Diskuze k článku

Exkluzivní rozhovor s E. Sedláčkem: Byl to čistě politický proces…

Příspěvků 103

5.11.2008 3:26

...

djobcek 86.?.?.?

Suhlasim s nim na 100% Clovek,ktoremu sa nepaci,ako nas niekto neustale ohlupuje,nepaci sa mu podpora vsetkych mensin, pristahovalcov,vyhody ktore poberaju a podobne,je neonacista.
Takisto ja na podobnu otazku odpovedam s usmevom 'ano som',co vyvolava pomerne zmatene reakcie,lebo kazdy ocakava,ze sa budem kategoricky distancovat.
Ako povedal,koho media chvalia,ten dobry nebude a proti komu idu,ten je nebezpecny pre system,ten system,ktory sa nas snazi dostat do okov

174980

5.11.2008 6:51

Noam Chomsky a media

panelák obama 78.?.?.?

tento dokumentární skvost odvysílala Česká televize někdy před 10 lety a od tě doby se NEOOPOVÁŽILA jej opakovat. Známý lingvista Noam Chomsky /Židovský Sionista, spoluzaklatel Izraele/tam obhajuje tehdy 60tiletého francouzského profesora, že na přednáškách popírá holocaust.Jeho obhajoba je v tom, že osobně odmítá jeho nesmysly, ale SOUHLASÍ s jeho soukromím názorem, čili SVOBODOU PROJEVU.A tady právě narazil ne stupiditu novinářu, ruzných těch židovských spolku, že, když schvaluje svobodu projevu,je tedy ANTISEMITA. ON BÝVALÝ SIONISTA,IZRAELEC.A to je jádro pudla a hnací motor celé té mašinerie. A to se odehrálo v zaběhnuté multi kulti FRANCII,co lze očekávat v našem zaprdě ném ČESKU??? [vyplazený jazyk] [bliji]

174986

5.11.2008 7:34

Mafián Bém

Jarmila 83.?.?.?

Strčit lidem do ruky volební lístek a namluvit jim, že o něčem rozhodují, je jeden z největších a nejdokonalejších podvodů v historii.

Celý slavný Magistrát je v rukou pravých a nefalšovaných domluvených mafiánů. Nejlépe to bylo vidět v případě starosty Jančíka. Tento pán prohrál volby na celé čáře, neboť z předního volitelného místa se propadl až úplně dolů, až na předposlední místo. A to přesto, že osobně pro občany Prahy 5 vařil předvolební guláše. Občané ho zkrátka tvrdě odmítli. Načež mafián Bém prostě volební výsledek občanů zrušil a tohoto svého kumpána za starostu jednoduše najmenoval.

Ať pravice či levice, oni jsou všichni dohromady propojeni kámoši, bez ohledu na nějakou pravicovost či levicovost. Spojují je totiž dohromady jejich koryta a mafiánské zájmy. Proto je Bém dobrým kámošem Kočky, stejně jako Paroubek. A Topolánek prý vozí v kočárku malého Ďuričku, neboť Talmanová před ním s Ďuričkem prý žila.
Troufám si předpovědět budoucí děje: Připadá mi, že Topolánek se již v zákulisí s Bémem domluvil na tom, že mu předá předsednictví strany. A Bém se domluvil s Rudolfem Blažkem, že mu předá žezlo primátora. Oni totiž se tam celých 19 let točí pořád dokola ty samé figurky, hrají si spolu na škatule, škatule, hejbejte se.

174989

5.11.2008 9:18

RE: Mafián Bém

panelák Obama 78.?.?.?

Reakce na 174989

Vždy se mi rozšíří zorničky užasem, když listuji měsíčníkem pro Prahu 5. Je vyveden na krásném barevném papíru, tatka Škaloud tam vypraví svá moudra,pusobí luxusně, třeba proti konkurečnímu plátku na černobílém papíru, Noviny Prahy 2.Denní panoptikum a menažerie u ANDĚLA hovoří jasně o bezedných neindetifikovatelných finančních zdrojích buclatého Jančíka od Prostějova.Ovčané Prahy5 s pochvaluji onu PROSPERITU, takže tatka ŠKALOUD vyhrál volby. Nikoho nezajíma holt tok peněz,zajímají pouze výsledky. [oči v sloup]

175000

8.11.2008 8:41

RE: Mafián Bém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 175000

Pan Sedláček má v tom článku moc hezké přirovnání ohledně voleb. Píše, že je to jako když si vyberete levý nebo pravý břeh řeky- tok řeky to stejně nijak neovlivní. A to samé je i s volbou do parlamentu či senátu- tok pravolevých politiků si pak dělá naprosto co chce, bez ohledu na občany a je naprosto jedno koho občané volili, protože výsledky různých hlasování bývají předem domluvené již v zákulisí. Takže co se týče senátu, je naprosto jedno, jestli vyhrál taťka Škaloud, nebo Witzany, nebo Hakenová. Běh věcí to nijak neovlivní. Takže občany bych z toho nevinila, je to v prolhaném systému.

175323

8.11.2008 8:46

RE: Mafián Bém

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 175000

Zkusím to ještě do třetice:
Pan Sedláček má v tom článku moc hezké přirovnání ohledně voleb. Píše, že je to jako když si vyberete levý nebo pravý břeh řeky- tok řeky to stejně nijak neovlivní. A to samé je i s volbou do parlamentu či senátu- tok pravolevých politiků si pak dělá naprosto co chce, bez ohledu na občany a je naprosto jedno koho občané volili, protože výsledky různých hlasování bývají předem domluvené již v zákulisí. Takže co se týče senátu, je naprosto jedno, jestli vyhrál taťka Škaloud, nebo Witzany, nebo Hakenová. Běh věcí to nijak neovlivní. Takže občany bych z toho nevinila, je to v prolhaném systému.

175325

5.11.2008 13:02

RE: Mafián Bém

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 174989

Aniž bych se chtěl zastávat Béma a Jančíka, tak si laskavě zjistěte fakta, než napíšete nějakou pitomost. Jančík se do zastupitelstva bohužel dostal, jak vy ostatně píšete, ale propadl se z prvního místa na předposlední. Bém ovšem žádný volební výsledek nezrušil a Jančíka nikam nejmenoval, ale zvolilo ho řádně zastupitelstvo (po faktickém rozštěpení ODS na Praze 5). Může se nám to nelíbit, ale dokud nebudou zavedeny přímé volby starostů (se kterými i já jako jednou z mála věcí vašeho volebního "systému" souhlasím), je to legální postup a Jančík je legálním starostou...bohužel.

175031

8.11.2008 8:44

RE: Mafián Bém

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 175031

Můžete mi laskavě pane Vanguarde vysvětlit, proč Jančík narval do bombastické předvolební kampaně zbytečně nějakých, dejme tomu odhadem, 10 milionů korun? Vždyť se nemusel toho vůbec zúčastnit a nechat se rovnou navolit zastupitelstvem, ne?

Jeho odpůrci vydali časopis, ve kterém podrobně popsali veškeré ty zákulisní tanečky, co se tam dějí. Kdyby si ho kumpán Bém do zastupitelstva nepřál, tak by nebyl zvolen. Bém, coby primátor je zde nejhlavnější osoba a ty kariéristické figurky v zastupitelstvu jen poslušně plní jeho příkazy. Tak mi zde nevěšte bulíky na nos o legálních postupech. Bém se skutečně zachoval jako pravý mafián, protože naprosto ignoroval vůli statisíců občanů, kteří si Jančíka za starostu nepřáli.

175324

5.11.2008 17:40

RE: Mafián Bém

Mic 213.?.?.?

Reakce na 174989

Vzhledem k tomu ze jeden muj znamy pracuje ve statni sprave na dulezite funkci, konkeretne na radnici jednoho mesta ve stredoceskem kraji, tak tusim jak to funguje. On je takovy citlivy clovek, lidumil a poctivec a bohuzel tvrde narazil. Postup je takovy: sotva vstoupite na pudu uradu a jste v dulezite/rozhodovaci funkci probiha obdobi otukavani ze stran "klicovych osob". Napriklad se dozvedel ze nekdo z jeho vzdaleneho pribuzenstva se ptal jeho matky na jiste podrobnosti o nem. Pochopitelne nemohl nic najit.... Pote nastava faze kdy ruzne lide zastavajici ruzne frakce(vetsinou urednici a podnikatele dohromady) na urade se ho snazi navest na ruzne pro nej "prospesne" ksefticky. Tyto ksefticky nejsou pochopitlelne ciste, ale nikdo na ne "nemusi" prijit takze sou velice lakave. Pokud se tohoto nehodla zucastnit zacina dalsi faze kdy se umele vytvari v jeho rozhodovacich procesech situace, ktera laka k prijimani uplatku ci prijimani vyhody. Vsechny tyto komedie sou pouze kvuli tomu aby se clovek upsal dablu a "klicovi" lide na nej neco meli a posleze ho mohli vydirat a on mohl byt jejich clovek. Pokud ani toto nepusobi zacina faze, kdy se na nej snazi neco navleci jakykoliv pruser za kazdou cenu- opet s pozdejsi nabidkou vykoupeni za spolupraci....on se napriklad dockal i s falsovanim jeho rozhodnuti, nebo s tvrzenim ze neco rikal a neco nekomu porucil apod. Pokud si clovek vse hlida a je prakticky nenapadnutelnej prichazi posledni faze a to sikana na pracovisti - od neustaleho hledani duvodu pro jeho odvolani az napriklad hledani chybicek v praci jeho podrizenych a hrozenim o jejich propusteni ci infiltrace do jeho tymu lidi. Do toho vseho se musi clovek umet orientovat ve vztazich mezi jednotlivymi frakcemi a davat pozor aby se nestal soucasti jejich vnitrniho boje - napriklad pomoci nejakeho rozhodnuti. Toto se dlouho neda vydrzet. Posleze slabsi jedinec rad podlehne nektere frakci a je nucen s nekym spolupracovat. Muj znamy je znechucen a planuje odejit. Rikal ze nasel par spriznenych dusi a ty ho treba parkrat vytahli z budouciho pruseru, ci ho navedli jak se do neceho omylem nezaplest, ale proste na to nema zaludek. 6 let pry bohate stacilo. Z jeho zkusenosti rika, ze ponekud cistsi prostredi je na krajich. Co se tyka uplatku tak na komunalni urovni napriklad ohledne zmeny uzemniho planu je to priblizne od 50 000 - 100 000, ale najdou se i experti kteri se nechaj uplatit pro rozhodnuti, ktere ovlivni generace lidi po nich za 10 000. Pochopitelne oblibene jsou pak uplatky v nepenezni forme. [bliji]

175056

5.11.2008 8:35

KDO STOJÍ V POZADÍ ?

