Diskuze k článku

Tisková zpráva Iniciativy Ne základnám k obvinění ze strany Ligy proti antisemitismu

Příspěvků 22

9.7.2008 23:08

Tak im urobím radosť:

sxg 78.?.?.?

Tak im urobím radosť a dám tu odkaz na článok, ktorý sa im bude páčiť [smích]
http://chromik.wz.cz/50vatikan.html
...a ešte odporučím čítanie:
http://www.elegenda.sk/knihy/beletria/svetova-kla...
http://antik.ys.sk/kniha/428_tisic_a_jedna_noc_2z...
http://www.elegenda.sk/knihy/beletria/svetova-kla...
...antisemitizmus ako vyšitý, všetky tri náboženstvá žijúce v rešpekte. Dúfam, že ma neudajú [překvapení]
PS: druhý diel sa už zrejme nedá zohnať v obchode, a nie sú to len rozprávky.

164995

9.7.2008 22:56

RE: Tak im urobím radosť:

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 164995

Já to vyslovím: Je úsměvné, jak sionisté jedním dechem popírají pravost toho dokumentu a současně se snaží zamezit jeho šíření a to metodami vskutku – jak to říct? - hm, PROTOKOLOVÝMI. [chechtot]

164998

10.7.2008 15:33

RE: Tak im urobím radosť:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 164998

Radost jim urobila samotná iniciativa Ne základnám!! Já PROTESTUJI proti tomu, že pouhý odkaz "nešťastnému" bloggerovi Janu Chalupovi nejen smazala pro "antisemitský obsah", ale dokonce mu zrušila účet!!! Milá iniciativa mě tím velmi zklamala, protože bezprecedentním ÚTOKŮM LIGY PROTI ANTISEMITISMU tímto dala za pravdu.[zmaten]

http://www.nezakladnam.cz/cs/1161_tiskova-zprava-i...

Jsem pravidelným čtenářem blogů ne základnám, Jan Chalupa tam nikdy nepublikoval nic žalovatelného!! Mám toho právě tak už dost a cítím potřebu založit LIGU NA OCHRANU PROTI LPA!! Tohle už není legrace a přibývá oprávněně naštvaných lidí, protože i cenzura všude funguje paranoidně útočně ve prospěch sionismu! Bohužel tady prakticky stejně zafungovala i iniciativa Ne základnám střelbou do vlastních řad. [oči v sloup]

165076

9.7.2008 23:44

Trochu jako Walt a Mearsheimer

Martin Tomis 78.?.?.?

Tito dva profesoři Harvardovy univerzity publikovali v roce 2006 (ne příliš dobrý [smích] ) článek "The Israel Lobby and U.S. Foreign Policy" ze kterého byla cítit snaha pomoci jak USA, tak i Izraeli překonat současné těžké období. Článek se stal velmi populárním dílkem mezi "zvědavci" celého světa - "zvědavcům" se zdálo, že 2 špičkoví vědci mají stejný názor jako oni.

Korunu tomu nasadil přední rasista David Duke, který radostně ohlásil, že mu dali 2 profesoři za pravdu. Profesor Walt na to reagoval slovy : "Vždy jsem považoval názory pana Dukea za odsouzeníhodné a je mi líto, že on považuje (náš) článek za konzistentní s jeho pohledem na svět."

Takže abych to zakončil: Walt a Mearsheimer, stejně jako Tamáš s Bednářem, udělali věc, kterou jim nikdo nemůže moc vyčítat, ale může s ní důrazně nesouhlasit. Skupina "zvědavců" samozřejmě využila vzniklé publicity a začala prezentovat své (excuse my French, please) chorobné názory. To, že se (pevně věřím) Tamáš s Bednářem od ideového zabarvení "zvědavců" totálně distancují, "zvědavcům" samotným nevadí.

Jinak článek je ke stažení na www.ssrn.com a jeho povedená analýza (vlatně analýza následné stejnojmenné knihy) od Waltera Russella Meada vyšla ve Foreign Affairs v čísle Listopad/prosinec 2007.

A pro editora: BTW, Walt a Mearsheimer jsou podle vašich kritérií asi taky sionisté, protože o právu na exitenci Israele nepochybují.

(Zprávy a otázky pro editora zasílejte prosím na jeho email, nečte vše a může přehlédnout. Zvědavci mohou v mezích zákona číst a diskutovat cokoli, narážka o „ideovém zabarvení“ je neoprávněné obvinění většiny zvědavců a Zvědavce. – Díky, moderátor.)

