Diskuze k článku

Zvědavec má dovolenou

Příspěvků 53

23.1.2009 7:31

Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Pokud se pan Stwora do 8. února nevrátí, tak to tady budu hlídat já. Máte se na co těšit. Vojtu49 ještě pustím, ať máme nějakou legraci, ale takový 2xs (anonym č.85), ten si už nevrzne. Nenechám přece Zvědavce zaplavit sionistickou žumpou. Na ty jeho hlody stejně není nikdo zvědavý a jenom tady unavuje. Takže bude čistka a trochu to zde zkultivujeme....samozřejmě s vaší spolupráci. Stačí ukázat prstem a já už s dotyčnýum zatočím (čti - vymažu, zlikviduji, zničím, roztrhám, rozcupuji, atd).

Pane Stwora, kde jste viděl v dnešní společnosti odpočítávat si z výplaty dny na dovolenou? Na dovolenou má každý nárok a ta je vždy (má být) placená. Jinak hodně veselých dnů a odpočinku. Hodně podařených snímků a pozor...některá děvčata vypadají na osmnáct. Tady samozřejmě myslím fotografování. [velký smích]

181852

23.1.2009 7:56

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 181852

[smích] Taky když slyším Thajsko, tak se mi vybaví, že tam muži jezdí za specifickým cílem. Ale taky přeji panu Stworovi hezkou dovolenou. Teda pane Mirdo, nejsme my náhodou Hujeři?[smích]

Dneska Vám odpovím na mail.

181854

23.1.2009 8:39

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 181854

>Taky když slyším Thajsko, tak se mi vybaví, že tam muži jezdí za specifickým cílem.
---------------------
Je to tak. Vysoce postavení "pánové" (právníci, doktoři, politici) se za pár šupů jedou do Thajska rozšoupnout. A to převážně s těmi nezletilými. Naděje umírá naposled. Musíme tedy jenom doufat, že syn už tátu pohlídá a pan Stwora se nám v pořádku vrátí. Opálený a s permanentním úsměvem po nádherně prožité dovolené. Především v zimě, kdy nám tady v Kanadě právě nyní lomcují mrazy. Kdo to povídal o globálním oteplování?

>Dneska Vám odpovím na mail.
-----------------------------
Ve skrytu duše jsem doufal, že ty naše intimní vztahy neproniknou na internet. [velký smích] No...už je to venku [mrknutí jedním okem] ..........

181858

23.1.2009 8:30

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181852

Mirdo, s tím já naprosto souhlasím. Nevím, proč bych si měl číst oficiální propagandu i na Zvědavci. A Vojta49? Ten alespoň podporuje vraždění dětí kultivovaným způsobem. Je to takový siovrah v rouše beránčím...

181856

23.1.2009 9:08

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 181856

Jindřichu, moje novoroční předsevzetí je: "Slušně a s respektem diskutovat na Zvědavci i s duševně poškozenými jedinci". Musím poukázat na rozdíl mezi duševně zaostalým a duševně poškozeným (propagandou). Jednou vymytý mozek = navždy vymytý mozek. To se už nikdy nezmění. Budeme si holt muset zvyknout na mozkové zvratky "siovrahů v rouše beránčím" a u 2xs na jeho nekontrolovatelné a nesmyslné slovní průjmy. Kde chybí šedá mozková kůra, tam se žádná logika nevytvoří.

181860

23.1.2009 9:23

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181860

[chechtot] Jejky, to bude kvikotu!

181862

23.1.2009 12:33

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 181862

Souhlasím s tím, že čistit se musí (nechceme žít ve špíně), ale tento odkaz sem dát musím :
Zvolení Obamy je náš triumf.
To by měli všichni lidé dostat do svých domovních schránek. Je to sice propaganda, ale oči otevírající.
http://forum.zvedavec.org/index.php?topic=698.msg1...

Panu Stworovi také přeji příjemnou, pohodovou a zajímavou dovolenou.

181896

23.1.2009 17:00

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

mtk 80.?.?.?

Reakce na 181896

Pane Karle z Čech, POZOR! Nejedná se o žádnou propagandu, ale patrně o drsnou nadsázku. Ty stránky před nějakou dobou totiž vypadaly takto. Pochází ze stejného portálu, stejná úprava a hlavně se mi na těchto nových automaticky zobrazily mé přihlašovací údaje, přestože jsem na nich nikdy nebyl (na těch předchozích ano; jestli má nějaký IT expert jiné vysvětlení, sem s ním). Takže nejedná se o židovský, zednářský, jehovistický zdroj, nýbrž o zapřísáhlé odpůrce těchto(předpokládám), anebo jde o nějakou podivnou lest. Odpovězte si sám, proč zvolili tento způsob sdělení svých postojů. Ostatně, přispěvatel Latinec (známý i zde) již pod uvedeným článkem o Obamovi v komentáři hovořil o humoru.