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Perzekuce lidí s jiným názorem nutí čím dál více lidí položit si otázku "Kdo za vším stojí?". Pochopitelně, že vše směřuje k lize proti antisemitismu a podobným židovským spolkům. Postupně se tak buduje NENÁVIST vůči židům. Aktivní a hysterické židovské organizace se již nestaví pouze do role obrané ale přímo útočí proti nepohodlným neždidům. Copak si židé neuvědomují, že taková nenávist obvykle nesměřuje pouze na NĚKTERÉ židy (INICIÁTORY) ale na židovské etnikum jako celek ? Copak židé neví že Goj bude zobecňovat ? Cožpak neví kam zobecňování vede ? ALE VĚDÍ ! A ZEJMÉNA židovští PROVOKATÉŘI, kteří stojí v pozadí kauz Sedláček apod. si velmi dobře uvědomují, že SVÝM jednáním vedou nežidy proti židům. VŠE co dělají, dělají právě s tímto cílem a zcela ÚČELOVĚ. Mocní židé ZÁMĚRNĚ VYTVÁŘÍ NENÁVIST vůči židovskému etniku. VÍ, že nežidé budou zobecňovat a TO JE TO CO POTŘEBUJÍ. PROČ ? Proč židé provokují proti SVÝM ? Jednoduše proto aby si vytvořili dokonalou obranu pro své jednání NYNĚJŠÍ I BUDOUCÍ. Na základě historické zkušennosti mohou jednoduše každého svého kritika zaškatulkovat do řad nacistů, neonacistů či antisemitů a znemožnit jej. Mohou např. volně lobovat v Americké či jiných vládách za Izraelské zájmy proti zájmům hostitelské země a NIKDO se je neodváží KRITIZOVAT protože by byl označen výše zmíněnými hanlivými názvy, jež vedou k společenské likvidaci. Proto máme KOREKTNÍ média a korektní politiky. VŠICHNI SE BOJÍME a to právě oni chtějí a pro tuto moc jsou ochotni obětovat zbytek židovstva, které jim slepě věří, že mluví jejich jménem a v jejich zájmu. ANTISEMITSKÉ nálady, které židovstvo provází po celé věky není bez příčiny. Tou příčinou není závist, že židé jsou bohem vyvoleným národem. Není to ani touha přivlastnit si jejich majetek. Uvažujme o příčinách všech židovských pogromů a dojdeme k faktu, že někdo onu nenávist vždy vyprovokoval. Židé ? Ne jen NĚKTEŘÍ z nich, kteří své SVINSKÉ praktiky páchají za živým štítem svých souvěrců. I v dnešní době je patrný nárůst antisemitských nálad. Pokud chce židovské etnikum skutečně zabránit dalším pogromům mělo by se především obrátit proti těm sviním ve vlastních řadách, kteří provokují ke střelbě a nastrkují před sebe celé židovstvo aby schytalo kulky místo nich.

174997

5.11.2008 10:51

RE: KDO STOJÍ V POZADÍ ?

Korutan 81.?.?.?

Reakce na 174997

Vyjádřil jste velmi jasně a jsem přesvědčený, že i velmi přesně princip a důvod, jakým a proč je všechno to dění okolo antisemitismu vedeno. Nakonec to potvrzuje i průzkum provedený židovskou organizací v Americe mezi řadovým židovským obyvatelstve, který ukázal, že 67% lidí této komunity nesouhlasí s politikou prováděnou jejich "představiteli". Výsledek průzkumu, o kterém vyšel článek i zde, konstatoval, že kdyby se nejednalo o židovské obyvatelstvo, byla by řada výroků dotazovaných považována za antisemitské. Toto mluví samo za sebe! Ty "ochranné" organizace řvou nikoliv za své etnikum, ale jen a jen za sebe. O to hlasitěji a agresívněji. Díky plošnému rozprostření v systémech všech důležitých států pak mohou své zájmy prosazovat velmi efektivně.
Je však otázkou jak dál? Při neustále hrubší a okázalejší demonstraci pozice ignorace práva i zákonů ze strany vládnoucích jElit, v souběhu s postupným, ale vytrvalým oklešťování základních občanských práv a svobod, a vydáváním prapodivných právních norem, které sice nejsou plně uplaňovány, ale k uplatění připraveny, jak dlouho ještě zůstane prostor na právní formu odporu? A je ten prostor ještě vůbec k mání? Nyní prolomili s trestem za názor hlásané principy demokracie a svobody slova, díky zprostituovaným novinářům za klidného chápání a souhlasu veřejnosti. A tak se ptám: Co přijde na řadu příště? Jaký průlom?!

175009

5.11.2008 12:16

RE: KDO STOJÍ V POZADÍ ?

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 175009

Zlaté tele na podstavci se chrání před svržením tím, že si na čelo nechalo namalovat šesticípou hvězdu. Pokud jej židé sami nesvrhnou, budou se před ním muset klanět. Budou muset za něj nastavovat krk tak dlouho dokud modlu nezničí sám stvořitel a je ZNOVU hromadně nepotrestá.

175026

6.11.2008 12:19

RE: KDO STOJÍ V POZADÍ ?

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174997

Ano, s tím naprosto souhlasím. [smích]

175136

5.11.2008 8:44

Příkaz k domovní prohlídce

WoTaN 195.?.?.?

Jsem jednou z osob, na které byl v tomto případě vydán hromadný příkaz k domovní prohlídce. Až po uvalení vazby na kamaráda Sedláčka jsem se dozvěděl, že policie měla již dva roky povolení k domovní prohlídce.

U Erika proběhla domovní prohlídka jen pro formu - asi by bylo divné, kdyby někoho vzali na vazbu a neudělali ani domovní prohlídku. Lenost je asi příčinou, proč soudruhy ani nenapadlo vyřídit si nové samostatné povolení k domovní prohlídce, a použili toto dva roky staré, čímž nám ostatním ukázali, že i k nám mohli kdykoli vtrhnout. Proč se tak nestalo víme všichni velmi dobře - proč oficiálně bez jakéhokoli důvodu dělat domovní prohlídky u lidí, kterým soudruzi bizoni již tajně prolezli byty a nenašli vůbec nic "závadného"...

Prakticky okamžitě po zatčení kamaráda Sedláčka se mi ozval náš agent s tím, že na mě (o ostatních se nezmiňoval) je již také podepsán zatykač, jen stačí doplnit, za co. Nemám důvod o jeho tvrzení pochybovat (několikrát se již jeho informace potvrdily).

A důvod toho všeho? Patřili jsme k blízkým přátelům Romana Elmara Skružného - tedy nepřítele státu č.1.

174999

6.11.2008 22:57

RE: Příkaz k domovní prohlídce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 174999

A důvod toho všeho? Patřili jsme k blízkým přátelům Romana Elmara Skružného - tedy nepřítele státu č.1.

Takže také neonacisté? Skružný byl neonacista ne?

175206

7.11.2008 1:58

RE: Příkaz k domovní prohlídce

mtk 80.?.?.?

Reakce na 175206

Víte co, Vy trumpeto provokatérský 84? Dejte si tu práci, a definujte termín neonacista. Potom zde napostujte názory Skružného a Sedláčka a začneme to pitvat a analyzovat; uvidíme, kam se dostaneme. Jestli nemáte chuť, tak táhněte, s prominutím, do plynu (editore sorry, vím, drsná metafora)

175222

7.11.2008 3:04

RE: Příkaz k domovní prohlídce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 175222

>Víte co, Vy trumpeto provokatérský 84? Dejte si tu práci, a
>definujte termín neonacista. Potom zde napostujte názory
>Skružného a Sedláčka a začneme to pitvat a analyzovat;
>uvidíme, kam se dostaneme. Jestli nemáte chuť, tak táhněte,
>s prominutím, do plynu
>(editore sorry, vím, drsná metafora)

Radíte-li mi, abych táhnul do plynu, tak jste sám vystihnul ten styčný bod a já už asi nemusím nic dále definovat.

Nebo tedy podejte vy sám vysvětlení souvislostí těchto věcí.

175226

7.11.2008 8:17

RE: Příkaz k domovní prohlídce

WoTaN 195.?.?.?

Reakce na 175206

Nálepka "neonacista" je opravdu nádherný argument.

175243

5.11.2008 9:58

Fašisti, fuuuuj!!

mtk 80.?.?.?

Tento článek nám celkem jasně odhaluje podstatu "extrémistů, nacistů, radikálů" a jiných splaškoidních názvů pro nepohodlné spoluobčany. Pamatuji si, jak byl zde na Zvědavci Sedláček bičován pro výše zmíněné "vlastnosti". Hovořme s těmito osobami, ptejme se jich na názory před tím, než je onálepkujem. Jestli Sedláček hovoří skutečně to, co si myslí, hovoří mi z duše. Jsem nacista, extrémista, radikál?

175006

5.11.2008 13:33

česká justice

.aj§po 195.?.?.?

...
jednoduše ověřitelné a tím nezpochybnitelné tvrzení, které nesvědčí o dobré odborné zdatnosti naší justice resp. právnických fakult. Jedním z důležitých a ve světě uznávaných hodnotících parametrů vědecké úrovně jednotlivých pracovníků a následně celých vědeckých institucí je počet publikací v renomovaných tak zvaných impaktovaných časopisech a zejména počet citací, tj. odezev na tyto publikace. Placených databází, které tyto údaje ve světovém měřítku shromažďují je několik (např. ISI Web of Knowledge), zde [3] a jsou obvykle přístupné na sítích vysokých škol a dalších vědeckých pracovišť. Tato pracoviště se těmito výsledky chlubí na svých stránkách, kromě právnických fakult, které nemají čím. Výjimkou je problematický omyl Právnické fakulty UK, která na svých stránkách uvádí publikace celé Karlovy univerzity, kam její pracovníci vůbec nepřispěli (zde) [4]. Stačí si ověřit publikační činnost členů Vědecké rady Právnické fakulty UK, což jsou její špičkoví pracovníci. Výsledek je neuvěřitelně tristní, naprostá většina profesorů a docentů této rady (35 členů) nemá za celou svou kariéru jedinou publikaci v renomovaném časopise. Výjimkou jsou 4 pracovníci, kteří mají dohromady celkem 10 impaktovaných publikací. O citacích se prakticky nedá mluvit. Pro porovnání uvádím, že počet publikací jednotlivých habilitovaných pracovníků na vysokých školách technického směru u nás i ve světě se počítá v desítkách. Nemyslím si, že takto zjednodušené kritérium vědecké úrovně by mělo být jediným kritériem, ale tak špatný stav podle mého názoru ukazuje, že zde neexistuje žádný kvalitní vědecký výzkum. Přitom rozvoj vědy určuje úroveň vysoké školy a jejich absolventů...

Novela zákona o soudech a soudcích nestačí

http://neviditelnypes.lidovky.cz/justice-novela-za...

175037

5.11.2008 16:19

RE: česká justice

cg,m 195.?.?.?

