Diskuze k článku

Migrace Britů

Příspěvků 17

14.2.2008 6:32

Dneska jste nějak silně zabrnkal na konspirační strunu :-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Napřed pruhy na obloze a teď tajná kolonizace Evropy britskými občany? [smích]

154142

14.2.2008 10:14

RE: Dneska jste nějak silně zabrnkal na konspirační strunu :-)

Jan X. 213.?.?.?

Reakce na 154142

No ale ono to tak je, nevím jestli se jedná o kolonizaci, ale znám hned několik lidí, kteří v Anglii prostě prodali svůj dům (ceny jsou vysoké) a odstěhovali se do Francie, Španělska, Itálie. O jiných zemích já osobně nevím, ale proč ne, takové Chorvatské ostrovy, Řecko nebo opravdu levné černomoří. Anglie je potápějící se loď. Já třeba žiju střídavě v Londýně, střídavě v Praze a ve Francii. A ten stres života v Londýně - obvykle to vydržím tak půl roku a pak musím na dlouhou dobu pryč. Anglii mám svým způsobem rád, ale co si budeme povídat, jižní Francii mám raději.
No nicméně spiknutí bych za migrací Angličanů teda nehledal, je to obvykle spíš pragmatické rozhodnutí - život jinde je většinou o dost levnější a často i mnohem příjemnější. Angličan navíc mluví anglicky, což je taknějak světový jazyk, takže se většinou domluví i jinde. Také má obvyjkle určitou kindestube, alespoň tedy ti, co nejsou pivní burani - kteří se obvykle stejně nikam neodstěhují, maximálně si tak easyjetem zaletí do Prahy, poblít nějaký hotel. V takové Barceloně kvůli nim už udělali vyhlášky proti spaní na ulicích, protože někdy nejdou ani do toho hotelu, jen někde prostě vytuhnou. V Praze zase některé hotely nechtějí "skupiny britských turistů", protože jsou s nima ty nejhorší zkušenosti. Ale to je jiná sorta lidí. Angličani, kteří se stěhují z Anglie jsou obvykle střední třída ve středních až starších letech, které ten jednotvárný život v Anglii už prostě nebaví a přestávají na něj i mít. Ono ostatně ty země je i lákají - vždycky když přiletím třeba z Anglie do Španělska, tak mi hned na letišti nějaká hosteska vrazí do ruky nějaký magazín místních realit.
No ale nebojte se, většina Angličanů jsou ti easyjetoví burani, co zahodili pluh a jeli si užít levného piva a děvky. Obvykle je jim pak druhý až třetí den tahu den tak špatně, že jsou pak rádí, když už jsou zase doma u elektrickýho krbíku a televize.

154157

14.2.2008 14:55

RE: Dneska jste nějak silně zabrnkal na konspirační strunu :-)

jednorožec 81.?.?.?

Reakce na 154157

Jan X: Tohle je dosti přesné ohodnocení situace.
Anglie už nějaký čas není tou zemí, do které jsem před více než 35ti lety přišel. Naštěstí nežiji v Londýně (neb nemusím!) a tak to není zas tak hrozné. Dá se to vydržet a nějak už to tady doklepu. Potomstvo aktivně plánuje a chystá si budoucnost mimo UK.

154203

14.2.2008 10:17

Zbytocna konspiracia

moniker 213.?.?.?

Briti skupuju nehnutelnosti na Balkane a v Bulharsku z dovodu zisku. Predpokladaju, ze ceny nehnutelnosti tam za par rokov vzrastu niekolkonasobne. [mrknutí jedním okem]

154155

14.2.2008 12:29

Duvody britske emigrace

Sedivec 89.?.?.?

Britanie proziva bezprecedentni imigraci do sve zeme, ktera nici britskou spolecnost. To same se deje i v jinych zemi a stejny mechanismus zkazy spustila i nase vlada. Loni se k nam pristehoval rekordni pocet lidi - dvojnasobne cislo z predlonska.

V Britanii uz to doslo tak daleko, ze masova imigrace vyhani rocne 250.000 prevazne stredostavovskych Britu do emigrace. Zivot v preplnenych mest plnych netolerantnich cizincu se stava nesnesitelnym: kriminalita, nabozensky fundamentalismus, zacpy, hroutici se zdravotni a socialni systemy ... kdo muze prcha. Obvyklym cilem je Australie ci nektere evropske zeme zvlaste u teplych mori. V kolonii podobne smyslejicich lidi je zivot lepsi. Take jsem si toho vsiml.

