Diskuze k článku

Už zase hoří hranice

Příspěvků 153

26.9.2008 4:27

hodnoceniclanku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Shodou okolnosti jsem dnes tuto zpravu jiz cetl ,nedivme se . Takova luza snad v republice jeste nebyla u koryta. Ministri vnitra jeden za druhym zide a co navic vsichni prakticky vysetrovani pro kradeze . Ale hlavne vsiml jsem si hodnoceni ,od 6 lidi znamka 1.8 mam dojem ze zde hlasuje i Karol Sidon ,konvertak ten co se porval s druhou frakci o kasu. Resila policie.(officielni zprava). Blahopreji Nezvedavym k bdelosti.
PS Poznamka o volbach ,prohlaseni stebla Bidena ktereho si vybral Misenec : na to aby jste byli sionisty nemusite byt zid ,ja jsem sionista. (on je oficielne katolik). Prave zavreli banku Washington Mutual. [zmaten] [zmaten] [zmaten]

171635

26.9.2008 10:07

RE: hodnoceniclanku

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 171635

Tak tak, čistokrevní nadřazení vyvolení budou prskat jak šílení. Tenhle článek ťal do živého. To, co se v tomto státě odehrává, jasně vypovídá o tom, kdo ovládá soudnictví... Ostatně jako v každém "civilizovaném" státě. Ale nedivte se, oni jsou přeci vyvolení a proto nejschopnější. Rozhodně to není tím, že nemají svědomí, že? A jediní lidé, kteří byli kdy na světě vyhlazováni, to byli oni, že? NIKDO JINÝ NIKDY NEBYL VYHLAZOVÁN. 50 miliónů obětí bolševismu nainstalovaném a řízeném čistou vyvolenou rasou v Rusku také neexistovalo. V tomto případě neplatí kolektivní vina (stejně jako pro Němce, kteří musí stále platit holokaustové výpalné) a žádný z čistokrevných nebyl potrestán. Holokaustový průmysl je jedním z nejlépe fungujících odvětví... Proto je nutné, aby už nikdo nikdy nemohl tyto historické události studovat, natož nabízet jiný pohled, než ten, který nám bolševici dali do učebnice dějepisu na ZŠ. Prý se z lidí dělalo mýdlo a z jejich kůže stínítka na lampy. A to prosím v hromadném měřítku, že? Obětem nacismu, které nebyly čisté rasy bedá nikdo ani fenik. [bliji]

171656

27.9.2008 3:37

RE: hodnoceniclanku

p 125.?.?.?

Reakce na 171656

...rekl bych ze jeden velkej problem je neuveritelne mnozstvi/miliony/ zakonu vseho druhu nove se schvaluji a pridavaji ke starsim,dalsi problem je aplikace,vykladani a treti problem je ze ani sami pravnici,zakonodarci,policie znaji jenom malou cast a stale hlavne pravnici musi studovat cely zivot a seznami se preste jen s malym poctem zakonu....a ted vezmete mne sebe nebo ostatni... jak ZJISTIT ze jsem PORUSIL ZAKON je samozrejme NEMOZNE !!! ..dale jsou narizani,instrukce,pravidla /mnoho z nich tajnych/..myslim ze je to zakonny teror a nebo teror zakonu..vyberte si..ted si zkuste nejaky ten zakon prostudovat a zjistite ze tomu neni mozne poradne porozumet atd....je to napsano s tim zamerem,ze bez predesleho studia ani nemuzete se dobrat PRAVDY....

171761

26.9.2008 4:33

Na takove nahody neverim.

Vasudeva 67.?.?.?

Kdyz redaktor neonacistickeho casopisu usporada pochod k izraelskemu velvyslanectvi pres Josefov (to je byvale zidovske ghetto) zrovna na vyroci nacistickeho Kristallnachtu, nejedna se o zadnou nahodu. Ani se nejedna o valku v Iraku. Ten clovek vedomne lze.
Ostatne - staci si vygooglovat jeho jmeno na internetu.

171636

26.9.2008 5:34

RE: Na takove nahody neverim.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 171636

Nemate snad nahodou ve Varech s kamarady ochranku nad hospodami ? Kauffmman a ostatni zidovsti vrazi najimani Al Caponem take ochranovali . Jejich radeni opravdu dominovalo,byli povestni tim ze vyvrazdili celou rodinu -pro vystrahu,vite ze take delali onu povestnou noc v garazi v Chicagu pro al Capona?? Hezky sabes Sidon [bliji] [bliji]

171639

26.9.2008 15:20

RE: Na takove nahody neverim.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 171636

"zrovna na vyroci nacistickeho Kristallnachtu"

den před výročím Kristallnachtu!

"Ten clovek vedomne lze."

vědomě lžete Vy

"redaktor neonacistickeho casopisu"

linkněte mi konkrétní větu či článek, který by naznačoval, že Erik Sedláček sympatizuje či prosazuje ideologii nacionálního socialismu v německém provedení v rámci III. říše!

[oči v sloup]

171696

26.9.2008 17:57

RE: Na takove nahody neverim.

Vasudeva 67.?.?.?

Reakce na 171696

Prosim kliknete si Medo Bedo. Ja to nasel na Google za 10 vterin.
http://www.nsec-88.org/posledni-generace/index1.ht...
Zvlaste pikantni je graficka uprava s hakovymi krizi coby podklad kazde stranky a pozdrav Heil kterym se cesti autori louci se svymi arijskymi ctenari.

171721

28.9.2008 2:30

RE: Na takove nahody neverim.

Vasudeva 67.?.?.?

Reakce na 171721

Tak co, Medo Bedo, kliknul jste si ? Videk jste ty hakove krize a pozdravy Heil ? Nehrajte si na mrtveho brouka, nebo alespon neoznacujte jine za lhare.

171841

28.9.2008 6:56

RE: Na takove nahody neverim.

Cerw 82.?.?.?

Reakce na 171841

a to ja si klidne dovolim sionisty oznacit za lhare

doufam ze jste prace panu Rudolfa, Leutera a Faurissona cetl protoze jinak nechapu jak by nekdo pri smyslech mohl stale byt i jen nepochybovat o oficialni verzi

tedy pokud to neni zid nebo sionista pak je pro nej pochybovat primo zivotu nebezpecne konec koncu clovek nemusi chodit ani ke gojimskym zdrojum staci si precist práce pan Bernsteina (žid zavrazden Mossadem) http://www.biblebelievers.org.au/israel.htm

nebo pany Finkelsteina (zpracovava Holocaustovy prumysl), Shahaka (puvod židu a lzi o Bibli i puvodu)Shamira, a mnoho dalsich kdo chce najde si ty informace ...

NEMAM RAD LHARE A PODVODNIKY A NIKDO ME NEDONUTI ABY TOMU BYLO JINAK (na jejich puvodu mi vubec nezalezi)

171851

28.9.2008 15:46

RE: Na takove nahody neverim.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 171841

"Tak co, Medo Bedo, kliknul jste si ?"

nebyl jsem na internetu, tak až teď

označil jsem Vás za lháře vzhledem k tomu, že Demonstrace proti válce v Iráku byla plánována na den dříve než byl den výročí Kristallnachtu. Za tím si stojím, protože vědomě manipulujete fakty snahou ztotožnit odpor proti válce v Iráku s adorací nacistů.
Navíc svolavatelé této demonstrace byli ochotni změnit datum, což vůbec nereflektujete (!).

Na druhou stranu- obsah díla Poslední generace tvoří převážně články přejaté. Fakta v nich obsažená dle mého názoru do jisté míry odpovídají pravdě(např. židé na klíčových místech v amer. politice) , ovšem závěr se mi nelíbí: zevšeobecňování viny židů na celou populaci a vyzvihování některých lidí známých z třetí Říše. I v tom pozdravu Heil Vám dávám zapravdu.

Ovšem zevšeobecňovat dopad činů nacionálních socialistů výlučně na jediné a možné Zlo, je stejný přečin jako v případě zevšeobecňování činů židů na jediné a možné Zlo. Obě strany mají máslo na hlavě a krev na rukou!
Lidové přísloví dí: Po dobrém krmení se koně neplaší. Ani Němci by neměli důvod dělat svá zvěrstva jen tak z nudy! Je třeba pátrat po příčinách. A pomatený syn Rotschildova levobočka- A. Hitler byl pouze katalyzátorem všeobecného napětí ve společnosti Německa po první světové válce.
Příčiny hledejte u bankéřů a všech sponzorů 1. světové války, socialistické revoluce v Rusku, nacionálních socialistů v Německu ap. Pak Vám snad něco docvakne.

Uniká mi, kde se výslovně Erik Sedláček hlásí k nacionálnímu socialismu III. říše. Nic takového jste mi nenalinkoval. Chci konkrétní věty!

Jediné v čem se zatím shoduje, je symbolika (Heil, 88, výběr barev), ale uniká mi, kde je vlastní obsah.

Můj názor je, že si E. Sedláček uvědomuje skrytý vliv některých židovských skupin na mezinárodní politiku a ekonomii, a nevidí jiné řešení, než hledět k Němců jakožto jednomu z mála národů, které měly odvahu s tím něco dělat.
Zapomíná tak ovšem, že i hrůzy z koncentračních táborů byly řízené z tohoto zákulisí, a že v táborech se nejspíše ocitlo pramalé procento skutečných pachatelů, aby pak na základě velkého množství obětí bylo tohoto faktu využito k nátlaku na ustanovení státu Izrael a holocaust cash flow, který málokdy končí v rukou skutečných obětí, a namísto toho se za něj nakupují zbraně, a politici ve vládách různých států. Na základě toho dovozuji, že nacismus je mu spíše symbolem "účinného" odporu vůči moci židovských elit. Tedy dělat z něj kovaného nacistu mi přijde přinejmenším odvážné.
Musel by se totiž především hlásit k německé rase a krvi, mluvit plynně německy, žít německým způsobem života, aktivně působit v německých hnutích či politických stranách s nacionálním obsahem, zpochybňovat Benešovy dekrety ap.

171889

28.9.2008 20:14

RE: Na takove nahody neverim.

Vasudeva 67.?.?.?

Reakce na 171889

Medo Bedo, tak predevsim. Pochod mel byt organizovan byvalou zidovskou ctvrti, mel jit k izraelskemu velvyslanectvi a mel byt na vyroci prvniho vetsiho nacistickeho vrazdeni zvaneho Kristallnacht. To vyroci je 9. listopadu, coz pripadalo v roce 2007 na patek. Poradat demonstrace vzhledem k mimoprazskym ucastnikum ve vsedni den je jak jiste uznate blbost, proto ta sobota.
Svolavatel demonstrace navic vydaval neonacisticky a zurive antisemitisticky casopis, ktery mel na podkladu kazde stranky hakove krize. Jestli vam to nestaci coby dukaz toho ze demonstrace nebyla o Iraku, tak vam neni pomoci.
Zbytek vaseho vytvoru je jakymsi podivnym pokusem o ospravedlneni holocaustu na zaklade uplatnovani kolektivni viny. Nezlobte se, ale tim jste u me skoncil.

171900

28.9.2008 22:52

RE: Na takove nahody neverim.

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 171900

No,já nevím.Trochu šroubovaná konstrukce.
Přesto rozveď me ji.
Co tak ten pochod svolat na středu?
Protože na pátek by to byla blbost. No,na sobotu ale také.To se hrálo spartaslávia derby. V neděli bylo zase krásně a všichni jeli na chatu.(Já vím v listopadu krásně – taky pěkná blbost!) Pondělí bývá modrý a každý má kocovinu .Na úterý - všední den kvůli mimopražákům blbost něco svolávat .. a… heršofc to už jsem někde četl
Také každý pochod pokaždé někudy musí .Že jo.Zůstat na místě – to by už pochodem ani nebyl. Nebo,že by byl? To je otázka!
Ale vážně.
Dobrá . Tři roky na tvrdo.
Ale co ku.va komunisti? Byl jste někdy na jejich shromáždění?
A nebo sionisti? Četl jste webík jistýho Ňullíka? Kde chce z různých zemí vyrábět skleněná kluziště? Hmm,ale komunisté ,natož Ňullík sedět nepůjdou.
Dobrá. Tak také půjdou.
A kdo bude další?
Méďa? Leho?Vy?Já?
Každého lze „odhalit“!
Toto už tady ale jednou bylo!

[bliji]

171905

29.9.2008 7:13

RE: Na takove nahody neverim.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 171900

>Pochod mel byt organizovan byvalou zidovskou ctvrti, mel jit k izraelskemu velvyslanectvi a mel byt na vyroci prvniho vetsiho nacistickeho vrazdeni zvaneho Kristallnacht.
---------
Tak to moment. Jaképak "první větší nacistické vraždění zvané Kristallnacht"?
Člověče doplň si znalosti z historie než tady začneš něco plácat. Klikní si na obrázek a dozvíš se jak tahle událost byla provedena. Pachatelé byly vypátráni a důvod? No co jiného, než vyvolat mezi lidmi antisemitismus. Vyvolat lítost k židům, ale stejně si ty škody museli nakonec židé sami uhradit.


Vložený obrázek

171923

29.9.2008 14:50

RE: Na takove nahody neverim.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 171900

"nestaci coby dukaz toho ze demonstrace nebyla o Iraku"

jelikož neproběhla, nemůžete soudit (a nemohl to ani magistrát Prahy)zda měla či neměla být neonacistická. O tom se mohlo rozhodnout pouze v případě, že by proběhla.

"Zbytek vaseho vytvoru je jakymsi podivnym pokusem o ospravedlneni holocaustu na zaklade uplatnovani kolektivni viny"

nic takového v mém příspěvku nezaznělo. Naopak jsem proti kolektivní vině vystoupil, Vy jste to však selektivně ignoroval.(mám pocit, že tak činíte vůči názorům, které Vám nejdou pod nos opakovaně, s cílem ukázat oponenta v diskusi v horším světle, než ve skutečnosti je)

Pokoušíte se sugerovat, že jsem na jedné vlně s p. Sedláčkem a nacisty, ale sugesce Vám jde mimořádně špatně. Jakmile s Vámi někdo nesouhlasí, hned schvaluje holocaust- ubohé [bliji]

171952

29.9.2008 14:53

RE: Na takove nahody neverim.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 171900

navíc jste mi nenalinkoval konkrétní věty, ve kterých se p. Sedláček hlásí k nacionálnímu socialismu III. říše. To ovšem diskvalifikuje veškerá Vaše tvrzení o něm, do doby, než budou řádně odůvodněna.

171953

26.9.2008 5:10

Udělat výsledek k obrazu svému, znamená koupit obě strany

Mirko 61.?.?.?

Jak, je to s tím antisemitismem pro ty, jež nejsou semity.Poučme se z jejich stránek. http://www.shuva.net/shuva_1.jpg
Zde doslova říkají ,utečme z Ameriky dřív,než se Američané vzpamatují z největší loupeže tisíciletí,jinými slovy,okradený se nesmí ozvat,jinak je antisemitista.Kam budou zloději utíkat, do Israelu,ovšem.Utečte do Israelu,dokud máte čas,tak, to říka tento internetový "židovský rádce".http://www.shuva.net/shuva_1.jpg
================
Fašistickou stranu,tedy nacisty vede vůdce Bill White, jež často dostane příležitost besedy v zionistických médii,jako je New York Times,kde mají své experty na rasismus,jako Beborah Lipstadt,jinak,"holocaust expert".Bill White,vydává i svůj magazín , na velmi dobrém papíře a s kvalitními fotografiemi,za podpory finančního příspěvku 7,800.00 dolarů,při členství šesti "fašistů".Problém je v tom,že "vůdce" Bill White i s šesti členy jsou všichni ,tak zvaní židé.Tak, žádny White,ale Whiteštein.
http;//curtmaynardsnewestblog.blogspot.com/2008/09/this-is-why-fake-nazis-are-dange...
Ještě před roky , jsme měli příležitost obdivovat "Americkou demokracii" a koukat na obráyek jiného Vůdce, v nacistické uniformě a s obrazem Hitlera na stěně a byl to také ...štein.
To je taktika, blbnout lidi,kde se dá a i je zavírat,pomoci Brečnajdrů a nebo provokatérů.Nakonec,co říci k rozsudkům vězení,když se podívate zpět do historie,tak zjistíte,že soudci ,nikdy nebyli souzeni za rozsudky v jakémkoliv režimu,vždy soudili,dle daných zakonů,at to byly zákony nacistů, a nebo komunistů,tak ted soudí i podle zakonu sionistů.Amerika už do svého zákonodarství vložila zákony Israelu,jako zákon Ameriky,ostatní státy světa následují.Takový soudci budou vždy v právu,nad svými vlastními spoluobčany,za jidášský bakšíš pošlou do vězení i svou babičku.Vždyt ty sametový,byli před tím komunistický,že ano?
Ti,do kriminálu nikdy nepůjdou za kolaboraci s cizími "internacionalisty",jsou ochotni sloužit komukoliv dle platných zákonů.

171638

26.9.2008 6:24

RE: Udělat výsledek k obrazu svému, znamená koupit obě strany

Kral Jecminek 61.?.?.?

Reakce na 171638

Nakonec ,tak zvaní židé,jsou proti jiným ,tak zvaným židům a to i bez antisemitismu,podívejte se sem, kde mnozi z nich dobře vědí,že to je cesta k dalsímu "pogromu",profesor Finklštein,Ferguson a jiní, dobře vědi,co přijde za období až dolar prasne a lide zjisti ,jak byli podvedeni,okradeni šmelináři,podvodní bankéři, společně politickými hoštaplery,stanou před zlobou lidu , který si vyleje hněv i na ukor nevinných,jako vždy v minulosti, podle ,komunistického hesla,když se kácí les ,lítají třísky.

http://rense.com/1.imagesH/zionstprotest.jpg

171641

26.9.2008 16:24

RE: Udělat výsledek k obrazu svému, znamená koupit obě strany

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 171638

Hmmm, obvyklý trik sionistů aplikovaný již od dob Hertzla. Vytvoření "antisemitismu" za účelem nalákání lidí, kterým se ale vůbec nechce, do Izraele.

171707

27.9.2008 4:29

RE: Udělat výsledek k obrazu svému, znamená koupit obě strany

Kral Jecminek 59.?.?.?

Reakce na 171638

http://www.shuva.net/shuva_1.jpg
http://www.shuva.net/shuva_1.jpg

171763

27.9.2008 5:57

RE: Udělat výsledek k obrazu svému, znamená koupit obě strany

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 171763

Dekuji spousta stranek navazuje ale toto je hulba [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

171765

26.9.2008 6:34

svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

dgn 85.?.?.?

