Diskuze k článku

Trestní oznámení na Karla Schwarzenberga

Příspěvků 60

11.7.2008 4:46

Na tohle jsem opravdu zvedav.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Samozrejme v mediich to splachnou do ..., ale na netu to bude trochu problem kopnout pod koberec. V kazdem pripade vitejte na palube pane Kadrman, cejch uz vypaleny mate stejne jako my. Akorat vy jste si vybral vskutku impozamtni velikost, tak tipuju pres cela zada. [mrknutí jedním okem] [smích]

165134

11.7.2008 5:53

no problema

laya custor (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Pokud se tato kuaza trochu rozmázne, objeví se na scéně něco zajímavějšího (např nečekaný poměr nejmenovaného politika s nejmenovanou miss), mezi tím se připraví maliličká změna ústavy, která vlastizradu změní na hrdinský čin a celé se to obrátí proti podavateli trestního oznámení. Přátelé, žijeme v demokracii, VĚTŠINA MÁ PRAVDU! (pochopitelně nemááá)

165137

11.7.2008 7:38

RE: no problema

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 165137

A co kdyby se k trestnímu oznámení přidalo spousta jiných občanů, nebo alespoň sdružení Zvědavce? Co potom budou dělat zaprodaná masmédia? Budou pořád "chytře" mlčet? A co Klaus? Budou občané podávat trestní oznámení i na něho za vlastizradu? Již nyní všude a veřejně tento největší zmrd národa samolibě prohlašuje, že smlouvu okamžitě podepíše, jen co ji schválí parlament. Vlastně by bylo na místě, když by občané pak hromadně podávali trestní oznámení i na všechny poslance. Upozorňuji, že když člověk podá trestní oznámení přímo na policii, tak je to ZADARMO. A toto trestní oznámení, napsané na Zvědavci, může sloužit jako přesný návod, jak ho napsat.

165139

11.7.2008 9:36

RE: no problema

djb 194.?.?.?

Reakce na 165139

Aby se pridalo obcanske sdruzeni Zvedavce, je s prominutim, blbej napad. To totiz skonci v novinach, pokud vubec se o tom napise, slovy: "a s vyjimkou antisemitskeho a xeonofobniho extremistickeho sdruzeni zvedaevc.org zadne protesty proti smlouve podany nebyly". tecka."
Tady nejde o to, ze ta veta je nepravidva, ba lziva, tady de o to, ze ta veta jde napsat s odkazem na nejakej clanek na hranici lidskeho nepochopeni.

Aby se pridalo vice jinych obcanu je vyborny napad. Klidne i se sdruzeni zveavce, ale ne pod vlajkou sdruzeni.

Ja se rad k hormadne zalobe, klidne i individualni jen za sebe, pridam, ale neporadi nekdo, neslo by to jeste vybrousit?

M.Kadrman se ohani hlavne narusenim bezpecnosti, ale oni to preci podepisuji, "aby se nase bezpecnost zvysila", to asi neprojde. Mozna pokud da dohromady dukladny dukazni material od US odborniku o pochybnosti funkcnosti systemu etc.

Neni tam nejaky ustavni rozpor? Napr. veskery zdroj moci je lid, pred volbami ani slovo, lid je proti, mandat neni, smlouva tedy neplatna, nebo tak neco.
Lze vubec podle ustavy takovou smlouvu uzavrit?
Nejsem bohuzel pravnik.

Jo a co by se libilo jeste vic me a co je legalni, mozne, jenze by to chtelo alespon stovku lidi.

Prohlasit, ze podle zvykoveho prava vyhlasujeme obcanskou neposlusnost, nebot vlada rozhoduje bez naseho mandatu a do usporadani referenda neplatime dane.
na to je narok, zvykove pravo na obc. neposlusnost mame.

Rizika? vlastne zadna, pokuta u financaku za prodleni. De o to sehnat maximum lidi, co tohle prohlasi a plati dane sami za sebe.

165158

11.7.2008 10:27

RE: no problema

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 165158

Vlastně bych jako nejslibnější z právního hlediska viděl skutečnost, v trestním oznámení neuvedenou ale několikrát zmiňovanou jinde, že Ústava ČR nepředvídá možnost trvalého umístění cizích vojsk na území ČR. Státní úředník smí jednat jen v rámci zákonů, a tady je zcela zřejmě mimo rámec. Týká se to i vlády i parlamentu, pro tu smlouvu je pravděpodobně zapotřebí ústavní zákon.
Co se týče "zájmů všeho lidu", to je vágní a dá se to libovolně ohýbat. Překročení pravomocí daných ústavním zákonem je věc úplně jiná.

165160

11.7.2008 11:48

RE: no problema

xmann 217.?.?.?

Reakce na 165160

Trvalé umístění vojsk to podle té smlouvy není. Je tam oboustranná výpovědní lhůta 2 roky. A i kdyby se jednalo o trvalé umístění, tak se nedá jednoznačně říct, že by to bylo protiústavní. Čl. 39 odst.3 pouze říká, že k přijetí usnesení o souhlasu s pobytem ozbrojených sil jiných států na území ČR je třeba nadpoloviční většiny všech poslanců a nadpoloviční většiny všech senátorů. Nikde není rozlišen trvalý nebo dočasný pobyt. To je obecně problém naší na rychlo sepsané ústavy, že nejde moc do detailů a "klouže" po povrchu. I když mě osobně se to velmi příčí, tak ta smlouva je z právního hlediska napsaná dobře a není nijak napadnutelná. Souhlasím s tím, že pod čl.2 Ústavy si lze představit v podstatě cokoliv... Lid je zdrojem veškeré státní moci - jeden může tvrdit, že to u nás zdaleka neplatí, druhý zase namítne, že jo..
Teď ještě něco ke kolegovi výše, že by bylo možné smlouvu prohlásit za neplatnou. Nebylo. V konečném důsledku bychom takhle mohli postupovat u každého zákona, který neměla daná strana v předvolebním programu, což by vedlo k neuvěřitelnému chaosu. Dám příklad. Vláda si uprostřed volebního období řekne, že novelizuje silniční zákon. Řidiči si řeknou, že to nebylo v jejím volebním programu a novelu budou ignorovat.. Důsledky si domyslíte. Tato smlouva je prostě z ústavně-právního hlediska legální, pokud tedy projde Parlamentem a podepíše ji prezident. S tím nic nenaděláme, kdybychom se rozkrájeli. V otázce legitimity už je situace jiná, s tímto pojmem však naše ústava příliš nepočítá. Když to dovedeme do důsledku, tak v podstatě Ústava nebyla přijata legitimním způsobem, protože ČNR měla mandát pouze pro shválení ústavy ČR v rámci federace, ne samostatné republiky...
Právo na odpor je zakotveno v čl.23 Listiny, ale tenhle pojem je ještě více vágní než např. "zájem všeho lidu". Navíc o tom, co je legitimní odpor nakonec rozhoduje vítěz [mrknutí jedním okem]

