Diskuze k článku

Zamyšlení nad odpovědí prezidenta Ústavnímu soudu k věci přezkoumání Lisabonské smlouvy

Příspěvků 137

9.6.2008 8:03

Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Romann voltaire (zavináč) netkosice (tečka) sk 88.?.?.?

Predseda vlády Slovenskej republiky, ani prezident Slovenskej republiky neinformovali nás občanov Slovenskej republiky a najmä jej neveriacu tretinu obyvateľstva, čo obsahuje Lisabonská zmluva a ako umožňuje cirkvi priamo vstúpiť do európskeho demokratického procesu. S článkom 15c katolícka hierarchia dosiahla to, čo chcela: uznanie jej inštitucionálnej úlohy, čo jej umožňuje priamo vstúpiť do európskeho demokratického procesu, a to využívaním práva kontroly návrhov zákonov ešte pred ich schválením. To odoberá parlamentu legitimitu, takže na základe tejto skutočnosti bude považovaný za neschopného vyjadriť sa z hľadiska morálky k citlivým otázkam, ak to predtým neodobrí cirkev. A čo je ešte horšie, to všetko sa uskutočnilo bez akejkoľvek verejnej diskusie a za úplného mlčania médií. Pokračovanie na: http://voltaire.netkosice.sk, ikona TREZOR ARCHÍV, sekcia Náboženstvo, téma: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

162802

9.6.2008 10:58

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 162802

...už konečně začíná svítat, odkud vítr už 2000 let fouká. Stále, i když pomocí nastrčených technik.
Smlouva je jen dalším papírem, který má zaplnit mediální a další prostory, zaměstnat lidi.
Pro vládce a zřizovatele manuálu pro cca dvě tisíciletí je tahle doba okamžikem, kdy hrají o typ moci, o které nemá běžný člověk ani tušení.
Strach, se kterým se tahle hra stále hraje, ten má vystřídat pocit svobody - a to tak, že technologie na ovládání myšlení, které i z netu mizely od osmdesátých let, bude mít k dispozici hrstka těch v pozadí, kteří si s námi budou hrát nejen pomocí médií, ale i přímými vstupy do vědomí - od prosté hypnozy jsou už dost daleko.

A souběžně probíhá i opačný proces, propojování něčeho mezi lidmi, co lze nazvat globálním podvědomím (nebo taky nasraností). Tento proces také dospěl k různým rozhraním, dá se to sledovat i prostřednictvím tzv. "kruhů v obilí". Země a člověk je propojený organizmus, který má výstupy nejen v počasí ("poručíme větru dešti" - to přeci známe, že?), ale i v sociálních, psychologických a jiných technikách.
Takže si vážení najděte obrazec z 1.6. 2008, který vypovídá, že jsme dnes (9.6. 2008) za předělem, kdy měla stávající pozemská vrchnost převahu. A zůstává jí pouze převaha finanční, silná, ale daleko slabší než energie, nemající hmotnou formu.
http://www.cropcircleconnector.com/2008/barbury/barbury2008a.html

Pro mnohé z vás jde sice o další potvrzení mé "ujetosti", s tím nic nenadělám. Věda už asi má přístroje na zkoumání mentální energie, ale nemá zcela určitě zatím schopnost je ovlivňovat jinak než televizí, komerční zábavou a vyráběním terorizmu.

Radary a deštník "na nebesích" jim k absolutní moci má pomocí.
Jenže je málo času. Každé podnikání, založené na ukrytí klíčové informace ("skutečné nouhau bible"[mrknutí jedním okem] vždy tlačí ty, kdo z ní chtějí mít zisk, k větší rychlosti, než na to samé přijde konkurence.
A pro církev, řídící skrze Proroctví sionských mudrců a směrování penšz už druhé století tento svět, je internet a prostí lidé velkou hrozbou. Mohou si najít dnes už téměř nepřerušovanou řadu jmen a akcí, které naše církevní otce usvědčují nejen z vysoce kvalitního vědění, ale také z toho, jak toto vědění pokroutili ve svůj prospěch jejich následovníci, dnes finančníci.

A komu "dojde", jaké konotace má slovo finan/ce, s final = CE, tak ti z vás asi tušíte, proč sjednocení EU "shora" nemá čas se zdržovat s procesy, potřebnými pro relevantní vyřízení společných dokumentů.

Proto děkuji panu Klausovi za každé zdržování, přestože on sám je zřejmě namočený do leckterých "podivností".

162817

9.6.2008 13:28

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 162802

ano, na pozadí Vatikán, stát, který má nejsilnější politickou stranu na světě- 1/6 světové populace je v katolické církvi. Jsou de facto jeho poddanými, vzhledem k jeho teokratickému charakteru.

Má i svou
tajnou službu, Opus Dei (jejíž členové neváhají sahat po sebetryzně). Výzvědnou i operační úlohu mohou hrát rovněž různé řády a hnutí, fungující ve společnosti. Tovaryšstvo Ježíšovo, Maltézští rytíři ap.
+armádu: NATO

Nedostatkem "demokracie" rozumějte nejen nedostatek loajality vůči nadnárodním korporacím, ale také i nedostatečný vliv žido-křesťanské "kultury".

Krom toho jsou na něj napojeny hnutí PanEvropa,evropská šlechta -nadnárodní uskupení, vzájemně spřízněných rodů vyznávajících křesťanskou víru(v drtivé většině katolickou, příp.její protestantskou odnož), majících stále silný mocenský vliv v Evropě(v Evropském parlamentu ap.)

Nyní se chystá na svatou válku s muslimy, která byla pečlivě rozdmýchána (útoky žido-protestantských USA na Irák, Afgánistán; akce tajných služeb západních států a Azraele,kauza dánských karikatur, svoje si přisadil i Benedikt XVI. citací protiislámského výroku- oficiálně se omluvil,že to myslel jinak, ale v podvědomí muslimů to zůstává- šlo o cílený akt).
Plánované obří restituce v ČR mají napomoci financovat tuto válku a také zvrátit nepříznivý stav prudkého úbytku věřících a tedy i klesající možnost ovlivňovat českou politiku.(úbytek voličů KDU-ČSL)
ČR ale ateistickým státem není,to je křesťanská pomluva. Jen se prosazují jiné formy víry [mrknutí jedním okem]

Vatikán ovšem dle všech známek svoji poslední křížovou výpravu prohraje a poslední papež bude zabit, zatímco katolická církev půjde stejně jako v římské říši do podzemí.

Evropu čeká souboj stávajících tradic s nově příchozím islámem a konfuciánsko-komunisticko-kapitalistickou mutací, zatímco nyní jsme pod atakem surového neoliberálního materialismu z USA, prezentovaného fašismem nadnárodních korporací, managerismem a utilitarizací.
Nové formy a syntézy myšlení na sebe jistě nenechají dlouho čekat.

162831

9.6.2008 15:00

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Vanguard 84.?.?.?

Reakce na 162831

Nech se vyšetřit, tohle může být nebezpečné.

162841

9.6.2008 15:23

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 162841

[velký smích] Ve Střešovicích jsem prošel. Nebude tedy chyba spíš v tom, že jsi insider výše zmiňovaných? [cool]

162842

9.6.2008 18:45

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Vanguard 84.?.?.?

Reakce na 162842

Jasně, jsem tajný kardinál jmenovaný rozhodnutím papeže Benedikta XVI. "in pectore". Zároveň jsem tajný generál jezuitů.

Moje chvíle nadejde, až začne poslední křížová výprava, tehdy se osobně postavím do čela křižáckých vojsk a povedu útok na Mekku.

162863

9.6.2008 19:47

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 162863

ne já měl pocit, jestli nejsi katolík- ovečka v lůně Matky církve, azraelského projektu ovládnutí původně čisté myšlenky o Kristu a to její systematizací v církev.

Několik Tvých předchozích příspěvků by tvému členství nasvědčovalo.

Na tak vysokou šarži co zmiňuješ bych tě neviděl ani omylem, ale na pěšáka myslím s přehledem máš [chechtot]

162870

9.6.2008 21:40

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 162870

Nejméně 5 století usilují všechny možné organizace zednářského typu o rozbití tradiční křesťanské evropy a nastolení světové hrůzovlády. Počínaje masovým vrahem Žižkou, přes genocidní (sektářskou "protestantskou"[mrknutí jedním okem]třicetiletou válku a krvavou bestiální francouzskou "revoluci" po zrůdný bolševický teror. Stovky milionů obětí mají na svědomí snahy zničit křesťanské duchovní základy západní civilizace (od anglie až po ural). A ty tu budeš něco plácat o zločinech vatikánu? Jsi opravdu mizerný agent. Tohle prokoukne i intelektuálné méně zdatný čtenář zvědavce. Takhle tě hochu z lóže brzo vyhodí.

162879

9.6.2008 23:03

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 162879

co je tradiční křesťanské?

křížové výpravy? vypalování starých svatyň a tažení proti Baltům, Katarům, Bogomilům a Albigenským? Násilné obracení na víru? Likvidace přírodních kultur a slumizace jejich příslušníků?

ne. Původní křesťanství existuje jen v malých skupinkách, případně částečně u pravoslavných.
Zbytek je nadnárodní politika v duchu "kat holón kosmón". V tom si se zednáři nezadáte, a proto odmítám obojí, včetně politiky Světového izraele a NWO. Kolonialismus a osvícenství jsou jistými mementy.

Přípravné práce k Třetím templu (díly už jsou očíslované připraveny v USA) začnou dle mých výpočtů za dva roky. To bude rachot. Židé pochopí, že byli zneužiti (zatímco jejich špičky se snaží zneužít vás se střídavým úspěchem proti muslimům kvůli Velkému Izraeli), až se je pokusíte zkonvertovat a dosadit papá na Šalamounův trůn. A muslimové to vezmou šmahem, protože dostávají svůj díl vaší "spojenecké" "lásky" už pěkně dlouho.
Nechtěl bych být v kůži kohokoliv z vás.

Vložený obrázek

162883

10.6.2008 19:36

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Vanguard 84.?.?.?

Reakce na 162870

Ano, jsem katolík, a proto vím, že to co píšeš jsou naprosté nesmysly.

162938

10.6.2008 19:02

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 162938

první větou jste popřel tu druhou [smích]

162940

10.6.2008 21:04

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Vanguard 84.?.?.?

Reakce na 162940

to snad ne [velký smích]

162948

11.6.2008 3:58

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 162938

"Ano, jsem katolík"

no vidíš, ani to nebolelo. Tím se mi také leccos vysvětlilo.

Jedna půlka z vás brojí za Izrael, druhá proti němu. Jen se nemůžete shodnout proč. Jedni v něm vidí spásu ze židů, druzí nástroj NWO. (ale shodně obě strany mě shodně obviňují, že kecám nesmysly)
Šikovně to vaši papalášové sedící v lóžích a Vatican City vymysleli. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Většina hádek o Izrael a NWO co tu na je Zvědavci(ale i na jiných serverech), je totiž mezi katolíkama a katolíkama, židé se sem namanou jen občas a jde to poznat z charakteru příspěvků. To je góóóóólllllllll [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

(Jíra, Semerád, Semtex, Arkan, Polesny ap. není z vás náhodou většina katolíků? [velký smích] )

Katolík se s katolíkem bije o Izrael, a žid se na to dívá s otevřenou hubou a střídavě se dobře baví a střídavě je naštván.

Ostatní se občas namanou do obou táborů (často i já, do druhého) a o tom to tu pak celé občas je [velký smích]

162967

15.6.2008 1:22

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 200.?.?.?

Reakce na 162938

>Ano, jsem katolík, a proto vím, že to co píšeš jsou
>naprosté nesmysly.


první větou jste popřel tu druhou [smích]

ano

163194

9.6.2008 21:30

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 162863

něco jako kardinál Richelieu při obléhání La Rochelle?
Vložený obrázek

impozantní myšlenka [velký smích]

Nebo to zkusit jako v USA, kde si podávají ruce s policejním režimem?
Na obrázku kardinál Egan z katedrály sv. Patrika v New Yorku
Vložený obrázek

Problém je, že islámská vojska naopak provedou úspěšný útok na Vatikán a papa Ratzinger se jistou dobu bude skrývat-chránit ho bude tradičně švýcarská garda v počtu cca 100 členů

"Ještě dnes však švýcarští vojáci přísahají, že budou chránit papeže s nasazením života a stejné zůstávají také podmínky pro přijetí. Kandidát musí být absolutně bezúhonný Švýcar římskokatolického vyznání, musí mít za sebou vojenskou průpravu ve Švýcarsku, musí mu být od devatenácti do třiceti let, musí být svobodný a vysoký minimálně 174 centimetry."
VIZ.

než ho vystopují. (už dnes je v Itálii významná islámská menšina, hlavně jsou problémy s Albánci, které Vatikán spolu s Chorvaty použil proti pravoslavným Srbům,ale otočí se to proti němu)
Více též Tajné dějiny jezuitů /ZIP

Škoda že nevím, zda si pustit Al-Jazeeru nebo Iran TV, až to půjde v přímém přenosu, střet tvrdých profesionálů se nevidí tak často.

Ale myslím, že to budou spíše sunnité(Maročané,Alžířané,Egypťané a další menšiny), a šíitský Írán je naopak potenciální spojenec Evropanů, ale mohu se mýlit, už se do něj Západ a Azrael naváží příliš dlouho, takže i perská trpělivost jednou dojde. A nedej Bože to! [překvapení]

162875

9.6.2008 21:36

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 162863

oprava odkazu na Tajné dějiny jezuitů

162877

10.6.2008 19:41

Voltaire, Jezuité

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 162877

voltaire.netkosice.sk? Voltaire byl žid jak poleno, osvícenec čili iluminát k tomu a jeden z hlavních propagátorů zednářského "humanizmu" známý svým celoživotním tažením proti křesťanství. Dost důvodů na to, abych odmítnul kohokoliv, kdo se hlásí k jeho odkazu, nebo se zaštiťuje jeho jménem.Na prop.sk taky jeden iluminát otravuje pořád dokola s Národným inštitutem F.M.Voltaire, koukám, že jeho český bratr v lóži dorazil už i sem.

