Diskuze k článku

Obhájkyně popírače holocaustu jde do vězení

Příspěvků 53

16.1.2008 7:13

Kde je Pravda?

Martin Škapík 85.?.?.?

Pokud obhájkyně člověka, jenže je v potížích s podezřením na popírání Holocaustu zakončí právní dokument pozdravem "Heil Hitler", tak nemůže být souzena, protože inteligentní je, což dokladuje její kvalifikace pro praxi, ovšem její písemné vyznání z "lásky" k "vůdci" zjevně svědčí o její nemoci, jakkoliv jsem více než opatrný k tomuto slovu, tedy šílenství.

Můžeme diskutovat nad tím, jak se ta věc zneužívá, či využívá, informace jsou rozporuplné, ale že Hitler byl masochistický, krutý a zcela vyšinutí, nenávistný robot, o tom není pochyb.

V této věci se také nabízí otázka, kdy je zapotřebí myslím zvýšené opatrnosti v hloubání, protože takový výrok, nikoliv nepodobný Topolánkově "Es komt der Tag" může svědčit také o tom, že na zemi jsou skutečně mimozemšťani, to myslím naprosto vážně, tedy lidé - roboti, kteří vykonávají podvědomě, či ve stavu ryzího ovládání mysli opravdové šílenosti. Viz právě Adolf Hitler, zrůda zrůd, jakkoliv také loutka těch, co válku financovali.

K zamyšlení může být i fakt, že tuto zemi nesdílíme jen s lidmi přirozeného původu, ale skutečně nějakou entitou, která zjevně se ují geniálně přetvařovat, být "společensky" v pořádku, aby po tom v nějaké chybě "programu" projevila svou službu šílenosti, viz pozdrav této paní právničky.

A zcela jistě všechno dění kolem nás nyní nasvědčuje tomu, že se jedná o významější střet kvalit - a to duchovních. Musíme přijmout i alternativu, domnívám se, že "kdosi" se snaží eliminovat nějakou skupinu lidí jiné formy, či vybavení, kteří prostě disponují určitými schopnostmi sloužit skutečně asi zlu.

Pokud by to totiž byl jen exces paní doktorky obhájkyně, zcela bych jej zavrhl jako zjevný podvrh, nicméně vezměme Topolánkovo výrok - "Es komt der tag", i další znaky chování, a není sám, vylučují člověka při vědomí, je možné, že doba brzy odkryje skutečné pozadí zatím stále smutného dneška. Vše je velmi rychlé nyní a fascinující. Zdá se, že toho můžeme být jen svědky, či se do podobného "vyřizování" účtu asi nejrůznějších entit nešťastně připlést, ale v obecné rovině můžeme jasně konstatovat, že věci už přestávají dávat smysl a hra, které jsme nutně účastni pasivně, jde mimo naše asi smysly, je můj názor

151602

16.1.2008 18:13

RE: Kde je Pravda?

mark 88.?.?.?

Reakce na 151602

Já jsem se dočetl,že S.Stolz řekla:Žádné vyvraždování židů nacisty za války neexistovalo,jde o výmysl mocichtivé židovské lobby.To je vše,o pozdravu HH jsem neslyšel nic,myslím,že i bez toho pozdravu je velká drzost spochybnovat nespochybnitelné [zmaten]

151658

16.1.2008 19:17

RE: Kde je Pravda?

Esmate esmt (zavináč) centrum (tečka) cz 83.?.?.?

Reakce na 151658

Já se domnívám, že pokud by bylo něco nezpobchybitelné, tak by nebylo nutné za pochyby trestat.

Doposud byla VŽDYCKY trestná pochybnost o všem, co bylo z zájmu nějaké mocenské kliky.

Nemusíme se odvolávat historických příkladů, jako "a přece se točí" protože to není tak dlouho, co bylo trestné zpochybňovat "vedoucí úlohu strany".

Takže pane Marku, vše ve spávném čase. I já si dnska už dovolím schvalovat atentát na Reinharda Heydricha... [mrknutí jedním okem]

151664

16.1.2008 20:46

RE: Kde je Pravda?

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 151664

A já se dovolím se Vás zeptat co tento atentát přinesl? A komu?

151671

17.1.2008 4:06

Takova je pravda!

Semerad semeradj (zavináč) yahoo (tečka) com 76.?.?.?

Reakce na 151671

>A já se dovolím se Vás zeptat co tento atentát přinesl? A
>komu?

Pane Skapik, Atentat prispel k zaverecne porazce nacismu. Mozna se vam to nezda, ale bez lidi, kteri byli ochotni nasadit zivot a bojovat s nejzrudnejsi ideologii 20,. stoleti by jeho porazka nebyla mozna a stala by zivoty dalsich mnoha milionu lidi. A komu tu svobodu od fasismu prinesla. Pane Skapik, budete se divit, ale celemu svetu.

151696

17.1.2008 4:32

RE: Takova je pravda!

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 151696

Ale kulove. Nejprve v Mnichove po nas Hitler vyrvaval jaky nejsme strasni zlocinci, a ze utiskujeme mensiny. A k tomu mu prizvukoval Mussolini, coz se da pochopit. Ale postoj Londyna a Parize, uz se chape dost obtizne. Dokonce nam zakazovali se branit. Benes nebyl narozdil od TGM typ cloveka, ktery by se dokazal postavit za elementarni narodni zajem, jakym je bezesporu obrana zeme agresi.

A kdyz nas Hitler obsadil komplet. A zacal valku s Britanii a Francii, tak se najednou nelibilo, ze nase prumyslova kapacita je plne k dispozici nacistum. A na Zapade byli hrozne prakvapeni, ze kdyz jsme byli stejnym Zapadem donuceni odevzdat zbrane, ze s holyma rukama, nejdeme proti okupantum, kteri se s nejakou demokracii nezatezovali.

Proto atentat na Heydricha. Nacisticka reakce, rozhorcila lidi v protektoratu natolik, ze se postavili na odpor. Nacisti ho tvrde potlacili a to pak slo furt dokola a protektorat se vykoupal v krvi. Odmenou za vse nam byla Jalta. K porazce nacismu prispelo komplexne mnohem vice faktoru, ale mezi temi hlavnimi se atentat na riskeho protektora nevyskytuje ani omylem.

151701

17.1.2008 6:43

RE: Takova je pravda!

Semerad semeradj (zavináč) yahoo (tečka) com 76.?.?.?

Reakce na 151701

>Dokonce nam zakazovali se
>branit. Benes nebyl narozdil od TGM typ cloveka, ktery by se
>dokazal postavit za elementarni narodni zajem, jakym je >bezesporu
>obrana zeme agresi.

Pane Bartosku, ja davam prednost bavit se o tom co se stalo, ne o tom co se mohlo stat. Uvahy o tom, zda bychom se Nemcum ubranili nebo nechme stranou.

>Proto atentat na Heydricha. Nacisticka reakce, rozhorcila lidi v
>protektoratu natolik, ze se postavili na odpor. Nacisti ho tvrde
>potlacili a to pak slo furt dokola a protektorat se vykoupal v
>krvi. Odmenou za vse nam byla Jalta.
>K porazce nacismu prispelo
>komplexne mnohem vice faktoru, ale mezi temi hlavnimi se atentat
>na riskeho protektora nevyskytuje ani omylem.

Pane Bartosek, on nekdo tady tvrdil, ze k porazce fasismu prispel hlavnim dilem Atentat? To me asi uniklo. K porazce fasismu prispel kazdy statecny clovek, ktery se s nim nebal bojovat. Tedy i nas zapadni odboj. Zpochybnovat jeho ulohu a statecnost ceskych lidi, tak jako pan Skapik je mirne receno hloupe.

151709

18.1.2008 7:38

RE: Takova je pravda!

