Diskuze k článku

BBC (a další média) cenzurují diskuze o Gaze

Příspěvků 59

9.1.2009 3:55

Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

kozoroh 59.?.?.?

Je to tak,pokud zalistujete v historii,než uděláte úsudek nad dnešní Palestinou a Israelem, tak zjistíte tahy britské kolonialní politiky,rozděl a panuj.Lawrence je legendarní postava arabského odboje proti turecké nadvládě a Lawrence slibuje arabským kmenům podporu Britanie,pokud budou spolupracovat v zájmech Britanie na rozbití Tureckého panství, takže ,gerilová,dnes , terroristická válka vedena britským agentem byla ve velké většině bojem Palestínců za národní svrchovanost, byla to válka na smrt,už jen překročením Sinaiské pouště a napadení železniční tratě , jež vyhodili do povětří, jež byla používaná tureckou armádou,to vše za pomoci Howeitat kmenu a mnoha jiných kmenů.Co se stalo nakonec, doma ,v Evropě,Britové přislíbili Palestínu zionistickému hnutí aniž by se většiny obyvatelstva, Arabů=Palestínců ptali.Rozdávali z něčeho,což nebylo britským vlastnictvím a židé dostali příslib o něčem,na což neměli žádné právo, nebot , dle jejich slov ,zde 2000 roků zde nebyli,ponechme stranou,že dnešních 95 procent,tak zvaných 6idů,jsou potomci Chazárů,od Kaspického a Černého moře, KDE JSOU PROVÁDĚNY DNES VYKOPÁVKY DOKAZUJÍCI PRAVOST MNOHA DOPISŮ TÉ DOBY.Takže ,než nekdo udělá úsudek komu patří Palestina,tak by měl vědět,že tam v žádném případě nepatří Israel,zkrátka,měla by si Britanie ,vzít Israel k sobě do Britanie, aby na své kůži poznala politiku,o nás a bez nás.V Palestíně byl klid ,až do doby druhé Aliya,v roce 1920,jak,tak zvaní židé říkají,kdy Askenasští,"židé", jež ani neznali hebrejsky a domlouvalise jidiš, začali nepokoje a šířit nadřazenost a nenávist a utvořili "obranou" jednotku Hagana.1921 se konal první zionistický kongres, kde se již uvažovalo o nabídce Britanie o nové židovské "vlasti" Ugandě,zde ,rovněž se Britanie neptala černochů, zda s tím souhlasí a nebo ne.1921 Už vypukla větší šarvátka mezi Araby a invasními židy,řešení situace bylo,že Britové vyzbrojili Hagana proti domácímu obyvatelstvu, příliv nových "židů" byl už znatelnější proti domácímu obyvatelstvu v roce 1938,kdy se dostavilo na 200 000 legalních a 12 000 nelegálních přistěhovalců,bez dokumentů od Britské vlády, katastrofa Palestiny započala.Hrdina,Lawrence se znechucen nad politikou Britanie se vrátil do Britanie.Semeno zrady,násilí trvá až do dnešních dnů.

180313

9.1.2009 7:10

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 180313

Kozorohu...velice informativní a vyčerpávající příspěvek. Vidím, že jste nabitý vědomostmi. Jenom drobná oprava:

>1921 se konal první zionistický kongres, kde se již uvažovalo o nabídce Britanie o nové židovské "vlasti" Ugandě...
--------
První sionistický kongres se konal v Bassel ve Švýcarsku v r.1897. Kongres vedl jeho tehdejší prezident Theodore Herzl. Následující prezident byl v roce 1905 (pokud si pamatuji) jmenován Vladimír Jabotinský a Herzl osobně vyslovil rozhořčení, jaké to zrůdy se tlačí do řad sionistů. Rok 1905 byl také rozhodujícím předělem, kdy po neúspěšném a potlačeném pokusu o bolševickou revoluci v Rusku následovala silná a nucená emigrace ruských chazarů. Tato emigrační vlna zasáhla především Německo a USA. Rokem 1905 začíná silná židofikace Spojených států.

V době předání Balfourské deklarace v roce 1917, byl prezidentem světového sionistického kongresu samotný ďábel "baron" Rothschild. Na tomto místě bych rád upozornil, že jelikož izraelská sionistická vláda nedodržuje podmínky balfourské deklarace, stát Izrael je tudíš ilegální státní zřízení.
Nabízí se nyní otázka: "Kam s ním"?

Kozorohu, není co jiného dodat...snad jen, ukažte se tady častěji.

180320

10.1.2009 2:46

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

p 125.?.?.?

Reakce na 180313

...myslim ze by pomohl absolutni bojkot/ktery byl jiz v Cesku 2x po r.1900,vseho zidovskeho,otocit se zady,prejit na druhou stranu chodniku,odejit z mistnosti,obchodu kde jsou.Vypmout tv kdyz tam zvani,coz je porad.....nasi predkove neco udelali a ukazali cestu..

180441

10.1.2009 7:01

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

Peter Szakal petrik (zavináč) somine (tečka) net 24.?.?.?

Reakce na 180441

[smích] no v tom pripade by sme mali prestat pouzivat aj peniaze....

180451

10.1.2009 8:14

RE: Proč by necenzůrovali

google 85.?.?.?

Reakce na 180451

ale len szekely, pan Szakal. [mrknutí jedním okem]

180455

10.1.2009 8:17

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

Kadencecrazy 154.?.?.?

Reakce na 180451

To by byl pro vas zidy pogrom protoze by jste nemohli budovat Israel a kseftovat ...... To Vas rabini neucili , ze i v bojkotovanych vetesnictvich kde zidi prodavali second hand kaftany , kloboucky a krusky kdyz nemeli penize prisli brzo na buben ....... [velký smích]

180456

10.1.2009 11:31

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

Van Guld 213.?.?.?

Reakce na 180313

Ale tady už dávno nejde o to kdo na tu zem měl větší právo. Myslíte si , že vnoučata a pravnoučata původních Izraelských přistěhovalcu se seberou a půjdou jinam jen proto, že na toto území maji "větší" právo Palestinci?? Nebo snad nechaji po sobě střílet jen proto, že Palestínci mají větší "morální" právo na tuto zem??
Izraelska existence na tomto území je nezpochybnitelná a neotřesitelná. Egypt, Jordánsko už to pochopili.Nebo si snad myslíte, že se budou zastávat Palestíncu jen kvůli stejnému náboženství?? Ty dva státy na Palestince zvysoka s... Palestinci mají jediné zastání u anti-sionistů, kteří je podporují jen proto, že sami nenávidí Izrael. O nic jiného tu nejde... (Nepřítel našeho nepřítele je naš přítel, že)

Chybou Hamásu je, že je to fanatická naboženská organizace. Nejsou schopni žít s Izraelem v míru ( to maji mimochodem napsané i ve své ustavujicí deklaraci). Pokud jejim cílem je zničení Izraele. Tak ať se pak nediví, že je Izrael chce zničit sám.

