Diskuze k článku

MF DNES: protiradaroví aktivisté jsou spiklenci v žoldu Ruska

Příspěvků 32

19.5.2008 0:54

Nová budova RFE na Hagiboru

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Sazka Arena měla původně stát na Hagiboru, kde tomu nějaké "občanské sdružení" zabránilo. Když bylo rozhodnuto, že Sazka Arena bude stát jinde, na Hagiboru začla růst nová budova RFE. Američani chcou k budově RFE přidat tajné podzemní prostory, ale podhrabat 20 pater vysokou opevněnou budovu dost dobře nejde ( mohla by se zřítit ). Jediná možnost je vyhrabat to kousek vedle. CIA proto poskytla spřátelené organizaci ( Pražská židovská obec ) prachy na stavbu domova důchodců vedle RFE. Tím je zajištěno, že do tajných podzemních prostor se nikdo nenavrtá.
Vedle Hagiboru prochází metro ( trasa A ). Metro od 24 do 5 hodin nejezdí, takže tunely je po uplacení Dopravního podniku možno využít např. pro odvoz hlušiny. Trasa A bude navíc v roce 2016 protažena na Ruzyň, kde přistávají neoznačená letadla CIA. Až v roce 2016 přistane na Ruzyni v noci neoznačené letadlo, vězni budou převezeni metrem přímo do tajné věznice CIA.
http://i.idnes.cz/08/051/maxi/ITU22dc4f_Hagibor.jp...
Oficiální stránky Pražské židovské obce
Článek v MF Dnes
Byl změněn plán metra na Ruzyň - přibyla zastávka u starého letiště, které využívá armáda a vládní letka.

161375

20.5.2008 23:30

RE: Nová budova RFE na Hagiboru

Rider 160.?.?.?

Reakce na 161375

Vy máte skutečně bujnou fantazii.

161523

19.5.2008 0:49

Způsobil cyklon Nargis zemětřesení v Číně?

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Začátkem května zasáhl Barmu ničivý cyklon Nargis. 12. května ( asi o týden později ) zasáhlo nedalekou čínskou provincii Sečuán zemětřesení 7,8. stupně Richterovy škály. Obě události spolu pravděpodobně souvisí.
Vložený obrázek
Také je zajímavé, že k této události došlo 2 měsíce před OH v Pekingu. Vyvolání hurikánu v Bengálském zálivu je lehce proveditelné. Hurikán vzniká tak, že se nad teplým mořem rychle ochladí vzduch a teplý vlhký vzduch u hladiny začne stoupat....... Existují silná barviva ( např. textilní barviva ), u nichž monomolekulární vrstva zastaví většinu světla. Jemné rozprášení 20-ti tun textilního barviva z bombardéru B-52 ve výšce 20 km nad Bengálským zálivem by k vyvolání cyklonu Nargis mělo stačit.
[bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

161376

19.5.2008 6:13

RE: Způsobil cyklon Nargis zemětřesení v Číně?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 161376

http://www.novinky.cz/clanek/140144-texas-napadly-...
Reknete mi nekdo, ze to je kachna, ze tyhle veci se nedejou. Ze zadny magor nevyvola hurikan a neexistuji tektonicke zbrane, nikdo nezkousi experimentovat s magnetickym polem Zeme.... A nikdo geneticky neupravil nejake mravence. [pláč] [bliji]

161380

19.5.2008 10:41

RE: Když už mluvíme o Texasu

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 161380

Američani si těžbou ropy v Texasu zadělali na pořádnej průser. Polovina Texasu stojí na 3 km silné vrstvě soli. Jižní polovina Texasu byla před 250-ti miliony let hluboká proláklina uprostřed superkontinentu Pangea ( vyschlý zbytek moře z předchozího období ). Když se Pangea začala rozpadat, do texaské prolákliny pomalu tekla mořská voda, která se vypařovala, takže se vytvořila 3 km silná vrstva soli. Vrstva soli vydržela 220 milionů let, protože ji vespodu ropa oddělovala od spodní vody.
Ve 20. století Američani ropu odčerpali a její místo zaujímá voda, která vrstvu soli rozpouští. V Texasu se v poslední době vytvořilo několik nových jezer, z nichž jedno už má v průměru 1 km. Nejnovější je u města Daisetta. Mravenci cítí, že země se začíná bortit, a tak berou roha a jsou přitom mimořádně nasraný.