165000

9.7.2008 23:42

RE: Trochu jako Walt a Mearsheimer

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 165000

Tady přece vůbec nejde o právo nějakého Izraele na existenci. Ten "sionismus" má úplně jiné cíle.
A propo vy víte co si myslí Tamáš soukromě? A co si bude myslet po tomhle eretz útoku? Pokud eretz chce, aby opravdu propukl antisemitismus, tak ať pokračuje v této politice dál. Ale radit mu nechci, je dobře, že se demaskují. Oni jako psychopat prostě nevidí, že je to úplně průhledné. Jsou jako seriál Colombo: vrah se tam vždycky prozrazuje tím, jak aktivně se snaží pomáhat řešit případ.
Koneckonců Nilus, který vydal tzv.Protokoly byl prý židovského původu. Slyšel jsem to od dobře informovaného člověka. Podrobnosti neznám. Znal jsem Židovku, které se vždycky úplně rozzářily oči, když přišla řeč na Protokoly. U eretze doma na kafi je to myslím obdobné.
Kdyby eretzu šlo o normálně slušnou koexistenci židovského národa, tak by skončili s touto nezodpovědnou politikou. Rozpoutávají síly, které nemohou nakonec zvládnout.

165007

10.7.2008 10:57

RE: Trochu jako Walt a Mearsheimer

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 165007

Když si udělám jednoduchou analýzu, tak vydavatel Protokolů Nilus, to je asi jaké jméno? Jakoby bylo odvozeno od řeky Nilu. Je to nějaký potomek Arabů? Ne. Spíš jiného původu. Něco jako odvozenina od slova řeky Tigris (Tigrid). Když se na něj podívám na wikipedii, tak si jej klidně mohu představit jako chasidského rabína. Možná měl jen ty nejlepší úmysly varovat lidstvo. Není ale podstatné to řešit, protože protokoly mají "sionisté" v hlavě. Když si udělám jen jednoduchou analýzu užívání slova antisemitismus, tak z něj vyjde jen židovský rasismus: Komu se nelíbí cokoliv na politice Izraele je rasista. Argument proti křesťanství je, že Ježíš byl "Žid"- a to je celé. Jinak řečeno "Žid" v sionistické definici je vždy sionistický rasista.
Když tady nechceme radar v naší zemi, tak jsme antisemité. Ne-antisemita je tedy ten, co dělá politiku jaká vyhovuje Židům. A to celosvětově. Jak jednoduché. Dále chce, aby od rána do večera bylo v médiích jen židovství. Co udělala liga proti antisemitismu, aby se distancovala od talmudického rasismu? Co tedy udělala pro odstranění předsudků mezi národy? Neumí nic jiného než křivácky napadat ostatní, hrát si na soudce, přitom jsou to jen chudáci. Opravdu nemají na to si přiznat, že byly rituální vraždy dětí? Jasně, ztratili by aureolu, kterou si o sobě pracně vytváří. Nemají na to, aby se elementárně sebereflektovali? Člověk je dobrý, pokud chce na sobě pracovat.

165033

9.7.2008 23:42

a co na to

google 84.?.?.?

Liga proti antigojizmu?
Kde je?

165002

10.7.2008 0:14

Když někdo někoho nemá rád

panchimp 213.?.?.?

problém může být v jednom z nich nebo ve všech, ne jenom v tom, kdo nemá rád.

165005

10.7.2008 2:40

RE: Když někdo někoho nemá rád

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 165005

Jó, to je to dvojí loajalita - a že by na tom, že radar je na ochranu Izraele, něco bylo ?

165010

10.7.2008 2:03

Fakta jsou fakta

Latinec 66.?.?.?