165174

11.7.2008 15:00

RE: no problema

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 165158

V dobe podpisu se bezpecnost CR podle vseho spise snizila.
http://www.atmonline.cz/news/2008/cervenec/110708b...

165189

11.7.2008 23:24

RE: no problema

djb 194.?.?.?

Reakce na 165189

To je zajimave, hlavne ten obrat od nesmyslnosti radaru bez raket po potrebe radaru i bez raket. Ja byt clen vlady, bud bych se hanbou propadal, nebo vynasel podobne vyroky v zachvatech smichu.

Nicmene, podle odpovedi vyse se zda, ze pravne to bude ciste.

Zkusim si jednu konspiraci ad hoc, jako to zde dela kolega HavluvK.P. [chechtot] Neni to ale pro lidi, pro ktere vyvoj zbrani skoncil kulkou a vetsi kulkou s vetsim bouchnutim.

Resili jsme kdysi cim je radar v brdech vyjmecny. Rusky prostor je monitorovan dostatecne, podobna zarizeni jsou snad nekde v Japonsku etc.

Military.CZ pisi ze teoreticke vyuziti projektu HAARP umisteneho na Aljasce je napr. naruseni magnetosfery a tedy lokalni "vypnuti" ochrany Zeme pred tvrdym kosmickym zarenim. Ma to hacek, je potreba mit protipolove zarizeni.
No a ted se podivejte na mapu co lezi mezi Aljaskou a Ceskou Republikou... eh Rusko?

Porovnani obou zarizeni technicky samozrejme kulha, zatim.
HAARP: 13 hektaru, 180 anten, pasmo 2.8 az 10MHz, vykon 3.6MW, po zesileni pomoci ionosfery az 3.6GW

"nas XBR" zabere 150x150m ale zastavena plocha nejmene 7 hektaru(takze misto na analogii by bylo), str.efektivni.vykon 0.17MW, pulzni okolo 10MW, asi, kmitocet je uplne jinde 8-12GHz

Samozrejme treba presne tohle potrebuje HAARP na druhou stranu to nevim, ale je to celkem jedno. Je dobre znamo, ze radar se ma po prestehovani prestavet a v prubehu let se to muze cele dal zvetsovat(nove hrozby...). Jeho nynejsi parametry nic nevypovidaji o vyslednem projektu.

No, celkove pouhy pohled na mapu, jeden radar v CR druhy na Aljasce a hypoteticka moznost, ze by to jednou vypinalo nad Ruskem magnetosferu by me asi, byt v Moskve, pomerne hodne, stvala.

165217

12.7.2008 2:42

RE: no problema

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 165217

Experiment ve velkem s ionosferou? Pravda, kdyby nekdo na nejaky cudlik napsal nemackat udela to diru do vesmiru, vzdyckly se najde pablb, ktery to musi vyzkouset a pak bude zblebtat neco, ze on nevedel nemyslel... [pláč] [naštvaný] To, ze NEMYSLEL je treba lehce zvyraznit. [mrknutí jedním okem] Jak znam Rusy nepochybne maji i pro takovy pripad alternativu, kdysi tady tusim Kevin psal neco o projektu Pandora. Vskutku vyhlidky do budoucna, blbcu verici na ziskani rozhodujici prevahy je snad cim dal vice.

165220

12.7.2008 8:10

RE: no problema

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 165158

Ale no tak djb, nemusíte to hned tak zhurta označovat jako blbý nápad.[oči v sloup] Mě by tedy zajímalo, zda by sdružení Zvědavce mohlo vyhrát soud v případě, kdyby třeba MFD napsala, že jsme antisemičtí, xenofobní a extremističtí. Přece není možné, aby mainstream kdekoho libovolně urážel, na to existuje taky nějaký paragraf- snad pro urážku na cti, nebo pro pomluvu, nebo tak něco. Ale jinak máte pravdu v tom, že o právních věcech víme úplnou gumu. Takže podávat trestní oznámení bychom mohli až teprve po důkladném rozboru s právníkem. A to všechno stojí peníze. Je to velmi pravděpodobné, že se dopouští zrádce kníže a potažmo celá souhlasící vláda vlastizrady a postupuje proti existující ústavě. Ale jistě to mají ty vládnoucí svině po právní stránce dobře ošetřeno, takže bychom tak jako tak neměli šanci. A nezanedbatelné není ani to, že s tím vlastně souhlasí i EU. Prostě v současnosti lid nemá šanci nikde na světě cokoliv prosadit, to není jenom náš případ.

165235

12.7.2008 9:30

RE: no problema

djb 194.?.?.?