Jezuité byli trnem v oku všem zednářským organizacím od nepaměti. A to i z důvodu, že díky úspěšné jezuitské rekatolizaci se příchod zednářského NWO oddálil nejméně o 200 let. Nebýt jezuitů a znovuzrození křesťanské spirituality v baroku, tak jsme tu měli nový světový řád už po 30tileté válce, která byla plánovaná jako likvidační pro křesťanskou civilizaci. Jezuitům zlomil u nás vaz až JosefII., známý to osvícenec a misantrop, známý svou snahou zavést pohřbívání lidí bez obřadu a v pytli místo rakve.

162941

10.6.2008 21:41

RE: Voltaire, Jezuité

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 162941

Víte jistě, že byl Voltaire židovského původu? Vím, že napsal alespoň 100 silně protižidovských článků. A to nepřetržitě celý život. ("Vous ne trouverez dans les Juifs quun peuple ignorant et barbare" Dictionnaire Philosophique. Také řekl, že Židé jednou možná zničí lidskou rasu.) Dnes jsou ty věci tabu, dnes se chce vytvářet dojem, že osvícenci=skoro sionista.
S těmi jezuity je tam jedna pikantnost. Když pominu zakladatele iluminátů (Žid jezuita, který pak opustil církev, jestli někdy opravdu byl smýšlením "jezuitou" ví jen on sám), tak faktem je, že jezuitský řád byl na čas zrušen 1773 a ve stejné době vycházejí na veřejnost první lóže. A mezi jejich členy byli mimo jiné právě zrušení jezuité, kteří se po zrušení řádu přirozeně scházeli dál. V podstatě se tady děje analogie se zrušením templářů. Jinak souhlasím, že barokní kultura je nedoceněná a vlastně myšlenkově nezpracovaná. Jezuité v 17.století tady v Olomouci instalovali kašny se samými pohanskými postavami. Proč to dělali? Všechno je jinak, než jak nám ideologický dějepis říká.

162950

10.6.2008 22:16

RE: Voltaire, Jezuité

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 162950

Marx také psal protižidovsky zaměřené články.Pokud vím.
A k těm zednářům .Říká vám něco název " Humanum Genus " ?
No,nebudu napínat .Více třeba tady:

http://www.narmyslenka.cz/view.php?nazevclanku=humaniste-nebo-sataniste-iv&cisloclanku=2002040001

Ale jinak souhlasím s tím ,že všechno bude asi jinak,než nám dějepis říká. Ono ten dějepis píší ve své naprosté většině VÍTĚZOVÉ.
No a mezi ně katolická církev určitě nepatří. Stačí se podívat na socialistickou EU!!!!!!!

162955

11.6.2008 11:36

RE: Voltaire, Jezuité

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 162955

"Ono ten dějepis píší ve své naprosté většině VÍTĚZOVÉ.
No a mezi ně katolická církev určitě nepatří. "

SKUTEČNĚ? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Vložený obrázek

162991

11.6.2008 16:13

RE: Voltaire, Jezuité

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 162991

Skutečně?
Nebo máš snad pocit že EU je katolická? [velký smích] [velký smích]
Že dějepis ,který se učí děti na všech stupních škol je dějepisem katolickým ?
Že denní tisk a třeba TV Nova propaguje katolicismus?
Že filmy točící se v našich studiích ,či studiích Hoollywoodu také propagují katolicismus?
Převážná většina dnes vycházejících knih jsou ovšem též katolické.S Danem Brownem ,coby špičkou ledovce.
Hmm,tak to se potom už opravdu tomu ,co zde mnohdy čtu nedivím [zmaten]

163002

11.6.2008 19:16

RE: Voltaire, Jezuité

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 163002

a EU snad není katolická?
zdánlivé útočení na "tradiční hodnoty" je jen negativistické nahánění oveček církvi
v podobném duchu jako 9/11

163016

11.6.2008 20:45

RE: Voltaire, Jezuité

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 163016

a EU snad je katolická?
Strašení katolíky i celou církví není nic jiného,než negativistické nahánění oveček zastánci NWO v podobném duchu jako 9/11

163021

11.6.2008 20:14

RE: Voltaire, Jezuité

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 163021

myslet si že katolíci stojí v cestě NWO je naivita srovnatelná s vírou dítěte na ježíška

163022

11.6.2008 21:01

RE: Voltaire, Jezuité

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 163022

Ano,přesně tak bych si představoval "argumentaci" zastánce NWO snažícího se svým zrnkem do mlýna odstranit z cesty jednu z posledních překážek tohoto jeho vysněného "nového pořádku"

163023

11.6.2008 22:13

RE: Voltaire, Jezuité

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 163023

ale tak já vás chápu[smích]
znám osobně jednoho věřícího a vím že s takovými lidmi není jakákoliv polemika možná... reagují asi takto: čunek nebo papež si uprdne a on řekne:"má pravdu" (samozřejmě obrazně řečeno)
ale hlavní je že za všechno můžou muslimové a homosexuálové to od něj slýchám velmi často[smích]

163028

11.6.2008 21:06

RE: Voltaire, Jezuité

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 163022

Neberte nám(...ehm) ježíška, zloduchu! [velký smích]

163025

11.6.2008 21:19

RE: Voltaire, Jezuité

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 163022

nejspíše proto, že se snaží dosadit svoji vlastní verzi tohoto projektu [mrknutí jedním okem]

163026

11.6.2008 21:57

RE: Voltaire, Jezuité

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 163021

Kanada se omluvila domorodcům za násilnou převýchovu

"Kanadský premiér Stephen Harper se ve středu omluvil domorodým obyvatelům, především indiánům a inuitům za to, že v minulosti donutila přes 100 000 jejich dětí navštěvovat v rámci asimilačního programu státní křesťanské školy."

a abychom si nespletli, která z kř. denominací tam hraje prim:

"Většina obyvatel Kanady (77,1 %) se hlásí ke křesťanství. Nejsilnější křesťanskou církví je římskokatolická církev, ke které se hlásí 43,6 % kanadské populace. Největší protestantskou denominací je sjednocená církev Kanady (9,6 %), následuje ji anglikánská církev (6,9 %). "

ZDROJ

Tak strašení jo? [oči v sloup] Že bych pro změnu nutil asimilovat 100.000 katolíků na satanismus, nebo třeba islám? [oči v sloup]

163031

11.6.2008 18:58

křesťanští sionisté a další absurdity

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 162991

Trapná manipulace, ztotožňovat katolictví s americkými zednářskými verzemi křesťanství od Baptistů přes Mormony až po Jehovisty a křesťanské sionisty(totální absurdita).Způsob jak oslabit moc katolické církve, bylo zakládání nových církví a přetahování věřících do nich. Tyto se díky dalšímu zednářskému působení dále štěpily a původní poselství Krista se z nich vytrácelo až jsme dospěli k úplnému popření jeho učení, jak je to možné vidět u Jehovistů nebo právě křesťanských sionistů (ačkoliv se Kristem neustále zaštiťují) a neustálými boji mezi jednotlivými sektami (proč likvidovat křesťany silou, když stačí je rozštěpit do množství sekt a církví, poštvat je proti sobě a oni se zlikvidují sami).
Počty obětí pouhé 30tileté (protestantské) války o několik řádů přesahuje počet obětí inkvizice za celou dobu její existence. Ostatně, inkvizice tu byla právě proto, aby zabránila takovému štěpení, rozkladu církve a následným válkám.(právě počátek křesťanství byl charakteristický šarvátkami jednotlivých jeho frakcí, takže se církev poučila z vlastní minulosti)
Tady je odkaz, kde se můžete přesvědčit, kam to protestanti (nekatolíci a neortodoxní)po pár stoletích štěpení dopracovali, křesťanský babylon a chlév augiášův v jednom:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Christian_denominations#Protestantism

163014

12.6.2008 9:01

RE: křesťanští sionisté a další absurdity

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 163014

Berte to tak, že aspirantů na NWO (či jiný název pro světovládu) bylo, je a asi i bude, povícero. Katolická církev sklízí, co kdysi zasela.
Dnes je zcela jedno, jak se co jmenuje a co to proklamuje. Lze si jen těžko představit, jakou skutečnou roli dnes hraje hlava katolické církve a církev sama. Bylo by naivní si myslet, že je to pěkně oddělitelné jmény...
>Počty obětí pouhé 30tileté (protestantské) války o několik řádů přesahuje počet obětí inkvizice
To jsou typicky scestné argumenty, kdy já mohu oponovat skutečným cílem těchto válek, tedy rekatolizací (opětné upevnění moci Říma, reprezentovanou Habsburky-katolíky)

Naopak, to vše je výsledek dlouhodobé snahy o katolizaci Evropy (světa). A proč ta úporná snaha? Nač to křtění „krví a mečem“. Asi pro naše budoucí dobro…

163068

14.6.2008 16:24

RE: křesťanští sionisté a další absurdity

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 200.?.?.?

Reakce na 163014

to tedy znamená, že křestanství, především západní se v historii neosvědčilo.

163163

19.6.2008 17:42

RE: křesťanští sionisté a další absurdity

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 163014

Zde se kolosalne mylite: "původní poselství Krista"
Obvinujete "nove" cirkve za oslabovani moci katolicke cirkve. Ve skutecnosti katolici zasli tak daleko od uceni Krista, ze se doslova navratili do pohanskych obyceju.
Pouze brutalni diktatura katoliku udrzela tuto cirkev tak dlouho. Nove cirkve se snazily napravit krestantvi, ovsem zadne se to dodnes nedari.
Takze krestanstvi neselhalo ale selhali verici jeste za zivota originalnich apostolu.

163549

15.6.2008 21:24

RE: Voltaire, Jezuité

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 162991

Na te mape zabira nejvetsi uzemi krestanska vira. Rusko i Cesko k nim take patri.
Ovsem otazka je, kolik katoliku je pouze cislem a jinak jsou uplne pasivni.
Mohamedani jsou vice oddani. Mapa zobrazujici nabozenskou silu by mela vypadat jinak.

163252

15.6.2008 15:02

RE: Voltaire, Jezuité

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 200.?.?.?

Reakce na 162955

marx psal o židech v souvislosti s kapitalismem. o žádný konspirativní trik nemohlo tehdy jít.

163229

15.6.2008 18:09

RE: Voltaire, Jezuité

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 163229

Prosím ještě jednou si přečti i ten příspěvek,na který jsem odpovídal.

163243

11.6.2008 2:29

RE: Voltaire, Jezuité

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 162941

"Jezuité byli trnem v oku všem zednářským organizacím od nepaměti"

od nepaměti jsou trnem v oku pro změnu pravoslavná (hlavně svinská akce katolických NATO+ žido-protestantských USA proti Jugoslávii, v minulosti okupace a zavádění podvojné církevní hierarchie-vytvářením paralelní ke stávající- v Byzanci 1204, tedy reálné schizma) a řeckokatolická církev, kterou se ještě Vatikán navíc snaží zneužívat proti pravoslavným (současné misie na obrácení pravoslavných v Rusku na katolickou víru). Na Slovensku je řeckokatolickým (byzantským) biskupem jezuita (latiník)!!!, který likviduje tuto církev sui iuris zevnitř.
Takže beránci, spasitelé před NWO? Kdepak, nastolovači vlastní verze! [oči v sloup]

1/6 lidstva poddaných Vatikánu není doufám slabým argumentem (tolik obyvatel má leda Čína)

Naštěstí vím jak to dopadne, takže se ani příliš nemusím čílit, "boží mlýny" melou každému stejně.

162964

11.6.2008 17:58

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

jj 200.?.?.?

Reakce na 162877

ty tajné dějiny jezuitů jsou slabomyslné, plne věcných omylů a nepravd, záměn osob,neznalostí reálii atd.
v katolické církvi existuje také theologie osvobození, kterou se vatikán a gestapopapa snaží zlikvidovat.

163009

9.6.2008 16:42

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 162841

ne on, ty.

162846

9.6.2008 17:02

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 162846

Nene! Ty!
Takové přiboudlé hovadiny si ani bolševici nedokázali vymyslet! A že to byli lháří !

162849

9.6.2008 19:36

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 162849

další ovečka co netuší, že od biskupa výše je katolická církev čirá politika [chechtot]

162871

9.6.2008 20:16

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 162871

Nu,jak jsem již řekl.Na takové opravdu hloupé hovadiny nemá cenu vůbec reagovat.Jenom bych však podotknul,že někteteré NEovečky ,jak to doopravdy je, ví úplně přesně! Spolu se soudrh.Grebeníčky. [velký smích] To už jsme ale kdysi slýchávali dost často,žáno! Takže nic nového pod Sluníčkem.

162874

9.6.2008 21:21

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 162874

již před několika lety jsem zde jednomu ne-diskutujícímu dával užitečný odkaz, nyní je ho třeba uvést znovu,

Typy chybných argumentů

uvádím i přesto, že jste se vlastně o žádný ani nepokusil

Vložený obrázek

[chechtot] [chechtot] [chechtot]


pro dnešek konec, jdu si zaběhat

162878

10.6.2008 9:42

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 162874

Možná zkus zapřemýšlet nad aspoň jediným argumentem či informací, kterou ti tu někdo podal (zcela nezištně), nezaobaleně a přehledně. Myslíš, že se špatným úmyslem?

Nezdá se mi, že by se jednalo o snahu poškodit věřící a jejich hodnoty. Spíš mi to připadá jako snaha o to probudit, nebo varovat před možnou manipulací a zneužívání dobré vůle (víry) k velice špatným cílům. Navíc jsem si jist, že ti to nikdo takto přehledně v kostele, na stranické schůzi, nebo v TV nenaservíruje. (Máš tam i velice zajímavé odkazy).

