Diskuze k článku

Topolánek jako druhý Viktor „Čistič“?

Příspěvků 42

9.9.2008 8:09

Morava a spol.

kuzelkx 88.?.?.?

Ptám se-Kdo je to Morava? Jak se dostal do poslanecké sněmovny?Měl tolik preferenčních hlasů-od koho?Byl na tzv. "volitelném místě"-kdo ho tam dal?Jak může hlas tohoto poslance rozhodovat o ekonomických změnách v naší zemi? Jak může hlas tohoto a jemu podobných poslanců rozhodovat o politice našeho státu? Jak může hlas tohoto a jemu podobných poslanců rozhodovat o umístění něčeho na našem území? Jak může hlas tohoto poslance rozhodnout o nevratných změnách v našem zdravotnictví,energetice,důchodovém zabezpečení .....?
Výsledkem mnohaletého pozorování úrovně a kvality naší politické reprezetace docházím, bohužel, k jedinému závěru. Nutno volit komunisty. Jedině strach z těchto lidí může zbylou - snad ještě nezkaženou - část našich zástupců (samozřejmě mimo lidovce) přinutit ssebou něco udělat. Pan Kroupa pro úroveň naší politiky již teď udělal víc, než většina prominentních politiků po "sametu".

170179

10.9.2008 1:58

RE: Morava a spol.

Hugof 81.?.?.?

Reakce na 170179

Z prezentovaného v médiích jsem nakonec vyrozuměl, že Viktorem čističem měl být Topolánkovi právě neonácek Morava (libující si kromobyčejně v Thor Steinar Weares a - jak ukázala Nova - přesně takto i jednající). To, že Topolánek oblibuje českou neofašistickou scénu je známo již od jeho extempore mit das Fräulein Edelmann a jeho zalíbení v klasických rčeních typu: "... danach kommt der Tag..."

Fakt, že označil Moravu, jako "nevinnou oběť zlých Tlustého úkladů" tento můj pocit jen utvrzuje! Kdo bude Topolovi jeho žumpu promíchávat, když mu vemou Moravu?

... Tlustým si sice mnoho jistý nejsem, ale je pravda, že byl jediný z gangu, kdo zapochyboval veřejně o "čistotě modrých úmyslů" v době, kdy modráci přesvědčovali veřejnost o smysluplnosti reformy státních financí. Skutečnost dává Tlustému zapravdu a potvrzuje jeho námitku, že nejde o oživení ekonomiky, ale její zakonzervování v setrvalé defenzívě, jen s lepšími vyhlídkami zisku pro Topolánkovy sponzory...

170236

9.9.2008 8:29

.

cyp 195.?.?.?

Mocipáni moc dobře ví, že ODS je ve sračkách, Topolánek odvedl svoji práci a dostane svoji trafiku, lidem se předhodí nový předseda, o kterém bude stádečko přesvědčeno jak je čestný, k tomu se Tlustý hodí dokonale, protože mu ODS už dlouhou dobu vytváří pověst Mirka Dušína, ale nenechme se zmást, je to stejný šmejd, jako celá ODS. To už tady bylo, že se "zlý" premiér vyměnil za "hodného", který se nakonec ukázal úplně stejně. Ano, mám na mysli křišťálově čistého nádražáka Grosse. Stádečko jim na to zase skočí, zvolí si toho hodného pána, který tak vehementně bojuje se zlem v politice a měsíc po volbách už bude stádečko zase remcat, co je to tam zase za šmejda. Jestli by nebylo lepší, kdyby žádný Jan Hus, Jan Žižka, Karel IV, atd. vůbec neexistovali a my jsme byli součástí Německa, protože výše zmiňovaní se musí obracet v hrobě. To co české stádo provádí je urážka těchto lidí.

170181

10.9.2008 2:12

RE: .

Hugof 81.?.?.?

