Diskuze k článku

Panika mezi neokonzervativci ukazuje na rozdíly mezi Židy

Příspěvků 32

4.12.2008 4:36

RE: Doplňujúce čítanie:

ada 66.?.?.?

Reakce na 177466

TOTO by mel cist kazdy.vycerpavajici informace a velice ctive napsane . Doporucuji cist a schovat
Skvele

177475

4.12.2008 2:15

Velmi krátký výsledek,celého toho psaní.

kozoroh 59.?.?.?

Ukazuje jen jedno, jak jen 2 procenta židů ovládají 98 procent odporu neschopných a líných Američanů na cestě k ovládnutí světa přes tak zvanou velmoc ,která je ubohou hříčkou v rukách židů,křestanský svět je úplně bezmocný proti lichvářské a korupční politice židů,tak, zvaných,kteří jimi ani nejsou,spíše je to mafianské bratrstvo,jež s podporou křestanských kolaborantů , evangeliků a jiných, dělají to, z čeho obvinovali Hitlera,že se chce zmocnit světa.Takže přešlo víc jak 60 roků a zjistíme, že Hitler nebyl tak hloupí,jak nám jej snaží vykreslit, zase, většinou kontrolovaná židovská media, což židé rovněž sami s hrdostí přiznávají.
Kolik evropských ,tak dosud ještě zvaných křestanských vlád podporuje "americkou politiku" v Afganistanu, Iraku a zásahu proti bývalé Jugoslavii,ti všichni jsou užiteční idioti židů,přes zahranicní politiku židů-" mylně označované, jako politika"Ameriky". Celý ten članek ,to jasně říká, přesto mnozí z řad křestanů si to stejně nepřiznají.
Přispěvky "Američanů"pro stát Israel,který použije tyto peníze na expansi a vraždění jiných křestanů, goyimů, vezměte přiklad Srbska,kdy křestani, vraždili křestany, pod vedenim generála Nemerovského, jinak přejmenovaného žida Wesley Clark, španělští piloti, bombardovali ortodoxní-křestanské Srbsko, není to klasická ukazka křestanské blbosti, křestanský politici se mohli přetrhnout ochotou podporovat UN, jehož klausuli napsali tři židé.
Nakonec, tak zvaní židé Vám musí otevřít oči, co je jejich celosvětovým plánem, ale ani tak Vám-nám to nepomůže,že ano?
Pařez zůstane pařezem, není nám pomoženo, protože jsme líní i myslet sami za sebe.
Na celý svět stačí těch 0.8 procent všech žijících židů, což je jich odhadem 16 milionů, aby převzali vladu nad všemi ostatními-goymi.Poslední dobou máme v křestanských vladách za presidenty tři židy,ten poslední je zvolený na Novém Zélandu.

177467

4.12.2008 10:01

RE: Velmi krátký výsledek,celého toho psaní.

voyta 85.?.?.?

Reakce na 177467

Křestanství a judaismus jsou uplně stejné nesmysly. Jak píšete je to jako fotbslový zápas. Když ovládáš všechny strany tak nemůžeš prohrát. Jestli si myslíte že křestanství je nějaký elixír na bolesti světa, které způsobují židé, tak jste nepochopil vůbec nic. Křestanství je snad nejkrvavější organizovaný zločin v historii lidstva. Hitler nebyl tak hloupí,jak nám jej snaží vykreslit Hitler byl stejně tupá loutka jako je Bush nebo Obama a byl velmi, ale velmi hloupý.

177489

5.12.2008 11:44

RE: Velmi krátký výsledek,celého toho psaní.

perunwit 62.?.?.?

