Diskuze k článku

Obyvatelé Gazy umírají hladem, říká Carter

Příspěvků 29

21.4.2008 4:19

Jedna Carter s Hamasem sam o vlastni vuli?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 142.?.?.?

Mne ta navsteva pripada, jakoby mel Carter povotevrit dvere pro novou formu jednani. Dnesni americka politicka linie je tak beznadejne zapletena do izraelsky strategie, ze uz se z ni nedokaze pred tvari sveta i vlastnich obcanu vymanit, ani jakoby navoko. V predvolebni kampani se demokrate stavej proti valce v Iraku a v Afganistanu, coz se Izraeli nelibi, ale nejde rici naplno, ze duvod je Izrael.
Co se tyka Obamy a jeho manifestacniho priklaneni k Izraeli, ja bych nebral strategicky. Vona je predvolebni kampan, a von momentalne stoji proti Hillary, ktera je rodem jejich! Obama vi, ze ty jejich zakulisni tahy budou rozhodujici, a tak se vteluje do role naklonencu. Uvedomme si vsak, ze se jedna o cernocha - co asi je v jeho naklonnosti silnejsi, tedy na prvnim miste? A je u cernochu coby spolecnosti naklonnost k Izraeli tak silna, jako je u belochu? Bude si moci dovolit jako president udelat neco proti dominantni vuli cernosske loby?

159515

21.4.2008 14:30

RE: Jedna Carter s Hamasem sam o vlastni vuli?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 159515

Hillary asi nebude jednou z těch, o řádění kterých článek tentokrát pojednává (i když na to vypadá).
A podívejte se, jakou to má ten Váš černoušek povedenou přízeň !

159560

21.4.2008 15:03

RE: Jedna Carter s Hamasem sam o vlastni vuli?

Clair 70.?.?.?

Reakce na 159515

No vzdyt sionisticke am. kridlo uz vola o pomste pro Cartera,chteji prosadit, aby mu bylo odnato americke obcanstvi.Odriznuti financni podpory jeho vlastni nadace se jim uz podarilo, tak pry jeste toto je treba, tak ja nevim jak se zbavuje obcanstvi clovek, ktery se narodil v Americe a navic byvaly president. Se uz na to nemuze divat,je prece jasne,kdyby se chteli domluvit, tak uz je to davno vyresene.

159565

21.4.2008 11:23

Je to chlap!

hestroy 77.?.?.?

Pan Carter je slušný člověk, co stojí nohama na zemi a nemá rád zabíjení. Také se nebojí říci pravdu a ne obvyklé sionistické lži. To zas bude tady v diskusi kvikotu, Semtex von Krebstové tu budou křičet něco o tom, že s teroristy se nevyjednává. Ano, já bych s izraelskou vládou také nevyjednával. Protože je to banda těch nejhnusnějších a nejpodlejších teroristů, kteří se dají přirovnat pouze k nacistům. Zkrátka, stát, který vznikne na základě teroru band Irgun a Stern a kdoví jakých jiných sionistických dobytků, je stát teroristický, ať si kdo chce, co chce kvíká. A pan Carter by se s nimi stejně sešel. Stejně tak, jako se sešel s lidmi z hamasu, bojovníky za svobodnou Palestinu. Jak říkám, je to slušný člověk, který by dal šanci i těm sionistickým "nadlidem"...

159535

21.4.2008 11:16

RE: Je to chlap!

voyta 77.?.?.?

Reakce na 159535

Nekřičel bych hop dokud jsme nepřeskočili. Nezapomen, že Carterovým poradcem byl Zbigniew Brzezinski (ten není uplne kosher) se kterym jezdil na výlety do Bohemian Grove.

159543

21.4.2008 21:47

RE: Je to chlap!

Sid 78.?.?.?

Reakce na 159535

No keďže Carter sprostredkoval mierovú dohodu medzi Izraelom a Egyptom, asi má tých Židov aspoň trochu rád, nemyslíte?

Neviem aký zmysel malo jeho prosíkanie teroristov, akurát sa tým ponížil. Snáď si myslel, že zariadi aby prestali robiť bordel?

159580

21.4.2008 22:32

RE: Je to chlap!

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 159580

>No keďže Carter sprostredkoval mierovú dohodu medzi Izraelom a
>Egyptom, asi má tých Židov aspoň trochu rád, nemyslíte?