161388

19.5.2008 6:54

???

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 142.?.?.?

Nektery pasaze clanku vyznivaji presvedcive, jako ze se nejedna vo ruskou zainteresovanost, ale pak se docitame, ze
>Důkazy o tom, že hnutí Ne základnám pracuje v žoldu Ruska, MF >DNES zřejmě nevlastní.
To "zrejme" naznacuje, ze se jedna o ruskou zainteresovanost, ale jeste vo tom MF nema dukazy.
To samotny je v dalsim odstavci
>Obvinění, které MF DNES přinesla, je na první pohled >nepravděpodobné

>Důkazy o tom, že hnutí Ne základnám pracuje v žoldu Ruska, MF >DNES zřejmě nevlastní. V závěru svého sloupku to ostatně >potvrzuje i reportér novin svým povzdychnutím.

>Obvinění, které MF DNES přinesla, je na první pohled >nepravděpodobné. Copak lze vskutku věřit tomu, že „ruské >impérium“ by své zájmy ve střední Evropě podepřelo tak uboze >jako nějakými 10 velkoplošnými billboardy?

161381

19.5.2008 10:59

RE: ???

8-P 88.?.?.?

Reakce na 161381

jo jo, přesně takový pocit jsem z článku měl. A autorovi článku touto cestou vzkazuji, že proti ohni se nebojuje ohněm, ale vodou...

161391

19.5.2008 6:42

Nemyslim, ze by Moskva byla natolik hloupa,

Rene Bartosek 68.?.?.?

aby finacovala aktivisty proti radaru. Pokud by se to provalilo, tak by to byl pruser na kvadrat. Rusove znaji velice dobre ceskou mentalitu. Nikdy by neudelali takovou hrubou chybu jako ministr obrany Robert Gates, ze by dodatecne sdelil Praze ujednani o monitoringu a stale pritomnosti ruskych specialistu na zakladne, a pak to museli pracne zehlit. Ucast ruskych tajnych sluzeb na obcanske iniciative by zrejme u ceske verejnsoti vyzehlit nesla.

To je duvod teto medialni kampane. Navic ceske verejne mineni je dlouhodobe proti, takze Rusove nemaji absolutne zadny duvod provest, tak riskantni krok. Za vysokou kvalitou stranek a reaklamnich vecicek stoji prave ten odpor verejnosti. Podivejte takova drevena podlaha je dost draha vec, ale ja ji jsem schopen udelat pouze za cenu materialu a investuju pouze svuj volny cas. A pokud nejake dve tretiny verejnosti nechteji radar a tri ctvrtiny pozaduji referendum, pak neni problem najit v tomto mnozstvi lidi dostatek ochotnych profesionalu s chuti investovat svuj volny cas.

Naopak pro podporu radaru byla kampan za 20 milionu, kterou si objednala vlada a to bezostysne u lobistu s vazbami na tri zbrojarske koncerny zainterosovane na stavbe radaru. A velvyslanec USA Graber si nedavno pozval komentatory "nezavislych ceskych deniku", aby s nimi probral prave tema radar, jak o tom pise Stepan Kotrba na BL. Pravda BL nas premier nepoklada za duveryhodny zdroj informaci, ale Milos Cermak se pro sicher naprasil sam. Ono u nas se stejne vsecko rozkeca, takze to od nej bylo prozirave.