Takhle umiraji civilizace.

154166

14.2.2008 16:41

RE: Duvody britske emigrace

Jan X. 213.?.?.?

Reakce na 154166

nesnesitelnoeho nabozenskeho fundamentalismu a netolerantnich cizincu jsem si teda tolik nevsiml, jako jsem si naopak vsiml typickych znaku policejniho statu, ale jinak je to celkem tak jak rikate. Myslim, ze nejvetsi roli hraje obrovska cena nemovitosti a pomerne jeste silna libra, to dava stredni tride stale dobrou moznost, zacit nekde znovu. Nespokojenost je videt vsude, byrokracie bytni, policajt nakazdym rohu a kdyz ne policajt, tak hrozen kamer. dokonce jsem byl svedkem, jak policie rozehnala silvestrovskou oslavu na Trafalgar square. Anglii take tradicne opousteji mladi lide, po Evrope, do Australie, na Novy Zealand, do Kanady, do Singapuru, USA... drive to bylo spise na zkusenou, dnes casto zustavaji a uz se nevraceji. Ono co si budeme povidat, kdo neni vyslovene na kulturu nebo mestsky clovek nebo patriot, tak co v Britanii. Na jihu je sice celkem prijemne klima, ale to je tak asi cely vycet vyhod. Jo, hrnou se tam cizinci, ze tam vydelaji penize, take jsem to zkousel. Ale stress prace ve firme v City jsem vydrzel ani ne pul roku a mel jsem na cely zivot dost...teda samozrejme ne penez. [smích] Anglie mi pripada velice malebna zeme, ale ten styl zivota tam, zvlast v Londyne, nejak nic pro me. Takze kdyz nekdo proda barak (klasickej Viktorianskej dum prijde podle lokality tak na 300-400 tisic liber a sekne tam s tim, ma v Bulharsku v podstate na celej zivot vystarano. A krom toho - anglicanky...vetsinou nic moc. To neni ani tak o tom, ze jsou to tlusty mareny, ale ta hlava... [oči v sloup]

154212

15.2.2008 0:41

RE: Duvody britske emigrace

Sedivec 89.?.?.?

Reakce na 154212

Hmm, asi kazdy vnimame trochu jine nuance. Taky v zasade souhlasim s tim, co pisete, ale vsiml jsem si preci jen trochu jinych veci. Smirovani pomoci kamer je tam neuveritelne. S temi policajty je to ale zvlastni vec - vetsinou jsou tam, kde je nepotrebujete. A kdyz je potrebujete, tak mate smulu. Libra je porad jeste silna, ale uz ne tak jak byvala.

To asi potka vsechny evropske meny - postupne oslabovani.

Zivot v UK by mi asi taky moc nevyhovoval.

154292

14.2.2008 12:39

Mylite se...

Soudce Lynch 81.?.?.?

Proc Anglicane utikaji...? Protoze jsou jiz v zoufale situaci! Z jejich zeme se stava zeme jinych etnik. A tito novy mistni na ne koukaji jak na vetrelce.
Z lokalit, ktere byli jeste pred 20 lety krasnymi misty k zivotu, jsou dnes mista plna riff raffu(luzy). Skolstvi nestoji za nic!!! Jeste ve Skotsku je to skolstvi o trochu lepsi, ale stejne...
Zdravotnictvi taktez. Pokud je vam spatne-horecka(chripka),tak to leci zpusobem:pokud se to nezlepsi do 5 dni, tak nam zase zavolejte...
A hlavne, protoze sme bily, tak sme rasisti.
Myslim, ze Anglie je potapejici se barkou... Je to tu cim dal tim horsi.
Jeste se divite Anglicanum...?????

154169

14.2.2008 15:49

RE: Mylite se...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 154169

Hm, hm, tuhle tu někdo citoval Starý zákon - viny otců padou na potomky až do třetího kolena... to vypadá jako sklízení setby za kolonie.. sic transit gloria mundi... [pláč]

154209

14.2.2008 16:56

RE: Mylite se...

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 154209

Jj,padá to až na dvanáctou generaci a dále.Samo od sebe se to jistě nevyřeší,tak asi do teplejch.Tohle přísloví mám rád:Bůh nám dal dvě ruce,a to mezi ušima,abychom Ho neobtěžovali s každou kravinou. [smích]

154221

14.2.2008 21:02

Migrace rodilých Britů bych se nebál:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

To, co ohrožuje celou Evropu je migrace muslimů z celého světa po nesčetných miliónech do evropských zemí, jejich agresivita, nesnášenlivost, vládychtivost, vraždychtivost.

