Diskuze k článku

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

Příspěvků 191

1.11.2008 5:14

Neodvratitelné

Hm 212.?.?.?

Je vidět, že Vláďa Iljič měl pravdu. Imperialismus doopravdy válku ke své existenci potřebuje!

174487

1.11.2008 6:09

RE: Neodvratitelné

MiniMax 200.?.?.?

Reakce na 174487

Tato myšlienka je stara.Na Cinu ani Rusko USA nemá,tak by to zostalo na Irane.Ja by som im doporučoval zrovnat Izrael so zemou,to by im pomohlo z krízi najrýchlejšie.Samozrejme by k tomu patrilo nielen to zoštatnenie skrachovaných bank v USA ale aj majetky,tých,čo im tie banky patria.

174489

1.11.2008 7:15

RE: Neodvratitelné

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 174487

>Je vidět, že Vláďa Iljič měl pravdu. Imperialismus
>doopravdy válku ke své existenci potřebuje!
----
JUDr.Vláďa Iljič měl sice pravdu, ale nikde se ve svých spisech nezmiňuje, že to byl právě imperialismus, který organizoval a financoval bolševickou revoluci v Rusku. První pokus o revoluci v roce 1905 nevyšel, ale chybami se člověk učí a tak se imperialisté za velkou louží začali připravovat na vyloupení Ameriky. Naplánovali první světovou válku, založili FED (1913) a to nejen k financování válek na dluh, ale také k financování bolševické revoluce v Rusku. Soudruh Uljanov tedy pravdu měl, ale záleží hodně na tom, kdo ten imperialismus vytvořil a kdo ho také ovládá?

Pár slov k článku. Co takhle zakázat války? Války nepřináší žádný užitek. Výdělek několika psychopatů a utrpení a dluh celé společnosti. Proč se konečně nedomluvit a když to nepůjde podobrém, tak to holt budeme muset zařídit násilím...a říkejme tomu klidně i "Nový světový řád", ale takový, kde si konečně o své budoucnosti rozhoduje sama společnost a nikoliv jen několik psychopatických parazitů.

174490

1.11.2008 8:20

RE: Neodvratitelné

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 174490

No,ale konec komunizmu předpovědět nedokázal.

S druhým odstavcem souhlas.Až na to,že ještě nikdy se nikdo s nikým natrvalo nedomluvil.Příklad. Zkus se domluvit s jistými Opičáky! [velký smích]
Co se týče NWO ,jak toho,který prosazoval Adolf,tak toho,který prosazují satanisté dnes (odkazů jsem zde postoval dost a dost),ten ke svému uskutečnění ale potřebuje válku.Globální a nejhorší ze všech,které lidstvo kdy ve své historii zakusilo.
A přitom návod na slušný recept ,pro slušný život pro všechny je jednoduchý a starý - lidem známý několik tisíc let!
Je to pouze několik, i podprůměrně inteligentnímu člověku srozumitelných bodů,které by stačilo dodržet! [smích]

174493

1.11.2008 9:38

RE: Neodvratitelné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 174493

Ja tiež s Mirdovým druhým odstavcom súhlasím, a vy píšete že je to vlastně hotové už niekoľko tisíc rokov:
>A přitom návod na slušný recept ,pro slušný život pro všechny je jednoduchý a starý - lidem známý několik tisíc let!
>Je to pouze několik, i podprůměrně inteligentnímu člověku srozumitelných bodů,které by stačilo dodržet! [smích]
Ak by Vás to neunúvalo, skúste stručně napísať tie body, lebo som vtedy ešte nebol na svete, a ak sa to aj preberalo v škole - tak som asi chýbal. [mrknutí jedním okem]
Ja i dokonca verím, že by i 95 percent ľudí bolo za zákaz vojen. Aj by sa dohodli, keby to technicky niekto zorganizoval. Ale viem, že vojny väčšinou boli vyprovokované tak, aby sa masy dali do pohybu proti sebe. V tom je asi ten technicky najdôležitejší problém, ako udržať(informovať) masy, aby aj nejakú provokáciu vydržali, a prípadne ďaľším zabránili...

174495

1.11.2008 16:16

RE: Neodvratitelné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 174495

...Ja i dokonca verím, že by i 95 percent ľudí bolo za zákaz vojen....

Možná. Ale i pět procent psychopatů na rohodujících pozicích dokáže ten zbytek zblbnout tak, že se mezi sebou poperou. A to hlavně proto, že i ten člověk, co je obecně pro zákaz válek, není schopen se přestat hádat se sousedem kvůli jablkům, co mu padaj přes plot, nebo s bráchou o podíl na dědictví. Dokud nezkrotíme zlo každý sám v sobě, jsou nám zákazy válek na houby.

174508

1.11.2008 18:46

RE: Neodvratitelné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 174508

Rozumiem.
Skúsim riešiť prvú námietku:
>Ale i pět procent psychopatů na rohodujících pozicích dokáže ten zbytek zblbnout tak, že se mezi sebou poperou.
Za seba by som povedal, že každý spor by sa mal riešiť vyjednávaním a dohodou, nikdy nie vojnou. V krajnom prípade arbitrážnym konaním pred... Spory nižšej úrovně by sa mali riešiť podobne. Takže to zlo, o ktorom hovoríte, je vlastné len tým, čo neuznávajú spôsob riešenia vyššie popísaný. Mier je vysoko nad jablkami, či dedictvom. Spory sa vlastne podobne riešili už v staroveku a aj súčasné právo rieši veci podobne. Otázka je, či arbitri sú zvolení tak, aby vôbec mali záujem riešiť spory spravodlivo. Či nie sú už, z princípu závislosti na odmene, rovno diskvalifikovaní pre akékoľvek rozhodovanie.
To krotenie zla v sebe, by som videl vyriešené ako ochotu podriadiť sa, v prípade neschopnosti sa sám dohodnúť s protistranou, rozhodnutiu spravodlivého arbitra. Ale sporom treba i predchádzať, nevyhľadávať ich, videť v ostatných ľuďoch rovnocenných tvorov, a v ích potrebách rovnako ako u svojich potrieb. Predpokladá to, aby došlo k súladu, rovnaký postoj od ostatných. Pokračuje to spoločnou výchovou k človečenstvu...

174516

2.11.2008 21:07

RE: Neodvratitelné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 174516

Já bych s vámi taky teoreticky souhlasil, jenže bohužel, vaše logická teorie není pro nelogický život směrodatná. Spousta věcí by se měla - mělo by se to a mělo by se ono. Jenže ono se to jaksi nemá. A jak docílíme toho, aby se to dělo tak, jak by mělo? Tady logické teorie selhávají. Mír není vysoko nad jablky. Není "velký" mír a "malý" mír. Je jen jeden mír - a ten je uvnitř nás. Dokud není mír ve mně, ve vás (a je úplně jedno, jestli se týká sporu se sousedem o jablka nebo něčeho "důležitějšího" ), nemůže být ani okolo mě, okolo vás. Nejsou to plané duchovní řeči, je to ta nejskutečnější, nejplatnější realita.

174595

2.11.2008 6:22

RE: Neodvratitelné

Tom 24.?.?.?

Reakce na 174508

>Ale i pět procent psychopatů na rohodujících pozicích dokáže ten zbytek zblbnout tak, že se mezi sebou poperou.

Souhlas.

>A to hlavně proto, že i ten člověk, co je obecně pro zákaz válek, není schopen se přestat hádat se sousedem kvůli jablkům, co mu padaj přes plot ...

Nesouhlas:
Jablka přes plot padající jsou přínosem majitele pozemku, kamže ona jablka padavše. [Přínos:nevotlučená i mírně votlučená-sežrána, více votlučená až nahnilá-vykrájena a taktéž sežrána či dále zpracována na:mošt, jablečné vínko, štrůdl, sajdl či exaidl ...] V příadě nechuti či neschopnosti majitele pozemku padajícími jablky - proti jeho vůli - požehnaného, má tento právo - pokud ona zasraná jablka zrovna neesteticky padavše na jeho gypsového trpajzlíka s Karlštejnem v pozadí - ořezati větvoví oné zjebané jabloně vertikálně až k nebesům - v rovině plotu svého.

>... nebo s bráchou o podíl na dědictví.

Zasenesouhlas:
S bráchou "o podílu na dědictví" netřeba se dohadovat. K vyřízení u notáře bohatě postačí 15 minut. Verdikt notáře (té státem nastrčené svině, která si ze zákona ukradne z dědictví procentuální podíl) má jenom dvě varianty:

a) dědicové se dohodli - jak (Tečka)
b) dědicové se nedohodli (Tečka)

Pokud tedy dědicové přišli k notáři už pevně dohodnuti předem - 15 + ňáká ta minuta navíc, čistě jenom na sepsání.

Pokud se volové nedohodli - i 15 minut je zbytečně moc - notář podá (notář jenom bere, nic nerozhoduje) návrh soudu na říznutí dědictví na polovinu; pokud se jedná jenom o toho kurva bráchu, který chce z dědictví vytřískat co nejvíc). Soud obvykle vyhoví (nebo obvykle nevyhoví) návrhu notáře a potvrdí nabytí pouhé poloviny dědictví i nechcasedohodnuvšímu volovi.

Po nabytí právní moci rozsudku pak jde už jenom o to, jak z nechcavšeplatitiého bráchy vyrazit soudem přináležející sumušumárum. Ona vyražená částka totiž obvykle vyšumí na poplatcích za advokáta a zbytek bezezbytku dobere exekutor. Jo a vám taky něco zbyde - zapláčete dojetím, že právu bylo učiněno zadost!

>Dokud nezkrotíme zlo každý sám v sobě, jsou nám zákazy válek na houby.

Supernesouhlas:
Dokud nezkrotíme zlo v každé, nám nepřátelské svini, je třeba vést války, protože krocení zla, sama v sobě, je nám úplně k hovnu.

174542

2.11.2008 21:02

RE: Neodvratitelné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 174542

Už jsem se tu mnohokrát snažil klopýtavě vysvětlit, že cokoliv řekneme, je vždy jen půl pravdy. Tak prostě náš duální svět funguje "z definice". Nemusíte o tom být přesvědčen, ale když se na to bez předsudků soustředíte, realita vás o tom přesvědčí sama.

Takže si myslím, že je třeba souběžně s krocením zla v nepřátelích krotit zlo v sobě. Pro svého nepřítele jste totiž nepřátelskou sviní vy (a má proto stejně "dobré" důvody jako vy), a pokud bude postupovat podle vašeho plánu, budou se války vést do nekonečna. Ovšem připouštím, že některým destruktivním zlým sviním to tak může vyhovovat.

A příklad s jablky a dědictvím - jistěže máme formální nástroje, jak zjednat "právo". Pokud se ale obě či jedna ze stran s tímto právem vnitřně neztotožní, pokud je dobrovolně nepřijmou za své, je to nanic. To ukazuje velmi přesně například vývoj v Jugoslavii za poslední desítky let. Resentimenty přetrvávají, vztek narůstá, soused či bratr se v našich očích stává nepřátelskou zlou sviní, a už tu máme válku ...

174593

3.11.2008 14:26

RE: Neodvratitelné

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 174593

> Tak prostě náš duální svět funguje "z definice". Nemusíte o tom být přesvědčen, ale když se na to bez předsudků soustředíte, realita vás o tom přesvědčí sama.
Pil-li jsem příliš, je to potom realita, to co vidím duálně?

174678

3.11.2008 19:51

RE: Neodvratitelné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 174678

To poznáte, až se o to praštíte do hlavy. Zpitihněve. [smích]

174727

4.11.2008 8:23

RE: Neodvratitelné

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 174727

Dobrý, [chechtot]

ale co s tou dualitou, dvě hlavy, dvě věci a jedna rána?

174811

4.11.2008 11:49

RE: Neodvratitelné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 174811

Řekl bych, že v okamžiku velkého hlavového třesku dojde k implozi, a ke kýženému sjednocení protikladů. Všechno (i dualita) je NAKONEC jedno.

174848

4.11.2008 15:42

RE: Neodvratitelné

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 174848

>že cokoliv řekneme, je vždy jen půl pravdy
>Všechno (i dualita) je NAKONEC jedno
Tak jak tedy, půl, nebo celá?
(Je bílá černá? Jasně že i bílá se dělí na bílou a černou atd. Co s tím? Nejspíš nic.)

Tedy chybí smysl. A smysl je dán právě celkem. Tedy NAKONEC tím jednem.
Chci-li říci půlpravdu, pak je v tom ten smysl, a je to tedy celá pravda vycházející na světlo bóží. (Bílou a černou tu máme taky pro rozlišení stupňů šedi a nakonec i k určení té bílé samotné)
Stejně tak krocení zla v sobě má smysl pokud si ho uvědomím, a tedy vůbec najdu smysl tohoto konání.

Má tedy smysl v sobě krotit chuť ošklivě nadávat barevným, pokud mě v tu chvíli mlátí a okrádají dvá rómové (slušní cikáni prominou)?

Stejně tak, co s těmi, co si usmyslí hodit bombu mojí rodině na hlavu. Má v ten moment smysl přemýšlet, jestli se mám jít udat za svůj výrok urážející skupinu jinak smýšlejících obyvatel?

(jinak samozřejmě vím, jak to myslíte, a že to myslíte dobře) [smích]

174913

4.11.2008 18:04

RE: Neodvratitelné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 174913

Nemá smysl krotit v sobě chuť ošklivě nadávat barevným v tu chvíli, kdy vás okrádají. Tak se mír nedělá, tak se dělají žaludeční vředy. Má smysl pracovat na tom (duševním a duchovním) míru průběžně, a pak se vám už nebude stávat, že by jej někdo rušil okrádáním vaší tělesné schránky. Ta práce na vnitřním míru je proces na spoustu životů, a je to často jeden krok dopředu a dva zpět. Ale je to to jediné, co NAKONEC funguje.

Já taky vím, že i vy to myslíte dobře. Když to budeme všichni myslet dobře, tak to snad nakonec i dobře dopadne. [smích]

174926

4.11.2008 8:52

RE: Neodvratitelné

Tom 24.?.?.?

Reakce na 174593

Tak to vidíte, já si tady cintám o štrůdlu a vy jinde - jak jsem přehlédl - jdete na mír od lesa:

>Je jen jeden mír - a ten je uvnitř nás. Dokud není mír ve mně, ve vás (a je úplně jedno, jestli se týká sporu se sousedem o jablka nebo něčeho "důležitějšího" ), nemůže být ani okolo mě, okolo vás. Nejsou to plané duchovní řeči, je to ta nejskutečnější, nejplatnější realita.

Aha, tož naplňmež vaši "nejskutečnější, nejplatnější realitu".

Jeden můj známý, vždy pro mír mezi národy, se s x-tou lahvinkou vínka roztesknil vzpomínkou na absolvované safari v Africe. "Víš", zadul svou dumku mírotvornou, "ta zvířátka by se tam neměla tak nelidsky navzájem požírat!" "Měla by se snad navzájem kupovat u řezníka?", povzbudil jsem dojatého mírotvorce, protože i já, když mám tyto v kvartále, vznáším se jako holubička míru. "Nee! Měl by se tam dát plot!" "Eh?" "Na jedné straně plotu by okusovala zelenou travičku a lístečky býložravá zvířátka na druhé straně plotu by byly ty predátorský svině!" "A nenapadlo tě, že by se že by se predátoři z hladu sežrali navzájem?" "No a? Nevzpománáš si snad, jak ti gepardi rvali střeva z té nebohé antilopy?" "Joo, živě si vzpomínám, jak ses mi s pláčem vyblil do klína ...!" Dojmy houstly a raději z bezpečné vdálenosti jsem tklivou debatu kormidloval k závěru. "Takže, predátoři se nám sežrali navzájem, přežvýkavci zelení se nám v blahém míru šukem přemnožili, sežrali všecko zelený a následně pochcípali hladem, co?" "Škyt. Ale bylo by to dojemné, že?" "Mno, já si myslím, že už to tady jednou bylo. A že takhle dojemně vznikla Sahara."

>Je jen jeden mír - a ten je uvnitř nás.

Obávám se, že tento mír, v každém z nás, se plně projeví až tehdy, kdy tiché ševelení popele každého z nás, bude tou nejskutečnější a nejplatnější realitou.

174815

4.11.2008 12:02

RE: Neodvratitelné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 174815

Pane Tome, já proti vašemu názoru principiálně nic nemám. Také jsem s ním řadu let žil ve společné domácnosti. Ale pak jsem z něj vyrostl, a rozešli jsme se v míru. Jak někde hluboko pod námi píše Had, jsme tu především proto, abychom pracovali sami na sobě, abychom řešili nejdřív sebe, a až pak soudili druhé a svět.. A nejsme tu jen jednou, takže dost času na stovky pokusů a omylů a na mlácení hlavou do zdi, která neuhne. A také nejsme zvířata v džungli, ale lidé, které mají oproti zvířatům navíc svobodnou vůli a zodpovědnost. Těžko říct, jestli je to výhoda nebo nevýhoda, pracuje se s tím dost těžce. Ovšem teprve podle toho, jak s těmito někdy danajskými dary každý z nás naloží, bude postupně chápat a dokonce i tvořit svou realitu, která se se vzrůstajícím vnitřním mírem bude jako mírová skutečně projevovat. Až podle toho, jak bude uplatňovat tato svá člověčí specifika, se bude postupně stávat opravdovým člověkem. Komu se to nelíbí, ať si zůstane ve své džungli, proti gustu žádný dišputát . Doufám, že budete k mému názoru stejně shovívavý jako já k vašemu. [smích]

174851

1.11.2008 17:53

RE: Neodvratitelné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 174495

>lebo som vtedy ešte nebol na svete, a ak sa to aj preberalo v >škole - tak som asi chýbal.
Ale byl Jste na světě, jako my všichni - jen si to nepamatujete .. [velký smích]
Škola? Nechyběl! Jen Jste dosud nedával pozor, když těch pár zásad nemůžete "vydolovat ze sebe"... [vyplazený jazyk]
Anebo
a) nechcete;
b) neumíte;
c) chcete jen vykomunikovat - (skvělý, bursíkovský newspeak [chechtot] ) definici ke svému poučení.

Sám jsem zvědav, kterak to bude od autora příspěvku zodpovězeno-zformulováno.

Obecně řečeno - zralý člověk dobře rozezná dobro od zla ve svém konání-životě, jen jde o to sám sobě PORUČIT zlo nevyrábět, resp. lepší je zlu v sobě se moc nevěnovat a "PŘEMAZÁVAT" ho dobrem - už jen několikaminutový úsměv na rtech a v očních koutcích převedený do těla (břicha) je "továrna na dobro..."

174512

1.11.2008 20:48

RE: Neodvratitelné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 174512

C je správne, pokiaľ si mám vybrať.
Toľko, ako ste Vy napísal, by som možno aj sám zvládol, len som to chcel trochu viac učesané.
Teraz to vyzerá, že už len ja mám na sebe zapracovať a ešte tí nezrelí ľudia.
Nie je takých, čo podobné zásady nectia, o mnoho viac? A tí buď
1/nechcú
2/nevedia ako na to

Keby sme aj boli skoro všetci (95%) rovnakej nátury, ostáva otázkou, či by to stačilo k odvráteniu vojny ako takej.

174523

2.11.2008 10:37

RE: Neodvratitelné

Had opět syčí na Zvědavci 82.?.?.?

Reakce na 174523

>Teraz to vyzerá, že už len ja mám na sebe zapracovať a ešte tí >nezrelí ľudia.
je neděle, pohoda, klídek a čas ... takže JDEME ZABRAŇOVAT VÁLKÁM (to aby byl příspěvek k tématu,že).. [velký smích] ... vidím, že potřebujete odporně-vědecko-pedagogicko-psycholosociologické poradenství na úrovni a zde tedy je:
- na nezrelí ludia SERTE! Myšleno jako nevšímat, ne pokakat!
- praktickým, nesobeckým konáním dobra prospívá každý ... HLAVNĚ SOBĚ!! [chechtot] do okolí se to "promítne" sekundárně, skrytě.
Ovšem kdyby toto dělali pár staletí nebo tisíciletí naši předkové (nebo naše části v nich??!!), tak by nám odevzdali úplně jiný svět...!!! Takže pokud si nepřejeme, aby se naši potomci (nebo naše částečky v nich??!!) netrápili truchlivým stavem světa, ve kterém si přáli žít a jen proto se doň narodili, měli bychom asi máknout my, kdož klademe otázky a hledáme odpovědi po zlepšení světa a života, na vytváření lepších předpokladů.
Ale!
Kdo tuhle jednoduchou zákonitost pochopí?!
Kdo sloučí tyto další postupy běžně vnímané a hodnocené jako paradoxy (to v lepším případě), nebo jako nepraktické snílkovství (reakce nezralých):
kdo bude "tím naivním bláznem", který za niterného usebrání a uvědomění si sebe sama zvolá do "prostoru" a HLAVNĚ DO svého těla:"KÉŽ JSOU VŠECHNY BYTOSTI ŠŤASTNÉ!!"
Kdo nechá sám sebe tímto zvoláním prostoupit, "vykoupe" se v kvalitách štěstí, optimismu, radosti bez příčiny?! A kdo to zároveň utají (a přesto rozšíří, vetkne "do prostoru" jako činnou sílu k přeměně), aby ho "svět neukřižoval" (zatčení, zabití zločincem, materiální nedostatky vedoucí až ke smrti hlady), protože tím by zlo ještě rozšířil?

I "povolaní" mají s touto praxí problémy (vím to dobře)! Tak špatně už na tom lidstvo je... Ale už dílčí drobné výsledky stojí za to - také toto vím dobře!