Reakce na 177489

.... tak pod tohle se podepíšu. Nemůžu pořád pochopit, jak kritici židovské víry (budiž, proč ne, JESTLI je to všechno TAK, jak tvrdí) neustále zapomínají na to, KDO TADY VRAŽDIL ve jménu víry a vymýtil původní, PŘIROZENÉ, zdravé víry, vzešlé z přírodních zákonů! A jestli kolega nahoře píše, že ve světě jsou tři Židé v prezidentských funkcích, tak já říkám, že daleko víc je jich křesťanského vyznání. Od papeže až po posledního ministranta vědomky či nevědomky slouží víře, která má na rukou tolik krve můžů, žen a dětí, že se ve srovnání s komunisty ani nacisty nemusí obávat minority.
Ne, židovských bankéřů a dalších sviní se opravdu nezastávám, ale pro "dodávku nevidět liazku" [smích]), to mi přijde poněkud podivné.
A Adolf? Přesně tak, jenom hloupá figurka... takovej vyšinutej skrček.

177555

5.12.2008 12:22

RE: Velmi krátký výsledek,celého toho psaní.

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 177489

Dejme slovo židům samotným,at se o něm vyjádří,jedno je jisté,že nejčtenější kniha v Israelu je Main kamp a židé , jako takový vydali knihu,Adolf Hitler zakladatel Israelu.Nakonec 1500 ,tak zvaných židů padlo v uniformách wermachtu, co by pro věc Německa a ne mezinárodního sionistického hnutí,nejderovanější německý pilot , byl dle Nurimberských zákonů žid,nakonec general Milštein,náčelník generálního štábu,žid, měl velení nad miliony Němců.Oddělit propagandu od zkutečnosti není lehkou záležitostí.Churchil byl alkoholik a kuřak,kdežto Hitler ne.
Hitler was a messenger of God, according to the Torah-True-Jews
To The Torah True Jews Adolf Hitler was an envoy of God, sent to punish the Jews for their sins:
Protože se nenechal manipulovat, elitou světa,tak se stal nepřítelem, ti, co v Americe se nechtěli podřídit,tak byli zastřeleni, kolik,tak zvaných demokratických presidentů USA tak zkončilo?
"IT IS COMMON KNOWLEDGE THAT ALL THE SAGES AND SAINTS IN EUROPE AT THE TIME OF HITLER'S RISE DECLARED THAT HE WAS A MESSENGER OF DIVINE WRATH, SENT TO CHASTEN THE JEWS BECAUSE OF THE BITTER APOSTASY OF ZIONISM AGAINST THE BELIEF IN THE EVENTUAL MESSIANIC REDEMPTION."
http://jewsnotzionists.org/tenquestions.htm
Nakonec i Winston Churchil měl své mínění o Hitlerovi.
British leadership must not lack something of Hitler's spirit, Winston Churchill plead! [oči v sloup]
Z naší české historie se můžem poučit, kdo ze státníků pracoval pro svůj národ, aby nás učinil svobodnými a spokojenými, byli to komunističtí presidenti a nebo ti posametový,zkuste si na to odpovědět, Němci, milovali Hitlera, nebot on vyvedl národ z mizerie, komunisti ,nás naopak do mizerie,pokud jste nekradl a neměl rudý průkaz a neudával,tak nás prodali,kde komu a prodávají dodnes, už nám brzo ani Vaclavák nebude patřit a Karlštein si někdo také brzo odveze ,až přijde doba platit dluhy a nebude z čeho.Pro, koho byste byl dnes, i Rusové zjištují s podivem,že Hitler byl někdo.
Židovský premier Británie,David Lloyd George=
"Yes, Heil Hitler. I, too, say that because he is truly a great man."(2) Wrote Lloyd George in an article, published in the "Daily Express", 17 September 1936).
Čas ukáže, kdo byl dobrý a kdo ne, vítěz píše sám sobě historii,ale,čas jí přepíše.

177558

12.12.2008 10:32

RE: Velmi krátký výsledek,celého toho psaní.