Pan velvyslanec byl rozladen uz po volbe presidenta republiky, zrejme s jeho praci ve Washingtonu neni uplna spokojenost. A ze by paralament radar neodhlasoval? Mno, to by jeden mohl zmenit i pusobiste, Praha je velmi hezke mesto, ale USA maji diplomaticke zastoupeni po celem svete. Jenom nevim, jestli v ramci uspechu, neni politicke skoleni ceskych novinaru prilis silny tabak. U nas se to ztrati, ale mohli by si toho vsimnout zahranicni media.
http://www.ceska-media.cz/article.html?id=238524

161382

19.5.2008 10:16

Peníze na dobrou věc se shromáždí

IVAn 85.?.?.?

Také si nemyslím, že by financování Ne základnám bylo nějaké neprůhledné a tajemné - jistě má BIS přístup k jejich kontům, zvláště proto, že bankovní spojení pro dárce je zveřejněné a tedy známé. Pod rouškou dohledu nad dodržováním daňových pravidel se dá stav účtu včetně zdrojů uhlídat. Vycházím-li z toho, že jako sympatizant jsem poukázal několik tisíc tomuto účtu a domnívám se, že takových je více, pak nevidím ve financování problém. Jsem přesvědčen, že poukázání prostředků této iniciativě by mělo být v současné době věcí národní cti, obdobně jako při stavbě Národního divadla o pár století dříve. [mrknutí jedním okem]

161387

19.5.2008 10:57

No nevím, kdo pro koho pracuje

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Ale myslím, že by se někdo měl kouknout na zoubek panu Šťastnému a vůbec MF DNES, a měl bych za to, aby to byla kontrarozvědka a zaměřila se na spojení listu a jeho redaktorů s tajnými službami jistých jaderných mocností, včetně těch ilegálních. Doufám, že nemusím psát kterých. Je totiž patrné, že by narozdíl od spojení NeZákladnám-"ruská KGB" nemusela hledat moc dlouho. Na vedlejší úvazek (za víc to nestojí - to zvládne i agent důchodce, který se volných chvílích naučil trochu s internetem) by pak mohla prozkoumat napojení nejméně dvou ministrů klíčových "zahraničních" resortů na velmi pochybné organizace typu Trilateral Commission, Dutko group apod., a případně oněm pánům konečně odejmout prověrku i na nápoják v kantýnách jejich ministerstev. Nebo už nemáme žádnou kontrarozvědku? ...no, i to je samozřejmě možné... [oči v sloup]

161389

19.5.2008 13:17

A editor si ještě přisadil !?:o

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Oni mají transparentní účet,editore, navíc si dělají spoustu věcí svépomocí!! Kopat do slabšího umí každý [bliji]

161411

19.5.2008 16:59

Rytmus života

mark 88.?.?.?

Stupidní časopisy tohoto stylu si nekupuji,ani je nečtu,moje žena bohužel ano,dnešní číslo bylo otevřeno na stránce,která mě zaujala,článek,u kterého byla fotka Vondry a nadpis "Americký radar-velké mlč(ž)ení",nepsali tam pro mě nic nového,jen se divím,že něco takového vyšlo v takovémto časopisu,že by prozření? [překvapení]

161440

19.5.2008 18:27

RE: Rytmus života

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 161440

to je schválně pochop tím dostanou ty kteří jsou proti radaru na úroveň časopisů jako rytmus života[smích]

161452

19.5.2008 17:37

bulvár

tk 195.?.?.?