>Nie je takých, čo podobné zásady nectia, o mnoho viac?
Jistě! Žijeme ve světě, který je čím dále více "pekelná sféra.."
>A tí buď
>1/nechcú
>2/nevedia ako na to

Kategorie 1 - srát na ně! Nebo také lhostejné pozorování zabarvené úsměvným (ale skrytým, tedy vnitřním) soucitem...
Kategorie 2 - where is will, there is way ... kdo chce, ten si cestu (návody) najde [mrknutí jedním okem] a když žák začne SKUTEČNĚ řvát, tak i "Pán Bůh" nakluše, aby mu pomohl a poradil...

Doba zraje, návody jsou pevně vetknuté v prostoru pro připravené, takže - úsměv, nádech, stále úsměv, výdech, držet úsměv - TÁK DOBŘE VÁLKA JE O MIKROPIDIMETR VZDÁLENĚJŠÍ ..... [smích]

174554

1.11.2008 11:23

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174493

A ta válka bude možná probíhat v ulicích našich měst a vesnic. Nekontrolovaný nárust parazitů a plody multi-kulti přinesou ovoce v podobě občanských válek. Pořád jsem nechápal, proč stát nic nedělá s kriminalitou, proč platíme policajty, kteří maximálně něco sepíší, aby to vzápětí hodili do koše. Teď už je mi to jasné. Má dojít k radikalizaci veřejnosti a následnému zavedení fašistického řádu, s koncentráky a vším, co k tomu patří... [naštvaný]

174496

1.11.2008 12:11

RE: Neodvratitelné

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 174496

Těžko říct,ale je fakt,že existují dnes síly ,které se snaží rozeštvat a postavit proti sobě různé skupiny obyvatel planety .Například taková válka v Iráku a Afghánu vyvolává zcela určitě "lásku" muslimů k okolnímu světu.
[naštvaný]
Na druhou stranu násilné vytvoření narkostátu " Drogova " je dalším z takových bonbonků.
Atd....

174499

2.11.2008 8:13

RE: Neodvratitelné

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 174493

>No, ale konec komunizmu předpovědět nedokázal.
----
Komunismus nezanikl. Nechci zabíhat do historie, ale učitel Karla Marxe, Moses Hess, který propagoval a učil komunistické principy, nebyl pionýrem této myšlenky. První společenství ve zdokumentované historii fungujících úspěšně na principech komunismu jsou Hutteritské kolonie (čti-hadorajtské), které se dochovaly až do dnešních dnů v Kanadě. Ale tady můžeme hovořit o skutečném mírumilovném (pacifickém) komunismu, kde samotní členové neuznávají žádné zbraně, uniformy, kde neexistuje kriminalita a zločin, kde se nepracuje za peníze, ale pro dobro celé společnosti. Forma odměňování tedy splňuje komunistické zásady: "Každý podle svých schopností, každému podle jeho zásluh" a co se týká lidí neschopných práce: "Každému podle jeho potřeb". Vznik těchto společenství se datuje do poloviny šestnáctého století (manifest byl sepsán r.1848), čili komunismus byl znám dávno předtím.

Originating in the Austrian province of Tyrol in the 16th century, the forerunners of the Hutterites migrated to Moravia to escape persecution. There, under the leadership of Jakob Hutter, they developed the communal form of living based on the New Testament books of the Acts of the Apostles and 2 Corinthians, which distinguishes them from other Anabaptists such as the Amish and Mennonites.

Článek je o zločinosti válek, takže se sem tohle snad bude i hodit? Huttorité, právě pro tento jejich odmítavý postoj ke zbraním a k válkám (stejně tak i jehovisté), byli často pronásledováni a vyháněni ze zemí, kde se zavedla branná povinnost. Celé jedno století setrvali na území dněšní Moravy, než byla Morava přiřazena pod Rakousko-Maďarskou říši a nastala povinost mužů sloužit v armádě, tehdy se kolonie musela opět přestěhovat. Někteří členové zůstali na území Slovenska. Zvolili si katolické náboženství a vytvořili společenství pod názvem "Haban", které se ke konci druhé světové války úplně rozpadlo.

Další funkční společenství existující na principech komunismu do dnešních dnů jsou kolonie "Amish" (čti-ómiš). Tady vidíte, že komunismus nezanikl, ale nadále kvete. Ale to hovoříme o mírumilovném společenství. Je to tedy v lidech a nikoliv v principech a nebo v režimu a hovoříme-li o komunismu zavedeném v Rusku bolševickou revolucí, tak jenom odhadem bylo vyvražděno šedesát milionů lidí. A tohle by měl být ten komunismus Nového světového pořádku. Nebo-li také fašismus, globalizmus a sionismus.

Všechno stejná metla, kdy nebude existovat soukromé vlastnictví, ale pouze povinost pracovat a to nikoliv za peníze, ale za čisílka na kontě skánované RFID čipem implantovaném pod pokožkou. Kdo nepracuje, ten nejí! Finanční transakce při nákupu potravin se provedou stejným způsobem - skánováním prstu u pokladny. Tímto se sníží lidská populace na

174548

2.11.2008 8:18

RE: Neodvratitelné

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 174548

- dokončení -
Tímto se sníží lidská populace naší planety na plánované množství 500 milionů lidí, což bude znamenat bezmezné pracovní příležitosti pro všechny ze zůstatkové populace a ani cigáni nebudou muset stát fronty na pracáku.

>Co se týče NWO, jak toho, který prosazoval Adolf...
-----
Adolf byl "nasazená loutka" právě stejnou bandou psychopatických parazitů. Hitler byl Rothschildův levoboček. Hitlerova babička, Maria Anna Schicklgruber, sloužila jako služebná v rodině Rothschildů ve Vídeňské větvi. Rothschildi nemají nic jiného na práci, než plánovat války, počítat balíky peněz, rozmnožovat se v rodině (strýc s neteří naprosto běžná věc - 16 případů) a také souložit služebné. Z tohoto vztahu se narodil Hitlerův otec Alois a o Andulku a dítě se Rothschild velmi dobře finančně postaral (z peněz daňových poplatníků-úroky z úroků). Hitlerova závratná politická kariéra od malíře obrazů po šéfa Třetí říše svědčí o jisté zákulisní tlačence. Nebudu zacházet do podrobností, ale Hitlerova vize NWO, byla jiná, než se od něho očekávalo. Historikové se doposud nemohou shodnout, kde se Hitler řídil příkazy a kde si jen tak - na základě vlastního svědomí - zaimprovizoval. Nechci tady Hitlera opěvovat, ale nebyl o nic horší než F.D.Roosevelt a Winston Churchill. Tito dva - později zmínění - byli ti skuteční váleční zločinci, kteří válku vyprovokovali. Ale opět - oba zmínění - byly jenom nastrčené loutky dynastie Rothschildů.

>A přitom návod na slušný recept, pro slušný život pro všechny je jednoduchý a starý - lidem známý několik tisíc let! Je to pouze několik, i podprůměrně inteligentnímu člověku srozumitelných bodů, které by stačilo dodržet!
------
Možná právě ten recept, starý několik tisíc let, nás nechal usnout na vavřínech a mysleli jsme si, že i ostatní jsou stejného ražení. Že dobro pokaždé zvítězí nad zlem...že jsme si všichni rovni...pomáhej bližnímu svému, nepokradeš, nezabiješ, neposouložíš ženu svého souseda ani ženu faráře, neutrhneš mouše křidélka, nebudeš nadávat na Vojtu49 atd, atd. Už ani sám nevím, co všechno patří do desatera přikázání, ale zatím žiji život slušného a spořádaného člověka tak, jak mne rodiče, škola a televizní večerníčky vychovali. Háček je právě v tom, že nás v mládí nikdo nepoučil, že existují náboženství, které manipulují s lidmi v jejich neprospěch a tím pádem v neprospěch celé společnosti, aniž by si to ta "rasa" vyvolených připustila, že jsou zneužíváni. Dělají to rádi a dobrovolně a to už 18-náct set let. Kdy se už i oni konečně poučí z historie?

174549

2.11.2008 9:54

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 174549

Mirdo ! Ty jsi opravdu hlupák par excellence . [velký smích]

174552

2.11.2008 10:38

RE: Neodvratitelné

djb 193.?.?.?

Reakce na 174552

Zajímavé potvrzení. Chápu tedy Váš názor tak, že Mirda je hlupák par excellence, leč proti příspěvku nebylo možno namítnout ani čárku! [chechtot]

174555

2.11.2008 12:43

RE: Neodvratitelné

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 174555

Zdá se, že můj nick straší pana Mirdu i ve spaní. Proč by mě jinak jmenoval hned po desateru? [chechtot]

Příspěvek pana Mirdy je celý dětinsky naivní. Opakopvaně nám sugeruje, kterak jsme všichni ideologicky manipulováni. Samozřejmě s výjimkou jeho samého, on jediný "se nedá".

Každé malé dítě ví, že žádnou víru nelze lidem vnutit násilím. Víru lidé přijímají dobrovolně. Velmi jim usnadňuje život. Člověk se nemusí namáhat se zjišťováním, co bylo v minulosti, jak se chovat teď a co bude potom. Minulost víra popíše ve své "jediné pravé svaté knize", pro současnost stanoví jednoduché rituály a snadno zapamatovatelná pravidla chování (třeba desatero nebo hesla typu "ani zrno nazmar" ). A budoucnost? To je jeden z největších problémů. Člověk (i ten nejosvícenější) se bojí neznáma. A budoucnost je veliké neznámo.

Proto víry budoucnost zrušily. Všechny. Křesťanský i muslimský ráj, komunismus, tisíciletá hitlerova říše, to vše má trvat navěky. Jakmile tam budem, už nehrozí žádná nejistá budoucnost.

To bude krása pane Mirdo, komunismus navěky, co? Jak uklidňující, pro malou, ustrašenou, lidskou dušičku. Tak jen věřte, vždyť víra prý i hory přenáší [mrknutí jedním okem]

174559

2.11.2008 15:49

RE: Neodvratitelné

dodo 88.?.?.?

Reakce na 174559

Uvedení nicku "Vojta49" hnedle vedle Desatera, je přímo ukázkovým ztvárněním nesmiřitelných protikladů. Oba ví proč, však jeden ví CO a druhý to CO mlží, přesněji kecá.

"Každé malé dítě ví, že žádnou víru nelze lidem vnutit násilím. Víru lidé přijímají dobrovolně."

Žádné malé dítě neví nic. Všechno ho musí jeho prostředí naučit. I tu víru a tedy ji nikdo nepřijímá dobrovolně, z vlastní vůle, popudu. To, i to ostatní v tom citovaném odstavci, je plkání o ničem. Ti, jejichž jméno se nesmí vyslovit, celému světu již po celé generace předvádějí, jak s ním mohou manipulovat. Naposledy vyvoláním právě probíhající krize, kdy neskutečné zadlužení USA generující další kvanta svojí ničím nepodložené měny vede paradoxně k jejímu zpevňování. Nejspíš ty nově vygenerované dolary jsou použity ke skupování těch, co se již potulují po světě a místo převisu nabídky tak zvedají převis poptávky, vysvětlovaný jako "únik investorů k jistotě této měny". Obdobně přimět lidi zapomenout na tuto manipulaci ve volební taškařici kdekoliv ve světě, je jejím zcela nepochybným dokladem. Akutně hrozí, že se svět jednoho dne probudí v Matrixu a vůbec si toho nepovšimne. Už chybí jen to očipování, které si mají lidé sami vymoci a zaplatit. Satan s jeho slouhy Illumináty by tím Stvořiteli předložil důkaz svého vítězství nad lidmi. Bohužel.

174568

2.11.2008 17:01

RE: Neodvratitelné

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 174559

Ale nepovidejte, ze clovek se narodi a hned je z nej zrala osobnost, ktera se neda ovlivnit vychovou, vzdelavacim, procesem, propagandou a bud primitivni cenzurou ( totalita) nebo sofistikovanou cenzurou ( demokratura ). Proc se "moc" snazi lit do decek ideologii, pojeti moralky.... uz od utleho mladi.

Pamatuju si na 89, kdyz od studentu z filosoficke fakulty zaznel pozadavek zrusit vedouci ulohu strany prislo mne to malem jako svatokradez. Tak hluboko byly navyky ideologie zazrane pod kuzi!! A pratele z "prirody" na tom byli podobne, jak jsem pochpopil. Kdyz jsem si rikali navzajem , ze to fildaci ponekud prepiskli. A to nam prosim bylo okolo 20-ti let a byli jsme studenti oboru jako fyzika, matika, chemie... Oboru, kde se bez tvrde racionaqlity jenom tezko obejdete. Navic jsme prosli pres prijmacky, takze nas tezko pujde zaradit za "hloupe vesnicke babky", jak je "dobrym zvykem" naseho tisku.

Nemeli jsem radi povinny VUML, ktery jsme povazovali za ztratu casu. Takze pro spestreni jsme se bavili srovanavanim nelogismu z Rudeho prava. Vyucujiciho to privadelo k bezmocnemu vzteku, ale on by nam to spocital ve zkouskovem, kdyby neprobehl "plysak". A tam by oddelil "zrno od plev". Koneckoncu deleni "zrna od plev" bylo pred socialismem a zustalo i po nem.

174575

2.11.2008 19:35

RE: Neodvratitelné

opět Had 82.?.?.?

Reakce na 174559

>Člověk (i ten nejosvícenější) se bojí neznáma
Vojtěchu, Vojtěchu ... plkejte raději výrazivo o kterém alespoň něco víte... "osvícený" ba až "nejosvícenější" [oči v sloup] [oči v sloup] nemá před sebou, za sebou ani nikde žádné neznámo - došel až "na konec veškerého poznání" - to je první fakt, který stejně nepochopíte...
2. fakt - cestou, snahou vedoucí k osvícení se musí dotyčný tak proměnit, že strachy jakéhokoliv druhu nepřipadají v úvahu, jinak řečeno - kdo má strach, není osvícený v tom pravém a původním smyslu tohoto slova...ale to taky nepochopíte, protože Vy nemáte očividně ani akademické, teoretické znalosti v této oblasti, takže...

No a o víře taky očividně mnoho nevíte, papouškujete něco vyčteného, mastíte konstrukce vět, kde nemáte ani definováno, zda mluvíte o náboženství, církvi, nebo víře jako niterné dispozici a vlastnosti... z Vašeho příspěvku se dá usuzovat, že Jste naprosto primitivně zaměnil církve za víru.

Malé tajemství - víra je v nejvyšším aspektu TVOŘIVÁ SÍLA...

Ale to je pro ignoranty, kteří ani nerozlišují náplň slov nepochopitelné.

Ovšem pište dále, Vaše pitomosti jsou docela dobrý "studijní" materiál [velký smích]

174588

2.11.2008 22:46

RE: Neodvratitelné

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 174588

Omlouvám se, pane Opět Hade, za své nedokonalé vyjadřování. Upřesním tedy pojmy.

Osvícený člověk je v mém chápání světa ten, kdo hodně zná. Zcela konkrétně jsem měl při psaní této věty na mysli A. Einsteina.

Má slova o víře se opravdu nevztahují jen k náboženství. Hovořím o vlastnostech lidského mozku. Ten máme evolučně predisponován tak, aby šetřil časem a energií. O tom doufám nepochybujete. A čím je potom každá víra? Uvěřím-li v cokoliv (Boha trojjediného, v nezbytnost Velké kulturní revoluce, chemtrails, ideu komunismu, reinkarnaci, ...) šetřím veliké množství času a energie, které ti, kteří témuž nevěří, vynakládají na poznání skutečných souvislostí. Kdo jednou uvěří, už nemusí nic zkoumat a studovat. Prostě "srdcem" ví, jak je to "doopravdy". Vírou si tak usnadňujeme život.

Pro zajímavost uvedu několik "pravd", s nimiž jsem se setkal v těchto diskusích a v něž jejich stoupenci pevně věří:

- studovat a vzdělávat se z knih (tedy přejímat zkušenosti jiných) je ztráta času. Jediná cenná forma sebevzdělávání je vlastní zkušenost,

- Velkou kulturní revoluci v Číně zorganizoval jakýsi židovský lékař. Vymyl mozek Maovi a s ním celému čínskému ÚV a způsobil tak největší genocidu v lidských dějinách,

- jen 20% vlastností člověka je geneticky předurčeno při jeho zrození. Zbývajích 80% postupně získá z vlivu prostředí a výchovy,

- za všechno zlo na světě může malá skupinka Židů. Bez jakékoliv mocenské či organizační struktury ovládá (nebo se o to alespoň pokouší) tento svět,

- Američané nikdy nepřistáli na Měsíci. Vše bylo zinscenováno v pozemských ateliérech.

-----------------------

Pro zajímavost byste možná mohl uvést příklady toho, co velkého stvořila víra jako TVOŘIVÁ SÍLA. Hrobky a církevní chrámy laskavě vynechte.

174609

2.11.2008 23:44

RE: Neodvratitelné

Had.. 82.?.?.?

Reakce na 174609

>Omlouvám se, pane Opět Hade, za své nedokonalé vyjadřování.
Ale nekecejte Vojtěchu, Vy se neomlouváte. Vy jen pod rouškou zdvořilosti sám sobě dokazujete, jaký Jste argumentační borec a jak mě skvěle uzemníte - no, upřímně, není to tak špatný výkon, ale ....
>Osvícený člověk je v mém chápání světa ten, kdo hodně zná. Zcela >konkrétně jsem měl při psaní této věty na mysli A. Einsteina.
Ne. Ten nebyl "osvícený". I takový genius jako on je prcek z mateřské školky proti proti osvícenému. G. Meyrink píše něco jako: "...již první příčka na žebříčku "bdění" je v lidském světě genius. Pro další příčky již nemá lidský jazyk výraz..."
>Hovořím o vlastnostech lidského mozku.
Víra není záležitost POUZE mozku - příliš mozek přeceňujete, což je běžný jev v naší "rozumářské" (ale ne rozumné!!!) civilizaci - řekl bych z neznalosti a pozice materialisty...
>Hovořím o vlastnostech lidského mozku. Ten máme evolučně >predisponován tak, aby šetřil časem a energií. O tom doufám >nepochybujete.
Mám jinou zkušenost, ne jen teoretické, naučené formulky - můj mozek se často díky velkému mentálnímu zatížení (honba za mrzkým penízem) příliš "vaří", musím odvádět energii z něj do jiné části těla, jak to zanedbám (pro přílišné ponoření do práce a nekázeň myšlení), tak uniká energie a jsou problémy=bolesti apod. - to ale nemůžete chápat a proto to zařadíte pohodlně do škatulky pověr... předpokládám.

Ale zkrátím to veškeré odpovídání - moje odpovědi a zkušenosti - to nemůžete chápat, protože očividně víte velmi málo (resp. nemáte ZKUŠENOST s přímým vnímáním) o podstatně "NADŘAZENĚJŠÍ" SLOŽCE V NÁS, LIDSKÝCH BYTOSTECH,NEŽ JE MOZEK ROVNAJÍCÍ MYŠLENKY DO NĚJAKÝCH ŠKATULEK A SICE - VĚDOMÍ.
A jak to mohu tak kategoricky tvrdit? Potvrzujete to sám prezentací svých názorů zde -jsou materialistické, vyčtené a nastudované - prostě z pohledu rozvoje "celého" člověka velmi, velmi kusé...
>Pro zajímavost byste možná mohl uvést příklady toho, co velkého >stvořila víra jako TVOŘIVÁ SÍLA.
Vojtěchu, Vojtěchu, šibale jeden provokatérský:
1. zázraku za hranicemi běžné vědy se Vám viděti, slyšeti zachtělo [velký smích] .. nasrat, slušně řečeno! Cirkusové proměny žirafy v řízek Vám předvede kdejaký iluzionista...kupte si lupen na Coperfielda Davida...
2. odpověď, že vše, co můžete vnímat je utvořeno vírou a projekcí mysli, nemůže se prostě protlačit skrze sítko Vašeho chápání života a světa!
Vše má své stupně a průvodní jevy - obrazně řečeno - jak chcete být virtuozem, když neumíte ani jeden základní akord a dokonce nástroj na tuto hru opovržlivě z pošetilosti a neznalosti rozbíjíte?! Tudíž ani brnknout nemůžete a vlastně nechcete, takže studujte dále svojí síť klamu, času dost.
Myslím, že mi mnoho neporozumíte, ale to vůbec nevadí - pokecali jsme [velký smích]

174613

3.11.2008 11:38

RE: Neodvratitelné

google 84.?.?.?

Reakce na 174613

pan Had-es, pekne od vas, ze ste si urobili pre Vojta cas.
vas prispevok sa mi paci takmer v kazdom bode, ale v jednom
musim oponovat.
Vojto nerozumuje, on je obcas nechcene smiesny, ale rozumovat,
to on nedokaze. on sa este aj na rozumovanie len hra.
ano, myslim si, ze som podvedome trafil. on je hravy ako male decko
a ako hracky pouziva pojmy dospelych a robi mu to ocividne radost
s nimi lubovolne zonglovat. mne v principe tiez, ked ho pozorujem. [velký smích]

174666

3.11.2008 20:27

RE: Neodvratitelné

Had. 193.?.?.?

Reakce na 174666

>pan Had-es, pekne od vas, ze ste si urobili pre Vojta cas.
Znáte to Herr Google - ochotnou odpovědí si člověk leckdy v mysli něco oživí a zformuluje i pro sebe - prostě debata může být opakování matka moudrosti
>Vojto nerozumuje, on je obcas nechcene smiesny, ale rozumovat,
>to on nedokaze. on sa este aj na rozumovanie len hra.
Ale snahu mu člověk upřít nemůže a je převážně zdvořilý, takže ocenění reakcí ho může také potěšit a snad povzbudit ? [smích] A co když skutečně hledá návody, jak žít lépe - to zde rozeznat nelze.
Že hledá štěstí, jako my všichni, to netřeba vyhledávat, to je jasná věc.
>ano, myslim si, ze som podvedome trafil. on je hravy ako male >decko
>a ako hracky pouziva pojmy dospelych a robi mu to ocividne >radost
>s nimi lubovolne zonglovat. mne v principe tiez, ked ho >pozorujem [velký smích]

[velký smích] [velký smích] no, i když to není ta povznášející a velmi poučná a prospěšná "bezpříčinná radostivost", tak je to "obyčejná" radost, která je rozhodně lepší, než dnes běžně a obecně velmi rozšířená, prožívaná nasranost.
A navíc - kdo si hraje, nezlobí.
Též: "když se setkali, chechtali se a chechtali" - očividně mudrcové! Proč to nezkusit i virtuálně na Zvědavci?!
Takže hrajme si na Zvědavci, než ho blázniví antiteroristi s oficiální, světskou mocí uzavřou ... [pláč]

174731

3.11.2008 22:53

RE: Neodvratitelné

google 84.?.?.?