>Neviem aký zmysel malo jeho prosíkanie teroristov, akurát sa
>tým ponížil.
V týchto dvoch vetách je celé Vaše (a nie len Vaše) neporozumenie celému svetu: Carter je kresťan, človek a má rád ľudí, nie iba jeden druh (ten svôj). Mier on zjednal pre Židov aj pre Arabov. A on sa neprosíkal teroristov, ale navštívil ľudí. Až toto raz pochopíte, pochopíte možno celý ten váš sionistický problém.

159582

21.4.2008 23:03

RE: Je to chlap!

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 159582

[cool] [cool] [smích]

159587

21.4.2008 11:33

Kdyby umírali jenom hladem

Saša 74.?.?.?


Spolu s novinářem Reuters Izraelský tank zavraždil celkem 6 obětí.


Izraelské tanky používají šrapnelové náboje, které vybuchnou před dopadem a rozptýlí 38 milimetrové náboje, aby vyhubili co nejvíce Palestinských arabů. Petice proti používání této munice zabíjející v širokém okruhu a bez rozdílu, byla zamítnuta Izraelským nejvyšším soudem.
S kameramanem Reuters Fadel Shana byli na kusy rozstříleni přihlížející 3 dospívající ve věku mezi 13 a 22 lety. Dvě další oběti zemřeli v nemocnici Ahmed al-Najar, 17-tiletý a Bilal al-Dhaimi, 16-tiletý.

Neuvědomujeme si ani hrůzy války – natož vražedného honu na civilní obyvatelstvo, nikdo z nás nic podobného nezažil. Izraelská televize slibovala, že zabijí co nejvíce „teroristů“, 20 civilistů každého věku a obou pohlaví bylo zavražděno ten jediný den.

Není to jen armáda, každý osadník si může střelit svého Araba, jak se dočtete mezi řádky na „národních“ zprávách popisu „teroru“ na Aruz Sheva, kde jedinou ověřitelnou skutečností je, že na zastávce autobusu rabín Bar-On zastřelil neozbrojeného Palestince, který se ptal 2 ozbrojených židů, kdy přijede autobus. (Jeden z pachatelů 16ti-letý a dvoumetrový mladík.) Když oběť padla tak ho dorazil další kulkou, zřejmě, aby se oběť netrápila. Arutz Sheva popisuje rabína jako hrdinu. Jo, zamlčel jsem, prý a neověřitelně vlastnil nůž..

Možná, že jim „křivdím“, četl jsem na témže zdroji o osadnických bratřích, kteří postříleli Beduínské pastevce ovcí, jen proto, že mohli vidět na jejich panské sídlo. Jeden z nich měl dostat 6 měsíců, asi přesáhl limit, ale bude pravděpodobně omilostněn.

Pak se diví, že je Arabové nemají zrovna rádi.

159545

21.4.2008 12:03

To je hrozné, pane Sašo!

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 159545

Člověk se až diví, jak je možné, že B.h něco takového dovolí dělat jeho jménem. To je taková prasárna, zabíjet civilisty pěkně z dálky, padni komu padni. Já opravdu nevím, po čem ten tank střílel. Nikde jsem neviděl jediného teroristu, jen cyklisty a děti. Prostě je to cílená genocida. To by mě zajímalo, jakou odměnu a vyznamenání tihle stateční hrdinové z IDF dostali. Terorismus a barbarismus výlučně židovského státu nezná mezí. Na druhou stranu chápu, že jako nadřazený národ nemají ze zabíjení "palestinského hmyzu" žádné výčitky. Kdepak, to nejsou rasisti, jak by tu kvíkal Anti-Anti... Kdepak, to nejsou vrazi, jak by tu kvíkal Zmetex von Krebst. Kdepak, to nejsou nacisti, jak by nám tu vysvětlit Karásek. Kdepak, to nejsou teroristi, dokonce ani když vyhodí do luftu hotel plný civilistů (King David - 91 mrtvých) a pak tyto teroristy oslavují jako národní hrdiny, jak by řekl Arkan. Kdepak, tihle židé (občané výlučně židovského státu, záměrně nepoužiji sionisté), to jsou slušní lidé a na to zabíjení mají plné právo. Co na tom, že Chazaři jaksi nejsou z Palestiny. Co na tom, že ukrást někomu půdu a pak se rozčilovat, že její právoplatný majitel ji chce zpátky, je přinejmenším na hlavu postavené. Prostě židé jsou vyvolený nadřazený čistokrevný národ, který z hlediska své naprosté výjimečnosti, může provádět i ta nejhorší svinstva (zcela srovnatelná s nacisty) a to ve jménu svého B.ha! [bliji]

159550

24.4.2008 22:01

RE: To je hrozné, pane Sašo!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Reakce na 159550

B*h neni, tohle mnohalete lhani vyvolenych spojene se zabijenim gojimu, kteri se brani zotroceni mnohem uspesneji nez rusti muzici, by nikdy nepripustil.Nastesti uz vrazi nemaji ve svete spojence, jen desitky fanatiku zdesenych klesajici neduverou v jejich prolhany dolarovy papirek.

