Diskuze k článku

Holocaust® v Gaze

Příspěvků 48

21.1.2008 6:27

Co jsou zidi zac a jak se jim necha verit

Kadence crazy 66.?.?.?

jsem sem na Zvedavce uz psal jako hodne dalsich ktery maji pravdivy informace a nejsou brainwash . Problem neni Palestinec nebo Palestina , problem jsou zidi ktery v ni vrazdi , okupujou ji a chtej z ni i za cenu genosidy jinyho naroda udelat Israel .

152247

21.1.2008 11:24

RE: Co jsou zidi zac a jak se jim necha verit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 152247

Hurvajs, Ty by jsi mel delat Zundelovi spolubydliciho. Moc by jste si rozumeli.

152280

21.1.2008 18:03

RE: Co jsou zidi zac a jak se jim necha verit

2xs 85.?.?.?

Reakce na 152280

a ty bys měl dělat spolubydlícího oslovi v chlívě...

152311

22.1.2008 2:57

RE: Co jsou zidi zac a jak se jim necha verit

Kadence crazy 66.?.?.?

Reakce na 152280

Stul pysk ! Zundel a dalsi co se tyce vasich lzi ktery se nestanou pravdou nelhal ! Jinak vis co me muzes ? To co me musis !

152333

22.1.2008 10:54

RE: Co jsou zidi zac a jak se jim necha verit

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 152333

Pane Kadence crazy, přeci se nebudete hádat s nějakým anonynem? To bychom se tu mohli za chvíli bavit s kdejakým vobejdou... A to přeci nemá smysl, že? [zmaten]

152353

23.1.2008 0:32

RE: Co jsou zidi zac a jak se jim necha verit

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 152353

Mate recht ! Ja se tedy hadat nebudu a snad me vsichni co sem pravdive pisete odpustite , ze jsem si dovolil toho pana ze s-eretz kdyz uz sem na Zvedavce zacina lizt tolik spiny z ktery je na ! [bliji] poslal tam kde konci zada !

152388

21.1.2008 9:35

role OSN

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 4.?.?.?

To byly časy, kdy generální tajemník OSN byl Koffi Anaan. Ten už by teď pořádal tiskové konference, kde by soptil vzteky, co si to ti izraelci dovolují a přitom by ho těžko někdo obviňoval z rasizmu [smích]
Ten korejec, co je tam nyní, mi připadá jako typický úslužný asiat, jakého tam USrael chtěl mít. Podotýkám, že Jižní korea je dlouhodobě pod okupací USA.

152267

21.1.2008 10:16

A co s tím udělat?

Crusader 91.?.?.?

It's time to kick ass and chew bubble gum. Média mlčí, ( pochopitelně cash, vliv a moc je dobrá náplast na pusu ), brainwash spoluobčané neslyší, nevidí a procitnout nechtějí ( pochopitelně ), už to vypadá, že jedinou možností je dobrovolná ozbrojená pomoc palestině, aby humanitární konvoje ( pokud nějaké jsou ) prošly..

Známý se vrátil nedávno z dovolené v Izraeli. Více vojenské techniky, raket a zbraní v životě na jednom místě neviděl...

Jednou povstanou rebelové, aby bojovali proti tomuto globálně prohnilému systému, který rozumu a svobodě rychle utahuje smyčku kolem krku. Systém totiž ví, že jeho konáním vždy vznikají mechanismy, které jdou proti němu. Sebedokonalejší systém má největší slabinu - sebe sama. Toto není žádná filozofická pausa, to je prostě fakt. Stále existují lidé, kteří, ač jsou součástí systému ( i na vyšších postech ) prozřou a budou jej sabotovat, jak jen to půjde kvůli svému svědomí a rozumu. O takových lidech moc neuslyšíme, systém o nich musí zákonitě vymazávat veškeré informace kličkami, propagandou, mlžením a dezinformacemi, aby se nedostali k uchu dalším potencionálním rebelům. Ví že je to časovaná bomba, ale zároveň naše pojistka.

Pomalu přichází čas, kdy se u televize, rádia a oficiálních internetových propagandistických médiích budete smát, jak si budou novináři (ne)obratně počínat při maskování sabotáží systému. Uslyšíte zprávy typu "Včera večer po mnohých informacích náhodných svědků o zaznamenaném výbuchu poblíž... byl dnes z oficiálních míst potvrzený výbuch ve farmaceutické továrně u..... Úřady ubezpečili, že se jednalo o nešťastnou náhodou vznícené bedny s pyrotechnikou, která byla připravena ve skladě na nadcházející oslavu výročí 10 let založení továrny. Škody jsou minimální [smích] , avšak znovuspuštění provozu se v nejbližší době neočekává [smích] . Informace o tom, že ze zasaženého místa byly armádou expedovány desítky zraněných pracovníků do blízké vojenské nemocnice se ukázala jako zcela falešná... Tak a teď se podíváme, na mládě žirafy, která se narodila v ....... Zoo, že ano Tino - no jasně Tome [smích]"

152275

21.1.2008 11:38

Jak to vidí Eretz nebo snad jen chce vidět?

Saša 74.?.?.?