Reakce na 175037

Marie Benešová vydala jako Nejvyšší státní zástupkyně 19. prosince 2003 „Pokyn obecné povahy č. 12“, ve kterém přikázala státním zástupcům, aby všechna podání občanů, směřující proti státním zástupcům, soudcům nebo pracovníkům dalších státních orgánů odmítali, vraceli k doplnění, případně rovnou překvalifikovávali na méně závažné typy provinění. Vytvořila tak kastu nedotknutelných. Pokud se nepletu, pokyn platí dodnes.

Marie Benešová – Matka justiční mafie?
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-urban.ph...

175051

5.11.2008 18:57

RE: česká justice

panelak obama 78.?.?.?

Reakce na 175051

mno, z pera J Urbana, to je jako od Jocha, nebo Neffa. [bliji]

175061

15.11.2008 13:50

RE: česká justice

xfm 195.?.?.?

Reakce na 175037

Záhada: proč zmizely kádrové spisy
http://www.lidovky.cz/zahada-proc-zmizely-kadrove-...
>...

175861

28.1.2009 10:35

RE: česká justice

§iop 195.?.?.?

Reakce na 175037

Soudci kroutí hlavou i nad tím, že stát někdy při zadávání zakázek postupuje hodně nelogicky. Třeba u elektronických rejstříků spisů. Jiný systém od jiného dodavatele funguje na okresních soudech, jiný na krajských a třetí systém od třetího dodavatele na Nejvyšším soudu.
"Ty systémy nejsou propojené, takže já nemám přístup třeba do rozhodnutí krajských soudů," říká Prezident soudcovské unie Tomáš Lichovník.
http://aktualne.centrum.cz/domaci/soudy-a-pravo/clanek.phtml?id=626616


Proč ČOI tají informace?
http://aktualne.centrum.cz/finance/volny-cas-a-nakupy/clanek.phtml?id=627887&online

182321

5.11.2008 18:25

skvělý rozhovor

bigtrash 85.?.?.?

ten chlap ví co mluví, přeju mu hodně štěstí. Bohužel nejen ČR, nejen Evropa ale velká část světa je už dnes prolezlá korektností a "bojem proti antisemitismu", což není nic jiného než jen nálepka nepohodlným a těm co si dovolí kritizovat sionistická zvěrstva

175059

5.11.2008 19:21

RE: skvělý rozhovor

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 175059

"bojem proti antisemitismu" je take mineno, ze "antisemitismus" je rasizmus.
Jenze Zide jsou rasa asi tak jako Katolici.
Takze o co vlastne jde? [zahanbení]

175064

5.11.2008 19:25

Držím Eriku Sedláčkovi palce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Přestože by se možná našlo pár věcí, se kterým bych s panem Sedláčkem nesouhlasil, držím mu palce. Tento systém už je tak slabý, že své kritiky zavírá do kriminálu.

175065

5.11.2008 21:50

Ale oni jsou neonacisti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Ale pane Stwora, podíváte-li se např. na stránky hnutí Národní odpor, tedy hnutí, které je velmi blízko Dělnické straně i Eriku Sedláčkovi, najdete tam řadu článků, ve kterých se tito lidé sami od sebe a otevřeně hlásí k neonacismu. Hitlerovu okupaci vychvalují do nebe, apod další věci ve stejném duchu. U nich to není nálepka udělená zvenčí. Oni se k tomu otevřeně hlásí.

175076

5.11.2008 22:57

RE: Ale oni jsou neonacisti

google 84.?.?.?

Reakce na 175076

>Ale pane Stwora, podíváte-li se např. na stránky hnutí
>Národní odpor, tedy hnutí, které je velmi blízko Dělnické
>straně i Eriku Sedláčkovi, najdete tam řadu článků, ve
>kterých se tito lidé sami od sebe a otevřeně hlásí k
>neonacismu. Hitlerovu okupaci vychvalují do nebe, apod další
>věci ve stejném duchu. U nich to není nálepka udělená
>zvenčí. Oni se k tomu otevřeně hlásí.

tito vypatlanci sa otvorene hlasia k anticechizmu, podporuju mucenie,
vojnove zlociny na civilistoch, genocidu na detoch a sionizmus
(uznany oficialne takmer vsetkymi clenmi OSN za rasisticku ideologiu)
a napriek tomu ich nikto nechce dat pozatvarat ani do klietok, ani do
väzenia.

vy sa svojimi prispevkami otvorene hlasite k debilizmu a napriek
tomu vas nikto nezatvara nasilu do blazinca, ani nikam inam.

rozumieme sa?

175081

5.11.2008 23:07

RE: Ale oni jsou neonacisti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 175081

>>Ale pane Stwora, podíváte-li se např. na stránky hnutí
>>Národní odpor, tedy hnutí, které je velmi blízko Dělnické
>

>>straně i Eriku Sedláčkovi, najdete tam řadu článků, ve
>>kterých se tito lidé sami od sebe a otevřeně hlásí k
>>neonacismu. Hitlerovu okupaci vychvalují do nebe, apod další
>

>>věci ve stejném duchu. U nich to není nálepka udělená
>>zvenčí. Oni se k tomu otevřeně hlásí.
>
>tito vypatlanci sa otvorene
>hlasia k anticechizmu, podporuju mucenie,

>vojnove zlociny na civilistoch, genocidu na detoch a sionizmus
>(uznany oficialne takmer vsetkymi clenmi OSN za rasisticku
>ideologiu)

>a napriek tomu ich nikto nechce dat pozatvarat ani do klietok,
>ani do

>väzenia.
>
>vy sa svojimi prispevkami otvorene hlasite k debilizmu a napriek
>tomu vas nikto nezatvara nasilu do blazinca, ani nikam inam.
>
>rozumieme sa?

Četl jste laskavě vůbec můj příspěvek než jste jej napadnul? Pouze jsem popisoval to, co jsem četl. Nic víc.

175082

6.11.2008 0:35

RE: Ale oni jsou neonacisti

google 84.?.?.?

Reakce na 175082

>Četl jste laskavě vůbec můj příspěvek než jste jej napadnul?
>Pouze jsem popisoval to, co jsem četl. Nic víc.

a cital ste vy poriadne moj alebo len vase ego
vam sprostredkovalo pocit z precitaneho?

obkecavat dookola, k comu sa kto hlasi alebo nehlasi,
ci je naci, speleolog alebo homosexual, nie je jadrom
problemu. co to vobec znamena sa k niecomu hlasit?
ked poviem, ze Hitler dal vybudovat najlepsie dialnice v Europe,
ze ked hlasal, ze potrebujeme kreativny kapital a nie pozierajuci
a ze v tom mal pravdu, to zo mna robi neonacionalneho socialistu?

ked poviem, ze dalajlama ma zaujimave myslienky, s ktorymi by som
sa dokazal stotoznit, este zo mna nerobi budhistu. alebo sa mylim?

problemom je "demokraticke" zatvaranie ludi za nazory,
co evokuje neprijemne spomienky na zatvaranie inac mysliacich
do gulagov a ano, aj v casoch tretej rise do väzeni.
na jednej strane su ospravedlnovane fasisticke ciny statu
a na strane druhej, za obycajne zmyslanie jednotlivca,
bez akychkolvek cinov, dokazu tzv. demokracie posielat ludi
do väzeni a to ma byt ok?

preco by taketo zaobchadzanie so zakladnym pravom cloveka
na slobodu prejavu a slobodu sa zaujimat o co chce, naraz
malo byt v poriadku, len preto, ze sionisticka tlac potencialneho
kandidata na demokraticke gulagy oznaci za nacka a samych seba
oznacia za demokratov?

teraz rozumiete?

175090

6.11.2008 2:53

RE: Ale oni jsou neonacisti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 175090

obkecavat dookola, k comu sa kto hlasi alebo nehlasi,
ci je naci, speleolog alebo homosexual, nie je jadrom
problemu. co to vobec znamena sa k niecomu hlasit?
ked poviem, ze Hitler dal vybudovat najlepsie dialnice v Europe,
ze ked hlasal, ze potrebujeme kreativny kapital a nie pozierajuci
a ze v tom mal pravdu, to zo mna robi neonacionalneho socialistu?


Pane, zmíněný web blízký Sedláčkovi a DS podporuje Hitlera zcela otevřeně a v mnoha aspektech, mnohem více než jen tak, že "Hitler nechal postavit dálnice". Je to otevřený nacismus.

175098

6.11.2008 13:40

RE: Ale oni jsou neonacisti

google 84.?.?.?

Reakce na 175098

>Četl jsem článek od Skružného, ve kterém se zastává Dr.
>Mengeleho. Nechce se mi tady dávat odkaz. Najděte si jej.
>Skružný "vysvětluje", že Mengele prováděl "záslužnou"
>lékařskou vědeckou činnost, nejprve v "prestižním" Ústavu
>pro čistotu rasy, potom ve sběrných táborech. Léčebné
>metody se přece musí na někom zkoušet, píše Skružný.
>Když se vyzkouší na zvířatech, potom musí nastoupit lidé a
>není nic špatného na tom, když to jsou cikáni a židé.
>Takhle to píše.

>Ptám se: má být toto podle vás v rámci svobody projevu?

to je absolutna sloboda projevu, vy vymazany zidobolsevik. nech si kazdy
normalny urobi o tom obraz sam a nie na zaklade odporuceni nejakej rady
cervenych komisarov, vedenych z Tel-aviv-u.

a hlavne kde je suvis medzi Skruznym a Sedlackom vy NKVD-prokurator? [naštvaný]

najprv som si cez maly moment myslel, ze chcete skutocne diskutovat,
vy ale patrite medzi dusevnych anorektikov, ktorym sa neprieci klamat,
aby si upravili svet k svojmu nekrofilnemu obrazu sveta, lebo inac
by sa v noci pomocovali do vlastnej postele.

reagovat na vas inac, nez neustalym pripominanim vam toho,
akym ste v skutocnosti vy sam dusevnym trpazlikom,
s nazormi bolsevickeho komisara, vzdy pripravenym posielat
ludi do gulagov, za zlocin myslenia, je strata casu a ten kto to robi,
si nevazi sam seba.

vy ste si jednoducho svojvolne urobili medzi DS a NO osli mostik
(ako aj inac, ked ste osol) a robite Sedlacka zodpovedneho
za myslienky sirene na webe Narodneho Odporu.
cize za nieco, s cim on nema nic spolocne.
ale aky to problem pre nekrofilneho sionistu, ktory by posielal
ludi do väzenia len na zaklade vlastneho vypatlaneho pocitu
len aby sa v noci nepocikaval od strachu? no nie?

175147

6.11.2008 14:42

RE: Ale oni jsou neonacisti

Robocrep 217.?.?.?

Reakce na 175147

Takže vám nevadí, když někdo v rámci svobody projevu tvrdí že bylo zplynováno 6 mio židů?
To jenom tak pro pořádek...

175156

6.11.2008 17:51

RE: Ale oni jsou neonacisti

google 84.?.?.?