159833

21.4.2008 15:15

Vyhrozuji, ze Carter ztrati kvuli tomu americke obcanstvi?

Clair 70.?.?.?

Vzdyt take ultrapravicove sionisticke kridlo uz kvici, chteji se zasadit o to, aby Carter prisel o sve americke obcanstvi. Financni podporu jeho nadace uz se jim podarilo uspesne zlikvidovat, tak ted pry to obcanstvi, to znamena, ze se byvaly president Carter nebude moci vratit zpatky do US? Nevim jak si to vysvetlovat. Uz se pouze nemohl dal divat co se tam deje, protoze vi moc dobre, kdyby se chteli domluvit, tak cesta existuje.

159566

21.4.2008 20:37

RE: Vyhrozuji, ze Carter ztrati kvuli tomu americke obcanstvi?

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 159566

Tzv. "sionismus"( a teď nemyslím návrat někoho do nějaké země, ani hnutí vzniklé v 19.století) je normální duševní nemoc.

159578

21.4.2008 22:29

RE: Vyhrozuji, ze Carter ztrati kvuli tomu americke obcanstvi?

google 84.?.?.?

Reakce na 159566

>Vzdyt take ultrapravicove sionisticke kridlo uz kvici, chteji se
>zasadit o to, aby Carter prisel o sve americke obcanstvi.
>Financni podporu jeho nadace uz se jim podarilo uspesne
>zlikvidovat, tak ted pry to obcanstvi, to znamena, ze se byvaly
>president Carter nebude moci vratit zpatky do US? Nevim jak si to
>vysvetlovat. Uz se pouze nemohl dal divat co se tam deje, protoze
>vi moc dobre, kdyby se chteli domluvit, tak cesta existuje.

no, ako som napisal v jednom predchadzajucom clanku, su usa len israelskou enklavou.
a co uz taky byvaly prezidentik moze vediet o tom ako sa veci maju.
takemu niemandovi so smiesnou funkciou prezidenta of juesej, to predsa nikto nikdy ani nevysvetlil.
nebolo potrebne.
v usa su ini pani pri moci ako jeden prezidentik.
uz to predsa otvorene vypovedal masovy vrah Ariel Sharon.:

"I want to tell you something very clear, don't worry about American pressure on Israel,
we, the Jewish people control America, and the Americans know it."

http://www.fpp.co.uk/online/01/10/Sharon3.html

159583

21.4.2008 22:36

RE: Vyhrozuji, ze Carter ztrati kvuli tomu americke obcanstvi?

google 84.?.?.?

Reakce na 159566

>Vzdyt take ultrapravicove sionisticke kridlo uz kvici, chteji se
>zasadit o to, aby Carter prisel o sve americke obcanstvi.
>Financni podporu jeho nadace uz se jim podarilo uspesne
>zlikvidovat, tak ted pry to obcanstvi, to znamena, ze se byvaly
>president Carter nebude moci vratit zpatky do US? Nevim jak si to
>vysvetlovat. Uz se pouze nemohl dal divat co se tam deje, protoze
>vi moc dobre, kdyby se chteli domluvit, tak cesta existuje.

no, ako som napisal v jednom predchadzajucom clanku, su usa len israelskou enklavou.
preco sa vyhrazaju Carterovi, ze strati obcianstvo?
pretoze mozu.
a co uz taky byvaly prezidentik moze vediet o tom ako sa veci maju.
takemu niemandovi so smiesnou funkciou prezidenta of juesej, to predsa nikto nikdy ani nevysvetlil.
nebolo potrebne.
v usa su ini pani pri moci ako jeden prezidentik.
uz to predsa otvorene vypovedal masovy vrah Ariel Sharon.:

"I want to tell you something very clear, don't worry about American pressure on Israel,
we, the Jewish people control America, and the Americans know it."

http://www.fpp.co.uk/online/01/10/Sharon3.html

159584

21.4.2008 22:33

RE: Vyhrozuji, ze Carter ztrati kvuli tomu americke obcanstvi?

google 84.?.?.?