Domorodí Britové jsou OK, ti bomby neháží, své náboženství nikomu nevnucují, evropským domorodým národům stínáním hlav a holocaustem nevyhrožují. Jejich přítomnost je kultuní přínos.

154255

15.2.2008 2:02

RE: Migrace rodilých Britů bych se nebál:

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 154255

>To, co ohrožuje celou Evropu je migrace muslimů z celého
>světa po nesčetných miliónech do evropských zemí
Chcete timto rici, ze Evropane (vyznani jineho nez muslim) nastavili zakony tak, aby neevropsti muslimove mohli v poctu nescetnych milionu okupovat jejich rodnou hroudu? ...Nebo ze sva pohranici nehlidaji dobre? Pak si ovsem nezaslouzi nic jineho. Protoze z historie vime, co vse poslapala noha velmi agresivniho Evropana.[cool]


> jejich agresivita, nesnášenlivost, vládychtivost, vraždychtivost.
A kdepak Vas to boli? Me to boli v Lebanon, Iraq, Afghanistan.....


>Domorodí Britové jsou OK, ti bomby neháží
Zcela urcite jste miloval Tony Blair a jeho zahranicni politiku, hazeni bomb schvalujici.

P.S. A nebudte tak agresivne nesnasenlivy. Mohlo by to dopadnout tak, ze byste si letel, jen tak cvicne po pseudokrestansku, zastrelit 'sveho muslima'. [velký smích]

154296

15.2.2008 15:00

RE: Migrace rodilých Britů bych se nebál:

Nescio Nomen 85.?.?.?

Reakce na 154296

Pane Idealisto, a co vy říkáte na svou spolupráci s muslimskými sousedy z Brna? V Brně se vám muslimové usazují čím dál početněji, snažil jste se s nimi vycházet v dobrém? Jak se vám vedlo ve spolupráci s jistými směnárníky?
Získal jste si jejich respekt a nebo jste byl jimi považován jen za dalšího hlupáka v řadě?
Jak se vám líbí islamizující se Brno?

Vadí vám jak se Evropané chovali v koloniích. Jistě, určitě jste navštívil domovinu své ženy v Salvadoru. Jistě znáte názory tamních obyvatel, ale dokážete si představit, jak by dneska vypadal Salvador, kdyby ho kdysi kolonizovali třeba Mongolové a nebo Arabové?

A viděl byste raději v Iráku u moci Husajna? A nebo v Afghánistánu stále ještě Tálibán?

Pendlujete mezi LA a Brnem, zajeďte se taky někdy podívat do Francie, Nizozemí a nebo třeba Dánska. Projděte se evropskými městy, podívejte se, jak to nyní v Evropě díky migraci z muslimských zemí vypadá. A buďte si jist, Idealisto, že toto vás čeká i u vás v Brně.

154354

15.2.2008 16:18

RE: Migrace rodilých Britů bych se nebál:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 154296

Imigraci muslimů do Evropy nemají na svědomí Evropané, ale asiaté-orientálci chazaři, nalezlí na všech významných postech evropských států, kde jsou chráněni holohoaxovými zákony a jimi založenými multikulti NGO. Je to stejná strategie jako ve Španělsku. Arabská okupace Španělska je "zlatým obdobím" španělského chazarstva a temným obdobím španělského křesťanstva. Stejně jako dnes po celé západní evropě.

154366

15.2.2008 4:18

RE: Migrace rodilých Britů bych se nebál:

Jan X. 213.?.?.?