Eretz.cz našel dva opilce v Plzni na Palackého náměstí a „logicky“ vyvozuje: „interview dvou představitelů panské rasy, květů árijské moudrosti, titánů těla i ducha”, netvrdím, že jsou výkvětem inteligence, ale zkuste to říci, že dva opilci jsou květem…, ach nemohu to slovo napsat, dopustil bych se zločinu.

Jak nadpis článku zde říká, jde o holoucaust a opět Eretz.cz přináší zpravodajství pod titulkem: „Gaza se ponořila do tmy, krize je předstíraná”. Opravdu? Samotným Eretz přiložené video tomu nějak odporuje, snad předpokládá, že nikdo nerozumí anglicky. Je to video posledních možných nákupů chleba. Kámen úrazu je zřejmě demokraticky zvolený Hamas.

Jinde se tam dovíte o dnešním vypuštění dalšího špičkového izraelského špionážního satelitu z Indie. O propuštění zadržených „vězeňkyň svědomí” a současně nezletilých dívek, "dívky se odmítaly identifikovat a popíraly právo světského soudu je soudit". Není jasné, o jaké dívky se jedná a kdo je zadržel, dle sdělení, že byly „v nedůstojných podmínkách”, bychom snad měli uhodnout kdo je držel.

Jo a „Kanada se omluvila“. Již je mně vše jasné…[velký smích]

152279

21.1.2008 11:47

RE: Jak to vidí Eretz nebo snad jen chce vidět?

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 152279

Koukal jsem na to. Tihle lidé, co dělají tenhle fašistický server, jsou opravdové stvůry. Inu, hodně se naučili od bolševiků a nacistů o tom, jak se dělá propaganda. Lidské utrpení "podřadné" semitské rasy je pro ně ničím v porovnání s životem čistokrevného sionisty. Kdo je asi platí? [bliji]

152282

21.1.2008 12:23

RE: Jak to vidí Eretz nebo snad jen chce vidět?

Cynik 212.?.?.?

Reakce na 152279

Hitler bol tiež zvolený demokraticky, takže keď si obyvatelia Gazy zvolili Hamaz, tak za to nech aj platia, presne tak ako Nemci. V roku 1967 žilo na uzemí Gazy 250000 obyvateľov, teraz 1,5 miliona. Drvivú väčšinu tohto "prírastku" obyvateľstva tvorí ploditeľská "výkonnosť" a nie nejaký ďalší utečenci. To sa Arabom rozmnožuje, keď ich financuje EÚ a OSN (každý potomok je automaticky tiež "utečenec"[mrknutí jedním okem]. Hrať sa s Kalašnikovom a Kaťušami je zrejme väčšia zábava, ako sa starať o živobytie. Na území Gazy nie je umiestený ani jeden Izraelský vojak, takže hovoriť o okupácii a genocíde, zvlášť keď obeť "genocídy" má populačný boom je viac ako nezmyselné. Prečo neprestane Hamas ostreľovať územie Izraela? Aby ho mohli obviňovať zo zúrivého besnenia, neadekvátnej reakcii atď. atď. atď. Útoky Hamasu sú však oprávnené, veď ide o oslobodzovací boj proti okupantom, ktorí síce v Gaze nie sú, ale na Západnom brehu sú, a proti okupantom je boj oprávnený. Keďže Izrael okupuje celú Palestínu, teda aj sám seba, nemá právo na svoju vlastnú existenciu. Čiže, zatiaľ evidujem príspevky do diskusie od ľudí, ktorí neuznávajú existenciu Izraela čím sa ich reakcie stávajú logické a oprávnené. Konanie Izraela je v tomto kontexte hodnotené zákonite ako zločinecké nech robí čokoľvek a konanie palestínskych Arabov je oprávnené nech robia čokoľvek. Diskutujúci tak v podstate vyjadrujú nenávisť k Izraelu a židom a sympatie k Hamasu, Arabom a moslimom všeobecne. Na takomto základe sa zákonite nedá uzavrieť žiadny mier.

152288

21.1.2008 14:45

RE: Jak to vidí Eretz nebo snad jen chce vidět?

Eso Rimmer 195.?.?.?

Reakce na 152288

MOJE REC! Taky jsem prispel svou troskou o druhe strane mince, ale muj prispevek zatim nebyl schvalen. Ale jinak naprosto souhlasim a opakuji - palestinci zdaleka nejsou takovy svatousci !

152295

21.1.2008 15:20

RE: Jak to vidí Eretz nebo snad jen chce vidět?

Saša 74.?.?.?

Reakce na 152288

Obyvatelé Gazy si zvolili Hamas po 60 letech boření jejich domků a útoků nejlépe vyzbrojené armády světa, po střílení do civilistů, potencionálních to nepřátel. Hamas stavěl školy a po zvolení dokonce sliboval mír. Obě strany viní jedna druhou, že k míru nedošlo a nedělám si iluze, že Hamas není radikální. Nezdá se Vám však, že Izrael cílevědomě vyhlazuje své semitské bratry jen z toho důvodu, že prostě může.

