Diskuze k článku

Na koho hodit atomovku?

Příspěvků 21

18.1.2009 4:25

Už od počátku vývoje atomové bomby,věděli, že ji použijí k vydírání.

kozoroh 61.?.?.?

Stock Photo [ One world or none;] a report to the public on the full meaning of the atomic bomb. (reprint, 1946) (ISBN: 1595582274 / 1-59558-227-4)
http://isbn.abebooks.com/mz/md/74/59/md1595582274.jpg
H.H. Arnold,Hans Bethe,E.U,Condon,Albert Einstein, Irving Lanmuir,Walter Lippmann, Philip Morrison,Eugene P.Wigner,Harold Urey,Leo Szilard, Harlow Shapley,Frederick Seitz,Lois Ridenour a J.P. Oppenheimer, ti se vyjádřili už v roce 1946,BUD JEDNA SVĚTOVÁ VLÁDA ANEBO NIC.Tak si každý z Vás domyslete ,co tím mínili, mne to připadá,NEPUSTITELI NÁS DOBROVOLNĚ KE "KORYTU",TAK MY VŠECHNO ZNIČÍME,tedy s použitím atomové bomby ,kterou vynalezli a odzkoušeli na Japonsku.Bude MÍR,jen,když nás necháte vládnout.Nebudou války,protože my budem nejsilnější.Tak,to je jedna úvaha.
======================
To quote Menachem Begin, the former terrorist and Israeli Prime Minister:

"Our race [the Jews] is the Master Race. We are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves."
================

Adolf Hitler,Main Kampf,první část,kapitola druhá,strana 46, Murphy Edition.
"Should the jew,with the aid of his Marxist and greed, triumph over of this world,his Crown will be the funeral wreath of mankind, and this planet will once again follow its orbit through ether, without any humen life on its surface,as it did million of years ago
===========
To, je hrozná předpověd ,ale ,lidstvo, jak se zda nevyhne, Isael má více ,jak 300 atomových bomb a nikdy nebyla udělána žadná mezinárodní kontrola,kdo by si jí z řad dnešních politiků by si to vůbec troufnul,ža ano?
Přemýšlejte.

181311

18.1.2009 15:19

RE: Už od počátku vývoje atomové bomby,věděli, že ji použijí k vydírání.

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 181311

Měl byste citáty předložit v přeložené podobě. Jde z nich hrůza, přestože byly vyřčeny už vlastně dost dávno. Z veskrze špatné povahy nemůže vzniknout nikdy nic pozitivního. Možná, že Rusko si uvědomuje tuto reálnou hrozbu, a proto buduje v Sýrii moderní námořní základny, které budou vybaveny i útočnými raketami. Mimo to, Rusko prodává Sýrii špičkové zbraně (letadla, mobilní i stabilní protiraketové systémy, probíhá modernizace tanků, apod.). Jak jsem se dočetl, Izraelský analytický server DEBKAfile tvrdí, že vše financuje Írán. Podle ruské státní televize "Pěrvyj kanal" se pracuje rovněž na instalaci raket Iskander na lodě (pro syrské základny – pozn.). Rusko tvrdí, že si chce udržet kontrolu nad těmito zbraněmi. Rusko také tvrdí, že cílem je udržovat regionální rovnováhu sil. Myslím si, že pokud má před někým Izrael respekt, pak je to jen Rusko, Čína a Indie. Určitě se, předvídatelně a typicky, snaží o uchvácení nebo rozvrat ve vedení těchto zemí. A, nenechal bych se splést současným, "vlažným" postojem Ruska i Číny k masakru v Gaze. Ruský medvěd chodí pomalu. Rusko buduje základny v Sýrii, podepsalo smlouvu s Íránem o tranzitu surovin přes ruské území. Írán je pozorovatelskou zemí Šanghajské organizace. Čína je energeticky závislá na dodávkách z Ruska a Íránu...

