Diskuze k článku

Anti-sionismus je ve skutečnosti skrytý antisemitismus, říká belgický premiér

Příspěvků 49

12.11.2008 0:24

antisemitizmus???

misdo 78.?.?.?

Tak toto je fakt sila
Inak ten predseda židovstva to nechtiac uplne krasne porovnal vetou neonacistov je viac nez židov nakolko naozaj sionizmus=nacizmus(ak nie horsie?)
[bliji]

175579

12.11.2008 1:06

Směs vyšeptalých frází...

Vodník 94.?.?.?

Myslel jsem, že už jim došlo, jak se shazují a zprotivňují tou vnucovanou rovnicí, že antisionism je vlastně skrytý antisemitism. Nedošlo. Čeho bude ještě třeba, aby se jim v hlavách rozsvítilo? [zmaten]

175583

12.11.2008 1:14

haa..

Marian 99.?.?.?

len ten sudruh zabudol povedat ze ked hitler chcel vycistit
nemecko a europu od zidov tak to bolo zle ale ked to iste robia zidia v izraeli s arabmi tak je to dobre...
ale od zidov sme si zvykli brat ako normalne aj vyvrazdovanie ukrajincov davno pred hitlerom...tak kde je problem???
zastaval sa ten clovek aj ukrajincov??

175584

12.11.2008 19:35

RE: haa..

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 175584

"Whose idea was it?

Like almost all Nazi ideas, someone else came up with the idea first. As early as 1885, Paul de Lagarde suggested deporting Eastern European Jews to Madagascar. In 1926 and 1927, Poland and Japan each investigated the possibility of using Madagascar for solving their over-population problems.

It wasn't until 1931 that a German publicist wrote: "the entire Jewish nation sooner or later must be confined to an island. This would afford the possibility of control and minimize the danger of infection."1 Yet the idea of sending Jews to Madagascar was still not a Nazi plan."
http://www.yourmlssearch.com/detail.query?id=Krist...

175644

12.11.2008 1:29

To si dělá legraci !

Davidov 90.?.?.?

Neonacistů je víc, než židů, říká ten pan šesticípý. Ale na rozdíl od neonacistů, židi, sedí na těch důležitých místech a osobují si práva, rozhodovat o našem způsobu žití. Aniž bychom je o to žádali, tak se nám pletou silně do života.

175585

12.11.2008 2:30

"nenazyvejte to antisemitismem" !!! pan premier!

KILLROY 91.?.?.?

- "Je mozne plnym pravem tvrdit... ze Rusko je ted (1923) v agonii pod vladou zidovske diktatury a zidovskeho teroru"; "Nezaujate zkoumani situace ve svete dovoluje konstatovat vseobecne znovuzrozeni antisemitsmu, zamereneho ani ne tak proti Zidum jako jednotlivcum, jako proti projevum zidovskeho ducha." (Pasmanik, Rossija i russkoje jevrejstvo)

a akeho to ducha? "a pokud jde o judeofobii: je to strach ze Zida jako z nicitele. Padnym dukazem, odstrasujicim a poburujicim , je zalostny udel Ruska." (Bikerman, Rossija i jevrejstvo. 1924).

- Pogromiste a klevetnici... znesnadnuji reseni problemu... Matou i samotne Zidy, kteri neustale vystrkuji svoji urazenou nevinnost a ode vsech vyzaduji jen soucit a jakesi povinne judeofilstvi. [oči v sloup]

- "Rus ted vidi Zida i jako soudce, i jako kata; potkava na kazdem kroku Zidy, ne komunisty, ale stejne utlacene jako je on sam, presto vsak rozkazujici a uskutecnujici zalezitosti sovetske moci" (Bikerman, 1923) [bliji]

Moskva, 1926. "miting k zidovske otazce" Prof. Kljucnikov:
"... my jsme tady ve svem meste, ale oni k nam prijizdeji a omezuji nas. Kdyz Rusove vidi, jak ruske zeny, starci a deti mrznou devet az jedenact hodin na ulici, moknou na desti nad pultem, a kdyz vidi ty pomerne teple (kryte zidovske kiosky s chlebem a salamem objevuje se u nich nespokojenost... Mezi lidmi se povida, ze v Moskve je presprilis Zidu. S tim se vyrovnejte, ale nenazyvejte to antisemitismem." [naštvaný]

175588

12.11.2008 3:00

Co,tvrdí tak zvaní židé sami o sobě.

Kozoroh 59.?.?.?