Reakce na 165235

No, pravda, mozna jsem nemusel byt hned za hulvata, to vite, nebo spis nevite, odkud taky, ja jsem byl casto v prostredi nevybiravych mravu [chechtot]. Tak se Vam omlouvam s poklonou!
Nicmene, tohle je pro me prekazka.Podat zalobu, musel bych mit v ruce papir, kterymu bych veril, pod co se lze podepsat, aby to nebylo jen takovy gesto, "tady mavam papirkem." Neobvinuji Kadrmana z prazdnych gest. Treba to ma promyslene, ale ja do toho nevidim a neznam nikoho kdo by poradil a intuice rika, zakony budou na strane "vlady".

Co se tyce obranny proti narknuti z antisemitismu(eh, co to placam, spravne by se melo psat uřknutí z antisemitismu ) tu ma ted nadeji zkusit nezakladnam.cz. Proti nim je to vice nez trapne.

165239

11.7.2008 6:34

Vyborny...

rickey 24.?.?.?

..klobouk dolu..

165138

11.7.2008 9:11

RE: Vyborny...

Tom 24.?.?.?

Reakce na 165138

>..klobouk dolu..

... klobouk byl dole ...

Vložený obrázek

165147

11.7.2008 9:49

RE: Vyborny...

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 165138

Jako tah na politické zviditelnění určit ano, z pávního hlediska naprostý blábol. Pokud to stihnu, napíšu k tou o víkendu víc.

165156

11.7.2008 14:39

RE: Vyborny...

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 165156

Uz se na ten pravni rozbor tesim, v kazdem pripade v pravnim state se to mozna dostane i k soudu. Pokud to treba Nejvyssi statni zastupitelstvi nezarazi jako kauzu Cunek. Kdyz to vezmu kolem a kolem, tak se zacinam tesit na vyrocni zpravu ministerstva zahranici USA o CR. Za kolik bodu se to projevi pri hodnoceni pravniho systemu? A budou body se znamenkem plus nebo minus? [velký smích] [velký smích]

165191

11.7.2008 16:45

RE: Právo

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 165191

V této společnosti je právo postaveno na vymahatelnosti. Tedy je vlastně ničím. Vše musíte obhájit mocí nebo silou.
I když mě soused podvede, mé nároky jsou vymahatelné pouze z pozice síly státu.

Když vídeňský knížepán podepsal smlouvu, měl plné požehnání vlády - tedy moci – posvěceno zastupiteli – tedy „lidem“. Pokud to bude schváleno sebrankou z „voleb“, tak je to vlastně výkon z pozice moci „lidu“ (spekulativní průzkumy veřejného mínění od agentur „víme nejlíp“ jsou tak akorát…).

Problematický může být snad jen statut té budoucí paseky a faktická přítomnost džíájdžou u brdské lhoty, ale asi jen z ústavního pohledu, skutečné právo stále znamená něco jiného.

Pokud se má vymoci právo těch, kteří to nechtějí, bude se muset postupovat asi jinudy a tedy použít nějaký adekvátní tedy nepříjemný druh donucovacích metod…
Pokud jde o samotný akt vlastizrady, ten jde vykládat pouze v okamžiku, kdy víme co je vlast. V globálním světě je tento pojem nenaplněn. Trestat tedy za akt zrady směrem k vazalství půjde pouze v okamžiku změny tohoto stavu. Vazalství již reálně probíhá, toto jsou již jen další kroky prohlubující tento stav.
Můžeme sice požadovat po někom aby si řezal větev na níž sedí, ale myslím, že to tedy jen tak hned a dobrovolně neudělá.

165200

11.7.2008 15:03

RE: Vyborny...

Robocrep 217.?.?.?

Reakce na 165156

Z právního hlediska jsou naprosté bláboly vždycky nejúčinnější [mrknutí jedním okem]

165193

11.7.2008 8:01

Trestní oznámení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Také si pohrávám s myšlenkou,že si toto oznámení okopíruji a podám ho svým jménem na Policii ČR. Možná by nebylo od věci k němu připojit podpisy dalších lidí,kteří s tímto krokem degenerovaného šlechtice a potažmo součastné vlády nesouhlasí a jsou bytostně proti radaru . [cool]

165142

11.7.2008 8:21

Víc takových Martinů Kadrmanů!

WoTaN 195.?.?.?

Víc takových Martinů Kadrmanů!
Díky!

165145

11.7.2008 13:46

RE: Víc takových Martinů Kadrmanů!

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 165145

Těch je mezi komunisty a socany hafo.

165183

11.7.2008 15:31

RE: Víc takových Martinů Kadrmanů!

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 165183

Ono jich bude hafo i nekde jinde. Do dvou tretin naroda se komunisti a socani jaksi nevejdou.
http://www.blisty.cz/art/41561.html
Rekneme, ze delat prednasku z politiky svym klientum je ponekud neobvykle tema k ranni kave.

165192

12.7.2008 2:42

RE: Víc takových Martinů Kadrmanů!

DancanVlk 68.?.?.?

Reakce na 165183

At pocitam,jak pocitam,70% komunisti a socialisti dohromady nedaji,takze kdyz vezmu v potaz vas prispevek,mohu konstatovat jedine" komu neni zhury dano,v apatice nekoupi!"

165222

16.7.2008 15:07

RE: Víc takových Martinů Kadrmanů!

Soused 62.?.?.?

Reakce na 165145

To snad proboha ne !! Toho "studenta" znám. Jde jen o to, aby na sebe upozornil.

165513

16.7.2008 16:51

RE: Víc takových Martinů Kadrmanů!

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 165513

to je jedno. Sedne-li si Schwarzenberg za vlastizradu, účel tím bude splněn a to je hlavní.

165518

11.7.2008 9:40

Trosku se bojim ze to smetou a s vama zametou

Red 62.?.?.?

Zacina doba kdy takovyto odpor bude po zasluze (70% lidi vam urcite fandi) potrestan... Zacala doba cenzury kdy vsechna media jsou ovladana skupinou vyvolenych.Ted vyrazili i na internet a budou ho chtit uchopit do svych rukou.Mam obavu ze za chvilku zvedavec bude na blacklistu a misto vypnuti jeho autora (finance) ho vypnou mocni pod zastitou extremistickych nazoru... Pravda se nebude tolerovat

165153

11.7.2008 10:31

RE: Trosku se bojim ze to smetou a s vama zametou

IVAn 90.?.?.?

