Diskuze k článku

S Obamou nepřichází žádná změna

Příspěvků 16

30.1.2009 7:30

Hillary Clint

Tom 24.?.?.?

Vložený obrázek

182493

30.1.2009 8:59

trochu neco jineho

panelak Obama 85.?.?.?

www.chramyudalosti.cz

182497

30.1.2009 21:19

RE: trochu neco jineho

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 182497

jo, tam je hodně dobrého čtení. Kdo ví, že nejde o sci fi ale jen o přepis událostí v prostou pomocí "domorodců", tak má našlápnuto k pochopení mnoha vztahů v naší historii.
Jen jsem tam zatím nenašel nic o kvalitě našich "dvou mozků", klíčového to nástroje programu pro "člo/věky" (Č+L+O + věky)

182548

30.1.2009 12:37

Loutkoherci zůstali

Nasredin 85.?.?.?

Je těžké cokoliv doplnit nebo napsat k brilantním analýzám a celkovým postojům Chomského. Snad jen to, že si vážím jeho dlouhodobých a všeobecně známých postojů k nejrůznějším světovým událostem. Jeho osobnost je tak silná a známá v celém světě, že když jenom promluví, vydá to za celé diplomatické mise. Rád čtu jeho projevy a články. Vím tak, že nejsme sami.

182517

31.1.2009 2:33

RE: Loutkoherci zůstali

p 125.?.?.?

Reakce na 182517

...to vypada ze zase prohrali/Irak/ proc do nich nekopneme jako do hadraku....

182569

31.1.2009 22:40

RE: Loutkoherci zůstali

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 182517

Me treba prekvapuje, ze clovek jeho formatu nevi nic o pricinach finacni krize? [překvapení] [mrknutí jedním okem]

182658

2.2.2009 15:01

RE: Loutkoherci zůstali

Jay Cee 212.?.?.?

Reakce na 182517

Chomskeho bych neprechvalil, taky jenom plni svou roli. Muze sice mluvit ze sveho opravdoveho presvedceni, ale je srozumen s tim, ze on je žádaným ucastnikem "celosvetove diskuse". Nechazar by nikdy nedostal takovou publicitu a po prvni vete by byl pod drnem. Chomsky slouzi tomu ucelu, aby meli Ž. porad po ruce argument, ze nejsou vsichni stejni, ze nejsou vsichni sioniste, a ze jsou cinni, zasadovi a aktivni pro blaho vsech gojimu; jsou lidry vsech nazorovych taboru. Akorat, ze jsou zase "shodou okolnosti" rasove disproporcionalne manazery a ucastniky vsech diskusi na ozehava temata... Pak na dokonalem systemu jiz neni treba cokoli menit a plan pokracuje dal podle scenare.

182831

4.2.2009 19:14

RE: Loutkoherci zůstali

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 182831

S tím, že je aktérem "vyšší hry" nesouhlasím. Jeho dlohouleté postoje k problémům jako je např. Palestina, Irák, Afganistán a další, jdou silně proti proudu a jsou burcující. Amerika i světové židovstvo má v něm kvalifikovaného, veřejného oponenta, který se nebojí podporovat různá mírová hnutí ve světě. Jako malý příklad je jeho podpis, vedle jiných osobností, na české petici hnutí proti radaru USA v Brdech. Jeho aktivity jsou, samozřejmě, mnohem širší. Zda jeho publicita souvisí s jeho chazarským původem bych pochyboval. Na jeho renomé jsou i chazaři krátcí, tedy kromě možnosti mu zavřít ústa jednou provždy. Když neotisknou jeho článek, bude zvěřejněn v jiné zemi. Jejich cílům nijak nepomáhá, naopak na ně upozorňuje.

Je to podobné jako s rabínem Joelem Teitelbaumem (+1979), který byl pokládán za nesporného vůdce všech Židů všude na světě, kteří nebyli infikování sionismem. S odvahou, která je v dnešní době velmi vzácná, nazýval sionistický stát jako 'dílo Satana, svatokrádež a rouhání'. Prolévání krve za sionistický stát se mu příčilo.

183033

6.2.2009 9:09

RE: Loutkoherci zůstali

Jay Cee 212.?.?.?

Reakce na 183033

"Je srozumen" znamena, ze vi, ze je pouzivan pro ucel, ktery jsem uvedl (tj. panoptikum), presto, ze on sam pro sebe muze uprimne doufat, ze snad neco presto zmeni. Ano, jeho publicita primo souvisi s jeho puvodem. Odpovezte si sam na otazku, jestli by Chomsky mohl ziskat renome bez medialni pozornosti od svych Chazaru. Pro ne je lepsi chazarsky kritik (z duvodu, ktere jsem uvedl) nez gojim. Jeho medialni prezence je takova, ze se o nem vi, ale coverage je tak mizerna, ze nikoho nemuze burcovat nebo upozornovat, jak vy sam doufate. Jim staci vytvorit iluzi plurality. A s tim Teitelbaumem: kolikrat jste videl ten jeho vyrok na CT2?, kolikrat se citoval napr. v souvislosti s nedavnym 60. vyrocim Izraele nebo izraelskym terorem v Gaze na CT1, Nove, Prime, MF Dnes, Blesku, ... ?