Jewish Nation, Diaspora Are Myths By Ofri Ilani
As far back as 1828, the Ribal (Rabbi Isaac Ber Levinson) said that the ancient language of the Jews was not Yiddish. Even Ben Zion Dinur, the father of Israeli historiography, was not hesitant about describing the Khazars as the origin of the Jews in Eastern Europe, and describes Khazaria as 'the mother of the diasporas' in Eastern Europe. But more or less since 1967, anyone who talks about the Khazars as the ancestors of the Jews of Eastern Europe is considered naive and moonstruck."

==============================
Tady máme důkaz z úst,tak zvaných samotných "židů",kteří přiznávají ,že těmi židy vlastně nejsou, kdyby někdo jiný takto oblboval veřejnost,tak, by zkončil u soudu pro podvod.Toto prohlášení uveřejněné na Haaretz, dává historický přehled, to znamená,že, tak zvaní židé nejsou těmi biblickými a to znamená dále ,že ani nemůžou byt Bohem zvoleni a další část nám říká,že Palestina nikdy nebyla jejich domovem,to, vše je velká propaganda a velký podvod na křestanský svět a ostatní lidi tohoto světa, ani nebyl žádný exodus,necht se každý přesvědčí sám,protože vědomě lžou,tak je ostatní lidi nemají rádi.Taktéž holocaust nebyl,technicky možný na židech,když podle Haarez ani nejsou,nikdy nešli přes žádnou poušt,to vše jen ajen ,pověst,legenda,jež je tak sebezvanými židy používána,co by propaganda.Každý člověk,který údajně přijme "židovskou" víru se stane "židem",takže ,tak zvaní "židé" jsou spolkem všemožných lidí, jež přijali"židovskou víru",protoůžidemůmůže být Eskymák,jakožto i americký indiána australský aboridžinec,což jsme mohli shlednout na TV,když cestující na celnici tvrdil,že je aboridžinský žid.

175589

12.11.2008 3:23

Pozoruhodne.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Mava se bubakem fasismu bez toho, ze by pan premier racil videt, ze sionismus je formou fasismu. Podobna ideologie, podobne brutalni metody, militarizovany stat s vlivem fanatickych ideologii nenavistne namirenych vuci komukoliv, kdo tyto ideologie odmita. V rubrice ve zkratce je uveden cerstvy pripad, kdy vyslychali tri hodiny studenta, protoze odmitl verejne podat ruku presidentu Izraele a rekl svuj nazor, proc mu ruku nepoda. To je taky projev antisemitismu? Dotycny mel stesti, ze je Zidem. Nekde kde si rikaji svobodny svet by mu hrozilo az tri roky na tvrdo. [bliji]

175590

12.11.2008 4:18

cesi maji na vse prislovi,i na toto thema

ada 66.?.?.?

,jak si usteles tak si lehnes.

Tak ted si ustlali a je treba sledovat jak si lehnou.
Take zde davam adresu kterou jsem po dlouhem hledani opet nasel diky Googlu. Nezli to zahodite ze je to prilis nazi ,tak zvazte ,obsah neb informace ktere jinde neni mozno dat dohromady
knihy v cestine stazene z tisku a podobne. Tyto veci jsou v levem rohu nahore -otevrit sipkou. Klidne a hezke vzdelavani .

(Odkaz zrušen. Nedávejte tady odkaz na nacistické stránky. Editor)

175591

12.11.2008 4:42

I na stary kolena se jeden muze ucit

Udiveny Eda 70.?.?.?

>Leterme hovořil na večeři organizované včera v Bruselu >Evropským židovským kongresem u příležitosti 75. výročí >Krystalové noci, židovského pogromu z roku 1938, a za toleranci >v Evropě. Rekl, že naneštěstí nedostatek tolerance je stále se >vracející fenomén.

Tak ja vam teda nevym. Visel jsem s 5.ty tridy, protoze pomocna u nas na vesnici nebila, vyucil se zednikem, ale nejak ty pocty sme museli znat, abysme to fsecno zmerili. A ja jak sem todle cet, tak ze srandy sem si vzal tusku a kus papiru, a nevim, jestli sem se nejak nesplet, ale vono, vite, ty cisla sou nak divny! A sem si to napsal, pod sebe a stara mi to skontrolovala. Ale 1938 + 75 my vyslo 2013, a tak sem s toho jelen, nevym jestli sem neco neudelal spatne. A pak taky stara mi rikala, ze prej ty pocty se vod Sametovy revoluce asi zmenili, ze prej z toho holokaustu nekdy vokolo 90tyho roku v Osvetimi ubili z tech 6 milionu 2.5 miliony, ze prej to vse prepocitaly, a ze prej tam nevyletelo do nebe 4 miliony zidu, ale prej 1.5 milionu, ale vono to prej furt pak zustalo 6 milionu. A tak stara si misli, ze prej se meni pocty, kdyz 6 bez 2.5 je furt 6, tak ze prej taky 1938 + 75 je taky 2008. Tak vam nevim, sem s toho celkem jelen. Ale hlavne ze ty miry na stavbach mam ve voku, baraky nepadaj, a kdyz prijde vejplata, tak to celkem stymuje.
Tak ahoj, a nepomlouvejte ty zidi, dyk sou prece svaty, dyk se to furt ukazuje na televizi. A ja si myslim ze asi sou ted v nebi, jako ty svaty, a koukaj na nas, co vo nich mluvyme za veci.

