Diskuze k článku

Válka novinářů

Příspěvků 23

19.6.2008 2:57

proč tak dlouhá řada slov

r.m. 78.?.?.?

na popis jednoduché věci?

163512

19.6.2008 6:35

RE: proč tak dlouhá řada slov

Ilja Sajdl 82.?.?.?

Reakce na 163512

V jednoduchosti je nejen krása, též i síla. Ale jednoduché zjednodušování je nejlepším prostředkem demagogie a manipulace.

163517

19.6.2008 7:44

RE: proč tak dlouhá řada slov

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 163512

Abychom si znovu uvědomili, jak hroznou práci dělají média pro válku a její tvůrce, často po desetiletí, staletí stejné finanční a průmyslové zdegenerované rodinné klany.

Protože ta válka stojí už přes milion životů podle některých údajů, jisté jsou statisíce nevinných obětí a miliony poničených občanů nejen Iráku v této věci a zdeklasované miliardy lidí, které jsou nuceny přijímat tuto válku na základě lži, podvodu a klamu od těch, kteří tedy věnovali tisíckrát více slov a klamných videií, počítačových simulací na podporu tohoto konfliktu z nejž vyvstávají další, možná nyní válka proti Iránu...

Proto...

163518

19.6.2008 11:16

RE: proč tak dlouhá řada slov

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 163518

>Najde se novinář, který by se tedy zeptal našich politiků proč se dál na této válce podílíme?
Jistě najde. Myslím, že málokdo z nás čerpá všechny poznatky pouze z vlastní zkušenosti, a přesto pochybujeme a hledáme a něco i nalezneme.
Nemůžeme je však hledat v masových médiích. Mají svá pravidla a tak jsou postavena a provozována. Tak jsou i financována potažmo ovládána. Ti lidé dělají pouze svou nádeničinu, již dávno to nemohou brát jako poslání. Je to v rozporu se systémem. Stejně jako mnoho jiných profesí.

Je to o hodnotách – tedy jak daleko jsem ochoten ve své prodejnosti zajít. Myslím, že tento boj svádí mnoho lidí dnes a denně, nebo to již vzdali a skutečně si chodí jen pro peníze ke svým zaměstnavatelům, kde odvedou pouze tu činnost, za kterou jsou placeni. A tak přežívají…

Mnozí zde volají po nátlaku. Myslím, že tudy cesta nevede. Prostě systém celý je napájen penězi, tedy jede podle napajedla. Pokud si sami nezřídíme své zdroje, budeme pouze plýtvat úsilím, vůlí a třeba i životy na nátlaky, které povedou vždy k témuž cíly, tedy spět k napajedlu.

163524

19.6.2008 13:05

RE: proč tak dlouhá řada slov

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 163524

teda jsem se úplně lekl,
>k témuž cíly
uff, ten pravopis má více síly, než argumenty jdoucí k cíli...

163527

19.6.2008 11:02

Neměl by někdo čas přeložit článek?

Saša 74.?.?.?

z Washington Post „US generál obviňuje Bílý dům z válečných zločinů“, nebo přeložit alespoň citáty. V úvodu píší: „Po vládním vyšetřování již není nejmenších pochyb, že současná administrativa spáchala válečné zločiny, zbývá jen otázka, jestli ti co nařídili mučení budou voláni k zodpovědnosti.“

Česká média jsou servilní a v podstatě zatajují druhou stranu mince.

163522

19.6.2008 10:55

Média

Spytihněv 83.?.?.?

To co vidíme, nebo čteme, je hra. Je to divadélko lokální, přidružené ke stejnému tyjátru globálnímu. Téměř všichni to dělají za a pro peníze. Stejně jako uklízečka veřejných toalet, nebo jiný nádeník. Není v tom rozdíl. Čekáme pravdivé informování? Pravda je ale pouze to, co je jako pravda přijato. Přemýšlejme, proč je nám to takto podáno, proč je něčemu věnováno tolik pozornosti a něčemu ne. Kdo, proč a co hlásá, a co tím sleduje.

Společné to má však jedno. Odpoutání pozornosti od skutečného dění a života. Třeštíme oči na obrazovku a nevidíme, že věci unikají pod rukama. Mozek je vtažen do virtuálních událostí a přestává souvisle a logicky fungovat. Blikající médium hypnotizuje mysl a programuje uvažování. Jak prosté. Zapomněl jsem i co bylo k obědu, co měla žena na sobě a dítě pod sebou…

Ovládáni můžeme být jen pokud to chceme brát vážně. Povznést se nad to, je krok k pochopení toho, co to média předvádí. Je fakt, že bereme-li to vážně, dáváme tím médiím obrovskou moc. Ta se pak tímto samoživí a přitahují k sobě veškeré mocichtivé aktéry. Ti však také většinou naprosto stejně nevnímají, že jsou stejnou obětí.