Reakce na 175156

>Takže vám nevadí, když někdo v rámci svobody projevu tvrdí
>že bylo zplynováno 6 mio židů?

to ste skutocne tak vedla, alebo tu musim
vsetko vysvetlovat ako malym detom?

mna tie ich zabavy na milony milionov zaujimaju asi
tak isto, ako sexualna predohra u Krovakov alebo
vasa sexualna orientacia a jej vplyv na urodu bavlny
v Uzbekistane po rozpade CCCP. nijak.

ak sa chcete spytat, ci mi vadi, ked niekto klame,
tak odpoved znie: ano!

ak sa chcete spytat, ci by som ho dal kvoli tomu zavriet,
tak odpoved znie. nie!

>To jenom tak pro pořádek...

tak uz mate teraz v hlave popratane?

175177

6.11.2008 20:26

RE: Ale oni jsou neonacisti

Robocrep 88.?.?.?

Reakce na 175177

>tak uz mate teraz v hlave popratane?

Trochu zbytečně moc slov, ale mám. [chechtot]

175195

6.11.2008 22:56

RE: Ale oni jsou neonacisti

google 84.?.?.?

Reakce na 175195

>>tak uz mate teraz v hlave popratane?
>
>Trochu zbytečně moc slov, ale mám. [chechtot]

u mna o slova nudza nikdy nebola.
mam na to aj svedkov. [oči v sloup]

175205

6.11.2008 20:00

RE: Ale oni jsou neonacisti

mtk 80.?.?.?

Reakce na 175156

>Takže vám nevadí, když někdo v rámci svobody projevu tvrdí
>že bylo zplynováno 6 mio židů?

>To jenom tak pro pořádek...


To nevadí nikomu, a už vůbec za to nikdo nepůjde sedět. Ať si kdo chcew tvrdí že bylo zplynováno 6 mil kohosi, ale ať umopžní lidem debatovat o tom, že to není pravda.

175193

6.11.2008 20:15

RE: Ale oni jsou neonacisti

mtk 80.?.?.?

Reakce na 175193

Omlouvám ze za překlepy.

175194

6.11.2008 23:01

RE: Ale oni jsou neonacisti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 175147

Tomu říkáte svoboda projevu, že mi nadáváte do nekrofilního sionisty vy psychopate?

175208

7.11.2008 0:09

RE: Ale oni jsou neonacisti

google 84.?.?.?

Reakce na 175208

>Tomu říkáte svoboda projevu, že mi nadáváte do
>nekrofilního sionisty vy psychopate?

vy si mylite diagnozu s nadavanim,
a slobodu prejavu s pravom na sirenie blbosti.

okrem toho si zamienate pojmy
psycholog a psychopat, vy pacient.

175216

7.11.2008 0:42

RE: Ale oni jsou neonacisti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 175216

>>Tomu říkáte svoboda projevu, že mi nadáváte do
>>nekrofilního sionisty vy psychopate?
>
>vy si mylite diagnozu s nadavanim,
>a slobodu prejavu s pravom na sirenie blbosti.
>
>okrem toho si zamienate pojmy
>psycholog a psychopat, vy pacient.

Podíváte-li se na začátek našeho rozhovoru, vy psychologu, budete si moci přečíst, že jsem pouze citoval Skružného, to vás patřičně dopálilo, zřejmě tím, že jsem odhalil jeho preference[smích]

175218

7.11.2008 1:49

RE: Ale oni jsou neonacisti

google 84.?.?.?

Reakce na 175218

>Podíváte-li se na začátek našeho rozhovoru, vy psychologu,
>budete si moci přečíst, že jsem pouze citoval Skružného,

nikde ste nikoho necitoval, len ste dal dokopy,
pekne po zidobolsevicky, Skruzneho so Sedlackom.
klamat a zavadzat, vase heslo.
oznacite svojvolne Skruzneho za nacka, potom svojvolne
z nich urobite kamaratov, z coho implikujete: Sedlacek je tiez nacek.

ja sa kamaratim z druholigovyn futbalistom z Unterhachingu.
podla vasej jebnutej ne-logiky, to zo mna robi druholigoveho futbalistu, no nie?

>to vás patřičně dopálilo, zřejmě tím, že jsem odhalil jeho preference[smích]

ake preference, vy yntelygent?

nepouzivajte cudzie slova, ktorych vyznam vam nie je jasny,
vypadate potom este blbsie nez zvycajne.
vase prispevky su slaboduche nie z dovodu, ze pouzivate
malo cudzich slov na nespravnych miestach, ale preto, lebo
postradaju veskeru logiku a vyznam. jedna sa len o akusticky
zhluk slov, o ktorom vam vas zakrnuty mozog podal informaciu:
"Pis junak, to mi dobre zneje, to by mohlo davat zmysel!"
musim vas sklamat, vas mozocek sa myli.

a keby ma mal kazdy nekrofilny pacient, ktory ma vidiny, dopalit,
tak by som si urcite vybral ine povolanie, vy veleduch.

175221

7.11.2008 3:21

RE: Ale oni jsou neonacisti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 175221

Dobře, tak znovu. Zde je např. okopírovaný fragment z článku od Skružného o Dr. Mengele, ve kterém legitimizuje jeho pokusy:

Obrovskou většinu tvořili obyčejní zločinci, kriminální elementy, lidé, kteří se štítili poctivé práce, podvodníci, šmelináři – prostě spodina lidské společnosti. A všichni tam byli na základě řádného soudního rozhodnutí. Jistě – byli tam ku př. i židé a cikáni. U nich (a podobných) je jejich škodlivost, méněcennost a kontraproduktivní existence prokázána a dána historicky a geneticky.

175228

7.11.2008 9:46

RE: Ale oni jsou neonacisti

hledac pravdy 66.?.?.?

Reakce na 175098

Pane Google, ty weby opravdu nacisticke jsou. Nezlobte se, ale kdyz si vzpomenu na plany ktere mel Hitler s nami Slovany, tak musim povazovat neonacistickeho Cecha nebo Slovaka za nesmirne naivniho a hloupeho cloveka !!

175252

6.11.2008 8:57

RE: Ale oni jsou neonacisti

Erik Sedláček 192.?.?.?

Reakce na 175076

Může mi anonymní pisatel nějak doložit, v čem je "Národní odpor velmi blízký Dělnické straně a mně?"

175118

6.11.2008 11:51

RE: Ale oni jsou neonacisti

mtk 80.?.?.?

Reakce na 175118

A můžete nám tedy celou situaci ohledně bloku "údajných" radikálů objasnit? Včera proběhla médii zpráva, že byl podán návrh na rozpuštěmí Dělnické strany kvůli propagaci nacismu. Mohl byste to nějak komentovat, eventuelně něco sdělit o DS? Díky

175131

6.11.2008 12:42

RE: Ale oni jsou neonacisti

Erik Sedláček 81.?.?.?

Reakce na 175131

1) Nevím, o jakém "bloku" radikálů je řeč a proč bych měl zrovna já nějak "objasňovat situaci". K DS se můžete podívat na její web.
2) Nic o rozpuštění DS kvůli propagaci nacismu jsem nezaznamenal, ale pokud to zaznělo, tak by mě ještě zajímala jediná konkrétní věc, kdy konkrétně k takové propagaci došlo. Například tady http://mostecky.denik.cz/zpravy_region/delnici-demonstrace-bude-klidna-ale-auta-si-radsi-.html vidím jiné odůvodnění: "Důvodů pro zrušení Dělnické strany je celá řada. Pro mě je jedním z nich prohlášení tiskového odboru DS ze 17. října 2008, který vyhlásil nulovou toleranci polistopadovému systému, po jehož odstranění už delší dobu volá,“ uvedl ministr."
3) Pokud jste vy pisatelem příspěvku, na který jsem reagoval, zapomněl jste mi odpovědět na mou otázku.

175140

6.11.2008 13:02

RE: Ale oni jsou neonacisti

mtk 80.?.?.?

Reakce na 175140

Nejsem pisatelem toho příspěvku. Že DS propaguje nacismus tvrdí v židoTV. Web DS znám, zajímá mě spíš něco navíc. Objasňovat pochopitelně nemusíte, ale mohl by jste, při dobré vůli - předpokládám, že se v prostředí nepohodlných a organizovaných názorových skupin orientujete (i když to možná nemusí být pro Vás bezpečné). Jinak mocným důvodem, abych volil DS v poslední volební frašce, byla právě Vaše kauza trestně-právního řízení za veřejnou prezentaci názorů. Zdravím [smích]

175144

6.11.2008 14:37

RE: Ale oni jsou neonacisti

Erik Sedláček 216.?.?.?

Reakce na 175144

Tak to se omlouvám, odpovědi od anonyma se asi nedočkáme [smích]
Zprávy TV JUDA jsem neviděl a absolvovat je na netu kvůli jediné této reportáži nehodlám, ale otázkou zůstává, v čem spočívala ta konkrétní propagace nacismu. To nám média jako vždy v podobných případech už asi neřeknou.
Jinak ta otázka ohledně "nepohodlných skupin" je skutečně tak všeobecná, že nevím, co k tomu říct, ani si nemyslím, že je tady na to dostatek prostoru [smích]

175155

6.11.2008 19:27

RE: Ale oni jsou neonacisti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 175155

Tak tady je anonym. Odpověděl jsem vám okamžitě, ale nemám tady předplatné a asi jsem překročil počet příspěvků za měsíc, tak to sem neprošlo. Tudíž píšu odjinud. No takhle: souvislost mezi NO a DS a Vámi: NO na svém webu přeci všestranně podporuje akce DS až bych řekl, že se na nich podílí. Asi takhle. vycházím z toho, co sám čtu, nemám zapotřebí jinak. Také vy na webu NO publikujete, ačkoli to nemusí znamenat, že máte s NO něco společného.Ale ta podpora akcí DS na webu NO je přeci jednoznačná ne?

Nevím, kdy se zase dostanu sem na internet.

175186

7.11.2008 9:11

RE: Ale oni jsou neonacisti

Erik Sedláček 66.?.?.?

Reakce na 175186

NO se na akcích DS nepodílí. Jestli propaguje naše akce? Pokud vím, propaguje například i akce Ne základnám a účastní se jich. Na základě vaší logiky by se tedy dalo tvrdit, že "jde o hnutí velmi blízké Ne základnám", nebo kdyby podpořili akci ODS, že "jde o hnutí velmi blízké ODS".

Na webu NO, nepublikuji. Pokud si přebírají nějaké mé články, je to jejich věc, stejně jako si tento rozhovor převzal Zvědavec, Prop a další weby.

175247

7.11.2008 12:23

RE: Ale oni jsou neonacisti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 175247

Tak tedy podejte sám nějaký výklad z čeho vy vycházíte a v čem se lišíte (shodujete) např. s NO. Anebo nálepka neonacisty může také vyhovovat, abyste nohl odvetně nálepkovat protistranu?[smích]

175267

8.11.2008 9:45

RE: Ale oni jsou neonacisti

Erik Sedláček 65.?.?.?