181339

18.1.2009 19:30

RE: Už od počátku vývoje atomové bomby,věděli, že ji použijí k vydírání.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 181339

Mohu jen potvrdit a poukázat na sio-Kvikot v médiích,kdy vyšlo najevo,že Rusko podepsalo kontrakt na dodávku protiraketových a protiletadlových systémů -S 300 Iránu a Sýrii. Šábeles boys okamžitě spustili,že tyto systémy navozují v regionu nerovnováhu a jejich JarmulkyBoys z USA spustili na Rusko veliké tytyty s tím,že celý kontrakt do zemí BV měla na triku ruská firma,která je taktéž majitelem fabrik na výrobu Titanu,kdy šábelesboys v USA si řekli,že za trest nebudou odebírat z Ruska titan a ono ejhle...... Boeing sám o sobě odebírá z Ruska přes 50% Titanu na svá letadla [chechtot] ..takže Jarmulkové v USA to pak potichu vzdali,protože fakticky střelili sami sebe do nohy [chechtot] Odkazy dávat nebudu,protože Novinky to omílaly dost dlouho [mrknutí jedním okem] [chechtot]

181366

19.1.2009 1:48

RE: Už od počátku vývoje atomové bomby,věděli, že ji použijí k vydírání.

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 181311

Svět se dostává do rukou dobrodruhů a "naboženských" fanatiků, jejiž "náboženství" vlastně zpočívá v zotročení jiných lidí aon sam se učinit pánem nad jejich životy,se vším všudy a to ,za jakoukoliv cenu.Obrana proti fanatismu,často bývá fanatismus jiných,jež spočívá v beznaději a vyhlídky do budoucna,je to obrannýakt proti aktu útočnému, vis ,muslimské živé bomby.Nakonec, k posouzení této tak nejasné situace vlivem kontroli nad zdělovacími prostředky,tak, přesto,někdy se máme možnost něco zajímavého souvisící s našimi životy dozvědět.
=========
A mood that became part of mainstream: "Jews are destroyers. They aren't after their own long-range advantage. Long-range they want the earth plunged into a Dark Ages of endless poverty. This is why the jews must be killed. They are rats eating the grain and the brain of the world."

http://www.jewishchronicle.org/article.php?article_id=10692 - Thursday, October 9th, 2008
===========
Z amerických médií překvapuje toto poznání"

[ NBC ] said in a statement. The network said the Sandlers had called to complain about the clip, and the tagline "People who should be shot" was removed, along with a reference to "corrupt activities."
"There is definitely a fear among certain Jews in this industry," said a Jewish employee with a top New York investment bank who asked that his name be withheld.
Jews are destroyers. They aren't after their own long-range advantage. Long-range they want the earth plunged into a Dark Ages of endless poverty. This is why the jews must be killed. They are rats eating the grain and the brain of the world."
===========
Svět se dřive a nebo později dostane na rozcestí,bud oni a nebo my.Hrstka mocných proti zbztku světa ,který už tak bude decimován, at už pod jakoukoliv záminkou,na snížení populace,záchrana planety před oteplováním ,jak prohlašuje profesor Pinkas v Ameirce.Aby se lid i přes denní vymívání mozku nevzbouřil a hlavně nesjednotil proti elitě fanatiků,tak pomoci fluoridu ve vodě a vedení lokalních válek budou takto zabranovat,aby člověk měl čas sám pro sebe se zamyslet, to se odstraní strachem a nebo Hollywoodskou "kultůrou".Už dnes probíhají akce na kontrole dětí ve škole z rukou psychiatrů,jež předepisují dragy pro děti,co by příští generace poslušných blbců,s tím souvisí i pokusy s lidskými zárodky a bunkami, to ,vše je v rámci jedné světové vlády.
Hlavní je z těchto mnoha programů na otroky,že ,když to nepůjde jejich cestou,tak je zde ta poslední možnost a tou je nukleární válka,proto to hledání planety kam by elita světa se bezpečně ukryla v případě holocaustu,jimi organisovaý pro tuto celou zemi.Vše souvisí se vším,kdo má zotpovědnost k příští generaci,tak svým způsobem trpí,štastný ten jež svůj mozek utopí v pivě a nebo čuměním od rána do večera na sport=blahoslavení chudí duchem.