181913

23.1.2009 17:40

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181913

Samozřejmě jde o pěknou mystifikaci. Docela jsem se u toho zasmál! [chechtot]

181915

24.1.2009 5:19

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 181915

>Samozřejmě jde o pěknou mystifikaci.
-------------------------------------
Jindro, znáš tohle?: "Pokud není dostatek antisemitismu, tak si musíme nějaký vyrobit". S tímto rčením na mysli jsem pročítal ten původní odkaz. Až později, když jsem nahlédnul do toho "staršího vydání" (odkaz, který zde zanechal mtk), tak musím souhlasit. Opravdu jde o místy-fikaci. Nicméně, pěkná práce. [velký smích]

181958

23.1.2009 21:20

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 181913

>...a hlavně se mi na těchto nových automaticky zobrazily mé přihlašovací údaje, přestože jsem na nich nikdy nebyl (na těch předchozích ano; jestli má nějaký IT expert jiné vysvětlení, sem s ním).
-------
Nejsem expert přes IT, ale vysvětlení je jednoduché. Převedli celou data-base (sakum prásk) původních registrovaných dopisovatelů/čtenářů na novou stránku.

>Takže nejedná se o židovský, zednářský, jehovistický zdroj, nýbrž o zapřísáhlé odpůrce těchto(předpokládám), anebo jde o nějakou podivnou lest.
----------------------
Lenin kdysi prohlásil: "Když chceš v totalitárním režimu vyloučit oposici, tak si ji sám vytvoř. Uspořádej hnutí proti režimu a nasaď si tam svoje lidi". Tohle mně připomíná "Chartu 77". Nechci vyvracet pravdu tvrzení v článcích, neboť ani není co vyvracet. Otázkou tedy zůstává, proč tolik výkřiků pravdy a od lidí, kteří tahle fakta jenom šeptají mezi sebou? Talmud dokonce zakazuje - pod trestem smrti - poskytnout podobné informace ne-židům.

V článku se píše, že nad vchodem Knessetu (izraelský parlement), je nápis: "Velký Izrael se bude rozprotírat mezi řekami Nil a Eufrat. Zabere Jordánsko, Sýrii, Irák, část Egypta atd...
Tak praví B_h." Jelikož tady v diskuzi máme několik dopisovatelů přímo z Izraele, ptám se tedy přímo vás, přátelé na druhé straně plotu - je to lež a nebo to je pravda? Nejedná se mi ani tak o to, co pravil Bůh, ale o ten nápis na vchodem Knessetu. Předem díky.

181923

23.1.2009 9:41

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 181860

No .. dovolil bych si pozastavit se nad pojmem "duševně poškozený jedinec". [smích] Nejsme tak nějak duševně poškození nějakou propagandou všichni ? Už do mala nám vtloukají něco do hlavy. "Dojez ten oběd", "Nebuď drzý", "Vyčisti si zuby", "Poslouchej paní učitelku" atd atd. Nic nenormálního. Je to výchova. Autority považují za povinnost nás vychovat a nejde jen o rodiče. Vychovávají nás pedagogové dle nastaveného standardu, politici, zaměstnavatelé. Prostě každý kdo má v pr... díru a stojí nad námi má tedndenci nás přizpůsobit své vůli .. tj. vychovat nás. V rámci výchovy nám vymývá mozek a plní ho tím co by tam měl mít dobře fungující "podřízený". Naprosto přirozený proces ! Mezi dětmi i mezi dospělými jsou "rebelové". Buď se nedají protože jsou sami vůdčí typy a tím inklinují k odporu vůči jiným autoritám nebo se prostě neradi podřizují. Jsou i tací, kteří se rádi podřídí, Je to pohodlnější a snáze se proplouvá. Takový člověk rád inklinuje k vymývání mozku. Má vše nalajnováno a využívá výhod jež mu z loajality k autoritám plynou. I Rebelové potřebují nějaký model k odporu. Potřebují se zaštítit ideově příbuzným kolektivem a tím se vlastně dobrovolně stávají součástí jakéhosi "davu". Přebírají argumenty občas i s pouhou vírou "že to tak je" aniž by si informace ověřili. Nejde ověřit vše. To by člověk musel ležet 24 hodin v knihách a musel by žít několikset let. Pokud budeme TY DRUHÉ považovat za duševně poškozené jen proto, že mají více či méně extrémní názory oponující těm našim tak se můžeme velmi snadno dostat do stavu kdy nás tito jedinci usvědčí z téhož z čeho usvědčujeme my je [mrknutí jedním okem] Chce to možná méně urážek hodných nezvědavců a víc velkorysosti či tolerance.