175592

12.11.2008 8:18

Nový trestní zákoník

skud 194.?.?.?

zavede trestní čin veřejného popírání nebo zpochybňování zločinů nacistů a komunistů proti lidskosti s horní sazbou až tří let vězení


http://domaci.ihned.cz/c1-30189840-novy-zakonik-v-...

175602

12.11.2008 8:19

Arundhati Roy

sxg 78.?.?.?

o Palestíne:
http://fr.youtube.com/watch?v=gPqVItIuKqA
celý film pod more info

175603

12.11.2008 9:07

Leopold II

Autor 88.?.?.?

Belgie, země Krále Leopolda II o rasismu musí něco vědět nebo ne?

175606

12.11.2008 9:43

RE: Leopold II

Sid 78.?.?.?

Reakce na 175606

Je zaujímavé, že velká socha Leopolda II. je priamo v centre Bruselu, a nikto, ani lavičiari a prisťahovalci, neprotestuje. Je treba priznať, že sa vo velkej miere zaslúžil o rozvoj krajiny.


Čo sa týka pána Letermeho, som prijemne prekvapený. V médiach bol istý čas značne démonizovaný za poukazovanie na niektoré problematické stránky fungovania Belgického štátu- je naozaj pravda, že Valóni vedia po holandsky minimálne, zato vo Flámsku sa po francúzsky dohovoríte bez problémov (ak sú ochotní rozprávať). Taktiež ekonomicky vyspelejšie Flámsko občas dopláca na Valónsko. Stačí si porovnať napr. Antwerpy a Charleroi, akoby bol človek v dvoch rôznych štátoch, pričom Charleroi dosť pripomína východný blok.

Valóni bývali takisto viac naklonení prijímaniu imigrantov. Pán Leterme však chcel tieto problémy konštruktívne riešiť a nepropagoval separatizmus ako v niektorých prípadoch strana Flámsky záujem.

Tak či tak, premiér sa týmto zaradil k širokej koalícii západných politikov, ktorí si uvedomujú dôležitosť spojenectva s Izraelom pre ochranu západných hodnôt a spôsobu života.

Tak sa dá najlepšie čeliť svetovej koalícii pakáže (Nasralláh, Ahmadinejad a všetci jeho mullahovia, Chavez, Mugabe, hrdlorezi z Gazy atd) a ich nacistickým a maoistickým spojencom v Európe. Tým všetkým leží Izrael v žalúdku rovnako ako Európska demokracia a prosperita.

175610

12.11.2008 10:32

RE: Leopold II

voyta 85.?.?.?

Reakce na 175610

Tak či tak, premiér sa týmto zaradil k širokej koalícii západných politikov, ktorí si uvedomujú dôležitosť spojenectva s Izraelom pre ochranu západných hodnôt a spôsobu života.
tak to je teda síla
[velký smích]

175615

12.11.2008 13:56

RE: Leopold II

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 175615

Naprostá většina židovských politiků v západních vládách ví velmi dobře, že západní hodnoty a způsob života vycházejí z Tóry a proto hlavní ideologické centrum západního vyspělého světa nemůže být nikde jinde, než v Izraeli. Židovský stát, kde plnoprávným občanem může být pouze pokrevný žid, může být pro ostatní svět vzorem pro potlačování rasismu a vzorem prosperující multikulturní společnosti. Všichni židé z východu i ze západu zde mají rovné podmínky pro svůj další rozvoj v závislosti na své finanční hotovosti.
Jsou sice problémy s jistými projevy rasismu i v židovském státě, ale stát se velmi snaží o očištění společnosti od rasistických semitů - Arabů, kteří nejsou ochotni přizpůsobit se podmínkám života mezi bohem vyvolenými nadlidmi. Používá při tom velmi mírných přesvědčovacích metod - vyšle buldozery k demolicím arabských domů, sadů, polí a pouze u zatvrzelců, kteří nejsou ochotni bohem zaslíbenou židovskou půdu dobrovolně opustit používá tvrdší přesvědčovací metody - rakety a tanky.