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 151709

Uvahy zda bychom jsme se Nemcum ubranili muzeme skutecne nechat stranou, ani jsem v prispevku, na ktery reagujete neuvedl. Zrovna nedavno jsem to rekl na foru, kdyz jsem reagoval na vyrok pana Topolanka o tom jak se jako narod udajne chovame, kdyz jde do tuheho. Podle techto vyroku a neschopnosti vysvetleni je Topolanek prvnim ministren CR zrejme omylem. A tam jsem o Mnichove mluvil.

Takze ciste telegraficky. Nemcum by jsme se neubranili, vedel to generalni stab, ze muzeme vydrzet tech par tydnu, kdy nam spojenci jako Francie a SSSR meli prijit na pomoc. Chapu proc Benes odmitl Stalina, nechapu proc se odmitl postavit Hitlerovi, kdyz armada s generalnim stabem i lidi byli ochotni bojovat. Bojovat muzete, i kdyz budete porazeni. Je lepe bojovat se zbrani v ruce, nez se stavet proti okupantum s "holyma rukama", jak se pozdeji stalo a bylo to po nas vyzadovano i temi, co nas v 38 bez skurpuli zradili a dokonce nam zakazovali pravo na obranu vlastni zeme!!

Atentat zrejme na Heydricha jste jmenoval jako jedinou konkretni udalost. Jestli patri k mnoha udalostem te doby, ja to nezpochybnuju, z meho komentare je to doufam, zrejme. Jakykoliv odpor vuci nacismu nezpochybnuji ani vychodni, ani zapadni. Nezapominam vsak s novym rezimem, ani na to, jaka sila tlacila wermacht zpatky z vychodu. Nebyli to bolsevici, byli to prevazne Rusove potomci tech, co se v minulosti stretli nekolikrat s vojenskou silou sve doby, a protoze malokdo miluje svou zemi jako Rus, nebyli nikdy porazeni. Proto clenove Rude armady museli jit masove po vitezne valce do Gulagu, protoze to byli Rusove, kteri se provinili tim, ze uvideli skutecnou Evropu, ne tu vylhanou licenou Stalinovou propagandou.

Osobne bych jmenoval konkretne pouze nejvyznamnejsi udalosti, ten zbytek bych ponechal v obecne rovine, treba atentat na Heydricha, ktery z hlediska svetove valky ma pouze mistni historicky vyznam. Stret na vychodni fronte, setrvani Britanie ve valecnem stavu s Nemeckem a selhani diplomacie nacistu uzavrit separatni mir, vstup USA do valky, z odboje jednoznacne v Evrope Francie na vychodni fronte Belorusko apod.

Z toho zrejme plyne nase vzajemne neporozumneni. Vim velmi dobre, co znamenaji data 10.cervna a 24.cervna 1942. Lide ukazali pater, na rozdil od politicke elity predmnichovske republiky. A za chyby ceske elity, ktera diktat z Mnichova prijala a zapadnich diplomatu, kteri se na mnichovske zrade podileli platili lide v na celem svete i v protektoratu krvi.

151880

18.1.2008 11:59

RE: Takova je pravda!

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 151709

Semeráde, Semeráde, co mi to tu podsouváte? To je jako z Rudého práva, napíšu úplně jinou věc a vy hned, že snižuji něčí statečnost.

Ne, to jsem nepsal, napsal jsem jen příspěvek, komu to prospělo bez hlubších znalostí souvislosti, tedy nebyl přesný, ale rozhodně nesnižoval statečnost lidí bojujících za pravdu, už ty info mám

Říšský protektor Konstantin von Neurath se snažil zachovat aspoň zdání jakési pravomoci české vlády, a tak se začal Berlínu jevit jako příliš slabý. Gestapo dokonce předpokládalo, že by na podzim roku 1941 mohlo dojít v Čechách k ozbrojenému povstání. Je ovšem otázkou, nakolik byly tyto předpovědi reálné a nakolik měly sloužit k prosazení vlivu gestapa a vlády tvrdé ruky.

Jedno je však jisté. 27. září 1941 oznámila Česká tisková kancelář, že říšský protektor, svobodný pán Konstantin von Neurath považoval za nutné navrhnout Hitlerovi, aby mu udělil delší zdravotní dovolenou. Vůdce nemohl za těchto okolností nevyhověti žádosti říšského protektora a pověřil SS obergruppenfúhrera Reinharda Heydricha po dobu nemoci říšského protektora von Neuratha výkonem funkce říšského protektora v Čechách a na Moravě.

Na Hradě zavlály standarty SS, Heydrich se ujal řízení protektorátu a hned zde vyhlásil, na den „patrona české země“sv. Václava, stanné právo. Podepsal mnoho rozsudků smrti, u popravčí zdi stáli generálové, důstojníci,redaktoři, krejčí, zedníci….Čeští lidé. Zde nalézáme jednu z odpovědí na otázku, proč Heydrich do protektorátu přijel. Hitler tu potřeboval rázného a bezohledného nacistu. Heydrich jako šéf říšského bezpečnostního úřadu se již dříve osvědčil v různých okupovaných územích jako bezohledný vrah, jdoucí nemilosrdně za svěřeným úkolem. Pravý nacista. Reinhard Heydrich se narodil roku 1904. Byl německým nacistickým činitelem, generálem hitlerovské policie a SS, šéfem RSHA, který byl zřízen roku 1939, aby koordinoval činnost všech represivních orgánů NSDAP a nacistického německého státu.

151914

19.1.2008 5:18

RE: Takova je pravda!

Semerad semeradj (zavináč) yahoo (tečka) com 76.?.?.?

Reakce na 151914

>Semeráde, Semeráde, co mi to tu podsouváte? To je jako z
>Rudého práva, napíšu úplně jinou věc a vy hned, že
>snižuji něčí statečnost.

Skapiku, Skapiku, nic vam nepodsouvam. Odpovedel jsem jen na vasi otazku - "A já se dovolím se Vás zeptat co tento atentát přinesl? A komu?", podle nejlepsiho svedomi. Nikde jsem vas neobvinil, ze snizujete neci statecnost. to jste si vymyslel. Moje odpoved byla :

>Pane Skapik, Atentat prispel k zaverecne porazce nacismu. Mozna se vam to nezda, ale bez lidi, kteri byli ochotni nasadit zivot a bojovat s >nejzrudnejsi ideologii 20,. stoleti by jeho porazka nebyla mozna a stala by zivoty dalsich mnoha milionu lidi. A komu tu svobodu od fasismu >prinesla. Pane Skapik, budete se divit, ale celemu svetu.

Nevim proc vam strasi v hlave Rude pravoa co ma spolecneho s tim co jsem napsal.
Co kdybyste se pokusil vysvetlit, kdyz jste neco nakousl, proc podle vas Atentat nic nikomu neprinesl.

152028

19.1.2008 9:03

RE: Takova je pravda!

Saša 74.?.?.?

Reakce na 152028

Atentát na Heydricha přinesl mstu nacistů s popravou 2300 českých lidí. Byly zpřetrhány organizační sítě odboje, který byl ochromen. Semeráde a to dalo příčinu a „omluvu“, ostudy Českých lidí a to zase msty odsunem 2,6 milionu Němců, při němž zahynulo a často bylo umučeno kolem 30 000 Německých Čechů a některých jen proto, že mluvili německy. Po vítězství pane Semeráde, jsme mstili oběti holocaustu na civilistech a také obětích ohavné ideologie a mstíme ji do dnes, že. (V Chomutově 9.června 1945 jim byly vypichovány oči a holí urážena přirození..)
Atentáty a msta je stále v módě, oběti se nepočítají. Hon na nepřátele neskončil, musíme je tvořit, obávám se, že fašismus pokračuje.. To je zas můj názor.

152039

19.1.2008 10:22

RE: Takova je pravda!