Reakce na 154255

A kdo, nebo co vlasně vyhání ty uprchlíky do Británie a jaké? Pakistánci - že by oni západem podporovaní diktátoři? Saudská Arábie, dtto. Afghánistán, Irák, Američani a jejich "koalice" (včetně České republiky a oné Británie). Palestina, Libanon, Sýrie, Egypt - Izrael. Myslíte, že oni uprchlíci tak touží být v Británii, nebo Evropě, protože se jim tam líbí? Když se tam nelíbí už ani Angličanům.
Když už jsme u té pomsty a vašich sionisticko-rasistických žvástů -vy byste se nepomstil, kdyby vám nějací hajzlové (s jejich armádou teroristů) kterým jde jen o prachy, zabili ženu, děti? Ano, vy, s vašimi nenávistnými názory? A něco vám řeknu, nic jako holocaust neexistuje, existuje jen genocida, ať už na té nebo oné straně. Víte, existuje akce, a reakce. Někteří Američané už tomu otevřeně začínají říkat blow-back. Když někdo provádí genocidu 60 let, veden jakýmisi pseudonáboženskými ideologiemi, pak se nemůže divit, že proti němu začne někdo bojovat. Všemi prostředky. Když někdo "šíří demokracii", tanky, bombami a okupací, pak se nemůže divit, když proti němu někdo bojuje, všemi prostředky. Když se na tom někdo podílí, přizvukuje tomu, je k tomu lhostejný, pak se diví, ačkoliv soudný člověk by řekl, není se co divit. Jestliže mocní tohoto světa, místo toho, aby svou moc využili k něčemu rozumnému, usilují o světovládu, nakonec to bude tak, že ona "Británie" bude všude, nebylo by už kam utéct.
Víte, kdesi jinde se tady mluví o chemtrailech. Na tom vlastně není ani tak důležité, jestli se to děje, nebo se to neděje, ale to, že roste počet lidí, kteří jsou ochotni uvěřit, že se něco takového děje - protože do jejich vlády by to čím dále více lidí řeklo. A to je alarmující.
Neexistuje žádný holocaust, to je jen výmysl, poropaganda - a nejde o to, jestli vraždili za války židy - nepochybně ano - ale je to stále jen genocida. A každý, kdo se z toho snaží udělat "něco víc" a pak tím ospravedlnit vlastní nenávist a vraždění je u mě supremacistický fašista. Ať už se jedná o žida, brita, muslima, nebo kohokoliv jiného.

154299

16.2.2008 23:04

RE: Migrace rodilých Britů bych se nebál:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 154299

Myslíte, že oni uprchlíci tak touží být v Británii, nebo Evropě, protože se jim tam líbí?
Ne, myslím, že tam náhodně zabloudili. Až do sedmdesátých let Britoni celkem úspěšně odolávali snaze spláchnout je imigrační vlnou "dirty foreigners", kteří argumentovali, že jsou s nimi v jednom Commonwealthu. Pak se ale začal podobně jako v USA realizovat program cílené rasově-kulturní destrukce bílé euroamerické civilizace, jehož prvním cílem jsou sice v rámci jakési perverzní msty národy germánské, ale i Slované budou záhy na řadě - viz Kosovo.

154472

17.2.2008 13:19

Big Brother

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Jeden známý z Anglie se vyjádřil slovy, že toho šmírování všeho, všech a na každém rohu u nich už má plné zuby.... což může být taky důvod, že.

Jiný známý, tentokrát z USA, se zas vyjádřil slovy, co tu chceme za "svobodu" když ji máme, a že bysme to měli vidět u nich! Pročež asi oba žijí v ČR, že...

Podotýkám, že nejsou muslimi, nejsou černí, nejsou Arabi a akorát je to u nich už asi sere...

Krysa

154508

Příspěvků: 17

14.02. 06:32  Dneska jste nějak silně zabrnkal na konspirační strunu :-)
14.02. 10:14 Jan X.  RE: Dneska jste nějak silně zabrnkal na konspirační strunu :-)
14.02. 14:55 jednorožec  RE: Dneska jste nějak silně zabrnkal na konspirační strunu :-)
14.02. 10:17 moniker  Zbytocna konspiracia
14.02. 12:29 Sedivec  Duvody britske emigrace
14.02. 16:41 Jan X.  RE: Duvody britske emigrace
15.02. 00:41 Sedivec  RE: Duvody britske emigrace
14.02. 12:39 Soudce Lynch  Mylite se...
14.02. 15:49  RE: Mylite se...
14.02. 16:56 micha  RE: Mylite se...
14.02. 21:02  Migrace rodilých Britů bych se nebál:
15.02. 02:02 V. Sodek  RE: Migrace rodilých Britů bych se nebál:
15.02. 15:00 Nescio Nomen  RE: Migrace rodilých Britů bych se nebál:
15.02. 16:18  RE: Migrace rodilých Britů bych se nebál:
15.02. 04:18 Jan X.  RE: Migrace rodilých Britů bych se nebál:
16.02. 23:04  RE: Migrace rodilých Britů bych se nebál:
17.02. 13:19  Big Brother

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 5

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,39 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,36 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,04 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 871,75 Kč
1 unce stříbra
522,63 Kč
Bitcoin
412 058,19 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 800