Reakce na 174731

>Takže hrajme si na Zvědavci, než ho blázniví antiteroristi s oficiální, světskou mocí uzavřou ...

som jednoznacne za... [mrknutí jedním okem]

174755

4.11.2008 0:28

RE: Neodvratitelné

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 174613

> - to ale nemůžete chápat a proto ...

> - moje odpovědi a zkušenosti - to nemůžete chápat, ...

> nemůže se prostě protlačit skrze sítko Vašeho chápání ...

> Myslím, že mi mnoho neporozumíte ...

Zklamal jste mě, pane Hade. Předpokládal jsem, že lidé, kráčející po CESTĚ k poznání, hledají moudrost. Vy se mezi ně nepochybně počítáte. A moudrost je laskavá, trpělivá a schopná jasných a srozumitelných sdělení. Lidé si jí proto nesmírně váží.

Tak třeba příště? [smích]

174771

4.11.2008 0:29

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174771

[chechtot] [chechtot] [chechtot] Dobré [velký smích]

174774

4.11.2008 1:11

RE: Neodvratitelné

Had. 82.?.?.?

Reakce na 174771

>Zklamal jste mě, pane Hade
To ovšem není můj problém, ale Váš... neodpovídal jsem Vám kvůlivá Vaší pochvale za každou cenu.
>A moudrost je laskavá, trpělivá a schopná jasných a >srozumitelných sdělení.
Ale nepovídejte! Tuhle uslzenou patetičnost Vám naimplementovali kde?
>Lidé si jí proto nesmírně váží.
No, když už tedy budeme zevšeobecňovat - ještě, že Jste nenapsal "lid", to už bych měl cukání naklofat do klávesnice: "lid nadšeně a obětavě buduje soc... ééé kapitalismus, ale lidé na to dost serou!"
Zůstaňmež u lidí [oči v sloup] a jejich vážení si moudrosti (uff, to už je jako básně od Fráni Šrámka), lidé si "skupinově" moudrosti naprosto neváží!!!
1. lidé (dav) moudrosti nerozumí. Pokud by si lidé moudrosti vážili, tak by se tomuto ideálu snažili alespoň přiblížit a žilo by se obecně dost jinak!
2.lidé si váží hlavně sami sebe a svých názorů!!! A nějaká moudrost jim do toho nemá co blábolit...
3. pro lidi (dav) cesta k moudrosti, neboli k proměně sebe sama a vydolování této moudrosti ze sebe sama, zní to vše jako pošetilost a popírání tzv. "přirozeného" lidství, protože skutečná moudrost je ve svých návodech univerzálně dost krutá a drsná ... na povrchu - "aby se narodilo božské, musí zemřít vše lidské, aby se zrodilo absolutno, musí zemřít i to božské.." takhle nějak to popisují budhistické texty.
Ta drsnost a krutost je ovšem skutečně na povrchu.
Až pochopíte proč, tak nebudete dotčeně a usmutněle vypichovat ani z mých nedůležitých příspěvků ve virtuálnu pichlavá žihadla a drobné kapky maskovacího jedu, ale zkusíte se prokousat k jádru sdělení...

Pokud chcete nějaké uslzené, sladkobolné, všeobjímající bláboly, tak čtěte jiné přispěvatele, nebo Svědky Jehovovi atp.
U mě se dočkáte spíše vrčení než vrnění.

A vůbec - neznáte alespoň nějaký dobrý fórek na závěr!?

174777

4.11.2008 12:43

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174777

[chechtot] [chechtot] [chechtot] Vy si dáváte [velký smích]

174858

4.11.2008 13:31

RE: Neodvratitelné

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 174777

Dav jste charakterizoval přesně. Ten by klidně ušlapal i toho nejmoudřejšího. Ale lidé si moudrého člověka váží. To je zase má zkušenost. Naslouchají jeho radám a mnohdy se dokonce podle nich řídí. Ale to byste nepochopil. [mrknutí jedním okem]

Takže díky za laskavé vrčení. A na závěr tedy jeden fórek (jen pro Vás, nikde jinde jej na webu nenajdete):

Přijde programátor za Gatesem a zapáleně mu sděluje.
"Mám skvělý program. Za běhu zdokonaluje sám sebe."
"Výborně", praví Gates, "necháme jej nějaký čas běžet a uvidíme".
Po čase si Gates nechá autora programu zavolat.
"Vždyť ten váš kód nic nedělá, nemá vůbec žádný výstup!"
Programátor zálibně listuje hexadecimálním výpisem svého programu a obdivně vzdychne "ale že je dokonalý, co?" [smích]

174876

4.11.2008 13:48

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174876

http://www.apple.com/getamac/ads/

Doporučuji Bean Counter [chechtot] [chechtot] [chechtot]

174879

4.11.2008 17:11

RE: Neodvratitelné

Had. 82.?.?.?

Reakce na 174876

>Ale to byste nepochopil.
[velký smích] máte pointa, Vojtěchu..
No, zkusím to, pochopil jsem značně drsné a temné děje v sobě a svém životě, takže běžné davové tendence bych mohl v případě zájmu rozlousknout... [mrknutí jedním okem]

Na oplátku:
rodinka domlouvá grilování selátka, dohodne se taťka s mamčou na velikosti, kdy, jaká kořeníčka, co k tomu, koho pozvou.
Taťka vyrazí z domova na koupi a když prochází okolo sedícího potomka, tak mu dá děsivýho lepáka. Maťka začne vřeštět:"co ho mlátíš, vždyť nic neudělal!?!"
"Já už ho vidím, jak žere jen maso bez chleba..." [cool]

174923

2.11.2008 23:54

RE: Neodvratitelné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 174609

"Joseph Stiglitz nedávno napsal, že i když mezi ekonomy sílí shoda, že žádný záchranný plán, který Henry Paulson navrhne, nebude fungovat, „není jednoduše možné, aby politici uprostřed takové krize nedělali nic. Takže bychom se měli modlit za to, aby se z dohody namíchané z toxického koktejlu lobbyistických zájmů, špatně řízené ekonomiky a pravicových ideologií, které byly příčinou této krize, pokud možno zrodil záchranný plán, který bude fungovat – nebo jehož neúspěch alespoň nezpůsobí přílišnou škodu.“ A má pravdu. Vzhledem k tomu, že trhy jsou v první řadě založené na víře (a to včetně víry ve víru jiných lidí), bude totiž reakce trhů na záchranný plán závislá nejenom na jeho skutečných dopadech, ale také na víře finančních trhů v jeho efektivitu. Záchranný plán může zabrat, dokonce i když bude ekonomicky scestný."

Odstavec z článku p. Žáka na BL. Celá USA "prosperita" let minulých a budoucí globální krize je podle názoru nejen p. Žáka založena na víře (v tomto případě bych jí ovšem přídomek "tvořivá" dal jen se skřípěním zubů). Je to dost velké?

174615

3.11.2008 2:02

RE: Neodvratitelné

Novy zacatek 99.?.?.?

Reakce na 174559

Mysleni Vaseho druhu je pravou pricinou soucasnych problemu. Je to uchylka zvana ideova promiskuita ve 'sluzbe humanity' Je to Pragmaticky Bezzasadovismus. Dejte si to patentovat!

174620

2.11.2008 16:48

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 174552

No, podle mne jste měl být panem editorem již dávno smazán, protože napadáte autora místo jeho textu, tak si tedy dovolím zanadávat taky: to Vy jste hlupák a kretén k tomu.

Já jsem si ten diskusní příspěvek pana Mirdy ihned zkopírovala, protože přesně tohle je ta pravá historie, která se ve školách bohužel neučí. Tam nás učili leda tak pohádky a vyslovené lži.

174573

2.11.2008 17:15

RE: Neodvratitelné

Dale Coopper 84.?.?.?

Reakce na 174573

>Já jsem si ten diskusní příspěvek pana Mirdy ihned zkopírovala, protože přesně tohle je ta pravá historie, která se ve školách bohužel neučí. Tam nás učili leda tak pohádky a vyslovené lži.<

No když to říkáte vy tak to bude určitě pravda [chechtot]
Podobné úvahy rozvíjel v pamatném rozhovoru pro lidovky jiný intelektuální velikán Zlatý slavík Karel Gott.

174577

2.11.2008 20:12

RE: Neodvratitelné

google 84.?.?.?

Reakce na 174577

>No když to říkáte vy tak to bude určitě pravda [chechtot]
>Podobné úvahy rozvíjel v pamatném rozhovoru pro lidovky jiný
>intelektuální velikán Zlatý slavík Karel Gott.

vzdy lepsie intelektual typu Kaja Gott, nez intelektualny transvestita zo
zdruzenia mozgovych diabetikov, D.Cooper, alias Emma Bovary, alias Tranze-alias. [chechtot]

174589

2.11.2008 21:24

RE: Neodvratitelné

Dale Coper 84.?.?.?

Reakce na 174589

Intelektualny transvestita, zdruzenie mozgovych diabetikov [smích] to máte z vlastní hlavy nebo jste někde vyčetl. Mne by zajímala jiná věc s pobaveným úsměvem čtu vaše příspěvky takže jsem se dozvěděl že nás v srpnu 1968 neobsadili Rusové ale Žid Brežněv. Pokud vím jediní Židé co maji s touto smutnou kapitolou česko-slovenských dějin něco společného byli ti čtyři ze sedmi protestující proti okupaci na Rudém náměsti (ad Solženicyn druhý díl Dvěstě let pospolu) a František Kriegel který jako jediný odmítl podepsat moskevské protokoly a pak hlasoval proti smlouvě o "dočasném" pobytu sovětských vojsk jako jeden z mála v Národním shromáždění.

174599

2.11.2008 21:40

RE: Neodvratitelné

google 84.?.?.?

Reakce na 174599

>Intelektualny transvestita, zdruzenie mozgovych diabetikov [smích] to
>máte z vlastní hlavy nebo jste někde vyčetl. Mne by zajímala
>jiná věc s pobaveným úsměvem čtu vaše příspěvky takže
>jsem se dozvěděl že nás v srpnu 1968 neobsadili Rusové ale
>Žid Brežněv. Pokud vím jediní Židé co maji s touto smutnou
>kapitolou česko-slovenských dějin něco společného byli ti
>čtyři ze sedmi protestující proti okupaci na Rudém náměsti
>(ad Solženicyn druhý díl Dvěstě let pospolu) a František
>Kriegel který jako jediný odmítl podepsat moskevské protokoly
>a pak hlasoval proti smlouvě o "dočasném" pobytu sovětských
>vojsk jako jeden z mála v Národním shromáždění.

vy si ma ocividne mylite z niekym, kto je ochotny
s vami diskutovat, vy pajac v zenskej robe.

174601

2.11.2008 21:52

RE: Neodvratitelné

Dale Coper 84.?.?.?

Reakce na 174601

Tak tedy nediskutejme ale proč teda reagujete na můj první post určený paní Jarmile.Já to beru tak že jsem vás dostal do argumentační neschopnosti. Apropo jak se do čestiny přeloží "pajac"? Ale na vašem místě bych krotil vášně zkuste jogu jako pan Stwora nebo taichi. Uvidíte svět z většího nadhledu. Jinak se bez těch Židů jak čtu vaše příspěvky ani nevyserete.

174604

2.11.2008 22:55

RE: Neodvratitelné

google 84.?.?.?

Reakce na 174604

>Tak tedy nediskutejme ale proč teda reagujete na můj první post určený paní Jarmile.

za opytovacou vetou, sa pise otaznik vy Yntelektualka!

vidim, ze nerozoznate diskusiu, od robenia si z niekoho prdel, tranze.
chodte medzi svojich, to zbytocne nepretazuje vase zavity a je to vasa liga.

> Jinak se bez těch Židů jak čtu vaše příspěvky ani nevyserete.

co sa tyka toho "vysrania sa" a "vyvoleneho naroda", tranze Bovary-Coper,
tak tych ste spomenula v obidvoch vasich poslednych prispevkoch
adresovanych mne, len vy. viete, tu si to moze kazdy lahko overit
a to tak, ze si tie vase prispevky precita. to je smola, co?
ja som o nich ani slovo. presne v duchu zakona o nemenovanych.

ked si niekto vlastne obsesie a nutkania premieta
do druhych osob, to Sigissmus Freud nazyval transfer.

takze, prijemne kakanie s myslou o nich. [chechtot]

174610

2.11.2008 23:28

RE: Neodvratitelné

Dale Coper 84.?.?.?

Reakce na 174610

(Pane Dale Coper, smíte žertovat, ale příspěvek by se měl dotýkat článku. Hádky, „flamewars“ a pouze „nasírací“ texty se nemusí a neměly by se zobrazit. Pajac je polsky klaun či blázen. Díky za porozumění. -Moderátor)

>vidim, ze nerozoznate diskusiu, od robenia si z niekoho prdel<.
Já to chápu jako diskusi kde si z vás robím prdel

>chodte medzi svojich, to zbytocne nepretazuje vase zavity a je to vasa liga.<
Na hestroye, Mirdu, Prdelku-Polesného-Pelešku-Montážníka, Jarmilu a hromadu dalších stačí i moje závity. Já mám rád změnu a věčně nasírat Ben Hura mne nebaví.

>co sa tyka toho "vysrania sa" a "vyvoleneho naroda", tranze Bovary-Coper,
tak tych ste spomenula v obidvoch vasich poslednych prispevkoch
adresovanych mne, len vy. viete, tu si to moze kazdy lahko overit
a to tak, ze si tie vase prispevky precita. to je smola, co?
ja som o nich ani slovo. presne v duchu zakona o nemenovanych<
Vy ich spominate takmer v každom príspevku ty dvaja pre mna boli výnimočné.

>ked si niekto vlastne obsesie a nutkania premieta
do druhych osob, to Sigissmus Freud nazyval transfer.<
Díky za rozšíření obzorů

>takze, prijemne kakanie s myslou o nich. [chechtot]<
Nápodobně a co je ten pajac?

174612

3.11.2008 6:10

RE: Neodvratitelné

google 84.?.?.?

Reakce na 174612

>Já to chápu jako diskusi kde si z vás robím prdel

ale no Bovary, ked uz si chcete robit z niekoho prdel, tak to musite
robit poriadne. v tom vasom kugel-mugel, co ste tu zlepila dokopy,
ani Sherlock Holmes nenajde, kde presne si tu prdel robite.
ibaze, si chcete robit zo mna prdel takym sposobom, ze si urobite
prdel sama zo seba. v takom pripade sa vam podarilo.

174634

3.11.2008 15:47

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174634

Já vás naprosto obdivuji, pán Google. Házet perly sviním pořád dokola... V poslední době se tu rozmnožili samí otravově, provokatéři a zejména naprosto nevzdělaní ňoumové, co si dokonce o sobě myslí, že něco vědí. Je to trapas! [bliji]

174684

3.11.2008 16:41

RE: Neodvratitelné

Dale Coper 195.?.?.?

Reakce na 174684

Jak říkal starej Sokrates Vím že nic nevím.

174703

3.11.2008 16:45

RE: Neodvratitelné

google 84.?.?.?

Reakce na 174684

Hestroy, to je stara siofilna prispievacka zo Zvedavca,
kedysi tu prispievala pod menom Ema Bovary.
a ziadne perly, ja tu len skromne na nich a s nimi cvicim,
aby sa necitili prilis isti, inac im totiz nie je rady. [velký smích]

174704

2.11.2008 21:52

RE: Neodvratitelné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 174599

Pět statečných - palec nahoru. Mimochodem, nikdo je nikdy neoznačil za selfhating jews, jak se to někdy bohužel stává židům, kteří se kriticky zamýšlejí nad svou povahou?

174603

3.11.2008 4:12

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 174573

Zdravím Jarmulko ! [velký smích]

Poradím Vám . Nekopírujte ! Udělejte si sama vlastní názor...... Počtěte třeba všechny příspěvky od Hada , tam je návod jak nato .

Začíná se pozorováním těla ( zastaví se tím hloupá mysl [smích] )........ Po dlouhém čase pak člověk začne nazírat na sebe , na svět úplně jinak . Jeho vědomí se rozšíří , rozum zbystří a míra chápání se prohloubí . Člověk teprve pak zjistí jak je neuvěřitelně HLOUPÝ !

Pak může o sobě člověk klidně říci "Vím že nic nevím" . Nějak tak ro říkal Sokrates .........Teprve pak začíná cesta k dokonalosti [velký smích]

Vy , milá Jarmulko , Mirda a ostatní hlupáci se však domýšlíte , že víte , dokonce , že to víte nejlépe a "kamenujete" každého kdo nesdílí váš primitivní pohled na svět a to je pro mne komické a proto se taky směju [velký smích]

To že někoho označím za hlupáka , to není urážka ( je v pořádku , že to moderátor nechal ) - to je pobídka k sebereflexi.

Tímto Vás tedy vyzývám k sebereflexi , Jarmulko [velký smích] Nechcete přece zůstat v tak bídném stavu na věky věkův .


AMEN [chechtot]

174632

3.11.2008 6:53

RE: Neodvratitelné

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 174632

ZASE SE NÁM TADY DO DISKUZÍ DOSTAL NĚJAKÝ SPRATEK (!) Stodolo, co takhle diskutovat k článku a nebo reagovat na příspěvek, místo pomlouvání diskutujících? Tohle už tvůj mozeček nedokáže, že jo...ty stodolo jedna(!)

174641

3.11.2008 8:06

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 160.?.?.?

Reakce na 174641

Ahoj Mirečku !

Jsem rád , že jsi mi začal tykat , to se obvykle mezi přáteli délá . [chechtot] S tím mozečkem to musím nejprve vyzkoušet , ještě jsem ho totiž pořádně nezatížil a tak nevím čeho je vlastně schopen . [smích]

Jsem rád , že jsi vzorný diskutér , který diskutuje výhradně články a vyhýbá se pomlouvání diskutujících !
[velký smích]

Na druhou stranu píšeš od srdce a to se cení . Určitě jsi tím mnoha lidem otevřel oči a své nitro.

(Odpusťte si prosím napadání diskutujících. To by naše diskuze pozůstávala ze slov vole vole apod. Smíte kritizovat myšlenku, ne osobu. Dále příspěvek se musí týkat článku. Část vypuštěna. Díky – moderátor)
Zdraví tvůj SPRATEK [cool]

174646

3.11.2008 8:31

RE: Neodvratitelné

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 174646

S tím mozečkem to musím nejprve vyzkoušet, ještě jsem ho totiž pořádně nezatížil a tak nevím čeho je vlastně schopen...
------------
To je naprosto zřejmé. Nechci ti brát naděje, ale pochybuji, že z té kadibudky na krku vůbec někdy něco kloudného vypustíš, tak si v mezičase trhni nohou a neotravuj tady, STODOLO(!)

(Odpusťte si prosím napadání diskutujících. To by naše diskuze pozůstávala ze slov vole vole apod. Smíte kritizovat myšlenku, ne osobu. Dále příspěvek se musí týkat článku. Díky – moderátor)

174649

3.11.2008 9:21

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 160.?.?.?

Reakce na 174649

Mirečku [smích] Ty kloučku nezbedný ! Stodola není moje jméno [chechtot]

Zdravím moderátora ! Pustíte ten sarkarstický příspěvek podepsaný - duch ! ?

(Díky za pozdravy. Nechte se prosím přemluvit a zkuste psát k věci. Duch zaváněl, něco takového jsem četl, příště to vypusťte oknem. Zasahuji opravdu nerad. – Moderátor.)

174652

3.11.2008 10:22

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174652

Xeone, nevotravuj tady. Na tyhle chytrolíny tu není nikdo zvědavý... Nemusíš sem chodit. A jestli si myslíš, že jsi vtipný, tak maximálně jako tahle banda mentálně degenerovaných... [bliji]

174657

3.11.2008 10:57

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 174657

Nojo , zvědavce si rozvracet nedáte .
Ale aspoň sem to zkusil !
[oči v sloup]

Dostanete jen to co si zasloužíte.

174661

3.11.2008 13:39

RE: Neodvratitelné

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 174661

Co je Zvedavec monolit ideologicke zuly? [překvapení] A co si kdo zaslouzi? Naucil jsem se pri ceste mimo racionalitu nesoudity druhe, protoze verim ze az zemru budu na mnohem vyssi urovni uvedomneni soudit sam sebe. A to neni zadna legrace videt ostre svuj zivot a oznamkovat ho.

174673

3.11.2008 16:09

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 174673

Jestli je Zvedavec monolit ideologické žuly ? A víte , že to tak začínám vnímat ........ Vždyť už sem taky dostal nálepku "Nezvedavce" [chechtot] To jsem jen vyjádřil svůj názor na jedno individuum slabšího rozumu.

Ptáte se co že si kdo zaslouží ? Každý to ,co mu patří ...... Svého času tu hojně přispíval jeden "Australan" . Už nepřispívá [smích] Snad tehdy dal na mé vysvětlení , jaký že to může mít karmický dopad to jeho psaní. V každém případě ale udělal dobře , že už tu nepřispívá , už nerozmnožuje ZLO !