180469

10.1.2009 15:50

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 180469

No, třeba Sudeťáci byli sebráni a šli i po 800 letech jen málo problémového soužití (do nástupu nacionalismu počátkem 19.st.jako reakce na agresivní zednářskou francouzskou revoluci).
Diskusní trolové, fízlové státní i "neziskoví" a last but not least i cenzoři uzavírající samy diskuse řádí nejen v případě Gazy, ale i jakéhokoli "kontraverzního" tématu včetně třeba UFO, na kteréžto téma je od konce 50.let mediálně předepsaná reakce ha ha.
Svědčí to o monstrozní ničemnosti panující demokratury, i když tato zatím nesáhla k (plošným) totalitárním represím, potírání jednotlivců proběhlo téměř se stoprocentním úspěchem u tzv. popíračů holocaustu.

180487

11.1.2009 2:24

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 180469

Tady jde o pravo a to především.
Kdo, chce porozumět problému Palestíny a Israelu,tak musí nahlédnout do počátku krvavé historie, těchto nevítaných cizáků na Středním Východě.
V roce 1920 po druhé vlně "židovských" emiggrantůbyla ustavena ,tak , zvaná obranná jednotka Haganah.Toto jméno se "proslavilo"
v 25-tém listopadu 1940 s osudem lodi Patria ,kotvící Haifa zálivu ,pod dozorem britských vojenských úřadů,jež zamítli přistáni lodi na palestínském pobřeží. Židovští emigranti byli z Československa ,Rakouska,Madarska a Německa,kteří pluli po Dunaji do rumunského přístavu v Černém moři Tulcea a 1000 jich přešlo na lod Pacifics ,jiní,celkem 1.900 připluli lodí Atlantic a 700 emigrantů z lodi Milos,s cílem Palestína,kde ,už Britové měli francouskou lod Patria s úmyslem,odvést tyto všechny nezákonné emigranty na ostrov Mauritius v Indickém moři, kde se mělavybudovat nová židovská kolonie. Haganah propašoval dynamit na Patricii s úmyslem,dostat emigranty za každou cenu na břeh Palestiny i proti britskému odporu a po explosi v 10 hodin ráno, se v 15 minutách se 12 000 tunová lod potopila na dno Haifa zálivu,Haganah se tak stal zotpovědným za smrt 260 židů, jež mnozí utonuli, když náklad dřeva s paluby začal padat na trosečníky ve vodě.
Zbytek , asi 1700 židů byl internován v táboře Atlit, kterým bylo později povoleno zůstat v Palestině, jako základu k utvoření příštího
statu-Israel. Další byli odvezeni na ostrov Mauritius,odtud se vrátili do Palestiny až v roce 1945 s povolením lorda Gort. Malý pomníček na Patricia oběti máte v Praze na židovském hřbitově
V roce 1922 Liga Národů dala Britanii administratívní oprávnění spravovat Palestinu s příslibem Britské vlády utvoření židovského domova- national home, né státu....utvoření židovské komunity.
S povolením německých úřadů emirgovat !!!!
Jestli Vám nejde o právo Palestínců za šedesát roků, jak Vám může jít o "spravedlnost" tak zvaných židů po 2000 letech,ale ,oni nejsou ani židé, tak,jaké pravo vlastně mají, proto vraždí, protože právo nemají a oni to dobře vědí.

180531

11.1.2009 11:52

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

Van Guld 83.?.?.?

Reakce na 180531

Palestinci nejsou národ. Nemají hisorii. A nevím proč by měli větši právo na to územi než Izraelci. Palestinci je uměle vytvořený národ kvůli boji s Izraelem. Možná je tady nějaké větší morální právo lidí, kteří se na tom územi narodili. Ale neni to morálni právo národa.


Jak to řekl Zahíra Músejna, člen výkonného výboru OOP:


„ Žádný palestinský národ neexistuje. Vytvoření palestinského státu je pouze prostředkem pokračování našeho boje proti státu Izrael za naši arabskou jednotu. Ve skutečnosti dnes není žádný rozdíl mezi Jordánci, Palestinci, Syřany a Libanonci. O palestinském lidu mluvíme dnes pouze z politických a taktických důvodů, protože národní zájmy Arabů vyžadují, abychom jako účinný prostředek boje proti sionismu vyzvedli existenci zvláštního 'palestinského národa'.
Jordánsko jako suverénní stát s definovanými hranicemi nemůže uplatňovat nároky na Haifu a Jaffu. Jako Palestinec si však mohu nepochybně nárokovat Haifu, Jaffu, Beer-ševu i Jeruzalém. Jakmile jednou prosadíme naše právo na celou Palestinu, nebudeme váhat ani minutu a spojíme ji s Jordánskem.

180561

12.1.2009 3:15

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 180561

Židé od počátku razili ,že tato země je bez bez lidí,čemuž ovšem sami nevéřili,zejména ,když terrorem a bezmezným vražděním vyhnali na 800 000 Palestínců,po ukazce ,co se jim stane po příkladu Der Yasin masakru.V roce 1902 britanie nabídla Herzovi Ugandu, což se projednalo na šestém zionistickém kongresu, pomyslete,že všude na světě kde byla jakakoliv britská kolonie ,mohla by tato zem připadnout ,tak zvaným židům, nakonec ,proč Britanie si je nevzala domů , do Britanie,možná,že bychom se dnes učili z denního,neomylného tisku,že nikdy žádní britové neexistovali a že zde před 2000 roky byli první osídlenci,tak zvaní židé.Nakonec,nabídek bylo víc ,jeden s mnoha planů byl na Patagonii,také se uvažovalo na malou latinskoamerickou kolonii Suriam, prostě ,kolonisátoři rozdávali ,kde jen mohli,z jejich to nešlo.Samozřejmě svou roli sehrála Liga Národů,jako dnes Spojené Národy,které nikdy žadnému masakru nezabránily,at to bylo masakrování v Africe a nebo v Jugoslavii,naopak, svým rozhodnutím věci jen skomplikovaly, rovněž tak i jiné světové organisace.Nakonec, i s židovských materialů se můžem dostatečně poučit.