Reakce na 175267

Mně to ani nevyhovuje, ani nevadí. Ve skutečnosti mi to je naprosto jedno [smích]
Nevidím tady prostor na nějaký svůj politický profil, ani se mi nechce nad tím uvažovat a věnovat tomu čas. Zas takovou čtenost ta diskuse asi nemá, aby mi to za to stálo [smích]

175326

8.11.2008 13:00

RE: Ale oni jsou neonacisti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 175326

Sanozřejmě že jsem nemyslel v rámci této diskuse.-[smích]

175337

7.11.2008 23:10

RE: Ale oni jsou neonacisti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 175247

Tady anonym: tak tedy vyjádřete písemně vaše východiska, kam se řadíte, kam se neřadíte, vysvětlete se. Pravda, díky různým nálepkám si to může vyžádat větší prostor, ale to se nedá nic dělat. Určitě by to bylo zajímavé.

175318

6.11.2008 12:13

RE: Ale oni jsou neonacisti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 175118

Například Národní odpor na svých stránkách přece všestranně propaguje akce Dělnické strany.

175134

6.11.2008 12:21

RE: Ale oni jsou neonacisti

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 175118

Věříte, že je společnost obroditelná skrze současný politický systém? Tím myslím, má vůbec nějaká strana (i DS) vůbec šanci hrát jinou roli, než tu „užitečnou“?

175137

6.11.2008 13:40

RE: Ale oni jsou neonacisti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 175118

Může mi anonymní pisatel nějak doložit, v čem je "Národní odpor velmi blízký Dělnické straně a mně?

Z nějakého důvodu se moje první odpověď nezobrazila. Tak přeci stačí se podívat na stránky Národního odporu. NO jednoznačně a všestranně akce DS podporuje - vlastně až spoluorganizuje.

175148

6.11.2008 18:30

RE: Ale oni jsou neonacisti

Pavel -Čert- Němec 78.?.?.?

Reakce na 175118

Jak sem zaregistroval, tak tech desinformaci je cela rada. Kdyz se naposledy rozpustilo shromazdeni na vaclavaku, tak zaznelo i jmeno Sedlacek. Kdyz sem uvidel, ze tu pisete, tak sem si vzpomel a dal to do googlu.

Napr. tady pisou:
Jedním z řečníků byl Erik Sedláček, proti němuž policie podle Hulana zřejmě zahájí úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka.

Tady zase:
Úředníci pražského magistrátu rozpustili dnešní shromáždění nacionalistické Národní strany na Václavském náměstí. Vysvětlili to xenofobními a rasistickými výroky, které zazněly z úst člena strany a svolavatele shromáždění Pavla Sedláčka.

Zda se, ze ma nekdo v tech Sedlaccich trochu zmatek. Nakonec ja sem mel doted taky.

Osobne vidim problem v tom, ze kdykoliv se objevi nejake "narodni" hnuti/strana/cokoliv, tak at uz to vede Erik nebo Pavel, vzdycky se kolem ochomitaji hole lebky a podle projevu to vypada, ze nejvetsim problemem lidstva jsou cigani, arabi, zidi a pristehovalci. To se mi zda trochu omezene na zvoleni do parlamentu. Mimochodem vi nekdo, proc ma DS v nazvu "delnicka"? To jako, ze jsou to vsichni lopaty?

175178

7.11.2008 2:12

RE: Ale oni jsou neonacisti

mtk 80.?.?.?

Reakce na 175178

>Osobne vidim problem v tom, ze kdykoliv se objevi nejake
>"narodni" hnuti/strana/cokoliv, tak at uz to vede Erik nebo
>Pavel, vzdycky se kolem ochomitaji hole lebky a podle projevu to
>vypada, ze nejvetsim problemem lidstva jsou cigani, arabi, zidi a
>pristehovalci. To se mi zda trochu omezene na zvoleni do
>parlamentu. Mimochodem vi nekdo, proc ma DS v nazvu "delnicka"?
>To jako, ze jsou to vsichni lopaty?

A co čekáte od parlamentní strany ČR? Že bude řešit záležitosti v Zimbabwe? Nebo světové ceny ropy, zlata, či osídlení Antarktidy? Nejdříve bychom si měli udělat pořádek (mírumilovný, nenásilný, nesobecký) zde u nás doma, mj. také ohledně cikánů a přistěhovalců (=tedy +- STOP), a pak se uvidí. A ohledně těch "holých lebek" bych to snad možná viděl tak, že někdo sedí za PC a tlachá, a "jiný" vyráží do ulice (toto berte ovšem s nadsázkou). [mrknutí jedním okem]

175223

7.11.2008 10:41

RE: Ale oni jsou neonacisti

Pavel -Čert- Němec 78.?.?.?

Reakce na 175223

Vicemene souhlasim, ale nejsem si jisty, zda do schematu "mírumilovný, nenásilný, nesobecký" zapadaji vyroky typu "bila sila", "Cechy Cechum" nebo "nic nez narod". Nakonec posledni projev P. Sedlacka(NS) po promitani Fitna nepotrebuje komentar:

Pro další barvu není na naší vlajce ani na našem území prostor.
...
Loni jsem vzpomenul drogová doupata žlutých. Ukrajinskou, mongolskou a kazažskou námezdní sílu, která vám krade práci. Zmínil jsem teroristické islamisty v brněnské mešitě či negry, kteří okupují nemalou část tohoto, ano tohoto náměstí. Rád bych Vás pozval na malou a poklidnou procházku tímto krásným městem, chtělo by se říct na lov, ale to sem nepatří, snad příště.


NO a DS jsou jsou to samy v blede modrym, stejne tak ANTIFA. Maji moji podporu z hlediska svobody slova, ale tim to hasne. Doufam, ze ma narod dostatek soudnosti a podobne vypatlance do parlamentu nikdy nepusti. To, ze maji v ledascem pravdu a nevoni systemu, rozhodne neni duvod je volit...

175262

7.11.2008 13:18

RE: Ale oni jsou neonacisti

google 84.?.?.?

Reakce na 175262

>Doufam, ze ma narod dostatek soudnosti a podobne vypatlance
>do parlamentu nikdy nepusti.

zda sa, ze nerozumiete zakladnym principom
fungovania ludskej psychiky, pan Cert.

a)vas narod a nielen ten, je schopny vzdy pustit do parlamentu
najväcsich vypatlancov, nevzdelancov a psychopatov, akych
sa da uprostred neho najst. (Bush, Tupohlavek....)

b)prave neexistujuca sloboda slova, je najlepsim klucom do
parlamentu, pre strany, ktore vam az tak celkom nevyhovuju.

c)mate radsej v parlamente strany, ktore klamu, podvadzaju, kradnu,
su prespikovane sionistami, us-agentami, nez strany, ktorych jedine
previnenie je, ze sa neorientuju v dejinach tak, ako to vy povazujete
za jedine vhodne, preferuju vlastny narod pred multi-kulti, hovoria to,
co si skutocne myslia a maju od siopress nalepku nackovia?

aby sme nezaviedli diskusiu do nespravnych koleji, ja osobne ziadne
pravicove ani lavicove strany nevolim. raz som volil Schrödera, lebo sa
odmietol zucastnit po boku vojnoveho zlocinca Busha na jeho vojnovych
zlocinoch v Iraku a to mi bolo vaznejsie nez vsetko ine a nikdy viac som nevolil.
pokladal som urcity cas CSU za relativne dobru stranu (uz nie).

175276

7.11.2008 13:52

RE: Ale oni jsou neonacisti

Pavel -Čert- Němec 78.?.?.?

Reakce na 175276

Pane google, placete na spatnem hrobe. Nemam zadne iluze o tom, jak system funguje, co za vypatlance nam tzv. vladne a je mi uplne jedno jak koho siopress nalepkuje. Ja si jen myslim, ze z blata do louze neni nejlepsim resenim soucasneho stavu...

175283

7.11.2008 14:40

RE: Ale oni jsou neonacisti

google 84.?.?.?

Reakce na 175283

ked sa niekto roky vala v blate, tak mu pride kaluz ako prijemna zmena.

175285

8.11.2008 10:24

RE: Ale oni jsou neonacisti

mtk 80.?.?.?

Reakce na 175262

>...
>Loni jsem vzpomenul drogová doupata žlutých. Ukrajinskou,
>mongolskou a kazažskou námezdní sílu, která vám krade
>práci. Zmínil jsem teroristické islamisty v brněnské
>mešitě či negry, kteří okupují nemalou část tohoto, ano
>tohoto náměstí. Rád bych Vás pozval na malou a poklidnou
>procházku tímto krásným městem, chtělo by se říct na lov,
>ale to sem nepatří, snad příště.}

Pane Čerte, v čem vidíte problém na této tezi? Jaký smysl má živelná imigrace, když se zde tyto cizí národnostní skupiny věnují kriminální činnosti? Nemáme dost vlastních kriminálníků? Není vhodné nastavit imigraci tak, aby naši společnost obohacovala o společenský výkvět, nikoliv o lůzu? Potřebujeme levné námezdní pracovní síly jen proto, aby (nejen) nadnárodní korporace nemusely vyplácet adekvátní mzdu místním? Myslím, že reakce jako je výše pramení z toho, že imigrace se vyvíjí silně negativním směrem. Pak padají tvrdá a negativní slova. Je pravda, že by bylo vhodnější zacílit na skutečné vyníky a plánovače multi-kulti, než na jejich vpodstatě oběti.

175330

8.11.2008 12:21

RE: Ale oni jsou neonacisti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 175330

Nejsem Čert, ale určité problémy s tím výrokem mám. Tohle je už přehnané xenofobní štvaní.
- neznám teroristické islamisty v Brně
- nevím o žádném náměstí v ČR, vlastněném "negry"
- nejsem ani pro lynčování (lov), a ani pro omezování základních práv pana Sedláčka. Svoboda musí být pro všechny, všem stejná pravidla.
A samozřejmě včasná, rozumná regulace, ne až řešení ex-post, poté, co jsme sem někoho pustili. Jsme zde doma, takže si do domu můžeme pustit koho my chceme (a jiné nevpustit). Problém je, když si sem jako hosty nebo i jako stálé obyvatele domu pustíme jiné lidi, a pak jim po letech idiotsky říkáme "sorry, víte... my jsme se rozmysleli jinak".
Důležité je taky o věcech informovat, diskutovat - a pak rozhoduje většinový názor. A to by pak mělo být respektováno všemi.