Vy jste tu světlejší výjimka mezi diskutujícími . Snad budete mít dostačující zásluhy ......... Popravdě , on ten Zvedavec je tak trochu jako Černomagická kuchyně , ze které se linou jedovaté výpary do okolí . Tuším , že jste členem této organizace - máte tedy i Vy jakýsi podíl na tomto působení .

Bůh suď zásluhy a nezásluhy .

174692

3.11.2008 16:33

RE: Neodvratitelné

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 174692

"Bůh suď zásluhy a nezásluhy ."

teď ještě který [oči v sloup]

otázkou také je, proč to po něm chcete [vyplazený jazyk]

174700

3.11.2008 16:51

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174700

Myslím, Méďo, že jsi trefil hřebíček na hlavičku. V tom bude jádro pudla. Tenhle Xeon je opravdový trotl...

174706

3.11.2008 17:35

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 174706

Zkus specifikovat slovo trotl . [smích]

174711

3.11.2008 17:37

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 174700

Nejseš náhodou ten kdo mne chtěl poučovat o józe ? [překvapení] Jak si proboha přišel na to , že něco po někom chci [smích]

174712

3.11.2008 18:03

RE: Neodvratitelné

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 174712

"Nejseš náhodou ten kdo mne chtěl poučovat o józe ?"

1) nejsem. O józe jsem si psal s 213. a 193. Ty ses do ní jen vsunul.
Zapamatuj si větu, kterou jsem Ti už napsal: "Tak to přeji mnoho úspěchů na cestě." doufám, že jsi tím pochopil i to co je mezi řádky.

A navíc jsi s tou jógou offtopic.


"Jak si proboha přišel na to , že něco po někom chci"

"Poradím Vám . Nekopírujte ! Udělejte si sama vlastní názor......"

"Počtěte třeba všechny příspěvky od Hada , tam je návod jak nato"

"Tímto Vás tedy vyzývám k sebereflexi , Jarmulko"

"Bůh suď"

[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

Já od Tebe něco chtít budu. Laskavě si po sobě aspoň čti co píšeš, když už si to nepamatuješ. Hrát si na "žáka par excellance guruů" nuceného jít nějakou cestou a ještě chodit do černomagické kuchyně plné jedovatých výparů vyžaduje zjevně kachní žaludek.

Kdykoliv tě nachytám na švestkách, tváříš se jakože nic a ještě se odvoláváš na "vyšší instance". Nebudu už napřístě mrhat energií.

174716

3.11.2008 19:24

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 174716

Pokud mne paměť neklame , poučoval si mne o tom , že neexistuje joga sexu což sem ti vyvrátil ! Ne že já se vsunul ,bylo to přesně naopak . [smích] Najdi si to laskavě .

Na Zvedavce bych nezabrousil , kdyby tady nepřispíval Had.

Žaludek mám v pořádku , v pohodě "stráví" i tebe
[chechtot]

V tom ostatním máš zmatek nebo nechápeš souvislosti . [smích]

Příště opravdu nemrhej energií [velký smích] [vyplazený jazyk]

174721

4.11.2008 0:00

RE: Neodvratitelné

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 174700

Archonta prestoze se mu nic v materialnim svete nemuze postavit se taky nebojim. Jeden pritel me vyzbrojil zaklady gnosticismu.[mrknutí jedním okem] A za Kruhy sveta za mnou jit nemuze, tam je Buh. Buh, ktery netrpi zarlivosti na jine bohy, protoze absolutno absoluten si musi byt vedomo sve vlastni jedinecnosti, ktere se nemuze nic vyrovnat. Neexistuji souperi, na ktere by melo duvod zarlit. [smích]

174767

4.11.2008 14:50

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 174767

Tak to je slovo do pranice . Na co že to ale vlastně reagujete ?
[překvapení]

Co je to za výrok - "absolutno absoluten si musí být vedomo sve vlastní jedincnosti ktere se nemůže nic vyrovnat" ..... Nechci Vás urazit , ale takový blábol jsem ještě nečetl . [velký smích]

Zmínku o žárlivosti mám jako vztáhnout na sebe ? [překvapení] Že bych žárlil na něčí vědomosti . Třeba na Vaše , nebo Medi-Bedi ? [velký smích]

Vy jste ale šprýmař

174901

4.11.2008 15:02

RE: Neodvratitelné

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 174901

Vsechno je jednou po prve. Navic dovednost cteni sama o sobe nestaci, i kdyz jste dostatecne prokazal, ze nejste analfabetem. Ja verim, ze umite cist neni treba to dokazovat. Pokud se snazite dokazat, ze umit pouzivat i tu vec mezi usima, tak zatim nic moc...A nebudte vztahovacny, o kdyz za to zrejme nemuzete. Bacha, aby to prerostele ego neprasklo. Miva to neprijmene fyzikce dopady. Nebo se mylim a snad patrite k zarlivym bozstvum? [překvapení] [překvapení] [velký smích] [velký smích]

174910

4.11.2008 19:27

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 174910

Zkuste použít Vy tu věc mezi ušíma a vysvětlit ten blábol o abslolutnu absoluten ! [velký smích] Neuhýbejte , a postavte se čelem k výzvě jako chlap , či jako největší chytrolín na zvědavci . [chechtot]

Nebo snad píšete z cesty ? Pokud ano , je to znak demence .

Pište , pište - ať si "pochutnám" [velký smích]

174933

4.11.2008 23:30

RE: Neodvratitelné

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 174933

Ale proc ne vam jde o formalni logiku, ze ano? Absolutno je ve sve podstate pouze jedno, tak proc ma davat nejaku slovni privesek, ze ano? Akorat by me zajimalo, zda to cemu rikame vesmir je v jednom exemlari a zda to jaksi nemuze existovat multiplikovane a jeste ke vsemu v podminkach, kdy ty "absolutna", ktera vlastne nejsou cistymi absolutny, o sobe nebudou mit ani pary, coz neznamena ze nekdo bude mit paru. To jsou vsak pouze takove relativni kecy. [velký smích] A na Zvedavci se vyskytuji lide mnohem chytrejsi a vzdelanejsi nez ja, velmi rad si ctu jejich nazory i jinde. Opet netreba byt vztahovacny, rec je o uplne jinych lidech. [velký smích] [velký smích]

P.S. Kdyby tam bylo neco prilis sprosteho a selskeho, co je potreba rozvest, staci rict, zacinam mit pro vas slabost. Medovi je to, jak vidim jasne, vicemene jsem s tim pocital, ze bude vedet voco gou. [mrknutí jedním okem]

174964

5.11.2008 16:03

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 174964

Abych nevytrhával z kontextu jako Váš obdivovatel Meda , tak vkládám celý Váš příspěvek , aby jste to i Vy na své úrovni mohl pochopit .[chechtot]

" Archonta prestoze se mu nic v materialnim svete nemuze postavit se taky nebojim. Jeden pritel me vyzbrojil zaklady gnosticismu. A za Kruhy sveta za mnou jit nemuze, tam je Buh. ( Buh, ktery netrpi zarlivosti na jine bohy, protoze absolutno absoluten si musi byt vedomo sve vlastni jedinecnosti, ktere se nemuze nic vyrovnat. Neexistuji souperi, na ktere by melo duvod zarlit."

Do očí bije ta věta , proto jsem ji zvýraznil červeně .

Položil jsem Vám jednoduchou otázku
Co je to za výrok - "absolutno absoluten si musí být vedomo sve vlastní jedincnosti ktere se nemůže nic vyrovnat" ..... Nechci Vás urazit , ale takový blábol jsem ještě nečetl .

A vy odpovídáte zcela zcestně , uhýbavě ale přitom tak suverénně s prostochuchostí Vám vlastní .[chechtot]

Ale proc ne vam jde o formalni logiku, ze ano? Absolutno je ve sve podstate pouze jedno, tak proc ma davat nejaku slovni privesek, ze ano? Akorat by me zajimalo, zda to cemu rikame vesmir je v jednom exemlari a zda to jaksi nemuze existovat multiplikovane a jeste ke vsemu v podminkach, kdy ty "absolutna", ktera vlastne nejsou cistymi absolutny, o sobe nebudou mit ani pary, coz neznamena ze nekdo bude mit paru. To jsou vsak pouze takove relativni kecy. A na Zvedavci se vyskytuji lide mnohem chytrejsi a vzdelanejsi nez ja, velmi rad si ctu jejich nazory i jinde. Opet netreba byt vztahovacny, rec je o uplne jinych lidech.

P.S. Kdyby tam bylo neco prilis sprosteho a selskeho, co je potreba rozvest, staci rict, zacinam mit pro vas slabost. Medovi je to, jak vidim jasne, vicemene jsem s tim pocital, ze bude vedet voco gou.


Nenapsal jste ani řádku o tom , proč by si absolutno absoluten muselo být vědomo své vlastní jedinečnosti , které se nemůže nic vyrovnat ! Já to tam prostě nevidím ! Není tam nic příliš prostého ani selského , natož něco intektuálního či duchovního .[chechtot] Že vy jste zapomněl použít tu věc mezi ušima .[velký smích] .... Nestačí jen abyste psal písmena , slova , věty ! Musíte také chápat význam toho o čem píšete . Až to dokážete pak teprve se budete jevit jako člověk rozumný .[chechtot]

Doufám , že jsem to napsal srozumitelně , tak , aby jste to byl schopen pochopit i Vy . [chechtot] [velký smích] [smích]

Zatím můžete s kumpány bušit do "světového neřádu " [smích] v podobě chazarů , sionistů , cikánů , mandelince bramborové a jiné podobné žouželi [oči v sloup] [velký smích]

175049

5.11.2008 23:16

RE: Neodvratitelné

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 175049

Zkuste se precist neco ze Stareho zakona, aby jste pochopil shluk pismenek zarlivy buh, ktery nemuze bud byt skutecnym Bohem. Nebo se primo zeptejte bez toho, ze by jste to jako pravy intelektual vztahoval na sebe. Mozna potom uvidite nejaky smysl toho, co jsem napsal. A kdyz neuvidite, co uz.... U cloveka rozumneho by me to dvakrat neprekavapilo. [velký smích] [velký smích] Copak zase prislo na mirumilovnou cervenou barvu? Vase oblibena? [mrknutí jedním okem]

175083

5.11.2008 23:41

RE: Neodvratitelné

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 175083

bud skutecnym Bohem, anebo je to pouze takove vylepseni hlasatelu viry. Silne pochybuju, ze naprosto jedinecne a zakladni jsoucnu by mohlo zarlit na cokoliv, co z neho muselo jistym zpusobem vzejit. Pokud by se bubec uz namahalo. Takova neobratna myslenka platna, na kterem je namalovan vesmir, ale to neni z moji hlavy. To vykladal Krsna jistem hrdinovi.Jsem to tam nejak zapomel dopsat na panvicce mi tam prska rizito, tak se omlouvam. O mandelince a jinych nazorech, ktere se vam na me nelibi nekdy jindy, i kdyz na tu mandelinku si nejak nemuzu vzpomenout a ze mam pamatovaka. [mrknutí jedním okem]

175085

3.11.2008 16:36

RE: Neodvratitelné

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 174692

>už nerozmnožuje ZLO
množiti zlo…
>Černomagická kuchyně , ze které se linou jedovaté výpary do okolí .
otravovati okolí…

Mohlo by se to tak i brát, pokud by to bylo hodnoceno z pozice „křišťálového ráje“. Nejsem si ale jist, že v této pozici je zde přispívající obec.

Potom se nabízí varianta opačná. Jsme v „otráveném pekle“.
Pak by toto hodnocení mělo i poněkud posunutý smysl.
A zvracení v takovém prostředí je poměrně pochopitelný a přirozený jev.

174701

3.11.2008 19:51

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 174692

Proč jste zmínil toho českého Australana? Co jste mu udělali Vy zmrdi mafiánský? To Vy jste to největší zlo na planetě.

174726

4.11.2008 2:08

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 174726

Proč jste zmínil toho českého Australana? Co jste mu udělali Vy zmrdi mafiánský? To Vy jste to největší zlo na planetě.

To jako reagujete na mne, Jarmilo ? [chechtot] Opravdu , ale opravdu nejsem zmrd mafiánský. [velký smích] .... A že bych byl největší zlo na planetě ? [smích] Hmmm [překvapení]


Evidentně jste svedena na scestí , proto Vám dobře radím , prchněte ze Zvědavce co nejrychleji. Snad ještě zachráníte svoji duši [velký smích]

174787

4.11.2008 6:58

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 174787

Trhni si!

174806

4.11.2008 14:35

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 174726

Kdybych Vám prozradil co jsme mu udělali , tak by Vám vstávali vlasy hrůzou na hlavě . [chechtot] Ale budiž , chtěla jste to sama ! ..... Jestli jste viděla pohádku hrátky s čertem , tak tam to bylo ukázáno - "LOŽE VYVRHELOVO" [velký smích] I Martin Kabát zbledl před tou hrůzou [chechtot] .... Ten australan nám potom slíbil , že bude "sekat dobrotu" a tak má zatím od nás pokoj [smích] My doufáme , že ho bude mít i po smrti . [chechtot]

174891

4.11.2008 14:47

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 174891

Odleť papíre!!

Nějakou podnětnou myšlénku k článku byste neměl? Nebo tady budete pořád jen tak planě plkat? [oči v sloup]

174899

4.11.2008 14:53

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174899

On má ale za to, že nás tu oblažuje neskonalými moudry. Snad nás chce i vychovávat, nebo co. Ale jako bavič je docela dobrý. Jen se na něj musíme dívat z toho správného úhlu pohledu [chechtot] [chechtot]

174904

4.11.2008 15:01

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 174904

No jo bavič. Jenomže tady jde o to, aby diskuse nebyla zaplavena zbytečným spamem jako někde na Novinkách, ale moudrými diskusními příspěvky jaké zde postují všichni ti, které zde bavič Stodola vyjmenoval.[smích]

174909

4.11.2008 15:05

RE: Neodvratitelné

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 174909

Ja se taky kralovsky bavim, snad si zaslouzim trochu srandy. Sarkasmus si vetsinou muzu dovolit pouze k velmi uzke skupine lidi. Malokdy se tam najde nekdo, kdo je schopen vydrzet vice kol. [mrknutí jedním okem]

174911

4.11.2008 21:16

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 174911

Pochybuji o Vaší výdrži ! [velký smích] ......... Ale k věci ! Nejprve mne osočíte z čehosi ( snad z diverzní akce proti světoznámému Zvědavci , jednomu z posledních ostrůvků svobody slova [velký smích] ) a pak že se královsky bavíte ? ( To jako , že vycouváte ze své TRAPNOSTI ? )....... Jestli-že Vám ještě nikdo neplivl do obličeje , tak to číním tímto já . [velký smích] Zasloužíte si to


Ano . Královsky se bavím a sarkasmus si mohu dovolit [chechtot] A vy se jděte , se svými kumpány skupinově léčit do Bohnic . Nespěchejte s ukončením léčby

Hezký večer

174952

4.11.2008 23:44

RE: Neodvratitelné

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 174952

Pochybovat je skvela vec. Vidim, ze mate i precitlivele ego. Otazky berete jako osoceni. Mozna jste si spletl prispevky, ja se podepisuju furt stejne. A do ksichtu mi zatim nikdo neplivl. Problem je ten, ze se musite fyzicky minimalne priblizit na dosah maximalniho dosahu plivance. Ale aby to stalo za to, tak optimalni vzdalenost je tak pul metru. A vono to je osidne nekomu plivat do usmevu. Musim se priznat ja jsem to nevyzkousel a ani se k tomu nechystam. Mozna to bude tim, ze pomerne vyvinutou obraztvornost a tak nejak si v nekterych okamzicich jsem schopen predpovedet budoucnost v blizkem okoli. O tech papirech na hlavu budu uvazovat, skvela myslenka. Cloveku to usetri hromadu problemu. Jinak nektere vecicky nejsou o vydrzi nebo virtualnim chrchlu, ale necem ponekud jinem. [smích] [mrknutí jedním okem]

174965

3.11.2008 23:49

RE: Neodvratitelné

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 174692

Boha nechte na pokoji, jak uz jsem rekl ten nas samotne necha soudit nase zivoty. Buh se nesnizuje k roli svetskych soudcu ani katu. Na nejake zasluhy pro lidi vaseho typu, kteri vedi co je to zlo a dobro, z vysoka seru. Moje pojeti moralky, viry i zivotni filosofie stoji na jinych fundamentech. Zadny strach Buh uz to se mnou srovna, mam neprijemny pocit, ze dusit ve vlastni stave se budu predevsim za ty casti osobniho zivota mimo Zvedavec.

Je mozne, ze mi odchod z tohoto sveta zprijemni nejaky vykvet orwelovskeho humanismu, ktery vi co je dobro i zlo. A pro to moje dobro se obetuje a trochu si tu svou karmu umaze od krve ci jinych telesnych tekutin. Nebojim se a problem je jako vzdy volba. A poddat se strachu znamena odpadnout od Boha, a to bych jako verici clovek obhajit v tom case soudu nedokazal. Vim co zvolit nemuzu a co zvolit musim. Jsem vlastne na rozdil od mnoha velmi stastny clovek.

174766

4.11.2008 1:54

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 174766

Boha nechte na pokoji, jak uz jsem rekl ten nas samotne necha soudit nase zivoty. Buh se nesnizuje k roli svetskych soudcu ani katu. Na nejake zasluhy pro lidi vaseho typu, kteri vedi co je to zlo a dobro, z vysoka seru. Moje pojeti moralky, viry i zivotni filosofie stoji na jinych fundamentech. Zadny strach Buh uz to se mnou srovna, mam neprijemny pocit, ze dusit ve vlastni stave se budu predevsim za ty casti osobniho zivota mimo Zvedavec.


Bůh soudce - vně promítnuté a zosobněné svědomí . Proto jsem psal " bůh suď " .

Že na mne serete to je v pořádku , já na Vás ale ne ! [velký smích]
Přeji Vám i vašim "soukmenovům" co nejméně utrpení . Mějte se , jak si zasloužíte [vyplazený jazyk]

174785

4.11.2008 2:19

RE: Neodvratitelné

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 174785

Ja jsem ryzi demokrat, o sve utrpeni se rad delim, hlavne s temi hajzliky, co mysli na dobro vsech do budoucna. I kdyz proti sofistikovane kolektivni strategii jednotlivec prilis nezmuze. Klidne muzete dal sledovat me pocinani, kdyz se na me nechcete vysrat. Dela se k tomu i nejaky zaznam cernych a ruzovych puntiku? [velký smích] Na soukmenovce nehraju. Vsechny co se povazuji za vyvolene mam za bandu pekne vychcanych smejdu. Navic to svedci o jejich vnitrnich pochybnostech o sobe samych, kdyz si nejlip nekolikrat denne musi opakovat mantru o vyvolenesti a masirovat tak nemocne ego. Takze s temi soukmenovci to krapet nevyslo. Holt vsichni lidi nejsou jako vy. Pravda zit podle zasluh nam radila uz STRANA, moc to nefungovalo.[vyplazený jazyk] [velký smích] [velký smích]

174789

4.11.2008 14:18

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 174789

Sledujeme Vás bedlivě , a už vaříme vodu v kotli [velký smích] Jasně , že proti nám nic nezmůžete , my prostě neexistujem [chechtot] Jsme totiž všude a nikde .... Trochu Vás ale uklidním ! Vy nejste naším hlavním cílem , jste jen malá ryba Máme políčeno na "vysokou " na tu , která hlavně ohrožuje naše Sionisticko - Chazarské impérium .


Major - Alois Preclíček
Zvláštní jednotka Mossadu
Útvar pro střední evropu
Krycí označení - STODOLA

[vyplazený jazyk]

174884

4.11.2008 14:32

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174884

Ty jseš blázen [smích]

174889

4.11.2008 14:39

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 174889

Že by ? Nechtěl jsi to adresovat Renemu , Mirdovi , Bedovi , Jarmile a jim podobným ? Nebo snad že by ses koukl do zrcadla ?

[velký smích] [velký smích] [velký smích]

174895

4.11.2008 14:45

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174895

To, že ty jedeš podle oficiální propagandy ještě neznamená, že jsi normální, kapišto? Provokatére! [smích]

174898

4.11.2008 14:54

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 174898

Podle tvých měřítek nejsem zcela určitě normální [velký smích] Zaplať pánbůh za to ......... Kdybych měl být podle tebe normální , musel bych být jako ty . [velký smích] brrrrr , fujtajbl [chechtot] [chechtot] [chechtot]

174905

4.11.2008 14:56

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174905

Nevotravuj [smích]

174907

4.11.2008 14:43

RE: Neodvratitelné

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 174884

S potesenim konstatuju, ze jste upustil od sve uklidnujici cervene barvy. Bacha, ale na cerne puntiky na nastence, strana by to mohla mit za zle. Cervena je holt cervena. Takovy Nilbert Nulo dokaze byt aspon hubou peknej strejda drsnak. Jsem rad, ze nedosahujete kvalit pana vachmajstra a nebudu muset slapat po svejch na direkci jako Svejk. Spise jsem obet okolnosti, rikam si totiz na plnou hubu co si myslim. Akorat si bud muset nekde zavopatrit papiry na hlavu. A mozna bych jak Svejk mel sve nazory vydavat za zivotni pribehy jinych. Ciste pratelsky, neberte si do huby Mossad. Tady proste konci sranda. A stejne vsichni vedi, ze dustojniky teto firmy nemohou byt volove. Jestli mate vojenske znaceni i v nejake "lize proti vnitrnim nepratelum" nebo "vesmirne pechote" ci jinem virtualnim spolku, tak si to neplette dohromady s izraelskou tajnou sluzbou. Mne to je sumak, ale oni by to mohli blbe pochopit. [velký smích] [velký smích]

174897

4.11.2008 15:06

RE: Neodvratitelné

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 174897

bacha, je to "Jirouš" v "duchovním" provedení. Archetyp harlekýn z commedia dell'arte. Na rozdíl od pana Hada na kterého rád odkazuje (a který se nesnaží jako on trapně agitovat), není schopen postovat žádný ucelenější názor. Pouze se snaží nabourávat diskusi (testuje si jak dalece je pevný ve svém přesvědčení o předmětu své agitace). Diskusi s ním nelze označit za diskusi. Proto s ním doporučuji naložit jako s jinými provokatéry. Tedy buď ignorovat, nebo vyloučit.

