Diskuze k článku

Zhanobili naši morálku

Příspěvků 162

20.1.2009 4:37

No co...

Marian 99.?.?.?

za chvilu sa v cechach podla zidovskeho scenara zacne oslavovat vyvrazdovanie v Lidiciach....a nie smutit...vsak to boli teroristi alebo ich podporovatelia a dufam ze tak isto aj v izraeli budu oslavovat znicenie warsavskeho geta nemcami...vsak to tiez boli iba praobycajni teroristi...a cuduj sa svete ti teroristi boli zidia!!!
kam sme sa to dostali...a co maju palestinci robit...???
pozerat sa ako sa im denno denne kradne a zabera viac pody od r. 2000 bolo zdemolovanych alebo znicenych vyse 60 000 palestinskych domov...maju tam stat ako barani a sa na to pozerat???
keby len tri domy v jeruzaleme hamas zbuldozeroval co by sa stalo????

181494

20.1.2009 6:05

RE: No co...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 181494

Pozoruje-li jeden udalosti nabyvajicich na obratkach, ten ktery jakz takz rozumi veci, to co je psano v dablove manuskriptu, Talmudu (tj. ze ti co nejsou zidy jsou zvirata v lidske podobe, vse svetske patri zidum, etc.), je v dnesnich dnech s rostouci intensitou realisovano. Snad az neuveritelne, svetova populace tvorici 0.2%, je dnes v takove pozici, ze tento program samotneho dabla je schopna plnit. Ale jak se rika, zadny strom neroste az do nebe. Ono se muze stat, a to JEDNOHO KRASNEHO DNE se stane, a to at se jednomu libi ci ne:

25. Když pak lidé zesnuli, přišel nepřítel jeho, a nasál koukole mezi pšenici, a odšel.
26. A když zrostla bylina a užitek přinesla, tedy ukázal se i koukol.
27. I přistoupivše služebníci hospodáře toho, řekli jemu: Pane, zdaližs dobrého semene nenasál na poli svém? Kde že se pak vzal koukol?
28. A on řekl jim: Nepřítel člověk to učinil. Služebníci pak řekli mu: Chceš-liž tedy, ať jdeme a vytrháme jej?
29. On pak odpověděl: Nikoli, abyste trhajíce koukol, spolu s ním nevytrhali pšenice.
30. Nechte ať obé spolu roste až do žně. A v čas žně dím žencům: Vytrhejte nejprv koukol a svažte jej v snopky k spálení, ale pšenici shromažďte do stodoly mé.
37. On pak odpovídaje, řekl jim: Rozsevač dobrého semene jest Syn člověka.
38. A pole jest tento svět, dobré pak símě jsou synové království, ale koukol jsou synové toho zlostníka.
39. A nepřítel, kterýž jej rozsívá, jestiť ďábel, žeň pak jest skonání světa, a ženci jsou andělé.
40. Protož jakož vybrán bývá koukol a ohněm spálen, takť bude při skonání tohoto světa.
41. Pošle Syn člověka anděly své, i vyberouť z království jeho všecka pohoršení, i ty, kteříž činí nepravost,
42. A uvrhouť je do peci ohnivé. Tamť bude pláč a škřipení zubů.
43. A tehdážť spravedliví stkvíti se budou jako slunce v království Otce svého. Kdo má uši k slyšení, slyš.
To bude ten skutecny HOLOKAUST, a ten necht je vykonan Tim nesvrchovanejsim, v Jeho vlastni vuli.
A ty Lustigovy lzi, jak v koncentraku aby se nenudil hral cely den fotbal, pritom umiral hlady, mel denni pridel jen 242 kalorii z polevky z jineho zida uvarene essesakem nalite do dlane, pritom fotbal mastil od rana az do vecera aby na tu polivku mel chut, a jak pak nekolikrat opetovne vyklouznul z lopaty [překvapení] (rozhovor Lidovky, 3.12.03), mu moc nepomuzou ..

181499

20.1.2009 22:39

RE: No co...

mtk 195.?.?.?

Reakce na 181499

Lidovky jsou vůbec odporný plátek, je k neuvěření, jací ubožáci, zloději a lháři tam dostávají prostor, aby se vyzvraceli lidem do obličejů ...

181592

22.1.2009 0:24

RE: No co...

karel4u 201.?.?.?

Reakce na 181499

ono kdyz se to tak vezme a prizname israeli narok na jejich hnev a pomstu proti palestincum za to co jim delaji. pomstu do miry kdy je vlastne vyvrazduji jen za to, ze se ti ubozi palestinci nechteji podrobit.
nemeli tedy nemci pravo na svou pomstu na zidech.
palestinci trpi sedesat let vlastne v koncentracnim tabore velmi podobnem napriklad osvetimi.
sedesat let. dalo by se tedy rici, ze nemecky pristup byl lidstejsi. zidy privezly, probrali je a ty nehodici poslali do plynu. a bylo po kramech, neni to lidstejsi nez mucit generace tak jak to delaji zide?
ale, on jim to buh zase spocita. tak jako v minulosti. i za tu hospodarskou krisi kterou zpusobili svou hamiznosti.

181696

24.1.2009 6:52

RE: No co...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 181696

>...dalo by se tedy rici, ze nemecky pristup byl lidstejsi. zidy privezly, probrali je a ty nehodici poslali do plynu. a bylo po kramech, neni to lidstejsi nez mucit generace tak jak to delaji zide?
-----
Karle, už jsi někdy slyšel výraz: "Lagergeld"? Z počátků existence koncentráků, každý nový vězeň byl ostříhán dohola, aby se zamezilo rozšiřování vší a poslán do karantény. Dva až tři týdny. Potom byl nasazen na pracovní úkoly. Jak později začala fronta postupovat z východu, koncentráky se začaly plnit přes únosný povolený limit Červeného kříže a od karantény se upustilo. Později spojenci vybombardovali železnici, jako jedinou přístupovou cestu pro zásobování a nedostatek potravin se projevil už na tak podvyživených vězních. Krematoria nestačila pálit mrtvá těla a tak se vytvářely hromady mrtvol až do "osvobození".

Šokující podívaná byla zachycena spojenci ve fotodokumentaci, ale ani v Churchillových, ani Eisenhowerových spisech z druhé světové války (šestidílný soubor knih), není o plynových komorách ani zmínka. Za zajímavost by stálo dodat, že při dalším postupu fronty ve směru na Berlín, kdy Nacisti začali pakovat, vězni měli na výběr. Zůstat a čekat na osvobození Rudou armádou a nebo zapakovat a prchat s Nacisty západním směrem. Proč se většina z vězňů rozhodla prchat s Nacisty mě jaksi po holocaustových průpovídkách nejde do hlavy?

Jo a abych nezapomněl odpovědět na tu otázku v první větě...
Lagergeld jsou v lágru vydávané peníze za mimořádně provedenou práci s možností je utratit v táborové kantýně, zajít si na divadelní představení a nebo dokonce i do bordelu. Tohle už není žádné tajemství. Přiznal to i ředitel holocaustového muzea Yad Vashim v Jeruzalému.

181966

24.1.2009 14:44

RE: No co...

mtk 80.?.?.?

Reakce na 181966

Tak tak, na nesmysly ohledně švindlkaustu je třeba neustále opakovat a odkazovat na příslušnou literaturu. Takže, pane Karle, alou minimálně na NVI. [chechtot]

181988

20.1.2009 4:58

Alex Vrba jen žvaní...

vali62 72.?.?.?

Není dál co dodat...
Snad jen, že autor článku netuší nic o dějinách světa, o způsobech, jakým státy státy vznikají a udržují se. Žvaní o "humanististických" ideálech, které nikdy nebyly a nebudou, pokud jde o místo "pro nás" na slunci. Holt šedivá teorie, zelená strom žití...

181497

20.1.2009 10:04

RE: Alex Vrba jen žvaní...

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181497

A o co ti jde, ty (autocenzurováno) nacisto? Vraždění dětí tě nechává chladným? Jistě ti v žilách koluje ta vyvolená krev, jak se posledním dobou dozvídám, židé jsou na výjimky opravdu zvěř. A už paušalizuji, a jestli vy sionacisté se budete dále prezentovat tímto způsobem, lidé začnou pochybovat o tom, jestli holokaust židů byla opravdu tak špatná věc. Uvědomujete si to vůbec, když takhle opovrhujete lidským životem, právem, morálkou a vůbec všemi gojim?

Váš Bůh vás již dávno zatratil. Nejste jeho děti, nejste jeho vyvolený národ, jste jen necitelní roboti, vrazi dětí, a prachsprostí nacisté. Robot jako ty, ty nacisto, není člověk.

[bliji]

181514

20.1.2009 10:21

RE: Alex Vrba jen žvaní...

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 181514

Ano jsou to matrixoví roboti. Jejich vědomí je kolektivní jakoby někde mimo ně, je to jako v pohádce, monstrum nejde zabít přímo, je nezranitelné, ale musíte jít někam do vzdálených skal, kde má ukryté své "srdce", svůj život, a tam se prosekat a zasáhnout podstatu, ta je za mnohými záhyby, záclonami, různě mistrně schovaná, trvá to než objevíte to místo v těch skalách.... A jeho "srdce", ve skutečnosti ego, pak bude probodeno.

181518

20.1.2009 11:27

RE: Alex Vrba jen žvaní...

blabla 88.?.?.?

Reakce na 181514

Zapoměl si na vrahy z volstrýtu. Zlepši se.

181528

20.1.2009 17:26

RE: Alex Vrba jen žvaní...

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181528

Vaši bolševickou mluvu nepoužívám. Bolševismus, stejně jako sionismus, potažmo nacismus jsou výsledkem obětavé práce mnoha židů po celém světě... Tyto židovské ideologie zapříčinily smrt cca 100.000.000 lidí. A to nepočítám judaismus, křesťanství a islám. Víme, soudruhu sionisto?

181566

22.1.2009 0:32

RE: Alex Vrba jen žvaní...

Ibrahim Ag Alhabib 90.?.?.?

Reakce na 181566

pane, neurážejte lidi v jejich dobré víře, prosím...víra v Boha není to zlo, které ždíme a drtí všechno živé...

181697

23.1.2009 9:29

RE: Alex Vrba jen žvaní...

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181697

Vy si myslíte, že církev je Bůh? Co já vím, tak Ježíš říkal farizejům něco jiného... Cože udělal, když přišel do chrámu? Zpráskal je bičem?

181863

23.1.2009 9:56

RE: Alex Vrba jen žvaní...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 181697

ANo přesně. Víra v boha není zlo. Zlem je modlářství. Zlem je účelové vykládání boží vůle samozvanými tlumočníky, kteří se zaštiťují falešnou boží autorizací, kterou si přivlastňují právo kázat ostatním co mají a jak to mají dělat. Abrahám, Mojžíš, Ježíš i Mohamed s modlářstvím a vykladači víry bojovali. Každá víra, tlumočená církví se vždy obrátila k těmto nešvarům. Asi za to může princip fungování lidského mozku. Ten člověka nutí přijmout vizualici boha, jež je v jejich rozumovém uchopení příliš abstraktní. Vzniká modla. Tou se může stát soška, kostel, rituál či svaté písmo. Církev se snaží své ovečky sjednotit a získává pocit odpovědnosti za ně. Vysvětluje jim boží zákony a vše co s tím souvisí. Vysvětluje boží vůli a nemá-li po ruce "boží hlas" či anděly začíná své vlastní konstrukce "Takhle by to mohlo být" .. "Takhle to být musí", "Takhle to určitě bůh chce", "Proč bych jinak byl z jeho vůle nositelem víry, kdybych nemohl mluvit jeho jménem ?!". Nakonec nás církev žene do válek ať již jde o křižácká tažení, sionistickou válku o Izraelské zájmy či útoky Islámských fundamentalistů. Všichni si myslí, že mají autorizaci od boha z pohledu svého církevního postavení a přitom svému bohu škodí nejvíce. Snad je čas na dalšího proroka, který tu církevní namyšlenou svoloč z jejich chrámů vypráská. Vnímejme boha našim duchem namísto kreslení jeho obrazů a sepisování jeho slov jež ON nikdy nevyslovil.

181871

23.1.2009 10:36

RE: Alex Vrba jen žvaní...

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181871

Naprostý souhlas!

181876

20.1.2009 15:43

RE: Alex Vrba jen žvaní...

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 181497

>Žvaní o "humanististických" ideálech, které nikdy nebyly a nebudou, pokud jde o místo "pro nás" na slunci.

Víte pane, hlasatelé těchto teorií si málokdy uvědomují jejich dvousečnost. Kupříkladu já se naprosto necítím v jednom "my" společně s vámi. Vás já jednoznačně považuji za "oni". Takže, v souvislosti s vaší teorií, si dovoluji vás upozornit, že se po světě velmi často pohybuji ozbrojen. Až se potkáme, třeba budete rád, že jste narazil na humanistu.

Inu, jak sám pravíte.
>Holt šedivá teorie, zelená strom žití...

181554

20.1.2009 16:54

RE: Alex Vrba jen žvaní...

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 181497

>Snad jen, že autor článku netuší nic o dějinách světa, o
>způsobech, jakým státy státy vznikají a udržují se.
>Žvaní o "humanististických" ideálech, které nikdy nebyly a
>nebudou, pokud jde o místo "pro nás" na slunci. Holt šedivá
>teorie, zelená strom žití...

No jo, jistý náš humanista (TGM) řekl, že státy se udržují na ideích, na kterých vznikly.

Na jaké idei vznikl novodobý stát Izrael? Na idei nikoliv demokratického ale národního, rasistického státu, který vyžene a zlikviduje domorodé obyvatelstvo na území, které před 3 tisíci let údajně podle národních báchorek dal jistý židovský Pánbůh jím vyvolenému kmenu z Egypta uprchých otroků. Takže již 60 let otrocké židovské dušičky provádějí vyhánění a holokaust domorodých Arabů - Palestinců na bývalém územi Judeje a Izraele, tedy na území, kam 2 tisíce let (až na malé výjimky) nevkročila noha Žida.

Asi by se divili dnešní Britové nebo Francouzi, kdyby je dnes z jejich států někdo začal vyhánět a vraždit s odůvodněním, ýe před 2 tisíci lety na tomto území žil jiný národ, hovořící jinou řečí. Amikanci na území USA žijí jen nějakých 400 let, včetně doby, kdy tam jejich předci žili jako kolonisté evropských panovníků. Tedy ti by první měli odejít kamkoliv jinam a zem přenechat potomkům původních indiánů. Stejně tak i třeba Australané.

Že to je nesmysl? Jistě, to chápe každý normální člověk. Kromě fašistických rasistických sionistů. Ti si trvají na svém, že oni jediní nadlidé mají právo, jaké nemá žádný jiný národ na světě.

Prostě holenku, jednou si se odstěhoval a dnes ve tvém bývalém bytě bydlí někdo jiný. Takže tvé bývalé právo zaniklo tím, že jsi se odstěhoval a současný nájemník má plné právo tě do svého bytu nepustit. Jak prosté. Maopak současný nájemník, pokud ho budeš otěžovat, má plné právo ze svého bytu a pozemku tě vyhnat a podle amerických zákonů tě i jako lupiče a násilníka zastřelit. Nevím, co je na tom nepochopitelného?

Žijeme v právním státě, v právním světě, kde hrubá síla by se měla podřídit zákonu. Mezinárodní společenství by mělo zasáhnout v zájmu prosazení práva. Tedy přísně ztrestat fašisty a vrahy, kteří nejsou ochotni zvyklostem a právu se podřídit dobrovolně.

Ano, je tu realita, že ti fašisté mají nekontrolovaně zbraně hromadného ničení. Tím spíš by mezinárodní společenství mělo vojensky společnými silami tento rasistický a teroristický státní útvar zlikvidovat.

181560

21.1.2009 2:03

RE: Alex Vrba jen žvaní...

p 125.?.?.?

Reakce na 181560

...desitky let po druhe svetove valce tito zide kazdy den kriceli :nikdy vic,techto straslivych veci... MY JSME TRPELI strASLIVE ATD...NYNI DELAJI ty same veci a daleko horsi....

181609

20.1.2009 22:13

RE: Alex Vrba jen žvaní...

21st_Century_Deviant 217.?.?.?

Reakce na 181497

Na základě tvé teze o "místo "pro nás" na slunci" lze tvrdit, že tzv. holokost byl přeci jen taky o "místu na slunci", ne? Hodně jste pištěli, když vám Němci předváděli zase ten svůj "zelený strom žití", co? Jakoukoli genocidu tímhle můžete omlouvat - jde přeci jen o "místo na slunci".
Víte proč vás židy nikdo neměl a nemá rád? Protože veškerou vaší existencí a konání jdete proti ČLOVĚKU! Proti základům lidství, morálce, kultuře. Vaše historie je jen příběhem rakoviny, která rozkládá člověka a společnost. Myslíte si, že všechno stihnete ukočírovat penězma, ale vězte, že vám to nepůjde věčně. Jsem zvědavej, jak se na oplátku vám bude zajídat "zelený strom žití"....

181588

20.1.2009 22:41

RE: Alex Vrba jen žvaní...

mtk 195.?.?.?

Reakce na 181588

Tak jest.

181593

20.1.2009 6:07

Jsou Palestinci a Palestinci.

Kazan 137.?.?.?

Hamásští žoldáci (asi 1,200) byli vysvičeni v Syrii za iránské peníze. Odpalovali denně rachejtle na území Israele, které jim Iránci dodali a uskladňovali je v mešitách, školách a dokonce v nemocnici. Osm let brnkali na nervi Israelců já už jsem se divil proč si to ti Israelci nechávají líbit. Oni mají velmi rozhádanou komunitu, ale přeci jenom se semkli a po získání pečlivých informací kde ty rakety jsou to v prosinci rozjeli dát do pořádku. Teď tam ustanoví režim umírněných Palestinců FATAH a na nějakou dobu bude pokoj. Kdyby se do toho palestinského problému nemotali Iránci tak celý ten hořejší článek bude jinak. Ovšem Iránci mají na payrolu asi více lidí a tak tu čteme tuto propagandu.

181500

20.1.2009 9:30

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 181500

Najděte rozdíl!

Porovnejte propagandu z dob zahájení války v Polsku a v Gaze

1/ Nakonec jsme se konečně dočkali. Po nekonečných letech židovských provokací, polských útoků vedených teroristy z Polska podporovanými ruskmými a českými kolaboranty , zejména Ruskem, z pásma hranic na německé civilní obyvatelstvo, se odhodlal náš vůdce a naše Říše k adekvátní obranné vojenské operaci. Přestože se marně po léta dovolával podpory své bezpečnosti u představitelů světa, byli jsme přehlíženi a civilní oběti byly bagatelizovány.


2/ Nakonec jsme se konečně dočkali. Po nekonečných letech sebevražedných, raketových a minometných útoků vedených teroristickou organizací Hamas podporovanou islámskými státy, zejména Iránem, z pásma Gazy na izraelské civilní obyvatelstvo, se odhodlal Izrael k adekvátní obranné vojenské operaci. Přestože se marně po léta dovolával podpory své bezpečnosti u představitelů světa, zejména OSN, byl přehlížen a civilní oběti byly bagatelizovány

Cítíte ten "rozdíl"?
[chechtot] [zmaten]

181512

20.1.2009 10:07

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181512

Velmi dobré porovnání.

Existuje zlo, které ohrožuje každého muže, ženu a dítě našeho velkého národa. Musíme učinit kroky k zajištění domácí bezpečnosti a chránit naši vlast.

A. Hitler k příležitosti založení GESTAPO

Teď přemýšlím, o kom ten Hitler vlastně mluvil...

181516

20.1.2009 15:08

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 181512

S tím rozdílem že Poláci skutečně Hitlerovi brnkaly na nervy za podpory Anglie a Francie a tamní Německé obyvatelstvo se stalo lovnou zvěří

181550

20.1.2009 16:08

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181550

No, podle toho, jak Hitler řádil, tak mu brnkali na nervy všichni po celém světě. Napřed mu komunisti podpálili Reichstag, pak mu zase Poláci přepadli radiostanici v Gliwicích, Rakušáci ho zase nasrali tím, že se jim tam narodil, Francouzi zase tím, že žerou žáby, Češi ho nasrali, když mu bez boje vydali Sudety, Angličané svým negermánským humorem, Belgičané zas tím, že měl po jejich čokoládě zácpu, Srbové zas pro změnu tím, že tam mluvili naschvál Srbochorvatštinou, aby jim nerozuměl ...