Úplně jiná věc je určitá skupina "našich" obyvatel-příživníků, kteří jsou navíc agresivní, nerespektují zákony, napadají jiné, ozbrojují se, nejsou policií odzbrojeni ani napadeni/zpacifikováni (podobně jako občané napadení na Litvínovském náměstí i jinde) - zde už asi nic než lynč nepomůže, pokud policie neumí a zřejmě ani nechce zjednat pořádek a řád u tohoto drzého a sprostého etnika. Kde nepomáhá stát, musí si lidé pomoci sami. Bohužel.
http://www.youtube.com/watch?v=dvircjaRX8c
http://www.zvedavec.org/prispevky/2008/10/2836-prichazi-nadvlada-romu.htm

175335

8.11.2008 19:06

RE: Ale oni jsou neonacisti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 175335

Úplně jiná věc je určitá skupina "našich" obyvatel-příživníků, kteří jsou navíc agresivní, nerespektují zákony, napadají jiné, ozbrojují se, nejsou policií odzbrojeni ani napadeni/zpacifikováni (podobně jako občané napadení na Litvínovském náměstí i jinde) - zde už asi nic než lynč nepomůže, pokud policie neumí a zřejmě ani nechce zjednat pořádek a řád u tohoto drzého a sprostého etnika. Kde nepomáhá stát, musí si lidé pomoci sami. Bohužel.

Je velký omyl vztahovat toto na celé etnikum. Je to také velká mediální dezinformace - snaha svalit na někoho vinu za vše a odpoutat od někoho jiného pozornost.

175353

8.11.2008 15:33

RE: Ale oni jsou neonacisti

Pavel -Čert- Němec 78.?.?.?

Reakce na 175330

Pane mtk, ja myslim ze jste si odpovedel sam. Problemy imigrace je nutne resit jinak nam prerostou pres hlavu, ale urcite ne v rezii zfanatizovanych imbecilu, kteri maji v hlave stejne jako na hlave. Jedna vec je ochrana narodnich zajmu a druha vec je tolerance mezi narody a kulturami. Pokud nekdo nabidne alternativu, ktera bude zahrnovat omezeni imigrace a nekompromisni pristup k tem stavajicim, aniz by pritom vykrikoval "nic nez narod" a mluvil o negrech, zlutych nebo teroristickych islamistech, rad ho podporim. Myslim, ze je jeste dost casu udelat v zemi poradek a zastavit planovace multi-kulti aniz by jsme museli podporovat tenhle xenofobni humbuk nekolika deprivatu, kteri si mysli, ze vlastenectvi = nenavist vuci vsem ostatnim...

175345

5.11.2008 23:46

Holt jsou rovni a rovnejsi.

Rene Bartosek 68.?.?.?

My to tady na Zvedavci dobre vime, takze cemu se vlastne tak blbe divime? Navic uz Orwell vedel, ze ministerstvo pravdy a lasky se nemyli.

175086

6.11.2008 0:01

Dnes to bylo i oficiálně přiznáno

bigtrash 85.?.?.?

Když dnes ministr vnitra Langer s velkou pompou oznamoval svůj návrh na zrušení DS a jeden z přítomných novinářů se ho optal, co bylo hlavním důvodem jeho rozhodnutí, bez hnutí brvou řekl: Jednou z posledních kapek bylo prohlášení na jejich webu že vyhlašují nulovou toleranci k polistopadovému vývoji v ČR a po jehož odstranění již delší dobu volají.
Jinými slovy, lidé kteří bojují proti současnému pseudodemokratickému systému už dnes nebudou pouze nálepkováni jako "extrémisté", "neonacisté" a jinými pejorativními pojmy, ale ode dnešního prohlášení páně Langera asi rovnou půjdou k soudu jako Erik Sedláček

175087

6.11.2008 0:23

RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 175087

Ale oni jsou neonacisti, fakt[smích] Přečtěte si jejich weby. Otevřeně se k tomu hlásí.

175089

6.11.2008 3:06

RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 175089

Ale to neni podstatne jestli do haje nekdo je neofasista ( kdyz uz ), nekdo sionista, nekdo bolsevik, nabozensky ci jiny fanatik... Podstatne je zavedeni trestu ideozlocinu!! Kdyz nekdo bude vykladat, ze vyloupi banku, tak rozumim tomu, ze policajti zbystri, ale dokud nezacne realizovat tenhle ne dvakrat chytry napad, a nedostane se do konfliktu se zakonem, tak si muze zvanit, co chce.

Banky bylo lepsi tunelovat a momentalne je velmi moderni provadet defraudaci na zaklade spatneho odhadu podnikatelskych rizik a nechat se pres statni pomocne balicky vyplatit za "dobrou" praci zlateho padaka. Princ Hary dosel na maskarni v uniforme SS. Dostal doma sodu, musel na exkurzi do Osvetimi, ale nikdo ho nema pravo stihat za ideozlocin, i kdyby to od nej nebyla recese. At si kdo chce hlasa nenavist na jakemkoliv zaklade, ale dusledkem nemuze byt basa, ze se muze dostat do mezinarodni izolace je druha vec.

Pokud vsak dojde k realizaci ideologie ve forme zlocinu, ktere porusuji vseobecne platne zakony, tak teprve pak nastupuje vynuceni dodrzovani zakonu. Zakon, o sireni nenavisti nebo jak se jmenuje, je v rozporu z Ustavy zarucenou svobodou projevu. Tresta skutecne projevy nenavisti ve forme nasili, naprosto v poradku. Nase Ustava sice klickuje, ale treba prvni dodatek Americke Ustavy je nekompromisni. A svete div treba USA nikdy neprosli za dobu sve existence dikataturou. Pes je zakopany jinde nez v represivne postavenem pravu omezujici nadmerne individualni svobody.

175099

6.11.2008 3:25

RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 175099

Četl jsem článek od Skružného, ve kterém se zastává Dr. Mengeleho. Nechce se mi tady dávat odkaz. Najděte si jej. Skružný "vysvětluje", že Mengele prováděl "záslužnou" lékařskou vědeckou činnost, nejprve v "prestižním" Ústavu pro čistotu rasy, potom ve sběrných táborech. Léčebné metody se přece musí na někom zkoušet, píše Skružný. Když se vyzkouší na zvířatech, potom musí nastoupit lidé a není nic špatného na tom, když to jsou cikáni a židé. Takhle to píše.

Ptám se: má být toto podle vás v rámci svobody projevu?

175100

6.11.2008 4:01

RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 175100

Ano. Ma to byt soucasti svobody projevu! Kazdy clovek si muze sam udelat usudek. Pokud bych jam mel reagovat verejne, tak bych napsal, v cem konkretne spocivala "vedecka cinost" Mengeleho. Pokusy na lidech a obvzlast na detech, pokud vim jsou ilegalni muzou byt posouzeny jako muceni, vrazdy a v masovem meritku jako genocida. Zverstva jsou v otevrene svobodne spolecnosti neobhajitelna, ale za predpokladu, ze nikdo nemuze rozhodovat o tom, co se je korektni nebo legalni a muze ci nemuze byt receno. Pravda se nejlepe naleza ve vymene nazoru, a ze se casto vitezum a mocnym pravda nehodi? O duvod vice nedovolit omezovat svobodu projevu.

175101

6.11.2008 4:14

RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 175101

Souhlasím s tím, že "pravda se nejlépe nalézá ve výměně názorů". To ano. Ale co když názor, který je dostatečně propagovaný a uchytí se, povede potom ke genocidě? Svobodná diskuse přeci nezaručuje nějakou "stabilizační vzájemnou kompenzaci" všech názorů. ale může se vymknout z ruky.

175102

6.11.2008 5:20

RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 175102

Podivejte se na priklad anglosaske spolecnosti a na jeji mimoradnou rezistenci vuci totalitnim systemum. V USA neni zakazana ani propagace fasismu a vsadim boty, ze s nejakym nastupem fasismu budou problemy spise v Evrope nez v anglosaskych zemich. Prave svobodna diskuse a pristup k informacim je mnohem bezpecnejsi zarukou ke stabilite nez ponechani klacku v rukou nekoho s moci, treba statu.

Kdo zaruci, ze nekdo nezneuzije postaveni toho, kdo rozhoduje o tom, co je a co neni mozne vyjadrit? Nemecko, Italie, bolsevismus to jsou draze zaplacene zkusenosti. Fasismus ani zadna totalita se nerodi zdola, tam jsou pouze plosne vytvorene podminky, ktera jsou pouzity. A prave nereseni situace vedouci k nejakym plosnym podminkam a zneuziti teto situace je velmi obtizne ve spolecnosti se silnou svobodou projevu. Akce-reakce. Silna propagace fasismu ( ale i cehokoliv jineho ) vyvola silnou ideovou opozici. Kvalitni myslenky nepotrebuji byt tlacene propagandou.

175107

6.11.2008 6:01

RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 175107

To je sice pravda, že s nástupem fašismu mohou být spíše problémy v Evropě než třeba v USA, ale je otázka, čím to je. Třeba tím, že USA jsou skutečně melting pot a jsou vlastně národnostně vykořeněné, než tím, že by tam nebyla zakázána propagace fašismu.

Myslím, že je to o extrémech. Určitě existují velké a nevyužité rezervy ve svobodě slova, ale věřím, že současně tam musí být nějaká hranice.

A pokud se týká USA, tak ten přístup k informacím, nebo spíše jejich využívání je z evropského hlediska k smíchu. Jak tam média s lidma vorají. 8 let Rep, 8 let Dem a k tomu hraje Hollywood.

Já považuji za nejvážnější omezení svobody slova zcela dobrovolnou mytologizaci dějin. Tedy to, že si společnost vykládá dějiny tak, jak se jí líbí, asi jako když se vybírá dortíček v cukrárně - a ztratí se pravda a dokonce i schopnost tu pravdu popsat.

175110

6.11.2008 12:07

RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno

mtk 80.?.?.?

Reakce na 175110

Opomněl jste jednu podstatnou věc, a tou je falzifikace dějin. Na poctivé zhodnocení evropských dějin 1933-1945 si ještě musíme počkat a je naprosto nemyslitelné, aby se zakazovalo přemýšlet a nahlas hovořit a zpochybňovat "zmanipulovanou a znásilněnou historii". Dokud nebude jasno, zda byly zplynovány miliony anebo NULA (mluvím jen o zplynování), tak je omezování svobody slova nic než totalitní praktikou. Zcela pozitivní role spojenců a zcela negativní role Německa je přesně takový nebezpečný extrém, jaký (neprávem?) přisuzujete tzv. neonacistům.

175133

6.11.2008 12:30

RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 175133

Přesně tak! Doporučuji tento článek a také další článek.

175138

7.11.2008 0:08

RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 175110

Voraji nevoraji, Zundela museli vyhostit, protoze v ramci jurisdikce USA je trestne za sve nazory nepostizitelny. Kdyz nabidli generalovi Butlerovi v USA ve 30-tych letech podporu pro vojensky puc, tak ten to odmitl. Podporu rozhodne nenabidla nejaka extremisticka organizace, ale velmi "uctyhodni" lide. Nemusi se to libit, ale silna svoboda projevu vytvari tu stabilitu, po ktere volate. Dalsi hezky priklad je Svycarsko, multietnicky stat s nemeckou i italskou mensinou. Za sousedy Mussoliniho Italie a Hitlerovo Nemecko a presto ve Svycarsku nenastoupil fasismus, dokonce si Svycari pohlidali i svou neutralitu, coz mi prijde neuveritelne, kdyby se to proste nestalo.