==================== The Jews in pre-war Germany were not demanding to have a designated area comprising about 10% of the land of Germany designated as an autonomous region for the Jews in preparation for slicing off that portion of Germany as an independent Jewish country.
===================
=A leading German shipping line began direct passenger liner service from
Hamburg to Haifa, Palestine, in October 1933 providing "strictly kosher
food on its ships, under the supervision of the Hamburg rabbinate."
===========

http://www.jewsagainstzionism.com/images/sitepics/dailyexpress1933.gif

180623

12.1.2009 16:55

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

Van Guld 213.?.?.?

Reakce na 180623

Mohu se zeptat, co má vaše historická vsuvka společného s mým příspěvkem?
Ja trvrdím, že žádny palestinský národ neexistoval. "Palestínci" byli jen kočovníci a zemědělci. Žili staletí pod Osmanskou a pak pod Britskou nadvládou. Půdu, na který hospodařili, vlastnilo několik bohatých arabských rodin. Které ji potom prodávaly židům.
Takže nic takového, že by Izrael vznikal v Palestinském státě. Izrael vznikl ve vakuu co zbylo po Britské nadvládě.

Takže znovu. Morální právo obyvatel žijici v palestině. Ano. Ale ne morální právo národa na vlastní stát.

A s tim vražděním. Pro váš bílo-černý svět. 23.srpna 1929 arabové povraždili 69 mírumilovných a neozbrojených ortodoxních židů. Dále následoval tzv, "masakr v Hebronu" kde bylo povražděno 69 židů. Pane,nic jako bílo-černý svět neexistuje...

180683

13.1.2009 3:38

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 180683

Za prvé,žádné vákuum nebylo po Britech,celá oblast, žila v harmonii ,Židé a Arabove žili v míru se svými sousedy,tedy PO CELÁ STALETÍ,STAROIRAČTÍ ŽIDÉ,ZDE BYLI ZASTOUPENI JEN NECELÝMI 12 PROCENTY.Malér začal,jak přišli první emigranti z Evropy,aškenáští žídé. V rámci Rotschildova plánu začali skupovat půdu,která dříve byla pro všechny,žádnou vládu nepotřebovali,všichni se starali sami o sebe.Nakonec k posouzení stačí se podívat z kolika zemí byli,tak zvaní židé vyhoštěni z evropských zemí.Vždycky,tak oplakávaný antisemitismus a pogromy byly na základě vydřidušštví a lakoty, nakonec ,dnešní Palestínské udalosti stojí za dobrý příklad ,kolik území Liga Národů "dala" Israelu a kde je Israel dnes.Nakonec i v Americe ,po ztrátě 50 billionů dolarů, budou jistě Američané štěstím bez sebe ve spolužití s židy, tam ,ted antisemitismus pokvete a pláč z řad ,tak zvaných a nevinných židů půjde celé měsíce všmi zdělovacími prostředky do omrzení.Tady v podstatě nejde o židy,ale Chazáry, pozůstatky mongolsko tureckých kmenů, jež nemají nic společného,jak s biblickými židy , tak s Palestínou,jejich pravlastí bylo území mezi Černým a Kaspickým mořem a tady je ten základní problém, "židovských lží".
================
Maimonides, Mishnah Torah, (Moznaim Publishing Corporation, Brooklyn,
New York, 1990, Chapter 10, English Translation), p. 184: "Accordingly, if we
see an idolater (gentile) being swept away or drowning in the river, we should
not help him. If we see that his life is in danger, we should not save him." The
Hebrew text of the Feldheim 1981 edition of Mishnah Torah states this as well.

180751

12.1.2009 10:26

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 180561

Výborně, Van Guldsteine. Za vaši snahu vás navrhuji odměnit celými 50 shekely. A řádem Nacista 1. stupně. Spokojen? Doufám, že řád Lhář 1. stupně jste již dostal spolu s titulem Lichvář roku.

180647

12.1.2009 12:41

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 180561

No tak to vidíte. Palestinci podle Vás nejsou národ, nemají historii. Ihned uvádíte doslova lživý citát (kdoví kdo ta slova řekl a při jaké příležitosti), ve kterém se hovoří o Jordánsku, jako suverénnímu státu, s definovanými hranicemi.

Ani jste si nedal tu práci zjistit, jak je ten citát lživý a že historie Jordánska a osud Jordánců je totožný s Palestinou a Palestinci. Jordánsko, stejně jako Palestinu, do konce I.WW ovládala, od 16. století, Osmanská říše. Celé území bylo dobyto Brity. Na území Jordánska Britové zřídili emirát (Zajordánsko, později Transjordánsko), který byl až do r. 1946, pod jejich správou. Na území Palestiny Britové zřídili Mándátní území Palestina, bez jakéhokoliv náznaku státnosti, a jak všichni dobře víme, již "zametali" cestu chazarům.

Jenomže do Jordánska nepřitáhli chazaři, s cílem ho rozvrátit a pobít Jordánce a jen proto zůstalo samostatným státem. Zdůrazňuji, speciálně pro Vás, že chazaři neměli v úmyslu rozvrátit Jordánsko, a jen proto zůstalo (kolaborantsky) samostatné. Chazaři se rozhodli pro Palestinu a výsledky snad vidíte sám.

180654

12.1.2009 16:39

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

Van Guld 213.?.?.?

Reakce na 180654

Tohle řekl Zahíra Musejn v rozhovoru pro holandské noviny v roce 1977. Otištěno 31.října 1977.
Tady máte link na Britské listy : http://www.blisty.cz/2004/5/3/art17938.html

Vaše historicka vsuvka je sice pěkná. Ale naprosto zbytečná. Vůbec nic nemění na pravdivosti tohohle citátu. Smiřte se s tim.

180681

13.1.2009 0:14

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 180681

Přečetl jsem si článek v BL, na který odkazujete. Autor, Šavel Marestein (v BL se považuje za Pavla Mareše), cituje zaprodaného a zmateného člena OOP, bez širších souvislostí, kterého jste citoval i Vy. Šavel Marestein označil korán za Mein Kampf. Tento výrok ho definitivně demaskoval. Dále pak pokračuje:

„Nabídl jsem nedávno Britským listům překlad zasvěceného článku Moše Šarona, profesora dějin islámu na Hebrejské univerzitě, o současných aspiracích islámu a jejich historickém pozadí - článek byl odmítnut s tím, že je příliš jednostranný. Čtenář prostě nemá právo vědět, co ví o islámu kompetentní znalec, protože ten znalec je Žid?“

To je asi jako nechat přednášet, o slovanské vzájemnosti a historii Slovanů, kovaného člena NSDAP. Drzost a nenávistné lži tohoto chazara, v dalším textu, nezná mezí. Asi jako u chazara.

