už konečně s tím, že ve vysoké politice se charakterní a čestní lidé nevyskytují.[smích] Čestní a charakterní lidé totiž do vysoké politiky nikdy nejsou připuštěni. Krásné řečičky pana Maštálky jsou jen póza a nic jiného. Takových řečiček jsme již od revoluce, my občané, slyšeli již nepočítaně.

Tak trošku narychlo shrnu události, které se odehrály po sametovém podvodu. Po revoluci existoval chaos, ale ten chaos byl jen zdánlivý. Komunisti se své vlády zde nikdy nevzdali a začali se formovat v řídících centrech OF. Centra OF disponovala obrovskými finančními prostředky a s pomocí nich začala formovat zdejší politiku. Po celém Československu vznikly kanceláře ODS a ČSSD- budoucích oponentů. KSČM byla nejbohatší stranou, které nikdo ten obrovský majetek nezabavil (protože nejsme jako oni, že), a tak se o místo lídra hlásilo obrovské množství lidí. Vzpomínám si na nějakého blonďáka, který byl velmi aktivní- ale ten se komunistům nelíbil, byl odstraněn. Nakonec zvítězil u řadových členů režisér Jiří Svoboda. Jenže ten byl ještě příliš charakterní, ten se zákulisním vládcům rovněž nezamlouval. A tak ho velmi vystrašili atentátem, Svoboda odstoupil a konečně si tam mohli dosadit pečlivě prokádrovanou, dokonale poslušnou figurku- soudruha Grebeníčka mladšího, syna známého estébáka. Grebeníčka po dobře odvedené práci pak vystřídal Filip- prohnaný právník, agent STB. Je nemyslitelné, aby soudruh Maštálka byl připuštěn k tak vysoké funkci v KSČM vedle takových lidí, jakým je soudruh Filip, aniž by nevil s vlky stejnou píseň.

A ty krásné řečičky. Jen si vzpomeňte jak například právník Tomáš Sokol brojil proti komunistům. Z toho důvodu ho lid nadšeně zvolil- Sokol se stal ministrem vnitra. A výsledek těch jeho krásných řečiček? Zametal stopy kde se dalo, stal se největším ochráncem komunistů. Říkávalo se mu, že byl ministrem jedné věty. Právě věta: pryč se všemi komunisty ho vynesla na vrchol- jenže pak zametl s lidem, nikoliv s komunisty. A takhle je to zde se vším pane Nasredine. Pořád, celých těch 20 let. Ať lid zvolí, koho zvolí, vždy je to špatně. Proto jedině přímá demokracie má šanci, a nic jiného.

183388

9.2.2009 7:56

RE: Čeští politici

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 183388

Pardon, víly vily věnce, ale vlci a pan Maštálka vyli s vlky.

183390

8.2.2009 16:22

RE: Čeští politici

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 183329

Co se týče opozice včetně té komunistické ,souhlasím s Vámi. Stačí vzpomenout divadla ,které soudruzi předvedli,když nastala potřeba zvolit Klause prezidentem. Nicméně, až došlo k lámání chlebe potřebný počet hlasů dodali bez mrknutí oka.
[smích]

183345

8.2.2009 16:31

RE: Čeští politici

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183329

>Problém je v tom pane Mirdo, že pravdu má Nobody, když napsal, že bychom si měli neustále a pořád uvědomovat, že ke strategii vládců světa patří, že si řídí i svou opozici.
-----------
Asi mi něco uniklo. Kdo je to Nobody? K té řízené opozici. Tohle už kdysi prohlásil Lenin a já jsem to zde v diskuzi uvedl. Naprosto do této strategie zapadá "Charta 77" a zcela správně - jak je uvedeno ve Vašem příspěvku - je dobré mít tohle na paměti. Zpět k tomu mlácení prázdné slámy.

>...Proto to jejich protestování proti něčemu je vždycky takové vlažné a nanicovaté, proto je to vždy jen takové mlácení prázdné slámy, jak já to nazývám...To samé komunisti - jsou na straně Palestinců, ale jen tak vlažně a naoko, aby se neřeklo. Jen tak trošku a přiměřeně...
-------
Pěkně vyjádřeno paní Jarmilo [mrknutí jedním okem] a skutečný záměr se asi nikdy nedozvíme? A jak jste dále napsala:

>Jen ať lidí vidí, že zde máme tu demogracii, kde si každý svobodně vyjadřuje svůj názor.
-------
I tohle je jedna z možností...bízká budoucnost nám napoví.
[mrknutí jedním okem] [smích]

183346

9.2.2009 2:54

RE: Čeští politici

p 125.?.?.?

Reakce na 183346

...do teto strategie zapada Charta 77...obdivuhodny pohled za kulisy a postreh..komunisti u moci budou hrat tu samou hru...jako ted hraji jini..domnivam se

183383

9.2.2009 8:03

RE: Čeští politici

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 183346

Nobody je zdejší diskutér pane Mirdo.[smích]Ano, správně, ve vysoké politice je VŠE předem řízeno, nic tam není ponecháno náhodě. Takže charta 77 byla taky pečlivě řízena.

Mně již vše napověděly události, které se odehrály v minulosti. Proto už dávno vím, jak se bude odehrávat i blízká budoucnost.

183392

9.2.2009 8:32

RE: Čeští politici

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183392

>Nobody je zdejší diskutér pane Mirdo.
--------
Nová tvář v diskuzích? Všiml jsem si toho později, až když jsem pokračoval ve čtení příspěvků.
>Mně již vše napověděly události, které se odehrály v minulosti. Proto už dávno vím, jak se bude odehrávat i blízká budoucnost.
--------
Ano, jede to přesně podle učebnice, do které se nesmí nahlédnout. Nezapomínejme však na přírodní zákony "akce-reakce" a nemohu vynechat ani tu přirozenou lidskou vlastnost, kterou je lenost a strach. I tohle byly v historii motivace, ale více méně překážky k vytvoření NWO. Už dvakrát jsme tomu unikly.

Osobně nemohu objektivně posoudit zákulisní politické tahy doma v ČR. Z povzdálí to není tak moc vidět. Líbí se mi ta petice a ten nátlak na Klause, ale jak jste již napsala. Opatrnosti nikdy nezbývá a když chceš s vlky žíti, musíš s nimi výti.

183393

12.2.2009 8:15

RE: Čeští politici

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 183346

Ano, Mirda, Jarmila, Maštálka, biskup Williamson jsou všichni řízeni , záměr se asi nikdy nedozvíme. Pěkně si tady notujete.
Má cenu vůbec něco psát a také něco číst? Nebo jen vy dva jste nezávislí (na faktech)?

183583

8.2.2009 14:46

RE: Čeští politici

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 183324

Je pravda, že slovo "komunismus" bylo minulým režimem zprofanováno a dostalo hořkou pachuť. Nadruhou stranu oceňuji, že nedělají své aktivity, tzv. "pod cizí vlajkou", a jdou do toho s tím, že na ně bude pohlíženo pod negativním úhlem pohledu. Je to alespoň průhledný název, odpovídající jejich programu, narozdíl od různých "dělnických", "národních", "českých", "obranných", aj. hnutí, která mají "neškodné" programy a odhalí se, až po "akci", ne vždy včas.

183341

9.2.2009 1:55

RE: Čeští politici

p 125.?.?.?

Reakce na 183324

v dobe kdy nazyvali sami komunisti smrdeli daleko najvic,ale potom si v Americe vymysleli politickou ideu "At jsem bit,jen kdyz se peru" coz je velmi popularni na vesnickych tancovackach u nas/je o cem mluvit na cas do dalsi zabavy/ ale kdyz se nekdo pral moc zatrhli mu to i kdyz byl nejsilnejsi/takze nedoslo k situaci jako v Americe ze kdyz dostali na cumak vzdycky si natocili filmy,kde porad vyhravali/Rocky/Ten se taky pral rad a hodne a jako americanum mu to poskodilo mozek a zacal se obdivovat a byt obdivovan jako nejkrasnejsi a nesilnejsi....smradu je kolem prilis protoze psychopati porad zatinaji pesticky a vyhrozuji"Cuchni,smrdi hrbitovem"..a neni nikdo by je na ten hrbitov poslal...

183379

7.2.2009 10:11

Kdo?

inn-ocean 80.?.?.?

Mimochodem, ktera zeme konkretne tyto "ilegalni" bomby Izraeli vyrabi a dodava? Proc je vubec povoleno je vyrabet, kdyz se ne nemohou pouzivat? Neni to jedno z dalsich pokrytectvi?

183277

7.2.2009 10:22

Konštrukty pána Falka

Sid 91.?.?.?

Ten chlap sa asi túži stať na staré kolená ikonou liberálnej lavice. Dosť patetické.

Palestínčanom je umožnené liečiť sa v Izraeli a určite by bolo aj vo väčšej miere, keby s tým Izrael nemal zlé skúsenosti.

Ktovie či podobný ľudia ako pán Falk nestoja aj za tými prehnanými hysterickými správami o bombardovaní civilných objektov, ktoré sa neukázali úplne pravdivé.

183278

7.2.2009 10:56

RE: Konštrukty pána Falka

schaba1 80.?.?.?

Reakce na 183278

Četl jsem si vaše minulé příspěvky a reakce pán Sid,zapadátete názorově spíše k těm ubožákům obhajujícím Izraelskou agresi,než se dívat na věc rozumně a naučte se slovensky,naozaj sa hovorí Palestinčan a ne Palestinec? Nepleťe si to s Poličanom,salámom.

183280

7.2.2009 11:31

RE: Konštrukty pána Falka

Saša 74.?.?.?

Reakce na 183278

Není nic zlého nebo špatného na tom narodit se jako žid pane Sid, ideologie sionizmu poškozuje všechny židy a dává jim špatné jméno. Nikdo nic nenamítá proti žádnému světoobčanovi, pokud si nemyslí, že je Übermensch/nadčlověk nebo, že sežral všechnu moudrost a vládne světu. Izrael jako okupační mocnost má povinnost postarat se o Palestince, je zločinem proti mezinárodnímu právu neposkytnout jim zdravotní ošetření což se většinou stává. Na přechodech z Gazy zemřelo mnoho Palestinců, kteří měli být ošetřeni v Izraeli. Vojáci na hranicích Gazy zabránili skupině palestinských dětí od 5 měsíců do 6 let, které trpí vážnou srdeční vadou, v přístupu do nemocnice ve Východním Jeruzalémě, kde měly být operovány. http://www.blisty.cz/art/45213.html
Považuji se za Čecha, ač celý život žiji mimo ČR jako světoobčan, kdyby se ČR chovala jak Izrael ani v tom hokeji bych jim nefandil.

183283

7.2.2009 20:33

Naivita

Nobody 89.?.?.?

A to nikoho z vas nenapadlo, ze Falk je zidovsky provokater, ktoreho ulohou je zobrat vietor z plachiet kritikom Olova? Vsak tu nie raz zaznelo, ze k zidovskej strategii patri aj sirenie opozicnych nazorov? Na zaklde coho mu tak bezpodmienecne verite? Vsak aj to, ze ho Izrael nevpustil mohlo byt (a asi aj bolo) divadielko...

183304

8.2.2009 16:06

RE: Naivita

pje 193.?.?.?

Reakce na 183304

A prečo, pán Nikto, mate každého, kto len pomenováva fakty, za provokatéra? Možno sám ste provokatér, keď sa tak usilujete urobiť s dikuterov naivkov... Falk nie je osamoteny žid, ktorý citlivo vnima tie nežidovske spravania sionistov, ktorych akoby vyvolil sam satanas...

183343

8.2.2009 23:46

RE: Naivita

nobody 89.?.?.?

Reakce na 183343

A vy preco radostne prijimate tvrdenia niekoho, o kom ste este pred mesiacom nic nevedeli, a pravdepodobne ani teraz o nom vela (alebo skor nic) neviete? Len zato, ze potvrdzuje vas nazor? To je ovcanstvo, len s opacnym znamienkom: automaticky neprijimat mainstream, ale zato slepo prijimat akekolvek "alternativne tvrdenia".

183372

9.2.2009 15:52

RE: Naivita

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 183372

>A vy preco radostne prijimate tvrdenia niekoho, o kom ste este
>pred mesiacom nic nevedeli, a pravdepodobne ani teraz o nom vela
>(alebo skor nic) neviete? Len zato, ze potvrdzuje vas nazor? To
>je ovcanstvo, len s opacnym znamienkom: automaticky neprijimat
>mainstream, ale zato slepo prijimat akekolvek "alternativne
>tvrdenia".
S dovolenim: Cesky "nejduveryhodnejsi web" idnes, informoval zminku o radaru vice-presidenta Bidena jednoznacne: "Radar bude, rekl Biden v Mnichove." Ja jsem si vsak poslechl tu jeho zminku na CNN primo z jeho ust a tvrdim, ze o jednoznacnosti se neda vubec hovorit, spise se da (vzhledem k US ekonomicke situaci a snaze USA do akce zapojit Rusy - uz vidim, jak se ceske vlade libi, ze se na uzemi CR pohybuji rusti vojensti experti) rici, ze radar nebude. Tolik jenom k duvere v mainstream. (Jenom si treba vzpomente, jak mainstream tvrdil, ze Saddam vlastnil zbrane hromadneho niceni. Byla to pravda??? Dnes je uz zcela zrejme, ze hlavni pricinou okupace Iraku je olej, ale mainstream stale trapne tvrdi, ze ta valka je bojem za demokracii.) Mainstream je cilevedome zpracovavani davu pro vladni zajmy. Bohuzel plati samozrejmost, ze jenom spatna vlada neoblbuje davy. Proto je primo zadouci mainstream presivat. Ale usudky snazivcu z davu taky, protoze ty jsou spise zalozeny na domnence nez na jasnem faktu.

183409

9.2.2009 19:50

RE: Naivita

nobody 89.?.?.?