Tak nějak jste to myslel? Sakra, vždyť já píšu skoro tak, jako David Černý modeluje!

181557

20.1.2009 18:44

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 181557

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

181573

20.1.2009 22:13

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 181557

Ouu, Vase Historicke nedostatky... Ts ts ts... Ani zakladni systemovou historii neznate... Hitler chtel byt s Anglanama kamarad, ale Churchill mu rekl jasne ne, i kdyz vetsina Aglanu v te dobe chtela byt kamarady 3. Rise... TUPCE!!!! [chechtot]

181587

21.1.2009 1:19

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181587

No, Hitler možná chtěl, ale ti Angláni nějak ne. A proto tam letěl zdivočelý Hess, kterého ihned lapili a od té doby už jen seděl a seděl a seděl, až se z toho Freundschaftu s Anglány celej useděl. Dalším projevem náklonnosti GB, vůči Německu, bylo patrně, podle Vás, vyhlášení války Německu už dne 1.9.1939 a vyslání vojsk GB a států Commonwealthu do Francie. Ne abyste to nějak popletl, že přišli na pomoc Hitlerovi! Ve skutečnosti přišli pomoci, vedle Francie, Polsku. A když už pak byli ti Angláni s Hitlerem, Warmly friends, tak mu rozbombardovali na sračku celé Německo. Tak nějak z lásky.

Protože jsem byl vychován ke slušnosti, pouze Vás napomenu za "Tupce" a nepříčetně nasázené vykřičníky.

181607

21.1.2009 2:09

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 181607

[cool] [mrknutí jedním okem]

181612

21.1.2009 2:24

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

p 125.?.?.?

Reakce na 181607

...nejprve vsak letal Chamberlain hodne a rad/67/za Hitlerem/49/...pote vse stale bylo na vazkach protoze vladni kruhy na rozdil od vlady byly pro Hitlera vsema deseti,vsichni chteli neco udelat s Francii ktera silne zavanela komunizmem/komunisticti ministri ve vlade atd./Stale nebylo jasno a proto Hitler nechal Brity uniknout /Denkerque/..nikdo poradne nevi,zatlouka se hodne a vsechno/napr jak to bylo s Himmlerem - za 100 let od valky 2045 mozna budeme znat pravdu/ mozna Hess to vyresit a zalibit se Vudci../pomer vladnoucich kruhu a vlady je jako Loutkar a jeho loutky...

181615

21.1.2009 12:25

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181615

Politici GB měli zájem nasměrovat Hitlera na SSSR. To ano. Že by v GB byla fašistická vláda, o tom bych si rád něco přečetl. Fašizující skupiny byly všude na světě, ale jen někde se dostali k moci. I v ČSR existovaly, bez valného vlivu. A to má být nějaký důkaz, že Chamberlain hodně a rád létal za Hitlerem? On tam skutečně létal, ale ne proto, že by si chtěl zahrát s Hitlerem mariáš, nýbrý proto, že se snažil, společně s Daladierem, zabránit hrozící válce v Evropě. I za cenu prodeje ČSR. Neúspěšně.

U Denkerque, shodou okolností, byl pěkný masakr. Stačilo by přepočítat původní počty nasazených vojáků s těmi, co se vrátili, společně s počtem zraněných.

181645

21.1.2009 20:41

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 181645

Pane Nasraláhu
Sleduji zde vaši nevědomost a dost mne to překvapuje. Překvapuje mne,že nevíte nic,jak se pan W.Churchill v roce 1922-1924..proslavil svým postojem a projevem k židobolševismu a ve výše uvedených letech proběhla mnohá jednání v evropě,jak zastavit židobolševismus v Evropě!!!Byla provedena mnohá ujednání a některá dokonce i o vojenské spolupráci proti židobolševismu!!! Francie + GB + Německo + Itálie + Španělsko!!!!! Dohledjte si fakta [mrknutí jedním okem] Pan Hess neletěl do GB na výlet,ale letěl tam za W.Churchillem se optat,zdali tata ujednání stále platí.....jenže v Německu nevěděli o tom,že Churchill již byl lapen nejmenovanýma a že byl zcela v jejich moci [mrknutí jedním okem]

181685

21.1.2009 20:50

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 181645

Pane Nasraláh
U Denkerque, shodou okolností, nebyl pěkný masakr a to jen proto,protože veškerý postup Wermachtu a hlavně jejich tankových divisí byl na rozkaz Fuhrera "OKAMŽITĚ !!!! ZASTAVEN!!" A byl dán čas armádě GB na klidnou evakuaci . Jen MAGOR a totální blb by si toto mohl vysvětlit jako chybu v plánech gen.štábu Wermachtu ,který pak měl jakoby korigovat samotný Fuhrer a to z rozjitření nad padlýma anglánama a nebo francouzema?? [chechtot] To bylo první splnění byvších dohod z let 1922-24...z let,kdy byl jeden zájem v Evropě!!!!Skoncovat s židobolševikem . [cool]

181686

21.1.2009 22:58

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181686

Když tak čtu Vaše milé oslovení i další přívětivé věty, napadá mne, že jsou sice mírnější, než oplzlosti a zvrhosti v talmudu, který Vás nepochybně ovlivnil a že budete jistě vyznamenán (třeba Vám přivedou osla). A víte, že máte vlastně máte pravdu? On Vás, Winston Churchill, dokonale vystihl, aniž by Vás mohl osobně poznat. To však ani nebylo nutné, protože on znal soudobé chazary, kteří se nijak od té doby nezměnili.

V dokumentu z roku 1937, nazvaném „Jak židé bojují proti pronásledování“, který objevil Dr. Richard Toye, historik Cambridge University, tvrdí Sir Winston Churchill, že židé jsou částečně zodpovědní za antagonizmus, který je zařadil mezi „hebrejské pijavice.“ (bloodsuckers). V dokumentu je řečeno, že „zlí anti-semité“ nebyli jedinou příčinou, pro kterou byli židé v dějinách pronásledovaní. Sir Churchill píše „Hlavním faktorem, který dominuje vztah mezi židy a nežidy je ten, že žid je jiný. Vypadá jinak. Myslí jinak. Má jiné tradíce a původ.“ Sir Churchill v dokumentu kritizuje „chladnosť“ židů a navrhuje jim aby se integrovali.

Benjamin Franklin mimo jiné řekl: "Ať se 6idé usadili v jakékoliv zemi, rozvraceli stávající morálku... posmívali se křesťanskému náboženství, na němž je zbudováno určení našeho národa, a pokoušeli se je rozvrátit." George Washington varoval Američany: "Židé pracují efektivněji proti nám než nepřátelské armády. Jsou pro naši svobodu stonásobně nebezpečnější..." I Winston Churchill varoval, když prohlásil: "Od doby Spartaka Weishaupta až po dobu Karla Marxe, Trockého, Bely Kuhna, Rosy Luxemburgové a Emmy Goldmannové vzrůstá toto celosvětové spiknutí pouze za účelem svržení civilizace". Martin Luther vykonal v postoji k židovství pozoruhodný obrat; na počátku "kariéry" zastupoval vehementně esenci židovské víry, ale pak se zarazil, když si začal uvědomovat ukrutnosti Hospodinovy a židovské intriky. V roce 1542 zveřejnil spis "O Židech a jejich lžích", poznamenaný oním "jemnocitem", bez závisti mu připisovaným: "Jsou to opravdoví lháři a krvežíznivci, kteří nejen od počátku bez stání převraceli a falšovali celé Písmo svými vylhanými vysvětlivkami (...) neboť žádný národ pod sluncem není chamtivější než oni jsou, byli, stále jsou a nadále zůstanou, jak vidno na jejich proklatém lichvářství. (...) Vždyť jejich talmudisté a rabíni píší, že zabít není hřích, pokud Žid zabije pohana. (...) Neboť v jejich spisech vidím, že nás - gojim - proklínají a ve svých školách a modlitbách nám přejí jen neštěstí. (...) a převracejí rčení: Seid Gott willkommen! (Vítej vás Bůh!) a říkají: Sched wil kom, to jest: Přijď, ďáble! nebo: Tu přichází ďábel. (...) my našim ženám nespíláme do kurev, jako oni činí Marii, matce Ježíšově."

181693

24.1.2009 8:24

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 181693

Nasredine, ve spodní části svého příspěvku ses značně polepšil, tak se budu mírnit. Doplň si znalosti skutečné hostorie. Zapomeň na to, co jsme se učili ve škole v hodinách dějepisu a při rozhovorech s očitými svědky se jim dívej upřeně do očí. Je docela možné, že začnout uhýbat pohledem. Ještě něco...přestaň už nazývat válečného zločince Churchilla "Sir Winston Churchill". Rve to uši. Ač sám po matce židovského původu (Jenny Jacobson Jerome), Churchill byl ve svých veřejných projevech otevřeně zaměřen proti židům. Změna nastala až po jeho návštěvě Spojených států a bratříčkování se s F.D.Rooseveltem, rovněž židovského původu. V té době již začínaly přípravy na druhou světovou válku. Už se asi nedozvíme, kdo v Churchillovi probudil jeho "židovství", zda-li Roosevelt a nebo setkání se členem klanu bankovního domu Rothschildů, faktem však zůstává, že Churchill si začal plnit svoje povinnosti sionistické loutky.

Tady máš něco o události v Dunkirku. Polepši se kluku ušatá a nezapomeň na své slušné vychování. [velký smích]

181970

24.1.2009 8:38

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 181970

- pokračování -

Nasredine, v jednom z těch odkazů jsem pro Tebe našel zajímavou hru. Tak si to vyzkoušej. Vlevo máš popis událostí.

181972

24.1.2009 12:59

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181970

"... válečného zločince Churchilla "Sir Winston Churchill". Rve to uši."

Možná to rve uši, ale jse o citaci Dr. Richard Toye, historika Cambridge University. S tím nic nenadělám.

Já jsem napsal v jednom z příspěvků, že Hitlerovou prioritou bylo napadení SSSR. A údaje t linku to jenom potvrzují. Hilter si nemohl dovoli bojovat na dvou frontách, k čemuž stejně došlo. Nejdříve v Africe, potom v itálii a nakonev ve Francii.

"Je často tradovaným mýtem druhé světové války, že Adolf Hitler nařídil v květnu 1940 proti vůli generála Gerda von Rundstedta, velitele německé skupiny armád „A“, zastavit německé tankové jednotky postupující k Dunkerque a tím umožnil evakuaci Britských expedičních sil (BEF) z prostoru tohoto francouzského přístavu, přičemž byl motivován snahou nezpůsobit krveprolití v řadách britských jednotek, a tím naklonit britskou vládu k uzavření míru za podmínek pro Německo výhodných.

V některých historických dílech zabývajících se druhou světovou válkou, například v Dějinách druhé světové války Basila Liddella Harta, mnohých vzpomínkových dílech německých důstojníků, a prologu k dílu Miloše Hubáčka Invaze, je zastavení postupu německých tankových sil proti francouzskému přístavu Dunkerque+) uváděno jako příklad diletantského zasahování tehdejší německé hlavy státu, Adolfa Hitlera, do vedení vojenských operací Wehrmachtu, a ukázka jeho neodborných zásahů do vojenských záležitostí vůbec, a tato varianta je oblíbená i v mnohých internetových popisech událostí++)."

Zajímavým jevem zůstává, že legenda o Hitlerově „haltbefehlu“ jako jediné příčině vyváznutí BEF od Dunkerque byla někdy uváděná historiografy bývalého komunistického bloku, ukazujícími na údajnou snahu o porozumění mezi imperialisty německými a britskými (ačkoliv například sovětské Dějiny druhé světové války (ve svazku III., české vydání Naše vojsko, 1978) které na straně 95 v poznámce č. 49 s odvoláním na německé Dokumente zum Westfeldzug 1940 uvádějí: „Do válečného deníku skupiny armád „A“ bylo 23. května ve 22 hodin 55 minut zapsáno, že vzhledem k nutnosti přisunout další síly a vyjasnit situaci mají tankové skupiny generálů Kleista a Hotha zastavit útok“

více na: http://www.fronta.cz/omyl/haltbefehl-hitler-dunkerque-1940

181986

24.1.2009 18:45

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 181986

Zajímavě napsaný příspěvek Nasredine. Dokážeš tady (mimo jiné) nabídnout čtenáři, podobně jako třeba hestroy, jasně zpracované a sesumírované informace (i z historických a ověřených zdrojů) a umožňuješ každému, aby si sám zvážil jak dalece jsou relevantní a aby si je následně sám mohl dát do souladu nebo nesouladu[smích] se svými vlastními poznatky.

Dobrý přístup. Takový je podle mne podstatou diskuze, která se neředí v emocích a vzájemném napadání a pokud aktéři vydrží dostatečně dlouho, obvykle přináší zajímavé poznatky. Takový přístup může Zvědavci jedině prospívat.

jansmith[smích]

182003

24.1.2009 20:03

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 182003

Děkuji Ti za ocenění mé snahy o objektivizaci událostí. Nejsem, ostatně jako každý člověk, vševědoucí, ani neomylný. Snažím se vstupovat tam, kde mám "přesvědčení" o své pravdě. Ne vždy ji však mám. Ale to je podstata diskuze na Zvědavci, která mě osobně obohacuje, přináší pro mě nová fakta i metody jejich hodnocení. Zvědavec je fajn.

182008

24.1.2009 22:58

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 182008

Zajímavý dovětek Nasredine. Máme podobnou motivaci.

jansmith[smích]

182017

25.1.2009 17:19

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

mtk 80.?.?.?

Reakce na 182017

Jane, toto vlákno je však zároveň důkazem nepravdivosti tvrzení: "když tu zůstanem bez provokatérů, tak tu bude nuda, a Hestroy se bude s Nasredinem poplácávat po zádech, jak mají stejný názor". Diskuze na Zvědavci by se daleko více měla zabývat takovýmito detaily, a ne neustále obhajovat základní mravní hodnoty proti partě, která v žádném případě nehodlá ustoupit ze svých postojů (přišli by patrně o žold). Na druhou stranu rozhodně připouštím, že mnoho jelimanů nechtěně přispělo k mnoha podnětným reakcím. Osobně se přikláním za rozumnou cenzuru vyložených SPAMŮ (jedna IP, mnoho nicků). S pozdravem Tomas

182068

25.1.2009 17:48

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 182068

[cool] [smích]

182071

25.1.2009 20:33

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 182068

Máš pravdu mtk. Diskuze, jak píšeš, s tzv. jelimany, ale i s drsnějšími názorovými oponenty, rozhodně přispívá a generuje mnoho zajímavých a podnětných reakcí, které by jinak asi nezazněly.

O tom je diskuze. Diskuze není o ignorováni nepříjemných názorů oponenta (a můžu si 100x myslet a zdůvodňovat, že to jsou jen bláboly nebo provokace). Chování mrtvého brouka je podle mne projevem pasivity, možná neschopnost trpělivě vyjadřovat své myšlenky a hlavně psychologická voda na mlýn profi (za žold[smích]) píšícím diskutérům.

Mnohem lepší je takového oponenta dohnat slušnými argumenty a fakty nebo ironickými poznámkami (viz. hestroy, mirda, Nasredin) k útěku z vlákna nebo ho vhodnými poznámkami nasměrovat, aby se zahltil vlastním pokrytecvím.


To je můj názor ohledně cenzury, kterou bych nezaváděl. Zvědavec by byl jinak jako ONI.

Stačí, aby editor dbal na nepřekračování zákona a rozumnou míru kultivovanosti příspěvků a tak jak to dělá poslední dobou závadné pasáže v příspěvku zaměnil za vysvětlující text. Stanovený počet 10 příspěvků měsíčně pro neregistrované, také umožňuje "plácaly" dle transparentních regulí odfiltrovat.

jansmith[smích]

182090

26.1.2009 2:42

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182090

>...O tom je diskuze. Diskuze není o ignorováni nepříjemných názorů oponenta....Mnohem lepší je takového oponenta dohnat slušnými argumenty a fakty nebo ironickými poznámkami k útěku z vlákna nebo ho vhodnými poznámkami nasměrovat, aby se zahltil vlastním pokrytecvím.
----------
Jendo, tohle jsme už tady jednou měli. Jedna věc je diskutovat s "neználkem" a "tápajícím" a druhá věc je diskutovat s hlídacími psy.Nedělá mi problém si připravit pádné argumenty s odkazy i s překladem článků do češtiny, abych někomu něco objasnil a otevřel mu oči i když ta příprava kolikrát zabere i několik hodin, ale rozhodně považuji za ztrátu času pouštět se do diskuze s placeným provokatérem. A těch tady máme několik. Když někdo neustále opakuje oficiální propagandu (jako např.Sid a A.S.Pergill), tak takové "oponenty" raději nechat vyšumět. Nezapomeň na to, že žijeme v době informační války a jejich úkolem je odvádět pozornost a rozmělňovat diskuze. A pokud je budeme tady tolerovat a trpět a někteří z nás "ochotných, obětavých a trpělivých" s nimi dokonce začnou diskutovat, tak si oni nejen vydělali, ale splnilo to i jejich poslání.

Tohle je zase můj názor ohledně cenzury, kterou bych také nezaváděl, ale doporučoval bych - jak jsem to tady už několikrát napsal - ignorovat provokatéry(!) Nejen se s nimi nepouštět do diskuze, ale i když reagují na tvůj příspěvek, tak hrát dočasně mrtvého brouka. Zapojit se do diskuze i na stejné téma, ale s jiným diskutujícím. Jejich neúspěch je naše vítězství a už vůbec bych to nenazval zbabělý útěk a nebo že "došly argumenty". Stačí napsat: "Diskuze s tebou nikam nevede...končím".

Jendo, tohle neplatilo na Tebe. S Tebou si pokaždé rád podiskutuji a rád čtu Tvoje příspěvky. Vesměs velice poučné, i když se nemusíme pokaždé shodovat, jako třeba nyní. [smích]

182112

26.1.2009 13:09

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 182112

Jasně mirdo. Chápu tvoje argumenty a plně je akceptuju.


Stejně si ale myslím, že si placený provokatér (a těžko si být 100pro jistý, kdo takový je a kdo takový není) moc "něvydělá", pokud narazí na asertivního a schopného oponenta, který jej za každým provokativním příspěvkem na faktech, v klidu i ironicky opakovaně usvědčuje ze lži a pokrytectví.

I kdyby asertivní oponent je krátce zopakoval FAKTA a dodal nakonec jak píšeš: Diskuze s tebou nikam nevede...končím".

Což by znamenalo "končím" pro tuto chvíli, ale jsem nadále připraven ti kdykoli příště nastavit zrcadlo.

Nevím, jestli jsou provokatéři placení od počtu reakcí na své příspěvky nebo zdali jejich ideology a řídicí důstojníky zajímá i to, jaký pocit taková diskuze v myslích čtenářů generuje. Ale pokud je zajímá i schopnost jím řízeného lokaje oponenta umlčet nebo "umlátit demagogií, na kterou oponent nenašel odpověď", potom si myslím, že si v případě, že narazí na asertivního kliďase moc nevydělají.[smích]


A co je podle mne důležité, pokud to pak čtou ostatní a hlavně noví nevyhranění čtenáři, kteří nesledovali celé vlákno, tak jim usvědčený provokatér pouze nechtěně pomůže získat přesnější názor na to o co tady a v celé diskuzi go.

jansmith[smích]

182160

24.1.2009 18:50

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181986

Omlouvám se za velké množství překlepů. Měl jsem naspěch. Teď jsem se teprve vrátil domů a přečet si po sobě příspěvek.

182006

25.1.2009 16:47

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 181986

>..."Je často tradovaným mýtem druhé světové války, že Adolf Hitler nařídil v květnu 1940 zastavit německé tankové jednotky postupující k Dunkerque a tím umožnil evakuaci Britských expedičních sil (BEF) z prostoru tohoto francouzského přístavu, přičemž byl motivován snahou nezpůsobit krveprolití v řadách britských jednotek, a tím naklonit britskou vládu k uzavření míru za podmínek pro Německo výhodných".
------------
Nasredine díky za odkaz. Už se asi nedozvíme přesný důvod onoho "záhadného" strategického válečného tahu a uvedený zdroj rovněž nevylučuje diplomatické důvody. Připadá mi to, že se historie opakuje. Stejně tak i v první světové válce, kdy Británie - pro vojenskou převahu Německa - v roce 1916 kapitulovala, ale válka přece "musí" pokračovat. Proto byly vytvořeny podmínky na pokračování "HRY".