162908

10.6.2008 21:34

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 162908

Hmm,to co ty nazýváš "argumenty" je jen trochu jinak zabalená dávka toho,co nám celý život soudruzi servírovali každý den.
Jak říkám ,nic nového pod sluníčkem.Víš ono je to všechno trošičku jinak. Říkáte zde "prostoduché ovečky".No ,O.K.,každý jsme nějaký !
Ale pořád lepší ovečka než s prominutím debilní ovce,které odbékají všechno to co jim mocní k odbékání přednesou! Viz.ty takzvané "argumenty".
Totiž. Křesťanství a to proti čemu ty i tví soudruzi brojíte - můžeme to nazvat třeba NWO,nebo i jinak, je spolu V PŘÍMÉM ROZPORU ! To je panečku paradox! Nenapadlo tě někdy,že ta vámi soudruhy tolik proklínaná církev je pouze a jenom obětí?
Ti,kteří již po několik století chtějí vládnout totiž žádnou církev NEPOTŘEBUJÍ! (To tak,aby jim foukala do polívčičky!)Nepotřebují,aby člověk měl jakékoliv svoje zázemí - tradici,víru,církev,vlast či rodinu ! A proto. Tu "vypustí" nějaké ty nesmysly ve formě Tajných dějin jezuitů, tam zase zákonem postaví na roveň homosexuály s rodinou, také masové přistěhovalectví z celého světa do tradičních států není na závadu,a jinde zase zostudí režiséra vynikajícího křesťanského filmu i jeho dílo (M.Gibbson),či nějakého toho faráře....A ovce v roli užitečných idiotů mektají a bečí - PRÝ PŘEMÝŠLÍ a mávají Danem Brownem!
Blbci!
Jo,Spytihněve,neber to osobně.A nezlob se,že na ty takzvané argumenty(ach jo) odpovídat nebudu. Bylo by by to na dlouho a stejně bych tě nepřesvědčil.Hlavně pro tu tvoji nenávist .
A nakonec - stejně by mě pan editor zase zcenzuroval.

162951

11.6.2008 0:01

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 162951

Hochu, "takyjedne", upekl jsi dort ve stylu pejska a kočičky. Spytihněv to má srovnané líp, ale to je nad síly tvého přístupu k informacím. Ono jde sčítat hrušky a jablka jen tehdy, když víš, že ovoce je jejich společný jmenovatel. Pak je nutné mluvit o ovoci, ne o jeho podmnožinách, jablkách a hruškách.
Takže: ...snad jindy. Poslední dva odstavce zřetelně vypovídají o tom, z jaké informační vrstvy vedeš polemiku.

162959

11.6.2008 6:07

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 162959

A ty tvé příspěvky kamaráde zase ukazují z jaké společenské vrstvy vedeš tu svoji "polemiku " ty.
Jinak se opravdu bát nemusíš.Informací za svůj život jsem nasbíral a vyhodnotil takříkajíc vlastní kůží dost.
Protože to ,co ty i tví soudruzi zde pořád plácáte už dávno znám. A i život a vlastní zkušenosti mě naučili ,co si o tom i o vás mám myslet.Takže srovnané to mám až příliš dobře.Bohužel!
A konečně jednu malou otázku.Nebojíš se , že se jednou tou svou nenávistí zadusíš?

162973

11.6.2008 10:44

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 162973

jakou nenávistí? vám nevadí že katolíci mají plné huby lásky ctnosti a skromnosti a zároveň se neštítí okrást občany ČR o půl třetí stovky miliard a nebo že vatikán bezostyšně kšeftuje se zbraněmi? [smích]

162987

11.6.2008 15:35

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 162987

Ano nenávist fanatika z tvých dvou řádků jen kape! [bliji]
Můžeš mi prosím tě dokázat koho jsem já,moji rodiče,moje děti,moji sousedé ,koho jsme okradli? O půl třetí stovku miliard . A kde ty miliardy mám schované? A prosím konkrétně!
Jestli však toto se ti nepovede ,budu nucen prohlásit,že jsi lhář!
Tak do toho!

163004

11.6.2008 20:30

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 163004

církevní restituce[smích]

163020

11.6.2008 20:45

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 163020

Nechápu.
Co mají tak zv. církevní restituce společného s okradením občanů tohoto státu????? [zmaten] [zmaten] [zmaten]

(jinak smekám nad trpělivostí pana editora s touto sérií uplně nesmyslné "takydiskuze" točící se pořád dokola )

163024

11.6.2008 21:40

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 163020

Tak to jste vy aristokraté taky pěkní zloději, když jste po 89. ukradli státu majetek který mu 40let patřil, pomocí zločinného restitučního zákona. Že se nestydíte, chtít po státu zpátky všechny ty hrady a zámky, lesy a pole.Tfuj!

163029

11.6.2008 22:33

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 163029

ať si majetek vezmou ale měli by se dle svých zásad (skromnost, láska k bližnímu,.....) zřeknout těch miliard nebo opět chtějí kázat vodu a pít víno? [smích]

163037

12.6.2008 1:16

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

mtk 80.?.?.?

Reakce na 163037

To je pořád dokola. Křesťanství a církev. Ty dvě věci buď k sobě vůbec nepasují anebo pasují dokonale.Co je horší? Katolická církev byla postaletí nejmocnější feudál, zcela v rozporu s křesťanským učením. Teprve M.Luther častečně legitimizoval hromadění majetku - hle, zakladatel novověkého kapitalismu. Církev vždy sloužila lidské hamižnosti a mocichtivosti. Aristokracie se nikdy netajila modrou krví a vždy náležitě pracovala pro sebe. Ale církev se za účelem bohatství a moci skrývala za učení, hlásající opak. Papež se hanebně válí ve zlatě. Katolická církev je lživá organizace, která nicméně má nárok na restituce neprávem zabaveného majetku. Ale průhledně, pane Tupolánku, viďte? [bliji]

163046

15.6.2008 15:20

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 200.?.?.?

Reakce na 163046

přečtete si o luthero vi v britských listech článek ježíšova a luterova prasate. [velký smích] [vyplazený jazyk]

163228

11.6.2008 9:59

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 162951

>Hmm,to co ty nazýváš "argumenty" je jen trochu jinak zabalená dávka toho,co nám celý život soudruzi servírovali každý den.
Ale ty nepolemizuješ s argumenty, ale se svou představou odkud pocházejí (tím nechci říct, že by bolševik nevěděl odkud vítr fouká a ledacos nenaznačil již dříve)
>odbékají všechno to co jim mocní k odbékání přednesou!
souhlasím, tady jsme u bodu, kdo jsou vlastně ti „mocní“, evidentně máš pocit, že politika Vatikánu tam nepatří…
>Totiž. Křesťanství a to proti čemu ty i tví soudruzi brojíte - můžeme to nazvat třeba NWO,nebo i jinak, je spolu V PŘÍMÉM ROZPORU!
Možná že máš jinou představu o křesťanství než třeba Busch, a nebo třeba já. Je to zvláštní fenomén asi všech náboženství. Co to je. No v tom je ten vtip. To ví jen ti zasvěcení, co to těm ovečkám správně vysvětlí. A tady se už blížíme k tomu, co by mohlo být i NWO… Tedy ne v rozporu, ale v souladu. Line se to ideolologiemi jako červená niť.
>tolik proklínaná církev je pouze a jenom obětí?
Ano, to se vůbec nevylučuje, a o tom je vlastně tato diskuze, jak a na co by mohla církev sloužit (tedy i oběť).
> Ti,kteří již po několik století chtějí vládnout totiž žádnou církev NEPOTŘEBUJÍ! (To tak,aby jim foukala do polívčičky!)
Jestli pak jsi si všiml, kam jezdí velké hlavy na návštěvy v prvé řadě. Kolika lidmi je schopna katolická církev asi manipulovat. Malá sekta to rozhodně není. Myslíš, že je to možné ignorovat? Či naopak, co je vlastně primárním cílem sdružit tak obrovskou masu!?
>Nepotřebují,aby člověk měl jakékoliv svoje zázemí - tradici,víru,církev,vlast či rodinu !
Hlavním historickým posláním církve bylo a je, zbořit skutečné tradice a implantovat nové. Víra je věc vnitřní, organizovaná nauka je však něco jiného (náboženské války - šíření víry). Tedy „správná“ víra je přesně to, co moc potřebuje. Vlast je něco, co katolická církev neznala, nezná a nikdy znát nebude. Je internacionální (jako bolševik) a hranice a národy byly a jsou jí na překážku (hovořím o podstatě šíření velkých náboženství). Rodina však byl jediný moment, kde se církev mohla zachytit, aby byla lidmi vůbec akceptována. Ve skutečnosti je to však diktát, jak má rodina vypadat. Sama však princip rodiny odmítala (zasvěcení se bohu). Rodina je trpěna u oveček.
>nesmysly ve formě Tajných dějin jezuitů
„Prošel jsem všech sedm svazků a mohu s čistým svědomím konstatovat, že více jak polovina citátů je právě z římskokatolické roviny, něco z římskokatolických periodik a zbytek z běžného denního tisku. Ti všichni jsou paranoici?“ Dr.Radomír Hněvkovský (citát)
>Hlavně pro tu tvoji nenávist
Kdybych se neměl rád , tedy i tebe a potažmo svět, tak se vůbec nebudu těmito věcmi zabývat, namáhat se s příspěvkama, sednu si na mez a upiju se. [mrknutí jedním okem]

162982

11.6.2008 18:30

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

jj 200.?.?.?

Reakce na 162982

pouze pravoslaví a islám odolávají.zatím.
katolická církev pochopitelně už dlouho a systematicky dělá co může, aby pomohla urychlit likvidaci,především pravoslaví.
je příznačné, že a.stepinac - vrchní kurát chorvatské fašistické organizace ustaša, která má na svědomí zavražděni přinejmenším statisíců pravoslavných byl wojtylou prohlášen za blahoslaveného.
dokonce i řádoví kněží, nejvíce asi františkáni, se masakrů i aktivně zůčastnovali.
rovněž podíl katolické církve na rozbití jugoslavie, válce a masakrech na balkánu je značný a nepopiratelný.
ovšem ty tajné dějiny jezuitů jsou škvár, at už jsou zdroje jakékoliv.

163015

11.6.2008 19:31

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 163015

Ano, rozumím.Jdeš na to z trochu jiného konce.Cíl je však stejný,jako tvých předřečníků.Takže je mi líto.

163019

12.6.2008 10:18

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 163019

V jakém smyslu líto? Jsi si tolik jistý svým odhadem cíle?
Mám rád kostelíky, vůbec nic proti modlícím se babičkám nemám, naopak. Vše má svůj řád a klid, je to vlastně i to, co mám rád na venkovu obecně. Dokonce i to, že církev své záležitosti nasadila na prastaré zvyky poukazuje i na již dříve zmiňované tradice vzešlé z národa. Nepochybuji i o čestných a ušlechtilých úmyslech mnoha farářů. A asi i chápu co obhajuješ.
Zapomeň na ty tajné dějiny (zmiňovány jako škvár, tedy upřesněme - katolický škvár).
Jsou tu dvě tisíciletí ideologické intervence za spásu lidské duše. Nikdy nebrala ohled na odlišný názor na tuto věc (každý musel být krvavě vybojován). Proč asi. Nemůže se za tím skrývat něco jiného? Co třeba zotročení člověka skrze jeho vědomí. Výroba ochotných oveček, jejichž duše jim nepatří, tedy vděčného obecenstva na scéně svět, pro zábavu šíleného režiséra. Já tuším, že to „nejsou oni“ ale „oni“. Je to však v principu. Ten stále zůstává, ať se to nazve jakkoliv.

163076

12.6.2008 11:19

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 163076

tohle je jedna z odpovědí:

http://911blog.yweb.sk/441/Alex-Jones-ENDGAME-ceske-titulky.html

nemohu odkaz přeposlat editorovi, nevím, proč mail nefunguje. Je to film, průřez dějinami, dobře zapadá do mozaiky. Data, lidi, události, jen dokumenty.

163079

12.6.2008 21:50

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 163076

Samozřejmě.Jak jsem už napsal, životní zkušenosti mě k tomu opravňují. Ty nevynahradí žádná propaganda ne katolického škváru , či jiných zde postovaných odkazů zcela zřejmých ,i když možná nevědomých zastánců NWO . Ano jde zde o zotročení člověka skrze jeho vědomí. Samozřejmě. Ale jinak než sám tušíš. Právě víra a to všechno co k ní patří tomu zotročení brání.Proto na ni hrnou tolik nesmyslných ,jednou primitivních,jindy sofistikovanějších polopravd,lží i mystifikací .
Víš,ono je to vidět . A hodně .I na tobě i na jiných,jak vás ten moloch vtahuje do svého soukolí ,kdy nemáte vůbec stínu tušení,co to ta víra i to,co k ní patří vůbec je ,kdy váš kdysi zdravý rozum rezignuje a sebevětší nesmysl je příjmán coby svatosvatá pravda ,bez jakéhokoliv náznaku kritiky a sebereflexe,s takovou intenzitou bojím se , nemající obdoby ! Je to deprimující vidět vás , v jiných ohledech inteligentní lidi,jak sami a dobrovolně a možná v dobré víře a snad i s radostí spěcháte do okovů novodobých otroků.
Je mi to líto.
Promiň.

163105

13.6.2008 0:43

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 163105

To cos předvedl ve svém příspěvku není víra ale katolický machiavellismus. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Je mi skutečně líto.

163106

13.6.2008 5:39

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 163106

Ale,ale,co se zde ještě nedozvím! [velký smích]
Jako soudce jsi se moc nepředvedl. Jednání jednoho machiavelismem není,zato odpověď ve stejnem duchu je!
Hmm,zřejmě,"co je dovoleno pánovi,není dovoleno kmánovi".
Hmm,takže tak je to zde s vámi! [zmaten]

163110

13.6.2008 10:35

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 163110

>kdy váš kdysi zdravý rozum rezignuje a sebevětší nesmysl je příjímán coby svatosvatá pravda ,bez jakéhokoliv náznaku kritiky a sebereflexe
Já jsem vytáhl asi to podstatné, o čem je řeč. Nikde jsem se ničím nezaštiťoval jako jedinou svatosvatou pravdou. Toto právo si naopak vyhrazují jiní. A asi víš koho chci naznačit. Jsou právě určité světonázory plné svatosvatých pravd, na něž je snadné se odvolávat a jim věřit. A to je také víra. Ale ne má.
To jsou totiž ty velké jednotné víry, které nevychází od tvořivé síly člověka, ale jsou mu vnuceny. Je tomu naučen systémem, a k tomu je nutná organizovaná moc. Třeba církev.
A co na tom vidím špatného? Právě tu možnost ochočit masy někým, kdo má patent na velké pravdy. Bohužel velká náboženství jsou k tomu jako stvořená.

163120

13.6.2008 1:48

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

jj 200.?.?.?