Semerad semeradj (zavináč) yahoo (tečka) com 76.?.?.?

Reakce na 152039

>Atentát na Heydricha přinesl mstu nacistů s popravou
>2300 českých lidí. Byly zpřetrhány organizační sítě
>odboje, který byl ochromen. Semeráde a to dalo příčinu a
>„omluvu“, ostudy Českých lidí a to zase msty
>odsunem 2,6 milionu Němců, při němž zahynulo a často bylo
>umučeno kolem 30 000 Německých Čechů a některých jen
>proto, že mluvili německy. Po vítězství pane Semeráde, jsme
>mstili oběti holocaustu na civilistech a také obětích
>ohavné ideologie a mstíme ji do dnes, že. (V Chomutově
>9.června 1945 jim byly vypichovány oči a holí urážena
>přirození..)

>Atentáty a msta je stále v módě, oběti se
>nepočítají. Hon na nepřátele neskončil, musíme je tvořit,
>obávám se, že fašismus pokračuje.. To je zas můj názor.

Saso, osobni msty a brutalitu cechu vuci nemcum nezpusobil Atentat a jeho nasledky, nybrz nenavist k Nemcum zapricinena jejich brutalitou po celou okupaci Cech a Moravy. Ta euforie, ktera se zmocnila urcitych lidi po kvetnove revoluci, by byla stejna i bez Atentatu.

152041

19.1.2008 10:14

RE: Takova je pravda!

Saša 74.?.?.?

Reakce na 152041

Chci říci, že nikdo není nevinný, poukázat na řetěz nenávisti a jsme schopni stejného svinstva, které bych nenazýval zrovna euforií. [zahanbení]

152045

20.1.2008 0:54

RE: Takova je pravda!

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 152028

No ta odpověď je taková. Když Petr chtěl zbraní hájit Krista, usekl jednomu z členů zatýkající skupiny ucho. Kristus ucho raněnému zahojil a Petrovi řekl: "Kdo mečem zachází, mečem také sejde".

152117

20.1.2008 2:27

RE: Takova je pravda!

Semerad semeradj (zavináč) yahoo (tečka) com 76.?.?.?

Reakce na 152117

>No ta odpověď je taková. Když Petr chtěl zbraní hájit
>Krista, usekl jednomu z členů zatýkající skupiny ucho.
>Kristus ucho raněnému zahojil a Petrovi řekl: "Kdo mečem
>zachází, mečem také sejde".

No vidite pane Skapik. Nastesti se bojovnici s nacismem neridili radami Krista a zrudnoy rezim zlikvidovali se zbrani v ruce. Sv. Petr, ktery byl Kristovym ucednikem a jeho vuli zcela jiste respektoval, nakonec skoncil jako on na krizi, a to jeste potupne hlavou dolu.

152130

20.1.2008 10:07

RE: Takova je pravda!

Martin Škapík 85.?.?.?

Reakce na 152130

Pane Semerád, ono to asi nebude takto jednoduché. Němečtí lid, ani naši, ani Rusové nebojovali s nacismem, ale bojovali mezi sebou, protože to dostali příkazem. Zákonem přikázáno.

Já bych hledal odpověď opět v Krisově slovech: "Pravda osvobozuje", právě v kontextu se slovy odpůrce "Práce osvobozuje".

Jenže práce zotročuje, pokud vím, je to univerzální heslo politických elit. Platí dnes čím dále tím více. Stejně jako myšlenka "Hitlera" na svět, kde všichni slouží prapodivné elitě pokračuje.

Můj názor je, že by bylo fajn už konečně trefit tu rybu u hlavy. Pokud budete mít ten čas, tak rozšířenější odpověď jsem si Vám dovolil zadat na HTTP://www.retezlasky.cz

Aby totiž práce mohla osvobozovat, musela by to být práce ve prospěch života lidí, sám Ježíš, když odcházel k Otci řekl, dokud se nevrátím, nebude se dát pracovat, což lze chápat jako velmi dobré poselství, ale i jako zlé, pokud svět stále hledá nové a nové vůdce, spasitele, ať už je to Hitler, Stalin, Husák, etc. etc., tedy neprojevuje víru v Krista, skutečnost!

Protože v pozadí se ukazují nikoliv Hitleři, ale stále stejná firma, která vede svět ke sjednocení, zcela přesně jako to chtěl Hitler, tedy lidi jako služebníky firmám, politikům, v důsledku pak pěkně jeden svět, který povede "elita" lidí, kteří ale jsou si dosti podobni. Takže pokud chceme něco změnit, musíme hledat odpovědi, jak to, že stále politici razí heslo "Práce osvobozuje" a prodlužují odchody do důchodů a dále deklasují svět. Rozumnost a moudrost nemá prostor ve společnosti, díky zákonům, které tomu zamezují. Přečtěte si prosím odpověď o tom, kdo dnes tyto zákony píše, ktero odkazuji. Tam je problém, ve slovech, které parta lidí prostě nazve zákonem, protože jen tak lze zmařit výkon zákona vůlí Boží, tedy Lásce a moudrosti. Ovšem jen do času, než tedy svět bude na jeden klíč, protože potom přijde čas Petra, mimochodem jeho jediného v Písmu Ježíš přímo nazval Satanem, no a on odkryje karty a věci se změní, budeme je vidět v pravdivém světle, je můj názor ... Ježíš také učí ať milujeme své nepřátele, protože ví, že žádné nemáme, vinu má ten, kdo lidi na nepřátelé rozděluje, skutečný vládce světa. Vinu obecně můžete prokázat jen v prostředí zdravém, tedy Ráji, jinak je každý už z logiky věci nikoliv vinen, ale nemocen. Já se s Vámi vsadím o co chcete, že svět řídí jednoletá bylinka, ve své práci to prokazuji, vysmějete se mi opět.

152153

17.1.2008 7:52

RE: Takova je pravda!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 151701

Atentát na R.Heydricha byla provokace, která zapříčinila vyhlazení českých vesnic Lidice a Ležáky. Československá letka vycvičená v Anglii shodila šest parašutistů, kteří heydrichiádu spustili. Odtud citát: "Vražda na tyranu není vraždou". V podstatě se tím nic nedokázalo.
Další bod si dovolím upravit. Velká Británie byla první, kdo vyhlásil válku Německu poté, kdy polští chazaři soustavně vyvražďovali německé obyvatelstvo ve východní Prusii (Danzig korydor - 58 tisíc zmasakrovaných lidí) a Hitler z tohoto důvodu napadl Polsko. Tohle považuji za provokaci.
Ostatní souhlas. [mrknutí jedním okem]

151712

17.1.2008 18:04

PROSIM O LINK

KILLROY 195.?.?.?

Reakce na 151712

mozete mi prosim na tie udalosti z vychodneho Pruska poslat nejaky link???

Napriek tomu by som si dovolil poopravit ja Vas [mrknutí jedním okem] lebo vojnu vypovedal v 1933 sionisticky kongres Nemecku. este pred prijatim Norimberskych zakonov.