Myslím si, že operace Dunkirk byla podobná strategie. Nechci to tady rozvádět, článek je o něčem jiném. Jde mi především o to, že někteří z nás tady opět zobrazují Německý národ jako zrůdy a válečné štváče a tím jenom naháníme sionistům vodu na jejich mlýn. Až na určitá vybočení v popisu historických událostí, tak si jinak hodnotím tvoje příspěvky. Jsi přínosem do zdejší diskuze. Díky.

182063

25.1.2009 17:06

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 182063

I já Ti děkuji. Válečná témata a zbraně jsou snad pro každého "kluka" atraktivní. Přečetl jsem hodně faktografií a nejrůznějších historických děl, od ruských, německých, francouzských, britských aj. autorů. Je to složitá látka, hodně dobových dokumentů chybí, výklady se někdy setkávají, jindy liší. Jak píšeš, buď si na pravdu budeme muset počkat, nebo se ji už nedozvíme. Přesto ji hledejme, neboť i když ji nenajdeme celou, najdeme po cestě mnohé její střípky i informace nové.

182065

20.1.2009 17:01

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 181500

>Hamásští žoldáci (asi 1,200) byli vysvičeni v Syrii za
>iránské peníze.

Izraelští fašisté byli vycvičeni a moderně vyzbrojení za americké peníze, za mnohonásobek toho, co Palestincům poskytly jiné muslimské státy.
Na co si tedy sionisté stěžují? Že palestinci nemají tanky, bombardéry, stíhačky a moderní rakety jakými USA vyzbrojily Izrael?

181561

21.1.2009 2:07

RE: Jsou Palestinci a Palestinci.

p 125.?.?.?

Reakce na 181500

..omyl Hamas vznikl na podnet a na penezich USATAN jako mnoho dalsich skupin a kdyz zacali bojovar za svobodu Palestiny byli prohlaseni za teroristy....

181611

20.1.2009 7:42

Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Jarmila 83.?.?.?

Dnešní svět se rozdělil na mizivou menšinu, která má světovou moc a vlastní veškerý světový mainstream. A na obrovskou většinu obyvatelstva, která nemá žádnou moc a je s ní manipulováno všemi směry jako se stádem ovcí. Rozdíl proti minulosti je však v tom, že občané jsou z nezávislých internetových zdrojů (tzv. freestream-můj vynalezený výraz) lépe informováni, než tomu bylo v minulosti, kdy byli závislí výhradně jen lokajských informacích prodejných novinářů z mainstreamu. A tak jsme se nyní dostali do situace, že mínění většinové společnosti se naprosto rozchází s oficiální verzí mainstreamových médií.

Lustig se sám a dobrovolně vydělil ze společnosti slušných lidí, když bezostyšně schvaluje vraždění nevinných civilních obyvatel, a to nejen dětí a žen, ale i opomíjených nevinných civilních mužů. Oni si bláhově myslí, že že když si navzájem rozdají všemožné ceny, že tím ještě dnes oblbnou většinovou společnost. Vůbec ne! Havel se může cenami ověsit od hlavy až k patě a stejně s ním všichni opovrhují, na Novinkách museli zrušit diskusi a už radši o jeho zdravotním stavu ani neinformují.

Neví někdo kolik je celkově Palestinců? Izraelců je prý už 7 milionů, nikoliv 6. A tak by mě zajímalo, jestli si vážně Izrael myslí, že se dá legálně vyvraždit tak obrovský počet lidí. Izrael tímto činem v Gaze ztratil definitivně svůj kredit. NORMÁLNÍ většinoví občané na celém světě ho tvrdě odsuzují, bez ohledu na to, co píše zaprodaný mainstream. A Lustigové a jim podobní, si mohou kvákat (ve svém mainstreamu) co chtějí, tyto lidi už dneska nikdo nebere vážně. Nanejvýš si člověk zhnuseně odplivne.

181503

20.1.2009 8:35

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

IVAn 85.?.?.?

Reakce na 181503

Jarmilo, děkuji Vám za tento příspěvek, neboť po přečtení dvou předchozích se mi zvedl žaludek a stačilo málo ... [bliji]

Bohužel masáž médii dosahuje obrovských rozměrů, uplivnout nad Lustigem, Havlem a další mi kreaturami si sice můžeme, ale většinová veřejnost je bude mít neustále na očích (televizních obrazovkách) v různých obměnách napříč všemi stanicemi - pořady typu "Galerie elity národa", "Na plovárně", "Uvolněte se, prosím",.... (každý si jistě dosadí další) slouží přesně tomuto účelu. O vlastnictví soukromých stanic už bylo napsáno mnoho, veřejnoprávní jsou pod velením RRTV, kde se to Erazímy atd. jen hemží také. Televize je doposud mocná zbraň, kdo ji má pod kontrolou, (zatím) vyhrává.

181506

20.1.2009 13:56

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 181506

Televize je doposud mocná zbraň, kdo ji má pod kontrolou, (zatím) vyhrává.
No možná to tak zcela neplatí. Pokud se cpete denně tím samým tak se Vám to přejí a nakonec se Vám z toho zvedá žaludek. Cpou nás TÍM SAMÝM už dlouho a čím dál více lidí má žaludeční potíže už jen při zapnutí televize či otevření první strany tisku. Mediální moc mainstreamu se tak pro jeho manipulátory může změnit v sebevražednou zbraň a doufám, že se tak už velmi brzy stane.

181544

20.1.2009 15:16

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 181544

pane nebuďte naivní
lidé kteří denně koukají na zprávy tv nova je berou jako FAKTA znám to z vlastní skutečnosti [smích]

181552

20.1.2009 21:10

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

mtk 195.?.?.?

Reakce na 181552

Ve svém okolí znám pouze 2 osoby, které se zajímají o nezávislé zpravodajství, a to ještě na základě mého přesvědčování. Nevěřícím Tomášům jsem spíš pro smích. Lidé mají přístup na internet, ale nemají zájem se nechat vyrušovat v jejich momentální "pohodě". Možná je všechny až pořádná krize probere.

181578

20.1.2009 21:45

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 181578

ani ta krize je neprobere
ta je pouze radikalizuje a pak poslouží loutkařům jako velmi cenný kanonenfuter ka jakémukoli špinavému účelu
jak říkám serme na budoucnost užijme si dokud to de a až to přijde budme připraveni s klidu a v pokoji zemřít [smích]

181581

20.1.2009 9:02

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Penguin 85.?.?.?

Reakce na 181503

No, jen doporučuji nezabřednout v této vrstvě poznání a jít dál, do ještě větší hloubky. Tam to teprve začíná být zajímavé, svět není dvojbarevný ...

181508

20.1.2009 10:13

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181508

Ano, je velmi důležité rozlišovat, které zlo je špatné a které dobré, že?

Některé zlo je vlastně dobro, zatímco některé dobro je vlastně zlo, chápu to správně?

A některé zabíjení je vlastně super věc. Myslíte to takto? Svět není dvoubarevný a pojmy jako zlo a dobro jsou od sebe k nerozeznání podobné...

Proto je nutné zůstat ledově klidným a na prasárny, které se kolem nás dějí se dívat z pohledu nezasvěceného a nezúčastněného diváka. Od toho tu koneckonců jsme, jestli jsem to pochopil správně. Nejsem guru, takže nevím.

[zmaten]

181517

20.1.2009 11:02

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 181517

Autor článku to pochopil. Dobro je to co vyhovuje Židům. Pokud je to nutné někdy maskovat, je třeba mluvit o relativitě dobra a zla.

181526

21.1.2009 2:27

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

p 125.?.?.?

Reakce na 181503

...snad by nebylo spatne odplivnout si na soudruha Lustiga a jeho podobne..

181616

24.1.2009 9:01

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 181503

>...na Novinkách museli zrušit diskusi a už radši o jeho (Havlovém) zdravotním stavu ani neinformují.
-----------
To je škoda. Jak se potom dozvíme, kdy je čas začít oslavovat?
Vynikající příspěvek, paní Jarmilo. Blahopřeji.

P.S. Pošta mi od Vás došla, ale obálka je prázdná.

181974

24.1.2009 9:02

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181974

[chechtot]

181976

24.1.2009 18:28

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 181974

Cože? Tomu nějak nerozumím. Vy jste pane Mirdo nedostal mé psaní? No tak to otisknu rovnou zde a hotovo.[smích]

Dobrý den Mirku,
tedy to je ale přenádherná příroda, co jste mi zase poslal. Se omlouvám za prozrazení intimních věcí na Zvědavci.[smích] Ale zrovna jste se tam zničehožnic objevil, a já jsem si hnedka uvědomila, že mám ještě nevyřízené resty. Tak jsem to plácla, ale vzápětí jsem si sama říkala, že jsem o tom nemusela psát. Kdepak, kvůli prkotinám se nikdy neurážím. Ale jestli Vás mohu Mirku poprosit, neposlal byste mi ty dvě zásadní videa znovu? Já se na to podívám, třeba budu něčemu i rozumět. Trošku anglicky umím.
Kdyby jenom krysa Havel.Ale těch lidí, kterým jsem nejprve důvěřovala, ale potom mě na celé čáře zklamali, bylo za těch 20 let od pseudorevoluce nepočítaně. Patří mezi ně samozřejmě i Klaus a třeba i Petr Cibulka. Toho jsem původně považovala přímo za národního hrdinu. Četla jsem jeho knihy o tom, jak trpěl v kriminále a odebírala léta jeho Necenzurované noviny. Pak jsem ho osobně poznala v Pravém bloku, abych zjistila, že je to nečestný člověk a hajzl. A byla jsem taková naivka, že i třeba Parkanovou jsem nějakou dobu považovala za slušnou političku, která v parlamentě prosazuje jen samé rozumné věci. Ale to jen propaganda jen s velkým předstihem na objednávku pracovala na jejím hezkém obrazu, aby se mohla v budoucnu stát ministryní obrany a prosazovat radar.
Co se týče Putina, nedůvěřuji mu z mnoha důvodů, že je nestihnu ani všechny vyjmenovat. Především si myslím, že hlavní boje o moc v Rusku proběhly v době bojů o parlament, těsně před zvolením Jelcina. Vítězstvím Jelcina to dostali chazaři definitivně do svých rukou. A když Jelcin odstupoval, jako svého nástupce si výslovně přál Putina. A jeho přání se mu splnilo. A Putin si zase přál jako svého nástupce Medveděva. Jen pro zajímavost Vám tu postnu, co napsal nedávno na Zvědavci tuším pietro: šikmoocí Židé. (kaifeng jews)
Ministrem zdravotnictví v Maově vládě byl Jakob Rosenfeld, Žid ze Lvova. Rodiče předsedy izraelské vlády Olmerta žili několik let v Číně. Synagogy potkal i Marco Polo. Dnes se do Číny se západním kapitálem stěhují i židovští manažeři... Postupně se to promíchá, začnou si brát Číňanky, v minulosti to tak bylo a bude to myslím na celém světě stejné. Ruský prezident Medvěděv má židovský původ po matce... Bizarní židovská nomádská existence bude triumfovat?
Takže tvrdí, že Medveděv má židovský původ. Prostě ta taktika je všude na světě stejná: ovládnou pravolevé vedení té které země, a pak už jen svou vládu trvale udržují tak, že na pravo i na levo propustí jen přísně prověřené poslušné figurky. Jako u nás- Topolánek-Paroubek- Klaus, všechno naprosto stejná svoloč, tvářící se za svobodné politiky.
Teď nedávno prohlásil drze Kissinger, že je potřeba zavést Nový světový řád. Já myslí...Automaticky kráceno

182000

24.1.2009 18:29

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 182000

Já myslím, že on přesně ví o čem mluví, protože on ví, že už mají celý svět pevně v hrsti. To znamená i Indii, Čínu, ba i Rusko a asi i ten Irán. A aby oklamali svět, tak se Putin tváří, že je v opozici. Vždyť oni po celou historii vytvářeli umělé nepřátelství mezi státy, aby pak do válek nahnali umírat ten hmyz-lid a hlavně aby zásobovali obě znepřátelené strany tou nejmodernější vojenskou technikou, na které vydělají neskutečný balík peněz. Když jsem teď v TV viděla, jak se ve válce britští letci mydlili ve vzduchu s japonskými letci, tak jsem definitivně pochopila o co strůjcům válek ve skutečnosti šlo: zničit co nejvíce těch drahých letadel, aby si obě strany zase nakoupily co nejvíc nových. Že se tam nazdařbůh ve velkém zabíjejí vzájemně lidé, kteří se vůbec neznají a proti sobě osobně nic nemají, to strůjce válek vůbec nezajímá.
Takže Západ obklíčí Rusko, Rusko si vystaví rakety v Sýrii a jinde a pak může masakr začít. Vládci světa společnými silami vymydlí půlku lidstva a teprve potom si podají ruce chazaři z Ruska s chazary z Ameriky. Pokud to tedy sami přežijí.
Moc zdravím
Jarmila

182001

24.1.2009 18:49

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

IVAn 90.?.?.?

Reakce na 182001

Vychází mi stejně tragické puzzle.

182005

25.1.2009 17:59

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182000

>Cože? Tomu nějak nerozumím. Vy jste pane Mirdo nedostal mé
>psaní? No tak to otisknu rovnou zde a hotovo.[smích]
--------
Už to došlo a odpověděl jsem. Jenom si dovolím malou poznámku na vaši zmínku. Jistě to bude zajímat i ostatní distjící.

>...Ruský prezident Medvěděv má židovský původ po matce... Bizarní židovská nomádská existence bude triumfovat?
--------
Ohaduje se, že každý pátý Rus má židovské předky a u každého jednotlivce se takové "židovství" projevuje jinak. TADY je zajímavé pojednání jak se řešilo Medvedějovo "židovství" a jaké měl s tím sám problémy dostat se do vládní funkce. Jinak Havel svoje židovství nezapře a u černého knížete sám nevím. Máme důvody pochybovat?

182073

25.1.2009 18:05

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182073

- oprava -

Jistě to bude zajímat i ostatní distjící.
------
Když se maže, tak se maže. Chtěl jsem to trochu zkrátit a umazal jsem toho víc. Má být diskutující.

182075

25.1.2009 18:06

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 182073

Ano a mně došlo to Vaše psaní s tou starou Prahou.[smích]Krásné! Došly i ty dvě videa. Odpovím zítra a doufám, že to psaní tentokrát dojde. Zatím Vám tu hodím link, co napsala sobotní Mladá fronta. Nevím co si o tom mám myslet.

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=ze_svetaa&v=020&c=1126659

182076

25.1.2009 18:20

RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 182076

A co si o tom myslím já? Vynikající strategie Kremlu. "Drž si své přátele nablízku, ale nepřátele ještě blíže". Není nad to, mít přístup do kuchyně a vidět co se vaří k obědu. [velký smích] Putin je kouzelník. Teď bude záležet na tom, zda-li mu na ty jeho nastavené vidle naběhnou? [chechtot] [chechtot]

182078

20.1.2009 8:05

Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Židovská morálka je vysoce efektivní, bez zbytečných ideálů. Pramení ale ze strachu a z nesvobody ducha. Být vyvoleným je na člověka přeci jenom příliš velké břemeno. Situace v Gaze není nepodobná středověkému pojetí křesťanství, jak bylo zpodobněno ve filmu Kladivo na čarodějnice. Dokonalá ukázka chování lstivého zbabělce s náhle nabytou mocí. Pod záštitou nejmodernější techniky likvidovat prakticky bezbranného soupeře a hájit se pohádkou o zemi zaslíbené? Nevím, kdo je větší fanatik.

181505

20.1.2009 10:06

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

Cynik 62.?.?.?

Reakce na 181505

Nerád vstupujem do debát, v ktorých sú takto vyhranené názory. Mám dojem, že vačšina diskutujúcich neuznáva právo Izraela na existenciu. Izrael naozaj postupoval takmer diletantsky čo sa týka psychológie a propagandy. Najskôr mal otestovať reakciu "medzinárodného spoločenstva" tým, že by ostreľoval Gazu rovnakými neriadenými raketami a približne v rovnakom počte ako Hamaz,v arzenáli Izraela sa také iste nachádzajú, resp. nie je ťaké ich získať. Som si istý, že aj takýto postup by bol označený ako "neprimeraná reakcia", či "genocída", pretože vzhľadom na hustotu osídlenia v Gaze by bol počet obetí podstatne vyšší ako na izraelskej strane, možno porovnateľný s počtom súčasných obetí. Izrael by bol označený preto agresorom, ktorý si dovolil ostreľovať jeho vinou vzniknutý "koncentračný tábor", ktorého vazni sa ostreľovaním Izraela vlastne len bránia a bojujú za svoje oslobodenie. Zrejme by vznikla požiadavka, aby Izrael ostreľoval Gazu "primerane" a "spravodlivo", teda podľa nejakého prepočtu vo vzťahu k hustote osídlenia, resp. aby prestal s ostreľovaním a pokračoval s Hamasom v rokovaní o "mieri". Až na túto nehoráznosť by mal Izrael morálne právo podniknúť ťaženie proti Hamasu, ktoré realizoval predčasne.

181515

20.1.2009 10:40

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181515

Kdyby vám a vašim rodičům někdo ukradl dům s polem, na kterém se dřeli generace vašich předků a vyhnal vás do stanového koncentračního tábora, případně do oploceného gheta, přičemž by "náhodou" zabil půlku vaší rodiny, co byste dělal?

Jen se ptám... Vysvětlovat někomu něco, na to už nemám sílu...

Váš názor je zhruba stejný, jako byste řekl, že Německo mělo právo na budování Třetí říše. Uvědomujete si to?

181521

20.1.2009 11:18

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 181521

Zajímalo by mne, jestli Cynik pochopí, co si se mu svým krátkým a jasně formulovaným sdělením snažil sdělit hestroyi.


Já mám pocit, že narozdíl od několika zdejších "skalních", možná i honorovaných prosionistických diskutérů, většina ostatních sympatizantů s praktikami izraelského režimu jen pro stromy NEVIDÍ les a to je v kombinaci s neznalostí necenzurované historie a neschopností se vyvázat ze závislosti na propagandě podjatého mainstreamu tristní situace.


Možná je prozřetelnost přivedla na tento web právě proto, aby si protřeli oči a zároveň s tím si sami mohli nezávisle vygenerovat zárodky pochybností v korektně podávanou realitu, která je jim "někým" stále dokola podprahově podsunována.


Už fakt, že by to v nich mohlo vést k vnitřnímu konfliktu a názorové rebelii proti mediálním autoritám je potěšitelný.

Pokud to u nich povede i k zamyšlení nad tím, že výše použitý výraz LES je možno zaměnit za výrazy ETIKA, MORÁLKA a HUMANISMUS, tak to markantně zvýší naději na přežití nejen pro utiskované, ale i pro naší pořád ještě nedospělou civilizaci jako celku.

Úzce s tím souvisí i schopnost nepokřiveného chápaní SPRAVEDLNOSTI, která je tak často pro vyšší cíle nebo nevědomost nejen mainstreamem relativizována.

jansmith[smích]

181527

20.1.2009 12:12

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

Cynik 62.?.?.?

Reakce na 181527

Nepotrebujem, aby ste ma poučovali, či som niečo schopný pochopiť, alebo nie. Nemci mali rovnaké právo vybudovať Tretiu ríšu ako Arabi držať celú Palestínu. Aj Nemci aj Arabi to len "kapánek" prehnali. Češi to vyriešili po porážke Nemcov odsunom "Sudeťákov", ktorí sa stovky rokov, ak nie viac ako tisíc, v Sudetách naozaj "nadreli" na "svojej" pôde. Židia urobili po vpáde piatich arabských armádach v roku 1948 čiastočne to isté. Píšem čiastočne, pretože na území terajšieho Izraela žije cca jeden milión Arabov a v Čechách len zopár Nemcov. Arabskí utečenci, či v Gaze, alebo hocikde inde, sú v podstate Arabi, ktorých neboli ochotní prijať arabské krajiny za svojich občanov, na rozdiel od Sudeťákov, ktorých zvyšok Nemecka automaticky prijal za svojich občanov. Oproti Vám, Čechom, sú Židia vlastne neschopní amatéri. Váš spôsob myslenia akoby nereflektoval, že prebehla prvá aj druhá svetová vojna, ktoré spôsobili zmeny hraníc štátov a také presuny obyvateľstva, oproti ktorým je problematika Izraela vlastne bezvýznamná a preto nie je podstatné, či Izrael vznikol "umelo", alebo nie.Aj Československo v roku 1918 vzniklo potom "umelo" ako výsledok vojny. Každá situácia sa dá interpretovať rôznymi spôsobmi. Vy interpretujete svoje názory tak ako Vám velí nenávisť k Izraelu a Židom a emociálna inklinácia k Arabom a islamu. Takýto prepych si ja nemôžem dovoliť.

