Diskuze k článku

Írán nechce válku

Příspěvků 22

3.7.2008 8:07

Jakým strašným zločinem se Írán provinil?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

"Darebácký" stát Irán se provinil tím, že má obrovská naleziště ropy...ještě větší než Irák. Další "zločin" a tenhle je neodpustitelný - Irán začal vlastní ropu prodávat za Euro. Tohle byl výsměch americkému petrodolaru a potažmo Federální rezervní bance. Tento strategický tah, tahle "zákeřná" podpásovka, způsobila ještě větší devalvaci dolaru a případnou motivaci pro jiné státy k následování. Je zřejmé, že než ředitel zeměkoule G.W.Bush opustí svůj úřad, chce si ještě splnit poslední povinnost, která se od něho očekává - rozpoutat válku s Iránem. Při tiskovkách Bush sice stále opakuje, že diplomatické jednání je přednostní řešení, ale vojenskou invazi nevylučuje. Jak říká: "Tento plán je stále na stole" (připraven k řešení).
No jistě - diplomacie nevyšla. Několikaleté ekonomické embarko se minulo účinku, převrat "ze vnitř" se nekonal a "darebácký" stát nadále odolová. Na upřesnění. Tohle je hlavním důvodem ekonomického embarga - vyvolat nespokojenost obyvatelstva s režimem, začít agitovat proti vládě a vést davy většinového obyvatelstva k uskutečnění převratu, na čemž se pracuje již několik roků. Jinými slovy - diplomacie selhala.

Izraelské vzdušné síly provádějí provokativní cvičení a Irán
mezitím připravuje v pohraničních oblastech hroby pro protivníka. Už jich vykopaly na 300 tisíc. Nemusím snad připomínat, že jak irácká, tak i nastávající iránská válka je na podnět Izraele a vedena americkou armádou pro Izrael. Nikoliv pro zájmy Ameriky. O zahraniční politiku Spojených států se už několik desetiletí stará administrativa Bílého domu - administrativa s dvojím občanstvím. Izraelská lobby AIPAC (kriminální organizace a agentura Mossad) si donucuje poslušnost kongresu úplatky, vydíráním a vyhrožováním. Kdo nebude spolupracovat, bude existenčně zničen, ne-li "něco horšího" a právě proto se konges tímto spolupodílí na zločinu.

Jenom doufejme, že váleční štváči si to rozmyslí, neboť by to skutečně znamenalo třetí světovou válku. Nezapomeňme, že Rusko jsou s Iránem a Sýrií neoficiální spojenci a válka proti Iránu, bude válkou celosvětovou a možná také už tou poslední.

164273

3.7.2008 8:22

RE: Jakým strašným zločinem se Írán provinil?

sxg 78.?.?.?

Reakce na 164273

Vojnový štváči, však majú celý arzenál možností:
http://911blog.yweb.sk/forums/430/Novy-utok-ala-9-...
Dúfajme, že Rusko vyhlási niečo múdre.
Pripojme sa k Matke Tereze a buďme za svetový mier.
[smích]

164274

3.7.2008 12:08

RE: Jakým strašným zločinem se Írán provinil?

LaFox 85.?.?.?

Reakce na 164273

>..... a válka proti Iránu, bude válkou celosvětovou a
>možná také už tou poslední.
No a není to konečně na místě, jakkoliv je to morbidní ? Nepoučitelný lidský druh si to možná zaslouží.

164296

3.7.2008 15:07

RE: Jakým strašným zločinem se Írán provinil?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 200.?.?.?

Reakce na 164296

islam tak jako kdysi krestanstvi, v dobe kdy opravdu existovalo povazuje uroky za lichvu. cituji:...Islámská ekonomika nezná vykořisťování finančním kapitálem, peco.Zatímco zpupný plutokrat Západu těží nestydatý úrok odvozený od velikosti kapitálu, islámská banka si za půjčku nesmí vzít úrok - musí si brát podíl na výnosech toho, kdo si vzal "úvěr".Je tedy jeho společníkem, v pravém smyslu Bratrem penězi spolupracujícím.....!

to je pravda, a v tom je islam nad zapadem,ovsem kapitalismus zustava kapitalismem i v islamskych zemich, duvodu proc je iran tercem je nekolik, nektere zcela prozaicke a materialni ci politicke v beznem smyslu. ale jeden z duvodu je ten, ze islam vycuhuje, znemoznuje globalizaci dokonce i v eticke a kulturni rovni, ztezuje globalni zglajsachtovani, cituji :"zmenu lidu v masu a masy v podlumpenproletariat".
bez sympatii k islamu a muslimum.