151816

19.1.2008 8:37

RE: PROSIM O LINK

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 151816

Odpovídám pozdě, ale přece. Jak jste na tom s angličtinou? Uvedené odkazy jsou bohužel pouze v angličtině.
Danzig korydor - Východní Prusko:
http://judicial-inc.biz/Broomberg.htm
Následující fotografickou dokumentaci holocaustu německého obyvatelstva nedoporučuji ke shlédnutí osobám jemného charakteru - opravdu drastické.
http://judicial-inc.biz/Broooomberg_pictures.htm
Další části vašeho příspěvku.
>...vojnu vypovedal v 1933 sionisticky kongres...
----
Ano, jistě. Na příkaz světového sionistického kongresu vyhlásili židé celosvětový bojkot německého zboží - tak zv. ekonomické embargo, což se praktikuje v průběhu hostorie až do dnešních dnů. Např. nyní na Irán. Důvod: vytvořit ekonomické potíže v zemi s následnou nespokojeností obyvatel se stávajícím režimem a se snahou přivodit revoluci (změnu režimu). Vše za aktivní účasti tajných služeb. Veškeré světové revoluce proběhly stejným způsobem viz: židobolševická revoluce v Rusku roku 1917 (VŘSR), revoluce na Kubě, Chile, Československo a mnoho jiných.
Tento celosvětový bojkot (1933) německého zboží byl v tisku nazván: "Židé vyhlásili Německu válku"! V postatě tomu tak bylo, neboť Německo se zabývalo převážně průmyslovou výrobou a zhruba 60 procent potravin dováželi. Vývoz-dovoz. Za zboží potraviny. To vedlo ke zvýšenému nacionalistickému cítění a snad i nenávisti k původcům bojkotu? Za zajímavost by stálo, že samotní židé tento bojkot porušovali. Obchdní dům v New Yorku "Macy's" vlastněný židy si vesele pokračoval v nákupu a prodeji a to z pochopitelných důvodů: vynikající kvalita zboží, snadný odbyt, rychlý zisk. Mohu uvést mnoho dalších příkladů, ale snad jeden podstatný. Sionisté organizovali deportaci majetných - pouze majetných - židů z Německa do Palestiny už v období uvedeného bojkotu. Po složení částky 1000 liber sterlingů (britská měna) v Bank of Frankfurt, dotyčný vycestoval do Palestiny. Tam obdržel v Bank of Palestine stejnou částku zpět. Důvod? Prachy uložené v bance v Německu byly použity k nákupu německého zboží a následně dovezeny do Palestiny. Tady je jasně vidět, že o německé zboží byl značný zájem a pro obchodníky i značné zisky.

Tady je odkaz na informace, že to byl Winston Churchill, kdo vyhlásil Německu válku. (Škoda, že to nevidí také pan Jiří Koubek. Už jsme o tom jednou diskutovali).
0/2008/01/10/lessons-from-the-holocaust/" rel="nofollow" onclick="window.open('http://desertpeace.wordpress.com[cool]0/2008/01/10/lessons-from-the-holocaust/');return false;">http://desertpeace.wordpress.comAutomaticky kráceno

152033

19.1.2008 8:38

RE: PROSIM O LINK

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 152033

-dokončení-


Tady je odkaz na informace, že to byl Winston Churchill, kdo vyhlásil Německu válku. (Škoda, že to nevidí také pan Jiří Koubek. Už jsme o tom jednou diskutovali).
0/2008/01/10/lessons-from-the-holocaust/" rel="nofollow" onclick="window.open('http://desertpeace.wordpress.com[cool]0/2008/01/10/lessons-from-the-holocaust/');return false;">http://desertpeace.wordpress.com
Chronologie WW2
.

152034

17.1.2008 11:31

RE: Takova je pravda!

Saša 74.?.?.?

Reakce na 151696

>bojovat s nejzrudnejsi ideologii 20,. stoleti

Pravda byla zrůdná, ale jediná a nejzrůdnější? Prospělo to té porážce nacismu?

Po atentátu na Heydricha dne 27.5.1942 bylo vyhlášeno stanné právo (27.5.-3.7.1942), zahájeny masové popravy českých lidí - často i bez formálního soudního přelíčení (celkem popraveno kolem 2300 lidí zhruba 540 z nich – včetně generála Aloise Eliáše – zastřelili na popravišti v pražských Kobylisích), vyhlazeny obce Lidice a Ležáky, zpřetrhány organizační sítě odboje, který byl dočasně ochromen. Msta později usnadnila hanebný odsun Němců z českého pohraničí. Dle údajů ze společné komise českých a německých historiků při něm zahynulo 19 - 30 tisíc Němců. Počet vysídlených Němců, kteří museli odejít v důsledku poválečného odsunu se pohybuje někde kolem 2,6 milionu osob. Podle prohlášení čs. ministra zahraničních věcí ze dne 2. 10. 1947 v zahraničním výboru Národního shromáždění bylo z Československa odsunuto 2 256 000 Němců. (Doposud popis – cut and paste - historie vítězů dle Wicki a Seznam.cz)
Popis událostí těsně po květnu 1945 vynechám, je smutný s nacisty si nezadá..

Českoslovenští parašutisté byli bezesporu hrdinové stejně jako 2300 okamžitých obětí. Což je mé a naše vidění, bohužel stejnou logikou atentátníci a teroristé … Ach, důsledky je těžké předvídat. Oko za oko, zub za zub – kam dospějeme a kdo ty „lidské“ oči bude počítat. Msta a nenávist není nejlepší soudce…

151741

18.1.2008 4:24

RE: Takova je pravda!

Semerad semeradj (zavináč) yahoo (tečka) com 76.?.?.?

Reakce na 151741

>Pravda byla zrůdná, ale jediná a nejzrůdnější? Prospělo
>to té porážce nacismu?

Asi jsem mel napsat, jedna z nejzrudnejsich. Ta komunisticka byla samozrejme zrudna tez. Necitim se ovsem opravnen posuzovat, ktera byla zrudnejsi. Atentat na Risskeho protektora prispel k porazce fasismu znacnou merou. Zabiti jednoho z nejblizsich Hitlerovych pratel hluboce otraslo nacistickym vedenim, a bylo prikladem pro desetitisice odbojaru po celem svete k sabotazim a akcim namirenym proti Hitlerovskemu rezimu. Proto ty represalie.

>Po atentátu na Heydricha dne 27.5.1942 bylo vyhlášeno stanné
>právo (27.5.-3.7.1942), zahájeny masové popravy českých
>lidí - často i bez formálního soudního přelíčení (celkem
>popraveno kolem 2300 lidí zhruba 540 z nich – včetně
>generála Aloise Eliáše – zastřelili na popravišti v
>pražských Kobylisích), vyhlazeny obce Lidice a Ležáky

Zadny boj se neobejde bez obeti. Behem kvetnoveho povstani padlo jenom v Praze 3500 lidi a dalsich priblizne 8. tis. v Cechah a na Morave. Bojovalo se az do 11. kvetna. Kapitulaci podepsali Nemci 8. kvetna. Byly tyto obeti, nekolikanasobne vyssi take zbytecne, kdyz uz kazdy vedel, ze je konec valky? Pred Heidrychiadou, lide vedeli jen to, ze Heidrych planuje vyhlazeni Ceskeho naroda. Popravy se konaly i pred Atentatem. Podlehnout argumentaci, ze Atentat prinesl mnoho utrpeni, znamena priznat sam sobe, ze boj proti zlu nema zadnou cenu a nema se s nim bojovat. Konecne porazka nacistickeho Nemecka je dukazem, ze opak je pravdou.

>Českoslovenští parašutisté byli bezesporu hrdinové stejně
>jako 2300 okamžitých obětí. Což je mé a naše vidění,
>bohužel stejnou logikou atentátníci a teroristé … Ach,
>důsledky je těžké předvídat. Oko za oko, zub za zub – kam
>dospějeme a kdo ty „lidské“ oči bude počítat. Msta a
>nenávist není nejlepší soudce…

Vsichni clenove vysadku skupiny Antropoid, Silver A a Silver B, byli prislusniky radne armady, nikoliv teroriste. Meli spoustu dalsich ukolu a dva z nich Jan Zemek a Vladimir Skacha se dozili konce valky.

151874

18.1.2008 4:36

RE: Takova je pravda!

tykev 84.?.?.?

Reakce na 151696

vubec neprispel.
prispel jen k tomu, ze stovky obyvatel byli vymordovani nacistickou sberi.
tento atentat prispel jen panu benesovi v londyne zvysit svoji
dulezitost mezi vyhnanci (emigranty)
tykev

151876

20.1.2008 10:11

RE: Takova je pravda!