174912

4.11.2008 21:00

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 174912

Brouku pytlíku

Tvé psaní mi připadá jako hýkání osla [chechtot]

Už jsem ti jednou psal , že nejsi schopen sledovat argumenty v diskuzi , že v ní skáčeš jako opice z větve na větev ... Vím , že jsi mírně retardovaný a tak ti to popíšu názorně , jako malému dítěti . Doufám , že to pochopíš .

1.
Reagoval jsem příspěvkem na Bartoška a v jeho závěru jsem napsal "Bůh suď zásluhy a nezásluhy"

2.
Na to se vsouváš do diskuze ty !( za jakým účelem ) Zkopíruješ můj výrok ; "Bůh suď zásluhy a nezásluhy" a ptáš se "teď který ještě " ( jakobys mne chtěl zkoušet ) ......... a pak mi pokládáš další otázku ; "otázkou také je, proč to po něm chcete " ( byl tam snad nějaký náznak chtění ? )

3.
Na otázku - "teď který ještě" ? - odpovídám zcela logicky ( protože znám tvé nekvality a nechci mrhat časem ) nejsi náhodou ten kdo mne chtěl poučovat o józe ? ( čímž tě chci odpálkovat ) . ..... A na tvou další zcestnou otázku ; "otázkou také je, proč to po něm chcete " - odpovídám protiotázkou ," Jak si proboha přišel na to , že něco po někom chci "

Místo toho abys odpověděl po pravdě na obě mé otázky ( což by jaksi dalo diskusi další smysl ) , pokračuješ zcela nelogicky , zcestně a nepravdivě .

viz
4.
Jen zkopíruješ znovu mou otázku - "Nejseš náhodou ten kdo mne chtěl poučovat o józe ?"
Pak cosi blábolíš mezi řádky - "nejsem.( ale ano byls to ty ) O józe jsem si psal s 213. a 193. Ty ses do ní jen vsunul. ( přesně naopak )
Píšeš dál - "Zapamatuj si větu, kterou jsem Ti už napsal: "Tak to přeji mnoho úspěchů na cestě." doufám, že jsi tím pochopil i to co je mezi řádky.
A navíc jsi s tou jógou offtopic."

Připomínám , že neodpovídáš na mé otázky ( nejsi evidentně schopen vysledovat co se po tobě žádá ) . Mateš o dávné diskuzi a tvrdíš , že jsem s jógou offtopic ( asi nevíš , že jóga a bůh jsou společné téma ) ...... Ptal ses přece - "teď který ještě " ? viz bod 2

Pokračuješ pak v reakci ( nevím na co ) citací jakýchsi vět vytržených z kontextu

Dál pokračuješ tímto "Já od Tebe něco chtít budu. Laskavě si po sobě aspoň čti co píšeš, když už si to nepamatuješ. Hrát si na "žáka par excellance guruů" nuceného jít nějakou cestou a ještě chodit do černomagické kuchyně plné jedovatých výparů vyžaduje zjevně kachní žaludek.
Kdykoliv tě nachytám na švestkách, tváříš se jakože nic a ještě se odvoláváš na "vyšší instance". Nebudu už napřístě mrhat energií."

pokračování [velký smích]

174948

4.11.2008 21:01

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 174948

Překrucuješ a mateš sám sebe. .............. Nabádáš abych po sobě četl když si to nepamatuji ( lehoučce jsem ti už dokázal , že jsi to ty kdo si nepamatuje ) Pak cosi píšeš o tom , že si hraju na jakéhosi žáka ( proč bych si měl hrát - když je to pravda ). Dodáváš pak cosi o švestkách a že se odvolávám na vyšší instanci ( Jsi normální ? , Osvěž mi laskavě paměť , kdyže jsem se to ve VYNUCENÉ diskusi s tebou odvolával na vyšší instanci - nebo jsi snad tak pomatený , že nevíš co píšeš , )


Pak poukazuješ na mne - "bacha, je to "Jirouš" v "duchovním" provedení." . Z čeho tak usuzuješ ? Ze své neschopnosti myslet ? Ze slabého rozumu ?

Pravda moc nediskutuji a když, tak dávám občas přes hubičku . Kdysi dávno jsem to napsal zapovi "s hlupáky nediskutuji" - není o čem , nemáme společnou řeč . ......... Pokud postuji ( a to velice málo ) pak jsou to většinou jen kratičké názory . Teď diskutuji s vámi hlupáky a proto používám řeč , které velice dobře rozumíte ! Je ti to už jasné OSLE
.

174949

4.11.2008 21:55

RE: Neodvratitelné

google 84.?.?.?

Reakce na 174949

>Kdysi dávno jsem to napsal zapovi "s hlupáky nediskutuji"

takze, nieco ako vnutorny dialog u vas nepripada do uvahy? [zmaten]

174958

4.11.2008 23:49

RE: Neodvratitelné

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 174949

Vidim, ze to vase ego je i lehce emotivni. Prerostle, precitlevele ego a jako bonus navrch s temperamentem. Uzasna kombinace!! Jak se s tim vlastne zije, nedrhne to nekdy na krivolakych cestach naseho kazdodenniho pachteni? [překvapení] [mrknutí jedním okem]

174967

5.11.2008 17:31

RE: Neodvratitelné

mtk 80.?.?.?

Reakce na 174967

Tak to je síla. Xeon je fakt schopnej. [překvapení] [překvapení] [překvapení] Vlákno je "z toho celý nějaký rozmrdaný". [chechtot]

175054

6.11.2008 14:56

RE: Neodvratitelné

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 174949

hezky ses odkopal. Děkuji mnohokráte! Vložený obrázek

175163

3.11.2008 15:51

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174661

Kdybys napsal něco jiného než totální nesmysly, možná by to bylo užitečné. Ale ty jsi nenapsal jediný svůj názor. Jen blbě plácáš. Jsem pro to, aby tě moderátor bloknul. Číst si tak jalové pitomosti, to je fakt hnus. Je mi tě upřímně líto. Snad se jednou něco naučíš a nebudeš tu lidem jen pro smích, případně je nebudeš znechucovat takovým hnojem, který ti padá z huby. Neboj, ty jsi také dostal, co sis zasloužil. Mikromozek, jako každý nýmand...

174685

3.11.2008 14:44

RE: Neodvratitelné

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 174649

>(Odpusťte si prosím napadání diskutujících. To by naše
>diskuze pozůstávala ze slov vole vole apod. Smíte kritizovat
>myšlenku, ne osobu. Dále příspěvek se musí týkat
>článku.
Díky – moderátor)

------
Tohle přesně byla moje reakce na STODOLU na jeho nadávající příspěvek, který by měl být už z počátku vypuštěn. Proč si tady zanášet žumpu z Nezvědavce? Upřímně řečeno, očekával jsem, že moderátor zasáhne již dříve a nic(!) Konečně až tady zareagoval na útočníka:

>Nechte se prosím přemluvit a zkuste psát k věci. Duch zaváněl, něco takového jsem četl, příště to vypusťte oknem. Zasahuji opravdu nerad. – Moderátor.
------
A také poněkud pozdě a příliš jemně. Neberte tohle jako útok na Moderátora (ať jste kdokoliv), ale berte to jako příkaz:
"Kate, konej si svoji povinnost"(!) Nemuselo k tomu dojít.
[mrknutí jedním okem]

174681

3.11.2008 15:56

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174681

Mirdo, nevšímej si takových prázdných kebulí, kde mozkožrout už dávno chcípl hlady. Tvé příspěvky jsou perfektním vyjádřením dostupných faktů. Díky ti za ně!!! Házet perly sviním je zbytečná práce. Jsem pro, aby moderátor tyhle zbytečné lidi bloknul...

Také bych vyzval ostatní, aby na takové jalové kecy nereagovali. Pak si ti chudáci myslí, že plácnou něco zajímavého, když na to ostaní reagují. Nedochází jim v jejich totální absenci sebekontroly, že jejich pindy nemají žádnou hodnotu.

174687

3.11.2008 17:42

RE: Neodvratitelné

xeon stodola (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 174687

Mirdo, nevšímej si takových prázdných kebulí, kde mozkožrout už dávno chcípl hlady. Tvé příspěvky jsou perfektním vyjádřením dostupných faktů. Díky ti za ně!!! Házet perly sviním je zbytečná práce. Jsem pro, aby moderátor tyhle zbytečné lidi bloknul...

Také bych vyzval ostatní, aby na takové jalové kecy nereagovali. Pak si ti chudáci myslí, že plácnou něco zajímavého, když na to ostaní reagují. Nedochází jim v jejich totální absenci sebekontroly, že jejich pindy nemají žádnou hodnotu.


Díky za příklad jalových keců a ukázku sebekontroly [velký smích]

174714

3.11.2008 22:05

RE: Neodvratitelné

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 174714

to na tebe sedí moulo [chechtot]

174746

3.11.2008 7:19

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 174632

neone, leone, škorpione, prozraďte mi, co je na tom pravdy, že Hitler byl levobočkem Rothschilda? Diktátor bez obrovského majetku nemůže existovat. Bez majetku nemůže existovat žádný diktátor. Malíř pokojů by byl okamžitě smeten už v samém zárodku- byl by zesměšněn už někde v té hospodě, kde vykřikoval poprvé své rozumy. Ale místo toho se tato velesměšná figurka, kterou všichni němečtí intelektuálové opovrhovali, vyšvihla až na nejvyšší místo. Velmi zvláštní. Takže kteří že to óbrboháči za ním stáli a podporovali ho? Slyšel jste někdy jméno Prescot Bush?

174643

3.11.2008 10:24

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174643

Paní Jarmilo, nechte ho být. Jen provokuje a votravuje. Víte proč se říká, že házet perly sviním je zoufalá činnost?

174658

3.11.2008 14:16

RE: Neodvratitelné

KILLROY 91.?.?.?

Reakce na 174643

hm... vidite to dnesnou optikou. Dnes veru nie. Ale vtedy sa to Hitlerovi zakonite muselo podarit. Problemy spolocnosti nazyvane pravym menom (vela odhali jeho prejav z 1933 na youtube. Kritika medialneho banditizmu nemenovanych a plno inych aktualnych tem)

Myslim ze suvis s majetkom tu neexistuje. "Malir pokoju" - myslite ze ako kopacovi raseliny by mu to neslo tiez? Vysvetlenie nam priblizi citat jeho samotneho (parafrazujem): ten kto presvedcuje v krcme inych a musi sa branit kopancami a pastami ma vacsiu vahu ako 100 akademikov.

a velesmesna figurka? odporucam "12 let po Hitlerove boku" od Ch. Schroderovej, jeho sekretarky. Velmi ma prekvapuje ze dokumentarne filmy vytrhaju jeho vyroky z kontextu, takze vyzera ako blazon. Presne opacny pohlad pisu v pamatiach ludia ktori ho zazili. A neboli to clenovia NSDAP a "fanatici".

174676

3.11.2008 15:53

RE: Neodvratitelné

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 174676

>hm... vidite to dnesnou optikou...a velesmesna figurka? A dporucam "12 let po Hitlerove boku" od Ch.Schroderovej, jeho sekretarky.
------
Killroy, ale tohle je přesně to, o čem se dnes nesmí hovořit. Ti-jejichž-jméno-nesmíme-vyslovit, zobrazují Hitlera jako monstrum, jinak by to mohlo vyvrátit legitimitu státu Izrael. Uvedený titul jsem viděl jako dokumentární historický snímek s autentickými záběry. Byla to jiná televizní "stanice", než ta pod kontrolou novodobé cenzury. Velmi zajímavá videokazeta(!) Už si nevzpomínám na jméno, ale ona byla na konci války odhodlána zemřít s "vůdcem" (spáhat společně sebevraždu), takový měla holka k němu respekt. Nakonec to však neprovedla. Nic to však nemění na skutečnosti, že se Hitler dostal poměrně rychle a záhadným způsobem do role "Vůdce". Při jeho vzdělání?
Nezapomeňte, že ty veřejné proslovy mu psal Dr.Josef Goebells a Hitler si to několik dní doma trénoval před zrcadlem, aby zanechal ten nejlepší dojem. Ta sionistická finanční podpora i ze zahraničí nám jenom dává tušit, komu nejvíce záleželo na válce. Nicméně, mediální propaganda to tehdy už jenom dovršila a povedlo se jim to. A dnes se v tom pokračuje(!)

>Velmi ma prekvapuje ze dokumentarne filmy vytrhaju jeho vyroky z kontextu, takze vyzera ako blazon. Presne opacny pohlad pisu v pamatiach ludia ktori ho zazili. A neboli to clenovia NSDAP a "fanatici".
-------------
Mne už to vůbec nepřekvapuje, ale mrzí, že si lidé musí doslova "vyšťourávat" pravdivé informace o historických událostech. V tyto dny už není "IN", co by uškodilo "společnému" zájmu a ohrožovalo existenci Izraele. [pláč] [smích]

174686

3.11.2008 16:00

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174686

Jen tak na okraj... Když Hitler tak nenáviděl židy, proč byl jeho doktor žid a jeho astrolog také? To jsou mi věci...

Samozřejmě, že ho jeho astrolog zradil, pravidelně vynášel informace. Proto také ztroskotala ofenzíva u Kurska, kde samotné zahájení ofenzívy bylo na minutu očekáváno (o termínu bylo rozhodnuto v předvečer bitvy), takže v samotném začátku se německké síly ocitly pod silnou dělostřeleckou palbou, atd.

A co jeho doktor? Všichni vědí, jak se podepsal na Hitlerově zdraví a rozumu...

174688

3.11.2008 16:01

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 174676

Mýlíte se, to není nazírání dnešní optikou. Hitler byl i historiky nazván géniem průměrnosti, protože skutečně nebyl nijak zvlášť přehnaně inteligentní. Je pravda ,že tento vyučený malíř pokojů uměl trochu i malovat obrázky, ale i ty jeho kýčovité realistické obrázky o něm podávají obrázek průměrnosti jeho duševna.Víte kolik lidí poukazují na různé neřády a nazývají věci pravým jménem- a přesto nemají šanci se nikdy vyšvihnout díky své fantastické kritice poměrů do čela národa? Takových statečných lidí jsou jen u nás statisíce, ale jsou vždy spíš persekuovaní, než aby o nich prodejný mainstream informoval a oni dosáhli míst Topolánků, Paroubků, Bémů a jim podobných.

Moc s majetkem se snoubí až tak moc, že moc bez majetku nemůže v žádném případě existovat. Každý diktátor má za sebou VŽDY velmi vlivné finanční magnáty, kteří sledují jisté cíle. Bez financí by byl VŽDY jen velká nula, která může tak akorát v hospodě nadávat na poměry. Ty obrovské finance totiž diktátor potřebuje na vydržování represivních složek. Bez velmi dobře placených biřiců a lokajů se žádný diktátor neobejde. Je to velmi drahá sranda, neboť si musí vydržovat poslušné politiky, poslušnou armádu, policii, tajné služby a rozsáhlý poslušný byrokratický aparát. To všechno potřebuje, aby udržel většinovou chátru na řetěze.

No, Hitlerovou sekretářku neznám, ale zrovna nedávno jsem v jednom časopise četla o tom, jak si vydržoval záhadného mága Hanussena nebo jak se ten člověk jmenoval. Byl pochopitelně- jak jinak- židovského původu. Tento hvězdopravec mu vždycky radil, co má jako dělat, co mu jako hvězdy radí- což rovněž svědčí o Hitlerově pronikavé inteligenci. [oči v sloup]

174689

3.11.2008 16:08

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174689

Ano, jeho astrolog mu poradil, kdy má začít ofenzíva u Stalingradu. Prý bude teplo. Jak to dopadlo, ví každý pologramota...

A pro ostatní... To, že jeho židovská babička pracovala u Rothschilda, to je jistě jen souhra náhod... Koneckonců, v historii se k moci obvykle dostávají naprosté nuly, jak je dobře známo z historie, že? Opravdu nechápu lidi, co tohle nejsopu schopni pochopit...

Děti herců bývají herci, jen v české historii je příkladů plno... Atd...

174691

3.11.2008 19:59

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 174691

No a to jsem se ještě v tom časopisu dočetla o tom, že ten jeho výtečný astrolog, když zjistil, že mu teče do bot, tak náhle zmizel. Zmizel tím způsobem, že byla nalezena mrtvola, která měla obličej rozmlácený tak, že by ho vlastní matka nepoznala. No a tahle mrtvola byla prohlášená za toho astrologa.

174728

4.11.2008 23:22

RE: Neodvratitelné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 174728

Vy taky uvěříte úplně všemu [velký smích] hlavně pomluvám vyvolených a jimi řízených historiků (mimo některých neřízených). nějak vám nedochází, že může jít (a je k tomu důvod) o pomluvy a vykreslení kombinace nenáviděného satana a současně směšného neschopu? Nejlepší je, jak nás zde s nadšeným přesvědčením krmíte pomluvami na Hitlera, o němž sama nic nevíte a vědět nemůžete (jen zprostředkované věci), nechápete ani dobu, v níž žil a prosadil se, ani proč... ale hlavně, že nám (dle dnes populárního pokřiku z davu opic) sdělíte, jak byl vadný, hloupý, průměrný...

174963

5.11.2008 7:53

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 174963

Vy nemáte z minulosti také jen zprostředkované informace? Vy jste v té době byl a s Hitlerem se osobně stýkal, že se domníváte, že Vaše informace o něm jsou lepší a pravdivější než ty moje? To že byl Hitler vadný, hloupý a průměrný tvrdí hodně pramenů, kdežto o jeho pronikavé inteligenci snad nenapsal nikdo.

Vzpomněla jsem si na vzpomínky herečky Lídy Baarové. Když popisovala setkání s Hitlerem, ještě při psaní těch vzpomínek se otřásala hnusem. Měl prý velmi nepříjemné, pichlavé, studené oči, a to přesto, že byl modrooký. Naštěstí o ni neprojevil zájem a byla již zadaná (s Goebbelsem), ale i tak ji běžel mráz po zádech, jen při pouhém pohovoru s ním. A to tenkrát lidi vůbec neměli tušení o tom, že Hitler již budoval potají koncentrační tábory.

174992

5.11.2008 8:12

RE: Neodvratitelné

Robocrep 217.?.?.?

Reakce na 174992

>To že byl Hitler vadný, hloupý a
>průměrný tvrdí hodně pramenů,

Průměrný neznamená hloupý! Vždyť to i sama často tvrdíte...

A přitom byste chtěla aby si lidé vládli sami - ti průměrní hlupáci? [smích]

>
>Vzpomněla jsem si na vzpomínky herečky Lídy Baarové. Když
>popisovala setkání s Hitlerem, ještě při psaní těch
>vzpomínek se otřásala hnusem. Měl prý velmi nepříjemné,
>pichlavé, studené oči, a to přesto, že byl modrooký.

No hlavně že ten Goebbels se jí líbil, on byl vážně dobrák od pohledu [chechtot]

174995

5.11.2008 11:08

RE: Neodvratitelné

KILLROY 91.?.?.?

Reakce na 174992

Ja by som sa skor priklanal k vysvetleniu ze tie pramene pisu/su pisane/idu do tlace pod dohladom vyvolenych. Musia Nemecko tej doby a ich vodcov demonizovat zakonite. Jeho kritika vyvolenych sa vobec nevysvetluje (revoluciou 1919 vo Weimare kde 100% revolucnej veducej sily tvorili vyvoleni, 1933 a ich vyhlasenie vojny, "spinave obchodne praktiky" a ine), hodi sa to na antisemitizmus ako chorobu. A tou predsa dnes sa nepatri trpiet [velký smích]

ale dovolim si Vam odcitovat par veci od Ch.Schroderovej, jeho sekretarky:
- jako zaniceny automobilista vymyslel ruzna zlepseni, ktera s uspechem prijala automobilka Mercedes.
- vsichni, kdo stali po jeho boku na pocatcich jeho kariery lidoveho tribuna, byli prekvapeni siri jeho znalosti. Jiz tehdy dokazal ve sem prostredi zapusobit dikz sve mimoradne pameti.
- casto nachazel stastna reseni obtizi, ktere byly povazovany za prakticky neprekonatelne. Tento mimoradny dar prevest nejslozitejsi problemy na jednoduchou formuli mu nelze uprit.

pikoska: "Generalni stab nemecke armady je posledni zednarska loze, kterou jsme bohuzel zapomnel rozehnat" [cool]

A k tomu astrologovi:
- Kolovaly take famy, ze se Hitler pred zavaznym rozhodnutim radi s astrology. Musim rici, ze v ansich rozhovorech se o jejich praktikach nikdy ani nezminil a nikdy jsem nezaznamenala sebemensi naznak neceho podobneho (za 12 rokov!?). Vzdy rozhodne odmital myslenku, ze osud cloveka zavisi na nejake hvezde nebo konstelaci hvezdpri narozeni. Dokladal to tim, ze by sepak lide, kteri se narodili ve stejny den na temze miste a stejnou hodinu, museli mit stejny osud.

nie nie, pani Jarmila. Nazvat ho geniom priemernosti je taky nezmysel ako nazvat ne-sionistov "self-hating jew". TOTO na "genia priemernosti" urcite nebude.