Reakce na 170181

Mnoho do jejich kamádšoftů nevidím, ale Klaus patrně patří do "protivné frakce" ke kumpačce Topolánkově. Patrně právě Topolánkova klika (dle toho, co se snažím z té žumpy pochopit) s Langerem dlouhodobě připravuje Klausův politický pád. Mnoho jsem nepochopil jejich podporu Klause v posledních prezidentských volbách, když Švejnar měl být právě americkým koněm pro českou politiku, ale o to více mě zaskočilo právě to, že byl Švejnar delegován komunisty a ČSSD...

Popravdě vám dávám silně zapravdu - Topolánek už začíná být pro své lutkáře docela kontraproduktivní! [velký smích]

Chce to nového maňáska - třeba jenom testujou reálprůzkum veřejného mínění a když stádo Tlustého nezkousne, rehabilitujou z rudé do modré (fialová je hnědé hodně podobná) profesora Michigan University a trojana CFR a Trilateral Commission: Jana Švejnara! [chechtot]

170237

9.9.2008 8:57

Topolánkův projev

Blue litr (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Tak jsem si poslechl ten slavný projev na sjezdu zelených.
Fascinuje mně, jak ve snaze očernit novináře premiér využívá svých dětí jako obětí mafiánských praktik.
Dětí, které stejně jako manželku podvedl. Najednou jsou mu dobré.
Vskutku vzor ctnosti nám tu bude vykládat o morálce.

170184

9.9.2008 10:05

RE: Topolánkův projev

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 170184

On se Klaus nemýlil, že Topolánek je falešný a prázdný. Ale to je vlastně většina, co se cpe do politiky.

170187

9.9.2008 10:55

RE: Topolánkův projev

Filozof 212.?.?.?

Reakce na 170187

Četl jsem v době tzv. Perestrojky, zajímavý článek nějakého sovětwského soudruha, kde hodnotil události při přebírání moci v SSSR po tom, co odklidili Chruščova. Proč padla volba na Brežněva. - Připadal jim prý nevýrazný, šedivý aparátčík, bez velkých vazeb a vlivů na tehdejší vlinvou kremelskou kliku. = Věřili, že tahle klika ho udiriguje a bude jeho prostřčednictvím skrytě vládnout. S krátce po příchodu k moci se ale vymkl "kontrole"

Jakoby ty šedé, přihlouplé nevýrazné myši vyhovovly všem režimům

170190

9.9.2008 22:30

RE: Topolánkův projev

ladislav kocman kocmanladislav (zavináč) seznam (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 170190

Zajímavé spíše je, že ti,kteří jsou označováni jako šedé myši ,jimi prakticky ve všech případech najednou přestávají být.Není to více než trochu divné?Tento výrok tvrdí,že do čela jsou vybranými vybíráni blbci.Vybraní by blbce nezvolili,protože musí vědět,že s blbcem se jednat nedá.Ledaže by byli blci sami. Myšlenka výběru šedých myší je prostě nesmyslná,někdo si ji vymyslel.Proč, to je jeho problém.

170228

9.9.2008 10:56

RE: Topolánkův projev

horus 86.?.?.?

Reakce na 170187

Jsem si skoro jistý, že se to přihodilo při jednom z jeho projevů, vytvořených zřejmě za pomocí sympatika, v televizi. Je to legrační, ale v jedné chvíli jsem měl pocit, že to je člověk, ovšem vzápětí se mně jevil jako padělatel dispozicí, jako opička. Omlouvám se všem jeho příznivcům, ale alfasamec stáda chamtivých primátů posedlých démonem mamonu jistě bude člověk i když na lidoopa je si mnohem více podobný. Zřejmě tuto nehodu má na svědomí mocná proradarová lobby, která jako zcela zanedbatelný jev své vzpoury, vrátila svůj i jeho vývojový cyklus a poslala ho po jiné vývojové větvi, na které teď dokáže, všem na očích, spokojeně viset hlavou dolů.

170191

9.9.2008 9:30

ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

Koumeles 83.?.?.?