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 177467

Události v Indii, v Mumbai se dostávají do podivného světla a to hned v několika bodech, jeden z těchto bodů je , že rabín v tak zvaném Chabad domě nebyl mučen a zemřel na následky střelných ran a né jenom to,je silné podezření na konekce s Mossadem a ještě navíc mnoho dnů před útokem bylo do tohoto domu doručováno neobvyklé množství jídla, což vzbudilo podezření, že terroristi byli přechovávani zde, ale , to vše můžou být jen dohady. Mnohem, zajímavější článek je z pramenů DEBKA, jež má velmi dobré styky s armádou a bezpečnostní službou Israelu. Na israelské internetové lince je
článek- návrch, na pomoc Indii zorganisovat odplatu na Pakystánu za masakr v Mumbai s něčím podobným uvnitř Pakystánu, po překročení Pakostánsko=Indické hranice.Navrch přišel z Tel Aviv a v Delhi si myslí, že by to byla dobrá spolupráce, nebot doslova píší , Israel má velké zkušenosti s podvratnýma akcema tohoto druhu a zmizet beze stopy.Jinými slovy by Israel postrčil obě země do vojenského konfliktu a Pakystán se už ozval, že je na válku s Indií připraven.Je, zajímavé, že israel krmí holocaustem celý svět a to denně a na druhé straně by jim nevadilo udělat holocaust mezi Indií a Pakystaném, pravděpodobně vojenské zakázky na takovou válku by šli k "přátelům" do Israelu.
http://www.presstv.com/detail.aspx?id-77857&sectionid-351020202
* Potom všem porozumíte tomuto materialu " Ben Gurion on Pakistan, published in the Jewish Chronicle, 1967:
"The world Zionist movement should not be neglectful of the dangers of Pakistan to it. And Pakistan now should be its first target, for this ideological State is a threat to our existence. And Pakistan, the whole of it, hates the Jews and loves the Arabs."This lover of the Arabs is more dangerous to us than the Arabs themselves. For that matter, it is most essential for the world Zionism that it should now take immediate steps against Pakistan."
Dva se perou a třetí má z toho užitek, po tom všem, kde všude má Israel své prsty nevěřím na nějaký holocaust, kdyby zkutečně existoval, tak by Israel a tak , zvaní židé, nedělali to, co dělají. Podporují války.

178024

4.12.2008 2:36

Velmi kratce ,

ada 66.?.?.?

jak je mym zvykem neb sam casto preskakuji jiste dobre myslene a hluboce pravdive rozbory ,ale pro svou rozvlacnost nezazivne .
Pisari by si meli uvedomit ze ne jen Zvedavec jest a ze spousta ctenaru surfuje i jinde na priklad v Ereetzu kde cerpame silu ku boji svemu .
Ale k veci jak jsem naznacil,zde je muj skromny nazor: kdyby vsichni zide byli jako zid Joe Klein asi by ubylo 90% psani o tomto problemu neb by asi v podstate problem nebyl neb aspon ne tak veliky jako se stal v poslednich 30 ti letech. A jelikoz mam rad ceska prislovi tedy jedno ktere celkem pasuje i na toto tema: nebylo-li by svini nebylo by kancu .
Klena znam velmi dobre je to velmi vazeny odbornik na temer vsechny obory dopisovatel Time a casty host na TV specielne na CNN. Dekuji [cool] [cool] za jine nazory

177469

4.12.2008 3:43

RE: Velmi kratce ,

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 177469

Svým příspěvkem ,jen potvrzujete co mnoho lidí už dávno zná, proto Váš přítel je tak účinný ve všech medií.
Když chcete udělat fotbalový výsledek k vašemu přání, tak podplatite , řídíte obě mužstva a výsledek utkaní není pro Vás překvapením a diváci věří výsledku, tohle je hra,kde křestani věří výsledku který je jim po desetiletí nahráván z obou stran.

"The Press of Europe is mostly controlled by Jews; the leading editors are Jews."
--Jewish writer Simon Wolf, in 1888

Američani dodnes věří na demokracii a věří,že Reservní Banka je Americá. Všechny banky jsou židovské a všechny chtějí odškodnění od vlády, z kapes křestanů.