Nejde o sympatie k Arabům, ale k člověku. Stejně nejde o samotnou existenci Izraele, jde o Izrael bez hranic a o to, že se nedovede s téměř bezbrannými Palestinci o tu Palestinu rozdělit. Vy říkáte, že EÚ a OSN financuje Araby, pokud tomu tak je, USA zase financuje Izrael a tak jsme nakonec snad viníci problému.

152300

21.1.2008 14:51

RE: Jak to vidí Eretz nebo snad jen chce vidět?

Eso Rimmer 195.?.?.?

Reakce na 152279

Pripada me, ze zijete v jine dimenzi. Dulezite je otevrit oci uvedomit si jednu vec: Tihle sympatizanti narodniho odporu a podobna verbez, jsou skutecne takovy. Urcite maji ve svem vedeni par intelektualu, kteri se umi rozumne vyjadrovat, ale zbytek jsou +- ozrala hovada. Proto je lidi nemaji radi, proto se proti nim zveda vlna odporu. Ne proto "ze to nejaky zid naridil" jak se nam tu snazite tvrdit, ale proto, ze kdyz je potkate v noci na ulici tak je z toho jen problem. To je to same jak s cigany - taky jich je par slusnych a vzdelanych, ale pak je jich dalsich 300.000 negramotnych zlodeju barevnych kovu. Stejne je to i s touto skinheadskou pakazi.

152294

21.1.2008 14:34

RE: Jak to vidí Eretz nebo snad jen chce vidět?

Saša 74.?.?.?

Reakce na 152294

2 opilci na ulici jsou, jak Vy říkáte, ožralá hovada, dle ksichtu neuhodnu, jestli je to výkvět neonacistů, nekvetoucí neonacisté, květy árijské moudrosti, titáni těla ani nic podobného. Je to trochu vyhledávání nepřítele, podobná té Vaší nadsázce „300.000 negramotných zlodějů barevných kovů”. Pokud jsou to neonacisté, asi by jste se myšlenkově shodli.

152299

21.1.2008 12:08

pje

pje 194.?.?.?

S čím kdo zachází, s tím také schází. V té nešťastné náboženstvím k nelidskosti uvrhované oblasti je spousta svinstva, slušní Židé i Palestinci by se měli začít kontaktovat a zjišťovat, že jeden ani druhý nejsou sobě nepřáteli, ale docela snesitelnými sousedy, pokud by bylo po jejich... A pro spoustu Židů by mohla realita uspíšit jejich prozření, že jsou i jiné polopouštní oblasti, kde lze být sám sebou bez případných nutných třenic se sousedy... Inteligent se stěhuje do ekologicky příhodnějších oblastí než je Izrael...

152281

21.1.2008 12:20

Podle novinek.cz

Blue litr (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

to jsou všechno kecy, jak uvedly, výpadek elektřiny je trik Hamásu.
Viz http://www.novinky.cz/clanek/131238-gaza-je-kvuli-...
A těch mrtvých Palestinců je podle nich jen 18.
Je to na [bliji]

152283

21.1.2008 14:03

RE: Podle novinek.cz

Eso Rimmer 195.?.?.?

Reakce na 152283

Ja bych se vubec nedivil tomu, ze v podobnych akcich maji prsty tito magori. Kdyz ma nekdo zaludek na to, vzit deti do prestrelky s Izraelci tak asi ma zaludek na vsechno. Jak uz jsem psal, palestinci zdaleka nejsou takovy beranci jak jsou zde prezentovani.

152291

21.1.2008 15:50

RE: Podle novinek.cz

Pavel -Čert- Němec 195.?.?.?

Reakce na 152291

Zni to jako kdyby si kazdej vzal dve sve deti, jedno ktere by mu krylo telem zada a druhe o ktere by si oprel hlaven, ale tak to asi nebude ze... Spis bych to videl tak, ze se deti casto ucastni ruznych protestnich pruvodu a pokud dojde ke strelbe casto to odnesou, ovsem to ze by si pri prestrelce narychlo brali sve deti do naruci jako zivej stit nebo neco podobneho je holej nesmysl. Uz jen proto, ze by to IDF od strelby pravdepodobne neodradilo...

Co se tyce toho jaci sou to beranci, je na snade otazka proc. Mozna by to chtelo pripomenout si pokus kdy byli studenti rozdeleni na dozorce a vezne a co se s nimi po par tydnech stalo. Ted si predstav, ze podobne zvraceny pokus netrva v Palestine nekolik tydnu, ale desitky let, vetsina lidi ani nezazila nic jineho. Jejich mentalita odpovida desitkam let zivota v nacistickem koncentraku. Obyvatele Ghazy brani svoje domovy a zivoty tak jak to delali zide ve warsavskem ghetu nebo kdokoliv jiny v minulosti, kdo mel odvahu se postavit okupaci na odpor, nic vic...

152307

23.1.2008 0:57

RE: Podle novinek.cz

jozin z bazin 128.?.?.?

Reakce na 152307

No ten predchozi prispevek pravdepodobne vychazi z toho znameho videa ze zacatku druhe intifady: ukazuje smrt maleho palestinskeho kluka v prestrelce. To video ukazuje, ze tata toho kluka se schovaval a kluka pouzival nejspis jako maleho zveda, a vubec nevysvetluje, co tam ti dva delali a jak se u toho uplnou nahodou ocitla kamera.