Proc, protoze se mi znich nejmene zveda zaludek. Je to hrozny, ale je to tak. CSSD- nekdy si rikam, ze bych jim to i hodil, ale pak uvidim Ratha, Paroubka, nebo Zaoralka a je mi to jasny. Bez nich mozna... KDU-CSL-moc slizu, KSCM-bez komentare, uz meli moznost, SZ-banda idiotu.

170186

9.9.2008 11:21

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 170186

Hmm a já zase vidím nejvíce toho slizu právě u ODS!
Stačí kouknout na Hrad .
A také je dobré se kouknout na roli hradního pána v rozkradení republiky bolševiky a jejich rodinami v letech devadesátých. [bliji] Komunisté dobře věděli ,proč mu v prezidentských volbách dali hlas!
Takže otázka koho volit by se dala shrnout do dvou slov: Babo raď!

170192

10.9.2008 10:03

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

Koumeles 83.?.?.?

Reakce na 170192

Podivej se na Lidovce, jak dlouho jsou permanentne ve vlade? Ti by se zarazili maximlane v koalici se samotnym satanasem, ale pak by to volicum urcite nejak vysvetlili...takove to lidovecke klickovani, pred kazdymi volbami se nenapadne primknou k vitezi. Sice neco odsouhlasi, ale pak se distancuji. Uz samotnej Capek ve svem dopise, pise(ted mi vypadlo komu) ale jedna se o dopis k probihajici volbe presidenta. Je tam jedna veta, ktera to vystihuje. Lidovci se chovaji tradicne slizce. [smích] ...k tem hlasim s komunisty. Dnesni strany s nemi nemluvi, ale hlasuji s nimi o sto sest..

170251

9.9.2008 11:39

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 170186

Pane Koumeless, to je dobře, že volíte svazáka Topolánka a další bolševiky z ODS. To k vám přesně sedí... Jen tak dál... Ještě že tu máme tu demokraci, že? [chechtot]

170193

9.9.2008 13:07

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 170193

Zdravím pane Hestroy.
Myslím ,že ta ironie (a osobní "šťouch"[mrknutí jedním okem]) od Vás vůči panu Koumeles byla celkem zbytečná.Každý má právo na svůj názor a má i své svědomí podle kterého jedná. Pravda,ne každý má mantinely tohoto svědomí nastaveny stejně.A jsou i takoví,kteří to své svědomí pojímají dost velkoryse.
Nicméně pokud si někdo myslí ,že ODS je to pravé ořechové,no pámbu s ním.Mě osobně celkem dost zaráží ,že někteří lidé profilující se tady jako pravičáci,zásadní antikomunisté a ochránci demokracie ,volící ODS, blahoskloně přehlížejí bolševíckou historii této strany i její bolševícké kořeny.
Že jim nevadí její zakládající otcové,či její činnost v letech devadesátých.Že jim nevadí jejich členská základna ,či funkcionářský potenciál namnoze se rekrůtující z komunistických rodin,že jim nevadí ti různí Zielencové,Rumlové ,Nečasové,Kočárníci,Dybové, Stráští ,Kovářové,Tlustí, Třískové Topolánci a celá ta rudá pakáž,která tuto stranu založila a která má na její běh dodnes zásadní vliv.
S údivem hledím na naivitu těchto voličů pro které každý bolševík převlečený v modrém je ten správný chlapík,pravičák a demokrat. [zmaten] A všem , kdo toto zpochybní okamžitě nasadí psí hlavu - koho jiného,než právě toho bolševika. [velký smích]
Jim možná uniká jedna zásadní pravda.Tak jako neexistuje něco ,jako bývalý černoch, je nemožná existence něčeho ,jako je bývalý komunista.A že vlk se v beránka nepromění,byť by se třeba desetkrát vyválel ve vápně! [naštvaný]

170197

9.9.2008 23:31

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 170197

A tak napište, co si koupíte za to "pravé ořechové", za "nebolševickou historii strany", za "nefunkcionářský potenciál"...............
Já myslím, že houno.
Dneska Vám stát sebere 50% z výdělku a tak sundejte psí hlavu a volte ty, co chtějí snižovat daně. Za ty peníze si můžete něco koupit.
Jo a čím méně stát vybere, tím méně politik a úředník rozkrade.