181867

23.1.2009 10:31

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181867

Víte, pane anonyme, Mirda mluví o "lidech", kteří otevřeně lžou, ne z nevědomosti, ale účelově, jelikož to mají v popisu práce. O "lidech", kteří podporují vraždění, loupení, lhaní. Ano, podporují to zcela otevřeně. Mezi jejich výmluvy patří např. to, že když v Gaze zmasakrují 400 dětí, v porovnání s celosvětovou statistikou denně zabitých dětí, je to zanedbatelné číslo. Chápete, co tím myslím? Tihle "lidé" nejsou lidé, nýbrž poslušní roboti systému (Matrixu), bez jakéhokoliv svědomí, citu, lásky, tj. obvyklých a přirozených lidských vlastností.

Z čeho by nás měli usvědčit? Z toho, že chceme někoho zabíjet? Vy chcete někoho zabít? Vy chcete někoho okrást? Někomu lhát, jak když tiskne?

Ano, všechno je jedno. Ale nemyslím si, že nám Bůh dal absolutní svobodu proto, abychom se navzájem vraždili, okrádali se, lhali si. Náš život je jedna obrovská lež. Od malička jsme vychováváni ke lži. Někdy jsou to malé lži, které nám umožňují vyhýbat se konfliktům, někdy jsou to velké lži, které nás "chrání" před pořádným průserem.

Ano, naprostá většina z nás je poškozená lží. Bojíme se pravdy, tak jak se bojíme odpovědnosti. Pokud se však nevrátíme k základním hodnotám (Bůh=pravda a láska), nikdy se nemůžeme posunout z místa. Dobře, můžeme si tu lhát do kapsy. Ale co bude dál? Obstojí naše lži před Bohem? V okamžiku, kdy s ním splyneme, lhát už prostě nepůjde. Život ve lži je zbytečný. Je to takové kálení si do postele.

Ano, jsou tu "zvědavci", kteří jsou pomýlení, zmanipulovaní, s naprostou neochotou podívat se pravdě do očí. A pravda není nic složitého. Stejné je to s láskou. Kolik má společného láska s vražděním?

Vložený obrázek

Jak chcete nazvat tento obrázek. Je to láska? S láskou vás zabijem? Je to vůbec normální? Dle mého je to vrchol zvrhlosti, uctívání Satana (Baala), uctívání kultu násilí, lži, smrti.

Je člověk, který podporuje vraždění, hodný nezvědavec? Je člověk, který vědomě lže, hodný nezvědavec?

Myslím, že pokud se nebudeme vyjadřovat jasně, opět budeme jen lhát.

181875

23.1.2009 10:59

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Soudce Lynch 88.?.?.?

Reakce na 181875

Velice hezky vysvětleno!!!
P.S.- z té přiložené fotografie mě opět mrazí...!

181880

23.1.2009 11:24

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

sxgo 84.?.?.?

Reakce na 181875

No, ale Chazarské praktiky sú takéto:
KOSOVO:
http://www.czechfp.cz/site/?p=5166
LUKAŠENKO:
http://aktualne.centrum.sk/zahranicie/europa/clanek.phtml?id=1162748
ČESKO:
http://dnes.atlas.sk/svet/122183/
IZRAEL:
http://afinabul.blog.cz/0812/izrael-hleda-ve-svete-podporu-pro-invazi-do-gazy
Šak propaganda je etická a ovčani si nič nevšimnú

181882

23.1.2009 11:29

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 181875

S tím co píšete Hestroyi nelze nesoulasit. Pokud se pohybujeme v rovině akademické diskuze tak lze oponentův názor (jakkoliv je odlišný) tolerovat. Pokud však jde o přímý útok vedený proti nám či jiným a my jsme tlačení do role těch co s tímto útokem souhlasí je třeba se bránit. Bez obrany budou ti pasivní eliminováni. Pokud jsou útoky extrémní musí být určitým způsobem extrémní i reakce. Jinak je odpor (obrana) neefektivní. Zákon akce a reakce. ..... Myslím, že i většina "židů" ať již to onačení zahrnuje cokoliv se už z pozice své vsugerované religiozní etnicity považuje za ty na které je útočeno. Jejich obrana je pak panická a oni jsou přesvědčení že nemají jinou možnost jak se světu, který je nenávidí "bránit". Nejsou schopni najít příčinu nenávisti nežidů. Oni jsou v jejich mysli prostě nenáviděni. Neprávem podle nich. Nevidí toho kdo v jejich řadách tu nenávist (účelově) vytváří. Berou ho jako svého mluvčího a neuvědomují si, že to on jim škodí nejvíce. ... Dokud si lidé napříč všemi náboženství neposvítí na ty skutečné "strůjce zla" v pozadí a budou jen zobecňovat, bude asi na světě fungovat vendeta nekonečného násilí.

181883

23.1.2009 17:45

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181883

Přesně tak. Prtoto se tak bojím, že krize a vraždění, které zanedlouho nastane, postihne zas a pouze spodinu (nás) a ti sráči, co to ve jménu svého krvavého boha z povzdálí řídí, vyjdou zase jako obvykle bez škrábnutí. Nevím přesně, kdo jsou ONI, ale jsem si jitý, že Rothschieldova parta mezi ně patří...