Můžete mi Vy sám odpovědět na otázku, proč se území Palestiny vždy nazývalo Palestinou? Jak před Osmany, tak za Osmanů i po Osmanech i za Britů. Dodnes. Sebevětší snaha nám nakecat, že jde o území izraelské, nemá historickou oporu. Na otázku Vám pak logicky vyjde i odpověď, a to, že obyvatelé Palestiny jsou Palestinci a nikoliv Izraelci, ať byste si to přál sebevíce. To nejde změnit.

180741

13.1.2009 17:45

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

Van Guld 213.?.?.?

Reakce na 180741

A jak jste na to přišel, že Zahíra Musejn je zaprodanec?? Nějaký odkaz. Nebo máte jen ten pocit?
A ty širši souvislosti? No ty bych si taky rád poslechnul.

Slovo Palestína je odvozeno od biblického národa Filištínů. Filištínci přišli zřejmě z Bálkánu a egejských ostrovů. Filipínšti však vymřeli a s dnešními "Palestínci" nemají nic společného. První geografické pojmenování Palestína se oběvuje u Hérodeta. Pak jej začali používat jak Římane tak i pak Britové.
Avšak Palestína jako geografické pojmenování nemá nic společného s Palestínci. Slovo Palestínci bylo uměle vytvořeno k označení arabských obyvatel v oblasti Palestiny . 1)
Stéjně tak židé nazývali územi Palestíny Erec Jisra´el - Země Izraelská.


1) Izrael a Palestina , Petr Čejka

180832

14.1.2009 0:28

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 180832

Pojem národ: "Národ (latinsky natio) je společenství lidí, kteří se hlásí ke stejné národnosti. Přesná a všeobecně uznávaná definice pojmu národ neexistuje. Tímto pojmem se v různých zemích a jazycích odlišují zcela rozdílné sociální organismy. Rozlišuje se tak zejména mezi politickým a etnickým národem. Národní příslušnost je formována na základě působení různých faktorů, především geografických a jazykových, ale také politických, ekonomických a náboženských. Příslušníky národa většinou spojuje společná kultura, historie a jazyk, často i hospodářský život a obývané území."

Palestina (z řeckého: Παλαιστίνη; latinsky: Palaestina; hebrejsky: אֶרֶץ יִשְׂרָאֵל, Erec Jisra'el, dříve také פלשתינה Palestina; arabsky: فلسطين‎, Filastín) je název historického území na Blízkém východě, který se poprvé objevuje u Hérodota, avšak oficiálně používaný od roku 135 n.l., který se používá k popisu geografické oblasti mezi Středozemním mořem a řekou Jordán. Původní označení je Země izraelská (Erec Jisra'el‎), používá se také označení Svatá země (Holy Land). V Tóře je toto území také označováno jako Kanaán.

Jako geografický a apolitický výraz může být ve svém širším významu zmiňován ve spojitosti se starověkou Palestinou, oblastí zahrnující současný Stát Izrael, izraelem zabraná území po Šestidenní válce, řeku Jordán a části Libanonu a Sýrie. V součaných pojmech může zahrnovat také oblast, kterou dříve zahrnoval Britský mandát Palestina a dnes oblast zahrnovanou Izraelem, Západním břehem Jordánu, Pásmem Gazy a Východním Jeruzalémem.

Použití tohoto pojmu v kontextu izraelsko-palestinského konfliktu získává politický význam a hranice tohoto území jsou předmětem sporů. Britský mandát Palestina, svěřený Společností národů Spojenému království, v minulosti zahrnoval území dnes známé jako Jordánsko, Izrael, Západní břeh Jordánu, Pásmo Gazy a Jeruzalém, a to až do roku 1921, kdy Spojené království ustanovili nad územím východně od řeky Jordán Jordánské království. Pro palestinské Araby jsou hranice Palestiny území Britského mandátu kromě Zajordánska, tak jak je psáno v Palestinské národní chartě. V současné době může být označení Palestina použita ve spojitosti s Palestinskou autonomií, entitou uznanou více než 100 státy světa, jejíž hranice však dodnes nebyly přesně stanoveny.

180862

11.1.2009 16:37

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

Nasredin 85.?.?.?

Reakce na 180469

Mohu Vašemu příspěvku rozumět třeba tak, že když do mého obydlí proniknou vetřelci, například (nikoliv pro srovnávání), kanalizací potkani a přemnoží se, přes několik jejich generací, nemám právo proti nim zakročit, musím se podvolit potřebám stále početnější kolonie, musím se s nimi rozdělit o svůj příbytek a nakonec, až pro mne nezbude místo, svůj domov navždy opustit? Tak nějak jste to myslel?

180576

12.1.2009 9:35

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

IVAn 85.?.?.?

Reakce na 180576

Přesný popis vzniku Kosova. [bliji]

180642

7.7.2009 11:03

RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.

Diego 213.?.?.?

Reakce na 180313

http://zlutaraketa.cz/38,boeing-737ng-60-minut.html

195048

9.1.2009 4:05

Neni to az tak dlouho

Kadencecrazy 209.?.?.?

co jsem poslal na ruzny diskuze v mediich ktery cenzuruji zidi jak v CZ , v GB nebo v USA odkazy na internetovy stranky kde by se ctenari dozvedeli jaky prasarny maji Israelci na svedomi v Gaza strip ! Jo , jo , uhodli jste , uz jsou abych pravdou o zidech v okupovany Palestine nenakazil lidi samozrejme v (_!_) a nejzajimavejsi je to , ze brainwash a nazory zidu a prozidu ktery se priklonujou k uplny likvidaci vsech arabu v Palestine nevymazali ani jeden ! Tak ze nezapomente dat tomu dobytku na sEretz az Vam budou nadavat do antisemitickych a rasistickych prasat radnou odpoved tak , ze z ni tem kvicakum ze vzteku zcervena rypak a k tomu se poserou ! [naštvaný]

180314

9.1.2009 10:05

Nepokoje v ulicích

Sam Ting Wong 213.?.?.?