Ma predstava o "svobode" je naprosto neodmyslitelne vazana na "svobodu mysleni". Nedokazu si predstavit, jak mam zit svobodne a myslet dle myslenek jinych.


Videl jsem obrazky zidu, ale i CIKANU A JINYCH (...) v internacnich taborech. Nevim presne, co si mam myslet, ale je zrejme, ze v oficialnich statistikach minimalne nesedi cisla a pomery. A je pro mne NAPROSTO NEUNOSNE nesmet o techto nesrovnalostech pochybovat!!!


Nikdo nemuze tvrdit, ze zijeme svobodne, kdyz existuji zakony proti "popiracum"!! (Jak trapne to slovo...)


Ptam se, jestli bych se dostal do vezeni, kdybych z nejakeho duvodu prohlasoval treba iracke mrtve za smyslene?? Kdybych organizoval nenavistnou demonstraci pro valku v Iraku? Kdybych prohlasoval, ze bila je ve skutecnosti cerna?


Jak je mozne, ze zide maji takovou moc?.. Ze se cesky politik predposere uz pri pomysleni na zida?! Co by se stalo, kdyby se ty trapne, krive a predvidatelne vykriky zidovske obce a holokaustoveho prumyslu proste ignorovaly?


Svobodne prohlasuji: At s tim jde pani soudkyne do hajzlu!! Tam, kde mela nekdy skoncit inkvizice svata... ..a neskoncila... Je to prave ona, ktera meni svet ve spinavou diru...

171642

26.9.2008 8:11

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 171642

Když jsme se dívali v TV na historický seriál o Habsburcích, tak mě překvapilo, jakým způsobem mluvili o Marii Terezii. Podle toho seriálu to byla prakticky neschopná panovnice, kde užitečné věci udělal spíš její manžel nebo její syn.A ještě víc mě překvapilo, když řekli že Marie Terezie nenáviděla Židy, vyháněla je ze země a prohlásila o nich, že je to nejhorší etnikum světa.Tenkrát si to patrně mohla dovolit něco takového říkat, dneska by ji asi za to zavřeli.

P.S.Taky má někdo tu zkušenost jako teď já, že když si člověk koupí nový počítač, tak je všechno o 1000 procent horší než jak to bylo u starého počítače? Jsem přímo ze všeho zděšena,jak je všechno příšerné.

171646

26.9.2008 10:00

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 171646

No počítač je určitě lepší, horší je to s mrkvosoftem. Vyznat se v novém WORDU je na nervy. Permanentní pátrání. "Kuwa tady jsem měl nastavení pravítka .. kde to jako je ???" , "Kde do háje tady v tom paskvilu vypnu ty trapné automatické opravy?" atd.
Žádná nová užitečná vlastnost, jen Gatesovy hoši přeházeli ovládací prvky aby se jejich výtvor tvářil graficky jinak a oni tak mohli vydělávat dolárky na "nové verzi".

171655

26.9.2008 10:31

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

Sam Ting Wong 213.?.?.?

Reakce na 171655

Doporučuji bezplatnou alternativu celého OS - Ubuntu. Již po instalaci obsahuje běžné aplikace pro každodenní použití. Mimo jiné kancelářský balík OpenOffice, který je již velmi dobře kompatibilní s MS Officem.
Hlavním rozdílem je zde cena.

171660

26.9.2008 10:51

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 171660

Ubuntu mám na PC jako druhý OS. Bohužel mi nechodí spousta zařízení díky absenci ovladačů pro Linux. Navíc nejdou ani sehnat ať googluji jak googluji. Dál nejsem zas až takový fanda abych si tučňáka 2 dny dolaďoval. Open Office je fajn. Bohužel většina zatím používá mrkvosoftí oufisy a s koverzí formátů stále žádná sláva. Nějak by všichni museli najednou zvednout své pozadí ze židle a sborově zakřičet UŽ DOST BILLE ! Přeškolili bychom se na volné open platformy. Začali si posílat dokumenty v novém formátu a výrobci železa by začali produkovat drivery pro linux. No bylo by to hezké mít vše zadarmo .. JEN mám takové tušení, že by přišla brzy doba kdy by najednou už LINUX zdarma nebyl [mrknutí jedním okem]

171662

26.9.2008 11:18

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

Sam Ting Wong 213.?.?.?

Reakce na 171662

S ovladači už by takové problémy být neměly. Zkuste nejnovější verzi Ubuntu 8.04. OpenOffice umí ukládat i otevírat MS formáty. Jedu na Linuxu na 100% už více než rok a na nic neřešitelného jsem zatím nenarazil. Jiná situace může nastat, pokud používáte náročnější aplikace jako AutoCAD nebo něco takového. Nicméně pro běžnou kancelářskou činnost je Linux vybavený velmi dobře - i bez dolaďování.
Navíc na Ubuntu nepotřebujete nejnovější hardware. V případě, že máte staré železo, použijte Xubuntu, které má odlehčené grafické prostředí a výborně funguje i na starších strojích.

171665

26.9.2008 11:36

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 171665

>Navíc na Ubuntu nepotřebujete nejnovější hardware. V případě, že máte staré železo, použijte Xubuntu, které má odlehčené grafické prostředí a výborně funguje i na starších strojích.

Bohužel, to funguje i obráceně. Fungl nový laptop MSI a půlku HW jsem vůbec nerozběhl. A moc na tom snad nemění fakt, že jsem zkoušel Mandrivu. Mohlo by to být i rukama ale takovou katastrofu jsem ještě nezažil.

171668

26.9.2008 11:45

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

Sam Ting Wong 213.?.?.?

Reakce na 171668

Může se stát, laptopy jsou na tom trochu hůř než PC. Já používám Fujitsu Siemens a jsem spokojený.

171670

26.9.2008 13:56

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

pje 213.?.?.?

Reakce na 171668

Nejnovější linuxové ovldače bývají v menších nebo základních distribucích (např. Archlinux), v případě Mandrivy se vyplatí vyzkoušet rpm balíky z cookeru. Vista také nezkousne veškerý nezbytný a vzhledem k zoufalé SW výbavě dodatečně instalovaný soft, který má údajně s HW spolepracovat...

K tématu: Nejsem odpírač a vycházím z toho, že osobně jsem poznal obyčejné Židy z lágrů a nebo příbuzné obětí. Pochopitelně to není celý obrázek, takže ani neodpírám, ani nebaštím. Zmínění pánové nejsou žádná lilia, ale pokud projevili ochotu k přesunu akce, projevili podstatný nedostatek toho, zač jsou postihováni a příspěvek nedůvěře v náhodu jaksi postrádá smysl...

171684

26.9.2008 15:51

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

PCman 88.?.?.?

Reakce na 171660

Tzv. svobodný OS a programy jsou jistě velice vítanou alternativou. Nicméně ve mne stále hlodá pochybnost o jejich "čistotě" ve vztahu k "systému věcí". Nechce se mi nějak věřit, že by mocní jen tak dopustili svobodnému šíření takovéhoto OS - bez nějakých kulišáren! Shodit takovýto systém pomocí aktualizací, nebo jiných vrátek jistě nebude problém. Mimochodem je poučné zapátrat odkud se vynořil tolik "protěžovaný" UBUNTU - Anglie.... [chechtot]

171704

27.9.2008 0:44

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

vladuna 86.?.?.?

Reakce na 171704

Tohoto bych se prilis nebal. Duvod: kolik firemnich / domacich PC bezi na Linuxu. Procentualne jsou nezajimavou skupinou.

171756

26.9.2008 8:24

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

xxxJirka 90.?.?.?

Reakce na 171642

Já jsem tady už mnohokrát psal, a napíšu znovu. Život je o tom, na jakou stranu se člověk přidá. Buď na stranu dobra, nebo na stranu zla. Je to jeho svobodné rozhodnutí.
Kdo se rozhodne pro dobro, bude mít život složitější, a bude muset hledat pravdu, aby mohl dobře rozeznat dobro od zla. Ale nakonec z toho vyjde lépe, než ti druzí.
Člověk denně provádí několik rozhodnutí. Zastánci dobra je činí s vědomím, na jaké straně stojí, a ví, že toto je nad všechny lidské (nelidské) zákony. Zastánce dobra je ta nejvyšší bytost na Zemi, a nejsou žádné lidské zákony, které by jej svazovaly, byť mnohé dodržuje.

171647

26.9.2008 10:20

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 171647

Dobro je subjektivni pohled. I vrah co zabije babicku to dela kvuli tomu dobru, ktere pro nej vyplyne z tech 20ti korun co ji nasledne ukradne. Neco jako "univerzalni dobro" neexistuje. (To me jen tak napadlo, pri cteni tohoto prispevku, s clankem to nema nic spolecneho)

171659

26.9.2008 12:22

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

xxxJirka 90.?.?.?

Reakce na 171659

To, jestli existuje universální dobro, nebo ne, nevíte ani Vy, ani já. Každý z nás pouze věří něčemu jinému - oba jsme tedy věřící.
Rozeznat dobro a zlo je ale podle mne základní lidská vlastnost.

171672

26.9.2008 12:31

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

xxxJirka 90.?.?.?

Reakce na 171659

Navíc u tý babičky jste zaměnil dobro s vlastním prospěchem, což bývají opačné věci. Nicméně i ten zločinec ví, že nečiní dobro, ale zlo.

171674

26.9.2008 12:56

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 171659

Neplete si tady někdo pojmy dobro a prospěch?

171675

26.9.2008 14:29

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 171675

Souhlasím s Vámi. Z mého subjektivního úhlu vnímání okolní reality je dobro to co přináší pozitivní přínos mému životu a to co se na tento přínos následně nabaluje. Prvotní je naplňování mých životních potřeb. I pomoc babičce ve finále přináší pozitivum mě. Jde o investici. Získám tím např. uznání rodiny, sousedů nebo možná i místečko v babiččíně závěti. ZLO je naopak to co jde proti mě a pak vše co se na to nabaluje. Někdy v domění, že děláme něco Dobrého pro sebe pácháme ZLO jež si neuvědomujeme nebo jej momentálně ignorujeme. Příkladem je krádež babiččiny dvacetikoruny. Opravdu je NESMYLEM používat pojmy DOBRO a ZLO v rovině obecné. Jsou to pojmy relativní. To co je v určitém okamžiku pro mne ZLÉ muže být v širším pojetí pro mne DOBRÉ (zkušennost) a platí to i NAOPAK. Pokud přestaneme s nesmyslnou glorifikací dobra a zla můžeme se zabývat těmito pojmy v rovině relativní kam tato slova patří. Možná pak budeme argumentovat účelněji .. Budeme se bavit např. o tom zda můj osobní prospěch plynoucí z určitého jednání (postoje) je pro vyšší celky (rodina, společnost) dobrem či zlem.

171691

26.9.2008 15:49

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171691

Hmm, a co takhle udelat nektere veci v zivote tak, aby clovek pozdeji nemusel pri vzpomince na ne mit chut plivnout sam sobe do ksichtu? Neni problem vymodelovat fiktivni situaci, kdy zasahnout do deni bude vzdy hra s minusovou vysledkem. Naopak necinost bude minimalne nula. Pouzivat pouze kalkul na reseni zivotnich situaci je degradace lidske bytosti na vypocitavy kus masa bez svedomi, moralky ci duchovniho rozmeru, ale tak tomu bohudik neni. Lide se zdaleka nerozhoduji na zaklade pouze logickeho kalkulu. Jedina spatna vec na svete, ktera funguje spravne je svedomi.

ctnost GI

Spravny postoj. Spravne rozhodnuti. Kdyz musim umrit, tak musim umrit!


Jak vidno i stari Japonci chapali, ze nejvetsim lidskym privilegiem je pravo svobodne volby. Nerikam, ze dojit k spravnemu rozhodnuti je jednoducha zalezitost. [smích]

171703

26.9.2008 19:00

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

Ibrahim Ag Alhabib 90.?.?.?

Reakce na 171703

pane Bartosek, kolik lidí má svědomí a kolik jich prohlásí: "však oni si to udělají jak chtějí"? je to aspoň fifty fifty?

171730

26.9.2008 19:30

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171730

To ja nevim, v otazce svedomi je kazdy kompetentni mluvit pouze sam za sebe! Ale vim, z osobni zkusenosti, ze ochcat vlastni spatne svedomi nejde. Jedine, jak lze vyklouznout jsou psychologicke manipulace degradujici cloveka na neco horsiho nez zvire. Psychologicke manipulace typu demonizace oponenta nebo pestovani pocitu vyvolenosti a tim logicky neci podradnosti. Bez techto psychologickych manipulaci v masovem meritku je existence jakekoliv formy fasismu nemyslitelna. Schvalne, co je potreba pro masovou psychologickou manipulaci? Goebbels a pohlavari treti rise to vedeli velmi dobre. A jini s nimi toto vedomi sdileji i dnes.

171731

26.9.2008 21:42

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

Ibrahim Ag Alhabib 90.?.?.?

Reakce na 171731

v každém případě jsem přesvědčen, a utvrzuji se v tom den ode dne více, že lidi se "něčeho" bojí. kde jsou ty časy krutého socialismu, kdy se v hospodách vyprávěly politické vtipy (není to nostalgická vzpomínka).

171741

29.9.2008 12:23

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

Zebia 195.?.?.?

Reakce na 171675

Dobro by mohlo byt spojene so slobodou. A kazdy vieme kde konci sloboda a to na slobode toho druheho.

171945

26.9.2008 9:28

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 171642

Paradox "SVOBODY" již existuje v samotné mnohovýkladovosti zákonů. Myslím, že záměrné mnohovýkladovosti. Chcete postihnout někoho kdo přezkumává holokaust a ohrožuje tak požitky ze kterých těží ti jež se za něj skrývají ? Označte jej jako antisemitu a ještě lépe označte jako protiprávní samotné popírání "oficiální" verze historie. Chcete umlčet kritika politiky Izraele (i přesto, že tento kritik nemá nic proti židovskému náboženství či kultuře) ? Označte jej jednoduše za ANTISEMITU. Chcete tomu všemu dát právní ráz, který naoko nevyvyšuje jen jedny ? Vymyslete znění zákona kde místo židé,sionisté, izraelci bude jednoduše jen formulace "Jiné skupiny osob" .. Bohužel je tu háček. I nacisté, antisemité, komunisté, islamisté, Rusové atd. atd. jsou skupinami osob. Ten zákon je najednou dvojsečný. Co s tim ? .. Je třeba vytvořit PRECEDENTNÍ systém tzv. politické KOREKTNOSTI. Novinář pak má přímo v podvědomí naimplementováno co má být chápáno jako "DOBRÉ" a "ZLÉ" skupiny osob. K podobnému precedentnímu přístupu je třeba dotlačit i soudy. Vše se daří. Cesta je jediná .. VRÁTIT MÍČEK ZPĚT. Je třeba začít podávat žaloby na ty, kteří podávají žaloby a obvinit je z téhož z čeho oni obviňují. Je třeba vytvořit nové precedensy a zničit nádor "korektnosti"

171653

26.9.2008 7:32

Kam se serou komousi z 50.let

Latinec 70.?.?.?

Ti se se stranicky oddane divali klicovyma dirkama, slidili zpoza stazenych okenich rolet, naslouchali rendlikem pres steny (v pripade panelaku, v pozdejsich letech, toho nebylo treba, panely udernickych obydlich obetave spolupracovaly s organy).
Jejich potomci, tj. ti dnesni obranci svobody projevu, demogracije, a svobod sirenych nejvetsim pritelem co humanita kdy mela, tj. USA, zarny priklad pro vsechny milovniky demogracije a lydskych prav (samozrejme nevyjimaje jedinou demograciji na Strednim Vychode, Izrrrrrael) -ukazkovym prikladem je udernice Noveho Usporadani Sveta, soudkyne z Havlickova Brodu, ktera poslala rasoveho zaskodnika Sedlacka za mrize, Hana Doubkova (jen by me tak zajimalo, jako byvaleho a vlastne az dodnes tridniho nepritele SSM, byla Doubkova clenem SSM ??), pokrokove vyuzivajici posledni smirujici vynalezy multikulturnich a rasove diversifikovanych specialistu:
"Soudkyně Hana Doubková během pětihodinového jednání četla jednotlivé články z časopisu, součástí líčení byly i přepisy odposlechů telefonů obžalovaných".
http://www.ceskenoviny.cz/domov/index_view.php?id=335306

Bravo sousko Doubkova! Doufam ze clenstvi v SSM Vam napomohlo k Vasemu uvedomeni, a pak samozrejme k Vasi dulezite pozici (prece - "i ten pes se spokoji s drobty padajici s panova stolu"[mrknutí jedním okem]. Ja, ja jsem byl pred 30 lety prohlasen za tridniho nepritele, ale nejak s Bozi pomoci jsem to prostudoval ..
Dnes s Bozi pomoci za vodou, obyvatel perly katolicke latinske Ameriky.
Jen doufam, ze takovy odpad meho naroda (pokud to je pravda, a nejedna se o nejake prejmenovane, jako v pripade Doubkove, abych narod neurazel), jako je Doubkova, zde nepotkam. Fuj, hnus, stud, dela se mi na bliti ..
Jen tak mimochodem bych se zeptal: je mozne poslat nejaky peniz na obranu p. Sedlacka? Je-li to mozne, moc rad bych prispel na obranu jednoho z poslednich hrdinu "ceskeho naroda".
Memu neboztiku tatinkovi, uciteli, cs. narodovci, - jinymi podle jeho typickeho cs. vzhledu prezdivaneho na "sedlak Jan Cimbura", by z toho co z jeho domoviny zustalo (vcetne Doubkove), by bylo velmi smutno..
Nezlobte se p. Stwora ze jsem opet napsal, ja uz to neplanoval, ale proste se mni zvedl zaludek co v nasi domovine dnes vladne, dela se mi spatne,a tuto Doubkovou - doufam ze takovy zradny hnus nikdy, s Bozi pomoci, jiz nemusim potkat.
Pura vida

171643

26.9.2008 7:46

Je to možná trochu jinak.....

Mškap 85.?.?.?