Nemel byste zobecnovat podminky tehle intifady na celou dobu existence Izraele. V dlouhych obdobich miru Palestinci meli obecne lepsi zivotni podminky nez napriklad Syrane, a docela jiste Palestinci z teritorii na tom byli mnohem lip nez Palestinci v Jordansku nebo Libanonu.

152390

21.1.2008 18:15

RE: Podle novinek.cz

One 81.?.?.?

Reakce na 152291

Nieco o pouzivani deti ako stitov:
"Israeli troops used Palestinian as human shield"
http://www.msnbc.msn.com/id/18058725/

152312

21.1.2008 12:57

:))))

rickover 86.?.?.?

"...Raketový útok nemůže být považován za agresi..."

To opravdu nemá chybu[smích])) arabská moudrost je nekonečná[smích])), ale na druhé straně OK, pak ani nálety IDF na postavení teroristů v Gaze také nemohou být považovány za "agresi" a) jsou reakcí na předtím vypálené palestinské rakety b) jsou to také rakety.

P.S.Pokud vím, tak Israel Gazu neokupuje...

152286

21.1.2008 14:08

Mily Jezisko

dharma 86.?.?.?

Mily Jezisko. Sorry ze Ti pisem uz v januari. Chcel by som Ta o nieco poprosit... Rozhodol som sa, ze sa vzdam vsetkych vianocnych darcekov do buducna, az do konca svojho zivota, poprosil by som Ta len o jedno. Zariad prosim, aby (cim skor tym lepsie) pristali doprostred uzemia zidovskej teroristickej organizacie (dnes vseobecne znamej ako israel) pristalo zo 5 - 6 nuklearnych bomb, alebo ak by to neslo, tak aspon meteorit s priemerom 25 metrov.
Dakujem

152289

21.1.2008 15:25

RE: Mili Jezisko

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 152289

Pokus o vtip? nemůžu se udržet smíchy...

152301

21.1.2008 22:42

RE: Mily Jezisko

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 152289

Já už pro ty lidi nemám slov. Když Izraelci do Palestiny přišli, tak je vlastně Arabové pokud vím přijali normálně. A Židé se jim odvděčili tak, že se k nim začali chovat jako totální zrůdy. Jak se asi budou chovat k nám za 100-200 let, když my jsme jim prý ublížili?(narozdíl od Arabů v té době) Totiž dovolili jsme si nazvat svinstvo svinstvem. Milý Ježiško, stačilo by i tsunami...pokud vím část Izraele leží pod hladinou moře....

152319

24.1.2008 15:24

RE: Mily Jezisko

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 152289

Zamítá se.Není na Zemi místo,kde sídlí peleš lotrovská,a kde to stačí vybombardovat do doby kamenný.Kus od kusu.To si raději přejte teplé ponožky.I když takový meteorit do Las Vegas...lákavá představa [oči v sloup] .Ne že bych jako mluvil za Ježíška,můj názor. [smích]

152510

21.1.2008 13:44

"Těch 200 raket způsobilo minimální škody na životech a na majetku."

Eso Rimmer 195.?.?.?

To je mi ale logika. To znamena, ze kdyz ja vykouknu z okna a zacnu strilet za samopalu na zahradu meho souseda tak je vse v poradku az do chvile dokud mu nezastrelim zenu, deti, psa a pro jistotu jeste nerozstrilim auto? Zda se mi, ze na tomto serveru to mate velmi hezky rozskatulkovane a vzdy zcela presne vite, ze palestinec = "ten hodny, utiskovany", zid = "ten zly, tyran". Ja to vidim ze zcela jineho uhlu pohledu. U palestincu nevidim zadny naznak snahy o mirove reseni, naopak vidim neustale provokace ze strany palestincu. Palestinci samotni ocividne nejsou schopni (nebo nechteji) zatocit s vsemoznymi ozbrojenymi skupinami, ktere podnikaji tyto vypady vuci Izraeli, proto pokladam za opravnene snahy Izraele tyto skupiny eliminovat vlastnimi silami. Naopak, vidim masovou podporu techto skupin sycenou obrovskou davkou nabozenske propagandy, ktera zacina uz u malych deti (ovsem tam zdaleka nekonci). To je naprosto alarmujici, protoze tyto deti vubec netusi proc by mely bojovat, vedi jen "ze je spravne bojovat". Od mala jsou uceny nenavisti vuci Izraeli. Podle me jsou na miste obavy z toho co prijde za 10, 15 let az tato generace odhodlanych bojovniku dozraje. Podle me je hlavnim problemem postaveni nabozenstvi v jejich spolecnosti. Tyto deti jsou vychovavany k tomu, ze je vlastne zbytecne studovat a snazit se utvorit prosperujici a rozvijejici se spolecnost, nebot tento zivot neni dulezity, protoze je kratky, zivot posmrtny "je ten hlavni" a aby byl co nejlepsi, je zapotrebi padnout jako mucednik v boji. V boji proti komu ? Proti Izraeli. Proc ? "Protoze to sou nasi nepratele". Tecka. Takto oni v duchu jejich vlastni propagandy uvazuji, krmi je tim i jejich media. Tohle ale zdaleka neni jedina kostra ve skrini palestincu. Nedavno jsem videl zajimavy dokument o tom, ze tento obraz utiskovanych palestincu vytvari zamerne oni sami pred svetovymi medii. Bylo v nem spousta zaberu fingovanych zraneni, kryti se pred "imaginarni palbou", boje "s duchy". Nejhorsi na tom je, ze spousta z nich to vede do takoveho extremu, ze na tyto strety sebou bere i deti - proc ? - protoze zranene deti vypadaji dobre na obrazovce. Tohle se tam deje dnes a denne, ale zde o tom clanek nenajdeme. Netvrdim, ze uplne kazdy palestinec je fanatik takoveho razeni, ale dovoluji si tvrdit, ze jich vubec neni malo. Take si dovoluji tvrdit, ze obraz vecne utiskovanych nevinnych palestincu, zde prezentovany je zcela zavadejici a ucelove nepravdivy. Nemusel jsem ani prilis dlouho premyslet nad tim "proc". Proc server, ktery se snazi byt objektivni a prinaset argumenty timto snadno pruhlednym zpusobem neustale ukazuje pouze tu lesklou stranu mince. Myslim si, ze se tomu nedeje kvuli nejakym vasim sympatiim vuci palestincum, ale prave naopak kvuli vasim antipatiim vuci zidum (nejsem zid, jen tak mimochodem), presne podle prislovi "nepritel meho nepritele je mym pritelem".