Frank51 77.?.?.?

Reakce na 151696

Nejste vy náhodou trouba? Atentát kromě popravených lidí a zplanýrovaných vesnic nepřinesl vůbec nic. Asi tak, jako SNP a pražské povstání.

152152

20.1.2008 20:39

RE: Takova je pravda!

Semerad semeradj (zavináč) yahoo (tečka) com 76.?.?.?

Reakce na 152152

>Nejste vy náhodou trouba? Atentát kromě popravených lidí a
>zplanýrovaných vesnic nepřinesl vůbec nic. Asi tak, jako SNP
>a pražské povstání.

No kdyz neprinesl nic, tak alespon svobodu troubum, kteri si toho nevazi a placaji nesmysly.

152218

16.1.2008 20:30

RE: Kde je Pravda?

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 151602

Martine,Země,jak jsem se doslech,byla svěřena do správy lidem.Tak prosím zanechte skuhrání,že jste jako nešťastně připleten do jakéhosi "vyřizování účtů" a že Vám to nedává smysl.Kde to sme? [smích]

151673

16.1.2008 22:24

RE: Kde je Pravda?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 151602

Hitler byl především produkt Výmaru a loutka sionistů. Nebýt jeho a sionistických židů v NSDAP, tak by sionisté těžko donutili k emigraci doprostřed vyprahlé pouště miliony židů, kteří měli dobře zavedené živnosti v Evropě. Teodor Herzl říkal, že uskutečnění sionistických plánů si vyžádá veliké oběti z řad židovstva. Co tím měl na mysli se ukázalo až za holokaustu. Nechápu proč židé, kteří o sobě tvrdí jak vyjímečně jsou inteligentní, toto dosud neprohlédli.

151679

16.1.2008 7:16

pravda...

ladaaaa 195.?.?.?

pravda je tam někde venku

151604

16.1.2008 8:54

Pane editore,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

nemyslíte, že šlo nejspíš o proces podobný tomu s E.Zündelem. Je to sice jen domněnka, ale já bych jednání odsouzené tak jednoznačně nekomentoval jak to děláte Vy. Myslíte, že taková fraška jako proces s E. Zündelem se dá nazvat soudem, a instituce která takovou šaškárnu provozuje, že si zaslouží úctu. Docela chápu gesta obžalované v té beznadějné situaci. Navíc jsem přesvědčen, že soud má vždy dostatek možností, je-li nezávislý, iterpretovat i "přitroublý zákon" v souladu se zdravým rozumem. Jen tolik k vašemu dovětku...

151605

16.1.2008 10:01

Asi to udělala

fettgesicht 213.?.?.?

Že po vynesení rozsudku zahajlovala, píšou i na různejch německejch stránkách a jednání bylo podle všeho veřejné, takže pochybuju, že by si to někdo zhola vymyslel. V tom případě je ta ženská nacistickej pošuk a celá ta kauza není zajímavá.

Aby se nakonec neukázalo, že všichni tihle revizionisti a za nimi stojící obhájci svobody projevu ve skutečnosti vnitřně sympatizují s nacismem.

151609

16.1.2008 9:59

gesta

voyta 85.?.?.?

myslím si, že to to je jen důkaz toho kam jdeme. nejsem zastáncem fašismu ani nacizmu, ale s tímto se prostě nedá souhlasit. být odsouzen za jednu zvednutou ruku a dvě slova na 3,5 roku je prostě drsný.

151612

16.1.2008 12:35

Taky jsme hejlovali...

lesov 83.?.?.?

Při návratu z vycházky, jsme s radostí a zadostiučiněním a ke všeobecnému obveselení, zdravili (na vojně) dozorčího u stolku tím pozdravem...

Zdálo se nám to takové upřřímné v té době (79). [velký smích]
Nikdo přeci nemůže druhého soudit, když neví nic o tom jak a co dotyčný myslel...
Vy nečetli a přesto rozmrazili - bystrý národ. [chechtot]

Zakažte všechny filmy s válečnou tématikou, tam se hajluje tak, jak se dneska v médiích lže...! [mrknutí jedním okem]

151624

16.1.2008 16:09

Paní obhájkyně má velkou šanci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

stát se prezidentkou Německa.Jen co z něj odejdou US boyz řešit domácí problémy.Jak to tak vypadá, nebude to již dlouho trvat.

151640

16.1.2008 19:57

Nevěřím

Overheat 83.?.?.?

Osobně se mi nechce věřít, že by žena která vystudovala práva, se takhle zachovala před soudem. Navíc, pokud už i advokát může nést vinu svého klienta, pak ani obhajoba nemá smysl ne? To by pak obhájce vraha byl taky vrah nebo co? Doba je zlá.

151665

17.1.2008 10:53

RE: Nevěřím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 151665

Profesionální právník se takhle nechová, ale vzhledem k tomu že ona profesionální právník je, tak to udělala s určitým úmyslem. Vypadá to, že na sebe chtěla upoutat tímto gestem pozornost veřejnosti, aby si lidé uvědomili, kdo jim vládne a jak vypadá "spravedlnost" v praxi.Alespoň podle tohoto článku to tak vypadá:

http://www.thetruthseeker.co.uk/print.asp?ID=6221

151740

16.1.2008 20:22

Vycvičili nás jako opice

Josef Drazda 89.?.?.?

Židovská propaganada (masmédia) udělala z lidí absolutně
nemyslící krypli. Důkazem toho je výše uvedená reakce kde
dotyčný žvejka "pokud hajlovala pak je to nacistický pošuk".
I kdyby to byla pravda že hajlovala, tak to přeci neznamená
že bude okamžitě odsouzena. Nejsem příznivcem Nacismu, jsem
katolík, ale to ještě neznamená že ze mě udělaj Židé
slintajícího panáka, který slintá přesně to co oni potřebují.
Nacista pro mě apriory neznamená špatný člověk! A pokud se
Židům podařilo takto nás naprogramovat, tzn. odsoudit to na
co oni ukážou prstem že je to špatné, pak se můžem jít picnout!

151670

16.1.2008 21:29

Německo není právní stát

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

BRD dnes již není právnním natož pak demokratickým státem, pokud vůbec kdy bylo. V žádném režimu nebyli souzeni advokáti za obhajobu svých klientů. Tento rozsudek je výrazem naprosté zvůle zločiného diktátorského režimu v BRD, režimu který se snaží zničit německý národ pomocí přistěhovalectví, multikulturalismu, homosexuality a drog. Odsouzená se jistě odvolá a bude to řešit ústavní soud i Evropský soud ve Štrasburku ale pokud opravdů půjde sedět žádný odpůrce režimu nesežene obhájce, neboť advokáti se budou bát zastupovat protivládní aktivisty, aby sami neskončili ve vězení. Každý má sice právo na obhájce, ale pokud žádného nesežene to zákon neřeší. A přesně to byl účel tohoto procesu.

151675

16.1.2008 21:17

Opravdu nebezpečný precedens

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Je to jako by obhájce vraha pak odsoudili za spoluvinu na vraždě. Celá ta fraška je jen dalším nepřímým důkazem, že to s tím holocaustem nebylo dost možná jak se tvrdí.

151676

16.1.2008 22:07

To, co je popisane v spravodajstve z citovaneho zdroja, (AP),

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

sa nedalo nikde na (nemecky pisucej casti) internetu overit. Zato je tam vela naraziek, ze S.S. je antisemiticka, radikalna, podporuje praviciarov a pod. Za vsetko hovori, ze i jej manzelovi urobili proces, kde ho obhajovala, pretoze on je sympatizantom HDP (SYPMATIZANTOM=nositelom myslienok, ktore niesu PC) napriklad mal rozdavat letaky s heslom:
"CDU & SPD Volks-Vernichtung ohne Cyclon-B" volne do Slovenciny:
Krestanskodemokraticka unia (Merkelova) a Soziapdemokratische Partei Deutschland vynicia narod bec cyklonu -B (cyklon-b bol produkovany vo fabrike Prescotta Busha, deda dnesneho prezidenta Busha; fabrika stala pri Osviecime).

http://artthur.antifa.net/index.php?option=com_con...