Během honu na "čarodějnice" byly popraveny statisíce zejména žen a dětí. Mimochodem poslední takový proces probíhal ještě koncem minulého století - obviněn byl muž ve Švédsku, že je "čarodějnice" a ze znásilňováni malých chlapců - byl osvobozen, děti si to vymyslely. Děti byly také hlavními svědky v při "čarodějných" procesech, kde se vypovídalo o tom, že ženy létali na kravách a nebo svých mužích na krvesmilné, sexuální orgie..... To by bylo na dlouhý článek, faktem ale je, že mučení, které u toho probíhalo bylo hrozivé, faktem také je, že odvolání - přiznání uchránilo od definitivního zabití (už často invalidizované oběti) ne vždy!!! Faktem také je, že někteří věřící lidé v té době se "dobrovolně hlásili k čarodějnictví", protože jim víra zakazovala sebevraždu, ale žít v takové společnosti nechtěli, tak zvolili tuto cestu ač velmi krutou....

Faktem také je, že židovské rodiny podnes nedostaly odškodnění od mnoha firem a bank, probíhají skupinové žaloby a řadě firem (wolksvagen zakládali nacisté atd.) to dělá velké problémy, protože s úroky se jedná o neuvěřitelné cifry a naděje na úspěch v procesu jsou.

Faktem také je, že Norymberský soud se choval zvláštně, nicméně kupříkladu němečtí bankéři odsouzení k vysokým trestům byli po asi půl roce propuštěni a vráceni k řízení svých bank, jakožto nepostradatelní odborníci.... Vida. Nemluvě o "vědcích", kteří prováděli svá zvěrstva na lidech z koncentračních táborů, jejich poznatky často použili "vítězné" mocnosti a mnohé otevřeně tyto sluhy nacismu zaměstnali pro své kupříkladu raketové programy....

Faktem také je, že se měří každému jinak - ze zákona je komunismus stejně šílená ideologie zločinná jako nacismus, ale propaguje se státní televizí od rána až do večera...

Faktem je, že některým účel světí prostředky. Faktem také je, že ten rozsudek má zastrašovací účinek, aby si mladí fašisté neotevírali stránky vyvolávající nenávist k židům, ale obecně rasovou nenávist, působí na mne i jako skrytá pohrůžka lidem, kteří jsou normální - tedy nemají rasové názory, ale přesto si uvědomujeme [smích] , že čas myšlenkových, event. písemných trestných činů je zde a bude přituhovat.

Faktem je, že evangelík Bush je ředitelem světa, byť jeho vláda přinesla neskutečné porušování lidských práv a válku pod falešnou záminkou, faktem je, že na cestě ďáblově k NWO se hodí kdokoliv, kdo dobře slouží. Jak říká Topolánek "Es komt der tag", nebo "osvětimská lež"... Asi mu v podvědomí řádi nějaký ten démon, no a to jsou výroky, které by měl premiér vysvětlit a dostat za ně svou trojku nepodmíněně....

Faktem také je, že napříč ideologií vládnou světu chemici tabákového průmyslu, které kontrolují 1,5 miliardy lidí přímo drogou a zbytek světa penězi z této drogy. Pořádají hony n...Automaticky kráceno

171644

26.9.2008 10:51

RE: Je to možná trochu jinak.....

Filip N 147.?.?.?

Reakce na 171644

Kde jste přišel na ty statisíce obětí čarodějnických procesů? ty opravdu existovaly, ta čáísla jsou ale velmi velmi nadsazená.

-Máte je z komoušských učebnic dějepisu? V jedné komoušské učebnici se opravdu píše, že obětí čarodějbických procesů bylo 10 milionů. [chechtot] [chechtot]

171663

26.9.2008 15:01

RE: Je to možná trochu jinak.....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 171663

Jen jestli vy tak trochu ted nepopirate holokaust [mrknutí jedním okem]

171695

26.9.2008 7:59

Ti

Mškap 85.?.?.?

http://www.karlin.mff.cuni.cz/~hkmaly/homepage/pro....

No, tady je článek, jehož autora tedy nemusím, ale v tomto článku jsou věci, které ukazují na to, že to ti lidé mysleli s arijskou rasou upřímně (mimochodem žádná arijská rasa neexistuje je to výplod ruské sci-fi spisovatelky !!! - tyto a jiné fantasmagorie vzali za kultovní nacistické zrůdy...

Co je ale důležité, z článku vyplívá a jsou tam citace z korespondence, že připravovali násilné akce, nejen k nim vyzývali. Nacismus je šílenství a pokud ho cpete do hlavy dostatečně nenávistným, zakomplexovaným a zblblým mladým lidem, tak je to velké nebezpečí. Doporučuji článek

171645

26.9.2008 10:17

OPRAVA URL na článek o tom co chlapci chystali a jak uvažovali....

Mškap 85.?.?.?

Reakce na 171645

Neumím vkládat odkazy, nyní už by to mělo fungovat, omlouvám se a doporučuji tento tentočlánek z Reflexu, kde je citována emailová korespondence...

171657

26.9.2008 16:14

RE: OPRAVA URL na článek o tom co chlapci chystali a jak uvažovali....

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171657

E-mailova soukroma korespondence, je nepripustna jako dukaz pro sireni nenavisti smerem k verejnosti. Zvyraznene slovo jasne rika proc. Dale pane Skapik. Lidi, kteri maji problem dat dohromady 5 000 KC, navic jasne vykazuji zistne motivy s prevahou nad ideologickymi maji byt hrozbou republikove zrizeni? [překvapení]

Vy muj postoj znate, ale pro ty co ho neznaji ho zopakuju. S jakymkoliv formami fasismu my vsichni muzou polibit. Ja vim a nezapomenu, co se stalo 10. cervna 1942 a 14 dni pozdeji, jako symbol toho, kdy prosla moje zeme za protektoratu krvavou lazni. Sionismus je samozrejme jako nacismus, bolsevismus a jine extremni ideologie formou fasismu. To, ze je jako jedina privilegovana forma fasismu neni trestny na tom nic nemeni. Nejsem pro zakaz sionismu, prestoze je mi z neho na zvraceni z jednoho prosteho principielniho duvodu a tim je svoboda projevu.

171705

26.9.2008 8:38

"Kdybych organizoval nenavistnou demonstraci pro valku v Iraku?

henrypes 81.?.?.?

...tak by jsi byl hrdina této doby!"-jež dnes jsou války IN. Této politice nerozumím, je těžké zorientovat se kdo je sionista, sionista-fašista, kdo fašista...je to slušný hokej...ti 2 páni zcela jistě nejsou bez viny, když se hlásí otevřeně k neonacismu-fašismu, nezdílím pocity a náklonost editora...česká společnost je přirozeně prorostá židy (každý druhý politik,herec...) již dlouho na to, abychom pochopily, že rasismus vůči nim či muslimům je zavrženíhodný. Svoboda slova-projevu...právo "pochybovat" je základním "lidským" právem, stejně jako právo na zdraví a život...je patologické ZAKAZOVAT POCHYBOVAT...dláždí cestu do NWO [bliji] [bliji] [bliji]

171648

26.9.2008 9:13

JEN NÁHODNÁ SOUVISLOST ?

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Opravdu nevím zda-li jsou ti dva pánové skuteční rasisti, xenofobové, antisemité či jiní extrémisté. Stejně jako Vladimír jsem jejich články nečetl a tak právní pozadí celé kauzy nedokážu hodnotit. Co hodnotit mohu je politika dvojího metru, která je čím dál víc zřejmější. Právě ti, kteří mají plná ústa xenofobie a antisemitismu jsou šiřiteli téhož a ještě drze tvrdí, že oni na své xenofobní a vlastně i antisemitské (palestinci=semité) názory mají "svaté" právo. Právě servery jako Eretz, Pravda o Islámu apod. šíří nenávist vůči Islámu a muslimům (tzn. skupinám osob ve smyslu TZ) a to je v pořádku. Jak je v demokratické zemi toto možné ??? I kdybych byl na druhé straně barikády tohoto paradoxu BYCH SI PŘECI MUSEL VŠIMNOUT ! Kolik xenofobů již "bručí" za šíření nenávisti vůči muslimům či Rusům ? Ani jeden !!! Napište mi prosím kde mohu podat hromadnou žalobu proti serverům typu ERETZ a máte mě tam do hodiny.
...
Druhá věc, která mě v médiích poslední dny přímo bije do očí je kauza údajných Ruských špiónů manipulujících politiky a námi ovčany (mají zřejmě na mysli internetové diskuze včetně zvědavce). Nechci zde rozebírat, že jde o jasnou manipulaci veřejného mínění před ratifikací a to tak viditelnou, že nevšimnout si toho může snad jen úplný idiot. Chci poukázat na souvislost s kauzou o které se píše v tomto článku. Všimli jste si, že obě zprávy stojí vedle sebe ?? Co nám informace o MOŽNÉ angažovanosti ruských tajných služeb v kauze mediální antipropagace základny (vytržená z kontextu celkové zprávy BIS) a nafouknutá do podoby megabubliny vlastně naznačuje ?
1. 75 % Občanů je vlastně pomýleno. Nechali se buď svést Ruskými agenty nebo s nimi vědomě spolupracují
2. Ti, kteří ovlivněni Ruskými agenty nejsou jsou vlastně EXTRÉMISTÉ a měli by si při diskuzích na EXTREMISTICKÝCH serverech dát pozor aby neskončili v base jako ti dva "Náckové". Zbytek udělá strach. Človíček se ptá seám sebe .. "Když tu tak melu na zvědavci nejsem náhodou extrémistou ?", "Nehodí mne někdo do škatule s neonacisty ?", "Tady už jde fakt do tuhého, lidi jsou posíláni do vězení!" , Spousta lidí prostě a jednoduše dostane strach a vše vzdá. "Raděj budu držet ústa" ..
.....
Stačí tak málo. Stačí jen aby "nezávislý novinář" umístil vedle sebe dvě zprávy. Vlastně ty zprávy takto "vedle sebe" neumísťuje jen jeden novinář. Naše oči zaregistrují .. ZBYTEK UDĚLÁ PODPRAHOVÉ VNÍMANÍ.
....
Manipulovat davem je jak vidno snadné. Když tak sleduji co se kolem děje začínám chápat jak se Hitlerovi podařilo zmanipulovat většinu národa k něčemu tak zvrácenému jako byl nacismus. Dnes jsou metody psychologického ovládání davu ještě propracovanější. No paradoxně je propracovanější i rezistence davu a to mi dává jistou naději. Jsem zvědav jak tohle všechno dopadne. [oči v sloup]

171651

26.9.2008 22:04

podprahová manipulace v "České" televizi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 171651

Velice propracovanou podprahovou manipulaci mají i v České košer televizi. Závažné zprávy, třeba o tom, kolik mengele Julínek ušetřil na lékařské péči pro důchodce (za cenu zkrácení jejich života ), nebo o tom kolik bylo zase v Palestině zavražděno dvanáctiletých "teroristů" , prezentují s úsměvem na tváři a sametovým hláskem. Zatímco u zpráv o Rusku či o tzv. extremistech se mračí, mluví dramaticky a kladou zvýšený DŮRAZ při slovech s negativním emotivním nábojem, či slovy očerňujícím dotyčné. To zdůraznění určitých slov jim musí někdo psát přímo do textu komentářů.

171744

26.9.2008 9:14

Jen několik poznamek....

Grovik 212.?.?.?

... oba odsouzení jsou znamí neonacisté. To je fakt. V článku mi zcela schází. To je jedna věc.
Druhá věc je fakt, že trest se mi jeví zcela nepřiměřený. Za vraždu dostaněte 4 roky a za článek 3?
Jak moc musí být článek nenavistný aby to bylo možné? Chápu, že pokud se poruší zákon musí přijít trest. Ale tři roky za napsání článku? Nepodmíněně? To jiní náckové dostali za výtržnosti a násilnost podmínku.

171652

26.9.2008 9:46

RE: Jen několik poznamek....

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 171652

Na článek by se mělo reagovat článkem tzn. na názor názorem. Jistě .. Nacista může ovlivnit dav a tak zapříčinit mnoho zla. Na druhou stranu totéž může udělat i někdo kdo dosud nemá historicky zprofanované označení. Ti noví isté jsou mnohem nebezpečnější než ti kteří se již historicky znemožnili. Radikální názory paradoxně přitahují právě proto, že jsou zakázané. Myslím, že DECENZUROVÁNÍ hnutí a myšlenek by mělo právě opačný efekt než, který je předpokládán. Lidé by jednoduše ztratili zájem. Přečetli by si MEIN KAMPF .. srovnali si v hlavě obrázky z koncentračních táborů a pak by jim možná docvaklo. "Ideologie, kterou ten Áda šířil měla něco do sebe (proto taky zblbnul tolik lidí) .. ale vedlo to až sem". Ideologie měla za následek miliony mrtvých. Tak by nám studenti studovali nacistickou, komunistickou a jinou literaturu a v atmosféře úplné volnosti by mohli porovnáváním (učením se z historie) dojít k tomu, že kolem se děje něco co má symptomy nástupu nové ideologie vedoucí OPĚT k násilí a smrti. Možná, že dnes je někomu nevhod aby se lid učil z historie. Možná jsou lidé přemýšlející a lidé svobodní někomu na škodu. Možná je lepší zakazovat šíření myšlenek aby tyto myšlenky svou tabulizací získali paradoxně na popularitě. Možná je pro někoho dobré mít své odpadkové kontejnery na kritiky (čti extrémisty). Samotní extrémisté jsou vlastně pro systém skrývající "nečistý záměr" přínosem - Extrémisté odvádí pozornost od NICH.

171654

26.9.2008 14:16

RE: Jen několik poznamek....

Grovik 212.?.?.?

Reakce na 171654

V zasade souhlasim. Problem je definice extremismu.
Extremista totiz muze byt kdokoliv.
Napriklad ja extremne nesnasim zrovna Nacky (konfliktu uz bylo), Stejne tak Extremne nesnasim napriklad ODS nebo Bursika. Extremne nemam rad TV NOVA. Extremne me stve dvoji metr v nasi spolecnosti. ATD.

Jsem proto extremista? Dokud to nekdo nerekne v mediich tak defakto nejsem? Za chvili muze byt Extremista ten kdo se dozaduje extremni presnosti. Nebo kdo Extremne chce slyset pravdu.

171689

26.9.2008 14:37

RE: Jen několik poznamek....

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 171689

A dostáváme se k pochopení skutečnosti že neexistuje obecná (univerzálně přijímaná) definice EXTRÉMISMU. Definice extrémismu je poplatná těm kteří drží v rukou moc výkonnou, zákonodárnou a meinstreamovou a je především jejich NÁSTROJEM !!! Z tohoto pohledu je extrémistou vždy REBEL KRITIZUJÍCÍ SYSTÉM ať již jsou jeho názory jakékoliv.
.............
Podobně jako u extrémismu je nástrojem např. pojem ANTISEMITISMUS. Tento je rovněž DEFINOVÁN na zakázku bez přecházející diskuze v rámci širokého celospolečenského spektra

171692

26.9.2008 16:38

RE: Jen několik poznamek....

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 171692

No když se to tak vezme kolem a kolem, tak "známí neonacisté" dostali tresty poměrně mírné v poměru k méně známým :
Extremistům hrozí za prvomájovou propagaci neonacismu osm let
Budování NWO si nemůžeme nechat narušovat nějakými nekalými neonacistickými živly. Bude potřeba vrátit se ke starým osvědčeným výchovným metodám. Jsi nácek (revizionista) - tak tu máš desítku do gulagu. A před propuštěním dostaneš repete. Bohužel ty gulagy zatím ještě nemáme, ale všechno bude a my nebudem. Schází nám zahraniční poradci, abychom se s radikály dokázali vypořádat. Ale Tupohlávek už na tom pracuje, aby k nám nějaké přitáhnul. Pak to půjde ráz na ráz. Nacvičeno již máme : Kdo neskáče není Čech. Snadno si tedy osvojíme : Kdo nekývá je nebezpečný radikál.
A kdo není s námi, tak jak pravil Georg z Buše, je proti nám a zameteme s ním. K tomu nám dopomáhej bůh a přátelé nejvěrnější, ze zámoří s hvězdami a pruhy a Vložený obrázek.
Každý si musí být vědom, že na myšlení tady máme zákonnou vládu, která ví nejlíp, co ovčani potřebují a vyškolená státem uznaná media. V nich se každý dočte, co je povinen si myslet.

171711

26.9.2008 16:59

RE: Jen několik poznamek....

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171711

A brzo budeme mit i mikrochip. Nejvhodnejsi umisteni na lidskem teleje celo nebo ruka, prej kvuli dobyjeni baterii.

"Z pověření té první šelmy vykonává veškerou její moc. Nutí zemi a její obyvatele, aby klekali před první šelmou, které se zahojila její smrtelná rána. 13 A činí veliká znamení, dokonce i oheň z nebe nechá před zraky lidí sestoupit na zem. 14 Bylo jí dáno dělat znamení ke cti první šelmy a svádět jimi obyvatele země; rozkazuje obyvatelům země, aby postavili sochu té šelmě, která byla smrtelně zraněna mečem, a přece zůstala naživu. 15 Je jí dáno, aby do sochy té šelmy vdechla život, takže ta socha mluvila a vydala rozkaz, že zemřou všichni, kdo před ní nepokleknou. 16 A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, 17 aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. 18 To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest .

“Kdo kleká před šelmou a před její sochou, kdo přijímá její cejch na čelo či na ruku, 10 bude pít víno Božího rozhorlení, které Bůh nalévá neředěné do číše svého hněvu; a bude mučen ohněm a sírou před svatými anděly a před Beránkem. 11 A jeho muka neuhasnou na věky věků a dnem ani nocí nedojde pokoje ten, kdo kleká před šelmou a jejím obrazem a nechal si vtisknout její jméno.

Nekdy si rikam, kdybych byl jako Jan pred dvema tisici lety a nekdo by mel moc ukazat mi budoucnost, jak obtizne by ji bylo pro me popsat jazykem poplatnym urovni poznani?

171713

26.9.2008 22:03

RE: Jen několik poznamek....

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 171713

Kdepak baterie. [smích] Problém je, že RFID chipy žádný zdroj energie nemají a ani jej nepotřebují. Fungují naprosto spolehlivě a bez jakékoli baterie, proto je jejich implantace a následné využívání velice praktické a relativně velmi levné.

V US jsou již lidé, kteří tyto chipy pod kůži dobrovolně a hrdě testují.

Bližší info např. v dokumentu Zeitgeist nebo třeba zde: http://www.blisty.cz/2006/2/22/art27187.html

jansmith[smích]

171743

27.9.2008 0:13

RE: Jen několik poznamek....