Reakce na 183409

Z toho, ze mainstream nehovori vzdy pravdu (vzdy klamat ale nemoze, to by bolo prilis priehladne, nikto by mu neveril) ale nevyplyva, ze hocijaky pobehaj nutne hovori vzdy pravdu. Dokonca, keby aj sedel priamo na "mieste cinu.". Pokial nevieme, komu a comu sluzi, tak mu nemozno doverovat. To je jedna vec. A druha: nemozno verit niekomu, o kom nie je znama dostatocne dlha "historia doveryhodnosti...", t.j. ze za akych okolnosti klamal a za akych hovoril pravdu.

Len tak sa daju ohodnotit informacie, a filtrovat nepravdu. A mozno dokonca ani to nestaci...[pláč]

183423

12.2.2009 11:19

RE: Naivita

mtk 80.?.?.?

Reakce na 183423

A kolikrát se ani nemusí jednat o "nepravdu", stačí jen vhodně jisté informace vynechat, nebo jinak pojmenovat, tak jak to dělá Chomsky.

183587

7.2.2009 22:31

Valčík s Bašírem/Waltz With Bashir

jansmith1984 193.?.?.?

Chystám se shlédnout anymovaný film, který běží momentálně v naších kinech: "Valčík s Bašírem" o masakru Palestinců v libanonských uprchlických táborech Sabra a Šatíla, který se udál v roce 1982.


Zajímalo by mne, co si o něm myslíte. Natočil jej izraelský režisér, což evokuje podezření, že bude podprahově nahrávat oficiální izraelské verzi těchto hrůzných událostí, ale údajně tomu tak není. Divné je, že promítání tohoto filmu údajně podporuje i izraelská vláda.[smích] Že by Talmud/Protokoly S. mudrců v praxi nebo opravdu snaha o sebereflexi?

V jedné recenzi se dokonce píše:
(Při podrobnějším, nesymbolickém a věcnějším pohledu se nakonec rozebírá hlavně to, nakolik byl tehdejší ministr obrany Ariel Šaron osobně či nepřímo zodpovědný za tolerování genocidy, kterou prováděli libanonští spojenci - fanatičtí křesťanští falangisté a příznivci zavražděného prezidentského kandidáta Bašíra Džamáíla.)

Že by byl zmíněn přímo Mossad, samozřejmě ani náhodou.


Recenze např.:

http://filmpub.centrum.cz/kino/176039-recenze-valcik-s-basirem.aspx

http://www.nekultura.cz/film-recenze/valcik-s-basirem.htmlPro úplnost DVDRip + české titulky:

http://czshare.com/514718/3lR7/Waltz.with.Bashir.2008.DVDRip.XviD_ItzikGur.avi

http://www.edisk.cz/stahni/53320/Vals_Im_Bashir.srt_59.99KB.html

jansmith[smích]

183310

8.2.2009 17:16

RE: Valčík s Bašírem/Waltz With Bashir

Dale Coper 84.?.?.?

Reakce na 183310

Neviděl jsem to ale chtěl jsem na to jít do brněnského kina Art které se specializuje spíš na promítaní nekomerčních filmů (asi proto Art) Překvapivě stalo se to asi poprvé za posledních deset let měli vyprodáno. Někde jsem četl recenzi kde ten film srovnávali s jiným animovaným snímkem Persepolis natočený podle autentického příběhu Íránky Marjane Satrapi.

183347

8.2.2009 18:50

RE: Valčík s Bašírem/Waltz With Bashir

Sid 91.?.?.?

Reakce na 183347

Persepolis bol dosť pecka. Už sa teším na ten Valčík.

183355

8.2.2009 21:14

RE: Valčík s Bašírem/Waltz With Bashir

Aja 74.?.?.?

Reakce na 183310

Na You Tube se daji najit ukazky. Waltz with Bashir

183358

8.2.2009 22:19

RE: Valčík s Bašírem/Waltz With Bashir

bilbord 88.?.?.?

Reakce na 183310

Film jsem viděl. Samozřejmě nemůžu vidět do hlavy autorovi, ale příběh se mi zdá spíše více osobní výpovědí. Autor se nějak snaží vyrovnat s tím co se stalo a myslím si že ne nijak nesnaží vyvozovat závěry a obviňovat někoho z toho, co se stalo. Jemu bylo 19 let, musel poslouchat rozkazy, toť vše.
Pravda je a i z toho filmu je patrné, že izraelská armáda věděla, co se v táborech děje, ale nechali věci volný průběh. Sharon jako hlavní velitel musel samozřejmě vědět vše a dokonce existují výpovědi svědků o tom, že se v jistou dobu nacházel na střeše kuvajteského velvyslanectví, od kud jsou dobře oba tábory vidět jako na dlani a o jeho telefonátech s Elie Hobeikou...
Koho by to zajímalo, doporučuji přešíst knížku "From Israel to Damascus", ktrou napsal Cobra (Hobeikův spolubojovník).
Z ní jsou patrné některé souvislosti a taktéž hlavní fakt, že této době byl již Hobeika na straně Sýrie...
Jasno mohla do celé události vnést jeho výpověď u soudu v Belgii, bohužel několik dní předtím byl zavražděn. Zbývají jen spekulace,
co vlastně mohlo vyjít najevo a kdo z toho měl strach. Nezdá se mi pravděpodobné, že právě Sharon by se bál toho, že
vyjde najevo to, co stejně každý věděl - jeho díl odpovědnosti, za což si již svůj trest odpykal dlouholetou absencí
v politickém životě. Nitky mohou vést stejně dobře také do Sýrie, ale to už se asi nodozvíme.

183365

8.2.2009 0:06

Fakta

Panelak Obama 195.?.?.?

Reakce nereakce na Gazu jen evokuje k uvaze,ze vetsina lidi SPI a je naprogramovana na vecne se opakujici archetyp. Pred casem jsem dal odkaz Chramyudalosti.cz,kde je vse receno.Pro lidi,co uvozuji lidsky normalne,skvela inspirace.

183315

8.2.2009 0:44

Varšavské ghetto nebylo nic

Martyn30 192.?.?.?

proti ghettu v Gaze. Boj o Varšavské ghetto trval pár týdnů, nebyl tam bílý fosfor ani uranová munice. Holocaust v Gaze trvá už roky a izraelští fanatici tam nerušeně páchají genocidu.
Varšavské ghetto až do dubna 1943 nikdo nebombardoval a mělo vlastní správu pod vedením Judenratu. Palestinci v Gaze jsou bombardováni stále.

183318

8.2.2009 12:44

RE: Varšavské ghetto nebylo nic

jz 202.?.?.?

Reakce na 183318

Ale, ale. Kdyby chteli Izraelci Gazu vyhladit, byli by hotovi behem nekolika dni.
A jen tak mimochodem - dovedete si predstavit reakci nacistu kdyby na jejich civilisty zacal nekdo z ghetta strilet rakety, jak to dela uz 8 let Hamas ?

183337

8.2.2009 18:15

RE: Varšavské ghetto nebylo nic

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 183337

http://www.blisty.cz/2009/2/6/art45213.html
Kdykoliv v Izraeli uslysi o navratu hranic do roku 1967, podle toho, co jim dlai velmoci skrze OSN by melo jit o navrat hranic do roku 1947. Tak se spusti nejaka krvava provokace. Britanie v Severnim Irsku dosahla miru. Rusko ukoncilo valku v Cecne, byt se doputilo valecnych zverstev a zlocinu. Proc? Protoze v Moskve i Londyne skutecne usilovali o mirove usporadani. Neslo jim o to vyhnat obyvatelstvo nekam za hranice. Arabske zeme i Hamas jsou ochotni jit na hranice z roku 1967, to je vsak pro sionisty neprijatelne. Jatka v Gaze byla zamerne nacasovana i s nastupem Obamy do prezidentskeho uradu, aby zkomlikovala nebo znemoznila pripadne skutecne mirove rozhovory mezi Izraelem a Palestinci.

V jednani je velmi zajimava inicativa o radikalnim snizeni strategickych nukleranich zbrani mezi Ruskem a USA. Z toho plynou dva hlavni dusledky. Za prve protiraketova obrana je mrtvy projekt. Vondra s Parkanovou, kteri se s timto projektem politicky uzce svazali se mohou navzajem utesovat, ze tomu tak neni. Jenomze pokud je z hlediska strategicke bezpecnosti pro Kreml hrozbou nyni, tak pri snizeni nuklearniho arsenalu az o 80 se system protiraketove obrany stava naprosto neprijatelnym!! Dale pri tak vyznamne iniciative se snizuje vojenske napeti natolik vyznamne, ze na poradu dne neni otazka, zda system protiraketove obrany je funkcni nebo zda jsou na nej penize? Hlavni otazkou se stava: Proti komu by byl system vytvaren?

A to vede k druhemu dusledku. Americka diplomacie bude usilovat o normalizaci styku s Iranem a zrejme se pokusi zlepsit tragickou mezinarodni prestiz v islamskem svete. Toto je nemyslitelne bez tlaku na skutecny mirovy proces v izraelsko-palestinskych vztazich. Pozice Bileho domu je jasna, z hlediska ekonomickych naroku je usilovani o globalni vojenskou hegemonii nemyslitelne. Projekt PNAC se ukazal jako naprosto utopickou vizi, kde snaha o realizaci dostala USA do velmi tizive ekonomicke krize a destabilizovala domaci i zahranicni politickou situaci. A vse nasvedcuje, ze v Bilem dome vcetne vicepresidenta, ktera se hlasil ve volebni kampani k sionismu, tuto tvrdou skutecnost chapou vice nez dobre. Pravdepodbne ocekavaji vysledek voleb v Izraeli s mnohem vetsim napetim, nez v samotnem Izraeli. Jednat s nekym jako siofasita Lieberman jiste vzbuzuje u Hilari "bujare veseli".

183351

8.2.2009 22:01

RE: Varšavské ghetto nebylo nic

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 183337

Slabé, ale přesto se vás zeptám na jednu věc. Měli by ti židi z ghetta právo střílet rachejtle?

183364

8.2.2009 22:24

RE: Varšavské ghetto nebylo nic

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 183337

"A jen tak mimochodem - dovedete si predstavit reakci nacistu kdyby na jejich civilisty zacal nekdo z ghetta strilet rakety, jak to dela uz 8 let Hamas ?"

No, když jen tak mimochodem, tak když jen tak mimochodem. Pane (paní) "jz", i s dnešní pokročiloiu vojenskou technikou, by bylo dost složité z Varšavy dostřelit až na území Německa, aby bylo možné zasáhnout německé civilisty. Natož v době II. WW, navíc z uzavřeného ghetta. Takové zbraně, tehdy, neměli nacisté, ani spojenci.

183367

9.2.2009 10:07

RE: Varšavské ghetto nebylo nic

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 183367

Pane Nasredine, to nebyl šťastný příklad. Oni i kdyby přestřelili plot, stříleli by na území 3. říše. Je to úplně stejné, jako když Palestinci střílejí na svoje území, které ovšem "patří" Izraeli, neboť ho ukradl.

183396

9.2.2009 13:52

RE: Varšavské ghetto nebylo nic

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183396

>Pane Nasredine, to nebyl šťastný příklad.
-------------
Spíše naopak, Jindro. Pasuje to. Kdyby němečtí civilisté po dobytí Polska tam začali stavět osady a začali se k Polákům chovat hulvátsky, stavěli tam betonové zdi a vytvořili by z Polska jeden veliký koncentrák, tak můžeme porovnávat. Jinak kdyby chtěli střílet z ghetta na německé civilisty, tak platí to, co napsal Nasredin. Ty rachejtle by musely létat až na německé území.

P.S, máš tam překlep. Správně má být Izrahell. [mrknutí jedním okem]

183404

9.2.2009 18:14

RE: Varšavské ghetto nebylo nic

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 183404

Možná máš pravdu, Mirdo, je fakt, že německá armáda se až na výjimky chovala k občanům okupovaných území slušně. Dokonce i k židům se chovali lépe, než židovští nacisté k Arabům. I když čistokrevná propaganda tvrdí něco jiného.

A s tím Izrahell, to byl vynikající nápad, už to také používám, pokud neskloňuji [smích]

183417

9.2.2009 20:01

RE: Varšavské ghetto nebylo nic

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 84.?.?.?

Reakce na 183417

Ja navrhujem pomenovanie Talmudistán namiesto Izrahell.

183425

9.2.2009 20:10

RE: Varšavské ghetto nebylo nic

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 183425

A co "Země doktora Moreauštajna"? To by obsahově docela sedělo.

183426

10.2.2009 17:13

RE: Varšavské ghetto nebylo nic

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 183426

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

183471

10.2.2009 20:11

RE: Talmudistán namiesto Izrahell

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 183425

Nova Chazarie snad bude vystiznejsi.
http://www.wzo.org.il/en/resources/view.asp?id=140

http://jewishcrimenetwork.com/tag/bush/

183476

11.2.2009 13:54

RE: Talmudistán namiesto Izrahell

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183476

>Nova Chazarie snad bude vystiznejsi.
>http://www.wzo.org.il/en/resources/view.asp?id=140
-------------
Vodníku, z uvedeného odkazu vyplývá, že Chazarská říše byla ve skutečnosti "Pohádková země". Chazarům tedy vděčíme za naši slovanskou kulturu a veškerý vývojový pokrok v Evropě. No, to jsou mi věci(!) Připadá mi to, že někdo se tady chlubí, ale to nemyslím tebe, vodníku. Co jsem já osobně vyčetl o historii Chazárie, tak bych si ji dovolil přorovnat k dnešnímu Izraeli. Tento odkaz je už blíže k realitě:
http://jewishcrimenetwork.com/tag/bush/

183520

11.2.2009 17:12

RE: Talmudistán namiesto Izrahell

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 183520

Samozrejme, ze ruzne kultury maji na sebe vliv. Me slo o ukazku, ze dnes zide nejsou nejaka specialni rasa ale smes, ponejvice Chazaru. I Izraeli tohle neni tajemstvi.

183537

11.2.2009 18:35

RE: Talmudistán namiesto Izrahell

Aja 74.?.?.?

Reakce na 183537

Co rika Zidovska encyklopedie o Chazarech.