na lavka info probiha rovnez polodiskuse na toto tema

164316

4.7.2008 4:26

RE: Jakým strašným zločinem se Írán provinil?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 164296

>Nepoučitelný lidský druh si to možná zaslouží.
-----
Tak už to v přírodě chodí. Vezměme si třeba mikrobiologický svět okolo nás. Zákeřný vir a nebo bakterie zdolá organismus a oba svorně zahynou. Ten parazit to snad ani neví, jak to dopadne a nebo mu to je jedno. Kdyby to tady mělo jednou skončit, nebude vám líto těch zvířátek, rostlinstva, ryb a mořských živočichů? Tolik milionů let to trvalo něž se to všechno vypitlalo a zmáčknutím jednoho červeného knoflíku z toho bude veliká ohnivá koule, která se kdysi nazývala planeta Země.

164385

5.7.2008 21:05

RE: Jakým strašným zločinem se Írán provinil?

bad 78.?.?.?

Reakce na 164273

Souhlasím-mluvíš z duše všem co nenosí klapky na očích!!!!

164552

5.7.2008 22:38

RE: Jakým strašným zločinem se Írán provinil?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 164552

>Souhlasím-mluvíš z duše všem co nenosí klapky na
>očích!!!!
----------

[mrknutí jedním okem]

164555

3.7.2008 9:28

..

cyp 195.?.?.?

Osa zla-Izrael, USA, EU.

164279

3.7.2008 10:24

Kolikrát toho ještě budeme muset skousnout ?

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Vše ohledně Iránu, Iráku, Afgánistánu, Jugoslávie, Vietnamu, Koreii atd atd. bylo již řečeno. řečeno zde .. na zvědavci. Proč není vše říkáno venku ? Proč nevznikne iniciativa, která zviditelní čechy, kteří nesouhlasí s agresivním neokolonialistickým tažením USA ? Proč ? Asi silné kafe. Na Václaváku stojí už pár dní stánek "Ne základnám". I tato iniciativa je zřejmě pro někoho silné kafe a přitom kauza základny v Brdech je jen malá část z celkového zvěrstva, které USA pod taktovkou Izraele ve světě nyní páchají. Jistě z Václaváku by měla zmizet americká vysílačka vedle muzea a Brdy by měli zůstat bez mikrovlnky - to se týká nás čechů, ale zároveň myslím, že by měla vzniknout i iniciativa distancující se nejen od základen ale od celé militantní politiky současného vedení USA - to se týká celého lidstva. Je smutné, že se naši vedoucí politikové nejen od tohoto válečného tažení nedistancují ale dokonce z nás čechů dělají v tomto svinstvu spojence agresorů. Necháme si to líbit ? Bohužel mám pocit že ANO, v dalších volbách budeme ty parchanty zase volit. Lhostejno zda ty modré či oranžové. [oči v sloup]

164286

3.7.2008 11:04

RE: Kolikrát toho ještě budeme muset skousnout ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 164286

Mozno sa da nezapajat do svinstiev USA, alebo mierne nesuhlasit a nezapajat sa (myslim tym neposielat vojakov na "dobrodruzne vypravy"[mrknutí jedním okem], ale asi nic viac.... Inak nas caka humanitarne bombardovanie inteligentnymi demokratickymi bombami, alebo nejake embargo, ktore prinuti zvrhnutie sice demokraticky zvolenej, ale nedemokratickej vlady alebo nieco podobne...

Najhorsie na tom je, ze ak sa odklonime od USA (EU, Izraela), budeme sa musiet k niekomu "priklonit" a to je v buducnosti mozno Cina, India, Rusko. Este ten posledne menovany je prijatelny, ale sme pred rokom 1989 ale dufam ze na inej kvalite vztahov a tie sa mohli za tych cca 20 rokov upravit aj bez toho STB pucu v 89 tom, ktory bol zorganizovany len na rabovacku...

Pekna buducnost.....

164293

3.7.2008 20:22

RE: Kolikrát toho ještě budeme muset skousnout ?