170234

10.9.2008 10:04

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 170197

Také zdravím, pane Takyjeden. Díky, že jste to tak hezky rozepsal. Jinak, s panem sionistou Koumelessem mám velmi vřelý vztah a myslím, že si vzájemně velmi dobře rozumíme [chechtot]

170252

9.9.2008 20:32

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 170193

No, jak říká můj kamarád, s jehož názorem víceméně souhlasím: "je to jedna banda, kradli a budou krást skoro všichni. Pro mě je nejdůležitější, abych měl co nejnižší daně a podle toho volím."

170220

9.9.2008 21:00

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

Dan Kučera 85.?.?.?

Reakce na 170220

Bohužel má každá strana 2 mince. Jestliže vybíráte podle daňových slibů, možná by jste si měl pohlídat, aby Vám ta Vaše modrá parta do jedné kapsy pár drobných nenasypala a z druhé Vám současně plný měšec nevytahovala. Jinak jste jen za hlupáka a pro ně dojná kráva.

170222

9.9.2008 21:51

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

Dan Kučera 85.?.?.?

Reakce na 170222

Omlouvám se, samozřejmě jsem myslel, že každá mince má dvě strany.

170224

9.9.2008 23:37

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 170222

No a co asi si "hlídají" ti, co neuvažují jako pan Vanquard.......
raději nemyslet.

170235

10.9.2008 2:27

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

Hugof 81.?.?.?

Reakce na 170222

... viz Reforma státních financí, aneb "Jak dno nepříliš prohloubiti a přesto z vlastních voličů za jejich exaltovaného potlesku z jejich do vlastních kapes co nejvíce nasypati!"... [velký smích]

170238

9.9.2008 21:51

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 170220

bude mít nižší daně ale až julínek protlačí "reformu" tak jim zplatí i s úrokama [bliji]

170225

10.9.2008 8:02

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 170220

Aha,takže jinak řečeno zásady ,přesvědčení jsou na nic - vol to,co ti nejvíce vynese.
Myslím ,že už jsem (nejen) Vás pochopil.
Ve všem. [smích]

170248

10.9.2008 9:58

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 170248

Odvolávat se v české politice na přesvědčení a na zásady? [chechtot]

170250

10.9.2008 11:22

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 170250

Nuže,já neměl na mysli pouze tu českou politiku,ale jaxi obecně život vůbec.Všude na světe. [smích]

170256

10.9.2008 17:16

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 170256

Ale já jsem psal konkrétně o české politice, ne o životě obecně a vůbec, všude na světě, ráčil-li jste si všimnout...

170266

10.9.2008 10:17

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

Koumeles 83.?.?.?

Reakce na 170248

Ted jste pochopil 99% volicu. Bud mi jde o davky, nebo o snizeni dani, nebo o zvyseni dani( at to ty bohaty pekne obere) nebo o znarodneni, nebo mi jde o mir a lasku a kyticky a at jsme na sebe hodni. Nebo je to tak ze zvyku.

170254

10.9.2008 10:14

RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil

Koumeles 83.?.?.?