183543

8.2.2009 2:35

hanba nám

Ibrahim Ag Alhabib 90.?.?.?

lidstvo skutečně jen nečinně čeká na konec? to si nikdo ještě neuvědomil, že Bůh není někde nahoře, ale je v nás (moje přesvědčení mi říká, že se nerouhám)? kam jsme pokročili, jen v kecech o míru, čím víc o něm žvaníme, tím víc je válek. není něco špatně? moderní technika, válka v přímém přenosu, kurva to by jeden zvracel. jeden člověk podráží druhého. pokud se kdokoliv z nás bude cítit nadčlověkem, nikdy nebude dobře, lepším člověkem to ano, ne však nadřazeným. co je lepší člověk? je to ten nenápadný, "neužitečný", často zesměšňovaný (nemá dost peněz, které si mohl "svobodně" vydělat)? zemře, k úžasu mnohých, náhle chybí, schází ta dobrá duše. vím, je to blábol, ale co, stejně si troufám říci, že SVĚT PATŘÍ NÁM. nezapomeňte, jste každý Bohem, ne proto, aby jste rozhodovali o jiných, ale pomáhali jim. ............stydím se za vládu ČR a kdykoliv na veřejnosti to dám najevo

183322

8.2.2009 3:22

RE: hanba nám

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 183322

Nemám nič proti Arabom, ale mňa zaujalo meno pod ktorým vystupujete.
Ste naozaj Arabom alebo je to len pseudonym? [zahanbení]

183323

9.2.2009 17:57

RE: hanba nám

Ibrahim Ag Alhabib 90.?.?.?

Reakce na 183323

nejde o to, jestli je někdo arabem, nebo snad někým jiným, jsme přece lidé všichni, pominul bych i otázku náboženství. nikde není idylka, ale jen tak na okraj, dovoluji si zde připomenout okupaci západní sahary, média zapoměla na lid sahrawi, no a moje jméno pochází "kousek" odtud, od imoshag neboli tuaregú...je mnoho drcených národů, když nebudou národy, bude dál drcen "globální" občan...chraňme každý národ jako by jsme chránili sebe

183416

9.2.2009 19:59

RE: hanba nám

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 84.?.?.?

Reakce na 183416

Naozaj bola to len obyčajná ľudská zvedavosť, že či to je Vaše skutočné meno alebo len pseudnym ako moje (čo sa mi páčilo).
Mimochodom som zo Slovenska a patrím k maďarskej menšine.
A chcem dodať že väčšina Maďarov si nepraje autonómiu. Prajú to len kreténi s dvoma závitmi na mozgu s nížením prísunom krvi do mozgu (spôsobené kravatou). A tích je v každom národe dostatok-bohužiaľ.
PS: Viem môj príspevok je out of topic.

183424

9.2.2009 3:11

RE: hanba nám

p 125.?.?.?

Reakce na 183322

..bida z lidi vlky cini,ale je to take moc a bohatstvi,takze oboji nas deformuje.Zavidim lidem napr.zivot v dobe Karla 4.Jeho navrat vsak neni mozny ani technickych duvodu.Sizunky,zlodeje a podvodniky/a nejenom ti/by preplnili Vltavu az do Lipna bublajice v klecich,zabranili by plynulemu toku a zpusobili zaplavy...musim priznat ze i ja bych bublal,nevim vsak jak dlouho....

183385

9.2.2009 7:17

RE: hanba nám

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183322

Vím, je to blábol, ale co, stejně si troufám říci, že SVĚT PATŘÍ NÁM. Nezapomeňte, jste každý Bohem, ne proto, abyste rozhodovali o jiných, ale pomáhali jim.
-----------------
Člověče Ibrahime, tohle jste napsal nádherně a není to žádný blábol. Ano, svět patří nám...,ale také zvířatům, rybám a rostlinám a také jiným živočichům a hmyzu. Pro všechny je tady dostatek místa...ano pro všechny a ještě dlouho bude. A tak ještě jednou: "Svět patří nám". A teď běžte k oknu, otevřte ho a zakřičte pěkně z plných plic: "Svět patří nám". A nebo ještě lépe: "Mám pekelnou zlost a už mám toho dost" (v odkazu je pětiminutové video a nutno sledovat až do konce). Pro ty z vás, kdo doposud nezvládli angličtinu, nabízím stručný a krátký překlad.

Nikomu snad nemusím říkat, že je zle. Každý to ví. Máme tady depresi. Lidi jsou bez práce a nebo mají strach, že o práci příjdou. Dolar má dnes hodnotu pěti centů a banky zavírají dveře. Majitelé obchodů mají pod puletem připravenou zbraň a raubíři zdivočele pobíhají po ulicích. Nikde nikdo neví, co stím dělat a konec v nedohlednu.

Víme, že vzduch se už nedá dýchat a jídlo se nedá jíst. Při sledování televize nám reportér oznámí, že dnes se stalo patnáct vražd a 63 násilných zločinů, jakoby to takhle mělo být? Víme, že je zle...hůře, než zle, je to přímo blázinec. Všude je blázinec, proto nikam nejdeme. Sedíme doma a svět kolem nás se pomalu zmenšuje. Stále opakujeme: "Alespoň nás nechte napokoji v našich obyvácích. Stačí mi jen opékač topinek, televize a moje radiální pneumatiky...Nic nebudu namítat, jen když mi dáte pokoj".

Ale já tě nenechám napokoji. Chci, ať máš vztek! Nikoho nenavádím k bouřlivým protestním demonstracím...ani ti neříkám: "Napiš svému kongresmanovi", ani nevím, co ti říct, co máš napsat. Sám nevím, co dělat proti depresi, inflaci, proti Rusům a s kriminalitou v ulicích? Jediné, co vím, že musíš dostat vztek! Musíš říct: "Zatraceně...jsem přece člověk a můj život má hodnotu"! Tedy, chci abys vstal...chci abyste všichni vstali ze svých křesel. Chci, abyste se zvedli a šli k oknu. Otevři ho, vystrč hlavu a zakřič:
"Mám pekelnou zlost a už mám toho dost"(!)

183387

8.2.2009 10:33

Nacista Falk zase boduje:

A.S. Pergill 89.?.?.?

Waršavské ghetto: Vzpoura lidí, určených k fyzické likvidaci, zoufale neozbrojených (měli asi 3 litry kyseliny sírové, pár pistolí a ke každé několik nábojů) - někdy dochází k záměně s waršavským povstáním, řízeným Armijou Krajowou, které bylo podstatně lépe připravené a vyzbrojené.
Gaza: snaha o likvidaci zločinců, skrývajících se mezi civilním obyvatelstvem. "Proč nebyly z Gazy puštěny ženy a děti?" Protože ozbrojenci Hamásu v řadě případů fyzicky bránili obyvatelům v opuštění domů, z nichž stříleli na Izrael, a to i v případě telefonicky ohlášeného odvetného útoku ze strany izraelské armády. Hamás potřeboval co nejvíce mrtvých pro svou propagandu, takže proto.

183336

8.2.2009 15:37

RE: Nacista Falk zase boduje:

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 183336

Pergill, Oni nedokážou nikdy jednoho zklamat! Jim je úplně fuk (Pergill ne aby to domotali se slovem fuck, to má jinej charakter), že MČK, OSN to vidí úplně jinak, než Oni. Můžou, Pergill, nějak vysvětlit, kde by se jako mohli zlosynové z Hamasu skrývat, když je oblast koncentračního tábora Gaza tak malá a nadupaná lidma? Rozběsnění chazaři nepustili ven ani dovnitř nikoho. Ani ženy, ani děti, ani ty zločince, se kterými by si to mohli rozdat jinde, kde by byl na to plac. Pergill, že se Oni ráno, ze samýho hamounství, přejedli vtipné kaše? Pozorovatelé OSN a MČK, kteří v Gaze byli, informovali, tak nějak, naopak, než Oni, Pergill. A co, Pergill, říkaj těm použitejm zbraním hromadnýho ničení, který v Gaze pruboval Izrael. No ano, Pergill, mám namysli fosforový bomby a granáty s ochuzeným plutóniem. Oni si toho nemohli, Pergill, všimnout, protože slovo ochuzený chazaři neznaj. Docela dobrej by byl ten jejich žert, Pergill, jak si Izraelci napřed pokecali po telefonu se zločincema z Hamasu, než je zozstříleli namaděru i celou čtvrtí, kdyby za ním nezbylo tolik mrtvejch a zraněnejch palestinskejch žen a dětí.

183342

8.2.2009 18:17

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183342

Pěkně jsi to Pergillskýmu nandal, Nasredine. [velký smích] Oni (Pergillský) to mají skutečně pořádně domotaný. Ale motají se stále dokola, jako by si pes honil svůj vlastní ocas. Alespoň víme, co od Pergillského očekávat a navíc tady máme i trochu zábavy.

183352

8.2.2009 18:27

RE: Nacista Falk zase boduje:

Couda 76.?.?.?

Reakce na 183342

>Pergill ne aby to domotali se slovem fuck, to má jinej charakter), že MČK, OSN to vidí úplně jinak

To mate pravdu Nasredine. OSN je v soucasne dobe na miste a tak muze vydat nestranne svedectvi o tom co se v Gaze deje. Je to o mnoho horsi, ne to co zde uvadi Pergill. Pro opakovane utoky na Izrael a rozkradani humanitni pomoci ze strany Hamasu OSN tuto pomoc docasne zastavilo.
http://www.loh.cz/svet/44772-osn-pozastavila-pomoc-gaze-kvuli-opakovanym-utokum-hamasu/
Je jeste dobre dodat, ze bohate arabske zeme do teto doby neprispelo na tuto pomoc ani jednim penny.

183353

8.2.2009 19:16

RE: Nacista Falk zase boduje:

Kanadan 66.?.?.?

Reakce na 183342

>OSN to vidí úplně jinak

OSN to vidi tak, ze zastavolo docasne humanitarni pomoc Palestincum pro opakovane utoky, nedodrzovani primeri a kradeze humanitni pomoci.
http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/osn-zastavila-h...

183356

8.2.2009 22:54

RE: Nacista Falk zase boduje:

Saša 74.?.?.?

Reakce na 183356

Hamas je stále demokraticky zvolenou vládou v Gaze, její podpora vzrostla po Izraelském nedodržování příměří a útoku s nesmyslným vražděním a ničením. Každý obyvatel Gazy má zavražděné příbuzné Izraelem. Je nesmysl tvrdit, že strana, jež se dostala a udržela u moci především díky své pomoci chudým „krade“ humanitární pomoc. Vláda je zodpovědná za distribuci pomoci. Sionistický stát vždy udělal vše, aby se pomoc do Gazy nedostala a šíří lži v naději, že podkope jejich vládu a ospravedlní své zločiny.

V Izraeli vzrůstá židovský neonacismus, někdy pokud se týká teploušů je dokonce trestán, nedávno bylo odsouzeno několik mladistvých a jeden dvacetiletý dostal sedm let. Státní neonacismus je však podporován.

183369

8.2.2009 23:51

RE: Nacista Falk zase boduje:

Kanadan 66.?.?.?

Reakce na 183369

>Hamas je stále demokraticky zvolenou vládou v Gaze, její podpora vzrostla po Izraelském nedodržování příměří a útoku

Hamas je mezinarodne uznanou teroristickou organizaci a ne zadnou vladou. Organizace, ktera behem voleb chodila od dveri ke dverim s volebnimi urnami po zuby ozbrojena neni rozhodne demokraticky zvolena. Tomu kdo to tvrdi bych pral uzit si jeji demokracii na vlastni kuzi. Behem operace Lite olovo povrazdili bez soudu stovky policistu a ozbrojenych sil Fatah, ktere jsou oficialni ozbrojene sily Palestinske enklavy bez soudu s oduvodnenim, ze jsou zradci. Primeri ukoncili pres prosby celeho civilizovaneho sveta a vladnich predstavitelu Izraele Hamasaci. Jeho vliv znacne po teto dalsi teroristicke akci na civilnim plestinskem obyvatelstvu klesla na bod mrazu. Musi ji ziskavat dalsim terorem a kradezi toho, co maji rozdelovat potrebnym ti, co jim humanitni pomoc poslali a zaplatili ji. OSN je poverena nevydat Hamasu ani krajic chleba.

>Je nesmysl tvrdit, že strana, jež se dostala a udržela u moci především díky své pomoci chudým „krade“ humanitární pomoc.

Je nesmyslne tvrdit, ze ji nekrade. Svedectvi o tom podava prave OSN a jeji humanitni pracovnici, kteri jsou jedini povereni tim, aby pomoc dostaly do rukou ti, co ji potrebuji. Hamas nemuze rozdelovat neco, co ukradl se zbrani v ruce a co mu nepatri.

183373

9.2.2009 3:10

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183373

A ze které hrušky jsi spadl ty? Prý Kanaďan [chechtot] [chechtot] Děláš nám tady jenom ostudu. Kde jsi tohle vyčetl?:

>Hamas je mezinarodne uznanou teroristickou organizaci a ne zadnou vladou.
--------------
Znáš motto Mossadu? "Klamem a lstí vedeme války". Ovládnutím opozice, ovládneš většinovou společnost. Čti pozorně, abys tady příště nepsal takové bludy. Hamas byl vytvořen a dlouhodobě financován Mossadem. Peníze byly věnovány na výstavbu nemocnic, škol a infrastruktury. Tímto si získali většinu Palestinců a málem se jim podařilo šlohnout většinu území nepozorovaně. Jenomže...všichni členové Hamasu nebyly zaprodanci, jako je vláda ČR, tak se politická strategie Hamasu postupně změnila na pro-Palestinskou. Vznikla nová organizace Fatah, která je financována Mossadem a CIA současně. Tohle by ti mohlo dát odpověď na tohle:

>...Behem operace Lite olovo povrazdili bez soudu stovky policistu a ozbrojenych sil Fatah, ktere jsou oficialni ozbrojene sily Palestinske enklavy bez soudu s oduvodnenim, ze jsou zradci.
-------------
Tak ano...pokud se zjistilo, že Fatah je infiltrována agenty Mossadu, tak co s nima? Nevím, zda-li se to událo tak, jak tvrdíš ty, ale já si myslím, že zrádci si kulku zaslouží? V každé společnosti(!) Tady to máš teď černé na bílém...Kanaďane! [velký smích]

183384

9.2.2009 4:08

RE: Nacista Falk zase boduje:

Kanadan 66.?.?.?