Kdyby ty slavné demokratické vlády zvedly zadek a místo vyjadřování obav rozhodně zakročili proti genocidě Palestinců, velmi pravděpodobně by ubylo nepokojů v ulicích.
Když ale všichni jen žvaní a nechají Izraelce, ať si v klidu vraždí bezbranné lidi, tak se nemůžou divit, že to někoho nas*re.
Zajímavé je, že kosovské Albánce chránilo NATO a kvůli nim vybombardovalo Srbsko. Proč nezakročí také proti Izraeli? Srbové ani zdaleka neprováděli v Kosovu to, co dělá Izrael na okupovaných, tedy cizích, územích. A Kosovo bylo součástí Srbska, nikoli cizí stát nebo území!!!
A to by ještě chtěli vzít Izrael do NATO - taková katastrofa! To bychom se pak také podíleli na vraždění Palestinců v rámci misí NATO?
To je hnus, velebnosti!

180330

9.1.2009 11:23

RE: Nepokoje v ulicích

Sid 78.?.?.?

Reakce na 180330

Nezabúdajte, že taký dvojitý meter existuje aj na druhej strane. Ľudia, čo sa išli roztrhať a neustále vykrikovali proti UCK a že "Kosovo je Srbsko" teraz podporujú moslimských teroristov v Gaze.

Pokiaľ ide o mňa, ja som bol proti UCK rovnako ako som proti Hamasu a Islamskému džihádu. Proste na strane európskej civilizácie proti islamistom (i keď je otázne či je Srbsko plným členom západu, lebo napr. Huntington o tom pochyboval).

Čo sa týka tých útokov, tu sa dokazuje vysoký stupeň tuposti moslimských fanatikov. Aký iný cieľ budú mať útoky proti Židom v Európe, okrem toho že sa odsťahujú do Izraela?

180341

9.1.2009 17:26

RE: Nepokoje v ulicích

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 180341

Jste při smyslech? Co to tu melete?

Tohle je muslimský terorista, vy hnusný sionistický nacisto?

Vložený obrázek

Tyto útoky opravdu vyjadřují naprostou tupost židovských nacistických fanatiků. Jestli někdy někdo litoval izrael, jaký je chudák, dnes už je jasné, že jsme byli celou dobu obelháváni sionacistickou propagandou, stejně jako dnes.

Teď už je naprosto jasné, že je potřeba revidovat Holokaust (TM), vaše lži už vám nikdo neuvěří. Kdo ví, jak to vůbec bylo, jestli byli židi takoví chudáci, když jsou schopni bez jakéhokoliv svědomí vraždit malé děti. On ten antisemitismus asi nebyl tak iracionální, jak se tvrdí.

Nesnažte se nás tu zmást tím, že jste byl proti UCK. Každému je jasné, kdo to tam řídil.

Naštěstí jsou i židé, kteří nejsou takoví fanatičtí sionacisti, jako vy. Vy děláte židům ostudu.

Z celkového počtu 700 obětí je více než 200 dětí. Taková svinstva nedělali ani nacisti. Ti vám čistokrevným vyvoleným nadřazeným nesahali ani po kotníky. Židovští nacisté záměrně bombardují školy OSN, napadají sanitky, nenechají zahraniční humanitární pracovníky ani posbírat mrtvoly.

Samotní sionacisté zabili v tomto masakru víc židů, než údajně Hamas (3:1)

Je mi z vás špatně. Táhněte se svými nacistickými příspěvky mezi stádo sionacistických vrahů a sráčů. [bliji]

180383

9.1.2009 18:04

RE: Nepokoje v ulicích

Kadencecrazy 154.?.?.?

Reakce na 180383

Tenhle clovek kterymu jste tak prekrasne prebil trumfy by si mel nejdriv z historie zjistit , ze pro sionisty ktery chce obhajovat je stejne jen necistokrevny zid s kterym si po pouziti nakonec vytrou kdyz bude lucky (_!_) ! Nakonec informaci jak se v zidovskych tribes rozdelujou mezi sebou na kasty najde na internetu vic nez dost !

180388

9.1.2009 18:53

RE: Nepokoje v ulicích

Sid 78.?.?.?

Reakce na 180388

Mám pocit že neviete celkom o čom hovoríte. Väčšina Izraelcov sú sekulárni demokrati. Mladých izraelcov môžete stretnúť hocikde v Európe a nemajú problém sa s Vami baviť.

Áno, sú aj ortodoxní, čo neveriacimi pohŕdajú. Ale tí sú zväčša aj tak proti Izraelu a ich manifestácie s Palestínskymi vlajkami občas zo slasťou ukazujú aj tu.

Konieckoncov, o tom že Izrael a Srbsko vedú jeden boj, hovoril aj nejaký srbský minister.

180392

9.1.2009 20:47

RE: Nepokoje v ulicích

Kadencecrazy 154.?.?.?

Reakce na 180392

Na You Tube kdyz si na hledacku naklepete PALESTINA 2008 , PALESTINA 2009 , GAZA STRIP 2008 , GAZA STRIP 2009 , ISRAELI WAR AGAINS PALESTINIANS , DEATH IN PALESTINA , JEW CRIME , TANKS IN GAZA STRIP , ISRAELI AIR AGRESSIONS , ISRAELSKY TERROR NA PALESTINCICH , OKUPACE PALESTINY , GENOSIDA V PALESTINE atd ... list is to long ty Vase secularni democraty v Israeli uvidite v obraze a barevne .

180402

9.1.2009 21:22

RE: Nepokoje v ulicích

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 180402

Pane KadenceCrazy, chápete tu jeho drzost? To už přesahuje všechny meze. [bliji]

180409

9.1.2009 22:07

RE: Nepokoje v ulicích

Kadencecrazy 154.?.?.?

Reakce na 180409

Ja jen nechapu ze my dva se spravnymy nazory na veci by jsme si nemohli tykat .

180416

9.1.2009 23:39

RE: Nepokoje v ulicích

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 180416

To samozřejmě můžeme [smích] Ahoj [smích]

180426

10.1.2009 1:42

RE: Nepokoje v ulicích

Kadencecrazy 154.?.?.?

Reakce na 180426

Tak ted to je v poradku . Hlavne klidek at se treba ty kvicaci vzteknou , stejne ten sajrajt s tim jeho brainwash tady a vsude kam mezi myslici lidi vleze nema zadny narok i kdyz by se posrali a to je na tom vsem sere nejvic . Proto se tak snazi i kdyz to jsou debilni a primitivni hovada provokovat . Lidi by si uz meli konecne uvedomit , ze ta povest o otypce cerstvych , silnych a svazanych pruznych prutu ktery najednou neprelomis a ktery nebudou ani horet je fakt a vedi to i zidi ktery ty pruty potrebuji aby se mohli o naplneny koryta z mozolu lidi mlatit i mezi sebou !