Reakce na 170193

To mi pripomnelo vtip....Koho volis? Ja, komunisty. To mi je jasny, ale v ktere straně... [chechtot]

170253

9.9.2008 13:48

Nehnevajte sa

Gibi z Wilsonova 195.?.?.?

ale ja tam vsade nevidim "rudou" alebo "jinou pakaz". Vidim stale tych istych ludi. S tym istym vzorcom myslenia a je jedno, ci su hnedi, kockati, cerveni alebo lilavi. Prosto je to druh istych ludi, takych istych a rovnakych v kazdej dobe a kazdom rezime, ci uz totalitom alebo "demogratickom". Osobne milujem dielo Jaroslava Haska a ten to uz davno povedal za nas vsetkych aj tych, co sa tu rozhorcuju. Asi by sme sa mali napred zmenit vo svojom mysleni a dusiach, lebo tito "politici" su nase dusevne zvratky. Hovoria vela aj o nas samych. Bohuzial [naštvaný]

170200

9.9.2008 15:22

RE: Nehnevajte sa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 170200

Tento postreh je nutne rozmnozit a polepit predvolebni kandelabry

170207

9.9.2008 14:03

Kdo s čím zachází, tím také schází

záře 195.?.?.?

Z ledna 2008:

(Langerova) novela počítá s tím, že by při vyšetřování úplatkářství pomáhali zvláštní policejní agenti.

Úkolem protikorupčního agenta je podle Langera infiltrovat se do "prostředí, kde existuje podezření z korupce, a toto prostředí se skrytou identitou mapovat, odhalovat trestnou činnost, shromažďovat důkazy".

[smích] [překvapení] [smích]

170202

9.9.2008 22:36

RE: Kdo s čím zachází, tím také schází

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 170202

>Z ledna 2008:
>
>(Langerova) novela počítá s tím, že by při vyšetřování
>úplatkářství pomáhali zvláštní policejní agenti.

>
>Úkolem protikorupčního agenta je podle Langera infiltrovat se
>do "prostředí, kde existuje podezření z korupce, a toto
>prostředí se skrytou identitou mapovat, odhalovat trestnou
>činnost, shromažďovat důkazy".
>
> [smích] [překvapení] [smích]

Důkazy se uloží do archivu a až se to hodí, tak se vytáhnou nebo v archivu zůstanou, bude-li podnikatel řádně přispívat do stranické pokladny na volební a přesvědčovací fond.
Jinak - bez peněz - se u nás politika dělat nedá, když v parlamentě je stav 100:100.

Někteří poslanci jsou vrtkaví, nevíte s jakou náladou ráno vstavou a tak by snadno mohla koalice a s ní i vláda padnout. Proto je nutné správné hlasování podpořit finanční injekci a pokud to nezafunguje, tak nějakým shromážděným důkazním materiálem. Vesecká nemůže všechno uhlídat a do některých záležitostí ji není vhodné zasvěcovat.

Vždyť bez informační součinnosti tajných služeb, které dodávají našim státníkům potřebnou přesvědčovací dokumentaci, bychom třeba ještě ani dnes neměli zvoleného prezidenta.
Pochopitelně, pokud nějaká novinářská hyena zveřejní informace o zaužívaných pracovních postupech, tak je nejlepší nic nevědět a nikoho neznat, chování lotra hlasitě odsoudit a pak ho usadit do vhodné trafiky.
Vložený obrázek

170230

9.9.2008 18:15

Uz by s tim meli neco

Kadence crazy 154.?.?.?

udelat aby obcani v cesky kotline nakonec nemeli jen holou (_!_) , ono takovych ukazek ctnosti jakou je Topolanek je v cesky kotline uz jak nasranejch a futr pribejvaj ....... [bliji]

170217

10.9.2008 13:34

ODS

Lahinch lahinch (zavináč) email (tečka) cz 62.?.?.?

ODS je zdaleka nejhorsi strana, bez konkurence,
coz je, vzhledem k urovni ceske sceny, co rict.
Pritahovala grazly od dob sveho vzniku (Salzmann, Jonas, Kocarnik, Triska, Macek, Koukal ..) a pritahuje je dodnes (Dalik, Topolanek, Vondra, Bem, Langer, Julinek ..). Jeji podil na rozkladu ceske moralky je smutnou skutecnosti, se kterou se ale srovnavam lepe, nez s vlastizradou, ktere se dopousti, nazvdory narodnim zajmum i vuli, soucasna vlada. Budovanim americke radarove zakladny se totiz Cesko dostava mezi spolupachatele bezpravi a sikanovani na globalni urovni, mezi staty jako Gruzie, Albanie, Ukrajina. Cesko (diky Topolankove vlade) hraje hru ktera neni jeho, nema zapotrebi a ktera ohrozuje svetovou bezpecnost.