181535

20.1.2009 16:49

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 181535

Víš Cyniku, prve jsem naznačil, že si nemyslím, že zde v diskuzi publikuješ jako "skalní sionista" a dodal jsem, že většina prosionisticky uvažujících pisatelů tak činí pouze z důvodu, že pro stromy NEVIDÍ les v kombinaci s neznalostí necenzurované historie a neschopností se vyvázat ze závislosti na propagandě podjatého mainstreamu.


Mám pocit, že ty jsi přesně ten případ a proto věřím, že se nad tím, co tady rozebíráme, znovu bez předsudků ZAMYSLÍŠ. Nerad bych, aby to že jsi "přesně ten případ" vyznělo jako škatulkování[smích], ale musel jsem to tak formulovat, protože jinak by nedávalo smysl to, co píši dále.

Je totiž legrační, jak ses sám chytil na slovenské rčení "trafená hus zagágá", navíc i proto, že v mých nebo hestroyových řádcích žádné přímé poučování tvé osoby, kromě nesouhlasu s tvými názory, obsaženo není.


Je zajímavé jak píšeš o své schopnosti chápat (zřejmě máš na mysli souvislosti, je tak?) a přitom uvádíš ve svém příspěvku dvě nepravdy.

V první píšeš o naší nenávisti vůči Izraeli a Židům přesto, že nic takového z naších úst (klávesnice) nikdy nepadlo. Já osobně nemám nic proti Židům, ať již z Izraele nebo jinde na Zemi a dokonce varuji proti používání manipulativního nástroje propagandy mocných o KOLEKTIVNÍ VINĚ viz: Rozděl a panuj. A pokud se týká Izraele, tak pouze nesouhlasím se 60ti letou brutální, teroristickou a zbabělou politikou jeho sionistických vůdců. Tak co Cyniku, čteš z mých řádků nenávist proti Izraeli, Izraelcům nebo Židům obecně? A tento názor mám zejména proto, když si uvědomíme, že Židé jsou stejně zneužívání a brainwashed jako obyčejní lidé kdekoli na Světě.


A druhá nepravda nebo možná jen účelová mystifikace pramenící zřejmě z nevědomosti se týká tvého tvrzení CITUJI: Češi to vyriešili po porážke Nemcov odsunom "Sudeťákov"..... KONEC CITACE.

Ono s účasti Čechů na poválečném odsunu Němců to bylo trochu jinak a jak to bylo si můžeš přečíst např. zde.

VIZ:
Obecně se opakuje omyl, že sudetští Němci byli odsunuti z Československa na základě tzv. "Benešových dekretů". Tak tomu vůbec nebylo. Domácí československá legislativa neměla totiž pravomoci odsunovat osoby na území okupovaného Německa. Určité Benešovy dekrety vedly ke konfiskaci německého majetku a retroaktivně odebraly Němcům jejich občanství. Německé obyvatelstvo však mohlo být odsunuto pouze s explicitním souhlasem válečných mocností, které ho poskytly na konferenci v Postupimi. Schválila je Komise spojenecké kontroly (Allied Control Commission) na svém dvanáctém zasedání 20. listopadu 1945.

Podrobnosti zde:
http://www.blisty.cz/2003/9/1/art15204.html


Takže: Paece s Tebou Cyniku a těším se s čím dalším se sem příště přihrneš.[smích]

jansmith[smích]

181559

20.1.2009 22:00

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 181559

Ano mohlo,ale nemuselo, v tom je ten rozdíl(myslím odsun Němcu).A to pomíjím excesy které se staly v Ustí,Lanškrouně,Postoloprtech o Praze a Brně ani nemluvě,bylo by to dlouhá dikuse

181585

21.1.2009 2:23

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 181585

Jiste stali se ruzne excesy jak treba Lidice, Lezaky, heydrichiada.. Neomlouvam zverstva spachana na odsunutych Nemcich, ale faktem je, ze se podileli na rozbiti prvni republiky. Faktem je 6 let okupace protektoratu, valka, nucene prace, lagry... Izrael do rezoluce OSN z roku 1948 neexistoval okolo 2000 let. Sefardicti Zide byli v roce 1917 v Palestine monoritou tvorili pouze 8% obyvatelstva. Souziti bylo pokojne, Palestina bez problemu prijali uprchliky po turecke genocide proti Armenum, povetsinou krestanu v poctu srovnatelnem s puvodni zidovskou komunitou. Pro vysokou stabilitu Palestiny byk uz v 19.stol. zrizen v Jeruzalame konzulat Britskeho imperia. Je velky rozdil mezi sudetskymi Nemci a Palestinci, ale kupodivu jsou male rozdily mezi sionisty a nacisty! Koneckoncu o sionistech se v nacistickem tisku pochvalne vyjadrovali Heydrich s Goebbelsem a to prosim i po prijeti norimberskych rasovych zakonu!!

181614

21.1.2009 2:44

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

p 125.?.?.?

Reakce na 181559

...vyrustal jsem brzy po valce a rekl bych ze odsun nemcu byl take pro jejich vlastni dobro...nenavist/take podnecovana medii byla vice nez silena proti nim..mohlo to skocit tragicky..

181619

21.1.2009 3:02

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

p 125.?.?.?

Reakce na 181559

...Sudetsti nemci nebyli puvodni obyvatele Koruny Ceske prisli na pozvani nasich panovniku a meli se chovat jako vsichni obcane nasi republiky a chovali se tak po dlouha staleti,pak se ale zmenili v podrazaky a podvrataky . Cesi za takove podobne chovani po valce pravem viseli...

181621

21.1.2009 4:50

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 181621

Ke kralovskym privelegium patrila jedna zasadni podminka vernost Korune, tedy ceskemu statu.

181627

20.1.2009 11:27

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

Saša 74.?.?.?

Reakce na 181515

>názory. Mám dojem, že vačšina diskutujúcich

Vaše dojmy jsou jen zdání ve snu. Zabíjení Palestinců je v Izraeli pro značnou část zbožných obyvatel národním sportem. Vždy se najde „důvod“ a je jich řada: pastýř ovcí byl na kopci a teoreticky mohl napadnout osadníka; rabín na zastávce autobusů odstřelí Palestinského araba neb prý u něj dodatečně našli nůž, když je viděn Palestinský výrostek u silnice je zastřelen, protože mohl házet na auta kameny („doličné“ kameny se ve škarpě vždy najdou), o cíleném zabíjení tak zvaných členů Hamas ani nemluvě ač je to demokraticky zvolená politická strana (stačí nařčení někoho komu se nelíbíte nebo „přiznání“ jednoho z 11000 Palestinců vězněných v Izraeli ¾ z toho politických vězňů, kterým nelze dokázat žádný přestupek/zločin mimo nedostatku lásky či příslušnosti k „nevyhovující“ politické straně.) Dle Izraelského tisku, téměř denně je zastřelen arabský, no samozřejmě „terorista“, ač všude jinde by to byl stařec, dítě atp.

181529

20.1.2009 14:48

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 181515

Izrael nemá právo na existenci. Ta mu byla přisouzena Basilejským kongresem v roce 1897, kdy také Theodor Herzl zakládá politický sionismus jehož cílem je získat tzv. biblickou vlast (zaslíbenou zemi) pro židy. Zde vzniká první rozpor. Dle Tory byla země Izraelská přisouzena potomkům Abrahámovým a tedy Izákovi a Ismaelovi. Izákova větev (Jacob, Juda .. Ježíš Kristus) vede nejen k farizejům ale následně ke křesťanům skrze Krista. Samo písmo (Tora i Bible) tak dokazuje právo na Izrael jak pro židy tak i křesťany. Abrahámův druhý (resp. prvorozený) syn Ismael, kterého měl se služkou Hagar pokračuje ve své větvi k Mohamedovi a tím i Islámu. Zde opět Tora sama přiznává právo na zemi zaslíbenou i muslimům. Druhým rozporem je genetická příslušnost k těmto národům. Současní Izraelci jsou potomky konvertitů bez kapky krve původních obyvatel Kanaánu. Rovněž původním jazykem těchto kovertitů byl donedávna Jidiš což je germánský a ne semitský jazyk. Jazykovou definici "semitismu" bych raději nerozvíjel protože podle ní by byl semitou každý kdo se naučí hebrejsky či arabsky. Jak vidno je velmi sporná samotná definice semitismu a z toho plyne naprostá nesmyslnost definice tzv.antisemitismu. V podstatě nejde o nic jiného než? "Nemáte nás rádi, budeme Vám říkat antisemité a toto slovo nabijeme velkou dávkou strachu". Jak bylo jednoznačně prokázáno - Izrael je v rukou jasných nesemitů. Podle genetické vazby má dle současného precedentu na Izrael nárok jakýkoliv Turek, Mogol, Rus, Němec, Čech, Angličan a další národy, které namixovaly současné obyvatele Izraele. Kde je tedy to právo na Izrael ?? Po basilejském kongresu nastává etapa lží a účelového přepisování historie. Sionismus se stává mistrem lži. Lež je to mocná a dokonalá. Jak je to možné ? V pozadí sionistické moci jsou peníze. Nejmocnější finančnické klany se považují za světovou elitu a sionismus používají jako svou uniformu a zároveň i mocný štít. Ovládají OSN, která vzniká jako prostředek globální kontroly světa, byť zatím nepříliš efektivní. Organizace sionistického nátlaku v roce 1919 zakládá Britský mandát Palestiny s jasným cílem "UKRÁST ZEMI PŮVODNÍMU OBYVATELSTVU". Tento cíl je podpořen utrpením židovských obětí Holokaustu za 2 SV. a završen vytvořením židovského státu Izrael na základě rozhodnutí 33 z 57-mi členů OSN. Nutno se zamyslet zda i Holokaust nebyl cílem sionistů. Proč by jinak sionističtí bankéři z USA finančně podporovali Hitlerův nástup k moci ?! Jsme v moci mistra lží a vidět za oponu vnucené iluze je bohužel mimo síly spousty lidí.

181547

20.1.2009 17:05

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 181547

Velmi zajímavý příspěvek anonyme 194.?.?.? a díky za něj.


Možná bych jen upřesnil, že Izrael podle mne MÁ nárok na existenci jako stát, ale ne metodami, kterým byl prosazen.

Pokud by Izraelský stát vznikl za koncenzu Arabů a Palestinců, kteří by v OSN souhlasili se SPRAVEDLIVOU nabídkou mocností a židovský a palestinský stát by vedle sebe od počátku koexistovali v míru a klidu, potom by bylo vše v pořádku.


Tak jak izraelský stát ale vznikl a zejména jak se např. osadníci, kteří přišli do země zaslíbené ze zahraničí nechutně chovali k původním Palestincům (svým potenciálním sousedům) je neakceptovatelné a nedivím se, že tam 60 let není klid.

jansmith[smích]

181563

20.1.2009 17:34

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181563

Jane, a kdy bude moci vzniknout stát křesťanů, muslimů, budhistů a dalších náboženství? Nezdá se ti divné zakládat státy dle náboženské příslušnosti?

181567

20.1.2009 18:24

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 181567

Nejspíš se budou muset původní bratři tj. muslimové, židé a křesťané opět vzdát víry ve vykladače víry a v různé typy modlářství (písemného, obrazového, rituálního apod.). Budou muset uvěřit v jediného boha jež je součástí nás všech a kterého nelze tlumočit těmi, kteří se osobně prohlašují za jeho proroky. Každý "skutečný" prorok vždy boural tyto stereotypy. Abrahám před cca. 4200 lety bořil víru v modlářství, stejně tak činil Mojžíš při vracení se do Kanaánu po 400 letech, které Izraelité strávili v Egyptě. Činil tak i Ježíš Kristus, kterého farizejští vykladači víry nechali popravit nátlakem na Piláta Ponského, protože ohrožoval jejich světskou autoritu plynoucí z přivlastněného copyrightu na boží slovo. I Mohamed cca. 650 let po Kristu bojoval s modlářstvím a pokoušel se novým náboženstvím očistit skutečnou víru od církevního zneužívání boha jak u křesťanů tak i talmudistů. Dnes jsou všechna náboženství prosáklá opět vírou v církve a kněží. V historické výklady toho či onoho. Je čas na dalšího proroka nebo čas na jiný přístup k víře ? Nejspíš píšu o něčem čeho lidstvo nikdy nebude schopno. Bez vizualizace abstraktna není lidský mozek schopen fungovat.

181569

20.1.2009 20:29

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 181567

I mně se zdá divné zakládat státy podle náboženské příslušnosti Jindro, i když na druhou stranu z filozofického hlediska, pokud se nějaká skupina lidí rozhodne spojit dohromady, vytvořit společenství a legalizovat jej jako stát, tak pro mne není rozhodující podle jakého klíče tak učiní za předpokladu, že dodrží pravní, ale zejména etické a mravní předpoklady.


Co je tedy podle mne podstatné jsou podmínky, za kterých takový stát má vzniknout.

Pokud vznikající stát ale porušuje tezi o tom, že "Svoboda jednoho národa končí tam, kde začíná svoboda jiného národa" a při svém vzniku jako v případě Izraele využívá teroristické metody (zajímavé je, že USA vznikaly v zásadě podobně násilím kolonistů vůči domorodým obyvatelům) a využívá protekci mocností jako tomu bylo po WW2 (plus lobbing bankéřských rodů), potom se vždy jedná o neospravedlnitelné porušení lidských norem nejen práva, ale i humanity jako takové a elementární spravedlnosti.


Dávná historie je podobného násilí při vzniku lidských společenství (státních útvarů) plná a je plná i pozdějších omluv za takové jednání. [smích]

Jeden by řekl, že se tak dělo proto, že lidé tehdy ještě nedokázali ovládat své animální pudy či instinkty a samozřejmě lidskou chamtivost, ale pokud se podle takové šablony postupuje i ve 20. a na začátku 21.st, potom při zkušenostech a vědomostech, které jako civilizace máme to je na pováženou.


Proto opakuji. Pokud by zakladatelé státu Izrael dokázali založit vlastní stát po DOHODĚ se všemi zúčastněnými a nikoli podfukem bez toho, aby si násilím zabrali půdu, která patří VŠEM kdo na ni historicky hospodařili, potom by jeho vznik byl podle mne v pořádku a věřím, že by v regionu takový stát ani žádné problémy nevytvářel.

Nestalo se. Možná to za konfigurace, která byla tehdy na blízkém východě a ve světě k dispozici ani nebylo možné, ale to je druhá věc.


Nyní se doba mění a nástup pres. Obamy do funkce je možná mezníkem, který ukáže nakolik se lidstvo dokázalo poučit z historie a zdali začne cestou svých vůdců konečně hledat jiné způsoby komunikace mezi národy, náboženstvími a společenskými systémy než předvádělo doposud.

Cestu k tomu má v rukách každý člověk a to i zde na Zvědavci. Změnou vlastního způsobu myšlení a vnímání reality, změnou způsobu myšlení který žije obvykle v dualismu, egu, strachu a netoleranci.

Idealismus? Možná. Možná naopak jediny možný přístup vedoucí nakonec k dosažení spravedlivé společnosti, přístup jaký hlasal biblický Ježíš a po něm zástupy dalších moudrých duchovních učitelů. Pokud se tato naše tragikomická civilizace nechce zničit, jinou možnost podle mne ani nemá.


jansmith[smích]

181577

21.1.2009 1:04

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 181547

Kultivovaný příspěvek nabitý informacemi. To jste mi mohl poslat jako samostatný článek, do příspěvku je to škoda.

181605

21.1.2009 12:01

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 181605

hm, jen je tam pár nepřesností. například stran přisouzení země izraelitům, přičemž to je pojetí izraelitů, nikoliv však původního obyvatelstva, které źidi už tehdy vyhlazovali a vyháněli... těm dříve domácím se ale nikdo neobtěžoval úradek o pozbytí práva na zemi staletí obývanou ani oznámit, natož pak aby oni s tímto řešením souhlasili - a u země již obsazené je nutná dohoda i nějaká forma kultivovaného soužití (nějak se mi příčí antilidské masakry).
dále:
>Izákova větev (Jacob, Juda .. Ježíš Kristus) vede nejen k farizejům ale následně ke křesťanům skrze Krista
---zde vidím nesmysl v přisuzování práva na tu zem křesťanům přes osobu Ježíše. je sporné, zda byl Kristus opravdu spíše židem nebo Bohem (to ale můžeme ponechat stranou). Každopádně křesťané nejsou pokrevní potomci Ježíšovi, nýbrž "pouze" myšlenkoví následovníci, a nejsou definovaní rasově, ani ohraničeni územně, a ani jim není slibována nějaká půda kolem řeky Jordán.
Proto pokládám celé to psaní sice na zhuštěné zajímavosti, ale ne tak úplně promyšlené.

181643

22.1.2009 8:31

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 181643

Máte pravdu. O trošku hlubší promyšlení se pokouším cca. o tři příspěvky níže. Pochopitelně i tam jsem si již všiml vět, které vyzní nepřesně až nesmyslně. Jde o účelovost Janova výkladu a odkazu na křižácká tažení. Pochopitelně církev se mohla při válce o svatou zemi inspirovat podobnými výklady (podobně jako se sionisté inspirovali svým výkladem při vznesení nároku na Izrael) nicméně Janův výklad nemohl být tímto směrem účelový v době svého vzniku. Nejsem teolog a jen se pokouším o porovnání různých náboženských pohledů ke kterým jsem se vzhledem k danému tématu dostal. Omlouvám se tedy za všechny další možné nepřesnosti a děkuji za jejich uvedení na pravou míru [smích]

181733

21.1.2009 16:20

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 181605

Díky za rakci pane Stworo i za to, že jste můj příspěvek, z pozice zakladatele a provozovatele tohoto na propagandě nezávislého a pravdu hledajícího webzinu, ohodnotil coby zajímavý.

jansmith[smích]

181668

21.1.2009 6:42

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 181547

>Dle Tory byla země Izraelská přisouzena potomkům Abrahámovým a tedy Izákovi a Ismaelovi.
Snad neni dale treba pokracovat. Prectete co rekl Sv. Pavel Hebrejcum (ne zadnym Zidum, jak nesmyslne "preklada" Bible Kralicka. Puvodni text NZ, vcetne KJV jasne rika Hebrejcum, a Hebrejec a zid je neco asi takoveho jako Cech a cikan).
Hebrejcum 7. Nebo kdyby ona první byla bez úhony, nebylo by hledáno místa druhé. 8. Nebo obviňuje Židy, dí: Aj, dnové jdou, praví Pán, v nichž vejdu s domem Izraelským a s domem Judským v smlouvu novou. 9. Ne podlé smlouvy té, kterouž jsem učinil s otci jejich v ten den, když jsem je vzal za ruku jejich, abych je vyvedl z země Egyptské. Nebo oni nezůstali v té smlouvě mé, a já opustil jsem je, praví Pán. 10. Protož tatoť jest smlouva, v kterouž vejdu s domem Izraelským po těch dnech, praví Pán: Dám, zákony své v mysl jejich, a na srdcích jejich napíši je, a budu jejich Bohem, a oni budou mým lidem. 11. A nebudouť učiti jeden každý bližního svého, a jeden každý bratra svého, říkajíce: Poznej Pána, proto že mne všickni znáti budou, od nejmenšího z nich až do největšího z nich. 12. Nebo milostiv budu nepravostem jejich, a na hříchy jejich, ani na nepravosti jejich nikoli nezpomenu více. 13. A kdyžť praví o nové, tedy pokládá první za vetchou; což pak vetší a schází, blízké jest zahynutí.
V jinych slovech, jelikoz Pavel vedel moc dobre, ze Stara Smlouva byla ulopena temi kterym nepatrila (Judeanci, ci cesky Zidy, tj. podle internacionalni smes obyvajici provincii Judea v jeho dobe, ci podle nasledovani kultu Farizeju, zakonu zeme Judea, tj. Judaismu), opakuje zde co bylo predpovezeno prorokem Jeremiasem (31:31), ze "Stara Smlouva (sliby SZ potomkum Abrahama) je nahrazena Novou Smlouvou (Novy Zakon, krestanstvi). Tez mluvi o slouceni 12 kmenu Israele, tj. Domu Israel (10+ "ztracenych kmenu"[mrknutí jedním okem] s Domem Judah. Tj. zbytek 2 kmenu, Judah & Benjamin co stale zili v dobe Krista v Judei, tisice z nich prijali Krista za Mesiase, a kdyz nebyli jinymi ne-israelitickymi Judeanci zabiti, tak museli opustit Judeu. Tito byli znami coby "Minim", a ne-israeliticti Judeanci/Zide (predevsim Edomite, jako Herodova dynastie judeanskych/zidovskych kralu) je nenavideli nejvice. Tito "Minim" se spojili se potomky 10+ kmenu zijici v Evrope (tam kam mirili vsechny mise Sv. Pavla), a prijali Krista za Mesiase, stali se KRESTANY. Jeden lid, jedna rasa, jedna vira. Tak tomu bylo jedne doby se vsemi Evropany. Moderni zide, kteri lzou (vcetne tech nejvetsich lharu, asiatickych Chazaru a jejich misencu) ze pry "pochazi z Domu Judah", se nikdy s Domem Israele (10+ kmenu Israele "ztrazcenych" po 722 BC propusteni Assyrany) NESPOJILI. Zide muzou lhat, ze Pavlovo rozhodnuti nema vahu, ale jelikoz moderni zide tvrdi ze nasleduji Proroky SZ, vcetne Jeremiase, tak z Jeremiase delaji lhare. Kdo je tedy lhar? Je to Jeremias? Pavel? Kristus? Ci to jsou moderni zide, kteri podle rabina M. Rodkinsona v predmluve "Babylonsky Talmud", jsou "produktem Talmudu", kteri ...Automaticky kráceno