MF Dnes považuju za bulvární plátek, protože se chová stejně. Jenom drby a pomluvy. Já vlastně ani neznám žádné noviny, které by objektivně informovaly o událostech, protože všechny noviny vlastní lidé, kteří profitují ať už z této nebo minulé "vlády", popřípadě jsou majitelé médií kamarádi s "českými" "politiky". Já jsem odpůrcem radaru a nejsem za to nikým placený. MF Dnes nemá žádný názor, jenom leze do prdele tomu, z koho tečou dolary, a napíše kdejakou blbost. Nesnížil bych se k tomu, abych si koupil byť jediný výtisk "českých" novin. Slovo "českých" dávám do uvozovek, protože nic českého v této zemi už není. Ani národ, ani hrdost. Jan Hus, Jan Žižka, praotec Čech, Karel IV, Přemysl Otakar, kněžna Libuše....ti se teď musí obracet v hrobě. Snažili se českému národu dát duši, ale peníze jsou mocnější.

161441

19.5.2008 19:00

RE: bulvár

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 161441

tak pokud má nějaké médium v podtextu "nejdůvěryhodnější" tak už je jasné že to s tou důvěryhodností tak horké nebude

161453

19.5.2008 17:40

Transparentní účet Nezákladnám

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Skutečně se stačí podívat a trochu počítat a neblouznit o KGB:

Transparentní účet Nezákladnám


Můžete si ve výpisu všimnout aktivit proradarových (autocenzura), kteří neváhají posílat koruny a desetníky, odkudpak asi vítr vane [oči v sloup]

161445

19.5.2008 18:16

RE: Transparentní účet Nezákladnám

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 161445

Že by Petr Maule??? [chechtot]
Další korunku poslal nějaký Tomáš Kubeš. Pravděpodobně to bude tenhle nagelovanej teploušek. [velký smích]

161449

20.5.2008 13:04

RE: Transparentní účet Nezákladnám

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 161449

Petr Maule vlastními slovy [velký smích] [cool] [bliji]

161505

19.5.2008 19:12

RE: Transparentní účet Nezákladnám

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 161445

>Můžete si ve výpisu všimnout aktivit proradarových
>(autocenzura), kteří neváhají posílat koruny a desetníky,
>odkudpak asi vítr vane [oči v sloup]

Mno,..ehm....to se dalo cekat,....ale me spise zarazily ty tri tacky pro BL za banner. Tady u pana Stwory vlaje taky, takze nevim, na jaky benzin ty webziny jedou. Ale neni to spickovani (financne neprispivam ), ...jen postreh [mrknutí jedním okem]

161450

19.5.2008 19:11

RE: Transparentní účet Nezákladnám

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 213.?.?.?

Reakce na 161450

>...ale me spise zarazily ty tri
>tacky pro BL za banner. Tady u pana Stwory vlaje taky, takze
>nevim,...

Také mě to zarazilo. Já jim to dělám zdarma. Ostatně nikdo mi nic nenabídl tak jako tak.

161455

19.5.2008 18:24

porad stejna pisnicka

Petr Řehák 195.?.?.?

Je to jenom dalsi z nekonecne rady psychologickych a socialneinzenyrskych utoku.
neco jako :

95% odpuscu vstupu do EU tvori seniori volici komunisty a lide bez maturily.

Dve tretiny lidi nadavajicich na romy jsou pedofilove nebo zoofilove.

Je vedecky prokazano ze 8 z 10ti lidi kteri odmitaji radar jsou impotentni, liliputani nebo pochazi z jine planety.

Proste takovyhle zvasty muzu vymejslet rychlejs nez je stacim napsat a budou mit stejnou informacni hodnotu. Bohuzel tady nejde o informace, ale psychologii .. a bohuzel to vetsinou funguje tak, ze i kdyz bude pan Novak proti radaru tak radsi bude drzet hubu a nebo dokonce sam sebe presvedci ze radar neni tak hroznej protoze nechce aby si o nem sousedi mysleli ze pochazi z jine planety, je liliputan nebo dokonce impotent .....