170260

10.9.2008 18:42

RE: ODS

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 170260

Tak, tak [oči v sloup]

170272

10.9.2008 19:46

RE: ODS

Lamber 89.?.?.?

Reakce na 170272

Jasně tak volte toho oranžového RaJ agenta - díky nechci.Z mého pohledu je naše rádoby pravice menšim zlem.
jo a to ,že začala aspoň s připravou penzijni reformy to bych viděl pozitivně (snad od 1.1.2010),protože jinak se většina dnešnich třicátníků půjde v důchodu pást ....
P.S. tak teď mě kamenujte [smích]

170277

11.9.2008 8:45

RE: ODS

Robocrep 217.?.?.?

Reakce na 170277

>Jasně tak volte toho oranžového RaJ agenta - díky nechci.Z
>mého pohledu je naše rádoby pravice menšim zlem.

Tohle antiparoubkovství je prostě módní trend, stejně jako antikomunismus nebo boty crocs.

>protože jinak se většina
>dnešnich třicátníků půjde v důchodu pást ....

Jo jo, tyhle prognózy. Už se někdy vyplnily? Asi ne, co...
Navíc, proč by se chodili pást, vždyť nám tady přeci do tý doby přistěhovalci mají vybudovat ráj [chechtot]

170294

11.9.2008 12:54

RE: ODS

Lamber 89.?.?.?

Reakce na 170294

fajn módní trendy mě nezajímají,stačí chování a názory toho pána.
Antikomunismus a modní trend? - dobrej fór ....
To bohužel nejsou prognózi ale holý fakt - současný penzijní systém je dlouhodobě neudržitelný - otázka nestojí tak jestli se zhroutí ,ale kdy...
P.S. Pokud je Vám dnes mezi 20-30 tak budete v 65 (možná 70letech) civět jako Goro(pokud se ovšem na dobu důchodu sám nezačnete připravovat)
Doporučuji kromě psaní blábolů na Zvědavci doplnit ekonomické vzdělání v tomto směru a ten Váš smích možná přejde v lehké mrazení... [cool]

170308

12.9.2008 11:42

RE: ODS

Robocrep 217.?.?.?

Reakce na 170308

>To bohužel nejsou prognózi ale holý fakt

Takže vy píšete co bude za 40 let a neříkáte tomu prognóza ale fakta...
To zní skoro jako "s ODS na věčné časy a nikdy jinak"

>penzijní systém je dlouhodobě neudržitelný - otázka
>nestojí tak jestli se zhroutí ,ale kdy...

Jo, něco se zhroutí a něco jinýho vznikne. Tak už to bejvá.

>Doporučuji kromě psaní blábolů na Zvědavci doplnit
>ekonomické vzdělání v tomto směru a ten Váš smích možná
>přejde v lehké mrazení... [cool]

Ekonomický vzdělání mi umožní možná tak ochcávat zákony kvůli vlastnímu prospěchu, když už bych chtěl vidět do budoucna, tak bych preferoval futurologii. [mrknutí jedním okem]

170411

15.9.2008 17:50

RE: ODS

Lamber 89.?.?.?