183210

30.1.2009 18:06

Chomsky-vzorec vyvoje

Panelak Obama 195.?.?.?

Noam byl v roce 1948 jako Sionista u zakladani Izraele a od te doby diky pruznosti vysokeho IQ se mu podarilo reagovat adekvatne a NEZAMRZAT na prezitych doktrinach.Zivot sam nabizi alternativy,kterych se i Grygar,Neff,mohou take zdarne chopit a neumirat v DEZILUZI.

182535

30.1.2009 19:34

kriza

udo 89.?.?.?

takze pan ''politicky, atd. analytik'' Chomsky tvrdi v tomto clanku, ak som to dobre pochopil, ze nerozumie, ako funguje kriza, ako bola vyvolana a ake su cca. jej kratkodobe a dlhodobe ciele? tak to je na zamyslenie sa, hmm ...

182540

30.1.2009 22:11

xwy, kde jsou?

Nasredin 85.?.?.?

Už sem jich dlouho neviděl. Snad neochuravěli na tu chřipku? To bych jim poradil pořádnýho vypocení a popřál brzkýho vykurýrování. Že oni, xwy, šibal jeden, odjeli nakonec na vakace k Mrtvýmu moři? Myslím, tak nějak, jako do lázní, nebo co. Teď tam maj klid od těch všelijakejch terorystů a můžou si tam bez obav debužírovat, protože tam na nich není vidět. To si vybrali, xwy, chytře ten termín, to se jim musí nechat. Ale pozor, xwy, to Mrtvý moře už nejni, jako bejvalo! Nejčko je to víc jako kyselina, než moře, jak se poslední roky ztrácí. Ne aby si do něj namočili celou prdel, to by ty jejich hemeroidy sice odstranili, ale i s prdelí! Pozor na to, Pergill, a přečtou si, pro sichr, napřed nějakej fóršrift! Já jim, pergill, jako jejich dobrej známej, radím, naberou si do kýble asi tak polovinu a dolejou to normální vodou. Pak si můžou na ten kýbl klidně sednout. Jinak to radši vůbec nedělaj. A, Pergill, málem bych zapoměl jich varovat, aby do toho Mrtvýho moře nestrkali nějak hlavu! To ať jich vůbec ani nenapadne, toho se musej vyvarovat. Ne, že by se mohlo uvnitř něco pokazit, ale přišli by o podobu. A jak by se pak váleli na lajntuchu, druhej by ani nevěděl, kterou část jejich těla pozdravit. Zvuky vydávaj oba jejich otvory a doteď se jich dá poznat podle toho, že jeden z nich mluví. Co by ale bylo, kdyby došlo na moje slova, ani nechci domejšlet. Vždyť oni dobře věděj, že to s nima myslím pěkně.

Xwy, oni jsou stejně mazanej kujón, to se jim musí uznat, když nechali doma pécéčko, aby jich nikdo nerušil při tom omejvání. Úplně jim rozumím a chápu jich. Byla by to moc velká škoda, xwy, kdyby si při sezení na tom kýblu s mrtvou vodou přečetli nějakou zlost, co by jich rozlobila tak, že by mohli do toho kýblu i něco přidat, co neměli původně v úmyslu. Pak by to museli, xwy, potajmu někam vylejt a opakovat celou procedůru zbytečně nanovo. A ta ostuda, kdyby jich, xwy, u toho někdo uviděl! To aby se pak snad ani z ostudy nevraceli. Já jim, xwy, věřím, že to maj stejně nějak chytře ošetřený, aby k žádný ostudě nedošlo. Třeba můžou sedět na kýblu v plavkách. To by se to pak muselo jenom nějak zaretušírovat, třeba novinama, aby mohli dojít na to místo, kde by se mohli celej vyválet, ze všech stran, v mrtvym bahně. Pak by nebylo, xwy, nic na nich vidět ani cejtit. Ono to bahno, xwy, totiž smrdí jako raněnej stepní kozel, věděj? Nebo by taky mohli začít kouřit, jak odsouzenej na smrt, aby přerazili smrad a počkali by na tmu, aby se z pláže bezpečně vykradli. To by bylo taky účinný. Nakonec, xwy, mám pro nich úplný pochopení, že za ty nekřesťanský prachy, co museli na to kurýrování u Mrtvýho moře vysolit, si to chtěj pořádně vychutnat. A maj recht. Tak jich, xwy, nebudu vyrušovat a moc jich pozdravuju.

p.s. xwy, až se vrátěj, napíšou mi zase něco, stýská se mi po nich

(Pane Nasredin, jste zcela mimo téma, vyvoláváte hádku, Váš příspěvek by měl být vymazán. Je mně líto Vaší námahy a pokoušíte se o jistou humornost, dočasně ponechávám. – Moderátor)
(Jméno osloveného vypuštěno. Příspěvek ponechán vzhledem k pozitivní reakci. – Moderátor)

182552

30.1.2009 23:53

RE: xwy, kde jsou?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 182552

Tak jsem si myslela, že by se mi u mrtvého moře mohla ztratit lupénka, ale právě jsem se z vašeho příspěvku dozvěděla, že bych se tam mohla ztratit celá. A to nechci. Ale nasmála jsem se. I když vůbec nevím o koho jde a je to mimo téma. A můj příspěvek taky. [velký smích]

182561

31.1.2009 1:36

prvni test..

p 125.?.?.?