"Jews have muzzled the non-Jewish Press."
-- Bernard J. Brown, a Jewish Chicago lawyer. From the book 'From Pharoah To Hitler'

177472

4.12.2008 4:16

RE: Velmi kratce ,

ada 66.?.?.?

Reakce na 177472

Absolutne jsme na stejne lodi, ale znamenalo by to dle vas "konecne reseni " a to s dnesnim poctem nelze a dale opravdu verim ,ze ne vsichni jsou stejni . Musi se proste kontrolovat a usmernovat (salcman 50ta leta) Jiste vite ze v cesku dokonce konsumuji vepro knedlo a do viry maji daleko. Pouze kdyz se pustili se retezu tak opet zacali dominovat a mozna opet mluvit nemecky . A neni mym Pritelem jen celkem toho cloveka znam a muj nazor je ten ze kdyby ti ostatni byli jako on asymilovali by do spolecnosti a problem by nebyl jako dnes kdy se separuji a bohatnou na ukor hloupychh a duverivych lidi . To jen na vysvetlenou.
PS Karol Sidon je dokonce konvertak takze kde jsme a vede smecku v Praze i presto ze se rve verejne o prachy s opozici a musi zasahovat policie. [cool]

177474

4.12.2008 9:40

RE: Velmi kratce ,

Autor 88.?.?.?

Reakce na 177472

křesťanství je produkt judaismu není to křesťan kdo ovládá žida ale žid ovládá křesťana, tohle velmi dobře chápe každý chazar, není proto divu že nejvíce křesťanská země západu USA je zcela ovládána židem, ale toto je nad chápání primitivního křesťana, Ježíš Kristus zadní vrátka k ovládání mysli křesťana.

40% obyvatel USA věří (stejně jako 80 generací křesťanů před nimi) že druhý příchod se uskuteční ještě za jejich života, tito lidé jsou naprostí fanatici jejichž ultimativním cíl je postavení 3 tího chrámu na chrámové hoře (mimo jiné ultimativní cíl Sternova gengu [chechtot] )aby mohl skončit svět a obětují této iluzi vše... protože věří že v novou zemi a nová nebesa věčnost....

3 iluze (YHWH, Ježíš Kristus a Bible) = 1 reálné otroctví

[bliji]

177488

4.12.2008 2:42

Doplnek ,

ada 66.?.?.?

Nemel jsem na mysli clanky samotne ,mluvim o delce prispevku komentaru ctenaru ,tolik pro upresneni Dekuji [cool]

177470

4.12.2008 17:46

Prekrasne napsany a hodnotny clanek

Kadence crazy 154.?.?.?

v kterym je i kdyz strucne napsana pravda a kazdy by si ho mel precist aby vedel to co ja vim uz davno - , ze pro sionisty a nektery zidy neni kazdy zid jako zid ! Jo abych nezapomel , brouzdal jsem na internetu a docetl jsem se , ze existuji jisty skupiny zidu i v Israeli kteri co se tyce holocaustu taky maji jako kazdy komu to jeste mysli a nenechal si od sionistu a tech kteri jim lezou do ty znamy diry na konci zad vymejvat mozek hodne silny pochybnosti a u tech clanku byly i RE; na statistiky a dokumenty ( i eraru 3 rise )kde si svy podezreni co se tyce ty nejvetsi lzi sveta kazdy muze radne overit !

177502

4.12.2008 23:59

Zidovstvi, judaismus, zide

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Zidovstvi je socialne-politicko-ekonomicky organismus nadnarodniho charakteru, ktery svoji prezenci, ci jen pouhym vlivem odkudkoli, je zhoubny vsem narodum a spolecenstvim mezi nimiz se vyskytuje a nebo je jakkoli ovlivnuje.

Judaismus je okultni sovinisticka a vuci druhym tyranska ideologie, bez niz by nikdy nemohlo vzniknou a az dodnes existovat jak zidovstvi, tak ani udrzovatele a exekutori zidovstvi, tj. zide.
--------------------------------------------------
Jak jeden, a to navzdory vnucovane popularni propagande, muze ve vyse uvedenych definicich zaregistrovat, ani jeden ze tri definovanych terminu nema nic spolecneho s: a)rasou, b)kmenovou prislusnosti, c)narodnosti, c)etnikem, d)kulturou, e) nabozenstvim. [překvapení]

177532

5.12.2008 10:32

RE: Zidovstvi, judaismus, zide

IVAn 85.?.?.?