Reakce na 183384

>A ze které hrušky jsi spadl ty? Prý Kanaďan Děláš nám tady jenom ostudu.

Kdo je to VAM a cim VAM delam ostudu. Tim ze patrim mezi vetsinu, ktera odsuzuje palestinsky teror?
Bludy a nesmyslne konspirace tady pisete vy. Oficialne organizaci Hamas povazuji Evropská unie, Kanada, Australie a Spojene staty za extremistickou teroristickou organizaci a jeji utoky proti izraelským civilistum a jeji porusovani lidskych prav kritizuji a odsuzuji OSN, Amnesty International a Human Rights Watch.

>Tak ano...pokud se zjistilo, že Fatah je infiltrována agenty Mossadu, tak co s nima?

Kdo to zjistil VY? Popravovat lidi na zaklde prave takovych konspiraci, ktere nemaji hlavu ani patu, jake tu uvadite VY, bez soudu a dukazu je VRAZDA. A organizace, ktera provadi tyto vrazdy na vladnich urednicich je ZLOCINNA. Nechapu jak muze civilizovany clovek takove zlocince podporovat a tak nesmyslne omlouvat jejich vrazdeni.

183386

9.2.2009 7:58

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183386

>...Oficialne organizaci Hamas povazuji Evropská unie, Kanada, Australie a Spojene staty za extremistickou teroristickou organizaci a jeji utoky proti izraelským civilistum a jeji porusovani lidskych prav kritizuji a odsuzuji OSN, Amnesty International a Human Rights Watch.
----------
Zapomněl jsi ještě na Gordon Brown, Nicolas Sarkozy, Angela Merkelová, Šimon Perez, Ehud Olmert, Tzipi Livni, náš černý kníže na bílém koni Karel Schwarzenberg, Mirek Topolánek a Vlasta Parkanová. Tak to už je pěkná hromada lidí, kteří si myslí, že Hamas je teroristická organizace. Jo, a nějaký "Kanaďan" tady v diskuzi.

Víš kemo/mikine, jakmile NÁM tady začneš předhazovat odkazy z TV Nova, tak sis v podstatě odkryl karty. Ani Pergill, sio-Sid a Vojta49 tohle nedělá. [chechtot] [chechtot] Musíš ještě dosti dohánět a s tebou zatím ani nemá význam diskutovat. Je to ztráta času. Abych tě nenechal v nevědomosti - kdo jsme to MY a NÁM. To jsem přece já a ty. [velký smích]

183391

9.2.2009 8:50

RE: Nacista Falk zase boduje:

Kanadan 66.?.?.?

Reakce na 183391

>Zapomněl jsi ještě na....

Nezapomnel jsem na nikoho. O tom, ze Hamas je extremisticka teroristicka organizace je presvedcena na zaklade nespornych dukazu jejich zlocinu cely civilizovany svet. Ja se do nej neskrome pocitam tez.

>jakmile NÁM tady začneš předhazovat odkazy z TV Nova, tak sis v podstatě odkryl karty.

Mohu VAM samozrejme uvest stejne zpravy z dalsich medii. Ostatne to co uvedla Nova je zprava Reuters, ktera uvadi stanovisko humanitarnich pracovniku OSN.

>Musíš ještě dosti dohánět a s tebou zatím ani nemá význam diskutovat. Je to ztráta času.

Dekuji za vasi shovivavost, ale o terorismus se zajimam mozna vic let, nez vy mate natoceno na svem hrbetu. Mate pravdu, ze s tim co zde uvadite vy nema cenu vubec argumentovat, natoz diskutovat. Mel byste se v prve rade zajimat, co se vubec v Gaze posledni roky deje. Z toho co jste zde predvedl je jasne, ze o tom nemate ani anung. Chtel byste pomahat a byt spravedlivy, ale delate pravy opak. Jestli si neuvedomujete, ze vymysly a konspiracemi jen u verejnosti zvysujete neduveru a uz tak dost velkou nepopularitu Palestincu, tak se nad tim trochu zamyslete.

183395

9.2.2009 15:34

RE: Nacista Falk zase boduje:

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 183395

Jiste je spravny pristup OSN, ze odmitla poskytovat pomoc, aby s ni disponoval Hamas? Hamas je legitimne zvolena vlada Palestincu ve volbach roku 2006, ktere zahranicni pozorovatele oznacili za nejdemokratictejsi v regionu. Pokud patri k praxi OSN, ze vyhradne zabezpecuje pomoc v postizenych oblastech mimo soucinost s vladnoucimi strukturami, pak je pristup naprosto spravny. Samozrejme i pokud to neni praxe, ale OSN se ji rozhodne uplatnit v Gaze, tak Hamas by mel respektovat stav veci. Jak se rika darovanemu konovi na zuby nehled.

Mimochodem v USA kryji legitimniho teoristu, ktereho navic vycvicila CIA a vycvikem CIA rozhodne neprosel osamocene. O popularite bych prilis nemluvil, sionisti udelali co se tyce popularity masakrem v Gaze na prelomu roku, masakrem civilistu v Libanonu v roce 2006, opravdu "velky kus prace" na mezinarodni popularite zidovskeho naroda. Neco k vasemu rozhledu ohledne palestinske otazky, jak to vidi favoriti voleb. V tom je rozdil mezi demokracii a perlou demokracie na Blizkem vychode. Kdyz se podivam na pocet mandatu fasisticke Liebermanovi strany, tak bez nej bude velmi koplikovane vytvorit i stabilni mensinovou vladu pro Likud. Predsedou byvaly vyhazovac v baru v Rusku tomu se rika demokraticky material na ministra. Rekl bych, ze i v Mossadu musi byt ze slona v porcelanu stestim bez sebe. [velký smích][velký smích]

A i tak bude Likud muset zaplatit politickou cenu za podporu. Pokud sleduju tyto nazory, tak lidi kteri budou vladnout v Izraeli jsou psychopati, kteri zneuzivaji fakt, ze Zide v Izraeli trpi masove minimalne traumatickymi paranoickymi psychickymi poruchami strachu z ohrozeni. Jakekoliv skutecne ohrozeni nebo utok je masove bizardne zesilen pres progandisticky lehce ovlivnitelna media a vyvolava krutou neprimerenou reakci. A ta vyvolava reakci druhe strany. Rika se tomu hysterizace spolecnosti. Rakovina, ktera se plizive siri i v demokracii a zbytku sveta. Anglosaske zeme zrejme diky svemu individualnimu charakteru prokazuji vuci teto "spolecenske rakovine" mimoradnou odolnost, a fasismus nebo jinou formu totality, ktery je vrcholnym projevem nemoci v historii vzdy odmitli!! I v USA opadla spolecenska negativni vlna emoci po utocich na Dvojcata, coz je behem probihajici ekonomicke krize zasadni vec pro budoucnost a elementarni stabilitu.

IRA odstrelovala Severni Irsko raketami z Irska a provadela teroristicke utoky. Londyn se nikdy nesnizil k principu kolektivni viny, bombardovani nebo likvidaci lidi z IRA z vrtulniku raketami, kde byli zabijeni na okolo civiliste, niceni universit, nemocnic, kanalizace, ci po tisicich masove niceni domu.Po zabiti Mendeze odmitla britska verejnost metody prejimane od Mossadu prestoze byla traumatizovana utoky v Londyne, kde zemrelo pres 50 lidi. Takovy je rozdil mezi standartni demokracii a perlou demokracie. Pokud jde o me osobne, tak davam prednost tomu standartu!!
Automaticky kráceno

183408

10.2.2009 15:01

RE: Nacista Falk zase boduje:

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 183395

[chechtot] Obvyklá snůška nemyslných kydů. To už známe. Zkuste novou desku!

183464

9.2.2009 10:11

RE: Nacista Falk zase boduje:

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 183386

Soudruhu sionisto, už mlčte. Chápu, že váš rábi vás na tenhle úkol nahnal, ale nedělejte ze sebe jelito větší, než je nutné. Když už jsme u toho varšavského ghetta, víte o tom, že ten židovský odboj, který tam skoro existoval, byl označován slovem terorismus? Ještě vám to nedošlo? Zkuste se zeptat rábiho, ten vám to vysvětlí. Shalom!

183397

9.2.2009 10:29

RE: Nacista Falk zase boduje:

sxg 91.?.?.?

Reakce na 183386

Pane Kanaďane zase celá zem to nebola:
http://en.wikipedia.org/wiki/File:International_re...

183399

9.2.2009 13:30

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183399

Díky. Stači jedno slovo a nebo odkaz a je jasné, kdo tady jenom plácá.

183401

10.2.2009 4:08

RE: Nacista Falk zase boduje:

Kanadan 66.?.?.?

Reakce na 183401

>Díky. Stači jedno slovo a nebo odkaz a je jasné, kdo tady jenom plácá.

Ja take dekuji. Jednoznacne tady placa pan Sxq. Vubec nevi o cem je rec a dava sem odkazy na to jak se Svet stavi k poslednimu konfliktu vyvolanem Palestinci. Jednoznacne civilizovany svet uznava pravo Izraele na obranu. Pokud neni nekdo barvoslepy ze? Pan sxq mluvi o koze a ja o voze. Rec byla o tom kdo uznava Hamas jako extremistickou teroristickou organizaci. Az na hrstku extremnich fanatiku, kazdy slusny clovek na teto planete. Toz tak, hosi, aby jsme si ujasnili, kdo tady plka a snazi se odvest to o cem je rec, nekam jinam.
O tom, ze Hamas neni zadna vlada uz jsem psal vyse. Je to extremni teroristicka organizace, ktera si nasilim vynutila pri volbach vice nez polovinu kresel v parlamentu neexistujiciho statu. OSN a humanitarni organizace nemaji podle rozhodnuti dat do rukou teto organizace ani tuzku. Hamas si ovsem dobre uvedomuje komu je pes verny. Tomu, kdo mu da nazrat. Proto prepadava kamiony a vylupuje se zbranemi sklady. Dokud to bude delat, nedostanou Palestinci nic. At si Hamas rozdeluje ze sveho. Nakradl toho dost. Jeho predaci si ziji v Syrii a Iranu jako lordi.

183443

10.2.2009 18:10

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183443

Rěknu ti upřímně, nechtěl jsem už na tebe reagovat, ale je mi tě líto, tak poslouchej. Když čerpáš své informace z filtrovaných zdrojů a zanášíš sem mainstream jako fakta, tak se potom nediv nad reakcemi jiných - více informovaných - lidí. Tohle je z tvojeho předchozího příspěvku:

>Mohu VAM samozrejme uvest stejne zpravy z dalsich medii. Ostatne to co uvedla Nova je zprava Reuters...
--------
Tady jsi posolil už přesolenou polévku. Asi nevíš, kdo vlastní Reuters? Já vím, ty na konspiračky nevěříš, proto tě to ani nezajímá. Tak já ti to napíšu. Někdy v počátcích dvacátého století Rothschild v Anglii opět provedl bankoví podvod a na účet daňových poplatníků se napakoval. Tehdy o tom v Reuters napsali rozsáhlou reportáž přibližně v tomto znění: "Je zajímavé, že zase ti stejní židé okradou své spoluobčany. To musí být ten jejich židovský skobový nos, který jim pokaždé vyčenichá, kde ta zlatá husa snáší zlaté vejce". Tehdy se Rothschild s Reuters soudil, ale kupodivu, přes jeho majetky a známosti, soudní spor prohrál. Nejen to, ale zaplatil naopak značnou finanční částku Reuters v protižalobě. Co následovalo? Aby Rothschild zamezil podobnému šíření "nevhodných" informací, jednoduše Reuters koupil. Tak tady to máš...komu tedy věřit?
Neříkám, že Reuters přímo lže, ale mají to zaručeně pěkně přefiltrované. Další:

>...Jednoznacne tady placa pan Sxq. Vubec nevi o cem je rec a dava sem odkazy na to jak se Svet stavi k poslednimu konfliktu vyvolanem Palestinci.
---------------------
Vždyť je na toto téma článek a samotná diskuze. [chechtot] Sxq jenom doplnil info a potvrdil tím, že tady mlžíš. Buď úmyslně a nebo z nevědomosti...to nevím.

>...Jednoznacne civilizovany svet uznava pravo Izraele na obranu.
------
Máš klapky na očích. Jak se k tomu staví "Svět", na tohle jednoznačně a neoddiskutovatelně už odpověděl odkaz, který tady dal Sxq. Je však nutné rozlišovat. Izrael a sionistická vláda Izraele není jedno a to samé. Také si uvědom, že ten kdo se zastává zločinu, sám je zločinec.

>...O tom, ze Hamas neni zadna vlada uz jsem psal vyse. Je to extremni teroristicka organizace, ktera si nasilim vynutila pri volbach vice nez polovinu kresel v parlamentu neexistujiciho statu....Hamas si ovsem dobre uvedomuje komu je pes verny. Tomu, kdo mu da nazrat.
-----------------
Palestina je legitimní společenské zřízení, původně součástí Ottomanského impéria. Jejich tisíciletá historie jim dává právo na jejich území. Zdrbala to Velká Británie, že si Palestinu po první světové válce přivlastnila jako jejich kolonii. Založení státu Izrael však už v této době měli v plánu, tak proto Palestina nebyla nikdy uznána, jako samostatný stát. Důkazem nám může být Balfourská deklarace z roku 1917, což bylo ještě před koncem WWI. Aby bylo mezi námi jasno - Palestinci tam jsou doma. Palestinci ani nemají vlastní armádu, naroz...Automaticky kráceno

183472

10.2.2009 18:15

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183472

- dokončení -

Aby bylo mezi námi jasno - Palestinci tam jsou doma. Palestinci ani nemají vlastní armádu, narozdíl od IDF, která se považuje za třetí (možná druhou?) nejlépe vyzbrojenou armádu ve světě. Jediné řešení vidím v úplném odzbrojení Izraele a trvalý zákaz vlastnit zbraně, dokud se naše planeta ještě pohybuje po své oběžné dráze.