152290

21.1.2008 22:00

Eso Rimmer ví...

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 152290

Shalom Rimmere, od toho, aby někdo ukazoval tu lesklou stranu mince (Izrael), jsou tu média ovládaná sionisty (naprostá většina). Kdepak jste ten dokument o těch fingovaných obětech viděl? Na Eretzu? Na Sionistovi? Nebo na kterých sionistických stránkách? Jistě víte, že vládní ministři Izraele otevřeně hovoří o udušení Palestinců "jako omámených švábů v láhvi" (bývalý izraelský náčelník generálního štábu Rafael Eytan) nebo vyčištění země od arabské rakoviny (bývalý ministr pro osídlení Effi Eitam).
Jistě se s tím ztotožňujete, že? Možná nejste žid, ale sionista zcela jistě. Vaše příspěvky nemají žádnou hodnotu. Je to jen součást sionistické propagandy, která je centrálně řízená a paralyzuje rozumnou diskusi na všech serverech, které mají nějaký význam. Shalom až na věky, vy rozený lidumile... Věřím tomu, že za 3. říše byste byl uvědomělým příslušníkem SS. [bliji]

152322

22.1.2008 6:08

RE:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 152290

Mluvte laskave za sebe a nemluvte minimalne za me pohnutky, ktere me vedou k osobnim nazorum na vec. Jeste by mi chybelo, aby mi nejaky ideologicky pablb chtel do ruky strcit transparet nebo nedej boze kalasnikova a turban na hlavu. Jinak doporucuju Skryta historie sionismu, zagoglovat masakry jako Deir Jasin ohledne pricin nejmasovejsiho pohybu etnika na Blizkem vychode v modernich dejinach. To etnikum byla polovina naroda Palestincu? Jaky strach donuti utect pulku naroda ze svych domovu, kde zanechaji prakticky vsechno, co tito lide maji? Pouze strach o holy zivot ma takovou moc. Samozrejme do okupace Iraku, ktera predcila i nejhorsi nocni mury tzv. "skarohlidu" analytiku tajnych sluzeb USA jeste pred zahajenim valky.

152337

22.1.2008 9:53

RE:

Pavel -Čert- Němec 82.?.?.?

Reakce na 152290

>To je mi ale logika. To znamena, ze kdyz ja vykouknu z okna a
>zacnu strilet za samopalu na zahradu meho souseda tak je vse v
>poradku az do chvile dokud mu nezastrelim zenu, deti, psa a pro
>jistotu jeste nerozstrilim auto?

Jsou staty, kde byste za podobne zastreleni "souseda", ktery by si zacal zabirat vas pozemek, nejspis ani nesli pred soud... [chechtot]

152345

21.1.2008 14:44

Diky

Eso Rimmer 195.?.?.?

Vidim, ze cenzura tu bezi na plny plyn. Je to o to vtipnejsi, ze prichazi prave od lidi, kteri se ohani svobodou slova jako jednim z nejzakladnejsich prav. Neni se cemu divit, ze jsou zde diskuze velmi jednostranne, kdyz v pripade, ze se ukaze nekdo kdo ma naprosto jiny pohled na vec nez vy, jeho (v tomto pripade muj) prispevek zkratka nezverejnite. Pripada mi dost smesne, ze misto opravdove diskuze ve ktere musi byt vzdy dve strany s opacnym nazorem se zde radeji pribuzle navzajem poplacavate po zadech ujistovanim se jak ste to tem zidakum zase nandali. Rikam, jeste jednou diky, alespon jste mi ukazali jak se zde veci ve skutecnosti maji. Mimochodem pokud tohle zverejnite, tak se tesim na vsechny ty duchaplna doporuceni abych si zalozil vlastni web.