Reakce na 163105

je theologie osvobození a je theologie ujařmění
A tak nakonec opravdu, po presidentu G.W.Bushovi nenáhodně navštívil Sv.Otec neboli papež Brazilii pod záminkou kanonizace prvního brazilského svatého.
Předchozí papež sice pomocí zjednodušeného ideologického aparátu dokázal vychrlit na I d e o m a r k e t více svatých, nežli všichni jeho předchůdci ( a neopomenul pro běh věcí budoucích beatifikovat Vrchního kuráta chorvatské fašistické organizace Ustaša), ale stejně jako oni Brazilii, největší katolickou zemi a dle jednoho proroctví budoucí centrum křestanské kultury naprosto kanonizacemi vynechal. Tak to se nyní napravilo a Brazilci dostali dáreček.
A doufám, že dětičky, drůžičky, baldachýny neboli správně nebesa a nasládlé úsměvy byly v dostatečném množství. A byla .konference biskupů, nebot Latinská Amerika rudne a papežova načasovaná kniha o kapitalismu je milá Svatěotcovská pozornost , ale nikdo soudný ji vážně brát nemůže, zvláště ne v Latinské Americe, a zvláště ne v Brazilii, kde se v předcházejícím postu uvedl nesvatě a neotcovsky .
Svého času bylo psáno ve Spiegelu, o předobrém úmyslu papežově, a pro spásu Vašich duší musím odpovědět, zvláště těm měkkým idealistům potřebným iluzí ; myslíte, že tento papež opravdu chce oficiálně a n e o m y l n ě,tedy ex catedra zrušit nauku o osudu nepokřtěných, jak naznačuje Spiegel? Nemýlí se? Bude vysloveně zakázano tuto nedogmatizovanou nauku šířit, nebot se to po tolika staletích stane kacířstvìm? Možná se Spiegel, mýlí. Rozhodně je mylná česká interpretace a úvaha, kterou jsem četl o nepokřtěných dětech v dočasném očistci, ...slabošsky nekřestanští humanisté !
Nešlo tedy o očistec, ale ani o předpeklí, nýbrž takzvaný
l i m b u s, ten byl či je večný a nezměnitelný, tedy něco v tomto smyslu horšího.
Před tim se dokonce učívalo, že tyto děti budou věčně trpět mukami pekelnými. Myslím, že začátek, alespon knižní, je u sexualně patrně nezcela normálního ,,svatého" Augustina, ale je možné, že tak byly chápany některé pasáže v Novém Zakoněi dříve, jen žádne iluze o některých formách křestanství, zvláště ne o tom katolickém .
Pravoslavná církev dědičný hřích v tomto smyslu; a limbus a očistec v žádném smyslu neučí, tedy jí se tyto výtky nemohou týkat.
imbus, to už byl v kat. církvi jistý pokrok, ale utrpení nepokřtěných dětí v pekle tím odsouzeno jako omyl nebylo, já si nejsem jistý zda bylo odsouzeno vůbec někdy, myslím, že oficiálně a výslovně ne, jen o tom většina kněží přestala mluvit a patrně tomu sotva kdo věří, ale nebylo vyloučeno brát tuto možnost stále v úvahu .
Katolictví bylo a je kruté v theorii i praxi, i když nelze pochybovat také o jeho znažném kladném přínosu.. Sám jsem na toto téma mluvil s několika kněžími i theologicky vzdělanými laiky, všichni tehdy možnos...Automaticky kráceno

163107

13.6.2008 15:26

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

jj 200.?.?.?

Reakce na 163107

Katolictví bylo a je kruté v theorii i praxi. Sám jsem na toto téma mluvil s řadou kněží i theologicky vzdělaných laiků , všichni možnost spásy,tedy posmrtné blaženosti nepokřtěných dětí v nebi zamítali, někdy způsobem , který svědčil o naprostém nedostatku minimální morální inteligence nebo intuice,nebo jen docela obyčejného lidského citu .Kdybych opakoval některé kněžské výroky nebylo by mi to věřeno. Někteří jsou ted ve funkci, jeden vysoko. Pokusy o řešení problému jistě byly ,ale bez vlivu na mocensky kvalifikované. Většině katolíků je pochopitelně stejně totálně jedno co jejich církev učí.Pobaví i poděsí psychologicky, zajímavé výroky jak,,to jsem rád/ráda že nevím čemu musím věřit , jinak bych nemohl/nemohla věřit"!Smutné nebo trapné. Zkuste vašim známým katolíkům, nebo sobě předložit nějaké, dogma a tvrzení římskokatolickou církví odsouzené jako kacířství, většina označí jako dogma právě to co bylo odsouzeno, a jako herezi pravdu neomylně vyhlášenou. Pak se vám budou nejspíše vyhýbat.Kněží občas i zbožně zalžou v zájmu vaší spásy a netradicionalističtí intelektuálové sami sebe zoufale okecávají. Seznam literatury na téma křtu > limbu > očistce > pekla by byl dlouhý, ale když papež otočí i většina otočí , a budou agresivně obhajovat to co se stejnou vervou ještě včera hájili,nebo nejspíš skončí v pekle, Ještě nedávno jsem četl , že papež naopak nauku o limbu potvrdil. Možná to byla nepravdivá zpráva, ovšem řada katolických časopisů , včetně českých na naprosté nespasitelnosti nepokřtěných,a nejen jich, velmi trvá.Když byl nynější papež pouhým kardinálem Vrchním Velkým inkvizitorem viz Dostojevský)tak v této věci nic nedělal,spíše se snažil likvidovat theologii osvobození,což se mu nepodařilo na 100%, díky Pánu Bohu. Ale Svatý Otec se už nezlobí a tak přijel.Kdysi mi jeden katolický kněz,jinak velmi hodný člověk řekl,že dav potřebuje a chce být manipulován.Budiž mu země lehká.A s těmi nepokřtěnými opravdu se Spiegel a optimisté nemýlí? Vždyt 2000 let je na takovou změnu málo. Papež je sice neomylný a mohl by tedy tento problém vyřešit za pět minut, ovšem jsa diplomatem a Hlavním Manipulátorem tak s tím tolik nespěchá ,stejně jako s jinými theologickými a morálními problémy. Kupř. kdysi,zvlášt zrychleně po vydání encykliky Humanae Vitae věřící běhávali a někteří se dosud nezastavili, od kněze ke knězi od zpovědnice ke zpovědnici, hledajicí kdo by to vzal na sebe a povolil jim antikoncepci.Což je typické i symbolické.Bude namítnuto , jak to souvisí s Bushem, politikou, společenským systémem,chudobou, naftou, dolarovými reservami,globalizací,LatinskouAmerikou,New World Order a mocí ?
Odpověd je extrémně jednoduchá,souvisí to hodně a těsně a děsivě a děsně ! [naštvaný]

163132

13.6.2008 21:48

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 163132

No a je to!
Děsivá je ta hrozná a šílená nenávist,která z tvých slov ne kape ,ale přímo stříká! Jak až daleko chceš zajít ? Jako tví předchůdci,v Rusku,Mexiku,Španělsku s nabitým kulemetem před dveře nejbližšího kostela?
Co ti kdo z těch dobrých a slušných lidiček udělal,které tady tak nestydatě a lživě urážíš? Vyháněli tě z domu,kde po staletí žili tví předkové?Zavíral na uran, či jiných gulagů ,nebo posílal přímo na šibenice,tak jako se docela nedávno ještě činili tví soudruzi?
A nebo za tím vším je pouze tvé špatné svědomí?
Opravdu mi z tebe běhá mráz po zádech!

163137

14.6.2008 13:50

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

jj 200.?.?.?

Reakce na 163137

silně neurotické ne-li horší divadýlko předvádíte pane, a pranic k věci.
typické!!
argumenty vám schází, stejně jako znalosti.
takové reakce potvrzují co jsem napsal.
jen nevím, ve vašem případě co je příčina a co je důsledek.
je vaš neštastný duševní stav příčinou vaší ,,víry", nebo vaše ,,víra" příčínou vašeho duševního stavu?

163156

14.6.2008 20:29

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 163156

Můžeš nějak dokázat,že by mi chyběly argumenty a znalosti?
Samozřejmě nemyslím tu snůšku židozednářských lží ,či komunistickonacistíckých nesmyslů ,kterými se zde pořád tak oháníš.Zcela v souladu zřejmě s tvojí mentalní kapacitou.
Víš, Dan Brown,není žádná literatura faktu. Víš,jemu jde především o kšeft.No a to ,co ti mentalně o něco lépe vybavení bráškové ,tedy spíše soudruzi, natloukli do hlavy, toho ze skutečností také nemá mnoho společného.No jo,když je to tak jednodušší. Že? Někdo ti to nalinkuje a je hned všechno jasné : Každý,kdo nemá názor shodný s tvým,nemůže být přeci normální. Že je to tak? Pochlub se.

163171

14.6.2008 22:23

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 200.?.?.?

Reakce na 163171

.>Můžeš nějak dokázat,že by mi chyběly argumenty a znalosti?
>>Samozřejmě nemyslím tu snůšku židozednářských lží ,či
>komunistickonacistíckých nesmyslů ,kterými se zde pořád tak
>oháníš.Zcela v souladu zřejmě s tvojí mentalní kapacitou.
>>Víš, Dan Brown,není žádná literatura faktu. Víš,jemu jde
>především o kšeft.No a to ,co ti mentalně o něco lépe
>vybavení bráškové ,tedy spíše soudruzi, natloukli do hlavy,
>toho ze skutečností také nemá mnoho společného.No jo,když
>je to tak jednodušší. Že? Někdo ti to nalinkuje a je hned
>všechno jasné : Každý,kdo nemá názor shodný s
>tvým,nemůže být přeci normální. Že je to tak? Pochlub se.

nevím, ve vašem případě co je příčina a co je důsledek.
je vaš neštastný duševní stav příčinou vaší ,,víry", nebo vaše ,,víra" příčínou vašeho duševního stavu?
van browna neznám

163181

15.6.2008 4:07

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 163181

Ach,promiň ,že mi to hned nenapadlo.
A co že je příčinou tvého nešťastného duševního stavu? Samozřejmě,že v takovémto případě určitě už nebudu trvat na předložení tvých "argumentů".
Ale neztrácej naději,cítím s tebou a přeji brzké uzdravení.
Alespoň v mezích možností.

163199

15.6.2008 15:07

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

ml. 200.?.?.?

Reakce na 163199

typický katolík

163227

15.6.2008 18:18

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 163227

Typický bolševík

163242

16.6.2008 21:41

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

´jj 200.?.?.?

Reakce na 163242

přeposílám co jsem obdržel.
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´


bush-papez konekce.z bushem jsem se setkal v astralu.je to uplne jina osobnost nez klaun na kteryho si hraje tady.prochazi zkrz neho sila maleka(babylon,sova).jini vice povolani ho po stejnem setkani oznacili za antikrista.od nostrodamuse oznaceni mabus.ale uvadi zrozeni na vychode a to malek je(babylon).bush patri k utocnym ordrum, tak si dej pozor nez se pustis do boje.ja na to mam hulku a snad protekci krista.bush se setkal tady v americe z papezem a za dva mnesice za nim jel znova.tenhle papez nebo snad jeste jeden podle malachy je antipop a musi byt ve spojeni z antikristem.uz nemaji moc casu,tak se priprav na ruzna prekvapeni.nehraju si na proroka jenom to stoji za zamysleni. [překvapení] [zmaten]

163328

17.6.2008 19:50

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 163328

[zmaten] [zmaten] [zmaten] [oči v sloup]

163407

14.6.2008 16:58

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

jj 200.?.?.?

Reakce na 163137

[překvapení] i když Vás neznám , znám vás spoustu, vy od sebe asi opisujete, jinak je tak monotónní stereotyp zarážející i jako syndrom. [oči v sloup]
že by také šlo o indicii? [zmaten]

163165

14.6.2008 20:28

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

pikatchu 89.?.?.?

Reakce na 163137

Hořeli na hranicích po celé Evropě. Oni první začali s genocidou, pálením knih a dalšími zvěrstvy.

163173

16.6.2008 22:52

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 200.?.?.?

Reakce na 163137

[překvapení] i když Vás neznám , znám vás spoustu, vy od sebe asi opisujete, jinak je tak monotónní stereotyp zarážející i jako syndrom. [naštvaný] [naštvaný] [oči v sloup]
že by také šlo o indicii? [zmaten] [překvapení]
skoro bych vaše odpovědi mohl psát za vás [velký smích] [chechtot]

163329

14.6.2008 11:17

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 163132

Jsem jen "filozof", vidím to takhle: Problém je, že ten kdo bojuje proti církvi je na tom často stejně: pouze věří bez problému v Einsteina, ODS,ČSSD, cara, Newtona, povrchní psychologii třeba psychoanalýzu (aniž by si uvědomil co ve skutečnosti nevědomě předpokládá), new age.
A kdybyste ho upozornili na nějaké nesrovnalosti, bude reagovat agresivně anebo vám bude zakazovat myslet. Je na tom stejně jak ti věřící. Pouze to nevidí. Na to jeho psychologie už nestačí. Tvrdí, že je dospělý,a církev nepotřebuje, ale jak může být dospělý, když jde k volbám jako otrok, aby vyjádřil svou otrockou oddanost? Křesťanství potenciálně přináší skutečné osvobození. Ne jenom svobodu vlka v lese, který svobodný ve skutečnosti není. Skutečnou svobodu a poznání. Protože jde mnohem dál než věda, ostatní náboženství, které končí ve vím, že nic nevím. A ten, kdo tuto schopnost člověka neustále zdůrazňuje jsou překvapivě jenom papežové. Nikoho jiného neznám. Ani mezi ostatními křesťany.(S vyjímkou Steinera.) Takže jen za to má moje sympatie. A chápu, že mnoho věcí je tam jen "pedagogika", které se ale nedají označit za "omyl", tak jako asi není omyl říct dětem, že ho přinesl čáp nebo mu neumožnit dívat se na porno. Můžeme diskutovat, jestli papežové měli na to právo nebo ne, ale jestliže je člověk na počátku 3.tisíciletí už dospělý, tak by se to mělo nějak projevit.

163154

14.6.2008 14:14

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

jj 200.?.?.?

Reakce na 163154

filozofe, zastaváváte velmi diletantskou filosofii.
tradiční typická demagogie.
NIC k věci,pochopitelně, jen amatérské psychologizování.