175010

5.11.2008 11:56

RE: Neodvratitelné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 174992

že by pravdivější pohled proto, že více promyšlný a více v různých souvislostech, a že méně skáču na každý špek, co někde přečtu nebo zahlédnu?

údajný dojem Baarové je pro věc nepodstatný -baby přece mají různý vkus, a ne u každé funguje chemie s úplně každým chlapem. některé je odporný ten, který jinou ženu doslova fascinuje. viz třeba sexy mozek pana Paroubka [velký smích], který je jiným silně odporný. jedné pěkné mladé ženě ale ne... a není rozhodně blboučká. (můžete spustit nepodloženosti o tom, jak je to kvůli penězům).
někdo by třeba oči pana Hitlera označil za zvláštní, jeho pohled za ostrý nebo hluboký nebo vizionářský... charismatický, pohled myslitele či geniálního vůdce. nevím... co člověk, to názor.
a studené přestože modré? snad spíše právě proto, že modré. jestli to nevíte, modrá barva je studená, narozdíl třeba od hnědé.
ještě bych vás upozornil na fakt, že Hitler žádné koncentrační tábory nebudoval. jeho osobnost jste podle všeho vůbec nepochopila... jen co do vás vložila média. a to berete z první... zcela nekriticky. vsadím se, že jste se dosud ani nezamyslela nad alternativou, zda nemohl mít třeba v něčem pravdu, a zda tou špatnou stranou nebyla náhodou suita vyvolených reprezentovaná brity, američany atd. ostatně jako dosud [mrknutí jedním okem]. ...co byl vlastně tehdejší bolševický, źidovsko-chazarský SSSR, atd.
možná byste našla uplatnění v partě užitečných... u antifa?

175017

4.11.2008 1:24

RE: Neodvratitelné

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 174689

>Tento hvězdopravec mu vždycky radil, co má jako dělat, co mu jako hvězdy radí- což rovněž svědčí o Hitlerově pronikavé inteligenci.
------------
A nejen to. Tento astrolog Hitlerovi nakukal, že společně s naší civilizací, žije současně s námi i jiná civilizace a to uvnitř naší zeměkoule. Hitler prováděl důsledný průzkum a to na Antarktidě. Samozřejmě nic nenašli a tak to astrolog změnil, že naše civilizace je ta "uvnitř" zeměkoule a ta druhá nás obklopuje. Jestli i tohle mu Hitler baštil, tak byl asi s IQ na úrovni našeho Vojtíška? Paní Jarmilo, doháním ve čtení a chystám se na vás ještě reagovat výše.

Současné zde reaguji na hestroye v příspěvku níže. Jindřichu, mrkni se tady na tohle. Sjeď si myší pod hlavní stránku. Je tam chronologie dynastie Rothschildů. Možná tě bude zajímat i ten druhý odkaz na hlavní stránce? Je to 67 MB ppt show s fotografiemi. Stojí to za to. Když klikneš levou myší jednou na oponu, nasvítí se ti text. Na obrázku č.247 je ten popis o Hitlerově babičce. Zajímavá podívaná a ten čas na stáhnutí se vyplatí.

174780

4.11.2008 7:15

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 174780

Ach jo, jaká škoda, že neumím anglicky. To by bylo počteníčko.

174808

4.11.2008 11:25

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174780

Díky Mirdo, už to stahuju! Kam na ty prameny chodíš? [smích] A kde na to bereš čas? [smích]

174839

2.11.2008 14:58

RE: Neodvratitelné

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 174549

V první řadě musím vám Mirdo poděkovat za tak obsáhlou reakci na moji kratičkou poznámku.Přestože v mnohém ,co zde píšete nesouhlasím - zřejmě by jste měl veliké problémy fakticky dokázat některé Vaše demagogické proklamace,našel jsem si ve Vašem příspěvku i několik míst na které bych Vám možná i přikývl .
Nejdříve ale musím napsat,že jsem zděšený hloubkou vaší nenávisti!
Všude a za vším vidět žida(Žida)?
[zmaten] Nebojíte se občas rozepnout i poklopec?
Nu,každý (i já),máme nějaké to postižení. [naštvaný]
K tomu komunizmu.Samozřejmě jsem měl na mysli ten,který nám zde vybudovali V.I.L. and comp.na základě pamfletu (ajééé) takéžidů Marxe a Engelse.Oproti tomu s vámi souhlasím ,že v minulosti bylo vícero pokusů vytvořit spravedlivou společnost .Tyto však skončily mnohdy rychleji než začaly.Zde je jeden,který se udržel téměř jedno a půl století:
http://blisty.cz/art/34126.html
Nicméně ani při nejlepší vůli nemůžu souhlasit s pokusem o tutéž věc založeným na tomto zrůdném "manuálu":
http://literatura.kvalitne.cz/mani.htm
Všiměte si mj.posledního odstavce.Myslím,že tento vypovídá za vše .
Tak to bylo Mirdo stručně pár rozháraných poznámek jen tak narychlo naškrábaných díky absenci volného času v toto nedělní odpoledne.
Příště snad více.

174563

2.11.2008 16:57

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 174563

Jistá skupina lidí se již několik tisíc let domnívá, že jsou bohem vyvolení. Můžete mi prozradit pane takyjeden, v čem ta jejich vyvolenost KONKRÉTNĚ spočívá? Já jsem se to dodnes odnikud nedozvěděla. Pořád jenom abstraktní rčení, že jsou bohem k něčemu vyvolení. Ale k čemu? Aby pořád trpěli a byli pronásledování? Prozraďte mi to už konečně! [zmaten]

174574

2.11.2008 17:08

RE: Neodvratitelné

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 174574

Musím se přiznat,že jsem vás,bohužel , milá paní Jarmilo ale vůbec nepochopil .Vůbec nerozumím tomu ,na co se mě a proč zrovna mě ptáte!Tak nějak mi unikají souvislosti vašeho dotazu s tím,co jsem zde napsal! [zmaten]
Prozradíte mi je ?

174576

2.11.2008 19:33

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 174576

No, jsme na tom naprosto stejně, protože já jsem zase nepochopila ten Váš příspěvek- co vlastně panu Mirdovi vyčítáte.

174587

3.11.2008 16:05

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174587

Kdo chce, vidí... Pokud pan Takyjeden neví, kdo je dnes na hlavních pozicích všude ve světě, je to jeho mínus. A ti lidé drží pohromadě. Takže je to skupina lidí. A jak se ta skupina lidí jmenuje? Pane Takyjeden, zkuste hádat.

Pane Takyjeden, jestli se mohu ptát... Je možné se dobrat nějakého výsledku rovnice, když nepojmenujete její jednotlivé části? Dá se taková rovnice vyřešit? Opravdu si myslíte, že když budete odmítat vidět jasnou pravdu, tak pochopíte realitu? Asi vás nechápu...

[zmaten]

174690

4.11.2008 7:05

RE: Neodvratitelné

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 174587

No,pan Mirda jej na rozdíl od vás určitě pochopil!

174807

2.11.2008 20:49

RE: Neodvratitelné

Cerw 82.?.?.?

Reakce na 174563

vsude a za vsim videt zida

hm zajimave ... je take mozne ze je naprostym dilem nahody ze prislusnici teto narodnostni skupiny (zidi)se primotali ke kazde vetsi "taskarici" (rozumej valce, totalite, revoluci atd.) za poslednich minimalne 200 let (verne jim pritom sekundovali svobodni zednari) jak rikam pokud chcete verit ze je to nahoda klidne verte ... me to minimalne prijde zarazejici i kdyby nic jineho (vzhledem k doplnujicim informacim dosazitelnym v talmudu je muj postoj hloupeho necloveka pravdepodobne jasny ...)

nebo je snad nasi chybou ze napr. v kazdem americkem vladnim kabinetu jiz radu let narazime na velke mnozstvi zidu a ze prezidenti USA (svetove velmoci - velkeho vzoru) chodi skladat ucty zidovske lobby AIPAC ucastni se zasedani takovych pochybnych spolku jako CFR nebo TC? sdelte mi nekdo co je na techto faktech demagogickeho?


GEGEN NWO
GEGEN ZIONIZM

174591

3.11.2008 16:10

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174591

Jak říkám, kdo chce vidět, vidí, kdo chce slyšet slyší... Ale to už židům říkal někdo, koho pro jistotu ukřižovali...

174693

3.11.2008 6:14

RE: Neodvratitelné

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 174563

>...Přestože v mnohém, co zde píšete, nesouhlasím - zřejmě by jste měl veliké problémy fakticky dokázat některé Vaše demagogické proklamace...
------
Proto tady přeci diskutujeme. Proč potom diskutovat? Jak by to jinak vypadalo, kdybychom všichni se vším a s každým souhlasili? To bychom vypadali jako houpací koně ve stejném cyklu houpání. K těm demagogickým proklamacím...To byla pouze moje reakce na váš příspěvek shora:

>A přitom návod na slušný recept, pro slušný život pro všechny je jednoduchý a starý - lidem známý několik tisíc let! Je to pouze několik, i podprůměrně inteligentnímu člověku srozumitelných bodů, které by stačilo dodržet!
----
Pokud jsem to správně pochopil, tak jste myslel desatero přikázání? K tomu jsem nepřímo dodal, že kdyby se tímto řídili všichni lidé na planetě, tak jsme tady v pohodě. Jenomže existuje skupina náboženských fanatiků, kteří si navzájem vymývají mozečky Talmudem - a to už po mnoho generací - a to jenom proto, aby škodili ostatním lidem a aniž by si to sami uvědomovali, tak si tím v podstatě škodí i sami sobě. To je ta "rasa" vyvolených - vyvolených k čemu?, vyvolených kým?, vyvolených proč? Není už tohle samo o sobě radikální rasismus? Nadřazenost nad jinými lidmi(!) My jsme byli v mládí vychováni ve smyslu, že všichni lidi jsou si rovni. Pomáhej jeden druhému...poděl se s kamarádem...lhát se nesmí, krást se nesmí, respektuj rodiče, učitele, autority a majetek jiných lidí.

Teď už to není žádným tajemstvím, neboť se tím židé sami vychloubají: "My jsme ti bohem vyvolení...My vlastníme většinu médií...My vlastníme Hollywood...My, židé, ovládáme americkou administrativu a zahraniční politiku...Jsme to my (AIPAC), kdo rozhodne, kdo bude příští americký prezident. Teď mně řekněte, kdo je tady větší rasista? Ten, kdo se takhle vychloubá a nebo ten, kdo na to jenom poukazuje, protože v tom vidí nějakou kulišárnu? Nějaké záludné cíle a možná i záměr k vytvoření NWO a k ovládnutí lidí na celé planetě? A možná právě tohle je ta jejich bohem zaručená vyvolenost - vládnout ostatním rasám(!) Kde jsme tohle jenom četli? Nejsou tohle pasáže z Talmudu? Teď mi řekněte, je tohle nenávist a nebo jenom obavy o zachování životaschopnosti naší planety a našich budoucích generací? Proto nechápu tu vaši následující poznámku:

>Nejdříve ale musím napsat, že jsem zděšený hloubkou vaší nenávisti! Všude a za vším vidět žida(Žida)?
-------
Tohle byl pravděpodobně důvod dotazu paní Jarmily? (paní Jarmilo, ozvu se později) Posuďte sám, ale já jsem jich tam nedosadil. Měl bych dokonce i návrh na konečné řešení židovské otázky. Nic tak drastického, jako násilné deportace před druhou světovou válkou a v jejím průběhu. Ani pracovní lágry. Jednoduše se domluvit. Dobrovolně zrušit tu jejich vyvolenost. Podmínkou je, že ONI musí začít sami od sebe(!) Ji...Automaticky kráceno

174635

3.11.2008 6:19

RE: Neodvratitelné

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 174635

- dokončení -

Jinak se nikam nedostanem.

>Nebojíte se občas rozepnout i poklopec?
-------
Buďte bez obav. Když už to chcete vědět...jak to na člověka příjde, tak se nezdráhám. Nikoliv však na veřejném prostranství a už zásadně ne proti větru.

>K tomu komunizmu.
-------
Není třeba nadále rozebírat a díky za zajímavý odkaz. Je vidět, že společenství v malých komunitách (i na komunistických principech) mohou docela úspěšně fungovat, pokud se nepřisaje chamtivost, sobeckost a nadřazenost jiných vetřelců(!) Stejní "mameluci"...tehdejší i dnešní.

174636

3.11.2008 16:11

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174636

Zbytečná snaha Mirdo... Je to jako bys prvokovi vysvětloval, že máš nohy a ruce... Také by nebyl schopný to pochopit... Pravda je jen jedna a kdo ji nevidí, je slepý.

174694

4.11.2008 2:16

RE: Neodvratitelné

Nataša 61.?.?.?

Reakce na 174635

V rámci historické pravdy ,né komunistické,ovšem, ale v podstatě, zionistické propagandy,nemusíme chodit daleko,abychom z našeho národnostního hlediska nemohli porovnat ,co se děje ve světě,každý občan starší šedesáti let si svoje prožil,pokud nestrávil život po krčmách-hospodách a neutopil svoji přírozenou inteligenci v pivě. Alkohol je nástroj židů,celá podkarpadská Rus byla v rukách židů ,protože těžce vydělané peníze dřevorubců končili na pálence v krčmě ,co vlastnil žid a celá vesnice byla u něj takto zadlužena ,až po uši, to samé v Americe v době, tak zvané prohibice,zlaté to časy židovstva. Dnešní finanční problém je stejného ražení,jenže pálenka byla vystřídána dragama-opium, z Afganistanu a olejem z Iraku.Co, dokázali ,tak zvaní židé v komunismu,víme ,my starší poučeni z procesu se Slánským-Salzmanem,najednou celá komunistická strana "Československa " byla plná židů a jedna klika židů likvidoval v boji o moc ,druhou kliku židů.Takže nemusíme chodit pro světové zkušenosti,máme své vlastní,že ano?
Nejvyšší z nejvyšších přiznával svou vinu,dle dané předlohy STB,jak se podíleli na mezinárodním sionistickým spiknutí ,na podrývání socialistického budování a tak Dr.Urválek dával "provaz", jako ,polehčující okolnost za plné spoluprace s STB,jež byla v rukách toho samého bratrstva ,co byli oni.
Československo bylo v rukách komunistické strany ,representované, a zde je ta otazka ,jako v dnešní Americe.Vítěslav Fush,krásné jméno,že ano,žid ,za komunisty v Ostravě,Hanuš Lomský-Lieben,synáček židovského rabína,byl vedoucím za okres Plzen,nebo ,takový Gustav Bareš- Breitenfeld,zástupce generálního sekretáře a hlavní propagátor KSČ,
ERVIN POLÁK,ZÁSTUPCE MINISTRA VNITRA,Růžena Dubová,krásně ,česky znějící jména,jen co je pravda,ale ,všicni samovyvolenci a vrazi českého národa,Bedřich Geminder,zástupce KSČ, NA POLI MEZINÁRODNÍ KOMINTERNY,čili ,internacionalismu,dnes ,jedné světové vlády,názvy se mění ,ale plán zůstává ten samí a specielně jeho tvůrci.
Konečnou otázkou je,proč ČESKÝ NÁROD, po takových zkušenostech "skáče na kdejaký špek",co mu dají před ústa,proč chce být v mezinárodním -internasionálistickém hnutí, evropském, když tolik dobrých lidí zaplatilo cenu nejvyšší v židovském klaní o moc nad křestanskými zeměmi, za národní sebeurčení a svobodu.
Být pánem svého vlastního já.
Proto- Rabbi Yitzhak Ginsburg declared, "We have to recognize that Jewish blood
and the blood of a goy are not the same thing." (NY Times, June 6, 1989, p.5). A, tihle "lidé se stali našimi pány,nad ,životem a smrti.Proto,obět paní Horákové nebyla doceněna do dnešních dnů,nebot se stále kupčíme s těmi ,jež nás zabíjejí,tak ,jak Američané jsou posíláni na smrt ve jménu státu Israel a židovských monopolů v Americe.Kdo má jen trochu rozumu,tak vidí svět úplně jinak, než je nám de...Automaticky kráceno

174788

2.11.2008 14:59

RE: Neodvratitelné

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 174549

velmi pěkně napsáno Mirdo.

"Kdy se už i oni konečně poučí z historie?"

Poučení většinou přichází ruku v ruce s reálnou krizí.

174564

3.11.2008 2:13

RE: Neodvratitelné

Novy zacatek 99.?.?.?

Reakce na 174549

To je zajimave Mirdo, o tech Hutteritech.... uz jsem o nich slysel ale se zajmem si opet prectu. Zda se, ze i ta nejskvelejsi myslenka nenasla uplatneni kde se neleskl ziduv stribrnak.

Dalsi takovy priklad idealismu je Thomas More:
http://en.wikipedia.org/wiki/Saint_Thomas_More

Ve sve zname "Utopii" uvadi nasledujici hypotezu:
Utopia contrasts the contentious social life of European states with the perfectly orderly, reasonable social arrangements of Utopia and its environs. In Utopia, private property does not exist, and there is almost complete religious toleration. The novel's principal message is the social need for order and discipline, rather than liberty. The country of Utopia tolerates different religious practices, but does not tolerate atheists. More theorizes that if a man did not believe in a god or in an afterlife he could never be trusted, because, logically, he would not acknowledge any authority or principle outside himself.

To jsou slova do pranice; to posledni se mi libi nejvic. Chte-nechte musim s Morem souhlasit.

174621

3.11.2008 11:31

RE: Neodvratitelné

cyp 195.?.?.?

Reakce na 174549

Máte naprostou pravdu bez ohledu na níže uvedené "ohlasy". To jsou právě lidé o kterých mezi řádky píšete. Náboženství bylo vnucováno násilím například Indiánům, zatímco nám bylo podsouváno v dětství bez ohledu na to, jestli to chceme nebo ne. Tomu bych říkal duševní násilí. Pokud by chtěl někdo příklad, tak moje matka, náboženská fanatička všechny své děti nutila věřit v Boha a chodit do kostela. Bylo to formou, když nepůjdeš do kostela, nebude to a to.

174665

4.11.2008 13:51

RE: Neodvratitelné

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 174665

zažil jsem to podobně, i když asi ne tak vyhroceně. Každopádně to nikomu nepřeji, je to hnus.

174880

2.11.2008 18:35

RE: Neodvratitelné

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 174490

Mirdo, vydrž. On ten svět už konečně začal fungovat podle těch pomalých mlýnů, co s nimi točí nějaký ten Bu(s)ch.

Postupně začnou na ty hochy praskat různé lahůdky jako na Sáryho kozyho.
Jestli se moc nepletu, tak se z té krize Evropa vyhrabe a červení kšiltové budou mít šanci své peníze věnovat nenápadně na užitečné projekty výměnou za to, aby jimi lidi tolik neopovrhovali.
Ale tenhle level se špínou se dohrát musí. A ti, co si lehkomyslně nabírali dluhy, ti platit budou, není důvod, proč by neměli. Víceméně zaplatí v korelaci mezi účelem svého dluhu a jeho dopadem do okolí.

Netuším, jak dlouho to bude trvat, setrvačnost lidského myšlení je dost silnou brzdou vývoje. Ale potřebnou.

Proto už velká válka být nemusí. Stačí, když si ji prožijeme virtuálně, pomocí svých obav, strachu z ní.
Energie v prostoru mají tu vlastnost, že reagují nejen na naše myšlenky, ale hlavně na stav našeho podvědomí, které nám dává zprávu o své pozici skrze nástroj, kterému říkáme svědomí.
Ono to zatím ještě vidět není, ale připravit se může každý.

Přijde nejspíš doba, kdy uvidíme ve své činy v nějaké formě TV, která bude (svými seriály) fungovat o dost jinak než ta dnešní. Bude nás poslouchat a zrcadlit přesněji. Pomocí reálných dat, pro která zatím technologii nemáme, ale mít budeme. Vše, co nám zrcadlí naše okolí, to postupně dostaneme na obrazovku své "Bertherovy knihy".
S rozdílem, že ten obraz nebude řízený naším vědomím ani snahou mocných. Bude jej řídit stav a pozice každého z nás v prostoru "modrého nebe" - ono je místem, kde jsou uložené veškeré naše pohyby, včetně pohybů myšlení.
Zatím mi sice nikdo nemusí věřit, ale teprve čas ukáže o kolik se mýlím. Čas je struktura, která distribuuje informace z prostoru skrze naše tělo a mozky zpět do prostoru.
Ale věda na tyhle energie zatím nemá (anebo nezveřejnila) měřáky.

174583

2.11.2008 22:43

RE: Neodvratitelné

dodo 88.?.?.?

Reakce na 174583

Svědomí jako TV obrazy? Pro ego nic nového, jen se to nedokáže rozlišit od halucinace. Schizofrenie. Horší by byla svědomím vytvářená realita, jako v Solaris.
Když něco nelze změřit, jak se nám zví jeho existence? Mimosmyslově? A jak? Nutkáním, nebo vidinami?

174608

2.11.2008 23:47

RE: Neodvratitelné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 174608

Jak se vám jeví existence energie lásky nebo nenávisti? Nebo víry? Samozřejmě, ať už se vám to jeví jakkoli, je a zůstane to vždy subjektivním vjemem, i kdybychom o tom napsali stovky traktátů. Jako nemoc to - zatím - neklasifikujeme, je to spíš - podle účinků - docela mocná moc.