Reakce na 159584

neviem ci sa na mna uz zavesili, ale poslednou dobou moj Mac trochu blazni. [zmaten]

159585

25.4.2008 13:22

Trochu z jiného soudku...

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 159585

Omlouvám se, je to trochu mimo diskusi, ale zajímalo by mě, kdo ještě používá Macintosh, kromě mě a pana Googla? [oči v sloup] Je nás tu víc, co máme to štěstí? [vyplazený jazyk]

159902

25.4.2008 17:34

RE: Trochu z jiného soudku...

google 84.?.?.?

Reakce na 159902

ja osobne som macomaniac od 1998, mam doma tri Macy, klasickeho Imac-a G5, 2,1Ghz, jedneho Macbook-a a MacbookPro-a,
z ktoreho pisem aj tento prispevok.
musim povedat, ze klasicky G5 je okrem aplikacii Windows omnoho robustnejsi, stabilnejsi a aj rychlejsi nez moj Intelovsky MacbookPro,
egal co na to testy.
stale sa nemozem s prechodom na Intel celkom stotoznit, aj kvalita oboch notbookov nie je to, co to byvavalo v casoch ked im bila v hrudi Motorola a IBM.
na Macbook-u som musel dat vymenit plastikovu krabicu, lebo praskla vzdlz magnetoveho uzatvaracieho mechanizmu
uz po troch mesiacoch a Apple to nechcel dokonca uznat ako dovod na reklamaciu.
moj MacbookPro potrebuje zase dvakrat dlhsi cas na bootovanie, ako moja stolova G5-ka a robi sa dost horuci.
ale so systemom som nadalej viac nez spokojny.
na Zvedavcovi mam jediny problem, ze mi ikonu v texte vstavi vzdy na koniec textu, nezavisle od toho, kde je kurzor.

v pivnici mam este odlozeneho stareho klasickeho Imaca G3, transparent.
to bola masinka 1A. podobny tomu na obrazku.

Vložený obrázek

potesi oko aj srdce kazdeho esteta. [mrknutí jedním okem]

159923

29.4.2008 14:09

RE: Trochu z jiného soudku...

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 159923

Já jsem začínal na Quadře 800, to byl stroj [smích] Ale hladce přebil i o 3 roky novější PC. V současnosti mám pořád G4, úplně mi stačí. Kdo nepoznal Maca, neví co je počítač [smích]

160166

22.4.2008 2:29

Cim se chvastal zionisticky ubermentsch

Latinec 66.?.?.?

.. Sam produkt Talmudu (Rabin Rodkinson definoval: "Moderni zid je produkt Talmudu"[mrknutí jedním okem], profesor hebrejske university v Jerusalemu, Martin Van Crevel v unoru 2003 mimo jine prohlasil:
"Vsichni Palestinci by meli byt deportovani. Lide kteri se snazi toho docilit (izraelska vlada) cekaji pouze na praveho cloveka (Lucifer ??) a pravou chvili".
A ze by se radar v Ceske republice jednou k necemu doopravdy hodil?
Van Creten: "My vlastnime stovky atomovych hlavic a raket a muzeme je poslat na cile ve vsech smerech, snad i dokonce na Rim. Vetsina evropskych hlavnich mest jsou na musce nasich leteckych sil".
Zhruba ve stejne dobe co tento darebak se takto chvastal tak US obvinily Sadama Husajna ze ma atomove zbrane, agrese (na objednavku teroristicke entity zvana Izrael) vuci suvereni zemi Iraku zacala ..
http://www.rense.com/general34/esde.htm

159593

22.4.2008 5:26

Klobouk dolu!

Latinec 64.?.?.?

Carter, snad posledni po JFK (zavrazden protoze a)chtel eliminovat lichvarskou Fed Reserve se svym kralem obrezanym Rothschildem, proti-zakone "zalozenou", bankovky "jew-free" mel jiz vytisknuty b)pozadoval okamzity stop vyzkumu vyroby nuklearnich zbrani teroristickou entitou- k oblbnuti goju -sama sebou nazvanou "Israel", c)byl proti agresi uz v te dobe Jew-es-ej vs. Vietnamu) jediny slusny clovek v pozici americkeho presidenta. Ten clovek ma svedomi, je prijemny, vzdelany (jaky to rozdil proti soucasnemu primitivu s IQ=91) - klobouk dolu!