Reakce na 177532

Na toto téma doporučuji knihu Petra Bakaláře >Tabu v sociálních vědách<; tam je působení tohoto společenství definováno jako "skupinová strategie", což je asi nejvýstižnější pojmenování (taky se při vydání knihy strhl ze strany židů poprask, i když kniha v jiných částech pojednává také o cikánech [smích] ).

177551

5.12.2008 11:00

Cenzura?

21st_Century_Deviant 82.?.?.?

Pokud mě paměť neklame, tak ještě včera tady bylo plno hodnotných příspěvků, pravda - poněkud více než méně "korektních" - a teď najednou zmizely? Nebo se pletu? [zmaten]

177553

5.12.2008 12:30

RE: Cenzura?

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 177553

taky by mě zajímalo kam zmizela plodná a zajímavá diskuze o otázce holocaustu

177559

5.12.2008 15:23

RE: Cenzura?

Van Guld 83.?.?.?

Reakce na 177559

Asi je zase plná databáze. Jo hold to musím s tím počítat, že se sem tam nějaké příspěvky ztratí. Ještě , že na zvědavci není cenzua. [oči v sloup]

177565

5.12.2008 15:46

RE: Cenzura?

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 177565

Jojo, je to pryč. Pan Stwora vyhrožoval, že když bude někdo pokračovat v OT diskusi, tak to smaže. Nehledě na to, že jsem vám, Van Gulde napsal něco hezkého, jak jsem byl dojat tím, že jste se konečně s někým shodnul. Prý to byl flameware... Ale já byl opravdu dojat. [chechtot]

A to jsem si dal včera práci, abych ten holokaust pěkně celý okomentoval. Strávil jsem na tom zbytečně asi hodinu... [oči v sloup]

177567

5.12.2008 16:14

RE: Cenzura?

Cerw 82.?.?.?

Reakce na 177567

me se to shrnuti libilo tak jsem nelenil a zalohoval bylo to pekne strucne a prehledne a velmi pochopitelne proste fajn prace [smích] -> nebylo to zbytecne [smích]

177571

5.12.2008 17:05

RE: Cenzura?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 177571

No právě - já jsem se chystal také ty výstižné komentáře zkopírovat a poslat známým, ale přišel jsem bohužel s křížkem po funuse. Škoda. Ale celkem chápu, jak píše pan René, že určitě nějaký Klein z Eretzu už dělá zase screeny - takže nápad: zkusim se mrknout na eretz - možná to bude tam... Kouzlo nechtěného [smích]

177576

7.12.2008 12:11

RE: Cenzura?

mtk 80.?.?.?

Reakce na 177571

Pane Cerwe, postnite to, pls, treba na forum, mě to uniklo. Dík

177721

7.12.2008 14:54

RE: Cenzura?

sxgo 84.?.?.?

Reakce na 177721

ja mám len prvú časť :/, prihováram sa za fórum. [smích]

177726

6.12.2008 16:24

RE: Cenzura?

Van Guld 83.?.?.?

Reakce na 177567

OT diskuze? Tak to bych chtěl vědět co pana Stworu tak rozlobilo. Největší "legrace" je, že na se tady na Zvědavci zpochybňuje (ano zpochybňuje) hrůznost holokaustu, a to pod právem na svobodné vyjadření názoru. Ale na druhé straně se tady mažou příspěvky po desítkách. A to včetně naprosto serioznich , bez jediné urážky .