Reakce na 165153

Ta doba nezačíná, ta doba již dávno nastala! Komupak patří Google, komu ICQ? Pokud budete trochu pozorně sledovat diskuze na jakémkoli diskuzním fóru, sám ty najaté demagogy vysledujete. [mrknutí jedním okem] Zase se osvědčuje přísloví: "Není důležité zavírat ty, kteří mluví pravdu, je důležité přesvědčit ty ostatní, aby je neposlouchali!" [pláč]

165161

11.7.2008 11:28

RE: Trosku se bojim ze to smetou a s vama zametou

farin 89.?.?.?

Reakce na 165161

Souhlasim s tema diskuzema, to musi byt placeni agenti.
Pak tam bude urcite procento blaznu, kteri to maji jako virtualni svet.
No pusobi to na mne tak, ze si rikam takovi magori prece nemuzou existovat a jejich dost.

165173

11.7.2008 9:46

Trestní oznámení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Možná by nebylo od věci napsat tady článek, který by neznalé (mezi které se počítám) poučil o tom, jak se vlastně podává trestní oznámení, co to obnáší, co to stojí a další důležité body tak, abychom mohli začít využít svá práva, dokud tu ještě máme nějaké zbytky demokracie.
Osobně mě vždy odradila představa, že budu muset platit nějakého právníka, na což samozřejmě nemám peníze.

165157

11.7.2008 23:54

RE: Trestní oznámení

xmann 217.?.?.?

Reakce na 165157

Při podání trestního oznámení není právník nutný, žalobce je totiž státní zastupitelství, právníka potřebuje jen žalovaný a ten ho přinejhorším dostane zdarma ex ofo. Podání trestního oznámení na policii je navíc zadarmo...

165215

12.7.2008 3:01

RE: Trestní oznámení

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 165215

Nepodceňujte to. Dobře napsané oznámení nebudou moci smést se stolu lehce. Odfláknuté nebo dokonce, jak tady někdo navrhoval, doslova opsané oznámení, je naprosto chybný krok.

Je pravdou, že šetření je na policii, ale čím více důkazů vložíte do samotného oznámení, tím více budou muset popsat papíru, aby to mohli odmítnout.

Množství trestních oznámení podaných individuálně by mohlo systém docela příjemně zaskočit. [smích]

165225

11.7.2008 10:03

Hromadné trestní oznámení

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 89.?.?.?

Nic takového jako kolektivní podávání trestních oznámení v našem právním řádu nenejdete. To musí každý sám za sebe.

165159

11.7.2008 14:47

RE: Hromadné trestní oznámení

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 165159

Skoda v USA to jde.

165194

11.7.2008 15:24

RE: Hromadné trestní oznámení

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 165194

Pokud myslíte class action, to je něco úplně jiného.

165198

12.7.2008 7:28

RE: Hromadné trestní oznámení

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 165159

>Nic takového jako kolektivní podávání trestních oznámení
>v našem právním řádu nenejdete. To musí každý sám za
>sebe.
------
Mafiánské jednání vlády vyžaduje mafiánské řešení nápravy.
Vyhlašuji kód 1-2-3-3-3. Agent Mossadu si s tím jistě poradí.
Jiné řešení zatím nevidím. Nejsem si jistý, zdali je tohle přípustné na internetu, ale já to napíši:
Vražda na tyranu není zločin!

P.S.Tohle je pouze můj osobní názor a nemá nic společného s vydavatelem Zvědavce nebo s diskutujícími.

165231

11.7.2008 10:33

PNAC

smoke 194.?.?.?

A což takhle podat trestní oznámení za vlastizradu na Havla a Vondru za podpis pod dokumentem požadujícím celosvětovou hegemonii cizí velmoci, které má být dosaženo použitím vojenské síly?

165164

11.7.2008 11:27

LOGIKA PRORADARISTŮ

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

opsáno z B.Listů, autorem J.Rolčík, který tragikomické "myšlení" proradaristů trefně vysvětluje:

"1) Spojené státy oznámily svůj úmysl postavit 500 km od hranic Ruské federace radar s dosahem 6700 km.

2) Rusko na toto oznámení a následná jednání zareagovalo odmítavě a výhrůžkami. Proto:

3) je nutno zmíněný radar postavit"
Vložený obrázek

Vrchol stupidity vyznavačů kultu studené války.


Jel-li v tomto duchu i pan Schwarzenberg, tak potěš koště.

Kdysi se říkalo- doba je zlá. Já říkám- už hůř být nemůže.
Vložený obrázek

165170

11.7.2008 12:52

RE: LOGIKA PRORADARISTŮ

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 165170

>Kdysi se říkalo- doba je zlá. Já říkám- už hůř být nemůže.

Může. Na krku máme hospodářskou krizi nebývalých rozměrů, což potvrzují renovaní ekonomové jako Keneth Rogoff a Joseph Stiglitz. A až bude krize, určitě se najdou tací, kteří budou vědět kudy z ní ven. Válkou.

165176

11.7.2008 12:38

RE: LOGIKA PRORADARISTŮ

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 165176

však ta už zuří,ať chceme či ne [pláč]

165180

11.7.2008 12:54

RE: LOGIKA PRORADARISTŮ

nitram 213.?.?.?