161448

19.5.2008 18:51

Pro hestroye

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Potřebuji, aby jste mi co nejdřív napsal na havlovo.prdlystrevo@atlas.cz, abychom se domluvili na zásobovací misi na kótu 718. [smích]
Já, protože cestuju z velký dálky, bych vzal menší ( do 5 kg ) množství zboží s vysokou přidanou hodnotou. V supermarketu Albert mají v akci vakuovaný salámy.
Grínpísákům lidi sice nosí žrádlo, ale skoro nikdo jim nevezme hajzlpapír. Chtělo by to nejmíň 50 roliček koupit ( to já ale autobusem tahat nemůžu ). [velký smích]

161451

20.5.2008 0:30

Kez by za tim skutecne stali Rusove

z.a.p 99.?.?.?

bylo by to spravne a normalni. Je to prece v jejich zivotnim zajmu nemit pod nosem cizi spionazni stanici. Je rovnez tak v zajmu ceskeho obyvatelstva nedelat ze sebe strasaka v cizim zajmu. Takze, oba zajmy se logicky spojuji.

Ovsem, v realite tomu s nejvetsi pravdepodobnosti tak neni. Co tato (bilbordova) anti-kampan ale dela je to, ze tlaci 'tupolanky' pekne do kouta. A to si s radosti vyslechnu az do konce. Ukaze to zcela jasne na jejich poplatnost zajmum zamorske velmoci. Ukaze to na skutecnost, ze ceska vlada je ceskou jen podle jmena. A to je pravda kterou je dobre znat.

161470

20.5.2008 8:01

Pripravena akce

Marrson 62.?.?.?

Mozna to je jen spekulace, ale zda se me to jako dost dobre promyslena a pripravena akce na diskreditaci hnuti. Myslim, ze uz v dobe kdy BigBoard nabizel billboardy, byly clanky o propojeni Nezakladnam a KGB napsany a pripraveny k tisku. Firma BigBoard bude nejspis napojena na jiné vlivne organizace - soude podle podpory ODS nebo organizace Clovek v tisni, kterym poskytli nestandartne reklamni plochu. Holt Ne-zakladnam jsou pouza amateri (bez urazky) a chtit zhati kseft za par stovek milionu dolaru se nedela!!

161493

21.5.2008 6:06

RE: Pripravena akce

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 161493

Hmm, to ma svou logiku. Takovy trojan za 10 velkych reklamnich ploch, ktere stoji normalne hromadu prachu a par pripravenych clanku s otazkou "kde na to vzali?" A ten kseft se dneska pocita v milardach. Pri militarizaci kosmu, kde to vsechno smeruje to muze byt i v jinych cifrach.[naštvaný] [pláč] [pláč]

161539

20.5.2008 11:19

Já jsem myslel,

Robocrep 62.?.?.?

že TV Nova vlastní Arméni, nebo někdo takovej. Nebo si pletu majitele a vedení? Jak to vlastně je? [zmaten]

161501

20.5.2008 23:48

RE: Já jsem myslel,

IVAn 90.?.?.?

Reakce na 161501

No jestli je Ronald Lauder, předseda Světového židovského kongresu, syn Estée Lauder, maďarské voňavkové židovky, blízký přítel Václava Klause, hlavní sponzor Společnosti Franze Kafky (které místopředsedá Vladimír Železný) Armén, pak tedy TV Nova vlastní Arméni. [chechtot]

161526

20.5.2008 23:48

RE: Já jsem myslel,

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 161526

jo, Lauder(jak správně píšete předseda WJC) a Železný(člen pražské židovské obce) se naoko pohádali o NOVU a deset miliard korun zaplatil český daňový poplatník. (který ho ještě za odměnu zvolil do Evropského parlamentu)
Takhle dělají zisky a kariéru samovyvolení. [oči v sloup]

161527

21.5.2008 14:40

RE: Já jsem myslel,

Robocrep 62.?.?.?

Reakce na 161526

Co si člověk nenajde sám... zapomeňte na Laudera, ten "jenom" shrábnul peníze z arbitráže. Novu vlastní (že jsem si nevzpomněl hned [oči v sloup] ) tahle partička

161566

21.5.2008 12:41

Jenze nejhorsi na tom je, ze ji opravdu financuji

Koumeles 83.?.?.?