Člověk je tvor se sklonem k závislosti. Závislost nekontrolovaná je cesta do zajetí. Závislí se můžeme stát na spoustě věcí. Cigarety, kamarádi, pivo, sladkosti, ženský, práce, hry ale i média včetně televize. Budeme-li závislí, může se nám lehce stát, že budeme i otročit. Také se může stát, že půjdeme do války, kterou nechceme. Závislost nám bere vůli, čas a směřuje naše úsilí.
Média jsou jako novodobá církev, kážou a vytrubují, moralizují a soudí, mají své jasné pravdy. Moci ale mají tolik, kolik jí chceme odevzdat.

163523

19.6.2008 15:16

článek

jansmith1984 85.?.?.?

Děkuji panu Škapíkovi za tento článek. Skvěle vystihuje a pojmenovává podstatu dění. Zajímavé jsou i příspěvky v diskuzi.
[smích]

163536

19.6.2008 19:00

Odpoved na zaverečnú otázku:

Igor 85.?.?.?

Môj tip je, že sa taký novinár nenájde.

163550

19.6.2008 21:17

RE: Odpoved na zaverečnú otázku:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 163550

No on by se možná i našel, ale my už se to nedozvíme. Nejsou to přeci ani tak novináři, ale vlastníci médií, kdo rozhoduje, co čteme, vidíme a posloucháme...

163556

19.6.2008 22:25

Židi a Češi mají hodně společného:

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Národy feministek a sexuálních mrzáků se sklonem ke stádovitému chování. Proto oba národy hrají klíčovou roli v budování NWO.

163559

20.6.2008 1:21

RE: Židi a Češi mají hodně společného:

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 163559

Ještě mají společné považování jiných národů za absolutní debily, totální předposranost a bezmeznou důvěru ve svou vychcanost. Proto Československo tak silně podporovalo Izrael i poté, co se přidal k USA.
Židi a Češi ale v celé hře plní jen roli pěšáků. Ve starém Egyptě byli Židi nejnižší kasta a náboženství jim na míru ušili experti na psychologické operace. V 1. století př. n. l. smetánka ve starém Římě zatoužila po absolutní moci a spojila se s egyptskými špičkami, které měly s udržováním totality lepší zkušenosti ( proto se Egypt prakticky bez odporu vzdal ). Židovský král ( resp. egyptský bachař ) Herodes jistý čas působil jako guvernér v Galii. Židovské náboženství ( určené pro udržování nižší kasty ve sračkách ) bylo upraveno pro lepší stravitelnost bílou rasou a tak vzniklo křesťanství. Byl tak položen základ pro církevní totalitu ( středověk ) s centrem v Římě.
Biblické předpovědi ( zjevení sv. Jana ) je ve skutečnosti návod pro udržení totality. Největší obavy elitě NWO přináší Rusko, které se tradičně vyvíjí samostatně a nikdy neztrácí kontakt s přírodou ( o této konkurenci věděli už v Egyptě ). Ve zjevení sv. Jana je předpovězený hladomor v roce 1920 a havárie Černobylu v roce 1986. Obojí se podařilo vyřešit improvizací, se kterou elita NWO nepočítala - v prvním případě lidi žrali semínka šišek zakrslých borovic, v druhém případě byla včas odčerpána voda z bazénu pod reaktorem ( bylo nutno prostřelit některé přepážky ). Kdyby se plány splnily, tak by teď ve východní Evropě žily jen lišejníky a bakterie. Tady se to biblickým plánovačům totálně posralo.
Ve zjevení sv. Jana je i zničení WTC, ze kterého se má stát "druhé umučení Krista".
To, že se nepovedly podvratné operace proti Rusku, může NWO zlomit vaz. Rusko přežilo a navíc vytáhlo ze sraček ještě silnějšího soupeře - Čínu. Pokud v USA vypukne ropná krize, Američanům skončí blažená nevědomost a začnou se starat, co se kolem nich děje = konec NWO. Elita NWO se pokusí udržet v USA ropný blahobyt útokem na Írán a postupně utáhnout totalitu, než ropa na blízkém východě dojde. Írán má ale materiální podporu Ruska, takže pozemní útok je vyloučený. Jediná možnost je udělat proti Íránu pořádnou prasárnu a zabránit odvetě - k tomu se hodí základna v cestě případných íránských raket - v ČR ( další vytypovaný národ bulíků, kteří se radši nechají obětovat, než aby vybočili z řady ).