PS: Tohle ale zverejnovat nemusite, jen jsem citil potrebu vam sdelit sve nejnovejsi poznatky o vasem webu, ktery kaze vodu a pije vino.

152296

21.1.2008 15:27

RE: Diky

dharma 86.?.?.?

Reakce na 152296

vo co ti de, vole?

152303

21.1.2008 18:16

RE: Diky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 152303

vo co ti de, vole?

Asi mu jde o to ukazat druhou stranu mince, rict jiny nazor, ktery je zde velmi nepopularni. Jestlize tomu nerozumis, tak sem nechod, nauc se gramatiku a slusne chovani. [pláč] [pláč]

152313

21.1.2008 22:44

Řekl anonym,

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 152313

který se bojí se pojmenovat třeba i přezdívkou. K slušnému vychování při diskusi platí i to, že se představím... Milý anonyme, dokud se nenaučíte se podepisovat, neznámým lidem vykat a používat diakritiku (tj. psát gramaticky správně), tak sem nechoďte. Kapišto? Shalom! [pláč] [pláč]

152320

22.1.2008 0:10

RE: Řekl anonym,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 152320

dharma a hestroy jsou jmena a nebo predzdivky, ktere jsou hodnotne mene nez nic. Vykat budu tomu, kdo si to zaslouzi. Rikat "vo co ti de vole" neni zrovna neco co by si zaslouzilo respek. Kapis? Salam alejkum, Alah akbar!

152328

22.1.2008 11:18

Tak dobře srabe,

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 152328

tykej si komu chceš, ale alespoň se nauč psát česky. Přeci jen působíš jako negramot. Kapišto? Shalom, sionismu zdar! Respekt! [chechtot]

152354

22.1.2008 21:19

mb

J... 88.?.?.?

Reakce na 152354

Snižuješ úroveň tohoto webu. Prosím, alespoň tady ať to zůstane takové, jaké to bylo a má být ! [oči v sloup]

152382

23.1.2008 0:14

RE: mb

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 152382

A nelezou sem provokovat ty spiny z Eretz ? Moc bych za to nedal !

152389

22.1.2008 17:44

RE: Diky

spravedlivý 88.?.?.?

Reakce na 152313

Eso Rimmere a 72.,
rakety na jedné straně a střílení Palestinců jako králíků na straně druhé je pouze stále pokračující folklór neomalenosti
a drzosti Izraele, který podporuje zabírání území Palestiny
židovskými osadami a když se takové jednání Palestincům
nelíbí, pošle na ně armádu, aby židovské osadníky / zloděje
území / chránila a když Palestinec zlobí, je zastřelen, nebo je
mu přivřen "kyslík". Žádná voda, ani proud a po ptákách.
Také Jeruzalém má být hlavní město Izraele, bez Palestinců!
Židovské jednání a pořádky jsou opravdu někdy velmi silně
podobny moresům Němců za války.
Tam si asi vzali sionisté inspiraci.
Jinak jsou to všechno řeči o ničem.

152374

22.1.2008 5:16

RE: Diky

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 152296

Zatim vam proslo docela dost prispevku tou cenzurou. Vicemene o hovne. Zkuste si precist pravidla pro psani prispevku.A zkuste vecne argumentovat, osobni nazor a emotivni zapal pro vec staci bohate sdelit jednou. Zdejsi spolecnost, co se tady schazi kvuli informacim trpi nezavislym myslenim, tudiz taktika stokrat opakovane ptakoviny moc nezabira.Omlouvam se moderatorovi diskuse bohuzel jsem i pres upornou snahu nedokazal najit vhodny eufemismus za ten extrement, proste by to nevyznelo. [smích]

152336

22.1.2008 5:29

RE: Diky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 202.?.?.?

Reakce na 152336

Mily Bartosku, pokud se nekdo opakuje a keca do omrzeni o nicem, jste to prave vy.
Kdyz nekdo napise opravdu nezavisly nazor, nezmuzete se na jediny protiargument.
Problem soucasne situace v Izraeli jsou utoky Palestincu, protoze jsou mireny proti nevinnemu obyvatelstvu. Protiakce Izraele jsou naopak mireny proti teroristum a civilni obeti jsou smutnym vysledkem, za ktery nese hlavni vinu utocnik.
Stacilo by prestat strilet rakety, nic jineho....

152339

22.1.2008 11:10

RE: Diky

kismet 217.?.?.?

Reakce na 152339

>Problem soucasne situace v Izraeli jsou utoky Palestincu, protoze jsou mireny proti
>nevinnemu obyvatelstvu. Protiakce Izraele jsou naopak mireny proti teroristum a
>civilni obeti jsou smutnym vysledkem, za ktery nese hlavni vinu utocnik.
>Stacilo by prestat strilet rakety, nic jineho....


Podla tej vasej logiky, alebo skor nelogiky, kto teda vlastne moze za holokaust v Nemecku?
Zidia vyhlasili vojnu Nemcom a teraz pozor, parafrazujem vase vlastne vypotky:

Protiakce Nemecka byli naopak mireny proti zidovskym hospodarskym teroristum
a civilni obeti jsou smutnym vysledkem, za ktery nese hlavni vinu utocnik.
Stacilo by prestat vyhlasovat vojnu Nemecku, nic jineho....