181916

23.1.2009 21:27

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 181875

Zářný příklad propagandy vymývání mozků mládeže. Ty děcka to dělají z lásky k vlasti a přitom se jedná o vraždění jiných lidí a mnohdy i palestinských děcek, stejného věku, jako malá Sarah.

181924

23.1.2009 22:53

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

anti-chazi 195.?.?.?

Reakce na 181924

...a co cakate od ludi, predkov ktorych vytrenoval samotny satan, znamejsi pod "bozskym" nazvom JHVH? ...

181928

23.1.2009 18:49

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 181867

>Už do mala nám vtloukají něco do hlavy. "Dojez ten oběd", "Nebuď drzý", "Vyčisti si zuby", "Poslouchej paní učitelku" atd atd. Nic nenormálního. Je to výchova.
-------
Sám jste si odpověděl. O čem je tedy řeč? Tady hodně záleži na tom, kdo jsou ty "Autority".

>Autority považují za povinnost nás vychovat a nejde jen o rodiče.
--------
Ve zdravě fungující společnosti, kdy výchova je motivována morálními zásadami a hodnotami vlastního společenského celku, potom je snad všechno v pořádku? Nemýlím-li se? Stačí se porozhlédnout kolem sebe a pozorovat stav dnešní společnosti. Komu to asi vyhovuje? V čí prospěch a v čím zájmu se uskutečňuje postupný, ale soustavný rozklad naší dnešní společnosti? Ten, kdo prosazuje národnostní cítění, kulturní tradice, morální zásady atd., je šmahem označen za neonacistu a někteří z těchto národních hrdinů, kteří poukáží na původ tohoto zla, jsou dokonce i uvězněni.

Tohle by vám mohlo odpovědět i na zbytek vašeho příspěvku, komu to duševní poškozování společnosti (vymývání mozků) nejvíce vyhovuje a proč jsem přesvědčen, že pravda je na mojí (naší) straně? Já vám to napíšu. Je to selský rozum a mnoho let životních zkušeností. Dále - nepřeberné množství přečteného materiálu a porovnávání názorů jiných lidí. Nelze opomenout ani zdejší diskuzi zde na Zvědavci. A především...mít otevřené oči.

181917

23.1.2009 20:40

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181917

Ano, výchova dělá hodně. Když jsem jako chlapec šel s rodiči na procházku a měli jsme míjet jinou procházející se rodinku, rodiče mě upozornili: „Pěkně pozdrav!“. A já jsem hezky pozdravil. Proč o tom píšu? To byla normální výchova. Ale ve světle chazarských zvěrstev a hlavně po nakouknutí do talmudu, opravdu jen nakouknutí, neboť jeho obsah nejsem chopen, bez vysokého rizika zdravotní újmy, dočíst, dokážu si představit situaci, jak židovská rodinka na procházce, než se mine s gojimskou rodinkou, poučila svého potomka, přibližně takto: „Schovej ten kámen v ruce dobře, a až se mineme, udeř jím nejslabšího člena druhé rodiny zezadu do hlavy! Když ho zabiješ napoprvé, dostaneš šoulet“.

A votom to je.

181922

23.1.2009 22:08

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 181922

>Ano, výchova dělá hodně.
-------------------------
Nasredine, vidím, že jsme vypadli ze stejného hnízda. Nejen slušně pozdravit kolemjdoucí, ale podělit se s kamarádem o cukroví. "Tady máš ještě jeden perník pro Pepíčka od vedle a ne abys ho sežral sám...ty pacholku jeden" [chechtot] [chechtot] [chechtot]
>A votom to je.
--------------
Ano, respekt k autoritám. Teď to zní trochu naivně, ale pro nás autorita byl pan učitel/paní učitelka, i policie a současně mít i respekt k majetku jiných lidí. Respekt k rodičům byl vypěstován většinou příkladem, nikoliv strachem a nebo koupen nákladnými dárky. Byla to jiná doba, kdy děti ještě nevyhrožovali svým rodičům udáním k soudu za zákaz vycházek po půlnoci a nebo zákaz hraní video-games "Grand Theft Auto". O Talmudu se také nechci nějak zmiňovat. Zkrátka je to naprosto jiná odrůda vypěstovaná za dveřmi synagogy. Mimoto, jsme tady off topic se židovskou kulturou. Měli bychom raději varovat pana editora před záludnostmi nočního života na Thajlandu. [mrknutí jedním okem]

181925

23.1.2009 10:38

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Soudce Lynch 88.?.?.?

Reakce na 181852

Přeji příjemnou dovolenou...
Mirdo, ta děvčata moho být i chlapci... Přeoperovaní na "děvče" stojí cca 20 000Kč v Thajsku .... [velký smích]
Jinak před odletem doporučuji shlédnout film Midnight Express... Před nástupem do letadla na zpáteční cestě pořádně prohlédnout zavazadla. Možná je to paranoia, ale jeden nikdy neví.