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171743

A pokud to chapu dobre, tak zdrojem energie je lidske telo. A pravdepodobne cirou nahodou je to vyhodne umistit mikrochip na ruku nebo celo. A pokud dojde k poskozeni mikrochipu zpusobi to lokalne nejake vredy, ci tak nejak. I v mikrochipu jsou tezke kovy jako kadmium, ze ano?

171753

27.9.2008 11:30

RE: Jen několik poznamek....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 171753

>A pokud to chapu dobre, tak zdrojem energie je lidske telo.
-------
René, zdrojem energie je elektromagnetická indukce. Něco jako princip transformátoru. Primární cívka je ve čtečce a sekundární v čipu. Stačí jenom nepatrné množství energie k aktivaci transponderu (vysílač-přijímač) a naprogramovné údaje se přenesou do databáze "velkého bratra". Za velkého bratra si dosaď co chceš. Povolení vstupu do uzavřených a přísně střežených prostorů, evidence příchodu a odchodu ze zaměstnání + zálohování výplaty na tvoje bankovní konto, "zjednodušení" odbavení zákazníků v letecké dopravě, nákupní transakce v obchodě a v neposlední řadě registrace vězňů v již připravených koncentračních táborech. Není tohleto úžasné? Alespoň se vyhneme bolestivého tetování! Hotovostní peníze přestanou existovat. Jednak to vymítí práce načerno za hotovost (právoplatné platidlo však stále ještě zůstává láhvinka Whiskey), ale také přestanou existovat úplatky a tím pádem se změníme v poctivé a poslušné stádo ovcí. Jediný průser může nastat, že ti "velký bratr" za tvojí neposlušnost omezí přístup na tvoje bankovní konto a ty si ani chleba nekoupíš. Další průser nastane, když tě někdo bude vydírat a dožadovat se u automatu převodu tvých peněz na jeho konto a ty mu odmítneš skánovat svůj prst. On to vyřeší jednoduše po mafiánsku a prst ti uřízne.

>...v mikrochipu jsou tezke kovy jako kadmium, ze ano?
-------
Nejsou. VíceTADY. Nemohu zaručit, že link je funkční. Adresu píši z hlavy.

171781

27.9.2008 14:53

RE: Jen několik poznamek....

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171781

Ty jsi na jednom z technickych reseni delal, ze jo Mirdo? Jak se to jmenuje Metronet? Na co to ma navazat na Cointelpro? Kde se budou shromazdovat data Narodni identifikacni centrum ve Virginii? Project Mosaic? Projekt Platform? Deakin v Australii v 80-tych letech jako prvni vlastovka? Neviditelne laserove kody uz se "osvedcili" ve Rwande. [pláč] Jak to funguje v izraelskych kibucech, udajne vysoky blahobyt a transakce probihaji v bezhotovostnim styku na zaklade carkoveho kodu primo na tele? To bude zrejme hoax.

Dr. Carl W. Sanders? Projekt Phoenix? Ruka a celo jako vhodne umisteni pro ovladani chovani lidi? Frekvence 116 Mhz a spici lide? Nigreny, ovlivnovani emoci?Soulcatcher 2025? Pelican Bay? Souvislost Montauk a radaru v Brdech? Popdprahove sracky vlozene do vysilani TV nebo radii? Co kdyz cumi nekolik hodin denne do monitoru PC?

171797

27.9.2008 17:52

RE: Jen několik poznamek....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 171797

>Ty jsi na jednom z technickych reseni delal, ze jo Mirdo?
-------
Ano dělal. Byli jsme dva Češi, kdo stál u kolébky vývoje, ale tehdy to nebyly ty RFID implantační čipy, ale transpondéry ve tvaru hodinek na zápěstí pacienta s alzheimerem. Kdykoliv se pohyboval u východových dveří a nebo vstoupil do výtahu, dveře se automaticky zamknuly a výtah byl zneschopněn k použití. Nebylo to v žádném případě navrženo na omezování pohybu a svobod dotyčného pacienta. Bylo to z nutnosti a později na příkaz pojišťovny na pacientovu ochranu. Tohle se zavedlo, až když se několik pacientů s alzheimerem zatoulalo ze špitálu a někde venku na odlehlém prostranství (v parku) v mrazu -35C umrzli.
Špitály v Kalifornii naše zařízení zase používaly na ochranu proti únosům batolat. Transponder se klipsnou přichytil na zbytek odstříhnuté pupeční šňůry a nikdo batole neukradnul. Nedostal se ven ze špitálu. Instalaci a náklady na zařízení platila pojišťovna a také to byla podmínka uzavření pojistné smlouvy. Jistě si dovedeš představit, co se asi v Kalifirnii dělo s unášením batolat, když zavedli takováto opatření?

>...Jak se to jmenuje Metronet? Na co to ma navazat na Cointelpro? Kde se budou shromazdovat data Narodni identifikacni centrum ve Virginii? Project Mosaic? Projekt Platform? Deakin v Australii...
----------
Firma začala s názvem EXI Electronics. Byly jsme tam z počátku tři kluci plus šéf (majitel firmy) a jeho manželka (účetní a sekretářka). Jak se to rozjelo ve velkém, měli jsme pětadvacet zaměstnanců, ale krátce poté byla firma odkoupena investorem z Vancouveru. Začalo se s vývojem implantovaných čipů. Vidíš René, mohl jsem mít velmi dobře placené a "zajímavé" zaměstnání až do důchodu, ale začalo mně něco nepříjemného šimrat na žaludku, tak jsme se rozloučili. Jenom jeden z těch původních tam zůstal a to hinduista. Ti asi mají lepší žaludek? S tou databází je šíleně mnoho možností a aplikací. Přes modem dostaneš informace kamkoliv, tak nechci spekulovat. Máš pravdu, v Austrálii je jedno podzemní centrum na celosvětové schromážďování dat "Dearkin" ve spolupráci s telekomunikační firmou ITT nebo tak nějak. Jak je vidět René, ty máš o tom poměrně rozsáhlé vědomosti a tak nechci nostit dříví do lesa.

>Jak to funguje v izraelskych kibucech, udajne vysoky blahobyt a transakce probihaji v bezhotovostnim styku na zaklade carkoveho kodu primo na tele?
--------
Ten blahobyt bych vynechal. Četl jsem o tom, že tam mají bezhotovostní platby. Více méně žádné platby. V komunistické společnosti se za peníze přeci nedělá. Také to údajně značně upadlo a kibuce se zřejmě dlouho neudrží.

>...Dr. Carl W. Sanders? Projekt Phoenix?
>...Souvislost Montauk a radaru v Brdech?
--------
René u radaru je široké spektrum použití. Od sledování prostoru, až po kombinaci laserového navádění střely a konstantní radarové korekce dráhy. Něco j...Automaticky kráceno

171805

27.9.2008 17:57

RE: Jen několik poznamek....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 171805

- pokračování -

René u radaru je široké spektrum použití. Od sledování prostoru, až po kombinaci laserového navádění střely a konstantní radarové korekce dráhy. Něco jako videohra, kdy se ti musí oba body na obrazovce spojit a radar ti současně vysílá referenční signál k úpravě dráhy. Tohle je pouze na dálkové pohyblivé cíle, kdy GPS nelze použít. Nevím, zdali právě toto zařízení (na stejném principu) mělo být použito na "obranný" deštník v Polsku a v ČR? Právě včera jsem zaslechl příznivou zprávu:
"Radar v ČR se stavět nebude. Nejsou prachy"!

Další, ale více než pravděpodobné využití radaru bude (už se to provádí) a to, ovlivňování myšlení a nálady lidí pomocí radiové frekvence. Úspěšné pokusy byly provedeny už v 70-tých létech v Sovětském svazu. Frekvence předávání informací pomocí neuronů v mozku je 10 Hz/sec. Vnějši směrovanou radiovou harmonickou frekvencí lze snadno vytvořit oddaného a poslušného beránka a nebo na "rozkaz" (přepnutím frekvence) máš hnedle agresivního vraha. Jenom doufám, že svět příjde k rozumu a až tak daleko to nedojde...jinak tady máme miliony pochodujících "Frankensteinů" útočících nejen na své tvůrce, ale i na všechno ostatní.

171808

27.9.2008 21:18

RE: Jen několik poznamek....

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171808

To, ze to funguje pouze v plosnem modu a nejde pripadne frankensteiny kontrolovat povazujme za mimoradnou udalost stastnou shodu okolnosti pro lidstvo. Vzdycky je to stejne, zacne se nejaky humanni vyzkum pro lidi, a pak se toho chytnou zlocinci a ti s dobrym zaludkem uz v modifikovanem nehumannim vyzkumu pro ne pokracuji. Oblibena vymluva je oni to delaji taky. Ja myslim Mirdo, ze vazit si sebe sama je vice nez dobre placena a profesne zajimava prace! [smích] Ja toho, zas tak moc nevim, pokud by jsi rozbehl diskusi na foru, myslim ze byt to mohlo zajimat vice lidi. [mrknutí jedním okem]

171822

27.9.2008 21:29

RE: Jen několik poznamek....

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171822

To je vlastne duvod tech zasranejch mikrochipu, aby sla udelat jemnejsi a selektivni manipulace s lidma v pripade nutnosti. [pláč] [naštvaný]

171824

27.9.2008 23:14

RE: Jen několik poznamek....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 171824

>To je vlastne duvod tech zasranejch mikrochipu, aby sla udelat
>jemnejsi a selektivni manipulace s lidma v pripade nutnosti.
---------
René, to je v podstatě ten hlavní důvod, proč se ten výzkum/vývoj a teď už i ta výroba rozjely. Máš pravdu, ten "zasranej" mikročip (Reného novotermín) usnadní naprostou kontrolu lidí a to všude. V průmyslu v obchodním a bankovním styku, při bezpečnostních opatřeních, při vyprošťovacích akcích k identifikaci neindetifikovatelných lidí (např.po požárech. Zavádí to už i požární sbory pro svoje zaměstnance), další použití je při forensickém vyšetřování, kdy už je tělo ve vysokém stupni rozkladu a jedině čip ti napoví. Podobné zařízení se používá již delší dobu na evidenci domácích (i divokých) zvířat. Na čipu jsou záznamy jako - jméno zvířátka, jméno a adsresa majitele, telefonní číslo a kód vakcinací. Když se ti potom mazlík zatoulá a nějaký poctivec ho odevzdá do útulku a nebo ke zvěrolékaři, tak ti ho vydají. Tohle je podle mne veliká výhoda. Oni ti chlupáči totiž nemohou mluvit a nemohou se zeptat jak se dostat domů. Já se bez toho "zasranýho" čipu (Reného novotermín) klidně obejdu. Všiml jsem si diskuze níže. Pan editor má pravdu. Mikrovlnka to zničí, ale stačí si jednoduše omotat prst do alobalu a už tě to nevidí. Potíž je v tom, že jakmile tohle bude jednou zavedeno, tak to budeš potřebovat a nikoliv si to zničit. Jak si potom zakoupíš skývu chleba?

171835

28.9.2008 7:33

RE: Jen několik poznamek....

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 171835

Technika povede k novodobému zotročení člověka.

171853

28.9.2008 15:38

RE: Jen několik poznamek....

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171835

Zrejme se na stara kolena budu muset dat na farmareni. [smích] [mrknutí jedním okem]

171887

27.9.2008 14:54

RE: Jen několik poznamek....

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171781

Co ten chip odrovna magnet?

171798

27.9.2008 16:31

RE: Jen několik poznamek....

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 171798

Magnetem to odrovnat nelze. Ale když si vlezete na chvíli do mikrovlnky, tak ho zničíte. Problém je, že i sám sebe. [velký smích]

171800

27.9.2008 17:05

RE: Jen několik poznamek....

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171800

[velký smích] A co takhle nejaky zpusob, ze by jeden nedosel k vetsi uhone? [mrknutí jedním okem]

171803

27.9.2008 17:43

RE: Jen několik poznamek....

Aja 74.?.?.?

Reakce na 171803

>[velký smích] A co takhle nejaky zpusob, ze by jeden nedosel k vetsi uhone?
>[mrknutí jedním okem]

Holywoodsti heros si je vyndavaji sami, vreckovym nozikom. [smích]

171804

27.9.2008 21:28

RE: Jen několik poznamek....

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171804

Ano pani Ajo, ja uz jsem videl v holywoodskych i neholywoodksych filmech zabavne-vzdelavaciho charakteru vselicos. Ale ja jsem obycejny clovek z lidu, pouze s obycejnymi schopnostmi, hrani na hrdiny milerad prenecham jinym schopnejsim jedincum. [mrknutí jedním okem]

Dal bych prednost tomu, ze si kolem tela prejedu necim jako magnetem a je to zcela nehrdinsky vyreseno. To sama uznate se do Holywoodu nehodi, navic by to mohl pojmout jako teroristicky cin. Jeden se snazi vyviji za drahy peniz mikrocipy, a pak si nekdo bude sirit verejne navod, jak z tech cipu udelat smeti. [mrknutí jedním okem]

171823

27.9.2008 22:15

RE: Jen několik poznamek....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 171804

>Holywoodsti heros si je vyndavaji sami, vreckovym nozikom. [smích]
-------
Chuck Norris by si to vykousnul a Sylvester Stallone má ten svůj "Rambo" knife. René se asi bude muset naučit s tím knifem zacházet. Zašít pokožku režnou nití už potom nebude problém. [mrknutí jedním okem]

171831

28.9.2008 3:50

RE: Jen několik poznamek....

Aja 74.?.?.?

Reakce na 171831

Pro jistotu, panove, az bude treba, hlaste se, jehlu i nit vlastnim.
Zachazeni vlidne, stehy uhledne. [smích]

171842

28.9.2008 19:19

RE: Jen několik poznamek....

leo69 89.?.?.?

Reakce na 171831

Takhle si vyndavají čip z hlavy kluci u nás v Čechách... [chechtot] Jedná se o film naší nezávislé filmové scény No Smoking - úsměvně o neúsměvných vyhlídkách (velkou část věcí z filmu tady se Zvědavci často probíráme [velký smích] ). Na postnuté stránce si zvolte požadovaný profil přehrání filmu dle rychlosti připojení k netu (je možno následovat i odkaz na zobrazení v HDTV rozlišení).

Mě osobně se film líbil, snad bude pro vás ostatní příjemnou novinkou k pokoukání (nevím jestli už se tady třeba o něm nemluvilo, kdyby ano, tak se omlouvám za post). [chechtot]

m, [smích]

171898

27.9.2008 18:10

RE: Jen několik poznamek....

Tom 24.?.?.?

Reakce na 171743

>Kdepak baterie. [smích] Problém je, že RFID chipy žádný zdroj energie nemají a ani jej nepotřebují.

Pan Bartošek měl zřejmě na mysli vývojovou řadu chipu firmy "McCain for president" určenou pro muslimy. Tento chip řady, zvané Usámka, je umístěn nástřelem pod kůži na sedací části těla a skutečně je na baterie. Baterie se dobíjí usednutím očipovaného na elektrické křeslo. Po dobití baterky je chip připraven k dalšímu použití.

171809

27.9.2008 12:49

Ruka a čelo není nejvhodnější místo

Čechomil 69.?.?.?

Reakce na 171713

Čip se bude umisťovat ve finále na místa odkud ho bude smrtelně nebezpečné vytáhnout jako třeba k srdci nebo mezi mozkové laloky. Musí se předejít tomu, aby nějaký český kutil si čip podomácku vyoperoval potom co nabyl rozumu.
Hrůza pomyslet co nás a naše děti čeká za zvěrstva.

171787

27.9.2008 20:08

RE: Jen několik poznamek....

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 171652

>...oba odsouzení jsou znamí neonacisté. To je fakt.
---------
Nebyl bych tak ukvapen s odsuzováním názoru jiných lidí. Kolik lidí ti "neonacisté" zavraždili? Nepřipadá vám to, pane Grovik, že to je jako za bolševika v bývalém Československu, kdy nepohodlní lidé byli zavřeni do uranových dolů v Jáchymově? Nepřipadá vám to, že je ten justiční systém v ČR postaven na hlavu? Zavírat za vyslovený názor? Tím, že s tímto souhlasíte a zastáváte se rozhodnutí soudkyně z Havlíčkova Brodu, tím se stáváte součástí problému zkorumpované a prohnilé společnosti.

>Druhá věc je fakt, že trest se mi jeví zcela nepřiměřený.
--------
To je od vás hezké, pane Grovik (!) Mě se to zase naopak jeví ze strany soudkyně jako kriminální čin. Násilné pošlapávání lidských práv a svobody slova, kdy jedna úzká skupinka náboženských fanatiků si donucuje svá pochybná a neoddůvodněná práva umlčením ostatních lidí zavíráním do vězení ???????????

Podívejme se na situaci z druhé strany. Nepotřebujeme k tomu příliš mnoho fantazie. Představme si důkladně vytrénované komando Gestapa, kteří si říkají agenti Mossadu. Tito "hoši" jsou schopni za tučný bakšiš jako nájemní vrazi zavraždit hlavu státu, způsobit katastrofu ve formě leteckého neštěstí a stopy ukáží na někoho jiného (false flag operations), snažit se potopit vojenskou loď USS Liberty a zatáhnout Ameriku do války s Egyptem (jenom pro zájmy Izraele), zavraždit - pro výstrahu - autora knihy odhalující jejich (Mossadu) tajné operace a posléze ovlivnit vyšetřování vraždy tak, že oběť, přestože chytila dvě kulky do týlu hlavy, tak pitevní rohodnutí je: "Oběť spáchala sebevraždu". Nemusím připomínat tragédii 9/11 a nebo dnešní situaci v Gruzii, kdy izraelské vojenské proudové letouny s přemalovanou Davidovou hvězdou na americký znak US Air Force plánovaly bombardování Iránu z vojenské základny v Gruzii s úmyslem zatáhnout do války s Iránem Ameriku.

Teď se podívejme na tu druhou stranu. Máme tady skupinu mladých lidí, kterým se nelíbí, co se kolem nás děje. Otevřeně pokazují na bezpráví a násilí ve společnosti. Na zločinnost vlastní vlády a zákeřnost veřejných sdělovacích prostředků s cílevědomým ovlivňováním veřejnosti se zamlčováním pravdy. Tito mladí lidé cítí, že se řítíme do záhuby a naše národnostní hodnoty a kultura postupně zaniká. Jediné jejich úsilí je zachovat národnostní tradice a základní lidská práva, včetně svobody projevu, což by mělo být samozřemostí. Kdo za svá práva nebojuje, žádná si nezaslouží! Teď příjde ten kámen úrazu. Kritizovaná strana je zdiskredituje, nazve je neonacisty a za vyslovený názor jdou do vězení. Pokud se vám tohle zdá v pořádku, tak si klidně rozšiřujte názor o spravedlivém potrestání. Máte na to právo...za názor se přeci nezavírá!!!!!