181631

21.1.2009 9:47

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.1.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 181631

V každém případě i kdybychom zůstali u původní teze a pokusili se akceptovat Abrahámovu smlouvu s bohem v původní podobě je zde několik logických závěrů, které negují dědické právo dnešních židů na zemi zaslíbenou.
1. Nárok na zemi zaslíbenou z pohledů muslimů. Bůh učinil smlouvu s Abrahámem za ochotu přinést mu jako zápalnou oběť svého vlastního syna. Židokřesťané a muslimové se přou o to kdo byl oním synem. Biblická verze za onoho syna považuje Izáka a muslimové tvrdí, že jde o logický nesmysl. Abrahám údajně znal proroctví o tom, že se mu narodí syn Izák a ten bude mít syna Jacoba atd. atd. V tomto případě by bylo požadování oběti v podobě Izáka od boha jaksi nesmyslné. Muslimové tedy tvrdí, že oním synem, který měl být obětován je Ismael (syn služky Hagar) a dále rozvíjí vztah otce a syna, který pak promítají do své náboženské tradice. Zde vzniká další sporný bod mezi židokřesťanským a islámským pohledem na tento příběh. Bible či Talmud postavu Ismaela poněkud opomíjí a považují Ismaela za neprávoplatného potomka. Odtud není Ismaelova větev považována za Abrahámovy potomky přestože (dle muslimů) bylo tehdejší tradicí považovat syna služky za majetek manželky tzn. v případě Abraháma za majetek jeho ženy Sáry. Všechna dědičská práva dle tehdejší tradice "schválenému levobočkovi" Ismaelovi právem náležela. Vždyť Sára sama souhlasem posvětila Abrahámovo spojení s Hagar neboť zpočátku nemohla mít sama potomka. Jsou tedy Ismaelovi potomci nositeli dědictví plynoucího s Abrahámovi smlouvy s bohem? Lze soudit tuto kauzu z pohledu dnešního přístupu k právu nebo je nutné použít zákony a tradice platné v době vzniku smlouvy ?

181638

21.1.2009 9:50

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.Pokračování

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 181631

2. Nárok na zemi zaslíbenou z pohledu křesťanů. S postavou Izákova syna Jacoba Izraele se začíná mluvit o Izraelitech a prorocká větev je dále směřována k Mojžíšovi a nakonec k Ježíši Nazaretskému. V době Krista vzniká křesťanství jako nová očištěná větev víry v jediného starozákonního boha. Zde popisujete novou smlouvu s bohem, kdy dle Pavla jsou křesťané těmi, kteří převzali od boha autorizaci na šíření pravé víry a tím pádem i nárok na zaslíbenou zemi. No dle mého názoru jde jen o Pavlův výklad, který může být také zcela účelový (křižácká tažení) stejně jako samotný vznik křesťanství a jeho popularizace tehdejšími vládci. Pomiňme tedy jak je to z pohledu výkladů křesťanských vykladačů víry a vraťme se opět k původní Abrahámově smlouvě s bohem. Ten přislíbil zemi Abrahámovým potomkům. Nespecifikoval zda má jít o pravé potomky či levobočky ale mluví o potomcích. Lze na tuto smlouvu nahlížet z pohledu genetické příbuznosti s Abrahámem ? Pokud ano tak těžko najdeme tuto příbuznost u dnešních askenaziů a stejně tak nemůžeme považovat za zmiňované potomky ani křesťany neboť Ježíš dle oficiálních pramenů neměl žádné potomky. V každém případě lze říct, že pokrevní příbuzní – potomci Abraháma jsou roztroušeni mezi zástupci všech třech náboženství. Nárok na zemi zaslíbenou tak lze spíše chápat jako nárok nositelů náboženských proudů iniciovaných proroky z krve Abraháma. Pokud to tak přijmeme jsou dle „první smlouvy“ dědici zaslíbené země jak židé tak i křesťané a muslimové. Pokud to odmítneme a budeme trvat na genetické příbuznosti s Abrahámem bude tomu naprosto stejně. Pokud se přestaneme držet často tendenčních výkladů „sepisovačů písma“ tak lze říct, že na zemi Izraelskou nemá právo nikdo jiný než ten kdo na něm momentálně žije. Pokud začneme považovat Izraelce (askenázské židy) za vlastníky Izraele dle tohoto pravidla tak schvalujeme, světovým společenstvím autorizovanou krádež území původním obyvatelům, jako Kosher záležitost a nastavujeme tak precedens do budoucna. Že to bude budoucnost kde vítězí ti agresivnější a silnější zaštiťující se autoritou jakési globální autority je nasnadě.

181639

22.1.2009 18:55

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

Dale Coper 84.?.?.?

Reakce na 181547

>Proč by jinak sionističtí bankéři z USA finančně podporovali Hitlerův nástup k moci<
http://planetaopic.wordpress.com/2009/01/04/zidovsky-kapital-za-hitlerem/ Tady se tvrdí že to s tím židovským kapitálem za Hitlerem jsou pomluvy jeho nepřátel. Je to ale web který je skutečně nacistický na rozdíl od jiných které jsou tak neprávem označovány. Že by ale nacistická strana byla financována jen z příspěvků jejich členů se mi taky nezdá. Hitlera zřejmě podporovali hlavně Krupp a Thyssen jako protiváhu ve Výmarské republice dosti silných německých komunistů.

181810

20.1.2009 14:54

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 181505

>Být vyvoleným je na člověka přeci jenom příliš velké
>břemeno.
Vyvoleny kym? Samotnym Satanem?
1. Tessalonicenským, 2. kapitola (Sv. Pavel)
14. Vy zajisté, bratří, následovníci učiněni jste církví Božích, kteréž jsou v Judsku v Kristu Ježíši; nebo jste takovéž věci i vy trpěli od svych vlastních, jako i oni od Židů.
15. Kteříž i Pána Ježíše zabili, i své vlastní proroky, a nás vyhnali, a Bohu se nelíbí, a všechněm lidem jsou odporní,
16. Nedopouštějíce nám mluviti k národům, aby spaseni byli, aby tak vždy doplňovali hříchy své. Nebo vylit jest na ně hněv konečný.
Zjevení, 2. kapitola (Jezis Kristus)
9. Vím o skutcích tvých, i o soužení, a chudobě, (ale bohatý jsi), i o rouhání těch, kteříž se praví býti Židé, a nejsou, ale zběř satanova.
Zjevení, 3. kapitola (Jezis Kristus, posledni vyraz "Zide" objevujici se v Novem Zakone)
9. Aj, dávámť z zběři satanovy ty, kteříž se praví býti Židé, a nejsou, ale klamají. Aj, způsobím to, žeť přijdou a budou se klaněti před nohama tvýma, a poznajíť, že jsem já tě miloval.

181549

21.1.2009 2:38

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

p 125.?.?.?

Reakce na 181505

... jako vsechny staty ovladane krvavymi ideology a idejemi jako Nazi Nemecko,komunisticke Rusko atd Usrael nastoupil jiz na cestu sebezniceni /jako napr hodnota Bushe spociva v tom ze udelal co bylo v jeho silach aby urychlil pad Usraele a jeho rozklad.jsme svedky smrtelnych kreci imperia....

181618

21.1.2009 12:40

RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181618

No s tím komunistickým Ruskem jste to trochu přehnal, nezdá se Vám? Pokud to bylo míněno jako alegorie ns SSSR, budiž. Jinak souhlas s tím, že Bush posral na co sáhl. Možná je to tak dobře. Odkryla se drzost, až výsměšnost Izraele, odkopali se, před celým světem, co jsou zač. Nebýt bezmezné podpory Bushe, trvalo by to déle.

181647

20.1.2009 9:14

FOTOGRAFIE VYDAJÍ ZA TISÍCE SLOV

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Podívejte se a porovnávejte, zjistíte, že nacisté jsou i dnešní sionisté

http://www.na-severu.blogspot.com/ [pláč] [pláč]

181509

21.1.2009 2:30

RE: FOTOGRAFIE VYDAJÍ ZA TISÍCE SLOV

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 181509

http://na-severu.blogspot.com/2009/01/jak-nacisti-...
http://na-severu.blogspot.com/2009/01/encyklopedie...
Ohledne povstani souvisejiciho s postupem Rude armady, bych k clanku vznesl otazku. Co se stalo s delegaci dustojniku Rude armady, ktera prisla jedna s polskym velenim povstani?

181617

20.1.2009 9:24

Osveta

Panelak Obama 195.?.?.?

Ted si v tom umelem chazarskem chaosu osvezim sklerozu,takze nesahnu do knihovny po Lustigovi,ale po Langrovi a prectu si opet 9 bran.

181511

20.1.2009 11:29

Kdo seje vítr, sklízí bouři

Nasredin 85.?.?.?

Článek velice dobře popisuje celosvětovou realitu. Bohužel je to přesně tak, jak to autor popsal. Už jsem jednou psal o tom, že jsem na vlastní uši slyšel Lustiga, v nějakém pokleslém pořadu, tak typickém pro ČT (myslím „Na plovárně“), jak říká, že je nutné Palestince vystěhovat do syrské pouště, protože tam je volného místa dost. Ano, opravdu tato slova řekl, přestože byl v nacistickém koncentračním táboře. Je odporné právě jeho slyšet, jak je fascinován nacizmem, kterým se pravděpodobně inspiroval v lágru, když vyzývá k realizaci cílů, nacistických plánovačů, pro untermenchen - tentokrát Palestince. Čím se tento „nadčlověk“ liší od hitlerovských „nadlidí“? Vůbec ničím. Ba co více, v době vstupu lidstva do 3. milénia, jsou jeho názory, stejně jako sionistické zvrhlosti, snad ještě horší, neboť existuje dostatek informací i zkušenost s nástupem nacizmu v Německu, s průběhem i výsledkem II.WW. Je kuriózní jak jeden bigótní, katolický zabedněnec zpovídal fanatického sionistu. Napadá mě myšlenka, že kdyby se oba dva narodili v nějaké teokratické diktatuře, tak s jejich náboženským zápalem – fanatizmem, by právě někde na nádraží v Evropě umisťovali bombu, nebo se oblékali do „dynamitové vesty“. Už chápu dějinné pohnutky, těch „nežidovských zvířat“, které startovaly pogromy na židy. Došlo k nim vždy, když lidé prokoukli židovské rejdy a považovali za nutné bránit svou společnost před rozvratem a zkázou. Naši goimští předci byli rozhodnější a přímočařejší. Bláhově si lidstvo, po porážce hitlerovského Německa, myslelo, že byl nacizmus poražen. Nebyl, jen se z Evropy přestěhoval na Blízký východ.

Ukončím svůj příspěvek, naprosto zhnusen sionistickými zvěrstvy a lžemi, lidovou a moudrou, věky prověřenou pravdou: „Kdo seje vítr, sklízí bouři“.

181531

20.1.2009 17:03

RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181531

To jste napsal moc hezky, pane Nasredine! Sdílím vaše zhnusení...

181562

20.1.2009 18:10

RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181562

Taková pošetilost, ale co kdyby si z nás goinů, tak pět, šest, odskočilo na "Eretz.cz", pod novými nicky, nebo bez nich, přesně jak to dělají oni? Krapátko změnit rétoriku, což oni neudělěli, anžto to neumějí. Mohla by být legrace.

181568

20.1.2009 18:33

RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181568

Zkusil jsem to a prostě to nejde. Zvedá se mi kufr. Nebyl jsem schopen, a ani ochoten, dočíst komentář o jejich "logických" vývodech o právu na izraelský stát, a jak to ti hloupí Palestinci, pro které přece chtějí jen to nejlepší, nechápou, a hážou jim klacky pod nohy. Na tu jejich diskuzní žumpu, kdyby napojili celosvětový plynovod, máme navěky egergii zdarma.

181571

20.1.2009 20:26

RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181571

Nedivím se vám. Já když jsem se tam párkrát podíval, tak bych je rovnou zavřel do blázince...

181576

20.1.2009 23:22

RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181562

To je paráda, Hestroyi. Už se mnou sdílel leckdo radost, smutek, nadšení, bolest, ale ještě nikdo "zhnusení". Jste první, děkuji Vám za to.

181599

20.1.2009 21:49

RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 181531

Jak to tedy podle Vás bylo s nacismem (Hitlerem) a Židy? Jaký byl tedy účel a z čeho pramenila ta koncentrační zvěrstva? Byl Hitler jen figurka? Figurka, která přestala pracovat tak, jak původně měla? Nebo naopak udělala to, co bylo třeba? A Jan Tleskač?

181583

20.1.2009 22:46

RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181583

Až se jakkoliv představíte, odpovím Vám. Nevím ani, zda si dopisuji s ženou nebo mužem.

181595

21.1.2009 16:06

RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři

0neR 85.?.?.?

Reakce na 181595

S mužem. [smích]

(už jsem tu psal jednou, ale odpověď se nezobrazila...že by se tak dlouho zpracovávala?...je možné, že tu pak budou obě)

181664

21.1.2009 19:30

RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181664

Někdo musí tvořit HDP.

181680

21.1.2009 21:48

RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181664

Pane 0neR, už Vaše první věta je hloupá provokace. Už to, že jste užil ve slově "Židy" velké písmeno, jasně ukazuje, kam chcete odvést diskuzi. A sice k antisemitizmu. Kdybyste měl obecné historické vědomosti, věděl byste, že Hitler nebyl antisemita, ale antichazar. Hitlerovi, i jeho věrchušce, bylo úplně fuk jestli je někdo semita, nebo ne. Chcete snad tvrdit, že šel po Arabech? Kolik jich zabil v koncentračních táborech? Asi ani jednoho, viďte? A že měl k tomu tísíc příležitostí, neboť okupoval dost arabských států, nebo ne? Tak vidíte, že jsme se prokousali k tomu, že nacisti nebyli antisemité. Hitler byl proti židovským plagiátorům - chazarům. Ztotožňování antisemitizmu s protižidovstvím, je poválečný vynález a klacek sionistických chazarů. S Hitlerem a nacizmem, to mi veřte, to nemá nic společného. Zalistujte v archivu Zvědavce, dostanete odpovědi na Vaše otázky.

نصر الدين هوتشا

181687

22.1.2009 23:07

RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři

0neR 85.?.?.?

Reakce na 181687

Mohu Vás ujistit, že jsem žádnou hloupou provokaci neplánoval a nic to jasně neukazuje (i když vím, v diskuzích se často provokatéři vyskytují, takže Vás trochu chápu). To velké Ž jsem použil bezděky. Nic nechci tvrdit. Byl bych rád jen za ten výklad. Ten jste mi nakonec ale napsal a děkuji Vám za něj. O to jediné mi šlo. Takto jsem o tom právě již z různých zrdojů četl, takže mě to zajímá. Příště ale prosím nepodléhejte nějakým dojmům, že chci provokovat, chtěl jsem se jen dozvědět váš pohled na toto. [mrknutí jedním okem]

(tomu nápisu dole bohužel nerozumím)

181832

23.1.2009 0:41

RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181832

Neberte si to nijak osobně. Tak jsem to ani nemyslel. Je třeba v této citlvé oblasti přesně formulovat, už jenom proto, aby někdo nedostal do ruky klacek.

Zdravím.

p.s. to dole je arabsky Nasreddin Hodža (používám zkrácený patvar, jako svůk nick)

181839

24.1.2009 7:57

RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 181687

V Řecku, Srbsku...žili nechazarští Židé a nijak to Němci za války nerozlišovali. Thessaloniki bylo staré sídlo sefardských Židů (pochází z něj i Sarkozy) a skončilo jak skončilo. I když je pravda, že s "nechazarskými" (aškenázskými) Židy je lepší zkušenost. V Srbsku, ale i v Bulharsku se nesetkáte vůbec s takovým antisemitismem jako jinde. Někdo dejme tomu pravoslavný Rus přijede do Srbska, automaticky mluví něco proti Židům a pak překvapeně kouká, že odezva "pravoslavných Srbů a Bulharů"... je trochu jiná. Prostě nemají tu zkušenost, jakou máme my. Podobně jsem četl u Chamberlaina (toho filozofa, ne politika), popisuje jak byl na Balkáně a říká: Na první pohled jsem viděl, že jsou mezi Židy jakoby šlechta, u nich si dovedu bez problému představit že napsali bibli, což jsem si v židovské čtvrti v Berlíně nikdy nedokázal vsugerovat. Hitler rozdíly nedělal. Naopak mnoho karaitských Židů na Krymu, kteří sice mají mongolský i když ne chazarský původ Hitler za Židy nepovažoval. Byli to pro něj jen Tataři obrácení na židovství. On nelikvidoval "Chazary" ani Tatary, ale Židy. Araby nenapadal jen z taktických důvodů a protože nebyli nebezpeční, ale potenciální spojenci. To, že Hitler chtěl zlikvidovat (jen) ty "chazarské" Židy je nepochybně židovská teorie. Snaha vysvětlit si nějak, že jim židovská elita vlastně moc nepomohla. Já jsem to poprvé slyšel od židovské známé, která přesvědčeně tvrdila, že to tak je. Ne-Žid tímto způsobem ani neuvažuje, takže je nepravděpodobné, že by ho to napadlo.

181969

20.1.2009 13:55

Zhanobili naši morálku

Cynik 62.?.?.?

Admin, môj príspevok bol nestráviteľný? Nezdá sa Vám, že ste ideologicky zaťažení a chronicky predpojatí?

181543

20.1.2009 15:21

RE: Zhanobili naši morálku

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 181543

Nikdo vám nic nevymazal.

181553

20.1.2009 23:15

RE: Muj posledni prispevek na Zvedavce .....

Kadencecrazy 154.?.?.?

Reakce na 181553

Me jo a zrovna v momentu kdyz jsem to nejmin potreboval aby dobytek proti kterymu bojujete a kterej se Vam na Zvedavce nasral jak vred na prdel si mohl otrit o me v naprostym klidku zasranej rypak . Ale ani me to moc pane Stwora nesere ...... Aby to bylo fifty fifty jsem koupil misto toho abych pridal kamaradovi na udrzbu Zvedavce kocickam a pejskum do zdejsiho utulku zradlo a nasypal v parku ptakum hromadu zrni protoze to potrebuji vic nez Vy a srovnal si vroubek u konkurence na druhy strane barikady trochu jinak . Muzete me vyskrtnout ze seznamu Zvedavce - prispivat Vam tam uz nebudu. Prasatka ktery jsou nasim spolecnym nepritelem dokazu prastit prez rypak i bez Vas. Ted jsem uz jen zvedavy jestli muj posledni pripisek na tenhle webzin budete met odvahu vubec zverejnit. Have a Nice Day. Kadencecrazy

181597

21.1.2009 1:34

RE: Muj posledni prispevek na Zvedavce .....