...prvni test pro pana Obamerta a soudruzku Hillivni..a Barak jako Barak a Hussain se ztratil. Podobne jako u s.Cerneho D.tito maji na miste mozku TURECKY HAJZL,ktery jiz navstivilo mnoho lidi.....bohuze

182564

31.1.2009 19:41

Mimo tema, ale mozna ma co rici ke genum presidenta

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

NAIROBI (AFP) - US President Barack Obama's Kenyan half brother George was arrested on charges of possession of cannabis, police sources said Saturday.

George Obama was arrested on Friday with cannabis, known locally as bhang, and was placed in custody, a senior police officer told AFP on condition of anonymity.

"He was picked up in Nairobi's Huruma area with three other young men," the officer said, adding they were due to appear in court on Monday.

182647

5.2.2009 5:14

Když Vám jména hráčů nic neříkají,tak se podívejte na jejich skutky

kozoroh 61.?.?.?

Hlavní hra, je v základě ,kdo je kdo a co dělá a co říká, ale ,hlavně ,co dělá.
Najděte si tuto linku "Forward .com" a potom zkuste natukat
http;//www.forward.com/articles/14148/
a měli byste najít hlavní nadpis říkajicí toto=The Obamas Have a Rabbi in the Family,
Takže to je jasné a nemusíme psát žádný další komentář,že ano?

http://globalfire.tv/nj/graphs/obongo.jpg
Whatever the Lobby demands, I shall pay, because I am in Office to serve - to serve "The Lobby
Thain was CEO of Merrill Lynch, the big brokerage firm. On a good day, Merrill is worth zero. A week before it was about to go out of business, Thain sold this busted bag of financial feces to Bank of America for $50 BILLION.

I'd say that's worth a bonus.

But it gets better. When the bag broke and another $5 billion in losses were discovered at Merrill, Thain went to the U.S. Treasury and got ANOTHER $20 BILLION to cover Bank of America's bad financial bet -- from us, the taxpayers.
*The ownership of the 12 Central banks, a very well kept secret, has been revealed: 1. Rothschild Bank of London 2. Warburg Bank of Hamburg 3. Rothschild Bank of Berlin 4. Lehman Brothers of New York 5. Lazard Brothers of Paris 6. Kuhn Loeb Bank of New York 7. Israel Moses Seif Banks of Italy 8. Goldman, Sachs of New York 9. Warburg Bank of Amsterdam 10. Chase Manhattan Bank of New York.Takže,křestanské peníze z kapes křestanů se dají židovským bankám, proč ne ,kdýž americký občan na to nic neříka,že ano?

183069

Příspěvků: 16

30.01. 07:30 Tom  Hillary Clint
30.01. 08:59 panelak Obama  trochu neco jineho
30.01. 21:19 janko  RE: trochu neco jineho
30.01. 12:37 Nasredin  Loutkoherci zůstali
31.01. 02:33 p  RE: Loutkoherci zůstali
31.01. 22:40 Rene Bartosek  RE: Loutkoherci zůstali
02.02. 15:01 Jay Cee  RE: Loutkoherci zůstali
04.02. 19:14 Nasredin  RE: Loutkoherci zůstali
06.02. 09:09 Jay Cee  RE: Loutkoherci zůstali
30.01. 18:06 Panelak Obama  Chomsky-vzorec vyvoje
30.01. 19:34 udo  kriza
30.01. 22:11 Nasredin  xwy, kde jsou?
30.01. 23:53  RE: xwy, kde jsou?
31.01. 01:36 p  prvni test..
31.01. 19:41  Mimo tema, ale mozna ma co rici ke genum presidenta
05.02. 05:14 kozoroh  Když Vám jména hráčů nic neříkají,tak se podívejte na jejich skutky

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

39

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 81 čtenářů částkou 13 773 korun, což je 39 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 3

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Prymulovi jen tak přistál na účtu milión korun06.10.20 09:50 Česká republika 3

Petice proti náhubkům, testům na covid19 a dalším opatřením04.10.20 17:58 Česká republika 11

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
27,14 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
25,28 Kč
100 japonských jenů
21,75 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,63 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 937,86 Kč
1 unce stříbra
573,30 Kč
Bitcoin
279 824,29 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 396