Jediny oficialny dokument, jej obhajoba Zuendela, je tu:
http://ia351442.us.archive.org/3/items/SofortigeBe...

Hitlera sice spomyna,ale argumentativne a nie polemicky a nikde som tam nenasiel "Heil Hitler". Zeby to bola vykrikla na konci obhajoby? to by preletelo vsetky "nezavisle" media.

Su to znasky, ake sa znasali v 50-tich rokoch i u nas: doplatila na to napriklad Horakova. Ale doplatili na to i cerveni bolsevici, Slansky, Clementis atd. Teda pokial by sa zrali iba sion-bolsevici by nam to sotva vadilo, ale Horakovu do toho zatiahli zbytocne. Sion-bolsevici sa kludne mohli vesat medzi sebou, rsp chazar Stalin (Gruzinsko je pravlast Chazarov) poterstal napr najvacsieho sion-kata Yagodu (Yehudu) a dal ho svojmu popravcimu do ruk; ten ho strelil do tyla, ako 10.000 inych.)

Takze este raz: neda sa to overit, ze skutocne spomynala Hitlera v takej suvislosti, ako je to v sprave AP. Dal som si tu namahu 2 hodiny citat a hladatv Nemcine a Anglictine. Mozno by bolo nieco i v inom jazyku, ale jalen Rustinu okrem tych dvoch.

Nic ine som ani necakal.

Myslim, ze to bude tak, ako s prekladom Amandinedzada o vymazani Izraela z mapy (povodny preklad, citovany v "nezavislych" mediach, je od MEMRI).

Tymto ludom sa dokazal doteraz postavit len Galloway:

http://www.youtube.com/watch?v=249JaIaubVw

151677

16.1.2008 22:41

Nasiel som jeden dokument, podpisany S.S., kde je na zaver vyrok heil hitler.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Precitajte si to vsetko, je to odvolanie do Karlsruhe (najvyssi sud nemecka); patril by k tomu i dokument obhajoda E Zuendela, link je v predchadzajucom prispevku.

Naspriek jej Heil Hitler s nou v kazdom bode obhajoby suhlasim.
Nechce sa mi to prekladat vsetko do Slovenciny (pre ludi, ktori nehovoria nemecky), ale je korektna i ked nie PC. Kazdy zdroj podlozila a dokumentovala, ved je pravnicka a hovorila pred sudom. Je to asi 50 stran, tak na hodinku citania.

http://ia351442.us.archive.org/3/items/SofortigeBe...

Das Deutsche Volk wird entschlossen die Opfer bringen, die der Preis für seine Befreiung sind –
wenn es nur seine Bestimmung weiß und die Zukunft kennt, die es gestalten will. Die Antwort auf
diese Fragen findet es in Hitlers „Mein Kampf“.Seine Vision ist nach den Erfahrungen mit den
„Segnungen“ der „westlichen Wertegemeinschaft“ um ein Vielfaches zwingender als in den Jahren
1924-1926. Adolf Hitler wird als erkannter Erlöser auferstehen - weltweit. Schon bald.
„Ich frage mich, welcher Herrscher jemals so gefeiert,
so verehrt, so geliebt und so vergöttert worden ist
wie dieser Mann im Braunhemd…“
Eure Zeit ist abgelaufen.
Heil Hitler!
gez. Sylvia Stolz
Sylvia Stolz
Rechtsanwältin
handelnd in eigener Sache
und zugleich für das Deutsche Reich

151681

17.1.2008 7:06

RE: Nasiel som jeden dokument...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 151681

Velice informativní příspěvek - děkuji i za odkazy.
Mně to připadá, že Sylvia Stolz citovala francouzského žurnalistu Louise Bertranda a že to zahajlování bylo závěrem citátu. Je také možné, že se u Sylvie probudily silné vlastenecké pocity a to "Heil Hitler" ji jaksi uklouzlo, především když si uvědomila, že historie se opakuje a myšlenkově se přenesla do období roku 1933. Nicméně v soudní síni se hajlovat nemá...tedy nemělo by se, zvláště v přítomnosti "velevážené" soudní stolice - jinými slovy: loutkového soudu.
Trest tři a půl roku je definitivně výstraha pro ostatní a další důkaz, že na holocaust si šahat nedáme - je na to přeci zákon.
Podobný případ je: Eva Hermannová, populární a také velmi atraktivní TV reportérka v Německé televizi vyjádřila své pohoršení nad progresívní destrukcí národního cítění, cílevědomé ničení rodinných hodnot a všeobecný úpadek celé původní (německé) společnosti a dokonce si dovolila prohlásit, že za Hitlera tomu bylo přesně naopak. Hitler dával obrovský důraz na rodinné hodnoty a národní cítění.
Sám nevím, nežil jsem v té době a abych ještě dožil, tak o tom raději nebudu mluvit. Eva Hermannová však za svůj výrok ztratila zaměstnání.
Několik reakcí na váš příspěvek:

>Tymto ludom sa dokazal doteraz postavit len Galloway...
---
Vyniklající odkaz - proletěl jsem to všechno. Takových lidí je díky-bohu mnohem víc a rychle přibývají. Pozoruji to nejen v Kanadě a ve Státech, ale i ve Francii a částečně i v Německu.

>cyklon-b bol produkovany vo fabrike Prescotta Busha...
>deda dnesneho prezidenta Busha; fabrika stala pri
>Osviecime)...
---
AG Farben, majitel "baron" Rothschild (on si tak říká). Pan "baron" nikde nefiguruje jako majitel - všechno zajištěno přez jeho agenty. Např. také zakoupil roku 1844 Ostravsko-Karvinské doly - téžba uhlí, ale v roce 1948 mu to komouši čmajzli. Prescott Bush financoval nacistickou stranu a zásoboval je zbraněmi. Je docela možné, že měl pro AG Farben nějaké zakázky.

151710

17.1.2008 12:48

Odporucam vam

Igor 195.?.?.?

Reakce na 151710

>Velice informativní příspěvek - děkuji i za odkazy.
>Mně to připadá, že Sylvia Stolz citovala francouzského
>žurnalistu Louise Bertranda a že to zahajlování bylo
>závěrem citátu. Je také možné, že se u Sylvie probudily
>silné vlastenecké pocity a to "Heil Hitler" ji jaksi uklouzlo,
>především když si uvědomila, že historie se opakuje a
>myšlenkově se přenesla do období roku 1933. Nicméně v
>soudní síni se hajlovat nemá...tedy nemělo by se, zvláště
>v přítomnosti "velevážené" soudní stolice - jinými slovy:
>loutkového soudu.

>Trest tři a půl roku je definitivně výstraha pro ostatní a
>
>AG Farben, majitel "baron" Rothschild (on si tak říká). Pan
>"baron" nikde nefiguruje jako majitel - všechno zajištěno
>přez jeho agenty. Např. také zakoupil roku 1844
>Ostravsko-Karvinské doly - téžba uhlí, ale v roce 1948 mu to
>komouši čmajzli. Prescott Bush financoval nacistickou stranu a
>zásoboval je zbraněmi. Je docela možné, že měl pro AG
>Farben nějaké zakázky.

si oba clanky, obhajobu Zeundela i jej vlastnu obhajobu. Nechapem, preco to AP (v rukach sionistov) vytiahlo teraz na svetlo, ked je to z leta 2006.