Je velmi zajimave zaznamenat, ze zidstvo, zrejme energizovano jakousi neviditelnou a mystickou hnaci silou (i.e., judaismem coby SPOLECENSKOU STRATEGII) za poslednich 2000 let tlacici jejich kausu casovym a teritorialnim prostorem, jako jeden ("jeden za vsechny, vsichni za jednoho"[mrknutí jedním okem] naprosto jasne vi, ze Protokoly sionských mudrců jsou podvrh. Podvrh v tom smyslu, ze s naprostou a 100% samozrejmosti tyto protokoly nemohl dat dohromady zadny zid ci skupina zidu, ale kdo je dal dohromady, musel byt nejaky nezid ci skupina spiklenych nezidu, a ke vsemu navic jeste vulgarnich antisemitu.
Otazka: Jak jen jedinec, unie jedincu, mnozina vyznavacu skupinove prislusnosti, muze dospet k takove 100% a jednotne presvedcenosti?
Priklad: Muzou se vsichni Cesi hromadne vztekat, upet a stezovat si na "hanobeni naroda a rasy", a vzit pripad k mezinarodnim soudu, kdyz zahranicni tisk by uverejnil referat o tom ze Viktor Kozeny, Boris Vostry a Radovan Krejcir, coby krali ceskych tunelaru, spachali trestne hospodarske ciny bezkonkurecne nemajici obdoby v novodobe historii ceskeho naroda?
"To prece neni mozne !!! To je jasny anticechismus !!", jako jeden by kvilel a upel cely cesky narod ("jeden za vsechny, vsichni za jednoho"[mrknutí jedním okem]. "Kdyz nekdo neco v Cesku vytuneloval, vykradl, zproneveril, tak to absolutne a 100% nemohl udelat zadny Cech (Cesi), ale musel to byt ne-Cech (ne-Cesi)!!!"
Neni treba plytvat casem a odvadet pozornost argumenty o tom zda Protokoly pripravil/li (at jiz v jednotnem ci mnoznem cisle) nejaky nezid, pazid, zid, arasid, muslim, hindu, budhista, komunista, ateista, satanista, ci kdo. Namisto toho ale radeji zaznamenat to, ze program Protokolu - az jednomu z toho muze naskakovat husi kuze - perfektne souhlasi s tim co se od doby jejich uverejneni kolem nas deje, a zaregristrovat dve principalni fakta: a) ze zide (cinici pouze 0.2% svetove populace) jsou mezi "aktery" programu Protokolu naprosto neprimerene nad-representovani, b) ze program Protokolu souhlasi s sovinistickou, nemoralni, nenavistnou, opresivni az vrazednou ideoologii obsazenou v manualu zidovstvi coby SPOLECENSKE STRATEGIE, v Talmudu ...
Pura vida.

165009

10.7.2008 6:11

Typicke obvineni

Latinec 70.?.?.?

Typicky, jeden vyhlasujice se svetu byti (supermacistickym "uber alles, uber alles in der Welt)"[mrknutí jedním okem] zidem (ve skutecnosti vsak ani kmenovym Judahitou Stareho Zakona, ani uzemnim Judeancem Noveho Zakona, nybrz judaista, tj. vyznavac Talmudu, ci politruku Talmudu, tj. rabiny, "klasifikovany" potomek vyznavacu Talmudu), ci jiny jsouce nezidem, ale zato jsouce oddanym podpurcem (tzv. shabboz goy) zidu a jejich SKUPINOVE STRATEGIE (tj. zidovstvi), v pripade v nesouhlasu ci protestu jinych nad urcitymi (zlo)ciny zidu, takove automaticky obvini z tzv. "antisemitismu" (Pzn.: muj a mnoha jinych nesouhlas s aplikovatelnosti tohoto terminu: vetsina modernich zidu NEMAJI se Semity nic spolecneho, ci prave naopak; jsou turko-mongol-evropskymi potomky chazaru. Vsak ti, ktere ja sam ctim nejvice, Pan Jezis Kristus a Sv. Pavel, byli sami dokumentovanymi Semity puvodem z Shema, Abrahama, Izaka, Jakoba-Israele, tj. Israelity v pravem slova smyslu, a ty, prave ty, moderni zide-judaiste, nenavidi k smrti vic jak kohokoliv jineho, vice jak Adolfa H. ... Antisemitismus ?????????? Ano, a na plne koule !!!!).
Ale kde obvineni z "antisemitismu" vazne je tam, ze takovy agresivni obvinovatel se uz dale nikdy nezepta doplnujici otazku: "A vubec, .... proc vubec - jste "antisemity" ?????????????????????"
A jak (mimochodem muj oblibeny herec, Peter Falk, sam chazarskeho puvodu, judaista pouze diky tomu ze se narodil judaizovanym chazarum) by inspektor Colombo rekl: "And that explains everything".
Pura vida.

165017

10.7.2008 8:28

"Pokud jsou Protokoly podvod, proč tak hrozně Židům vadí?"