..A kdybyste ho upozornili na nějaké nesrovnalosti, bude reagovat agresivně anebo vám bude zakazovat myslet....

ale to byvá typické právě pro katolíky a jiné Věřící, ostatně všimněte si reakcí na tomto foru, které to,jak jsem předpokládal potvrzují. ten zákaz uplatnovala v historii především rkz,nejen inkvizicí ale i zpovědnicí a vyžadovaným udavačstvím.ostatně ještě za našich časů existoval církvní index zakázaných knih. jejich čtení bylo pod těžkým hříchem , neboli trestem věčného zavrženi , tj. věčného utrpení v pekle.
svobodné myšlení církev kat. zamítá, namísto toho je podřízení se autoritě papeže. ti že zdůraznují svobodu člověka?

...A ten, kdo tuto schopnost člověka neustále zdůrazňuje jsou překvapivě jenom papežové. Nikoho jiného neznám...

tedy to opravdu velmi překvapivě.
to že vy nikoho jiného neznáte není argument, pouze nezáviděnihodná neznalost.
k ničemu konkrétnímu o čem jsem napsal jste se nevyjadřil.
tak jak to u vás nutně bývá.

163157

14.6.2008 21:00

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 163157

Já jsem se vlastně nevyjadřoval k Vašemu příspěvku. Pouze jsem napsal, že ta vlastnost je obecná. Neviděl jste vědce jak reaguje, když nemá odpověď? Věda tvrdí "nic nemůžeme poznat". Všechna ostatní náboženství to tvrdí také. Jenom papežové říkají opak. Pro mne to bylo překvapivé. Už jenom za to, že to řekne, je mi to sympatické. Nikdy bych se neoznačil za katolíka, kdybyste sledoval moje příspěvky, věděl byste to. Několik let byl Vatikán můj koníček, takže vím jak uvažují. Proto mám tendenci je hájit, to je vše.
Namátkou Pius 12: "Lidský rozum může jen svými přirozenými silami dospět k bezpečnému poznání boha...ale lidský duch se dostává do potíží vlivem smyslů...proto člověk potřebuje být osvícen zjevením v pravdách, které jsou samy o sobě dostupné rozumu, aby je mohl poznat s pevnou jistotou." Takové formulace jsou od všech papežů.
Pokud vás zajímá limbus, tak ratzinger řekl už za wojtyly, že limbus nebyl součástí žádného papežského dokumentu, že by ji jako teologickou hypotézu nechal padnout. Co se týká "dědičného hříchu, je to jen jiný pojem pro "ontologickou rozháranost", která mi znesnadňuje vztah k bytí. Je hezké říct "dědičný hřích není", ale ta rozháranost je. Takže ji nějak zakomponovali do systému. Snadno také pak pochopíme zdůrazňování Marie a "neposkvrněného početí". Maria je jako první člověk, který získává zpět tu "původní dokonalost". Čím ji získává? Musím to napovídat? A "věřící" ji vlastně jakoby napodobuje. Když budete trpělivý tak objevíte elegantní systém. Nehádejte se s věřícími, oni tomu nerozumí, tím si nic nedokážete. I teologové a představení klášterů tomu systému pojmů rozumí jen částečně. Ale když jej pochopíte, tak porozumíte všem textům Vatikánu, které jsou i pro teology oříškem. Ve Vatikánu totiž mluví jazykem, jak to chtěl Strauss: aby vám rozuměli jen zasvěcení. Stačí takhle?

163175

14.6.2008 22:20

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

jj 200.?.?.?

Reakce na 163175

limbus jistě není dogma,to jsem uvedl, ale je zde dlouhodobý souhlas theologů, Církevních Učitelů atd. je to tedy autoritativní a v tom smyslu vyučované. ratzinger možná řekl, ale určitě neudělal. jak víte dle katolicismu díky prvotnímu hříchu adama a evy, at uz to bereme doslovně , nebo alegoricky nebo symbolicky - lidstvo bez vyjímky včetně kojenců zasloužilo věčné utrpení v pekle.
pak následovala účetnická šaráda s vykoupením , po kterém někteří budou spaseni. to symbolické není. peklo pro nepokřtěné bylo vyučováno po většinu křestanské historie,a vlastně nikdy nebylo zamítnuto. limbus je vyučován po ten zbytek historie a v současnosti.i kdyby dnes došlo ke změně v této nauce historick8 trapnost a nemorálnost, stejně jako cynická manipulace zůstávají. žádná skrytá elegance tuto dvoutisíciletou morální vulgaritu nepřekryje.nedůvěryhodnost se naopak zvýrazní.
...Nehádejte se s věřícími, oni tomu nerozumí,... v tom máte pravdu, přesto si myslím, že to může někomu pomoci , nebo být alespon prevence. způsob jakým se papežové ,, zastávají,, rozumu je kontradiktorní, naprostý bludný kruh, nemístné a demagogické. ostatně oni jsou k tomu ze své funkce naprosto nepatřiční.
ontologická rozháranost a dědičná kolektivní vina není totéž.
pokud jde o ten leo straussův tajný jazyk pro zasvěcence, tím hůře.církev se tím řadí do nechutné linie .

163179

14.6.2008 22:53

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 163179

Víceméně souhlas. Vatikán se v určitém směru opravdu chová jako lóže. Alespoň máme viditelně možnost odvodit jak možná fungují lóže, které nevidíme. Tu definici dědičného hříchu jako ontologické rozháranosti mám z Ratzingera. Církev je instituce a tak se chová jako všechny instituce. Potlačuje cokoliv, co by ji mohlo ohrozit. Velmi často třeba mariánské vizionáře ponižovali, a víceméně jim vadí. Dnes je to Medžugorje. Nejraději by to zakázali, ale je to moc rozsáhlé. Až zjevení někdy skončí, tak je pak uznají. Je to cynické, ale tak to opravdu je. Před pár lety to byl Amsterodam. Těsně před smrtí vizionářky prohlásili, že jsou povoleny. Pak ale Vatikán oficiálně změnil zásadní text poselství. To vlastně ukazuje, že o těchto jevech uvažují jinak, než jak se povrchně lidem zdá. Děláte dobře, když jim nevěříte, ale jsou tam i myšlenky a jevy, které jsou hodny pozornosti.

163185

18.6.2008 18:44

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 200.?.?.?

Reakce na 163185

medžugorje je zjevně dobře načasovaný a politicky motivovaný a později velice užitečný a zužitkovaný podfuk.
kanonizace sv. anežky zrovna tak [chechtot]

163499

15.6.2008 20:50

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 163175

Pietro, velmi mě potěšil váš příspěvek o vnitřní logice (?) vatikánských textů. Pokud jste došel k nějakým závěrům a budete mít chuť je sdílet, můj mail je k dispozici.

163249

19.6.2008 20:54

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 163249

Ano, zdravím Janko. Jsem rád, že tě to zaujalo. Bude o tom knížka, kterou mám z větší části hotovou. Tam to bude podrobně, s dostatečnými citacemi. Bude to takříkajíc moje životní dílo. [mrknutí jedním okem] Chci aby to bylo vědecké, ale zároveň čtivé a senzační. Bude to o tom, jak uvažují ve Vatikánu dnes, a jak možná uvažovali papežové v minulosti. Něco jsem naznačil v příspěvcích, ale ty umožňují jen fragmenty, takže není jasný celek systému (např. co myslí papežové pojmem "tradice", a proč jim nedělalo nikdy problém navazovat dokonce i na pohanství...). Než to dopíšu, udělají se korektury...bude to trvat určitě rok. Zatím pracovní název je "Vatikán: Hra s perlami." Takže toto je taková (nedovolená?) reklama. [smích]

163553

14.6.2008 14:42

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

mtk 80.?.?.?

Reakce na 163154

Vše,co se týká věcí lidských, obsahuje "anděla" i "ďábla. V zájmu plurality respektujme růné světonázory. Za vším ale hledej člověka. Každý ať si o křesťanství, islámu, "církvi" a o všem jiném možném myslí své. Na jednom se ale myslím docela dobře shodnem. Vstoupí-li do hry odporná lidská touha po moci, vyplave na povrch ďábel. A stalo se to (děje?) nejen katolické církvi, ale všem odvětvím lidské činnosti. "Člověk mocný" (víceméně materialisticky míněno) má pozoruhodnou tendenci stát se člověkem zvráceným. Držela katolická církev a drží dodnes velkou moc? Pak-li že ano, očekávejte nejen anděla, ale i toho ďábla. Celá tato diskuze pro a oproti je o člověku.

163159

14.6.2008 16:27

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 200.?.?.?

Reakce na 163159

církev dosud značnou moc má, nejen materiální,tj. mocenskou , ale i díky možnostem masové i individuální manipulace. bývala spojena se světskou mocí jako ve východním bloku partaje ze státem. kdysi byla světskou mocí v papežském státě, kde se o vobodě žádného druhu mluvit nedalo.byla to tvrdá diktatura, trestalo se i za přečiny,které do oblasti normálního zákonodárství ani z kat.hlediska nepatří.zakázáno bylo i to, co dnešní katolík považuje za naprosto samozřejmý vědecký poznatek. ostatně vyhledejte si český kat. katechismus pro měštanské školy a ještě lépe pro gymnásia z roku 1905. budete šokování. kupř. se dovíte stáří člověka, tedy lidstva, což už tehdy bylo naprosto zjevně absurdní a muselo působit trapně.ovšem vedle neomylnosti papežské je také neomylnost církevní, která sice není naprostá, ale zavazuje. člověk by řekl, že neomylnost musí být naprostá, jinak nejde o neomylnost, ale jiná logika vládne v církvi a jiná mimo ni.církev se spojovala i zcela nedávno s diktaturami všeho druhu, vojenskými semi fažistickými a dříve i fašistickými,a kde má dosud nějakou moc nebo vliv je krajně netolerantní.
katolíci jen vyjímečně znají nauku a historii své církve.ověřte si to.A JDE O TU NAUKU SAMU O SOBE, CIRKEVNI PRAVO A ORGANIZACI,
které jsou příčinou jejího nemorálního jednání, ne snad jen lidské nedostatky,chyby papalášů, nebo dábel.pro méně chápavé zvolím příklad ad absurdum,nejde tedy o rovnání!!!!...kupř.není chyba fašismu v samotném fašismu? tedy v jeho principech,"theorii", z toho vycházející organizace? není chyba stalinismu v samotném stalinismu?zatím vlastně nikdo neprobral to o čem jsem psal.
1/papežova cesta do brazílie, její skutečný účel
2/theologie osvobození
3/snaha o její likvidaci nedůstojným způsobem
4/velkovýroba svatých ,
beatifikace vrchního kuráta chorvatské fašistické organizace ustaša a. stepinace.
zločiny ustašovců snad nemají obdobu.
5/podíl i přímá účast kat. kněží, patrně především františkánů na těchto zločinech a mlčení vatikánu ,
6/Nauka o dědičném hříchu a pekle nebo limbu pro nepokřtěné děti /a nejenom pro ně/
7/neomylnost papežská
8/možnost vyřešit naukové problémy v mžiku, díky této neomylnosti
9/neochota a její důvody učinit tak
10/zákaz anti-koncepce.
žádné výmluvy, oficální kodexy i encykliky jsou jednoznačné, tradice, autorita učitelů církve, souhlas většiny theologů atd.zavazují.
11/samozřejmá neznalost kat. nauky, církevního práva, a historie u většiny katolíků.
12/častá zjevná psychologická potřeba Slepé víry a případné podřízenosti.
13/fakt, že zpravidla je většinou katolíků za kat. nauku považováno to co církev odsoudila jako kacířství, a naopak je z nevědomosti , žasto velmi agresivně a sarkasticky zamítáno to co co je kat. dogmatem.
14/ častá, zjevná neschopnost normálně , rozumně a bez neurotick...Automaticky kráceno

163161

14.6.2008 22:43

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 200.?.?.?

Reakce na 163161

vyjádří se snad někdo věcně k těmto bodím, které obsahuje můj příspěvek
1/papežova cesta do brazílie, její skutečný účel
2/theologie osvobození
3/snaha o její likvidaci nedůstojným způsobem
4/velkovýroba svatých ,
beatifikace vrchního kuráta chorvatské fašistické organizace ustaša a. stepinace.
zločiny ustašovců snad nemají obdobu.
5/podíl i přímá účast kat. kněží, patrně především františkánů na těchto zločinech a mlčení vatikánu ,
6/Nauka o dědičném hříchu a pekle nebo limbu pro nepokřtěné děti /a nejenom pro ně/a Nauka o dědičném hříchu a pekle pro všechny , kdyby nebylo předem připraveno vykoupení vtělením krista, případně jeho jedno jakým utrpením , možná navrch ještě , pravděpodobně ne nutným ukřižováním
7/neomylnost papežská
8/možnost vyřešit naukové problémy v mžiku, díky této neomylnosti
9/neochota a její důvody učinit tak
10/zákaz anti-koncepce.
žádné výmluvy, oficální kodexy i encykliky jsou jednoznačné, tradice, autorita učitelů církve, souhlas většiny theologů atd.zavazují.
11/samozřejmá neznalost kat. nauky, církevního práva, a historie u většiny katolíků.
12/častá zjevná psychologická potřeba Slepé víry a případné podřízenosti.
13/fakt, že zpravidla je většinou katolíků za kat. nauku považováno to co církev odsoudila jako kacířství, a naopak je z nevědomosti , žasto velmi agresivně a sarkasticky zamítáno to co co je kat. dogmatem.běžné sebeobelhávání ve věcech víry a mravů.
14/ častá, zjevná neschopnost normálně , rozumně a bez neurotických výpadů obhájit, či vysvětlit svůj postoj natož církevní nauku. téměř vždy nesouvislé pouze emocionální projevy bez vztahu k věci. což bude i zde potvrzeno.

163183

14.6.2008 16:46

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

jj 200.?.?.?