Reakce na 165180

Válka, o keré je zde řeč zatím nezuří, jen doutná, alespoň zde.
Obávám se však, že ČR se stává rozbuškou její horké fáze. Tupá pasivita českých ovčanů přinese kruté probuzení z opojného snu před plasmovou televizí. [smích] [zmaten] [zahanbení]

165181

11.7.2008 13:27

RE: LOGIKA PRORADARISTŮ

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 165181

>Válka, o keré je zde řeč zatím nezuří, jen doutná,

Přesně tak. Zrovna nedávno řečnil na CRo1 nějaký bezpečnostní "expert". Že tu musíme mít US radar, protože naše republika je oblíbeným hřištěm Německa a Ruska. A hlavně před nimi nás radar ochrání. To jsem nestačil valit voči. Venku buzerují společné česko-německé policejní hlídky, na hranicích si mne nikdo nevšímá, Tesco plné Němců... a borci už se chystají na válku. "Ano, vážení občané, zatím proti nám nic nemají ale jen si počkejte. Musíme se na ně připravit, dřív než se oni připraví na nás. A nakonec...i vás si musíme trochu připravit. Abyste si nemysleli, že tu budeme mít v Evropě kdovíjakou idylku. Už ji máme moc dlouho."

165182

11.7.2008 11:24

Na jednu věc možná pan Kadrman ve svém oznámení zapomněl

Martin9 194.?.?.?

Veřejné ohrožení: totiž jakmile bude na našem území operovat zahraniční vojenská jednotka z USA, okamžitě se stáváme konkrétním terčem teroristických útoků islámských fundamentalistů. Teď mě může někdo zažalovat za šíření poplašné zprávy (a možná by vyhrál...). Do teď bylo naše angažmá na blízkém a středním východě z pohledu těchto fanatiků spíše marginální. Nyní se stáváme velmi významnou záminkou k útoku. Když si poslechnete, jak tito fanatici hovoří (např. nedávno zveřejněný snímek Fitna od holandského politika Wilderse) a odhlédneme-li od "uklidňujících" hlasů politiků, že vše je pod kontrolou a kolik prostředků bylo vynaloženo na naši bezpečnost, zbývá nám jen syrová realita stovek na hadry roztrhaných těl civilistů v některých evropských městech. Opravdu nechci šířit žádnou poplašnou zprávu, jen vyzývám k zamyšlení, zda je pro nás větší hrozba vypálená raketa z Íránu s jasným vojenským cílem nebo teroristický útok s cílem zabít maximum civilistů. Děkuji MK

165171

11.7.2008 19:02

RE: Na jednu věc možná pan Kadrman ve svém oznámení zapomněl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 165171

Tomu nevěřím. Ti "fanatici" nejsou hloupí a radar se jich netýká. Ten je proti Rusku. Z jejich hlediska je důležitější např. naše účast na válce v Afgánistánu.

Ta těla na hadry jsou přinejmenším zčásti výsledky false flags operations - tajné služby USA a možná i evropských států se nás snaží přesvědčit, že teroristé jsou důvodem k tomu, abysme se vzdali svobod ve jménu bezpečnosti.

165210

12.7.2008 7:24

RE: Na jednu věc možná pan Kadrman ve svém oznámení zapomněl

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 165210

Myslí Vám to:

>Ta těla na hadry jsou přinejmenším zčásti výsledky false
>flags operations - tajné služby USA a možná i evropských
>států se nás snaží přesvědčit, že teroristé jsou
>důvodem k tomu, abysme se vzdali svobod ve jménu bezpečnosti.
----
Třetí vypracovaná strategie k nastolení jedné světové vlády - globalizace - nutně potřebuje ke svému prosazení nepřítele. A to jsou: zatím neviditelní a nebo záměrně vytvořeni teroristi. Společnost se nejlépe ovládá strachem a proto se (mnozí) dobrovolně a rádi vzdají svých svobod za pocit zdánlivé bezpečnosti. Úkolem policie je chránit vlastní občany a úkolem armády je chránit stát (národ) proti nepříteli. Již nyní můžeme pozorovat postupné militerizování policie. Zakuklenci, obrněnci atd. Policie se postupně trénuje k boji proti nepříteli a tím budou vlastní občané. Kdo z občanů se postaví proti establišmentu, bude označen za teroristu a stejně tak s ním bude naloženo. Historie se opakuje, ale nyní již s mnohem horšími následky.

165230

15.7.2008 23:36

RE: Na jednu věc možná pan Kadrman ve svém oznámení zapomněl

Martin9 88.?.?.?

Reakce na 165210

Samozřejmě je proti Rusku a celý Írán je jen záminkou. Politika strachu je stará jako lidstvo samo, ale to neznamená, že se kvůli nové přítomnosti jednotek vojsk z USA a zjevné podpoře jejich "protiteroristického tažení" nemůžeme stát terčem útoku islámských fundamentalistů. Na jedné straně s nadhledem říkáte, jak nás politici manipulují a jak jim to "nežerete", na druhé straně přesně s tímto typem lidí oni počítají (viz např. Douglas Rushkoff - Manipulativní nátlak). Zalistujme v nedávné historii a podívejme se na výsledky řádění muslimských teroristů v dříve tak klidné (až na Irsko a Španělsko) Evropě. Proti tomu není, za standartních a pro většinu lidí přijatelných okolností, obrany. Omezení osobní svobody s cílem nás chránit před terorem je sice všeobecně přijímáno a trpěno, ale přiznejme si, když chtějí, tak to nechají bouchnout takřka kde se jim zachce. Opatření neopatření. Když se projdete po Mnichově, po Berlíně, po Londýně nebo po Birminghamu, všude vidíte černě oděné ženy, některé s burkou, některé s odhaleným obličejem, ale jinak od hlavy k patě zahalené. Takto zahalené mohou vstoupit do banky, na úřad,kamkoli a pod tím závojem vůbec nemusí být žena, pod tím závojem se může schovat spousta věcí. Představte si, že byste v černé lyžařské čepici, co zakrývá celý obličej (používají lupiči) vstoupil do banky a šel k přepážce vybrat hotovost. Tak vás zatknou. Ony tam mohou. Mně v Íránu nechtěli pustit na úřad prodloužit vízum, protože jsem měl košili s krátkým rukávem (asi moc sexy). Musel jsem se jet převléknout. Nemám problém dodržovat normy v cizí zemi, ale proč je nemusejí dodržovat oni? Protože mají ropu? Protože je nesmíme rozzlobit, aby nás nezabili? Mám mezi nimi pár přátel a jsou to inteligentní milí lidé, kteří si neumějí představit, že by někomu fyzicky ublížili. Bohužel ale z těchto zemí přichází stále více fanatiků, kteří už tak milí nejsou. Viz Fitna, viz záznamy z výslechů zadržených teroristů. Žijeme vedle sebe staletí. Pokoušeli jsme se jim zabrat svatý hrob, se zlou jsme se potázali. Proč teď útočí? Šíří Islám mečem. Jenomže i když uvěříme v Alláha, nejsme v bezpečí - viz teroristické útoky v Iráku proti vlastním lidem. Asi jim vadí nejvíc ti, kteří se spolčili se Satanem. Kdo je v jejich očích Satan? No přeci Spojené Státy Americké. Děkuji MK