174614

3.11.2008 15:04

RE: Neodvratitelné

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 174608

...ne, samotné svědomí nestačí k vytváření reálného obrazu života, ono je pouze indikátorem toho, co se děje v našem podvědomí. Podvědomí je propojené v podobě nejspíše té modré barvy oblohy, jsou to data o všech našich pohybech, včetně pohybů myšlení, která vysíláme a opět přijímáme dvojčinným vícedílným systémem "mozků" v těle. Každý náš orgán zpracovává souběžně hmotné i nehmotné (pohybové) informace. A zápisy těch pohybových nazývám "křemíky". Tím základním je vodík - propojená polarita "klidu a pohybu" (viz vlastnosti atomů).
A v TV my (nebo spíš naši potomci) uvidí naši "zobrazenou energetickou/elektrickou podobu, kterou mělo naše tělo za života.
Jde o dlouho vytvářenou realizaci tzv. "božích mlýnů". A měl by ten systém fungovat po období, které zobrazujeme ležící osmičkou. Jak bude ve skutečnosti dlouhé, to také nevím. Ale cyklus, který k této formě komunikace s prostorem a se svými předchozími inkarnacemi vedl, ten trval velmi dlouho, netroufám si tu dobu odhadnout. Celá naše planetární soustava je cosi jako "zkratka vývoje", takový program, který nás vede k chápání, PROČ a JAK se vytvářely vrstvy přírody a předchozí formy "růstu hustot".
Asi se mi podařilo tuhle hádanku vyřešit - ale nechci si měnit způsob života, sláva je jen rychlejší cestou ke zblbnutí. Takhle si každý může psát i vnímat, na co stačí.

174683

2.11.2008 0:15

RE: Neodvratitelné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 174487

jo mel pravdu kdyz rekl, ze komunisti
nejdrive zaberou Evropu, pak Asii
a jako posledni zaberou Ameriku,
na tu nebudou ani muset ani zautocit,
Amerika sama jako to prezrale ovoce jim spadne do klina.
Zavadi se Novy Svetovy Rad a
v NWO budou vladnout komunisti.
Za par dnu bude mit Amerika noveho presidenta=marxistu.

174528

2.11.2008 18:41

RE: Neodvratitelné

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 174528

máš recht. Komunizmus nelze realizovat z nedostatku výrobků ale z jejich nadbytku. Což zařídí stroje, až je vymyslíme.
Asi jsi svůj příspěvek mínil jinak, ale směřování vývoje spěje buď k válce anebo k tomuhle typu "puče".
Puč se totiž dělá "pučováním", což je zatím funkční v hadrech. Obnošené a nepotřebné jsou posílány dalším, kteří nemají na nové. S auťákama je to podobně.

Nebo máš lepší řešení?

174584

2.11.2008 18:59

RE: Neodvratitelné

Aja 74.?.?.?

Reakce na 174584

Janko, tohle mi nedelejte. [smích]

Dostal jste me do situace, ze temer nejsem schopna precist jakykoliv text, aniz bych v nem nehledala skryta tajemstvi, vyznamy a jinotaje. [smích]

174586

3.11.2008 16:14

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174586

Co byste čekala od "novodobého Tesly mixnutého s Koperníkem"? [chechtot] Tak se Janko označil sám, nevymýšlím si... Normální lidé nemají šanci takovému velikánu porozumět... [oči v sloup]

174695

3.11.2008 19:32

RE: Neodvratitelné

Aja 74.?.?.?

Reakce na 174695

To je nedorozumeni, me Jankovo psani zajima.

174722

3.11.2008 20:23

RE: Neodvratitelné

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 174722

Já vím... Jen vysvětluji, proč je tak těžké mu rozumnět [smích]

174729

1.11.2008 7:30

Sokujici zprava, ale ne zas tak prekvapiva

Wesley 24.?.?.?

Nasledky americke financni bankrupce (vcetne enormnich podvodu a korupce) si odnese nejen americky kontinent, ale cely svet. Mimo zadluzovani danovych poplatniku se momentalne nic drasticky neresi, ani za velko-podvody a vele-zlodejnu na Wall Streetu neni nikdo trestan. Ti, kteri tu situaci zavinili, stale vedou bankovnictvi a ve velkem jej tuneluji nadale.
Bily Dum (Bushova vlada) po dlouha leta pokracuje ve valecnem dobrodruzstvi, utraci penize ktere nema a jednoduchym zpusobem zadluzuje danove poplatniky pres jakykoliv limit. Vysledkem tohoto neskutecne zlocinneho mismanagementu je zase jen dalsi a dalsi rapidni propad ekonomicke situace. Dluhy jsou tak nepredstavitelne obrovske, ze ani fungujici americka ekonomie by je nikdy nemohla splatit. Ovsem v disintegrovanem a nefungujicim (demokratickem) systemu se zadne napravne reseni nenabizi a situace je neudrzitelna. Co tedy zbyva? [bliji]

174491

1.11.2008 15:12

RE: Sokujici zprava, ale ne zas tak prekvapiva

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 174491

Samozrejme, ze existuje i racionalni a pozitivni reseni, i kdyz bolestive, ale furt lepsi nez jine alternativy. Dokud ale budou rozhodovat o reseni krize darebaci co pro ni vydlazdili cestu, at uz svou neschopnosti nebo touhou po profitu bez ohledu na dusledky. Tak zadne pozitivni reseni krize neprobehne. Problem je, ze aby to fungovalo tak od tech uplne nejvestich koryt by musela probehnout vymena strazi. To me prijde hloupe, ja osobne bych nejvetsi koryta nejprve ponekud zmensil, a ve chvili kdy to bude mozne rozbil.
http://www.tvina.sk/index.php?zobraz=videoarchiv&a...

Obavam se ,ze brainwashing dosahl masove takove intenzity, ze nejake pozitivni reseni dokud je na ne cas nebudou mozna. Nejprve si lidi budou muset velmi tvrde masove sednout na prdel. Pak by mohli zacit myslet az opadnou emoce, jenomze behem tech emoci, vzdy doslo k valecnemu bubnovani a delani "domacich poradku". Bude zajimave sledovat, co se bude dit dnes s ohledem na technologickou destruktivni uroven civilizace. Muze se lehce stat, ze mocenske slozky na vysoke expertni urovni, at uz v armade, tajnych sluzbach, informacnich technologii, dokonce plus i spickove oragnizovane mafie... odmitnou spachat "sebevrazdu", a pak ti co nepochopili obrat v duch noveho milenia, mohli byt rekneme to eufemicky, ponekud zaskoceni.

174506

1.11.2008 20:36

RE: Sokujici zprava, ale ne zas tak prekvapiva

Wesley 24.?.?.?

Reakce na 174506

Rene, taky bych byl pro a rozhodne preferoval pozitivni racionalni reseni z financni a ekonomicke krize. Bohuzel, reseni teto krize je zcela v rukou darebaku, a ti namisto aby priznali sve chyby a snazili se o skutecnou systemovou zmenu, tak nechavaji sve spolupracovniky-zlodeje nadale plundrovat ekonomii a jeste intenzivneji rinci zbranemi. Pritom, kdyby tito dnesni vladci planety meli skutecny zajem o ekonomickou napravu, museli by napriklad okamzite snizit vojenske naklady, ktere tahnou americkou ekonomii ke dnu. Ale americti vladci (financni magnati a jejich docasni loutkovi politici) tak necini, ba naopak, vojenske vydaje zvysuji. On totiz ten tak zvany demokraticky system zkorumpoval do takoveho stavu, ze penezmi dosazene loutky (politici) establishovane vele-zlodeje a tunelare nezaviraji, ale servilne poslouchaji. Jde o fatalni problem demokracie, ktera se zmenila do systemu financniho aparthaidu.

http://www.blisty.cz/2008/10/1/art42971.html
http://petrfiala.blog.idnes.cz/c/56038/Kdo-drancuje-svetovou-ekonomiku.html

174521

1.11.2008 13:11

A co Irán?

Jiří Koubek 88.?.?.?

Nepředpovídá se už několik let válka s Iránem? Je o tedy jedna z dalších zaručených zpráv?

174500

1.11.2008 13:40

RE: A co Irán?

google 84.?.?.?

Reakce na 174500

p. Koubek, mate snad malo vojen, ktore sa predpovedali a vedu sa?
a kto povedal, ze s Iranom uz je koniec?
okrem toho, predpovede su tu nielen od toho aby sa vyplnili,
ale su tiez castou strategickeho medialneho boja k zabraneniu
konfliktov.
viete, mozno to je tak, ze ked usaci vidia ako dostavaju
na prdel od pastierov koz v Afghanistane, Blitzkrieg v Iraku
trva uz niekolko rokov, stacil zozrat rocny us-rozpocet
a udatni GI´s (Government Issue), zdaleka nie su tak udatni,
ako si psychopati v Pentagone a WH, po premietnuti Rambo I-IV mysleli,
tak s tymi zbytkami zelenych mozgov pochopili, ze nie je vhodna
doba pre utok na Iran, ale treba si hlavne chranit vlastnu kozu pred
novymi volbami aby sami neskoncili v Haagu alebo na Guantanamo.

tipoval by som jednak 50:50, ze ked volby vyhra ten vymazany posuk McCain,
tak ten je schopny utok na Iran previest, bez ohladu na straty alebo sance.
nie zeby som bol Obamov privrzenec alebo, ze by som mu nejak zvlast veril,
len on na prvy pohlad neposobi tak dementne ako McCain a zrejme pod jeho
vedenim sa utocit na Iran nebude.

174504

2.11.2008 20:29

RE: A co Irán?

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 93.?.?.?

Reakce na 174504

McInsane nedávno zaznělo,a vůbec,těžká volba v tý Emerice,snad ještě přítel na telefonu. [smích]

174590

1.11.2008 17:35

Rusko ani Cina to nebude.

bruno2058 84.?.?.?

Muže to byt Iran,ale tenhle utok bude dilem židu ktery
ovladaji americkou politiku,a oni obetuji taky Izrael v
ramci Orvelovskeho poradku na zemi.
Rokefeler taky financoval fasisticke strany v Nemecku a Italii,
ale nakonec na to obycajni žide doplatili,ale muže za to
jenom židovska touha nekoho ovladat.
V Irane jsou rozmisteni ruske pozemni verze ss-22,s jadernima
hlavicema,tak jestli zautoci na Iran tak Rusko anonymne
vaporizuje Izrael.

174511

1.11.2008 18:16

Můj skromný názor

Filip M 85.?.?.?

Myslím si, že válka proti Íránu bude nejméně za 10 let. Kdyby byla nyní, tak by mi to ani moc nevadilo, protože už mě nebaví žít. Vím ale, že by to moc vadilo ostatním.

174514

1.11.2008 18:56

Proč Pravda? Proč Čína?

ksiphias 64.?.?.?

Nedávno tu byl velký článek o Americe z Pravdy a teď je původní zdroj z Číny. Já mám dost potíže věřit jakýmkoliv komunistům, protože nemám důvod si myslet, že by najednou začali psát pravdu. Ale někdo jiný si to myslí a docela by mě zajímalo, co ho k tomu vede.

174517

1.11.2008 19:52

RE: Proč Pravda? Proč Čína?

Filla 86.?.?.?

Reakce na 174517

Můžete být klidný, lživých zpráv v médiích je 99%. Takže je jedno, jestli je zdroj čínský nebo jiný...

PS: stejně je zajímavé, jak Západ, přestože nemá na rukou o nic méně krve než Východ nebo Jih, je pořád v myslích lidí ten sametový, heboučký, stabilní, ve kterém je bezpečno. Zvláštní svět, kde lidé upravují své vidění světa podle toho, jak jim ho předhodí propaganda... [oči v sloup] Samozřejmě ne všichni! [smích]

174519

1.11.2008 23:28

RE: Proč Pravda? Proč Čína?

ksiphias 64.?.?.?

Reakce na 174519

>Můžete být klidný, lživých zpráv v médiích je 99%.
>Takže je jedno, jestli je zdroj čínský nebo jiný...

>
>PS: stejně je zajímavé, jak Západ, přestože nemá na rukou
>o nic méně krve než Východ nebo Jih, je pořád v myslích
>lidí ten sametový, heboučký, stabilní, ve kterém je
>bezpečno. Zvláštní svět, kde lidé upravují své vidění
>světa podle toho, jak jim ho předhodí propaganda... [oči v sloup]
>Samozřejmě ne všichni! [smích]

Já jsem naprosto klidný a o proradnosti dnešních novinářů vím svoje. Ovšem ale bulíkovat někomu, že Západ je zrovna tak zodpovědný za genocidy jako komunismus nebo nacismus, to je také dost vrchol. Lidé si nejenom upravují své vidění světa podle propagandy, ale hlavně podle svých intelektuálních možností, protože ne každému je shůry dáno.

174527

2.11.2008 0:23

RE: Proč Pravda? Proč Čína?

Pavel -Čert- Němec 78.?.?.?

Reakce na 174527

>Ovšem ale bulíkovat někomu, že Západ je zrovna
>tak zodpovědný za genocidy jako komunismus nebo nacismus, to je
>také dost vrchol.

A ten nacismus a komunismus vznikl kde? V africe? Nebo v Cine?

>Lidé si nejenom upravují své vidění
>světa podle propagandy, ale hlavně podle svých
>intelektuálních možností, protože ne každému je shůry
>dáno.

Ze to rikate zrovna Vy... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

174529

2.11.2008 3:35

RE: Proč Pravda? Proč Čína?

ksiphias 64.?.?.?

Reakce na 174529

>A ten nacismus a komunismus vznikl kde? V africe? Nebo v Cine?
I když to určitě víte, tak se přesto ptáte. Proč, můžete to nějak vysvětlit?

>Ze to rikate zrovna Vy... [chechtot] [chechtot] [chechtot]
My se odněkud známe?

174535

2.11.2008 14:56

RE: Proč Pravda? Proč Čína?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 174527

Americká armáda zabila 4 miliony lidí v jihovýchodní Asii (v Vietnamu, Laosu, Kambodži...)
Celkem od II.sv.války spojené státy bombardovali více než 20 zemí
a zabili přitom cca 8mil lidí.
V jižní koreji americké jednotky povraždili stovky tisíc civilistů kteří měli nebo dokonce jen mohli mít špatný názor.
A to je jen výčet "ůspěchu" USA další jatka pořádali (když vynecháme Německo - taky západ) VB, Francie, Španělsko,...

takže je na tom západ stejně jako jíné světové strany.
Leda, že by se asijské životy nepočítali stejně jako západní. [smích]

174562

3.11.2008 0:50

RE: Proč Pravda? Proč Čína?

ksiphias 64.?.?.?

Reakce na 174562

>V jižní koreji americké jednotky povraždili stovky tisíc
>civilistů kteří měli nebo dokonce jen mohli mít špatný
>názor.

Na tohle fakt nevím jak reagovat. Vy se snad snažíte tvrdit, že Severní Korea je lepší alternativa k americké okupaci? To snad ani nemůžete myslet vážně. A jestli Američani zabili od druhé světové války 8 milionů lidí, tak komunisté nejméně 60 milionů. Tipovat, o kolik by komunisti zabili víc nevinných, kdyby jim v tom Američani nebránili, tak o to se pokoušet nebudu, ale určitě by to bylo o hodně milionů víc než těch 60.

174618

3.11.2008 3:12

RE: Proč Pravda? Proč Čína?

Montaznik 88.?.?.?

Reakce na 174618

Jenomže je rozdíl mezi "demokratickými" Američany a totalitními
režimy. Jak je možné, že tak skvělý Američané, náš vzor, jsou schopni povraždit milióny nevinných. To jsou paradoxy, jak by řekl klasik!

174629

2.11.2008 14:33

RE: Proč Pravda? Proč Čína?

mtk 80.?.?.?

Reakce na 174517

>Já mám dost potíže věřit
>jakýmkoliv komunistům, protože nemám důvod si myslet, že by
>najednou začali psát pravdu.

Máte pravdu, těm, jejichž jméno nesmíme vyslovit, nelze věřit. [velký smích]

174560

1.11.2008 20:42

Co na to Mussolini?

Igor 85.?.?.?

Fascism should more properly be called corporatism because it is the merger of state and corporate power." -- Benito Mussolini

zdorj: Informationclearinghouse.info z 31.10.2008.

174522

2.11.2008 1:40

RE: Co na to Mussolini?

Saša 74.?.?.?

Reakce na 174522

Kdo by hledal prozíravoou pravdomluvnost u Benito Mussolini:
„Správně by měl být fašizmus nazýván korporatismus neb je spojením státu se silou korporací.“

Denně se dívám na americkou TV a čtu místní zprávy; jistě „informují“ z jejich úhlu vidění a často se to až podobá lži, ale zprávy z českých zdrojů jsou o stupeň horší, vyberou zprávičky již co nejvíce zkreslené podáním a ještě je „vylepší“ zase podobným směrem o to co by se snad líbilo stále ještě současné americké vládě (nebo snad ODS) a tou tichou poštou vznikne nesmysl.

Řešení krizí válkou je historicky podložená skutečnost, stejně jako obrovský „výdělek“ velkých hráčů a jejich korporací na smrti a umírání.

174532

2.11.2008 2:55

Vydelek na valce

Outofjacket 124.?.?.?

Reakce na 174532

Ano Saso, presne tak!

"Valka je sklizni Zidu." - zidovske prislovi

"Valka nebude - nedam na ni penize."
"Nejlepsi doba na delani penez je kdyz v ulicich tece krev."

citaty od panu Rothschildu

Pokud jde o vymyvani mozku, doporucuji cteni o bohulibe cinnost organizace zvane Tavistock Institute...tam se propracovavaji detaily "socialniho inzenyrstvi", "tvarovani lidske psychiky", "vytvareni virtualni reality", atd. a jak tyto poznatky aplikovat na nas - hloupych ovcich.
Treba tento clanek (anglicky)napovida mnoho:
http://groups.google.com/group/total_truth_sciences/browse_thread/thread/fa44c77f7ae59a62?pli=1

Zkuste si predstavit, ze za poslednich 250 let se vam podarilo nashromazdit bohatstvi vycislitelne jen s pomoci 12-mistneho cisla a ze vam tedy vlastne patri cely svet...a ze diky tomu mate k dispozici ty nejlepsi mozky, nejdokonalejsi techniku, poslusne zabijaky a zkorumpovane vladni uredniky vseho kalibru. Kdyz k tomu pridate jeste to, ze charakterem jste megalomaniak a satanista posedly vidinou neomezene vlady nad svetem...tak vysledek si uz jiste umite predstavit!

Outofjacket

174534

2.11.2008 4:16

RE: Vydelek na valce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 174534

Čosi mi tu nehrá.
>...a ze diky tomu mate k dispozici ty nejlepsi mozky, nejdokonalejsi...
Asi to nie je ešte tak zlé ako píšete, prinajmenšom to celkom nezvládajú, lebo existujú ľudia, ako napríklad vy, čo do toho vidia (zadarmo).
Vždy, v každom meraní síl, viac rozhoduje morálna stránka ako peniaze.
Myslím, že nám všetkým je treba sa menej venovať spisovaniu kroniky zániku včerajšej civilizácie, a viac porodníctvu novej...


"Kůň bronzový kůň Václavův
se včera v noci třás
a kníže kopí potěžkal
Myslete na chorál
Malověrní
Myslete na chorál"

174538

2.11.2008 4:37

RE: Vydelek na valce

Nataša 61.?.?.?

Reakce na 174534

Historie nás učí,pokud se učit chceme a tak dnešní události mají svoje pozadí v minulosti a čtenář se pomalu začne hlouběji zajímat,kdo je provokatérem a zároven prospěchářem v dělání válek.Adolf Hitler byl židovskou novinářkou navržen,jako muž roku v americkém magazínu TIME.Tou dobou,vlála zionistická vlajka vedle vlajky Německa. Mnozí mluvili jinak,než mluví dnes a dnešní události k navádění k válce davají plně za pravdu Adolfovi Hitlerovi,mnozí váleční štváči a prospěcháři dalece překonávají to,co lživě zanesli do historických archívů a denního tisku,školních učebnic a jiné.
1938 Man of the Year Adolf Hitler Time Magazine The Third Reich. "The real reason for America to go to war against Germany was Hitler's disruption of a working world economy [NWO]." (Hitler's Table Talks, Ullstein Publishers, Frankfurt 1989, p. 21Jews in Germany were proud to fly their Star of David Flag along side the Swastika. »The delight with which some Zionist leaders in Germany welcomed Hitler's rise to power, because they shared his belief in the primacy of 'race'« (Israel Shahak, Jewish History, Jewish Religion, Pluto Press, London 1994, p. 71, 72)
Jestli pak bude pro americké školy učebnice historie říkat,že George Bush napadl Irak pro neexistující zbraně hromadného ničení, když ani 400 inspektorů UN nic nenašli? To samé bude říkat o RAND, že podněcovala k valce,historicky vzato ,to byli zástupci"práva" z Ameriky v Nurimberském procesu ,když žalovali nacisty ,za podněcování k válce,za narušování míru a podbně,jak ohodnotíme tyto novodobé válečné štváče ,narušitele míru,nechtělo by to jim dát ten samý rozsudek,jako nacistům,smrt.Postupem času lidé zjistí pravou podstatu věci,z generace na generaci,nakonec z Nurimberského soudu Hitler vyjde ,jako vítěz a obět mezinárodního spiknutí s pomocí RAND a mnoha jiných ,těžíci z masakrů lidí,válek.Vlivní tohoto světa můžou mnohé,ale, nemůžou zničit pravdu,před těma ,jež,ji hledají.
Winston Churchill: "You must understand that this war is not against Hitler or National Socialism, but against the strength of the German people, which is to be smashed once and for all, regardless of whether it is in the hands of Hitler or a Jesuit priest."
Emrys Hughes, Winston Churchill - His Career in War and Peace, p. 145
Češi říkají,když chceš bíti psa,hůl si vždy najdeš.

174540

2.11.2008 18:09

RE: Co na to Mussolini?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 174522

A taky rad polentu lzici papal nas tatik [zmaten]

174580

1.11.2008 21:37

Existuje?

Igor 85.?.?.?