152351

22.1.2008 11:46

Jste mimo, milý pane Anonyme

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 152339

Problém současné situace v Palestině je to, že se tam stěhují lidé, kteří tam historicky nepatří. To jistě víte. Další problém je ten, že sebrali půdu těm, kterým historicky patří. To jistě také víte. Jakým způsobem probíhalo vystěhování původního obyvatelstva (masakr civilistů) to jistě víte také, že? Já chápu, že kdyby vám někdo ukradl váš dům, vaši zahradu, při cíleném zabíjení treroristů zabil vaši malou dceru, tak byste to pochopil a odstěhoval se do pouště. Představte si, že ale existují i lidé, kteří se proti agresi brání, nechtějí, aby jim někdo zabíjel děti, vyháněl je z jejich půdy, kácel jejich olivovníky, odepřel přístup k vodě, choval se k nim z pozice nadřazené rasy, a tito lidé pak používají primitivní zbraně jako jsou kameny a rachejtle (pochopte, že jeden tankový granát má větší účinost, než deset rachejtlí) proti sofistikované výzbroji IDF, která je financována USA. Státu "Izrael" jde z USA více rozvojové pomoci, než zbytku světa. To jistě také víte. Se svojí logikou byste odsoudil i český národ, pokud by se vzbouřil proti bolševické okupaci, že? To byste tu teď vykřikoval, neměli jsme se bránit, teď nás vybombardovali do doby kamenné. Víte pane, já vím, že jste sionista. Je mi jasné, že to píšete proto, že jste to dostal nařízeno shora. Protože nikdo nemůže být tak omezený, aby začal bránit agresora, aniž by tím nesledoval své zájmy. Takže shalom, milý Anonyme, sionismu zdar a šéfovi řekněte, ať vám přidá, že svoji práci děláte dobře. Bohužel, na Zvědavcovi se vyskytují převážne lidé (opominu-li organizované sionisty), kteří mají informace z obou stran, takže si dokáží vytvořit svůj vlastní názor. Shalom až na věky.

152356

22.1.2008 14:32

RE: Diky

Smoker 78.?.?.?

Reakce na 152339

stacilo by vypratat zony podla cestovnej mapy ... stacilo by ... stacilo by ... stacilo by moze byt nekonecne. Co nezapriete je, ze sa jedna o uplatnovanie kolektivnej viny na celom narode. co by stacilo v tomto pripade netusim.

152363

23.1.2008 3:56

RE: Diky

Datel 206.?.?.?

Reakce na 152339

Problem soucasne situace v Palestine je Izrael. Vzniknul nasilim , pokracuje v nasili . Zabiraji pudu palestincum a utiskuji je . Chovaji se jak fasiste v CSR , mozna hure. Stacilo by aby se vetrelci vratili odkud prisli a bude klid.

152392

23.1.2008 4:20

RE: Diky

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 152339

Palestinu jsem vyargumentoval tady na tomhle diskusnim serveru nespocetnekrat, mily anonyme. [velký smích] [mrknutí jedním okem] Zatim jsem tam v diskusi nedosel, ale jsem velmi zvedav, co eso es Rimmer zplodi na teror symbolizovany Deir Jasin, kdy utekla strachy pulka naroda s tim co mohla narychlo pobrat, aby zacharnila hole zivoty. Lidice byli nacisticke svinstvo, ale oproti Deir Jasin se naciste ve srovnani se sionisty chovali "civilizovane."

Dusledkem teto metody strachu, kterou ideologicky zduvodnil uz pred valkou Jabotinskij, je vice nez milion Palestincu, potomku utecencu, ktere Izrael nemini prijmout zpet do jejich puvodni domoviny. Neprovinili se v drtive vetsine jejich predkove zadnymi zlociny a byli postizeni kolektivni vinou. Jsem realista, takze status v hranicich z roku 67 povazuju za politicky dosazitelny. avsak to je neprijatelne pro neofasisticke hovadka typu Liebermana, ktery odesel z Olmertovi vlady. Ztratou politicke podpory hrozi i strana Sas. Z tohu duvodu zrejme premier Olmert vystaveny silnemu mezinarodnimu tlaku obnovil nektere dodavky nezbytnycj veci do Gazy. Benzin treba oznacil "za podporu luxusu " obyvatel v pasmu Gazy.

Kupodivu humanitarni pracovniky OSN, CK a dalsich mezinarodnich organizacich jsem slysel mluvit za posledni necely rok po vitezstvi Hamasu ( mezinarodne uznanych poctivych volbach )pouze o humanitarni katastrofe. Siononiste vyhlasili Hamasu valku a prvni kolo vyhrali, kdy kolektivne Gazu vyhladoveli, znicili infrastrukturu, podarilo se jim rozstepit Palestince, selektivne utocili na mista s palestinskou inteligenci.... Zlomem bylo, kdy na podzim velmi dobre informovany president Putin jednal s Abbasem a Hamas nekontaktoval. President Bush jasne mluvil par dni zpet o hranicich z roku 67 aspon verejne. Tj. zadne nelegalni osady, jednani o statusu Jeruzalema... To vsak je pro sionisty velmi obtizne stravitelne. Tudiz je treba vyhrotit situaci, aby se nesedlo k jednacimu stolu.