177658

6.12.2008 18:37

RE: Cenzura?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 177658

Cenzura se na Zvedavci pocita na promile, at se vam to zda nebo nezda sergante Kuliku. Hruznost holoacustu aspon z me strany zpochybnovana neni, ale rad bych vedel, zda svata nedoktnutelna pravda holocasutu je blizko skutecnosti? Kdykoliv slysim, ze nejaka pravda je natolik posvatna, ze je o ni zakazano kriticky myslet, tak mam pocit, ze zas tak svata nebude. Naopak popis skutecnosti, ktery je velmi realny se zadne debaty a zkoumani ohledne pravdivosti bat nemusi.

177667

6.12.2008 20:24

RE: Cenzura?

Van Guld 83.?.?.?

Reakce na 177667

To se dalo čekat, že začnete hned vytrhovat věci z kontextu. Šlo mi tady o cenzuru na Zvědavci a ne o Holokaust.
Když je vám pravda tak posvátna tak proč omlouváte mazání "nevhodných" příspěvku??
Jo na promile. Většina příspěvku je tady totiž od věrných. A to málo co tady napíšou lidé s jiným názorem, se ještě promazáva. Pokud chcete tak vám pošlu příspěvky, které mi byli smazány. A můžete posoudit zda zasloužily vymazat nebo ne.
Pak si klikněte si např. na Hestroye, Aristokrata, Googla a podívejte se na "kvalitu" jejich příspěvku.

177672

6.12.2008 20:39

RE: Cenzura?

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 177672

Pane Gulde můžete mi vysvětlit, jak je možné, že člověk nesmí o nějakém historickém jevu pochybovat? Buďte tak moc laskav a vysvětlete mi to. Pokud budete k tomu mlčet, tak mi bude jasné, že jste jenom pouhý placený provokatér, který tady opruzuje. Děkuji moc předem za odpověď.

177675

6.12.2008 20:46

RE: Cenzura?

semtex seemtx (zavináč) hotmail (tečka) com 192.?.?.?

Reakce na 177672

>Pak si klikněte si např. na Hestroye, Aristokrata, Googla a
>podívejte se na "kvalitu" jejich příspěvku.

Tihle lide urcite pravidelne prispivaji na provoz Zvedavce. Kolik jste prispel vy? Muzete byt vubec rad ze vubec se tady neco od vas otiskne.

177676

6.12.2008 20:57

RE: Cenzura?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 177672

Tak proc pisete o hruznem holokaustu, kdyz kladete duraz na cenzuru na Zvedavci? [překvapení] Dalsi vec rozmelneni diskuse sice z formalniho hlediska slusnymi, ale z vecneho hlediska s prispevky s nulovou imformacni hodnotou. Dale odkloneni od tematu, kde oponent pro nedostatek argumentu zkousi od nepohodlneho tematu odvest diskusi. Dale po formalni strance skryte osobni utoku na eretz.cz tomu rikaji tusim vyuziti bohatosti cestiny pomoci eufemismu..... Sergante semtam se ponorim i do informacni stoky na internetu.
http://www.nezvedavec.org/

Prece by jste zrovinka u me nehledal podporu na zmenu moderovani diskuse na Zvedavci, nebo ano? Vite idealismus se u me zmenil na realismus uz pred nejakym patkem a tady jsou velice ostre nazorove vymeny. To ze vubec diskuse stale ty dlouhe roky existuje bez napisu slusnym ctenarum se omlouvame ja osobne povazuju za maly zazrak. Leckede jinde byla diskuse zrusena. Treba Google ma vubec jedny z nejkvalitnejsich prispevku, co jsem kdy cetl a pak jsem ochoten zavrit oci na jakoukoliv formou. Dokazu ocenit kvalitu i na ideove uplne oacnem konci spaktra nez jsem, ale treba Hurvajz bez sprostoty predstavuje z hlediska informaci prazdnou mnozinu.