180438

9.1.2009 22:02

RE: Nepokoje v ulicích

lolek 217.?.?.?

Reakce na 180383

Ty blba nulo!!! Civilni ztraty jsou, ale neumyslne. Ale jaky je zpusob boje tech tupych poloopic s plenkou na hlave? Zpusobit co nejvetsi civilni ztraty Israeli umyslne!!! Myslis si ze oni maji aspon nejakou snahu namirit ty svoje domaci vytvory na vojensky cil? Jak editor psal kdo seje vitr sklizi bouri. To by se ale melo rict muslimum. Vystrelit raketu a schovat se do skoly neni umeni, to je zbabelost. [naštvaný]

180414

9.1.2009 23:37

RE: Nepokoje v ulicích

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 180414

Za 10 let 20 slovy dvacet mrtvych Izraelcu, materialni skody zanedbatelne. Za 14 dni "mirove iniciativy" sionistu v Gaze pres 700 mrtvych prevazne civilistu.
http://www.blisty.cz/2009/1/9/art44666.html
http://www.guardian.co.uk/world/2009/jan/09/gaza-p...
http://www.blisty.cz/2009/1/9/art44656.html
http://www.blisty.cz/2009/1/9/art44646.html
http://www.novinky.cz/clanek/158354-video-boje-v-g...
http://www.novinky.cz/clanek/158319-gaza-je-jeden-...

180425

9.1.2009 23:53

RE: Nepokoje v ulicích

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 180414

Tupých poloopic? Vy jste žid, že? Jen žid může o jiných lidech mluvit s takovým opovržením. Jinak ty lži, které tu opakujete, to už jsme slyšeli snad nekonečněkrát. Pokaždé, když nacistický stát Izrael vybombarduje školu či školku, vždy se v ní ukrývali ozbrojenci. Myslíte si, že tomu ještě někdo věří?

Jsou všichni židé jako vy? Tak to abychom začali přemýšlet co s vámi, že?

Odpusť jim Bože, neboť oni nevědí co činí. Přeji vám jen, abyste se dostal z chapadel Satana co nejdříve.

Pro třísku v očích druhého nevidíš trám ve svém vlastním.

Jo, já zapomněl, to v Talmudu vlastně není, že? Tam je jen to, že lhát gojovi, případně ho okrást je vlastně dobrý skutek, neboť goj není člověk, ale jen zvíře!

Vložený obrázek

180430

9.1.2009 23:53

RE: Nepokoje v ulicích

bilbord 88.?.?.?

Reakce na 180414

O té neúmyslnosti civilních ztrát nepochybujou asi už jen duševně choří a obyvatelé Izraele.
Zbabělost nějvětšího kalibru je to co předvádí IDF - vraždit děti z letadel, vrtulníků a tanků.
A prestaňte pořád opakovat ty pohádky o schovávání se do škol, sanitek atd... Všuchni vědí, že sionisti rádi zabíjejí co možná nejzákeřněji, aby tím dali najevo svoji nadřezenost.

180431

10.1.2009 2:14

RE: Nepokoje v ulicích

Kadencecrazy 154.?.?.?

Reakce na 180414

Pojd se bavit o hrdinskych cinech Israelcu ktery se jdou schovat do obrnenych dovezenych vozidel z USA ktery jste si krome trilionu $$$$$ vybreceli uz jako nekolikanasobny repatriaci a odskodny za holocaust pro boj s malymi detmi a kojenci ktery jeste neudrzi v ruce ani prak . A taky ty chytrej hrdino napis jak ze to bylo v Libanonu s bombardovanim kojencu a novorozenat v porodnicich Israeli Air Force pekne ze vzduchu . Jste horsi nez krysy , protoze jste se snazili lhat svetu ze ty mimina byli terrosti . By si me neveril ty snusko nul jak sem nasran , ze tu neni mooning smajlik .

180439

10.1.2009 6:58

RE: Nepokoje v ulicích

Peter Szakal 24.?.?.?

Reakce na 180414

Tebe dal foter vymyskovat mozog hned po narodeni, co?

180450

10.1.2009 7:03

RE: Nepokoje v ulicích

Kadencecrazy 154.?.?.?

Reakce na 180450

Tak me napadlo proc Tvuj tatinek soulozil se svou sestrickou ..... [velký smích]

180453

10.1.2009 21:32

RE: Nepokoje v ulicích

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 180453

Ale no tak, ten je přeci s námi! [smích] [chechtot]

180507

9.1.2009 20:52

RE: Nepokoje v ulicích

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 180341

Nezabúdajte, že taký dvojitý meter existuje aj na druhej strane. Ľudia, čo sa išli roztrhať a neustále vykrikovali proti UCK a že "Kosovo je Srbsko" teraz podporujú moslimských teroristov v Gaze.
-------------------------
Co to melete? Kosovo máte na svědomí vy! Jen se podívejte na svou sestru ve víře krvavou Madlen, jak se brala za své bratry z UCK a Srbům nepomohlo ani dovolávání se jejího svědomí s připomenutím, že to byli právě oni - Srbové, kteří ji zachránili před němci kejhák.
O soudruhovi pravděalásce, který se snažil tu 6idovskou krvavou špínu dosadit do prezidenského křesla ani nemluvě.

Takže, nezaklínejte se Srbskem, oni Srbové vědí moc dobře, co jste pro ně, potažmo pro Evropu odtržením Kosova udělali.

180403

10.1.2009 2:36

RE: Nepokoje v ulicích

p 125.?.?.?

Reakce na 180330

...uz se davno podilis,temer vsechny banky cile investuji do vyroby zbrani a tvoje penize ktere musi projit bankou abys byl lepe strezen proti teroristum jsou investovany do toho velmi lukrativniho obchodu...

180440

9.1.2009 11:19

rakety z Libanonu

HelP 82.?.?.?

Příspěvek se netýká přímo článku, chci upozornit na zprávy a prohlášení o raketách vypálených včera z Libanonu.
V první je zpráva o zneškodněných raketách Kaťuša již 25.prosince 2008, nejsem si jista překladem v posledním odstavci. Myslím, že nebylo zatím určeno o jaký typ raket se jedná a komu by podle toho patřily.
http://www.naharnet.com/domino/tn/NewsDesk.nsf/get...

http://www.naharnet.com/domino/tn/NewsDesk.nsf/get...

180339

9.1.2009 15:00

RE: rakety z Libanonu

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 180339

Hmmm. Tentokrát to Mossad nezvládl...