171820

26.9.2008 11:14

Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

google 84.?.?.?

povytahoval som zopar vyrokov zida govdrazku, vazeneho diskutera na ereci.cz,
z diskusie k nedavnej vojne v Gruzinsku.

kvoli obmedzeniu mnozstva znakov, som tu nemohol postnut vsetky, ale inac to stoji cele za precitanie.

priklady zidovskej lasky ku gojimom:

"Čím více se mi to rozleželo v hlavě, tím spíše docházím k resumé, že ruská invaze a agrese v Gruzii je vydíráním našeho Erecu.
Jde o pokusný balónek testování stavu světové politiky. Co se stane, když Rusové přepadnou Erec? Je Cahal schopen odolat přívalu toho infekčního hmyzu?"

" Sýrii, Egypt, Jordánsko, Írán a podobné blízkovýchodní satrapy je schopen odrazit a porazit. Ale mužiky, jimž nezáleží na vlastních ztrátách a kteří ucpou střílny našich opevnění svými mršinami? "

"S technikou, která se vyrovná naší ? Obsadí naši zemičku za cenu strašlivých ztrát, ale jim bude jedno, i kdyby jeden každý náš gibor zabil 50 těch hmyzáků…"

treba si vsimnut, ake mena dava Rusom:

mrsiny, hmyzaci, infekcni hmyz
to by bolo piskotu a vrestania, keby tak niekto nazval zidov!

ceski prokuratori by uz stali nastupeni v zidovskej centrale a vymyslali by obvinenia.
ked to urobi zid, tak je to intelektualny vykon, ako to aj zid govdrazka neskor v diskusii zdovodnuje.

"Trochu Vás, přátelé, zklamu, ale jsem beznadějný případ. Ještě jsem nepotkal "rozumného" či "slušného" Rusa. Poznal jsem pouze Rusy, kteří se jimi zdali být, dokud se nevzmohli a nestali se z nich odporní nabobové. Mikrosociální profily Rusů: pohybují se jen mezi dvěma extrémy - buď jsou pod knutou, nebo mávají knutou. Z makrosociálního hlediska je to pohroma, která se transponuje i do zahraniční politiky Ruska. Věřte, že jsem si dal práci, než jsem dospěl k intelektuální volbě být antirusista. Tolik jsem zkoušel najít nějaká pozitiva: Bulgakova, Vysockého, Dostojevského, ... snažil jsem se ukonejšit vědeckými objevy některých Rusů, ale marně. Nalezl jsem jen neupřímnost, deviantní vizionářství, ubrečenost, chrapounství, alkoholismus a sprosté násilí. Průměrný Rus - harmonický alkoholik. Vnukové těch kteří seděli na tancích v srpnu 1968 dnes sedí na tancích u Gori a Cchinvali... "

171664

26.9.2008 11:28

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

google 84.?.?.?

Reakce na 171664

-pokracovanie-

" Těším se na "dělení Ruska" po jeho skutečném rozpadu: Dálný východ si rozeberou U.S.A., Čína a Japonsko, kus střední Sibiře Mongolové. Němci se shledají se svým Královcem, Poláci si také něco uždíbnou, Finové posunou hranice trochu na východ. Rusko bude tak asi v rozměrech Novgorodského knížectví a přestane konečně zasahovat do evropské politiky - bude leda šoupat nohama, když budou mluvit dospělí A Kavkaz? Ach Kavkaz... Turci, Íránci, kdoví?"

-ked sa niekto tesi na rozpad izraela, tak je antisemita, no nie? [zmaten]

"Atavismy, animozita (chcete-li zvířeckost či zhovadilost) a fekální mentalita – toť základní rysy ruské zahraniční politiky. Kam se poděla reaganovská rozhodnost, neváhající kdekoliv a kdykoliv Rusy nakopat do zadku… Jestli někdy existovalo něco, co se dalo nazvat imperialismem, pak to byl výhradně politický modus vivendi Rusů, kteří nikdy neuvažovali jinak než imperiálně o to hůř, že jejich imperialismus byl sekeromlatem tupého primáta. Civilizovaný svět nikdy nepřestal pohrdat Ruskem – latentně či ostentativně – ale vždy. Zamindrákovaný mužik to cítí a proto vám zezadu rozetne hlavu sekerou hodinu poté, co smáčel vaše nohy slzami…"

"S něčím se vám svěřím. U mne se nejedná o nenávist k Rusku, nýbrž o něco mnohem horšího – a tím je alergie na Rusko a Rusy. Nenávist může polevit, změnit se v něco jiného, ale u alergie probíhají zákonité, automatické procesy. Někdo je alergický na pyly, někdo na jahody, někdo na kovy… já na Rusy. Někdo dostává po jahodách vyrážku, já ve vztahu k Rusku pocit hnusu. Nenávist je slepá a zabraňuje racionálně myslet. Naproti tomu alergie umožňuje nezaujatě myslet a přijímat objektivní závěry. Tím posledním závěrem, který jsem učinil ve vztahu k Rusku je, že u Rusů panuje jediné „pravidlo“ a tím je, že u nich neexistují žádná pravidla … Je třeba proto k nim rovněž přistupovat bez skrupulí a bez pravidel - nevypočitatelně a bez ohledu na zvyklosti slušného jednání. To je jediný způsob, kterému rozumějí."

-a pozrite ako moderator/ka tohto zidovskeho fora, pod menom zoom, vysvetluje rozdiely medzi antisemitizmom a alergiou na Rusov:

"Nejsem advokat, ale rozumim alergii na rusky styl u G., videla jsem uz takovou alergii a neni srovnatelna s antisemitismem, zpravidla se objevuje u lidi, kteri dostali nejakou velkou davku alergenu a pak se z ni cely zivot nemohou vzpamatovat. Velmi dobre tomu rozumim. Antisemitismus je primitivni nenavist, odpor k islamu a treba cikanum, chcete-li se od tohoto typu alergii ponekud lisi. Ovsem, pokud nejste napr. pozustaly po nekom kdo zahynul pri bombovem utoku napr. islamskych bratru, anebo nekdo, koho okradli a zbili Cikani, anebo chcete-li Romove."

_takze tolko, od bratov vo viere, ako zidia zvyknu titulovat sami seba, vo vlastnych mediach pre hlupych gojov.

171666

26.9.2008 11:34

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

Sam Ting Wong 213.?.?.?

Reakce na 171666

Tak vám nevím, já v těch citátech vidím rasistické názory, napadání Rusů, nenávistné výroku proti Rusům a je tam i podněcování k násilí vůči skupině obyvatel. Neměl by se tím zabývat soud?

171667

26.9.2008 14:13

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 171667

Tak už i bojovný mrňavý Šimon (ten, co nedávno kvičel Které antisemitské prase zase chrochtá? ) se nám k věci vyjádřil :
Sedláček, agilní publicista a překladatel antisemitských a neonacistických článků, publikovaných např. i na webu Zvědavec (který patří Vladimíru Stworovi, také trestně stíhanému za popírání holocaustu), dostal trest 3 let ve věznici s ostrahou, Budík 2 let ve věznici s dozorem.
Sedláček a Budík byli odsouzeni za to, že v letech 2003 a 2004 vydávali na internetu časopis Poslední generace, kam články - oslavující nacistický režim III. říše, vyzývající k likvidaci Židů a popírající nacistický holocaust - dílem sami psali, dílem překládali.


Poslední generaci jsem nikdy nečetl, avšak za celou řadu let se mi na článek vyzývající k likvidaci židů na internetu ještě nepodařilo narazit. Asi mám smůlu, když takové články se podle kvikotu sionistů na internetu množí jako houby po dešti. Zato o vyvražďování Palestinců čistokrevnými vyvolenými se lze dočíst prakticky každý měsíc ve všech mediích. Jediné vyhrůžky židům, o kterých se během mnoha posledních let bylo možno dočíst, pocházejí od samotných vyvolených, stresovaných tím, že se nikdo k žádným vyhrůžkám proti nim nemá. Tak iniciativně podpořili evropský antisemitismus, aby nezašel na úbytě.

Čekám, kdy se nám Šimon vzmuží po vzoru soukmenovců z jiných evropských zemí a osobně vyrazí pomalovat nějakou synagogu nebo židovský hřbitov hákovými kříži, aby zdůraznil důležitost existence svého ligového antisemitského spolku.

171688

26.9.2008 15:40

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 171688

>Čekám, kdy se nám Šimon vzmuží po vzoru soukmenovců z jiných >evropských zemí a osobně vyrazí pomalovat nějakou synagogu nebo >židovský hřbitov hákovými kříži, aby zdůraznil důležitost >existence svého ligového antisemitského spolku.
---------
Kdo ví, zda-li Šimon tohle už dávno nedělá na vyvolání všeobecné lítosti k ušlápnutému, ukřivděnému a věčně - po celá staletí - napadanému etniku vyvolených? Nevím, proč mne taková povaha silně připomíná nevychovaného a rozpustilého spratka, který si v obchodním domě v oddělení hraček ukradne oblíbené autíčko a když mu ho potom jeho máma chce vzít a vrátit zpátky do regálu, tak malý Šimonek (shoda jmen čistě náhodná) začne křičet, ječet, dupat nožičkama a ne a ne tu hračku vrátit. "To je moje!...to mi patří!...já mám na to právo!...máno, nechej mi to! Proč ty mne tolik nenávidíš"! Holt, každý máme jinou povahu.

Jedině etnikum, které si nevidí na špičku nosu (na délce nezáleží) si může pro návaly nenávisti tolik protiřečit. Cituji z výše uvedeného odkazu na Eretz.cz:

>...trestný čin podpory a propagace hnutí směřujícího k >potlačování práv a svobod člověka odsouzeni k trestům odnětí >svobody.
---------
Jen tak dál Eretzníci! Je vidět, že bolševismus je opět v plném rozkvětu! Jak jinak bojovat proti nežádoucímu názoru, než ho nazvat potlačováním práv a svobod člověka? Za bolševismu v bývalém Československu byl dotyčný nazván: "Nepřítel státu" a šel do vězení. Kdo je tady stát a kdo je nepřítel? Jak jinak bojovat proti nežádoucímu názoru, než to nazvat naprosto stejným výmyslem: "Potlačování práv a svobod člověka"! Sebelítost a pocit ukřivděnosti není pádný argument! A co když argumenty došly a druhá strana vítězí? Jistěže...potom se budou hodit ty nesmyslné zákony nenávisti, potlačování práv a svobod! Umlčet protistranu soudem a poslat do vězení. Jak smutné? Jak nesmyslné? Jak podlé? Jak ubohé!

171701

28.9.2008 8:13

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 171701

Svým způsobem židovské etnikum opravdu má vlastnosti rozpustilého spratka. "Vyvolenost", "hádání se s Bohem". Prostě "bůh" jim je dobrý akorát na to, aby je "vyvolil" a pak držel hubu a dělal to, co my Židé chceme a aby splnil co slíbil, totiž že máme vládnout světu. (Srv.židovští filozofové typu Jonas... Jednou nám na univerzitě o tom přednášel docela známý Oellmuller z Německa. To byla tragédie.) A nikdo nemá právo nám cokoliv vytýkat, včetně boha, protože tím by zpochybňoval naši vyvolenost. Ve vztahu k ostatním (včetně boha) prostě pro nás vyvolené neplatí nic. To všechno může mít i pozitivní aspekty, ale Židé tyto myšlenky svobody a emancipace zdeformovali a proměnili v totální patologii. A stali se zásadním ohrožením pro elementární lidskost a svobodu. Oni vlastně milují matrix, neosobní struktury...neosobní zákonitosti, vše co je jen "vnější", i když mluví o "vnitřním", "subjektu", "komunikaci", tak stejně si to nakonec umí představit jen vnějškově jako neosobní strukturu...jako had točící se v kruhu... a to je největší mystérium... V tomto je jejich povaha konstatní.
(Svým způsobem Ježíš a jeho "já a otec jedno jsme" by se dalo interpretovat jako "dospělost", zatímco Žid zůstává jen rozmazelným frackem, který na jedné straně s bohem bojuje a na druhé nemá na to, aby si uvědomil svou božskou podstatu, a proto toho, kdo mu o tom poví dá fyzicky zlikvidovat, považuje to za rouhání, aby se dál paradoxně mohl cítit "vyvoleně"...)

171857

28.9.2008 13:11

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

google 84.?.?.?

Reakce na 171857

>A stali se zásadním ohrožením pro elementární lidskost a svobodu.

ano, ale len tak sa mohli stat nasou sancou na dalsi rozvoj,
samozrejme len vtedy, ked sa nedame nakazit nenavistou.

>Oni vlastně milují matrix

oni su nosnymi stavebnymi prvkami matrixu.
som si isty, ze disponuju aj agentami vyvolenej krvi.

tritisic rokov zdokumentovenej nenavisti, voci vsetkemu nezidovskemu
a napriek tomu pretrvali az dodnes, to nie je nahoda.

oni su dynamom ludskeho rozvoja,
presne tak, ako su cierne diery dynamami vesmiru

171881

28.9.2008 18:24

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

jansmith1984 85.?.?.?

Reakce na 171881

A stali se zásadním ohrožením pro elementární lidskost a svobodu.
--
>ano, ale len tak sa mohli stat nasou sancou na dalsi rozvoj,
>samozrejme len vtedy, ked sa nedame nakazit nenavistou.


Ano, tady mi google mluví z duše.[smích] To co se kolem nás v našem světě děje je vlastně výzva k hledání změny vlastního přístupu k životu a zejména ve způsobu myšlení. Bohužel jenom ti na určitém stupni vědomí, narozdíl od těch naplno připojených k Matrixu, si tuto výzvu (viz. výzva ukrytá v googlově židovském dynamu) dokáží uvědomit a vydat se po ní.


V tomto smyslu každé verbální nebo fyzické napadání židovského etnika, přes veškeré příčiny, které k němu svým konáním cestou údajně tajných pasáží Talmudu a dnešní reálné sionistické demagogie novodobě i historicky vytváří, je jen projevem nadvlády EGA běžné populace a jak jsem již napsal jinde, podléhání vlastní sebelítosti.


Strach a nenávist je přesně to, co Matrix a manipulátoři před i za oponou potřebují v tzv. obyčejných lidech posílit a společně s principem kolektivní viny následně využít k jejich zblbnutí a zneužití k dosažení vlastních sobeckých cílů viz. historicky metodou vládnutí rozděl a panuj.

Každá nenávist a zlo vyvolává dříve nebo později další zlo a to je hlavní důsledek, který neonacisty a podobné rasistické a xenofóbní skupiny usvědčuje z nepochopení podstaty a pokud nepracují na něčí objednávku, tak i z vlastní nevědomosti. I kdyby tito lidé měli v určitých svých tvrzeních pravdu, celkově jejich činnost, tak jak je organizována a projevuje se navenek, působí kontraproduktivně a paradoxně přilévá vodu na mlýn druhé strany.
jansmith[smích]

171892

29.9.2008 21:43

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 171881

"Oni su dynamom ludskeho rozvoja, presne tak, ako su cierne diery dynamami vesmiru."
Velmi dobrý postřeh i pochopení souvislosti. V tom je i jejich "vyvolení". Je to vlastně taková "dialektika", ale tu Židé (zatím) nechápou. Kdyby to chápali, dialektika a tedy jakoby tvůrčí napětí by se zrušilo. Je v tom i vysvětlení tajemství židovského národa, jejich náboženství atd. Jiným to přinese efekt, ale oni sami zůstanou ještě dlouho zaslepeni, tak to popisuje i starý zákon (!), že ostatní porozumí, ale Židé ne. Ti co to psali evidentně pravdu znali, uměle zároveň vehnali židovský národ do role, "aby nepochopil".

171970

26.9.2008 16:22

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171666

Ano je to hnuj ja vim, ale i to je cena za svobodu slova. Koneckoncu je napsano verejne a lidi si to muzou precist a kazdy si musi udelat svuj nazor na vec. Zajimave, ze o tom nepise Dolezal v Reflexu a nezvani o tom v nasich svobodnych mediich nebo verejnopravni TV. A co aby asi lidi rekli na stranky Nilberta Velkohubeho? To je takove pokrocilejsi staduim rozkladu zbytku humanity.

171706

26.9.2008 19:40

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

Vodník 94.?.?.?

Reakce na 171666

Nie všeci na erecu sú takí! Mňa tieto výroky pobúrili tak, že som sa do tej debaty zapojil a niektorí účastníci mi dali za pravdu. Ostatne Tebe známy Magnus Maximus sa vyjadruje rovnako a nie len o Rusoch.

171733

26.9.2008 20:02

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171733

A jaky je celkovy charakter webzinu eretz.cz? Neni to extremne sionisticky webzin, preferujici silove reseni? Jde vubec propagovat sila bez nenavisti? Pokud me pamet neklame, tak dobry politik je pro spolecnstvi na eretz.cz tak Liebremann nebo Eitan. I Netanjahu je povazaovan za zmekcilce. Je propagace valky sirenim nenavisti? [překvapení] [zmaten]

171735

26.9.2008 20:08

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

Vodník 94.?.?.?

Reakce na 171735

Je tam směs všeho možného, samozřejmě převažují sionisté. Ale jsou mezi nimi i slušní lidé a správa webu je rovněž v rukou slušných lidí. Samozřejmě to není web nezaujatý, ale to není ani Zvědavec. O to přeci nejde. Jsou tam i náboženské debaty, kultura, recepty atd. Já to nesjíždím všechno - o Israeli nedebatuji vůbec, bavím se na téma svobody slova, censury a o náboženství.

171736

27.9.2008 0:37

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171736

Schvalene projdete si kdo pise zaroven na eretz.cz a JDL od Nilberta. Uprimne vam reknu, ze davam prednost prime emocialni nenavisti Nilberta nez te druhe slusne vyjadrene pomoci eufemismu. Svoboda slova? Ta stoji a pada s tim, zda za verejne vyslovene nazory a upozornuju jakekoliv nazory pujde dotycny do basy nebo ne.