Vzorem pro ostatní svět je i vztah Izraele k palestinským územím. Stát Izrael moudře rozhoduje o tom, který Palestinec je hoden opustit palestinské území třeba přechodem do Egypta. Samozřejmě že jen stát Izrael je schopen posoudit, zda propustit do Gazy palivo do elektrárny, léky do nemocnic, potraviny z humanitární pomoci jiných států či benzín a naftu pro auta Palestinců. Jen Izrael může rozhodnout o tom, zda ze cla za zboží dovezené na palestinská území, nějakou část věnuje palestinské samosprávě, či zda jí nedá nic.

A tak by to mělo chodit v celém světě. Jenže bohužel nechodí. Třeba takové Rusko si své clo nechává pro sebe a vůbec se na potřeby a zájmy Izraele neohlíží. Stejně tak si dováží a vyváží co samo uzná za vhodné a nežádá pokorně o souhlas vyvoleného Izraele. Dokonce i daně si na svém území samo vybírá a neodvádí desátky do Izraele. Takové nespravedlivé svévoli je třeba učinit přítrž. Za tím účelem je třeba, aby se všechny státy spojily a dobrovolně uznaly a do svých ústav zakotvily vedoucí úlohu Izraele ve veškerém svém počínání a povinnost platit Izraeli náležitou část ze svých příjmů. Izrael také přece musí být z něčeho živ a z něčeho budovat svojí ekonomiku, zvláště když krachující USA již s odváděním desátků začínají mít problémy.

175626

12.11.2008 19:40

RE: Leopold II

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 175626

Výborně a zevrubně popsáno [velký smích]

175645

13.11.2008 2:29

RE: Leopold II

Kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 175626

Dokonce i daně si na svém území samo vybírá a neodvádí desátky do Izraele
----------------
Opravte své názory,né jenom Amerika platí pro nic a za nic ,co by "okupovaná země biliony dolarů,ale,celý svět platí státu Israelu, nevěříte?
Tak si představte ,že držíte zboží a tam na nálepce velmi malými čísli máte natištěno číslo 7290, což je tajně označené zboží z Israelu a nebo okupovaných území Palestíny, jako takové má ještě malý simbol a to značí ,že toto zboží je kosher,to je,že pprodejna prodávající toto zboží platí rabbínskou dan, která jde z každého takového zboží do Israelu ,rabbínůn, aniž Vy o tom máte tušení. Jinými slovy,křestané platí rabbíny, kteří nemohou křestany ani cítit,ale , peníze z kapes křestanů jsou vítány. Rabbini mají kosher ocel a také dělají kosher i vodu, to znamená, že ten kosher platíme ve všech možných produktech, takže rabbinstvo velmi dobře prosperuje v rámci celosvětového obchodu a takových triků je víc, posledně prasklo to,že Israel přeoznačil produkty Palestiny za své, jakoby Palestinci neexistovali.Mnoho lidí žije v bludném mínění ,co všechno si Israel vybudoval, tak, at se koukne , kolik Israel stojí Spojené Státy Americké každý rok, v to nepočítam poplatky Německa ,které jdou do billionů dolarů a mnoho průmzslových produktů za nic.

175667

12.11.2008 10:36

RE: Leopold II

himlhergot 90.?.?.?

Reakce na 175610

Tak či tak, premiér sa týmto zaradil k širokej koalícii západných politikov, ktorí si uvedomujú dôležitosť spojenectva s Izraelom pre ochranu západných hodnôt a spôsobu života.

Prosím Vás, co to blábolíte? Jakou důležitost spojenectví s Izraelem máte na mysli!? Děláte si legraci? Vždyť je to stát zločinců!!! Zločinců, kteří se snaží ovlivňovat ve svůj prospěch chod celého světa!!! Co má pro Boha společného Mugabe s Chavezem? Vy si pletete dojmy s pojmy!

175617

12.11.2008 10:56

RE: Leopold II

Sid 78.?.?.?

Reakce na 175617

Čo majú spoločné Mugabe a Chavez? No, obaja sú populisti s tvrdo protizápadnou rétorikou. Obaja majú boľševické korene. Akurát Mugabeho proti-bieli rasizmus je otvorenejší.