175215

7.11.2008 7:59

RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno

Sam Ting Wong 213.?.?.?

Reakce na 175215

Ohledně Švýcarska je potřeba vzít v úvahu skutečnost, že tam bylo významné bankovnictví. Neumím doložit, kdo ty banky vlastnil, ale pokud je náhodou vlastnila jedna rodina, co ráda financuje války, tak mě nepřekvapuje, že se válka (a další nepříjemnosti) Švýcarsku vyhnula.

175241

7.11.2008 15:20

RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 175241

Ja nemam paru jaka je struktura vlastniku bank ve Svycarsku, ale to co rikate by mohlo hrat vyznamnou roli. Presto je vsak Svycarska nezavislost starsiho data pred napoleonskymi valkami, kdy vzrostl politicky vliv domu Rotschildu v Evrope.

175287

6.11.2008 23:27

RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno

Dale Coper 84.?.?.?

Reakce na 175107

>Podivejte se na priklad anglosaske spolecnosti a na jeji mimoradnou rezistenci vuci totalitnim systemum. V USA neni zakazana ani propagace fasismu a vsadim boty, ze s nejakym nastupem fasismu budou problemy spise v Evrope nez v anglosaskych zemich<

Souhlasím. V Evropě snad nehrozí přímo fašismus ale neřešený problém s muslimskou minoritou je voda na mlýn různých xenofobních stran (viz poslední volby v Rakousku)

175210

6.11.2008 19:55

Nazývejme věci pravým jménem

Dale Coper 84.?.?.?

To je oblíbená mantra všech politicky nekorektních. Erik Sedláček je neonacista. I když on sám by se nejspíš označil za národního socialistu mezi svými na webu hooligans.cz kam přispívá. Samotné vedení Dělnické strany jako předseda Vandas asi nejsou neonacisté ale mezi DS a NO existuje spolupráce. Skinheadi a fotbaloví chuligáni z Národního Odporu v tričkách Thor Steinar chodí na demonstrace Dělnické strany což by o sobě ještě nemuselo nic znamenat ale vystupují na nich jako řečníci. Na kandidátkách DS byli lidé z Národního Odporu včetně Sedláčka. DS spolupacuje i s německou stranou NPD která má na svém webu jako součást Německa i naše Sudety. Spojení DS s neonacisty přineslo této straně jistý volební úspěch v krajských volbách (na rozdíl od Národní strany která se jasně distancuje od Národního Odporu a ve volbách zcela propadla) Sedláčkovy pomatené názory by samozřejmě neměli být trestné.

175192

6.11.2008 20:36

RE: Nazývejme věci pravým jménem

Aja 74.?.?.?

Reakce na 175192

A jaky je, podle vas, rozdil mezi narodnim socialistou a neo- (novym) narodnim socialistou?

175198

6.11.2008 21:13

RE: Nazývejme věci pravým jménem

Dale Coper 84.?.?.?

Reakce na 175198

>A jaky je, podle vas, rozdil mezi narodnim socialistou a neo- (novym) narodnim socialistou?<

Prakticky zanedbatelný. Čeští neonacisté jsou obzvlášt k smíchu. Sice lezou svým německým soukmenovcům do pozadí ale na každoročním pochodu k hrobu Rudy Hesse jim nedovolili ani proslov protože česká vláda odmítá zrušit Benešovy dekrety.

175200

6.11.2008 22:56

RE: Nazývejme věci pravým jménem

pepep 83.?.?.?

Reakce na 175200

Ano, nazývejme věci pravým jménem!
"Hluboce s vašimi názory nesouhlasím, ale vždycky budu hájit vaše právo svobodně je říkat."


Napsal to, myslím, Karel Čapek v Apokryfech. Nevím, možná se mýlím, ale není to podstatné.

Podstatné je, že to je nejlepší definice svobody slova, kterou znám.
Mělo by to být vytesáno v kameni na každém ministerstvu spravedlnosti na světě.

Jakmile někomu seberu právo svobodně hlásat i sebevětší pitomost, svoboda slova se de facto stává jen prázdným pojmem bez obsahu.

175204

7.11.2008 8:57

RE: Nazývejme věci pravým jménem

WoTaN 175.?.?.?

Reakce na 175204

Autorem citátu je Voltaire. Souhlasím, že jde o nejlepší definici svobody slova.

175245

7.11.2008 8:09

RE: Nazývejme věci pravým jménem

Robocrep 217.?.?.?

Reakce na 175200

>Čeští neonacisté jsou obzvlášt k
>smíchu. Sice lezou svým německým soukmenovcům do pozadí ale
>na každoročním pochodu k hrobu Rudy Hesse jim nedovolili ani
>proslov protože česká vláda odmítá zrušit Benešovy
>dekrety.

To je správná poznámka. Já proti nacionalismu nic nemám, ale když
se začnou paktovat český nacionalisti s německejma tak co to je za tajtrdlíky? Nějakej "nadnárodní nacionalismus," nebo co?

Je to jako když Saša nebo Mirek hřímá že si nenecháme do ničeho kecat od Rusů, a potom uposlechnou příkazy z USA.

175242

7.11.2008 8:59

RE: Nazývejme věci pravým jménem

Saša 74.?.?.?

Reakce na 175242

>Já proti nacionalismu nic nemám

Vidíte, zde se shodujeme, jsem hrdý, že jsem Čech a myslím, že je to dobře, ač tam nežiji a jsem více méně světoobčan. Podobné to bude s každou národností a ještě to nemusí být konfliktní. Až přespříliš hrdí nebývají Češi nebo Němci, alespoň v našich očích jsou to Američané a Židé, u obou národů je původ nejistý a ta nacionálnost a sebevědomí přehnané.

>Je to jako když Saša nebo Mirek hřímá že si nenecháme do
>ničeho kecat od Rusů, a potom uposlechnou příkazy z USA.

Kde jsem Vám nebo snad Mirek šlápl na kuří oko? Jaké příkazy z US posloucháme? [chechtot] Moje a Vaše názory pane Robocreb jsou většinou podobné, Vy vidíte nějakou hrozbu v Rusku? [chechtot]

175246

7.11.2008 9:50

RE: Nazývejme věci pravým jménem

Robocrep 217.?.?.?

Reakce na 175246

>Kde jsem Vám nebo snad Mirek šlápl na kuří oko? Jaké
>příkazy z US posloucháme? [chechtot] Moje a Vaše názory pane
>Robocreb jsou většinou podobné,

Nechtě jsem si vás vzal do huby [velký smích]
Samozřejmě jsem myslel pana "Spojeneckézávazky" Vondru.

>Vy vidíte nějakou hrozbu v
>Rusku? [chechtot]

Já vidím hrozbu ve všech extrémně silných entitách. A to Rusko je. Stejně jako jiné velmoci.

Je to jako když cestou temnou ulicí a potkáte dvoumetrového po zuby ozbrojeného hromotluka a malé děcko. Kdo z nich je větší hrozba je jasné. No a nacionalizmus znamená jednat s oběma jako se sobě rovnýma. A posilovat, abych se jich nemusel bát. [mrknutí jedním okem]

175253

7.11.2008 10:20

RE: Nazývejme věci pravým jménem

Saša 74.?.?.?

Reakce na 175253

>Nechtě jsem si vás vzal do huby [velký smích]
>Samozřejmě jsem myslel pana "Spojeneckézávazky" Vondru.

Omluvy, to jsem já šlápl do ehm.., řekněme do louže. Chybná vztahovačnost, mám tu nad ránem a Mirek (nick je nepatrně rozdílný) je zde rovněž podobného ražení. Holt moje dlouhé vedení, rodiče byli „bohatí“, nežiji v ČR. [zahanbení]

175258

7.11.2008 13:38

RE: Nazývejme věci pravým jménem

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 175258

[chechtot]

175280

7.11.2008 2:31

RE: Nazývejme věci pravým jménem

mtk 80.?.?.?

Reakce na 175192

Hm, koukám, že máš Erika Sedláčka dobře zmapovaného. Kolik bereš? Zmapuješ mi i prasáka Langra? Zaplatím ... fakt.... [bliji]

175224

7.11.2008 9:31

RE: Nazývejme věci pravým jménem

Erik Sedláček 66.?.?.?

Reakce na 175224

Pan Dale Coper mě má zmapovaného jedním účelově sesmoleným článkem, který vytvořily stejné bezpečnostní složky, jaké mě stíhaly, držely na vazbě a nakonec se vydatně podílely i na odsouzení. To je celkem dobře potvrzené info, ale i kdyby nebylo, musí být i člověku neznalému věci jasné, že informace typu kdy jsem se přestěhoval do Prahy, kdy jsem šel na vazbu atd. (a v době zveřejnění článku mě v podstatě nikdo neznal a vůbec to nebyly veřejně známé věci), i přes záměrně vložené drobné chyby, nejsou z dílny nějakých náctiletých feťáckých usmrkanců z antify, ale že jde o evidentní policejní informace.
Zajímavé, že mi nikdy nikdo žádnou spolupráci s NO, psaní na hooligans a další žvásty neprokázal - pročpak asi? [smích] Já vím, ono je jednodušší napsat anonymně na nějaký web nějaký žvást a pak s tím dál pracovat jako s faktem. Mimochodem, antifa (a tím pádem i uvedený web, přestože je pod faktickou kontrolou policejních složek) jsou ve výročních zprávách MVČR vedeny jako extremistické. Dokáže si někdo představit, že by novináři jako zdroj svých "seriózních" informací citovali např. web odpor.org? Já tedy ne...

175249

7.11.2008 18:01

RE: Nazývejme věci pravým jménem

Dale Coper 89.?.?.?

Reakce na 175249

Pane Sedláčku takže web Antify která je ve zprávách vnitra označována jako extremistická provozuje UOOZ nebo jak tomu mám rozumět? To je trochu nesmyslné uznejte sám. Psaní na hooligans vám neprokázali tím se obžaloba totiž vůbec nezabývala ale prokázali vám publikační činnost pod nickname Sedlis-Diehard na základě posudku který srovnával styl psaní pod skutečným jménem a pod nickem. Že nemáte žádné styky s NO? Co demonstrace na Prvního Máje v Brně?

175298

8.11.2008 10:03

RE: Nazývejme věci pravým jménem

Erik Sedláček 89.?.?.?

Reakce na 175298

Já netvrdím, že to provozuje. Já tvrdím, že konkrétně v tomto případě tam byly informace v tu dobu známé pouze UOOZ a BIS. Stejně jako tam u jiných lidí byly konkrétní citáty z jejich zaprotokolovaných výpovědí atd. Jsou i další zajímavosti, jako když novinář Martínek zveřejní fotku s tím, že ji převzal z webu antifa.cz, přičemž se tam tato fotka objeví až den poté apod. Nebudu zacházet do nějakých hlubších detailů, kdo pravdu vědět má, ten ji ví a co si myslí nějací anonymní internetoví volové mi je naprosto jedno.
"...a základě posudku který srovnával styl psaní pod skutečným jménem a pod nickem." Myslíte ten posudek, ve kterém jsem byl označen za autora článků, které jsou ve skutečnosti prokazatelným překladem anglického originálu? [velký smích] Ten soud mi neprokázal vůbec nic.
Ne, nemám žádné styky s NO [smích]

175329

9.11.2008 0:27

RE: Nazývejme věci pravým jménem

Dale Coper 89.?.?.?