Cenzura na Zvedavci ma zarucit v ramci moznosti svobodnou vecnou vymenu nazoru a zamezit lidem jako Hurvajz i tem chytrejsim pozuvajici jine sofistikovane a velmi ucinne metody, aby tuto diskusi znicili. Jinaka receno destruktivni strana nerespektuje ve vyberu metod zadna pravidla a internet je pro ni z hlediska svobody sireni informaci osina v zadku. Takze nezbyva lidem na internetu nez si vytvorit takove zpusoby a pravidla, ktere tuto svobodnou smenu informaci udrzi pri zivote! A ja bych rekl, ze lidi co se o to staraji na Zvedavci si vedou zatracene dobre, a takhle jim za to muzu rict: DEKUJU PEKNE! [smích] [mrknutí jedním okem]

177677

6.12.2008 19:32

RE: Cenzura?

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 177658

Hruznost Holokaustu se nezpochybnuje. Jde o dalsi hruzy, o kterych se z nejakeho duvodu mlci.
Zase tady pisete blabol. Nejste vy ten pravy Forest Gump? [naštvaný]

177671

5.12.2008 15:47

RE: Cenzura?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 177565

Copak mladenci sbirate sily na treti trestni oznameni proti Zvedavci a potrebujete k tomu nejaky novy podnet? [velký smích] [velký smích]

177568

7.12.2008 4:28

RE: Cenzura?

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 177553

Já jsem vás upozorňoval, že je to off topic a žádal všechny, abyste už v té větvi nepokračovali. Navíc - ano, některé příspěvky byly nepochybně závadné. Už jsem tady několikrát psal, že židobijecké komentáře tady trpět nebudu. Zvlášť nepodepsané od hrdinů za bukem.

Opravdu je to škoda, protože ta diskuze byla jinak docela zajímavá...

177701

Příspěvků: 32

04.12. 01:37 sxg  Doplňujúce čítanie:
04.12. 04:36 ada  RE: Doplňujúce čítanie:
04.12. 02:15 kozoroh  Velmi krátký výsledek,celého toho psaní.
04.12. 10:01 voyta  RE: Velmi krátký výsledek,celého toho psaní.
05.12. 11:44 perunwit  RE: Velmi krátký výsledek,celého toho psaní.
05.12. 12:22 kozoroh  RE: Velmi krátký výsledek,celého toho psaní.
12.12. 10:32 kozoroh  RE: Velmi krátký výsledek,celého toho psaní.
04.12. 02:36 ada  Velmi kratce ,
04.12. 03:43 kozoroh  RE: Velmi kratce ,
04.12. 04:16 ada  RE: Velmi kratce ,
04.12. 09:40 Autor  RE: Velmi kratce ,
04.12. 02:42 ada  Doplnek ,
04.12. 17:46 Kadence crazy  Prekrasne napsany a hodnotny clanek
04.12. 23:59  Zidovstvi, judaismus, zide
05.12. 10:32 IVAn  RE: Zidovstvi, judaismus, zide
05.12. 11:00 21st_Century_Deviant  Cenzura?
05.12. 12:30 aristokrat  RE: Cenzura?
05.12. 15:23 Van Guld  RE: Cenzura?
05.12. 15:46 hestroy  RE: Cenzura?
05.12. 16:14 Cerw  RE: Cenzura?
05.12. 17:05  RE: Cenzura?
07.12. 12:11 mtk  RE: Cenzura?
07.12. 14:54 sxgo  RE: Cenzura?
06.12. 16:24 Van Guld  RE: Cenzura?
06.12. 18:37 Rene Bartosek  RE: Cenzura?
06.12. 20:24 Van Guld  RE: Cenzura?
06.12. 20:39 Jarmila  RE: Cenzura?
06.12. 20:46 semtex  RE: Cenzura?
06.12. 20:57 Rene Bartosek  RE: Cenzura?
06.12. 19:32 vodnik007  RE: Cenzura?
05.12. 15:47 Rene Bartosek  RE: Cenzura?
07.12. 04:28 Vladimír Stwora  RE: Cenzura?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 74 čtenářů částkou 16 946 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 2

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,29 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
18,82 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,82 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 004,55 Kč
1 unce stříbra
503,75 Kč
Bitcoin
899 231,48 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 058