Štát zločincov? Kto konkrétne je zločinec? Murár z Haify? Smetiar z Tel Avivu. Barman z Aškelonu? Alebo vláda? A nepresadzuje svoje záujmy každá vláda? Ak to vláda nejakého štátu nerobí, je to ich chyba a treba zvoliť inú.

175618

12.11.2008 15:51

RE: Leopold II

petr z jbc 89.?.?.?

Reakce na 175618

kdo je zločinec? třebas vy, side. nejednou jste si přál atomovku na hlavy íránců

175632

12.11.2008 21:49

RE: Leopold II

Datel 216.?.?.?

Reakce na 175618

Side vite ze duse zida je duse komunisty ? Vy jste zid. Ze ?

175650

12.11.2008 22:57

RE: Leopold II

Sid 84.?.?.?

Reakce na 175650

Tak to je prevratný objav v oblasti psychiatrie. Mali by Vás nominovať na Nobelovu cenu za medicínu.

Otázkou teda ostáva, či Židmi boli aj Arafat, George Habbash a stovky iných zabijakov, čo tvrdili že sú Arabi.

175654

13.11.2008 7:19

RE: Leopold II

Datel 216.?.?.?

Reakce na 175654

Side to jsem nevymyslel ja , ale jisty pan Rabi. Pouze cituji.
"The Communist soul is the soul of Judaism. Hence it follows, that just as in the Russian revolution the triumph of Communism was the triumph of Judaism, so also in the triumph of Fascism will triumph Judaism."
"The communists are Marxists, bolshevists, internationalists, Jews, enemies of the Aryans and their culture. Soviet Russia is ruled by Jews and barbarians that are incapable of culture.This, then, is the first step in the PROGRAM: the Jews must reconcile themselves with Nazi Germany, Fascist Italy and fascism generally." Vyvrazdili jste miliony Rusu , Ukrajincu na rozdil od zvirat jste nechali vrazdit vlastni lidi. Ted jste se nastehovali do Palestiny . A znovu je tu vrazdeni. Vysavani statu na zaklade Holocaustu . Ty co se vam vzepreli nazyvate vrahy , teroristy a podobne . Ironie.

175680

4.12.2008 20:49

RE: Leopold II

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 175680

Tak tohle už náš čistokrevný Sid neskousne... [chechtot]

177520

12.11.2008 11:20

RE: Leopold II

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 175617

sid je politolog, tak mu tie "brepty" prepacte

175620

12.11.2008 12:08

RE: Leopold II

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 175610

Shalom, žide Side!

Tyhle talmudistické kecy si laskavě nechte pro vrahy z Irgun a Stern. Víc nemám, co bych k vašim nesmyslným blábolům dodal. [bliji]

175622

12.11.2008 15:08

RE: Leopold II

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 175610

Hhmm,máte zajímavý úhel pohledu na věc ,Side.
Jen dost dobře nerozumím ,jakým způsobem můžou občané Izraele pocházející většínou ze zemí bývalého CCCP bránit západní hodnoty [zmaten] .Já myslím,že jste se krapet splet. Co říkáte? Víte jistě ,že jste neměl na mysli hodnoty východní?Například Dar Jasín a asi SEDM STOVEK dalších vesnic a události kolem nich by daleko spíše ukazovaly na Východ.Pakliže by jste mezi ty západní hodnoty nepočítal události v Lidicích.Ale tam to měli na svědomí nacisté. Že ano? Ono přesně tak, přeci,když dva dělají totéž - není to totéž.Zajimavé západní hodnoty (když už zde jmenujeme) musel určitě bránit i po svém vojenském výcviku izraelskou armádou třeba i takový Idy Amín ,určitě jen neprávem nazývaný "Řezník z Kampaly".
No,ale asi tomu nerozumím .Těm hodnotám myslím.Vám rozumím docela dobře.

175629

12.11.2008 10:05

Nestoudnost.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Co si to ti evropští politici dnes dovolují? Jak to,že čím dál,tím více odmítají lézt do zadku předákům světového Židovstva?A nejen jim.Vždytˇ přece i ten nejubožejší židovský lotr má větší cenu než nějaký špinavý gojský politik,který je dle židovské nauky postaven na úroveň zvířete.Jak to,že si dovoluje kousat do ruky svého židovského pána?Znal jsem jednoho černošského studenta,který o sobě tvrdil,že je katolík.Když však byl kardinál Wojtyla zvolen papežem,černý "katolík" o něm prohlásil,že je to "špinavý Polák".Je vidět,že "afro-asijská jednota",neboť i Židé jsou vlastně Asiaté,má na obyvatele Evropy a vůbec bílé barvy pleti stejný názor.V jednom televizním pořadu jistá Židovka varovala představitele sionistů,aby nepřepínali strunu trpělivosti Gojů.Může to prý vést k novému "holokaustu",tentokrát totálnímu.Dle současného vývoje však šlo zřejmě o "hlas volajícího na poušti".