Prestoze to, co pise Nilbert jsou nenavistne sracky ve svobodne svete je ma pravo verejne napsat a zastavat aniz by ho postihoval"pendrekovy zakon". Stejne tak jako kdokoli jiny. Pokud se zacne chodit za nazory do basy, tak seznam "nevhodnych myslenek" bude brzo nekonecny! Sionisticke organizace taky nadsene vynasely do nebes nacismus v tricatych letech a reznici jako Heydrich rozlisovali dva typy Zidu. Ty "skvele sionisty" a nemecke Zidy nasakle evropskym duchem republikoveho zrizeni, vzdelane, kultivovane a neochotne osidlit Palestinu.. Kdo se nepouci z historie, ten ji bude nucen opakovat.

171755

27.9.2008 1:10

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

Vodník 94.?.?.?

Reakce na 171755

Podle mě se s Nilbertem vůbec mluvit nedá. Ať si hlásá co chce, ale pokud je v zemi zákaz šíření nenávisti ap., tak se Nilbert dopouští permanentně trestných činů. Na Eretzu se mluvit dá a nevím, kdo odtamtud píše i na Nilberta; Nilbert na eretz nepíše, nevím, jestli ho nevyhodili...

171759

27.9.2008 6:09

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171759

To je sporne z pravniho hlediska. Soucasti Ustavy je Listina zakladnich prav a svobod. Clanek 3 UStavy CR.
http://www.psp.cz/docs/laws/constitution.html
http://www.psp.cz/docs/laws/listina.html
Ted budu citovat nektere pasaze z Listiny zakaldnich prav a svobod.

Článek 1
Lidé jsou svobodní a rovní v důstojnosti i v právech. Základní práva a svobody jsou nezadatelné, nezcizitelné, nepromlčitelné a nezrušitelné.

Článek 15
(1) Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Každý má právo změnit své náboženství nebo víru anebo být bez náboženského vyznání.

Článek 17
(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.
(4) Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.
(5) Státní orgány a orgány územní samosprávy jsou povinny přiměřeným způsobem poskytovat informace o své činnosti. Podmínky a provedení stanové zákon.

Tady jsou vytvoreny mezery, pro skrytou moznost potlaceni svobody projevu. Naproti tomu Prvni dodatek Ustavy USA je v tomto smeru naprosto nekompromisni, viz zvyraznenena pasaz. Ale i tak si myslim, ze potlaceni svobody projevu je porusenim ustavnich prav kohokoliv v CR. Aspon do chvile nez bude prijaty paskvil Lisabonske smlouvy, ktera ma byt pravne povysena nad narodni Ustavy clenu EU. Centralizace shora bez uziti hrube sili povede k chaosu.

DODATEK I.
Kongres nesmí vydávat zákony zavádející nejaké náboženství nebo zákony, které by zakazovaly svobodné vyznávání nejakého náboženství; práve tak nesmí vydávat zákony omezující svobodu slova nebo tisku, právo lidu pokojne se shromaždovat a právo podávat státním orgánùm žádosti o nápravu krivd.

171766

28.9.2008 0:01

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 171766

Ale i tak si myslim, ze potlaceni svobody projevu je porusenim ustavnich prav kohokoliv v CR.
--------
Ano, přesně tak René. A na základé těchto zákonů soudní přelíčení v Havlíčkově Brodu proběhlo nezákonně. Začíná to zatraceně smrdět jako ryba od hlavy. Stejně jako v Německu. To nejsou soudy, ale divadelní představení na vyvolání strachu diváků. Čím více budou provokovat, tím větší oposice vznikne !!!!! Nevidím to s dobrým koncem. Mám obavy, že se to vyhrotí v další, ale už pořádný pogrom! V další, ale už pořádnou čistku. Kdo chce kam, pomožme mu tam.

171836

26.9.2008 15:38

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 171664

co udělat printscreen, jak to s oblibou dělají na eretzu s nepohodlnými články?

Hodilo by se podat trestní oznámení. Ať si jde posedět na tři roky také nějaký samovyvolenec, někteří z nich by to potřebovali jako sůl, jak koza drbání.

171700

27.9.2008 21:45

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 171700

V pripade, ze to myslis vazne jsem nucen nazvat te N-A-I-V-O-U
[oči v sloup]

171828

28.9.2008 16:08

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 171828

co konkrétně? [mrknutí jedním okem]

171890

29.9.2008 3:23

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

marenka 61.?.?.?

Reakce na 171664

http://vzdelavaci-institut.com/_files/index.php?op...
Podívejte se sem ,než začnete nenávidět ruský národ.

171915

26.9.2008 12:13

Holt demkracie

runner 90.?.?.?

Je to to stejné co provedli Masaryk a Beneš v r. 27 s Gajdou: politický proces na objednávku, lži, špinavosti a intriky. Nic se nezměnilo a nezmění, dokud se nezmění sám princip vládnutí.

171671

26.9.2008 13:14

S podstatou článku souhlasím

Miroslav Yamato 62.?.?.?

Tj s požadavkem svobody myšlení, projevu atd. S tím, že ani lidé jako Sedláček (nebo dokonce Zündel) nemají být zavíráni za myšlenky, třebas i zvrácené.

Nicméně ten věčný koloběh...nezlobte se na mě, ale neustále stěžovat na házení Palestinců, Arabů, Rusů atd. do jednoho pytle a to samé dělat s židy, to je dost unfair...

Ostatně je to dost přesně o tom, co jsem nedávno psal...Yamato-san o Zvědavci podruhé

171678

26.9.2008 13:52

RE: S podstatou článku souhlasím

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 171678

Víte ono vlastně o to právě jde. Těm, které všichni cítíme v zádech jako parazity jde o to aby svět a lidi v něm byli rozškatulkováni. Aby existovaly pytle do kterých jsou jejich kritici vhazováni a tím umlčováni. Komunikační chyba, kterou zobecňování bezesporu je, se pro zmiňováné jeví jako velmi účinná zbraň. Pokud poukážete na ty mocné zloděje a strůjce válek z pozice náboženství, k němuž se tak vehementně hlásí (ono se to velmi hodí se k němu hlásit) jste antisemita. Pokud chcete vytvořit společenský systém, kde budou zlodějna a válečné intriky znemožněny označí Vás za komunistu protože je chcete připravit o "legitimní" zisk (chcete znárodňovat). To jsou škatule proti oponentům. Jsou na nich namalovány terče do kterých se ovládaní neškatulkovaní (tzn. obývající škatuli OVČAN) mají za úkol trefovat pokud možno něčím nahnilým. Velmi chytře zařízeno. A co s parazitem samotným ? Ten se musí také někam schovat jinak by byl moc vidět. Sám mezi škatulemi. Nejlépe je najít si také nějakou škatuli ale na rozdíl od předešlých by to měla být škatule dobře chráněná. Kritizujete politiku Izraele? Kritizujete sionismus? .. Útočíte na onu chráněnou krabici do které se parazit skryl. Jste zločinec. Je naprosto lhostejné kdo se v škatuli skrývá. I kdyby tento člověk vraždil neviňátka bude nedotknutelný. A tak si různí parazité dobrovolně lezou do škatule s nápisem ŽID, které se nikdo nesmí ani dotknout. Jsou pochopitelně židé (ti skuteční), kteří to vše vidí. Vidí zneužívání judaismu parazity nejhoršího kalibru a staví se proti. Jsou bohužel v MEINSTREAMOVÉM OZÁŘENÍ vnímání jako zrádci či sebenenávistníci. Celým příspěvkem chci jen říct, že pokud my budeme poukazovat na židy místo na ty, kteří se za judaismus skrývají, budeme tím vlastně všem těm zmiňovaným parazitům sloužit ku prospěchu. Oni se nebojí být označeni za židy (o to jim naopak jde) .. bojí se toho, že budu vytaženi zpoza šesticípé hvězdy na světlo.

171683

26.9.2008 16:31

RE: S podstatou článku souhlasím

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 171678

Koukal jsem, že tam přispívá Mikin... To je ale kus dementa... To jsou kydy, že bych z toho [bliji]

171709

26.9.2008 16:36

RE: S podstatou článku souhlasím

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 171678

A pane Yamato, když se tedy židé nemají házet do jednoho pytle, proč budují VÝLUČNĚ ŽIDOVSKÝ stát? Nicméně... Kdo kde hází židy do jednoho pytle? Nebo máte na mysli, že když se hovoří o těch prasárnách, co se dejí v Izraeli, tak se nesmí používat slovo žid?

171710

26.9.2008 13:15

link

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

http://spravy.pravda.sk/ked-hitler-navstivil-petrz...

171679

26.9.2008 13:33

No

šimon 195.?.?.?

obcas si prochazim zvedavce zejmena ohledne clanku tykajici se ekonomicke moci, nicmene se obavam ze tak prestanu cinit, pokud je tu cítit podpora editora neonacistickum kriplum typu Sedlacka. Snad jsem nekde cetl, ze pan Stwora zije v zahranici, to by ho jeste omlouvalo, jinak by vedel o co tenkrat slo. To, ze mnoho mezinárodne-bankerskych rodin je zidovskeho puvodu jeste neznamena, ze bychom meli sympatizovat s nekym, kdo hlasa rasovou nenavist, sorry

171681

26.9.2008 13:48

RE: No

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 171681

Milý šimone. Možná si to neuvědomujete ale svoboda slova by neměla platit selektivně. Kupříkladu, kdybyste ve Vašem příspěvku napsal místo slov: "neonacistickum kriplum typu Sedlacka" slova: "sionistickým kriplům typu Kleina", dopustil byste se závažného trestného činu a byl po zásluze odsouzen, stejně jako Sedláček.

To že se dnes zavírají Sedláčkové a Zuendelové jednoznačně znamená, že se jednou budou zavírat lidé jako Vy, jakmile se změní politické klima.

171682

26.9.2008 14:19

Svoboda slova vs. Rising of a Big Brother

Jirka R. 194.?.?.?

Reakce na 171682

USA dostali do rukou další "novou zázračnoou zbrań" něco na způsob "Scanneru myšlenek".

Opravdu se nemohu dočkat, až každý Americký Vlastenec (čti Spojenec USA ve válce proti terroru)se ihned po probuzení přijde "poklonit" svému domácímu "Personal Jesus" - který posoudí, zda je Váš mikročip, který zaznamenával Vaše myšlenky "čistý" - tedy zda je jeho nositel schopen další služby ku prospěchu "Nové Ameriky - země Davidovy" - nebo pro něj přijedou tajní, kteří ho "uklidí" do nějakého príma koncentráčku pro "nepřispůsobivé", v případě zvláště rušivého vlivu na ostatní satelit vyšle řízený mikrovlnný paprsek, který vyřadí "mozek" znečištěný nevhodnými myšlenkami z oběhu. Jeho orgány budou použity pro blaho ostatních "čistých" a all they live´s hapilly ever after. Pro komplexní mass kontrolu bude stačit zadat 100 nevhodných činností, které budou sankcionovány a voilá ...

Taková všeobecná úvěrová krize v USA je príma záminka, kdo by odolal nabídce, že státní US BANKA (ať už se bude jmenovat jakkoliv) Vám výměnou za mikročip umožní odkup Vaší hypotéky a vymaže Vaše předchozí záznamy - taková Velká všeobecná amnestie - Svoboda pro všechny - tady a TEĎ !!!

Protože přeci nejsme nacisti, budeme lidi motivovat, aby dobrovolně přijali "číslo šelmy" - co takhle skusit na zkoušku v nějaké prdeli jménem Česko veškerou elektronickou agendu převést do praktického mikročipu - zatím na čipové kartě??

Na stádo těch volů vždy slogany typu: "už NIKDY žádná fronta u předprodeje lístků na metro, v sámošce, u benzínky, v divadle, kině a bla bla náramně zabírají ... hlavně, když tam dáme SLEVA 495,- Kč na roční permanentku, tak nám sami z vděčnosti utrhají ruce !!! RFID čip je ideální volba - pokrytí "mobilním signálem" je v této zemičce 95% - takže ať se roztočí plotničky HDD a naše milé kamery ať nahrávají - cokoliv - později si to roztřídíme dle potřeby. A co kámoš Radárek - to by byla škoda, aby jenom šmíroval Rusy, když se při dnešní miniaturizaci do kopule vejde tolik nové sledovací elektroniky. Ovšem pro "vyvolené" bude muset být vyhrazen omezený provoz - "Co je dáno pánu, není povoleno kmánu".

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clane...

171690

26.9.2008 14:06

RE: No

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 171681

Šimone vy si přejete cítit a tak cítíte. V článku jednoznačně není žádná podpora nacismu či neonacistům. Jde tu o principiální debatu zabývající se dvojím pohledem na svobodu slova. Jde tu o debatu zda dovolit či vězením trestat projevy svobodného myšlení, byť jsou podle některých měřítek poněkud extrémistického ražení. I když příspěvky pod článkem mohou být různě "extrémní" či "korektní".. nepřevádějte jejich "auru" na článek samotný. Lidé mají různé názory víte ? Přečtěte si např. ERETZ diskuze .. Zjistíte, že ani zde všichni diskutující "nejedou na téže vlně". Raději si znovu článek v klidu přečtěte a pak Vám MOŽNÁ dojde, že Vaše pocity jsou způsobeny Vašim přáním a nacházíte se někde uplně mimo realitu.

171685

26.9.2008 15:24

RE: No

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 171685

dobrý den Jeane, já si moc dobře vzpomínám na danou událost - pokud ti dva vydávají takové sračky, nemají se co divit. S názorem, že by se mělo stejně měřit propagaci komunismu souhlasím a to že u nás ve sněmovně sedí parta Filip a spol mě též upřímně sere. Zdravím,

171697

26.9.2008 18:40

RE: No

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 171697

Pokud bude mereno stejne nacistum, komunistum, sionistum a dalsim istum tak jsem i ja proti. V takovem pripade si piste ze se sejdeme vsichni v base [mrknutí jedním okem]

171728

26.9.2008 15:33

Výrok, který zřejmě vstoupí do dějin

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

"Platí svoboda slova, ale nesmí být v rozporu se zákonem a ústavou země, řekla v odůvodnění rozsudku soudkyně Hana Doubková"

Takže když si banda prasátek v parlamentu odsouhlasí, že je trestné psát o vybraném tématu, český pepík sklapne podpatky a poslušně zasalutuje. Když ne, dostane tři roky natvrdo.

Tuneláři a podvodníci ve velkém však mají zlaté časy. Krást se může (zvláštní je, že na Sedláčka byli nasazeni kybernetici a další specialisté, ale na případy závažné trestné činnosti- loupeže, krádeže, vraždy se moc nedostává. Vidím v tom politickou objednávku.), psát ne. Nebylo to už za komunistů? [překvapení]

171699

26.9.2008 23:13

RE: Výrok, který zřejmě vstoupí do dějin

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 171699

Soudkyně jedná protizákonně. Ústava je nadřazená VŠEM ostatním zákonům. A svobodu slova zaručuje právě ústava. Takže ústava je v rozporu sama se sebou? Odvážné tvrzení nějaké okresní nicky. Uvidíme, jak se k tomu postaví krajský soud v odvolání(tam se většinou řídí zákony, ne svými dojmy a přáními místní židovské obce). Myslím že Sedláček to nakonec vyhraje. Ale strach mluvit pravdu na veřejnosti bude v našem státě zas o něco vyšší. Ještě že my "Zvědavci" jsme proti tomuto imunní.

171748

28.9.2008 20:09

RE: Výrok, který zřejmě vstoupí do dějin

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 171748

a jak je to se vztahem Listiny základních práv a svobod a Ústavy?

171899

28.9.2008 20:33

RE: Výrok, který zřejmě vstoupí do dějin

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 171899

Upravená Listina základních práv a svobod je součástí Ústavy ČR, ovšem v každém článku je umožněna úprava zákonem.

171902

29.9.2008 23:44

RE: Výrok, který zřejmě vstoupí do dějin

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171902

Ale jestli to chapu dobre, tak pouze ustavnim zakonem. Vyhlaska obce asi Ustavu nepribije. Bez zmeny Ustavy nelze prekracovat Ustavu, od ceho by jsme jinak meli Ustavni soud, ze ano? V prvnim dodatku Ustavy USA je dokonce pojistka pro zmenam potlacujici zakladni princip demokracie jakym je svoboda projevu. Kdy kongres nesmi prijmat zakony, ktere by svobodu projevu omezovali! U nas bez pojistky k tomu je potreba kolik? Dve tretiny hlasu v parlamentu a senatu, aby se mohla menit Ustava? Ted dokonce Ustavni soud zkouma Lisabonskou smlouvu, zda neodporuje duchu Ustavy CR.

171978

26.9.2008 17:14

Svoboda slova

Jadawin 194.?.?.?

Při diskuzích na téma svoboda slova jsou dnes témata kolem holokaustu jedny z nejlepších prubířských kamenů, jak moc vážně dotyčný myslí svoje výroky typu: "Ano, samozřejmě, já plně podporuji svobodu slova...". Avšak většinou ihned (nebo přinejhorším po krátké doplňující otázce) dodá něco jako: "ALE bla bla slušnost bla bla pravda bla bla korektnost bla blá zákon atp." A hlavně se, nedej bože, nedotknout pseudo-vyvolených! Zbytek debaty už je zaměřen jen na emoce, osočování, škatulkování atd. Sám jsem to zažil. Vyzkoušel jsem si to u lidí, o kterých jsem měl z jiných společných oblastí vysoké mínění a byl jsem opravdu dost překvapen. (Co to udělalo s tím míněním raději ani nebudu zmiňovat.)

To už je opravdu celá společnost tak naočkovaná nebo naprogramovaná? Lidí, kteří by vybočovali z tohoto schématu, jsem zatím potkal jen velmi málo. O to více si jich cením. Do slova a do písmene jde o diamanty třpytící se uprostřed hald hlušiny.

Nicméně však nejde o nic nového. V naprosto každé době se nemohlo jít proti skutečným vládcům ani na úrovni slova. A prostě to tak jen zůstalo. Jediný rozdíl je, že dnes není formální vláda totožná s tou skutečnou. Jakmile si toto uvědomíme, vše je potom jasné. Naopak podle takovýchto zákazů a omezení můžeme v libovolné době ty skutečné vládce určit. Je to velmi podobné hledání černé díry ve vesmíru. Tu taky nemůžeme přímo pozorovat, ale uvidíme když například nasává hmotu z nějakého blízkého vesmírného objektu...

171716

26.9.2008 18:10

RE: Svoboda slova

google 84.?.?.?