Ještě k tomu "MY" a "NÁM". Ty jsi Kanaďan, ale i já jsem Kanaďan. Oba oba jsme Kanaďané ("MY"[mrknutí jedním okem]. Ale když ty tady začneš plácat nesmysly - znáš to - lidi přestanou rozlišovat. Řeknou si...no samozřejmě, ti Kanďané! A jak tady potom já vypadám? [chechtot] [chechtot]

183473

10.2.2009 22:43

RE: Nacista Falk zase boduje:

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 183473

K tomu co napsal mirda přidám zamyšlení na téma NÁSILÍ jednoho nejmenovaného světového učitele. Rozhodně doporučuji všem, aby si jej pozorně přečetli a raději opakovaně, a to bez ohledu na názorovou pozici, kterou zde v diskuzích zastávají.


Cituji:

Někteří možná namítnete, že byste se problémem násilí rádi zabývali, ale co že je to platné: dokud jej nebudou brát vážně i všichni ostatní, nedá se stejně nic dělat. Mě ale nezajímá, jak se na to dívají ostatní. Já sám to vážně beru a to stačí. Nejsem hlídačem druhých. Pro mě, jakožto lidskou bytost, je otázka násilí neobyčejně důležitá a pouštím se do ní, abych s násilím provždy skončil. Nemohu za někým jít a říct mu: Hele, přestaň s tím násilím! To nemá význam. Význam má, zda to chcete vy. Jestli vy sami si přejete porozumět problému násilí, pokračujme ve společném zkoumání.

Násilí není jenom zabíjení druhých. Je i v ostré mluvě, v gestu, jímž jsme někoho smetli, a také v tom, když jsem pěkně poslušný, protože se bojím. Násilí nejsou jen organizovaná jatka ve jménu boha, národa anebo státu. Násilí je něco mnohem subtilnějšího a hlubšího a mně jde o to, abych prozkoumal jeho hlubiny.

(Tento odstavec se dotýká myšlenek pí. Jarmily.)
V otázce násilí existují v podstatě dvě názorová hlediska. Jedno tvrdí, že je člověku vrozeno, druhé říká, že je to výsledek společenského a kulturního dědictví, kterým člověk žije. Nás však nezajímá, ke kterému z těchto hledisek patříme - názorová hlediska nejsou vůbec důležitá. Důležitý je fakt, že jsme násilní, a ne nějaké důvody.


Abych se dostal mimo násilí, nemohu je pouze popřít a potlačit, ani prohlásit, že je to něco lidského, anebo že s tím nechci nic mít. Musím se mu podívat do očí, musím násilí studovat, musím se s ním sblížit. A to nelze, když je zavrhnu anebo odsoudím. My však odsuzujeme a zavrhujeme neustále. Nechme toho aspoň na chvíli.

Jestliže chcete, aby se násilí zastavilo, aby skončily války, kolik ze sebe sama, kolik své životní energie jste tomu ochotni obětovat? Je pro vás bez významu, že zabíjejí vaše děti, že vaši synové půjdou do armády, kde je budou šikanovat, aby je odtamtud poslali na lidská jatka? Nezajímá vás to? Proboha, a co vás pak zajímá? Nahrabat si peníze? Mít se dobře? Drogy? Nevidíte, že násilí ve vás ničí vaše děti? Nebo to vidíte jenom abstraktně?

jansmith[smích]

183484

11.2.2009 15:01

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183484

Tady k tomu už není co dodat. To nemá chybu, ale přesto bych se rád vyjádřil. My, jako lidstvo, my jsme jeden veliký organismus. Něco jako obrovské soustrojí a nebo počítač. Všechno musí do sebe zapadat a všechno na sobě zavisí tak, jak to příroda vyžaduje. Někdo tomu říká Bůh, jiný tomu říká příroda, ale jsme jako jeden funkční celek. Jeden potřebujeme druhého. A teď si představme, že jedna malá součástka se v tom obrovském soustrojí a nebo v tom počítači porouchá. Začne v tom haprovat a skřípat, až se stroj zastaví. Chceme-li ten stroj znovu rozběhnout, tak musíme najít ten zádrhel, vyměnit vadnou součástku a jede se dál ku prospěchu všech...ku prospěchu celé naší společnosti.

Za "zádrhel" ať si každý dosadí, co uzná za vhodné. Každý z nás jsme jinak "vyškoleni" k rozpoznání závady...každý z nás upřednostňujeme jiné hodnoty a máme v životě jiné požadavky. Jenom si musíme uvědomit, že jsme jeden celek a někdy zájmy jednotlivce se musí přizpůsobit zájmům nás všech. A opět, za "zájmy" ať si každý dosadí to, co uzná za vhodné. Teď už stačí najít opravářskou příručku s názvem "Morální zásady" a začít opravovat. [mrknutí jedním okem]

183523

9.2.2009 12:59

RE: Nacista Falk zase boduje:

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 183373

Pane Kanaďane, Hamas vyhrál v r. 2006 demokratické volby, za dozoru mezinárodních pozorovatelů. Jestliže se teď, po masakru Palestinců v Gaze, OSN, MČK a další organizace rozhodli, že budou ignorovat vládu, vzešlou z demokratických voleb, a naopak že budou jednat s hnutím Fatah, které není oficiálním zástupcem Palestinců, porušují pravidla a vyvolávají tak další vlnu nesvárů. O to asi prvoplánově jde. Každá země má právo být reprezentována zvolenými zástupci. Jak by se Vám líbilo, kdyby EU začala oficiálně jednat s kanadskými separatisty (za rozdělení kanady) a kašlala na řádně zvolenou vládu?

Poslední útok na Gazu nezačal 27. prosince 2008, ale začal již v lednu 2006, kdy si Hamás dovolil vyhrát demokratické volby. Zpráva OSN informuje o tom, že během roku 2006 Izrael do Gazy vystřelil 14 000 dělostřeleckých granátů, které zabily 59 lidí. Skoro všechno to byli civilisté.
{Zdroj: Office for the Coordination of Humanitarian Affairs - OCHA UN


Pokud chcete pohlédnout pravdě do očí, přečtěte si následující, perfektně vyzdrojovaný článek.

http://www.blisty.cz/art/45213.html

183400

9.2.2009 15:01

RE: Nacista Falk zase boduje:

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 183373

Nevím co vám vadí. Israel měl taky ve vládě členy teroristickejch organizací. I pokud je Hamas teroristická organizace, tak to nevylučuje jejich demokratické zvolení. Pokud chcete mír, budete se muset s nima bavit jako s lidma co mají podporu populace a mandát, zrovna jako Briti v severním Irsku. Ale ne, vám se to takhle víc hodí, jsou to teroristi a nebudem se s nima bavit, bomby na ně. Pak se může ve vraždění v klidu pokračovat. [pláč]

183406

8.2.2009 21:42

RE: Nacista Falk zase boduje:

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 183342

Hm... MČK - není to ta organizace, co prohlásila, že Osvětim je něco jako skautský tábor pro dospělé? OSN - to je ta organizace, co tam zasedají lidožrouti a masoví vrazi a mají početní převahu nad relativně slušnými a demokratickými režimy?
A ty granáty nejsou granáty, ale průbojné střely a nejsou z ochuzeného plutónia, ale ochuzeného uranu. A pochybuji, že by je tam izraelci nasazovali, protože Hamas nemá k dispozici pancíře, proti kterým se tyhle střely používají.
Ale hlavně, Nasredíne, kdyby izraelci chtěli, tak by to pásmo Gazy srovnali se zemí jak Spojenci Berlín nebo Drážďany. Vůbec by se nesnažili, aby to pokud možno nějací civilisti přežili (jakože se snažili hodně a stálo je to dost peněz). To jenom moslemíni hnali ženy a děti přes minová pole, aby prorazili cestu útočícím vojskům (v Irácko Íránské válce, ale i ledaskde jinde).

183360

9.2.2009 0:20

RE: Nacista Falk zase boduje:

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 183360

Pergill, Oni kujón jeden, mě nachytali na švestkách. Naštěstí šlo jen o ochuzený plutónium a tak mě správně opravili, že šlo jen o ochuzenej uran. Uf, to se mi ulevilo. Ale ne, neulevil sem si, to si Pergill zase špatně vyložili, kdoví na co zase mysleli, jak jsem řekl, „ulevilo se mi“, jak dlouho jim to mám přísahat? Děkuju jim za tu nápravu. Já se lekl, až mi změkl, že šlo nakonec o mýho ochuzenýho ducha. Pergill, naprosto se opět mejlej, opravdu nešlo o ouzenýho ducha, na jakýho jsou zvědavej po talmudskejch procedůrách. Já hádám, že se u nich, Pergill, nechytám ani s prohlášením norskejch lékařů, který prováděli pitvy Palestinců, v jejichž orgánech našli stopy ochuzenýho uranu.

Pergill, málem bych zapomněl na jejich zdehonestování OSN. To maj recht, že mu nemůžou přijít na jméno, protože se ho chazaři nezmocnili tak úplně. Ani se jim, Pergill, moc nedivím, že je jim ošajstlich zasedat v jedný budově s kdovíjakejma Indijánama, Číňanama, černochama a kdoví s jakou ještě další, nečistou chamradí. A ke všemu ta drzost, mít tam na Izrael nějaký mírový kecy.

No a pak ten „Kříž“. Pergill, chápu jich plně, že Oni, stejně jako čert, ho vůbec nemusej. Ani když je „Mezinárodní“. Taky si myslím (zapíšou mi to k dobru!), že by všem mohla stačit Davidova hvězda, ne?

Protože jsou OSN i MČK, podle nich, prolhaný spolky, tak jim nabízím, Pergill, jinej pramen o izraelským lidumilství.

Potvrzeno: Izrael použil v Libanonu uran!
24.11.2006
Winter Patriot, PEJ News, 16. 11. 2006
Britský list The Independent přinesl nedávno zprávu, že v Británii byly na radioaktivitu testovány vzorky půdy z Libanonu. Podle nejnovějších zpráv potvrdili britští vědci dvou laboratoří radioaktivní zamoření.

183375

9.2.2009 20:10

RE: Nacista Falk zase boduje:

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 183375

1. On v zásadě nebyl sebemenší důvod, ke vzniku Davidovy hvězdy a červeného půlměsíce, když ten kříž na původním znaku ČK je původem od švýcarského státního znaku, takže s náboženstvím má vazbu jen velice volnou.
2. Jako jste si pletl uran s plutoniem, tak si teď pletete Gazu s Libanonem [chechtot] V Libanonu měli moslemíni tanky a samohybná děla (+ bunkry s opancéřovanými věžemi), takže tam mělo jeho použití smysl. Jinak "radioaktivní zamoření" je dost mlhavý pojem: Ochuzený uran je méně radioaktivní než přírodní a je podstatně méně radioaktivní než světélkující ručičky u hodinek (pokud takovou vykopávku ještě někdo má). Takže se netěšte, že byste tam sbíral svítící jablka, jak okolo Černobylu.
3. Pokud se týká barvy kůže, nebo obecně rasy, tak ta je mi naprosto lhostejná. Problém s islámem je kulturní, ne rasová nekompatibilita. Černošský (nebo indiánský, o Číňanovi nemluvě) ateista nebo i pohan je mi podstatně bližší než čistokrevně český konvertita k islámu.

183427

9.2.2009 22:48

RE: Nacista Falk zase boduje:

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 183427

Pergill, Oni jsou náramnej otrava. Oni by byli schopnej omlouvat i položení „yperytovýho koberce“ v Gaze chazarama, že šlo jen o deratizaci, protože musulmani tam maj bordel, po kterým se prohání armády potkanů a bohužel při tom přišli, tak nějak náhodou, o život i všichni Palestinci. Abych, Pergill, nezapoměl na tu jejich poznámku, že si pletu Gazu s Libanonem, tak jich můžu, na mou věru (na tu ne, ta se píše s velkým „V“ a nepučim jim ji!), ujistit, že nepletu. To špecielně pro nich jsem přidal pramen, že rozběsněný chazaři, s krhavejma očima, používaj střely s ochuzeným uranem, jak v Libanonu proti obrněnejm cílům, tak i v Gaze, proti neobrněnejm Palestincům. Ale Oni, Pergill, nějak chytře zapomněli na ten fosfor, co? Pergill, když už serou na prohlášení pracovníků OSN, MČK, norskejch lékařů i těch Anglyčanů a když maj tak moc rádi tu Vikipédii, tak jsem pro nich něco okopíroval, protože s těma „hodinovejma ručičkama“, mě, Pergill, jako vždy, ouplně dostali. A mohli ještě doplnit, že se nemaj lízat. Co jich to, Pergill, zase popadlo, přece ty ručičky, to co Oni myslej si schovaj na doma.

„Přes poměrně nízkou radioaktivitu 238U však přesto dochází k slabému radioaktivnímu zamoření, míra jeho neškodnosti nebo škodlivosti není dosud dořešena.

Větší roli přitom hraje ani ne tak radioaktivita ochuzeného uranu (která je nízká, ovšem pokud se dostane dovnitř těla, její účinky jsou vyšší), jako jeho celková toxicita, protože uran stejně jako většina těžkých kovů je pro živé organizmy jedovatý. Jeho velké rozptýlení v prostředí poskytuje možnost dostat se přímo do těla živých organizmů (potravou, pitím nebo vdechnutím).

Tyto střely byly použity spojenci (u mě agresorama) v první válce v Iráku v roce 1991, v Kosovu v roce 1999, pravděpodobně rovněž v Afghánistánu v roce 2001 a od března 2003 i v Iráku během operace Irácká svoboda, kdy bylo podle irácké ministryně zdravotnictví Nermin Othman bombardováním kontaminováno přes 350 míst a počet rakovinných onemocnění tak údajně v důsledku toho vzrostl na 140 tisíc.

31. října 2007 první výbor OSN schválil většinou hlasů návrh rezoluce požadující přezkoumání zdravotních rizik zbraní používajících ochuzený uran. Pro bylo 122 zemí, proti 6 (včetně Česka, které proti jednáním o omezení zbraňových systémů s ochuzeným uranem hlasovala i 5. prosince)“

183432

8.2.2009 21:57

RE: Nacista Falk zase boduje:

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 183342

Výtečně napsáno, pane Nasredine!