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 181597

>Aby to bylo
>fifty fifty jsem koupil misto toho abych pridal kamaradovi na
>udrzbu Zvedavce kocickam a pejskum do zdejsiho utulku zradlo a
>nasypal v parku ptakum hromadu zrni

To vám chválím. Ale jestli jste jim věnoval tolik, co Zvědavci, tak patrně pochcípají hladem. Nevzpomínám si, že bych vás někdy viděl v seznamu dárců.

A jinak: Vaše obhroublé, vulgární a často se zákonem hraničící příspěvky (samozřejmě podepsané přezdívkou, abyste zůstal pěkně v suchu) byly až příliš časté. Udělal jste si tady z toho volnou tribunu své rádoby vtipné hrubosti. Slušně jsem vás upozornil, že máte nárok na 10 měsíčně, vy jich tady máte jen tento měsíc 42. Nemám ani váš email, abych vám to napsal soukromě, i na to jste opatrný. Nemyslím, že bych vám nedal fair možnost se vyjádřit.

181608

21.1.2009 4:51

RE: Muj posledni prispevek na Zvedavce .....

Kadencecrazy 154.?.?.?

Reakce na 181608

Jsem rad , ze jsme to pane Stwora v klidku vyresili i kdyz me to donutilo psat , jen tolik , ze na muj E mail jste me prece poslal zmenu hesla , na konci stalo pozadavek prisel z IP ....... adresy ! Co se tyce poctu prispevku , jiste najdete zadost o prihlasku do club . Co se tyce udrzby Zvedavce tak jsem se vyjadril velmi presne a nechapu proc bych mel byt na listine darcu kdyz neni offence aby darce Vasi osobe zustal neznamy. Par slov k moji hrubosti a vulgarismu - vlezte jednou na Nezvedavce , lepsi nez advokatni poradna co se prispevku na hranici zakona tyce . Timto povazuju business mezi nami uz za vyrizeny a jsem zvedavy jestli dokazete zverejnit i tohle - Ja Vam taky za to udelam sluzbicku a zpopelnim prekrasna vyfocena nadra osoby Vam blizke , teda kdyz je nebudete chtit poslat i s dalsimi obrazky , ty kdysi chodili na moji E mail a tim doufam budeme square .

181628

21.1.2009 5:47

RE: Muj posledni prispevek na Zvedavce .....

Knap 76.?.?.?

Reakce na 181628

>Par slov k moji hrubosti a vulgarismu - vlezte jednou na Nezvedavce, lepsi nez advokatni poradna co se prispevku na hranici zakona tyce.

Mas pravdu Hurvajz, tam jsi jeste sprostejsi, nez tady. [bliji]

181629

21.1.2009 6:24

RE: Muj posledni prispevek na Zvedavce .....

Kadencecrazy 154.?.?.?

Reakce na 181629

Jen tolik ze zitra jde obalka do Toronta tak jak jsem slibil, rucim svou kebuli ze dojde na Mr.Stwory adresu! Na Nezvedavce [bliji] nepisu! Tam lezes hnido lizat prdel ty a to bohate staci! Tak ze se tu opatrujte! Prosil bych mou prihlasku do strany vymazat! Enough was enough! Thanks.

181630

22.1.2009 10:21

RE: Muj posledni prispevek na Zvedavce .....

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 181630

Budete tu chybět [chechtot] [chechtot] [chechtot]

181743

22.1.2009 10:37

RE: Muj posledni prispevek na Zvedavce .....

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181743

Zaplať pámbů, že tu zůstanete vy! [chechtot] [chechtot] [chechtot] Vaše suché komentáře sice nejsou psány takovou syrovou mluvou, nicméně z nich kape nuda.

181744

20.1.2009 15:44

RE: Zhanobili naši morálku

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181543

Pane Cyniku, Vy jste už tak cynický, že serete i na sloveskou gramatiku.

p.s. admin=singulár

181555

20.1.2009 18:32

někdo by je měl žalovat

merc 86.?.?.?

podle zákona na ochranu míru č. 165/1950 Sb. Podle § 1. Kdo se pokusí rozrušit mírové souzití národů tím, že jakýmkoliv způsobem podněcuje k válce, válku propaguje anebo válečnou propagandu jinak podporuje, dopouští se trestného činu proti míru. Podle § 2. může pachatel dostat od 1 do 25 let.

181570

20.1.2009 22:18

RE: někdo by je měl žalovat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 181570

Ano, ano... Ale jakekoliv Vase adekvatni a pravdive argumenty by byly shledany za revizionisticke tudiz lzive a akorat by jste platil... Ani urcite nemate dostatek penez, aby jste soudce a porotu preplatili... [chechtot] Pravo, nepravo, zadna sance... ALe zkuste to navrhnout OSN at zazaluje Izrael... [oči v sloup]

181589

20.1.2009 22:42

Díky že existují normální lidé

civilista 193.?.?.?

Česká media jsou zmanipulovaná Židama a z toho co pak čtu v disuzích mi běhá mráz po zádech. Vždyť i zvířata mají své zákony o netýrání a tady jde o lidi, se kterými se zachází hůř než se zvířaty. Pokud připustíme, bezpráví a sílu moci uplatňovanou vojensky na bezbraných lidech, budeme jako civilizovaná společnost v úpadku. Protože to, co se děje Gaze, je rozhodující okamžik naší doby, který už naším mlčením (o schvalování nemluvě) zaručí beztrestnost válečným zločincům. Izrael žádné příměří nepodepsal, aby nemusel nic splnit, má otevřenou možnost dál pokračovat v genocidě Palestinců, (léta už to dělá nenápadnějším způsobem než válkou), pokud mu v tom rozumní lidé z celého světa nezabrání. Díky, že existují slušní lidé, kteří mají normálně nastavené hodnoty.

181594

21.1.2009 3:32

Jen, chvilkové zamyšlení.

kozoroh 59.?.?.?

Kritika židů nad vraždami původních obyvatel Palestíny,Palestína sama,jež se scvrkla na malý kousek půdy,Gaza, která se stala největším koncentračním taborem.Dobrá, mnoho příspěvků chce nápravu věci a poukazuje na morálku, což dnes ,zní směšně ,svět, nikdy žádnou morálku neměl.My, Češi,jsme se nedokázali mnohokrate vyrovnat s morálkou,zejména,kdybychom při morálním vyrovnání museli šáhnout do vlastní kapsy,jen si vzpomente po Sametove revoluci na tahanici s majetkem emigrantů, když emigrant měl ve svém zabaveném domě bývalého STB,komunistu, tak ,jaký byl výrok=demokratického soudu, ale i reakce veřejnosti.Takže,jaké řešení pro židy a Palestínce ,když Liga Národů a mocenská síla Britanie,zde ,vůbec nemůžem poukázat na moralku,byla to největší kolonialní říše vybudovana na násilí, nemorálně dali území Palestinců židům,kteří jen se zachytili,tak začali vraždit.Nebot sila ,je jediný zákon,proto dodnes máme "superpower country",přitom,údajně jsme si rovni.
Mysleme, že by někdo za zločiny židů z řrad českých politiků udělal to ,co v minulosti 130 zemí,kterí vyhostili, všechny ty, Lustingi,Vaculíky, Franky, a jiné, takový politik se ještě nenarodil a ždé jsou si toho vědomi a proto jsou tak neomezeně drzí,zejména ,když jsme dokázali se zbavit našich médií,která jsou jejich živnou půdou na ovládání celého světa,když oni dělají jen to ,co mi jim od samého začátku umožnujeme, my jsme vlastně okupovanou zemí také,ale ,není to moc viditelné, jen koukněte na Vaše TV a zjistíte na ,co se koukáte,co učí Vaše děti,co dělá politiku ČECHŮ,která je v podstatě židovská,jak v Britanii,tak v USA a tak jinde,kde není,tam oni přijdou s bombama, dřív a nebo později.
Anglický král, dnes by byl největší,kouzelné slovo=antisemitista vyhnal židy a v době ,kdy je tam měl vydal Magna Karta,kde vdova ,nebyla povinna platit dluhy židům, nebot král věděl ,že úpisy jsou sfalšovány a tak nenechal děti vdovy neomezeně okrást, kde ,máte ochranu dnes,před židovskými bankami,kde ztratíte své úspory,penzi a jiné.
Až dostanou veškerou moc světa do svých rukou,celý nežidovský svět bude jedna , velká Palesina, nebot,naši politici tomu napomáhají a občanstvo svou korupcí národní myšlenky take,nalejme si čistého vína, ale, nebudme z něho opilí, na opilosti židé vždy vydělávali,vzpomente na Podkarpadskou Rus, kdo, vládl přes kořalku na vesnici.Drzou silou,židé udělají Velký Israel, kde jsou zahrnuty všechny arabské země jež mají olej, myslíte ,že v tom něco Spojené Národy udělají? Myslíte ,že se změní politika USA s novým presidentem?Myslíte,že my sami se změníme ve svém myšlení?
Svět je stále džungle.

181625

21.1.2009 13:18

RE: Jen, chvilkové zamyšlení.

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181625

Obsah Vašeho příspěvku je příliš sebemrskačský. Vždyť je přeci hodně lidí na celém světě, kteří "Ví". Jsou regionální velmoci i supervelmoci, které nemá světové židovstvo pod kontrolou. Třeba Čína (dokážete si představit šikmookého žida?), Indie a Rusko se, jak je v posledních letech vidět, vymklo jejich kontrole. Írán nebude nikdy židovský. A co Pakistán? To je také "velký hráč". Pak přichází celá řada menších zemí. Máte pravdu, že světové židovstvo dělá, co umí, aby ovlivnilo tyto země (mediálně, ekonomicky, politicky, vojensky). Nakonec, když už jste na Zvědavci (jsou i další diskuzní fóra), víte zcela přesně, že jsou lidé, kteří zrovna nehorují pro Izrael, a prosionistická propaganda se od nich odráží jako gumový míček od betonové zdi a některé svým opakováním pěkně rozlítí. Vždyť nebýt českého osvícenectví, které podporovala jen hrstka intelektuálů, mluvili bychom asi jen Německy. Chci Vám podat kousek optimizmu, když už jsem sám skeptik (nebo septik?).

181650

21.1.2009 18:37

RE: Jen, chvilkové zamyšlení.

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 181650

šikmoocí Židé. (kaifeng jews)
Ministrem zdravotnictví v Maově vládě byl Jakob Rosenfeld, Žid ze Lvova. Rodiče předsedy izraelské vlády Olmerta žili několik let v Číně. Synagogy potkal i Marco Polo. Dnes se do Číny se západním kapitálem stěhují i židovští manažeři... Postupně se to promíchá, začnou si brát Číňanky, v minulosti to tak bylo a bude to myslím na celém světě stejné. Ruský prezident Medvěděv má židovský původ po matce... Bizarní židovská nomádská existence bude triumfovat?

181676

21.1.2009 19:49

RE: Jen, chvilkové zamyšlení.

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181676

"Postupně se to promíchá, začnou si brát Číňanky..."

Tak na to židé nemají, v Číně a Indii, dost inseminátorů a asi ani dost vůle zmršit si vyvolený rodokmen.

Jejich nečínský vzhled jim to komplikuje. Podle postojů Číny v posledních několika desetiletích, jsou židé u nich "béčka". I kdyby jich tam několik proniklo, nehrálo by to větší roli. Nakonec, v Číně jsou snad všechna myslitelná náboženství a národnosti. O Číňany nemám strach, protože jejich státně-dirigistický režim nikdy nepustí z rukou a v venčí si do něj nenechají od nikoho kecat. Teď mám namysli hlavně média a banky. K tomu jistě přispívá i "válka" světového židovstva a Číny o suroviny.

181682

24.1.2009 9:08

RE: Jen, chvilkové zamyšlení.

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 181682

Ale ten autoritativní režim tam nebude navždy a vrátí se situace jaká byla před Maem. Kdo ovládal tehdy 90 procent obchodu v Šanghaji? Kdo ovládal Hong kong? Číňané jsou homogenní kultura, nikdo nechce vyčnívat, každý chce dělat to co dělá někdo druhý, práce v bance, u počítače...děti velmi rády fungují kolektivně, u nás je to naopak, každé dítě ve školce se chce odlišovat, chce být jiné. Které geny myslíte převládnou, až si Žid vezme Číňanku? Kdo bude mít ty vedoucí funkce? Vnějškově Číňan, vnitřně Žid. (Nějak podobně to možná bylo i s Chazary.) Ještě v tomto století nějaký takový bude prezidentem čínské centrální banky. Koneckonců když se dívám na třeba fanatického sionistu Steigerwalda, vypadá jako Evropan nebo jako Žid? Jako Evropan, ale duši má zatraceně židovskou. Židé v diaspoře, mimo Izrael, jim nedělá problém brát si gojimy, dokonce současný Nathaniel Rothschild (a myslím ani jeho otec Jakob) nemá židovskou matku, ačkoliv tvář má on jednoznačně židovskou. Chrání se v Izareli, ale tady nemají co ztratit, když si berou gojimy. Aspoň nějak požidovští místní populaci a vidíte, čtvrtinoví Židé u nás v internetových diskuzích se považují za fanatické Židy. Sidon je Čech nebo Žid? Je Žid. Takže nezanikají, ale naopak. Svět vyloučí nakonec ty židovské vzorce myšlení a chování, ale myslím, že to nebude tak jednoduše. Právě proto, že je Číňanů tak mnoho, tak si myslí, že bez problému asimilují Židy, ale výsledek bude možná dost jiný.

181977

21.1.2009 16:29

RE: Jen, chvilkové zamyšlení.

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 181625

...strýcu, mýlíte se, Češi mají pro morálku nejjemnější detekční materiál, jsou jím "nabodenička". To, že se mnozí chovají tak jak se chovají - to jen kopírují od těch, kdo morálku buď nemají.
Morálka je znakem fungujícího svědomí. A protože samo svědomí je jen krátkodobý výstup ze "spodního mozku", lze jej přehlédnout.

To základní "přehlédnutí" se stalo na počátku tohoto letopočtu tím, že výzkumy Egypta, korigované učením východu jisté etnikum přizpůsobilo svým potřebám. A dnes se tahle historie rozmotává. Stačí chvíli "lítat po netu".

181669

21.1.2009 9:42

Slepota do očí bijúca

Tak je to 192.?.?.?

keď je trestné popierať 50 rokov starý holocaust a nevidieť ten dnešný. Aj keď mi je islam hlavne vďaka svojim činom v dnešnej dobe odporný, vraždenie nevinných mi je odporné omnoho viac, nech sa ospravedlňuje čímkoľvek. Izrael NEMAL NIKDY úprimný záujem na nejakej dohode, tak ako ho nemá ani dnes. Skutočný cieľ bol a je vyhnať a vyvraždiť za pomoci USA.

181637

22.1.2009 11:24

RE: Slepota do očí bijúca

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 200.?.?.?

Reakce na 181637

http://www.blisty.cz/2009/1/22/art44900.html [naštvaný]

181747

21.1.2009 13:42

bylo mu to málo?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Lustig neustále operuje tím,jak byl za války v koncentráku.
Zřejmě mu to bylo málo anebo se tam zase tak špatně neměl.Nebotˇ
jak může skutečně trpící člověk schvalovat to,co dělají jeho soukmenovci jiným?

181654

21.1.2009 15:38

RE: bylo mu to málo?

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 181654

Protože je morální zrůda. Normální člověk by nikdy veřejně (ještě k tomu v mainstreamu) neschvaloval masakry bezbranných a nevinných civilistů.

181660

21.1.2009 18:39

RE: bylo mu to málo?

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181660

Ano, nejsou to lidé.

181677

21.1.2009 18:48

RE: bylo mu to málo?

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 181654

Protože absolutním kritériem celého vesmíru je jenom to, co právě vyhovuje nám Židům. Neexistuje nic obecného. Kdysi v televizi měl s ním rozhovor Přidal. Lustig mu na podobnou otázku odpověděl: To nemůžete pochopit, protože nejste Žid.
To etnikum je zablokované a egoidní. Ještě se s nimi natrápíme, než lidstvo jejich tenze překoná.

181679

22.1.2009 3:51

Proč příliš, každý dostane to ,co si zaslouží

kozoroh 61.?.?.?

Obsah Vašeho příspěvku je příliš sebemrskačský.Vím ,nevím,jedno je jisté ,že naší piloti helikoptér byli na istruktaží v Israelu a zde se náš důstojník předvedl Israelcům ,co by tradicí, kterou oni by měli pamatovat,jak jim Československá republika pomohla vyškolit židovské piloty proti Palestíncům a jak jim dodala,darovala na to letadla z Anglie, tak , jak je to dnes ,když Palestínci hazí kamením na tank,tak v tom roce "pomoci" Arabové ještě měli pár pušek s ládováním zepředu, takže , my, naši politici, my, jako stát, My , jež jsme porušili nařízení OSN o nedodávání zbraní Israelcům,co si máme o sobě myslet?
Jedna hrozná válka zkončila a druhou jsme šli podporovat, podporovat , Ty, jež tu válku vyvolali a která nás stála 60 milionů křestanů, protože si celosvětový židovský kongres usmyslil zničit Německo,že podle něj neskákalo ,jak oni, necelé jedno procento ,pískali.
Najděte si 24 March 1933 The Daily Express a tam si to přečtěte, kdo vlastně začal druhou světovou válku, mimo jiné je zde ještě něco navíc ,z doby, kdy Hitler byl ještě na "houbách".
===Jen,malá poznámka o knize ,jež vyšla mnohem dřív , už v roce 1879, mnohem dřív, než svět vůbec tušil a věděl ,že jde do první světove války,už mnohem dřív židovský rabbin volal po zničení německého národa.
1879: Wilhelm Marr publishes "The Victory of Jewry over Germany " and establishes modern anti-Semitism.=============
Jako jednotlivci a jako národ jsme zotpovědni,za to co děláme.Tak ,dnes svět soudí i Ameriku,tak, svět soudí i Israel, tak , židé, Israelci viní celý svět ,že měl něco dělat pro záchranu židů a že celý německý národ je vinný a celý západní svět je obžalován také tímto způsobem,dokonce chtěli odškodnění,že Amerika nebombardovala koleje do Auschwitzu,že je za holocaust vinna také, jenže v Israelu proces s Dr. Kostlerem odhalil jiné věci,které se nehodí do propagandy,takže byl za několik dnů zastřelen,nebot ani obyčejní "židé" nesmí vědět pravdu, to by potom pramen přijmů za holocaust náhle vyschnul, možná , že by začal téct opačným směrem ,za vyvolání války,ohrožení míru,kriminální čin proti lidstvu, nevím jestli goyim je pro židovstvo , lidstvo, tak ,jak bylo řečeno v Nurimbergu.

181721

22.1.2009 15:13

hm

Katka 88.?.?.?

No ten kto to písal to vystihol presne. Europske národy zanikajú a tí, ktorí si to uvedomujú a chceli by to zmeniť možu vyjadriť svoj názor, alebo vlastne fakty len niekde doma, lebo židia ekonomicky ničia europske národy a ešte si uzákoňujú zákazy vyjadriť sa voči nim. Talmud im káže znásilnovať kresťanské deti, ale to nikto nechce skúmať hlbšie čo oni chcú a v čo veria, každému stačí len druhá svetová a dalej ich en poľutovať. Rusov neposielal na smrť rus, ale žid, ktorých je v ruskom parlamente viac než rusov a takisto aj v iných europskych štátoch. Prekrúcajú dejiny a fakty vo svoj prospech a historia nakoniec nebude taká ako sa stala, ale akou ju oni chcú mať. ludia už teraz nadávajú na svoj národ(slovania napr.) a pritom si neprečítajú nič, alebo nepozisťujú kto vládne a kto nariadil, len zaškatuľkujú, že vlastný si vlastných zabíjal. Musia odísť z europskych štátov a parlamentov a prebrať moc vo svojich krajinách by mali len tí, ktorí sú pôvodom národa tej ktorej krajiny, lebo angličtina nám natlačia všade a rovno možu zaniknúť naše jazyky a kultúra. Ja ako slovanka si neprajem, aby viac bol hocikde v poste poslanca, premiera, alebo prezidenta nejaký žid. My slovania máme tak bohatú a krásnu krajinu a oni o nej rozhodujú. ved je to hanba nás, že sme to napriek našim predkom, ktorí tu budovali a vyvíjali túto zem pre nás nechali len tak chamtivcom, ktorí neprijímajú iný život ako židovský, aby smel žiť. hanba nám, že toto dovolíme.