Pokud ma Hamas spetku zdraveho rozumu, vyhlasi jednostrane primeri a nenecha se za zadnou cenu vyprovokavat a vyuzije ojedinele diplomaticke prilezitosti, kdy president USA ma aspon formalne volne ruce k diplomatickemu tlaku !! Palestinska otazka nemuze byt ze strany Palestincu vybojovana zbranemi do konce. Skutecne seriozni diplomaticke jednani pod mezinarodnim tlakem je svetlo na konci tunelu pro Palestince, ale i pro obyvatelstvo Izraele, ktere musi byt vycerpane za dlouhe desitky let teto nekonecne civilni valky.

152393

22.1.2008 13:48

esa z rukávu

john bombardon 82.?.?.?

Vladimíre, vidím že jde do tuhého když na Vás nasadili taková esa jako Esorimmera.

152359

22.1.2008 23:50

Oficiální zdroj z OSN

Magdaléna Šedivá 85.?.?.?

http://www.un.org/apps/news/story.asp?NewsID=25360... Jen pro doplnění článku, zda je oficiální zdroj z OSN.

152387

Příspěvků: 48

21.01. 06:27 Kadence crazy  Co jsou zidi zac a jak se jim necha verit
21.01. 11:24  RE: Co jsou zidi zac a jak se jim necha verit
21.01. 18:03 2xs  RE: Co jsou zidi zac a jak se jim necha verit
22.01. 02:57 Kadence crazy  RE: Co jsou zidi zac a jak se jim necha verit
22.01. 10:54 hestroy  RE: Co jsou zidi zac a jak se jim necha verit
23.01. 00:32 Kadence crazy  RE: Co jsou zidi zac a jak se jim necha verit
21.01. 09:35  role OSN
21.01. 10:16 Crusader  A co s tím udělat?
21.01. 11:38 Saša  Jak to vidí Eretz nebo snad jen chce vidět?
21.01. 11:47 hestroy  RE: Jak to vidí Eretz nebo snad jen chce vidět?
21.01. 12:23 Cynik  RE: Jak to vidí Eretz nebo snad jen chce vidět?
21.01. 14:45 Eso Rimmer  RE: Jak to vidí Eretz nebo snad jen chce vidět?
21.01. 15:20 Saša  RE: Jak to vidí Eretz nebo snad jen chce vidět?
21.01. 14:51 Eso Rimmer  RE: Jak to vidí Eretz nebo snad jen chce vidět?
21.01. 14:34 Saša  RE: Jak to vidí Eretz nebo snad jen chce vidět?
21.01. 12:08 pje  pje
21.01. 12:20 Blue  Podle novinek.cz
21.01. 14:03 Eso Rimmer  RE: Podle novinek.cz
21.01. 15:50 Pavel -Čert- Němec  RE: Podle novinek.cz
23.01. 00:57 jozin z bazin  RE: Podle novinek.cz
21.01. 18:15 One  RE: Podle novinek.cz
21.01. 12:57 rickover  :))))
21.01. 14:08 dharma  Mily Jezisko
21.01. 15:25 Vanguard  RE: Mili Jezisko
21.01. 22:42 pietroo  RE: Mily Jezisko
24.01. 15:24 micha  RE: Mily Jezisko
21.01. 13:44 Eso Rimmer  "Těch 200 raket způsobilo minimální škody na životech a na majetku."
21.01. 22:00 hestroy  Eso Rimmer ví...
22.01. 06:08 Rene Bartosek  RE:
22.01. 09:53 Pavel -Čert- Němec  RE:
21.01. 14:44 Eso Rimmer  Diky
21.01. 15:27 dharma  RE: Diky
21.01. 18:16  RE: Diky
21.01. 22:44 hestroy  Řekl anonym,
22.01. 00:10  RE: Řekl anonym,
22.01. 11:18 hestroy  Tak dobře srabe,
22.01. 21:19 J...  mb
23.01. 00:14 Kadence crazy  RE: mb
22.01. 17:44 spravedlivý  RE: Diky
22.01. 05:16 Rene Bartosek  RE: Diky
22.01. 05:29  RE: Diky
22.01. 11:10 kismet  RE: Diky
22.01. 11:46 hestroy  Jste mimo, milý pane Anonyme
22.01. 14:32 Smoker  RE: Diky
23.01. 03:56 Datel  RE: Diky
23.01. 04:20 Rene Bartosek  RE: Diky
22.01. 13:48 john bombardon  esa z rukávu
22.01. 23:50 Magdaléna Šedivá  Oficiální zdroj z OSN

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 80 čtenářů částkou 14 452 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 0

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 3

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 5

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 7

Námořní přeprava zboží kolabuje!13.10.21 08:19 Neurčeno 0

Češi žádají stovky milionů jako odškodné za očkování13.10.21 08:15 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,87 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
30,11 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,29 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
5,55 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 814,05 Kč
1 unce stříbra
513,19 Kč
Bitcoin
1 370 497,75 Kč

Poslední aktualizace: 19.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 147