163564

20.6.2008 2:29

RE: Židi a Češi mají hodně společného:

mtk 80.?.?.?

Reakce na 163564

HKP je skvělý vypravěč k obveselení všech na fóru, jako bych četl povídky z 3. kapsy. Ale pro jistotu si nechám pootevřená komplotvrátka (pro případ, že by měl HKP nakonec pravdu) [chechtot] [cool]

163566

20.6.2008 14:08

RE: Židi a Češi mají hodně společného:

sxgo 78.?.?.?

Reakce na 163566

HKP je proste umelec, tiež som si dal zopár jeho konštrukcií bokom. [mrknutí jedním okem]

163592

20.6.2008 7:33

RE: Židi a Češi mají hodně společného:

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 163564

Nejprve jen technicky - Herodes nebyl Egyptský, ale Římský bachař. Egypťané drželi židy v otroctví, nejen, že netvořili jejich víru uměle, ale naopak židé Exodem velmi těžce a po letech z Egypta odešli. Dále, pokud si projdete proroky, tak zjistíte, že velmi kritizovali pokrytectví a farizejství některých židovských vůdců, tvrdě šli proti "stádismu", potažmo NWO... Proroci byli často týráni a vražděni, až přišel sám Ježíš, který se do falešného náboženství pustil na to jak je mírný velmi tvrdě. Doslova řekl, že náboženští vůdci tvrdí, že Boha znají, ale neznají...

Učí pravdě, Lásce, svobodě a vzkříšení, naprostému opaku současné demagogie systémové a opakovaně tvrdě kritizoval falešnou víru. To, jak dalece se náboženští vůdci vzdálili hodnot víry neznamená, že by se jí vzdal Bůh nebo Ježíš myslím si. Janovo zjevení není návod, ale důsledek - prostě věděl, že v systému věcí se lidé budou chovat podle věcí ne podle rozumnosti a Lásky a k tomu dostal ve vidění informace, které se skutečně naplňují, ale je tam i rozuzlení, řešení těch věcí.

Je to fascinující, že náboženští fanatici se ohánějí Biblí, která je ale svědectvím přímo proti nim a jejich činění. Katolíci i Evangelíci, ale i další mávají Biblí, která ale je samotné usvědčuje (myslím vůdce ne zneužívané) z jejich klamu, stejně jako války a nakradené majetky a kolaborace se systémem věcí, chceme-li NWO. Komunismus, či kapitalismus jsou v Bibli výstižně hodnoceny často jedním souvětím a to velmi tvrdě. "Zákoníci, zatěžujete lid břemeny a sami se jich prstem nedoknete".. To platí na parlament dnes jako dříve na Římský senát i náboženské zákonodárce - rituální mrtvé a falešné víry. Smůla je, že Bibli diskreditují Ti, co jí údajně káží a další sekty všeho druhu.

163569

20.6.2008 9:05

Matematické zákonitosti

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 163564

Já bych historii vysvětlila poněkud jinak- na takové matematické zákonitosti.

Totalitní pyramidální moc je postavena na pevném hierachickém vztahu: nadřízený-podřízený. K vybudování takové pyramidy moci napomohl vynález toalitního, povinného monoteistického náboženství, kde hierarchie je vystavena od nejvyšších vůdců až po nejnižší poslušné řadové věřící. Tu pyramidu si můžeme představit špičkou nahoru, kde v té špici sídlí vševidoucí oko(čili zednářský symbol).

Aby měli vůdci (vševidoucí oko) největší moc a nad vším kontrolu, jejich moc musí být vždy podložena co největším MAJETKEM. Jinak by tu moc mohli kdykoliv ztratit, mohli by být svrženi. Tuto pyramidu majetku si lze představit jako naruby obrácenou pyramidu. To znamená, čím více majetku, tím širší základna moci, čím méně majetku, tím méně moci- špička pyramidy míří dolů.