181783

22.1.2009 15:47

RE: hm

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 181783

A tak nějak začali svou ideologii fašisté. Víme všichni z historie kam to dospělo. "6 mil." mrtvých židů. Kdo ví .. možná více nebo méně ale to je nepodstatné. Podstatné je, že ideologie nesnášenlivosti vůči tomuto etniku vedla ke konečnému řešení tohoto typu. Že byla ta nesnášenlivost oprávněná tak jako byly oprávněné další pogromy vůči židům v historii ? Víte já myslím, že žádný z těch pogromů oprávněný rozhodně nebyl. Stala se chyba a ta chyba hraje někomu do noty. Komu ? Paradoxně židům ? Ptáte se co to plácám ? Problém je v zobecňování. Vidíme žida jako bankéře, který sponzoruje bolševismus v Rusku, vidíme žida sponzorujícího nacismus v Německu, vidíme žida v americké vládě, který intrikami osnuje války a bombardování ve jménu šíření tzv. "americké" demokracie, vidíme žida vlastnícího mediální sféru a žida přepisujícího historii. Opravdu je žid jako žid ? Víte jsou lidé, kteří si říkají židé a těm patřilo předešlých pár slov. Skutečně dělají ve jménu ovládnutí světa všechna ta svinstva. Pak jsou židé, kteří jim to trpí a nechají je mluvit a jednat i jejich jménem a nakonec židé, kteří se proti těm mocným židům staví. Ti je mediálně i fyzicky likvidují a nazývají je zrádci judaismu. Není žid jako žid. V současnosti jsme se naučili židy rozlišovat aby nedošlo k dalšímu pogromu, kdy vše odnesou plošně všichni židé včetně těch, kteří se na honbě za světovou vládou nepodílí. Resp. odnesli by to opět jen ti posledně jmenovaní. Ti druzí je klidně obětují aby mohli býti dále chráněni vydíráním svědomí zbytku světa. Už tu vůbec nejde o nějaké náboženství či etnicitu. To vše jsou jen kulisy. Židé už s bilickými Izraelity nemají mnoho společného. Ani genetickou příbuznost a ani víru. Sionisté a jejich podplacení kolaboranští poskokové zcela bez skorpulí a plánovitě používají židovství jako svůj živý štít. V honbě za mocí hrabou, lžou a vraždí. Naučte se prosím rozlišovat mezi Sionisty a židy. Pokud to dělat nebudete a budete házet všechny židy do jednoho pytle prokážete tak sionistům obrovskou službu.

181787

22.1.2009 16:08

RE: hm

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 181787

Možná se někdo zeptá. Když se tedy nemáme stavět plošně židům tak komu ? Sionistům ? No to je docela těžké namítne tazatel, jen málo elitářů se k sionistům otevřeně hlásí. Tak proti komu tedy bojovat ? Možná proti bankéřům, mediálním magnátům a židovské loby v politice. Hm ale to jsme také na tenkém ledě. Pokud půjdeme proti bankéřům a kapitalistům udělají z nás komunisty. I tady již mají svou ideologickou obranu stejně jako v případě židovství. To se nám ale ten nacismus a bolševismus hodí do krámu co ?! Poukazovat na silné sionistické či židovské loby v politice je diskriminační a xenofobní. Navíc je těžké sionistům na vlivných místech dokázat nekalý úmysl. Je vlastně i nemožné poukázat na příslušnost elity k sionismu. Je tedy vůbec proti komu bojovat aby se člověk nestal komoušem či nacistou ? Myslím, že existuje způsob. Musíme začít u sebe. Studiem mnoha alternativních zdrojů se staneme rezistentní vůči propagandě. Tím, že nebudeme akceptovat sionistickou propagandu a budeme-li informace šířit dál máme šanci. Sionismus ztratí své vojáky. Nevědomé, slepé šiřitele jejich ideí. Můžeme bojovat informacemi. Pokud to tedy stihneme dříve než nám nějaký vyvolený vládce světa utne tipec [oči v sloup]

181792

22.1.2009 16:48

RE: hm

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181792

Pokud se odehrává genocida v Palestině, stačí se podívat, čím jménem se odehrává. Ti dobří lidé, co se v Izraeli dívají na televizi a vykřikují, že je potřeba ty Araby všechny pozabíjet, jsou židé nebo sionisté? Jak si říkají oni sami?

Je pravda, že zobecňování je špatná cesta. Budeme-li však kličkovat a hledat jiné názvy pro ty lidi, kteří se otevřeně hlásí k židovství, máme šanci na úspěch?

Pokud se nezreviduje historie, aby vyšla na povrch pravda, máme šanci na úspěch?

181797

22.1.2009 18:38

RE: hm

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 181792

Další, podle mne brilantní úvaha anonyma 194.?.?.?


Také si myslím, že cesta spočívá v "boji" prověřenými a relevantními informacemi, tak jak činí (nejen zde na Zvědavci) mnoho pisatelů. Je ale zároveň dobré udržet na uzdě emoce a pochopitelné rozhořčení generované pokrytectvím a cílenou propagandou protistrany.


Je třeba důsledně oddělovat ovčáky od ovcí, i když demaskovat ovčáky je komplikované.[smích] Jejich snahou a cílem je nebýt rozpoznán (být za oponou), infiltrovat se mezi většinovou společnost a nenápadně dovytvořit systém, kde budou ať právně či společensky před oponenty a oprávněnou kritikou nepostižitelní.

Skvěle jim k tomu slouží i psychologický účinek (do myslí běžných občanů sofistikovaně injektované) "teorie" antisemitismu a soustavně opakované masáže o vlastní oběti v době tzv. holokaustu a různých pogromů, kterou byl jejich národ nucen v historii tolikrát (jak tvrdí) nespravedlivě podstoupit.

Snaha je také historické pogromy a násilí, které se děly na jiných než jejich národu obcházet, jako by jen ty jejich vlastní stály za řeč a jen ony měly být soustavně mediálně i jinak připomínány.

Ovčák používá jako "živé štíty" klidně i jedince vlastního národa a s výkřiky a Bohu, pravdě a lásce a třeba boji za demokracii je neváhá s předstíranou lítostí nebo s plným vědomím jako (collateral damages) obětovat...

A proto je třeba často připomínat rčení "cui bono".


Tedy podobně jako 194.?.?.? říkám: Snažme se být přesní ve vyjadřování, nepodléhejme emocím, buďme chytřejší nebo lépe MOUDŘEJŠÍ než druhá strana (protože jen tak dokážeme rozlišit zrno od plev) a nestaneme se figurkami na šachovnici mocných a jejich lokajů, kdy jim zejména rozdmýchávání vášní spojených s uplatňováním principu kolektivní viny už tolikrát v historii při upevňování moci a dosahování "královského" nadstandardu dobře posloužilo.


jansmith[smích]

181809

24.1.2009 9:28

RE: hm

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 181792

"Poukazovat na silné sionistické či židovské lobby v politice je diskriminační a xenofobní."
V této souvislosti mne napadá problematika tzv.kvót, z které i plyne kdo ji vlastně asi tvoří, cui bono. Mohou být kvóty pro ženy, menšiny, Romy, ale kvóty pro "českou menšinu" ne? [chechtot] To, ne , protože to by bylo xenofobní, kdybyste nechtěli ať vám vládne židovská lobby a v televizi od rána do večera židovské záležitosti a židovská mentalita a všude samí Židé. V Jižní Africe mají v ústavě, že prezident musí být černoch, je to přípustné... My žijeme také v apartheidu. Jedny kvóty jsou žádoucí, jiné na stejném principu jsou xenofóbní a směšné... Zase si z nás někdo dělá srandu. Kdo to asi je? [smích]

181978

22.1.2009 17:52

RE: hm

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181787

No tak to vidíte, varujete na jednu stranu, abychom oddělovali zrno od plev, nepodléhali sionistické propagandě, bojovali proti ní vzděláním a informacemi a na stranu druhou, bez okolků, uvádíte přejatou sumu mrtvých židů ve II.WW a dále pokračujete, že ty počty mrtvých jsou víceméně nepodstatné. Takticky jste, pro sichr, vynechal slovo holocaust. Je to podstatné, a jak! Právě ztotožňování antižidovstí s antisemitizmem je jádrem a zbraní dnešního sionistické propagandy. A jak je vidět zasahuje takřka všechny židy. Jak mám potom uvěřit v upřímnost Vašich slov. Vždyť je to nový druh plíživé propagandy, po profláknutí pravdy o holocaustu. Málokdo ho zpochybňuje jako realitu, pochybnosti jsou ohledně počtu evropského židovstva před válkou, zabitých nacisty a počtu přeživších II.WW. Já osobně činím rozdíly mezi Židy a židy, chcete-li chazary. Jinými slovy rozlišuji mezi semity a těmi, kdo si na ně hrají a snaží se, aby celý svět uvěřil, že jedno jsou.

Položme si hypotetickou otázku; jak by vypadal dnešní svět, KDYBY v roce 965, spojené ruské a byzantské síly zcela zničili chazary, do jediného?

Z Vašeho, kultivovaného, nekonfrontačního stylu, který chápu jako lstivost, jde však větší hrůza, než od některých projevů prosionistických fanatiků.

181801

23.1.2009 8:24

RE: hm

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 181801

[smích] Dík za reakci. V některých věcech jste jen nepochopil co bylo pointou. Podstatné není číslo obětí. Těch může být šest milionů nebo jen 5,5. Kdo počítal ? Jak počítal ? Koho započítal ? Tady může dojít k disproporcím. Žádné sčítání (ani to dnešní) není stoprocentní. Podstatnější než počet obětí holokaustu je princip !! a tím je plošné vybíjení etnika. Jde o hromadný trest za činy několika pár vyvolených. Je to jako bychom chtěli vystěhovat cigány plošně za několik z nich, kteří kradou. Ani tady není podstatný procentuální POČET asociálů v etniku ale princip našeho kolektivního řešení - trestu. Slovo holokaust nebylo vynecháno "pro sichr". Jde o slovo sprofanované především proto, že potomci nacistických obětí holokaustu se na novém holokaustu nyní podílí. Osobně nechápu z čeho máte hrůzu. Zdá se Vám styl příspěvku na který reagujete méně konfrontační než Váš pohled ? Jaký typ konfrontace si představujete, že by byl tím správným ?

181855

23.1.2009 13:07

RE: hm

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181855

Uvádíte zase ta samá, nesmyslná čísla, nacistických židovských obětí (6 mil. nebo 5,5 mil.). A to je právě to, proč odmítám Vaši argumentaci, jako celek. Já nebudu zlehčovat nebo zveličovat nacistická zvěrstva ani u jediné jejich oběti. Chápete mě?

27. ledna 1945 osvobodila sovětská armáda největší nacistický koncentrační a vyhlazovací tábor Osvětim. Do vzdálenosti téměř 200 kilometrů od hornoslezského městečka Osvětimi se ale oddíly Rudé armády dostaly už v létě roku 1944. Tehdy také začali Němci s první fází likvidace tábora, či přesněji řečeno s přípravami na jeho budoucí evakuaci. Přesto rok 1944 znamenal období, kdy nacisté v osvětimských plynových komorách zavraždili více obětí než v předchozích dvou letech dohromady. V srpnu 1944 také dosáhl svého maxima počet vězňů tábora - přes 130 000 osob. Počínaje tímto měsícem ale bylo zastaveno jeho další rozšiřování.

Osvětimský táborový komplex osvobodili vojáci 60. armády 1. ukrajinského frontu v sobotu 27. ledna okolo 15. hodiny. Osvobození se dočkalo přibližně 7 000 bývalých vězňů (ostatní přestěhovali do Mauthausenu, Buchenwaldu a dalších táborů v Říši - pozn.), převážně židů. Vedle dospělých také děti (mezi nimi několik dvojčat) a nemluvňata narozená v táboře. Sovětští vojáci našli asi 600 mrtvol vězňů.

Tento největší koncentrační tábor měl maximální kapacitu 130.000 vězňů, a to nejen židovských.

Počítat jistě dokážete sám. A pokud jde o to, kterého etnika zemřelo ve válce nejvíce, tak jednoznačně Slovanů, a to nejméně 5x tolik, než židů, i kdybych použil pokřivené počty o holocaustu. Jistě víte, že počty, bezprostředně po válce, se vyšplhaly asi na 8 mil. zabitých židů. To by reprezentovalo téměř všechny evropské židy, jak byly známé jejich počty před válkou.

Pokud se nedostanete přes tuto sionistickou propagandu ...? A nenechte se zmýlit, já nejsem popírač holocaustu.

181899

24.1.2009 6:45

RE: hm

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 181899

Jak je možné, že když Slovanů bylo vyhlazeno pětkrát tolik než Židů, že si vůbec nikdo nedal tu práci, aby ty slovanské oběti přesně spočítal? Na Slovanech nikomu nezáleželo? Oni nebyli důležití? Oni byli vzduch? Proč my Slované, kteří nota bene s válkou nemáme nic společného, protože jsme se narodili až po ní, máme pořád poslouchat o nějakém holokaustu, když Slovanů bylo vyhlazeno mnohonásobně víc, a přesto se tím nikdo nezabývá? Není to všechno strašně absurdní a krajně divné? Pořád jenom Židi, Židi, Židi, devítihodinové pořady o jejich utrpení a o slovanském utrpení NIC, NIC, NIC.

181965

23.1.2009 13:51

RE: hm

mtk 80.?.?.?

Reakce na 181855

>Podstatnější než počet obětí holokaustu je princip !! a
>tím je plošné vybíjení etnika. Jde o hromadný trest za
>činy několika pár vyvolených. Je to jako bychom chtěli
>vystěhovat cigány plošně za několik z nich, kteří kradou.

Židé měli být vystěhováni anebo vyvražděni?? 6 mil, 5,5 mil etnicky vyvražděných anebo 0??? Podle revizionistických historiků Vaše věta ztrácí smysl. Není to o číslu, je to o principu. Ale jaký princip byl vlastně uplatněn?

Několik z cikánů krade? Takže je jedno, zda je to 5 % anebo 60% či více? To bychom si měli ujasnit, pokud to nehraje žádnou roli, tak nehrají žádnou roli ani charakterové vlastnosti národů - potom údajná německá preciznost a systematičnost je mýtus, italská zpěvnost je mýtus, cikánský odpor ke stylu středoevropského života je mýtus a ještě k tomu česká xenofobie? Nicméně, cikáni jsou tmaví, a vedle toho, že jsou tmaví, tak mají obecně vzato i jiné vlastnosti, než že jsou tmaví. A jak se obecně chovají? Kdo z nich křičí: "nenuťte nás zneužívat sociální systém!"??? A kdo z nich křičí: "Češi jsou rasisti!!"? Odmítám nařčení z rasismu a xenofobie, když plošně nastavím systém stejně pro cikány jak pro bílé, a budu ho tvrdě vyžadovat. Odmítám je kvůli jejich vlastnostem zavírat do lágrů nebo je bombardovat. Ale odmítám se jimi nechat zneužívat. Stejně tak odmítám židovskou moc v médiích, politice, ekonomice. Odmítám židovské organizace, které podporují cikány a nazývají Čechy rasisty. Odmítám ž/Židy, kteří toto podporují. A odmítám na ně plošně posílat pogromy, a byl bych rád, kdyby oni neposílali své nařčení z antisemitismu, paragrafy trestího zákona atp. V tom, že je třeba rozlišovat, s Vámi naprosto souhlasím, ale Vaše slova nedopadají až tak na úrodnou půdu. Nezávislé internetové zpravodajství nekonzumují ti, kteří potom budou stát v čele lynčovacích band...

181903

23.1.2009 14:01

RE: hm

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181903

Trefa do černého! Ehm, tím nemyslím barvu pleti... [chechtot]

181906

23.1.2009 15:42

RE: hm, je třeba rozlišovat

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 181903

U cikanu jde o rasu ale u Zzidu jiz vubec ne. Stale vykrikovane "antisemitizmus a rasizmus" u tetto skupiny jiz davno neplati.
O neco podobneho se pokusil Mussolinni, vyhlaseninm Dekretu na obranu italské rasy.
Kdybychom uznali zidovske obvinovani rasismus, potom jsou i Katolici rasa. [oči v sloup]

181911

22.1.2009 18:22

RE: hm

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 181787

Pisatel anonym anonymitě 194.?.?.? je moje krevní skupina.[smích] a jsem rád, že se tady objevil.

Jeho pojetí rezonuje s mým (současným) chápáním diskutované problematiky.

Podle mne s velkou přesností vystihuje podstatu problému sionismu/židovství a jeho historickou interakci se světem a jasně a zřetelně odhaluje fakta a SOUVISLOSTI, které bývají tak často emotivním přístupem, malou trpělivostí a pocitem, že -VÍM- (i s dobrým úmyslem) přehlížena.

Jansmith[smích]

181806

22.1.2009 19:34

RE: hm

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 181806

Nějak Jane nechápu celý problém. Narodí se člověk a v určitém věku se dozví, že má jakési židovské předky. Jeho rodiče jsou ale moderní a sekulární a nijak své židovství neprožívají. Stejně jako jejich potomek. A ten potomek má v občance napsáno, že je národnost česká. Tak o co jde? Obtěžuje ho někdo? Chodí za ním někdo a tvrdí mu, že se musí povinně vrátit ke svým židovským kořenům, jinak s ním někdo zatočí, nebo jak je to?

Tuhle mi přišla divná kauza s pornohercem Rosenbergem. Jako by si na něho někdo šíleně zasednul. Zavřeli ho na půl roku, jeho nežidovskou manželku taky a to jejich čerstvě narozené dítě strčili do děcáku. Třeba to bylo všechno úplně jinak,já nevím, já jsem to tak nesledovala, ale to dítě, které za nic nemohlo, že odtrhli od mámy, tak to jsem si říkala, tak to je hodně divná kauza.

181812

22.1.2009 21:42

RE: hm

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 181812

Asi vím, kam míříte paní Jarmilo a mám pocit, že se dotýkáte podstaty. Ptáte se o co jde a já si bez legrace myslím, že jde o nic.


Pokud bych měl ale něco dodat, tak snad, že je jasné, že v každém náboženství a zejména mezi fundamentalisty je snaha ovečky, jako ty, které fyzicky realizují vůli elit, z různých materiálních i bigotních důvodů OVLÁDAT a k tomu je víra a útoky proti jinověrcům za účelem jejich zotročení nebo získání jejich majetku ideálním prostředkem. U extrémistů jsou i slova, která víru zvěstují etrémní a extrémní jsou i cíle, které se snaží dosahovat.


Židovské náboženství a lidé, kteří je hlásají postupují navlas stejně. [smích]

Stejně jako katoličtí, protestantští, pravoslavní atd. atd. atd. kněží, i židovští rabíni učí své ovečky víře, které možná úpřímně věří, ale stejně tak jim může sloužit jako prostředek k dobrému bydlu a doživotní nadřazenosti. Z neupřímnosti a "pravých" pohnutek jsou usvědčeni tehdy, pokud ve víře v Boha sami páchají zlo a násilí nebo k němu navádějí a nezáleží jestli proti lidem vlastní víry nebo proti všem ostatním.


Nejnáchylnější v nekritickém přebírání jakýchkoli dogmat i víry různých náboženství je člověk v nejrannějším věku a zejména, když i jeho rodina (jeho okolí) cestu víry nekriticky následuje a praktikuje.


K čemu mířím? Že, řekněme z 90%, se názory, žebříčky hodnot a možná i charakter lidí utvářejí VÝCHOVOU, kdy čím dříve se začne, tím větší je účinek.

Ano, jsou tam i genetické predispozice a v extrémním případě i deprivantské úchylky, ale u většiny tzv. normálních lidí je jejich pozdější chování a způsob myšlení obrazem toho, co jim bylo vsazeno do jejich podvědomí a vědomí někým, kdo měl k němu dostatečně dlouhý přístup.

Domnívám se, že průměrný člověk, který nebyl (třeba pro adopci) vychováván židovským způsobem, žije celý život bez problému a stejně jako lidé v jeho okolí a i když má v sobě řekněme "jiné" geny, nic z projevů tzv. židovské povahy se u něj neprojeví. A pokud ano, tak ve statisticky stejném rozsahu jako u jeho nových soukmenovců.

jansmith[smích]
TO BE CONTINUED

181824

22.1.2009 21:53

RE: hm

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 181812

DOKONČENÍ:

Takový člověk, když se někdy v dospělosti dozví, že má židovský původ, může prožít (pro to, co o Židech slýchával) nepříjemný pocit šoku a nejistoty. Pokud se později zařadí zpátky do židovské komunity a začne měnit své chování v tzv. prožidovské (se všemi návyky, ideologiemi a pokřivenými způsoby chování), děje se tak jedině z důvodu negativní reakce jeho původního (nežidovského) okolí, vlastního strachu a lidské snahy někam patřit.