175612

12.11.2008 10:35

tolerance

voyta 85.?.?.?

„Prosazovat toleranci je hlavním cílem vzdělání, zvláště na kontinentu, který je více a více multikulturní a mnohonáboženský.“
Nádherný příklad Newspeaku. Tolerance se bude prosazovat tak že nebudou tolerovat jakékoliv jiné názory. Tohle jim opravdu ještě nekdo žere? Velmi legrační.

175616

12.11.2008 12:44

Rád bych všechny přítomné upozornil na jednu základní věc

hestroy 77.?.?.?

NIKDO v historii lidstva netrpěl víc, než žid. Přestož žid vždy příkladem ostatní společnosti byl, vždy najevo nevěřícím gojům dával, že jsou jeho bratry, přest k tomu došlo, že jako jediný NÁROD, který se z Palestiny do Chazárie přesunul, aby pak odtamtud dál putoval, vystaven nekonečnému utrpení byl. Ano, židy nikdo neměl rád, přestože s ostatními goji soucítili, peníze za 1% úrok jim půjčovali (jednu zlatku půjčím, dvě vrátíš) a všemožně se pomáhat snažili zemi, v které žili.

Dokonce i velikánové typu Jana Nerudy neměli pro židy dobrého slova, a to židé jen s otroky obchodovali, považte, tohle jim Neruda vyčítal.

Z židů by si člověk příklad vzít měl, jak z pouště kvetoucí krajinu udělali, sami si na to našetřili, od nikoho almužnu ani výpalné nežádali. Vodu v kýblích nosili, zaostalé Palestince civilizaci učili. Tu strom zasadili, tu dům postavili, jen aby původní obyvatele nepopudili.

Mnoho válek vedli, vždy jen obranných, své území pomalu zvětšovali, rezoluce OSN moudře nedodržovali. Jako jediní holokaust prožili, z 6.000.000 z nich mýdlo stvořili, naštěstí bylo dost těch, kteří smrt ohněm přežili. Tito dobří lidé pak skromě žili, nižádného odškodnění nedostali.

Ano, tito dobří židé nám komunismus přinesli, v Rusku a Evropě nainstalovali, odpůrců slušně se zbavili, milióny Rusů a Ukrajinců na svůj účet hostili, nové domovy v koncentračních táborech jim postavili. Milióny lidí trápení zbavili, na onen svět je laskavě poslali, jejich jména na sebe převzali.

Mnoho obranných válek platili, první, druhou, možná i třetí světovou, ale jen pro mír je způsobili, aby jejich bratři gojové Izrael stvořit je nechali.

Žid je vždy v ohrožení, přes to, jaký je dobrák od kosti, jak soucítí s ostatními, jak s nimi rovný je, což v Talmudu často dočíst se můžeme. Zásadou žida je pomáhat gójovi, dokonce i špinavému hmyzu jménem Palestinec je žid ochotný pomoci, dokonce i když zlý Palestinec vyhrožuje, do moře tě zahnat chci.

Správný poměr zabitých nepřátel žid udržuje, počítat umí, tak kalkuluje. Poměr dětí zabitých 1:10 málo je, lepší 1:30 u dospělých bude.

Ano, je potřeba židům i zbytek našeho majetku dát, aby jej moudře obhospodařovali, neb práce fyzická nejlepší je pro góje a myšlení patří moudrým a spravedlivým, neb Bůh židy za svůj vyvolený národ označil a to co ostatním zakázal, židům povolil.

175623

14.11.2008 13:46

RE: Rád bych všechny přítomné upozornil na jednu základní věc

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 175623

Ano,Židé jsou zřejmě národ filantropů.Jak krásně vyjádřeno v jednom z dílů"Četnických humoresek". "Já teda zírám.Vy jste Žid a chcete mi něco dát zadarmo? Vy určitě nejste pravý Žid."

175804

12.11.2008 14:48

Ano, a antisemitismus je sebeobrana před Židy!!

Six 89.?.?.?

Nic jiného! Ten název zneužili však Židé v tom smyslu, že ho
používají jako zbraň proti všem, kdo se brání židovské nadvládě
a jejím zločinům. NEŽIDOVSKÉ NÁRODY MAJÍ PRÁVO NA SEBEOBRANU!!!
Ty kdo mají zájem hlouběji se zabývat židovskou otázkou odkazuji
na stránky www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

175628

12.11.2008 17:21

RE: Ano, a antisemitismus je sebeobrana před Židy!!