Reakce na 163154

filozofe, snažte se prosím něco z těchto tvrzení nějak dokázat.
samozřejmě, že katolicismus končí naprostým vím, že nic nevím, triky s tajemstvím a citové vydírání jsou nejbanálnější verbální reflexy katolíků.
pochopitelně,že dědictvím jsou také stejně slepé víry primitivního, atheismu, víry politické;
a jiné malé a velké potřeby
bránící osvobození a emancipaci člověka

163162

14.6.2008 21:56

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 163162

Například Ratzinger v Úvodu do křesťanství: "Je to totiž nehoráznost vymlouvat se na tajemství, když nám selže rozum, ale často se to dělá."
Nebo: "Inteligence člověka není omezena pouze na smyslové jevy, ale je schopna s opravdovou jistotou postihnout rozumové jádro skutečnosti." (Wojtyla encyklika "Víra a rozum".) A tato schopnost podle něj dokonce překračuje i spirituální zkušenost(!)
Prostě já oceňuji, že to někdo řekne. Řekne to vědec? Ne. Řekne to někdo jiný? Ne. A to já oceňuji. Dodává vlastně sebedůvěru myšlení. Já to tak vnímám. To je cesta, která někdy může vést k poznání pravdy, tedy smyslu. A vždy, když tu otázku položím, tak vlastně už to předpokládá, že nějak znám odpověď. Jinak bych tu otázku po smyslu vesmíru ani nemohl položit. Celku vždy už nějak rozumím. Tady už mám první odpověď a jakoby první okamžik, kdy se rozum jakoby dotkl sám sebe. Realita mi nějak odpoví a pokud jsem senzitivní, tak to k něčemu povede, k nějakým "fenomenologickým výkazům", které rozvíjím jako po spirále. Mělo by to jít pěstovat doslova vědecky a zároveň je to cesta vnitřní proměny, kdy jsou oslovovány hlubší a jemnější vrstvy psychiky, které v konečném důsledku jsou jeden svět spolu s vesmírem.

163177

14.6.2008 22:13

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 200.?.?.?

Reakce na 163177

...A vždy, když tu otázku položím, tak vlastně už to předpokládá, že nějak znám odpověď....
v tom je právě problém!!!!!!! nepředpokládejte.

163182

14.6.2008 23:11

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 163182

Nepředpokládám. Ale vypadá to, že to tak opravdu je. Jak bych to mohl jinak vyslovit?

163188

15.6.2008 0:29

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 200.?.?.?

Reakce na 163188

>Nepředpokládám. Ale vypadá to, že to tak opravdu je. Jak
>bych to mohl jinak vyslovit?
pouze předpokládáte, nebo vtipkujete. ale dejme tomu, že to tak PRO VAS VYPADA, to přece nic nedokazuje. nic vic, než že to tak pro vás vypadá.
jenom vypadá. pro někoho jiného to tak nevypadá.
jak jinak byste mohl otazku vyslovit? lehce. proč ne? vyslovit se dá ledacos,

163191

14.6.2008 23:34

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

sxg 78.?.?.?

Reakce na 163182

Mno ja som to pochopil as tak, že otázka MÁ VESMÍR ZMYSEL by sa vo vesmíre bez zmyslu nedala ani položiť a tak existencia otázky dokazuje, že vesmír zmysel má.
Takže Človek má v sebe schopnosť postihnúť ozajstnú skutočnosť.
A toto tvrdia aj všetci skutočný /výber diel je na každom osobne/ alchymisti. Takže zoznam len pápež je rozšírený aj o alchymistov.
http://www.youtube.com/watch?v=bn-Xum4yXTI

163189

14.6.2008 23:43

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 200.?.?.?

Reakce na 163189

>Mno ja som to pochopil as tak, že otázka MÁ VESMÍR ZMYSEL by
>sa vo vesmíre bez zmyslu nedala ani položiť a tak existencia
>otázky dokazuje, že vesmír zmysel má.

>Takže Človek má v sebe schopnosť postihnúť ozajstnú
>skutočnosť.

>A toto tvrdia aj všetci skutočný /výber diel je na každom
>osobne/ alchymisti. Takže zoznam len pápež je
>rozšírený aj o alchymistov.

>http://www.youtube.com/watch?v=bn-Xum4yXTI
>Mno ja som to pochopil as tak, že otázka MÁ VESMÍR ZMYSEL by
>sa vo vesmíre bez zmyslu nedala ani položit
PROC BY SE NEDALA POLOZIT?
a tak existencia
>otázky dokazuje, že vesmír zmysel má.
TO SOTVA TO BY SE PRAVE MELO DOKAZAT>
Takže Človek má v sebe schopnosť postihnúť ozajstnú
>skutočnosť.
DOUFEJME ALE TO Z PREDCHOZIHO NEVYPLYVA>
>A toto tvrdia aj všetci skutočný /výber diel je na každom
>osobne/ alchymisti.
NEJENOM ONI
Takže zoznam len pápež je
>rozšírený aj o alchymistov.
NEJENOM O NE>
len pápež
JE NEOMYLNY

163190

14.6.2008 23:58

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 200.?.?.?

Reakce na 163189

...Mno ja som to pochopil as tak, že otázka MÁ VESMÍR ZMYSEL by sa vo vesmíre bez zmyslu nedala ani položiť a tak existencia otázky dokazuje, že vesmír zmysel má....ano ?[překvapení]
a jaký [zmaten] !!!!!, a jak se to pozná ?[oči v sloup]
to už jsme pochopitelně od papežské neomylnosti a trestů za dědičný hřích a mocenské role církve, jejich zločinů a latinské ameriky dosti daleko. [naštvaný]

163192

14.6.2008 23:25

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

sxg 78.?.?.?

Reakce na 163177

Potlesk [cool]
To si požičiam. [smích]

163187

15.6.2008 0:53

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 200.?.?.?

Reakce na 163177

...Řekne to vědec? Ne. Řekne to někdo jiný? Ne. A to já oceňuji. ..

ano, řeklo to hodně lidí, a hodně z nich skoncilo na hranici.
hodně knih , ve kterých se to psalo bylo spáleno, často i s autory. víte o indexu zakázaných knih? kdy byl zrušen index zakázaných knih? ovšem křestanská opatrnost velí nečíst atd. atd.
neznáte katolicismus.!!!!!!!!
myslíte, že nauka o dědičném hříchu, papežské neomylnosti apod. mají co dělat z rozumem?

...Celku vždy už nějak rozumím. Tady už mám první odpověď..
jak mu už nějak rozumíte, nepřehlédnutelnému celku snadněji, hned napoprvé?
jaká je ta první odpověd ?
nemáte ji pouze vy?
?

163193

15.6.2008 21:28

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 163193

cituji:
myslíte, že nauka o dědičném hříchu, papežské neomylnosti apod. mají co dělat z rozumem?....

možná vám to přijde divné, ale nejvyšší církevní šarže znají i jiné významy pojmů, které my ostatní používáme. Ale k porozumění jinému výkladu vede dlouhá cesta, kde na jejím počátku bylo vytvoření postupujícího systému vzdělávání, kde každý nový poznatek byl POJMENOVÁN těmi, kdo tento zdvojený systém vytvořili. Jde samozřejmě o latinu a její vnitřní napojení na předešlé znalosti o vesmíru v Egyptně a jinde na světě - a její následnou schopnost vybírat pro další poznatky vždy název, odpovídající oné druhé, "součtové" kvalitě latiny + matematiky, přístupné tzv. zasvěcovacími stupni. Málokdo tuší, že latina společně s matematikou vytváří velmi důmyslný "šifrovací" systém poznání, nastavený tak, aby nový objev odpovídal skryté kvalitě latiny+ matematiky. Číslice jsou vlastním jazykem této galaxie, jejich propojení se zvuky písmen vede až tam, kde se z opice stával člověk. Darwin funguje bez mezer, ale pomocí jiných principů výkladu sil ve vesmíru. Rotační model atomu je jednou z mystifikací, za kterou jsou zodpovědní církevní otcové.

Proto zcela zákonitě musí fungovat (cca do 19 stol.(?)) papežova neomylnost, k nim se soustřeďovaly poznatky, oni měli hlavní slovo v převratných dobách, sami je inscenovali.
Termín tajemství je jejich nástrojem pro přípravu "náhod".

Jejich systém ale nepočítal s lidmi jako Hus, Komenský, spoustu dalších - kteří vnitřně pochopili jinotaje v písmenech a přidávali k písmenům "nabodeníčka" - takové rozcestníky pro asociační řetězce, které vybírají hladinu pravdivosti. Ale historie našeho národa (Bohemie) vede mnohem hlouběji do historie, včetně svérázných zásahů do té reálné.

Dnes se tato skrytá hladina informací dostává na veřejnost díky statistice jevů, nepochopitelných pomocí systému, kterým nám byl cca 2000 let vštěpován. Do historie i budoucnosti lze vědomím vstupovat, ale pro cíl programu latiny a matematiky, kterým je vytvoření zrcadlové technologie k technikám vědomí - technologie vytvořené pomocí znalostí o hmotě. Hmota sama je zrcadlem, zahuštěnou a strukturovanou formou vědomí, to už víme i pomocí vědy, která své "struny" a M teorie odvozuje z hloubky přechozích poznatků, kde na začátku vždy stály latinské názvy.
Rotaci jazyků, ovlivněných latinou ukončila až čeština, ale doba, kdy toto bude běžně známým faktem, je zatím v mlze.

Rozpad systému, který se církev a (původně) její majetek (dnes židovský) je nevyhnutelný. Záleží jen na okamžiku, kdy si celý řetízek složí ti, kdo mají prstíky na tepu času.

163255

9.6.2008 16:43

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Cosmic 194.?.?.?

Reakce na 162841

Víte jakej je rozdíl mezi normálnim člověkem a paranoikem? Paranoik má lepší informace [smích]

162848

9.6.2008 18:27

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Vanguard 84.?.?.?

Reakce na 162848

A že jsi paranoik neznamená, že po tobě nejdou [mrknutí jedním okem]

162864

10.6.2008 9:24

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 162864

A všechno na světě je náhoda, my se tu tak plancáme, tak na co používat hlavu že? [cool]
(Ještě bych si nakonec mohl připadat jako paranoik…) [mrknutí jedním okem]

162907

11.6.2008 19:27

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

jj 200.?.?.?

Reakce na 162848

[překvapení] nikdy nevěř paranoikům, jsou součástí spiknutí. [velký smích] [vyplazený jazyk]

163018

9.6.2008 13:23

vědecká argumentace - mnoho pochopitelných důvodů

RSDr. 195.?.?.?

"Z MNOHA důvodů se předpokládá, že členství ať již Ruska nebo dalších států bývalého Sovětského svazu v EU bude, jestli vůbec, pak spíše velmi vzdálenou budoucností." (Drbohlav, 2001, str. 115)

"O vstup do ES projevilo v minulosti zájem i severoafrické Maroko, ale bylo z POCHOPITELNÝCH důvodů zdvořile odmítnuto." (Pavlík, 2000, str. 215)


zdroje:

Drbohlav, D. (2001): Mezinárodní migrace v České republice v kontextu evropských integračních procesů. S. 99-126. In: Hampl, M. (2001): Regionální vývoj: specifika české transformace, evropská integrace a obecná teorie. DemoArt pro KSGRR PřF UK, Praha, 328 s.

Pavlík, P. (2000): Integrační procesy ve světě. S. 200-220. In: Jehlička, P., Tomeš, J., Daněk P. (2000): Stát, prostor, politika (vybrané otázky politické geografie). KSGRR PřF UK, Praha, 274 s.

162829

9.6.2008 17:53

RE: vědecká argumentace - mnoho pochopitelných důvodů

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 162829

Cílem není přirozeně není žádná "Evropa", ale sjednocený svět. Pokud vím, Libanon má asociační dohodu s EU. O vstup do EU usiluje Gruzie. V 90. letech podobně jako Maroko jednal o asociační dohodě Izrael. Dělá se to jako když balíte ženskou: nesmíte moc dávat najevo, jenom náznakem, že ji chcete a ona přijde sama. Tak je to s tím jak se různé země předhánějí, že chtějí do EU, a EU si klade podmínky, jako že málem ani nechce... ale kdybyste řekli, my na EU kašleme, tak to byste viděli...

162856

9.6.2008 17:48

ARMÁDA VYKLÍZÍ TÁBOR GREENPEACE NA KÓTĚ 718.

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Byl nalezen mrtvý syn genmjr. Hynka Blaška a do tří dnů armáda vyklidila tábor Greenpeace. Vedení AČR dostalo strach, že jim CIA oddělá děti.
[bliji] [bliji] [bliji] [naštvaný] [naštvaný] [překvapení] [překvapení] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [bliji] [bliji]

162855

9.6.2008 18:05

ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

ARMÁDA VYKLÍZÍ TÁBOR GREENPEACE NA KÓTĚ 718 TŘI DNY PO TOM, CO SE NAŠLO TĚLO SYNA GENERÁLMAJORA HYNKA BLAŠKA. VEDENÍ ARMÁDY ČESKÉ REPUBLIKY DOSTALO STRACH, ŽE JIM CIA ODKROUHNE DĚTI.
Uvažujte: Z 1 000 000 kluků si úchyl vybere zrovna syna 4. nejvyššího lampasáka. K podobnému případu u nás nedošlo několik let. Tři dny po nalezení mrtvoly zasáhne armáda proti Greenpeace.
Šance JEDNA KU MILIARDĚ ( i když pro Semtexe, Sereráda a Jirouse je to málo)!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [bliji] [bliji] [bliji] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

162857

9.6.2008 18:53

RE: A zrovna, když je fotbálek

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 162857

a lidi mají jiný starosti. [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

162861

9.6.2008 19:06

RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vanguard 84.?.?.?

Reakce na 162857

Ty se nech taky vyšetřit.

162867

9.6.2008 19:21

RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 162867

A tři dny po odvolání Michaela Wynna a Michaela Moseleyho.
http://www.novinky.cz/clanek/141858-roznetky-pro-t...
Šance jedna ku bilionu [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

162869

10.6.2008 6:25

RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 162869

Tohle smrdi o tom uz jsem psal, cetl jsem na BL zduvodneni, ze jde o zbrojni zakazky na modernizaci USAF. I kdyz....

162899

10.6.2008 19:44

RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 162867

Mě poněkud zarazila reakce Blaška, když ho natáčela ČT. Nevypadal moc překvapeně, že je syn mrtvý, a rovněž slova na adresu toho slováka mi připadala podivná,nějak mírná a vyhýbavá, asi věděl že to byla CIA.

162945

10.6.2008 6:08

RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 162857

Ten zavrazdeny 9-tilety kluk byl synem jednoho z nejvyssich dustojniku armady? Co to je za bulshit? [naštvaný] [naštvaný]
http://www.novinky.cz/clanek/142064-slovak-obvineny-z-vrazdy-jakuba-zneuzival-chlapce-i-na-slovensku.html
Je tady jine jmeno, i kdyz je zvlastni, ze je odkryta identita obeti i potencionalniho pachatele.