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 164293

To je častý argument. Jsme malý stát a potřebujeme velkého spojence. Když to nebude USA tak nám zbývá jen Rusko nebo Čína. Panebože !!! No to raděj fakt ty amíky co ? Klasická argumentace, která sází právě na tuto emotivní reakci. Já myslím, že přeci jen existuje třetí alternativa. Vzorem může být např. Rakousko nebo Švýcarsko. Jde o tolik diskutovanou neutralitu. Ve spojení s přímou demokracií v tom vidím optimální alternativu pro budoucnost. I jisté vojensko politické uskupení nezávislých a neutrálních států Evropy je k diskuzi. Rozhodně však ne diktátorské společenství na bázi EU, jež je ovládáno korporacemi a finančnickou mafií mocných, stejně jako USA.

164347

4.7.2008 9:34

RE: Kolikrát toho ještě budeme muset skousnout ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 164347

Ano CR ako aj SR su male staty, a to, ci budu neutralne nezalezi na nich. (aj ked mozno nejake slovko povedat mozu), ale pre USA je pri obklucovani Ruska lepsie mat "spojenca" ako neutralny stat, takze podla mna musime byt k niekomu prikloneny, ked chceme niekomu povedat tiche, ale velmi tiche "NIE"...

EU pod odsuhlaseni "Lisabonu" uskutocni velky plan o nekonecnej velkej risi, tento pokus v II. svetovej stal 60 mil. zivotov a dnes staci cez media ludi oblbnut a sami si utiahnu slucku....

Preto:
Co sa tyka Ruska, myslim si, ze o takych 20-30 rokov budeme radi, ked tam budeme moct emigrovat (a oni nas tam pustia, dufam) a ako spojenec je mi najblizsie. (samozrejeme na tej inej kvalite vztahov). Kazdy vie (aspon si to myslim), kto organizoval zverstva "komunizmu" a ze Rusi boli ti, ktori tym najviac trpeli...

Tou peknou buducnostou som myslel nieco na sposob 1984

164403

3.7.2008 15:30

Jakuba Šimánka VELMI PRAVDĚPODOBNĚ zavraždila CIA.

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

1. Otec Jakuba Šimánka je zástupce velitele Společných sil Generálmajor Hynek Blaško - 4. nejdůležitější člověk v AČR. Jako jediný v generálním štábu měl malého kluka, všichni ostatní už jsou dědečci.
2. Od roku 1989 došlo v ČR jen ke třem pedofilním vraždám.
3. V den nálezu těla Jakuba Šimánka byli odvoláni Michael Wynne a Michael Moseley.
4. Dva dny po nálezu těla armáda vyklidila kótu 718 v Brdech a začala ji oplocovat.
5. K nálezu těla a vyklizení kóty 718 došlo během konání EURA 2008, kdy celý národ koukal na fotbal a z nálezu těla a vyklizení kóty se tak nemohly stát události číslo jedna.
6. Vrchní velitel ozbrojených sil byl v nemocnici upoután na lůžko.

Takto vypadá nový Klausův mluvčí a bývalý Pokakánkův poradce Radim Ochvat:
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Kdyby si oholil fousy, obarvil vlasy na blond a vzal si hranaté brýle s 0,00 dioptriemi, tak by mohl vypadat nějak takhle, případně by tak mohl vypadat jeho brácha ( způsob plešatění, tvar nosu, špičatá brada, uši připláclé k hlavě, hubená postava a výška nad 180 cm se shodují ):
Vložený obrázek
Tento chlápek se pohyboval poblíž Jakuba krátce před únosem.

Je pravděpodobné, že celou akci provedli Pokakánkovi nohsledi, kterými se Pokakánek obklopil ještě v Ostravě, a celé to naplánoval a řídil Marek Dalík.
Dalík je pravděpodobně hlavní agent CIA v ČR. Jako šedá eminence působil už v 1. polovině 90. let u Václava Havla.

164317

3.7.2008 16:12

RE: Jakuba Šimánka VELMI PRAVDĚPODOBNĚ zavraždila CIA.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 164317

Pane havlův královský prde, prosím držte se tématu a nepostujte zde opakovaně tuto informaci. Jak jste si mohl všimnout, nikoho příliš nezajímá. Jestli se o tom chcete bavit, jděte na fórum Zvědavce.

Příště vám to už nepustím.