Dale Coper 195.?.?.?

Reakce na 175628

Ten váš odkaz je propaganda ultrakonzervativních katolíků proti kterým je i Seppi Ratzinger liberál prosazující potraty a legální marihuanu.

175636

12.11.2008 23:02

RE: Ano, a antisemitismus je sebeobrana před Židy!!

google 85.?.?.?

Reakce na 175636

supladujete tranze Bovary, od rana do vecera a potom, ked vsetkych posupladujete
do nackovskej suplady, ultrakonzervativnej suplady, hejslovenskej suplady,
cernoknaznickej suplady, tak az potom uz mozete zaspat svojim pokojnym spankom nekrofila,
pretoze ste poupratovali svet, ako sa vam pasovalo a problemy viac neexistuju.
nie je nad sen nekrofila o svete. vsetko poukladane, nic sa nehybe, ziaden vyskum,
ziadna zvedavost, ziadne otazky, pravda je to co urci zakon a nad vsetkym sa vznasa
zapach mrtvol, pretoze kto nepasoval do suplady, toho ste dali zabit.
a vy to sledujete blahosklonnym okom zo svojej zidovskej suplady.

najväcsia a jedina mozna dokonalost, na tomto svete je smrt.
preto treba pretvorit vsetko organicke, zijuce na zdochlinu, zavriet
to do suplika. a zivot znamena pre vas len mechanicku zalezitost
otvarania a zatvarania supladok.

viem Bovary, co vas tak taha na Zvedavca, prilis to tu zije a to nemoze vasa
nekrofilna dusicka, ktora ma rada poriadok v supladach a nehybnost, zniest.

"Nekrofil jest uporządkowany, obsesyjny i punktualny." (E. Fromm, Wojna w człowieku, s. 17-18)

175655

12.11.2008 15:44

ad hestroy

Gösta z mosta 158.?.?.?

[bliji]

175631

12.11.2008 17:22

iluminati poesia

Gösta z mosta 158.?.?.?

My zednáři vlast svou všude máme,
kde stiskem ruky se hned poznáváme,
ať je to znamení, heslo či věta,
totožná ve všech koutech světa.
Od slunce žhavého tropů břehu
po jiskřivou říši věčného sněhu,
všude kam až boží nebe sahá,
zednářská otčina je naše drahá!
Jinak řečeno je to světová říše, po níž už po staletí tolik dychtí Žid. Ta je však
pro rodilé i syntetické Židy opět nerozlučně spjata s „domovinou“ v Palestině, protože
podle francouzských pramenů tentýž vysoký zednář odpověděl na dotaz po
jeho vlasti takto:
„Moje vlast se jmenuje Judea.“

175637

12.11.2008 17:57

ad

Gösta z mosta 158.?.?.?

„Lidem“ resp. „národem“ zednáře je souhrn rodilých a syntetických Židů, jeho „předky“ jsou bratři starších generací, a on sám je „synem“ Noema resp. vdovy zežidovského kmene Neftalí. A konečně jako vysokostupňový zednář se zrodil z kmene Juda! [zmaten]

175638

12.11.2008 18:19

definice

Autor 88.?.?.?

antisemitismus = antinacismus

problém tzv. neo-fašistů je, že tyto organizace mají tak primitivní program a tak hloupé členy že se nelze ubránit dojmu jako by je někdo vytvořil uměle, za účelem zdiskreditovat jakýkoliv odpor proti židovským zrůdnostem.

jednoduše řečeno neo fašisti jsou sionistická coverop's

175640

12.11.2008 18:36

Tolerance

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Což takhle dát nám, hloupým gójům, lekci tolerance? Co kdyby izraelská vláda předvedla toleranci vůči Palestincům, ať se poučíme na praktickém příkladu?
Ale co to plácám, na toleranci dnes mají nárok pouze ti-jejichž-jméno-se-nesmí-vyslovit. Ostatní ať třeba chcípnou hlady, zimou nebo pod buldozerem...

175641

12.11.2008 19:06

RE: Tolerance

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 175641

"Co kdyby izraelská vláda předvedla toleranci vůči Palestincům, ať se poučíme na praktickém příkladu?"

Myslite takhle:
Vložený obrázek

175642

12.11.2008 19:13

Turista

pietroo 194.?.?.?

přijde do Jeruzaléma, zabloudí do arabské čtvrti a ptá se: "Prosím vás, jak se dostanu do židovské čtvrti?" "To je kousek, co by kamenem dohodil."