181396

18.1.2009 8:22

OT: Mrazík

sxgo 78.?.?.?

Naša verzia je o "knížeti" a je antisemitská:
http://www.youtube.com/watch?v=1x4m9i2aEP4
A vaša je značne pocenzurovaná:
http://www.youtube.com/watch?v=H9SWdSC3fh8&fea...
[velký smích] [chechtot]

181315

18.1.2009 10:52

Upozornění

W. Lischka 194.?.?.?

Prosím, aby si čtenáři uvědomili, že autor nesouhlasí se svými názory. Ostatně jako každý..

181319

19.1.2009 10:51

RE: Upozornění

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 181319

Lišáku, mám rád myslivce, co nepotřebují flinty.
Doufám, že chytrá horák+ně už vyrazila na cestu k zámku.
S krumpáčem.

181416

18.1.2009 14:16

civilista

civilista 193.?.?.?


Kopíruji od jinud, ale je to důležité
Gaza 2009:
http://leftway.webgarden.cz/aktualni-udalosti/gaza-2009.html
Petice proti vraždění v Gaze zde:
http://www.avaaz.org/en/gaza_time_for_peace/

Pokud připustíme, bezpráví a sílu moci, jsme jako civilizovaná společnost v úpadku. Protože to, co se děje v Gaze, je rozhodující okamžik naší doby, který buď zaručí beztrestnost válečným zločincům, imunitu naším mlčením. O schvalování ani nemluvně to jsou podle mne sadisti, kteří se radují z lidského utrpení vždy a rádi si přisolí.

181331

19.1.2009 11:02

RE: civilista

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 181331

civilisto, v binární existenci jsou vždy nejméně dvě protiběžné síly, Gaza je tou končící, taneček okolo plynu tou začínající. I když vypadají dost podobně, jsou koncem a začátkem značně velkých trendů.
Spojování lidského vědomí skrze "hustotu ropy" násilím, přes prachy a podvody - se začíná měnit ve spojování lidského vědomí skrze "plyn", tedy řidší strukturu, podobnější nehmotnému myšlení.
A soulad mezi majitelem zdroje a zdrojem samým nepotřebuje peníze ani násilí. A odtud se dá vyjednávat.
Plyn sice také jednou dojde, ale důvěra je platidlo, které se penězi dost pokazilo. Je čas tyhle vztahy trochu srovnat. Snad se jim to podaří.
(za srozumitelnost příspěvku neručím)

181419

19.1.2009 11:06

RE: civilista

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181419

Putin: Gaza něbudět! [překvapení]

181420

18.1.2009 18:03

Zivot v Hirosime

vodnik007 71.?.?.?

Pul stoleti po atomove bombe, zivot v Hirosime pokracuje.
http://ricchi.hiwave.or.jp/invest/english/living/k...
Mesto se obnovilo a nelisi se od Drazdan. Dnesni atomove zbrane nemusi byt velke, diky precizni technologii. Ovsem zalezi, kdo bude prvni. Prijde zase utok ze strany "teroristu", nekde v americkem pristavu ci v Izraeli? Odplata bude opet 100X vetsi!
Mam takovy dojem, ze dnesni vojevudci se jiz atomove valky neboji.

181355

18.1.2009 23:02

RE: Zivot v Hirosime

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 181355

Pane vodnik007, píšete: "Mam takovy dojem, ze dnesni vojevudci se jiz atomove valky neboji."

Tedy Vás vyzývám k zamyšlení - proč asi se již nebojí ? Myslíte si, že se něco podstatného změnilo posledních 20 let ? Třebas, že se dnes již ví, že by nebyla "nukleární zima", nebo že jsou dnes lepší kryty, že ... a vůbec ? Nebo jsou jen otrlejší či blbější ? Nebo zoufalejší ? Těším se na Vaší věcnou odpověď.