Reakce na 170411

jojo je to k popukání...
píšete: Jo, něco se zhroutí a něco jinýho vznikne. Tak už to bejvá.
Snad by se to dalo přirovnat ke smrtelné nemoci kterou by jste odmítl léčit s tvrzením "že to nějak dopadne".
Dopadně to a věřte ,že tvrdě a právě na lidi kteří půjdou v té době do zaslouženého důchodu spoléhajíc se na stát tj."že to nějak dopadne"...pokud to politici nezačnou řešit a je mi jedno jestli budou zleva nebo zprava.
Ekonomické vzdělání a obecně vzdělání je pro mne způsob jak se dovědet víc,rozšířit obzory a znalosti.Rozhodně ne způsob jak "ochcávat zákony".Na tom mít prospěch ze vzdělání nevidím nic špatného.To si člověče pletete to je výmluva neschopných nebo líných proč to či ono nejde.
Vy jste se vším co vám nesedí hotov razdva,ale zrovna tohle téma se trošku složitější...
Futurologie je fajn,ale ta neporadí co s důchodem který bude 1/3 toho co budete potřebovat k žití.....
[pláč]

170644

10.9.2008 23:10

Panu Topolánkovi

Mariňák 90.?.?.?

bych poradil, aby si přečetl návod na očistu strany,který se jmenuje "Poučení z krizového vývoje".Pokud by pustila televize projevy soudruhů na sjezdu KSČ,než stranu po roce 68 vyčistili,tak by se možná některým lidem rozsvítilo. Vyvolávání čistek ve straně už tu bylo a kdysi to končilo to u prokurátorky Brožové-Polednové.Už se veřejně hřímá na sjezdech jiných stran na čistící téma, to už tu bylo také, ale to někteří Zelení nebyli ani na světě.Bohužel musím konstatovat, že předseda, který neví, co se v jeho straně děje, ať je to cokoli, nemůže být jejím předsedou.Vždy se divím, jak se všichni diví,o ničem nevěděli a jsou zděšeni. No mi teda taky!

170281

11.9.2008 14:51

Kauza Kubice aj.

Filip M 85.?.?.?

Pane autore, protože soud konstatoval, že se na prorůstání mafie do ČSSD nepřišlo, neznamená to, že tomu tak nikdy nebylo!!! Copak nevíte, že politici mají většinou soudce na své straně (u klíčových soudních procesů)? V naší politice nemůžete věřit nikomu a ničemu! A hlavně - zdá se, že neexistuje zájem vyšetřit Mrázkovu vraždu, respektive to úplně nejdůležitější, tzn. odhalit osnovatele té vraždy. Kdyby policie mohla, jistě by ty osnovatele dávno odhalila.

Je to smutné, ale zdá se, že mezi ČSSD a ODS existuje něco jako smír ohledně vyšetřování svých podvodů a kauz. Myslím to tak, že ódeesáci a socani při vzájemných změnách u moci se vždy tajně setkají a dohodnou se na "status quo", tzn. že se navzájem nebudou vyšetřovat. Protože kdyby tohle neplatilo, Langer a spol. by už dávno dotlačili (protiprávně, tzn. hrubým nátlakem) policii k řádnému vyšetření té kauzy(!). VždyŤ by se jim přece vyplatilo, odrovnat důkazy a následným odsouzením socany na desetiletí! Ale oni to nedělají. Proč? Viz výše.

Závěr: Podle mě u těchto kauz to většinou tak bývá, že pravdu mají obě strany - tzn. že socani se opravdu paktovali s mafií, ale ODS toho "nekale" využila před volbami. Stejně tak si myslím, že Čunek se opravdu dopouštěl finančních mafinací, ale že zároveň tu kauzu rozdmýchali socani v čele s Paroubkem a že měli velký vliv (nejenom) na tu bývalou Čunkovu sekretářku (vypadalo to tak). Pokračovat ve stejném duchu by se dalo i u jiných kauz.