159597

22.4.2008 19:24

.

Ibrahim Ag Al Habib 90.?.?.?

pojďme, zvedněme se a půjdeme, beze zbraní, jen tak...kolik nás zabijí, sto, milion, dva miliony? Nebo miliardu? zvedněme se a pojďme, polí a vody je dost pro všechny, vezmem si, co nám patří...jednomu národu pomohl Bůh z otroctví, teď je řada na nás, na ostatních...Bůh jistě nebude proti

159616

22.4.2008 21:32

RE: .

Reach 88.?.?.?

Reakce na 159616

Já s Vámi nepůjdu ani jeden metr ale vy klidně běžte - víte kam....

159619

24.4.2008 20:44

Izrael =

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Dnes to vyzerá tak, že Židia sa už nedopustia tej chyby, akej sa dopustili v starom Ríme. Teraz majú nukleárne zbrane a časom osvedčený argument je na ich strane a nestojí proti nim. Preto si dovolil povedať nasledujúce slová izraelský profesor a vojensky historik Martin Van Crevel v rozhovore, publikovanom v Jeruzaleme (Nadim Ladki IAP, http://www.iap.org/), že: „Izrael by sa mohol pomstiť za holocaust tým, že by zlikvidoval milióny Nemcov a iných Európanov... My vlastníme niekoľko sto atómových hlavíc a rakiet, ktoré môžeme vystreliť na terče všetkými smermi, možno dokonca aj na Rím. Väčšina európskych hlavných miest je terčom našich vzdušných síl. Naše armádne sily nie sú na 30- tom mieste vo svete, pokiaľ ide o silu, skôr na druhom alebo treťom. Máme schopnosti stiahnuť so sebou celý svet. A ja vás môžem ubezpečiť, že to sa istotne stane, kým by Izrael padol."

159828

24.4.2008 22:14

RE: Izrael =

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Reakce na 159828

Israel se nechce mstit, chce zautocit za to, ze se Nemci nenechaji nadale vydirat.Tak to je, proto mate duvod k tomu, proc se ve Stredni Evrope musi proti vetsinove vuli obyvatel budovat protiraketova obrana chranici predevsim Nemce.Ti brzy poznaji, jak byli krute zniceni kvuli sionistickym zajmum.

159834

25.4.2008 1:45

RE: Izrael =

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 159834

To je mysleno vazne? [překvapení] Izraele ma nejakych 300 nuklearnich zbrani, nikdy nezautoci jako prvni, protoze by z nej nezustal ani mastny flek, z planety by nezbyl mastnej flek o par desitek minut pozdeji. Koneckoncu to je ten duvod, na ktery slysi vsichni vlastnici jadernych arsenalu, NELZE BEZTRESTNE POUZIT NUKLEARNI ZBRANE!!

Vi to Iran, KLDR, Rusko, USA i Izrael. Vedome to nepouzije ani zlocinecka organizace ani ideologicti vudcove vyuzivajici masove fanatismus. Vsichni chteji prezit. Jednotlivec sice muze byt nepricetny, ale skupina lidi, obvzlast mocenskeho charakteru ma vzdy alespon tolik pricetnosti, aby fungoval pud sebezachovy. Nuklearni konflikt nam momentalne hrozi, diky technologicke chybe, kde se jedna o pomerne nizke riziko, ktere je samozrejme umerne militarizaci planety a rezignaci na diplomacii a mezinarodni pravo.

Pripadne v budoucnu, pokud by se nekomu podarilo zajistit beztrestnost sveho prvniho uderu, a tam by slo o velmi vysoke riziko posledni valky. Jakmile by totiz druha strana nabyla dojmu, ze nejake technicke hracky, umoznuji provest beztrestne prvni uder. Tak tyto technicke prvky bude nucena znicit jeste pred tim, nez bude system dokoncen. Samozrejme s vedomim rizika vyvolani globalniho konfliktu ( system protiraketove obrany s globalnim pokrytim musi byt rozmisteny globalne ). Ten kdo je zahnany do kouta musi riskovat, protoze nema, co ztratit.

159849

25.4.2008 19:26

RE: Izrael =

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Reakce na 159849

Ale pane Rene, sioniste se nebudou rozpakovat vypalit na Nemecko a jeho evropske spojence po odchodu Americanu z Evropy jaderne strely ani minutu, pokud se budou citit ohrozeni ve sve vyderacske politice a budou ocekavat spravedlivou nemeckou odplatu za 2. ww.Nemecko bylo temer zniceno obdobne jako Rusko jen a jen zasluhou sionistu a prolhani zide v Izraeli si tuto skutecnost velmi dobre uvedomuji.Maji uz jen obrovsky strach a nemaji co ztratit.