Nevidim este tu suvislost k dnesku; leto 2006 a januar 2008 ????.

Ved Nemecko je znicene a na kolenach, co este Zidovsky stat od Nemecka prostrednictvom AP pozaduje? Zeby Nemecko dosiahlo prienik v ich vyvoji jadrovych zbrani 4. generacie? Zeby to zidovsky stat na uzemi Palestiny chce3l dostat pod svoju kontrolu?

Nemci su cislo 2 na svete vo vyvoji 4. generacie atmomovych zbrani (mozno su Rusi cislo 1, mozno Americani a mozno Nemci, ale zdroje o 4. generacii pochadzaju len z ameriky a ta si sama definuje kto je na ktorom mieste.)

Ale: to, co ta pani tam pise a ako argumentuje, je znicujuce pre svetove sionisticke hnutie a juadizmus. Pekne husto pokope. Podla dostupnych informacii na Webe by jej kazdy dal zrejme za pravdu.

Precitajte si to, kto hovori nemecky.

Nemame Nemcov radi, lebo su velky narod a prevalcovali nasich dedov a otcov velakrat, naposledy v 1938, ale nemam rad ani roztrusene "narody", ako napr. Albancov po celej Europe, alebo Mohamedanov, ktori sa zliezaju do vsetkych krajin EU, alebo i inych ludi od Kaspickeho mora, ci z Palestiny.

Inak bolo to IG Farben (IndustrieGesellschaft), nie AG Farben; podla zdrojov (americkych, konkretne Edgar Hoover) tam bol skutocne i Rotschild.

151750

18.1.2008 18:55

RE: Nasiel som jeden dokument, podpisany S.S., kde je na zaver vyrok heil hitler.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 151681

http://ia351442.us.archive.org/3/items/SofortigeBe...


Prosim vas, na tu stranu sa v Nemecku neda dostat.

151969

19.1.2008 4:12

RE: Nasiel som jeden dokument, podpisany S.S., kde je na zaver vyrok heil hitler.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 151681

Mozna by to za preklad stalo, nemyslite? Aspon nektere vyznamne casti. Mimochodem odkaz je nefunkcni.

152025

16.1.2008 21:49

Ja to vidim jinak

Nordic Visitor 86.?.?.?

Myslim ze Vudce byl vudce,byl holocaust,byl.Kdyz nekdo miluje vudce az za hrob,je to jeho vec.S te pani co zdravila HH,by byla skvela manzelka. [zahanbení]

151682

16.1.2008 22:32

Hon na čarodějnice

Saša 74.?.?.?

Po několik generací jsme vychováváni k nenávisti k zrůdnému fašismu a nacismu, vidíme to nejhorší ze spáchaného zla vybarvené texty a filmy do samotného extrému. Zdá se pochopitelné, že pan Zündel a jiní instinktivně nechtějí vidět své dědečky jako šílené sadisty a stávají se „revisionisty“. Je to nějaká vzpoura myšlení neb pro ideologicky nepomateného je předkládané v zájmu zapůsobení na diváka extrémní až nepředstavitelné. Zde není co dokazovat, šoa a moderně holocaust zde byl, je to historická skutečnost, Zündel ji nepopírá, lidstvo se omluvilo, ale nepoučilo. Myšlenku nelze potlačit násilím. Násilí nevyhladilo, křesťanství, islám, judaismus ani komunismus, ten se zhroutil. Pod záštitou „demokracie“ a zákona dne se dopouštíme toho šoa, holocaustu potomků fašismu, kteří sebeméně zapochybují. Stejné pohnutky, neodůvodnitelná nenávist a pomsta. Právní obhájce má za povinnost sledovat instrukce obviněného, což je však také zločin. Nedivím se, že obhájkyně Stolzová po rozsudku nad ní heilovala Hitlerovy, chování soudu je totiž kvalitativně stejné jako soudy a zákony Hitlerovského Německa. http://novinky.cz/clanek/130738-nemecka-advokatka-...
http://wikipedie.blogspot.com/2008/01/nmecko-se-st...
Fašistické myšlení lidstva se nezměnilo, ať již vezmu za příklad politicko-korektně extrémisty Islámu nebo zastánce té největší demokracie, která zcela otevřeně nabádá k vyhlazení Iránu. Zlo je „dobrem“ a dobro zlem. Zastraší nenávist každou byť mylnou myšlenku? Hony na čarodějnice, upalování a křižování zde již bylo. Koho upálíme příště? Snad bych měl navrhnout všechny blázny, kteří si myslí, že „úchylné“ myšlení oproti tomu jejich si zaslouží smrt nebo alespoň příkladný trest. Nevím jestli tou poslední větou se také nedopouštím dnes zločinu. [zahanbení]

151685

17.1.2008 5:28

RE: Hon na čarodějnice

Genseric 206.?.?.?

Reakce na 151685

Au contre, milý/milá Sašo zločinu se nedopouštíte, protože velmi pohodlně jste mezi násilím nevyhlazené -ismy nezařadil/la SIONISMUS. A abyste se posychroval/la, prohlásila jste fašismus a nacismus ( chranˇ Bůh ne ten sionistický) jako zrůdné, holocaust prohlásil/la jako historický fakt a stejně tak "údajné" heilování obhájkyně Stolzové, jakoby osobní svědek/kyně soudního procesu.
Historie však není na Vaší straně, lidi Vašeho druhu prohlédl i nacista Martin Luther, dej mu pánbůh věčnou slávu.

151703

17.1.2008 6:18

RE: Hon na čarodějnice

Saša 74.?.?.?

Reakce na 151703

>stejně tak "údajné" heilování obhájkyně Stolzové, jakoby
>osobní svědek/kyně soudního procesu.

>Historie však není na Vaší straně, lidi Vašeho druhu

Odvolávám se na článek s uvedeným směrníkem. Ne, rozsudku jsem přítomen nebyl, ba ani proces nesledoval neb zřejmě nebyl hoden zařazení do běžně dostupných zpráv. Teď jsem si někde povšiml, že je paní Sylvii Stolzové kladeno také za vinu, že na předložené soudní dokumenty píše SS. Je zvykem a snad povinností označovat přečtené dokumenty výslechů a svědectví iniciálami. Holka má smůlu, že se jmenuje Sylvie Stolzová.

Historie opravdu není na mé straně, mstě není nikdy konec a nepochopitelní martyrs se obětují za svou víru. Msta a nenávist na straně vítěze je historickým zákonem.

Uklidnil jste mě
[mrknutí jedním okem]

151707

17.1.2008 9:18

RE: Hon na čarodějnice

JanickoIgor 89.?.?.?

Reakce na 151685

Vazena Sasa
Holocaust sa NESMIE popierat. AK niekto popiera Holohoax, tak pojde sediet.
Na svete malo zit (podla zidovskych zdrojov) v roku 1933 15 milionov zidov. V nemecku malo zit 600.000 zidov. V F malo zit 150.000 zidov
V Cz, H, Pl 700.000 a CCCP 2,2 miliony zidov. Zo CCCP mal Hitler dosah na 900.000, ostatni boli na druhej strane fronty. Taliansko Grecko Balkan Spanielsko 900.000.
Spolu teda zilo v Hitlerovej sfere vplyvu 3.250.000 zidov. Suhrnom...
Z tych 600.000 v Nemecku 550.000 emigrovalo. Tak, ako i z inych krajin. Teda tych 3.250.000 je teoreticky maximum, ak by z nich nikto neemigroval, co vsak vacsina urobila, i tu su na to rozne cisla, ADL malo mat zoznamy 2.200.000 prislych, ale to boli i mnohi z CCP, takze tam by som trochu musel vrtat v cislach.
Ale nechajme to tak. Mne staci, ze Hitler dosiahol to, co dosiahol. Vyvrazdil 6.000.000.