181877

25.1.2009 18:47

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 181877

>Mirdo, ta děvčata mohou být i chlapci...
---------------
Čert aby se v tom dneska vyznal. Teď už ani nevíš kdo je kdo a s kým máš tu čest? [mrknutí jedním okem]

182080

23.1.2009 14:55

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 181852

Mirdo, ja uz jsem tady zkoncil, tak to budes mit snadnejsi. Nemusis me uz mazat [mrknutí jedním okem]

181907

23.1.2009 19:53

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

mtk 80.?.?.?

Reakce na 181852

Cink, cink, cink. Mirda na hrad! Cink, cink, cink Mirda na hrad!! [velký smích] [velký smích]
Mě by to vyhovovalo, zbylo by více času na různou četbu, než se prodírat hromadou sionistického hnoje v diskuzích. [mrknutí jedním okem]

181918

24.1.2009 1:05

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 181918

>Cink, cink, cink. Mirda na hrad!
---------------------------------
Cink, cink...já to beru. Popusťme si trochu uzdu fantazie a sestavme si novou vládu. Funkce prezidenta a ministrů se ruší a bude zasedat "Rada moudrých". Dvanáct mudrců bude společně rozhodovat se stejnými pravomocemi a se stejnou zodpovědností za politické, ekonomické a sociální dění v zemi. Důležité záležitosti v zemi se budou řešit jedině pomocí referenda. Jinak to nejde. Rozhodovat bude lid v přímé televizní debatě s "Radou moudrých". K tomuhle mě inspiroval Hugo Chavez v jeho nedělních televizních pořadech "Haló prezidente", kdy on sám jedná jako konferenciér a hlavní účastník pořadu. Něco ve smyslu: "Otec vlasti". Nic se neutají, všechno je na kameře. Pro nedostatek místa nemohu tady uvést celý můj pro-národní program. Alespoň tedy několik hlavních bodů.

a) S nynější vládou zrádců národa společně zatočíme. Konečné rozhodnutí prvede "Rada moudrých" a lid byde vykonavatelem rozsudku. Osobně navrhuji grázly přivázat při kolotočových atrakcích ke sloupu jako fackovací panáky. Za deset bodů na siloměru je cukrová vata, atd.

b) "Pravda a láska zvítězí". Tohle bude naše heslo a podle toho se budeme řídit, ale poctivě. Přepíšou se dějiny Českého národa, tak jak se udály. Nic se nesmí zatajovat. Jak se s tou láskou vypořádáme, aby zvítězila? To ještě nevím. Ale zase...rozhodovat bude referendum.

c) Platy "Mudrců" jsou stanoveny na úroveň průměrného platu. Za mimořádné služby pro společnost budou prémie a služební výhody. O čemž rohoduje zaměstnavatel, tzn. - celá společnost. Za tři zaviněné průsery dotyčný odchází z rady. Žádná imunita neexistuje, proto za velký průser hrozí i kriminál, stejně jako v soukromém sektoru. Nový člen se volí do "Rady" přímou demokracií a funkce se drží neomezeně, ale zase - podle výkonu práce a oblíbenosti mezi lidmi.

Pokud tohleto někomu připadá jako pohádková země...tak ano, je to Království české bez krále. Země, kde si vládne lid. A aby bylo království úplné, tak za dvorního šaška navrhuji Vojtu49, ať je alespoň srandy kopec. Ták...a teď už zazvonil zvonec a pohádky je konec. Zpátky do tvrdé reality života. [pláč] [smích]

181941

23.1.2009 23:54

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 181852

Mirdo, tak se mne zda, ze by jsi tady rad nechal Jindru hestrojovyho a nasredina. Vsechno ostatni vyhodil a az se Stwora vrati, tak ho sem nepustil a at si zalozi novy webzin. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

181936

24.1.2009 2:28

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 181936

>Mirdo, tak se mne zda, ze by jsi tady rad nechal...
--------
Zdání klame. Všichni mohou zůstat, ale budu neúprosně mazat příspěvky typu č.72, č.85, R.S.Pergill a jiné provokatéry, kteří si myslí, že my tady pro nedostatek času nečteme mainstream a tak nám ho tady houževnatě zanáší. To už potom nejsou diskuze a lidi to unavuje. Jen se podívej tady na Rejpala. I on znechuceně odchází.

181945

25.1.2009 7:20

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Datel 216.?.?.?

Reakce na 181852

Mirku , to by Jste se pekne zhodil . Ja nevim jak Vy , ale ty jejich prispevky povzbuzuji a provokuji lidi proti nim. Berte to tak ze nikdo neni nucen jim odpovidat.

182027

25.1.2009 16:07

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182027

Vidím, že nikdo tady nerozumí legraci. Osobně jsem proti cenzuře a už jsem to tady několikrát napsal, že jediným účinným způsobem, jak se zbavit provokatérů je: "Nereagovat na ně", ale to mnoho znás (bohužel) nedokáže. Necháváme se často a zbytečně vyprovokovat.