180369

9.1.2009 14:22

Humanitarne bombardovanie.

Igor 62.?.?.?

Viem si predstavit, ze pan V.H. by nazval zidovsky utok na Palestincov takymto pojmom.

http://www.jordantimes.com/index.php?archive=2009-1-7

180363

9.1.2009 23:46

Tady je taky zajimava diskuze.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Takova kultivovana. Semtam se pouzivaji eufemismy. Rozhodne je to neco jineho, nez jak rikaji nekteri eretz.cz, skvely web, ktery si rika prostor pro opozicni nazor.http://www.nezvedavec.org/
http://eretz.cz/forum/index.php/topic,683.0.html

180428

9.1.2009 23:55

RE: Tady je taky zajimava diskuze.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 180428

Tohle je vubec perla, nas stary znamy Nilbert. Tady se pravdepodobne schazi verejne ta nejradikalnejsi sionisticka sebranka v CR, obsah je vymluvny. Odkaz ve tvaru http://www.jdl.czechian.net je nefunkcni, ale na nejake konkretni stranky se da dostat. Pamatuju, ze tak rok zpatky jsem se tam dostal jako anonym bez problemu, po par mesicih vyjela hlaska, kdo jsem? a tedka to haze chybu.
http://www.jdl.czechian.net/nillbertsforumip5.htm

180432

10.1.2009 0:58

RE: Tady je taky zajimava diskuze.

Kadencecrazy 154.?.?.?

Reakce na 180432

Furt to rikam ze se musi vetrat aby jsme ten smrad z ty hromady hnoje ze sEretz nemuseli cuchat na Zvedavci i kdyz nejlepsi by bylo ty sracky rovnou odklidit .

180435

11.1.2009 23:25

RE: Tady je taky zajimava diskuze.

Někdo 89.?.?.?

Reakce na 180432

Úryvek z diskuze tohoto webu:

Tínuva

Jsem zvědavej, kdy tu začně být někdo objektivní .)
Nillbert reaguje:
12. 9. 2005 (22:05)

JÁ jsem objektivita sama. Naprosto nestranně a nezaujatě informuji o nejskvělejším nejstatečnějším a nejchytřejším národě na této planetě.

Nemůžeme za to že jsme nejlepší - Bůh to tak chtěl.

[zmaten] [pláč]

180607

10.1.2009 1:21

Jeden sionista

sxg 78.?.?.?

Jeden sionista raz povedal: Emanuel Winston
"Možná jednou budeme žít ve šťastné době, když uvidíme úpadek a vymření pohřebiště zvaného Evropa. Tito Evropané, Angličané, američtí Arabové se opět spojí a zatočí se židy."
Možná odpoveď:
...ani člověk, ani kámen, ani strom...
http://www.youtube.com/watch?v=suLT9Ozj4_s

180436

10.1.2009 5:36

RE: Jeden sionista

Kadencecrazy 154.?.?.?

Reakce na 180436

V tom kazani kde rikal ze zidy za ty - ja to muslimsky kazani zkratim - vsechny svinstva , vrazdeni , niceni lidi , jejich domovu a majetku zidy uz nenavidi lidi na cely planete Zemi mel pravdu . A ze zidy chce za to vyvrazdit ? Ja se mu vubec nedivim , neni sam kdo by chtel videt sodomu gomoru jak klepe na vrata Israeli . Uz jsem o prani vyvrazdit sionisticky zidy dokonce slysel v USA - od Americana jehoz syn se vratil z Iraku rozflakany a castecne po kremaci schodou okolnosti zrovna na Hallowen tak ze ty z US Governament meli obavy aby pozustaly nechteli pred funusem na dreveny pyjamas namontovat sunroof .

180443

10.1.2009 14:59

I odvážnější publicisté mají strach

IVAn 90.?.?.?

Dnes (sobota) jsem si jako obvykle koupil "české" (přesněji česky psané a v České republice vydávané) Právo. Má přehledně sestavenou televizní přílohu, proto si je moje rodina oblíbila. Nalistoval jsem stránku Publicistika, kde se prezentuje m.j. redaktor Martin Hekrdla poměrně otevřenými názory na vnitropolitické i mezinárodní dění. Ovšem v době, kdy kulminuje vyhlazovací akce Izraele v Gaze, kdy denně jsou po stovkách vybíjeni civilisté v této okupovaném zemi, na stránce Publicistika se rozebírá plynovod z Ruska, přikrádající si Ukrajina, novela silničního zákona, stav podvodnických hrátek v pidistraně KDU-ČSL, ...... prostě mlčení a ticho. Cipi Livni bude mít určitě radost. [bliji]

180484

10.1.2009 23:31

RE: I odvážnější publicisté mají strach

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 180484

Ale (Rudé) Právo opravdu deníkem ve vlastnictví Čecha je, i když bylo ukradeno lidu ČSFR coby bolševický majetek určený sametovým zákonem ke skutečnému znárodnění.

180517

11.1.2009 0:57

RE: I odvážnější publicisté mají strach

Faith 24.?.?.?

Reakce na 180517

Gaza ma velke loziska nafty a plynu.Izrael dava pozor aby se to Palestincum nerozvynulo.Byli to zionisti co prisli delat masakry v dnesnim Izraelu a pokracuji nadale - Palestina, Afganistan, Irak a maji na svedomi niceni Ameriky. Jen pro sve obohacovani. Puvodni Zide v Izraeli tak jak Zidi po svete nenavidi zionisty. Je to jen mala skupina, ale spolupracuji s Illuminati na ovladani sveta co zacal kdysi Hitler a to budovat Novou Svetovou Risi. Chteji narizovat bilionum lidi. Musime zatocit s tou sebrankou a vyhodit z pozici.

180520

11.1.2009 1:51

RE: I odvážnější publicisté mají strach

Kadencecrazy 154.?.?.?

Reakce na 180520

S tim zatocenim se sionistickou sebrankou ktera chlasta lidem krev souhlas , kazdej by rad pridal ruku k dilu ! By the way , v Palestine zadny puvodni zidi jak Vam vymejvaj dnesni chazari mozek nebyli , ty tam prisli az po 2WW a byli to potomci chazaru a jejich fotrove a dedkove v Chazari o Palestine kterou jejich potomci oznacuji za pravlast nemeli ani potuchy ! Ale proc pisu , me by zajimalo ktery zdroj psal o velkych loziskach ropy a plynu v Gaze ?

180523

11.1.2009 13:03

Blokovanie Facebook account

Igor Cagáň 195.?.?.?