Děkuji

164322

3.7.2008 16:31

RE: Jakuba Šimánka VELMI PRAVDĚPODOBNĚ zavraždila CIA.

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 164322

Už je to tam. [smích]

164326

3.7.2008 17:24

RE: Jakuba Šimánka VELMI PRAVDĚPODOBNĚ zavraždila CIA.

SpaceMouse 194.?.?.?

Reakce na 164317

Myslím, že je to dostatečně prokázané.
Mohl bych doplnit nějaká fakta o účasti Klingonů na celé operaci. CIA je ve skutečnosti řízená Klingonama a Bush je Polymorf speciálně Klingonama dosazenej za účelem zlikvidování planety. Když bude zájem, můžu napsat víc....

164331

4.7.2008 4:34

RE: Klingoni a jejich loutka Polymorf...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 164331

>Polymorf speciálně Klingonama dosazenej za účelem
>zlikvidování planety. Když bude zájem, můžu napsat víc....
------
Není potřeba. Mohu doplnit. Klidně si dosaďme za Klingony impérium kriminální dynastie rodu Rothschildů. Ty různé Plymorfy si už Rothschildi sami dosazují na trůn, aby plnili odkaz prvního z nich - psychopata status parazitus @ Homo sapiens sapiens. Obě zmíněné odrůdy, ať už Klingoni a nebo Polymorfoni do druhu homo sapiens absolutně nepatří. Zdání klame. Chodí jako lidi, oblékají se jako lidi a naučili se i hovořit jako lidi....ale lidi to nejsou. Samotní Klingoni to o sobě příznali. Rothschild kdysi prohlásil: "Kdybych se řídil vlastním svědomím, tak nic z toho, co jsem dokázal, nedokážu". Stejně tak Polymorfon Bush. Ten má s potlačováním vlastního svědomí zatím stále ještě potíže a je to vidět. Na tiskovkách většinou připomíná šklebící se opici. Do kategorie Klingonů bychm mohli nepochybně zařadit i celou skupinu Bilderberg. Takže ten rozdíl je naprosto patrný. Klingoni nemají svědomí a Polymorfoni ho ještě nedokáží úspěšně potlačit. Snad by tohle stačilo k objasnění?

164389

3.7.2008 21:19

Uz by si zidi v USA

Kadence crazy 154.?.?.?

v Israeli a v GB meli konecne uvedomit , ze ta antisemitycka pravda o zidech by se mohla klidne promenit v superantisemiticky jatka .......

164352

6.7.2008 17:35

Autorka zapomněla vysvětlit,

A.S. Pergill 89.?.?.?

proč ten mírumilovný Írán obohacuje uran na hodnoty zbrojního uranu (ze kterého se vyrábějí jaderné nálože), což je podstatně vyšší stupeň obohacení než obohacení na palivo do jaderných reaktorů. Všichni obhájci Íránu blekotají nesmysly o "špatné interpretaci Ahmedinežádových výroků" atd., ale nejsou s to vysvětlit tento základní fakt.

164623

6.7.2008 19:15

RE: Autorka zapomněla vysvětlit,

Saša 74.?.?.?

Reakce na 164623

International Atomic Energy Agency ve své poslední zprávě z 26.května a zveřejněné 5.června zcela jasně říká, že Irán neobohacuje uran na zbrojní hodnoty.
Iran and Washington's Israeli option

Mlžení není zpráva a s chystaným napadením Iránu je to stejné jako se "zbraněmi hromadného ničení" v Iráku.

164645

6.7.2008 22:31

RE: Autorka zapomněla vysvětlit,

Datel 75.?.?.?

Reakce na 164623

I kdyby. Pokud jine staty - mu nebezpecne muzou vlastnit atomove zbrane , muze je vlastnit i Iran .

164670

9.7.2008 23:09

Atomový Irán

Mikhassel Dy-Ralno 88.?.?.?