PS - já bych věděl, to ale jste mi asi 100x zamítnul... [chechtot]

181380

19.1.2009 16:51

RE: Zivot v Hirosime

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 181380

Jeste jednou: Pul stoleti po atomove bombe, zivot v Hirosime pokracuje. [cool]

181450

19.1.2009 10:35

Správní muži - upřesnění

W.L. 194.?.?.?

Pozor, abychom netrpěli tím, s čím nesouhlasíme! Chováme se jako býci. Stačí nám zamávat červeným hadrem před očima, a již útočíme. My správní muži se chováme jako berani, a pochopitelně jako celá řada jiných zvířat vykazujících silný samčí charakter. Když se nám někdo postaví čelem, budeme do něj svým čelem a beranními rohy narážet, a ještě více narážet, čím dále tím více (trvale udržitelným růstem), zatímco ten druhý beran bude stejným způsobem narážet proti nám. Budeme tak činit až do té doby, dokud nám oběma řezník železnou palicí nerozrazí hlavu. Vyrovnáváním té rovnováhy vytváříme napětí (pohlavní, válečné, ekonomické aj.), a dokud se nevybije, nedáme pokoj. Nebo se snad mýlím?
Každého, kdo by nám v tom šílenství chtěl v dobrém úmyslu zabraňovat a radit, abychom to tak nedělali, považujeme za svého zrádce, nepřítele a slabocha, kterého musíme „spravedlivě“ odstranit. Všechny ekonomické výsledky a počty mrtvých na obou stranách přece hovoří jednoznačně pro nás! U druhých jsme schopni tu pudovou pulsaci pozorovat, podporovat, hecovat a různě politicky a ekonomicky využívat. U sebe s tím máme závažné problémy, ti druzí berani, nám přece pro takové jednání poskytují všechny argumenty? My jsme přece v podstatě nevinní! Pouze mechanicky hrubě nebo záludně reagujeme. Vyčítáme mocnějším samcům, že dělají to samé jako my. Mrzačíme tak sebe, své děti, svého nepřítele, přírodu a prostě každého. Dokonce i dnešní ženy se mohou přetrhnout, aby nezůstaly pozadu, a byli z nich také berani.
Zajímá nás třeba sport, rozvíjíme soutěživost apod. Když by nás někdo třeba vyzval, abychom napřed přestali svojí chorobou, svým zájmem a penězi podporovat profesionální fotbal, a teprve pak trochu zdravější přestali podporovat zákonitý vznik hospodářských krizí, lokálních konfliktů a atomové války, tak nás tím velice rozčílí. Co s takovým blbcem, že ano? Dokonce se dohodneme i s tím druhým beranem, abychom se mu pomstili – zatracenému zrádci a konspirátorovi. (To jsem zvědav na ty nadávky). Mluvím ovšem jen na základě pozorování a zkušeností se sebou – „Berany, berany…buc!“

181412

19.1.2009 14:49

RE:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 201.?.?.?

Reakce na 181412

http://4.bp.blogspot.com/_JNlxgs6qm2M/SXOe5RZ9_QI/...
Area A pod vojenskou a civilni spravou, Area B pod civilni spravou Palestincu, celkem 48% celeho uzemi Zapadniho brehu..

181429

19.1.2009 23:35

RE: Správní muži - upřesnění

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 181412

...jo, dobrý, ale asi ani tady doba, natož lidi podobné úvahy "neslyší". Už jsem taky občas unavenej, ...

Unavený berani se prej místo ducání plácají po ramenou, je na tom něco pravdy?

181478

19.1.2009 18:47

Je to dobrý text.