Za dalsie, ak bolo 15-6-9milionov v 1945, tak sa zazracne rozmozili az bilogicky nemoznymo rychlostou, lebo v 1950 ich uz bolo (zidovsky udaj z ADL) 17M.

No my verime tomu, co pisu noviny 6.000.000 a bodka. V uvode som napisal, ze Holocaust sa NESMIE popierat. Ak by som popieral, ze zomrelo 6.000.000, tak by som siel do vazenia. Tak radsej suhlasim, nie? Dnes je nebezpecne si i nieco mysliet, nieto este povedat.
Ak si nedokazete tie cisla najist v literature (medzivojnovej, pred holocaustom,ci povojnovej po holocauste), tak vam zaslem na vsetko odkazy a aspon 3 rozlicne zdroje (nemecky, zidovsky a tretiu osobu, ci medzinarodnu instituciu) na kazde mnou uvedene cislo, teraz nemam cas to spisovat.

151731

17.1.2008 8:59

Ale ........................

Nordmann 86.?.?.?

Ja myslim ze se stale ale mluvi jen o Holocaustu a valecne operaci proti Sovjetskemu svazu,uz se ale nemluvi o dobe pred tim,kdy Nemecko bylo stastne a jeho lid spokojeny.!!!Stale a donekonecna jsou nam opakovane vysilany zabery kamer na koncentracni tabory, ale uprimne,kdo z vas videl film o nadseni a radosti Nemeckeho obyvatelstva po prichodu Fuhrera???Cetl jsem kdysi stare noviny Anglicke,a nadseni se preneslo i na redaktora tohoto platku.Mozna by bylo zahodno vice premyslet o dobe pred druhou svetovou valkou a o zivote obcana ve stastne 3 Risi.

151717

17.1.2008 9:47

V ramci "zdrave" paranoi

VMCV 217.?.?.?

"Dobra prace" pani obhajkyne mi pripomina cilenou provokaci s cilem sabotovat obhajobu E.Zundela. Zajimalo by me kdo a za jakych okolnosti vybral tuto obhajkyni?

151734

17.1.2008 22:32

Podlehate propagande

Frunik 88.?.?.?

Jestliže podepsala dokument Heil Hitler, tak si trest zaslouží?? To myslíte vážně? 5, slovy pět, let za 2 (!!) slova??? Pravda není to ani 3 roky za jedno, ale nezdá se vám to úchylné? Vás už ten klacek bije po hlavě přes žaloby od ADL a vy si pořád myslíte, že je to OK? Já osobně jsem nevinný, ale sovětská (ehm demokratická) vláda by přece nikoho neprávem nezavřela. Všechno pěkně podle zákona. Pochopte, že oni skutečnou vinu nepotřebují. Prostě jen poukazujete na něco, co se jim nelíbí a o tom to je. Nechcete být hodným otrokem a to pány zlobí.

151859

20.1.2008 20:29

ZAjimalo by mne ,zda se bude moci pani Stolz psat aby nam vse blize objasnila.

Nordmann 86.?.?.?

Domnivam se,ze pokud bude pani S.Stolz umistena do Landsberskeho, ci jineho vezeni,bude mit jiste dostatek casu na to,aby pripadne mohla zodpovedet nase dotazi a vse nam objasnit.Pokud nekdo zvas ma na ni kontakt,nebo moznost jak tuto zenu-pravnicku oslovit,nevahejte a sdelte ho,ci se sami pokuste o spojeni a zjisteni vsech podrobnosti v teto kauze.Osobne mne toto velice zajima a to predevsim proto,ze Bavorsky soudni system jsem povazoval do teto doby za slusny.Pokud to bude skutecne pouze nedorozumni a pani Stolz skutecne kvuli tomu pak odsoudi, nebudu tedy vahat ji zaslat alespon balicek kavy aby si sprijemnila chvile v NZ.

152217

Příspěvků: 53

16.01. 07:13 Martin Škapík  Kde je Pravda?
16.01. 18:13 mark  RE: Kde je Pravda?
16.01. 19:17 Esmate  RE: Kde je Pravda?
16.01. 20:46 Martin Škapík  RE: Kde je Pravda?
17.01. 04:06 Semerad  Takova je pravda!
17.01. 04:32 Rene Bartosek  RE: Takova je pravda!
17.01. 06:43 Semerad  RE: Takova je pravda!
18.01. 07:38 Rene Bartosek  RE: Takova je pravda!
18.01. 11:59 Martin Škapík  RE: Takova je pravda!
19.01. 05:18 Semerad  RE: Takova je pravda!
19.01. 09:03 Saša  RE: Takova je pravda!
19.01. 10:22 Semerad  RE: Takova je pravda!
19.01. 10:14 Saša  RE: Takova je pravda!
20.01. 00:54 Martin Škapík  RE: Takova je pravda!
20.01. 02:27 Semerad  RE: Takova je pravda!
20.01. 10:07 Martin Škapík  RE: Takova je pravda!
17.01. 07:52 Mirda  RE: Takova je pravda!
17.01. 18:04 KILLROY  PROSIM O LINK
19.01. 08:37 Mirda  RE: PROSIM O LINK
19.01. 08:38 Mirda  RE: PROSIM O LINK
17.01. 11:31 Saša  RE: Takova je pravda!
18.01. 04:24 Semerad  RE: Takova je pravda!
18.01. 04:36 tykev  RE: Takova je pravda!
20.01. 10:11 Frank51  RE: Takova je pravda!
20.01. 20:39 Semerad  RE: Takova je pravda!
16.01. 20:30 micha  RE: Kde je Pravda?
16.01. 22:24  RE: Kde je Pravda?
16.01. 07:16 ladaaaa  pravda...
16.01. 08:54  Pane editore,
16.01. 10:01 fettgesicht  Asi to udělala
16.01. 09:59 voyta  gesta
16.01. 12:35 lesov  Taky jsme hejlovali...
16.01. 16:09  Paní obhájkyně má velkou šanci
16.01. 19:57 Overheat  Nevěřím
17.01. 10:53  RE: Nevěřím
16.01. 20:22 Josef Drazda  Vycvičili nás jako opice
16.01. 21:29  Německo není právní stát
16.01. 21:17  Opravdu nebezpečný precedens
16.01. 22:07  To, co je popisane v spravodajstve z citovaneho zdroja, (AP),
16.01. 22:41  Nasiel som jeden dokument, podpisany S.S., kde je na zaver vyrok heil hitler.
17.01. 07:06 Mirda  RE: Nasiel som jeden dokument...
17.01. 12:48 Igor  Odporucam vam
18.01. 18:55  RE: Nasiel som jeden dokument, podpisany S.S., kde je na zaver vyrok heil hitler.
19.01. 04:12 Rene Bartosek  RE: Nasiel som jeden dokument, podpisany S.S., kde je na zaver vyrok heil hitler.
16.01. 21:49 Nordic Visitor  Ja to vidim jinak
16.01. 22:32 Saša  Hon na čarodějnice
17.01. 05:28 Genseric  RE: Hon na čarodějnice
17.01. 06:18 Saša  RE: Hon na čarodějnice
17.01. 09:18 JanickoIgor  RE: Hon na čarodějnice
17.01. 08:59 Nordmann  Ale ........................
17.01. 09:47 VMCV  V ramci "zdrave" paranoi
17.01. 22:32 Frunik  Podlehate propagande
20.01. 20:29 Nordmann  ZAjimalo by mne ,zda se bude moci pani Stolz psat aby nam vse blize objasnila.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 0

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 2

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 1

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 1

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 10

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
21,75 Kč
Euro
24,60 Kč
Libra
29,25 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,78 Kč
100 japonských jenů
19,11 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,38 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
27,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 910,76 Kč
1 unce stříbra
515,94 Kč
Bitcoin
744 113,79 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 961