162898

10.6.2008 10:35

RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 162898

Havlův královský prd má pravdu

ON-LINE: Otec zavražděného Jakuba Hynek Blaško odpovídal

Unesený syn brigádního generála Hynka Blaška

zástupce velitele Společných sil Armády České republiky generálmajor Hynek Blaško

Vložený obrázek

Děláme vše pro to, aby kontingent svůj úkol splnil

162909

10.6.2008 10:54

RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mtk 80.?.?.?

Reakce na 162909

nj, začíná jít do tuhého...asi. [překvapení]

162916

10.6.2008 13:37

RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 162916

a to mate odkial, ze pedofil je "kachna"?

162925

11.6.2008 4:39

RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mtk 80.?.?.?

Reakce na 162925

to 217.?.?.? To asi nebyla reakce na mě, já totiž jen valím bulvy,myslím si kulový a koukám kam šlápnout. Takřka nulové informace, takřka nulový komentář. [velký smích] [velký smích]

162969

11.6.2008 8:55

RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 162969

sorry malo to byt inde

162979

10.6.2008 11:51

RE: Upřesnění:

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 162909

Antonín Novák je sice hovado, ale v tomhle je opravdu nevinně. Když zdrhnul z ústavu, tak začal fetovat a vzhledem ke své slabé povaze do toho spadl až po uši. Feťák udělá všechno ( tedy i řekne všechno ), aby dostal svůj fet. Pro tradičně línou českou policii přiznání bohatě stačí.
Jak včera ve zprávách na tv h@vn@ ukazovali toho majitele ubytovny, kde ten Slovák bydlel, tak to byl typickej dealer drog - malej, tlustej, přičmoudlej, zlatý prsteny a náramky, černý brejle........ I když nechtěl bych být v jeho kůži. Když se dealer okresní úrovně zaplete do hry, která je klíčová pro světovou supervelmoc, tak jeho krátký život obvykle stojí za hovno.
[bliji]

162917

10.6.2008 20:31

RE: Upřesnění:

Rudolf Bačík 86.?.?.?

Reakce na 162917

Hmm, zajímavé, ale proč by CIA měla vraždit syna českého generála - jednodušší je si takového člověka koupit, donutit ho k odstoupení po umělém skandálu, nechat ho přeložit atd., metod je nepřeberně. Pokud by mi zabili dítě z jakého důvodu bych asi měl s nimi začít spolupracovat. A ta spojitost s Greenpeace - zas takový vliv tato organisace nemá, aby se státní moc obávala je vyhnat z místa, kde za něco demonstrují a musela být k akci "donucena".

Netvrdím, že za tím případem vraždy toho chlapce nemůže být "cosi" víc, ale zkrátka tohle nesedí.

162947

11.6.2008 0:03

RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 162947

Šlo o to, aby lampasáci dostali strach a začali spolupracovat. Souhlasím, že tady jde o víc než dostat bandu hipíků z lesa ( to byl spíš vedlejší efekt ).
Myslím, že vím, o co jde. Pokud USA zaútočí na Írán, pozemní útok nepřipadá v úvahu a šlo by tak o vleklý konflikt trvající několik let. Po celou tuto dobu by americké základny v Afghánistánu byly vystavené raketovému ostřelování ( Írán vlastní 15 000 raket středního doletu, výrobu přesunul do podzemí a v případě války může výrobu zvýšit ). Američani chcou, aby se celá AČR přesunula do Afghánistánu a Američanům tak ulevila. Američani by se z Afghánistánu zase přesunuli do ČR.
Pokud se Američani z Afghánistánu stáhnou, evropské země NATO je pravděpodobně budou následovat. Američani proto chcou, aby hlavní tíhu bojů v Afghánistánu převzala Česká republika. Tupol kvůli tomu možná bude chtít zavést branou povinnost.
[bliji] [bliji] [bliji]

162960

11.6.2008 0:26

RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 162960

no to snad ne
navíc branná povinnost... to pochybuju že by prošlo vzhledem k tomu jak je na tom současná vláda...

162961

11.6.2008 21:28

RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 162961

no, není tomu tak dlouho, co Vondra strašil odpůrce radaru brannou povinností

takže, kdoví, zda mu něco neuklouzlo, ale mohu se mýlit

163027

11.6.2008 3:31

RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 162960

To je blbost. Cely den jsem o tom premyslel. CIA jako jakaliv tajna sluzba v top lize dela spinavosti, ale tady neni zadny duvod jit do takove prasarny. Naopak ma to silne kontraproduktivni vliv, protoze v branzi se to roznese po celem NATO. Pokud by neco takoveho udelali, ztratili by elementarni duveryhodnost a respekt na dlouhou dobu, za to jim nestoji ani ten radar.

A to jeste i psychologicky rozbor by se v tak drasticke mezni situaci mylit. Kdyby nekdo mne tak odpornym zpusobem zabil dite, tak udelal vsecko, aby z planu kohokoliv zustali pouze trisky a bude mi jedno, jestli pritom zakalim nebo ne. Ne, cas blbcu spolehajici na high-tech konvencni hracky skoncil, ted jsou u vesla lidi, kteri nespolehaji pouze na hrubou silu. A branna povinost, s tim ze by nasi kluci masirovali do Afganistanu? [pláč] [naštvaný] Tohle by neustala zadna ceska vlada, aspon v demokratickem rezimu. Zrejme by papalasi zacali nedemokraticky, ale postarocesku litat zavrenyma oknama. Ani Soveti nas do toho extra netlacili v 80-tych letech, a to tehdy byly jine represivni moznosti.

P.S. Toho kluka mi je lito, jsem na takove podle skutky haklivej a v pripade vrazd deti je moje tolerance k pachatelum hluboko pod bodem mrazu. [pláč] [pláč] [naštvaný] [naštvaný]

162966

11.6.2008 22:46

RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 201.?.?.?

Reakce na 162966

NWO vláda v USA potřebuje za každou cenu získat kousek našeho území.Těžko říct, proč, důvodů se nabízí celá řada.Jisté je jen to, že o to opravdu,opravdu moc stojí, když sem má přijet samotná Kundolíza a celou záležitostí se na oficiální úrovni zabýva i Kuš-Buš a Schwarzenberg si právě zašel pro "inštrukce" do Bilderberg group. Bestiální vražda syna generálního lampasáka by byla demonstrace síly US-NWO tajných služeb na našem území. Všichni vysoce postavení (zasvěcení a informovaní) státní činitelé by z toho měli mokro (ne-li hnědo) v kalhotách.
Je tu až příliš mnoho podivných okolností.Jednak to, jak rychle se ten údajný viník ke všemu rychle přiznal, druhak hysterická akce armády, kdy celé území pro radar začali oplocovat a střežit, jako by to bylo supertajné raketové silo a ne jen obyčejný lesnatý pahorek.
Co my víme o nejmodernějších tajných zbraních na bázi mikrovln (HAARP),ultrazvuku či psychotronických zbraních s plošným účinkem? Že by se tyto technologie od 70tých let, kdy se s nimi začalo experimentovat, nikam neposunuly?
Nejsem členem fanklubu Havlova Královského Prda, ale zdá se mi,že tentokrát může mít pravdu.Tedy až na tu brannou povinnost.Švejkující armáda českých pivních taťků v Afghanistánu je pro USA jistější porážka, než ztrojnásobení členské základny Talibanu [smích]

163034

12.6.2008 0:52

RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 163034

"NWO vláda v USA potřebuje za každou cenu získat kousek našeho území.Těžko říct, proč, důvodů se nabízí celá řada"

je to nasnadě: až USA zaútočí na Rusko a ono začne v odvetě likvidovat základny v Evropě, které jsou mu nejblíže, budou hostitelské státy nuceny vstoupit po boku USA do války.

USA nyní takto obsazují celou Evropu: Česko, Polsko, Bulharsko, Rumunsko, prý i Slovensko(Vihorlat)... to je cílená taktika, jak zatáhnout do blížící se války maximum evropských států (a zároveň je mít pod kontrolou).


Nová demarkační studenoválečná linie se posunula o něco na východ

Vložený obrázek

Ukrajina ani Gruzie Američanům nevyšly, některé státy NATO jejich vstup odmítly na summitu NATO v Bukurešti.

Na Bělorusko se tradičně plive, fackovacím panákem je Lukašenkův režim.

Finsko před necelým rokem začalo zvažovat ukončení neutrality a vstoupit do NATO.

Švédsko chce zatáhnout do dialogu o vstupu do NATO křesťansko demokratická politička Else-Marie Lindgren(že by příbuzná slavné spisovatelky?[smích] ). Její požadavek vůči Švédské obranné radě však odmítl ministr obrany Sten Tolgfors.

Moldávie spolupracuje s NATO.

Arménie má s NATO individuální partnerský akční plán.

Námluvy probíhají i s Ázerbajdžánem.

To není souhra náhod ani omylem.

Reakce Ruska jsou pochopitelné. Utahují kolem něj smyčku. Pak stačí vyvolat muslimské nepokoje v Tatarstánu, Baškortostánu(dříve Baškirsko) a kavkazských ruských republikách(Čečna se oligarchům už podařila), zkusit něco podobného i s etniky na ruském Dálném Východě a rozpoutat z ponorek a bombardérů "Akci ruské zdroje". Doufejme však, že Rusko vydrží. Jeho Tradice i rodící se most mezi národy Eurasie. Kosovo je pokus, jak znepřátelit muslimy s Ruskem a zároveň ničit pravoslaví. Pozor na to.
Vložený obrázek

163039

12.6.2008 1:03

RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 163039

Totální válka mezi USA a Ruskem nehrozí, protože každý z těchto dvou států dokáže proměnit planetu Zemi v další mrtvej šutr mezi Venuší a Marsem. Vedení USA je v tomto rozumnější, než nacistický blb Topolánek.
Tady jde o kontrolu pohybu surovin. Pohyb ropy po moři mají pod kontrolou Američani, protože ovládají oceány. Proto se ropa prodává převážně za dolary. V současnost roste význam Ruska jako vývozce ropy a Američani by chtěli mít něco podobného v Evropě v pozemním provedení. Je tu snaha vytvořit neproniknutelný val mezi západní Evropou a Ruskem. Ve Švédsku se pod taktovkou USA posiluje multi-kulti bordel. V pobaltí USA podporují neonacismus a staví tam základny. V ČR je snaha vybudovat velkou základnu s pulzním dělem. Na Balkáně se podporují Albánci.

163043

12.6.2008 3:13

RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 163043

jsi blíže pravdě než já
Výstavba širokorozchodné železnice z Košic do Vídně r. 2010

zřejmě se válka o zdroje povede jinak:
to hlavní bude: rychlost, cena(snižuje se cenou dopravného) a objem dodaného zboží.
Proto i ta širokorozchodka- odpadá nutnost překládky zboží proudícího přes Rusko a tedy se zrychlují dodávky.

železnice
např.z Asie výrazně zlevňuje a zkracuje trasu, nehledě na přeplněné přístavní terminály.Není závislé na ropě, ale třebas na uranu nebo uhlí, což vydrží déle než ropa. Letecké mosty jsou též závislé na ropě. ČR má hustou síť-dobrá šance na byznis.

plynovody mapa

ropovody PDF

Kaspik je zlatý důl.Proto má také Írán problémy.
studie-The Geopolitics of Oil Pipelines in Central Asia

Dobrý kšeft bude i servis těchto tras díky útokům na ně.

"Ropovody vzhledem ke svojí důležitosti a závislosti dnešní civilizace na ropě se stávají místy, které jsou často napadány teroristickými skupinami. Jejich snahou je zabránit transportu suroviny a tak oslabit ekonomickou situaci. Nejčastěji jsou napadány ropovody v Iráku.
Ropovody jsou ... také často navrtávány za účelem nelegálního odčerpávání ropy. Jejich neodborné navrtání ale často končí explozí ropovodů."


Díky satelitnímu systému SCADA bude pokles tlaku znám a identifikován během několika málo minut, a servisní týmy jištěné vrtulníky a vojenskými vozidly rychle vyrazí opravovat+ útočník ztrestán.

Později útoky i raketami,od toho má být pulzní dělo(nikoliv na kótě 718, ale na bývalé ruské základně v Brdech)a antirakety. Třebas se dohodnou i lasery THEL.

Bondsteel v Kosovu má hlavně vrtulníky a vozidla. Cíl chránit jak ropovod, tak albánské gerily.

Podobně si Číňané vybudovali síť vojenských základen k ochraně tankerů plujících z Perského zálivu, tzv. Šnůru perel, která asi také dost znepokojuje Indy. China : “String of Pearls” Strategy

Ten val mezi Západem a Ruska, příp. Balkánem, z kterého budou podnikat výpady multikulti přistěhovalci podporovaní Američanama, bude Schengen.

Vložený obrázek

Na druhou stranu pochybuji, že by se oligarchové, vyhození z Ruska(např. Sachalin)jen tak vzdali. Takže uvidíme.

163050

13.6.2008 2:13

RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.

jj 200.?.?.?

Reakce na 163050

Cína i Indie jsou spolu s Ruskem a Brazilií lenskými státy paktu BRIC.Nebude to tedy s tím strachem snad tak zlé.