Reakce na 171716

chces vediet, kto skutocne vladne svetu?
prizri sa, koho nesmies za ziadnych okolnosti kritizovat.
v najlepsiom pripade 3 az 5 rokov natvrdo.
ale to nic, bolo uz aj horsie.

171724

27.9.2008 9:40

RE: Svoboda slova

brekeke 88.?.?.?

Reakce na 171724

ano, ale mam pocit, ze i kdyz bylo hur, nikdy se netvrdilo, ze zijeme ve svobodne zemi, ze je tu svoboda slova, ze mame demokracii

171771

27.9.2008 12:53

RE: Svoboda slova

google 84.?.?.?

Reakce na 171771

>ano, ale mam pocit, ze i kdyz bylo hur, nikdy se netvrdilo,
>ze zijeme ve svobodne zemi, ze je tu svoboda slova, ze mame demokracii

ale hej, brekeke. komunisti v KSC mali tiez plnu hubu spravodlivosti, slobody a rovnosti.
ved v skutocnosti sa dnes jedna o tych istych ludi, ktori vladnu.

ti nemenovani v pozadi, to su zbabele potkany, ktore sa nikdy neodvazia otvorene
vyjadrit svoje nazory, pretoze v tej svojej malej, ustrasenej potkanej dusicke
velmi dobre vedia, ze celkom pod kontrolou to nebudu mat nikdy,
ani so vsetkymi tymi svojimi uzitocnymi idiotmi, ani s tou ich kabalou.
a historia im v tom aj dava za pravdu.

dalsi dovod, preco sa musia schovavat za paragrafy, je fakt, ze tie ich hypnoticke
bludy o vyvolenosti, ktore siria eterom, by im dokazal v otvorenej diskusii vyvratit
kazdy lepsi gymnazista, ktory netrpi na krce mozgu.
tak povedzte, ako dovolit slobodnu diskusiu v takej bezutesnej situacii?

radsej nam vladnu, za podpory najhorsich psychopatov, akych sa dalo v spolocnosti najst,
väcsinou z nasich vlastnych radov, dosadenych do funkcii,
ktori si to potom s nami vybavuju, v ich zaujme.
tie dosadene prasata vo funkciach - sudcovia, prokuratori, bachari, novinari, politici -
su na oplatku stastne, ze si mozu vyzit svoje sadisticke sklony a este dostanu za to pochvalu
a cukrik od pana. symbioza dvoch parazitov na spolocnosti, ktoru finacujeme my.

pricom si ti sprosti gojim neuvedomuju, aka cena sa za to plati?
stacilo by, keby sa zamysleli nad tym, tym zbytkom smalcu v tych svojich
betonovych hlavach, preco ti v pozadi nikdy svoju identitu nezradia.

hlavne zoci voci faktu, ze sa vyvolenym prave ruca
ich financne kralovstvo v hlavnej kolonii - usa.
a mozno, co nevidiet, tu mame dalsiu purpurovu revoluciu.
co tak zamysliet sa nad tym, vy hviezda justicie Hana Doubkova?
budete verne sluzit aj novym panom?
a bude vas vobec este chciet?

171788

27.9.2008 13:19

Cas sluhu,

Aja 74.?.?.?

Reakce na 171788

kdyz uz nastal (a kdy vlastne nebyl?), vyplazne pouze vasi druhou otazku, tu prvni netreba pokladat, samozrejme jsou pripraveni slouzit komukoliv....co by me zajimalo, je jejich motivace a pak svedomi, to umi byt docela "potvora".

171790

27.9.2008 14:57

RE: Cas sluhu,

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171790

Uz davno pred velkym Goethem pani Ajo.

"Nikdo neni tak beznadejne zotroceny, jako ti, kteri veri, ze jsou svobodni."

171799

26.9.2008 18:01

Ten časopis lze stáhnout

G3 85.?.?.?

http://www.nsec-88.org/posledni-generace/index1.htm

171722

27.9.2008 17:55

RE: Ten časopis lze stáhnout

Bruce the Spruce 74.?.?.?

Reakce na 171722

Ano presne tak. Ten casopis lze stahnout, precist a teprve potom obhajovat nevinne neonacisty.
http://www.nsec-88.org/posledni-generace/index1.ht...
Hlavne bych doporucoval stranku 6 a kecy o tom, ze "Zid je rakovinovy nador" nebo ze "holocaust nebyl, ale bylo by v zajmu lidstva aby se uskutecnil".
Fuj vam vsem.

171807

28.9.2008 8:15

RE: Ten časopis lze stáhnout

Cerw 82.?.?.?

Reakce na 171807

fuj tobe srandisto pokud chces zavirat lidi za nazor

http://www.youtube.com/watch?v=kL7UaHIZ_q4

171858

1.10.2008 13:48

RE: Ten časopis lze stáhnout

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 171807

Bruce, že ty nás tady mlátíš klackem antisemitismu?
Prošel jsem si celý obsah z uvedeného odkazu a nikde jsem na tvojí hlášku (žid je rakovinový nádor) nenarazil. Jaká stránka č.6? Že ty si tady maluješ hákové kříže na stěny synagogy a očekáváš od ostatních projevy lítosti???

K tomu holocaustu. Oficiální tvrzení: "Bylo to tak, jak to přikazuje zákon", už v samé podstatě popírá existenci holocaustu. Proč se musí uzákonit "pravda" a trestat pochybnosti? Proč se nesmí pochybovat? Proč se trestá kladení otázek? Zamysli se nad tím a potom mi napiš, kdo tady vlastně popírá holocaust (!)

172069

1.10.2008 15:05

RE: Ten časopis lze stáhnout

mtk 80.?.?.?

Reakce na 172069

Já jsem tu hlášku našel na straně 5 u č.1:

"Jsou prostě nemoci, které se dají léčit a vyléčit POUZE OPERACÍ. Dnešní svět je ohrožován mnoha zhoubnými chorobami - ekologickou počínaje. Ale skutečně největší nebezpečí pro současný svět a pro jeho další existenci představuje rakovinový nádor zvaný Ž I D"

Ale spíš mě překvapilo hodnocení Hitlera jako spasitele:

"Jistě - za několik málo let po té dostal tento náš svět ještě poslední šanci k záchraně. Byl to nacionální socialismus v čele s Vůdcem - osobností, která se rodí jednou za tisíc let."

hmmmm

172074

3.10.2008 22:11

RE: Ten časopis lze stáhnout

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 172074

>Já jsem tu hlášku našel na straně 5 u č.1:
------
Díky. Nějak mi to v tom množství zajímavého čtení uteklo.
Myslel jsem si, že Bruce jenom trapně provokuje. Takže Bruce má pravdu, ale stejně si myslím, že by měl Bruce the Spruce rozlišovat. Není žid jako Žid a nesmíme opomenout ty falešné židy chazary - sionisty, kteří jsou z největší části za všema těma lumpárnama vedoucíma k NWO.

> Ale spíš mě překvapilo hodnocení Hitlera jako spasitele:
>Byl to nacionální socialismus v čele s Vůdcem - osobností, která se rodí jednou za tisíc let."
-------
Souhlas. Ani mi to moc nesedí. Je to sice věc názoru, ale myslím si, že Karel IV, římský císař a král koruny české, byl mnohem větší osobností v historii posledního tisíciletí. Ale za názory by se rozhodně nemělo zavírat do kriminálu! Kdo asi ovládá společnost, když se děje taková nespravedlnost? Mimoto, Hitler byl sionisty dosazená figurka a proto bych mu tolik zásluh rozhodně nepřipočítával. Pracoval pro toho, kdo ho dosadil do funkce kancléře a kdo ho také financoval. Jedním ze sponzorů byl i Prescott Bush, děda dnešního šimpanzího krále na trůně. Franklin Delano Roosevelt zařizoval dodávky zbraní ze Spojenýh států pro armádu Wehrmachtu. Winston Churchill Hitlera soustavně popichoval a nazýval ho srabem a zbabělcem, protože nechtěl válku. Z dostupných historických pramenů to o této verzi skutečně hodně nasvědčuje. Když si i uvědomíme, že historii píší vítězové a historické dokumenty přitom nepopírají, že to byla Anglie a Francie, kdo vyhlásil Německu válku. Pravda pomalu leze na povrch, ale skutečně hodně pomalu.

172257

5.10.2008 15:45

RE: Ten časopis lze stáhnout

mtk 80.?.?.?

Reakce na 172257

> Ale za názory by se rozhodně nemělo zavírat do kriminálu!>

Já jsem důkladně prostudoval dosud 2 čísla, a naprosto s Vámi souhlasím. Člověk má právo si o Hitlerovi myslet, co chce. A kolikrát mi přijde, že pozitivní hodnocení Hitlera a přímá (nediplomatická) dehonestace židů pramení z frustrace a cokoliv dělat s jejich nepopiratelnou a zhoubnou mocí. Ve druhém čísle se řeší kauza údajného donašeče Filipa Vávry. Je to zdlouhavé, ale zajímavé čtení. Člověk může kouknout tak trochu pod pokličku těchto tzv. extrémistů, do jejich struktury, myšlení - mám pocit, že jednou tak skončíme všichni s jiným názorem, než jsou zákonem povolené lži. Začínám nabývat dojmu, že tady těm "tupým vyholeným hlavám", jak je v médiích obvykle prezentováno, člověk nemůže upřít jistý druh odvahy. "My tady uvažujeme v anonymytě a bezpečí na internetu, oni čelí bezprostředně hrozbě policejní moci na ulici", s mírnou nadsázkou formulováno ... [smích]
Ač nesouhlasím se vším z té literatury, opět jsem si zkorigoval postoj. A tak trochu čím dál víc mi tuhne úsměv na rtech ...

P.S. To o těch Churchilových výrocích bych si rád přečetl. Pošlete? dík

172371

5.10.2008 17:49

RE: Ten časopis lze stáhnout

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 172371

>Ale za názory by se rozhodně nemělo zavírat do kriminálu!
-----
A pokud se tak děje, potom si musíme zákonitě uvědomit, kdo ovládá společnost? Politická situace - včetně ohýbání justičních zákonů - se v tyto dny až příliš nápadně podobá bolševismu v tehdejším komunistickém Československu. Ironií zůstává, že komunisti používali stejné metody k upevňování vlastní moci a přitom tímto současně i chránili národ (mnozí nevědomky). Jenom připomenu, že kulturní a národnostní tradice, zdravotnictví, vzdělání a sociální péče byly jaksi účelově prosazovány, jako protiklad západu. V porovnání s dnešní situaci v ČR a v již zaběhnutém modelu ve Spojených státech, tak to bylo v tehdejším Československu docela funkční společenství. Ano, pro toho, kdo držel hubu a krok. Ale co máme v ČR nyní? Všechno dříve zmíněno se ignoruje. Zdravotnictví a vzdělání postupně upadá, národnostní a kulturní tradice zanikají, politika je orientovaná plánem neokonců k vytvoření a založení NWO.
Teď tady máme skupinu samovzdělaných vlastenců, kteří si uvědomují příčiny a následky a snaži se to pustošení národu zastavit. Jak to dopadlo už víme - tři roky natvrdo.

>Já jsem důkladně prostudoval dosud 2 čísla, a naprosto s
>Vámi souhlasím...Ve druhém čísle se řeší kauza údajného donašeče >Filipa Vávry.
-----
Četl jsem to. A pokud ten tlak na masy lidí bude neustále pokračovat, tak se může stát, že se buď všichni sejdeme v kriminále a nebo nastane opět - jak se již stalo mnohokrát v historii - pořádná čistka a národ konečně jednou provždy setřepe ty zhoubné parazity. Tímto nemyslím jenom vlastní vládu, ale i ty kteří ji drží v šachu.

>...tady uvažujeme v anonymitě a bezpečí na internetu...
----
I tohle je "zatím". Začíná to vřít i na tom internetu. Člověk, který se ozve proti zlořádům společnosti je (bude) považován za teroristu a jako s takovým s ním bude i naloženo.

>Ač nesouhlasím se vším z té literatury, opět jsem si
>zkorigoval postoj. A tak trochu čím dál víc mi tuhne úsměv
>na rtech...
----
Proto je potřeba rozjet osvětu a bojovat společně. Více hlav, více rozumu.

>...To o těch Churchilových výrocích bych si rád přečetl. Pošlete? dík
----
Čas od času na uvedená prohlášení narazím při čtení pravdivé historie. Nemohu uvést jediný zdroj. Jenom snad připomínku, že kdyby druhá světová válka dopadla ve prospěch druhé strany, tak by byli Franklin Delano Roosevelt a Winston Churchill souzení za válečné zločiny a Norimberská soudní fraška by se nekonala. Jen tak na okraj...F.D.Roosevelt zemřel na sklonku války, takže si "slávy vítěze" stejně moc neužil.

172376

26.9.2008 18:09

VIDEO

brekeke 88.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=Y6Mh5mQFQk8

171723

26.9.2008 18:30

Obavam se

Mastros majakuka (zavináč) seznam (tečka) cz 86.?.?.?

Nahodilim navstevnikum teto stranky nedostava se ni zadneho rozhreseni.Je To vse na Nich. A po pravu? Bez natazene horni koncetiny(bezmala kohokoli z Vas) nenaleznou "zemi zaslibenou-pravdu". Snazite se zde nove prichozim nastinit ta "jatka-zlovolnou lez" pred kterymi se maji trast.No nenabizite jim "rozhreseni-reseni".A to je setsakra(hodne-zdanlivi protimluv) malo pokud maji prehodnotit svuj dosavadni svetonazor...

171726

26.9.2008 18:53

Trestní oznámení na Zvědavce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Na základě rozsudku s náckem Sedláčkem jsem podal trestní oznámení na nácka Stworu za vydávání stejného nacistického plátku, doufám, že soud rozhodne stejně!

171729

26.9.2008 19:57

RE: Trestní oznámení na Zvědavce

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171729

Soudni precedens je uzasna vec, ale je spise uznavany v anglosaskem soudnim systemu. A koneckoncu trestni oznameni muze podat kdokoliv na kohokoliv s tim naprosto souhlasim. Chapu, ze kdyz dve trestni oznameni proti Zvedvci byla smetena ze stolu, tak do tretice vseho dobreho, ze ano? [velký smích][velký smích] Mimochodem jsem clen Obcanskeho sdruzeni Zvedavec. Pokusit se ze mne udelat nacistu bude naramna verejna svanda, to muzu za sebe dopredu slibit. Ja menim nazor pouze na zaklade fakt argumentu. Paragrafy proti popiracum ci jine zduvodneni "honu na carodejnice" maji na me pramaly vliv. Akorat bych nezkousel rikat nacku lidem jako ja z oci do oci. To by se pak resila u soudu jina kauza. Takhle na siti to je v poradku. Prej to je dneska verrriii koool. [velký smích] [velký smích]

http://www.jdl.czechian.net/nillbertsforumip5.htm
P.S. Byt vama, tak na JDL bych na netu prilis nebrouzdal. A pokud brouzdate, tak moc nepsal. A pokud pisete, nepodepisoval. A kdyz podepisujete, tak se nedivte. Von ten paragraf 247 je definovany prilis obecne, a nekdy trefuje i ty "dobre" nacisty, kterym se rika treba sionosti. Kdyz jeden chce velky universalni pravnicky klacek, a zacne s nim machat, tak sem tam trefi i do vlastnich rad. [mrknutí jedním okem]

171734

26.9.2008 21:07

RE: Trestní oznámení na Zvědavce

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 171729

Copak je to tady za výkřiky ze tmy? Co takhle podat trestní oznámení na nácka skrývajícího se pod č.213? To se ti to vykřikuje v anonymitě!...Zbabělče-hrdino! René už ti to v jeho příspěvku jasně napsal a já se jako člen sdružení přidávám. Urážka na cti se klasifikuje rovněž jako trestný čin a to si hochu piš - jednou se situace změní a nastane lámání chleba! Máš se na co těšit!!!!!

171738

26.9.2008 21:51

RE: Trestní oznámení na Zvědavce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 171738

Proč bych tady měl odhalovat svou totožnost? to jsem udělal jednou a zdejší "uvědomělá komunita" na mě hned začala sbírat materiály.
Pevně doufám, že situace se tak, aby tu vládl nacistickej ksindl jako v Německu ve 30. letech, což si ty a Stwora se Sedláčkem přejete a denně se k tomu modlíte, nezmění.

171742

27.9.2008 0:54

RE: Trestní oznámení na Zvědavce

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 171742

Co hvezdna flotila a vas ucitel dejepisu, aby jste nerekl, ze verejne odhaluju vasi identitu. To vite, kdyz je nekdo skrabal jako ja, tak casem ziska cit i pro psany styl projevu.Mimochodem co lidi s "nevhodnymi nazory" ti maji nejaka prava. Treba soukromi, habeas corpus, svobodu projevu....? [mrknutí jedním okem]

171758

1.10.2008 12:46

RE: Trestní oznámení na Zvědavce

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 171742

>Proč bych tady měl odhalovat svou totožnost?
----------------
Protože každý slušný člověk se za své názory nemusí stydět. Vidím, že my dva máme naprosto jiné definice dobra a zla. To tvoje "dobro" je podmíněno tvojí vyvoleností a všichni ostatní se ti musí přizpůsobit. Neznám tě a proto nemohu tvrdit, že i ty parazituješ na lidské společnosti a taky nemíním generalizovat. Já osobně rozlišuji a tohle není moje strategie. Vím však, odkud pramení ta tvoje nenávist k opačnému názoru a velice dobře si dovedu představit i ten tvůj pocit ukřivděnosti. Zamysli se trochu nad logikou svého talmudistického jednání(!) Myslíš si, že nás to jako vyspělou civilizaci povede k lepším zítřkům a nebo nás to povede všechny společně do záhuby? Tohle chceš? Uvědom si, že jsi byl zneužit, abys škodil ostatním, tak se to snaž změnit ve prospěch nás všech a tím pádem také ve prospěch tvůj vlastní. Tohle vidím jako jediný způsob k zachování existence naší civilizace. Společné simbiózy všech lidí. Život v harmonii bez rozdílu náboženství, rasy a něčí (tvojí) vyvolenosti.