Reakce na 175329

Nemáte žádne styky s Národním Odporem přitom na webu Antify se dají najít vaše fotky na demo NO z 1 května 2007. Taky se tam píše že jste v souvislosti s touto demonstrací rovněž trestně stíhán. Nedokážu posoudit jestli články podepsané Sedlisem-Diehardem v Poslední generaci jsou překlady z angličtiny. Každopádně nikde se tam neuvádí odkud to bylo převzato.

175364

9.11.2008 18:52

RE: Nazývejme věci pravým jménem

Erik Sedláček 87.?.?.?

Reakce na 175364

Umíte něco jiného, než se ohánět webem antifa, nebo cokoliv tam napíšou je pro vás slovo Boží? [velký smích]
Nějaké moje fotky tam jsou, ale můžete dokázat, že se jedná o mé fotky z demo NO z 1. května 2007? Rád si to nechám doložit.
S v souvislosti s jakoukoliv demonstrací trestně stíhán nejsem.

175411

7.11.2008 17:46

Jak to zni?

semtex seemtx (zavináč) hotmail (tečka) com 192.?.?.?

Kdyz si da nekdo do sveho dokumentu pozdrav:

HAIL VICTORY FOR OUR GUNS!!

Jak vam to zni? Me uplne jednoznacne!!

http://www.nsec-88.org/posledni-generace/index1.htm

175296

7.11.2008 18:07

Zabývejme se podstatou celé kauzy - svobodou projevu podle dikce ústavy

Montaznik 88.?.?.?

Nebudu polemizovat se Sedláčkem a snad ani nemusím uvádět článek ústavy , který hovoří jasně o svobodě projevu.
Pokud si nějaký politický systém určuje ,co se smí nebo nesmí říkat, jsme zpátky v letech minulých.
Už to zde někdo uchopil, ale jde o ideozločin!!!
Svoboda projevu musí být absolutní a nedělitelná - informace mohu šířit slovem i tiskem.
Jediné, co lze chránit, je zájem některých entit, příkladně otázka dětské pornografie i když tady lze také nalézt zakukleného kozla cenzury!
Není možné regulovat čistě politické názory! Nejsme všichni lidé stejní a máme názory různé!
Jak se dnes máme dívat na výroky - trh vyřeší vše, neviditelná ruka trhu. To jsou zločinné výroky, které nás
v Evropě stáli na záchranu bankovního systému cca 500 miliard Euro a v USA cca 700 miliard USD!!!
A nikdo autory nežene k odpovědnosti.
Je vidět, že máme poplatnou justici, která se chová proti dikci ústavy. Doufám, že odvolací soud rozsudek zruší.

175299

23.1.2009 22:48

Co Kulínskému přitížit nemělo zpět na článek

karl 213.?.?.?

Co Kulínskému přitížit nemělo

http://neviditelnypes.lidovky.cz/pravo-co-kulinske...

Cituji článek: "Společnost má právo po lidech, kteří takto vynikají, požadovat mravnější chování než od jiných, uvedl soudce". To se teda nedivím, že dnešním studentům práv chybí logika, když si dnes i nějaký soudce vysvětluje zákony po svém. Možná, že chtěl jen říci, že se umělcům nemůže nic promíjet jen proto, že jsou umělci, ale pak se vyjádřil neprofesionálně, jako ignorant..

Uvedená věta je totiž hrubým porušením zákona, protože před ním jsme si všichni rovni. Zákony ale dělá společnost, čili soudce nemůže ani trvdit, že společnost žádá víc, než zákony. Požadují snad zákony ode mne méně, jen proto, že nejsem umělec? Vždyť tím soudce jasně naznačil, že ho trestá za to, že je také umělec. Možná, že mu to zrovna nemyslelo, možná že ale porušuje zákony pořád. I soudcům by prospělo, kdyby byli pravidelně přezkušováni, jako třeba lékaři. Tomuhle soudci bych to vřele doporučoval.

181927

Příspěvků: 103

05.11. 03:26 djobcek  ...
05.11. 06:51 panelák obama  Noam Chomsky a media
05.11. 07:34 Jarmila  Mafián Bém
05.11. 09:18 panelák Obama  RE: Mafián Bém
08.11. 08:41  RE: Mafián Bém
08.11. 08:46 Jarmila  RE: Mafián Bém
05.11. 13:02 Vanguard  RE: Mafián Bém
08.11. 08:44 Jarmila  RE: Mafián Bém
05.11. 17:40 Mic  RE: Mafián Bém
05.11. 08:35 jean.laroux  KDO STOJÍ V POZADÍ ?
05.11. 10:51 Korutan  RE: KDO STOJÍ V POZADÍ ?
05.11. 12:16 jean.laroux  RE: KDO STOJÍ V POZADÍ ?
06.11. 12:19 hestroy  RE: KDO STOJÍ V POZADÍ ?
05.11. 08:44 WoTaN  Příkaz k domovní prohlídce
06.11. 22:57  RE: Příkaz k domovní prohlídce
07.11. 01:58 mtk  RE: Příkaz k domovní prohlídce
07.11. 03:04  RE: Příkaz k domovní prohlídce
07.11. 08:17 WoTaN  RE: Příkaz k domovní prohlídce
05.11. 09:58 mtk  Fašisti, fuuuuj!!
05.11. 13:33 .aj§po  česká justice
05.11. 16:19 cg,m  RE: česká justice
05.11. 18:57 panelak obama  RE: česká justice
15.11. 13:50 xfm  RE: česká justice
28.01. 10:35 §iop  RE: česká justice
05.11. 18:25 bigtrash  skvělý rozhovor
05.11. 19:21 vodnik007  RE: skvělý rozhovor
05.11. 19:25  Držím Eriku Sedláčkovi palce
05.11. 21:50  Ale oni jsou neonacisti
05.11. 22:57 google  RE: Ale oni jsou neonacisti
05.11. 23:07  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 00:35 google  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 02:53  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 13:40 google  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 14:42 Robocrep  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 17:51 google  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 20:26 Robocrep  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 22:56 google  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 20:00 mtk  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 20:15 mtk  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 23:01  RE: Ale oni jsou neonacisti
07.11. 00:09 google  RE: Ale oni jsou neonacisti
07.11. 00:42  RE: Ale oni jsou neonacisti
07.11. 01:49 google  RE: Ale oni jsou neonacisti
07.11. 03:21  RE: Ale oni jsou neonacisti
07.11. 09:46 hledac pravdy  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 08:57 Erik Sedláček  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 11:51 mtk  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 12:42 Erik Sedláček  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 13:02 mtk  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 14:37 Erik Sedláček  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 19:27  RE: Ale oni jsou neonacisti
07.11. 09:11 Erik Sedláček  RE: Ale oni jsou neonacisti
07.11. 12:23  RE: Ale oni jsou neonacisti
08.11. 09:45 Erik Sedláček  RE: Ale oni jsou neonacisti
08.11. 13:00  RE: Ale oni jsou neonacisti
07.11. 23:10  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 12:13  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 12:21 Spytihněv  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 13:40  RE: Ale oni jsou neonacisti
06.11. 18:30 Pavel -Čert- Němec  RE: Ale oni jsou neonacisti
07.11. 02:12 mtk  RE: Ale oni jsou neonacisti
07.11. 10:41 Pavel -Čert- Němec  RE: Ale oni jsou neonacisti
07.11. 13:18 google  RE: Ale oni jsou neonacisti
07.11. 13:52 Pavel -Čert- Němec  RE: Ale oni jsou neonacisti
07.11. 14:40 google  RE: Ale oni jsou neonacisti
08.11. 10:24 mtk  RE: Ale oni jsou neonacisti
08.11. 12:21  RE: Ale oni jsou neonacisti
08.11. 19:06  RE: Ale oni jsou neonacisti
08.11. 15:33 Pavel -Čert- Němec  RE: Ale oni jsou neonacisti
05.11. 23:46 Rene Bartosek  Holt jsou rovni a rovnejsi.
06.11. 00:01 bigtrash  Dnes to bylo i oficiálně přiznáno
06.11. 00:23  RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno
06.11. 03:06 Rene Bartosek  RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno
06.11. 03:25  RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno
06.11. 04:01 Rene Bartosek  RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno
06.11. 04:14  RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno
06.11. 05:20 Rene Bartosek  RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno
06.11. 06:01  RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno
06.11. 12:07 mtk  RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno
06.11. 12:30 hestroy  RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno
07.11. 00:08 Rene Bartosek  RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno
07.11. 07:59 Sam Ting Wong  RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno
07.11. 15:20 Rene Bartosek  RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno
06.11. 23:27 Dale Coper  RE: Dnes to bylo i oficiálně přiznáno
06.11. 19:55 Dale Coper  Nazývejme věci pravým jménem
06.11. 20:36 Aja  RE: Nazývejme věci pravým jménem
06.11. 21:13 Dale Coper  RE: Nazývejme věci pravým jménem
06.11. 22:56 pepep  RE: Nazývejme věci pravým jménem
07.11. 08:57 WoTaN  RE: Nazývejme věci pravým jménem
07.11. 08:09 Robocrep  RE: Nazývejme věci pravým jménem
07.11. 08:59 Saša  RE: Nazývejme věci pravým jménem
07.11. 09:50 Robocrep  RE: Nazývejme věci pravým jménem
07.11. 10:20 Saša  RE: Nazývejme věci pravým jménem
07.11. 13:38 hestroy  RE: Nazývejme věci pravým jménem
07.11. 02:31 mtk  RE: Nazývejme věci pravým jménem
07.11. 09:31 Erik Sedláček  RE: Nazývejme věci pravým jménem
07.11. 18:01 Dale Coper  RE: Nazývejme věci pravým jménem
08.11. 10:03 Erik Sedláček  RE: Nazývejme věci pravým jménem
09.11. 00:27 Dale Coper  RE: Nazývejme věci pravým jménem
09.11. 18:52 Erik Sedláček  RE: Nazývejme věci pravým jménem
07.11. 17:46 semtex  Jak to zni?
07.11. 18:07 Montaznik  Zabývejme se podstatou celé kauzy - svobodou projevu podle dikce ústavy
23.01. 22:48 karl  Co Kulínskému přitížit nemělo zpět na článek

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 87 čtenářů částkou 15 402 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 3

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 4

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,53 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,79 Kč
Australský dolar
16,49 Kč
Švýcarský frank
23,82 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 093,43 Kč
1 unce stříbra
534,30 Kč
Bitcoin
1 423 327,31 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 249