Dnes mi zablokovali Facebook account, keď som sa pokúsil vytvoriť globálnu skupinu "Slováci a Česi proti genocíde v Gaze!"

Facebook <info+z0zfcysc@facebookmail.com>
adresa pre odpoveď Facebook <info+z0zfcysc@facebookmail.com>
adresátom: xxx <xxx@gmail.com>
dátum 11. január 2009 10:53
predmet Varovanie: Tvoj Facebook účet
odoslané z facebookmail.com

Skryť detaily 10:53 (Pred 2 hodinami)


Ahoj,<br /><br />naše systémy ukazujú, že ste zneužívali určité funkcie tejto stránky. Tento email považujte za varovanie. Zneužívanie funkcií Facebooku alebo porušovanie Podmienok používania Facebooku môže mať za následok zablokovanie vášho účtu. Vopred ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.<br /><br />Ak máte nejaké otázky, prosím, kontaktujte warning@facebook.com z emailovej adresy, ktorú používate na prihlásenie sa na Facebook.<br /><br />Facebook tím<br />

180569

12.1.2009 16:17

to je síla

petr z jbc 89.?.?.?

pondělí 16.30, zprávy čt: "po sedmnácti dnech bojů v gaze zemřelo na 900 palestinců a 13 obyvatel izraele". joseph goebbels se zrovna otočil v hrobě: voják newspeakovaný obyvatelem a palestinec neobyvatelem izraele - čeho tedy?

180677

5.7.2009 17:18

psc

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Nevite jaky je rozdil mezi paypal a paysec? nabizi to ted hellomobile.

194959

Příspěvků: 59

09.01. 03:55 kozoroh  Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
09.01. 07:10 Mirda  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
10.01. 02:46 p  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
10.01. 07:01 Peter Szakal  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
10.01. 08:14 google  RE: Proč by necenzůrovali
10.01. 08:17 Kadencecrazy  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
10.01. 11:31 Van Guld  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
10.01. 15:50  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
11.01. 02:24 kozoroh  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
11.01. 11:52 Van Guld  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
12.01. 03:15 kozoroh  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
12.01. 16:55 Van Guld  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
13.01. 03:38 kozoroh  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
12.01. 10:26 hestroy  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
12.01. 12:41 Nasredin  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
12.01. 16:39 Van Guld  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
13.01. 00:14 Nasredin  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
13.01. 17:45 Van Guld  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
14.01. 00:28 Nasredin  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
11.01. 16:37 Nasredin  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
12.01. 09:35 IVAn  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
07.07. 11:03 Diego  RE: Proč by necenzůrovali, když vědí, že na povrch problému přijde britská proradnost.
09.01. 04:05 Kadencecrazy  Neni to az tak dlouho
09.01. 10:05 Sam Ting Wong  Nepokoje v ulicích
09.01. 11:23 Sid  RE: Nepokoje v ulicích
09.01. 17:26 hestroy  RE: Nepokoje v ulicích
09.01. 18:04 Kadencecrazy  RE: Nepokoje v ulicích
09.01. 18:53 Sid  RE: Nepokoje v ulicích
09.01. 20:47 Kadencecrazy  RE: Nepokoje v ulicích
09.01. 21:22 hestroy  RE: Nepokoje v ulicích
09.01. 22:07 Kadencecrazy  RE: Nepokoje v ulicích
09.01. 23:39 hestroy  RE: Nepokoje v ulicích
10.01. 01:42 Kadencecrazy  RE: Nepokoje v ulicích
09.01. 22:02 lolek  RE: Nepokoje v ulicích
09.01. 23:37 Rene Bartosek  RE: Nepokoje v ulicích
09.01. 23:53 hestroy  RE: Nepokoje v ulicích
09.01. 23:53 bilbord  RE: Nepokoje v ulicích
10.01. 02:14 Kadencecrazy  RE: Nepokoje v ulicích
10.01. 06:58 Peter Szakal  RE: Nepokoje v ulicích
10.01. 07:03 Kadencecrazy  RE: Nepokoje v ulicích
10.01. 21:32 hestroy  RE: Nepokoje v ulicích
09.01. 20:52  RE: Nepokoje v ulicích
10.01. 02:36 p  RE: Nepokoje v ulicích
09.01. 11:19 HelP  rakety z Libanonu
09.01. 15:00 hestroy  RE: rakety z Libanonu
09.01. 14:22 Igor  Humanitarne bombardovanie.
09.01. 23:46 Rene Bartosek  Tady je taky zajimava diskuze.
09.01. 23:55 Rene Bartosek  RE: Tady je taky zajimava diskuze.
10.01. 00:58 Kadencecrazy  RE: Tady je taky zajimava diskuze.
11.01. 23:25 Někdo  RE: Tady je taky zajimava diskuze.
10.01. 01:21 sxg  Jeden sionista
10.01. 05:36 Kadencecrazy  RE: Jeden sionista
10.01. 14:59 IVAn  I odvážnější publicisté mají strach
10.01. 23:31  RE: I odvážnější publicisté mají strach
11.01. 00:57 Faith  RE: I odvážnější publicisté mají strach
11.01. 01:51 Kadencecrazy  RE: I odvážnější publicisté mají strach
11.01. 13:03 Igor Cagáň  Blokovanie Facebook account
12.01. 16:17 petr z jbc  to je síla
05.07. 17:18  psc

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 62 čtenářů částkou 11 175 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 0

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 0

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 0

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 0

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 8

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 1

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 0

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 0

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

ČEZ a americká firma Westinghouse Electric podepsaly dohodu v hodnotě několika miliard korun o modernizaci Temelína15.09.21 09:49 Česká republika 2

Ázerbájdžán, podporovaný Tureckem a Pákistánem, připravuje eskalaci s Arménií15.09.21 09:26 Neurčeno 0

MUDr. Jan Hnízdil: Pandemie by se dala ukončit ze dne na den !15.09.21 08:46 Česká republika 0

Somálec ve Vídni ubodal dvě ženy14.09.21 09:34 Rakousko 0

Vládní sebranka ponechala střídání letního / zimního času na dalších 5 let13.09.21 21:19 Česká republika 2

Trochu matematiky do Covidového šílenství13.09.21 14:08 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
21,52 Kč
Euro
25,32 Kč
Libra
29,68 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
15,70 Kč
Švýcarský frank
23,21 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,67 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 832,81 Kč
1 unce stříbra
493,62 Kč
Bitcoin
1 029 945,53 Kč

Poslední aktualizace: 17.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 338