[url]www.rand.org/pubs/conf_proceedings/2008/RAND_CF246.pdf[url]

ano, ten dokument existuje.

ktorysi diskutujuci sa vyjadril. ze Pravde, alebo Ciskym zdrojom sa verit neda. No to mu mozem povedat naseldujuce:
kazdy novinar je platena k.rva, schopna klamat a oblbnut za peniaze i vlastnu mater.

ziadnemu sa neda verit, ak je plateny z main stream media, tam ma totiz predpisane, co ma pisat a ako ma pisat.

ale dotoho precitajme si to.

174525

2.11.2008 22:35

RE: Existuje? uz mam toho dost

miki535 193.?.?.?

Reakce na 174525

ak sa budete chovat stale ako pastierove ovecky a nezmyselne posluchat co on chce v lepsom pripade pridete len o kozuch v horsom pripade skoncite na pekaci....poradim vsetkym ludom co chcu ocistit svoju mysel od posratej mcdonalizacie prijebanych programov v tv a neviem este kolko blbosti co na nas skusaju len aby nas zabavali kravinami aby sme sa nehrabali do veci na ktorich ONI zarabaju a lobuju v usa to velmi dobre funguje ved to je aj vydiet oni nechcu vzdelanych ludi nim stacia blbi ktori rano vstane zozere njaky cheezburger a ide do prace potom pride domov otvori pivo a sadne k tv a pusti si njaku uplnu blbost na ktorej sa zabava a potom ide spat a toto sa opakuje dokoleckadokola tak to je spravne to sa im paci, ludia si ani neuvedomuju ze zivot neni len to zivot treba poriadne prezit a nie stale na niekoho nevedomky robit do zblbnutia a potom poberat njake drobne na dochodku no a potom rychlo do hrobu lebo preco bi sa mal niekto dozit nejakeho dobreho veku????????oni su radsej ked hned na konci produktivneho veku skapes aby ti nemuseli vyplacat ani to na co si si odkladal celi svoj zivot.......rada....nepocuvat a nepozerat stupidne programi nepocuvat politikov a tie jejich sracky rob to po com tuzis nenechaj sa nikym oblbovat a znechucovat otvor svoju mysel ukaz vsetkym blbcom ze zivot neni len o praci formalitach uradoch daniach birokracii a hadzani polien pod nohy!!!!!!!!jo a hlavne nikdy sa neodmlc vzdy povedz kazdemu co si myslis nikdy nebud ticho a hlavne sa neprestavaj hrabat v jejich veciach ako to robis teraz lebo cim viac nas bude tim viac sa dozvieme uplnu pravdu o vsetkom a nie pocuvat tie jejich polopravdy a sci-fi kraviny co skusaju na ludoch bohuzial zatial je vela ludi co im pekne papkaju s tich zasratich ruk ale raz sa karta otoci ale zatial mi je s toho vsetkeho na [bliji] [bliji] [bliji] stacilo mi ked som pozrel www.zeitgeist.com to ma nastartovalo a otvorilo mi to oci ten kto to nevidel tak silno doporucujem pozriet cele tam sa zacina cela pravda o tom ako to vlastne funguje zacina to nabozenstvom nadvezuje to na wtc9.11.O2.....je to aj so slov.titulkami nepochopis dokial to neuvidis tam pochopis tie konspiracie coho je par ko......v schopnych urobit skrz nejake posrate peniaze

[zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten] [mrknutí jedním okem]a nezabudaj ze maju tie rypaaaky pichnute vsade a urcite niekto sleduje aj tuto stranku tak nech vedia ze vieme aj mi......

174606

2.11.2008 21:23

alebo je tento clanok uplne vymysleny alebo je RAND banda amaterov

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

700mld na vojnu so silnym protivnikom? Aj Irak ich doteraz tolko stal. Na ozivenie ekonomily im tato vojna bohato staci - cerpa dokonca viac ako USA maju. Kazda dalsia velka vojna ich automaticky dostane na uplne na kolena - a to by domaca politika prezlila, len ak by niekto silny napadol USA a nie naopak.

174598

2.11.2008 21:48

RE: alebo je tento clanok uplne vymysleny alebo je RAND banda amaterov

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 174598

To je zajímavý názor. A optimistický [smích]

174602

2.11.2008 22:59

RE: alebo je tento clanok uplne vymysleny alebo je RAND banda amaterov

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 174598

K tomu aby někdo silný napadl USA jsou jen dvě možnosti. Preventivně Rusko, když bude obklopeno základnami US ARMY připravenými ho napadnout, [pláč] nebo mimozemšťani. [velký smích]

174611

3.11.2008 17:22

RE: alebo je tento clanok uplne vymysleny alebo je RAND banda amaterov

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 174611

Vzdyt Ameriku jiz davno obsadili "aliens" [naštvaný] [zmaten] [pláč] [oči v sloup]

174709

3.11.2008 3:11

Duch doby podle zrejme nejlepsiho zijiciho ceskeho diplomata.

Rene Bartosek 68.?.?.?

http://www.blisty.cz/2008/11/3/art43611.html

174628

3.11.2008 8:16

RE: Duch doby podle zrejme nejlepsiho zijiciho ceskeho diplomata.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 174628

Jenom planá úvaha. Miroslav Polreich asi neví, že volby v Americe nejsou volby lidu, ale prezident je dosazená loutka? Politická scéna je přesně to, co název naznačuje: Politická scéna. Když už nejde volby zfalšovat, tak se připraví do zálohy vice-prezident a pokud "hlava" státu nevyhovuje, tak se jednoduše odstraní a nastupuje záloha. Takhle to funguje už celé dvacáté století. Lyndon Johnson předem věděl o připravované vraždě J.F.K. a že sám nastoupí na trůn. Neděje se tak jenom vraždou, ale i politickým znemožněním (Richard Nixon-Watergate) a nebo sexuálním skandálem a následným vydíráním (Woodrow Wilson, Bill Clinton a Monica Lewinski).

V uvedeném článku je buď překlep a nebo chyba v překladu.
>Kinder, Küche, Kirche. Děti, kuchyně a postel.
Má být: děti, kuchyně a kostel. Google mi to potvrdí. [mrknutí jedním okem]

174647

3.11.2008 13:52

RE: Duch doby podle zrejme nejlepsiho zijiciho ceskeho diplomata.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 174647

Myslis Mirdo, ze nevi treba tohle a jine vecicky a nedava si to do souvislosti?
http://www.blisty.cz/2008/11/3/art43622.html
Pan Polreich je diplomat a vubec by me neprekvapilo, kdyba ta slecna co napsala o falsovani voleb i jine zajimave clanky nebyla aspon nekdy jeho studentka. My jsme vubec zvlastni narod, ministra socialnich veci dela fyzik, advokatka vede obranu a spickovy diplomate jsou uklizeni na universitu. Dulezite je totiz souhlasne kyvat s vedenim, ktere je chluboko zavrtane ve velmocenske riti. Velmi srandovni situace nastava, kdyz velmoc postihne prujem. A to pan Polreich diplomaticky velmi jemne naznacil. Jak se rika chytremu napovez a blbeho uz nekdo nakope, "tam kam slunce nesviti".[mrknutí jedním okem]

174674

3.11.2008 16:39

RE: Duch doby podle zrejme nejlepsiho zijiciho ceskeho diplomata.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 174674

>Myslis Mirdo, ze nevi treba tohle a jine vecicky a nedava si to do souvislosti?
-----------------
Zcela určitě bude tohle vědět. Vůbec ale nepochybuji, že jako diplomat zná i metody, jak toho docílit. Proto píše to, co píše.

P.S. René, tohle je jeden ze skvostů, který jsi tady zanechal ty. Díky.

174702

4.11.2008 1:29

Uz Josef Svejk rekl:

Gibi z Wilsonova 195.?.?.?

"Valka bude, zabili jste mi strycka a ja vam dam pres hubu!". Pravda, prehlasil to v blazinci /Bohnice?/, ale zodpovedne c.und k. urady toto jasnozrive prehlasenie nezobrali do uvahy majuc vlastny "plan". Uvazovanie dnesnych "politikov" SSA /ozaj kedy SSA mali politikov?/ je tohto druhu. Smola, ze posledna vojna v SSA bola Sever kontra Juh. Treba SSA dozicit hekatomby mrtvych civilistov, zdevastovanu zem a mozno aj znicenu Zem. Z tohto dovodu svetovu vojnu vitam. A pokial ako "ceresnicka na torte" bude vygumovanie fasistickeho statu Izrael, kde na mieste zeme bude hlboka oceanska priekopa, tak toto rozhodnutie SSA vitam vsetkymi desiatimi. Homo sapiens sapiens dokazal, ze si da diktovat svoj zivotny osud od zakomplexovych kretenov odvolavajucich sa na akusi "obchodnu zmluvu" s istym Jahwem. Je neuveritelne ako clovek upadol v 21.storoci. Nech zhynie, nic ineho si nezasluzi, ked mu vladnu paranoidni kreteni [bliji]

174782

Příspěvků: 191

01.11. 05:14 Hm  Neodvratitelné
01.11. 06:09 MiniMax  RE: Neodvratitelné
01.11. 07:15 Mirda  RE: Neodvratitelné
01.11. 08:20 Takyjeden  RE: Neodvratitelné
01.11. 09:38  RE: Neodvratitelné
01.11. 16:16  RE: Neodvratitelné
01.11. 18:46  RE: Neodvratitelné
02.11. 21:07  RE: Neodvratitelné
02.11. 06:22 Tom  RE: Neodvratitelné
02.11. 21:02  RE: Neodvratitelné
03.11. 14:26 Spytihněv  RE: Neodvratitelné
03.11. 19:51  RE: Neodvratitelné
04.11. 08:23 Spytihněv  RE: Neodvratitelné
04.11. 11:49  RE: Neodvratitelné
04.11. 15:42 Spytihněv  RE: Neodvratitelné
04.11. 18:04  RE: Neodvratitelné
04.11. 08:52 Tom  RE: Neodvratitelné
04.11. 12:02  RE: Neodvratitelné
01.11. 17:53  RE: Neodvratitelné
01.11. 20:48  RE: Neodvratitelné
02.11. 10:37 Had opět syčí na Zvědavci  RE: Neodvratitelné
01.11. 11:23 hestroy  RE: Neodvratitelné
01.11. 12:11 Takyjeden  RE: Neodvratitelné
02.11. 08:13 Mirda  RE: Neodvratitelné
02.11. 08:18 Mirda  RE: Neodvratitelné
02.11. 09:54 xeon  RE: Neodvratitelné
02.11. 10:38 djb  RE: Neodvratitelné
02.11. 12:43 Vojta49  RE: Neodvratitelné
02.11. 15:49 dodo  RE: Neodvratitelné
02.11. 17:01 Rene Bartosek  RE: Neodvratitelné
02.11. 19:35 opět Had  RE: Neodvratitelné
02.11. 22:46 Vojta49  RE: Neodvratitelné
02.11. 23:44 Had..  RE: Neodvratitelné
03.11. 11:38 google  RE: Neodvratitelné
03.11. 20:27 Had.  RE: Neodvratitelné
03.11. 22:53 google  RE: Neodvratitelné
04.11. 00:28 Vojta49  RE: Neodvratitelné
04.11. 00:29 hestroy  RE: Neodvratitelné
04.11. 01:11 Had.  RE: Neodvratitelné
04.11. 12:43 hestroy  RE: Neodvratitelné
04.11. 13:31 Vojta49  RE: Neodvratitelné
04.11. 13:48 hestroy  RE: Neodvratitelné
04.11. 17:11 Had.  RE: Neodvratitelné
02.11. 23:54  RE: Neodvratitelné
03.11. 02:02 Novy zacatek  RE: Neodvratitelné
02.11. 16:48 Jarmila  RE: Neodvratitelné
02.11. 17:15 Dale Coopper  RE: Neodvratitelné
02.11. 20:12 google  RE: Neodvratitelné
02.11. 21:24 Dale Coper  RE: Neodvratitelné
02.11. 21:40 google  RE: Neodvratitelné
02.11. 21:52 Dale Coper  RE: Neodvratitelné
02.11. 22:55 google  RE: Neodvratitelné
02.11. 23:28 Dale Coper  RE: Neodvratitelné
03.11. 06:10 google  RE: Neodvratitelné
03.11. 15:47 hestroy  RE: Neodvratitelné
03.11. 16:41 Dale Coper  RE: Neodvratitelné
03.11. 16:45 google  RE: Neodvratitelné
02.11. 21:52  RE: Neodvratitelné
03.11. 04:12 xeon  RE: Neodvratitelné
03.11. 06:53 Mirda  RE: Neodvratitelné
03.11. 08:06 xeon  RE: Neodvratitelné
03.11. 08:31 Mirda  RE: Neodvratitelné
03.11. 09:21 xeon  RE: Neodvratitelné
03.11. 10:22 hestroy  RE: Neodvratitelné
03.11. 10:57 xeon  RE: Neodvratitelné
03.11. 13:39 Rene Bartosek  RE: Neodvratitelné
03.11. 16:09 xeon  RE: Neodvratitelné
03.11. 16:33 MedaBeda  RE: Neodvratitelné
03.11. 16:51 hestroy  RE: Neodvratitelné
03.11. 17:35 xeon  RE: Neodvratitelné
03.11. 17:37 xeon  RE: Neodvratitelné
03.11. 18:03 MedaBeda  RE: Neodvratitelné
03.11. 19:24 xeon  RE: Neodvratitelné
04.11. 00:00 Rene Bartosek  RE: Neodvratitelné
04.11. 14:50 xeon  RE: Neodvratitelné
04.11. 15:02 Rene Bartosek  RE: Neodvratitelné
04.11. 19:27 xeon  RE: Neodvratitelné
04.11. 23:30 Rene Bartosek  RE: Neodvratitelné
05.11. 16:03 xeon  RE: Neodvratitelné
05.11. 23:16 Rene Bartosek  RE: Neodvratitelné
05.11. 23:41 Rene Bartosek  RE: Neodvratitelné
03.11. 16:36 Spytihněv  RE: Neodvratitelné
03.11. 19:51 Jarmila  RE: Neodvratitelné
04.11. 02:08 xeon  RE: Neodvratitelné
04.11. 06:58 Jarmila  RE: Neodvratitelné
04.11. 14:35 xeon  RE: Neodvratitelné
04.11. 14:47 Jarmila  RE: Neodvratitelné
04.11. 14:53 hestroy  RE: Neodvratitelné
04.11. 15:01 Jarmila  RE: Neodvratitelné
04.11. 15:05 Rene Bartosek  RE: Neodvratitelné
04.11. 21:16 xeon  RE: Neodvratitelné
04.11. 23:44 Rene Bartosek  RE: Neodvratitelné
03.11. 23:49 Rene Bartosek  RE: Neodvratitelné
04.11. 01:54 xeon  RE: Neodvratitelné
04.11. 02:19 Rene Bartosek  RE: Neodvratitelné
04.11. 14:18 xeon  RE: Neodvratitelné
04.11. 14:32 hestroy  RE: Neodvratitelné
04.11. 14:39 xeon  RE: Neodvratitelné
04.11. 14:45 hestroy  RE: Neodvratitelné
04.11. 14:54 xeon  RE: Neodvratitelné
04.11. 14:56 hestroy  RE: Neodvratitelné
04.11. 14:43 Rene Bartosek  RE: Neodvratitelné
04.11. 15:06 MedaBeda  RE: Neodvratitelné
04.11. 21:00 xeon  RE: Neodvratitelné
04.11. 21:01 xeon  RE: Neodvratitelné
04.11. 21:55 google  RE: Neodvratitelné
04.11. 23:49 Rene Bartosek  RE: Neodvratitelné
05.11. 17:31 mtk  RE: Neodvratitelné
06.11. 14:56 MedaBeda  RE: Neodvratitelné
03.11. 15:51 hestroy  RE: Neodvratitelné
03.11. 14:44 Mirda  RE: Neodvratitelné
03.11. 15:56 hestroy  RE: Neodvratitelné
03.11. 17:42 xeon  RE: Neodvratitelné
03.11. 22:05 aristokrat  RE: Neodvratitelné
03.11. 07:19 Jarmila  RE: Neodvratitelné
03.11. 10:24 hestroy  RE: Neodvratitelné
03.11. 14:16 KILLROY  RE: Neodvratitelné
03.11. 15:53 Mirda  RE: Neodvratitelné
03.11. 16:00 hestroy  RE: Neodvratitelné
03.11. 16:01 Jarmila  RE: Neodvratitelné
03.11. 16:08 hestroy  RE: Neodvratitelné
03.11. 19:59 Jarmila  RE: Neodvratitelné
04.11. 23:22  RE: Neodvratitelné
05.11. 07:53 Jarmila  RE: Neodvratitelné
05.11. 08:12 Robocrep  RE: Neodvratitelné
05.11. 11:08 KILLROY  RE: Neodvratitelné
05.11. 11:56  RE: Neodvratitelné
04.11. 01:24 Mirda  RE: Neodvratitelné
04.11. 07:15 Jarmila  RE: Neodvratitelné
04.11. 11:25 hestroy  RE: Neodvratitelné
02.11. 14:58 Takyjeden  RE: Neodvratitelné
02.11. 16:57 Jarmila  RE: Neodvratitelné
02.11. 17:08 Takyjeden  RE: Neodvratitelné
02.11. 19:33 Jarmila  RE: Neodvratitelné
03.11. 16:05 hestroy  RE: Neodvratitelné
04.11. 07:05 Takyjeden  RE: Neodvratitelné
02.11. 20:49 Cerw  RE: Neodvratitelné
03.11. 16:10 hestroy  RE: Neodvratitelné
03.11. 06:14 Mirda  RE: Neodvratitelné
03.11. 06:19 Mirda  RE: Neodvratitelné
03.11. 16:11 hestroy  RE: Neodvratitelné
04.11. 02:16 Nataša  RE: Neodvratitelné
02.11. 14:59 MedaBeda  RE: Neodvratitelné
03.11. 02:13 Novy zacatek  RE: Neodvratitelné
03.11. 11:31 cyp  RE: Neodvratitelné
04.11. 13:51 MedaBeda  RE: Neodvratitelné
02.11. 18:35 janko  RE: Neodvratitelné
02.11. 22:43 dodo  RE: Neodvratitelné
02.11. 23:47  RE: Neodvratitelné
03.11. 15:04 janko  RE: Neodvratitelné
02.11. 00:15  RE: Neodvratitelné
02.11. 18:41 janko  RE: Neodvratitelné
02.11. 18:59 Aja  RE: Neodvratitelné
03.11. 16:14 hestroy  RE: Neodvratitelné
03.11. 19:32 Aja  RE: Neodvratitelné
03.11. 20:23 hestroy  RE: Neodvratitelné
01.11. 07:30 Wesley  Sokujici zprava, ale ne zas tak prekvapiva
01.11. 15:12 Rene Bartosek  RE: Sokujici zprava, ale ne zas tak prekvapiva
01.11. 20:36 Wesley  RE: Sokujici zprava, ale ne zas tak prekvapiva
02.11. 01:10 Rene Bartosek  RE: Sokujici zprava, ale ne zas tak prekvapiva
01.11. 13:11 Jiří Koubek  A co Irán?
01.11. 13:40 google  RE: A co Irán?
02.11. 20:29 micha  RE: A co Irán?
01.11. 17:35 bruno2058  Rusko ani Cina to nebude.
01.11. 18:16 Filip M  Můj skromný názor
01.11. 18:56 ksiphias  Proč Pravda? Proč Čína?
01.11. 19:52 Filla  RE: Proč Pravda? Proč Čína?
01.11. 23:28 ksiphias  RE: Proč Pravda? Proč Čína?
02.11. 00:23 Pavel -Čert- Němec  RE: Proč Pravda? Proč Čína?
02.11. 03:35 ksiphias  RE: Proč Pravda? Proč Čína?
02.11. 14:56  RE: Proč Pravda? Proč Čína?
03.11. 00:50 ksiphias  RE: Proč Pravda? Proč Čína?
03.11. 03:12 Montaznik  RE: Proč Pravda? Proč Čína?
02.11. 14:33 mtk  RE: Proč Pravda? Proč Čína?
01.11. 20:42 Igor  Co na to Mussolini?
02.11. 01:40 Saša  RE: Co na to Mussolini?
02.11. 02:55 Outofjacket  Vydelek na valce
02.11. 04:16  RE: Vydelek na valce
02.11. 04:37 Nataša  RE: Vydelek na valce
02.11. 18:09  RE: Co na to Mussolini?
01.11. 21:37 Igor  Existuje?
02.11. 22:35 miki535  RE: Existuje? uz mam toho dost
02.11. 21:23  alebo je tento clanok uplne vymysleny alebo je RAND banda amaterov
02.11. 21:48  RE: alebo je tento clanok uplne vymysleny alebo je RAND banda amaterov
02.11. 22:59  RE: alebo je tento clanok uplne vymysleny alebo je RAND banda amaterov
03.11. 17:22 vodnik007  RE: alebo je tento clanok uplne vymysleny alebo je RAND banda amaterov
03.11. 03:11 Rene Bartosek  Duch doby podle zrejme nejlepsiho zijiciho ceskeho diplomata.
03.11. 08:16 Mirda  RE: Duch doby podle zrejme nejlepsiho zijiciho ceskeho diplomata.
03.11. 13:52 Rene Bartosek  RE: Duch doby podle zrejme nejlepsiho zijiciho ceskeho diplomata.
03.11. 16:39 Mirda  RE: Duch doby podle zrejme nejlepsiho zijiciho ceskeho diplomata.
04.11. 01:29 Gibi z Wilsonova  Uz Josef Svejk rekl:

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 100 čtenářů částkou 17 935 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 1

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 0

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Měnové kurzy

USD
22,01 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,33 Kč
Kanadský dolar
17,83 Kč
Australský dolar
16,48 Kč
Švýcarský frank
24,05 Kč
100 japonských jenů
19,37 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 586,74 Kč
1 unce stříbra
539,06 Kč
Bitcoin
1 366 896,95 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 11 419