Vanguard 62.?.?.?

To je ale jodně hloupá otázka...pokud by o vás někdo sepsal pamflet, že se chystáte zmocnit vlády nad světema že za tím účelem provokujete války, hladomory a obětujete malé křesťasnké děti, vám by to nevadilo?

165022

10.7.2008 8:21

RE:

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 165022

Omluva za překlepy...správně mělo být "To je ale hodně hloupá otázka...pokud by o vás někdo sepsal pamflet, že se chystáte zmocnit vlády nad světem a že za tím účelem provokujete války, hladomory a obětujete malé křesťanské děti, vám by ot nevadilo?"

165023

10.7.2008 10:43

RE:

Kevin 78.?.?.?

Reakce na 165023

Jo Vanguarde, jenomze co kdyz se scenar v tom "pamfletu" naplnuje radek po radku? Co pak?

Kdyz o mne nekdo napise ze zeru male deti a pak mne bude cele mesto potkavat v temnych ulickach s pytlem na zadech a s nozem v ruce, muzu se branit jak chci ale stejne kazdy rekne ze na kazdem sprochu jest pravdy trochu...

165032

10.7.2008 10:33

RE:

Jadawin 194.?.?.?

Reakce na 165023

Ovšem to je ale stejně hloupá odpověď. Asi bych se spíše více soustředil např. na sepsání pamfletu, že tomu tak není a proč a nedokazoval svojí reakcí opak. Nebo by spíš bylo nejlepší to odmítnout a dále neříkat nic. Poněvadž jinak to jen potvrdí ona nařčení bez ohledu na to, jestli jsou pravdivá nebo ne. Jenže je-li nějaká skupina lidí přesvědčena o své výjimečnosti a nedotknutelnosti tak hodně, že se s tím nedokáže vyrovnat s nadhledem (za předpokladu, že to není pravda, jak tvrdí), tak by se spíš měla jít léčit. Jenže jaký mohou mít nadhled, když se považují za nedotknutelné, nadřazené dokonalé nadlidi (nebo rovnou bohy?), že?

165034

10.7.2008 14:11

RE: k čemu takový pamflet?

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 165023

pokud tedy píšete:
> "To je ale hodně hloupá otázka...pokud by o vás někdo sepsal pamflet, že se chystáte zmocnit vlády nad světem a že za tím účelem provokujete války, hladomory a obětujete malé křesťanské děti, vám by ot nevadilo?"
pak Vám odpovím, že sice vadilo, ale co naplat, neboť o mě podobných leckdo píše také ledacos, a prostě se je nesnažím přesvědčit že jsem dobrák tím, že požaduji jejich systémové stíhání.

Tedy tím nechci říct, že vaše námitka je nesmyslná.
Otázka je, proč by to ten pomlouvač dělal…
Kdo to tedy je, proč to udělal, či dělá, a proč zrovna stoupencům židovské víry?
Skrytý nepřítel? No potěš pánbů (jedno jaký), tomu říkám spiklenec.
Pokud by to byla jen prachsprostá pomluva (takových už bylo a bude), proč ta opatření? Tím se v tom přeci ještě více vymáchám! Takoví koumáci a takové chyby?! Popuzovat proti sobě, kdo by to probůh chtěl?

Tvrdíte, že je to pomlouvačný pamflet, pokud ano, kdo to udělal, dělá, a proč to dělá? Znovu podotýkám, že by to tak i skutečně mohlo být…

165056

10.7.2008 10:47

RE: Vanguard 62

Alena 89.?.?.?

Reakce na 165022

A tím tady chcete říct, že lidé nesmí mít vlastní názor utvořený tak, že používají své oči, uši a svůj mozek a chcete tím říct, že nesmí věřit svým očím, uším, ani svému mozku, ale jedině a pouze tomu, co Liga proti antisemitismu schválí hlásat do světa? A že lidi by měli číst pouze oficiální izraelské noviny, nebo v jejich duchu cenzurované noviny? A poslouchat pouze v jejich duchu cenzurovanou TV? A kdo by si dovolil myslet a dávat věci do souvislostí a utvořit si svůj názor, toho přinejmenším zavřít až zčerná?

165031

10.7.2008 11:13

RE: Vanguard 62

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 165031

Madam, používáte typický demagogický postup: vyvracíte to, co jsem nikdy neřekl...zkuste se uklidnit, přečtěte si dvakrát co jsem napsal a zkuste napsat nový příspěvek, oK?