Když na tu nakreslenou hierarchickou pyramidu moci (vztah nadřízený-podřízený) překresíme tu druhou pyramidu, tu majetkovou (čím víc majetku, tím větší moc), vytvoří nám tyto dvě mocenské pyramidy pentagram- šesticípou hvězdu.[oči v sloup]

Prostě MOC a MAJETEK jsou dvě neoddělitelné pyramidy, jedno bez druhého nemůže samo o sobě existovat.Aby vznikly tři totalitní monoteistické víry, museli mít vládci obrovský majetek. Aby vznikl totalitní fašismus, investoval se do toho na samém počátku obrovský kapitál. Aby vznikl totalitní komunismus, investoval se do toho na samém počátku obrovský kapitál. Aby se udržoval totalitní islám, udržuje se celý ten represivní systém rovněž s pomocí obrovského majetku. V Egyptě jsem měla možnost vidět totalitu jako prase- kdyby lid nebyl držen velmi tvrdě na uzdě pomocí policejního státu, tak už by se ten jejich slavný islám, udržovaný velkým násilím uměle seshora, dávno rozpadl.

163571

20.6.2008 16:39

RE: Matematické zákonitosti

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 163571

90% Židů je pevně zakotveno v "pyramidě". Je to jejich povaha pocházející ještě ze starého Egypta. Ti nikdy nevybočí z řady. Zejména v Izraeli je davová hysterie mimořádně silná.
Samozřejmě jsou výjimky, které do pyramidy nepatří a žijí si svým životem. Ty jsou pro NWO nejnebezpečnější, protože vidí do pyramidy, ale nejsou s ní svázaní. Mezi židovské "disidenty" patří např. Mordechaj Vananu, Karel Köcher, Josef Klíma, Radek John a částečně i Václav Klaus.

163609

21.6.2008 10:27

RE: Matematické zákonitosti

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 163609

Pokud je to pravda, že se z tak z velké části podílí na nejvyšší světové moci lidé, kteří se domnívají, že jsou bibličtí Židé, pak to tedy není samozřejmě náhoda, ale promyšlená dlouhodobá celosvětová skupinová strategie. Pana Klímu, Radka Johna ani Václava Klause za „disidenty“ nepovažuji ani náhodou, protože se plně podílí na současné moci. Jestli mají čas od času nějaké „protistátní řeči“, pak je to jen komédie a předem dohodnutá strategie. Asi jako v románu 1984, kde opozice byla rovněž předem dohodnutá hra, zatímco skuteční disidenti a oponenti byli tvrdě likvidováni.

Ještě taková zajímavost, včera jsem si pohrála s tou šesticípou hvězdou. Je to přímo ďábelsky dokonalý útvar.Vystřihla jsem si ji z papíru a zjistila, že se skládá ze tří útvarů: 6 vnějších trojúhelníků (6), jeden šestiúhelník (6 stran=6) a 6 vnitřních trojúhelníků, obsažených v tom šestiúhelníku´=6). Čili 6 vnějších trojúhelníků, 6 stran šestiúhelníku, 6 vnitřních trojúhelníků= 666. Když sklopíme těch 6 vnějších trojúhelníků, vznikne nám šestiúhelník, a když přeložíme ty vnitřní trojúhelníky v tom šestiúhelníku, dostaneme jeden jediný rovnoramenný trojúhelník= pyramida moci.

163630

26.6.2008 18:32

RE: Matematické zákonitosti

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 163630

Klíma a John dělají svůj koníček. U majitele tv h@vn@ nejsou nijak zvlášť populární. "Hvězdy" seriálových shitů typu Ordinace v růžové zahradě, Pojišťovna štěstí a Ulice berou kolem 100 tisíc měsíčně prakticky za nic [překvapení] . Klíma a John nemají ani polovinu za práci, která je časově velmi náročná a často i životu nebezpečná. Jejich pořad samozřejmě podléhá tvrdé cenzuře ( proto poslední dobou dost vaří z vody ) a jednou ho dokonce chtěli zrušit.
Pokud víte o něčem zajímavém, nemá cenu to psát na na.vlastni.oci@nova.cz. Váš e-mail by prvně musel projít přes vyhledávač klíčových slov ( provozovaný CIA ), pak přes cenzora a teprve potom by ho mohli dostat John s Klímou. Jistější by byl klasický dopis nebo osobní kontakt.

163988

20.6.2008 10:29

RE: Židi a Češi mají hodně společného:

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 163559

>Národy feministek a sexuálních mrzáků se sklonem ke stádovitému chování. Proto oba národy hrají klíčovou roli v budování NWO.
Jestli se dá stále hovořit o národu Čechů, pak je to úspěch. Přežili jsme mnoho a mnoho staletí snah o naší likvidaci jako národa či etnika, včetně likvidace jazyka a územní sounáležitosti (tedy stále stojíme v cestě toho NWO).