Jediné co rozhoduje jsou podle mne sociální a společenské vazby, výchova a náboženská či jiná "nalejvárna", kterou se mu v tom určitém etniku, náboženské skupině, sektě apod. dostane.


Toť můj názor. Proto si také myslím, že (jak již bylo někým jinde v diskuzi řečeno) nelze uplatňovat princip kolektivní viny, a to ani vůči Židům způsobem, jak je zde některými pisateli ohnivě prezentováno. I mezi Židy v Izraeli a po světě jsou spousty čestných lidí, kteří se sionistickými metodami nesouhlasí a někteří to i veřejně a odvážně deklarují. Ta prosionistická většina se chová jako lidí všude jinde na světě. Známe jak to bylo za tzv. soialismu. Radši držet hubu a krok a moc nevyčnívat, protože by mohlo zahřmít. Z předepraným mozkem je to o to snažší.


Takový ohnivý internetový židobijec by si měl zkusit představit, že by se dostal do situace, kterou popisuji výše a pak by možná začal uvažovat jinak.


To co je Židům historicky vytýkáno se podle mne nedělo proto, že by tak byli geneticky nastavení, ale vedly k tomu poměry, výchova a způsob vedení jejich předáky.

I poslední pogrom tzv. holokaust zasáhl hlavně ty obyčejné Židy, zatímco ti mocní a bohatí stáli mimo a podle různých indicií k němu pro své zájmy a své peníze sami velmi pravděpodobně přispěli.

Obyčejní Židé (jako lidské bytosti), ať už semitští či konvertiti, jsou v tomhle světě stejné oběti jako všechny ostatní etnika a národy. Všechny jsou viz. historie jen zneužívány pro blaho a benefit elit, které mají k altruismu až na extrémní vyjímky stejně daleko jako Země k Alfa Centauri. Mocenské a náboženské elity Alfu Centauri také viděli a také o ni mohou mluvit, ale to je asi tak všechno.


Jak omezit vliv lidí, kteří zneužívají víru, lidskou vlastnost nečemu věřit, stádnost a neschopnost odolávat brainwashingu, a to nejen v Izraeli, ale i jinde ve světě je na další, pravděpodobně v dohledné době nekončící, debatu.

Mám pocit, že kdyby mocní a bohatí měli opravdu zájem, náš svět by vypadal úplně nebo z velké části jinak a rozhodně by to bylo k lepšímu pro VŠECHNY zúčastněné. Lidský Spirit na to potenciál rozhodně má.


jansmith[smích]

181826

23.1.2009 7:17

RE: hm

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 181826

Napsal jste to moc krásně pane Jansmithe a se vším, co jste napsal beze zbytku souhlasím.[smích] To je zajímavé, před dvěma dny byl na ČT2 pořad o tom, jak jeden student chtěl mermomocí konvertovat k židovství. Kvůli tomu i přerušil školu a přestěhoval se do Prahy, jen aby mohl konvertovat. Pak tam promlouval rabín, co všechno takový adept musí absolvovat. Nejprve je ze všech stran prokádrován (to se podobá jak přihláška do KSČ v době socialismu[smích]), a pak se musí podřídit mnoha věcem. Musí se naučit hebrejsky a začít dodržovat 613 (mitva) různých příkazů a zákazů a taky se musí naučit si připravit košer stravu a asi tisíc dalších věcí. Tak k tomu mě hned napadlo, že až to vše ten student absolvuje, tak bude mít vymytou hlavu dočista dočista.[smích] A přesně takovéhle otročky s vymytými hlavami oni potřebují.

Ano přesně tak, co se dětem vtiskne do hlav v nejútlejším věku, to je pro jejich další život směrodatné. Já to vidím přesně z poměrů mé rodiny. Ještě ve třetí třídě jsem chodila do náboženství. Pak si mě na konci roku zavolala soudružka učitelka a domlouvala mi, že jsem šikovná a nadaná holčička, proto bych do toho náboženství chodit neměla. Pochopila jsem, že chodit do náboženství je nežádoucí a staomódní, a tak jsem ve čtvrté třídě již do něj nechodila. Můj starší bratr ovšem dopadl jinak. On od narození žil v tom nejbigotnějším náboženském prostředí na Slovensku, kde pak chodil i ministrovat do kostela. Dodnes je praktikující katolík a hodně věřící člověk.

Ten poslední holokaust byl samozřejmě připraven z těch nejvyšších míst, organizovaly ho nejvyšší vládnoucí špičky, normální obyčejní většinoví občané s tím neměli nic společného. To znamená, že oni měli připravené přesně seznamy lidí, určených k likvidaci. A ti lidé určení k likvidaci byli ti nejníže postavení, obyčejní občané, kdežto ty sionistické bohaté špičky se všichni smáli za bukem.

Takže jaké z toho všeho plyne poučení? Nenechat si nikdy nikým vymýt mozek, ale vždy se řídit vlastním rozumem. Ano, to už si taky dávno říkám, že kdyby se rozumní, obyčejní občané dostali konečně k moci, tak by bylo vše k lepšímu pro všechny zúčastněné. Tzv. světoví óbrboháči jsou největším neštěstím lidstva. To oni pořád organizují peklo na Zemi. Jak již kdysi řekl Balzak: za každým velkým majetkem se vždycky skrývá zločin.

181851

23.1.2009 10:29

RE: hm

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 181851

Ano, myslím si, že se věci dějí, tak jak popisuji, paní Jarmilo a nebo skromně dodávám, velmi podobně.[smích]


Vážím si toho, že se mnou souhlasíte, protože ocenění od člověka, který má sám velké znalosti, výdrž a schopnost poznatky prezentovat v souvislostech, jako ve vašem případě v internetové knize, má pro mne velkou hodnotu.


Možná bych dodal, že náš Svět je jaký je, zejména proto, že lidé, kteří dokáží soustředit moc nad ostatními do svých rukou, svou moc historicky často velmi deprivantsky zneužívali a moderními a o to sofistikovanějšími (mafiánsko-globalizačními) způsoby tak jejich následovníci činí do dnešnich dnů.

Nevědomé myšlení lehce manipulovatelného "běžného člověka", evolučně zděděné animální pudy a instinkty + podléhání negativním emocem, EGU, sebedůležitosti a sebelítosti takovým mocným manipulátorům (kteří jsou ostatně povahově úplně stejní jako průměr nebo spíše horší) umožňuje ovládat chování "běžného člověka" k obrazu svému.

Paradoxní na tom je, že náboženský mýtus o Bohu je jen lidským mozkem vymyšleným a lidmi opět zneužitým ovládacím nástrojem lidské masy. Tím neříkám, že Bůh, jako něco nadčasového a absolutního neexistuje. Rozhodně ale podle mne není takovým, jak jej masám od minulosti do současnosti prezentují světová náboženství.

Vojta49 má pravdu, že v lidském společenství vítězí ti silnější, chytřejší nebo podnikavější, ale jak je u něj zvykem už nedodává, že to rozhodně nejsou ti nejmoudřejší a že historicky tyto rádoby elity dělají všechno proto, aby se VĚTŠINA nikdy mentálně a názorově úplně osvobodila. A nebo, aby se mezi ně nedostali moudří altruisté, kteří by mohli lidi pozvednout na úroveň LIDSKÝCH BYTOSTÍ.


Jednoduchým příkladem je skladba programů nejmocnější pračky nevědomých lidských mozků TV obrazovka. A zase jsme u VÝCHOVY, která by v případě zájmu mocných mohla být jiná. Už jen změnou poměru vysílané podprahové negativity a skrytých návodů k pokřivenému lidskému myšlení a jednání vůči výchově k lidským hodnotám a altruismu by lecos v hlavách nevědomých lidiček měnilo k lepšímu.

Děje se tak? NE. Není zájem, protože by se omezil kult "zlatého telete" a s ním by elita a její lokajové nejen snižovala svůj životní nadstandard, ale i možnost ovládat ostatní k obrazu svému. Tragikomické je, že tyto tzv. vyvolené elity (jak o sobě většinou smýšlejí) tak činí s pocitem nevyhnutelnosti a že jedině tak se může lidská civilizace vyvíjet a prosperovat.[smích]


Že je něco shnilého ve "státě dánském" je jasné i proto, že pokud se nejvíce vydělává na negativních složkách lidské animální povahy tj. zjednodušeně na strachu, chamtivosti, sebedůležitosti a sebelítosti, pak rozhodně nebude NĚCO v pořádku.


jansmith[smích]

181873

24.1.2009 7:03

RE: hm

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 181873

Díky za pochvalu jansmithe, ale takovou si ani nezasloužím, protože s těmi velkými znalostmi to není tak horké.[smích]

Co se týče Boha, tak si věřím na svá vlastní božstva, takže jsem vlastně typická Pohanka.[smích]

Co se týče Vojty 49, tak nemá absolutně pravdu v tom, že v lidském společenství vítězí ti silnější, chytřejší nebo podnikavější. Vítězí bohatí hajzlové, kteří si předávají majetek z generace na generaci, takže mají tisíciprocentní náskok před lidmi, kteří majetkem nedisponují. A jak správně píšete, nejsou vůbec moudří, protože kvůli svému majetku blokují po všech stránkách rozvoj celého lidstva.

181967

24.1.2009 8:37

RE: hm

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 181826

Myslím, že se běžně přeceňuje výchova. Třeba moje názory nemají s mou výchovou asi mnoho společného. Ani názory mých známých. Znám fanatickou sionistku, je jen poloviční Židovka a její (židovská) matka je přesvědčená křesťanka. Tahle víra ve výchovu mi připadá mnohdy jako iluze. Kdyby vše šlo jen zvnějšku jakkoliv zmanipulovat (=výchova, narozený člověk jako "nepopsaný list" )... to prostě nesedí logicky. I když možná 90 procent lidí funguje jako stádo a řídí se opravdu výchovou, co jim kdo řekne. Není spíš neustálý důraz na výchovu projevem prvotního brainwashingu? Výchova by spíš měla být tak, aby člověk našel sám sebe, než nějaká manipulace ať už jakýmkoliv směrem, třeba tím "správným". Jinak stejně nemůže mít úspěch a povede jen k protestu a opaku. [oči v sloup]

181971

25.1.2009 3:38

Tak

Tak 24.?.?.?

Pane L.Toman,diky za vyborny clanek.Mam obavy,ze zionisti nam chteji vladnout.Jak se jich zbavit,kdyz nepouzivame neco jako oni- Mosad? Tak bezcharakterni nejsme.A proto se lidi musi dat dohromady a jit vyhodit zionisty z vlad. Bojkotovat Izrael.

182024

Příspěvků: 162

20.01. 04:37 Marian  No co...
20.01. 06:05  RE: No co...
20.01. 22:39 mtk  RE: No co...
22.01. 00:24 karel4u  RE: No co...
24.01. 06:52 Mirda  RE: No co...
24.01. 14:44 mtk  RE: No co...
20.01. 04:58 vali62  Alex Vrba jen žvaní...
20.01. 10:04 hestroy  RE: Alex Vrba jen žvaní...
20.01. 10:21 pietroo  RE: Alex Vrba jen žvaní...
20.01. 11:27 blabla  RE: Alex Vrba jen žvaní...
20.01. 17:26 hestroy  RE: Alex Vrba jen žvaní...
22.01. 00:32 Ibrahim Ag Alhabib  RE: Alex Vrba jen žvaní...
23.01. 09:29 hestroy  RE: Alex Vrba jen žvaní...
23.01. 09:56  RE: Alex Vrba jen žvaní...
23.01. 10:36 hestroy  RE: Alex Vrba jen žvaní...
20.01. 15:43 DavidZ  RE: Alex Vrba jen žvaní...
20.01. 16:54 Karel z Čech  RE: Alex Vrba jen žvaní...
21.01. 02:03 p  RE: Alex Vrba jen žvaní...
20.01. 22:13 21st_Century_Deviant  RE: Alex Vrba jen žvaní...
20.01. 22:41 mtk  RE: Alex Vrba jen žvaní...
20.01. 06:07 Kazan  Jsou Palestinci a Palestinci.
20.01. 09:30  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
20.01. 10:07 hestroy  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
20.01. 15:08  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
20.01. 16:08 Nasredin  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
20.01. 18:44 Jarmila  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
20.01. 22:13  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
21.01. 01:19 Nasredin  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
21.01. 02:09 Rene Bartosek  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
21.01. 02:24 p  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
21.01. 12:25 Nasredin  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
21.01. 20:41  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
21.01. 20:50  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
21.01. 22:58 Nasredin  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
24.01. 08:24 Mirda  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
24.01. 08:38 Mirda  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
24.01. 12:59 Nasredin  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
24.01. 18:45 jansmith1984  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
24.01. 20:03 Nasredin  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
24.01. 22:58 jansmith1984  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
25.01. 17:19 mtk  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
25.01. 17:48 Rene Bartosek  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
25.01. 20:33 jansmith1984  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
26.01. 02:42 Mirda  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
26.01. 13:09 jansmith1984  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
24.01. 18:50 Nasredin  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
25.01. 16:47 Mirda  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
25.01. 17:06 Nasredin  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
20.01. 17:01 Karel z Čech  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
21.01. 02:07 p  RE: Jsou Palestinci a Palestinci.
20.01. 07:42 Jarmila  Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
20.01. 08:35 IVAn  RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
20.01. 13:56  RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
20.01. 15:16 aristokrat  RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
20.01. 21:10 mtk  RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
20.01. 21:45 aristokrat  RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
20.01. 09:02 Penguin  RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
20.01. 10:13 hestroy  RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
20.01. 11:02 pietroo  RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
21.01. 02:27 p  RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
24.01. 09:01 Mirda  RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
24.01. 09:02 hestroy  RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
24.01. 18:28 Jarmila  RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
24.01. 18:29 Jarmila  RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
24.01. 18:49 IVAn  RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
25.01. 17:59 Mirda  RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
25.01. 18:05 Mirda  RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
25.01. 18:06 Jarmila  RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
25.01. 18:20 Mirda  RE: Hanba izraelským vrahounům i všem světovým politikům!
20.01. 08:05  Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
20.01. 10:06 Cynik  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
20.01. 10:40 hestroy  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
20.01. 11:18 jansmith1984  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
20.01. 12:12 Cynik  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
20.01. 16:49 jansmith1984  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
20.01. 22:00  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
21.01. 02:23 Rene Bartosek  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
21.01. 02:44 p  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
21.01. 03:02 p  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
21.01. 04:50 Rene Bartosek  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
20.01. 11:27 Saša  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
20.01. 14:48  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
20.01. 17:05 jansmith1984  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
20.01. 17:34 hestroy  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
20.01. 18:24 jean.laroux  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
20.01. 20:29 jansmith1984  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
21.01. 01:04 Vladimír Stwora  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
21.01. 12:01  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
22.01. 08:31  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
21.01. 16:20 jansmith1984  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
21.01. 06:42  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
21.01. 09:47  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.1.
21.01. 09:50  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.Pokračování
22.01. 18:55 Dale Coper  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
20.01. 14:54  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
21.01. 02:38 p  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
21.01. 12:40 Nasredin  RE: Ano, je nanejvýš potřebné se vymezit.
20.01. 09:14  FOTOGRAFIE VYDAJÍ ZA TISÍCE SLOV
21.01. 02:30 Rene Bartosek  RE: FOTOGRAFIE VYDAJÍ ZA TISÍCE SLOV
20.01. 09:24 Panelak Obama  Osveta
20.01. 11:29 Nasredin  Kdo seje vítr, sklízí bouři
20.01. 17:03 hestroy  RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři
20.01. 18:10 Nasredin  RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři
20.01. 18:33 Nasredin  RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři
20.01. 20:26 hestroy  RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři
20.01. 23:22 Nasredin  RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři
20.01. 21:49  RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři
20.01. 22:46 Nasredin  RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři
21.01. 16:06 0neR  RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři
21.01. 19:30 Nasredin  RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři
21.01. 21:48 Nasredin  RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři
22.01. 23:07 0neR  RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři
23.01. 00:41 Nasredin  RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři
24.01. 07:57 pietroo  RE: Kdo seje vítr, sklízí bouři
20.01. 13:55 Cynik  Zhanobili naši morálku
20.01. 15:21 Vladimír Stwora  RE: Zhanobili naši morálku
20.01. 23:15 Kadencecrazy  RE: Muj posledni prispevek na Zvedavce .....
21.01. 01:34 Vladimír Stwora  RE: Muj posledni prispevek na Zvedavce .....
21.01. 04:51 Kadencecrazy  RE: Muj posledni prispevek na Zvedavce .....
21.01. 05:47 Knap  RE: Muj posledni prispevek na Zvedavce .....
21.01. 06:24 Kadencecrazy  RE: Muj posledni prispevek na Zvedavce .....
22.01. 10:21 Vratislav  RE: Muj posledni prispevek na Zvedavce .....
22.01. 10:37 hestroy  RE: Muj posledni prispevek na Zvedavce .....
20.01. 15:44 Nasredin  RE: Zhanobili naši morálku
20.01. 18:32 merc  někdo by je měl žalovat
20.01. 22:18  RE: někdo by je měl žalovat
20.01. 22:42 civilista  Díky že existují normální lidé
21.01. 03:32 kozoroh  Jen, chvilkové zamyšlení.
21.01. 13:18 Nasredin  RE: Jen, chvilkové zamyšlení.
21.01. 18:37 pietroo  RE: Jen, chvilkové zamyšlení.
21.01. 19:49 Nasredin  RE: Jen, chvilkové zamyšlení.
24.01. 09:08 pietroo  RE: Jen, chvilkové zamyšlení.
21.01. 16:29 janko  RE: Jen, chvilkové zamyšlení.
21.01. 09:42 Tak je to  Slepota do očí bijúca
22.01. 11:24  RE: Slepota do očí bijúca
21.01. 13:42  bylo mu to málo?
21.01. 15:38 Jarmila  RE: bylo mu to málo?
21.01. 18:39 hestroy  RE: bylo mu to málo?
21.01. 18:48 pietroo  RE: bylo mu to málo?
22.01. 03:51 kozoroh  Proč příliš, každý dostane to ,co si zaslouží
22.01. 15:13 Katka  hm
22.01. 15:47  RE: hm
22.01. 16:08  RE: hm
22.01. 16:48 hestroy  RE: hm
22.01. 18:38 jansmith1984  RE: hm
24.01. 09:28 pietroo  RE: hm
22.01. 17:52 Nasredin  RE: hm
23.01. 08:24  RE: hm
23.01. 13:07 Nasredin  RE: hm
24.01. 06:45 Jarmila  RE: hm
23.01. 13:51 mtk  RE: hm
23.01. 14:01 hestroy  RE: hm
23.01. 15:42 vodnik007  RE: hm, je třeba rozlišovat
22.01. 18:22 jansmith1984  RE: hm
22.01. 19:34 Jarmila  RE: hm
22.01. 21:42 jansmith1984  RE: hm
22.01. 21:53 jansmith1984  RE: hm
23.01. 07:17 Jarmila  RE: hm
23.01. 10:29 jansmith1984  RE: hm
24.01. 07:03 Jarmila  RE: hm
24.01. 08:37 pietroo  RE: hm
25.01. 03:38 Tak  Tak

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

81

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 114 čtenářů částkou 28 490 korun, což je 81 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Djokovič pomstěn!26.01.22 16:26 Srbsko 0

Muskova firma začne na lidech testovat implantování čipů do mozku26.01.22 16:23 USA 0

USA se dostaly do dluhu, který je nesplatitelný v normálních horizontech26.01.22 15:10 USA 0

Rusko tento týden rozhodne o rozmístění jaderných zbraní ve Venezuele25.01.22 21:08 Venezuela 0

Proč je česká elektřina pro Čechy tak drahá?25.01.22 18:06 Česká republika 2

Mluvčí ministerstva zahraničí Price: USA nebudou Rusku ustupovat v otázce bezpečnostních záruk25.01.22 07:41 USA 0

Jak Britové dodávají na Ukrajinu zbraně24.01.22 19:23 Británie 5

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 1

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 5

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 4

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 2

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
24,48 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,56 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,99 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,34 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,11 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 768,27 Kč
1 unce stříbra
516,11 Kč
Bitcoin
830 258,70 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 350