159926

26.4.2008 2:14

RE: Izrael =

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 159926

Nikdo pokud se bude citit dopravdy ohrozeny nebude premyslet ani minutu. A u tech co maji pod palcem nuklearni arsenal? Sioniste bankovni oligarchie i ostatni mocenske elity budou muset bud prekousnout konec jedne ery postavene na dluzich a nekonecnem konzumu, coz z principilenich duvodu trva pouze dobu urcitou. Anebo si naposledy zavalcit a pekne umrit s nama.

Era nemuze skoncit jinak nez hlubokou krizi, ta jedina muze totiz uvnitr nas zlomit konzumistance a ta jedina ma moc polozit zvenjsku neporazitelny system. Je to jedina moznost, ktera muze nasi civilizaci donutit k setrenejsimu zpusobu zivota v ramci konecneho a uzavreneho systemu. Ten prechod mezi bytim a nebytim je vsak na hrane sebezniceni. Vystrasit nekoho kdo muze iniciovat katastrofu je cesta do pekel pro vsechny. Bylo by dobre, aby vzdycky zainterosovane mocenske skupiny meli co ztratit, minimalne aspon holy zivot.

Pokud chceme, aby existovala budoucnost budeme muset byt velkorysi ke starym krivdam, mozna se potom ti, co prijdu po nas a ktere jsme uz ted zatizili i my dluhem, pak se mozna tito nasi potomci budou divat i na nas s velkorysou schovivavosti. A verte my, ze velkorysost nasich deti budeme jednou potrebovat. A bude je treba k te velkorysosti a moralce i vychovat.

159951

27.4.2008 16:29

.

Ibrahim Ag Al Habib 90.?.?.?

http://video.google.com/videoplay?docid=2813754003794505399

160042

Příspěvků: 29

21.04. 04:19  Jedna Carter s Hamasem sam o vlastni vuli?
21.04. 14:30  RE: Jedna Carter s Hamasem sam o vlastni vuli?
21.04. 15:03 Clair  RE: Jedna Carter s Hamasem sam o vlastni vuli?
21.04. 11:23 hestroy  Je to chlap!
21.04. 11:16 voyta  RE: Je to chlap!
21.04. 21:47 Sid  RE: Je to chlap!
21.04. 22:32 Vodník  RE: Je to chlap!
21.04. 23:03 Rene Bartosek  RE: Je to chlap!
21.04. 11:33 Saša  Kdyby umírali jenom hladem
21.04. 12:03 hestroy  To je hrozné, pane Sašo!
24.04. 22:01  RE: To je hrozné, pane Sašo!
21.04. 15:15 Clair  Vyhrozuji, ze Carter ztrati kvuli tomu americke obcanstvi?
21.04. 20:37 pietroo  RE: Vyhrozuji, ze Carter ztrati kvuli tomu americke obcanstvi?
21.04. 22:29 google  RE: Vyhrozuji, ze Carter ztrati kvuli tomu americke obcanstvi?
21.04. 22:36 google  RE: Vyhrozuji, ze Carter ztrati kvuli tomu americke obcanstvi?
21.04. 22:33 google  RE: Vyhrozuji, ze Carter ztrati kvuli tomu americke obcanstvi?
25.04. 13:22 hestroy  Trochu z jiného soudku...
25.04. 17:34 google  RE: Trochu z jiného soudku...
29.04. 14:09 hestroy  RE: Trochu z jiného soudku...
22.04. 02:29 Latinec  Cim se chvastal zionisticky ubermentsch
22.04. 05:26 Latinec  Klobouk dolu!
22.04. 19:24 Ibrahim Ag Al Habib  .
22.04. 21:32 Reach  RE: .
24.04. 20:44  Izrael =
24.04. 22:14  RE: Izrael =
25.04. 01:45 Rene Bartosek  RE: Izrael =
25.04. 19:26  RE: Izrael =
26.04. 02:14 Rene Bartosek  RE: Izrael =
27.04. 16:29 Ibrahim Ag Al Habib  .

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 0

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 2

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 1

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 1

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 9

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,90 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 565,14 Kč
1 unce stříbra
520,85 Kč
Bitcoin
756 612,54 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 711