>Pevně doufám, že situace se tak, aby tu vládl nacistickej >ksindl jako v Německu ve 30. letech, což si ty a Stwora se >Sedláčkem přejete a denně se k tomu modlíte, nezmění.
---------
Vídíš, tady jsme u té tvoji vyvolenosti. Co když je všechno úplně jinak? Připustil bys, že bolševismus, komunismus, fašismus, sionismus a nynější globalizace je výmyslem jedněch a těch samých lidí? My všichni - a ty především - jsme jenom pokusní králíci s tím rozdílem, že ty na tom nevědomky spolupracuješ. Nemyslíš si, že nacismus v Německu ve třicátých letech byl vyprovokován sionisty a dal tímto podmínky k zahájení druhé světové války? Holocaust byla plánovaná událost již za první světové války, ale stát Izrael se Rothschildovi nepodařilo založit, proto se rozpoutala ta druhá světová válka. Nic se neděje náhodou a i ta tvoje vyvolenost je plánovaná strategie. Zkus se nad tím zamyslet a pokus se to změnit(!)

172065

26.9.2008 22:10

RE: Trestní oznámení na Zvědavce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 171738

Klid bratre ,je to stale stejna skupinka osklivych kretenu co kourej ve sprse doutniky ,kdyz se jim je podari slohnout v trafice. Kosile si perou 1x za mesic a klobrc po dedeckovi se stale moderne naparuje dle mody shuhmulu. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

171745

26.9.2008 22:56

RE: Trestní oznámení na Zvědavce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 128.?.?.?

Reakce na 171738

Klídek. Každý sionacista si svou činností plete oprátku na které se jednoho dne bude houpat. Zákony tohoto vesmíru jsou neúprosné a nikdo jim dlouhodobě nemůže unikat. Boží soud se týká i těch, kteří v něj nevěří [smích]

171747

28.9.2008 18:54

RE: Trestní oznámení na Zvědavce

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 171729

Ten clanek o honu na carodejnice je opravdu kvalitne napsany at se Vam to uz libi nebo ne ! A jsem rad ze podle vaseho uvazovani jsem i s ostatnimi ktery jeste nemaj vymytej mozek taky nacek a fasista . [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

171894

30.9.2008 20:54

RE: Trestní oznámení na Zvědavce

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 171729

asi máš být na co hrdý. Tak ať ti to dlouho vydrží, hrdino. A věř, že se dočkáš časů, kdy nebudeš mít možnost být na cokoliv hrdý, protože nic, co by toto kriterium mohlo splňovat, prostě nebude existovat.

172019

27.9.2008 10:28

Neviem, kam sme sa to dostali...

BazookaJoe 85.?.?.?

... čo sú to za "trestné činy" pochybovať o niekom či o niečom?! Chválime sa, že stredoveká inkvizícia je dávno prekonaná, ale súčasná sionistická inkvizícia rozkvetá... Nemá význam všeobecne apelovať na sionistov či bežných Ž/židov (??? - je tu vôbec nejaký rozdiel - snáď v čase-dobe, kedy sa prejavia) nejakými všeobecne platnými morálnymi zásadami: sú všade, všade majú svojich ľudí a nie sú (už či ešte ?) označení... nevieme, s kým hovoríme..., čo nás za prejavenie svojich názorov čaká... Nejaký čas to ešte - zdá sa - potrvá, zákonite však musí prísť doba, kedy to väčšinové biele obyvateľstvo skutočne "prekukne" a prestane túto židovskú "politiku" (vrátane multi-kulti a polit. korektnosti) tolerovať - potom "budú odídení"...
Ináč zaujímalo by ma, koľko by som dostal (basy) za pochybovanie o holokauste na 6 miliónoch - ja sa totiž domnievam, že ich bolo 7 miliónov... [velký smích]

171774

29.9.2008 4:37

RE: Neviem, kam sme sa to dostali...

Letecky ynzenyr 70.?.?.?

Reakce na 171774

>Ináč zaujímalo by ma, koľko by som dostal (basy) za
>pochybovanie o holokauste na 6 miliónoch - ja sa totiž
>domnievam, že ich bolo 7 miliónov... [velký smích]

Tomu se rika v letectvi Margin of Safety, zkratkou MS. Jinak velmi dobre, musim Vas v pochybovani pochvalit, Vas MS je pro nasi nadnarodni korporaci prijatelny, je vetsi jak +0.00:
MS = 7000000/6000000-1 = +0.17

171918

29.9.2008 20:11

RE: Neviem, kam sme sa to dostali...

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 171774

"čo sú to za "trestné činy" pochybovať o niekom či o niečom?! "

kdyby na nich nestála existence státu, silné finační toky a omluva jakýchkoliv činů, nikdy by nemusely být uzákoněny

171964

27.9.2008 19:09

Na teto adrese najdete uplne VSE dobre vedeti a cisti ne jen zbrblati

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

http://www.jewwatch.com/index.htm [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

171813

29.9.2008 4:28

V souladu se zionistickymi smernicemi NWO,

NWO s. Hana Doubkova 70.?.?.?

,nize uvedena jsou temata pripravovanych zakonu gojimske kolonie zname coby Ceska Republika, ktere ja sama, coby nadsena & patolizalova shabbozgojka, se snazim obetave pro me nadrizene, tj. pouze lidi (ci pravdive receno - pany bohy, mlask-mlask-mlask, mnam-mnam-mnam), prosadit:
Povolena Pravda
Narizene Vedomi
Vnucena Uvedomelost
Protizakonne Premysleni
Legislativou Narizena Oficialni Verse
Oficialni licence k Zdravemu Rozumu
Ustavou Normalizovane Nazory
Zakonem Povolene Dusevni Zdravi
Legislativou odsouhlasene Povolene Sny
Trestnost pouzivani Selskeho Rozumu
Protizakonna Presentace Faktu
Trestne stihane Podzemni Hnuti Pochybovacnosti
Vhodna Logika
Nezakonna Zadost o Vysvetleni
Kriminalizovana Racionalizace
Trestne Stihane Napady
Zakonem Stihane Namitky
Zakonem Narizena Ideologie
Narizena povinost Viry v Holokaust
6 milionu minus 2.5 miliony = 6 milionu
Se soudruzkym pozdravem Shalom, Vase NWO s. Doubkova

171917

1.10.2008 13:22

RE: V souladu se zionistickymi smernicemi NWO,

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 171917

Paní Doubková, pokusím se to o něco velice důležitého doplnit.
Pravidla zachování vlastní existence:
1. Nemysli.
2. Když myslíš, tak nemluv.
3. Když myslíš a mluvíš, tak nepiš.
4. Když myslíš, mluvíš a píšeš, tak se nepodepisuj.
5. Když myslíš, mluvíš, píšeš a podepisuješ se, tak se nediv.

A jsme zpátky v bolševismu. Tohle tady už jednou bylo, kdy si mocenská vládní skupina upevňovala moc a koryta vyvoláváním strachu.

172067

29.9.2008 8:25

Dotaz

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 217.?.?.?

Je-li zde někdo s právním vzděláním prosím o vysvětlení následujícího:
Pokud někdo šíří informace v zemi, kde ty informace zákonem nejsou zakázány (platí zde svoboda slova a je ústavou znemožněno např. přijímat jakékoliv zákony tuto svobodu omezující) dopuští se porušení zákona jiného státu jehož je občanem a kde jsou jisté zákony omezující svobodu projevu postaveny nad listinou práv a svobod ? Jinak řečeno .. Jsem-li Čech a šířím-li informace podněcující nenávist ke skupinám osob nebo propaguji-li hnutí směřující k potlačení práv osob atd. na území např. USA jsem v ČR postižitelný ??
Další otázka .. je webový server umístěný v USA chápán ve smyslu výše uvedeného jako území USA nebo jako území ČR pokud na něj přispívá občan ČR ?
Jsem laik tak se omlouvám za neznalost a předem dík za vysvětlení

171927

1.10.2008 13:35

RE: Dotaz

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 171927

>...Jsem laik tak se omlouvám za neznalost a předem dík za vysvětlení...
-------------
Nemám právnické vzdělání, ale jak jsme si mohli všimnout, tak podplacené soudce v ČR stejně žádné zákony nezajímají. Správně by měl být server ve Spojených státech chráněn ústavou USA, což znamená zaručená svoboda projevu. Za jidášský bakšiš (zachování soudcovského řemesla) se však i tohle dá obejít. Potom platí viz výše uvedený Mirdův příspěvek. Je to nejhorší hnůj, co se v tyto dny na společnost sesypal. Jsme zpátky v období temna...v období kruté inkvizice(!)

172068

Příspěvků: 153

26.09. 04:27  hodnoceniclanku
26.09. 10:07 hestroy  RE: hodnoceniclanku
27.09. 03:37 p  RE: hodnoceniclanku
26.09. 04:33 Vasudeva  Na takove nahody neverim.
26.09. 05:34  RE: Na takove nahody neverim.
26.09. 15:20 MedaBeda  RE: Na takove nahody neverim.
26.09. 17:57 Vasudeva  RE: Na takove nahody neverim.
28.09. 02:30 Vasudeva  RE: Na takove nahody neverim.
28.09. 06:56 Cerw  RE: Na takove nahody neverim.
28.09. 15:46 MedaBeda  RE: Na takove nahody neverim.
28.09. 20:14 Vasudeva  RE: Na takove nahody neverim.
28.09. 22:52 Takyjeden  RE: Na takove nahody neverim.
29.09. 07:13 Mirda  RE: Na takove nahody neverim.
29.09. 14:50 MedaBeda  RE: Na takove nahody neverim.
29.09. 14:53 MedaBeda  RE: Na takove nahody neverim.
26.09. 05:10 Mirko  Udělat výsledek k obrazu svému, znamená koupit obě strany
26.09. 06:24 Kral Jecminek  RE: Udělat výsledek k obrazu svému, znamená koupit obě strany
26.09. 16:24 hestroy  RE: Udělat výsledek k obrazu svému, znamená koupit obě strany
27.09. 04:29 Kral Jecminek  RE: Udělat výsledek k obrazu svému, znamená koupit obě strany
27.09. 05:57  RE: Udělat výsledek k obrazu svému, znamená koupit obě strany
26.09. 06:34 dgn  svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 08:11 Jarmila  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 10:00 jean.laroux  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 10:31 Sam Ting Wong  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 10:51 jean.laroux  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 11:18 Sam Ting Wong  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 11:36 DavidZ  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 11:45 Sam Ting Wong  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 13:56 pje  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 15:51 PCman  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
27.09. 00:44 vladuna  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 08:24 xxxJirka  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 10:20  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 12:22 xxxJirka  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 12:31 xxxJirka  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 12:56  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 14:29 jean.laroux  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 15:49 Rene Bartosek  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 19:00 Ibrahim Ag Alhabib  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 19:30 Rene Bartosek  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 21:42 Ibrahim Ag Alhabib  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
29.09. 12:23 Zebia  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 09:28 jean.laroux  RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...
26.09. 07:32 Latinec  Kam se serou komousi z 50.let
26.09. 07:46 Mškap  Je to možná trochu jinak.....
26.09. 10:51 Filip N  RE: Je to možná trochu jinak.....
26.09. 15:01  RE: Je to možná trochu jinak.....
26.09. 07:59 Mškap  Ti
26.09. 10:17 Mškap  OPRAVA URL na článek o tom co chlapci chystali a jak uvažovali....
26.09. 16:14 Rene Bartosek  RE: OPRAVA URL na článek o tom co chlapci chystali a jak uvažovali....
26.09. 08:38 henrypes  "Kdybych organizoval nenavistnou demonstraci pro valku v Iraku?
26.09. 09:13 jean.laroux  JEN NÁHODNÁ SOUVISLOST ?
26.09. 22:04  podprahová manipulace v "České" televizi
26.09. 09:14 Grovik  Jen několik poznamek....
26.09. 09:46 jean.laroux  RE: Jen několik poznamek....
26.09. 14:16 Grovik  RE: Jen několik poznamek....
26.09. 14:37 jean.laroux  RE: Jen několik poznamek....
26.09. 16:38 Karel z Čech  RE: Jen několik poznamek....
26.09. 16:59 Rene Bartosek  RE: Jen několik poznamek....
26.09. 22:03 jansmith1984  RE: Jen několik poznamek....
27.09. 00:13 Rene Bartosek  RE: Jen několik poznamek....
27.09. 11:30 Mirda  RE: Jen několik poznamek....
27.09. 14:53 Rene Bartosek  RE: Jen několik poznamek....
27.09. 17:52 Mirda  RE: Jen několik poznamek....
27.09. 17:57 Mirda  RE: Jen několik poznamek....
27.09. 21:18 Rene Bartosek  RE: Jen několik poznamek....
27.09. 21:29 Rene Bartosek  RE: Jen několik poznamek....
27.09. 23:14 Mirda  RE: Jen několik poznamek....
28.09. 07:33 pietroo  RE: Jen několik poznamek....
28.09. 15:38 Rene Bartosek  RE: Jen několik poznamek....
27.09. 14:54 Rene Bartosek  RE: Jen několik poznamek....
27.09. 16:31 Vladimír Stwora  RE: Jen několik poznamek....
27.09. 17:05 Rene Bartosek  RE: Jen několik poznamek....
27.09. 17:43 Aja  RE: Jen několik poznamek....
27.09. 21:28 Rene Bartosek  RE: Jen několik poznamek....
27.09. 22:15 Mirda  RE: Jen několik poznamek....
28.09. 03:50 Aja  RE: Jen několik poznamek....
28.09. 19:19 leo69  RE: Jen několik poznamek....
27.09. 18:10 Tom  RE: Jen několik poznamek....
27.09. 12:49 Čechomil  Ruka a čelo není nejvhodnější místo
27.09. 20:08 Mirda  RE: Jen několik poznamek....
26.09. 11:14 google  Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
26.09. 11:28 google  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
26.09. 11:34 Sam Ting Wong  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
26.09. 14:13 Karel z Čech  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
26.09. 15:40 Mirda  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
28.09. 08:13 pietroo  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
28.09. 13:11 google  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
28.09. 18:24 jansmith1984  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
29.09. 21:43 pietroo  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
26.09. 16:22 Rene Bartosek  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
26.09. 19:40 Vodník  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
26.09. 20:02 Rene Bartosek  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
26.09. 20:08 Vodník  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
27.09. 00:37 Rene Bartosek  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
27.09. 01:10 Vodník  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
27.09. 06:09 Rene Bartosek  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
28.09. 00:01 Mirda  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
26.09. 15:38 MedaBeda  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
27.09. 21:45  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
28.09. 16:08 MedaBeda  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
29.09. 03:23 marenka  RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu
26.09. 12:13 runner  Holt demkracie
26.09. 13:14 Miroslav Yamato  S podstatou článku souhlasím
26.09. 13:52 jean.laroux  RE: S podstatou článku souhlasím
26.09. 16:31 hestroy  RE: S podstatou článku souhlasím
26.09. 16:36 hestroy  RE: S podstatou článku souhlasím
26.09. 13:15  link
26.09. 13:33 šimon  No
26.09. 13:48 DavidZ  RE: No
26.09. 14:19 Jirka R.  Svoboda slova vs. Rising of a Big Brother
26.09. 14:06 jean.laroux  RE: No
26.09. 15:24  RE: No
26.09. 18:40  RE: No
26.09. 15:33 MedaBeda  Výrok, který zřejmě vstoupí do dějin
26.09. 23:13  RE: Výrok, který zřejmě vstoupí do dějin
28.09. 20:09 MedaBeda  RE: Výrok, který zřejmě vstoupí do dějin
28.09. 20:33 Jiří Koubek  RE: Výrok, který zřejmě vstoupí do dějin
29.09. 23:44 Rene Bartosek  RE: Výrok, který zřejmě vstoupí do dějin
26.09. 17:14 Jadawin  Svoboda slova
26.09. 18:10 google  RE: Svoboda slova
27.09. 09:40 brekeke  RE: Svoboda slova
27.09. 12:53 google  RE: Svoboda slova
27.09. 13:19 Aja  Cas sluhu,
27.09. 14:57 Rene Bartosek  RE: Cas sluhu,
26.09. 18:01 G3  Ten časopis lze stáhnout
27.09. 17:55 Bruce the Spruce  RE: Ten časopis lze stáhnout
28.09. 08:15 Cerw  RE: Ten časopis lze stáhnout
01.10. 13:48 Mirda  RE: Ten časopis lze stáhnout
01.10. 15:05 mtk  RE: Ten časopis lze stáhnout
03.10. 22:11 Mirda  RE: Ten časopis lze stáhnout
05.10. 15:45 mtk  RE: Ten časopis lze stáhnout
05.10. 17:49 Mirda  RE: Ten časopis lze stáhnout
26.09. 18:09 brekeke  VIDEO
26.09. 18:30 Mastros  Obavam se
26.09. 18:53  Trestní oznámení na Zvědavce
26.09. 19:57 Rene Bartosek  RE: Trestní oznámení na Zvědavce
26.09. 21:07 Mirda  RE: Trestní oznámení na Zvědavce
26.09. 21:51  RE: Trestní oznámení na Zvědavce
27.09. 00:54 Rene Bartosek  RE: Trestní oznámení na Zvědavce
01.10. 12:46 Mirda  RE: Trestní oznámení na Zvědavce
26.09. 22:10  RE: Trestní oznámení na Zvědavce
26.09. 22:56  RE: Trestní oznámení na Zvědavce
28.09. 18:54 Kadence crazy  RE: Trestní oznámení na Zvědavce
30.09. 20:54 MedaBeda  RE: Trestní oznámení na Zvědavce
27.09. 10:28 BazookaJoe  Neviem, kam sme sa to dostali...
29.09. 04:37 Letecky ynzenyr  RE: Neviem, kam sme sa to dostali...
29.09. 20:11 MedaBeda  RE: Neviem, kam sme sa to dostali...
27.09. 19:09  Na teto adrese najdete uplne VSE dobre vedeti a cisti ne jen zbrblati
29.09. 04:28 NWO s. Hana Doubkova  V souladu se zionistickymi smernicemi NWO,
01.10. 13:22 Mirda  RE: V souladu se zionistickymi smernicemi NWO,
29.09. 08:25 jean.laroux  Dotaz
01.10. 13:35 Mirda  RE: Dotaz

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

20

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 38 čtenářů částkou 6 856 korun, což je 20 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I mainstream začíná přiznávat, že očkovací utrejch COVID ZPUSOBUJE08.12.21 20:39 Británie 3

Vystrašiť mutací a napíchat! 08.12.21 13:38 Česká republika 0

Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů08.12.21 04:44 Česká republika 1

Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie08.12.21 04:22 Evropská unie 0

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 3

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 4

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
22,46 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,73 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
24,40 Kč
100 japonských jenů
19,77 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
6,97 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 116,80 Kč
1 unce stříbra
503,82 Kč
Bitcoin
1 118 346,31 Kč

Poslední aktualizace: 9.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 895