165482

11.7.2008 12:26

Proti odvetnému úderu na Prahu by nebyla obrana - tohle bych přidal k žalobě.

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Amíkům dochází levná ropa ( už vrtají na okraji šelfu Mexického zálivu, kde je moře hluboké 2 kilometry ). Pokud nebudou chtí přijít o svůj life-style, tak brzo začnou vleklou prasáckou válku proti Íránu s cílem zcela ovládnout blízký východ.
Pokud umožníme USA postavit si na našem území základnu chránící USA před odvetným úderem z Íránu, odvetný úder bude směřovat na nás.
Proti íránskému odvetnému chemickému útoku na Prahu by nebyla obrana. Chemická hlavice se začíná dělit už ve výšce 30 km a ve výšce 100 km ( asi 30 vteřin po startu ) už je rozdělená asi na 100 000 malých projektilů - ve vesmíru není odpor vzduchu, který by malé projektily brzdil. Proti takovému útoku by Patriot nebo THAAD nezmohl nic.
Technologie výroby VX je dobře známá a na vyvraždění Prahy stačí tuna téhle sračky.
Někdo by mohl argumentovat, že malé projektily naplněné VX by shořely v atmosféře. Neshořely by jako helma z raketoplánu Columbia.

VX:
Vložený obrázek

Schwarzenberg nebyl moc v pohodě. Myslím, že ho zastrašují. Zato blbeček Pokakánek se radoval jako malej kluk. Žalobu bych podal spíš na Pokakánka.
Vložený obrázek [naštvaný] [překvapení] [bliji]

165178

11.7.2008 14:15

Lisabonská smlouva,

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

ta Vám nevadí. Alespoň podle reakcí pod články. Fakt zajímavé.
Možná je to tím, že radar a raketu umí nakreslit každý mamlas a vyrazit s tím do ulic je efektní.

165184

11.7.2008 14:09

RE: Lisabonská smlouva,

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 165184

>ta Vám nevadí.

Jestli to nebude tím, že tady není žádné jednotné "my". Takže, pokud někomu LS nevadí, jinému vadí. To není jako na Eretz, víme? Ovšem jsem přesvědčen, že hlubší průzkum u čtenářů Zvědavce by odhalil ke smlouvě odpor. Nakonec, nic vám nebrání si na foru založit hlasování.

Já osobně proti smlouvě jsem všemi deseti. Což naprosto neznamená, že bych byl proti Evropě. Jsem jen proti nesmyslnému zákonu. Nejvyšší zákon nemůže být tak dlouhý, aby jej nikdo nečetl. Ten musí určovat pouze rámec. A pod ním teprve může vznikat houšť zákonů. No, i ta by měla být přiměřená.

165185

11.7.2008 15:43

Mladý komunista

jan Nastasas 80.?.?.?

Soudruh je asi placený z východu.

165196

11.7.2008 16:04

RE: Mladý komunista

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 165196

Inu, typická reakce člověka, který si myslí, že každý musí být odněkud placen. Mám pro vás novinku. NEMUSÍ. Někteří lidé dělají věci prostě proto, že je považují za správné. I když je to pro řadu jiných nepochopitelné. Zejména pro ty, co zadarmo nehnou ani prstem.

165199

11.7.2008 16:13

RE: Mladý komunista

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 165199

Zrovna na těchto stránkách tato připomínka sedí...sem pokud člověk píše názory, které se neshodují s místními, už je agent Mossadu anebo sionistický zaprodanec...

165204

11.7.2008 16:55

RE: Mladý komunista

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 165204

Zkuste prohrábnout historii mých příspěvků a najít tam něco o agentech Mossadu. Zkuste se zamyslet nad tím, že ne každý, kdo pravidelně diskutuje na Zvědavci, nutně musí být jednoho ducha s ostatními. Už jsem vám to dnes psal jinde. Tady NENÍ jednotný duch. Zkuste se zamyslet nad tím, že jsou lidé, kteří myslí sami za sebe.

Nicméně připouštím, že pokud někdo za všech okolností obhajuje politiku Izraele a USA, může to mnohým připadat jako činnost agenta. Ani já v tom nevidím za groš kritického myšlení. Nevidím jediný důvod kterýkoli stát podporovat bezvýhradně. Každý může být uchvácen lumpy. Včera vzor svobody, dnes už to docela skřípe a zítra?

165205

12.7.2008 2:42

RE: Mladý komunista

Bajaja 200.?.?.?