I kdyby byla všechno to co navykládala nám média o Iránském jaderném programu pravda - tedy, že si Irán vyrábí jadernou zbraň - tak se ptám NO A CO?
Státy jako USA, Velká Británie či Izrael by měli s odpuštěním i bez držet hubu - jejich jaderné arzenály jednoznačně vypovídají o tom, jak moc tyto státy chtějí bezjaderný svět! Já jsem o sobě proto, aby se každý stát vybavil atomovka či jinými zbraněmi mass-destruction, protože z historické zkušenosti vyplývá, že takto vybavené státy se chovají v politice mnohem zodpovědněji. Například srovnejte politiku SSSR před získáním jaderných zbraní (válka proti Finsku, obsazení Polska, obsazení Bessarábie, obsazení Mongolska, vyhrožování světu světovou komunistickou revolucí - Lenin) a po získání jaderných zbraní (pouze dohled nad východním blokem a nakonec v roce 1979 CIA vyprovokovaná a Amínem (afghánský diktátor) invaze do Afghanistánu). Když to převedete na Čínskou lidovou republiku - před získáním dělali binec a ponoukali SSSR aby rozjel válku se Západem, a po získání? Od té doby se čína věnuje pouze ekonomickému pronikání do světa. Nebo vemte si pakistán a Indii, předtím, než získali atomovky tak se furt řezali, a od té doby??? NIC, protože je tu stále platný axiom MAD (Mutual assure destruction - záruka vzájemného zničení) a nikdo si nedovoli použít své atomovky proti státu co je má taky.
A Izrael kontra Irán? Dokavad nemá Irán atomovky, mohou ho USA a Izrael vydírat a vyhrožovat mu zničením. Ale jakmile je získá, uvidíte, že se situace uklidní. Já osobně fandím Ahmádínežádovi, je to sice islamista, ale nemyslím, že by zrovna chtěl vybudovat světový islámský chalífat jak si někteří pitomci myslí. Arabové jsou novodobé oběti židovského imperialismu (a to nejsem ANTISEMITA), který nemá ve světě obdoby.
Osobně nevěřím, že by bylo nějaké sionistické spiknutí (na to by se přece muselo dávno přijít...spiknutí takového rozsahu je dlouhodobě neutajitelné) a protokoly Sionských mudrců považuji za podvrh, který pochází z oblasti Oděssy v carském rusku druhé pol. 19.století (tuším...s tím datováním si nejsem jistý), ale je fakt, že to naši milí Židé už dlouho přehánějí a ve spojení se svými Big-brothery s USA jsou dle mého daleko nebezpečnější než jeden osamocený Irán.

164999

Příspěvků: 22

03.07. 08:07 Mirda  Jakým strašným zločinem se Írán provinil?
03.07. 08:22 sxg  RE: Jakým strašným zločinem se Írán provinil?
03.07. 12:08 LaFox  RE: Jakým strašným zločinem se Írán provinil?
03.07. 15:07  RE: Jakým strašným zločinem se Írán provinil?
04.07. 04:26 Mirda  RE: Jakým strašným zločinem se Írán provinil?
05.07. 21:05 bad  RE: Jakým strašným zločinem se Írán provinil?
05.07. 22:38 Mirda  RE: Jakým strašným zločinem se Írán provinil?
03.07. 09:28 cyp  ..
03.07. 10:24 jean.laroux  Kolikrát toho ještě budeme muset skousnout ?
03.07. 11:04  RE: Kolikrát toho ještě budeme muset skousnout ?
03.07. 20:22 jean.laroux  RE: Kolikrát toho ještě budeme muset skousnout ?
04.07. 09:34  RE: Kolikrát toho ještě budeme muset skousnout ?
03.07. 15:30 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  Jakuba Šimánka VELMI PRAVDĚPODOBNĚ zavraždila CIA.
03.07. 16:12 Vladimír Stwora  RE: Jakuba Šimánka VELMI PRAVDĚPODOBNĚ zavraždila CIA.
03.07. 16:31 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Jakuba Šimánka VELMI PRAVDĚPODOBNĚ zavraždila CIA.
03.07. 17:24 SpaceMouse  RE: Jakuba Šimánka VELMI PRAVDĚPODOBNĚ zavraždila CIA.
04.07. 04:34 Mirda  RE: Klingoni a jejich loutka Polymorf...
03.07. 21:19 Kadence crazy  Uz by si zidi v USA
06.07. 17:35 A.S. Pergill  Autorka zapomněla vysvětlit,
06.07. 19:15 Saša  RE: Autorka zapomněla vysvětlit,
06.07. 22:31 Datel  RE: Autorka zapomněla vysvětlit,
09.07. 23:09 Mikhassel Dy-Ralno  Atomový Irán

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,54 Kč
Euro
26,06 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 746,40 Kč
1 unce stříbra
543,75 Kč
Bitcoin
660 551,53 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 869