175643

12.11.2008 20:11

Co přinese pseudodemokracie

HonzaX 94.?.?.?

Zvykejte si, tohle to je ta demokracie, kde teď žijete a ta plodí nenávist a války, tak jako v 30-tých létech minulého století. Je jenom otázka času, kdy tento tzv. demokratický systém zplodí nového Hitlera. Socialistický systém, tento problém nemá. A pak, co je horší? [zmaten]

175647

13.11.2008 1:16

TA PODOBA

brekeke 85.?.?.?

Vložený obrázek

175658

14.11.2008 16:11

RE: TA PODOBA

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 175658

[chechtot]

175812

13.11.2008 11:48

zničit izrael

damienz 88.?.?.?

když zničíme IZRAEL, budeme mit po starostech

175711

14.11.2008 13:49

RE: zničit izrael

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 175711

Proč hned ničit Izrael? Stačí vykopnout SIONISTY a ŽIDONACISTY.

175805

16.11.2008 14:12

Udajne nasli plany Osviecimu;

Igor 89.?.?.?

chcu to znova postavit a zakurit?

175919

Příspěvků: 49

12.11. 00:24 misdo  antisemitizmus???
12.11. 01:06 Vodník  Směs vyšeptalých frází...
12.11. 01:14 Marian  haa..
12.11. 19:35 vodnik007  RE: haa..
12.11. 01:29 Davidov  To si dělá legraci !
12.11. 02:30 KILLROY  "nenazyvejte to antisemitismem" !!! pan premier!
12.11. 03:00 Kozoroh  Co,tvrdí tak zvaní židé sami o sobě.
12.11. 03:23 Rene Bartosek  Pozoruhodne.
12.11. 04:18 ada  cesi maji na vse prislovi,i na toto thema
12.11. 04:42 Udiveny Eda  I na stary kolena se jeden muze ucit
12.11. 08:18 skud  Nový trestní zákoník
12.11. 08:23 sxg  Vážne sila
12.11. 08:19 sxg  Arundhati Roy
12.11. 09:07 Autor  Leopold II
12.11. 09:43 Sid  RE: Leopold II
12.11. 10:32 voyta  RE: Leopold II
12.11. 13:56 Karel z Čech  RE: Leopold II
12.11. 19:40 hestroy  RE: Leopold II
13.11. 02:29 Kozoroh  RE: Leopold II
12.11. 10:36 himlhergot  RE: Leopold II
12.11. 10:56 Sid  RE: Leopold II
12.11. 15:51 petr z jbc  RE: Leopold II
12.11. 21:49 Datel  RE: Leopold II
12.11. 22:57 Sid  RE: Leopold II
13.11. 07:19 Datel  RE: Leopold II
04.12. 20:49 hestroy  RE: Leopold II
12.11. 11:20  RE: Leopold II
12.11. 12:08 hestroy  RE: Leopold II
12.11. 15:08 Takyjeden  RE: Leopold II
12.11. 10:05  Nestoudnost.
12.11. 10:35 voyta  tolerance
12.11. 12:44 hestroy  Rád bych všechny přítomné upozornil na jednu základní věc
14.11. 13:46  RE: Rád bych všechny přítomné upozornil na jednu základní věc
12.11. 14:48 Six  Ano, a antisemitismus je sebeobrana před Židy!!
12.11. 17:21 Dale Coper  RE: Ano, a antisemitismus je sebeobrana před Židy!!
12.11. 23:02 google  RE: Ano, a antisemitismus je sebeobrana před Židy!!
12.11. 15:44 Gösta z mosta  ad hestroy
12.11. 17:22 Gösta z mosta  iluminati poesia
12.11. 17:57 Gösta z mosta  ad
12.11. 18:19 Autor  definice
12.11. 18:36 Sam Ting Wong  Tolerance
12.11. 19:06 vodnik007  RE: Tolerance
12.11. 19:13 pietroo  Turista
12.11. 20:11 HonzaX  Co přinese pseudodemokracie
13.11. 01:16 brekeke  TA PODOBA
14.11. 16:11 hestroy  RE: TA PODOBA
13.11. 11:48 damienz  zničit izrael
14.11. 13:49  RE: zničit izrael
16.11. 14:12 Igor  Udajne nasli plany Osviecimu;

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 74 čtenářů částkou 16 946 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 1

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,29 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
18,82 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,82 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 004,55 Kč
1 unce stříbra
503,75 Kč
Bitcoin
899 231,48 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 229