Pokud hovříme o těch druhých, jsme na velice hypotetické úrovni, tedy spíše ideologicko-náboženské (což svým charakterem spíše nahrává tomu NWO).

Je to však ode mě spíš varování, neboť jsme na nesmírně strategickém místě, lze tedy předpokládat trvalou snahu o rozklad všeho, co by jen vzdáleně připomínalo naší skutečnou identitu.

PS.: Samozřejmě, že naprosto kuriózní pedofilní vraždy ("pěkně" medializovány) a podobná svinstva budou procesu rozkladu nápomocny. Jakpak se asi usíná štábním generálům při pomyšlení... (Trauma je věc, která na odhodlání a bojeschopnosti rozhodně nepřidá.)

163574

19.6.2008 22:49

Škapíku,

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

máte úžasnou schopnost omílat mnoha slovy to, co většina zde už ví.
Ale už kvůli příspěvku Spytihněva, který ukazuje cestu, holt ten váš článek měl nějakou cenu.

163560

20.6.2008 7:54

RE: Škapíku,

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 163560

Janko Vy si do mne rýpnete, kdykoliv je možnost [smích], dnes tedy relativně jemněji. Tak za prvé neomílám, ale snažím se hledat různé formy sdělení a v případě, kdy je svět ve válce bezdůvodné, která se ukazuje být zlomem pro všechny z nás.... Tak samozřejmě je nutné si to znovu připomínat, kupříkladu se mi ozval i redaktor tištěného média s žádostí článek převzít. I tak se dá prorážet informační bariéra. A Janko jaký má smysl řešit podružnosti, když se utkáváme s tak velkou absurditou, kterou popisuji? Navíc nesouhlasím s Vámi, že se má psát jen o tom co tedy "nevíme", to jistě taky, ale v cenzurovaném, co více klamavém mediální prostředí si sám rád přečtu, že jsou lidé co to nevzdávají, často také věci, které vím. To Janko pomáhá lidi hledající pravdu držet po kupě nejen fakticky, ale také psychicky, tady v té lžinovinařině, v tom fanatickém běhu za NWO. Stejně jako nepomáhá, když bychom se navzájem uráželi a svou snahu dehonestovali, jako, obávám se činíte Vy a je to škoda. Zkuste příště věcnou připomínku, Vaše urážky mne obtěžují a kazí diskuzní fóra. Všimněte si, že jsem se NIKDY nevyjádřil k Vašemu článku nevěcně a zkuste od svých verbálních útoků na mne ustoupit, děkuji moc.

163568

20.6.2008 0:21

Reach_

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Pan Škapík to nemyslí zle, ale vypadá to na psychickou poruchu, nenávidí USA stejně jako Radek Hulán Apple (myego.cz)
Doporučuji omývyt pyj vlažnou vodou a výlet do přírody nebo k moři.....

163561

Příspěvků: 23

19.06. 02:57 r.m.  proč tak dlouhá řada slov
19.06. 06:35 Ilja Sajdl  RE: proč tak dlouhá řada slov
19.06. 07:44 Martin Škapík  RE: proč tak dlouhá řada slov
19.06. 11:16 Spytihněv  RE: proč tak dlouhá řada slov
19.06. 13:05 Spytihněv  RE: proč tak dlouhá řada slov
19.06. 11:02 Saša  Neměl by někdo čas přeložit článek?
19.06. 10:55 Spytihněv  Média
19.06. 15:16 jansmith1984  článek
19.06. 19:00 Igor  Odpoved na zaverečnú otázku:
19.06. 21:17  RE: Odpoved na zaverečnú otázku:
19.06. 22:25 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  Židi a Češi mají hodně společného:
20.06. 01:21 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Židi a Češi mají hodně společného:
20.06. 02:29 mtk  RE: Židi a Češi mají hodně společného:
20.06. 14:08 sxgo  RE: Židi a Češi mají hodně společného:
20.06. 07:33 Martin Škapík  RE: Židi a Češi mají hodně společného:
20.06. 09:05 Jarmila  Matematické zákonitosti
20.06. 16:39 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Matematické zákonitosti
21.06. 10:27 Jarmila  RE: Matematické zákonitosti
26.06. 18:32 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Matematické zákonitosti
20.06. 10:29 Spytihněv  RE: Židi a Češi mají hodně společného:
19.06. 22:49 janko  Škapíku,
20.06. 07:54 Martin Škapík  RE: Škapíku,
20.06. 00:21  Reach_

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 10

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 3

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,23 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 251 219,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 406