182056

25.1.2009 18:19

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 182056

Vidím, že nikdo tady nerozumí legraci

On by napred nekdo musel umet delat legraci. To je asi tak, jak maminka povida sousedce pri sledovani pochodu pionyru: "nikdo nedrzi krok, akorat nas Mirecek." [chechtot] [chechtot] [chechtot]

182077

25.1.2009 18:43

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Prazak 87.?.?.?

Reakce na 182056

>Osobně jsem proti cenzuře a už jsem to tady několikrát napsal, že jediným účinným způsobem, jak se zbavit provokatérů je: "Nereagovat na ně", ale to mnoho znás (bohužel) nedokáže. Necháváme se často a zbytečně vyprovokovat.

Pokud dojdou argumenty, tak je rozhodne slusnejsi hrat "mrtveho brouka", nez zacit sproste nadavat a zebrat o cenzuru, jak je zde u tech co mnohemu moc nerozumi zvykem.

182079

25.1.2009 19:03

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

mtk 80.?.?.?

Reakce na 182079

Došly mi argumenty Spame z Prahe, takže jdu dělat mrtvého brouka. Raz, dva, tři: TEĎ! [chechtot]

182081

25.1.2009 20:01

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182081

Udělal jsem si takový malý testík a ejhle...vyšlo to. Provokatéři lezou z děr. Kdyby mně editor svěřil tu velice zodpovědnou funkci moderátora, přece to tady nezačnu všem vytrubovat? To bych jednoduše inkognito mazal a mazal a nikdo, opakuji nikdo, by mne už nemohl napadat. Ani takový (samocenzura) Semerád a podobní provokatéři.
Tome, díky za podporu.

182087

26.1.2009 1:25

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Prazak 87.?.?.?

Reakce na 182087

>Kdyby mně editor svěřil tu velice zodpovědnou funkci moderátora, to bych jednoduše inkognito mazal a mazal a nikdo, opakuji nikdo, by mne už nemohl napadat.

No to je asi duvod, proc vam to nesveri. Ono tady toho k mazani uz moc neni. Je zajimeve jak protestujete ze Cesky senat se zabyva myslenkou blokovat porno, spamy a AdWare, ale likvidovat nazory druhych vam nevadi. A jestli mate poct, ze clovek s jinym nazorem nez mate vy vas napada a jestli vasi cholerickou povahu tyto nazory provokuji, tak nechodte mezi lidi.

182107

26.1.2009 3:21

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Datel 216.?.?.?

Reakce na 182107

Zvedavec je soukromy . Majitel si muze delat co chce . Dokonce poustet i ty vase zvratky . Senat je placeny pracujicima lidma. Mel by dbat na to co si preje vetsina techto zamestnavatelu senatu . Takze majiteli tady toho serveru musite byt vdecny vy. Senat musi byt vdecny lidem kteri ho plati.

182115

26.1.2009 6:28

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182115

>...Takze majiteli tady toho serveru musite byt vdecny vy...
-------
A když majitel tohoto webu určí svoje moderátory, tak se Pražák stejně musí držet pravidlel diskuze, jinak s ním moderátor zatočí. Proč se Pražák tolik bouří, vždyť já to tady stejně nemoderuji? Petře, díky za reakci. Já už na podobné příspěvky nemám sílu reagovat. Smíchy se neudržím v křesle. [chechtot] [chechtot]

182122

26.1.2009 7:15

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Prazak 87.?.?.?

Reakce na 182122

>A když majitel tohoto webu určí svoje moderátory, tak se Pražák stejně musí držet pravidlel diskuze, jinak s ním moderátor zatočí.

Ja tady mam 17 prispevku a v zadnem nikoho nenapadam a neporusuji pravidla dana editorem. Vy jich tu mate vice nez 1500 a vetsina z nich jsou utoky na ctenare, kteri se nepodridili vasim nazorum, podobne tomuto. A jeste vyhrozujete, ze se mnou moderator zatoci. To je opravdu povedene.

>Proč se Pražák tolik bouří, vždyť já to tady stejně nemoderuji?

Kde ja se bourim? Jestli to moderujete, nebo ne, to je uplne lhostejne, ja jsem tomu od zacatku neveril, ze by vam nekdo moderovani sveril. Pouze jsem reagoval na to, co byste udajne delal, kdybyste to moderoval.

>Já už na podobné příspěvky nemám sílu reagovat. Smíchy se neudržím v křesle.

Ja si nemyslim, ze jste tak vysmaty, ty vase smajliky vas usvedcuji o opaku. Vy sam se totiz priznavate k tomu, ze svym lhanim a "testiky" se snazite jen provokovat :

Udělal jsem si takový malý testík a ejhle...vyšlo to.