183362

10.2.2009 6:11

RE: Nacista Falk zase boduje:

ksiphias 64.?.?.?

Reakce na 183342

>Pozorovatelé OSN a MČK, kteří v Gaze
>byli, informovali, tak nějak, naopak, než Oni, Pergill. A co,
>Pergill, říkaj těm použitejm zbraním hromadnýho ničení,
>který v Gaze pruboval Izrael.

Kdyby informovali jinak, byli by z Gazy v lepším případě ihned vypovězeni, v horším zajati a použiti jako rukojmí a v ještě horším případě pro výstrahu zavražděni a jejich mrtvoly pohozeny někde u hlavní silnice. Už se tak stalo mnoha novinářům a tak si už dnes zpravidla dávají pozor.

183445

10.2.2009 6:22

RE: Nacista Falk zase boduje:

Datel 216.?.?.?

Reakce na 183445

Nemyslim si ze si to Izraelci dovolili. Jim lzi vyhovuji. Je fakt , ze neco podobneho provedli v Libanonu , ale v Gaze jim stacilo znicit par OSN budov .

183446

10.2.2009 15:54

RE: Nacista Falk zase boduje:

ksiphias 64.?.?.?

Reakce na 183446

>Nemyslim si ze si to Izraelci dovolili. Jim lzi vyhovuji. Je fakt
>, ze neco podobneho provedli v Libanonu , ale v Gaze jim stacilo
>znicit par OSN budov .

Nepochopil jste mě. Izraelci by si nic takového samozřejmě dovolit nikdy nemohli. Zato na druhé straně u Hamasu je to úplně něco jiného. Jistě jste někdy slyšel o zajatých novinářích ze stanice Fox News? Od té doby si Fox v Gaze ani neškrtne, jejich novináře tam nepustí z bezpečnostních důvodů. Oni měli velké štěstí, protože byli slavní a tak je po nějaké době propustili. Ti méně slavní takové štěstí zpravidla nemají.

183466

10.2.2009 17:11

RE: Nacista Falk zase boduje:

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 183466

Moment.... [bliji]

Už je to o dost lepší...

Nechápu, jak někdo může mít žaludek na šíření takových sionistickonacistických blábolů... Nechápu, proč se s tím provokatérem někdo baví. Potom bude mít pocit, že má co říct, i kdyby měl oficiální propagandu zopakovat stokrát dokola.

183470

11.2.2009 1:33

RE: Nacista Falk zase boduje:

Datel 216.?.?.?

Reakce na 183466

O prominte . Ja myslel ze pisete o tech co v Libanonu zabili tech par vojaku OSN . A mam dojem ze ti sami zabili par novinaru , nebo kameramanu .Nebo se mylim ?

183491

11.2.2009 15:18

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183491

Datle, v Lebanonu IDF zavraždila čtyři pozorovatele OSN. Jeden z nich byl Kanaďan. Údajně to mělo být nedopatření, jak to později objasnil Ehud Olmert. Prý to byl omyl, ale pozorovatelé na sebe telefonicky upozorňovali už předem a mnohokrát. Ten "ksiphias", na kterého reaguješ, je placený provokatér. Možná ho někdy dloubne svědomí, protože to kolikrát tak zamotá, že mu člověk nerozumí. Tady jsou podrobnosti ohledně těch novinářů. Je to ve druhé polovině článku.

183525

12.2.2009 22:49

RE: Nacista Falk zase boduje:

ksiphias 64.?.?.?

Reakce na 183525

>Ten "ksiphias", na kterého reaguješ, je placený
>provokatér. Možná ho někdy dloubne svědomí, protože to
>kolikrát tak zamotá, že mu člověk nerozumí

Od toho je snad diskuze, abychom si věci vysvětlili, nebo ne? Vy si vážně pořádně fandíte, prosím vás, kdo by nasazoval provokatéry na web s několika stovkami čtenářů a příjmem sotva tisícovkou USD měsíčně? Nebo si děláte srandu, ale na první pohled se mi zdá, že to snad myslíte vážně. [oči v sloup]

183601

12.2.2009 22:56

RE: Nacista Falk zase boduje:

mtk 195.?.?.?

Reakce na 183601

Nemlž, mlži, aby se ti nezamlžila mlžidla. Až vyjde slunce, mlha se rozpustí, a ty, mlži, budeš úplně nahatej. [vyplazený jazyk]

183602

16.2.2009 4:51

RE: Nacista Falk zase boduje:

Datel 216.?.?.?

Reakce na 183601

A to vam stoji zato ? "a příjmem sotva tisícovkou USD měsíčně"

183828

8.2.2009 17:59

RE: Nacista Falk zase boduje:

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 183336

Jediný nacista široko daleko, jste vy... Nelidská sionistická zrůda, která tu šíří lži, za které by se nemusel stydět žádný ze světových tyranů. A i když s člověkem nemáte nic společného, je mi vás líto. Musíte mít velice smutný život, neustále jen samá lež, zlodějina, vraždění. Tedy pokud se alespoň trochu vyrovnáte svým čistokrevným nadřazeným vyvoleným siosoudruhům z Izrahell...

183350

8.2.2009 18:39

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183350

Jindro, já si myslím, že Pregillský to má v hlavě jenom pomotané propagandou. Vsadím se, že kdybychom seděli s Pergillským společně v hospodě u piva a někdo z nás vytáhl maňáska Bin Ládina a udělal na Prgillského: HUH, HUH, HUH, tak Pergillský zbledne a vystrašeně s sebou praští pod stůl a ani na záchod se neodváží odejít. Snad ho to jednou přejde? [mrknutí jedním okem]

183354

8.2.2009 20:58

RE: Nacista Falk zase boduje:

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 183354

Obávám se přátelé, že tyhle Pergilly nebo Sidy apod. to jen tak lehce nepřejde. Dokonce ani Vojta49, o které si myslím, že je přemýšlivý a upřímně hledá, si stále nechce přiznat NEZPOCHYBNITELNÉ souvislosti a srovnat indicie, které už ani indiciemi nejsou, jelikož se mezitím změnily na fakta. Dokonce i v TV a tisku to říkali.[smích][smích]

Jedními z nich jsou nepochopitelně a v rozporu s mezin. právem v husté zástavbě GAZY plné civilistů Izraelem používané zbraně na bázi bíleho fosforu nebo ochuzeného uranu.

POZOR. Nejde o tyto konkrétní zbraně, protože každá zbraň vraždící lidské bytosti a zvláště ty bezbranné zaslouží odsouzení (přesněji ten, kdo ji ovládá), ale tady jde o styl, přístup a chápání morálky lidmi majícími peníze, moc a podporu na druhé straně Atlantiku a souběžně s tím zaštiťujícími se sionistickou ideologií.


Lidi s mentalitou Pergilla apod., kteří raději dokola řeší zvýšenou porodnost v Gaze, podobná FAKTA ani netrknou a pokud netrknou někoho, kdo jako Vojta má schopnosti analyzovat, jak mohou trknout ty ostatní a asi i mentálně jednodušší.

(Samozřejmě za předpokladu, že svou jednoduchost a opakovaně prezentovanou prosio argumentaci, viz. metoda přeskakující gramofónové desky, jenom nepředstírají.)


V konečném důsledku je to jedno a mnohokrát jsem to již dříve zmínil, že (možná nevědomě, každopádně nepromyšleně) jen v jakkoli z jejich strany sofistikovaných diskuzích s antisio oponenty naopak paradoxně POMÁHAJÍ nevyhraněným čtenářům chápat, kde asi leží jádro pudla.[smích]

Samozřejmě bez zdatných oponentů by prosio skupina byla mediálně na koni. Takový stav, zdá se, zde ale zatím, pro benefit všech zúčastněných, bohudík nehrozí.


jansmith[smích]

183357

8.2.2009 22:00

RE: Nacista Falk zase boduje:

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 183354

Mirdo, já bych ho nepodceňoval. Myslím, že tenhle Pergill ví co dělá. Ten lže záměrně! Nebo se dnes ještě najdou lidé, kteří budou zasvěceně kvíkat o něčem, co znají jen z oficiální propagandy? V tom případě mi je ovšem Pergilla líto ještě více. Přitom umí psát, takže dementní nebude.

183363

8.2.2009 21:25

Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Nasredin 85.?.?.?

Pergill, nakoupěj si nakvap dost hajzlpapíru, než ho skoupěj ostatní chazaři! Já to s nima myslím opravdu pěkně a po přečtení následujícího článku, nehádám pro chazary moc příznivej vývoj.

http://www.blisty.cz/2009/2/6/art45222.html

Pergill, daj na mně a nezeserou si celej barák, i sebe samotnýho, od hlavy až k patě. Kdo by tam pak chtěl bejt, až uprchnou do kibucu. Já stejně vím, tak jako Oni, že když bude potřeba, že začnou ihned bejt, v zásadě, pro lásku a mír. No ne, nebo co? Já jim to kdyžtak dosvědčím a Pergill, ještě jednou, nebojej se, já jich jako pomatence ochráním.

183359

9.2.2009 2:12

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183359

>...Já to s nima myslím opravdu pěkně a po přečtení následujícího článku, nehádám pro chazary moc příznivej vývoj.
--------
Konečně! A máme jednu věc z krku. RADAR NEBUDE(!)
A co až si teprve přečtou Pergillský tady tohle (níže), tak už ani ty bobky neudrží a celou diskuzi nám zde zaneřádí. Článek mi přišel poštou, datovaný dnešního dne. Odkaz nemám a překlad - pokud bude zájem - pěipravím na požádání (je to jenom výňatek).

Taking a page from our Founders, the Delegates will convene in Philadelphia across from Independence Hall for a period of several weeks to begin the tasks of organizing to resist tyranny and imposing, once again, the yoke of law on what they see as a servant government.

A series of promotional meetings is currently being held across the nation to advance interest in the initiative and to expose potential donors to the important cause in defense of Liberty and the Constitution.

During his interview with NewsWithViews.com, Schulz said, “In light of the money clauses of the constitution the Federal Reserve System is unconstitutional.”

“We, the people have not authorized the government to give or lend public money or credit to private corporations for definitively private purposes. The Treasury and Fed bailouts are
unconstitutional,” said Schulz.

“We, the people have not authorized the government to create a North American union that would, for all intents and purposes, erase our northern and southern borders. The development of a North American Union is unconstitutional,” he added.

According to Schulz, the purpose of the Congress is to assemble representatives of the People of every state to discuss and debate not only the litany of violations the Constitution now being endured by the People, but to develop and commit to a practicable course of action to set straight errant public servants, restore the Rule of Law and reclaim the Blessings of Liberty once more for our Republic and American children.

Here are the highlights as provided by the group:.....

Doplním příště. Tohle je jako nazavolanou. Doufejme, že se to podaří a máme tady nový světový pořádek pod naší (celospolečenskou) kontrolou. Zrušení FED-u, Severoamerická Unie se nekoná, navrácení zodpovědnosti kongresu, navrácení svobod, práva a zákona zpět americkým občanům, dodržování ústavy Spojených států. Omlouvám se současně za porušení pravidel diskuze. Jsem OT, ale tohle nejde uržet, tohle musí ven(!).
[smích]

183380

9.2.2009 20:22

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 183359

Já ten papír skoupím, a pak vám ho draze prodám; bylo by to docela stylové, pokud mě pořád prohlašujete za Žida, kterým nejsem, nebo sionistu, kterým se rozhodně být necítím. Alespoň byste měl jeden racionální důvod mě k tomuhle plemeni přiřazovat [chechtot]
A proč ho ode mě koupíte s očima vyvalenýma, jako kocour s průjmem na bedýnce s pískem:
Protože ruské tajné služby, v podstatě od Dzeržinského Čeky přes GRU, KGB a další zkratky až po momentální ruskou federální bezpečnostní službu, nebo jak si říkají, jsou prolezlé Chazary (tradičně tam měli zastoupení 30 - 50 % což je "poněkud" nadproporcionální z hlediska zastoupení Židů (nejen těch chazarského původu) v ruské populaci). A pokud v Česku nebude US základna, tak to podstatně zvyšuje pravděpodobnost nějakého opakování roku 1968. A pak budete mít Chazary s kalešnikovy na každém rohu. A na ten hajzlpapír se budou zase stát fronty, jako před rokem 1989. Ale pokud si vás vezmou do práce, tak žádnej potřebovat nebudete, půjde to ven nohavicema. [vyplazený jazyk]

183428

9.2.2009 23:12

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 183428

Pergill, to se teda zase vycajchnovali! Takový, podrobný informace o ruskejch tajnejch službách, jako maj Oni, nemá ani ta Sí-Aj-Ej. Dokonce, Pergill, Oni znaj i národnostní složení současný ruský tajný služby, klobouk dolů, před nima! Vsadím se s nima, že to tak přesně neví ani Putin, jako Oni.

Pergill, za Žida jich opravdu nepokládám, protože Židé jsou pokojný a mírumilovný národ. Za chazara jich považuju, Pergill, protože uvažujou a píšou jako chazar. Jak tak hezky napsali, Pergill, to slovo „k tomuhle plemeni“, hned jsem jich poznal. Oni si to už, Pergill, neuvědomujou, ale o jiným národu, my gojimové, mluvíme jako o národu, či národnosti a nikoliv jako Oni, o plemeni nebo rase. To není náš slovník, to je nefalšovaná talmudština.

183433

9.2.2009 23:23

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 183433

Omezte laskavě počet svých příspěvků. Tento měsíc jich tady máte už 39. Nárok máte na 10. Další vám pouštět nebudu, ledaže by byly mimořádně kvalitní.

183434

11.2.2009 15:25

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 183434

Pane editore, já si čtu příspěvky pana Nasredina rád.

183527

11.2.2009 22:54

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Nasredin 87.?.?.?