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Ale nalejme si čisté víno. Já, kdybych to uměl, bych to napsal daleko lépe. Také milujete kondicionály? Dlouho jsem "tu" nic nepsal, ale blahem jsem nevydržel, že jsou tady zas útočné rakety. Jako za starých dobrých časů. Jistě i pračlověk Janeček, když klackem rozčísl palici nějakému vetřelci, o opovržením odhodil jeho kyj, se slovy: Prokletá útočná zbraň. Nebylo by od věci zjistit, zda výrobci a exportéři raději prodávají útočné či obranné zbraně.
Rovněž je potěšující, že se tu někteří věnují zvěrokruhu. Beran má být přece logem vznikající politické strany Svobodní.
Závěrem přeji hodně zdraví a úspěchů všem inteligentním občanům, t.j. těm, kteří souhlasí s mým blábolem.

181455

19.1.2009 23:42

RE: Je to dobrý text.

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 181455

...i tu máš čerte kropáč, někdy se stane, že zvěřinec někdo nazve zvěrokruhem. Hodinky nebo holinky, co?
Ten beran ve znaku strany kupodivu asi má hlubší kořínky, není z tohoto světa. Ale smysl, tvrdohlavost berana jste trefil.

181479

20.1.2009 12:15

RE: Je to dobrý text.

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 181479

Samozřejmě! Jsem člověk omylný, nikoli guru neoliberalistů, kteří pojedli všechno, co zbylo po Šalamounovi. Když se ale, občas, po pokropení někomu rozsvítí, tak si říkám, že být Řemdichem by bylo účinější.

181536

20.1.2009 18:44

RE: Je to dobrý text.

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 181536

...jen tiše tleskám...

181572

Příspěvků: 21

18.01. 04:25 kozoroh  Už od počátku vývoje atomové bomby,věděli, že ji použijí k vydírání.
18.01. 15:19 Nasredin  RE: Už od počátku vývoje atomové bomby,věděli, že ji použijí k vydírání.
18.01. 19:30  RE: Už od počátku vývoje atomové bomby,věděli, že ji použijí k vydírání.
19.01. 01:48 kozoroh  RE: Už od počátku vývoje atomové bomby,věděli, že ji použijí k vydírání.
18.01. 08:22 sxgo  OT: Mrazík
18.01. 10:52 W. Lischka  Upozornění
19.01. 10:51 janko  RE: Upozornění
18.01. 14:16 civilista  civilista
19.01. 11:02 janko  RE: civilista
19.01. 11:06 hestroy  RE: civilista
18.01. 18:03 vodnik007  Zivot v Hirosime
18.01. 23:02 Petr Gejdoš  RE: Zivot v Hirosime
19.01. 14:47  RE: Zivot v Hirosime
19.01. 16:51 vodnik007  RE: Zivot v Hirosime
19.01. 10:35 W.L.  Správní muži - upřesnění
19.01. 14:49  RE:
19.01. 23:35 janko  RE: Správní muži - upřesnění
19.01. 18:47 Kropáč  Je to dobrý text.
19.01. 23:42 janko  RE: Je to dobrý text.
20.01. 12:15 Kropáč  RE: Je to dobrý text.
20.01. 18:44 janko  RE: Je to dobrý text.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

43

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 91 čtenářů částkou 14 892 korun, což je 43 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jourová vymyslela Kodex, který od roku 2023 poskytne nástroj na ekonomickou likvidaci provozovatelů nepohodlných serverů22.06.21 12:09 Evropská unie 1

A už to jede: proti zakleknutí „českého Floyda“ se chystá demonstrace!22.06.21 11:14 Česká republika 0

Romea pláče: cikánský Floyd se (zatím) nekoná...21.06.21 22:30 Česká republika 4

Jan Hnízdil: Očkovací mašinérie ulhané vlády jede i přes úmrtí dál21.06.21 22:16 Česká republika 0

Prodejte své zdraví či život. Nabízíme 500 Kč21.06.21 19:56 Česká republika 4

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 7

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 10

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
25,52 Kč
Libra
29,81 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 334,98 Kč
1 unce stříbra
557,06 Kč
Bitcoin
707 031,04 Kč

Poslední aktualizace: 22.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 749