182126

26.1.2009 6:57

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 182115

Neni to tak docela pravda, ze je zvedavec soukromy. Protoze na nej prispivaji druzi, tak je to takova spolecnost a patri i tem prispivajicim. Takze kmotre Petre, neprepepri toho vepre.

Petr

182124

25.1.2009 19:26

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182027

>Mirku, to byste se pekne shodil...
------
Zapomněl jsem ještě dodat. Jelikož sám jsem si vědom toho pocitu být napaden v diskuzi ubohoučkým provokatérem (znám to z vlastních zkušeností), tak místo vzájemných slovních výpadů jednoduše poslat provokatérovi v reakci "blejníčka" [bliji] a proto souhlas:

>Berte to tak ze nikdo neni nucen jim odpovidat.
Sám jsem například s Vojtou49 uzavřel vzájemnou smlouvu o neútočení a jak lze pozorovat, funguje to. On nereaguje na mne a já ho raději nečtu. Se Semerádem to bylo horší. Semerád, který si soustavně vymýšlel (samocenzura) pitomec a (samocenzura), tak ten nám tady lhal i o svém vzdělání. Přičemž se ho na to nikdo ani neptal a když ho někdo přistihl při lži, tak přiznal, že to je nedokončené. To přiznal až později, že to "nedokončené" je vlastně základní vzdělání a že skončil devítiletku v osmumnáci letech (nechali ho tam z milosti, jelikož ve hnědouhelných dolech příjímali do zaměstnání od osumnácti a nikde jinde by se neuživil). Vykopli ho tedy ze sedmé třídy. Dál se nedostal. Abych neodbočoval. Tak tenhle (samocenzura) Semerád se na člověka zavěsil a nepustil. Neustále obtěžoval v nesmyslných a (samocenzura) reakcích. Zoufalec (samocenzura). V takovém případě je snad jediné řešení zablokovat IP a je pokoj.

P.S. Petře, navrhuji tykání. Co ty/vy na to? [mrknutí jedním okem]

182082

25.1.2009 19:52

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Datel 216.?.?.?

Reakce na 182082

No vidis kolik casu Jsi zabil psanim o nich . Stoji ti to za to ?Ja vcera z prasat delal klobasy a tlacenku . Dnes udim jejich bucek . Je fakt ze ty Tvoje prasata by se na to nehodi . Proste neuzitecne , k urcenemu pouziti. Takze ony jen vypisuji a otravuji , vzdalene normalnimu zivotu , spokojene chlivem ve kterem ziji a vdecne za pomyje ktere jim pan hazi. Jinak - ozvi se spis osobne .

182085

25.1.2009 20:12

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182085

>....Je fakt ze ty Tvoje prasata by se na to nehodila...
----------------
Pěkně jsi to rozvedl. Jenom bych k tomu dodal, že ONI se řídí příslovím: "Když si chceš žít jako prase v žitě, tak se chovej jako prase". A proto tak i jednají.

>Jinak - ozvi se spis osobne.
-----
Nemám tvoji e-mail adresu. Napiš mi ty.

182088

26.1.2009 0:35

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 182082

S Tebou si tykat nebudu. Jeste by jsi mne vymazal ty (samocenzura). [chechtot] [chechtot] [chechtot]

182104

26.1.2009 6:33

RE: Nová pravidla na Zvědavci....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182104

>S Tebou si tykat nebudu. Jeste by jsi mne vymazal ty (samocenzura).
--------------
Tobě jsem to ani nenavrhoval ty (samocenzura). [chechtot] [chechtot] [chechtot]

182123

23.1.2009 8:31

Přeji hezkou dovolenou

WoTaN 212.?.?.?

Vladimíre, přeji příjemnou dovolenou a věřím, že načerpáte dostatek sil a inspirace.

181857

23.1.2009 8:43

hezkou dovču

jansmith1984 193.?.?.?

Přeji pohodovou dovču pane Stworo, leťte tam "nízko a pomalu"[smích] a take care.


jansmith[smích]

PS:
mirdovi budu ode dneška říkat: Viktor čistič - viz. kde máte koupelnu???[smích][smích]

Pro ty, kdo viděli první verzi Brutální Nikity.

181859

23.1.2009 9:16

RE: hezkou dovču

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 181859

>mirdovi budu ode dneška říkat: Viktor čistič....
--------
Ale to platí jenom tehdy, pokud se pan Stwora nevrátí z dovolené a pan Král mi předá žezlo. Až potom nastane ta čistka. [mrknutí jedním okem]

181861

23.1.2009 12:00

RE: hezkou dovču

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 181861

Nevadí mirdo, pro mne jsi Viktor čistič[smích][smích] už ode dneška a líbí se mi i tvé novoroční předsevzetí.


jansmith[smích]

181886

24.1.2009 15:31

RE: hezkou dovču

J. Z. 202.?.?.?

Reakce na 181861

Nastane cistka, nastane. Vy jste me peknej demokrat. [velký smích]
Jenom by me zajimalo, kdo to vase a Hestroyovo placani se po ramenou a porad stejny reci bude cist ?! [smích]

181993

23.1.2009 9:39

Dovolená

Vymazaný člen 88.?.?.?