165037

10.7.2008 11:15

Trafena hus zagaga

Peter Micko 85.?.?.?

Zname porekadlo. Mam rad zidovsku kulturu a nemam nic proti obycajnym ludom (zemerne nepisem zidom) ale napriek tomu, ako nahle skritizujem cloveka, ktory je podla mojho mienenia zly a tak sa aj chova aj vyjadruje a tato osoba je zidovskeho povodu, tak som oznaceny za "antisemita", rasistu, fasistu, nacistu. Tak to je. Maju to sionisti dobre vymyslene. A poistene zakonom. Co koho potom ze tieto osoby obhajuju ciny, ktore su porovnatelne prave z cinmy rasistov, fasistov a nacistov. Oni to vedia a vedia, ze najlepsie umlcat kritika a odporcu, je chrstnut mu do tvare tieto slova. Tento svet je, s prepacenim za vyraz, skurveny... A moze za to hrstka ludi. A tym nemyslim zidovsky narod. Ty, ktorych myslim a ty, ktory s nimi sympatizuju, sa za chvilu ozvu. Trafena hus zagaga... A mimochodom "antisemita" mi pride fakt vtipny vymysel. Zjavne ten kto definoval toto slovo bol hlupak a nevzdelanec. Ale nadavat do antisionistov mi mozete tak isto, ako to antifasistov a do antikomunistov, pretoze vsetky tieto skupiny su extremisticke a potlacajuce prava a slobody osob. Co takto zakomponovat sionistov do zakona po boku fasistov a komunistov? To by sa mi pacilo [mrknutí jedním okem]

165035

10.7.2008 18:42

RE: Trafena hus zagaga

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 165035

V dokonalé společnosti by k.k.ti museli nosit velká žlutá "K" vyšitá na oděvech, aby je slušní lidé bez problému poznali. I pak by se nás nejspíš snažili zmást tvrzením, že jejich znamení je znamením "vyvoleného lidu" - Spiknutí k.k.tů str.37
A stejní k.k.tům se podařilo přesvědčit významné články společnosti, že je povoleno :
- smát se mužům, nikoli však ženám
- smát se bělochům, nikoli však černochům, Latinoameričanům, Indiánům, Asiatům a kreolům
- smát se křesťanům, ale v žádném případě ne židům, muslimům nebo ateistům - i když v největším průšvihu se ocitne ten, kdo se směje židům. Zkuste to a označí vás za antisemitu.
Tamtéž, str.22 českého vydání.

165092

18.2.2011 17:47

toto vam odpovi

ucen 78.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=9tDDZ9Ajntk

238275

Příspěvků: 22

09.07. 23:08 sxg  Tak im urobím radosť:
09.07. 22:56 pietroo  RE: Tak im urobím radosť:
10.07. 15:33  RE: Tak im urobím radosť:
09.07. 23:44 Martin Tomis  Trochu jako Walt a Mearsheimer
09.07. 23:30 sxg  RE: Trochu jako Walt a Mearsheimer
09.07. 23:42 pietroo  RE: Trochu jako Walt a Mearsheimer
10.07. 10:57 pietroo  RE: Trochu jako Walt a Mearsheimer
09.07. 23:42 google  a co na to
10.07. 00:14 panchimp  Když někdo někoho nemá rád
10.07. 02:40  RE: Když někdo někoho nemá rád
10.07. 02:03 Latinec  Fakta jsou fakta
10.07. 06:11 Latinec  Typicke obvineni
10.07. 08:28 Vanguard  "Pokud jsou Protokoly podvod, proč tak hrozně Židům vadí?"
10.07. 08:21 Vanguard  RE:
10.07. 10:43 Kevin  RE:
10.07. 10:33 Jadawin  RE:
10.07. 14:11 Spytihněv  RE: k čemu takový pamflet?
10.07. 10:47 Alena  RE: Vanguard 62
10.07. 11:13 Vanguard  RE: Vanguard 62
10.07. 11:15 Peter Micko  Trafena hus zagaga
10.07. 18:42  RE: Trafena hus zagaga
18.02. 17:47 ucen  toto vam odpovi

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 3

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 19

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,07 Kč
Bitcoin
690 031,48 Kč

Poslední aktualizace: 23.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 424