O tom neni pochyb, kdo se zajima trochu o historii, tak vi, ze se to tak udalo uz mnohokrat v minulosti( je to dokonce dolozene) tak nevidim duvod proc by se to nedelo u nas. U nas, kde na to maji super podminky( komunisty, mlady komunisti a bandku uzitecnych idiotu) proste si to priznejte. Utikate pred jednou mocnosti, ale vbihate do naruce druhe [smích]

161559

21.5.2008 13:57

Par prikladu od nas

Koumeles 83.?.?.?

neziskovka Člověk v tísni a kosovští teroristé UCK jsou sponzorováni ze stejného zdroje : Soros fund.... Jih.Matky je organizace, ktera bojuje proti atom.energii je financovana firmou napojenou na rakusackou vladu...atd

161564

21.5.2008 14:15

Trocha Historie

Koumeles 83.?.?.?

„bojovníci za mír“ z třicátých let, kteří tvrdili, že Hitler není nebezpečný, kteří vychvalovali Sovětský svaz i v době, kdy prováděl genocidu na vlastním obyvatelstvu, a kteří pak radili k nesmyslným ústupkům v době, kdy se ukázalo, že Hitler přece jenom nebezpečný je....Stejne je to i s bojovniky za mir v dobe studene valky...byly placeny Sovetskym svazem.

161565

Příspěvků: 32

19.05. 00:54 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  Nová budova RFE na Hagiboru
20.05. 23:30 Rider  RE: Nová budova RFE na Hagiboru
19.05. 00:49 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  Způsobil cyklon Nargis zemětřesení v Číně?
19.05. 06:13 Rene Bartosek  RE: Způsobil cyklon Nargis zemětřesení v Číně?
19.05. 10:41 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Když už mluvíme o Texasu
19.05. 06:54  ???
19.05. 10:59 8-P  RE: ???
19.05. 06:42 Rene Bartosek  Nemyslim, ze by Moskva byla natolik hloupa,
19.05. 10:16 IVAn  Peníze na dobrou věc se shromáždí
19.05. 10:57  No nevím, kdo pro koho pracuje
19.05. 13:17  A editor si ještě přisadil !?:o
19.05. 16:59 mark  Rytmus života
19.05. 18:27 aristokrat  RE: Rytmus života
19.05. 17:37 tk  bulvár
19.05. 19:00 aristokrat  RE: bulvár
19.05. 17:40 Muchomůrka červená  Transparentní účet Nezákladnám
19.05. 18:16 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Transparentní účet Nezákladnám
20.05. 13:04 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Transparentní účet Nezákladnám
19.05. 19:12 V. Sodek  RE: Transparentní účet Nezákladnám
19.05. 19:11 Vladimír Stwora  RE: Transparentní účet Nezákladnám
19.05. 18:24 Petr Řehák  porad stejna pisnicka
19.05. 18:51 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  Pro hestroye
20.05. 00:30 z.a.p  Kez by za tim skutecne stali Rusove
20.05. 08:01 Marrson  Pripravena akce
21.05. 06:06 Rene Bartosek  RE: Pripravena akce
20.05. 11:19 Robocrep  Já jsem myslel,
20.05. 23:48 IVAn  RE: Já jsem myslel,
20.05. 23:48 MedaBeda  RE: Já jsem myslel,
21.05. 14:40 Robocrep  RE: Já jsem myslel,
21.05. 12:41 Koumeles  Jenze nejhorsi na tom je, ze ji opravdu financuji
21.05. 13:57 Koumeles  Par prikladu od nas
21.05. 14:15 Koumeles  Trocha Historie

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 1

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 3

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,65 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,74 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 981,63 Kč
1 unce stříbra
484,86 Kč
Bitcoin
1 033 315,55 Kč

Poslední aktualizace: 19.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 266