Příjemnou dovolenou pane Stworo...

181864

23.1.2009 9:44

MAlbi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

peknou dovolenou preji [smích] a vsem ctenarum pekny vikend :c)

181868

24.1.2009 17:25

Pohodovou

Aja 74.?.?.?

cestu tam i zpet a v mezicase prima pobyt. Uzijte si syna, novych zazitku a hodne fotte, joo o?
[smích]

181998

Příspěvků: 53

23.01. 07:31 Mirda  Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 07:56 Jarmila  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 08:39 Mirda  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 08:30 hestroy  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 09:08 Mirda  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 09:23 hestroy  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 12:33 Karel z Čech  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 17:00 mtk  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 17:40 hestroy  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
24.01. 05:19 Mirda  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 21:20 Mirda  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 09:41  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 10:31 hestroy  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 10:59 Soudce Lynch  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 11:24 sxgo  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 11:29  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 17:45 hestroy  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 21:27 Mirda  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 22:53 anti-chazi  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 18:49 Mirda  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 20:40 nasredin  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 22:08 Mirda  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 10:38 Soudce Lynch  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
25.01. 18:47 Mirda  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 14:55 Rejpal  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 19:53 mtk  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
24.01. 01:05 Mirda  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 23:54  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
24.01. 02:28 Mirda  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
25.01. 07:20 Datel  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
25.01. 16:07 Mirda  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
25.01. 18:19  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
25.01. 18:43 Prazak  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
25.01. 19:03 mtk  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
25.01. 20:01 Mirda  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
26.01. 01:25 Prazak  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
26.01. 03:21 Datel  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
26.01. 06:28 Mirda  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
26.01. 07:15 Prazak  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
26.01. 06:57  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
25.01. 19:26 Mirda  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
25.01. 19:52 Datel  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
25.01. 20:12 Mirda  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
26.01. 00:35  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
26.01. 06:33 Mirda  RE: Nová pravidla na Zvědavci....
23.01. 08:31 WoTaN  Přeji hezkou dovolenou
23.01. 08:43 jansmith1984  hezkou dovču
23.01. 09:16 Mirda  RE: hezkou dovču
23.01. 12:00 jansmith1984  RE: hezkou dovču
24.01. 15:31 J. Z.  RE: hezkou dovču
23.01. 09:39 Vymazaný člen  Dovolená
23.01. 09:44  MAlbi
24.01. 17:25 Aja  Pohodovou

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

77

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 146 čtenářů částkou 26 939 korun, což je 77 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klíčem k překonání pandemie může být očkování dětí, tvrdí odborníci27.02.21 20:22 Česká republika 0

Prof. Krčméry sa skoro zadusil v respirátore. Sú rúška a respirátory skutočne bezpečné?27.02.21 15:13 Slovensko 2

Policejní zásahovka v Rusku proti těm, kteří se nenechají očkovat27.02.21 10:49 Rusko 8

Už zase policie bije bezbranné 14 leté děti!26.02.21 17:12 Česká republika 7

Bidermanova tabulka donucování26.02.21 16:25 Neurčeno 0

Vo švédskom Halmstade zakázali nosiť rúška na školách26.02.21 14:31 Švédsko 0

Pandemický zákon přijat. Vyhlašte nouzový stav znovu, vyzvala vládu opozice26.02.21 13:56 Česká republika 2

Kolářovo stržení Koněva, Novotného urážky. To se nám vrací26.02.21 11:22 Česká republika 3

Biden jde ve šlépějích Trumpa, levice je z toho na mrtvici25.02.21 22:42 USA 0

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 8

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 2

Pozor! Zítra jednání o totalitním zákonu!17.02.21 20:49 Česká republika 4

Česká republika je v minusu 1 689 miliard korun za sedm let16.02.21 21:19 Česká republika 3

Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 202816.02.21 17:14 USA 1

Očkovanie učiteľov skomplikovalo otváranie škôl a škôlok. Niektorí pedagógovia po víkendovom očkovaní nie sú schopní prísť v pondelok do práce15.02.21 11:22 Slovensko 2

Covid bonus - potvrzení, že nemocnice mají větší vývar z covid pacientů 15.02.21 08:00 Česká republika 1

Mystifikace s úmrtími za rok 202015.02.21 01:42 Česká republika 0

Už zase média rozjíždí prolhanou manipulační kampaň a přitom se usvědčují ze lží13.02.21 16:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,17 Kč
Libra
30,19 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,71 Kč
Švýcarský frank
23,87 Kč
100 japonských jenů
20,34 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,79 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,07 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 610,16 Kč
1 unce stříbra
578,39 Kč
Bitcoin
1 017 244,17 Kč

Poslední aktualizace: 27.2.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 928