Reakce na 165205

V USA v centralnej Nevade v znamej a tajomnej Oblasti 51 je do hory Papoose vysekaný laboratorný komplex S 4.Obsahuje celkom 9 vchodov vo velkosti leteckých hangarov umiestnených tak,aby splývali s tvarom hory.Nezistí ich ani ten najlepší objektív zo satelitu.Straž mimo iných zaistení tvoria po zuby ozbrojení odstrelovači, čo maju rokaz strielat bez výstrahy pri pokusu o vniknutie do vchodov.Tu prebiehaju experitalne výskumy buducich metod na ovladanie myšlienok a pracuje sa na technikach daleko presahujuce dnešne poznanie. Patri sem aj vývoj mozgových implatatov,a výroba robotov vybavených elektronickým mozgom,ktorí dokážu ovladnut človeka a zariadenia na psychotronické dialkové ovlyvnovanie mysli .Toto suvisí s projektom MK-ULTRA.O dalších technologiach sa len šepka,ale kto vie čo sa tam ešte vyvíja.Jedna vec je čo sa tam vyvíja a druha,čo tam už bolo vyvinute a da sa už nasadit.Určite k tomu bude potrebne vysokotechnicke zariadenia a určite budu musiet byt umiestnené tak, aby svojim dosahom ovplyvnili čo najvačšíe priestory s ludmi.Teda centralne postavenie. Ze tam budu musiet byt anteny,čo sa daju zamaskovat pod kupolu je tiež iste a podobu radaru tu už mame.Akurat činnost a učinok bude iný. Potom stačí zahajit činnost a cela Europa može byt vyradena z boja.Obyvatelstvo bude pod vplyvom vysielača frekvenci,čo budu ovplyvnovat jeho myslenie.Samozrejme tak,ako bude potrebne.Zaroven može byt vyradena cela telefona siet ,a všetky telekomunikačne systemy.Europa zostane vydana na pospas zaujmom z USA.Cela Europa, treba podotknut, či už priatelia USA,alebo nepriatelia.Takýto moment prekvapenia sa da využit len raz a to bude treba využit. Alebo čo ked vedia riadit tie velkoplošne výpadky elektriky,čo sa už vo svete stali a potrebuju taketo zariadenie,zamaskovane ako radar pomerne v strede Europy,aby vedeli naraz odstvit celu Europu od elektriky a tým ju odzbrojit? Fikcia?

165223

12.7.2008 7:56

RE: Mladý komunista

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 165223

>Fikcia?
----
Nikoliv....tvrdá realita. BTW, v Nevadě v Oblasti 51 jsem se byl osobně podívat. Upřesňuji - nakouknout přes plot. Cedulička hlásala, že varovné výstřely se nepoužívají (mám fotku).
Experimenty působení radiové frekvence na lidský mozek se prováděly v tehdejším Sovětském svazu. Vědci dokázali takto ovlivňovat chování člověka. Z beránka vytvořili zákeřnou šelmu a naopak. Ovlivnění nálady a pocitů. Někdy v pětasedmdesátém roce min.století uprchl agent KGB a předal Američanům tuto expertízu. NASA pokračovala dále v tomto výzkumu a metoda byla s úspěchem vyzkoušena. Není důvod nevěřit, že by radar nemohl být k něčemu podobnému použit.

165233

14.7.2008 22:46

RE: Mladý komunista

Shawcross 77.?.?.?

Reakce na 165223

vy se asi moc divate na ten zanr filmu, kde se pravi, ze nas vsechny ovladaji zli kapitaliste, kteri rozhoduji kde bude valka, co se dostane do televize atd... nezapomente ale, ze to neni realita [chechtot]

165409

12.7.2008 3:33

RE: Mladý komunista

google 84.?.?.?

Reakce na 165204

>Zrovna na těchto stránkách tato připomínka sedí...sem pokud
>člověk píše názory, které se neshodují s místními, už
>je agent Mossadu anebo sionistický zaprodanec...

no keby mali byt agenti Mossadu ako vy, to by dnes zili v Palestine za plotom zidia nie Palestinci.
na agenta nestaci byt svina, treba mat aj trochu pod cepici. [oči v sloup]

165226

12.7.2008 7:40

RE: Mladý komunista

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 165199

Výstižně napsáno. To nemá chybu. Vanguard v reakci dole si obhajuje to svoje spiknutí a jiná neuznává. [chechtot] [velký smích]

165232

12.7.2008 13:44

K čemu bude radar použit?

xxxJirka 90.?.?.?

Trošku mě trápí tahle otázka. Když si dáme informace dohromady, je možné že...

1. USA tvrdí, že bude radar namířen na blízký východ. Možná je to pravda.
2. Ale právě proti Íránu USA připravují válku.
3. Rusko radar samozřejmě nechce.
4. Rusko je spojenec Íránu.

Co když USA chystají využít radar ve válce proti Íránu. Pak se ČR stane automaticky účastníkem této války. Pak tu máme skutečně reálnou hrozbu jak teroristických útoků, tak vojenských, ze strany Íránu a jeho spojence Ruska. A Írán, jako napadená země, má plné právo se bránit...

Nemá cenu tady spekulovat, co to pro nás může znamenat. Jak z hlediska bezpečnosti, tak ekonomicky. Zkuste se nad tím zamyslet každý sám.

165248

13.7.2008 0:33

RE: K čemu bude radar použit?

djb 194.?.?.?

Reakce na 165248

vystavba radaru zacne za dva roky nejdrive, v provozu to muze byt, co ja vim, by wok,o okolo 2012. Pokud bude utok Iran, tak to bude do roka. Jiz ted Izrael trenuje. Iran zacal odstredovat, neni myslitelne, aby se propaganda "hrozby Iranu" tahle jeste 4 roky a Iran by si jen vyrabel elektrinu a nedelal vubec nic.

Co je zase pro me otazka, proc jeste nikdo Vondrovi do oci nevpalil, co to melou o Iranske hrozbe, kdyz USA ma politiku preventivnich utoku, o utoku na Iran se mulvi zcela otevrene, takze v dobe kdy bychom meli radar uz davno bude nova, hezci, lepsi a krasnejsi Iranska lidova demokraticka republika pod ochraou USA.

Nebo se Iranu za 4 roky bojkme prave proto, ze tam budou zakladny USA? Tak to jo, radar okamzite a hned na ochranu pred amerikou v zalivu [chechtot]

165275

15.7.2008 10:25

vlak je rozjety

ix 193.?.?.?

začínám se bát

Těm zrůdám nahoře nezáleží NAPROSTO na nikom. jsou něco jako Hitler. Na člověka se dívají jako na králíka. miliony králíků nechají zabít. chtějí moc, protože nic víc než moc jim svět nemůže nabídnout..