Reakce na 183527

Nevím zda admin pustí toto Nasredinovo oznámení:

Nasredin je stále zde, a protože je ukázněný, respektuje rozhodnutí admina. Nasredin je i dost sebekritický a nebude sám hodnotit kvalitu svých vlastních příspěvků. Nasredinovi stačí naznačit, aby pochopil, že jeho příspěvky nejsou „mimořádně kvalitní“ a bude napříště s příspěvky šetřit, aby se nestalo, že se nechá vlákat do „křížku“ s kýmkoliv a „vystřílí“ je všechny naráz. Nakonec opatření admina se plně osvědčilo a A.S. Pergill okamžitě vyplnil, co do počtu a jistě i kvality, Nasredinem dříve blokované místo.

183561

12.2.2009 0:48

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 183561

Nasredine, jak se to říka lidově: Ty si můj kluk[smích] a rád tě tady vidím. A zajímavé jsou i tvoje příspěvky.
Někdo jako ty na tomto webzinu chyběl a doufám, že se s tím p.Stwora časem srovná.[smích]

jansmith[smích]

183568

12.2.2009 2:24

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Nasredin 192.?.?.?

Reakce na 183568

Děkuji Ti, Jane, za milá slova, velmi mě potěšila. Nicméně, Admin udává tempo a charakter svého webu.

183571

12.2.2009 7:26

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 183571

Já si Vás taky velmi ráda čtu. Jestli problém ale není v tom, že nic nepřispíváte na provoz Zvědavce? Pokud byste přispíval, tak máte možnost neomezených příspěvků, nejen těch deseti. Já si píšu příspěvky kdy se mi zachce a bez cenzury- diskusní příspěvek se ihned zobrazí.

183581

9.2.2009 23:46

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Antiseptik 65.?.?.?

Reakce na 183428

Přestaňte už konečně strašit těma rusama, já vím že musíte odvádět pozornost od těch, kdo jsou dnes skuteční agresoři ve světě, a Alkajda už nevyplaší ani bázlivý nemluvně. Rusové ale taky ne, nikomu nic nedělají pokud se do nich nikdo nesere jako například Gruzie. A to i tam nesmrdí jako jiní, co se nedaj vyhnat ani po šedesáti letech. Najděte si raději lepšího bubáka, ale aby vám vydržel, tak to musí být asi přímo pohádková bytost. [velký smích]

183435

10.2.2009 22:42

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 183435

Antiseptiku, agresoři jsou jednoznačně muslimové. Jejich ideologové (od Mohameda po současné politické a ideologické vůdce) jasně a jednoznačně proklamují cíl dobýt celý svět a podřídit ho islámu. (Na rozdíl od křesťanství a judaismu, které mají podobný cíl ve svých "svatých knihách" také, ale v reálu to podporuje zanedbatelná menšina praktikujících věřících, v islámu mají tyto cíle podporu většiny věřících - v neanonymních průzkumech mezi muslimy v zemích EU mezi 30 a 50%.)
Pokud vy chcete žít ve světě, kde jsou nemuslimové okrádáni nebo zabíjeni na potkání a se ženami je zacházeno hůř než s hospodářskými zvířaty, který se řídí zákony vytvořenými bezcennými náboženskými fanatiky atd., pak se laskavě odstěhujte, třeba do Saúdské Arábie nebo Íránu.
Pokud budete normálním lidem překážet v tom, aby se proti islámské agresi mohli účinně bránit (což mj. znamená podporu Izraele, i se všemi jeho nectnostmi - jako že jich má dost, jednoduše proto, že je pro našeho nepřítele jeho existence strategickou hrozbou), tak budete prostě brán jako součást nepřátelských tlup a podle toho bude s vámi jednáno.

183483

11.2.2009 0:57

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Aja 74.?.?.?

Reakce na 183483

Vas svet, pane Pergille, je vskutku uzasny.

Memuzu mluvit za Antiseptika, ale ja jsem osobne rada, ze do nej nepatrim.

Byt nenormalni a soucasti nepratelske tlupy...deja vu...to jsem si zazila za socializmu a pred tim jsem odesla.

Tudiz, vy si muzete leda tak trhnout nozkou a jit skatulkovat nekam jinam, normalni clovece. [oči v sloup]

183489

11.2.2009 2:04

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Antiseptik 65.?.?.?

Reakce na 183483

Vidím že toho víte o muslimech hodně, nejspíš Vám dali u Mosadu příslušnou příručku. Ovšem ta je o muslimech kteří nemají nic společného s muslimy co žijí na této planetě. Ta je o muslimech bubácích. Stačí je totiž znát. Jako bubák je to sice docela pěknnej bubák, ale zdá se že straší jen ve Vaší ctěné hlavě. Mimo to že nejsou všichni arabové věřícími muslimy, jako nejsou zdaleka všichni peršané a zdaleka ne všichni židi věřicími, to dost pokulhává při srovnání se skutečností. To co hlásí nějakej muláh ještě neznamená že tomu všichni věřej. Bál bych se víc, že je více israelitů kteří berou pomatený rabíny vážnějc, ať už skutečně nebo jenom ze strachu, než je arabů co se hrnou do válek proti celýmu světu. Je to dost vidět v reálu, myslím tím ten skutečný, fyzický svět, ne ten co se odehrává ve Vaší hlavě. Nechme toho, mě s tím strašit nemůžete, mám jiný zkušenosti než jak je popisujete jak s araby, peršany či židy. A podporovat nějako prasárnu jako dělá Israel, jenom proto, že mě strašíte ještě větší prasárnou ač vymyšlenou, nebudu. A basta.

183494

11.2.2009 2:45

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 84.?.?.?

Reakce na 183494

Jak krásne dostal cez papuľu Levák Bob. [cool] [vyplazený jazyk] [velký smích] [chechtot]

183496

11.2.2009 8:00

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 183494

Příruček Mossadu netřeba, stačí znát Korán a kanonizované (přesný islámský ekvivalent tohoto křesťanského pojmu neznám - ale jde o to, že za jejich zněním stojí autorita víry) příběhy ze života Mohameda a jeho spolupracovníků a historii islámské expanze. To vše jsou zdroje nezávislé na Mossadu, byť mi tu určitě někteří židobijci budou tvrdit, že Mossad může i za nesnášenlivé výroky Mohameda (včetně výzev k vybití všech jinověrců mimo "náboženství knihy" a také jejich realizace pod přímým Mohamedovým vedením) - on byl zřejmě agentem Mossadu.
Křesťanské Araby sem netahejte, ti nepředstavují žádný problém. Jejich vybíjení a zotročování od muslimů je jistě jen židovská legenda a jejich postavení mimo zákon výnosy Hamásu (prosinec minulého roku) je jen izraelská propaganda; pardon, zapomněl jsem - vůdcové Hamásu jsou agenti Mossadu. Dtto Írán, ty tisíce povražděných za vlády Chomejního i jeho nástupců jsou jistě jen propaganda (ale je zajímavé, že na faktech se shodují i emigrantské skupiny Íránců, které si jinak jdou po krku).
Pro mě je v zásadě důležitější než vaše islámofašistická propaganda, že sám Sáňka, coby vůdce českých muslimů, jednoznačně v televizi (a vyšlo to písemně i v MF Dnes) prohlásil, že cílem českých muslimů je islamizace Česka.
"Pomatení rabíni" a jejich ortodoxní následovníci jsou v Izraeli asi stejně populární jako u nás jisté nejmenované snědší etnikum, a jsou předmětem nenávisti právě Židů imigrovavších z bývalého SSSR, protože ti nejsou na ortodoxně židovský způsob života zvyklí a je jich dost, aby mohli tlačit proti s tím spojeným nesmyslům.

183506

11.2.2009 15:46

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 183506

Pergille, běž se vydovádět na "Eurabia.cz", tam najdeš uplatnění. Už tady otravuješ vzduch dost dlouho, ale tohle zřejmě máš jako součást své pracovní náplně? Odvádět pozornost od skutečných problémů. Běž se vycpat a táhni jinam.

183529

11.2.2009 16:54

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 183506

Zeptám se vás přímo. Máte to v hlavě v pořádku? Co to melete o islámskofašistické propagandě? Když tu někdo na Zvědavci řekne, že zabíjet muslimy, šířit strach z jejich expanze a další pomatenosti jsou dílem nesvéprávných xenofobů s nacistickými a rasistickými sklony, tak je to islámskofašistická propaganda? To může skutečně říci jen naverbované sionacistické hovado.

183534

11.2.2009 17:22

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 84.?.?.?

Reakce na 183506

Prečítajte to poriadne.
Huh. Zdá sa nemáte v niektorých veciach jasno.
Dnes tvrdiť že jedna (hociktorá) strana je nevinná je tak isto absurdná, ako tvrdiť že ten A. Hitler bol filantrópom.
Pre ujasnenie 95% židov je Aškenázi, čo sú potomkovia Chazarov čo konvertovali na Judaizmus (Chazari žili v okolí Kaspického mora v čase Mongolských nájazdov bola známa ako Chazarské more)druhá vetva (Sefaradská) sú zväčša potomkovia legendárneho Abraháma.
Hlavné ohnisko je že sionisti vymysleli to, že na území Palestíny (Britskej kolónie) chú mať štát pre seba. Dostali to v roku 1947, zmiešaný štát by nebol problém, ale oni vyhnali Palestíncov zo svojich domovov do púšte, ale Palestínčania majú tuhý korienok a prežívajú.
Takže Talmudom sfanatizovaní sionistický potomkovia Chazarov chcú vyhubiť už nemenej fanatický muslimskích Palestíncov, ktorý sa sfanatizovali po tom čo ich vyhnali z ich domovov, zrovnali ich obce so zemou a zabrali ich územie.
Z hora uvedených dôvodov zomierajú ľudia, bohužiaľ hlavne civilisti z toho zväčša nevinné deti na oboch stranách.
A toto je príbeh vražednej špirály na blízkom východe a terorizmu. Nie rozpory vo viere.
Dodávam že Korán hlása že treba rozšíriť Islám ale netvrdí že násilne, a v Tore=starý zákon je príbeh Židov a sú prikázania pre Židov. Z toho vyplýva že to zvorali ľudia ktorý chcú moc a nie proroci (čo boli tiež ľudia z mäsa a kostí).

183538

11.2.2009 18:16

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 183538

> ... tvrdiť, že hocikterá strana je nevinná ...
V tomhle souhlas. Nicméně v době návratu Židů do jejich původní vlasti tam moc Arabů nebylo a většina z nich navíc kočovala na státní půdě, kterou nevlastnila. Vyhnání palestinských Arabů je do značné míry propaganda, ve skutečnosti s teroristickými útoky začali muslimové (nejen Arabi) a Židé jim začínali odpovídat stejně až s časovým odstupem (zhruba v návaznosti na příchod veteránů z front WW2). Zásadní problém je, že OSN vyhlásilo dva státy, a zatímco Židé tohle akceptovali, muslimové židovský stát prakticky okamžitě přepadli (a při té příležistosti si okolní islámské státy rozdělily území plánované pro vznik arabského / muslimského státu v Palestině).
Takže pořád ještě nejvíc palestinských území okupuje Jordánsko, nikoli Izrael. Na druhé straně se okupaci některých partií Palestiny Izraelem v zásadě nelze divit, protože původní Židům přiřčené území je hůř hájitelné než Č-SR po Mnichovu (dlouhá nudle, místy široká jen 15 km - to, že ji útočící moslemíni nerozťali na několik životaneschpných částí, je důkazem jejich naprosté nekompetence).
Ale nyní to hlavní: Přes všechny rozpory a exitující problémy (včetně prvků rasismu a apartheidu v izraelském zákonodárství) jsou nám obyvatelé Izraele bližší. Řada z nich (nebo jejich rodiče) žila bezkonfliktně v evropském prostředí, alespoň částečně asimilována (u mnoha jejich židovství poznáme až podle toho, že je zavraždili Němci v koncentráku). Naproti tomu muslimové, pokud jich v populaci bylo víc než nějakých 10 - 15 %, tak vždy, od hidžry po současnost, od severního pólu k jižnímu, s výjimkou silně diktátorských režimů na způsob Titovy Jugoslávie nebo SSSR, byli vždy a všude zdrojem sociálních půtek a rozbrojů. Nenajdete v uvedeném prostoru a čase jedinou zemi, kde by vyšší procento muslimů žilo s ostatními obyvateli v míru. Buď danou zemi ovládli a nastolili tam islámofašistický teror (jako v současné době v B+H, Kosovu, Somálsku a dalších zemích na jihu Afriky a Asie), nebo se je podařilo vykopat, jako z Pyrenejského poloostrova nebo větší části Balkánu.
Řešit v současné době nějaké "sionisty" je na úrovni řešení nevysypaného popelníku u kamen v domě, kde zuří požár.
Máte pravdu i v tom, že v Tóře najdete spousty podobných nebo identických výzev k násilí, konec konců, je to jeden z hlavních zdrojů Koránu a Mohamed původně aspiroval na postavení nového židovského proroka, ale rozdíl v podpoře těchto věcí mezi Židy a muslimy je obrovský.

183541

11.2.2009 17:30

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 183483

"agresoři jsou jednoznačně muslimové. Jejich ideologové (od Mohameda po současné politické a ideologické vůdce) jasně a jednoznačně proklamují cíl dobýt celý svět a podřídit ho islámu. (Na rozdíl od křesťanství...."

A co krvava evangelizace americkeho kontinentu?