Z toho jen plyne, že vysoká politika (domácí i mezinárodní) je mnohem mnohem větší špinavost, než si normální obyčejný občan dokáže představit. [bliji]

170321

Příspěvků: 42

09.09. 08:09 kuzelkx  Morava a spol.
10.09. 01:58 Hugof  RE: Morava a spol.
09.09. 08:29 cyp  .
10.09. 02:12 Hugof  RE: .
09.09. 08:57 Blue  Topolánkův projev
09.09. 10:05 Vratislav  RE: Topolánkův projev
09.09. 10:55 Filozof  RE: Topolánkův projev
09.09. 22:30 ladislav kocman  RE: Topolánkův projev
09.09. 10:56 horus  RE: Topolánkův projev
09.09. 09:30 Koumeles  ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
09.09. 11:21 Takyjeden  RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
10.09. 10:03 Koumeles  RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
09.09. 11:39 hestroy  RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
09.09. 13:07 Takyjeden  RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
09.09. 23:31  RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
10.09. 10:04 hestroy  RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
09.09. 20:32 Vanguard  RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
09.09. 21:00 Dan Kučera  RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
09.09. 21:51 Dan Kučera  RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
09.09. 23:37 Vratislav  RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
10.09. 02:27 Hugof  RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
09.09. 21:51 aristokrat  RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
10.09. 08:02 Takyjeden  RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
10.09. 09:58 Vanguard  RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
10.09. 11:22 Takyjeden  RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
10.09. 17:16 Vanguard  RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
10.09. 10:17 Koumeles  RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
10.09. 10:14 Koumeles  RE: ODS je jedina strana, kterou jsem kdy volil
09.09. 13:48 Gibi z Wilsonova  Nehnevajte sa
09.09. 15:22  RE: Nehnevajte sa
09.09. 14:03 záře  Kdo s čím zachází, tím také schází
09.09. 22:36 Karel z Čech  RE: Kdo s čím zachází, tím také schází
09.09. 18:15 Kadence crazy  Uz by s tim meli neco
10.09. 13:34 Lahinch  ODS
10.09. 18:42 hestroy  RE: ODS
10.09. 19:46 Lamber  RE: ODS
11.09. 08:45 Robocrep  RE: ODS
11.09. 12:54 Lamber  RE: ODS
12.09. 11:42 Robocrep  RE: ODS
15.09. 17:50 Lamber  RE: ODS
10.09. 23:10 Mariňák  Panu Topolánkovi
11.09. 14:51 Filip M  Kauza Kubice aj.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 102 čtenářů částkou 16 740 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Majitelka obchodu zakázala vstup očkovaným, hrozí obvinění z diskriminace 24.06.21 10:04 Česká republika 0

V průběhu 1 týdne zemřeli 4 piloti Britských aerolinek - shoda s očkováním je nepotvrzená23.06.21 23:03 Británie 2

Britové provokují v Černém moři23.06.21 16:55 Británie 0

WHO: Děti by zatím neměly být očkovány proti Covid-1923.06.21 09:54 Evropská unie 6

Chystajú sa protesty pred domami farmalobistov Krčméryho, Jarčušku a ďalších22.06.21 21:20 Slovensko 1

Demonstrace euroskeptického spolku Odchod proti žalobě EU na ČR a Polsko22.06.21 21:15 Česká republika 0

Jourová: EK nebude čekat na rozhodnutí soudu a začne trestat "neposlušné" státy hned22.06.21 18:27 Evropská unie 3

Jourová vymyslela Kodex, který od roku 2023 poskytne nástroj na ekonomickou likvidaci provozovatelů nepohodlných serverů22.06.21 12:09 Evropská unie 1

A už to jede: proti zakleknutí „českého Floyda“ se chystá demonstrace!22.06.21 11:14 Česká republika 3

Romea pláče: cikánský Floyd se (zatím) nekoná...21.06.21 22:30 Česká republika 5

Jan Hnízdil: Očkovací mašinérie ulhané vlády jede i přes úmrtí dál21.06.21 22:16 Česká republika 0

Prodejte své zdraví či život. Nabízíme 500 Kč21.06.21 19:56 Česká republika 5

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 8

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 10

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,29 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,13 Kč
Švýcarský frank
23,16 Kč
100 japonských jenů
19,18 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,60 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 813,93 Kč
1 unce stříbra
551,26 Kč
Bitcoin
693 828,97 Kč

Poslední aktualizace: 24.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 735