"Všechno co potřebujeme je pořádná, všeobsáhlá krize a národy budou souhlasit s novým světovým řádem.“ (David Rockefeller, fórum OSN, 14.9.1994)

"Moc kazí a absolutní moc kazí absolutně."
Lord Acton

je na tom něco?
http://911blog.yweb.sk/441/Alex-Jones-ENDGAME-ceske-titulky.html

165432

16.7.2008 9:02

menšinový názor

Biermann 194.?.?.?

to je naprostý blábol, kterým si státní zástupce vůbec nebude lámat hlavu. je mi líto, ale domnívám se, že je v zájmu všeho lidu, aby pan Bc. a další bezpečnostní experti se věnovali něčemu, čemu rozumí...

165499

Příspěvků: 60

11.07. 04:46 Rene Bartosek  Na tohle jsem opravdu zvedav.
11.07. 05:53 laya  no problema
11.07. 07:38 Jarmila  RE: no problema
11.07. 09:36 djb  RE: no problema
11.07. 10:27  RE: no problema
11.07. 11:48 xmann  RE: no problema
11.07. 15:00 Rene Bartosek  RE: no problema
11.07. 23:24 djb  RE: no problema
12.07. 02:42 Rene Bartosek  RE: no problema
12.07. 08:10 Jarmila  RE: no problema
12.07. 09:30 djb  RE: no problema
11.07. 06:34 rickey  Vyborny...
11.07. 09:11 Tom  RE: Vyborny...
11.07. 09:49 Vanguard  RE: Vyborny...
11.07. 14:39 Rene Bartosek  RE: Vyborny...
11.07. 16:45 Spytihněv  RE: Právo
11.07. 15:03 Robocrep  RE: Vyborny...
11.07. 08:01  Trestní oznámení
11.07. 08:21 WoTaN  Víc takových Martinů Kadrmanů!
11.07. 13:46 Vratislav  RE: Víc takových Martinů Kadrmanů!
11.07. 15:31 Rene Bartosek  RE: Víc takových Martinů Kadrmanů!
12.07. 02:42 DancanVlk  RE: Víc takových Martinů Kadrmanů!
16.07. 15:07 Soused  RE: Víc takových Martinů Kadrmanů!
16.07. 16:51 MedaBeda  RE: Víc takových Martinů Kadrmanů!
11.07. 09:40 Red  Trosku se bojim ze to smetou a s vama zametou
11.07. 10:31 IVAn  RE: Trosku se bojim ze to smetou a s vama zametou
11.07. 11:28 farin  RE: Trosku se bojim ze to smetou a s vama zametou
11.07. 09:46  Trestní oznámení
11.07. 23:54 xmann  RE: Trestní oznámení
12.07. 03:01 Vladimír Stwora  RE: Trestní oznámení
11.07. 10:03 DavidZ  Hromadné trestní oznámení
11.07. 14:47 Rene Bartosek  RE: Hromadné trestní oznámení
11.07. 15:24 Vanguard  RE: Hromadné trestní oznámení
12.07. 07:28 Mirda  RE: Hromadné trestní oznámení
11.07. 10:33 smoke  PNAC
11.07. 11:27 MedaBeda  LOGIKA PRORADARISTŮ
11.07. 12:52 DavidZ  RE: LOGIKA PRORADARISTŮ
11.07. 12:38 MedaBeda  RE: LOGIKA PRORADARISTŮ
11.07. 12:54 nitram  RE: LOGIKA PRORADARISTŮ
11.07. 13:27 DavidZ  RE: LOGIKA PRORADARISTŮ
11.07. 11:24 Martin9  Na jednu věc možná pan Kadrman ve svém oznámení zapomněl
11.07. 19:02  RE: Na jednu věc možná pan Kadrman ve svém oznámení zapomněl
12.07. 07:24 Mirda  RE: Na jednu věc možná pan Kadrman ve svém oznámení zapomněl
15.07. 23:36 Martin9  RE: Na jednu věc možná pan Kadrman ve svém oznámení zapomněl
11.07. 12:26 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  Proti odvetnému úderu na Prahu by nebyla obrana - tohle bych přidal k žalobě.
11.07. 14:15 Vratislav  Lisabonská smlouva,
11.07. 14:09 DavidZ  RE: Lisabonská smlouva,
11.07. 15:43 jan Nastasas  Mladý komunista
11.07. 16:04 DavidZ  RE: Mladý komunista
11.07. 16:13 Vanguard  RE: Mladý komunista
11.07. 16:55 DavidZ  RE: Mladý komunista
12.07. 02:42 Bajaja  RE: Mladý komunista
12.07. 07:56 Mirda  RE: Mladý komunista
14.07. 22:46 Shawcross  RE: Mladý komunista
12.07. 03:33 google  RE: Mladý komunista
12.07. 07:40 Mirda  RE: Mladý komunista
12.07. 13:44 xxxJirka  K čemu bude radar použit?
13.07. 00:33 djb  RE: K čemu bude radar použit?
15.07. 10:25 ix  vlak je rozjety
16.07. 09:02 Biermann  menšinový názor

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

78

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 105 čtenářů částkou 27 150 korun, což je 78 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mluvčí ministerstva zahraničí Price: USA nebudou Rusku ustupovat v otázce bezpečnostních záruk25.01.22 07:41 USA 0

Jak Britové dodávají na Ukrajinu zbraně24.01.22 19:23 Británie 4

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 1

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 5

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 4

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 2

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 10

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
24,59 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
17,24 Kč
Australský dolar
15,55 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,13 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,36 Kč
100 maď. forintů
6,85 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
27,60 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 295,36 Kč
1 unce stříbra
518,43 Kč
Bitcoin
806 917,39 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 987