163108

12.6.2008 11:02

RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 163039

Ano, taky nějak fandím Putinovi, ale je nutno říct, že to stejně není žádná alternativa. Člověk, který hází bomby na vlastní občany, protože se rozhodli, že chtějí žít sami (Čečensko)? To jako je jejich povinnost žít v Rusku? Nebo když na Sibiři žijí katolíci (Poláci a Němci), papež tam zřídí biskupství, a Rusové dělají problémy. To jako mají povinnost chodit do pravoslavného kostela? Pravoslavné kostely jsou všude na západě, dokonce hned u hradeb vatikánu. Co řekla pravoslavná církev na obranu Čečenců? Co řekla na obranu katolíků, kteří byli s její pomocí pronásledováni na Ukrajině atd., řeckokatolická církev byla nuceně spojena s pravoslavím, a ta nenávist mezi nimi trvá dodnes. Kdo za to může? Totalitní západní logos? Kdyby nebylo NWO, tak lidé jako Putin stejně jednou zavedou pro lidi náramky s kódem. Prostě všichni vládci uvažují stejně, také s největší pravděpodobností umístil bombu do paneláku a pak řekl že to je důvod k útoku na Čečensko (srv.WTC). Všichni vládci a instituce pracují stejným způsobem. Stát osvobození není. A náboženství, které prohlašuje že bude stát neochvějně po boku státní moci (pravoslaví, judaismus...) není žádné náboženství. S jejich tradicemi je to tak jako když Ježíš kritizoval tradice farizejů. Tradice sama o sobě nezaručuje žádnou pravdivost. Pravoslaví má s Ježíšem ještě míň společného než potenciálně katolicismus. (Před rokem 1000 se ve všech zásadních teologických sporech vždycky ukázalo, že papež měl pravdu a východ to pak sám od sebe přijal. Tak je to s pravoslavnou tradicí. Pak to papeže přestalo bavit vždycky čekat až na východě pochopí že měl pravdu a odpojil se, a tak vzniklo pravoslaví, které dodnes čeká co řekne římský biskup. Proto ani Palamovy energie nejsou v pravoslaví oficiální nauka. Jen zakonzervovali co bylo v době odpojení. Takže matematicky je to vlastně jasné.) Třetina Palestinců a Libanonců jsou pravoslavní. Neznám, žádné prohlášení pravoslavné církve na jejich podporu. Wojtyla podporoval Arafata, byl silně proti útoku na Irák, v Sýrii dokonce řekl "máme jednoho boha" atd. (To by zase asi pravoslavný prohlásil za důkaz heretičnosti papežů) Takže nevěřím na nějaký boj s islámem. A že ratzinger řekl o džihádu to co řekl? Neřekl nic jiného než co říká kdokoliv, kdo kritizuje křížové války. Je to totéž. Já myslím, že když se Vatikánu správně rozumí, lze tam najít kupodivu zásadní inspiraci. Ve skutečnosti uvažují úplně jinak, než jak se "tradičně" zdá, jinak řečeno, opravdu lidi v určitém směru klamou a mluví k nim jen jako k dětem, a vždycky jen něco naznačí. [oči v sloup]

163080

12.6.2008 0:40

RE: Syn genmjr. Hynka Blaška byl vybrán velice pečlivě.

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 163034

Genmjr. Hynek Blaško jako zástupce neměl zatím přístup k nejtajnějším informacem, nemůže jim teda moc ublížit.

Hlavní důvod bude asi fakt Írán. Pokud začnou na Írán padat Tomahawky a v nejbližších letech nebudou chtít přestat, Írán opráší zmrazený vývoj mezikontinentálních raket a jaderných hlavic ( jaderný výbuch např. v Chicagu Amíkům za íránskou ropu nestojí ). Psal jsem tady něco o klamných cílech. Radar by svým soustředěným výkonem proměnil klamný cíl ve zlomku vteřiny v horkou plazmu o teplotě 10 000°C a antiraketa by pak zničila odhalenou hlavici přesným úderem. Možnost, že Írán v rámci odvety může vyplynovat Prahu plynem VX, je Amíkům u prdele.

Další důvod asi bude snaha udělat z ČR "druhou Albánii uprostřed Evropy", kde bude vládnout mafie napojená na CIA.

Třetí možnost může být snaha udělat v Brdech obrovský kryt. Mezi Prahou, Rakovníkem, Plzní a Příbramí leží oblast tzv. Barrandienu s až 15 km silnou vrstvou usazenin. Do této oblasti patří i Brdy. Pravděpodobně se jedná o bývalou deltu velké řeky, která byla před 600-miliony let uvězněná uvnitř kontinentu. V sedimentech se snadno vrtá a navíc v nich je obrovské množství neznečištěné vody. Na Příbramsku je navíc hodně starých dolů, kam se dá hlušina schovat. Do krytu by pravděpodobně byla evakuována část obyvatel Izraele v případě, že by kvůli raketovému ostřelování selhalo zásobování Izraele.

Nejspíš budou správné verze A, B i C.
[bliji] [bliji] [bliji]

163040

12.6.2008 6:25

RE: Syn genmjr. Hynka Blaška byl vybrán velice pečlivě.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 163040

Staci, aby vynesle na svetlo bozi, ze byl na neho cinen nejaky natlak. Po brutalni vrazde jeho syna bude ten, kdo cinil nejaky natlak, bordel na duveryhodnosti uklizet dalsich 20 let.

163059

14.6.2008 10:18

RE: Syn genmjr. Hynka Blaška byl vybrán velice pečlivě.

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 163040

> Možnost, že Írán v rámci odvety může vyplynovat Prahu plynem VX, je Amíkům u prdele.

Hele, Prde
Amikum, mozna, ano. Ale Americane zadnou valku s Iranem nepotrebuji. A ti, jenz tuto moznou valku podpori, nebo jiz podporuji, si do vlastniho hnizda(kterym Praha urcite je) nenakaaalejiii. Pro svou zaslepenost vuci USA si nevidis na spicku nosu. [cool]

163152

12.6.2008 6:52

RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 163034

Premyslel jsem o tom, pouzit strach, ale to nebude fungovat plosne. Spoustu vysoce postavenych i neutralnich nebo sympatizujicich lidi to rozlobi a postavi do velice zasadove opozice. Navic ztrata duveryhodnosti a jakekoliv prestize. Pouzit tak brutalnim zpusobem dite, je absolutni hnus. I mafie se necemu takovemu spise vyhybaji, protoze to vyvolava silnou protireakci od spolecnosti.

Pokud by to skutecne bylo provedeno, pak to bude mit silny demoralizacni vliv i na samotnou CIA, protoze to rozhodne nepujde udrzet pod poklickou uvnitr agentury. Nejaky blbec se s takovou iniciativpou muze objevit, ale takovou operaci bude potreba schvalit na dost vysokych postech. Silne pochybuju, ze by si to nekdo liznul na vlastni triko, protoze tohle by tezko mohlo neprasknout. A tohle je skutecne bulshit ve ventilatoru, prilis velke riziko i pro iniciativniho osameleho ideologickeho vola. Nejde o uroven moralky, ale o uroven stupidity. Nemuzu nejak uverit, ze by skupina lidi na hodne vysoke pozici byla naprosto nekompetentni pro tuhle praci.

Kdyz nekdo chce operovat strachem, pak musi byt schopen pouzivat strachu skoro bez nejakeho omezeni, a to v demokratickeme rezimu vuci demokratiockemu spojenci rozhodme neni mozne. Je to silne kontraproduktivni bez ohledu na "dulezitost" hightech hracek. Na druhe strane jsou samozrejme jine hightech hracky, nikdy se nepodarilo ani behem rozpadu SSSR ziskat strategickou prevahou. S cenami surovin a jejich stoupajici tendenci si o tom muze nekdo zdat utopicke sny, ze se podari Rusko uzbrojit proti velkym zdrojum, ktere ma a bude mit k dispozici i v budoucnu.

163058

12.6.2008 8:19

RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.

amiourka kamio (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 162960

Pokud vím, tak íránské rakety k nám nejsou štont doletět.

163067

25.7.2011 18:57

Horváth

Jorgen Sorensen 90.?.?.?

http://www.sukup.cz/zjeveni-medugorje-bosna-a-hercegovina/

249001

Příspěvků: 137

09.06. 08:03 Romann  Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
09.06. 10:58 janko  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
09.06. 13:28 MedaBeda  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
09.06. 15:00 Vanguard  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
09.06. 15:23 MedaBeda  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
09.06. 18:45 Vanguard  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
09.06. 19:47 MedaBeda  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
09.06. 21:40  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
09.06. 23:03 MedaBeda  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
10.06. 19:36 Vanguard  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
10.06. 19:02 aristokrat  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
10.06. 21:04 Vanguard  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
11.06. 03:58 MedaBeda  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
15.06. 01:22  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
09.06. 21:30 MedaBeda  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
09.06. 21:36 MedaBeda  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
10.06. 19:41  Voltaire, Jezuité
10.06. 21:41 pietroo  RE: Voltaire, Jezuité
10.06. 22:16 Takyjeden  RE: Voltaire, Jezuité
11.06. 11:36 MedaBeda  RE: Voltaire, Jezuité
11.06. 16:13 Takyjeden  RE: Voltaire, Jezuité
11.06. 19:16 aristokrat  RE: Voltaire, Jezuité
11.06. 20:45 Takyjeden  RE: Voltaire, Jezuité
11.06. 20:14 aristokrat  RE: Voltaire, Jezuité
11.06. 21:01 Takyjeden  RE: Voltaire, Jezuité
11.06. 22:13 aristokrat  RE: Voltaire, Jezuité
11.06. 21:06 V. Sodek  RE: Voltaire, Jezuité
11.06. 21:19 MedaBeda  RE: Voltaire, Jezuité
11.06. 21:57 MedaBeda  RE: Voltaire, Jezuité
11.06. 18:58  křesťanští sionisté a další absurdity
12.06. 09:01 Spytihněv  RE: křesťanští sionisté a další absurdity
14.06. 16:24  RE: křesťanští sionisté a další absurdity
19.06. 17:42 vodnik007  RE: křesťanští sionisté a další absurdity
15.06. 21:24 vodnik007  RE: Voltaire, Jezuité
15.06. 15:02  RE: Voltaire, Jezuité
15.06. 18:09 Takyjeden  RE: Voltaire, Jezuité
11.06. 02:29 MedaBeda  RE: Voltaire, Jezuité
11.06. 17:58 jj  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
09.06. 16:42 janko  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
09.06. 17:02 Takyjeden  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
09.06. 19:36 MedaBeda  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
09.06. 20:16 Takyjeden  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
09.06. 21:21 MedaBeda  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
10.06. 09:42 Spytihněv  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
10.06. 21:34 Takyjeden  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
11.06. 00:01 janko  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
11.06. 06:07 Takyjeden  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
11.06. 10:44 aristokrat  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
11.06. 15:35 Takyjeden  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
11.06. 20:30 aristokrat  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
11.06. 20:45 Takyjeden  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
11.06. 21:40  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
11.06. 22:33 aristokrat  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
12.06. 01:16 mtk  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
15.06. 15:20  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
11.06. 09:59 Spytihněv  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
11.06. 18:30 jj  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
11.06. 19:31 Takyjeden  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
12.06. 10:18 Spytihněv  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
12.06. 11:19 janko  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
12.06. 21:50 Takyjeden  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
13.06. 00:43 MedaBeda  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
13.06. 05:39 Takyjeden  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
13.06. 10:35 Spytihněv  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
13.06. 01:48 jj  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
13.06. 15:26 jj  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
13.06. 21:48 Takyjeden  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 13:50 jj  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 20:29 Takyjeden  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 22:23  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
15.06. 04:07 Takyjeden  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
15.06. 15:07 ml.  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
15.06. 18:18 Takyjeden  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
16.06. 21:41 ´jj  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
17.06. 19:50 Takyjeden  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 16:58 jj  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 20:28 pikatchu  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
16.06. 22:52  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 11:17 pietroo  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 14:14 jj  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 21:00 pietroo  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 22:20 jj  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 22:53 pietroo  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
18.06. 18:44  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
15.06. 20:50 janko  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
19.06. 20:54 pietroo  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 14:42 mtk  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 16:27  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 22:43  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 16:46 jj  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 21:56 pietroo  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 22:13  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 23:11 pietroo  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
15.06. 00:29  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 23:34 sxg  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 23:43  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 23:58  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
14.06. 23:25 sxg  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
15.06. 00:53  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
15.06. 21:28 janko  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
09.06. 16:43 Cosmic  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
09.06. 18:27 Vanguard  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
10.06. 09:24 Spytihněv  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
11.06. 19:27 jj  RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?
09.06. 13:23 RSDr.  vědecká argumentace - mnoho pochopitelných důvodů
09.06. 17:53 pietroo  RE: vědecká argumentace - mnoho pochopitelných důvodů
09.06. 17:48 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  ARMÁDA VYKLÍZÍ TÁBOR GREENPEACE NA KÓTĚ 718.
09.06. 18:05 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09.06. 18:53 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: A zrovna, když je fotbálek
09.06. 19:06 Vanguard  RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09.06. 19:21 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10.06. 06:25 Rene Bartosek  RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10.06. 19:44  RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10.06. 06:08 Rene Bartosek  RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10.06. 10:35 MedaBeda  RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10.06. 10:54 mtk  RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10.06. 13:37  RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11.06. 04:39 mtk  RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11.06. 08:55  RE: ŽÁDNÝ PEDOFIL ANTONÍN NOVÁK NEEXISTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10.06. 11:51 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Upřesnění:
10.06. 20:31 Rudolf Bačík  RE: Upřesnění:
11.06. 00:03 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.
11.06. 00:26 aristokrat  RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.
11.06. 21:28 MedaBeda  RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.
11.06. 03:31 Rene Bartosek  RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.
11.06. 22:46  RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.
12.06. 00:52 MedaBeda  RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.
12.06. 01:03 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.
12.06. 03:13 MedaBeda  RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.
13.06. 02:13 jj  RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.
12.06. 11:02 pietroo  RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.
12.06. 00:40 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Syn genmjr. Hynka Blaška byl vybrán velice pečlivě.
12.06. 06:25 Rene Bartosek  RE: Syn genmjr. Hynka Blaška byl vybrán velice pečlivě.
14.06. 10:18 V. Sodek  RE: Syn genmjr. Hynka Blaška byl vybrán velice pečlivě.
12.06. 06:52 Rene Bartosek  RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.
12.06. 08:19 amiourka  RE: Šlo o to nahnat ostatním lampasákům strach.
25.07. 18:57 Jorgen Sorensen  Horváth

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

20

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 38 čtenářů částkou 6 856 korun, což je 20 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I mainstream začíná přiznávat, že očkovací utrejch COVID ZPUSOBUJE08.12.21 20:39 Británie 2

Vystrašiť mutací a napíchat! 08.12.21 13:38 Česká republika 0

Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů08.12.21 04:44 Česká republika 0

Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie08.12.21 04:22 Evropská unie 0

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 3

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 4

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
22,46 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,73 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
24,40 Kč
100 japonských jenů
19,77 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
6,97 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 116,80 Kč
1 unce stříbra
503,82 Kč
Bitcoin
1 118 346,31 Kč

Poslední aktualizace: 9.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 271