183539

11.2.2009 18:40

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 183539

Ten americký kontinent by byl na dlouhé povídání:
Na severu byl zásadní konflikt mezi kočovníky a zemědělci (kočující lovec potřebuje podstatně větší území, aby se uživil). Ve střední Americe a na severu jižní to nebylo tak drastické, "zlí kolonizátoři" se přidali k jedné straně zuřícího konfliktu (proti aztécké řiši v Mexiku, v občanské válce v Peru) a druhá je více-méně vítala s otevřenou náručí (např. režim v Mexiku za Španělů byl čajíček proti režimu v aztéckém státě).
Naprostá většina Indiánů také nevymřela kulkami zlých kolonizátorů, ale na (neúmyslně) zavlečené choroby a alkohol. Vrátili to Evropě syfilidou a tabákem [chechtot]
V zemědělských oblastech střední a jižní Ameriky jsou indiáni populačně aktivní (přibývá jich). Zabrat dostaly především lovecké národy (některé měly jakési kočovné zemědělství, jaké bylo v Evropě před pár tisicovkami let, což na evropany nestačilo). Ten konflikt ale nebyl ideologický, ale opravdu civilizační (v Evropě jsme si ho v neprospěch kočujících lovců odbyli také, po neolitické revoluci; ještě konflikt Slovani versus Avaři měl podobný charakter a skončil vyhlazením kočovníků).
Pravdivost této téze dokazuje i totální vyhubení některých indiánských kmenů z atlantického pobřeží, které poměrně časně přijaly křesťanství, takže konflikt pak byl křesťané versus křesťané; a přesto nastal a přesto skončil jejich vyhubením. K velkému žalu antropologů, protože není jasné, jestli měli příměs krve Vikingů.
MMCH do vynálezu opakovačky a víceranného revolveru (zavedeny do armády během války severu proti jihu) byly indiánské luky a šípy takticky srovnatelné s puškami a v nepravidelném boji dokonce vedly. Bílí vyhráli především proto, že jich bylo víc a byli líp organizovaní.

183544

11.2.2009 18:51

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 183539

Nejen Ameriky, ale také Evropy a dalších území. Milióny mrtvých...

183546

11.2.2009 22:36

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 183546

V tomhle souhlas.
Zásadním problémem jsou monoteistická náboženství. Jsou z principu věci nesnášenlivá a agresívní.
Judaismus byl do značné míry vyřešen likvidací starověkého židovského státu a vyhnáním Židů do diaspory (byť tam nějací zřejmě trvale zůstali). Zejména v Evropě se museli zcivilizovat a mohli se v 18. století stát standardními občany.
Křesťanství se v evropském prostředí (kulturně podstatně vyspělejším než jeho zakladatelé) civilizovalo víc než půl tisíciletí (nahrubo, tento proces pak pokračoval zhruba do éry osvícenství).
Takže zbývá islám, který se vyvinul mezi bezcennými primitivy (kočovníci a lupiči) a je programově anticivilizační (Mohamed a jeho následovníci, vyjma období osvícených kalífů, cílevědomě potlačovali rozvoj řemesel i vzdělanosti - zbyla pouze "učenost", spočívající v memorování Koránu a jeho výkladů). V prostředí islámu nevznikl jediný významný vědecký objev nebo technická inovace (vyjma sporného sedla na velblouda). Řada toho, co je vydáváno za význačné projevy "civilizačního přínosu islámu" jsou překlady předislámských děl, jednak antických, jednak asijských národů, od středního východu po střední Asii. Navíc se jedná o zcela inkoherentní skupinu solitérních vzdělanců, rozptýlených na obrovské ploše a v rámci několika století (nikdy zde nevzniklo něco podobného evropským vědeckým školám - skupinám na sebe cílevědomě navazujících vědců, kontaktujících se mezi sebou a zajišťujících výchovou žáků transgenerační přenos znalostí a dovedností). Kdyby se jejich díla nedostala do Evropy, mimo islámské prostředí, pes by dnes po nich neštěkl, protože by o nich nikdo nevěděl. Islám v podstatě každou zemi, kterou se mu podařilo dobýt, "vybydlel" a zanechal tam v lepším případě trosky předislámských kultur (třeba Írán) nebo místní kulturní obyvatelstvo vybil a nahradil civilizačně bezcennými přivandrovalci - vyznavači islámu (prakticky celý sever Afriky).
Právě z toho důvodu je islám tak nebezpečný: islamizace Evropy by neskončila "jen" asi pětisetletou civilizační retardací jako v případě christianizace, ale totálním propadem do naprostého barbarství, srovnatelného snad se stavem krátce po neolitické revoluci. Navíc jsme podstatně složitější civilizace než byla ta římská, když ji křesťané dovedli ke zhroucení. Procento lidí, kteří by se o sebe a své rodiny dokázali postarat po zhroucení společenské dělby práce, je u nás nyní v zásadě zanedbatelné.

183557

12.2.2009 18:43

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 183557

Take souhlasim. Christianizace selhala a svet se jaksi probudil. Islamizace bude horsi, pokud se rozleze do sveta. Proto je spatne rusit hranice, bourat narody Multiklulturalismem a vubec nicit kulturu kazdeho naroda.
Situace s Mohamedany by se mela resit podle jejich vlastniho prikladu.

183593

Příspěvků: 146

07.02. 07:08 Jarmila  Čeští politici
07.02. 11:04 Saša  RE: Čeští politici
07.02. 14:10  RE: Čeští politici
08.02. 04:25 kozoroh  RE: Čeští politici
09.02. 00:40 p  RE: Čeští politici
09.02. 10:24 Pavel -Čert- Němec  RE: Čeští politici
10.02. 02:47 kozoroh  RE: Čeští politici
10.02. 09:34 Pavel -Čert- Němec  RE: Čeští politici
11.02. 04:27 kozoroh  RE: Čeští politici
11.02. 13:04 Mirda  RE: Čeští politici
11.02. 13:23 Mirda  RE: Čeští politici
11.02. 16:48 Jarmila  RE: Čeští politici
11.02. 18:18 Mirda  RE: Čeští politici
12.02. 00:02 google  RE: Čeští politici
12.02. 07:16 Jarmila  RE: Čeští politici
11.02. 15:06 Pavel -Čert- Němec  RE: Čeští politici
07.02. 12:01 Nasredin  RE: Čeští politici
07.02. 16:01 Jarmila  RE: Čeští politici
07.02. 16:43 Dale Coper  RE: Čeští politici
07.02. 21:04 Rene Bartosek  RE: Čeští politici
07.02. 23:52 Dale Coper  RE: Čeští politici
08.02. 07:29 Jarmila  RE: Čeští politici
07.02. 16:47 Mirda  RE: Čeští politici
07.02. 19:45 Nasredin  RE: Čeští politici
08.02. 03:26 Mirda  RE: Čeští politici
08.02. 06:43 Kyklop  RE: Čeští politici
08.02. 16:06 Mirda  RE: Čeští politici
09.02. 02:43 p  RE: Čeští politici
09.02. 01:34 p  RE: Čeští politici
09.02. 02:26 p  RE: Čeští politici
08.02. 07:11 Jarmila  RE: Čeští politici
08.02. 14:33 Nasredin  RE: Čeští politici
09.02. 07:51 Jarmila  RE: Čeští politici
09.02. 07:56 Jarmila  RE: Čeští politici
08.02. 16:22 Takyjeden  RE: Čeští politici
08.02. 16:31 Mirda  RE: Čeští politici
09.02. 02:54 p  RE: Čeští politici
09.02. 08:03 Jarmila  RE: Čeští politici
09.02. 08:32 Mirda  RE: Čeští politici
12.02. 08:15  RE: Čeští politici
08.02. 14:46 Nasredin  RE: Čeští politici
09.02. 01:55 p  RE: Čeští politici
07.02. 10:11 inn-ocean  Kdo?
07.02. 10:22 Sid  Konštrukty pána Falka
07.02. 10:56 schaba1  RE: Konštrukty pána Falka
07.02. 11:31 Saša  RE: Konštrukty pána Falka
07.02. 20:33 Nobody  Naivita
08.02. 16:06 pje  RE: Naivita
08.02. 23:46 nobody  RE: Naivita
09.02. 15:52  RE: Naivita
09.02. 19:50 nobody  RE: Naivita
12.02. 11:19 mtk  RE: Naivita
07.02. 22:31 jansmith1984  Valčík s Bašírem/Waltz With Bashir
08.02. 17:16 Dale Coper  RE: Valčík s Bašírem/Waltz With Bashir
08.02. 18:50 Sid  RE: Valčík s Bašírem/Waltz With Bashir
08.02. 21:14 Aja  RE: Valčík s Bašírem/Waltz With Bashir
08.02. 22:19 bilbord  RE: Valčík s Bašírem/Waltz With Bashir
08.02. 00:06 Panelak Obama  Fakta
08.02. 00:44 Martyn30  Varšavské ghetto nebylo nic
08.02. 12:44 jz  RE: Varšavské ghetto nebylo nic
08.02. 18:15 Rene Bartosek  RE: Varšavské ghetto nebylo nic
08.02. 22:01 hestroy  RE: Varšavské ghetto nebylo nic
08.02. 22:24 Nasredin  RE: Varšavské ghetto nebylo nic
09.02. 10:07 hestroy  RE: Varšavské ghetto nebylo nic
09.02. 13:52 Mirda  RE: Varšavské ghetto nebylo nic
09.02. 18:14  RE: Varšavské ghetto nebylo nic
09.02. 20:01 Oracle  RE: Varšavské ghetto nebylo nic
09.02. 20:10 Nasredin  RE: Varšavské ghetto nebylo nic
10.02. 17:13 hestroy  RE: Varšavské ghetto nebylo nic
10.02. 20:11 vodnik007  RE: Talmudistán namiesto Izrahell
11.02. 13:54 Mirda  RE: Talmudistán namiesto Izrahell
11.02. 17:12 vodnik007  RE: Talmudistán namiesto Izrahell
11.02. 18:35 Aja  RE: Talmudistán namiesto Izrahell
08.02. 02:35 Ibrahim Ag Alhabib  hanba nám
08.02. 03:22 Oracle  RE: hanba nám
09.02. 17:57 Ibrahim Ag Alhabib  RE: hanba nám
09.02. 19:59 Oracle  RE: hanba nám
09.02. 03:11 p  RE: hanba nám
09.02. 07:17 Mirda  RE: hanba nám
08.02. 10:33 A.S. Pergill  Nacista Falk zase boduje:
08.02. 15:37 Nasredin  RE: Nacista Falk zase boduje:
08.02. 18:17 Mirda  RE: Nacista Falk zase boduje:
08.02. 18:27 Couda  RE: Nacista Falk zase boduje:
08.02. 19:16 Kanadan  RE: Nacista Falk zase boduje:
08.02. 22:54 Saša  RE: Nacista Falk zase boduje:
08.02. 23:51 Kanadan  RE: Nacista Falk zase boduje:
09.02. 03:10 Mirda  RE: Nacista Falk zase boduje:
09.02. 04:08 Kanadan  RE: Nacista Falk zase boduje:
09.02. 07:58 Mirda  RE: Nacista Falk zase boduje:
09.02. 08:50 Kanadan  RE: Nacista Falk zase boduje:
09.02. 15:34 Rene Bartosek  RE: Nacista Falk zase boduje:
09.02. 15:57 Rene Bartosek  RE: Nacista Falk zase boduje:
10.02. 15:01 hestroy  RE: Nacista Falk zase boduje:
09.02. 10:11 hestroy  RE: Nacista Falk zase boduje:
09.02. 10:29 sxg  RE: Nacista Falk zase boduje:
09.02. 13:30 Mirda  RE: Nacista Falk zase boduje:
10.02. 04:08 Kanadan  RE: Nacista Falk zase boduje:
10.02. 18:10 Mirda  RE: Nacista Falk zase boduje:
10.02. 18:15 Mirda  RE: Nacista Falk zase boduje:
10.02. 22:43 jansmith1984  RE: Nacista Falk zase boduje:
11.02. 15:01 Mirda  RE: Nacista Falk zase boduje:
09.02. 12:59 Nasredin  RE: Nacista Falk zase boduje:
09.02. 15:01 Antiseptik  RE: Nacista Falk zase boduje:
08.02. 21:42 A.S. Pergill  RE: Nacista Falk zase boduje:
09.02. 00:20 Nasredin  RE: Nacista Falk zase boduje:
09.02. 20:10 A.S. Pergill  RE: Nacista Falk zase boduje:
09.02. 22:48 Nasredin  RE: Nacista Falk zase boduje:
08.02. 21:57 hestroy  RE: Nacista Falk zase boduje:
10.02. 06:11 ksiphias  RE: Nacista Falk zase boduje:
10.02. 06:22 Datel  RE: Nacista Falk zase boduje:
10.02. 15:54 ksiphias  RE: Nacista Falk zase boduje:
10.02. 17:11 hestroy  RE: Nacista Falk zase boduje:
11.02. 01:33 Datel  RE: Nacista Falk zase boduje:
11.02. 15:18 Mirda  RE: Nacista Falk zase boduje:
12.02. 22:49 ksiphias  RE: Nacista Falk zase boduje:
12.02. 22:56 mtk  RE: Nacista Falk zase boduje:
16.02. 04:51 Datel  RE: Nacista Falk zase boduje:
08.02. 17:59 hestroy  RE: Nacista Falk zase boduje:
08.02. 18:39 Mirda  RE: Nacista Falk zase boduje:
08.02. 20:58 jansmith1984  RE: Nacista Falk zase boduje:
08.02. 22:00 hestroy  RE: Nacista Falk zase boduje:
08.02. 21:25 Nasredin  Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
09.02. 02:12 Mirda  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
09.02. 20:22 A.S. Pergill  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
09.02. 23:12 Nasredin  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
09.02. 23:23 Vladimír Stwora  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
11.02. 15:25 hestroy  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
11.02. 22:54 Nasredin  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
12.02. 00:48 jansmith1984  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
12.02. 02:24 Nasredin  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
12.02. 07:26 Jarmila  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
09.02. 23:46 Antiseptik  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
10.02. 22:42 A.S. Pergill  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
11.02. 00:57 Aja  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
11.02. 02:04 Antiseptik  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
11.02. 02:45 Oracle  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
11.02. 08:00 A.S. Pergill  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
11.02. 15:46 Mirda  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
11.02. 16:54 hestroy  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
11.02. 17:22 Oracle  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
11.02. 18:16 A.S. Pergill  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
11.02. 17:30 vodnik007  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
11.02. 18:40 A.S. Pergill  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
11.02. 18:51 hestroy  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
11.02. 22:36 A.S. Pergill  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!
12.02. 18:43 vodnik007  RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 1

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 9

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,90 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 565,14 Kč
1 unce stříbra
520,85 Kč
Bitcoin
756 612,54 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 515